Menu Zavřeno

Japonské nože

Kuchyňské japonské nože recenze nejlepší testy zkušenosti diskuze originální luxusní damašková ocel profesionální santoku ceny

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Stále oblíbenější japonské nože pronikají do českých domácností čím dál tím víc díky jejich prvotřídní kvalitě. Lehké japonské nože s perfektním ostřím prostě ničím jiným nahradit nejde a teprve až při práci poznáme, jak skvěle se s nimi připravuje jídlo. Ani při dlouhodobém krájení z nich nebolí ruka a všechno jde lehce. Japonské nože mají svou nízkou váhu díky nové technologii výroby, kdy je použita speciální šlechtěná ocel. Pomocí této technologie je pak nůž schopný vydržet i dlouhou a téměř žiletkovou ostrost. Jakmile si tento nůž pořídíme domů a následně srovnáme s našimi dosavadními noži, tak rozdíl v kvalitě poznáme okamžitě. Hlavně pak ze začátku užívání by jsme měli být opatrnější, protože s noži této kvality může dojít ke zranění celkem snadno.

Japonské nože: Srovnání deseti nejlepších japonských nožů podle oblíbenosti zákazníků a recenzí kuchařů, kteří je dlouhodobě používají při práci (testy, parametry, popis)

Následující tabulka obsahuje nejoblíbenější japonské nože, které jsme vybrali podle několika důležitých parametrů a hlavně pak podle recenzí zákazníků, kteří s nimi mají dlouhodobé zkušenosti. Jeden z nejdůležitějších parametrů je samozřejmě pořízená kvalita za rozumnou cenu. Krom toho jsme pak i procházeli mnoho recenzí a diskuzních vláken, kde se vyjadřovali i odborníci. Ti pak mohli porovnat tyto perfektní nože i s dalšími, které mají doma a dát tak dohromady své zkušenosti. Vaření je velmi oblíbená činnost, kdy je perfektní nůž skvělým pomocníkem. K tomu je ale potřeba si takový nůž nejprve z toho velkého množství vybrat. Do tabulky jsme zařadili i profesionální japonské nože, které skvěle vynikají svou precizností. Na každém řádku je odkaz, kde zjistíme více informací o produktu a následně si můžeme vybrat i eshop s nejlepší cenou.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Japonský Santoku nůžJaponský Santoku nůž - nejlepší japonské nože do kuchyně*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Classic japonský nůžKuchyňské japonské nože Nakiri KAI originální*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Japonské nože sadaKvalitní japonské nože damašková ocel damascénská*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Catler Sashimi MVProfesionální japonské nože na sushi filetovací Huusk*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hard Edge SantokuKuchyňské japonské nože Hard Edge Santoku ručně kované šéfkuchařův nůž*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Japonský nůž NakiriRyby sushi japonské nože Japonský nůž Nakiri Azza nejlevnější*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejlevnější japonské nožeKvalitní japonské nože recenze kapesní řezbářské Yaxell*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené japonské nožeOblíbené japonské nože brousek jak nabrousit*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní japonské nožeLuxusní japonské nože outdoorové prodám bazar jak vybrat*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Profesionální japonské nožeProfesionální japonské nože do kuchyně výprodej akce sleva*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

TOP SADY NOŽŮ RECENZE – ZDE

JAK NEJLÉPE NABROUSIT KAŽDÝ NŮŽ – NÁVOD ZDE


Luxusní japonské nože druhy – levné japonské nože do kuchyně

Stejně jako u nožů ostatních, tak i ty japonské mají různé druhy. Kdy se každý hodí trochu na něco jiného. Sice jsou i univerzálního charakteru, ale pokud už dopředu víme, že pravidelně připravujeme například ryby, tak si k tomu vybereme i konkrétní japonský nůž s předpoklady pro práci s rybou. Práce je pak mnohem snadnější a hlavně rychlejší. A to samozřejmě v kuchyni velice oceníme. Tito pomocníci jsou luxusní kvality. Jsou lehčí, vyrobené z kvalitní oceli a opravdu velmi ostré. V kuchyni pak s nimi máme velmi obratné ruce a příprava potravin nám tak připadá mnohem efektivnější. Takto kvalitní nože nikdy neodkládáme do šuplíku, ale pořídíme si vhodný stojánek.

Originální japonské nože set – japonský kuchařský nůž

Zajisté jsme si už všimli, že se nabízí i originální sety japonských nožů. Většinou je to takový výběr nejběžnějších pomocníků právě do kuchyně. Jedná se o obvyklý komplet, který má za cíl posloužit pro přípravu nejčastějších pokrmů. Když to vezmeme nějak tak z určitého nadhledu, tak je to vhodné spíš pro mírně pokročilejší, kteří se chtějí v kuchyni zdokonalit. Pokud je už ale naše kuchařské umění na vysoké úrovni, tak si nebudeme kupovat celou sadu, ale vybíráme si jen nože pro konkrétní využití.

  • japonské sekáčky

Top japonské nože sada – levný japonský nůž Nakiri

Stejné je to i u sad nožů, které se prodávají v levnějších baleních. Nože ze země vycházejícího slunce to sice jsou, ale jen ty základní, které mají nižší ceny. Ve velkých obchodních domech se pak dobře prodávají s nálepkou japonské. Vždy je lepší si kupovat každý nůž samostatně. Nakiri a nebo jak se říká Nakira nůž je oblíbeným pomocníkem pro krájení zeleniny. Na krájenou zeleninu se snadno vyvíjí díky skvělému tvaru nože efektivní krájecí síla. Nakiri vypadá tak trochu jako i sekáček, ale i přesto je určený konkrétně ke krájení.

 • japonské nože Deba
 • japonské nože Catler

Univerzální pomocník

Existují i nože, které jsou univerzálnějšího charakteru a můžeme si s nimi vystačit pro vícero využití. Můžeme s nimi připravovat zeleninu, maso, bylinky a další věci denní potřeby. Pokud nejsme profesionální kuchaři v top restauraci, kde musí být veškeré jídlo připraveno pečlivě, tak i univerzální nůž je pro nás skvělým pomocníkem.

Každý japonský nůž má svá specifika pro určitou práci.

Můžeme si zakoupit i japonský nůž, který je univerzální nůž pro více věcí.

Pro japonský nůž se dají pořídit i různá pouzdra pro ochranu jeho ostří.


Kvalitní japonské nože damašková ocel – elegantní japonský nůž na sushi

Damašková ocel se vyznačuje prvotřídní kvalitou a to je pak na našem krájecím pomocníkovi hodně znát. Vyniká tak svou dlouhodobou ostrostí a hlavně pak lehkostí. Důležité je zmínit i rychlou obratnost s jakou dokážeme potraviny opracovat. Nože japonského charakteru jsou vyrobeny z několika vrstev oceli. Sushi je tradiční japonský pokrm a k němu patří i profesionální nůž, aby jsme si něco tak lahodného mohli připravit. Japonské sushi je lahůdkou z čerstvých surovin a už i v naší české kuchyni si tento pokrm našel své místo u mnoha lidí, kteří mají rádi čerstvé mořské plody.

Oblíbené japonské nože KAI – japonské zavírací nože

U nožů KAI nás v první řadě uchvátí jejich parádní estetický design. Je to součást spojení špičkové kvality a zároveň i tradice. Nože KAI dokážou posunout level naší kuchyně na vyšší úroveň a právem jsou kladně oceňovány ve všech recenzích zkušených kuchařských mistrů. Krom toho i skvěle padnou do ruky, kdy nám s nimi půjde všechno snadněji a nůž na nás bude působit přirozeným dojmem. Pro některé profesionální kuchaře jsou nože KAI srdeční záležitostí. Pokud jsme vyznavači outdoor turistiky, tak si lze pořídit i speciální zavírací nože japonské výroby.

  • japonský nůž Higonokami
  • japonský nůž Tanto

Japonské nože Santoku – japonské kované nože

Když máme oblíbenou kuchyni asijskou, tak by pro nás měli být nože Santoku jasnou volbou při každé přípravě těchto jídel. Profesionálové mají tyto nože zafixované jako skvělé pomocníky v případě, že potřebují něco nakrájet na malé nudličky. Může se jednat o krájení masa, zeleniny a hlavně pak ryb, kdy jsou vyžadovány tenké plátky, ale zároveň musí vypadat velmi esteticky. Dokonce ani houby nejsou vůbec žádný problém, kdy mají být úhledně nakrájené například do polévky. To všechno lze snadno docílit s noži Santoku.

 • japonský nůž na zeleninu
 • obratný japonský nůž Santoku
 • japonský nůž Tescoma

Porcovací parťák na maso

Nůž porcovací je určený na krájení masa. Může být vyžadováno na velmi tenké plátky a nebo nudličky, kdy se pak s masem dále pracuje. Proto je žádáno velmi precizní a bezchybné nakrájení. Výrobek je masivnějšího charakteru, aby nám s ním šla práce hladce od ruky.


Profesionální japonské nože diskuze – japonské řeznické nože

Nože nejvyšší kvality patří ke světové špičce, kdy i profesionální kuchaři a další mistři kuchyní po celém světě jim vzdávají hold. Vaření je krom práce hlavně pak i radost, kterou nám dopřávají fenomenální nože ze země vycházejícího slunce. Vysoká kvalita provedení, ostrost a stylový design k vaření už prostě patří. Konkrétně u těchto nožů se dá dosáhnout skvělé práce s potravinami. Kdy je možné je nakrájet i na miniaturní nudličky o vysoké přesnosti, kterou profesionální kuchyně vyžaduje. Je to mistrovské dílo japonských řemeslníků, kteří dokážou vyrobit i nože pro širší uplatnění. Patří k nim i skvělé řeznické nože.

Japonské kuchyňské nože z damaškové oceli – japonský filetovací nůž

Damašková ocel má také název damascénská ocel, ale na eshopech se můžeme setkávat i s názvem damask steel. Výhodou je technologie výroby, kdy se čepel skládá z velkého počtu vrstev ukovaných do jedné. Díky velkému počtu vrstev se eliminují nedostatky. Tím pádem jsou pak tyto nože prémiové kvality, jsou pevné, ostré a odolné. Často si můžeme všimnout na čepelích „mapového znázornění.“ To je z důvodu překládáním několika vrstev do jedné. Například při filetování pak poznáme rychlost a jak hladce a precizně nám to půjde.

Nejoblíbenější japonský nůž santoku recenze – sada japonských nožů

Santoku patří k předním oblíbeným nožům v každé kuchyni. Je to kvalitní nůž a i průměrný kuchař s ním dokáže učinit hotové zázraky při přípravě různých lahodných jídel. Často můžeme tento nůž spatřit i v různých sadách, kde působí jako skvělý pomocník při přípravě potravin. Z vaření se následně stává skvělý zážitek, když máme po ruce ty správné a hlavně kvalitní pomůcky.

Profesionální sada nožů – nejlepší sada nožů pro kuchaře (nože huusk japan cena)

Profesionální restaurace, kde je vyhlášené jídlo, musí mít i hodně dobré nože. Není to jednoduché připravit takový pokrm, kteří je dobrý chuťově, ale také musí vypadat na talíři velmi dobře. Každý detail a zpracování je všude vidět a proto se něco takového není připravit jen běžnými noži. Kuchařští mistři mají své oblíbené sady nožů, se kterými pravidelně vaří a nikdy by neměnili.

Japonské nože Huusk diskuze – značkový japonský nůž Huusk recenze na nože huusk a cena (kvalitní japonsky nuz huusk diskuze)

Huusk nože jsou další specialitou na přípravu surovin v kuchyni, proto jsou i často dotazovány v diskuzích. Dokážou velmi dobře nakrájet mnoho potravin přesně podle našich požadavků. Díky ergonomickému tvaru rukojeti se dobře drží a zajišťují snadné vedení nože. Určitě jsme si všimli i malého otvoru na čepeli, který je další funkcí pro snadnější uchopení při vykrajování masa. Čepel se může pyšnit vlastností japonské nerezové oceli a dubová rukojeť padne úplně přesně do ruky. Nůž Huusk japan test nabízí pomocí svých vlastností bezpečnou manipulaci a příjemnou práci v každé kuchyni.

  • japonský nůž Husk
  • nůž huusk japan test
  • nože huusk japan cena

Japonské nože Huusk recenze – oblíbený japonský nůž Huusk recenze (huusk japan nůž recenze)

V žádné kuchyni se neobejdeme bez kvalitního nože. Takový pomocník musí být zejména ostrý a vyrobený takovým způsobem, aby s ním byla příprava pokrmů skutečná radost a mistrovské dílo zároveň. Nože Huusk opinie dokážou držet krok s ostatními japonskými noži té nejvyšší kvality. Jejich ergonomický tvar dokáže nakrájet potraviny velmi pěkně. Krom toho budeme mít i z vaření radost, kdy se nám s Huusk výrobky bude v kuchyni dařit.

 • nože huusk opinie
 • velké nože huusk opinie
 • nože huusk japan cena

Nuz Huusk zkušenosti – Recenze Huusk nože diskuze (noze Huusk japan recenze cena)

Huusk nože recenze – mají zajímavý tvar držení, kdy oceníme zejména ergonomii rukojeti. Vedení nože je tak snadné a při krájení potravin máme pocit, že nám tento líbivý kus sedne přesně do ruky. Stačí pár hodin přípravy potravin s tímto zajímavým kouskem a velice si ho oblíbíme. Díky jeho malým a skladným rozměrům se nám s ním bude dobře pracovat a rychle si na něj zvykneme. Jeho čepel není jen skvěle odolná, jak to u těchto japonských nožů bývá, ale je i nerezová.

Nože Huusk cena – top japonsky nuz Huusk cena (noze Huusk cena – huusk nůž recenze)

Cenově nevybočuje nijak z řady a to i když se jedná o speciální japonské nože vyšší kvality. Záleží na eshopech, jak tento výrobek pojmou a zda bude všude k dostání. Pokud ale cenovou relaci srovnáme s noži ostatními v této rovině kvality, tak se jedná o příjemnou cenu. Když k tomu připočítáme všechny vlastnosti tohoto nože, tak je to ideální pomocník do každé kuchyně. Vaření a příprava pokrmů by měla člověka bavit. A když máme pak k těmto účelům skvělého pomocníka, tak i ten výsledek stojí za to.

 • Huusk nůž recenze
 • nože Huusk japan test
 • Recenze Huusk japan recenze
 • nože huusk japan cena
 • Japonské Huusk nože recenze

Snadno si poradí s ovocem i zeleninou

Možná si to ještě pamatujeme, když jsme v kuchyni začínali a krájení ovoce nebo zeleniny bylo nevzhledné a působilo rozmačkaným dojmem. S těmito noži nám něco takového nehrozí, jsou totiž na vysoké úrovni kvality a ostrosti. Navíc se dá s nimi ovoce i skvěle odpeckovat.


Ručně kované japonské nože výprodej – nejlepší japonský nůž šéfkuchaře

U kovaných nožů dochází kováním ke zpevnění kusu materiálu, aby byl samotný nůž mnohem pevnější. Výsledná čepel má následně lepší kvalitu a jenom tak se nezlomí. Kované nože jsou kovány ještě před finálním zpracováním, aby byla jejich kvalita ještě vyšší. Ty nejlepší kusy jsou pak kovány ručně. Na jednu stranu to není příliš jednoduché, vyžaduje to velkou zkušenost a pak také značnou zručnost. Proto jsou tyto výrobky tolik drahé. Výprodeje se u těchto výrobků v podstatě ani nedočkáme. Něco takového je problém sehnat i běžně v obchodech. Většinou těmito noži disponují šéfkuchaři.

Nejoblíbenější japonské nože z damaškové oceli – luxusní japonský nůž na vaření

Ohledně damaškové oceli se vždy jedná o kombinaci luxusu a krásy zároveň. Kromě jedinečných řezných vlastností získáme vyšší tvrdost a odolnost vůči opotřebení. Na noži si určitě všimneme i krásné a unikátní kresby, kterou tvoří více vrstev damaškové oceli v jedné. Díky tomu je pak nůž mnohem odolnější a kvalitnější. Proto je po nich tak velká poptávka, kdy se jedná i o dražší výrobek. Nutno ale poznamenat, že takto vyrobené nože mají dlouhou životnost ostří, jako žádné jiné. Takže ta kvalita je určitě na místě a proto je u těchto nožů i vyšší cena.

 • japonský nůž sekáček

Kvalitní japonský nůž na ryby – nejkvalitnější japonské nože Praha

Specialitou japonských nožů jsou ryby a zejména pak sushi, které je i u nás stále oblíbenějším pokrmem. Kromě snadného vykosťování umožňují tyto nože i velmi tenké plátkování masa. Díky tenkému noži nám půjde práce s rybou mnohem lépe, než s našimi běžnými noži v kuchyni. Naše ruka bude hlavně pomocí speciálně tvarované rukojeti mnohem více obratnější. Sami velmi rychle zjistíme, jak snadno se ryba opracovává. Praha má mnoho kamenných obchodů, kde si můžeme vybrané zboží prohlédnout, ale ceny vycházejí levněji na eshopech.


Čím jsou jedinečné?

Tyto nože mají vlastní charakteristické rysy a díky tomu vynikají nad ostatními běžnými noži. Už jenom damašková uhlíková ocel jim dodává skvělé vlastnosti, které se běžným nožům z daleka vyhýbají. Mají tak například extrémně ostré čepele, které i dlouho vydrží.


Nejlevnější japonské nože typy – japonské kuchyňské nože recenze

Měli by jsme si dávat pozor u levnějších setů a sad, které se prodávají za levné peníze. Často je tam i nálepka „nejlevnější“. U tohoto druhu zboží se sice stále jedná o japonské výrobky. Musíme si ale uvědomit, že je to z trochu jiných materiálů a to se nedá s těmi nejkvalitnějšími noži úplně dobře srovnávat. Pokud jsme již pokročilejší kuchaři a o vaření něco víme, tak by jsme si měli vždy kupovat výbavu jen po jednom noži. Rozhodujeme se podle toho, na co konkrétně japonské kuchyňské nože potřebujeme. Takové kousky jsou sice dražší, ale už dopředu budeme vědět, že se jedná o prvotřídní kvalitu.

 • japonský kuchyňský nůž
 • velký japonský nůž do kuchyně
 • japonský nůž Santoku Azza kuchyňský

Profesionální kvalitní japonské kuchyňské nože z damaškové oceli sada recenze

Když si budeme procházet různá diskuzní fóra a pak hlavně portály s recenzemi, tak sami uvidíme, že nože z damaškové oceli jsou velmi kvalitní a také oblíbené v mnoha kuchyních. Jedná se tak o kvalitní pomocníky, kteří nám budou vždy připravení po ruce ve špičkové kvalitě. S takovými pomůckami se pak i dobře vaří a připravují různé pokrmy. Vaření totiž není jen o práci, ale je to zajímavý koníček, který prochází žaludkem. A čím více máme v kuchyni kvalitních pomocníků, tím více nás pak bude vaření i bavit.

  • japonské nože damascénská ocel

Kapesní japonské nože Yaxell – japonské řezbářské nože

Zajímavým faktem je i to, že se vyrábějí řezbářské nože ve stejně vysoké kvalitě, jako jsou ty kuchyňské. Japonci a mistři výroby jsou na některé věci opravdu šikovní a je to poznat. Yaxell je další společnost dodávající nože této kvality na náš trh. Yaxell nože z damaškové a nebo damascénské oceli vyzdvihuje zejména nepřekonatelné ostří, skvělá kvalita a pak hlavně nepopsatelný zážitek při práci v kuchyni. Výroba čepelí je s pomocí a využitím moderních technologií, která z nich dělá perfektní výrobky. Při použití mnoha vrstev při výrobě získává čepel nože krásnou dekorativní kresbu.

 • japonský řezbářský nůž
 • malý japonský zavírací nůž
 • japonský kapesní nůž

Příjemně se drží v ruce

Zajímavým detailem je i lehkost těchto prémiových nožů. I při delší a náročnější práci nedáváme ruce tolik zabrat, jako když používáme běžné nože. Ono se to sice na první pohled může zdát jako banální věc, ale ta lehkost hraje prostě důležitou roli. Oceníme i při krájení tužších potravin.


Jak nabrousit japonský nůž diskuze – brousek na japonské nože zkušenosti

Na téma broušení nožů jsme napsali dva samostatné články. Oba dva najdeme v sekci „Nože“. Jeden pojednává o tom, jaký brousek je dobré si vybrat a ten druhý článek je zase o brusných kamenech. Jakmile si pořídíme prémiový nůž, tak by jsme se měli začít zajímat i o možnosti broušení. A jelikož jsme dali za tak kvalitní nůž nemalé peníze, tak by jsme si pak měli dát s broušením záležet. Broušení musí být vždy jemné a hlavně pak opatrné, aby jsme nemohli vůbec nic zanedbat. Na stranu druhou pak můžeme broušením ostří i poškodit, takže je určitě na místě si nejprve vše nastudovat.

Značkové japonské nože Bratislava – japonská kuchyně recepty a charakteristika

Tradiční japonská kuchyně láká na spoustu zajímavých dobrot a lahodných pokrmů. Dá se sice najít i mnoho detailně popsaných receptů, ale mnohem horší je pak sehnat veškeré suroviny k výrobě. A pokud je už seženeme, tak je tu potom problém s čerstvostí. Většinou se jedná o různé druhy ryb a další podobné věci, které v našem běžném českém jídelníčku v podstatě nenajdeme. V Bratislavě je za tímto účelem pár specializovaných obchodů, kde se můžeme na všechno podívat a následně si pak i vybrat nože té nejvyšší kvality.

  • jak vybrat japonský nůž

Luxusní japonské nože Brno – japonské outdoorové nože (nejlepsi japonsky nuz)

K vidění jsou pak i outdoorové nože ve stejně vysoké kvalitě, které ocení různí zálesáci, myslivci a také rybáři. Kvalita některých výrobků je dnes už na tak vysoké úrovni, že se pak dostávají i do dalších oborů a koníčků. Když se nůž svou kvalitou hodí nejlépe pro určitou činnost, tak si ho nejspíš pak i pořídíme namísto našeho ne příliš vyhovujícího nože stávajícího. Tento druh outdoor nožů se pak dá dobře prohlídnout v Brně, kde jsou na tyto venkovní pomocníky specialisté. Pro prohlédnutí zblízka je to skvělá věc, ohledně cen je to pak už věc druhá. Na internetových eshopech je totiž většinou vše levnější.

 • japonský lovecký nůž
 • malý japonský zahradní nůž
 • japonský keramický nůž

Prodám nový japonský nůž bazar – nejhorší japonský nůž zkušenosti (nejhorší japonské nože)

U tak drahých nožů si je nikdy nepořizujeme z bazaru a to ani kdyby původní majitel tvrdil, že je nůž úplně nový. Už je to prostě zboží z druhé ruky a nikdo nám nemůže zaručit, co všechno se s ním dělo. Později by jsme mohli být nemile překvapeni. Mnohem lepší je zakoupit zánovní nůž a máme jistotu kvality a dlouhou životnost rukojeti, čepele i ostří.

Nejlevnější japonský nůž není ideální

Je to hlavně z toho důvodu, že se může jednat o určitou napodobeninu. I když se vzhledově nemusí od originálních japonských nožů vůbec lišit, tak by nám měla přijít hlavně dost nízká cena zvláštní. Největší problém je totiž v tom že tyto napodobeniny jsou vyrobeny z levných materiálů a proto moc dlouho nevydrží. Jestli si už chceme koupit kvalitního pomocníka do kuchyně, tak by jsme měli trvat na kvalitě, vyplatí se nám to.

Nůž Santoku rukojeti

Do košíku je možné i porovnat kuchařský speciál, kde si můžeme prohlédnout steel ocel a další parametry.

Seki čepele šéfkuchaře

Kuchařský seki gyuto je skladem samostatně a nebo v sadách, kde jsou zobrazeny ceny včetně dph. Vyrobeno z kvalitní ocele – steel tvrdost. Do košíku lze porovnat několik variant.

Zwilling sady rukojetí

Materiál dřevo je rovněž hodně vyhledávaný. Než si ho dáme do košíku, tak si můžeme srovnat několik variant a ceny s dph.

Steakové nerezové sady

Do košíku si můžeme přidat i různé zajímavé sady, které jsou skladem. Pomocí eshop filtru si můžeme srovnat ceny s dph. V jedné takové sadě máme pak na výběr z několika kousků, se kterými si v kuchyni náramně vystačíme. Kuchyňská sada nám pokryje veškeré potřebné úkony a vaření se pro nás stává radostí ze skvělého výsledku.

Nerezové Damascus sady nožů

Kuchyňské nože nerez steel ocel jsou velmi oblíbené, kdy splní svou pracovní část a ještě nám i mnoho let vydrží v dobré formě. Nerezová rukojeť je pak něco jako bonus. I když s nimi hodně pracujeme a vůbec je nešetříme, tak ta kvalita je na nich prostě znát a to i po nějaké době, kdy už méně kvalitní nože jsou značně opotřebované.

Victorinox univerzální nůž skladem

Skladem jsou různé druhy nožů. Může jít vyloženě o kuchařské, vykosťovací, ocílky, damascus a nebo nože na sekání. Vše potřebné do kuchyně na přípravu lahodných pokrmů.

Wüsthof gyuto kuchařský nůž

Gyuto damascus od wüsthof je ideální kuchařský nůž, kdy nám s ním půjde práce pěkně od ruky.

Vykosťovací kuchařské nože skladem

Skladem jsou různé druhy nerez steel nožů. Stačí si jen zvolit vhodný filtr a najít si nůž přesně podle naší potřeby.

Plátkovací Victorinox chef

Kuchařský nůž pro plátkování je vyrobený takovým způsobem, aby nám s ním šla práce rychle a pěkně hladce.

Nerezová rukojeť japonského classic

Nerez rukojeť je samozřejmě k dobru. V kuchyni se neustále pohybujeme kolem vody a nože nám tak mnohem déle vydrží.

Nejprodávanější univerzální nůž chef skladem

Na eshopech jsou k dispozici i nože, které se velmi rychle vyprodají. Po naskladnění jsou nějakou dobu skladem a pak se musí objednat kvůli své oblíbenosti objednat znovu.

Victorinox kuchařský plátkovací

Kuchařský nůž na plátkování musí být speciálního tvaru, aby s ním bylo možné tyto úkony provádět. Jeho čepel má specifický charakter a díky tomu nám jde práce velmi lehce. Výsledek je skvělý a působí to dobře i vzhledově.

Wüsthof classic na pečivo

Na pečivo nepotřebujeme typickou japonskou steel tvrdost. Potřebujeme jen pečivo nakrájet takovou jemností, aby nebylo pomačkané. A v tom tyto vynikající nože vynikají. Jakmile si pečivo nakrájíme, tak nejsou nikde žádné drobky. Rohlíky i chleby jsou pěkně nadýchané, jako kdyby žádný nůž neviděli.

Nabídka zajímavého příslušenství na eshopu
 • japonské nože
 • nůž santoku lepší materiál, čepele seki do košíku, dárkové steel zwilling čepele
 • japonské nože
 • steakové damascus gyuto – nerezová classic ocel japonského charakteru
 • japonské nože
 • kuchařský nůž classic chef skladem – univerzální nůž classic do košíku
 • steel sekáčky zwilling gyuto damascus nerezové – skladem do košíku
 • shop sada kuchyňských nožů wüsthof, sashimi, damascus a zwilling
 • do košíku je možné si porovnat zboží s různými cenami včetně dph
 • japonský nůž santoku včetně pouzdra na maso – doporučujeme
 • máme i facebook stránku, kde jsou různé dotazy – kuchyňský rozhled
 • ceny jsou včetně dph do košíku – většina zboží je skladem s dph
 • nejlepší kuchyňský nůž skladem – do košíku na srovnání
 • japonský kuchařský nůž santoku + prkénka doporučujeme
 • sashimi prkénka kuchyňských nožů – lepší materiál
 • shop akce jednou za čas – zajímavé akce pro zákazníky
 • japonský kuchařský nůž santoku lepší materiál cena s dph
 • shop japonský kuchařský damascus na krájení zeleniny
 • kuchyňský nůž a prkénka wüsthof jsou ideální kombinací
 • kvalitní kuchyňský nůž je základ, lepší kuchyňský nůž pro všechny

Neuvěřitelně ostré japonske noze – nejkvalitnější japonský nůž

Jestli je u těchto nožů něco, co si okamžitě všimneme, tak je to právě jejich ostrost. Velmi tenké ostří se dokáže ponořit do potraviny téměř samo, kdy ji dokáže protnout jako by se nic nedělo. Původně problémové krájení hub na tenké plátečky, které jsou pak v polévce vidět, se stává hračkou. Ale i další potraviny se pak připravují mnohem snadněji a najednou nás začíná vaření i bavit.


Jak vybrat japonské nože?

I když nám bude někdo nabízet pěkně vypadající sadu nožů a nebo různé sety za líbivou cenu, tak by jsme tomu měli odolat. Uvnitř bude možná jeden a nebo dva nože, které budeme potřebovat. Ten zbytek už ale nejspíš nevyužijeme a jen se nám budou v kuchyni povalovat bez využití. Mnohem lepší je zaměřit se na konkrétní druh nože, který potřebujeme na konkrétní využití. Budeme pak přesně vědět, že tento nůž je na danou práci ten nejlepší a půjde nám to s ním pěkně od ruky. A krom toho nás to bude i bavit, jakmile uvidíme nádherný výsledek.

Japonské nože jsou známé svým dokonalým ostřím.
Kvalitní japonské nože vydrží ostré dlouhou dobu.
Japonské nože se vyznačují kvalitním ostřím.
Nové japonské nože jsou vyrobeny moderní technologií.
Na japonské nože nedají dopustit šéfkuchaři.
Japonské nože najdeme v každé lepší restauraci.
Pohodlné japonské nože se dají použít na zeleninu i ovoce.
Sady nožů japonské nože se používají i na různé druhy ryb.

Elegantní japonské nože – nejsou zbytečně drahé?

Cena je vyšší právě kvůli použitým materiálům vysoké kvality. Běžné nože jsou levnější z toho důvodu, že jsou vyrobeny z levných a nekvalitních materiálů. Jenže běžné nože nemůžou mít nikdy tak prvotřídní vlastnosti, jaké mají japonské výrobky z uhlíkové oceli. Následně si i při práci v kuchyni všimneme velkých rozdílů již při prvním použití. Dneska to již není takové to vaření, jak to bylo dřív. Kdy jsme museli z povinnosti něco navařit, aby nebyl hlad. Dnešní moderní doba nabízí mnoho vymožeností a z vaření se stalo umění chuti a voňavých kulinářských zážitků. Pobyt v kuchyni se dá brát i jako koníček, kdy si pohráváme s ingrediencemi a nápady.


Japonské nože cena – kde sehnat zajímavé ceny?

Při vybírání těchto dražších nožů je pochopitelné, že budeme muset sáhnout kvůli vyšší ceně hlouběji do peněženky. Cena za kvalitu je už dnes prostě vysoká. Na druhou stranu si musíme uvědomit, že za ty ceny získáme opravdu kvalitního pomocníka do kuchyně, který vydrží mnoho a práce s ním nás bude bavit. Po každém použití máme pocit, že výsledné jídlo je v podstatě umění. U eshopů je dobré sledovat různé výroční akce a podobné slevy, kdy můžeme ušetřit pár korun. Krom toho máme v horní tabulce v každém odkazu několik eshopů, které nabízejí zajímavé ceny.

Pro konec dnešního tématu si ještě zrekapitulujeme horní tabulku, kde jsme vybrali ty nejlepší a oblíbené japonské nože podle zákazníků a kuchařů. Výběr vychází z parametru cena – kvalita, ale hlavně pak ze zkušeností různých profesionálních i amatérských kuchařů, kteří už berou kvalitní nože v kuchyni jako samozřejmost. Jelikož jsou tyto nože čím dál více oblíbenější, tak se na ně vztahují i vysoké nároky od uživatelů. Nakonec si své místo na výslunní udrží jen ty nejlepší výrobky a ty jsme zobrazili v horním žebříčku.


Nejlepší japonské nože recenze

U tohoto zboží, jako jsou kuchyňské japonské nože, se zjistí kvalita velmi rychle. Majitelé domácností si už zvykli na to, že recenze jsou docela zajímavou součástí každého nákupu. Méně kvalitní a nebo nevyhovující výrobky při tak velkém množství recenzí nakonec stejně neuspějí. Ale špičkové japonské nože s dlouhou životností sbírají jen samé pozitivní recenze spokojených zákazníků. Vaření se pak dostává na mnohem vyšší úroveň a s pomocí výrobků japonské nože máme pocit, že i my můžeme být mistry ve své kuchyni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *