Menu Zavřeno

Cyklistické rukavice na kolo

Cyklistické rukavice nejlepší recenze cena analýzy parametry popis testy kvalita jak vybrat

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Nové cyklistické rukavice na kolo patří k velmi důležitému vybavení každého cyklisty. Když si tento doplněk vybereme správně, tak bude jízda na našem kole snadnější a hlavně komfortnější. Není to ale jen o komfortu, cyklistické rukavice plní ještě mnohem důležitější funkce. Pokud jezdíme na kole delší a náročné trasy, tak naše rukavice na kolo dokážou velmi dobře tlumit nerovnosti terénu. Tím pádem nás tolik nebudou brnět ruce a nebudeme mít takový ten nepříjemný pocit, kdy máme při delší trase vyklepané dlaně i prsty. Rovněž je i skvělá věc, když nám v létě odvádějí z dlaní pot a zase na podzim dobře chrání před chladnými dny. A právě tím si pomůžeme k mnohem lepšímu pocitu z držení řídítek. Další důležitou funkcí cyklistických rukavic je bezesporu i jejich ochranná spolehlivost, kdy nám pomůžou ochránit prsty při možném pádu. Pojďme si tedy rozebrat důležité faktory rukavic na kolo.

Cyklistické rukavice na kolo: Porovnání TOP 10 nejlepších cyklistických rukavic podle recenzí, testů a hodnocení zákazníků

V dnešním srovnání jsme vybrali TOP 10 nejlepších cyklistických rukavic na kolo. Možná vás zajímá, jakým způsobem byly následující produkty vybrány. Nebylo to jednoduché, ale všechno jsme si poctivě zapisovali, aby jsme pak mohli vybrat ty nejkvalitnější výrobky s přihlédnutím i k rozumné ceně. Delší dobu jsme procházeli různé magazíny, diskuzní fóra, sportovní portály i velké recenzní weby. Kde mezi sebou diskutují zkušení cyklisté a vyměňují si své bohaté zkušenosti z terénu. Nejlepší cyklistické rukavice na kolo jsou ty, které jsou vyzkoušené u většího množství zákazníků. Tam se pak totiž můžeme dozvědět zajímavé podrobnosti a detaily z terénu. A to jsou ty nejlepší informace, jaké může zákazník získat. A podle nich jsme pak mohli sestavit tento žebříček, který se skládá z kvalitních cyklistických rukavic pro jízdu na kole. Každý odkaz obsahuje více možností rukavic i barevného provedení a seřazené eshopy podle nejlepších cen.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Chiba Bioxcell Super Fly SF ReflexChiba Bioxcell Super Fly SF Reflex cyklistické rukavice*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široký výběr rukavic na kolo - víceChiba Bioxcell Super Fly SF black rukavice*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Chiba Gel Premium SF BlackChiba Gel Premium SF black rukavice cyklistické*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní rukavice na kolo - více zbožíChiba BioXCell Pro SF grey rukavice na kolo*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Specialized BG Gel SF RedSpecialized BG Gel SF Red rukavice na kolo cyklistické*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Biotex Summer LF NeonBiotex Summer LF Neon cyklo rukavice tlumené*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Chiba 2nd Skin LF ReflexChiba 2nd Skin LF Reflex cyklistické rukavice*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široký výběr zimních rukavic - víceSilvini Fusaro UA745 LF Neon rukavice na kolo*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Profi rukavice na kolo - více zbožíPoc Resistance Enduro LF Uranium rukavice na kolo MTB*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Chiba Bioxcell Warm Winter ReflexChiba Bioxcell Warm Winter Reflex rukavice na kolo cyklistické*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Cyklistické rukavice letní

Letní rukavice jsou upraveny takovým způsobem, aby byly co nejvíce prodyšné a zároveň odvádí pot z dlaní. Takže máte pocit, že vaše ruce jsou stále v optimální teplotě a můžete tak držet řídítka bez problémů. Vždy je ale důležité, z jakého materiálu jsou vyrobeny. Ty kvalitnější jsou pochopitelně z materiálu kvalitního. To prostě poznáte už při první jízdě, jaký je rozdíl mezi rukavicemi z drahého materiálu a mezi těmi levnými. Kvalitní letní cyklistické výrobky jsou navíc i rychleschnoucí a pružné. Ruce vám zůstávají suché, vlhkost se totiž odvádí velmi rychle. Lepší výrobky mají i funkci, že když spadnete, tak chrání vaše dlaně, kterými se automaticky začnete zachytávat o zem jako první.

Speciální prvky

U všech lepších výrobků se můžete z popisku dočíst zajímavé informace ohledně jejich funkčnosti. Zejména u výplní je často popsáno, kde všude jsou a co přesně chrání. Rovněž bývá popsaná technologie například u ventilace vzduchu. U běžného zboží za pár korun nic takového nemáte, je to v podstatě jen kus hadru.


Rukavice na kolo – Cyklistické rukavice zimní teplé (zimní rukavice na kolo dámské i pánské)

U cyklistických rukavic v této kategorii je super věc právě ta, že jsou zároveň jak pánské, tak i dámské. A krom toho jsou vhodné i pro ostatní zimní sporty. Takže když už je potřebujete právě na kolo, tak je lepší zvážit zakoupení kvalitnějšího produktu z toho důvodu, že jej můžete použít i na jiný druh zimního sportu. Dále mají mnoho dalších funkčních prvků, jako jsou například palce z jemného froté na utírání nosu. Na důležitých místech je vyztužení koženkou a pak mají i protiskluznou úpravu. Zároveň můžete ovládat i dotykový displej, což je určitě v zimě velká výhoda. K dispozici jsou pánské i dámské provedení, kdy si z velkého výběru vyberou jak dámy, tak je velký výběr rukavic i pro pány.

Proč je nosit?

Není to jen kvůli tomu, aby vaše prsty byly v teple a odolávaly povětrnostním podmínkám. Jde také o to, že na vaše ruce jsou vyvíjeny různé tlakové síly při každé jízdě. A aby jste se mohli vyhnout všelijakým otlačením, tak právě ty správné pomůcky vám v tom pomůžou.

Nejlevnější cyklistické rukavice diskuze

U výběru nových cyklistických rukavic na kolo bychom se neměli řídit v první řadě cenovkou. Můžeme si sice zakoupit výrobky na kolo doslova i jen za pár korun, ale v jaké kvalitě? Je nutné si uvědomit, že pokud si už hledáme vhodné pomůcky, tak bychom se měli podívat po kvalitnějším zboží, které nám bude ke skutečnému prospěchu. Nebudeme si přece kupovat nějaký produkt za pár korun, který je jen obyčejný nefunkční kus hadru. Nakonec bychom stejně byli z takového zboží jen zklamáni.


Cyklistické rukavice pánské i dámské rukavice na kolo pánské – dětské cyklistické rukavice fox

Jízda na kole jako cyklistika je jeden z nejoblíbenějších sportů vůbec. Je to totiž sport úplně pro každého, není fyzicky náročný a zvládne ho každý. Navíc je to i ideální sport pro páry a celé rodiny, kdy si prostě jen vezmete kola a jedete někam na rodinný výlet. Cyklistická výbava je různá a každý preferuje jiné doplňky. K těm samozřejmě patří i velmi oblíbené ochranné pomůcky na ruce. Ty jsou k dostání jak v pánském provedení, tak i v dámském. A pokud jedete na výlet rodinný, tak lze pořídit kvalitní výrobky i pro vaše děti.

Dámské cyklistické rukavice dámské – dámské cyklistické rukavice gelové

U dámských rukavic se přece jen šije trochu jinak. Dámské cyklistické rukavice jsou vyráběny pro menší ruce, aby byly mnohem více komfortnější pro dámskou ruku. Cyklistické pomůcky dámské mají v některých koncích mnohem menší rozměry, než ochranné pomůcky na ruce pánské. Je to hlavně z toho důvodu, aby neměly dámy zbytečný volný prostor mezi prsty a v některých dalších místech. Dále jsou to pak gelové vložky, které také nějaké to místo zaberou. V případě dámských cyklo rukavic je toho místa dostatek.

Pánské cyklistické rukavice recenze a zimní cyklo rukavice pánské (zateplené cyklo rukavice dlouhoprsté)

Rozdíl mezi pánskými cyklistickými rukavicemi a dámskými cyklistickými rukavicemi je značný a to především v jejich velikosti. Většinou jsou i jinak zbarvené, nás ale hlavně zajímá ta velikost. Pánové by totiž dámskou velikost možná ani nenasadili na ruce a i kdyby, tak jim to bude místy malé. V něčem takovém pak jezdit několik hodin na kole není zrovna příjemné. Pánské cyklistické zboží je dobré si vybírat podle velikostí v tabulkách. Zimní pomůcky na kolo nám dopřejí projížďku i ve chladných dnech, kdy už není venku tolik teplo.

Můžou se prát v pračce?

U většiny rukavic to sice možné je, ale příliš se to nedoporučuje. U těch dražších jsou voleny speciální materiály, které nejsou zrovna nejlevnější a praním v pračce by jste mohli přijít o některé jejich funkční výhody. Proto je doporučeno ruční mytí a to ještě s jemným čistícím prostředkem.


Cyklistické rukavice gelové

Gelové rukavice na kolo patří k jedním z nejoblíbenějších a obzvláště při jízdě krajinou, kdy jsou na ruce kladeny vyšší nároky. Vynikají svou ergonomickou funkcí a pěnovým polstrováním, kdy perfektně tlumí nárazy a veškeré vibrace po celou dobu jízdy. A ono když jedete několik hodin po tvrdé a kamenité cestě, tak je to velký rozdíl, když gelovky máte a nebo nikoliv. Navíc mají froté materiál, který je velmi příjemný na dotyk a absorbuje vlhkost. Gelovky jsou rychleschnoucí výrobky, které vaše ruce dokonale ochrání na každé nerovné cestě. Navíc pokud někdy trpíte brněním rukou při jízdě na kole, tak je tento produkt ideálním parťákem pro vaše cestování. Občas je lidé zaměňují za rukavice pro mma sport.

Ovládání mobilu – nejkvalitnější rukavice na kolo a profesionální cyklo rukavice levně

Tohle jistě moc dobře znáte. Zejména pokud máte dlouhoprsté ochranné pomůcky na ruce staršího charakteru, tak s nimi nejde moc dobře ovládat dotykový telefon. Proto je většina novějších rukavic vybavena speciálním materiálem, kterému to nedělá vůbec žádný problém a v klidu si napíšete i sms. Patří sem hlavně výrobky na profesionální úrovni, od kterých jsou vyžadovány vyšší nároky.


Rukavice na kolo – nejkvalitnější cyklistické rukavice nepromokavé

Možná si teď říkáte, že v dešti přece jezdit nebudete. Ale kolikrát se vám stane, že někam jedete a začne pršet. Tyhle pomůcky ale nejsou o dešti, hodí se ideálně jak na léto, tak i do zimy. V nabídce je totiž máte se zateplením a i bez zateplení, stačí si jen vybrat podle sebe, co pro vás bude nejvíce vyhovující. Nepromokavost u rukavic je ale určitě dobrá vlastnost, kde se používá lepší materiál a všechny švy jsou speciálně podlepené, aby se mohla dodržet tato prémiová vlastnost oblíbené výbavy na vaše kolo.

Rukavice na kolo – nejlepší cyklistické rukavice dlouhé

Vyloženě dlouhé rukavice neznamená, že jsou do zimy a nebo do chladnějšího počasí. Někdo prostě raději jen nepreferuje ty krátké. Delší prsty mají výhodu zejména v tom, že chrání kompletně celou ruku. Kolikrát totiž jezdíte terénní krajinou a nebo silnicí, kde můžou odskakovat kamínky a to je pak značně nepříjemné. V chladnějším období to pak konečky prstů odnesou nejvíce v podobě zmrzlých částí. Proto i ty dlouhé mají své kouzlo a s oblibou se používají. Další věc je ta, že pokud jezdíte vyloženě lesem a nebo podobným terénem, tak je přece jenom lepší mít chráněné celé prsty.

V jakých teplotách budu jezdit?

To je dobré si uvědomit, že pokud budete mít dlouhoprsté, tak zda budou na letní vyjížďku a nebo na zimní. Do zimy potřebujete takové ochranné pomůcky na ruce, které si dokážou izolovat teplo a ochránit prsty jednak od nízkých teplot, ale také od silných povětrnostních podmínek.


Nejvíce kvalitní cyklistické rukavice pro děti – detske rukavice na kolo dětské cyklo rukavice gelové

I na naše menší cyklisty je vždy pamatováno a cyklistické pomůcky dětské jsou dobrou volbou pro naučení správných návyků pro jízdu na kole. Pokud máte doma malého cyklistu, tak je dobré ho učit základům již od samotného začátku. Povinná výbava, jako je helma na kolo se určitě vyplatí a od toho se pak odvíjí i další ochranné pomůcky. Jízda na kole musí především bavit, dobré je ale dbát i na bezpečnost již v začátcích tohoto zajímavého sportu.

 • dětské rukavice na kolo 2 roky
 • malé dětské rukavice na kolo 3 roky
 • dětské rukavice na kolo 4 roky

Levné dětské rukavice na kolo 2 roky a jak vybrat dětské rukavice na kolo 3 roky (nejlepší dětské rukavice na kolo recenze)

Pokud máme doma začínajícího cyklistu, tak bychom měli brát automaticky, že mu pořídíme dětské pomůcky na kolo. Ať už má dítě 2 roky a nebo 3 roky, tak jeho první jízdy na kole se neobejdou bez pádů. Všichni jsme jednou začínali a je potřeba to pořádně natrénovat, než chytneme ten správný balanc. To se však kolikrát neobejde bez pádu. Proto je ideální, když k tomu máme ochranné pomůcky na ruce. V horním žebříčku máme mnoho výrobků, ze kterých si lze vybírat. Po rozkliknutí odkazů si lze přečíst i několik zajímavých recenzí od zákazníků.

Letní dětské rukavice na kolo 4 roky a oblíbené dětské rukavice na kolo 5 let

U starších dětí 4 roky a 5 let i více už můžeme vybírat z lepších pomůcek. Záleží také na tom, jak moc si naše dítě tento sport oblíbí a kolik času mu bude věnovat. I v tomto věku dítěte bychom měli stále myslet na to, že mít na kole chráněné prsty je velmi užitečná věc. U dětí nemůžeme nikdy vědět, jestli se jim nepodaří někde spadnout, i když jsou už zdatnějšími cyklisty.


TOP rukavice na kolo proti brnění rukou – nejoblíbenější cyklistické rukavice proti brnění rukou

Tohle je velice zajímavé a rozšířené téma u některých cyklistů, kteří mají s tímto problémem zkušenosti. Může se vám to zdát jako nepodstatné, ale při delší jízdě po nerovném terénu to může postihnout i vás. Jde totiž o to, že jakmile kopírujete nerovný terén, tak vaše ruce a zápěstí absorbují vibrace přenášené z kola. A právě při dlouhé jízdě vám z toho můžou začít brnět ruce. To se dá vyřešit vhodnými rukavicemi, které tomuto přenosu zabrání. Veškeré nárazy právě skvěle pohltí pomůcky k tomuto účelu vyrobené a vaše jízda tak zůstane poklidnou vyjížďkou. Nejlepší rukavice na kolo proti brnění rukou vám zobrazíme v tabulce.

Na jakém kole je chci používat?

Je rozdíl, pokud budete jezdit vyloženě cyklistiku po rovných silnicích a nebo MTB po lese s různými překážkami. Do lesa by jste měli mít takové ochranné pomůcky na ruce, které mají co největší tlumící efekt nerovného povrchu a rovněž chrání vaše ruce v případě pádu. Tedy různé ochranné prvky se vždy sejdou a budou jen k dobru.


Vyhřívané rukavice na kolo

Především v chladných měsících vám můžou přijít vhod ochranné pomůcky na ruce, které se sami vyhřívají. Mají v sobě totiž zabudovanou malou baterku, která vytváří rovnoměrné teplo. Vaše prsty vám tak nebudou mrznout ani při delší trase. Nemusí být vyloženě mrznoucí teploty, ale každý to určitě znáte, když začne foukat vítr v protisměru vaší jízdy, tak máte po chvilce ztuhlé prsty. Tomu se lze pomocí vyhřívání v rukavicích zdárně vyhnout. V minulém článku jsme tomuto tématu věnovali celý obsah i s recenzemi, kde si můžete přečíst i praktické zkušenosti a rady.

Oblíbené rukavice na kolo dlouhoprsté – profesionální cyklistické rukavice recenze

Dlouhoprsté rukavice oceníte zejména v chladnějších měsících, kdy už venku nehřeje sluníčko. Není zase ale tak škaredě, aby jste museli na kolo zapomenout. Je zde ale potřeba říct, že ochranné pomůcky na ruce dlouhé nenosíte vyloženě jen kvůli mrznoucím teplotám. Ono totiž stačí chladnější počasí, kdy fouká vítr a hned je zaděláno na problém. Takový pofukující studený vítr vám velice rychle ochladí prsty na řídítkách a s tím se pak špatně jezdí. Dlouhoprsté výrobky vás ale od toho pohodlně ochrání.

Bezpečnost v provozu

Některé modely rukavic na kolo mají i velice zajímavé reflexní prvky, když jezdíte například za šera. Tyto pomocné proužky odrážejí světlo a jste tak lépe viditelní. Většinou se jedná o světle zelenou barvu, která je při provozu dobře viditelná pro každého řidiče automobilu.


Letní rukavice na kolo

Rukavice na kolo letní jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který má za úkol být prodyšný. To aby vám nebylo horko jako v některých motorkářských rukavicích a zároveň je to dobré k tomu, že vám odchází z dlaní a rukou otravný pot. Nemáte tak zpocené ruce a řídítka můžete držet po celou cestu bez problémů. Kvalitní letní rukavice navíc rychle schnou, takže je stačí po jízdě nechat chvíli na větru a ony dokonale proschnou pro další jízdu.

Potí se vám hodně ruce?

Pokud se vám v letních měsících potí nadměrným způsobem ruce, tak si vyberte takové ochranné pomůcky na ruce, které jsou vyrobeny z materiálu, který dokáže bez problému odvádět pot z dlaní i při velkých teplotách. Bude se vám pak jezdit mnohem lépe a nebudete mít pocit, že jste doslova na svých řídítkách nalepení.


Kvalitní rukavice na kolo gelové – příjemné gelové rukavice na kolo (profesionální rukavice na kolo)

Profesionální gelové rukavice na kolo mají speciální výhodu pro všechny cyklisty, kteří to myslí s tímto sportem vážně. Pokud jezdíte na kole rádi dlouhé trasy, tak vám toto zboží na bázi speciálního materiálu s výplní přijdou velmi vhod. Materiál má totiž velice dobré tlumící účinky při jízdě na nerovném povrchu. Ono se to může zdát jako zanedbatelná věc, u spousty lidí je pak ale ten následek, že vás po nějaké době začne bolet zápěstí. S těmito rukavicemi bude ale vaše jízda mnohem příjemnější. Profesionální profi výrobky se o naše ruce postarají.

Nejoblíbenější rukavice na kolo tlumené dlaně – nejprodávanější cyklistické rukavice

Gelové výplně jsou dobré také z toho důvodu, že při pádu dokážou spolehlivě ochránit vaše dlaně. Ty jsou většinou vystaveny velkému tlaku, když se při pádu snažíte za něco zachytit. Gelové polštářky vydrží hodně. A pořád je lepší nastavit rukavici, než své vlastní prsty. Kolikrát se můžeme i na diskuzních fórech dočíst, jak moc je to nebezpečné a jak dlouho pak trvá hojení takový ran způsobených pádem cyklisty.


Zimní rukavice na kolo diskuze – rukavice na kolo zimní (nejlepší zimní rukavice na kolo recenze)

Rukavice na kolo zimní mají jednu parádní vlastnost, kterou si možná někteří lidé vůbec neuvědomují. Tyto výrobky s jejich kvalitním materiálem a různými dalšími prvky můžete používat i na spoustu dalších zimních sportů. Pokud si tedy zakoupíte kvalitnější zboží, tak je můžete bez problémů použít i u jiných sportů a ušetříte tak nějaké peníze za další výrobky. Jako jednou z perfektních výhod je, že například i u lyžování můžete v pohodě ovládat svůj dotykový telefon právě pomocí těchto rukavic. Nejlepší zimní zboží na kolo se určitě vyplatí. A to už kvůli tmu, že nám nebudou zmrzat ruce. Proto jsou recenze zákazníků důležité a nejlepší zimní rukavice jsou i v naší horní tabulce.

MTB rukavice na kolo MTB – značkové rukavice na kolo a kvalitní mtb rukavice zkušenosti

Rukavice na kolo MTB můžete mít v mnoha vzorech, barvách, ale také v různém řešení technického rázu. Tím pádem si můžeme vybrat i konkrétní vlastnosti, které by měly pomůcky mít. Kvalitní výrobky jsou zejména z prémiového materiálu a způsobu celkového ušití. V takových rukavicích se pak budete cítit komfortně a s jejich funkcemi bude vaše jízda na kole mnohem záživnější. Skvělá kvalita s využitím nových technologií vám pomůže získat lepší pocit z každého ujetého kilometru.

Haven mtb rukavice poc a cyklo mtb rukavice fox – jak vybrat mtb rukavice diskuze

U vybírání mtb výrobků na naše ruce lze přihlédnout i k různým diskuzím, kde jsou už zkušení mtb jezdci a mají vyzkoušené různé ochranné pomůcky na ruce. Často se můžeme dozvědět zajímavé informace o výrobcích, které jsou kvalitní, ale příliš moc se o nich nemluví. Každý z nás může mít sice svou oblíbenou značku, ale pokud vidíme, že jsou jiné výrobky vysoce dobře hodnocené, tak stojí i za vyzkoušení.

Profesionální mtb rukavice levně a nejlepší mtb rukavice recenze

Ty nejlepší ochranné pomůcky na ruce při jízdě na mtb kole lze pořídit i levně. Ono totiž nutně neznamená, že to nejlepší je vždy i to nejdražší. Je potřeba si všímat celkového hodnocení a recenzí výrobků od zkušených mtb jezdců. Přece jen když už máme něco najezděno a vyzkoušených mnoho značek rukavic, tak budeme mít kvalitní přehled o tom, v čem se nám jezdilo přímo skvěle. Podle recenzí zákazníků jsme vybírali oblíbené výrobky do horního žebříčku i my a určitě je tam z čeho vybírat.

Rukavice na kolo dětská velikost – kvalitní dětské rukavice na kolo zkušenosti (malé dětské rukavice na kolo diskuze)

I když je dětská velikost o něco menší a dítě se teprve na kole učí jezdit, tak by měly být pomůcky ochranného charakteru. Dítě nám bude často padat při nacvičování balancování na kole a kolikrát se může stát, že to odnesou prsty. Dlouhé ochranné pomůcky na ruce tak můžou eliminovat nepříjemné úrazy prstů a další odřeniny. Dětské rukavice na kolo by tak měly být automatickou součástí každé jízdy.

Malé dětské cyklistické rukavice 2 roky a levné dětské cyklistické rukavice 3 roky (kvalitní dětské cyklistické rukavice zkušenosti)

Cyklistické zboží lze bez problému sehnat i na naše malé začínající cyklisty. Je mnoho eshopů, které mají rozdělené výrobky i pro děti. Jedná se převážně o zboží, které je menší velikosti, aby bylo pro malé dětské ruce tak akorát. Jelikož se jedná o dětské zboží, tak jsou zde často používány velmi pěkně zbarvené varianty. Když už nám začíná dítě jezdit na kole, tak se mu to snažíme co nejvíce zpříjemnit například i pěkně barevnými ochrannými pomůckami na ruce.

Jak vybrat dětské cyklistické rukavice levně diskuze a nejlepší dětské cyklistické rukavice recenze

Při vybírání dětských ochranných výrobků na ruce doporučujeme horní žebříček, kde se nám nabízejí kvalitní výrobky podle hodnocení zákazníků. Na každém řádku máme odkaz, přes který budeme přesměrováni na velký srovnávací portál. Vybírat si můžeme z mnoha variant a lze použít i zajímavé filtry a nastavení pro hledání výrobku podle konkrétních parametrů. U nejoblíbenějšího zboží lze vidět i mnoho recenzí spokojených zákazníků.


Cyklo rukavice dámské pánské zimní rukavice na kolo gelové na zimu

U rukavic pro jízdu na kole je u tohoto sportu jedna dobrá věc a to ta, že tyto ochranné pomůcky na ruce můžou používat jak pánové, tak i dámy. Stačí si jen najít tu správnou velikost a pak si je můžete mezi sebou i půjčovat. Velmi dobrá věc je gelové vyplnění, kdy se ve velké míře omezí otřesy a jejich přenášení do zápěstí. Můžete si vybrat dlouhoprsté a nebo krátké, kde má každé své využití. Dlouhé jsou spíše když fouká studený vítr, tak ochráníte své prsty. A pak zboží vyloženě na zimu vám už zajistí tepelný komfort.

Rukavice na kolo jako chrániče prstů – nejlepší cyklo rukavice recenze

Pokud jezdíme často terénem někde v lese, tak by jsme měli myslet na celkovou ochranu rukou a prstů. Krátké ochranné pomůcky na ruce jsou samozřejmě příjemné, ale nejsou zase tak moc bezpečné pro jízdu terénem. Kdykoliv, když spadneme z kola, tak jsou ruce vždy na řadě jako první. A když budeme mít k tomu správné pomůcky, tak nám ochrání prsty. Zajímavé je pročítat si i recenze zákazníků, kde se lze mnohé o výrobcích dozvědět.

Lehkost

U kvalitnějších výrobků oceníme i jejich lehkost, kdy nám nijak při jízdě nepřekáží a navíc se s nimi cítíme skvěle. Zejména dámy ocení tuto vlastnost, kdy s lehkými rukavicemi máme větší pocit volnosti.

Prodyšné vlastnosti

Zejména v letních měsících oceníme prodyšnost, kdy se nám nepotí až zase tolik moc ruce. Po určité době je to nepříjemný pocit, když jezdíme s promočenými rukavicemi. Alternativou pak může být i to, že si sebou bereme náhradní.

Ochranné vyztužení

Při jízdě lesem oceníme pomůcky, které mají vyztužení na kloubech. Při jakémkoliv nárazu budeme mít chráněné klouby a v podstatě i celou vrchní část. Pokud provozujeme adrenalinovou jízdu na kole, tak bychom měli mít i lepší ochranné pomůcky na ruce.

Chrániče prstů i kloubů

K dispozici jsou pak i výrobky, které plní funkci vyloženě ochranou pro celé ruce. Tyto výrobky jsou určené do náročného terénu, kde už potřebujeme mít ruce velmi dobře chráněné. To může být například jízda na bmx kolech.

Lepší sevření řídítek

Ať už jezdíme trasy kratší a nebo delší, tak se nám s rukavicemi mnohem lépe drží řídítka.

Dobrý pocit z jízdy

Samozřejmě pak máme s těmito výrobky i celkový lepší pocit z jízdy.

Je to komfortnější

Pokud jsme do této chvíli jezdili bez rukavic, tak budeme mile překvapeni, jak to bude pohodlnější.


Rukavice na kolo – nejlepší cyklistické rukavice recenze a popis některých značek

Nyní si tu nahodíme pár značek, které jsou u nás nejznámější a řekneme si k nim pár slov. Ty nejlepší výrobky jsou pak i v tabulce TOP 10 kvalitních cyklistických rukavic, kde se na ně můžeme podívat. Vybírat lze z opravdu velkého množství a každý má na výběr mnoho kvalitního zboží. Vybírat lze mezi funkcemi, barvami, použitím a jsou k dispozici i další zajímavé filtry, pomocí kterých si můžeme toto zboží snadněji vyhledávat.

 • rukavice na kolo oneal
 • gelové rukavice na kolo
 • nepromokavé rukavice na kolo
 • rukavice na horské kolo
 • celoprstové rukavice na kolo
 • rukavice na kolo scott

Cyklistické rukavice na kolo POC – letní cyklo rukavice proti brnění

Jedná se o výrobky, které jsou vyrobeny z pevné, ale hlavně velmi prodyšné tkaniny. Do toho dokážou dobře odvádět pot a tím se dokážou udržet suché. Na prstech jsou vybaveny silikonovými plochy, aby s nimi bylo možné lepší uchopení předmětů. Na kloubech jsou ochranné prvky, které poskytují bezpečí při pádu z kola. Oceníte i praktičnost při používání mobilních telefonů.

Rukavice na kolo vylepšená dlaň – zimní rukavice na kolo craft (kvalitní zimní rukavice na kolo diskuze)

U lepších výrobků jsme si mohli všimnout, že je dlaň mnohem lépe přizpůsobená jízdě na kole. Krom toho, že je dlaň vyztužená, tak jsou o to více ještě skrz dlaň naše ruce chráněné. Letní i zimní pomůcky na kolo Craft nám dokážou každou vyjížďku na kole zpříjemnit. Zimní pomůcky na kolo dostali i na diskuzních fórech dobré ohodnocení, kdy jsou s nimi jejich majitelé spokojeni. Nabídka rukavic na kolo Craft je široká a vybrat si dokáže každý fanoušek této značky. Ať už se jedná o ochranné pomůcky na ruce zimní a nebo letní, Craft nabízí obojí.

Elegantní cyklistické rukavice Scott a o’neal

Ochranné pomůcky na ruce závodního charakteru, kdy vám rychlá jízda bude připadat pohodlnější díky vyspělým funkcím. Tyto pomůcky jsou velmi pohodlné na dotek, což samozřejmě oceníte při každé jízdě. Produkty mají zajímavou vzdušnou regulaci, o kterou se starají vzdušné kanálky. Dlaň je odvětrávaná a doplněna větracími funkcemi, které zvyšují pohodu při jízdě v teplejších dnech.

Cyklistické rukavice na kolo Specialized – teplé zimní rukavice na kolo specialized (levné zimní rukavice na kolo zkušenosti)

Obsahují novou BG technologii, pomocí které dokáže rozložit tlakovou sílu z řídítek a to i díky měkké gelové výstelce. Ve výsledku tím šetříte své dlaně při delších cestách, kdy se vás může začít pokoušet nepříjemné brnění dlaní. To není nic příjemného, když máte před sebou ještě kus cesty a chcete si to vychutnat bez jakýchkoliv problémů na trase. Zimní rukavice značky Specialized se nám ideálně přizpůsobí. Teplé zimní výrobky na kolo využijeme zejména ve chladnějších dnech, kdy už nám při jízdě mrznou prsty. Výrobky si můžeme vybírat jak ze zimních, tak i těch letních. Výhodou značky Specialized je zejména to, že v jejich výrobcích můžeme jezdit v obou hlavních obdobích. Stačí si jen vybrat, zda chceme tyto pomůcky na zimu a nebo léto.


Rukavice na kolo silniční náhradní

Jakmile jezdíme po silnicích dlouhé trasy na víc dní, tak by jsme sebou měli brát i náhradní cyklistické zboží. Je to z toho důvodu, že pokud by například začalo pršet a nebo by jsme naše pomůcky někde zapomněli při občerstvení, tak máme v přihrádce ještě ty náhradní. Je to pořád lepší, než pak jezdit na kole úplně bez rukavic. Jakmile si totiž jednou na ochranné pomůcky zvykneme, tak už potom bez nich jezdit nechceme.

Luxusní cyklistické rukavice Silvini – nejkvalitnější cyklo rukavice diskuze

Většinou se jedná o pomůcky do chladnějšího období, kdy potřebujete své ruce ochránit před větrem i nižším teplotám. Z důvodu lepšího držení řídítek jsou pomůcky obohaceny silikonovým potiskem, který má protiskluznou charakteristiku. Při výrobě tohoto produktu bylo myšleno i na ovládání mobilních telefonů. Tedy nebudete mít v tomto směru žádný problém.

Další příslušenství skladem

Krom rukavic máme skladem i kompletní vybavení na kolo. Ať už potřebujete brýle, gel výrobky, pedály, helmy, dámské výrobky a nebo kraťasy, tak je vše skladem. Stačí se jen podívat do příslušné kategorie a vybrat si svou velikost a barevné provedení, které se hodí k barvě kola. Člověk má pak na cestách větší radost, když mu ke kolu všechno pěkně ladí i veškeré příslušenství.

Cyklistické rukavice Giro – elegantní rukavice na kolo

Zřejmě nejslavnější značka rukavice na kolo, které si můžete zakoupit. Výrobky jsou prodyšné a mají sací povrch, což je pro cyklistu zajímavá funkce pro každou vyjížďku na kole. Materiál je elastický a dá se dobře natahovat. Pro začínající cyklisty je to něco skvělého. Na ten úžasný pocit se dá zvyknout velmi rychle. I celkové jízdní vlastnosti se pak posunou na vyšší level.

Rukavice na kolo etape gravel značkové cyklistické rukavice Etape

Nejlepším pozitivem těchto rukavic je ovládání různých chytrých zařízení, aniž by jste sundávali své pomůcky. Dotykové displeje fungují pod tímto produktem spolehlivě a proto se dají používat i pro volný čas například na hory. Materiál je odolný povětrnostním podmínkám a také proti vodě. Můžete se i spolehnout na materiál s termoizolačními vlastnostmi. Dlaně jsou protiskluzné a mezi palcem a ukazováčkem máte zesílení, které pomáhat držet lépe řídítka.

Lehké cyklo rukavice fox a enduro cyklo rukavice zimní

Eshopy nám nabízejí mnoho možností, jaké pomůcky si na naše ruce pro jízdu na kole vybereme. Máme nepřeberné množství různých značek a kvalitních výrobků. Následně si vybíráme podle našich požadavků a potřebných parametrů. Není vhodné jezdit po většinu cyklistické sezóny pouze s jedinými rukavicemi. Zkušení cyklisti mají ochranných výrobků na ruce více a střídají je podle aktuálního počasí a jízdních podmínek.

Rukavice na kolo Yellow etape cyklistické rukavice Force – zimní rukavice na kolo Force (profesionální zimní rukavice na kolo pánské)

Konkurence výrobců rukavic je velká a proto se výrobci snaží přicházet neustále s něčím novým. Můžete se často setkat s vylepšením ochrany kloubů a s gelovými výztuhy na dlaních, které pojmou větší přenos tlaků. Při dlouhých cestách tak nebudete namáhat zápěstí na nerovném povrchu. Elastické materiály sedí dobře na každé ruce a v podstatě se snadno přizpůsobí. Force zimní pomůcky kolo Force nás dokážou ochránit i v zimě, kdy se budeme chtít a chvíli projet zasněženou krajinou. Je to příjemný relax a se značkou Force v zimním provedení to bude zajímavá vyjížďka.


Další oblečení na prodejně a eshopu

Na prodejně je k dispozici kompletní příslušenství na kolo. Lze si tak všechno projít a mnohé věci i vyzkoušet. Na prodejně jsou i horská kola moderního designu, která dodá cyklistovi ten správný pocit z jízdy. Nabídka rukavic je široká. K dispozici jsou pánské, dámské zboží i dětské. Na prodejně lze nahlédnout i do katalogu a věci si nechat objednat online.

Cyklistické rukavice Author – levné rukavice na kolo a kvalitní cyklo rukavice zkušenosti

Pohodlné rukavice na kolo zajišťující bezpečnou jízdu, kdy jsou i odvětrávané. Dlaně bývají vyrobené z pevného a odolného materiálu. Zapínání je řešeno na suché zipy, aby byla manipulace jednoduchá a rychlá. Na palcích je k dispozici sací materiál, kterým si můžete utírat pot na obličeji. Zejména pak v létě oceníme kvalitnější pomůcky, na které se lze při celodenní jízdě spolehnout.

Fox rukavice na kolo Fox dámské a dětské cyklistické rukavice na kolo fox

Zajímavé výrobky s mnohými vylepšeními. Jsou elastické a na bočních stranách prstů je řešeno odvětrávání. Klouby jsou chráněny zajímavými ochrannými prvky. Pro lepší přilnavost jsou spodní části prstů vybaveny silikonem. Na dlaních je použita technická kůže, která umí dobře přilnout na řídítka a být tak dobrým parťákem na každé cestě. Na dlani pak poznáme lepší pocit, jako by jsme měli několikanásobné vyztužení. Nejoblíbenější je barva černá a červená. Tento výrobek lze pořídit i pro děti.

Mtb rukavice na kolo – profesionální rukavice na kolo fox zkušenosti a kvalitní rukavice na kolo fox diskuze

Značka Fox je u cyklistů oblíbená a dobře známá. Dokonce si lze i všimnout, že se tato značka často probírá na diskuzních fórech a jsou na ni dobré ohlasy. Pořídit si můžeme krátkoprsté i dlouhoprsté pomůcky podle naší potřeby. Výrobky nám nabízejí skvělou funkčnost a na rukou nám parádně sedí. Při jízdě tlumí a celkově umocňují dobrý pocit z jízdy ať už jezdíme na rovince a nebo v členitém a složitějším terénu.

Fox rukavice na kolo dětské a rukavice na kolo fox pánské – nejlepší rukavice na kolo fox recenze

Pozornost bychom měli věnovat i správné velikosti, abychom si nevybrali výrobek malý, ale ani příliš velký. Některé výrobky mají výhodu v tom, že jsou elasticky natahovací. Při výběru se však vždy řídíme, zda jsou pánské, dámské a nebo dětské. Budou nám pak sedět mnohem lépe. Přihlížet se dá i k recenzím od cyklistů, kteří již mají s výrobkem své vlastní zkušenosti. Většinou se dozvíme i nějaký ten pocitový detail při dlouhodobém užívání.

Co dalšího nabízejí eshopy?

Na eshopech můžeme použít různé filtry, aby jsme si mohli vyhledat přesně to, co hledáme. Přidáváme sem malou heslovitou nápovědu, podle které se dá snadno hledat. Každý filtr na eshopu tak nabízí mnoho zajímavých pomůcek, které se nám můžou na výletech hodit. Občas se naskytnou i různé dárkové poukazy a nebo výprodej zboží pro děti. MTB věci i cyklistika je většinou skladem. Pokud není skladem, stačí si zavolat a informovat se.

 • dámské cyklo doplňky, dámské dárkové poukazy a různé shop slevy
 • nejprodávanější dětské cyklistické příslušenství a doplňky skladem
 • silniční cyklo reflexní technologie skladem, košík – shop
 • barvy – červená, bílá, šedá, černá skladem i jako dárkové poukazy
 • dámské rukavice skladem, pláště, bundy, gravel vesty skladem
 • silniční pánské i dámské příslušenství skladem, oblečení i dresy
 • jak vybrat dresy proti potu, bowdeny, kraťasy, helmy, ráfky skladem
 • občasné akce na nejdražší silniční příslušenství – akce oblečení
 • dostupnost xxl i dětská velikost zapletená i na prodejně – oblečení
 • mtb i silniční dresy skladem, velikost k vyzkoušení na prodejně
 • blue rámy, grip etape, gel shop, řetězy, brýle, kraťasy, fluo bowdeny
 • dětské cyklistické dárkové poukazy i na prodejně, reflexní cyklo
 • kategorie pro děti sporty – krátké, sleva produktů, občas výprodej
 • blue horská řídítka silvini xxl zateplená – dobrá dostupnost fluo i gel
 • mtb rukavice se zesílením na dlani skladem, sleva silniční sporty
 • zateplená bunda černá pro cyklisty, dětská růžová bunda fluo
 • černá gel vesta – navíc barvy yellow a blue – skladem košík
 • cyklistika pro děti výprodej občas i občasné slevy na cyklo zboží
 • dětské cyklistické i silniční cyklo příslušenství skladem – občasná sleva

Rukavice na kolo recenze – oblíbené cyklistické rukavice testy a parametry

Když jsme sestavovali žebříček nejlepších rukavic na kolo, tak jsme procházeli i různé magazíny (české i zahraniční), kde se produkty testovaly a procházely odbornými recenzemi. Testovala se samozřejmě kvalita zvolených materiálů a hned poté funkčnost, která je u cyklistických rukavic taktéž velmi důležitá. Dávali jsme pozor na různé postřehy od samotných majitelů rukavic a jejich připomínky ke konkrétním produktům. To jsou velmi cenné informace přímo z terénu, kdy se dozvíte, jak na tom výrobek skutečně je a zda jde o prvotřídní kvalitu.


Levné cyklistické rukavice cena a nejprodávanější rukavice na kolo

Je dobré vědět, že v této kategorii zboží si můžete zakoupit výrobek doslova i jen za pár korun, ale budete s kvalitou spokojení? Můžete si to sami vyzkoušet a rozdíl oproti kvalitním rukavicím poznáte velmi snadno a již při první jízdě. Stačí si obyčejné výrobky srovnat s lepšími, které mají zajímavé funkce a ten rozdíl hned pocítíte. V případě, že to s jízdou na kole myslíte vážně a tento sport vás baví, tak doporučujeme zakoupit kvalitní cyklistické rukavice z odpovídajících materiálů, které nabízejí užitečné funkce díky novým technologiím. S takovými výrobky budete jednak spokojení ohledně komfortu, ale velice pozitivně vás překvapí i jejich nadčasové funkce. Krom toho vám kvalitní výrobek vydrží několik let, což je další skvělá vlastnost.


Jak vybrat cyklistické rukavice zkušenosti – jak vybrat rukavice na kolo dámské?

Nejdůležitějším faktorem pro výběru cyklistických rukavic je samozřejmě kvalitní materiál. Ten může pak splňovat řadu užitečných funkcí a navíc vám takové zboží vydrží i několik let. Je dobré si přečíst i spoustu recenzí od uživatelů, kteří již výrobek vlastní. Samozřejmě chápeme, že na něco takového člověk nemá čas. My ale ano a proto jsme pro vás sestavili tabulku rukavic, která je založená na různých recenzích a hodnocení od zákazníků, co si daný produkt zakoupili.

Závěrem bychom vám ještě rádi připomněli horní tabulku v tomto článku, kde jsou zobrazeny nejlepší cyklistické rukavice na kolo krátké i dlouhoprsté. Všechny zobrazené produkty jsme vybrali analýzou recenzí cyklistických rukavic. Jedná se o zboží, které je vyrobené z kvalitních materiálů. Vycházeli jsme ze zkušeností uživatelů, kteří si dané rukavice zakoupili a pak napsali své postřehy a zkušenosti z jejich užívání. Veškeré informace jsme dali dohromady a z toho vznikla tabulka o top deseti produktech podle zkušeností zákazníků.


Top cyklistické rukavice shrnutí – nejlepší rukavice na kolo zkušenosti

Pro dnešní článek jsme si vybrali téma cyklistické rukavice a jak si vybrat kvalitní zboží pro jízdu na kole. V podstatě máme dvojí základní rozdělení, jsou to krátkoprsté a dlouhoprsté. Vybrat si můžeme sami podle účelu, který od zboží vyžadujeme. Zda to bude do počasí teplejšího a nebo chladnějšího. Rukavice cyklistické jsou jedním z důležitých doplňků na kolo, kdy plní funkci tlumící, ale mají i další podstatné vymoženosti, které využijeme díky nové technologii výroby. Z horní tabulky si můžeme sami vybrat z vícero cyklistických rukavic, které spadají pod kvalitní výrobky. A teď už vám jen popřejeme mnoho úspěšně zvládnutých kilometrů v tomto stále oblíbenějším sportu, kde hrají rukavice na kolo důležitou roli. Děkujeme za přečtení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *