Menu Zavřeno

Kennelka pro psa

Nejlepší kennelka pro psa psy kvalitní recenze testy parametry ceny cena přepravka taška plastová skládací luxusní letecká přepravní látková cestovní přenosná

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Když chceme cestovat, tak potřebujeme vzít sebou i pejska a začneme přemýšlet nad tím, jak pro něj zařídit pohodlnou cestu. Nejlepší řešení je pořídit kennelku pro psy, ve které se bude pejsek cítit dobře a cesta mu rychleji uteče. Nová kennelka pro psa by měla splnit takové pohodlí, aby v ní pejsek byl schopný vydržet i delší cestu. Proto je dobré zvážit několik důležitých parametrů, než si stále oblíbenější zboží kennelka pro psa půjdeme pořídit. Aby nám pes vydržel uvnitř celou cestu, tak se musí cítit komfortně. Ale zároveň musí mít i pocit, že je uvnitř v bezpečí a nic mu nehrozí. O tom všem si dnes řekneme všechny důležité poznatky a ukážeme si i pár produktů, které dostaly od majitelů nejvíce pozitivních hodnocení.

Kennelka pro psa: Porovnání TOP 10 kennelek pro psa podle recenzí, srovnání kvality a testů od jejich zkušených majitelů a dalších chovatelů psů (testy, popis, parametry)

Hned v úvodu si zobrazíme tabulku, kde jsme vybrali TOP 10 nejlepších kennelek pro psy podle hodnocení zákazníků, kteří s nimi pravidelně cestují. Veškeré zboží, které můžeme v tabulce vidět, se řídí i pravidlem poměru cena – výkon. Zařazené jsou zde jen takové produkty, které dostaly nejvíce pozitivních hodnocení a nebyly s nimi na cestách žádné problémy. Uživatelské recenze jsme hledali a následně srovnávali ze psích skupin, odborných diskusních fór pro psy a různých chovatelských portálů psů. Analýzou a procházením recenzí jsme nakonec poskládali výsledný žebříček kennelka pro psa s nejlépe hodnoceným zbožím. Každý produkt má svůj vlastní odkaz na pravé straně, kde jsou seřazené nejlepší ceny na eshopech, dostupnost a další podrobné informace i možné varianty zboží.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Elementrix Látková - více velikostíElementrix Látková přepravka L 70 x 52 x 52 cm kennelka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Curver Rattan - více barevCurver Rattan Přepravka 51 x 38 x 33 cm kennelka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie Transportní HOLLYTrixie Transportní taška a pelíšek HOLLY 50 x 30 x 30 cm kennelka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Karlie Smart Top Plus - více barevKarlie-Flamingo Smart Top Plus Přepravka 64 x 46 x 53 cm kennelka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie kabela na kolečkách 34 x 43 x 67 cmTrixie cestovní kabela na kolečkách 34 x 43 x 67 cm kennelka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Maelson Soft - více velikostíMaelson Soft Kennel Nylonová přepravka M 72 x 51 x 51 cm kennelka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ferplast s kovovou kostrouFerplast Holiday 2 Přepravka nylonová s kovovou kostrou 49 x 34 x 34 cm kennelka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kennelky - více druhů i barevKennelka pro psa více druhů velikostí i barev*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Tašky - více druhů, barev i velikostíPřepravní tašky luxusní kennelka na psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Přepravky - více druhů a barevPřepravky více druhů kennelka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Je kennelka pro psa jako přepravka vhodná taška na psa?

Existuje několik možností, jak psa pohodlně a bezpečně přepravit z jednoho místa na druhé. Počínaje kennelkami na psa, různými přepravkami až po tašky na psy. Rozdíl v nich není nijak zásadní a pro naši potřebu poslouží dobře všechny, kdy i chlupáči splní určitý komfort přepravy. V podstatě záleží jen na tom, co přesně mu vybereme. Kennelky slouží spíš pro dlouhé cesty, zatímco tašky na psa jsou lepší pro cesty kratší. A přepravky mají zase pevný tvar, který může být také určitou výhodou při cestování se psem. Záleží zejména na majiteli, který přesně ví, jaký má jeho pes charakter a jak se na cestách chová.

 • Malá přepravka pro malého psa – u těch nejmenších psů může jít i o luxusní tašky pro psy, které si můžeme jen tak přehodit přes rameno jako doplněk. Bavíme se teď ale o těch nejmenších psech a zboží, jako je například taška na psy pro čivavy.
 • Přepravka pro středního psa – záleží na našem výběru, k dispozici je velké množství zboží od cestovní tašky pro psy až po různé přepravky a útulné kennelky.
 • Větší přepravka pro velkého psa – patří sem například kennelka pro psa xl a xxl, kdy už potřebujeme převážet většího pejska. K dispozici jsou už i pojízdné tašky na kolečkách.

Plastová kennelka pro psa do auta – plastová přepravka pro psa do auta (přepravka do kufru pro psa – kennelka do auta)

Pokud používáme jako cestovní prostředek automobil, tak je lepší kennelka pro psa plastová a nebo pak přímo přepravku. Díky tomu, že plast drží pevný tvar, tak je pro cestování autem ideální. Jelikož je v autě tepleji a hlavně v létě to platí několikanásobně více, tak potřebujeme takovou ubikaci, která dobře ventiluje vzduch. Uzavřené komplety ze všech stran by málo větraly a mohlo by dojít k přehřátí psa. V zimním období je možno vyřešit přidáním deky, ze které uděláme jako by klubíčko do stran a pes si tak za jízdy vytvoří uvnitř teplo.

Top přepravka pro psa – top taška na psa na kolo pro psa (přepravní box pro psa do auta)

Kennelky jsou oblíbenými přepravními taškami, kdy má pes díky boční síťovině přehled, co se kde děje a výhodné je to i z hlediska větrání. Pokud by se náhodou stalo, že je venku příliš moc lidí a nebo je prostě kolem nás moc rušno, tak se jednoduše po stranách kennelky srolují dolů jednoduché roletky, které zamezí pejskovi ve výhledu. Tím pádem pak bude pes mnohem klidnější a okolní lidé ho nebudou nijak stresovat.


Vybíráme podle účelu použití – co je kennelka pro psa?

Existuje mnoho různých tašek a přepravek pro psa, ale každá má svůj konkrétní způsob využití. Když pořídíme pejskovi přepravku do auta, která je přesně pro tento účel vyrobená, tak se ji pak nebudeme snažit namontovat na kolo. Přece jen pro výlety na kole jsou vyžadovány malinko jiné parametry, než je tomu v případě použití do auta. Kennelka je v podstatě víceúčelový přepravní prostředek pro našeho pejska.


Skládací přepravka pro psa na motorku – kvalitní kennelka pro psa L (kvalitní taška na psa na motorku)

Když rádi cestujeme na motorce, tak budeme chtít sebou brát i svého psa. Potřebujeme trochu jiné parametry, než když vozíme pejska sebou v autě. Přece jen na motorce je to o něčem jiném, je potřeba brát zvýšené bezpečnosti. Běžná cestovní taška pro malé psy vyhovující není. Lepší je odolná kennelka pro psa, kde je celý pes schovaný uvnitř plastového boxu a nebo jiného odolného materiálu. Se psem jezdíme na motorce vždy pomalu a opatrně. Ubikace psa musí být silně upevněna na stroji a pes by měl mít výhled. Musíme myslet i na směr jízdy z pohledu chlupáče, nemůže mu celou cestu foukat na hlavu a do uší. Musí být krytý proti přímému větru.

Kvalitní přepravka pro psa na kolo – taška na kolo pro psa do 10 kg (skládací přepravní box pro psa na kolo)

Obdobné je to i u kennelka pro psa na kolo, kde si můžeme vybrat, zda chceme mít pejska na řídítkách a nebo na zadním kole. Prvně je důležité říct, že když tímto způsobem začínáme psa vozit, tak je lepší volit uzavíratelný koncept. Je to z toho důvodu, že může přijít nečekaná událost a pes by mohl vyskočit ven. Umístíme pejska dovnitř, zapneme ho a může se dívat skrze síťku ven. Hlavně v začátcích jezdíme velmi pomalu a pejska učíme, že je to bezpečné. Někteří chlupáči mají strach a proto si musí nejprve zvyknout, než se s nimi vydáme na delší cestu. Přepravní box pro psa musí být bezpečný při každé jízdě.

Nejlevnější kennelka pro psa – přepravka na kolo pro psa (přepravka kennelka pro psa)

I tentokrát je potřeba se zmínit o tom, že zakoupit vyloženě levnou věc tohoto charakteru není vůbec vhodné. Často jsme četli na psích diskusních fórech, aby si na to nový majitelé dávali pozor. Kolikrát se totiž nabízí určité napodobeniny kennelek, které nejsou vůbec kvalitní a už vůbec ne bezpečné pro psa. Při cestování na kole je potřeba mít vždy kvalitní a hlavně funkční výrobek, na který se můžeme po celou dobu jízdy spolehnout. Kennelka nám vydrží mnoho let a proto se kvalitní výrobek vyplatí.


Proč mu ji pořídit?

Všichni z nás, kteří máme doma pejska, by jsme měli dbát na to, aby byl při každé přepravě v bezpečí a nemohlo se mu nic stát. A je jedno, jestli ho povezeme na kole a nebo v autě. Měli by jsme pro něj vytvořit takové cestovní podmínky, aby je snadno přečkal a mohl s námi užívat konečného cíle cesty.


Luxusní taška na psa přes rameno – luxusní kennelka pro psa M (letní taška na psa levně)

Zejména dámy si potrpí na pěkně vypadající tašku kennelka pro psa přes rameno, kterou si jen tak hodí s pejskem na sebe a může se vyrazit do města. Některé z nich jsou velmi dobře funkční, kdy na druhou stranu vypadají i velmi luxusně a skvěle tak doplňují celkový vzhled majitelky psa. Tyto přenosné tašky pro psy jsou tak snadno skladné a můžeme je nosit kamkoliv i se svým chlupáčem. Jedná se zde samozřejmě o ty nejmenší plemena psů. Tito pejsci jdou drobní a téměř nic neváží, proto je s nimi cestování tímto způsobem velice nenáročné a v poslední době i velmi moderní.

Taška pro malého psa – luxusní taška pro psa 8 kg (gumová taška na psa černá)

Přepravní tašky pro malé psy jako je i kennelka pro psa se v poslední době začaly používat velmi často. Ať už jedeme něco vyřídit do města a nebo jen někam na návštěvu, tak se skvěle hodí jako přepravní prostředek pro našeho chlupáče. Také se často využívají při přepravě psa za špatného počasí. Není nic horšího, než když si domů přineseme promoklého a špinavého psa. V zimě to také není zrovna moc příjemné, když potřebujeme se psem navštívit veterináře a nebo s ním jedeme někam ke kamarádce na kus řeči.

Taška na psa trixie a nugo – taška na psa recenze (nosící taška na psa – značková kennelka pro psa trixie)

Pokud se i nadále budeme bavit o těch nejmenších psích plemenech, tak jsou ideální nosící tašky přes rameno a nebo ty k boku. Nejen že máme pejska neustále přímo na očích, ale ani svým umístěním nám ničemu nevadí a můžeme se tak s ním snadno pohybovat kdekoliv. Je to k vidění ve městech, kde prochází mnoho lidí a pejsek by mohl být z tak rušného prostředí zmatený. Když ho ale nosíme u sebe, tak se jen všude rozhlíží a z bezpečného místa vnímá veškerý děj kolem sebe i svého majitele. Občas se může jednat i o nejlevnější tašky pro psy, když jsme nenároční na materiál a vzhled.


Dostatek prostoru je základ – jak velkou kennelku pro psa?

Každá kennelka pro psa musí být pro svého nájemníka dostatečně prostorná. To je velmi důležitý prvek, na který se občas zapomíná. Když si uvědomíme, že v ní chlupáč bude muset trávit několik hodin cesty, tak se v ní musí cítit dobře a mít možnost si lehnout do jeho oblíbené polohy. Dostatečná velikost je tak na místě.


Letecká přepravka pro psa do letadla – přepravní taška na psa do letadla (co je to kennelka?)

Pro tyto potřeby nám vystačí skládací látková kennelka pro psa, má tak i ideální parametry pro cestování letadlem. Hodí se skvěle jako příruční zavazadlo, kdy máme našeho malého chlupáče celou cestu při sobě. Základna jako spodek bývá nejčastěji vodotěsná a k dispozici je přední i horní otevírání pro snadnější manipulaci s chlupáčem. Výhoda je i v tom, že má taška perfektní otvory kvůli skvělé cirkulaci vzduchu. K dispozici pak bývají i různé další doplňky v podobě úchytů, nastavitelných popruhů a například i poutko pro obojek psa. To je užitečné, aby nám nemohl z kennelky vyskočit a utéct pryč.

Cestovní přepravní taška pro psa do letadla – plastový přepravní box pro psa do letadla (skládací kennelka pro psa zkušenosti)

Aby jsme mohli vůbec se svým psem letadlem cestovat, tak k tomu potřebujeme vhodnou přepravku. Kennelka pro psa je útulná a náš mazlíček se v ní bude cítit komfortně i po čas letu. Pomocí síťovaných průzorů je psovi umožněno sledovat veškeré okolí kolem něj. Před každým letem je vždy dobré se podívat, co má která společnost za pravidla při převážení psa na palubě. Některé společnosti například vyžadují přesné rozměry přepravky pro psa, zatímco jiné mají zase zcela odlišné pravidla přepravy. A u některých letadel je cestování se svými čtyřnohými mazlíčky přímo na palubě zakázáno. Proto je vždy nutné si zjistit u každé společnosti přesné podmínky letu. Přepravní box pro psa tak musí splňovat určité parametry podle přepravního řádu.

Dále by jsme si měli dát pozor i na to, že pes musí být v zavazadlovém prostoru ukázněný. To znamená, že by neměl neustále štěkat na ostatní psy. Někteří chlupáči štěkají bezdůvodně celé dny úplně na všechno a měli by jsme je to odnaučit, než to přejde do neúnosné míry. Výcvikový obojek protištěkací pro psy je ideální pomůckou pro uklidnění chlupáče. Protištěkací obojek ho naučí, že není potřeba celý den bezdůvodně štěkat. Tomuto tématu jsme věnovali celý článek.

Nejlepší přepravka pro psa na kolečkách – přepravní taška pro psa na kolečkách (top kennelka pro psa XL – elegantní kennelka pro psa)

Cestovní kennelka pro psa nabízí skutečné pohodlí pro svého nájemníka, ale i pro jeho majitele. Pejsek si na ubikaci brzy zvykne a jeho majitel ho pak sebou může začít brát kamkoliv. Může být využito i pro kočky, kdy se kočka rychleji přizpůsobí novému přepravnímu prostoru. Kočka je přece jen o něco více zvyklá vydržet déle v klidu. Kolečka namontované ze spodní části přepravky z ní pak dělají praktické vozítko a cesta pěšky pro nás bude příjemnější. Kolečka bývají navržena tak, aby se nikde nezasekávali a mohli být pohyblivé do všech směrů.


Co když se mu nechce dovnitř?

I tato situace může nastat, kdy pejsek z nějakého důvodu ubikaci nedůvěřuje. Nemůže se stát, že těsně před cestou seženeme přepravku a začneme ho tam nutit, tohle prostě nefunguje. Vše je potřeba natrénovat pěkně doma v klidu. Hrajeme si s ním kolem přepravky a občas mu hodíme dovnitř pamlsek, dokud nebude brát ubikaci jako běžnou součást domova. Teprve až pak ho v ní můžeme začít někam převážet.


Taška na kolečkách pro psa – nejlepší taška pro psa recenze (přepravní box pro velkého psa xxl)

Pomáhá hlavně při přepravě psa větších rozměrů a díky zabudovaným kolečkám se tak stává cesta mnohem pohodlnější. Řeč je převážně o místech, kde si pes nemůže pobíhat jen tak na volno a musí být připravený nastoupit k přepravě. V některých dopravních prostředcích jsou přímo pro psy vymezeny prostory k přepravě, kdy není povoleno mít psa sebou po ruce v průběhu jízdy. Taška na kolečkách je tak ideálním prostředkem, kdy nejsme přímo zatěžování celou váhou psa. Tyto přepravky na kolečkách jsou technicky dobře řešené, aby bylo jejich pojíždění rychlé a plynulé. Podle některých recenzí jsme pojízdné ubikace přidali i do naší tabulky. Přepravní box pro psa větších rozměrů musí být vždy pohodlný.

Trixie přepravka pro psa gulliver – látková přepravka pro psa XXL (šedá látková kennelka pro psa XXL)

U plastových přepravek určených vyloženě pro přepravu zvířat jsou většinou kovová dvířka, která jsou i uzamykatelná. Kvalitní cirkulace vzduchu je pak samozřejmostí, aby se uvnitř nemohlo kumulovat nadměrné teplo. Ubikace pak nabízí i několik úložných prostor pro potřeby chlupáče, které má tak majitel ihned po ruce. Navíc lze takovou ubikaci i často doplnit například o kolečka a nebo vhodnými popruhy pro snadné přenášení. Oproti tomu je látková přepravka skvěle skladná a lehká, i když je určena pro ty největší psy. Značkové tašky pro psy levně trixie na kolo a do auta lze tak sehnat na každém eshopu.

Luxusní přepravka pro psa do 20 kg – cestovní taška na psa do 5 kg a do 10 kg (nejlepší taška na psa do auta)

Kennelka pro psa a nebo přepravka na podobné bázi nám usnadňuje spoustu věcí. Nemusíme tak nechávat našeho milého chlupáče doma a klidně ho můžeme vzít sebou do města a nebo někam na výlet. Tyto tašky jsou pohodlné díky speciálnímu střihu, který nám zajistí snadnou přepravu chlupáče. Při výběru se orientujeme rozměry našeho chlupáče a dobré je ho i zvážit, ať máme kompletní přehled. Taška kennelka by neměla být psovi úplně na míru, ale měl by mít možnost si lehnout a nebo se v pohodě otočit. Na eshopech je ale i mnoho dalších a zajímavých možností.

 • přepravky pro chlupáče, boxy, boudy pro vašeho psa, pelíšky a příslušenství skladem
 • potřeby pro cestování jako jsou klece skladem, batohy, polštáře a podložky různé
 • ferplast produkty pro malá plemena – skladem je i plast příslušenství a pelíšky
 • blog návod na vnitřní čištění oblečení psa, v obchodu volitelná velikost na pejska
 • zdarma videa návody na sociálních sítích, skladem oblíbené potřeby pro pejsky
 • cestovní potřeby, misky, deky, podložky, ferplast tlapky, batohy products
 • potřeby pro kočky skladem, přepravky pro chlupáče, oblečení, podestýlky
 • pamlsky pro psy skladem, pamlsky pro kočky skladem, poradenství zdarma
 • příslušenství pro malá plemena i velká plemena, czk products skladem
 • správná velikost vnitřní rozměry, produkt příslušenství polštáře czk
 • poradíme zdarma, občasné akce na příslušenství, tlapky pelíšky
 • snadné vnitřní čištění, velikost na výběr skladem, eshopové akce
 • czk zboží na výběr z mnoha barevných variant skladem

Jak je to s možností dva v jedné?

Vyloženě velká kennelka pro psa a nebo nějaká větší přepravka nabízí spoustu prostoru. Dá se tedy uvažovat i o tom, že by jsme tam mohli převážet dva pejsky zároveň. Důležité je, aby se tito dva pejskové již delší dobu znali a dobře spolu vycházeli. A rovněž je velmi důležité i to, aby měli oba dostatek prostoru. Každý z nich musí mít možnost si bez problémů lehnout. Stejným způsobem se to i řeší, když vybíráme zboží velká bouda pro psa. Když už dopředu počítáme s tím, že si budeme pořizovat ještě dalšího pejska, tak by měla být bouda o něco větší.

Přepravní cestovní taška pro psa do auta – jak velký přepravní box pro psa do auta na míru?

Měla by být v autě snadno umístitelná a také přichycená popruhy, aby nelítala v zatáčkách. Buďto se dává do kufru a nebo ji můžeme mít na některém ze sedadel. Kennelka pro psa by neměla být v autě jen tak položená. Při prudkém brzdění by to nebylo dobré a pes by pak už nechtěl autem nikam cestovat. Pokud se chystáme se psem vyjet autem poprvé, tak ho musíme nejprve na vše připravit. Seznámíme ho s autem a hlavně s přepravkou. Ať si v klidu všechno očichá a proleze, dejme mu čas na seznámení se s novým prostředím. Potřebujeme ho naučit na to, že v autě a ani uvnitř jeho ubikace mu nic nehrozí. Přepravní box pro psa na jízdu autem musí být pro chlupáče prostorný, aby se mohl snadno otočit a lehnout si.

Kvalitní taška pro psa na kolo na řídítka – taška na kolo pro psa trixie (taška na přepravu psa – nejoblíbenější kennelka pro psa)

Při jízdě na kole s pejskem je nutné dbát větší obezřetnosti. Pokud by se totiž náhodou stalo, že z kola spadneme, tak pes s námi už pak nikdy nikam na kole nepojede. Proto je nutné si vybrat i kvalitní tašku na kolo, která bude pevně sedět a hlavně držet za každé situace. Aby v ní pes neklouzal ze strany na stranu, tak je dobré vložit dovnitř deku. Pro chlupáče je důležité mít dobrý výhled na cestu, to se síťovinou není žádný problém. Nezapomínejme ani na to, že by měl mít náš mazlíček zejména v začátcích jeho jízdy na kole uzavřenou tašku. Cestou by ho mohlo napadnout vyskočit za jiným psem.

Kennelka pro psa je ideálním přepravním zbožím, kde může pejsek přečkat celou cestu. Kennelka pro psa mu umožní vidět do všech stran, ale můžou se použít i závěsy, pokud by pejskovi vadilo rušné okolí.

Nejlepší přepravní box na řídítka pro psa – jak vybrat přepravní box pro psa střední plemeno?

Alternativou pak může být přepravní box pro psa, který připevníme na řídítka a jedeme na výlet. Výhodou je i to, že pokud půjdeme například do obchodu koupit svačinu a nebudeme chtít nechat pejska čekat venku, tak si ho můžeme vzít i s boxem sebou dovnitř. Jelikož bude v uzavřeném prostoru, tak v obchodě nikomu vadit nebude. Velikost vybíráme podle rozměrů chlupáče. Převážně bude uvnitř sedět, musíme ale počítat i s tím, že při delších cestách si bude chtít i pohodlně lehnout.

Přenosná taška pro psa přes rameno – taška na malého psa (taška na nošení psa)

Přenosné tašky přehozené kolem ramene se stávají poslední dobou určitým módním doplňkem, kdy se svým malým pejskem chodí majitelé různě po městě. Ono je to i dost praktické, když vlastníme malého pejska a v okolí je velká kumulace lidí a dalších psů. Navíc si náš chlupáč na tento druh nošení velmi rychle zvykne, kdy je v neustálém kontaktu s jeho majitelem. Pro ženy je něco takového ještě více zajímavější, když si můžou vybrat i skvělé ladící barvy k oblečení a luxusně vypadající tašku na nošení psa.

Kennelka pro psa může být považována i jako taška přes rameno. Nabídka zboží kennelka pro psa je už velká a proto má kennelka pro psa různé tvary pro mnoho využití. Chlupáče si můžeme dát i před sebe a kennelka pro psa poslouží jako taška přes hrudník. Zajímavá kennelka pro psa je i taková, kdy můžeme nosit pejska přes bok.

Hliníkový přepravní box pro psa se šikmou zadní stěnou – kennelka pro velké psy (kennelka pro border kolii)

Šikmé přepravní boxy jsou již předem určené tam, kde budeme potřebovat něco sklopit a vyloženě hranaté boxy by tak překážely. Nejčastěji tak mluvíme o autech, kdy převážíme pejska v zadním kufru. Do zadního prostoru se nám pak vleze více věcí a přepravka tolik neblokuje volný prostor. Hodně jsme tomuto tématu věnovali v článku o klecích do auta. Doporučujeme přečíst, jsou tam zajímavé doplňující informace k této možnosti přepravy pomocí zboží klec pro psa.


A co údržba?

Občas se může stát, že si ubikaci zašpiníme například vlivem špatného počasí. Například když je pejsek špinavý, ale prostě potřebujeme pokračovat v cestě. Není dobré používat mýdlo a ani žádné šampóny nebo podobné věci. Vždy řešíme jen pomocí čisté vody, aby si ubikace zachovala pach pejska. Když z ní bude cítit mýdlo, tak v ní pes nebude chtít zůstávat delší dobu.


Nejlepší kennelka pro psa recenze – hliníková přepravka pro psa recenze (nejkvalitnější kennelka pro psa)

Ještě než si půjdeme koupit naše první zboží pod názvem kennelka pro psa, tak je vždy lepší se informovat od několika lidí, kteří si již takové zboží zakoupili. Ti nám pak můžou sdělit své osobní zkušenosti a podle toho se rozhodneme, zda je pro nás zboží ideální. My samozřejmě víme, že na takové zjišťování zkušeností nemá nikdo čas a právě proto jsme to udělali my. Výsledkem je tabulka v čele článku, kde jsou zobrazeny produkty s nejvíce kladným hodnocením z mnoha recenzí od chovatelů psů, kteří je aktivně používají.

Kennelka pro psa a horní žebříček je sestavený takový způsobem, kde je každá kennelka pro psa užitečná. Je úplně jedno, zda je to velká kennelka pro psa a nebo malá kennelka pro psa. Každá má své využití podle toho, jak velkého pejska máme. Kennelka pro psa se tak stane pro chlupáče oblíbenou cestovní pomůckou.

Levná kennelka pro psa cena – lepší ceny v akci kenelky pro psy (oblíbená kennelka pro psa diskuze)

V rámci toho, že se jedná o cestování s pejskem, tak nejsou ceny nijak závratné. Cena u kennelky pro psa se pohybuje v přijatelné rovině pro každého chovatele psů a to i pro začátečníka. Jednou za čas jsou pak výprodejové ceny na různých eshopech, kde lze sehnat toto zboží o pár korun levněji. V naší tabulce vedou odkazy na heureku, kde jsou seřazeny kennelky podle aktuálních cen a lze si tak zvolit přijatelnou cenu pro každého majitele psa.

Na samotný závěr dnešního povídaní chceme ještě jednou připomenout, že úplně nahoře máme k dispozici tabulku kennelka pro psa s výběrem těch nejlépe hodnocených tašek podle pejskařů. Ty byly vybrány jen z pozitivních recenzí a dali jsme si ještě za úkol, že vybereme jen nejlepších deset, které mají podle hodnocení uživatelů největší přínos v poměru cena – výkon. Lze si tak z tabulky snadno vybrat novou kennelku, která bude kvalitní a již otestovaná jinými pejskaři.


Jak vybrat kennelku pro psa – taška přenosná na psa kennelka pro psy

Máme tu závěr dnešního článku kennelky pro psy, ve kterém jsme si řekli, jak správně vybrat tašku na psa a nebo některý druh přepravky. Doporučujeme vycházet zejména ze zboží kennelka pro psa, které je již jinými majiteli psů otestováno a zhodnoceno. Cestování je nádherným koníčkem a je o to hezčí, když sebou můžeme brát i svého čtyřnohého mazlíčka a výlet si tak užít společně. Kvalitní kennelka pro psa je komfortní ubikací pro našeho chlupáče, aby se cítil příjemně po čas celé přepravy až do cíle naší společné cesty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *