Menu Zavřeno

GPS pro psy

Nejepší GPS pro psy lokátor obojek test mini tracker vodeodolny gsm signal satelit bez sim karty tractive elektricky vycvikovy garmin recenze cena kocky

Obojek s GPS pro psy je velmi chytrá a hlavně dosti užitečná pomůcka pro všechny chovatele psů. Každý pejskař si několikrát přehraje myšlenku, kdy tento přístroj pro svého čtyřnohého mazlíčka pořídit. Sledující GPS pro psa má mnoho výhod a nejednomu majiteli psa dokáže ušetřit mnoho trápení ze zaběhnutí pejska. Někteří majitelů psů tento obojek používají i jako velmi užitečnou výcvikovou pomůcku. Nemusíme mít vyloženě psa tuláka, ale kolikrát se stane, že se pejsek například i nešťastně zaběhne a pak je z toho velký problém. Jakmile pak pes zjistí, že nevidí svého páníčka, bude se všude toulat a může vletět na silnici a nebo ještě něco horšího. S pomocí GPS pro psy můžeme toto riziko eliminovat a v dnešním článku si ukážeme, co všechno je dobré vědět a jak si správně vybrat.

GPS pro psy: Porovnání 10 nejlepších lokátorů GPS pro psa podle zkušeností majitelů psů a chovatelských recenzí, testů a hodnocení

Vytvořili jsme zde tabulku, kde jsou seřazeny nejlepší GPS lokátory pro psy z recenzí zákazníků. Najdeme zde nejlevnější GPS pro psy, které prošly hodnocením majitelů psů. Procházeli jsme velké množství chovatelských portálů, diskusních fór a různých skupin kolem tématu výcviku psů. To aby jsme si mohli udělat správný obrázek o tom, které zboží je nejlepší v poměru cena – výkon. Troufáme si tvrdit, že se nám to podařilo a máme tu k dispozici žebříček kvalitní GPS pro psy ověřených od majitelů psů, kteří s nimi mají bohaté zkušenosti. U každého produktu je odkaz, kde jsou k dispozici další informace.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Tractive GPS DOG 4Tractive DOG 4 GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Bentech A600 GPSBentech A600 GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Bentech A700 GPS pro psyBentech A700 GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
DogTrace X30T GPS pro psyDogTrace X30T GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
DogTrace X20 GPSDogTrace X20 GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Obojek Tracker Artemis GPS - více variantObojek Tracker Artemis GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní GPS obojky Garmin - více variantKvalitní Garmin obojky GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Výcvikové obojky s GPS - více variantVýcvikové obojky s GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
GPS lokátory - více variant doleLokátory GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Soupravy GPS pro psy - více variantSoupravy GPS pro psy - více variant*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Proč si GPS pro psy pořídit?

Při pročítání recenzí a dalších hodnocení GPS lokátorů jsme si procházeli i příběhy majitelů psů a proč se rozhodli si takovou pomůcku pořídit. Většina chovatelů si tento vyspělý obojek pořídila bohužel až po tom, co se jim přihodilo nějaké to neštěstí. Některé příběhy byly opravdu smutné, kde se odehrála řada nešťastných náhod. Tomu všemu šlo ale předejít, kdyby se pejsek našel včas. Lokátory mají na práci našeho mazlíčka maximálně zabezpečit, aby se předešlo nebezpečným situacím. Když se nám někam zaběhne pejsek a my nemůžeme ani spát s tím pocitem, jestli se mu někde něco nestalo. Tyto situace jsou pak opravdu hodně smutné.

Čemu může GPS obojek zamezit?

Výhodou je zejména to, že pejskovi nijak nepřekáží při jeho běžné činnosti a rychle si na něj zvykne. Monitoring psa nemusí jen probíhat při jeho výcviku, ale i při běžných vycházkách. A to i když jedeme na chatu a necháme ho volně pobíhat po zahradě a nebo blízkém okolí. K dispozici je i funkce, která nám dá upozornění, že pes opustil námi určenou oblast.

  • při procházce může pes odběhnout za jiným psem a než se otočíme, tak pes nikde
  • hodně se využívá i u loveckých psů
  • během nepřítomnosti majitele se pes může vytratit z předem určeného prostoru nebo pozemku
  • pes se může zaběhnout i na dovolené, kde to vůbec neznáme
  • může se zaběhnout i v noci, když při venčení dojde k nečekané události
  • psa může polekat nečekaná situace a někam zaběhne
  • zaběhnutý pejsek může být dezorientovaný a utíkat opačným směrem od svého majitele

Také se hodně využívá při cestování se psem. Například taková plastová kennelka pro psa se při cestě větším dopravním prostředkem dává do zavazadlového prostoru určeného pro zvířata. Každá dopravní společnost má na to různá pravidla. Takže kennelku se psem pak nemáme na očích, ale můžeme mít uvnitř GPS lokátor. Budeme mít tak jistotu, že pes vystoupí až s námi a ne že ho někdo omylem vysadí někde jinde.

Lze si nastavit i další možnosti kontroly

Není to jen o tom, že se jednou za čas podíváme na to, kde přesně se náš čtyřnohý miláček nachází. Můžeme si i nastavit další užitečné funkce. Jedna z nich je například určitý virtuální plot, kdy si nastavíme pomyslnou hranici. Pokud ji pes překročí, tak nám zařízení dá signál, že už je od nás pejsek příliš daleko.

Top GPS pro psy test – GPS pro malé psy

Je úplně jedno, zda máme pejska malého a nebo velkého. Lokátor je určený pro všechna plemena a velikosti psů. Každý zodpovědný majitel by se chtěl vyhnout situaci, kdy se mu zaběhne jeho malý přítel. Pocit bezmoci se každou chvílí prohlubuje a napadají nás nejhorší možné myšlenky, jestli například pejsek nekličkuje někde u silnice. V ten moment by asi každý z nás dal cokoliv za to, aby měl GPS pro psy. Ten nám okamžitě sdělí, kde se pes pohybuje. A nejen to, tyto přístroje toho umí mnohem více.

Mini GPS tracker pro psy voděodolný

Každý lokátor a nebo tracker je přizpůsobený tomu, aby splnil naše očekávání. Když už se nám tedy pejsek zaběhne, tak ať jde kamkoliv, je pod neustálým drobnohledem. Zařízení nám okamžitě prozradí polohu, kde se zrovna nachází a jaká je nejkratší cesta k němu. Většina z nich je i vodě odolná, to aby se daly používat i v létě u vody. Někteří psy jsou dobří plavci a může se stát, že se snadno někde zapomenou a nebo se vydají úplně jiným směrem, než má namířeno jejich majitel. Pokud by některý výrobce uváděl, že není vhodné používat do vody, tak je potřeba to respektovat.

A co když začne pršet? Řešením je použití pláštěnky, ta se používá v dešti běžně. Když jsme někde s chlupáčem na větší vycházce, tak sebou nosíme i pláštěnku. Pořád je to lepší, než když máme úplně promočeného psa a riskujeme tím jeho nachlazení. Kvalitní a nepromokavá pláštěnka pro psa je ideálním doplňkem i na několikadenní trasy se psem. Pejsek si na ni rychle zvykne a je vždy v suchu. GPS je tak schovaná pod pláštěnkou a vše je v pořádku.

Jak je to s odolností zařízení?

V tomto směru se nemusíme obávat. Počítá se s tím, že pes se může pohybovat sněhem, ve vodě, bahnem a nebo v dalších nepříznivých podmínkách. Proto jsou i obojky s GPS pro psy vyrobené z odolných materiálů a voděodolné. To aby vydržely všechny podmínky, kde by se mohl pes pohybovat.

Obojek s GPS pro psy – GPS lokátor pes

Každé zařízení musí být schopné nám říct přesnou polohu psa pomocí jeho nasazeného obojku. V podstatě jsou na to dva způsoby, které nám pomůžou s nalezením zaběhnutého chlupáče. Každý způsob je trochu odlišný v jeho použití. Řekneme si několik informací k oběma a pak si ujasníme, který je pro nás vhodnější.

  • GSM síť – jedná se o mobilní síť, kde je potřeba mít zabudovanou sim kartu. Existuje k tomu aplikace na mobil, pomocí které přesně víme, kde se pes momentálně nachází. Na jednu stranu je sice výhodou větší dosah, ale vždy k tomu potřebujeme mobilní signál. Takže například v hlubším lese by to mohl být za určitých podmínek problém.
  • Signál ze satelitu – jedná se o používanější metodu, která je hodně přesná. K dispozici je obdoba vysílačky, která je v pozici přijímače a zobrazí nám veškeré informace o detailním pohybu psa. Jde o přesnější a spolehlivější metodu kontroly nad pohybem pejska.

GPS pro psy bez sim karty – jakou GPS pro psa?

Na některých fórech se často řeší, že je nastavení přes sim kartu zbytečně složité. Ono to není ani tak o složitosti, stačí si všechno jen jednou nastavit a pak už jen stačí používat stále dokola. Pokud ale nebudeme chtít řešení GSM přes sim kartu, tak není problém využívat satelitního signálu. K tomu si jen pořídíme přístroj a vše si nastavíme. Je to snadné, stačí postupovat podle manuálu, kde je všechno pečlivě vysvětlené krok za krokem. Rádiový signál je zdarma a nepotřebujeme tak k němu platit žádné měsíční poplatky.

Která varianta je ta lepší?

Záleží na každém, kdo si co zvolí. Pro někoho je lepší mít v mobilu nainstalovanou aplikaci, pomocí které bude svého mazlíčka všude sledovat. Další zájemce pak ale může říct, že si kvůli tomu nechce pořizovat další sim kartu a proto si vybere rádiový přijímač. Každý zákazník preferuje něco jiného.

GPS pro lovecké psy – GPS lokátor pro psy

Pokud jsme myslivcem a chodíme se svým psem často do lesa a nebo někam jinam na kontrolu zvěře, tak je naše volba jasná. Pomocí rádiových vln a vysokou citlivostí GPS můžeme lokalizovat až několik zařízení a to na vzdálenost až dvaceti kilometrů. Například Dog GPS X30 je skvělou pomůckou pro každého myslivce. Vysílač je umístěný na obojku pejska a přijímač nosíme u sebe. Máme tak naprosto perfektní přehled o tom, kde se náš pes nachází. Může být využito i pro více psů najednou.

GPS lokátor pro psy bez poplatků

To však neznamená, že kvalitní zařízení GPS pro psy můžou mít jen myslivci. V dnešní technologické době je už spousta systémů vyladěná do naprosté dokonalosti. Při pořízení správného zařízení se tak můžeme vyhnout jakýmkoliv poplatkům, které bychom jinak museli platit. Některá zařízení však už mají implementováno obojí. Na jednu stranu jedeme na rádiovém signálu, ale zařízení umožňuje si i stáhnout aplikaci do mobilu. Pokud si však nic stahovat nechceme, tak stačí zůstat na rádiových vlnách a jedeme bez poplatků.

Co když máme mazlíčků více?

Pokud chodíme ven se dvěma a nebo více psy, tak se to dá vyřešit snadno. Stačí si pro každého dalšího pejska pořídit jen další přijímač. Nemusíme tak kupovat další celé zařízení. Na jednom zařízení tak můžeme sledovat více pejsků a veškerý jejich celodenní pohyb.

Elektrický výcvikový GPS obojek pro psa bazar – tractive GPS pro psy bazar

Jelikož se nejedná o žádné levné zařízení, tak je dobré být vždy na pozoru ohledně inzertních nabídek. Nejlepší je na tyto levné nabídky ani nereagovat. Taková zařízení jsou většinou už po záruce a nemůžeme mít jistotu, zda je všechno v pořádku. GPS může být klidně výcvikový i elektrický a za velmi příznivou cenu, ale často se pak dalším majitelům stává, že až časem zjistí problémy s takto levně zakoupeným přístrojem. Kolikrát se i stává to, že pár domácích kutilů si myslí, jak jejich zásahem do zařízení můžou některé funkce zlepšit. Bohužel to pak bývá kámen úrazu, kdy některé funkce nemusí fungovat úplně správně. Proto je vždy lepší si tento druh zařízení koupit zcela nové a v záruce.

Nejlepší GPS lokátor pro psy bez sim tracker

Jestli si nechceme do naší GPS pro psy pořizovat sim kartu a s tím všechny další spojené úkony, tak si jen potřebujeme vybrat jiné zařízení. A to právě takové, které funguje na rádiových vlnách a simku nepotřebuje. V podstatě se řídíme satelitním signálem, kdy jde o přijímač a vysílačku. Toto zařízení nejvíce využívají myslivci, ale také například psy od záchranářů. Výhodou je nesmírně přesná lokalizace pejska a díky absence sim karty se nevážou další poplatky. Nejnovější zařízení už mají v sobě zabudované obě funkce, ale stačí využívat jen jednu, například rádiové vlny a sim si pořídíme až v případě, kdy by jsme se rozhodli to někdy změnit. Nahoře v tabulce jsou vesměs zařízení podporující rádiový signál.

Jak je to s výdrží baterie?

Výdrž baterie uvádí výrobce v manuálu. Vždy je dobré baterii plně dobít, když se vrátíme z vycházky, aby byla opět plně nabitá do dalšího venčení. Nikdy totiž nemůžeme vědět, kdy bude potřeba. Většina baterek má ale kapacitu velmi slušnou.

Zvířecí mini GPS lokátor

Když nad tím začneme přemýšlet, tak lokátor GPS pro psy nemusí být vyloženě jen pro ně. Nabízí se řada dalšího využití, které by se mohlo hodit, když už máme toto zařízení k dispozici. Lze dobře využít i v případě, když máme doma kočku. Funkčnost je úplně stejná, žádný rozdíl v tom není. Pokud se například rozhodneme jít s rodinou do lesa na houby, tak můžeme opatřit lokátorem i děti, aby někde nezabloudily. Při cestování můžeme použít i na zavazadla a nebo když jedeme někam dvěma auty do neznáma a ve vysokém provozu by jsme se mohli druhému automobilu vytratit z dohledu. Možností využití je spousta a zařízení poslouží velmi dobře.

Mishiko GPS pro psy diskuze

Na různých diskusních fórech se lze dočíst zajímavé informace o tom, jaké mají lidé zkušenosti s používáním těchto zařízení. Pokud si ale zakoupíme lokátor v hodnotě do tři sta korun, tak je samozřejmé, že žádnou dobrou práci neodvede. A tyto levná zařízení nemají s rádiovými vlnami vůbec nic společného. To tedy znamená, že je nutné využít mobilní GSM síť se sim kartou a platit ještě nemalé poplatky kvůli levně pořízenému základnímu vybavení. Nic takového v našem žebříčku doporučeného zboží nenajdete. Zobrazili jsme tam jen takové produkty, které jsou kvalitní a pejskaři s nimi mají samé dobré zkušenosti, je brán i zřetel na poměr cena – výkon.

Dají se sledovat i jiné věci?

Možnosti využití GPS pro psy je opravdu mnoho. Například se často využívají i v případě cestování, kdy nemůžete mít zavazadlo přímo po ruce, ale až někde v zavazadlovém prostoru. Když prostě chceme mít jistotu, že jakmile nastoupíme v určitém bodě, tak naše zavazadlo zase vystoupí až s námi. U některých dopravců už u sebe nemůžeme mít ani turistický batoh na psa při cestování se psem. Takže využití GPS se vždy hodí na spoustu věcí.

GPS pro psy apple – obojek s GPS recenze

Sledování našeho mazlíčka má skvělá pozitiva. S velkou přesností tak můžeme vědět, kde přesně se nachází. Stačí si jen nainstalovat chytrou aplikaci od Apple na ios a nebo postačí i Android. Dokonce se dají nastavit i různé funkce kontroly, kdy si přejeme být upozorněni například v době, kdy náš pejsek překročí určitou pomyslnou hranici. Například když pes zaběhne na zahradu souseda, tak nám to začne mobil okamžitě hlásit. A pak se dá i šikovně nastavit upozornění v případě, že naše zvíře opustilo vesnici a nebo nějaký prostor, kde se mohlo bezpečně pohybovat.

GPS na psa recenze garmin cena

Značka Garmin je velmi dobře známá již po mnoho let a odvádí dobrou práci. Zejména myslivci a všichni další pejskaři trávící spoustu času venku v lese a nebo na větších výletech můžou potvrdit svou spokojenost. Zařízení se vyznačuje skvělým dosahem a parádní je i to, že můžeme použít na neomezený počet psů. Pro pohyb psů je vše velice dobře přehledné a máme tak k dispozici spousty možností sledování. Dobře se používá i pro výcvik psa, dá se nastavit vibrace i zvukové upozornění. Ke všemu je dodávaný podrobný manuál, kde si stačí vše nastudovat a uvést do praxe.

I vzorný pes se může ztratit

I když je náš pejsek naprosto vzorný a poslouchá na slovo, tak to vůbec neznamená, že se nemůže ztratit. Děje se to například v případech, kdy zavětří jiného psa, jehož vůně bude velmi lákavá. A nebo ho může něco tak moc vylekat, že uteče někam pryč. Možností je spousta a proto je použití GPS pro psy zcela na místě. Psa tak můžeme rychle najít a v pořádku přivést zpět domů.

Mini tractive GPS lokátor pro kočky a psy

GPS lokátor se nemusí nutně používat jen pro psy. Směle ho můžou využívat i kočky a nebo další zvířata. Občas je můžeme vidět například i u koní, aby se nepohybovaly někde jinde, než kde mají. Díky lokátoru tak můžeme mít úplně všechna zvířátka pod kontrolou. Platí to hlavně u velkých pozemků, kde je členitý terén a nebo nemáme snadný výhled do všech stran. V každém obojku se nachází technologie GPS a ten nám vysílá přímé informace o aktuální poloze všech našich domácích mazlíčků. Veškeré informaci si můžeme zobrazovat na mobilu a nebo na přijímací stanici, kde si všechny důležité informace snadno nastavíme.

GPS obojek pro kočky s bezpečnostním mechanismem – elektrický obojek pro kočku s GPS

U koček platí, že to jsou živá stvoření a neustále někam šplhají a nebo skáčou. Pro tyto potřeby jsou pak dobré obojky s bezpečnostním mechanismem, který vydrží hodně a v podstatě jsou nezničitelné. Přitom naší kočce nebudou vůbec v ničem překážet a může se s ním pohybovat úplně běžně. Navíc je takový GPS pro psy lokátor i vodě odolný. To kdyby se náhodou kočka rozhodla, že půjde na vycházku v dešti. Dozvíme se pak i informace, jakým směrem se kočka pohybuje a kam má zhruba namířeno. Ukážou se nám i její oblíbená místa, kde tráví nejvíce času.

Tractive GPS obojky pro kočky – tractive čip GPS pro kočky

U tractive GPS můžeme sledovat pohyb našeho mazlíčka v reálném čase. Toto zařízení funguje s pokročilými funkcemi, které se budou hodit každému chovateli koček i psů. Snadno si zobrazíme i historii pohybu a také denní aktivitu. Krom toho jde nastavit i virtuální plot, kdy budeme vědět, že už se mazlíček pohybuje na jiném území, než jsme mu vytyčili. Všechno je snadno nastavitelné a množství funkcí je nepřeberné. Těsně před možným vybitím baterie nás zařízení dopředu informuje, aby jsme mohli dobít a nepřišli tak o kontakt se zvířátkem.

První spuštění

Jakmile si doneseme přístroj domů, tak si rozbalíme krabici a začneme nabíjet baterii. V domácích podmínkách si v klidu prostudujeme celý manuál a řídíme se krok po kroku u celkového nastavení. Následně připneme pejskovi obojek a vyzkoušíme první test, zda všechno funguje správně. V případě nutnosti dle návodu doladíme detaily.

Jak vybrat GPS pro psy heureka

I když se jedná o poměrně složitější zařízení, tak v tom nemusíme hledat žádnou vědu. Doporučujeme vycházet z naší tabulky umístěné nahoře v začátku článku, kde máme zobrazené nejlepší zařízení podle recenzí majitelů a chovatelů psů. Zaměřili jsme se hlavně na to, aby bylo zařízení skutečně prospěšné pro majitele a také pro nás byl důležitý parametr cena – výkon. Jestli to myslíme se sledováním našich mazlíčků vážně, tak je potřeba si pořídit kvalitní zboží, které prokáže potřebnou službu. Nemá smysl kupovat levné napodobeniny, které fungují jen okrajově a jsou s nimi samé problémy. U každého zboží směřuje odkaz na heureku, kde lze zjistit obchody, které nabízejí nejlepší cenu a další potřebné informace.

Nejlepší GPS pro psy recenze

Veškeré zboží, které můžeme vidět v horním žebříčku, bylo sestaveno podle ohlasů pejskařů a dalších majitelů, kteří je používají pro svá zvířátka. Nejedná se pouze o psy a kočky, ale často se tyto lokátory využívají i na různých farmách a dalších chovatelských zařízení, kde je potřeba mít všechna zvířátka pod kontrolou. Velkou výhodou je to, že na jedno GPS pro psy můžeme mít napojeno více zvířátek a sledovat jejich přesný pohyb. Dostupných lokátorů je samozřejmě více, ale my jsme se rozhodli vybrat jen nejlepších deset, které dostali od majitelů nejvíce pozitivních reakcí.

Kvalitní GPS pro psy cena – ceny ve slevě nebo akci

Všichni víme, že se nejedná o žádné levné zboží. Tato technická vymoženost ulehčující mnoho trápení vyžaduje preciznost a proto jsou i ceny vyšší. Na druhou stranu je však nutné říct, že se na GPS pro psy můžeme kdykoliv spolehnout a svou práci odvádí skvěle. A za takovou technickou vymoženost je pak na místě i její adekvátní cena, která podtrhuje důležitost zařízení a zejména kvalitu. Jednou za čas můžeme narazit na některé zboží ve slevě, například na to z předváděcích akcí a nebo když má prodejce nějakou významnou událost.

Na samotný závěr dnešního povídání tu máme ještě poslední připomínku ohledně horního žebříčku kvalitních gps pro psy ověřených zkušenostmi majitelů. Nevybírali jsme jen tak nějaké zboží, ale pouze takové, které má pro majitele psů, koček a nebo jiných zvířátek skutečný přínos. A jejich kvalitu lze nejlépe ověřit tak, že je vícero lidí používá a následně sepíše svoje zkušenosti. To jsou nejlepší informace, jaké můžeme získat. Proto mohla vzniknou tato tabulka nejlepších gps pro psy s nejlepší cenovou nabídkou.

GPS pro psy testy popis parametry

Nedá se jednoznačně napsat, které GPS pro psa je ze všech to nejlepší. V naší horní tabulce je seznam doporučených a kvalitních GPS pro psy s perfektními parametry, ale každému bude nejspíš vyhovovat malinko něco jiného a proto je finální výběr konkrétního produktu na každém zákazníkovi. My jsme jen chtěli sestavit tabulku GPS pro psy s poskytnutými testy a zkušenostmi od samotných majitelů a jejich poznatků z terénu. Pořízením tohoto chytrého zařízení nám dokáže ušetřit spoustu trápení a starostí. O každém našem domácím mazlíčkovi můžeme mít rychlý a kompletní přehled, tak proč toho nevyužít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *