Menu Zavřeno

Klec pro psa

Nejlepší klec pro psa domácí hliníkové skládací do auta kufru cestovní přepravní interiérová bazoš pokojová drátěná levné výstavní klece

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Nová klec pro psa není úplně tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jestli tam chcete mít svého pejska nějakou dobu umístěného, tak ho ta konstrukce nesmí nijak negativně ovlivňovat. Jakmile výběr takové ubikace uspěcháte a náhodou si nevyberete dobře, tak to bude na vašem malém členovi rodiny velmi znát. Může se pak stát i to, že se do takové ubikace nebude chtít vracet. V dnešním článku si nevysvětlíme pouze jen správný výběr klece pro psy, ale řekneme si i další velice důležitě věci ohledně toho, jak psa do takové ubikace naučit bez problémů chodit. Pejsek musí vědět, že v takové ubikaci si může odpočinout a zároveň se mu nemůže vůbec nic stát. Top klec pro psa musí mít správné parametry a zároveň i splňovat určitý komfort. Tohle všechno si vysvětlíme v dnešním článku, pojďme na to.

Klec pro psa: Srovnání 10 nejlepších klecí pro psy podle chovatelů a jejich zkušeností i s pohledem na rozhodující parametry potřebné na výběr kvalitní klece pro psy

Hned po prvním odstavci vám sem přidáme důležitou tabulku, do které jsme vybrali 10 nejlepších klecí pro psy. Výběr právě těchto deseti klecí se skládá ze zboží, které dostalo nejlepší hodnocení od svých majitelů. Vycházeli jsme z dostupných poznatků a recenzí, které byly napsány samotnými majiteli na různých portálech a diskusních fórech ohledně chovatelství pejsků. Zároveň jsou tyto ubikace i nejpoužívanější a to hlavně z toho důvodu, že jsou kvalitní a majitelé s nimi mají dobré zkušenosti. Proto jsme i rádi, že právě tyto ubikace tvoří náš žebříček nejlepší klece pro psa z tak širokého výběru zboží. Ať si vyberete jakoukoliv, váš výběr bude správný. U každé konstrukce si můžete otevřít přiložený odkaz, kde se dozvíte více informací.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Karlie Flamingo 77 x 54 x 47 cmKarlie Flamingo Klec pro psa 77 x 54 x 47 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Dog Fantasy skládací XL 107 x 76 x 71 cmKlec pro psa DOG FANTASY skládací XL 107 x 76 x 71 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nobby Komaxit 78 x 55 x 62 cmNobby Komaxit klec pro psa 78 x 55 x 62 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Karlie Flamingo 93 x 62 x 57 cmKarlie Flamingo Klec pro psa 93 x 62 x 57 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Karlie Flamingo 109 x 70 x 76 cmKarlie Flamingo Klec pro psa 109 x 70 x 76 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nobby Komaxit 93 x 62 x 69 cmNobby Komaxit klec pro psa 93 x 62 x 69 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ferplast Atlas Car 80 - 82 x 51 x 61 cmFerplast Atlas Car 100 Přepravka pro psa 100 x 60 x 66 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Savic Dog Residence mobilní 91 x 61 x 71 cmSavic Klec do auta pro psa Dog Residence mobilní skosená 91 x 61 x 71 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie transportní 116 x 86 x 77 cmTrixie transportní klec pro psa č.6 116 x 86 x 77 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie Hliníková přepravní 93 x 65 x 81 cmTrixie Hliníková přepravní klec pro psa 93 x 65 x 81 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Domácí klece pro psy – hliníkové klece pro psy do bytu na doma

Umístění domácího mazlíčka do takové konstrukce by nikdy nemělo být za trest. A také by to mělo být jen na omezenou dobu, po kterou je to nezbytně nutné. Když uvedeme pár situací, tak to bude například umytí podlahy a nebo úklid bytu. To je proces, při kterém potřebujeme mít volnou plochu na úklid. Mokrá podlaha musí také uschnout a pokud se po ní prohání váš mazlíček, tak to úplně ideální není. Naši pejskové jsou milá a hravá stvoření, někdy to ale není žádáno. Může se jednat také o situace, kdy k nám přijede opravář se na něco podívat a pejsek by tak zbytečně překážel. Hliníkový materiál má skvělé vlastnosti, které jsou velmi vyhledávané i když znamenají vyšší cenu.

Dřevěná klec pro psa xl – skládací klec na psa velká

U materiálu dřevěného je to tak trochu diskutabilní. Kdy to u jednoho pejska může být ideální, ale u jiného to může znamenat časté okusování. Někteří psi jsou šikovní a zajímají se o své okolí. Jakmile zjistí dřevěnou klec pro psa, tak ji začnou s oblibou pravidelně okusovat a nakonec si můžou vytvořit i slušný otvor, například když si páníček na chvilku odskočí něco vyřídit. U konstrukcí skládacích je to zase zajímavé řešení. Když jedete někam na výlet a nebo potřebujete pejska někomu předat, tak ji po přepravě snadno složíte do malých rozměrů a nebude vám nikde překážet.


Dostatek místa je základ

Nikdy by to nemělo vypadat tak, že je náš malý mazlíček v kleci natlačený od stěny ke stěně. Vždy kupujte konstrukci o něco větší, aby měl pohodlí a zároveň se mohl i v poklidu otočit a nebo protáhnout. Čím více místa bude mít k dispozici, tím to pro něj bude snadnější.

  • klec pro malé psy
  • střední klec pro větší psy
  • klece pro velké psy
  • malá klec na malého psa
  • klec na psa do bytu
  • menší klece pro malé psy

Jak vybrat klec pro psa l m velikosti – jak velkou klec do auta pro psa na míru?

Nejlepší si je napřed vašeho mazlíčka změřit pro získání přesných údajů. A podle toho se pak ideálně vybírá klec pro psa s přihlédnutím k získaným naměřeným hodnotám. Čím je klec pro psa samozřejmě větší, tím to bude pro našeho pejska komfortnější. Něco jiného je to u výběru konstrukce do auta. Tam si potřebujeme naměřit i velikosti kufru a nebo konkrétního místa, kde bude konstrukce umístěna. Pokud se jedná o vyloženě rychlý převoz, tak přepravní ubikace může být tak akorát velká pro našeho mazlíčka. Je to přece jen určeno pro transport na určité místo a ne k trvalejšímu pobytu. A nebo můžete využít i pomůcku kvalitní postroj pro psa, který zajistí bezpečí na zadním sedadle.

Cestovní klec pro psa xxl – přepravní klec na psa do kufru

V případě, že se svým malým parťákem hodně cestujeme, tak je vhodné mu vybrat typickou cestovní ubikaci. Ta musí být hlavně prodyšná z každé strany. Nezapomínejte ale na dno, to musí být provedeno takovým způsobem, aby pejskovi nemohla nikde zapadnout noha. Musí se mu pohodlně sedět a nebo ležet. Proto se přidává ještě i deka pro maximálně pohodlnou cestu. Konstrukce umístěná v kufru auta musí být pečlivě upevněna nejlépe ze všech stran, aby nemohla lítat ze strany na stranu. I v horší zatáčce musí ubikace pevně sedět na svém místě a nemůže se stát, že bude cestovat po celém kufru.

Klec do kufru pro psa – klec pro psa do auta bazar

Pořizovat klec do auta pro psa bazar není úplně ideální volba. Jde zejména o to, že nikdy nevíte, jaké zvíře bylo v ubikaci převáženo před vaším malým čtyřnohým přítelem. Původní pach zažraný v konstrukci by mohl pro vašeho pejska znamenat negativní pocity. Nemůžete ani vědět, zda nemělo předchozí zvířátko něco přenosného, co by mohl chytit váš pejsek. Často se stává, že se k takové konstrukci nechtějí pejsci ani přiblížit, protože jim jejich nos řekne, aby si dávali pozor. Proto je rozumné zakoupit přepravní konstrukci úplně novou, která zavání pouze nic neříkajícím pachem z výroby.


Bude si zvykat pomalu

Na svého psa nikdy netlačte, aby si tam rychle vlezl. Nejprve ho nechte si v klidu vše očichat. Prostě mu jeho novou ubikace ukažte a klidně na něj mluvte jako by se nic nedělo. Pobídněte ho, ať si vleze dovnitř. Pokud by nechtěl, tak mu tam dejte jeho oblíbenou hračku a nebo pelíšek.


Interiérová klec pro psa – interiérové klece pro psy savic heureka

Klec pro psa do bytu a nebo prostě domácích podmínek nemusí být vyloženě taková, která bude někde překážet uprostřed obývacího pokoje. Dají se skloubit dvě věci jen do jedné pomocí chytrého nápadu. Kolikrát je to vyřešené v nějakém rohovém koutě, kde ubikace plní i jakousi formu odkládací na horní straně konstrukce. Je to ideální i z toho důvodu, že náš pejsek bude rád, když bude moct být aspoň trochu schovaný. Když prostě nebude vystaven přímému slunci a bude to mít jako takový skrytý pelech uschovaný před vnějším světem. Možná si sami všimnete, že si pejskové často hledají úkryt pod postelí a nebo někde jinde, kde na ně hlavně není vidět.

Domácí klec pro psa – domácí klec na psa skládací

Lze to ale vyřešit i takovým způsobem, že si pořídíte klec pro psa skládací. V případě potřeby ji vyndáte a v rychlosti složíte. Používá se to nejvíce při cizích pracovních návštěvách, kdy není záhodno, aby se pes motal pod nohama. Znáte to, dojde k vám domů nějaký řemeslník, který potřebuje volný prostor k práci a neustále se tam kolem něj motá váš zvědavý mazlíček. Na rychlo mu proto složíte jeho konstrukci a můžete mu ji umístit na takové místo, aby na návštěvu sice viděl, ale pod nohama se již motat nebude. Hodí se také při stěhování velkých věcí, aby váš pejsek nikde nepřekážel.


Nevyvíjejte na něj nátlak

Občas se může stát, že se mu dovnitř nebude chtít. Nemůžete ho vůbec nutit, měl by pak velký odpor. Klidně si sedněte ke konstrukci a tiše na pejska mluvte, aby si pomalu na novou věc zvykal. Házejte mu do ubikace různé hračky, aby vám je přinesl nazpátek. Touto hrou si velmi rychle zvykne.


Přenosná klec na psa xxl – přenosná klec pro psa 100 cm

U přenosných ubikací se jedná o jednoduchou záležitost, kdy si vezmete konstrukci do ruky a jdete s ní na určité místo. Pejsek pak není tolik vystrašený, jako když jede někde v kufru auta a není ve vaší blízkosti. Přenosná ubikace by opět měla vycházet z rozměrů vašeho malého kamaráda. Měl by si v ní být schopný se pohodlně usadit a ideálně kdyby si mohl i lehnout. A jen přes přední mřížku bude sledovat veškeré dění kolem. V příliš rušném provozu a nebo hodně psů kolem se jen přehodí přes pozorovací mřížku malá deka, aby nebyl pejsek zbytečně vystrašený.


Ze začátku na něj pomalu mluvte

Může se klidně stát, že bude mít k nové věci velkou nedůvěru. Pak mu musíte ukázat, že se vůbec nic neděje a vše je v pořádku. Nechte klec i několik dní na místě a nechte psa chodit kolem.

Zvykne si, že ta klec pro psa tam již má své pevné místo. Nakonec mu tam dejte nějakou hračku a formou hry ho vybízejte k návštěvě vnitřního prostoru.


Nejlepší cestovní kulatý pelíšek pro psa velký pratelný do auta – tabby klec na psa do auta

A když už si pořizujeme pro našeho chlupatého mazlíčka klec pro psa cestovní a nebo jakoukoliv jinou, tak je vždy dobré ji vybavit i správným pelíškem. Bez toho se to prostě neobejde. V mnoha případech se často používá deka, ta ale bohužel není příliš ideální. Pelíšek pro pejska je přece jenom uzavřený ze všech stran a ten může mít i jako běžný pelech kdekoliv umístěný. Takže si na něj velmi snadno zvykne. Při nové konstrukci mu pak stačí takový pelíšek umístit do ubikace a bude se cítit komfortně. Navíc nebude mít strach z nové klece, když ucítí pach svého pelechu.


Naučte ho na dobroty

Když chcete naučit svého psa novým kouskům, tak se to vždy velice dobře učí pomocí dobrot, které má rád. Využijeme toho i tentokrát a dáme mu doprostřed ubikace něco dobrého k zakousnutí. I kdyby tam nechtěl trávit čas, tak ho tímto způsobem naučíme postupně v kleci zůstávat déle. Postupem času to bude brát automaticky.


Přepravní klec pro psa do auta na míru – přepravní klec do auta pro psa bazoš (přepravní box)

Pro naše roztomilé pejsánky existuje i služba, kde si můžete přímo na míru dát zhotovit klec pro psa konkrétních rozměrů. Převážně se to dělá u dražších aut, kde potřebujeme umístit ubikaci úplně přesně a to ještě způsobem, aby byla dostatečně upevněná ve všech směrech. Taková služba ale samozřejmě něco stojí a proto je lepší si vybrat z běžně dostupných klecí na trhu. Výběr je obrovský a není problém si najít ani přesnější rozměry. U přepravních boxů se jedná o menší rozměry a tím pádem jsou i snadno umístitelné v jakémkoliv autě menších rozměrů. A inzerátům se raději vyhněte, pachem původního psa by jste toho svého mohli odradit.

Skládací klec pro psa bazoš – klec pro psa do auta bazoš

Někteří ze zákazníků můžou namítat, že taková přepravní klec pro psa není zrovna nejlevnější záležitost a budou hledat na různých inzertních portálech zlevněné zboží. U toho by jsme chtěli varovat, že to za těch pár ušetřených korun určitě nestojí. Jednak u takové konstrukce nikdy nevíte, co se tam chovalo předtím a co všechno by se mohlo přenést na vašeho malého kamaráda. A za další je to zejména pach, ze kterého může mít váš pejsek velký strach. Klidně se vám potom může stát, že ho do konstrukce nedostanete a nebude se k ní chtít ani přiblížit.


Dejte mu víc času

Také se vám může u některých plemen stát, že bude na novou klícku reagovat velmi nedůvěřivě. Děje se tak většinou v momentě, když je klec pro psa zakoupena na bazaru a jde cítit jiným psem. Do takové klece ho pak můžete učit dlouho. Jestli mu pach předchozího psa nesedne, tak ji budete muset vydrhnout a doufat, že to pomůže.


Jak vybrat klec pro velkého psa do bytu bazar xxl diskuze (bytelná klec pro psa)

U vyloženě velkých psů je nutno dbát na to, aby měli možnost dostatek místa do všech směrů. Není to jen když si lehne, tak aby si mohl natáhnout jeho dlouhé nohy. Pamatujte ale také na to, že jakmile si pes stoupne, tak musí mít i dostatek prostoru nad jeho tělem. A když narovná svoji hlavu do jeho běžné výšky, tak by měl mít nad ušima ještě pár centimetrů volného prostoru. Celá klec pro psa na něj musí působit takovým dojmem, že ho nikde nebude tlačit a klidně v ní bude moct ležet i na boku. Na některých diskusních fórech najdete i inzeráty k prodeji, lepší je si ale pořídit ubikaci úplně novou. A nebo si kupte zboží útulná bouda pro psa, která má taktéž spoustu výhod.

Pokojová klec pro psa do bytu xxl – pokojová klec pro psa xxl bazar

Zejména u velkých psů platí jedno takové pravidlo, které určitě znáte i z vašich vycházek. Když při venčení potkáte dalšího chovatele rovněž s velkým psem, tak se kolikrát k sobě nemůžou ani přiblížit, protože by to nedopadlo dobře.

Úplně to samé bude platit, když si pořídíte klec pro psa na inzerát někde z bazaru a ta bude smrdět po jiném velkém psovi. Nemůžete se pak divit, že váš pes tam jen tak vleze a bude se tvářit, že je všechno v naprostém pořádku. Když mu předchozí pes vonět nebude, tak ho tam ani nedostanete. To je riziko pořízených konstrukcí z bazarů.

Hliníková klec pro psa do auta octavie – prodám skládací klec na psa do auta bazar

A úplně to samé platí i o velkých klecích do auta, kde potřebujete přepravit vašeho většího miláčka. Jestli často brouzdáte po různých inzertních portálech, tak můžete natrefit na spoustu inzerátů, kde se nabízí velká transportní konstrukce do auta. Je to z toho důvodu, že jak se někteří psi prostě nemusí, tak si ani nevlezou vzájemně do svých pelechů.

Každá klec pro psa si uchová po svém uživateli jeho nezaměnitelný pach a to se pak některých dalším obyvatelům ubikace nemusí líbit. V případě koupení klece nové, nic takového nehrozí. Dostanete ji totiž přímo z výroby bez zápachu jiného pejska.


Nejlepší pískací odolné hračky pro psy levně interaktivní na kousání

Aby jste svého čtyřnohého parťáka mohli snadno přepravit z jednoho místa na druhé, tak se mnohdy používají ještě i interaktivní hračky. Je to zejména u psů, kteří jsou při cestování nervózní a dělá jim to problémy. Před cestou mu kupte novou hračku a dejte mu ji až těsně před nástupem do vozidla. Ideální jsou takové ty kousací, které hodně vydrží a pes se s ní zabaví na celou cestu. Můžete mu dát do přepravní klece i žvýkací kost.

Jeho pozornost bude dostatečně zaměstnaná a klec pro psa se mu nebude jevit jak jeho nepřítel. Starší pejskové už na tohle moc nejsou. Ale i když jsou starší, tak na ně stále platí různé tyčinky. Ale také pamlsky a zejména pak tyčinky voňavé. Takové tyčinky se dají nakoupit v každém eshopu, ale také v běžných obchodech.

Do klece se hodí také deky. Huňaté deky máme většinou všichni v domě a určitě najdeme i nějaké pro chlupáče. U nás to tak je, že psy mají své vlastní pomůcky hned u klecí. Jsou to jednoduchá nastavená pravidla. Jakmile má každý pes vlastní pravidla, tak si velice rychle zvykne na zajetý standart. Péče o psa je důležitá a žádné jeho péče by se neměla zanedbávat.

Péče o štěňata

Zvláštní péče je pak o štěňata, kdy může jít i o veterinární pomůcky. Veterinární doplňky jsou například ty proti parazitům. Na sociálních sítích se často ukazují obrázky, jak je zanedbaná péče na malých pejscích poznat. Na sociálních sítích lze kolikrát nastudovat i veterinární služby. Je to péče, kterou každý chlupáč po čase potřebuje. Můžeme si najít i konkrétní stránku, kde jsou všechny aktivní služby sepsané.

Dobré je vlastnit i antiparazitní obojek. Takový obojek proti parazitům dokáže psa uchránit na delší dobu. Obojek je vyrobený částečně z materiálu plast, kdy má správný tvar zajišťující snadné nasazení kolem krku. Obojek tak dobře padne na vaše zvířátko a to je chráněné. Barva se dá vybrat z mnoha variant. Klidně to ale může být barva dle našeho výběru, chlupáči je to jedno. Plast vydrží dlouho a s ním i celý výrobek. Plast je dokonce dobrý i do vody, kde mu to nedělá žádný problém.

Chov domácího pejska není složitý. Zejména v začátcích bude doma vyhledávat úkryty. Není ideální taková ta volná výchova o psa proti určitému cvičebnímu režimu. Vyplatí se pořídit i pet ohrádka oproti kleci. Volná ohrádka je proti kleci více volná a nemá 1 dveře. Chov je pak takový více přátelský, kdy je ohrádka dobře přístupná třeba i ze všech stran. Chlupáče tak nemusíme přímo zavřít za 1 dveře. Psali jsme o tom článek 14 dní zpátky, jak se vycvičit pejska v období štěněte, klidně si ho přečtěte.

Trénování s malým chlupáčem

A přečtěte si i doporučení, co se s malým pejskem vyplatí trénovat. Je to například zvykání na přepravky. Méně je někdy více a nemusíme hned všechno uspěchat. Není vůbec dobré psa někam zavřít a jít úplně pryč. Chce to začínat s citem a pochopením. O psa se musíme důkladně starat zejména v začátcích. Je dobré zavítat do obchodu plného značek a třeba mu vybrat míčky. Psí míčky pet dog jsou určitým způsobem sociální komunikace. Každý dog shop má méně a nebo více těchto komunikativních pomůcek.

Do obchodu je někdy dobré si i zajít, když potřebujeme vyzkoušet přepravky, u kterých je materiál kov. Materiál kov je totiž u klecí velmi výhodný. Od výběru různých značek je péče o psa na vysoké úrovni. Kov se používá na klece nejčastěji, protože kov drží dobře svůj tvar a do auta je tak ideální. Je s ním pak jednoduchý i úklid klece, prostě ji jen utřeme hadrem. Síťky vhodné nejsou, nezaručí bezpečnost psa. Pro zabavení chlupáče postačí pár pomůcek z obchodu, aby si zejména v začátcích nevšímal jeho ubikace.

 • plyšové hračky – od 199kč
 • míčky na zabavení – od 199 Kč
 • nylonové drobnosti – od 199 Kč
 • zábavné misky – od 299 Kč
 • interaktivní hračky – od 299 Kč
 • dřevěné zábavné pomůcky – od 379 Kč
 • gumové zábavné pomůcky od 379Kč
 • odolné pelechy – 990 Kč
 • zateplené pelechy od 990 Kč

Klec pro psa by se měla využívat již od malého chlupáče, aby si na ni co nejrychleji zvykl při převozu autem.

Chlupáče učme již od malička na důležité věci.
Již od mala ho vedeme k jednoduchým úkolům.
Všechny nové věci se pro něj snažíme podávat formou hry.
Vždy jsme na něho milí a přátelští, i když se mu zrovna něco nepovede.
Pro malého domácí mazlíčka musíme mít pochopení i v situacích, kdy se nezachová nejlépe.


Klec pro psa a údržba

Jakmile je špatné počasí a psa musíme dát do klece mokrého a špinavého, tak je potom na řadě klec důkladně vyčistit. Nebudeme čekat na to, až tam veškerá špína zaschne. Po takovém použití je dobré ubikaci vyčistit.


Klec pro psa a jak často ji čistit

Nejedná se o vybavení, které je potřeba čistit nějak moc pravidelně. Záleží spíš na tom, zda ji pes znečistí a nebo se používá jen když je pes čistý. Vyčištění ubikace jednou za čas však ničemu neuškodí a zboží si tak bude i nadále zachovávat svou čistotu.


Jakou má klec pro psa životnost?

Vždy záleží jenom na tom, jak dobře se k ní budeme chovat a jakým způsobem se o ni budeme i starat. Každopádně tento druh výrobku vydrží bez problémů mnoho let.

Potřebuje se něco vyměňovat?

Vyměňovat se nemusí nic, občas jen můžou zlobit dvířka. Ty se ale dají vždy snadno opravit a celá ubikace funguje vesele dál.

Jakou barvu ubikace zvolit?

V podstatě je to úplně jedno. Pokud se nám nabízí více barev, tak si můžeme vybrat klidně podle našeho vkusu.

Vybírat tvar podle velikosti kufru?

I tato možnost tady je. Jestli máme velké auto i větší kufr, tak můžeme chlupáči dopřát i větší ubikaci pro jeho lepší pohodlí.

Můžeme umístit ubikaci na místo spolujezdce?

Tady je problém, že se ubikace často nemá jak upevnit. Proto je nejvhodnější místo v kufru, kde je upevnění snadné.

Dávat dovnitř krmivo pro velké psy?

Určitě psa po čas jízdy nekrmíme. Nemá smysl, aby pes něco na rychlo hltal.

Jaký nejnižší přepravní box za kolo používat?

Jestli jedeme na výlet na kole, tak sebou můžeme vzít přepravku za kolo. Je to mnohem lepší varianta, než když by jsme sebou tahali velkou klec.

Cestou v autě podávat pamlsky nebo kapsičky?

Nepodávat ani jedno. Pokud cestujeme dlouho, tak děláme přestávky, aby se pejsek mohl vyvětrat a při té příležitosti mu můžeme i něco dát.

Co když je chlupáč v autě podrážděný?

Chlupáči se snažíme cestu zpříjemnit. Může být například nervózní z příliš velkého hluku kolem. Proto se na něj snažíme mluvit, že se nic neděje.


Důležité jsou rozměry i celková velikost a pohodlí

Ať už se jedná o klec pro psa přenosnou do ruky a nebo tu do vašeho automobilu, tak všude platí stejné pravidlo. Váš pejsek musí mít možnost se pohodlně usadit a klidně si i lehnout. Přece jen jeho transport z jednoho místa na druhé pro něj bude náročný a musí ho tedy absolvovat v plném pohodlí. Dno musí být vybaveno měkkou podložkou a nebo něčím, kde se pejsek bude cítit bezpečně a stabilně. Klidně mu tam dejte i jeho oblíbenou hračku a nebo polštářek, aby byl po celou cestu klidný.


Nejlepší granule pro psy levně akce recenze

Někteří lidé pořizují svým malým psům do ubikace granule, které pak konzumují za jízdy. Tohle ale není úplně rozumné řešení. Pes by je mohl za jízdy začít rychle polykat a to pak nikdy nevíte, co se může stát. Misku s vodou ve své ubikaci zřejmě mít nebude a tak se nemůže ani napít. Granule mu klidně dejte až dojedete na místo určení, ale ne v čase cestování. To už mu raději sežeňte kost na žvýkání, kterou může olizovat a nebo tu jeho oblíbenou hračku. Hlavně ho jakkoliv zabavte, aby mu cesta rychleji utekla.


Nejlevnější klec pro psa do auta trixie – hliníková klec do auta pro psa malého

Taková ta typická ruční přenosná klec pro psa a pak zároveň i ty do auta bývají levnější, než domácí. Je to zejména z toho důvodu, že můžou být menších rozměrů. Přece jen taková přeprava v klecích není určena k trvalému pobytu vašeho zvířete a proto jsou konstrukce o něco menší. Když se vyloženě jedná o to, že budete cestovat daleko, tak si dávejte časté přestávky a svého malého kamaráda někde vyvětrejte. Ať se de v klidu proběhnout před dalším úsekem cesty. Hlavně pak v letních měsících je to určitě vhodné i s častým doplňováním vody.

Pohlídejte si správné upevnění

Jakmile budete cestovat autem, tak nikdy nepokládejte klec pro psa jen tak do volného prostoru. Vždy dbejte na to, aby byla ubikace k něčemu přichycena. Může se stát, že vjedete ostřeji do zatáčky a nebo bude potřeba rychle zabrzdit. Proto je dobré být vybaven například různými upevňovacími popruhy.

Štěňata v bezpečné kleci pet ferplast

Bezpečí je vždy na prvním místě a pokud máme neposedného pejska, tak mu bude nejlépe v ubikaci, kde v klidu přečká celou cestu.

Trixie fantasy pet vhodná pro základní výbavu

Do základní a optimální cestovní výbavy se hodí i klec dog fantasy. Kde se chlupáč pěkně uvelebí a pohodlně cestuje s námi.


Drátěná klec pro psa – pevná klec pro psa do auta recenze, klec do auta pro psa heureka

U drátěných klecí uděláte vždy správný výběr. Pejsek má výhled do všech stran a má tak snadný přehled o všech členech ve vozidle. V naší tabulce v horní části článku můžete i sami vidět, že drátěné klece jsou u chovatelů velmi oblíbené. Je to také kvůli dobré ceně, která se pohybuje na nižších částkách oproti jinak řešeným klecím.

Naše klec pro psa v tabulce byly vybrány zejména podle recenzí od jejich majitelů. Jedinou věc, kterou doporučujeme přidat, je oblíbený pelíšek vašeho pejska. Na ten je dlouhodobě zvyklý a v ubikaci mu to zpříjemní pobyt.

Transportní klec pro psa bazar – výstavní klece pro psy do auta na míru, přepravní klece pro psy do auta

U některých pejsků může docházet k tomu, že se můžou bát obojího. Jednak jízdě v motorových vozidlech a pak také transportních klecí. To je pak trochu těžší oříšek takového pejska někam převážet. Bude velice neklidný a každá taková jízda mu dá hodně zabrat. Aby k tomu nedocházelo, tak s ním pravidelně trénujte. Nejprve ho naučte zůstat na chvíli v jeho klícce a pokaždé čas prodlužujte. Jakmile bude tuto disciplínu zvládat, tak ho začněte seznamovat s autem.

Všechno vždy postupně a navyšujte časové intervaly, aby neměl na klec pro psa averzi. Pejsek si nakonec zvykne a nebude mu to dělat problém.

Levné klece pro psy bazar – velká klec pro psa savic

Zejména u těch nejlevnějších bazarových kusů by jste se měli mít na pozoru. Takové ubikace toho již mají hodně za sebou a nemůžete vědět, co se v nich dělo. Váš čtyřnohý přítel to ale podle pachu dokáže odhadnout velice přesně a nemuselo by to v něm zanechat zrovna pozitivní náladu. Spíš ho od pobytu v takové použité konstrukci důkladně odradíte a možná ho tam nedostanete ani na jeho oblíbený pamlsek.

Výstavní klec na psa bazar – výstavní klec pro psa 122 x 76 x 81 cm xxl strong

No a u vyloženě výstavních klecí pořízených z různých inzerátů můžeme očekávat úplně to samé. Majitel vám může v inzerátu napsat naprosto cokoliv, jeho zájem je klec zejména prodat a konečně se jí tak zbavit.

V každém případě je vždy mnohem lepší pořídit si úplně nové zboží klec pro psa, kdy máte už dneska nepřeberné množství všech různých klecí na každém eshopu. Přece je to jen pro vašeho mazlíčka, který si to určitě zaslouží.


Záleží na barvě výrobku?

Když to vezmeme z pohledu našeho chlupáče, tak je mu barva úplně jedno. Tím pádem si můžeme zvolit takový odstín, aby se ta barva hodila do auta.


Jak s chlupáčem správně cestovat?

Nejdůležitější je, aby vše probíhalo v klidu a bez nervů. Jakmile ještě nemá pes s klecí zkušenosti, tak bude celý nesvůj. První cesty proto volíme kratší a vůči pejskovi budeme obezřetnější.

Dog fantasy vhodná pro časté cestování

Vybírat můžeme z velkého množství zboží, psí výrobky jsou vyrobeny přímo pro cestování a jsou tak optimální doplňky pro každou cestu.

Plast pro bezpečné cesty není optimální

Vyvarovat by jsme se měli plastovým výrobkům, které nejsou bezpečné. Na domácí použití se možná u štěňat hodí, ale při přepravu autem už nikoliv.

Dveře zavazadlového prostoru se musí snadno zavřít

Není možné, aby jsme si koupili konstrukci takového tvaru, kdy nemůžeme ani zavřít kufr. Vše musíme mít dopředu změřené.


Co je potřeba vědět při pobytu v klecích?

 • umožněte mu dostatek místa, aby se uvolnil
 • učte ho si na vše zvykat v malých intervalech
 • nikdy na něj netlačte, musí si zvyknout přirozeně
 • vždy na něj mile mluvte a hlaďte ho
 • za každý úspěch ho odměňte malým pamlskem
 • dopřejte mu jeho oblíbený pelíšek a nebo hračku

Jak vybrat oblíbené dog přepravky?

Ideální je dívat se po recenzích a o po zkušenostech ostatních uživatelů s konkrétním výrobkem. Tam se dá vždy dozvědět mnoho informací.

Vyplatí se navštívit psí dog prodejny a nebo jít do internetového obchodu?

Jestli si nejsme jistí, tak se můžeme jít podívat na produkty do obchodu kamenného. Ale jinak si vybíráme a je lepší jít do obchodu internetového – eshopu.

Na výběr je větší množství, ale hlavně si můžeme porovnat nižší ceny u výrobku klec pro psa.

Jak vybrat internetové shop prodejny?

V horní tabulce je na každém řádku odkaz, kde jsou ověřené eshopy a které zároveň nabízejí i zajímavé ceny. Ty si lze následně seřadit od těch nejlepších cen.

Jaké jsou nejprodávanější dog fantasy produkty?

V podstatě se jedná o ty nejoblíbenější produkty, se kterými mají zákazníci dobré zkušenosti. Ty jsou zobrazené v horním žebříčku.


Jak velkou klec pro psa parametry popis a testy – skládací kovová klec pro psa velikost xxl

U skládacích klecí máte navíc jednu velkou výhodu oproti pevným konstrukcím. Ty totiž pevně drží svůj tvar a nejsou nijak demontovatelné. A to může být někdy problém, pokud potřebujete využít více místa, když zrovna sebou pejska nemáte. Pokud máte možnost si ubikaci poskládat, tak ušetříte spoustu místa, které můžete využít pro další účely. A jednoduše složené pletivo pak někam uložíte a v případě potřeby zase obnovíte. Snadné, rychlé a hlavně přehledné.

Klec pro psa do domu

Jakmile si potřebujeme něco vyřídit ve městě a chlupáče sebou vzít nemůžeme, tak je kovová ubikace velice dobrým pomocníkem.

Klec pro psa do bytu diskuze

Na diskuzích se často řeší věci ohledně problematických pejsků. Zejména to jsou hodně aktivní chlupáči, kteří se začnou po odchodu majitele mstít na vybavení bytu.

Produkt fantasy plyšové kukaně trixie

Jestli nevyžadujeme úplně pevnou ubikaci, tak se dají pořídit i kukaně. Ty ale nejsou určené pro přepravu autem, je to spíš doplněk do bytu.

Klec pro psa je prostě jedinečná a skvěle využitelná.

Prodejny a akce dog potřeby i pro kočky

Když jezdíme občas i na prodejny se dívat na různé přípravky a potřeby pro zvířata, tak se můžeme zaměřit i na samotné akce. Kolikrát se dá sehnat něco zajímavého.

Klec pro psa – jak vybrat mobilní antiparazitní pelechy

Pokud cestujeme často v letních měsících, tak si sebou pejsek kolikrát donese domů i nějaké ty parazity, které nasbírá venku. Nemusíme přímo pořizovat antiparazitní pelíšky, stačí zakoupit jen antiparazitika pro chlupáče.


Zoohit klece pro psy do bytu, psí klece do bytu

Různé domácí vyrobené oplocení pro udržení psa na jednom místě se už nedělá.

Lepším řešením je tedy přímo pořídit uzavřenou klec pro psa. Vždy musíme ale myslet na to, že by se tam náš pejsek měl cítit dobře a nijak by ho to nemělo omezovat si pěkně lehnout a nebo si stoupnout do jeho přirozené pozice. Musíme brát v potaz i výšku, do které může vystrčit svou hlavu. Ideálně když má nad ušima ještě aspoň deset centimetrů volného místa.

Klec pro psa je pak akorát pro jeho potřeby a bezproblémovou cestu.

Dog residence kov s kolečky na klec

Při domácím použití se hodí zboží s kolečky. Materiál kov je u velké klece těžší, ale s kolečky je snadnější manipulace proti přenášení.

Klec pro psa bezpečně psí trixie dog

Nejdůležitější na výrobku je, aby byl pes uvnitř v bezpečí a nemohlo se mu nic stát. Výrobce tyto věci samozřejmě ví a proto se klece vyrábí bez ostrých hran a uvnitř není nic, co by psa mohlo ohrozit.


Nejlepší chlupatý pratelný pelech pro psa xxl velký levně – prodám klec na psa savic

Nezapomínejte i na to, že v nové ubikaci by měl být pro vašeho malého přítele i jeho oblíbený a kvalitní pelíšek pro psa. A když je konstrukce úplně nová a pes k ní ještě nemá vytvořený žádný vztah, tak mu právě ten pelech s jeho pachem pomůže se s novou ubikací snadněji sžít dohromady. Bude to pro něj přirozenější si dojít lehnout na svůj oblíbený pelíšek. A klidně mu tam můžete přidat i jeho hračku, kterou má rád. Rychleji si pak na všechno snadno zvykne.

Super zoo klec pro psa – černá klec na psa karlie-flaming 93 cm

U kovových klecí se můžete přesvědčit o jejich praktičnosti, kdy jsou hlavně pevným a odolným materiálem. Tím pádem se pak i velmi dobře čistí a jdou rychle složit i rozložit. Někteří pejskové s oblibou okousávají dřevěné klece, tady to ale nehrozí. Ke každé konstrukci je pak ale dobré pořídit i vaničku a nebo dno s rovnou podlahou, které se dá z ubikace snadno vyjmout a umýt. U skládacích konstrukcí máte k dispozici po složení spoustu volného místa připraveného k dalšímu využití.

Klec pro psa produkt fantasy 1 dveře

1 dveře jsou ideální, kdy se celý komplet vleze dobře i do menšího zavazadlového prostoru. Kufr nám pak půjde dobře zavřít a nikde nebude nic překážet.

Klec pro psa nejprodávanější velké sport fantasy přepravky

U velkých chlupáčů budeme potřebovat i větší ubikaci na přepravu. Ideální jsou takové, které mají zkosené přední dřívka. Šetří tak prostor v kufru a ten se dá snadněji zavřít.


Dopřejte mu pelíšek

I když vypadá celá ubikace útulně, tak ho nenechávejte spát na holém dnu. Vždy mu dopřejte, aby si mohl lehnout do měkkého. A nejlepší je, když mu dovnitř vložíte jeho oblíbený pelech, na kterém je zvyklí dlouhodobě spávat. Pelíšky jsou dobrá věc, jak mu usnadníme pobyt uvnitř. Jeho pelechy jsou totiž cítit jeho pachem a následně to proleze i celou ubikací. Pelechy jsou nejlepším způsobem, jak se seznámit s ubikací.

Batohy jsou na podobné úrovni. Batohy když máme nové, tak je dobré tam dát něco, na co je už chlupáč zvyklý. Navíc jsou z boku kapsičky a do takové kapsičky se toho vejde hodně. Kapsičky jsou dobré i na to, aby jsme tam dali krmivo pro chlupáče. Ale nemusí to být jen krmivo pro pejska, dá se uložit i antiparazitní obojek a další věci. Kapsičky jsou po bocích určitě skvělé. Čím víc, tím líp. Proto jsou kapsičky na každém batohu tak oblíbené.

Co dalšího ještě dobré vědět

Krmivo pro pejska je samozřejmě důležité, není však dobré dávat krmivo pro chlupáče do ubikace po čas cesty. Krmivo pro mazlíčka pak bude úplně všude po celém autě. Je dobré psy začít zvykat už od štěňat. Úplně stejně, jako na krmivo pro štěňata. Když pak budeme používat klec v interiéru, tak si na ni může zvyknout i kočka. V interiéru je to pak ale trochu jiné. U kočky se už pak musí řešit i toalety. Kočičí toalety jsou v domácnostech běžné, ale s pejskem se většinou chodí ven. Samozřejmostí jsou veškeré misky na různé použití. Krmivo jim umisťujeme převážně tam. I kočka je zvyklá na misky, stejně jako je to u štěňat.

Ty se dají vybírat i podle názvu. Když je v názvu šedá protihltací, tak si pes krmivo a pamlsky vychutná. Tyto přípravky zamezují hltání a krmivo je pro chlupáče hůře dosažitelné. Krmivo tak pojídá jen po částech a díky tomu se i dobře stráví. Spolykané krmivo je pro psí žaludek přítěž a těžko se potom tráví. Je to jako když nemocní papoušci hltají zrní. Krmivo jim uvízne a papoušci pak mají zažívací potíže. Proto je pro všechny zvířátka důležité, aby krmivo pozřeli správně a v klidu.

Útulná ubikace je základ

Kolikrát jdeme do obchodu a vidíme různé dvířka do králíkárny. To se ale s klecí srovnávat nedá. Klec musí být pro psa tak akorát. Jeho nový druh ubytování, kde může mít krmivo a další věci, musí být útulný. Lepší je šedá a nebo tmavší barva. Šedá barva je uvnitř bytu taková neutrální a nepůsobí špatným dojmem. Nejnižší ceny nejsou problém, na eshopech se vždy něco najde. Nový dům z klece nás tak nemusí stát ani moc peněz. Při výběru je člověk plný osobních dojmů, zda tam náš chlupáč vleze. Stačí dát dovnitř jen jeho oblíbené krmivo a ono to půjde, než si na takový domov zvykne. Z našich obávaných osobních dojmů se nám uleví, když uvidíme pejska, jak uvnitř spí. Správné krmivo je vždy velmi motivující.

Jestli zvažujeme, že ubikaci umístíme jako odkládací poličku, tak si změříme nejvyšší bod ubikace. Nejvyšší bod totiž můžeme navázat i na další nábytek, například mezipatro u skříně.

Velké přepravky proti klece pro psy

Vždy záleží na majiteli, jakou má konkrétní představu a jakým způsobem má v plánu cestovat. Oboje zboží je dobré, stačí si jen vybrat to vhodnější.

Přepravky dog residence strong i pro kočky

Některé přepravky lze dobře využívat i pro kočku. Musíme ale volit takové, které jsou přizpůsobené velikosti kočky.

Komfortní psí pelíšky pro transportní klec

Pokud máme menšího psa a větší transportní klec, tak mu můžeme dopřát i nějaké ty pelíšky. Pelíšky tak vyplní zbytečně velké prostory a chlupáč se bude cítit víc pohodlně.


Pár parametrů k vybraným ubikacím z žebříčku

V horním žebříčku jsou seřazené ubikace pro chlupáče podle oblíbenosti majitelů psů. Vybíráme si podle potřebné velikosti. To je důležitý parametr, se kterým je nutné počítat do bytu, do auta a nebo k dalším možnostem využití.

Flamingo

 • dobře vyřešené dveře pro snadné otevírání a zavírání
 • dvířka jsou velká pro snadný vstup mazlíčka
 • klec poskytuje perfektní větrání
 • jednoduchá instalace
 • Rozměry: 77 cm x 54 cm x 47 cm
 • Tmavá barva

Fantasy Dog

 • boční dvířka s pojistkou
 • velmi dobré větrání klece
 • ideální do auta
 • celá ubikace se snadno čistí
 • Rozměry: 107 cm x 76 cm x 71 cm
 • vhodná pro větší chlupáče

Nobby

 • nabízí se dvoje dvířka s pojistkou
 • vstup i výstup z vícero stran, pokud to z jedné nejde
 • spodek se snadno čistí
 • Barva černá
 • Rozměry: 78 cm x 55 cm x 62 cm
 • komfortní ubikace

Karlie

 • vaničku lze vytáhnout
 • ideální pro cestování s pejskem
 • dvířka dobře drží
 • díky rukojeti se dobře přenáší
 • Rozměry: 93 cm x 62 cm x 57 cm
 • Barva černá

XL Flamingo

 • pevná konstrukce
 • jednoduché a rychlé sestavení
 • lze použít kdekoliv
 • vhodná pro větší pejsky
 • Rozměry: 109 cm x 70 cm x 76 cm
 • Na výběr z tmavých barev

Komaxit

 • vždy bezpečná a stabilní klec
 • dvoje velké dvířka
 • dno se vyjme a snadno čistí
 • praktické držení za rukojeť
 • Rozměry: 93 cm x 62 cm x 69 cm
 • umožňuje snadné nastoupení a vystoupení zvířete

Ferplast

 • bezpečná pro psa do auta
 • skvělý uzavírací systém
 • dveře jsou posuvné
 • přihrádka na psí příslušenství
 • Rozměry: 82 cm x 51 cm x 61 cm
 • hygienická rohož

Savic

 • klec vyrobená přímo do kufru auta
 • přední strana je šikmá pro úsporu místa v kufru
 • skvělá pro cestování s pejskem
 • dno se snadno čistí
 • Rozměry: 91 cm x 61 cm x 71 cm
 • nízká hmotnost

Trixie

 • robustní klec
 • kvalitní materiál a zpracování
 • nízká hmotnost pro snadné přenášení
 • Rozměry: 116 cm x 86 cm x 77 cm
 • podlaha odnímatelná pro snadnou údržbu
 • pozinkovaná

Hliníková

 • nízká hmotnost
 • dvířka s bezpečnostním zámkem
 • šetří místo v kufru díky zešikmeným stranám
 • součástí je termodeka (lze prát do 30°C)
 • na dně jsou proužky suchého zipu k přichycení k podlaze auta
 • Rozměry: 93 cm x 65 cm x 81 cm

Klec do auta pro dva psy – klec pro psa do auta xxl

U převážení dvou psů najednou v jedné konstrukci je vždy důležité myslet na to, že základním faktorem pro oba dva je dostatečný prostor. Tím je myšlen takový prostor, kdy si oba dva pejskové budou moci klidně lehnout, aniž by se v ležení nějak vzájemně omezovali. Nemůžete počítat s tím, že by například částečně leželi přes sebe. Při převozu musí mít každý dostatek prostoru pro sebe sama. A také nezapomínejte na to, že v letních měsících je nikdy nenechávejte čekat dlouho v autě.

Klec pro psa

I když se může zdát, že pojedeme jen na krátkou cestu, tak sebou vždy nosíme cestovní misky. V létě jsou extrémně vysoké teploty a pes potřebuje pravidelně doplňovat vodu. Cestovní misky jsou tak základním doplňkem na cesty.

  • klec na přepravu psa
  • jak vybrat klec pro psa do bytu
  • klec pro velké psy
  • jak vybrat klec pro psa do auta
  • klec na psa diskuze
  • trixie klec pro psy recenze
  • klec na psa bazoš
  • prodám klec na psa do auta
  • klec pro velkého psa do auta

Klec pro psa výbava

Do klece v podstatě žádná výbava nepatří. Je určená pouze a jen pro transport našeho chlupáče.

Nedáváme dovnitř ani krmivo

Na cestu nedáváme chlupáči do ubikace ani žádné krmivo. Pes má být pouze přepraven.


Vyhněte se negativním cestám

Jestli svého pejska teprve na ubikaci učíte, tak ho v ní určitě neberte například k veterináři. Pejsek si to spojí s negativním zážitkem a nebude pak chtít ubikaci ani vidět. Raději ho berte na výlety a nebo někam, kde se bude těšit. To je do začátku důležitý faktor.

Klec pro psa residence strong kov

Kovové ubikace jsou velmi oblíbené, kdy se nemůže stát na rozdíl od těch plastových, že by je pes mohl okousat.

Klec pro psa fantasy transportní produkt

Ubikace transportního charakteru je důležité vybavení do auta, kdy si potřebujeme zabezpečit cestu pro sebe, ale i pro svého chlupáče. Má tak vymezený svůj prostor, kde může v klidu přečkat až do cílového místa.


Kvalitní klec pro psa cena a kde sehnat lepší ceny

S cenovou politikou to není vůbec špatné ani u tohoto zboží. Jedná se o kvalitní materiál a ten je tedy o něco dražší, než dřevěný a nebo plastový. Cena za plast je samozřejmě mnohem nižší, ale s plastovou konstrukcí žádnou parádu neuděláte.

Navíc jakmile pes zjistí, že se dá ubikace kousat, tak z ní nezbude vůbec nic a stejně budete muset pořídit novou a kvalitnější za víc peněz. Lepší ceny můžete natrefit při různých akcích a nebo výprodejích, to je však jen jednou za čas. Každopádně tyto kvalitní klece vydrží dlouho a proto se i za běžnou cenu vyplatí zakoupit.

Klec pro psa – sledujeme akce produktů na klec

Jestli na to vyloženě nespěcháme, tak je dobré se občas podívat i na různé akce produktů na klec. Každý shop jednou za čas takové akce má. Můžou to být i různé přepravky a další věci.

Klec pro psa nejprodávanější komfortní psí potřeby na dvířka

Co se týče těch komfortních tipů na přepravky, tak se nejvíce prodávají právě ty recenzované. Ty jsou už totiž otestované od ostatních zákazníků a to jsou ty nejlepší informace, jaké lze získat.

  • přepravní klec pro psy savic
  • klece pro psy na doma
  • hliníkové klece pro psy do auta
  • klec na převoz psa
  • oblíbená klec pro psy double door s polštářem
  • klec pro dva psy do auta
  • velká klec pro psa do bytu bazar
  • klec na doma pro psa
  • textilní klec pro psy dog fantasy
  • klec pro velkého psa do bytu
  • domácí klec pro psy do bytu

Ubikací je mnoho druhů a nabídka na eshopech je opravdu široká. Každý majitel svého chlupáče si tak může vybírat mezi mnoha tvary, barvami a různými doplňkovými funkcemi, který pejsek ocení. Dobré je určitě zvážit i pohodlí, které se našemu chlupáči po čas cesty dostane. Na nás je, aby jsme mu tu cestu co nejvíce zpříjemnili a pokud možno ho vůbec ničím nestresovali.

 • klec do auta pro malého psa
 • velká klec pro psy do auta bazar a bazoš
 • klec na velkého psa
 • pokojová klec pro psy xxl

Klec pro psa jak vybrat ty správné potřeby

Cokoliv co je recenzované a má u chovatelů psů dobré odezvy, tak se vyplatí pořídit. Jakmile danou věc někdo používá, tak budeme přesně vědět, zda se to hodí i nám. Dog fantazy produkty jsou tak vhodná pro vícero plemen středních chlupáčů. Dog fantazy vhodná pro cestovní služby jsou dobře přepravitelná a pro chlupáče na cestách snesitelná zařízení. Občas můžeme pejska podpořit i pamlsky. Chutné pamlsky je na chvíli zabaví od sledování situace, kdy je například na silnicích příliš rušno.

Tato péče o psí mazlíčky po čas jízdy je dobrým způsobem, jak je rozptýlit. Občas se hodí i autosedačky trixie a do nich plyšové polštáře. Tyto úkryty vypadají pak jako kukaně, ale majitelé mají dobrý přehled o chlupáči. Barva autosedačky trixie není pro psa důležitá. Záleží jen dle vašich preferencí. Pro velké psy se vyrábějí i tužší polštáře, aby zvládly tíhu většího psa. Majitelé pak sami vidí, že ani větší pes nemusí ležet úplně na zemi, když má pod sebou polštář.

Klec pro psa je do auta ideální doplněk pro cestování.
Plastová klec pro psa není dobře řešení.
Ideální klec pro psa musí mít pro něj dostatek prostoru.

Nejlepší klec pro psa recenze

Než si začnete vybírat klece na různých eshopech, kde vám budou doporučovat hlavně ty svoje, tak se nejprve podívejte na naši tabulku srovnání vycházející z hodnocení všech dostupných konstrukcí na internetu. Právě v této tabulce jsme vybrali jen takové ubikace, které jsou kvalitní a hlavně získaly velmi pozitivní recenze od chovatelů psů. Informace jsme srovnávali na různých portálech a chovatelských skupinách psů. Na takových místech vždy dosáhnete reálných informací vycházejících z praxe. V tabulce je pak zobrazeno jen takové zboží, které už mají chovatelé vyzkoušené.

Na samotný závěrečný odstavec tohoto článku se ještě zmíníme ohledně horní tabulky srovnání nejlepších klecí pro psy z výsledků všech recenzí. Ty jsou součástí ohlasů majitelů a dalších chovatelů psů. Tabulka obsahuje jen takové zboží, které dostalo nejvíce pozitivních reakcí. Zajímavé je i to, že právě tyto klece jsou i nejvíce prodávané. A tomu vděčí právě pozitivní zkušenosti chovatelů s těmito výrobky kvalitní klece pro psy. Nezapomínejte ale přidat i oblíbený pelíšek, který pobyt v ubikaci zpříjemní.


Top klec pro psa celkové shrnutí

Při volbě chovatelské pomůcky klec pro psa je dobré ji používat zejména v prvním roce, kdy si přivedete nového pejska domů. Slouží hlavně k ochraně vašeho obydlí, kdy jsou malý pejskové aktivní v době, kdy nikdo není doma. Můžou se nudit a pro zpestření dne rádi koušou, škrábou a celkově znečisťují útulný domov. Teprve až postupem času pochopí, že se doma nic neničí. A když si chtějí hrát, tak mají k dispozici své hračky. Klece pro psy se dají využít i jako přepravní boxy v případě, že potřebujete někam cestovat. Jakmile se na ni váš pejsek naučí, tak bude vše snadnější. Nakonec bude svou konstrukci běžně využívat k odpočinku a pro získání klidu před venkovním světem. Vhodná klec pro psa je taková, kdy mu poskytne dostatečný prostor, aby se v něm cítil pohodlně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.