Menu Zavřeno

Kloubní výživa pro psy

Nejlepší kloubní výživa pro psy recenze testy preventivní diskuze tekutá přírodní cena ceny jak vybrat

Kvalitní kloubní výživa pro psy je v psím životě jedním z nejdůležitějších doplňků pro naše aktivní chlupáče. Jejich každodenní pohyb je kolikrát velmi náročný a proto si zaslouží i správnou péči o svůj pohybový aparát. Pokud tyto věci nebudeme zanedbávat a budeme na ně dbát i preventivně, tak to našemu pejskovi přijde vhod v pozdějším věku. Při pořizování kloubní výživa pro psy je důležité dbát na kvalitu, na které to všechno stojí. Od toho se pak odehrává i celková míra spokojenosti našeho domácího mazlíčka. Kloubní výživa pro psy musí být dobře zvolená, aby pro našeho pejska byla vyhovující a pomohla mu zlepšit kloubní systém. Na to všechno se dnes zaměříme a ukážeme si i pár oblíbených produktů, se kterými mají pejskaři dobré zkušenosti.

Kloubní výživa pro psy: Porovnání TOP 10 nejlepších kloubních výživ pro psy podle recenzí zákazníků a zkušeností majitelů psů (kladen důraz na důležité parametry, popis, testy)

Při srovnávání nejlepší kloubní výživy pro psy jsme brali v potaz několik důležitých parametrů. Jeden z nich je například kvalita – cena, kdy by měl zákazník za své peníze dostat pokud možno to nejlepší, co na trhu je. Pro získání důležitých informací jsme procházeli diskuzní fóra, velké psí portály a mnoho dalších skupin, kde se tyto věci pravidelně probírají. Od pejskařů je to velice milé, že se se svými zkušenostmi podělí s celou komunitou a ostatní chovatelé pak ví, co se vyplatí zakoupit. Česká republika patří mezi milovníky psů, kdy v každé diskuzi nakonec vyjde na světlo kvalitní kloubní výživa pro psy. U tak velkých komunit pejskařů se vždy řeší i mnoho detailů a proto nemají méně kvalitní výrobky šanci uspět. V tabulce jsou nejoblíbenější doplňky, které se vyznačují svou kvalitou. Na každém řádku je i odkaz, kde se dozvíme o zboží další podrobnosti a pak i nejlepší ceny na eshopech.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Apto-Flex Sirup na kloubyNejlepší kloubní výživa pro psy apto flex aptus*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Alavis 5 kloubní přípravekKvalitní kloubní výživa pro psy na klouby preventivní*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Alavis pro psy 90 tblÚčinná kloubní výživa pro psy na klouby diskuze recenze testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Geloren Contipro pro psaNejkvalitnější kloubní výživa pro psy geloren*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Giom kloubní výživaGiom kloubní výživa pro psy seniory*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Aptus pro zdravé kloubyAptus kloubní výživa pro psy přírodní recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kloubní výživa CanvitNejlevnější kloubní výživa pro psy nejúčinnější canvit*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní výživa na kloubyKvalitní účinná kloubní výživa pro psy aptus msm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené doplňky na kloubyPřírodní kloubní výživa pro psy velkých plemen recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejlevnější kloubní výživaOblíbená kloubní výživa pro psy levná cena jak vybrat nejlevnější*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Nejlepší kloubní výživa pro psy diskuze

Není v podstatě vůbec možné určit jeden jediný doplněk jako úplně nejlepší ze všech. Mnohem lepší je řadit tyto doplňky na kvalitní a nekvalitní. Ty nejlepší můžou být malinko rozdílné ve složení a není to o tom, že by některému něco chybělo. Jen je tam trochu jiné složení, které je rovněž prospěšné a pomáhá. Jednou můžeme s doplňkem zajistit pomocné látky jedné věci a podruhé zas doplníme pejskovi trochu jiné látky, aby měl v konečném důsledku od každého dost. Důležité však je, aby byl výrobek kvalitní po všech stránkách. To se můžeme dočíst i na diskuzních fórech, že je dobré doplňky měnit, aby se látky a složky obměňovaly.

 • kloubní výživa pro malé psy
 • kloubní výživa pro velké psy

Preventivní kloubní výživa pro psy

Tento doplněk stravy se sice používá i při akutních potížích pohybového aparátu, ale mnohem lepší je to řešit preventivně. Jakmile se psovi celé roky nevěnujeme a on pak začne mít ve stáří tento druh problémů, tak není o co stát a kolikrát to pejska do velké míry omezuje v jeho běžných činnostech. Není to jenom o tom, že nemůže běhat, jako tomu bylo dřív. Problémem je už ale i běžné vstávání z pelechu, kdy je to na úkor bolesti a toho si všimneme snadno. Vždy je proto lepší tento doplněk užívat i preventivně, pokud máme aktivního pejska. A tím víc to platí u velkých a těžkých psů.

Co pro štěně na klouby?

U menších pejsků sice nehrozí problémy s klouby tolik, jako je to u velkých a těžkých štěňat. Ale i tak je dobré aspoň jednou za čas tento druh přípravku zakoupit. U velkých plemen se kloubní doplňky používají častěji a je to už i u štěňat. Pejsek rychle roste a i když se jedná o štěně, tak už ve svém mladém věku může mít značnou hmotnost. Když je pak takové štěně aktivní, tak je to pro jeho pohybový aparát samozřejmě velký nápor a proto je vhodné mu dopřát preventivní péči. Kloubní doplňky mu pomáhají vyživovat pohybový aparát a zmírnit tak potíže.


Proč mají chlupáči tyto problémy?

Nejedná se o nic výjimečného, kloubní potíže jsou u psů běžné. Nejvíce zatěžované klouby jsou kyčelní, ramenní, kolenní a loketní. Většinou se tyto potíže začínají objevovat ve stáří, ale také v případě, že je pes obézní. Nejvíce se však tyto potíže projevují u velkých psích plemen.


Jaká je nejlepší kloubní výživa pro psy diskuze recenze

Máme tu pár výrobců, kteří vyrábějí tyto doplňky ve velmi vysoké kvalitě a lze jim těžko konkurovat. Proto jsou jejich výrobky velmi oblíbené u spousty pejskařů a v podstatě se pak ani méně kvalitní výrobky příliš moc neprodávají. Není jednoduché určit, který konkrétní výrobek je nejlepší ze všech, když je každý trochu jiný. Spíš by se to dalo zařadit jako několik velmi kvalitních produktů na vysoké úrovni a na ty by jsme se měli zaměřit. Pokud podáváme tyto doplňky psovi pravidelně, tak je lepší obměňovat právě ty nejvíce kvalitní. Jakmile je měníme, tak pejskovi pokaždé doplňujeme trochu jiné látky a ne jen jedny a ty samé pořád dokola od jednoho doplňku. I recenze a diskuze jsou plné těchto doporučení.

  • kloubní výživa pro staré psy seniory
  • kloubní výživa pro sportovní psy

Nejoblíbenější kloubní výživa pro psy Geloren

Většinou se jedná o dobře ochucené žvýkací kostičky, které psovi i pěkně voní. Nemusí sloužit vyloženě jen pro pomoc na regeneraci kloubů a dalších pohybových problémů, ale je dobré používat i jako prevenci pro výpomoc aktivního psího života. Jestli se psem hodně trénujeme a nebo chodíme na cvičák, tak je dobré si geloren kostičky nakrájet na malinké kousky a tím pak pejska odměňovat po čas výcviku. Doplněk obsahuje účinné látky ve velké koncentraci, jako je například Nutrihyl. To je kyselina hyaluronová pro výživu a pomoc kloubům.

Nejkvalitnější kloubní výživa pro psy Alavis

Nejznámější psí kloubní výživa Alavis je oblíbená u mnoha chovatelů psů. V podstatě obsahuje všechny látky, které jsou důležité a vyskytují se v kloubech. Alavis tak pomáhá s kompletní péčí o kloubní pohybový aparát. Pomáhá u psů ale dokonce i u koček při pohybových problémech. Doporučuje se zejména u starších zvířat, které mají za sebou aktivní život a kloubní potíže. Vhodný je ale i pro štěňata obřích a velkých těžkých plemen. Pomáhá jim tak během vývoje udržovat dobrý stav pohybového aparátu. Rovněž je důležitý i pro sportovní a pracovní psy, kteří jsou vystaveni vysoké zátěži.


Jak u chlupáče rozeznat tyto potíže?

Klouby jsou pro každého psa velmi důležité a tak i potíže uvidíme na první pohled. Pejsek je méně aktivní, nedokáže už nikam vyskočit a může začít i kulhat. Celkově je prostě takový pomalejší a jako by mu chyběla energie. Většinou leží a snaží se hlavně nenamáhat klouby. Účinná kloubní výživa mu s těmito problémy dokáže pomoci.


Co na bolest kloubů u psa?

V první řadě je dobré si uvědomit, že jakmile už má pejsek potíže s jeho pohybovým aparátem, tak to potřebujeme začít řešit co nejrychleji. Mohlo by se to pak ještě více zhoršit a něco takového by jsme u našeho domácího mazlíčka nechtěli. Určitě je dobré se zajít poradit i s veterinářem, který pejska důkladně prohlédne. Diskuzní fóra nabízejí mnoho rad a zkušeností ohledně kloubních doplňků pro psy a kočky. Krom toho tam můžeme najít i zajímavé recenze z vlastních zkušeností majitelů psů ohledně kvalitních doplňků. Ty jsme pak seřadili i do naší horní tabulky, kde si můžeme vybrat právě z těch lepších.

Top kloubní výživa pro psy seniory – kvalitní kloubní výživa pro psy

Senior psi už mají většinou nějaké ty potíže s kloubním aparátem a jejich pohyb už bývá horší. Proto by jsme jim po jejich aktivní životní etapě měli dopřát i klidnější stáří a s jejich potížemi jim pomoci. Poznáme to na nich snadno, že není něco v pořádku. Ráno se jim například hůře vstává z pelechu, kdy na nich můžeme pozorovat bolest při vstávání. Toho si pak lze ale všimnout i při jejich chůzi po schodech, kdy jdou pomalu a dávají si přestávky. To už by jsme je pak raději měli vzít do náruče, ať jim to co nejvíce usnadníme.

Luxusní kloubní výživa pro psy sirup – tekutá kloubní výživa pro psy

Tekutá výživa v podobě sirupu je jednou z dalších alternativ, která je tak snadno přístupná pro všechny pejsky. Občas se totiž může stát, že náš pes nechce pozřít tablety a nebo prostě doplněk v pevné formě. Může to být tím, že už nemá zuby a nebo to souvisí s jiným problémem. Každopádně tekutý sirup je skvělá cesta, jak doplnit prospěšné látky tímto způsobem. Nemusíme psovi podávat jen samotný sirup. Kolikrát mu to můžeme dát do jeho stravy, například do jeho oblíbených granulí a pes tak proti tomu nebude nic namítat.


Prevence je základ

Není dobré čekat na to, až se problémy sami objeví. Vždy je dobré jim předcházet v podobě pestré a vyvážené stravy. Pro správný vývoj a růst psa je potřeba pravidelně doplňovat vitamíny a minerály. Důležitý je i pohyb, který snižuje tloustnutí psa. A nakonec je to kloubní výživa pro psy, která pomáhá udržovat jejich klouby v optimálním stavu.


Co pro psa na klouby?

K dispozici již máme mnoho doplňků, které jsou určené pro pomoc s kloubním aparátem u psa. Pro nás by mělo být ovšem důležité, aby jsme dokázali poznat hlavně ty kvalitní doplňky, se kterými mají chovatelé psů pozitivní zkušenosti. Nejlepší doplňky na klouby jsou v podstatě ty nejvíce prodávané, protože jsou oblíbené skrz recenze a další poznatky. V naší zemi máme mnoho zájmových skupin kolem psů, kde si pejskaři s radostí vyměňují své názory. Dříve nebo později pak vyplavou na povrch ty nejlepší produkty. Ty jsme také přidali do naší horní tabulky, kde jsou všechny pohromadě a stačí si jen vybrat.

 • kloubní výživa pro psy bomazeal
 • oblíbená kloubní výživa pro psy canvit
 • kloubní výživa pro psy aptus

Přírodní kloubní výživa pro psy

U přírodní verze jsou zaznamenány rovněž pozitivní účinky pro pomoc s pohybovým systémem psa. Přírodní doplňky jsou plné různých minerálů a vitamínů, které jsou u psa potřebné při jeho neustále aktivním způsobu žití. K dispozici jsou tak látky z různých prospěšných bylinek. Patří sem i mořské řasy a nebo kvasnice, které mají mnoho důležitých látek. Nemůžeme pak zapomenout ani na spirulinu a kůry, které obsahují další důležité živiny a prospěšné látky. Celkově má tak pejsek k dispozici širokou škálu pomáhajících látek s jeho potížemi.

Alavis kloubní výživa pro psy 90tbl recenze

Velmi známý doplněk pro psy, který i mnoho pejskařů mají jako nejoblíbenější. Uvnitř můžeme najít látky glukosamin sulfát a chondroitin sulfát (glykosaminoglykany). Jedná se o snadno vstřebávající látky, které pomáhají opotřebované chrupavce. Alavis pomáhá pohybovému aparátu pejska, aby se zmírnily následky aktivního života psa. Dávkování je sice na denní bázi, ale vždy je to podle váhy psa. Na příbalovém letáčku si najdeme tabulku a podle ní si pak vypočítáme přesné množství, kolik máme psovi dávat.

Nejúčinnější kloubní výživa pro psy

Výběru správného doplňku je vždy dobré věnovat pozornost. Pro našeho domácího mazlíčka přece vždy chceme to nejlepší a on si to také i zaslouží. Pokud je pejsek našim společníkem na dlouhých výletech, kdy s námi tráví celé dny, tak by jsme mu měli dopřát i kvalitní péči o jeho namáhaný pohybový systém. Čím je pes větší, tím více se na jeho klouby vyvíjí nátlak. A proto by jsme si měli vždy volit takové doplňky, které jsou již nejlépe vyzkoušené jinými pejskaři. Takové jsme zařadili do vrchního žebříčku, když jsme procházeli diskuzní fóra a portály s recenzemi.


Jak je to s dávkováním?

Při dávkování psovi dávky nesnižujeme a ani mu nedáváme větší, než by měl dostat. Každý doplněk má přesné dávkování, aby se do psa dostaly důležité látky ve správném množství. Proto je vždy nejdůležitější si kompletně prostudovat přiložený leták, kde máme vše podrobně vysvětleno. Vše se musí dodržovat, stejně jako je to s účinná přírodní probiotika pro psa. Tyto probiotika obsahují zdravé bakterie, které pomáhají pejskovi, aby byl vitální a měl v pořádku trávící systém.


Značková kloubní výživa pro psy heureka

Na první dobrou to může znít lépe, když je řeč o značkové výživě. Jenže nám by nemělo jít o značku, ale hlavně o kvalitu doplňku. Pokud je totiž doplněk značkový, ale nekvalitní, tak nám pak bude k ničemu a něco takového nepotřebujeme. Nejdůležitější parametr je kvalita a tím by jsme se měli také řídit. Ono je vždy dobré, když už někdo před námi takový doplněk vyzkoušel a následně se podělil o své zkušenosti na diskusním fóru. Úplně nejlepší je pak sepsaná recenze z dlouhodobého užívání, kde jsou vypsány veškeré pozitiva i negativa. V naší tabulce se u každého odkazu dostaneme na heureku, kde si takové recenze můžeme prohlédnout.

  • giom kloubní výživa pro psy
  • alavis na klouby pro psy

Nejlevnější kloubní výživa pro psy bez msm

Jestli potřebujeme kloubní preparát bez msm a dalších složek, tak je určitě vhodné sáhnout po přírodní variantě. Ta totiž obsahuje živiny a další látky v přírodní formě. Jedná se o přirozené minerály a vitamíny, které jsou pro pejska prospěšné a pomáhají mu tak i s jeho namáhaným pohybovým aparátem. Nemusí jít jen o absenci msm, ale i o chondroitin, glukosamin a další látky, které nejsou přírodního charakteru.

Kloubní výživa pro psy apto-flex aptus

Apto-flex je nutriční doplněk určený pro psy a kočky. Je to mix několika tradičních substancí, které pomáhají vazům a chrupavkám. Patří sem například kyselina hyaluronová, která je součástí tekutiny kolem chrupavky. Na jednu stranu se dá používat jako preventivní péče a dá se podávat pejskům různého věku. Podává se pak ale i při léčbě různých stavů po úrazu a nebo po operaci. Můžeme se o tom poradit i se svým veterinářem. Při prevenci se podává tři měsíce a pak se musí na nějakou dobu vynechat.

Kloubní výživa pro štěňata velkých obřích plemen recenze diskuze

Když se řekne kloubní výživa pro psy, tak většinu lidí napadne, že je to doplněk pro starší pejsky. Pohybové potíže ale nemají jen starší psi, může se to týkat všech plemen v každém věku. Nejčastěji mají tyto problémy velcí psi, u kterých hraje roli větší hmotnost a klouby se s takovou váhou musí vypořádat. Následně tedy dochází k většímu opotřebení, než je to u menších psů. Záleží také samozřejmě na aktivitě psa. Velká štěňata jsou na tom podobně, kdy jsou ve vývinu, ale jejich klouby už dostávají plnou zátěž. Proto je dobré věnovat pozornost jejich pohybovému aparátu již v mladém věku.


Jak dlouho se podává?

U každého výrobku se může jednat o jinou dobu užívání. Vše je ale napsáno na obalu každého doplňku. Pokud by jsme i tak měli nějaké nejasnosti ohledně podávání, tak se můžeme obrátit na svého veterináře. Jestli má už pejsek vážné potíže, tak se podává pravidelněji. U preventivního užívání se musí po určitém čase zcela vysadit.


Nejlepší kloubní výživa pro psy recenze

Každá recenze nám může být určitým způsobem ku prospěchu. Teto druh informací, které poskytují zákazníci podle svých vlastních zkušeností je velmi žádaný pro lidi, kteří se o zakoupení výrobku teprve rozhodují. V recenzích totiž můžeme často najít i důležité poznatky, které nejsou napsány ani na eshopech. Teprve až koncový uživatel dokáže zhodnotit, zda je doplněk pro jeho pejska ideální a zda se u psa při dlouhodobém užívání zlepšuje jeho stav. Horní tabulka nabízí odkazy, přes které se dostaneme na portál s recenzemi a můžeme si tak všechno projít.


Pracovní a sportovní chlupáči

U psů pracovních, ale i sportovních by jsme měli věnovat zvýšený zájem o jejich péči. Tito psi jsou většinou vystaveni náročným podmínkám na jejich celkový výkon a proto potřebují i kompletní péči, aby byli vitální a nehrozilo jim žádné zdravotní omezení.


Oblíbená kloubní výživa pro psy cena – ceny levně

Některá výživa je levnější a některá pak prostě dražší. Neměli by jsme se ale rozhodovat primárně na základě ceny. Měla by to být vždy kvalita, která rozhodne o volbě konkrétního doplňku. Prodávají se různé velikosti balení, u kterých je i rozdílná cena. Při zvolení většího balení většinou ušetříme i nějakou tu korunu. Předem je dobré myslet na to, že to našemu domácímu mazlíčkovi pomůže zlepšit jeho pohyb a to je na tom to nejdůležitější. Aby se s námi zase mohl těšit do každého nového dne.

Na ukončení dnešního povídání si ještě zrekapitulujeme horní tabulku, kam jsme vybrali nejlepší kloubní výživy pro psy ze zkušeností majitelů psů a recenzí zákazníků. Jedná se o nejoblíbenější doplňky, které pejskaři dopřávají svým chlupáčům. Jelikož se tyto doplňky chlubí vysokými prodejními čísly, tak jsou i vyzkoušené u mnoha zákazníků, kteří je dávají svým psům a kočkám. Oni sami pak nejlépe vědí, na kolik jim kloubní výživa pro psa pomáhá. Do tabulky jsme vybrali nejoblíbenější doplňky pejskařů, se kterými jsou spokojeni.


Jak vybrat kloubní výživu pro psy?

Kvalitní kloubní výživa pro psy se stala jedním z nejčastějších doplňků pro psy a kočky, kdy jim pomáhá zlepšit jejich pohybový systém. Jakmile se tedy tento produkt rozhodneme zakoupit i my, tak by jsme si měli vybírat hlavně z těch kvalitnějších. Pro pejska by jsme měli chtít jen to nelepší a vybrat zboží kloubní výživa pro psy, která mu bude prospěšná. Nemá vůbec smysl kupovat levné doplňky, které jsou nekvalitní a stojí jen pár korun. To většinou k ničemu nevede. Nejúčinnější kloubní výživa pro psy pomáhá pejskovi s jeho pohybovým aparátem, aby se mohl opět těšit do každého nového dne plného dobrodružství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.