Menu Zavřeno

Hlavolamy pro psy

Pamlskové hlavolamy pro psy recenze testy parametry kvalitní dřevěné diy vyrobit domácí cena

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Nejlepší hlavolamy pro psy dokážou v našich chlupáčích vzbudit instinkty lovce. Kdy v sobě potřebují objevit skryté pudy, aby se dostali k zasloužené odměně skrz hlavolam pro psy. Kolikrát to pro ně není vůbec nic jednoduchého a hlavolam pro psa jim dokáže naplno zaměstnat hlavu – hlavolamy pro psy. Tyto pomůcky hlavolam pro psy je ovšem velmi dobře učí, jak se soustředit a naučit chytrým postupům v běžném životě. Oblíbené hlavolamy pro psy se dělí na několik tříd obtížnosti. Mnohé z nich si pejsek oblíbí a postupem času se vytrénuje do takového stavu, že i složitější věci z reálného života začne řešit lepším způsobem. Kromě zlepšení logického myšlení, tak rozvíjí i své další smysly pro lepší pochopení mnoha věcí v aktivním psím životě. Pravidelným cvičením s hlavolamem učíme našeho chlupáče přistupovat k věcem lépe a pozorněji.

Hlavolamy pro psy: Hodnocení TOP 10 nejlepších hlavolamů pro psy vycházejícího ze zkušeností a recenzí zákazníků (majitelů psů – testy, parametry, popis)

Nejoblíbenější hlavolamy pro psy jsme umístili do tohoto žebříčku a ty jsou vybrané právě z ohlasů zákazníků. Jedná se o TOP 10 pamlskových hlavolamů pro psy, které u našich chlupáčů pomáhají procvičit logické myšlení, aby se dostali ke správnému výsledku. Psích hlavolamů je mnoho, ale my jsme vybrali jen deset nejvíce užitečných. Majitelé psů si je pochvalují a napsali to i ve svých recenzích. Procházeli jsme diskuzní psí fóra a další portály, kde jsme mohli získat přehled o bohatých zkušenostech pejskařů s těmito psími pomůckami. Na každém řádku je odkaz, ve kterém jsou podrobnosti ke každému výrobku a podobné varianty hlavolamů. Dále také přehled cen s DPH a seřazené eshopy podle nejlepší ceny.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Široký výběr hlavolamů - víceTrixie Dog Activity Poker Box 31 x 10 x 31 cm Hlavolamy pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Interaktivní hlavolamy - více zbožíKong Wobbler Snackball interaktivní do 12kg Hlavolamy pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Chess šachy Hlavolamy pro psyTrixie Dog Activity CHESS šachy 40 x 10 x 27 cm Hlavolamy pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Karlie Brain Train ApolloKARLIE Brain Train Apollo 30 x 30 x 2,5 cm Hlavolamy pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Mini Mover Hlavolam pro psaTrixie Dog Activity MINI MOVER 25 x 20 cm Hlavolamy pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Mini Solitaire Kruh s kuželkamiTOP Trixie Dog Activity MINI SOLITAIRE Kruh s kuželkami 20 cm Hlavolamy pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Překážková dráhaPřekážková dráha Hlavolamy pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Pipolino - více variantPipolino více variant Hlavolamy pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Odolné hlavolamy - více zbožíOdolné hlavolamy pro psy více zboží*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejoblíbenější hračky pro psyKvalitní hlavolamy pro psy více zboží*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Nejvíce kvalitní hlavolamy pro psy recenze – hlavolam pro pejsky

Psí hlavolamy nejsou určené vyloženě jen pro lovecké pejsky, aby pak při rozvíjení svého instinktu moli být více nápomocni v lese svému majiteli. Tyto pomůcky poslouží velice dobře pro každého pejska jakéhokoliv plemene. Jakmile ho uvidí poprvé, tak si nejspíš nebude vědět rady. To je úplně normální u každého psa a musíme mu dát chvíli prostoru, aby si vše zjistil. Chlupáč se tak učí vnímat i složitější věci, o kterých vůbec nic neví a vidí je poprvé. Pomůže mu to pak vnímat věci z jiného úhlu pohledu.

Nejlepší dřevěné hlavolamy pro psy recenze – hlavolamy pro malé psy

Je úplně jedno, z jakého materiálu je naše výcviková pomůcka vyrobena. Svůj účel splní i tak velmi dobře. Opatrní musíme být jen u příliš malých pejsků, aby některé kousky nechtěli spolknout. Pes má primárně hledat pochoutky schované uvnitř a k tomu musí požít i trochu toho důvtipu. Vyloženě malý chlupáč a nebo ještě i štěně by to nemuselo pochopit úplně správně. Mohlo by tak začít předmět okusovat v domnění, že je to celé k snědku. U štěňátek proto volíme úplně ty nejjednodušší mechanismy, které jsou více spíš hrou.

Značkové hlavolamy pro psy recenze – kvalitní dřevěné hlavolamy pro psy levně

U těchto psích pomůcek nejde ani tak o značku, jako o konkrétní produkt. Vždy bychom se měli zajímat o konkrétní výrobek a také o to, jak jsou s ním ostatní majitelů psů spokojeni. Proto je docela důležité si pročítat i různé recenze a další poznatky od majitelů psů, kteří již mají s takovými věcmi zkušenosti. To samé jsme udělali i my v našem horním žebříčku, kdy jsme vybírali nejoblíbenější hlavolamy pro psy. Nakonec se nám podařilo nashromáždit mnoho informací, díky kterým jsme mohli do tabulky zařadit velmi zajímavé výrobky. Dřevěné hlavolamy pro psy jsou oblíbenými hračkami, když je například venku škaredé počasí.

Hlavolam pro psy hodnocení

Hodnocení u hlavolamu je celkem důležitá věc, kdy si můžeme zjistit, zda je pomůcka u pejsků oblíbená. Stejným způsobem jsme to udělali i my, kdy jsme si procházeli hodnocení hlavolamů od samotných zákazníků. Ty nejlepší jsme nakonec umístili do horní tabulky, kde si je můžete prohlédnout.


Bude ho to bavit?

Právě když mu do hlavolamu pro pejsky schováme dobře voňavou pochoutku, tak jeho zájem bude velmi vysoký. Proto je to tak skvěle motivující pro každého pejska. Dostat se k dobrůtce není jen tak a k tomu mu dopomůže logické uvažování, které tak musí zapojit pro získání pamlsku. Tímto způsobem si pejska i cvičíme na řešení obtížnějších situací, které by pro něj mohly někdy nastat.

Hlavolam pro psy kategorie hry

Každý pejsek si velice rád hraje. Díky hlavolamům v nich můžeme navíc vzbudit i zvědavost, když jim dovnitř schováme nějaké voňavé krmení. Pejsek samozřejmě cítí, že tam uvnitř něco je a začne přemýšlet nad tím, jak se ke krmení dostat. Začne používat tlapky i čumák. Někteří pejsci, když si už neví rady, tak začnou štěkat. Potom jim s tím trochu pomůžeme a ukážeme postup. Pejsek se tak učí poznávat i složitější věci.


Pamlskový hlavolam pro psy na pamlsky – hlavolamy pro štěňata (nejlepší psí hlavolamy recenze)

Říká se jim i pamlskovníky, kdy se do nich uschová voňavý pamlsek a hlavolam začne být pro psa velmi zajímavým předmětem pro výcvik. Chlupáč samozřejmě cítí, že je tam někde uschovaný. Potřebuje jen vymyslet taktiku, která mu pomůže se k němu dostat. I když ze začátku vůbec neví, jak celá věc funguje, tak se na to snaží přijít a zkouší různé možnosti. Malá štěňata to prožívají zase trochu jinak, kdy berou celou záležitost hrou. I když ještě nemají své smysly zcela vyvinuté, tak se vyplatí s těmito pomůckami u nich začít co nejdřív. Kutálející se psí hlavolamy štěně zaujmou a občas z nich vypadne i voňavá dobrůtka.

Nejoblíbenější hlavolamy pro psy diskuze – oblíbené hlavolamy pro psy diy

Schválně jsme si procházeli mnoho diskuzních fór a skupin, aby jsme se sami přesvědčili o tom, které hlavolamy pro psy jsou nejvíc oblíbené. Z toho jsme pak samozřejmě vycházeli, když jsme sestavovali naši horní tabulku a vybírali do ní nejvíce používané hlavolamy. Výrobců je spousta a každý se předhání s novinkami. Není to ale o tom, že každý hlavolam má u psů pochopení a úspěch. Proto je mnohem lepší si nechat poradit od zkušenějších pejskařů, kteří to už mají vše vyzkoušené. Nakonec umí i dobře poradit, u kterých výrobků se kvalitně procvičí uvažování pejska.

Jak vyrobit hlavolamy pro psy kniha – domácí hlavolamy pro psy doma (jak vyrobit psí hlavolamy doma)

U domácích hlavolamů se můžeme zabavit i my sami, kdy se pokusíme pro našeho chlupáče něco zajímavého vyrobit. Aby to vůbec bylo k něčemu dobré, tak je vždy lepší si nejprve o tom něco nastudovat. Nebo si pak zrovna pořídit knihu, kde je plno podrobných návodů. Nejlépe pokud máme doma domácího kutila, ten bude mít k takovým věcem přece jen blízko. Ze všeho nejdřív je dobré si někam zajet nakoupit materiál a ještě předtím si všechno spočítat. Nakonec bychom mohli zjistit, že objednáním hotového výrobku z eshopu nás vše vyjde mnohem lépe finančně i časově. Psí hlavolamy mají příznivé ceny a někteří majitelé psů je pro své mazlíčky nakupují pravidelně.

Interaktivní dřevěné hlavolamy pro psy diskuze a levné dřevěné hlavolamy pro psy zkušenosti

Nabídka zboží dřevěné hlavolamy pro psy je velmi pestrá a lze si tak vybírat z většího množství různých hraček, se kterými se pejsek zabaví. Chlupáči uděláme největší radost tím, že do hlavolamu schováme nějaký voňavý pamlsek. Pro pejska je to pak mnohem zajímavější, když musí přijít na to, jakým způsobem se k dobrůtce dostane. Kolikrát si můžeme všimnout, jak se pes učí novým postupům.


Jak je to s obtížností?

Pro začátek vybíráme vždy něco jednoduššího a až už je chlupáč naučený na různé triky, kdy dokáže packou otáčet kroužky a čumákem posunovat kostičky, tak teprve až pak je řada na něco složitějšího. V podstatě tím pejska učíme o věcech lépe přemýšlet. Tím si pes cvičí své logické uvažování.


Nejlepší hlavolam pro psy recenze a kvalitní psí hlavolamy levně

I když máme svého oblíbeného výrobce, u kterého často nakupujeme věci pro psa, tak se vždy řídíme podle konkrétního kusu výrobku a ne značky. Každý výrobce má lepší hlavolamy, ale pak také i ty slabší, které se příliš moc nepovedly. Nejlepší je řídit se podle zkušeností i recenzí ostatních zákazníků a chovatelů psů. Jestli si několik z nich již hlavolam pořídilo a dalo k dispozici chlupáči, tak nám můžou poreferovat, jak se jejich psům vedlo. Jakmile začne chlupáč celý mechanismus dobře chápat, tak se pro něj psí hlavolamy stávají hračkou a je dobré zase přejít na něco složitějšího. Tímto způsobem se bude neustále vyvíjet jeho logické uvažování.

Nejkvalitnější hlavolamy pro psy zkušenosti – luxusní hlavolamy pro psy pdf (profesionální hlavolamy pro psy účinné)

Hodně věcí ohledně hlavolamů pro pejsky můžeme najít i ve volně šířených pdf oběžnících, kdy si můžeme při dobré zručnosti sami nějaké zkusit vyrobit. Do začátku je lepší vědět, že je to spíš pro lidi, kteří mají k dispozici aspoň malou domácí dílnu. Je potřeba různých druhů materiálů a také hlavně nářadí. K tomu je pak nezbytné být i trochu zručný. Luxusní hlavolamy jsou už pro chytrá zvířátka a proto musí být vyrobeny kvalitně, aby splnily svůj účel a fungovaly správně.

Pamlskové hlavolamy pro psy nejprodávanější – hlavolam pro malé psy

Nejčastěji používané jsou hlavolamy a pochoutkové pamlsky pro psy. Proto se jim nejčastěji říká pamlskové, kdy v sobě ukrývají něco moc dobrého. Chlupáči to samozřejmě voní a to ho motivuje přemýšlet, jak se k této dobrůtce co nejrychleji dostat. Čucháním a díváním se jedním směrem pejskovi nijak nepomůže. Ale musíme ho v tom chvíli nechat, aby začal vše správně chápat. Brzy dojde na to, že je potřeba vyvinout určitou aktivitu a zkoušet s touto nelehkou hádankou něco udělat. V začátcích mu samozřejmě můžeme pomoct, když si pejsek nebude vědět vůbec rady.


Jak ho odnaučit kousání?

Jakmile vidíme, že pes začíná do hlavolamu kousat, tak je to pro nás signál, že už si prostě neví rady a začíná řešit hádanku silou. V tom okamžiku mu musíme trochu pomoci a nasměrovat ho. Když uvidí, že jsou i jiné cesty, tak se posune dál a bude opět zkoušet, jak by se mohl k pamlsku dostat.


Top hlavolamy pro psy domácí výroba – jak vyrobit hlavolam pro psy diskuze (hlavolam pro psy diy)

V případě, kdy je naše rodina plná domácích kutilů a máme k tomu i ideální dílnu, tak máme vyhráno na celé čáře. V podstatě si můžeme vyrobit jakýkoliv hlavolam domácí výroby. Při dostatku materiálu a různých pracovních nástrojů se meze naší fantazie nekladou. Dokonce si můžeme dát i jako předlohu některý z často používaných hlavolamů a pokusit se vyrobit něco podobného, aby se náš pejsek mohl i nadále smyslově rozvíjet. Výhodou domácích dílen je i to, že si hlavolamy můžeme sami upravovat, když už jsou pro pejska moc jednoduché a nebo naopak složité.

Nejoblíbenější hlavolam pro psy dřevěný – hlavolamy pro pejsky

Z oblíbeného dřevěného materiálu se hlavolamy pro psy vyrábějí nejčastěji. Proto můžou být tyto pomůcky i tak levné. Dřevo je navíc lehké a pro psa je tak snadněji ovladatelné, kdy musí například určité kousky posouvat, aby se dostal ke správnému cíli. Někteří netrpělivější chlupáči se občas i zakousnou a zkoušejí hlavolam obelstít silou a nebo přímo rozkousáním. Nakonec zjistí, že tímto způsobem to stejně nepůjde a budou muset začít přemýšlet, jakým jiným způsobem by to šlo udělat. Proto je dobré jim i občas pomoct a ukázat správné řešení.

Oblíbený hlavolam pro psy pyramida – dřevěný hlavolam pro psy

Patří do skupiny nejzábavnější hračky pro psy, o které jsme již psali v článku o hračkách. Celý článek doporučujeme rovněž přečíst. Je tam kompletní přehled o každé nejoblíbenější hračce pro naše chlupáče, kteří mají rádi svůj aktivní psí život. Pyramida se skládá z válečků, pomocí kterých se dá dostat k nějaké ukryté dobrůtce. Výhodou pyramidy je ta, že se u ní dá zvyšovat stupeň obtížnosti. I když už chlupáč přijde na to, jak se snadno dostat k pochoutce, tak mu to pro příště můžeme udělat zase malinko těžší.


Co když už zná všechny triky?

Jsou i plemena psů, která vyčnívají svou chytrostí. Při pořízení nového zboží hlavolamy pro psy jim tak stačí jen chvilka a pomocí vlastní inteligence se velmi rychle dostanou k toužené odměně. Nezbývá nám potom nic jiného, než si pořídit složitější mechanismus hlavolamu, který už pro ně tak jednoduchý nebude. Na druhou stranu nás může aspoň těšit, že máme inteligentního pejska.

Hlavolam pro psy je výcviková hra a jak vybrat psí hlavolamy zkušenosti

S touto pomůckou se pejsek učí řešit nepředvídatelné situace, které ho můžou potkat. Pes cítí, že jsme mu uvnitř hlavolamu něco uschovali a aby to získal, tak o tom musí přemýšlet a snažit se nad hlavolamem zvítězit. Pro pejsky je to určitá výzva ke hře, kdy je čeká na konci odměna. Psí hlavolamy si můžeme vybírat podle horního žebříčku, kde jsou různé varianty. Pokaždé bychom měli pejskovi vybírat jiný mechanismus, aby se měnil postup řešení.


Luxusní hlavolam pro psy vyrobit (psí hlavolamy výroba) – hlavolamy pro velké psy

U velkých psů už budeme potřebovat i o něco větší hlavolam. Přece jen když mají čumákem pohybovat určitými částmi, tak pro ně nebudeme pořizovat hlavolamy pro štěňata a nebo malé pejsky. Oblíbené hlavolamy a další hádanky jsou zobrazené v horním žebříčku. Lze si tak vybrat z takových výrobků, které sami používají mnozí chovatelé a jsou s nimi spokojeni. Hlavolam si můžeme vyrobit i sami, jen k tomu potřebujeme vhodné nářadí a také správný materiál. Nakonec se vyplatí i trocha té šikovnosti, díky které nám půjde vše hladce od ruky. Tyto zábavné pomůcky se pak dávají i do psích kotců. Oblíbený kotec pro psa může na chlupáče působit izolací od společnosti a proto je aspoň dobré ho něčím zabavit, pokud obývá kotec sám. Psí hlavolamy mu mohou být dobrým společníkem při dlouhé chvíli.

Kvalitní hlavolam pro psy trixie – nejkvalitnější hlavolam pro psy doglog

Jak jsme se ze zajímavých diskuzí dozvěděli, tak začínající chovatelé se nejčastěji upínají ke známým značkám a od těch si pak vybírají veškeré vybavení pro svého chlupáče. Vždy je lepší se zajímat o nejlepší výrobky z pohledu kvality a číst si i zkušenosti ostatních zákazníků. Lepší jsou vybalancované pomůcky v poměru kvalita – výkon – cena, ze kterých bude navíc pejsek i nadšený. Proto jsou tak velmi oblíbené portály, kde je spousta recenzí. Člověk se může dozvědět mnoho informací od lidí, kteří již mají zboží doma a jejich pes ho aktivně používá.

Manahu hlavolamy pro psy trixie – oblíbené psí hlavolamy trixie

Pro spokojeného psa je nejlepší zaměstnat celé jeho tělo a hlavně pak i hlavu, kdy ho donutíme přemýšlet za účelem skvělé odměny. Interaktivní hádanky a psí hlavolamy jsou pro tyto účely skvělou pomůckou, kdy pro našeho chlupáče působí jako zajímavá hra. Pomocí zábavné aktivity trénujeme psí smysly a pomáháme jim se lépe soustředit. Dá se tak použít i v případech, kdy je venku velmi špatné počasí a na delší vycházku se nikam jít nedá. Psí hlavolamy jsou tak pro pejska ideální hračkou, jak mu trochu zamotat hlavu.

Nobby brainboard flappie hlavolam pro psy 25 cm – hlavolam pro psy nina ottosson

Jako jeden příklad si zde můžeme uvést hlavolam pro psy flappie, který funguje pomocí kloboučků. Pokud to náš chlupáč vidí poprvé, tak to pro něj bude neznámé. Pod každým kloboučkem je umístěné něco dobrého. Pejsek to samozřejmě vycítí, ale bude muset popřemýšlet o tom, jak se k tomu dostane. Nakonec si začne pomáhat i packami, kdy bude na kloboučky škrábat a v tom je výsledný posun. Naučí se věci otáčet tlapkou, aby se dostal k potřebnému výsledku.

Nobby brainboard star hlavolam pro psy 25 cm – levné psí hlavolamy diskuze

Pak tu máme ukázku ještě jednoho hlavolamu na podobném principu. Ale tentokrát je to už o něco složitější. Pejsek je už sice naučený, že se dá mnoho věcí obracet packou a tak na to možná bude spoléhat i nyní. Jenže tentokrát se už k výsledku stejným postupem nedostane a bude tak muset vymyslet jiný postup. Opět je to celé o tom, že ho musíme nejprve nechat vyzkoušet různé věci, než mu trochu poradíme. Jakmile mu totiž ukážeme, co s tím, tak už si pak většina pejsků poradí. Vyzkoušené psí hlavolamy je dobré pejskovi občas i vyměnit za jiné.

Profesionální iq test pro psy levně a nejlepší iq test pro psy recenze – jak vybrat iq test pro psy

Krom hlavolamů lze pro pejska vybírat i různé hračky a nebo podobné pomůcky, které jsou pojaty jako iq test pro psy podobné hlavolamům. Zkoumáme tím, jak moc je pejsek chytrý a jakým způsobem dokáže vyřešit různé situace. Je to stejné jako u hlavolamů, kdy na to musí pejsek přijít. Tím se dá vypozorovat psí jednání a jakým způsobem se snaží složitější situace vyřešit. Iq test pro pejsky lze vybírat i mezi hlavolamy, kdy to můžeme pejskovi počítat na čas.

Nejvíce kvalitní iq test pro psy zkušenosti a nejkvalitnější iq test pro psy diskuze

Když už pro pejska vybíráme novou pomůcku, tak je dobré si pročítat uživatelské zkušenosti, hodnocení a recenze. Často se tak můžeme dozvědět, které hlavolamy a iq testy pro pejsky jsou nejvíce oblíbené a které pejsky baví. Jestli máme chytřejšího psa, tak se naučí časem překonat každý hlavolam. Ze začátku si možná nebude vědět rady, ale nakonec zjistí, jakým způsobem celý výrobek funguje. Iq test pro pejsky je zajímavá pomůcka podobná hlavolamům, kdy se může pejsek zabavit i při nepříznivém počasí.

Další hračky pro psy i pro kočky

Naši malí mazlíčci jsou velmi hravá stvoření a určitě si zaslouží pár hraček, aby si měli s čím hrát. Na eshopech je velká nabídka různých produktů, které je potěší i zabaví. Platí to zejména v době, kdy si na chvíli potřebujeme zajít něco vyřídit a našeho mazlíčka potřebujeme nechat na chvíli doma samotného.

Hlavolam pro psy – je to o hře

Výzva ke hře je pro psa velmi vítanou aktivitou. Pejsek má samozřejmě radost, že se mu konečně zase věnujeme a řešíme s ním zajímavou aktivitu. Tato interaktivní hračka v něm probudí zvědavost.

Blog i web a další potřeby

Na webu je i blog, kde si můžete najít články na různá témata. V sekci pro psy je možno listovat produkty, která nás zajímají.

Skladem je mnoho produktů

Na eshopech je mnoho produktů a zboží, které se nám můžou hodit jako kvalitní pomůcky pro pejskaře.

K dispozici je skladem i různé krmivo

Vašemu pejskovi přijde určitě vhod i různé krmivo, aby neměl pořád dokola jen to samé. Krmivo bychom mu měli jednou za čas prostřídat.

Hlavolam pro psy je skvělá zábava

Není to jen o tom, že pejskovi pomáháme rozvíjet jeho smysly, ale zároveň je to pro něj i zajímavá zábava.

Odolné hračky pro výcvik a další příslušenství

Výcvik je pro psa důležitý a proto je vždy dobré volit takové hračky, které něco vydrží. Ideální jsou ty odolnější. Na eshopech je od každého něco, kdy si vybere každý pejskař. Přinášíme zde menší přehled, kdy nemůžete minout ty nejzajímavější pomůcky.

 • čmuchací activity pro pejsky, ortopedické matrace, plastové dog pamlskovníky i přepravky
 • hlavolamy pro psy
 • přepravky pro kočky a podložky proti klouzání do košíku, nejlevnější i nejdražší pelíšky
 • cestovní activity konzervy i granule a cestovní misky, možné i pro kočky plastové
 • activity dog obojky používáme i pro kočky do košíku, cestovní přepravky pro kočky
 • activity přepravky se psem i misky používáme plastové, trixie oblečky a obojky
 • možné activity dle obchodu i pro kočky oblíbená péče, do košíku používáme deky
 • v obchodu je mnoho položek pro pejsky, na Slovensku platba eur, výběr cena eur
 • nejlevnější čmuchací activity se psem – mnoho zábavy do košíku, nastavení dle pdf
 • čmuchací hračky i nejdražší obojky z prémiového materiálu – oblíbené obojky o nás
 • malá čmuchací activity hračka – zabaví pejska proti nudě, activity dle záliby psa
 • mnoho příslušenství na eshopech dle záložek – nemůžete minout v obchodu
Košík na pamlsky

Jakmile pejska pravidelně trénujeme, tak se to bez odměny neobejde. Košík na pamlsky je skvělá věc, jak je mít vždy po ruce. Ale hodit se nám můžou i další věci, zde je menší přehled.

 • různé krmení a konzervy skladem, nová cookies i konzervy pro všechna plemena i cookies krekry
 • pamlsky i voňavé cookies skladem, cookies sušenky a cookies krekry pro všechna plemena
 • malé dog postroje, velké pet postroje, zimní pet postroje, letní postroje skladem i oblečky a dog pelíšky
 • pamlsky pro kočky skladem, správná dentální hygiena vašemu pejskovi, doporučujeme pet péče hygiena
 • dentální pamlsky ochrany na zuby – zubní ochrany psích plemen, používá mnoho všech pejskařů
 • boudy materiál dřevo – kvalitní dřevo dalším zpracováním, vaše oblíbená bouda před váš dům i s dph
 • na webu pet postroje – lepší péče o tlapky, tracking oblečky i tracking postroje – pet péče dog kategorie
 • do košíku můžete zobrazit informace a váš výběr czk i s dph, v košíku je i doprava a další data o zboží
 • skladem jsou různé konzervy a cookies sušenky, zdarma poradenství a zdarma soubory návody
 • cookie sušenky jako pamlsky, cookie dobroty pro psy, facebook hračky do košíku, doprava v košíku
 • tracking hračky i hry na webu plyšové všech plemen, občasný výprodej pouze dočasně v akci
 • tracking obojky na kód data, gps obojky na kód data – bezpečnější výlety se psem – tracking data
 • data tracking obojky – měsíční platba data i s dph, vaše platba pouze u operátora, vše pod kontrolou
 • ceny v košíku jsou i s dph, zboží vám můžete vkládat do košíku a zvolit dopravu všech možností
 • potvrzení vám dojde na váš mail, do košíku se lze přihlásit a projít objednávku i s dph před nákupem
Hlavolam pro psy a ostatní products

Na eshopech je mnoho products, které jsou u pejskařů velmi oblíbené. Zde jich pár zobrazíme pro snadnější přehled.

 • hračky pro pejsky do košíku skladem, košík na pamlsky a ostatní cookie sušenky i granule
 • dentální cookies sušenky, dog antiparazitika, podložky i další potřeby a vodítka – novinky
 • prohlížení produktu lze i bez přihlášení na web, občasný výprodej na různé potřeby s dph
 • dentální cookie krekry na zuby různá velikost, novinky vodítka i misky skladem, různá data
 • všechny základní potřeby jako jsou vodítka, podložky, misky, antiparazitika, plyšové podložky a pelíšky
 • péče a hygiena vašemu pejskovi, péče o tlapky, postroje, dog pelíšky, psi krmení i velké konzervy
 • různé kategorie mnoha produktů, občasný výprodej na potřeby, na webu psi pelíšky a nová krmení
 • zdarma informace o nákupu, zdarma poradenství, zdarma instagram přihlášení o nákupu – psi hry
 • data od výrobce o produktu data – tip data zpracováním velikost pro různá plemena – data soubory
 • hračky pro pejsky zobrazení do košíku czk i s dph, zobrazit hračky do košíku czk i s dph nákupní
 • zobrazení hračky pro psy můžete vidět na facebook stránce, nákupní ceny czk i s dph v košíku
 • antiparazitika i obojky a vodítka, menší vodítka i velká vodítka pro vycházky se psem tip data
 • hlavolamy pro psy
 • více informací v košíku – doprava je v košíku, instagram více informací různé značky v košíku
 • přihlášení je rychlé – přihlásit do košíku – přihlásit v dalším eshopu, vyjede vám seznam všech položek

Jak je to se štěňaty?

U nejmenších pejsků nemůžeme chtít, aby přemýšleli nad složitými hádankami. Pro ně je to spíš taková hra se svým majitelem, kdy se vzájemně oťukáváme a štěňátko se učí sociálním dovednostem, které ho následně pomohou začlenit do našeho světa. Pro štěňata bychom měli mít nachystáno více hraček, abychom v nich probudili jejich zvědavost a nadšení poznávat nové věci.


Nejlepší hlavolamy pro psy recenze – jak vybrat hlavolam pro psy zkušenosti?

Jakmile potřebujeme s něčím poradit, tak je vždy ideální získat rady od pejskařů, kteří již mají s danou věcí zkušenosti. Proto se nám moc líbilo, že si na různých psích portálech snaží členové skupin vzájemně radit a pomáhat. Od toho pak vznikají i různé poznatky a recenze, kde si můžeme přečíst zajímavé informace o konkrétním zboží. K tomu pak ale potřebuje člověk i moře volného času, aby si mohl všechno přečíst a projít. My jsme si ten čas našli a výsledkem je horní tabulka, kde jsou poskládané nejlepší hlavolamy pro psy ze zkušeností samotných pejskařů.


Hlavolam pro psy může být i pro kočky

Nejenom pejsci, ale i pro kočky se tyto zajímavé interaktivní produkty můžou skvěle hodit. Kočičky si velmi rády hrají a objevují nové věci. A některé kočky tyto produkty naprosto zbožňují. Kolikrát si můžeme všimnout, že kočky jsou velmi hravá stvoření a dokážou si hrát naprosto se vším. Pro kočky jsou ideální kočičí hlavolamy.

Jaké dobrůtky chlupáči poschovávat?

Psi mají velice dobře vyvinutý čich a proto ucítí cokoliv, co mu hlavolamy pro psy budou skrývat. Když mu to ale budeme chtít udělat mnohem více motivační, tak mu do hádanky hlavolamu schováme něco chuťově unikátního, co má opravdu velmi rád. Rovněž některé velmi chutné a voňavé granule pro psy jsou pro chlupáče neodolatelnou pochoutkou a tím ho budeme ještě více motivovat, aby se k pamlsku dostal.

Pejska zabaví

Jakmile pes uvnitř cítí pamlsek, tak se snaží přijít na to, jak ho z hlavolamu dostat.

Když je venku špatné počasí

Jsou dny, kdy se s pejskem nedá být dlouho venku. Pak je hlavolam ideální zábavou.

Jakmile potřebujeme odejít

Když si potřebujeme odejít na chvíli něco vyřídit, tak bychom měli pejska doma něčím zabavit. Vynechá pak naše boty a nebo nohy židlí.

Psí zvědavost

Naši domácí mazlíčci jsou velmi zvědavá zvířátka a o to víc, když jim pořídíme novou a záhadnou hračku v podobě hlavolamu.

Voňavá odměna

Nejlepší je, když má pejsek uvnitř zajímavou a voňavou odměnu. O to víc se pak snaží k pamlsku dostat.


Hlavolam pro psy

Kvalitní hlavolam patří mezi interaktivní hračky pro psy, kdy můžeme dát dovnitř nějaké menší krmivo a nebo rovnou pamlsky. Pejsek to samozřejmě vycítí a bude se snažit přijít na to, jak pamlsky získat. Čím více jeho dobrůtka voní, tím to bude pro pejska zajímavější a získá větší motivaci.

Hračky pro psy jsou velmi důležité, rozvíjí jejich smysly.
Interaktivní hračky pro psy pomáhají učit pejsky řešit složitější situace.
Pejska bychom neměli zanedbávat, každou chvíli bychom ho měli něco naučit.
Pravidelná aktivita bude pejska bavit.
Není nad to, když se oblíbený chlupáčův člen rodiny pravidelně hraje s pejskem.
Pejsek potřebuje s člověkem pravidelný kontakt, aby se na nás mohl spolehnout.
S hlavolamem u pejska rozvíjíme jeho instinkty.

Levné hlavolamy pro psy cena a kde najít nízké ceny – levný hlavolam pro psy cena

U těchto pomůcek se jedná o levnější druh zboží, kdy můžeme za pár korun prospět našemu chlupáči v podobě tréninku jeho smyslů a dokázat se i lépe soustředit u důležitých věcí v rámci logiky. Není to primárně o tom, že za vyřešení složitého úkolu dostane něco dobrého. Hádankové hlavolamy učí pejska lépe jednat v reálných situacích. Chlupáč se tak učí řešit vše s rozmyslem a pravidelným trénováním mu pomáháme vzniklé situace i lépe posoudit. V horní tabulce jsou výrobky, které mají i přijatelné ceny a ty si lze seřadit podle toho, které eshopy je nabízejí nejvýhodněji.

Hlavolam pro psy

Touto poslední informací se tu zmíníme o horním žebříčku vybraných TOP 10 hlavolamů pro psy z recenzí zákazníků. Jedná se tak o ty nejoblíbenější hlavolamy chovatelů psů, kteří s nimi mají dobré zkušenosti. Procházeli jsme mnoho recenzí a sbírali fakta, abychom následně mohli dospět k závěru, že právě tyto hlavolamy pro psy patří k těm kvalitnějším. Na diskuzních fórech se lze pak i dočíst, jaké pokroky chlupáči dokázali a kam je posunulo učení se s hlavolamy pro psy.


Jak vybrat hlavolamy pro psy?

Každý hlavolam pro psa má něco do sebe, kdy si z něho náš chlupáč vezme ponaučení a určitým způsobem ho to myšlenkově obohatí. Výcvikové hlavolamy pro psy jsou konstruovány takovým způsobem, aby donutily našeho pejska o věcech více přemýšlet a zapojit logické myšlení, které si tak s každým hlavolamem procvičuje. Výsledkem může být lepší pochopení všech reálných situací, se kterými se pes za svého aktivního života může setkat. A aby byl lépe soustředěný a dokázal najít vhodné řešení, tak mu v tom může pomoci právě cvičení s hlavolamy pro psy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *