Menu Zavřeno

Boty pro psy

Nejlepší ochranné Boty pro psy recenze testy parametry neoprenové outdoor asfalt na zimu do sněhu běhání protiskluzové gumové nepromokavé botičky psa

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Ochranné boty pro psy můžou vypadat na první pohled jako velmi zvláštní věc (botičky pro psa), ale v zahraničí je to již běžná praxe a boty pro psy se pravidelně používají. Kvalitní botičky pro psy mají svůj důvod užívání, kdy s nimi můžeme ochránit pejskovi tlapky před nebezpečnými nástrahami všude kolem nás. Tedy odolné boty pro psy jsou velmi prospěšné v ochraně psích pacek. Platí to zejména v zimě, kdy se všechny cesty posypávají agresivním chemickým materiálem. Když do toho ještě připočítáme mokrý sníh a další nečistoty, tak vzniká nebezpečná směs pro packy každého pejska. Zkušení chovatelé psů určitě vědí, o čem je přesně řeč.

Ty nejlepší boty pro psy jsou pro naše chlupáče skutečnou ochranou proti těmto směsím, kdy si můžou zimní vycházku užít a nemít žádné problémy s nebezpečnými nástrahami na každém kroku. A jednoduché to kolikrát není ani v létě, kdy se můžeme potýkat s roztaveným asfaltem a dalšími nebezpečnými věcmi. To si dnes všechno rozebereme a ukážeme si i pár příkladů, jaká je vhodná obuv pro psy.

Boty pro psy: Tabulka srovnání TOP 10 nejlepších botiček pro psy ze zkušeností a recenzí zákazníků i chovatelů psů

Hned na začátek si ukážeme tabulku, kam jsme vložili TOP 10 nejlepších bot pro psy vycházejících z recenzí zákazníků a jejich dalších poznatků spokojenosti z užívání. Výběr to nebyl vůbec jednoduchý, kdy už dnes máme mnoho výrobců a každý se snaží přijít s něčím novým a zajímavým. Nejdůležitější je však reakce našeho psa, zda s výrobkem nemá žádné problémy a může se v něm po venku pohybovat zcela přirozeně. Důležitá věc je i ta, aby měla botička pro psa správný tvar a úhel, kdy chlupáči nepadá z tlapek ani při běhu. U každého výrobku je odkaz, ve kterém najdeme podrobnosti a podobné varianty botiček. Rovněž jsou tam seřazené i eshopy od nejlevnějších cen s DPH a kde mají zboží přímo skladem.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Levnější boty pro psy - více druhůtrixie boty pro psy botičky*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hurtta botičky pro psy - více zbožíHurtta boty pro psy botičky*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované botičky - vícOchranné boty pro psy botičky nejvíce recenzované a testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní boty pro psy - více druhůOchranné kvalitní boty pro psy botičky recenze testy zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nobby botičky pro psy - více zbožíNobby neoprenové boty pro psy botičky*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Rukka boty pro psy - více variantRukka Thermal zimní boty pro psy botičky do sněhu ochranné*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ruffwear botičky pro psy - víceRuffwear nepromokavé boty pro psy botičky*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
JML boty pro psa - více variantJML neoprenové voděodolné boty pro psy botičky*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Active botičky pro psa - více zbožíActive voděodolné boty pro psy botičky recenze a testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Profesionální boty pro psy - víceKvalitní reflexní boty pro psy psa botičky profesionální recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Botičky pro psy outdoor – ochranné boty pro psa na zimu (kvalitní psí boty na zimu zkušenosti)

Tento výrobek pro pejsky je velice šikovná věc, kdy psí boty na zimu naplno chrání tlapky našich domácích mazlíčků. Není to jen v rámci zimního období, ale také v létě. Outdoorové boty dokážou eliminovat venkovní nečistoty a různé směsi, které pak negativně působí na psí chodidla. Zejména v zimě se chodníky často solí a nebo se používá jiný materiál, který může psům nadělat v tlapkách velkou paseku. Krom toho se používá i písek s různými přísadami, pak také štěrk a další materiály. Pro chlupáče to není nic příjemného a často pak mají popraskané polštářky na tlapkách, které se špatně hojí. Psí boty na zimu jsou proto určitě na místě, kdy časem i pejsek sám zjistí, že psí boty na zimu jsou skvělým parťákem do nepohody.

 • Boty pro malé psy – patří sem nejmenší botičky, které pejskovi přesně sednou
 • Větší boty pro velké psy – u větších tlapek je nutné mít dostatek prostoru
 • Boty pro tažné psy – speciálně upravené boty, kdy se dobře a pevně zapínají

Kvalitní boty pro psy na asfalt – ochranné boty pro psa (elegantní botičky pro psa)

Ochranné botičky se vyrábějí i pro letní měsíce, kdy potřebuje mít pejsek tlapky chráněné. Kolikrát se pohybujeme na místech, kde je na cestách velké množství asfaltu. Při letních vedrech nedrží asfalt svou konzistenci a roztéká se do všech krajů. Jakmile po něm pes proběhne, tak nastává velký problém plný bolesti. A ono se to pak i hodně těžko dostává z pacek ven. Ale není to jen o asfaltu, v dnešní době jsou lidé nepořádní a všude se tak pohazují ostré nebezpečné věci. Na diskuzních fórech jsou popsané různé případy, kdy se psi poranili o různé kusy starého harampádí, které se jen tak všude povaluje.

Neoprenové boty pro psy na zimu – boty pro psa do sněhu (nejvíce kvalitní boty pro psy na zimu)

I když jsou psi zvyklý na zimu a chodit po sněhu jim nedělá žádný problém, tak to platí hlavně v nedotčené přírodě člověkem. Pokud ale bydlíme někde ve městě a nebo silně obydlené oblasti, tak se v zimě všude a všechno udržuje. Na tom samozřejmě nic špatného není, ale pro psí tlapky to znamená velký nápor. Aby nebylo nikde kluzko a dalo se bezpečně chodit, tak se používají různé materiály a právě ty dělají psům potíže. Botičky neoprenové (boty pro psa do sněhu) na zimu umožní pejskovi chodit úplně všude bez problémů. A po vycházce nebude mít ani s tlapkami žádné potíže, protože je bude mít celou vycházku chráněné.


Jak ho na ně naučit?

Ze začátku může na boty pro psy reagovat jako na hračku. Proto bude potřeba odvést jeho pozornost něčím jiným. Dobré je nasadit mu botičky a vymyslet mu zábavu, aby neměl čas na tuto pomůcku vůbec reagovat. Nakonec si úplně v pohodě zvykne. Je to jako když ho učíme hlavolamy pro psy a motivujeme přemýšlet. Nakonec se naučí hlavolam obelstít. Tady sice není žádná hádanka kolem hlavolamu, ale pes se později naučí, že botičky jsou mu k dobru.


Top boty pro psy na běhání – jak vybrat boty pro psa (nejlepší boty pro psy na zimu)

Pokud boty pro psy na zimu vybíráme, tak je nutné si nejprve přeměřit psí tlapky. Nemusí to být úplně přesně, stačí jen tak zhruba. Botičky se dobře rozlišují i podle plemen. Když máme doma čivavu, tak mu nejspíš nebudeme kupovat botičky pro velkého ovčáka. Upínání bot je rychlé a pevné, kdy je pejsek ani při běhání neztrácí. Vždy je ale nutné si nejprve přečíst kompletní návod, aby jsme věděli, jakým způsobem správně boty pro psy na zimu upevnit. Každý pejsek rád běhá a proto mu je nemůžeme nasadit jen tak na oko. Upnutí musí být naprosto správné a pevné, aby tyto chránící pomůcky na packy nikde neztratil. Teplé boty pro psy na zimu jsou dobré i v tom směru, že nebudou muset běhat po nasolených chodnících.

 • Botičky pro malé psy – přesně sednou na malé tlapky
 • Průměrné velikosti botičky pro střední psy – nejčastější velikost bot pro většinu plemen
 • Botičky pro velké psy – na pořádnou packu je už potřeba větší boty, které vydrží i silnější záběr

Protiskluzové boty pro psy do sněhu – zimní boty pro psa (psí boty do sněhu – oblíbené boty pro psy nejkvalitnější)

U protiskluzových bot a to ještě do sněhu máme dvojí výhodu. Pokud jdeme s chlupáčem na delší vycházku, tak se mu většinou dělají sněhové kuličky mezi články na tlapce. Ty potom zmrznou a chlupáče to bolí už venku v zimě. Jakmile mu ale pořídíme botičky, tak všechny tyto problémy mizí. Na pejskovi vidíme radost z pohybu a je úplně jedno, jaké je venku počasí a nebo po jakém terénu se pohybuje. Klidně může běhat i po posolené komunikaci a nic se neděje. Botičky ho ochrání od jakéhokoliv posypu, který se v zimních měsících používá pro roztání zamrzlých ploch. Po příchodu domů mu botičky jen sundáme a vše je v pořádku.

Zimní boty pro psy husky – protiskluzové boty pro psa (botičky pro psa zkušenosti – nejoblíbenější boty pro psy recenze)

U psa husky se může počítat i s tím, že se jeho botičky využijí pro tažení saní. Zimní terén je pro tento sport ideální. U běžných bot pak může být problém, že mu budou při velkém záběru prokluzovat. Tím si pejska samozřejmě brzo vyčerpáme a asi ani nikam moc daleko nedojedeme. Proto je mnohem lepší využít protiskluzové podrážky, s pomocí které se mu bude na sněhu mnohem lépe pohybovat. Něco takového není vůbec žádný nadstandard. Běžně se už vyrábějí botičky pro psy s hlubšími zimními vzorky, aby jim to tolik neklouzalo ani na zledovatělém povrchu.


Co když je bude okusovat?

V začátcích mu to může chvíli vadit a když se bude nudit, tak do nich bude samozřejmě kousat. Proto mu je nasadíme jen na potřebnou dobu a snažíme se psa zabavit, aby na botičky nemyslel. Zvykne si celkem rychle a později už to bude brát automaticky jako obojek, bez kterého už ven vůbec nevychází. Botičky se prodávají většinou 2ks. Někdy jsou 2ks univerzální pro všechny čtyři tlapky a jindy 2ks zadní a 2ks přední.


Gumové boty pro psy zkušenosti – nepromokavé boty pro psa (levné botičky pro psa)

Gumové botičky jsou sice dobré na zimu, ale na letní dny se už moc nehodí. Chlupáči by v nich mohlo být teplo. Mnohem lépe se na letní dny hodí botičky nepromokavé, které mají voděodolnou podrážku a dobrou ventilaci. A nebo pak už přímo boty pro psy s větracími otvory, které cirkulující vzduch a jsou určené do vyloženě teplejšího počasí. Výběr těchto psích pomůcek je široký a dá se vybírat z mnoha variant. Prvně je dobré si říct, co přesně od této pomůcky očekáváme a jaké by měly být vlastnosti. Většinou se pořizují dvoje. Jedny do teplejších dnů a ty druhé vyloženě na zimu, když napadne sníh. Pes má pak pokrytý celý rok a jeho tlapky jsou jako v bavlnce a hlavně chráněné proti venkovním nástrahám.

Luxusní botičky pro psa na asfalt – boty pro velkého psa (botičky pro psy XL – profesionální boty pro psy recenze)

Boty pro psa jsou skvělou ochranou vrstvou při každodenní vycházce. Botičky nejsou účinné jen proti asfaltu, ale brání i před ostrým kamením a dalšími věcmi, na které můžeme všude narazit. Svému chlupáči tak dopřáváme funkční komfort, kdy jsou botičky vyrobené z měkkého a prodyšného materiálu zaručující pejskovi pohodlí. Tlapky má tak vždy v suchu i za nepříznivého počasí. O stabilitu bot na psí noze se většinou starají suché zipy, které drží pevně i v případě, že máme velmi aktivního psa. Dobrou volbou jsou i reflexní nášivky, ty zaručují za tmy dobrou viditelnost.

Luxusní boty pro psy trixie – boty pro malého psa (botičky pro psy power boots – elegantní boty pro psy)

I když máme doma menšího pejska, tak i ten si zaslouží na každé procházce kvalitní ochranu pro jeho malé tlapky. Výrobci myslí i na menší plemena, která mají rovněž určité požadavky na vycházkovou obuv. Ať je zima a nebo léto, tak náš malý chlupáč potřebuje jít ven. A není nic lepšího, než když může mít své malé botičky, kterého ho ochrání od všech venkovních nástrah. Kvalitní podrážky jsou vybaveny protiskluzovým vzorkem a výběr vhodných materiálů zajišťuje kvalitní došlápnutí. Při výrobě je použito lepších materiálů, aby se chlupáč cítil pohodlně.


Co na to řeknou lidi v okolí?

Zatímco v zahraničí jsou botičky pro psy naprosto běžné, tak u nás se můžeme stále setkat s nechápavými lidmi. Stačí jen vysvětlit, že pes má tak ochráněné tlapky proti chemickým posypům na chodnících a dalším nečistotám. V létě ho pak chrání před rozpáleným povrchem i asfaltem a pohozenými ostrými věcmi. Podobné je to i u sportovní kočárek pro psy, který se hodí pro starší pejsky a nebo pro ty, kteří mají potíže s pohybovým aparátem. Kočárek se hodí na brusle, ale dá se přidělat i za kolo a můžeme jet s chlupáčem na celodenní výlet. I když už máme nemohoucího pejska, tak ho přece nebudeme nechávat celé dny doma, to si nezaslouží.


Top botičky pro psa diskuze – boty pro psa na asfalt (nejkvalitnější botičky pro psa)

Na diskuzních fórech lze kolikrát sledovat, jak se řeší různé druhy bot a pak samozřejmě i jejich ceny. Celkově lze říct, že se nejedná o nijak drahé produkty a ceny jsou dostupné pro každého. Co je ale potřeba zvážit, že u těch vyloženě levných botiček se neustále řeší to, že psovi nedrží na tlapkách a často je někde venku ztratí. To je z důvodu levně řešeného zapínání. Zatímco ty dražší botičky už v podstatě nemají žádné problémy. A to je velmi důležité si uvědomit, zda si pořizovat něco levného, co neplní svou funkci a nebo pak něco kvalitního, co vydrží několik let ve funkčním stavu. Pokud bude chlupáč botičky pravidelně ztrácet, tak je pak asi nemá moc smysl pořizovat.

Jak vyrobit botičky pro psa – jak ušít boty pro psa (botičky pro pejsky – nejlevnější boty pro psy)

Krom pořízení speciálních materiálů, ze kterých jsou botičky vyrobeny, jsou pak potřeba ještě i střihy a další věci. Ono to chce pak hlavně ale i určitou zručnost a mít na to kvalitní šicí stroj. A ani tak nemusí být výsledek úplně ideální. Přece jenom, když to vyrobí specializovaná firma, tak jsou botičky pevné a vydrží dlouho. A další věc je ještě ta, že jakmile si spočítáme veškeré náklady kolem, tak bohužel zjistíme, že zakoupení nových bot pro psa bude stát levněji. Vlastní ušití a výroba je pak spíš pracnější záliba a pocit, že jsme pro svého chlupáče něco vytvořili svým vlastním úsilím a odhodláním.

Nobby runners ochranné boty pro psy XS XL (boty pro psa L S) – trixie boty pro psa

U všech ochranných bot je většinou na eshopech přidaná tabulka. To je docela důležitý prvek, kde si zjistíme podle naměřených hodnot našeho pejska přesné rozměry. Následně si v tabulce zjistíme, jakou velikost potřebujeme zakoupit. Tabulky obsahují přesné rozměrové informace a je tam i návod, jak to všechno správně změřit. Velikosti S, M, L, XL a další jsou tak velmi dobře rozepsané, aby jsme si vybrali správnou velikost pro svého chlupáče. Následně pak můžeme vidět, že botičky sedí pejskovi úplně přesně, stačí jen vhodně zapnout a můžeme jít ven.


Jak se nasazují?

Nové boty pro psy nasazujeme vždy ve stoje psa. Je to důležité z toho důvodu, že má pes správně rozloženou váhu a jakmile došlápne, tak můžeme zkontrolovat, zda mu to dobře sedí. Nakonec se ještě podíváme, zda pejsek správně došlapuje na každou packu a zda ho něco někde netlačí. To by mělo být naše heslo – před každou vycházkou vše důkladně zkontrolovat.


Nejlepší botičky pro psa recenze – ochranné botičky pro psy recenze (speciální boty pro psy)

Určitě se nedá jednoznačně říct, které botičky jsou úplně ty nejlepší ze všech. To přece ani nejde. Každý majitel psa si musí najít takový výrobek, který přesně sedne právě jeho chlupáči. Celý výběr začíná u správných rozměrů a podle toho pak následuje zvolení konečné velikosti. Když jsou u výsledné volby i recenze, tak je vždy dobré si přečíst informace od lidí, kteří již výrobek vyzkoušeli. A nebo je pak dobré si projít návrhy v naší horní tabulce, kam jsme přidali kvalitní výrobky podle zkušeností uživatelů a jejich recenzí. To jsou nejlepší informace, jaké může nakupující zákazník získat o výrobku.

Kvalitní botičky pro psa do sněhu (levné boty pro psy do sněhu diskuze) – botičky pro psy trixie

Jakmile už dopředu víme, pro jaký účel budeme botičky kupovat, tak si vždy vybíráme z příslušné sekce konkrétní kusy. Mezi botičkami letními a zimními je totiž docela velký rozdíl. Proto je dobré si to pohlídat a nevybírat si celoroční obuv, která stojí jen pár korun. Většina pejskařů má pořízeno tři druhy bot. Na zimu, na léto a do deštivého počasí. I když se to může zdát možná až příliš, tak teprve až při samotném užívání zjistíme veškeré výhody těchto výrobků. Například ty zimní oproti letním botičkám mají hlubší vzorek a také jsou pro psa teplejší, aby v nich mohl jít i do větších mrazů. Botičky pro psy do sněhu pak hlavně ochrání psí tlapky před posypovým materiálem na chodnících.

Kvalitní boty pro psy do sněhu levně a nejlepší boty pro psy do sněhu recenze

Když už si vybíráme boty pro psy do sněhu, tak je lepší zaměřit se na kvalitu výrobku. Tento výrobek vydrží pejskovi mnoho let a tak se investice do kvalitnějšího zboží vyplatí. Chlupáč bude mít chráněné tlapky a v podstatě se může pohybovat kdekoliv, aniž bychom se museli dívat, kde je co na chodnících nasypáno. Při výběru zboží boty pro psy do sněhu lze přihlédnout i k recenzím zkušených majitelů psů.

Neoprenové botičky pro psa xs – nejlepší boty pro psa recenze i boty pro psy do vody

Neoprenové boty pro psy jsou důležité do zimního období a to hlavně do města. Často se tam setkáváme s velmi přesolenými chodníky a navíc se tam používají i další směsi, které jsou pro psí tlapky nebezpečné. Citlivé psí polštářky nejsou na takové směsi vůbec zvyklé a proto jim to činí nemalé problémy. Botičky z neoprenu jsou tak správnou volbou pro ochranu každé tlapky. Můžeme je používat i při poranění tlapky, kdy se dovnitř nesmí dostat žádné nečistoty. Do horní tabulky jsme jich rovněž několik doplnili, podle pozitivních recenzí zákazníků.

Ochranné ponožky pro psy zkušenosti – botičky pro psy na zimu (psí botičky do sněhu – boty pro psy hurtta)

Nejsou to jen botičky pro psy, ale můžeme se setkat i s ponožkami, které jsou určitou alternativou pro botičky. Tato varianta je ale spíš jen do teplého počasí, kdy se nepočítá s deštěm. Konkrétně jsou ale ponožky pro psy určené do domácího prostředí, kdy má pejsek například nějaké zranění. Tento výrobek mu můžeme nasadit, když má obvázanou nohu a neustále si snaží kousat obvazy. Jednoduše mu nasadíme ponožku a je klid.

Protiskluzové ponožky pro psy kvalitní a outdoorové ponožky pro psy levně

Ponožky pro psy mohou být krom domácích i venkovní outdoorové, kdy má pejsek chráněné tlapky. Je to taková lehčí alternativa pro psí botičky. Když jsme například se psem na zahradě vedle domu, tak může mít klidně i ponožky a ne vyloženě botičky, které jsou určené spíš do zimního počasí pro kompletní ochranu tlapek od posypových solí a dalších věcí. Jedná se o levnou psí pomůcku.

Levné ponožky pro psy diskuze a nejlepší ponožky pro psy recenze

Tato psí pomůcka ponožky pro psy se nám nabízí za příjemné ceny, kdy jich můžeme pejskovi zakoupit hned několik. Ponožky se dají sehnat levně a máme na výběr z několika možností. Na velkých portálech si pak lze přečíst i hodnocení recenzí od majitelů psů, kteří již ponožky pro své pejsky zakoupili a aktivně je používají.

Nejprodávanější boty pro psy a outdoorové psí boty na zimu diskuze (levné psí boty na zimu do sněhu)

Dnešní nabídka zboží je už opravdu pestrá a nabízí se nám mnoho značek. Pejskaři si tak můžou vybírat z bohaté nabídky různých výrobků, které se dokonale přizpůsobí tlapkám našich pejsků. Při vycházce se psem se pak nemusíme obávat různých směsí na chodnících. Vycházka se psem je pak bezpečnější, kdy se psí botičky na zimu o psí packy postarají.

Ochranné psí boty na zimu do sněhu – nejlepší psí boty na zimu recenze (jak vybrat psí boty na zimu levně)

Každoroční zimní období má pro našeho pejska mnoho nástrah. V první řadě to jsou nasolené chodníky a posypané silnice, kdy kolikrát ani nevíme, co všechno tam je. Pejsek má citlivé packy a ty by neměly přijít do kontaktu s žádnými agresivními chemikáliemi. Psí boty na zimu jsou tak ideálním řešením, kdy jsou psí tlapky chráněné. Podle recenzí a zkušeností zákazníků si lze vybrat ty správné psí boty na zimu.

Ochranné botičky a další oblíbené zboží na eshopech

Nejsou to jen ochranné botičky, které se pejskovi hodí. Ale můžou to být například i různé výcvikové odolné pomůcky a další věci, které se nám budou hodit. Na eshopech můžeme najít i hurtta oblečky, antiparazitika, krmivo a další nejprodávanější příslušenství. Stačí si jen najít správné kategorie, které nás zajímají. Nabídka je velká a přidáváme zde menší heslovitou nápovědu.

 • antiparazitika, pamlsky pro štěňata i granule pro štěňata, konzervy i zdravé krmivo
 • postroje pro štěňata, granule, konzervy krmivo s vitamíny i výcvikové krmivo s vitamíny
 • ochranné botičky – skladem botička přední, botička zadní i botička malá a botička velká
 • zásobníky i dvířka, podestýlky a toalety shop misky a věci pro výcvik – nejprodávanější
 • dvířka do boudy na ochranu proti větru a ohlávky různé značky, kapsičky 2ks balení
 • kapsičky 2ks balení i pamlsky pro různá plemena na výcvik, škrabadla pro kočky cena
 • ochranné botičky skladem, odolné výcvikové oblečky skladem, hurtta postroje hurtta
 • granule pro štěňata i pamlsky a konzervy, odolné oblečky hurtta postroje pro štěňata
 • ochranná antiparazitika i vitamíny, ochranná antiparazitika i pro kočky skladem
 • misky na různé stravy i zásobníky na krmivo, vyvýšené misky trixie i shop toalety
 • škrabadla pro kočky chrání nábytek, malé postroje pro menší chlupáče skladem
 • doporučujeme pamlsky pro pejsky i krmivo pro malá štěňata různé značky
 • občasný výprodej na krmivo pro pejsky i občasný výprodej na pamlsky pro koně
 • oblečky i ochranná botička pro vaše pejsky je skvělá ochranná malá pomůcka
 • doporučujeme granule pro vašeho pejska i krmivo pro vaše koně na eshopech

Nejlepší boty pro psa na zimu recenze – kvalitní boty pro psa na zimu zkušenosti

Nové botičky pro psa na zimu jsou bezesporu velmi dobrým výrobkem, který dokáže uchránit tlapky našeho pejska na každé vycházce. Největším problémem v zimě jsou posypané chodníky proti uklouznutí. Jenže pro psy to může být nebezpečné, když mají po takovém materiálu chodit s holými packami. Proto je dobré používat botičky pro psa na zimu a tlapky pejska jsou chráněné. Z recenzí a zkušeností zákazníků se můžeme dočíst, že je to pro pejska dobrá ochranná pomůcka.

Protiskluzové boty pro psa na zimu a nejkvalitnější boty pro psa na zimu diskuze (levné boty pro psa na zimu)

Když už chceme pejskovi pořídit protiskluzové boty pro psa na zimu, tak bychom si měli určitě vybírat z těch kvalitnějších. Levné výrobky jsou sice přijatelnější pro naši peněženku, ale k čemu nám bude těch pár ušetřených peněz, když nebudou pejskovi botičky sedět správně a po venku je bude ztrácet. Kvalita by měla být na prvním místě. Tato investice se nám vyplatí, protože výrobek vydrží pejskovi sloužit po mnoho let.

Outdoorové boty pro psa na zimu a jak vybrat boty pro psa na zimu levně

Nabídka zboží outdoorové boty pro psa na zimu je už velká a proto si můžeme vybírat z mnoha značek. Cenově to vychází sympaticky, kdy není pro majitelé psů žádný problém koupit pejskovi i několik verzí botiček podle venkovního počasí. Nejčastěji se prodávají botičky pro psa na zimu, ale někteří zákazníci už vyžadují i letní botičky pro psy. Ty se hodí do náročnějšího terénu a nebo do znečištěného prostředí, které není úplně bezpečné pro pohyb pejska.


Snadná údržba

V podstatě netřeba vůbec nic extra. Pokud jsme byli s chlupáčem venku a bylo špatné počasí, tak stačí umýt jen teplou vodou. V zimním období je už potřeba očistit psí botičky častěji. To je z toho důvodu, aby jsme si domů nenosili posypovou sůl a další posypové materiály z venku. Naše heslo by mělo být takové, že bychom měli po venčení vše vyčistit a botičky tak už budou připravené na další vycházku se psem.

Tlapky v bezpečí

Jakmile má pejsek botičky, tak se nemusíme dívat, kterým směrem půjdeme s pejskem na vycházku. Jeho tlapky jsou chráněné.

Materiál nic nepropustí

I když je na chodnících posypová sůl a nebo jiné směsi na sníh, tak jsou pejskovi tlapky v bezpečí.

Pejsek si rychle zvykne

V prvních chvílích to může být pro psa nezvyk, ale stačí jen odvést jeho pozornost a chlupáč to už pak přestane vnímat.


Nepromokavé boty pro psy testy parametry a popis – nejlepší psí botičky recenze

Před každým nákupem psí botičky je vždy dobré si přečíst kompletní popis u zboží. Ohledně testů se dočteme v recenzích od zákazníků, kdy kolikrát uživatelé uvádí i svoje dlouhodobé zkušenosti s výrobkem psí botičky a jak na něj pes reaguje. Následně jsou u výrobku přiložené i tabulky, podle kterých si vybereme pro našeho chlupáče náležitou velikost. Nikdy nevybíráme od oka, ale vždy si pejska přeměříme. Psí botičky by mu měly být tak akorát. Tyto výrobky se mohou používat v létě i v zimě.

Kvalitní psí botičky diskuze a levné psí botičky zkušenosti i outdoorové boty pro psy do sněhu zkušenosti

Výrobek musí být vždy kvalitní, na tom se shodují majitelů psů i na diskuzních fórech. V první řadě musí být psí botičky dobře padnoucí na psí tlapku. Nejlevnější psí botičky většinou z psích tlapek padají a proto není na škodu pořídit si opravdu kvalitní výrobek. Nové psí botičky vydrží pejskovi i na několik let, takže se mu tato pomůcka vyplatí. Psích botiček máme několik druhů, na léto i na zimu. V zimě to jsou boty pro psy do sněhu proti různým posypům, kterými se udržují chodníky. A v létě to může být proti roztavenému asfaltu a dalším nečistotám. Důležité je, aby měl pejsek chráněné tlapky ať už se pohybuje kdekoliv.

Jak změřit psovi nohu na boty?

Nejlépe se to provádí tím způsobem, že postavíme pejska na papír a obkreslíme celou jeho tlapku i s drápky. Je nutné si dát pozor na to, aby stál pes na tlapce celou svojí váhou – dostaneme tak správné rozměry. Změříme délku i šířku tlapky včetně drápků pro zjištění konečných rozměrů pro nákup botiček.


Skutečně se vyplatí pořídit?

Odpověď je velmi jednoduchá, ano vyplatí. Při všech těch materiálech a směsích, kterými se v zimě udržují komunikace, je vždy dobré používat botičky pro pejsky. Pořád je to lepší a hlavně levnější, než pak neustále se psem někde běhat pro pomoc na veterinu, jakmile začne mít s tlapkami problémy. Důležité je rovněž dbát i na kloubní aparát psa. Preventivní a oblíbená kloubní výživa pro psy pomáhá pejskovi při náročných dnech plných aktivit, kdy jeho kloubní systém dostává zabrat. Kloubní výživa pomáhá psovi s jeho kloubním aparátem. A na eshopech najdeme i další příslušenství, které se nám může hodit:

 • ochranné botičky – ochranná vrstva, hurtta oblečky i postroje skladem – psi plemena
 • pamlsky i granule a konzervy pro štěňata skladem, vitamíny i pamlsky skladem
 • 2ks ochranná vrstva botička, matrace a postroje pro chlupáče skladem, boudy i dvířka
 • občasné akce na zboží, misky na různé stravy i misky chrání proti hltání potravy
 • poradenství zdarma, pdf návody zdarma, facebook manuály zdarma, doprava v košíku
 • výcvik na pdf program pro snadný přehled, výcvik program učí pejska ochranu
 • pamlsky pro různá plemena i kapsičky, oblíbené značky a ochranná dvířka do boudy
 • podestýlky i toalety občasné akce na vybrané zboží – občasný program slev na akce
 • značky hurtta a další, program ochrana psa v zimě – ochranná botička pro každou tlapku
 • misky po 2ks různé stravy – 2ks na krmivo a vodu skladem, podestýlky i matrace skladem
 • ochranná hurtta postroje chrání psí krk, ochrana ohlávky – doprava v košíku ptactvo
 • vitamíny pro ptactvo, klece pro ptactvo – ochrana před predátory, rychlá doprava nad 2ks
 • občasný výprodej krmivo pro koně, ale i krmivo pro vašeho psa – platby v košíku
 • při zimní vycházce se psem se hodí ochranná botička, na eshopu informace o nákupu
 • informace o nákupu i platby jsou v košíku, na eshopech se nabízí i krmivo pro koně

Jak vybrat boty pro psy diskuze – boty pro psa do sněhu (nejoblíbenější botičky pro psa)

Je jedno, zda vybíráme boty pro psa do sněhu a nebo do horkého počasí, kdy je na silnicích roztavený asfalt. Botičky pro psa jsou zajímavou pomůckou, jak ochránit jeho tlapky a vyhnout se tak možným potížím. Z diskuzí vyplývá, že je vždy lepší problémům předcházet, než pak chodit s pejskem po veterinářích. Pokud už dopředu víme, že se bude pejsek například v zimě pohybovat po nasoleném chodníku, tak už předem ho vybavíme botičkami, aby pak neměl pejsek žádné problémy. Botičky jsou pro každého psa dobrou prevencí před nebezpečným venkovním terénem.

Vždy je vhodnější pořídit lepší boty pro psy a to z toho důvodu, aby byly boty pro psy co nejvíce vyhovující pro našeho pejska.

Outdoorové boty pro psy cena (levné boty pro psy nejprodávanější) – jak vybrat botičky pro psa ceny

Ceny jsou nízké a tak nám nedělá problém pejskovi pořídit botičky do každého počasí. Ideální jsou zimní, letní a do deště. Při outdoor výletu si tak chlupáč naplno užije vycházku, i když s ním půjdeme po nebezpečném terénu. Pokud má pejsek některou tlapku zraněnou, tak se mu díky botičkám dovnitř při vycházce nic nedostane. V horním žebříčku jsou v každém odkazu i eshopy, kde si můžeme seřadit ceny.

Horní žebříček nám ukazuje vybraných TOP 10 nejlepších bot pro psy podle zkušeností majitelů psů. Jsou to zejména oblíbené výrobky, o kterých se vedly dlouhé diskuze a nakonec uspěly díky své kvalitě. Proto jsou i tak oblíbené a používá je mnoho pejskařů. Zohlednili jsme i poměr cena – kvalita a vybrali jen ty lepší výrobky, které si může dovolit i začínající chovatel. Výběrem kteréhokoliv zboží boty pro psy z vrchní tabulky dostaneme výrobek s pozitivními ohlasy z recenzí.


Nejlepší boty pro psy recenze – oblíbené botičky pro psa

Díky uživatelským recenzím si můžeme vybrat perfektní botičky pro psy, které vydrží našemu chlupáči na několik let. Nemá smysl kupovat levné boty pro psy, kdy je pes buďto ztratí kvůli špatnému zapínání a nebo se v nich nebude cítit pohodlně. Recenze jsou velkým přínosem pro každého majitele psa, kdy nám pomůžou vybrat si nejlepší boty pro psy, které jsou na našem trhu dostupné. Není přece nic lepšího, než když můžeme našeho pejska venku sledovat, jakou má radost z aktivního pohybu i při nevyhovujících podmínkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *