Menu Zavřeno

Bazén pro psy

Skládací bazén pro psy jak vybrat recenze nejlepší koupací kvalitní karlie velký psí bazének plastový trixie nobby marimex zkušenosti

Obsah článku (ukázat/skrýt)

V horkých letních dnech je bazén pro psy něco úžasného. S radostí tam dokážou trávit spoustu času a můžeme na nich pozorovat úlevu i vděčnost. Skládací bazény pro psa se tak stávají běžnou součástí chovatelských potřeb pro naše čtyřnohé miláčky. Kvalitní nafukovací bazén pro psy je speciálně vyrobený právě pro potřeby našich chlupáčů, když ukazuje teploměr vysoké teplotní hodnoty. Zboží je většinou vyrobeno z odolnějšího plastu a vybaveno silnějšími bočnicemi. Je tak zajištěná dostatečná stabilita a pomocí odolnějších materiálů získáme skvělý chladící výrobek pro psa na mnoho let. Díky snadnému systému vypouštění vody lze bazének rychle a snadno uklidit. Dnes si řekneme, co je dobré při výběru bazénku vědět a na co si dávat pozor.

Bazén pro psy: Žebříček TOP 10 nejlepších bazénů pro psy podle recenzí majitelů a chovatelů psů

V této tabulce jsou seřazeny nejlepší psí bazény vycházející z pozitivních recenzí a zkušeností majitelů psů. Jedná se o výběr kvalitních bazénků pro psy hodnocených na různých diskusních fórech a chovatelských portálech na téma pes. Zboží je řazeno od těch nejlevnějších psích bazénů a u každého je k dispozici odkaz, kde si můžeme zjistit podrobnější informace, další barevné varianty a nejlepší ceny na eshopech. Každý bazén pro psa v této tabulce má již mnoho chovatelů psů, kteří k nim napsali i svou recenzi podle vlastních zkušeností. A právě díky nim jsme vybrali TOP 10 nejlépe hodnocených bazénů pro psy s kvalitními parametry, které si zde nyní můžeme prohlédnout.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Široký výběr bazénů pro psy - vícBazén pro psy velký recenze a zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované bazény - vícNejlepší Karlie Doggy Pool 20 x 80 cm bazén pro psy recenze a diskuze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Marimex Skládací 100 cmPlastový Marimex Skládací 100 cm bazén pro psy recenze sleva*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Levnější bazény pro psy - víceLevný Nobby skládací 120 x 30 cm bazén pro psy recenze a testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Karlie Flamingo 120 x 30 cmPsí bazének Karlie Flamingo 120 x 30 cm bazén pro psy recenze a testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nobby skládací 160 x 30 cmNejlevnější Nobby skládací 160 x 30 cm bazén pro psy recenze a diskuze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní bazény pro psa - víceVýprodej Marimex skládací 120 cm bazén pro psy recenze a zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Karlie 160 x 30 cmKvalitní Karlie 160 x 30 cm bazén pro psy recenze akce*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie 120 x 30 cmProfi Trixie 120 x 30 cm bazén pro psy recenze nejlepší zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie 160 x 30 cmLevný Trixie 160 x 30 cm bazén pro psy recenze sleva výprodej*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Koupací bazén pro psy levně – nejlepší bazének pro psy recenze (kvalitní bazének pro psy levně)

Konkrétně bazén pro psy koupací není vůbec žádné drahé zboží, můžeme ho pořídit za dobrou cenu. Vidět pak našeho pejska, jakou má radost, je k nezaplacení. Bazénky tak představují perfektní způsob, jak našeho pejska aspoň trochu ochladit v horkých letních dnech. Kolikrát jsou teploty tak vysoké, že ani ve stínu to pro naše huňaté chlupáče není nic příjemného. Proto je z jejich strany jakákoliv možnost koupání velice pozitivně vítanou příležitostí. Bazény nejsou jen nějakou módní a luxusní vymožeností, jak se v posledních letech děje. Jejich pořízením uděláme radost zejména našemu čtyřnohému příteli, kdy mu nabídne bazének pro psy pohodlné ochlazení.

 • Velký bazén pro velké psy – určitě se vyplatí zakoupit největší bazén. Když se pes rozvalí, tak aby měl dostatek místa do všech stran.
 • Střední bazén pro střední psy – záleží od plemene psa a jeho rozměrů. Doporučujeme nejprve změřit a podle toho pak vybrat ideální velikost bazénu pro psa.
 • Malý bazén pro malé psy – postačí bazén pro psy menších rozměrů. I když bude pejsek v bazénku ležet, tak příliš mnoho místa nezabere.

Nejvíce kvalitní bazén pro psy xl – profesionální bazén pro psy xxl (pes bazény)

V létě šplhají teploty až k nepříjemným hodnotám a ani poslední léto to nebyla žádná výjimka. Pro naše pejsky je to pak nevyhovující období, kdy se můžou snadno přehřát. Bazén pro psy je tak velice užitečná pomůcka pro každého chovatele. Pes má totiž neomezený přístup k bazénu s vodou a kdykoliv se může ochladit. Myšleno je samozřejmě i na aktivnější psy, kteří s rozběhem skočí do vody. Nemusíte se ničeho bát, bazény jsou vyrobené z kvalitního plastu, aby nedošlo k protržení psími drápky. K tomu všemu je ještě protiskluzné dno, aby chlupáčovi například nemohla ujet tlapka.

Značkový bazén pro psy – prodám bazén pro psa

Značka není až zase tak moc v tomto směru důležitá. Raději bychom se měli soustředit na konkrétní výrobek, který bude kvalitní a ideálně i ověřený zákazníky. Takové informace jsou pro nás velmi přínosné, kdy už jiný majitel psa zboží vyzkoušel a následně napsal recenzi, jak byl se zbožím spokojený. Takové poznatky pak samozřejmě pomůžou i dalším lidem, kteří rovněž zvažují zakoupení bazénu pro psa.

Nový bazén pro psy je rychle rozložen – kvalitní psí bazén zkušenosti

V jednoduchosti je síla a oceníme to zejména v případech, kdy je velké vedro a nechce se nám ve vysokých teplotách nijak namáhat. Psí bazén jen vybalíme, trochu nafoukneme a napustíme vodu. Je to velmi snadné a rychlé. Pes má tak k dispozici během chvilky rozložený kompletní ochlazovací pool.

Stabilní bazén pro psy diskuze a levný bazének pro psa zkušenosti

Pokud máme bazének pro psa na nerovnému povrchu a pes v něm dovádí způsobem, že v něm skotačí a s rozběhem do něj skáče, tak je dobré celek zatížit. Dělá se to například tím, že do jednoho z rohů dáme malou cihlu nebo kámen a celek pak nikam necestuje. Prodávají se na to i takové vnitřní zátěže do bazénku. Na některých diskuzních fórech si majitelé těchto bazénků i sami radí, jak si vyrobit ideální zátěž. Ale můžou to být i běžné kameny ze zahrádky, které bazének pro psa dokonale zatíží.

Doplňky pro bazén pro psy a nejlevnější bazének pro psy výprodej

Jsou to například kartáče a další doplňky, které pomáhají výrobek udržet v dobrém stavu. Kartáče dokážou vydrhnout i dobře zažranou špínu a celek je pak jako nový a připravený na další sezónu. K údržbě postačí jen běžné mýdlo. Zejména bychom neměli používat žádné agresivní saponáty a podobné zboží. V zimním období mají některé eshopy na letní věci výprodeje a dají se sehnat zajímavé ceny.


Nehrozí uklouznutí?

Počítá se s tím, že pejsek bude mít z bazénku velkou radost. Jakmile si zvykne, tak do něj může skákat i s rozběhem a proto je většinou přidáno protiskluzové dno, aby se nemohlo nic stát. Celý koncept je vyrobený z odolnějšího plastu, který odolá i jeho drápkům a škrabání.

Nejkvalitnější bazén pro psy a stabilní podklad

Jestli víme, že máme akčnějšího psa, tak je dobré mít celek umístěný někde na pevném povrchu, kde nebude cestovat sem a tam podle toho, jakým způsobem v něm bude pes zrovna skotačit. Nafouknutý celek můžeme dát i do ohrádky, odkud se nehne.

Jak moc nafukovat bazén pro psy?

Tohle vždy záleží na situaci a jakým způsobem budeme chtít celek použít. Když ho máme umístěný na zahradě, kde má pes dostatek prostoru, tak můžeme jít do plného nafouknutí. Pak můžeme potřebovat ho dát někam do menšího prostoru a proto ho nafoukneme jen do požadované velikosti, aby to bylo vyhovující.


Karlie bazén pro psy skládací 120 cm – skládací psí bazén pro psa 120 x 30

Skládací bazény pro psy nejsou nijak rozdělené podle psích plemen. Vybírají se vyloženě podle rozměrů, proto je dobré znát velikost svého psa, než si takové zboží půjdeme zakoupit. Pro psa je to radost a zároveň chladivý odpočinek. Pokud už doma máme bazének běžný pro lidi nebo konkrétně děti, tak ho pro psa ani nevytahujte. Rychle by se totiž zničil, není určený pro psí drápky. Pro psa musí být materiál z odolného plastu. Pak se vůbec nic nestane, i když nám pes vletí do bazénku s rozběhem. A ani přidané protiskluzné dno není uvnitř jenom tak. Nezapomínejme ani na letní hračky pro psy na větší motivaci chlupáče. Správné a odolné hračky dokážou pejska zabavit na delší dobu.

Velký bazén pro psy 160×30 cm a stříkací bazének pro psy 160×30 – kvalitní bazény pro psy levně

Zejména u větších plemen se doporučují ty největší bazény pro psy. Je to i logické, kdy se může pejsek spokojeně uvelebit a užívat si chladného odpočinku. Pak je ještě dobré popřemýšlet, zda zvolit konstrukci skládací a nebo pevnou. Svou výhodu mají oba bazénky, pevný i skládací. Pevný bazén slouží k pevnému postavení a hlavně když jej chceme někde do půlky zakopat, jako stálý bazén. Oproti tomu skládací konstrukce nabízí mnoho výhod. Kdykoliv si můžeme bazének rozložit a napustit vodou. Následně po použití lze zase složit a někam schovat pro další použití. Je vhodný i na převoz autem například na chatu. Oblíbený je i stříkací bazének pro psy, kdy se může pejsek rovněž pěkně chladit.

Karlie a nebo Nobby bazén pro psy – jak vybrat bazének pro psy?

Ono je to v podstatě jedno, kterému výrobci dáme přednost. Svůj účel splní oba velmi dobře a pejsek rozdíl nepozná. Pro chlupáče je nejdůležitější výsledek v podobě rychlého ochlazení od letních teplot. Jakmile je už pak pejsek naložený ve vodě, tak na něm můžeme poznat úlevu a bazének pro psy mu tak přijde každé léto vhod.


Raději vlažnou vodu

Vyloženě teplá voda nevadí, ale nebude to ono. Ideální je voda vlažná, která není studená a ani příliš teplá. Zejména se vyvarujte napuštěním ledové vody, některým vyhřátým psům by se to nemuselo moc líbit. Když už tak nechte stát vodu chvíli na slunci, než se trochu ohřeje. Rovněž ani nenapouštějte vodu až úplně po okraj, je to zbytečné. I když si pejsek lehne, tak chce mít hlavu nad vodou.

Skládací bazén pro psy recenze – nafukovací bazén pro psy zkušenosti

Je to ideální volba pro cestování na chatu a na další zajímavé výlety se psem. Převážíme ho v brašně a během chvilky je celý rozložený. Skládací bazén má i různé varianty, kdy si tak můžeme vybrat přesně podle našich preferencí. V brašně se ukládá i na zimu, aby mohl být v létě opět rozložený a ihned k použití. Jsou i různé pool varianty, které se nemusí nafukovat. Ale právě ten nafukovací má i své výhody. Jak jsou popisované zkušenosti majitelů psů na recenzních portálech, tak každý upřednostňuje trochu něco jiného. Je to hlavně o zvyku a pak také o tom, co nám více vyhovuje. Možnost skladování také hraje svou určitou roli při výběru.

Cestování na pohodu – bazén pro psa výška 20cm (levný psí bazének diskuze)

Je menší než příruční zavazadlo a tak je s ním cestování pohodlné. Při celodenním přesunu na cílové místo si budeme zřejmě dělat časté pauzy, pokud bude v autě příliš teplo. Tím pádem můžeme ochladit i našeho pejska a zpříjemnit mu tak celou cestu. Malý psí bazének je snadno přenosný a rychle složený.

Snadno přenosný

I když hodně cestujeme, tak to ničemu nevadí a tento malý a lehký kus sebou můžeme kamkoliv převážet. Pejskovi bude k dispozici po celou dobu a může se kdykoliv a kdekoliv zchladit.

Na zimu jednoduše uložíme

Jakmile skončí sezóna na koupání, tak ho jen složíme a někam uložíme. Po roce tak bude opět k dispozici a k okamžitému použití pro domácího mazlíčka, který nezvládá nápory vedra.

Nejlevnější skládací bazén je i rychle rozložen – nejlevnější bazény pro psy diskuze

Při výběru varianty pool se můžeme spolehnout na to, že takový bazén je i rychle rozložen. Není to sice úplně taková ta top kvalita, ale ve velkých vedrech poslouží pro chlupáče velmi dobře. Bereme ji jako takovou krátkodobou rychlovku, když jedeme například se psem někam k vodě a máme přestávku na oběd. Na výběr je i červený a nebo modrý bazén. A jelikož jsou tyto bazény pro psy levnější, tak si jich můžeme pořídit i několik, aby jsme je nemuseli neustále přepravovat z jednoho místa na jiné.

Levné bazény pro psy zkušenosti a nejlepší bazény pro psy recenze

Nové bazény pro psy pořídíme za sympatické ceny a nejedná se o nijak drahé letní zboží. Mnoho pejskařů to řeší i tím způsobem, že si jich nakoupí hned několik, aby je nemuseli pejskovi pokaždé všude převážet. Svoje bazény pro psy má tak pejsek doma, na chatě a klidně i na dalších místech, kam s ním v létě jezdíme. Plastové bazény pro psy jsou dobře skladné, takže je stačí na zimu uschovat a další léto můžeme začít opět používat.

Další pool varianty skládací bazén (psy bazen)

Na cestování se hodí rychle složené bazény pro psy. Vedra letních dnů jsou kolikrát neúnosná a pro chlupatého pejska je to velmi obtížné. Když máme před sebou dlouhou cestu, tak budeme pravděpodobně dělat krátké přestávky. A když máme sebou malé pool bazény pro psy, tak jsou i rychle rozložené. Na odpočívadle si dáme malou svačinu a pejskovi můžeme dopřát chvilku osvěžení.

Modrý nobby bazén pro psy

Nobby bazén pro psy může být modrý a nebo červený z umělé hmoty. Ono je to psovi stejně úplně jedno, jde hlavně o ten pocit osvěžení při velkých vedrech. Nobby bazén má snadnou montáž a jeho použití je jednoduché. Je vyroben z umělé hmoty a proto je i lehký na přenos.

Výrobek Karlie bazény pro psy

I bazény Karlie mají velmi dobré hodnocení, kdy jsou vyzkoušené od mnoha pejskařů. V nabídce jsou zajímavé Karlie varianty, kdy můžeme mít opět modrý a nebo červený bazén. Nabídky těchto bazénů se hodí do letních dnů, kdy chceme pejskovi zpříjemnit jeho nelehkou situaci. K odběru je i online poradna po přihlášení, když máte nějaký dotaz. Online poradna dokáže i řadit vaše dotazy do příslušných kolonek podle zájmu. Po přihlášení se prosím podívejte nahoru do levého sloupce. Jsou tam kolonky bazénové údaje a zábava. Je tam i poradna a máte možnost si všechny dotazy řadit k odběru.

Nejlevnější nobby bazén pro psy

I ten nejlevnější nobby bazén stojí za povšimnutí, když jsou v létě velká vedra. Pejskovi přijde kolikrát vhod. A i když je to spíš jen takové rychlejší řešení, tak bude pes spokojený, jakmile se bude moct aspoň na chvíli ochladit. Je to taková modrá zábava, kdy nám zvlhnou oči, jak se pejskovi uleví.


Skládací bazén pro psa 160 x 30 cm – kvalitní psí bazének levně (nejlepší psí bazén recenze)

Co se týče velikosti, tak musíme mít na paměti, že žádný psí bazén pro psy není určený vyloženě pro plavání. Využití je v podobě chladícího efektu a odpočinku od vysokých teplot. Pes si uvnitř pohodlně lehne a odpočívá. Výjimečně pro malá psí plemena se dá pořídit 160 x 30 cm velký bazén pro psy. Napustit psí bazének až po okraj a tam už by se o menší plavání dalo uvažovat. K tomu musí být ale pořízeny i schůdky, aby se mohl dostat pes snadno ven. Vždy je ale dobré být v blízkosti, aby jsme měli pejska na očích, co přesně provádí.

Skládací bazén pro psy – ø 120 cm bazén pro psa (levný psí bazén diskuze)

Není to jenom o tom, že by většina chlupáčů přišla a v klidu si lehla do bazénku. Spousta z nich bude mít z vody takovou radost, že budou ve vodě poskakovat, vyskakovat ven a s rozběhem zase zpátky do bazénu. Proto jsou všechny tyto výrobky z odolnějších materiálů, aby nedošlo k protrhnutí a ani žádné jiné nehodě. Pes může začít klidně i hrabat a materiál by to měl vydržet. Jedná se o zpevněný plast, který je pro tyto účely navržený. I boční hrany jsou z kvalitního materiálu a pes tak po nich může skákat, aniž by se narušila jejich pevná stabilita.

Letní bazén pro psy hodnocení bazen pro psi – nejlevnější psí bazének výprodej

Do tabulky jsme vybírali takové bazény, které jsou u majitelů psů oblíbené. V odkazech se dají přečíst i další hodnocení a recenze, stačí jen přejít kliknutím na srovnávací portál. Tam už je pak mnoho recenzí samotných zákazníků. Občas se tam člověk dozví i věci, které na eshopech napsané nejsou. Přes zimu můžeme narazit na některých eshopech na pěkné ceny, kdy se může jednat o výprodejové akce.


Snadná instalace – nejlepší psí bazének recenze

Celé brouzdaliště je postavené opravdu během chvilky. Stačí jen rozbalit, najít vhodné místo a napustit vodou. Může být kruhového tvaru, ale také lze přizpůsobit danému prostředí pomocí jeho velmi flexibilním stěnám. Bazén pro psy je i rychle uklizený. Voda vyteče postranním ventilem a složeno máme během chvilky. Je tak vhodný i na různé výlety s chlupáčem a nebo víkendové pobyty na chatě. Přes zimu vždy uklidíme a určitě nenecháváme napuštěný venku. Mráz udělá své a v další sezóně už bude bazén zcela nepoužitelný. Vždy je dobré před zimou pečlivě složit a uschovat pro další použití v příštím roce. Psí bazének máme rychle složený, stačí si to jen natrénovat.

Elegantní bazén pro psy je dobré pečlivě uskladnit

Po skončení letního období je vždy dobré se o celek důkladně postarat, aby jsme ho mohli použít i další letní sezónu. S použitím kartáče důkladně očistíme a nebo použijeme mírnější čistící doplňky. Následně usušíme a pečlivě uskladníme.


Plastový bazén pro psy 120×30 cm – nejlepší bazén pro psa recenze

Nový bazén pro psy bude váš domácí mazlíček zbožňovat od prvního dne. Klidně mu tam přidejte i jeho oblíbené pískací hračky, aby měl větší radost z osvěžující koupele. Jestli si pořídíte konstrukci i s výpustným ventilem, tak budete mile překvapeni, jak rychle lze složit a uskladnit. K většině tohoto zboží je dodávána i sympatická taška, do které se přesně vejde a můžete ho tak vzít sebou kamkoliv. Výhodou je i možné tvarování bazénu do rohu místnosti. Okraje jsou dobře flexibilní a menšímu tvarování se velmi snadno přizpůsobí. Dobré je používat i krycí plachtu, pokud ho zrovna nevyužíváte.

Luxusní bazén pro psy Praha

Není nad to si skvěle zaplavat, i když je náš pejsek větších rozměrů. V některých městech je možnost plavání psů v bazénu větších rozměrů. Pes si tak odpočine trochu jiným způsobem, než je zvyklý. Jedinou nevýhodou může být to, že by si nemusel rozumět s dalšími psy a proto je potřeba si na to dávat pozor. Nebo si zajít zaplavat v době, kdy tam nikdo nebude. Může být vyřešeno i rezervací, pokud je možnost. Když by to ale přece jen nevyšlo, tak nemusíme zoufat. V horní tabulce srovnání si zajisté vybereme skvělou náhradu v podobě komfortního bazénku pro našeho mazlíčka.

Oblíbený bazén pro psy jako ideální osvěžení a jak vybrat bazének pro psa?

Jakmile je v létě dusno a horko, tak můžeme na našem psovi vidět, že to kolikrát nezvládá a jazyk má až na podlahu. Pak mu přijde osvěžení tohoto typu vhod a bude za něj moc rád. Horší pak ale je, že jakmile si na něco takového zvykne, tak to bude následně vyžadovat pravidelně, když budou vysoké teploty. Proto je dobré vybrat pejskovi vhodný bazének pro psa, ve kterém se bude moct vždy zchladit. Vybíráme ideální velikost, aby to pro pejska nebylo malé a mohl si v pohodě lehnout. Ideální je plastový bazének pro psa, kdy si můžeme vybírat z horního žebříčku podle různých parametrů.

Nejlevnější bazén pro psy

U levnějších výrobků je dobré si dávat pozor na to, zda je použitý materiál pevný. Je nutno počítat s tím, že se někteří chlupáči budu do výrobku pokoušet skákat. Proto by ten výrobek měl i něco vydržet.

Nejhorší bazén pro psy – nejlevnější bazén pro psa

Doslova úplně to nejhorší, co můžeme psovi pořídit, jsou ty nejlevnější vyloženě gumové výrobky za pár korun. Konstrukce je v podstatě vyrobena z lehké tvarovatelné gumy. Takže kdykoliv se pejsek opře na některé straně, tak se výrobek prohne a voda vyteče ven.


Levný bazén pro psy první kontakt s vodou – jak vybrat psí bazének zkušenosti

Každý pejsek je jiný a můžou mít odlišný přístup k této nové věci. Někteří psi jsou zvědaví, okamžitě se vrhnou dovnitř a začnou dovádět až bude voda všude kolem. Pak tu máme ale i méně důvěřivé pejsky, kteří si musí nejprve vše prohlédnout a hlavně očichat. Teprve až potom se začínají osmělovat a provádějí první krůčky. Následně zjistí, že bazén pro psy je vlastně super. Nedůvěřivým pejskům je dobré v začátcích trochu pomoci, kdy si s nimi hrajeme u bazénu a lákáme je dovnitř. Oni velmi brzy pochopí, že jim vlažná voda přijde vhod při velkých vedrech. Zároveň bychom měli mít na paměti, že psa nesmíme do bazénu nikdy nutit a už vůbec ne házet. Mohl by to pak brát jako trest, i když je psí bazének příjemné ochlazení.

Pokud už máme staršího pejska, tak je lepší mu pořídit plovací vestu. Tato pomůcka se hodí i pro kteréhokoliv psa, se kterým jedeme k vodě. Zejména v létě při vysokých teplotách nemusí pes odhadnout svou kondici a jakmile je daleko od břehu, tak už by se nemusel vrátit zpět. Záchranná plovací vesta pro psa ho tak vždy podrží nad hladinou a nemusíme mít o svého chlupáče strach. S vestou si může chlupáč ve vodě dovádět jak chce a nemělo by se mu nic stát.


Plastový bazén pro psa (levný bazén pro psa) – nejlepší bazének pro psa recenze

Doba jde rychle vpřed a máme různé možnosti v pořízení zboží bazén pro psy. Nejlepší bazének pro psa je nyní ideálně plastový. Dokonce se dá sehnat i bazén skleněný a nebo dřevěný pro naše milé chlupáče. Tyto materiály ale vůbec nedoporučujeme. Jednak se nedají nikam převážet a v určitých situacích nemusí být pro psa bezpečné. Po všech stránkách je skvělou volbou odolný plastový materiál. Dá se snadno tvarovat i do menších prostor a pro pejsky je ideální, kdy se počítá s jejich dováděním a hraním si ve vodě. Jakmile máme psa na zahradě a používá výcvikový protištěkací obojek pro psy v rámci dobrých sousedských vztahů, tak mu ho před bazénem vždy sundáme. Některé protištěkací obojky nejsou pro plavání v bazénu přizpůsobené. Jedině bychom si pořídili profesionální protištěkací obojek, který je už i voděodolný.

Trixie bazén pro psy plastový bazének pro psy zkušenosti – nejlevnější bazének pro psa diskuze

Bazény této značky Trixie jsou vyrobené z odolného plastu, kdy se počítá s tím, že pes může škrábat packami. Nevadí ani když náš pejsek nastupuje na koupel s rozběhem, dno je protiskluzové a pomáhá tak proti uklouznutí. Stěny bazénku jsou stabilní a celý komplet má jednoduchou montáž i demontáž. K dispozici je vypouštěcí ventil, kterým se voda vypustí snadno ven. Materiál se dobře čistí a po sezóně lze bazének pro psa úsporně uložit, kdy nezabírá moc místa. Psi zbožňují zábavu ve vodě a navíc jim tím ještě můžeme ulehčit od vysokých letních teplot.

Nobby bazén pro psa – Nobby bazén pro psy recenze (kvalitní bazének pro psa levně)

Bazény pro psy značky Nobby jsou skvělým psím koupalištěm, když vládnou letní vedra. Jedná se o kruhový celek, který má vyztužené bočnice a je pružný. V případě potřeby lze rychle rozložit i uklidit. Bazének pro psa je z pevného plastu a disponuje protiskluzným povrchem. Dá se vytvarovat a používat jako obdelník nebo čtyřúhelník, kdy se může ideálně postavit i na balkón a nebo terasu. Není potřeba nafukovat, stěny bazénu drží tvar. Pokud nechceme bazén přes noc uklízet, tak přes něj stačí přehodit jen plachtu, aby se dovnitř nedostaly nečistoty a nebo hmyz.

Nejlevnější psí bazén výprodej a jak vybrat psí bazén levně?

U zboží psí bazén se nejedná o žádnou drahou vymoženost a proto si většina majitelů psů pořizuje psích bazénků hned několik. Je to z toho důvodu, že pokud přes léto často cestujeme na chatu a nebo k prarodičům, tak abychom sebou nemuseli psí bazén neustále převážet. Jakmile si totiž pejsek na tuto chladící pomůcku v létě zvykne, tak ji bude všude vyžadovat, když začne být velké teplo. S přicházející zimou je většinou na eshopech toto zboží s pěknou slevou.

Marimex bazén pro psy skládací 120 cm – levný bazének pro psy diskuze

Pěkný bazének vyrobený na míru pro dovádění našich psích mazlíčků. Bočnice jsou zesílené a odolají tak i bouřlivému skotačení ve vodě. Zboží je dodáváno v brašně, která zjednodušuje jeho uskladnění mimo letní sezónu a můžeme ho tak i lehce převážet sebou na rodinné výlety se psem. Obsahuje výpustní ventil a dno je protiskluzové, které se pro pejska vždy hodí. Koupání ve vodě je pro naše psy skvělým využitím, když jsou v létě vysoké teploty a nedá se tak provádět nic jiného.

 • bazén pro psy recenze
 • malý bazén pro psy
 • větší bazén pro psy 120 cm
 • bazen pro pejsky

Kam ho umístit?

Jestli je to možné, tak je preferující místo někde ve stínu. V případě umístění na balkóně a nebo terase je dobré použít aspoň sluneční deštník, který bude vrhat částečný stín na psa. Na zahradě je více místa a proto už nebude takový problém najít stinnou plochu pro snadné umístění. Dovnitř se nesnažíme naplnit vodu až po samotný okraj, ale mělo by to být zhruba po krk psa. Pejsek se nebude potápět, aby mu nenateklo do uší. Proto stačí vody jen na dno, aby se mu ulevilo od vysokých teplot.

Rozkládací bazén pro psy se dá přizpůsobit prostoru – oblíbený bazén pro psa diskuze

Pokud ho nenafoukneme úplně až na doraz, tak se dá s výrobkem různě manipulovat i do menších prostor. Takže se dá umístit například i do rohu terasy a nebo na nějaká podobná místa, kde toho prostoru není zase až tak moc k dispozici. Ale jestli je ten prostor volný, tak proč toho nevyužít. Odstoupení od hrany nemusí být žádné, výrobek je z kvalitního materiálu. Pouze v případě ostrých konců musí být odstoupení aspoň pár centimetrů při větším pohybu psa.

Není potřeba zakoupit nejdražší modrý výrobek, který je vyrobený z prémiového materiálu. Dokonalé osvěžení zajistí i modrý bazének vyroben z běžného materiálu. Musíme dohlédnout jen na to, aby v něm pes moc nedivočil. U horkých letních dnů je ale pes většinou v klidu. V případě dnů s vysokou teplotou si pes většinou lehne a ani se nehne. Pak je malá šance, že by bazének okusoval a je tedy i malá šance protržení. Na eshopech i na naší prodejně je velký výběr od nejlevnějších až po nejdražší výrobky.


Nejoblíbenější bazén pro psy popis, testy, parametry – kvalitní bazének pro psy recenze

Na každém eshopu a u každého zboží si vždy přečteme přiložený popis k produktu, ať máme představu o důležitých parametrech. Z těch pak vycházíme, když pořizujeme bazén pro psy. Nejdůležitější jsou vždy rozměry, ty si vybíráme podle velikosti našeho psa. Pak je ještě dobré, když má člověk informace od dalších majitelů daného zboží. Například když si konkrétní zboží pořídí náš soused, tak my se ho pak můžeme zeptat, jaké má zkušenosti s jeho užíváním. Z toho pak budeme vědět, zda je zboží vhodné i pro nás.

 • Karlie červený a nebo modrý vyroben z plastu (modrá varianta kód)
 • bazén pro psy červený nebo modrý (modrá varianta) je rozložen na prodejně
 • detailní zobrazení i konzultace na prodejně – možnost registrace, kontakty
 • objednávky vyřizujeme rychle dph (rychlé objednávky změna vyhrazena, kód zboží)
 • nejprodávanější prostředky na čištění, oleje, kartáče, na kód nové vybavení
 • možnosti platby dph a dopravy dle domluvy vyhrazena i registrace, kontakty, zákaznická linka
 • další doplňky pro psy, kloubní doplňky, doplňky na srst, prostředky kolem péče o srst
 • postroje malé, postroje velké, neonové postroje, lehké postroje, taktické postroje (modrá)
 • nové způsoby platby a dopravy (rychlé způsoby doručení – filtr hledat)
 • doplňkové a související vybavení, čistící prostředky, oleje, barvy na eshopech
 • nejprodávanější vybavení a související prostředky (lze najít podle kód zboží)
 • různá zobrazení jedním kliknutím na eshopech funkce hledat, ceny s dph
 • nůžky na ostříhání hmoty – malé nůžky, velké nůžky, zezadu bazénu nafukovací oči
 • na naší prodejně možnost zpravodaje (hledat měsíční i roční zpravodaje, ceny s dph)
 • časopis modrá varianta – zajímavé novinky, znovu skladem
 • u zboží ceny včetně dph, výrobky pro pejsky i kočky a další zvířata

Jak ho vyčistit?

Čištění je velmi jednoduché, snadné a také hlavně rychlé. Nebudeme používat žádné agresivní saponáty a ani jiné podobné látky, které by pak mohly mít vliv na našeho chlupáče. Úplně postačí čistá voda a zašpiněná místa stačí jen lehce otřít. Po konci sezóny je dobré nechat celý bazének úplně vyschnout, utřít nečistoty a někam uložit. Jakmile začne opět léto, tak se jen rozloží a můžeme začít opět používat. Tímto šetrným způsobem vydrží produkt mnoho let. Jestli ho necháme stát na zahradě naplněný vodou i přes zimu, tak už bude v létě bohužel nepoužitelný.

Uložení na zimu

Buďto je už při zakoupení součástí výrobku speciální vak a nebo ho jen uložíme na suché místo někam do tepla. Příští léto ho můžeme zase začít používat. Výrobek by měl být i prázdný od vzduchu a měl by být tak prázdný po všech stranách. K tomu jsou na výrobku vyfukovací oči.

Ukládáme vždy v suchém stavu

Není možné, aby jsme výrobek ukládali v mokrém stavu. Vždy je po konci sezóny dobré se o zboží postarat a kompletně vysušit před zimním uložením. Pokud je výrobek špinavý, tak ho dáme klidně do sprchy. S použitím sprchy a mýdla se snadno vyčistí a příští rok s ním čeká chlupáče opět příjemná zábava.

Může být i pro dva chlupáče?

Na jednu stranu to tak být může, ale záleží hodně na velikosti. Každý pejsek by měl mít pro sebe dostatek prostoru, aby si vzájemně nepřekáželi.

Letní ochlazení

Jakmile jsou venku vysoké teploty, tak každý pes ocení možnost se v bazénku pěkně ochladit.

Dostatek prostoru

Bazének nekupujeme psovi příliš malý. Pejsek by měl mít dostatek prostoru na to, aby si mohl v případě potřeby v bazénku i lehnout.

Nafukovací zboží

U nafukovacích výrobků může platit, že je nemusíme vyfouknout. Pokud na to máme prostory, tak je můžeme uložit nafouknuté do teplé místnosti. Kolikrát jsou tyto údaje napsané i v návodu.


Jak vybrat bazén pro psa?

Vybírat si můžeme z bohaté nabídky bazénů, kdy máme k dispozici různé výrobce a pak hlavně i mnoho rozměrů. Nejdřív je potřeba si pejska změřit, abychom věděli aspoň orientačně rozměry chlupáče. Následně vybíráme takový bazének, aby se v něm pejsek cítil pohodlně a měl i dostatek prostoru. Pes bude v bazénu nejprve sedět a až mu začne důvěřovat, tak si i do vody pěkně lehne. V letních vedrech je to pro psa vítané ochlazení.


Nejlepší bazén pro psy recenze a nejlepší bazének pro psy diskuze

Při pořizování nového zboží je dobré si občas projít i pár recenzí, aby získal člověk aspoň menší přehled o tom, zda je nabízené zboží kvalitní. My samozřejmě moc dobře víme, že to zabere mnoho času hledání na různých místech po internetu. A právě proto vznikl tento web, který právě tyto věci řeší. Srovnáváme recenze a zkušenosti majitelů ohledně zboží, které je žádané. Všechny získané informace si pak zapisujeme a podle zkušeností chovatelů psů pak vybíráme to nejlépe hodnocené zboží do tabulky, kterou máme nahoře.


Bazén pro psy cena – jak sehnat nižší ceny?

Univerzální bazén pro psy není nijak drahá záležitost a můžeme tak bez problémů dopřát našemu pejskovi parádní letní skotačení ve vodě. Investice se vyplatí, zboží je trvanlivého charakteru na mnoho let a pes si užije spousty zábavy a letního ochlazení. Podle toho jsou nastaveny i ceny, které vycházejí nejlépe mimo sezónu. To je doba, kdy o toto zboží není téměř vůbec zájem a cena je tlačená dolů. Ceny letí níž i ke konci letní sezóny, kdy už o tyto produkty není zas tak velký zájem.

Jako poslední důležitou informaci zde ještě uvedeme připomínku, že máme nahoře žebříček zboží bazén pro psy s nejlépe hodnocenými výrobky. Ty jsou vybrány podle hodnocení jejich majitelů a také jsme vycházeli ze zkušeností různých psích chovatelů. Ti už toto zboží vlastní dlouhodobě a tak jsme využili jejich poznatků a do tabulky doplnili jen velmi pozitivně hodnocené bazény. Z přidané tabulky si tak můžeme vybrat nový bazén pro psy s přijatelnou cenou.


Jak vybrat bazén pro psy – kvalitní bazén pro psa zkušenosti

Letní bazény pro psa jsou skvělým lákadlem, jak si zpříjemnit velká vedra dováděním ve vodě. Vybrat správný bazén pro psy není žádná věda, ze všeho nejdůležitější je řídit se rozměry našeho pejska a podle toho pak vybrat ideální velikost bazénu přesně pro něj. Není nic hezčího, než když se můžeme dívat na to, jakou má náš chlupáč radost, když si může odpočinout v napuštěném bazénku. Na naplněný bazén pro psy si v letních vedrech velmi rychle zvykne každý pes. Nemusíme ho tam ani nutit, chlupáč sám pozná, že se může příjemně ochladit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *