Menu Zavřeno

Boxovací pytel

Boxovací pytel nejlepší srovnání recenze testy parametry popis hodnocení tréninkový stojící pro děti kožený nafukovací

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Boxovací pytel patří rozhodně mezi velmi dobré vybavení, u kterého se může člověk jednak skvěle odreagovat a také si zlepšit svou fyzickou kondici na mnohem lepší úroveň. Krom toho si s touto cvičební pomůckou užijete i spoustu zábavy a zejména pak ženy to oceníte jako dobré cvičení, které vám pomůže s kaloriemi dolů. A nejenom to, boxovací pytel vám dokáže pomoci se zbavit stresových situacích, kdy se dokážete s touto sportovní pomůckou perfektně odreagovat a mít opět čistou hlavu. A v dnešním článku se na tyto věci zaměříme zblízka, aby jste věděli, jak si takového parťáka dobře vybrat. Boxovací pytel se stal velice oblíbeným cvičebním nástrojem pro spoustu lidí a my vám pomůžeme vybrat ten správný. Vybírat se dá z různých parametrů a dnes vám prozradíme, které jsou ty důležité. Pohodlně se usaďte a jdeme na to.

Boxovací pytel: Porovnání TOP 10 nejlepších boxovacích pytlů podle hodnocení a recenzí zákazníků i sportovců (parametry, testy a popis)

Nabízíme vám zde tabulku, kde máte k dispozici kvalitní zboží. U tohoto srovnání jsme pro vás vybrali TOP 10 nejlepších boxovacích pytlů nejenom z kvalitních materiálů, ale také podle dalších důležitých parametrů. Váš boxovací pytel si můžete vybrat i podle vašich preferencí, které vyžadujete. Při našem testu kvalitních boxovacích pytlů jsme procházeli různé portály s recenzemi od zákazníků. Pročítali jsme sportovní fóra se zaměřením na boxování, MMA a další podobné sporty. Tím jsme získali mnoho zajímavých informací, které jsme následně dávali dohromady, aby mohl vzniknout žebříček kvalitních boxovacích pytlů pro všechny zájemce. Každý produkt v této tabulce získal dobré hodnocení a můžete si tak vybrat podle sebe, který se vám nejvíc líbí. Pro více informací si u každého zboží můžete kliknout na odkaz na pravé straně. Najdete tam další informace, barevné varianty a eshopy s nejlepšími cenami.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Oblíbené boxovací pytleEverlast Powerstrike 123cm boxovací pytel*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
inSPORTline boxovací pytel 20-50kginSPORTline boxovací pytel 20-50kg*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
inSPORTline plnící boxovací pytel 40-80kginSPORTline plnící boxovací pytel 40-80kg*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
inSPORTline plnící boxovací pytel 50-100kginSPORTline plnící boxovací pytel 50-100kg*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Sedco Box boxovací pytel s řetězy 180 cmSedco Box boxovací pytel s řetězy 180 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Sulov Artific kůže 150x40cmSulov Artific kůže boxovací pytel 150x40cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Boxovací pytle pro DĚTIDBX Bushido boxovací pytel 140 cm 40 kg*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované boxovací pytleFighter 3v1 Volně stojící boxovací pytel*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
BUSHIDO DBX TLS-Ov1BUSHIDO DBX TLS-Ov1 boxovací pytel*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní boxovací pytle rozumná cenaMaxxus Boxovací pytel PUNCHLINE XXL*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Recenze boxovací pytel stojící i pro děti

Volně stojící pytel je o velmi snadné instalaci. Prostě si ho jen přinesete domů, rozbalíte a rovnou někam postavíte. Velkou výhodu je to, že si ho můžete postavit kamkoliv budete chtít. Boxovací pomůcka stojící je naplněná vodou a nebo pískem, takže je velice stabilní a vydrží téměř cokoliv. A to i když budete mít opravdu velkou sílu, tak pytel zůstane vždy na svém místě. Nemusíte zde tedy vůbec řešit, jak zavěsit pytel. Navíc při přenášení vám nebude dělat žádný problém, vodu jen vypustíte. Lze pořídit i jako cvičební pomůcku pro děti, kdy rozvíjíme jejich pohybovou aktivitu.

Tréninkový boxovací pytel 30 kg 40 kg 50 kg 70 kg a nebo 100 kg

Jednou z hodně oblíbenou možností je pytel ve tvaru figury, kdy připomíná tvar člověka. Na takovém pytli se pak velmi dobře nacvičují různé věci. Zejména pro ženy, které nacvičují různé formy sebeobrany může být prospěšný. Kdy si žena zkouší nacvičené věci a figurína je k tomu ideální cvičební pomůcka. Výšku lze různě upravovat, takže si můžete nastavit přesně takovou, která je ideální právě pro vás. Můžete si i zvolit, zda má být lehčí a nebo těžší, od 30 kg až po 100 kg.

Kvalitní boxovací pytel pro děti zkušenosti

Pokud se snažíte své děti nějak zabavit a zároveň by jste ocenili, aby se konečně vaše děti odlepily od PC, telefonu a nebo tabletu, tak je ideální dětský pytel na boxování. Je to takový základ domácího pohybového tréninku, kdy si dítě začne osvojovat základní pohyby a trénuje svou kondici. Při pravidelném cvičení si děti tyto tréninky oblíbí. Pytle nejsou těžké a ani nijak velké, takže pro děti ideální cvičební nástroj. Ke své malé velikosti jsou tak i snadno skladné a nezaberou příliš mnoho místa.


Boxovací pytel nafukovací – power tower Everlast (dětský nafukovací boxovací pytel everlast 150 cm se stojanem)

Nafukovací boxovací pytel je ideálním sportovním nářadím pro začátečníky, ale i pokročilé, kteří chtějí do svého dne zařadit pohybovou aktivitu. Na takto koncipovaném pytli můžete zkoušet všemožné věci a navíc je celý produkt velice dobře skladný. Kdy jen stačí vyfouknout vzduch, lze smotat a někam uložit. Základnu můžete mít vyplněnou vodou a nebo pískem. Pytel můžete mít umístěný i vodorovně na zemi. Střední nafukovací pytel everlast 150 cm je dobrý parťák i pro ženy, pokud například trénujete fitbox. Při pravidelném používání se člověk snadno dostane do formy a výsledky jdou dobře poznat i na úbytku přebytečných kil.

Kožený boxovací pytel na doma

U profesionálních sportovců je známo, že pokud boxují a mají určité nároky na sportovní vybavení, tak si nejčastěji pořizují kožené věci. Tyto cvičební pomůcky jsou velmi kvalitní a trénink dává dost zabrat. Nemusíte být ale člověk na profesionální úrovni, aby jste si také nemohli doma dobře zacvičit. Dnes se již prodává široká škála různých boxovacích pytlů, které poslouží velice dobře a solidně se u nich zapotíte. Zejména ve vlastním domě se budete cítit mnohem lépe, než někde v tělocvičně před několika lidmi. V domácích podmínkách vás totiž nikdo sledovat nebude a vy se tak můžete zcela soustředit jen na svůj trénink.


Jaké máme typy?

Máme k dispozici několik druhů a každý má své speciální specifikace, kdy se hodí trochu na jiné účely.

Závěsný

Naprostá klasika, kdy se jedná o těžkého jedince a je zavěšený ze stropu. Můžete na něm trénovat spoustu dovedností a je určený pro všechny.

Hruška

Tohle je trochu už něco jiného, ve tvaru ovoce. Oproti typickému pytli je tento malých rozměrů. Slouží především k rychlejšímu boxování, trénujeme výdrž a postřeh.

Stojatý

Oproti zavěšenému pytli je tento řešený obráceně. Většinou se do spodku základny napustí litry vody, což pak drží celou konstrukci pohromadě. Navíc ho můžete umístit kamkoliv a nebo libovolně přesouvat.


Nejlepší boxovací pytel závěsný

Závěs na pytel nevyužijete například jenom ve vaší oblíbené tělocvičně, ale můžete ho také velmi dobře zužitkovat u vás doma. Stačí ho jen dobře zavěsit a pak už můžete pilně trénovat. Konstrukce na pytel je udělaná takovým způsobem, že na horní části pytle máte ocelový kruh a tam se uchytí řetězy, které máte v balení. Když budete chtít, tak máte ve spodní části ještě možnost kroužku, kterým pytel uchytíte k podlaze a získáte tak kvalitní stabilitu. Uvnitř pytle je většinou písek, molitan a nebo různá gumová drť. Je to dobrý materiál pro výplň, kdy absorbuje veškeré vaše nácviky.

Celková hmotnost

Jedná se o prvek, který je velmi důležitý. Pro začínající sportovce je vždy lepší volit nižší hmotnost. Přece jenom ještě není člověk dobře vytrénovaný a těžký pytel by mu činil problémy. Jakmile pak budete zkušenější a silnější, tak je potřeba si pořídit těžší pytel, abychom to neměli tak jednoduché.

Celková délka

Prvotně je potřeba zvážit, jaké techniky budete chtít trénovat a jaké máte zkušenosti. Pokud budete chtít trénovat kompletně celé tělo, tak se doporučují pytle o délce 180 cm. Na výběr jsou samozřejmě různé délky a můžeme si tak vybírat přesně podle našich požadavků.


Boxovací pytel pro začátečníky diskuze

Jestli se pasujete do role začátečníka, tak se nic neděje, každý někdy začínal a postupně se vypracoval. Pro začínající sportovce jsou zajímavým řešením pytle plnící, kdy si je můžete sami naplnit podle svých představ a požadavků. V případě, že začínáte, tak si můžete vyplnit pytel jen tak z části a tím pádem pro vás bude váš parťák měkčí. A jakmile budete mít trénovanější ruce, tak si vložíte více náplně pro tvrdší pytel. Tím bude pytel mohutnější a těžší, takže budete potřebovat více síly, kterou ale postupným trénováním získáváte. Ideální je začít někde na váze 35 kg a postupně se zvyšováním síly si přidávat boxovací výplň. Alternativou může být i boxovací trenažér nafukovací.

Boxovací pytel do bytu

Velice oblíbená varianta v posledních letech, kdy se začíná cvičit už i doma, aby se člověk nemusel trmácet přes celé město do tělocvičny. Boxovací pomůcka může sloužit i jako ideální doplněk do bytu, kdy si můžete zatrénovat i když přijdete domů z práce a nebo ze školy. Nemusíte tak řešit, že je zrovna v tělocvičně příliš moc lidí a na vás třeba už nezůstalo volné místo. Dobré je to řešit přenosným pytlem, který si můžete v bytě umístit kamkoliv. Jakmile vyberete jeho správné místo, tak spodní základnu jen naplníte vodou a můžete začít pravidelně trénovat v pohodlí domova.

Kvalita materiálu

Nejlepší je zvolit kvalitní kůži. Profesionální sportovci už moc dobře vědí, o čem to celé je. Kůže má dlouhou životnost a může se pochlubit skvělou pevností. Pokud jste ale začátečníkem, tak si vystačíte i s levnějšími materiály a nemusíte mít zrovna to nejlepší, co se na trhu nabízí. Výběr je velký a nabízí se nám různé další kvalitní materiály.


Volba náplně

Opět zde máme možností volby z několika druhů náplně. Buďto si můžeme koupit pytel, který je již naplněný a nebo zde pak máme možnost si koupit takový, který si budeme sami doplňovat dle potřeby. Výhodné jsou obě varianty a záleží jen na nás, co si zvolíme.

Nejlepší boxovací pytel + rukavice pro děti – nafukovací boxovací pytel pro děti cena (nafukovací boxovací pytel recenze a oblíbený levný boxovací pytel pro děti)

Velice často lze narazit na různé druhy boxovacích pytlů (například kvalitní nafukovací pytel pro děti), kde můžete snadno sehnat kompletní vybavení ohledně boxovacího pytle i s rukavicemi. Několik jsme jich našli i v recenzích a přidali do horní tabulky. Zejména pak pro děti nemusíme řešit každé vybavení zvlášť. Přece jenom když se jedná o děti, tak ty ještě nebudou využívat plnou sílu. Je to spíš nácvik pohybu a děti se snažíme vést k pravidelné aktivitě, aby jen neustále neseděly u počítačových her. Nafukovací pytel pro děti může být klidně i menší, kdy si u něho budou děti nacvičovat základní pohyb. Nejlepší nafukovací pytel recenze si můžete zobrazit i v našem horním žebříčku, kde je zákazníci chválili v recenzích.

Boxovací pytel pro děti

Nafukovací boxovací pytel pro děti je dobrá pomůcka pro začátek.

Dětský boxovací pytel akce stojící s rukavicemi – volně stojící boxovací pytel pro děti spiderman a dráčik

Každý někdy začínal, kdy se člověk rozhodl pro tento sport a začal zkoušet první krůčky a nácviky. Čím dříve se začíná, tím více se může člověk v mladém věku stát uznávaným sportovcem. Proto se již dnes u spousty dětí začíná vybírat sport brzy, který by je mohl bavit a zároveň plní i funkci pohybovou. Kdy u dítěte rozvíjíme pohybové schopnosti a učíme ho na pravidelné cvičení. Je to určitě lepší, než aby dítě sedělo celé dny u počítače a nebo tabletu. Boxovací pomůcka stačí základní a rukavice to samé. Jde spíše jen o nacvičování pohybu a základních dovedností. Pro větší motivaci může být na pytli zobrazena postava spidermana a nebo dráčka. Dětský pytel je zajímavou pomůckou pro pravidelný pohyb dítěte.

Jak vybrat dětský boxovací pytel pro děti diskuze – nejlepší dětský boxovací pytel recenze (oblíbený boxovací pytel a rukavice pro děti)

Pokud s tímto sportem naše děti začínají, tak je lepší je trochu motivovat k pohybu. Tím pádem bychom měli popřemýšlet o nějakých zvířátkách a nebo ideálně pohádkových postavách, které jsou pro děti sympatické. I pytel obrázkový nabízí zajímavé barvy. Pro děti je důležité, aby se učily pravidelnému pohybu namísto celodenního vysedávání u PC. Jakmile děti naučíme na pravidelný pohyb, tak je to pak samozřejmě začne i bavit a možná z nich jednou budou i profesionální sportovci.

Nejlepší boxovací pytel pro děti recenze – jaký boxovací pytel pro děti?

V tak nízkém věku, v jakém může naše dítě začít první krůčky s boxováním nebude potřeba kupovat žádný profesionální pytel na boxování. Úplně postačí nějaká základní pomůcka, kde jsou například i zobrazené motivy oblíbených postav, aby mělo dítě větší motivaci do pohybu. Jedná se tak o skvělou pohybovou aktivitu, které by se měly děti věnovat pravidelně. Recenze nám pak prozradí, které pytle jsou vhodné a jak moc jsou kvalitní. V našem horním žebříčku jsme rovněž takové pytle pro děti zobrazili.

Boxovací pytel pro děti

Malý boxovací pytel pro děti je dobrá pomůcka pro pravidelný pohyb.


Stacionární boxovací pytel se stojanem – venkovní samonosný stojan na boxovací pytel zkušenosti

Je ideální například pro fitbox, ale také se velmi dobře hodí i na kardio trénink. Můžou ho využívat jak muži, tak i ženy. Je to parádní náhrada běžného boxovacího pytle. Zvyšujete svou sílu a do toho trénujete i postřeh. Mnoho lidí ho používá jako takový domácí tréninkový program, když není příliš moc času chodit ještě po práci někam do tělocvičny. Dole máte pružinu, která ovládá pytel. Tedy když trénujete, tak pružina odvádí dobrou práci a vrací vám pytel do protisměru vašeho postoje. Můžete si tak snadno natrénovat správný rytmus.

Něco málo o váze

Základní parametr při výběru této cvičební pomůcky. To souvisí s tím, v jakém pokročilém stupni je sám uživatel. Přikládáme zde orientační tabulku, kde lze zjistit, jak by to mělo zhruba vypadat. Tabulka je pouze orientační – váha nemusí sedět u profesionálních sportovců.

Podle hmotnosti sportovce

 • Mladší sportovci do 36 kg – váha pytle 18 -22 kg
 • Hmotnost do 45 kg – váha pytle 23 – 35 kg
 • Kategorie hmotnosti do 68 kg – váha pytle 35 – 65 kg
 • Těžká váha do 91 kg – váha pytle 45 – 85 kg

Boxovací pytel na zeď (například 90 kg – je potřeba vybrat vhodný držák)

Při zvažování pytle do domácích prostor vždy přemýšlejte o tom, kde a jak chcete mít pytel umístěný. V nabídce je již spousta možností, kde si můžete vybrat z mnoha variant. Jednou z možností je pytel na stěnu, kde si ho pomocí speciálního upevnění můžete pověsit na zeď. Zajistit vám to může například konstrukce určená přímo pro toto použití a nebo ho můžete mít na volno, kdy si můžete konstrukci přenášet po celém domě. To už je pak ale dobré zvážit, zda by nestačil jen pytel stojící, který si postavíte kamkoliv a spodní základnu jen naplníte vodou a můžete začít trénovat. Často se používá i boxovací hruška se stojanem.

Kolikrát týdně trénovat pro redukci váhy?

Nejde ani tak o to kolikrát, ale je dobré své tělo navyknout na určitou pravidelnost. Když to bude například každý týden, kdy budete mít tři tréninky po čtyřiceti minutách, tak to bude ideální stav na procvičení celého těla.

Stropní držák na boxovací pytel set strop na stěnu

Mít tuto pomůcku přímo doma je stále oblíbenější metoda, jak si dopřát pravidelný a rychlý trénink v pohodlí domova. Stačí si pořídit držák na stěnu a nebo přímo set, který se skládá z konstrukce. Ta se nainstaluje do zdi a můžete začít s pravidelným tréninkem. Celá instalace je snadná a podle návodu to máme za chvíli hotové. Jedna z možností je pořídit si trojúhelník, který se namontuje do zdi a skvěle drží celou váhu. Pak je i možnost, že použijete karabinu na strop. Postačí jen správně namontovat a můžete začít pálit kalorie pravidelným cvičením.


Jak začít trénovat?

Není to o tom, že si stoupnete před pytel a začnete vší silou namáhat své ruce. Chce to začít pěkně v klidu a pomalu zrychlovat. Ještě než nastoupíte před pytel, tak se rozcvičte. Je dobré si v začátcích někde nasledovat základní pohyby, které se pak budete snažit napodobit ke správnému postoji celého těla.

Nástěnný držák na boxovací pytel na zem 80 kg a podobně

Pak je ještě i zajímavá možnost mít pytel umístěný na zemi, kdy si můžete natrénovat různé momenty. Například, když si vezmeme MMA trénink, tak v tomto sportu se často můžete ocitnout na zemi a proto musíte mít natrénováno v každé pozici, aby vás nemohl nikdo ničím překvapit. Proto je i pytel MMA různě polohovací pro nacvičení různých situací. K tomu můžete mít i držák, který vám pomůže udržet pytel na zemi v určité pozici, pokud to vyžadujete a lze si vyzkoušet i různé důležité pohyby. Lze si pak i nasimulovat různé pozice a situace, které by se mohly přihodit.

Profesionální boxovací pytel závěsný 100 kg a podobné hmotnosti

U profesionálního boxovacího pytle se člověk dosti zapotí a to je zejména kvůli tomu, že pokud již máte něco natrénováno, tak nemůžete trénovat jen tak na nějakém běžném pytli. Jde totiž o to, že máte větší sílu a přesné pohyby. Tím pádem potřebujete těžký pytel, který ustojí vaši fyzickou sílu, aby jste se do toho mohli pořádně opřít. Když budete mít pytel příliš lehký, tak si vůbec nezatrénujete, protože bude lítat z jedné strany na druhou a to vás ani nebude bavit.


Další pomůcky

Když chceme začít sportovat, tak nám nebude stačit jen pytel, budeme potřebovat i další prostředky, které nám pomůžou s výkonem a neustálým zlepšováním.

Kvalitní rukavice

Velmi důležitý prostředek, bez kterého by to nešlo. V předchozím článku jsme kvalitní boxerské rukavice recenzovali a můžete se tam podívat jakých parametrů je dobré si všímat při kupování nového zboží.

Bandáže

Jsou součástí každého tréninkového vybavení. Důvodem je totiž skvělé zpevnění ruky i zápěstí. Je to určitě lepší pocit, než když jste bez bandáží a navíc to zlepšuje i bezpečnost.

Lapy

Jedná se o měkké bloky, které má u sebe váš tréninkový partner. Dá se s nimi nacvičovat rychlost a hlavně přesnost.

Figurína

Je určitá podoba člověka, kdy se dají trénovat různé nácviky a strategie. Přece je to jenom přirozenější, než u pytle, který má oválný tvar. Na eshopech jsou i podobné pomůcky, o kterých jsme napsali pár článků již dříve. Zde je menší heslovitý seznam, které zajímavé věci jsou na eshopech.

 • nejlevnější boxovací pytle s rukavicemi hodnocení dle zákazníků, náhled do košíku
 • bushido hrušky do košíku, bushido lapy do košíku a další sporty do košíku
 • sporty jako je cyklistika i cyklistika doplňky do košíku
 • domácí boxovací pytel 120 cm a dětský boxovací pytel s rukavicemi
 • velké hrušky, malé hrušky a střední hrušky i bushido lapy na různé sporty
 • do košíku se chodí řešit doprava – do košíku – výběr dle možností – doprava
 • bushido pomůcky, barva tmavě černá, světle černá, kombinovaná černá
 • doplňky bushido do košíku, světlý červený odstín, tmavý červený, kombinovaný červený
 • doplňkové sporty a aerobní sporty jsou rovněž velmi užitečné pro všestranný pohyb

Hlavně bezpečně

V případě, že jste se rozhodli začít trénovat na boxovacím pytli, tak vždy začínejte pomalu. Nikdy si nedávejte těžké a nezvladatelné cíle. Jednak na to vaše tělo není ze začátku stavěno a trénink je důležité si přidávat postupně.


Kde ho koupit?

Při dnešních možnostech se nabízí ideální varianta přes internet, kde je již nepřeberné množství různých variant i materiálů. Pak už je jen potřeba si zvolit ten správný a dostatečně kvalitní. Nahoře máte tabulku, kde jsou zobrazeny kvalitní pytle, které prošly recenzemi zákazníků a velmi dobrými výsledky.

Levný boxovací pytel levně – dětský boxovací pytel stojací pro děti (dětský boxovací pytel na stojanu)

Každý pytel má samozřejmě určitou kvalitu. Pokud se jedná o naše děti, tak nepotřebujeme kupovat žádný extra pytel na profi úrovni. Postačí zakoupit levnější stojací sadu a nebo pytel na stojanu. Tento druh zboží stačí jen ve spodním podstavci naplnit vodou a děti můžou začít trénovat. Další výhoda spočívá v tom, že si toto zboží můžeme přesunout snadno kamkoliv. Tato cvičební pomůcka má tak velkou výhodu, že je mobilní a děti můžou trénovat pravidelně, aby si osvojily důležitost pravidelného pohybu namísto sedění u PC.

Decathlon boxovací pytel Decathlon – Sportisimo boxovací pytel Sportisimo (nafukovací boxovací pytel Decathlon – nafukovací boxovací pytel Sportisimo)

Ideální nafukovací pytel by měl být kvalitní, na který se můžeme spolehnout a se kterým můžeme pravidelně trénovat naši kondičku. Decathlon i Sportisimo nabízí kvalitní výrobky se kterými se nám bude dobře trénovat. Jakmile si zvykneme na pravidelný trénink, tak se budeme neustále zlepšovat a podávat lepší a lepší výsledky. Nakonec pro nás bude i velmi sympatické, že si tímto sportem udržujeme tělo v dobré fyzické kondici a držíme tak i kalorie na uzdě. Nafukovací pytle boxovací pak využijí hlavně i děti na jejich pohybovou aktivitu. Ale může se u těchto tréninkových nástrojů střídat i celá rodina.


Jak vybrat boxovací pytel venkovní použití (i pro děti, amatérský – jak si vybrat boxovací pytel dětský?)

Box už není dávno záležitost pouze mužů, kdy si potřebovali zvyšovat své zkušenosti a fyzickou zdatnost. Tento sport patří k náročnému výkonu, ale také se dá mluvit o určité eleganci a značné oblíbenosti, kterou můžeme spatřit i na filmových plátnech. Krom toho je velmi dobrý na hubnutí a zejména pak je ideální k pěknému vytvarování těla. Pomůcku nemusíte mít umístěnou jen v tělocvičně. Můžeme ho mít i doma a nebo jako venkovní pytel může být také dobrou volbou. Záleží, co přesně chceme a je důležité, jak vybírat pytel. Pro začátečníky je lépe zvolit lehčí pytel, na kterém si budeme spíše trénovat správný pohyb. A pokud se již řadíte k profi sportovcům, tak je lepší se podívat po mnohem těžším kousku, který bude zdárně odolávat vaší síle.

Pro ty nejmenší – nejkvalitnější a nejoblíbenější boxovací pytel pro děti dětský stojící

Když není venku optimální počasí, tak se dá vymyslet našim malým dětem i domácí sportovní aktivita. Postačí k tomu nafukovací pytel například ve tvaru zvířátka a nebo nějaký pěkně zbarvený, aby se líbil. V takových pytlech je většinou malý prostor, kde je písek a nebo se nalije voda pro stabilní umístění na určité místo. Je to sice taková základnější pomůcka, ale pro děti je naprosto skvělá. Nebudou tak denně vysedávat u počítače. A jakmile si zvyknou na pravidelný trénink, tak je to začne i bavit.

Která náplň je lepší?

Nedá se jednoduše říct, která je nejlepší. Každá náplň má své pro a proti. Může to být vzduch, voda, plasty, kůže, směs výplně a nebo písek. U levnějších pytlů se budeme setkávat s plastovou a nebo textilní výplní, která je také dobrá. Opravdu záleží jen na nás, co konkrétně si vybereme. Ale všeobecně platí, že čím je pytel lepší, tak se jedná i o lepší výplň.

Fitness chrániče

Pokud děláme sparring a nacvičujeme různé dovednosti, tak se nám budou hodit i fitness chrániče a bandáže. Chrániče jsou dobré i pro fitness bojové sporty. Skladem jich je mnoho a můžeme si snadno vybrat – skladem fitness bojové chrániče i pro bojové sporty. Při nacvičování různých pohybů stačí chvilka nepozornosti a může se nám něco stát. Proto jsou aspoň základní ochranné pomůcky důležitým vybavením.

Boxovací pytel a švihadla

Tento sport není vyloženě jen o boxování do pytle, ale budou se nám hodit i švihadla, kdy si zlepšujeme svou kondičku. Pokud se zajímáme o sport celkově, tak je dobré si vytvořit i nějaký týdenní sportovní plán. Mnohem lépe se pak přizpůsobíme a hlavně si naplánujeme naši sportovní aktivitu. Dopředu se můžeme na vše i vhodně připravit, kdy už počítáme s tím, že si půjdeme zasportovat.

Boxovací pytel závěsné verze

Závěsné verze pytlů je mnoho a můžeme si vybírat z různých variant. Záleží na našich možnostech a kde mají být pytle umístěné. To si nejprve dopředu naplánujeme a podle toho si pak vybíráme sportovní vybavení. Není dobré si nejprve vybrat zboží a následně začít přemýšlet nad tím, kam ho doma vlastně umístíme. Nejlepší varianta je mít předem už doma a nebo někde jinde připravené místo pro tuto pomůcku a pak už jen ladit detaily zavěšení a další potřebné věci.

Boxovací pytel různé značky

Různé značky nám nabízejí zajímavé možnosti. Neměli bychom si ale vybírat vyloženě podle značky, vždy je lepší se zajímat o konkrétní výrobek. Krom toho je na eshopech i další zajímavé zboží, které se nám může hodit. Přidáváme sem malou nápovědu v heslech, která nám pomůže lepé se orientovat.

 • fitness chrániče i pro bojové sporty skladem, bojové fitness chrániče pro sport
 • na webu různé pomůcky skladem pro sport – obuv z kůže, chrániče, pásky, závaží
 • domácí závaží různé značky, pásky na obuv, košík na závaží, bojové pásky skladem
 • nakupovat lze i bez registrace a přihlášení, registrace je volná a přihlášení není potřeba
 • obchodní košík na webu eshopu více než 180 položek skladem, košík je i na dotaz
 • obchodní reklamní zboží různá hmotnost i průměr – vše na dotaz, rychlý dotaz na telefon
 • domácí obuv na trénink skladem i pásky skladem, různý průměr, v případě potřeby na dotaz
 • domácí pásky různý průměr skladem, venkovní obuv skladem, domácí obuv skladem

Boxovací pytel cena – top boxovací pytel 70 kg a víc

Cena se nejvíce odvíjí od důležitých parametrů, jako je například hmotnost, celková velikost, značka a o jaký druh výplně se jedná. Nejlevnější jsou samozřejmě pytle pro děti a začátečníky, kdy se nejedná o nijak velkou velikost a ani není kladen důraz na profi výkon. Pro pokročilejší jsou tu pak objemnější pytle, kde nemusíte ještě vyloženě trénovat přesnost. A ty nejlepší jsou pak už samozřejmě z kůže, které jsou kvalitní, hodně vydrží a jsou koncipovány pro profesionální sportovce, kteří chtějí svou úroveň pozvednout na další level. Spojení dynamiky a techniky vyžaduje i lepší sportovní pomůcky.

Na nový boxovací pytel si rychle zvykneme.

Nejlepší boxovací pytel recenze – nejkvalitnější boxovací pytel 60 kg a víc

Nyní se ještě podíváme na boxovací pytle recenze, kde si představíme pár značek. Mnohem lepší variantou je ale řešit konkrétní zboží, které má dobré recenze od dalších uživatelů. A tímto způsobem jsme sestavili i naši horní tabulku, kde nalezneme jen nejlepší pytle z recenzí uživatelů. To jsou ty nejlepší informace, jaké můžeme získat. Boxovací pytle se staly velmi oblíbenou pomůckou, které můžou sloužit i jako doplněk k dalším sportům.

Boxovací pytel Bushido a Sulov stojící recenze 50 kg a víc

Pytle s dobrou odolností materiálu, kdy je možnost si je zavěsit i na zeď pomocí řetězů. Na pytel jsou použity pevnostní nitě, které vydrží hodně a jen tak nepovolí. K dispozice je i závěsné oko zamezující překrucování řetězů. Tyto boxovací pytle jsou dobré kvality a i samotná značka je celkem v oblibě. Základem každého sportovce je boxovací pomůcka, na kterou se může člověk spolehnout. Každá taková pomůcka slouží pro trénink a nacvičování správné techniky. Navíc poslouží i velmi dobře jako kondiční pomůcka, například fitbox. Sulov patří mezi českou značku, kde se šije ručně, aby celá konstrukce vydržela i velkou zátěž.

Nafukovací boxovací pytel Everlast 150 cm a puerto rico boxovací pytel pro děti 58 x 20 cm

Pytel 150 cm je už pro pořádně fyzicky připravené jedince, kteří moc dobře vědí, co od pytle chtějí. Na výběr ale už máte vícero možností. U těchto pytlů je výhoda, že jej může používat celá rodina. Můžou ho používat jak děti s přebytkem energie a nebo rovnou i rodiče, jako odreagování po náročném pracovním dni. U těchto pytlů se i dobře odbourávají přebytečné kalorie. Pro nejmenší je pak zajímavá varianta Puerto Rico pro děti. Ty si tak můžou zablbnout a udělat aspoň něco málo pro svůj pravidelný pohyb.

Katsudo boxovací pytel Keller značkový 40 kg physionic volně stojící 175 cm

Při boxování je zajímavé, že zapojujete veškeré pohybové procesy, aby jste se mohli dokonale pohybovat a trénovat u pytle své dovednosti. To ale není vše, musíte umět i přemýšlet a rychle reagovat na každý soupeřův pohyb. Díky tomuto sportu získáte dobré reflexe i obranné reakce. A k tomu vám může dopomoci i značka boxovacích pytlů Keller. Pytle značky Katsudo představují kvalitní zastoupení těchto výrobků na našem trhu. Jsou vhodné k častému používání, kdy něco vydrží díky výplni, která zvyšuje jeho funkčnost. Můžete trénovat jak vám možnosti dovolí a budete vždy spokojení. Upevnění je většinou přes zavěšení na karabinu, aniž by jste museli použít řetězy. Lze využít i pro kondiční cvičení jako je například fitbox, oblíbený hlavně u žen.

Boxovací pytel

A teď vám sem ještě ke konci článku hodíme jednu malou informaci, že úplně nahoře máte zobrazenou tabulku s názvem porovnání nejlepší boxovací pytle z recenzí zákazníků. Veškeré toto zboží bylo hodnoceno zákazníky, kteří mají pytle k dispozici a pravidelně na nich trénují. Srovnávali jsme veškeré poznatky a následně byla vytvořena tabulka kvalitní boxerské pytle pro každodenní použití. K hodnocení se přidali i další sportovci z různých odvětví, kteří boxovací pytle pravidelně využívají jako doplňkový trénink a mají s nimi tedy bohaté zkušenosti. Výsledná tabulka zobrazuje top produkty, které získaly nejlepší hodnocení.


Boxovací pytel 180 cm top ten: Konečné zhodnocení

Boxování se stává stále oblíbenějším sportem a to nejen u mužů, ale i žen, které tak řeší ideální cvičební program. Začít se tímto sportem zabývat aktivně znamená spoustu výhod, kdy si člověk zacvičí, dokonale se uvolní a zjistí, že boxovací pytel je ideální odpočinková záležitost. Proto je dobré si hned z kraje vybrat kvalitního pomocníka v tomto sportu, který vám bude zpříjemňovat každý trénink. Na každém eshopu můžete vidět spoustu boxovacích pytlů, my ale doporučujeme se zabývat jen těmi kvalitními. Vyšší kvalita znamená lepší pocit z výsledku a již při tréninku se budete cítit komfortně, což je velmi důležitá věc pro celkové soustředění a správný výkon. Proto jsme v horní části článku zobrazili tabulku, kde máte několik produktů ohledně zboží boxovací pytel lepší kvality. A najdeme tam i boxovací pytel pro děti. Přejeme vám spoustu úspěšných tréninků, úbytek kalorií a aby jste se neustále zlepšovali v tomto krásném sportu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *