Menu Zavřeno

GPS pro psy

Nejepší GPS pro psy lokátor obojek test mini tracker vodeodolny gsm signal satelit bez sim karty tractive elektricky vycvikovy garmin recenze cena kocky

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Obojek s GPS pro psy je velmi chytrá a hlavně dosti užitečná pomůcka gps pro psy pro všechny chovatele psů. Každý pejskař si několikrát přehraje myšlenku, kdy tento přístroj pro svého čtyřnohého mazlíčka pořídit. Sledující GPS pro psa má mnoho výhod a nejednomu majiteli psa dokáže ušetřit mnoho trápení ze zaběhnutí pejska. Někteří majitelů psů tento obojek používají i jako velmi užitečnou výcvikovou pomůcku. Nemusíme mít vyloženě psa tuláka, ale kolikrát se stane, že se pejsek například i nešťastně zaběhne a pak je z toho velký problém. Jakmile pak pes zjistí, že nevidí svého majitele, bude se všude toulat a může vletět na silnici a nebo ještě něco horšího. S pomocí GPS pro psy můžeme toto riziko snížit a v dnešním článku si ukážeme, co všechno je dobré vědět a jak si správně vybrat toto užitečné zařízení.

GPS pro psy: Porovnání 10 nejlepších lokátorů GPS pro psa podle zkušeností majitelů psů a chovatelských recenzí, testů a hodnocení

Vytvořili jsme zde tabulku, kde jsou seřazeny nejlepší GPS lokátory pro psy z recenzí zákazníků. Najdeme zde i levnější GPS pro psy, které prošly hodnocením majitelů psů. Procházeli jsme velké množství chovatelských portálů, diskusních fór a různých skupin kolem tématu výcviku psů. To abychom si mohli udělat správný obrázek o tom, které zboží je nejlepší v poměru cena – výkon. Troufáme si tvrdit, že se nám to podařilo a máme tu k dispozici žebříček kvalitní GPS pro psy ověřených od majitelů psů, kteří s nimi mají bohaté zkušenosti. U každého produktu je odkaz, kde jsou k dispozici další informace, možné varianty konkrétního zboží a eshopy s nejlepšími cenami.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Tractive GPS DOG 4Tractive DOG 4 GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Bentech GPS recenzované - víceBentech A600 GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Levnější GPS pro psy - více druhůBentech A700 GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Dogtrace GPS recenzované - víceDogTrace X30T GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Dogtrace GPS kvalitní - více zbožíDogTrace X20 GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široký výběr GPS pro psy - víceObojek Tracker Artemis GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené GPS pro psy - víceKvalitní Garmin obojky GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované GPS - víceVýcvikové obojky s GPS pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní GPS pro psy - více variantKvalitní GPS pro psy a lokátory nejlepší recenze i testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Profesionální GPS pro psy - víceSoupravy GPS pro psy - více variant*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Proč si GPS pro psy pořídit?

Při pročítání recenzí a dalších hodnocení GPS lokátorů jsme si procházeli i příběhy majitelů psů a proč se rozhodli si takovou pomůcku pořídit. Většina chovatelů si tento vyspělý obojek pořídila bohužel až po tom, co se jim přihodilo nějaké to neštěstí. Některé příběhy byly opravdu smutné, kde se odehrála řada nešťastných náhod. Tomu všemu šlo ale předejít, kdyby se pejsek našel včas. Lokátory mají na práci našeho mazlíčka maximálně zabezpečit, aby se předešlo nebezpečným situacím. Když se nám někam zaběhne pejsek a my nemůžeme ani spát s tím pocitem, jestli se mu někde něco nestalo. Tyto situace jsou pak opravdu hodně smutné.

Čemu může GPS obojek zamezit?

Výhodou je zejména to, že pejskovi nijak nepřekáží při jeho běžné činnosti a rychle si na něj zvykne. Monitoring psa nemusí jen probíhat při jeho výcviku, ale i při běžných vycházkách. A to i když jedeme na chatu a necháme ho volně pobíhat po zahradě a nebo blízkém okolí. K dispozici je i funkce, která nám dá upozornění, že pes opustil námi určenou oblast.

 • při procházce může pes odběhnout za jiným psem a než se otočíme, tak pes nikde
 • hodně se využívá i u loveckých psů
 • během nepřítomnosti majitele se pes může vytratit z předem určeného prostoru nebo pozemku
 • pes se může zaběhnout i na dovolené, kde to vůbec neznáme
 • může se zaběhnout i v noci, když při venčení dojde k nečekané události
 • psa může polekat nečekaná situace a někam zaběhne
 • zaběhnutý pejsek může být dezorientovaný a utíkat opačným směrem od svého majitele

Také se hodně využívá při cestování se psem. Například taková plastová kennelka pro psa se při cestě větším dopravním prostředkem dává do zavazadlového prostoru určeného pro zvířata. Každá dopravní společnost má na to různá pravidla. Takže kennelku se psem pak nemáme na očích, ale můžeme mít uvnitř GPS lokátor. Budeme mít tak jistotu, že pes vystoupí až s námi a ne že ho někdo omylem vysadí někde jinde.


Lze si nastavit i další možnosti kontroly

Není to jen o tom, že se jednou za čas podíváme na to, kde přesně se náš čtyřnohý miláček nachází. Můžeme si i nastavit další užitečné funkce. Jedna z nich je například určitý virtuální plot, kdy si nastavíme pomyslnou hranici. Pokud ji pes překročí, tak nám zařízení dá signál, že už je od nás pejsek příliš daleko. Tímto způsobem můžeme mít o našem psovi skvělý přehled a naučit se i jeho oblíbené trasy toulání.

Top GPS pro psy test – GPS pro malé psy a jak sledovat svého psa?

Je úplně jedno, zda máme pejska malého a nebo velkého. Lokátor je určený pro všechna plemena a velikosti psů. Každý zodpovědný majitel by se chtěl vyhnout situaci, kdy se mu zaběhne jeho malý přítel. Pocit bezmoci se každou chvílí prohlubuje a napadají nás nejhorší možné myšlenky, jestli například pejsek nekličkuje někde u silnice a nebo něco horšího. V ten moment by asi každý z nás dal cokoliv za to, aby měl GPS pro psy. Ten nám okamžitě sdělí, kde se pes pohybuje. A nejen to, tyto přístroje toho umí mnohem více.

Mini GPS tracker pro psy voděodolný – mini gps tracker pro psy a kočky voděodolný

Každý lokátor a nebo tracker je přizpůsobený tomu, aby splnil naše očekávání. Když už se nám tedy pejsek zaběhne, tak ať jde kamkoliv, je pod neustálým drobnohledem. Zařízení nám okamžitě prozradí polohu, kde se zrovna nachází a jaká je nejkratší cesta k němu. Většina lokátor trackerů je i vodě odolná, to aby se daly používat i v létě u vody. Někteří psi jsou dobří plavci a může se stát, že se snadno někde zapomenou a nebo se vydají úplně jiným směrem, než má namířeno jejich majitel. Nový gps lokátor pro psy si vybíráme podle naši konkrétních potřeb.

A co když začne pršet? Tak ani tohle by ničemu vadit nemuselo. Navíc když jsme někde s chlupáčem na větší vycházce v dešti, tak má na sobě pejsek i pláštěnku. Pořád je to lepší, než když máme úplně promočeného psa a riskujeme tím jeho nachlazení. Kvalitní a nepromokavá pláštěnka pro psa je ideálním doplňkem i na několikadenní trasy se psem. Pejsek si na ni rychle zvykne a má vždy záda v suchu. GPS je tak schovaná pod pláštěnkou a vše je v pořádku. Při dešti na to však většina výrobců pamatuje a neměl by s tím být problém. Pak může být jenom rozdíl, kdyby chtěl pes s takovým přístrojem někde plavat. Proto je vždy dobré si přečíst popis výrobku, do jakých podmínek je určený.


Jak je to s odolností zařízení?

V tomto směru se nemusíme obávat. Většinou se počítá s tím, že pes se může pohybovat sněhem, ve vodě, bahnem a nebo v dalších nepříznivých podmínkách. Proto jsou i obojky s GPS pro psy vyrobené z odolných materiálů a voděodolné. To aby vydržely všechny podmínky, kde by se mohl pes pohybovat.

Obojek s GPS pro psy (GPS lokátor pes) – gps lokátor pro psa levně a jak sledovat svého psa?

Každé zařízení lokátor pro psy musí být schopné nám říct přesnou polohu psa pomocí jeho nasazeného obojku. V podstatě jsou na to dva způsoby, které nám pomůžou s nalezením zaběhnutého chlupáče. Každý způsob je trochu odlišný v jeho použití. Řekneme si několik informací k oběma a pak si ujasníme, který je pro nás vhodnější. Nejlepší lokátor pro psy dokáže psa snadno najít ať se schovává kdekoliv. Platí to samozřejmě jen na dostupný dosah lokátoru.

 • GSM síť – jedná se o mobilní síť, kde je potřeba mít zabudovanou sim kartu. Existuje k tomu aplikace na mobil, pomocí které přesně víme, kde se pes momentálně nachází. Na jednu stranu je sice výhodou větší dosah, ale vždy k tomu potřebujeme mobilní signál. Takže například v hlubším lese by to mohl být za určitých podmínek problém.
 • Signál ze satelitu – jedná se o používanější metodu, která je hodně přesná. K dispozici je obdoba vysílačky, která je v pozici přijímače a zobrazí nám veškeré informace o detailním pohybu psa. Jde o přesnější a spolehlivější metodu kontroly nad pohybem pejska.

Nejlevnější GPS pro psy bez sim karty – jakou GPS pro psa?

Na některých fórech se často řeší, že je nastavení přes sim kartu zbytečně složité. Ono to není ani tak o složitosti, stačí si všechno jen jednou nastavit a pak už jen stačí používat stále dokola. Pokud ale nebudeme chtít řešení GSM přes sim kartu, tak není problém využívat satelitního signálu. K tomu si jen pořídíme přístroj a vše si nastavíme. Je to snadné, stačí postupovat podle manuálu, kde je všechno pečlivě vysvětlené krok za krokem. Rádiový signál je zdarma a nepotřebujeme tak k němu platit žádné měsíční poplatky.


Která varianta je ta lepší?

Záleží na každém, kdo si co zvolí. Pro někoho je lepší mít v mobilu nainstalovanou aplikaci, pomocí které bude svého mazlíčka všude sledovat. Další zákazník pak ale může říct, že si kvůli tomu nechce pořizovat další sim kartu a proto si vybere rádiový přijímač. Každý zákazník preferuje něco jiného a každému se tak hodí jiný druh zařízení na sledování psa.

GPS pro lovecké psy – kvalitní gps lokátor pro psy diskuze (gps obojky pro lovecké psy – nejlepší gps obojky pro psy recenze)

Pokud jsme myslivcem a chodíme se svým psem často do lesa a nebo někam jinam na kontrolu zvěře, tak je naše volba jasná. Pomocí rádiových vln a vysokou citlivostí GPS můžeme lokalizovat až několik zařízení a to na vzdálenost až dvaceti kilometrů. Například Dog GPS X30 je skvělou pomůckou pro každého myslivce. Vysílač je umístěný na obojku pejska a přijímač nosíme u sebe. Máme tak naprosto perfektní přehled o tom, kde se náš pes nachází. Může být využito i pro více psů najednou. Lokátor pro psy je zajímavá technická pomůcka, která přijde vhod.

GPS lokátor pro psy bez poplatků a malý gps lokátor pro psy bez sim (levný gps lokátor pro psy zkušenosti)

To však neznamená, že kvalitní zařízení GPS můžou mít jen myslivci. V dnešní technologické době je už spousta systémů vyladěná do naprosté dokonalosti. Při pořízení správného přístroje se tak můžeme vyhnout jakýmkoliv poplatkům, které bychom jinak museli platit. Některá zařízení však už mají implementováno obojí. Na jednu stranu jedeme na rádiovém signálu, ale zařízení umožňuje si stáhnout i aplikaci do mobilu. Pokud si však nic stahovat nechceme, tak stačí zůstat na rádiových vlnách a jedeme bez poplatků. Gps lokátor pro psy nás tímto způsobem vyjde levně.


Co když máme mazlíčků více?

Pokud chodíme ven se dvěma a nebo více psy, tak se to dá vyřešit snadno. Stačí si pro každého dalšího pejska pořídit jen další přijímač. Nemusíme tak kupovat další celé zařízení. Na jednom zařízení tak můžeme sledovat více pejsků a veškerý jejich celodenní pohyb. Pro majitele s více psy je to velmi oblíbené řešení.

Elektrický výcvikový GPS obojek pro psa – tractive GPS pro psy (tractive gps tracker pro psy recenze – levný gps obojek pro psa garmin)

Toto zařízení se v poslední době používá i při výcviku loveckých a dalších psů, u kterých se nacvičují povely na větší vzdálenost. Pomocí tractive GPS se následně sleduje, zda pes plní přesně to, co má a kterým směrem se pohybuje. Tímto způsobem se pak dá i snadněji naučit chování psa a jakým způsobem pes přemýšlí, když se například vrací domů. Jeho lokátor nám posílá pravidelné signály a my tam máme přesný přehled o tom, kde se pes zrovna nachází a kam má zhruba namířeno.

Profesionální gps lokátor pro psy levně a nejlepší gps lokátor pro psy recenze

Nabídka tohoto zboží gps lokátor pro psy je už natolik velká, že máme k dispozici mnoho značek a můžeme si vybírat přístroje podle našich konkrétních požadavků. Pokud hledáme profi lokátor, tak se nemusíme obávat toho, že nás bude stát několik měsíčních výplat. Kvalitní přístroje jsou už dnes za rozumné ceny a vydrží nám na mnoho let. Jakmile se budeme rozhodovat mezi několika přístroji, tak je lepší pořídit rozhodně ten kvalitnější. Ono se nám to v terénu vyplatí a budeme mít radost, že jsme si vybrali dobře. Proto je vhodné pročítat si i recenze ostatních zákazníků, kteří dané přístroje používají.

Nejlepší gps obojek pro psa recenze – kvalitní gps obojek pro psa zkušenosti

Ten nejlepší gps obojek pro psa je takový, který mají už vyzkoušený ostatní pejskaři a jsou s ním spokojeni. Recenze jsou skvělá věc, kdy se můžeme o daném výrobku dozvědět mnoho užitečných rad a dalších poznatků. Kolikrát se můžeme dozvědět i detaily, které se neuvádějí ani na eshopech. Do našeho horního žebříčku jsme tak umístili zejména to zboží gps obojek pro psa, se kterým jsou majitelé psů spokojeni. Nejoblíbenější zboží lokátor pro psa je pak i často prodávané, když je ještě i ve skvělém poměru ceny ke kvalitě.

Profesionální gps obojek pro psa diskuze (kvalitní gps tracker pro psy zkušenosti) – jak funguje gps pro psy?

Ty nejlepší profi gps obojky už mají spoustu funkcí na profesionální úrovni, kdy se na ně můžeme spolehnout i v nepříznivých podmínkách. Funguje to na bázi ovladače a přijímače. Tímto způsobem můžeme mít mnoho informací o pohybu našeho psa. Vše máme zaznamenáváno na našem displeji, kde máte perfektní přehled o všech důležitých datech. Gps tracker pro psy je tak velmi užitečná věc. Pokud chodíme s pejskem na velké výlety a nebo se nám často toulá ze zahrady, tak je lokátor pro psa velmi užitečná pomůcka.

Nejlepší GPS lokátor pro psy bez sim tracker a jak vybrat gps lokátor pro psy bez poplatků

Jestli si nechceme do naší GPS pro psy pořizovat sim kartu a s tím všechny další spojené úkony, tak si jen potřebujeme vybrat jiné zařízení. A to právě takové, které funguje na rádiových vlnách a simku nepotřebuje. V podstatě se řídíme satelitním signálem, kdy jde o přijímač a vysílačku. Toto zařízení nejvíce využívají myslivci, ale také například psi od záchranářů. Výhodou je nesmírně přesná lokalizace pejska a díky absence sim karty se nevážou další poplatky. Nejnovější zařízení už mají v sobě zabudované obě funkce a buďto stačí využívat jen jednu a nebo přímo oboje pro lepší kontrolu psa. Je tedy jenom na nás, který lokátor pro psy si vybereme. Například rádiové vlny a sim si pořídíme až v případě, kdy by jsme se rozhodli to někdy začít využívat. Nahoře v tabulce jsou vesměs zařízení podporující rádiový signál a další užitečné přístroje pro sledování pejska.


Jak je to s výdrží baterie?

Výdrž baterie uvádí výrobce v manuálu. Vždy je dobré baterii plně dobít, když se vrátíme z vycházky, aby byla opět plně nabitá do dalšího venčení. Nikdy totiž nemůžeme vědět, kdy bude potřeba. Většina baterek má ale kapacitu velmi slušnou a vydrží dlouhou dobu. Pokud však jedeme někam na dovolenou, kdy budeme v přírodě delší dobu, tak si klidně sebou můžeme vzít i náhradní baterii.

Zvířecí mini GPS lokátor recenze (bentech a600 gps lokátor pro psy recenze – bentech a700 gps lokátor pro psy recenze)

Když nad tím začneme přemýšlet, tak lokátor GPS pro psy nemusí být vyloženě jen pro ně. Nabízí se řada dalšího využití, které by se mohlo hodit, když už máme toto zařízení k dispozici. Lze dobře využít i v případě, když máme doma kočku. Funkčnost je úplně stejná, žádný rozdíl v tom není. Pokud se například rozhodneme jít s rodinou do lesa na houby, tak můžeme opatřit lokátorem i děti, aby někde nezabloudily. Při cestování můžeme použít i na zavazadla a nebo když jedeme někam dvěma auty do neznáma a ve vysokém provozu by jsme se mohli druhému automobilu vytratit z dohledu. Možností využití je spousta a zařízení poslouží velmi dobře.

Mishiko GPS pro psy diskuze – levný gps tracker pro psy diskuze

Na různých diskusních fórech se lze dočíst zajímavé informace o tom, jaké mají lidé zkušenosti s používáním zařízení gps tracker pro psy. Vždy bychom měli trvat na kvalitních výrobcích, které naprosto skvěle splní svůj účel a budeme se moct na ně vždy spolehnout. I v našem horním žebříčku jsou zobrazené nejoblíbenější GPS trackery pejskařů, kteří je používají a mají s nimi dobré zkušenosti. Zobrazili jsme tam jen takové produkty, které jsou kvalitní a pejskaři si je chválí díky zkušenostem z terénu. Je brán i zřetel na poměr cena – výkon, který je u lokátoru velmi důležitý.


Dají se sledovat i jiné věci?

Možnosti využití lokalizačních přístrojů pro psy je opravdu mnoho. Například se často využívají i v případě cestování, kdy nemůžete mít zavazadlo přímo po ruce, ale až někde v zavazadlovém prostoru. Když prostě chceme mít jistotu, že jakmile nastoupíme v určitém bodě, tak naše zavazadlo vždy vystoupí až s námi. U některých dopravců už u sebe nemůžeme mít ani turistický batoh na psa při cestování se psem. Takže využití lokátoru se vždy hodí na spoustu věcí, stačí na batoh jen připnout a nebo schovat dovnitř.

GPS pro psy apple – výcvikový obojek s GPS recenze (elektrický gps obojek pro psy garmin)

Sledování našeho mazlíčka má skvělá pozitiva. S velkou přesností tak můžeme vědět, kde přesně se nachází. Stačí si jen nainstalovat chytrou aplikaci od Apple na ios a nebo postačí i Android. Dokonce se dají nastavit i různé funkce kontroly, kdy si přejeme být upozorněni například v době, kdy náš pejsek překročí určitou pomyslnou hranici. Například když pes zaběhne na zahradu souseda, tak nám to začne mobil okamžitě hlásit. A pak se dá i šikovně nastavit upozornění v případě, že naše zvíře opustilo vesnici a nebo nějaký konkrétní prostor, kde se mohlo bezpečně pohybovat.

GPS na psa recenze garmin cena – gps lokátor pro psy garmin recenze (oblíbené gps pro psy garmin gps pro psy recenze – gps obojky garmin)

Značka Garmin je velmi dobře známá již po mnoho let a odvádí dobrou práci. Zejména myslivci a všichni další pejskaři trávící spoustu času venku v lese a nebo na větších výletech můžou potvrdit svou spokojenost. Zařízení se vyznačuje skvělým dosahem a parádní je i to, že můžeme použít na neomezený počet psů. Pro pohyb psů je vše velice dobře přehledné a máme tak k dispozici mnoho možností sledování. Dobře se používá i pro výcvik psa, dá se nastavit vibrace i zvukové upozornění. Ke všemu je dodávaný podrobný manuál, kde si stačí vše nastudovat a uvést do praxe.


I vzorný pes se může ztratit

I když je náš pejsek naprosto vzorný a poslouchá na slovo, tak to vůbec neznamená, že se nemůže ztratit. Děje se to například v případech, kdy zavětří jiného psa, jehož vůně bude velmi lákavá. A nebo ho může něco tak moc vylekat, že uteče někam pryč. Možností je spousta a proto je použití tohoto zařízení zcela na místě. Psa tak můžeme rychle najít a v pořádku přivést zpět domů.

Mini tractive GPS lokátor pro psy a kočky – nejlepší gps obojek pro psy recenze

GPS lokátor se nemusí nutně používat jen pro pejsky. Směle ho můžou využívat i kočky a nebo další zvířata. Občas je můžeme vidět například i u koní, aby se nepohybovaly někde jinde, než kde mají. Díky lokátoru tak můžeme mít úplně všechna zvířátka pod kontrolou. Platí to hlavně u velkých pozemků, kde je členitý terén a nebo nemáme snadný výhled do všech stran. V každém obojku se nachází technologie GPS a ten nám vysílá přímé informace o aktuální poloze všech našich domácích mazlíčků a zvířat. Veškeré informace si můžeme zobrazovat na mobilu a nebo na přijímací stanici, kde si všechny důležité informace snadno nastavíme.

Jak vybrat gps tracker pro psy levně – nejlepší gps tracker pro psy recenze

Jelikož už máme mnoho značek, ze kterých lze vybírat kvalitní gps tracker pro psy, tak se nám nabízejí i velmi zajímavé přístroje za sympatické ceny. Když si vybíráme gps tracker pro psy, tak je vždy velmi výhodné pročítat si i celkové hodnocení zákazníků a obzvláště pak i jejich recenze. Nejlepší informace se získávají od lidí, kteří daný výrobek používají a tím pádem s ním mají i velmi bohaté zkušenosti.

GPS obojek pro kočky s bezpečnostním mechanismem – elektrický obojek pro kočku s GPS (elektrický obojek pro psa s gps – výcvikový obojek pro psa s gps)

U koček platí, že to jsou živá stvoření a neustále někam šplhají a nebo skáčou. Pro tyto potřeby jsou pak dobré obojky s bezpečnostním mechanismem, který vydrží hodně a v podstatě jsou nezničitelné. Přitom naší kočce nebudou vůbec v ničem překážet a může se s ním pohybovat úplně běžně. Navíc je takový psí lokátor i vodě odolný. To kdyby se náhodou kočka rozhodla, že půjde na vycházku v dešti. Dozvíme se pak i informace, jakým směrem se kočka pohybuje a kam má zhruba namířeno. Ukážou se nám i její oblíbená místa, kde tráví nejvíce času.

Tractive GPS obojky recenze pro kočky – tractive čip GPS pro kočky (elektrický obojek s gps recenze – elektrické obojky s gps)

U tractive GPS můžeme sledovat pohyb našeho mazlíčka v reálném čase. Toto zařízení funguje s pokročilými funkcemi, které se budou hodit každému chovateli koček i psů. Snadno si zobrazíme i historii pohybu a také denní aktivitu. Krom toho jde nastavit i virtuální plot, kdy budeme vědět, že už se mazlíček pohybuje na jiném území, než jsme mu vytyčili. Všechno je snadno nastavitelné a množství funkcí je nepřeberné. Těsně před možným vybitím baterie nás zařízení dopředu informuje, aby jsme mohli dobít a nepřišli tak o kontakt se zvířátkem.

Výcvikový obojek s gps lokátorem – nejlepší obojek s gps recenze (kvalitní obojek s gps pro psa)

Jakmile bydlíme v místě, kde má pejsek kolem domu hodně prostoru a volnosti, tak se určitě vyplatí pořídit obojek s gps. Využívá ho hodně majitelů psů, kdy jsou jejich mazlíčci i známí útěkáři. Možná jsme to už někdy zažili, že náš pejsek tráví celou dobu čas na zahradě a najednou je už druhý den pryč. Není nic jednoduššího, než psovi pořídit obojek s lokátorem a následně budeme vědět o každém jeho pohybu. Může to být i výcvikový obojek k neviditelnému plotu. Možností je spousta a oceníme i recenze spokojených zákazníků.

Levný obojek s gps pro psy a nejlevnější obojek s gps akce (elektrický obojek s gps diskuze)

Toto zařízení nás nemusí stát hned celou měsíční výplatu. Pokud nejsme náročnější uživatelé vyžadující profesionální zařízení s nadstandardními funkcemi, tak nám postačí základní zařízení, které splní naše požadavky. Pro nás je hlavně důležité, abychom věděli, kde se náš pes nachází. Kvalitní obojek s lokátorem nám to samozřejmě ihned prozradí a to může být od nás pes vzdálený i několik kilometrů. Na diskuzích se dá přečíst, že i základní zařízení je užitečná pomůcka pro lokalizaci našeho ztraceného mazlíčka.

Profesionální obojek s gps levně – psí obojek s gps zkušenosti a jak vybrat obojek s gps?

Nový obojek s lokátorem se nejlépe vybírá podle zkušeností a hodnocení zákazníků, kteří si již toto zboží zakoupili před námi a pravidelně ho používají. Právě od těchto lidí se můžeme dozvědět zajímavé informace z užívání, které se kolikrát nedozvíme ani na samotném eshopu. Nejprve si vybíráme obojek s gps podle námi požadovaných parametrů a jakmile už máme nějaký užší výběr, tak si začínáme pročítat zkušenosti dalších pejskařů. Tyto informace se nám při výběru budou hodit ať už si vybíráme profi obojek s lokátorem a nebo zařízení se základními funkcemi.

Máme přehled

I když se nám pes někam zaběhne a my ho nemáme na očích, tak pomocí lokátoru budeme velmi snadno vědět, kde se nachází. Následně si pro chlupáče můžeme zajít na konkrétní místo a nemusíme ho několik dní hledat všude možně po okolí.

Pes se netoulá

S lokátorem se nám už nemůže stát, že pejska několik dní neuvidíme. Jakmile se totiž vydá někam na výlet mimo náš pozemek, tak ho pomocí lokátoru rychle najdeme.

Můžeme rychle jednat

Lokátor si můžeme dokonce nastavit i na to, že jakmile chlupáč překročí určitou hranici, tak nás na to zařízení upozorní a můžeme to jít ihned řešit.

Jak se orientovat ve výběru gps pro psy?

Nejlepší je orientovat se podle recenzí a zkušeností zákazníků, kteří již mají s tímto zbožím bohatou praxi z terénu. Tímto způsobem jsme se řídili i my, kdy jsme pročítali odborné portály, diskuzní fóra a velké recenzní weby. Nejvíce oblíbené a používané lokátory jsou v horním žebříčku.

Gps pro psy mnoho funkcí – nejkvalitnější gps pro psy

Vždy je dobré si pročítat popisky zboží, abychom věděli, co které zařízení nabízí za funkce. Některé jsou opravdu užitečné a velmi populární.

Gps pro psy neviditelné ploty na různé vzdálenosti – nejvíce kvalitní gps pro psy

U některých zařízeních lze nastavit i neviditelné ploty pro pejska. Je to zajímavá funkce, kdy bude pes vědět, kam už by neměl chodit. K tomu se pak hodí i další věci pro chovatele psů, které můžeme využít. Na eshopech je mnoho příslušenství.

 • výcvikový a ostatní vodítka informující o poloze – garmin a další příslušenství
 • antiparazitika, dog postroje pro výcvik vašeho psa a další příslušenství skladem
 • gps obojky invoxia a dog lokátoru vodítka, ostatní pomůcky pro plemena dog
 • profesionální vodítka – zobrazení o nákupu a používání polohy, možnost volby o poloze
 • můžete měřit dog vzdálenost obojku, možnost polohy na obojek i vzdálenost zvířete
 • zobrazení produktů umožňuje info o nákupu a používání je možné u každého zvířete
 • mazlíček vodítka i ostatní pelíšky možnost skladem, dog postroje i obojky vašeho výběru
 • košík – zobrazení výrobce – můžete přidat do košíku, můžete zobrazit informace o obojku
 • vodítka i obojky a ostatní info produktů, vodítka, postroje, obojky skladem přidat seznam
 • prémiové krmivo i krmivo pro štěňata – na eshopech jsou i pamlsky pro naše mazlíčky
Další pomůcky pro pejskaře

Na eshopech můžeme najít i další zařízení a příslušenství, které se nám pro výcvik psa může hodit. Přidáváme sem menší nápovědu v heslech pro snadnější přehled.

 • výcvikové postroje a obojky pro vašeho psa, invoxia obojky pro sledování a výcvik
 • elektronické dogtrace výcvikové obojky pro aktivity a plot, reflexní gps obojky
 • profesionální příslušenství pro všechna plemena, umožňuje tracking polohy
 • pelíšky pro různá plemena, velké pelíšky, malé pelíšky, teplé pelíšky skladem
 • antiparazitika, reflexní výcvikové obojky, dogtrace aktivity elektronické obojky
 • invoxia obojky pro vašeho psa, výcvikové obojky i postroje pro výcvik skladem
 • tracking příslušenství dogtrace s lokátorem, profesionální garmin tracking polohy
 • garmin tracker pro vašeho psa, elektronické dogtrace aktivity skladem – vodotěsný
 • vodítka zvířete je možné přidat jako výcvikový přístroj na vzdálenosti – zobrazení košík
 • dogtrace aktivity elektronické – dostupnost skladem, gps obojky reflexní a příslušenství
 • invoxia postroje a obojky – výcvikové obojky pro vašeho psa, dog aktivity s obojkem
 • vodítka a ostatní pomůcky s lokátorem – vodítka vodotěsný tracking garmin na obojek
 • skladem antiparazitika, postroje, invoxia dog příslušenství reflexní na obojek pomůcky

První spuštění

Jakmile si doneseme přístroj domů, tak si rozbalíme krabici a začneme nabíjet baterii. V domácích podmínkách si v klidu prostudujeme celý manuál a řídíme se krok po kroku u celkového nastavení. Následně připneme pejskovi obojek a vyzkoušíme první test, zda všechno funguje správně. V případě nutnosti dle návodu doladíme detaily a můžeme začít běžně používat. Pes si běhá s obojkem a máme tak přehled o jeho poloze. Jakmile opustí svou zónu, tak nás může přístroj informovat – opustí zónu a zazní signál.

Jak vybrat GPS pro psy – nejoblíbenější gps pro psy recenze (gps navigace pro psy)

I když se jedná o poměrně složitější zařízení, tak v tom nemusíme hledat žádnou vědu. Doporučujeme vycházet z naší tabulky umístěné nahoře v začátku článku, kde máme zobrazené nejlepší zařízení podle recenzí majitelů a chovatelů psů. Zaměřili jsme se hlavně na to, aby bylo zařízení skutečně prospěšné pro majitele a také pro nás byl důležitý parametr cena – výkon. Jestli to myslíme se sledováním našich mazlíčků vážně, tak je potřeba si pořídit kvalitní zboží, které prokáže potřebnou službu. Nemá smysl kupovat vyloženě levné přístroje, které fungují jen tak okrajově a jsou s nimi samé problémy. Vždy si vybíráme hlavně zboží kvalitní. U každého zboží směřuje odkaz z horní tabulky na heureku, kde lze zjistit i obchody, které nabízejí nejlepší cenu a další potřebné informace.


Nejlepší GPS pro psy recenze – profesionální gps pro psy zkušenosti (nejlepší gps lokátor pro psy recenze)

Veškeré zboží, které můžeme vidět v horním žebříčku, bylo sestaveno podle ohlasů pejskařů a dalších majitelů, kteří je používají pro svá zvířátka. Nejedná se pouze o psy a kočky, ale často se tyto lokátory využívají i na různých farmách a dalších chovatelských zařízení, kde je potřeba mít všechna zvířátka pod kontrolou. Velkou výhodou je to, že na jedno zařízení můžeme mít napojeno více zvířátek a sledovat jejich přesný pohyb. Dostupných lokátorů je samozřejmě více, ale my jsme se rozhodli vybrat jen nejlepších deset, které dostali od majitelů nejvíce pozitivních reakcí.


Kvalitní GPS pro psy cena – sympatické ceny ve slevě nebo akci (levné gps pro psy nejprodávanější)

Všichni víme, že se nejedná o žádné levné zboží. Tato technická vymoženost ulehčující mnoho možného trápení vyžaduje preciznost a proto jsou i ceny o něco vyšší. Na druhou stranu je však nutné říct, že se na zařízení můžeme kdykoliv spolehnout a svou práci odvádí skvěle. A za takovou technickou vymoženost je pak na místě i její cena, která podtrhuje důležitost zařízení a zejména kvalitu. Jednou za čas můžeme narazit na některé zboží ve slevě, například na to z předváděcích akcí a nebo když má prodejce nějakou významnou událost a chce přivést další zákazníky.

Na samotný závěr dnešního povídání tu máme ještě poslední připomínku ohledně horního žebříčku kvalitních gps pro psy ověřených zkušenostmi majitelů psů. Nevybírali jsme jen tak nějaké zboží, ale pouze takové, které má pro majitele psů, koček a nebo jiných zvířátek skutečný přínos. A jejich kvalitu lze nejlépe ověřit tak, že je vícero lidí používá a následně sepíše svoje zkušenosti. To jsou nejlepší informace, jaké můžeme získat. Proto mohla vzniknou tato tabulka nejlepších gps pro psy, kde byl kladen důraz na spolehlivost, kvalitu a v neposlední řadě parametr cena – výkon.


GPS pro psy dogtrace set testy popis parametry

Nedá se jednoznačně napsat, které GPS pro psa je ze všech to nejlepší. V naší horní tabulce je seznam doporučených a kvalitních GPS pro psy s perfektními parametry. Ale každému bude nejspíš vyhovovat malinko něco jiného a proto je finální výběr konkrétního produktu na každém zákazníkovi. My jsme jen chtěli sestavit lepší tabulku GPS pro psy s poskytnutými zkušenostmi od samotných majitelů a jejich poznatků z terénu. Pořízením tohoto chytrého zařízení si dokážeme ušetřit spoustu trápení a starostí. O každém našem domácím mazlíčkovi můžeme mít rychlý a kompletní přehled, tak proč toho nevyužít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *