Menu Zavřeno

Kočárek pro psy

Kočárek pro psy recenze testy hodnocení nejlepší sportovní bazar bazoš transportní výstavní terénní nejlevnější cena ceny

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Dneska si tu spolu popovídáme o psí pomůcce kočárek pro psy, který mnoho majitelům značně usnadňuje péči o pejska. Jakmile si pořídíme psího mazlíčka, tak to nejsou jen příjemně strávené chvíle. Vůči tomuto malému stvoření máme i určité povinnosti a pejsek se na nás spoléhá, že ho nenecháme ve štychu. Nejčastěji tak můžeme potkat cestovní kočárky pro psy, které jsou lepší obdobou různých přepravek a boxů. Každý pes se přece jen po nějakém úseku pronese a proto je mnohem lepší pořídit si sportovní kočárek pro psy a zažít spolu mnohá dobrodružství. Některé aktivity jsou pro psa náročnější a nemusí je zvládat úplně dobře. Kvůli tomu ho ale přece nebudeme nechávat doma. Chlupáči by to bylo určitě líto, že nemohl jít s námi.

Kočárek pro psy: Tabulka srovnání TOP 10 kočárků pro pejsky podle zkušeností majitelů psů a recenzí spokojených zákazníků (zaměřeno na kvalita – cena, parametry, testy a popis)

Když se se podíváme do následující tabulky, kde jsme vybrali nejoblíbenějších 10 kočárků pro psy, tak se jedná o zboží s nejlepšími výsledky v recenzích. Procházeli jsme i psí diskuzní fóra, odborné portály pro psy a zájmové skupiny psů, aby jsme si mohli ověřit, zda jsou tyto výrobky skutečně kvalitní a u majitelů psů oblíbené. Samozřejmě jsme pak přihlédli i k parametru cena – kvalita. Nejlepší jsou dlouhodobé zkušenosti pejskařů, kteří mají i více pejsků. Ti nám pak můžou nabídnout užitečné rady ze svých bohatých zkušeností. Kvalitní kočárek pro psy se pozná už po několika dnech aktivního užívání. V tabulce má každý řádek odkaz, kde jsou podrobnosti o produktu a eshopy s nejlepšími cenami.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Flamingo Sport BuggyFlamingo Sport Buggy kočárek pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie Buggy kočárektrixie buggy kočárek pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kočárek pro psy - více zbožíSportovní kočárek pro psy recenze - více zboží*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kočárek pro psa - více zbožíTerénní kočárek pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené kočárky pro psy - více zbožíOblíbené kočárky pro psy recenze testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejlevnější kočárek na psa - více zbožíNejlevnější kočárek pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Profi Špičkové - více zboží Kočárek pro psy invalidní vozíky*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Vozík za kolo pro psa - více zboží Kočárek pro psy vozík za kolo psa invalidní*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejlevnější vozík pro psy - více zboží Nejlevnější vozík Kočárek pro psy sportovní*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Profi vozík pro psa - více zboží Kočárek pro psy Profi vozík na psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Nejlepší kočárek pro psa levně

Nejde vůbec o to, aby jsme hledali nejlepší kočárek pro psy. Každý majitel domácího mazlíčka má trochu jiné představy. Proto si vybíráme takovou pomůcku pro pejska, aby byla vyhovující pro nás oba. V případě malého chlupáče mu přece nebudeme pořizovat větší kočár jen kvůli tomu, že se nám líbí sportovní vzhled a upřednostňujeme určitou značku výrobce. Někdo pak potřebuje kočárek za kolo a jiný zase při projížďce na kolečkových bruslích. Jelikož už máme mnoho výrobců, tak je dostupných i mnoho variant kočárků a lze si tak vybírat z bohaté nabídky. K tomu se dají vybrat i levné výrobky, stačí si jen projít nabídku a nebo se podívat do výprodejových akcí eshopů.

  • Kočárek pro dva psy – zajímavá možnost, kdy má každý pejsek svůj oddělený prostor.
  • Menší kočárek pro malé psy – pro malého psa není potřeba velkého kočáru.
  • Kočárek pro psy s nadváhou – obézní psy dlouhé trasy nevydrží, proto je potřeba počítat s náhradní přepravou.
  • Použitý kočárek na psa bazar – pro pár ušetřených korun by jsme určitě nechtěli zůstat někde uprostřed cesty nepojízdní, vždy je lepší zakoupit nové a funkční zboží z obchodu.
  • Kočárek pro pejsky s vadou pohybu – i když pejsek nemůže, tak ho přece nenecháme zavřeného doma. Pes je součástí rodiny, tak proč ho nebrat na výlety sebou.
  • Větší kočárek pro velké psy – zejména starší chlupáči už celou cestu nevydrží, proto se rádi svezou a můžou pak s námi trávit čas v cíli.
  • Psí kočárek pro chlupáče po operačním zákroku – jakmile máme zotavujícího se pejska a už se má líp, tak by s námi jel na výlet určitě moc rád.
  • Kočárek pro starší psy a nebo štěňata s malou výdrží – i když na tom není pejsek po stránce výkonu moc dobře, tak mu to přece můžeme ulehčit.

Sportovní kočárek pro psy za kolo

V letním období je snad nejoblíbenější kočárek za kolo ve sportovní verzi. Léto je čas rodinných výletů na kole, kdy se jde celá rodina projet. Klidně to může být i na více dní někam do kempu a nebo na chatu. Kočárek pro psa tak slouží i jako taková mini pojízdná a přepravní taška. Uvnitř kočárku sice vezeme pejska, aby nemusel celou cestu za námi běžet. Ale k tomu se nabízí i mnoho užitečného prostoru, kam si můžeme odložit spoustu věcí. Ty by jsme jinak museli mít připevněné na kole a nebo na zádech v batohu. Tento psí dopravní prostředek nám poskytuje velké výhody, kdy můžeme cestovat celá rodina i s domácím mazlíčkem a k tomu máme ještě i skvělé úložné prostory.

Prodám kočárek pro psy bazar a bazoš – koupím kočárek pro psa

Každého z nás určitě napadne, proč si kupovat nový kočár, když na bazaru, bazoši a dalších inzertních portálech je mnoho levných kočárků pro psy. Ta odpověď je velice jednoduchá. Pokud si chceme pořídit tento dopravní prostředek pro našeho chlupáče, tak musíme mít jistotu, že zboží je ve 100% stavu. To ale bazarové kočárky bohužel nejsou, vždy je tam s něčím problém. Nejčastější znění inzerátu je takové, že již kočárek není potřeba a nebo už pejska nemají. To je většinou jen záminka, jak staré zboží prodat a zakoupit si opět úplně nový kočárek pro psy. Jakmile jsme totiž na cestách a něco se pokazí, tak jsme dojezdili. Proto je lepší zaplatit těch pár korun navíc a pořídit si úplně nové a tím pádem i funkční zboží, na které se můžeme kdekoliv spolehnout.


Je to nutná výbava pro chlupáče?

Nutná výbava to určitě není. Kočárek pro psy je už zejména pro pejsky, kteří jsou starší a už prostě tolik nevydrží. Často se ale používá i pro chlupáče, kteří mají dlouhodobé pohybové problémy. S touto pomůckou jim tak můžeme dopřát zase radost do života.


Transportní kočárek pro psa – kočárek pro velkého psa

Pokud máme velkého chlupáče, se kterým jsme vždy rádi cestovali na různá místa, tak i ve stáří ho sebou můžeme všude brát díky transportnímu kočárku. A je úplně jedno, zda půjdeme pěšky, na bruslích, kole a nebo elektrické koloběžce. Venkovního vzduchu si užijeme oba dva a připomeneme si naše dřívější výlety ve dvou. Pes má v kočárku perfektní výhled a je na něm vidět, že i když už například nevydrží celou cestu po vlastních, tak i v psím kočárku má z toho moc příjemný pocit. Určitě je to lepší, než kdyby byl už jen odkázaný na to, že musí celé dny sedět doma. To si žádný pejsek přece nezaslouží.

Bubble car tříkolka – kočárek pro psy

Pak je možnost si pořídit i tříkolku, která je určitou náhradou za sportovní kočárek pro psy. Tříkolka je menší a určená pro rychlejší jízdu. Můžeme tak převážet pejsky, kteří už nemají takovou výdrž uběhnout celou trasu. Namísto toho si v klidu vychutnají zážitek v tříkolce. Tříkolka se i velmi snadno vleze do MHD, kdy je mobilní na mnoho způsobů. Celý koncept se dá i dobře poskládat. Jako bonus k dobru je pak i mnoho úložných prostor, které na cestách skvěle využijeme. Nepotřebujeme tak mít batoh a nebo cokoliv po kapsách. Vše máme poskládané a uložené ve tříkolce, kde si vezeme našeho chlupáče.

Výstavní kočárek pro psy do 15 kg – kočárek pro psa hauck by togfit

Často se můžeme setkat i s tím, že natrefíme na kočárek luxusního vzhledu. Může se tak jednat o vyloženě výstavní kočárek pro psy, kdy se jezdí na různé soutěže. Na těchto výstavách pak bývá velká návštěvnost a kolikrát není úplně dobré tam mít pejska jen tak na volno. Ve svém kočárku má pes klid a nemůže se mu nic stát. A nakonec tu máme i hrdé majitele svých pejsků, kteří jim dopřávají lepší zboží, protože svého mazlíčka berou jako důležitého člena rodiny. Kočárky jsou většinou i označené, do kolik kilogramů jsou vhodné. Obvykle se značí po pěti kilech. Například do 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg, 30 kg a tak dále. Můžeme si pak přesněji vybrat zboží přímo pro naše psí plemeno.


Jak je to s vycházkami do přírody?

I k tomuto účelu je kočárek pro psy vhodný. Mnohem více se ale vyplatí zboží sportovnějšího charakteru. Při výběru pak hraje roli i velikost kol. S malými kolečky se nám nebude v lese jezdit dobře, chce to zvolit o něco větší velikosti.


Transportní kočárek pro psy do terénu – terénní kočárek pro psa recenze

Velkou výhodou této transportní pomůcky je, že se s ní můžeme dostat kamkoliv a společně tak sdílíme zážitky se svým pejskem. Terénní kočárky jsou přizpůsobené různému terénu. Takže s nimi můžeme na jednu stranu na cyklostezku, kde se rádi projíždíme na kolečkových bruslích a nebo pak i lesní cestičkou, kde to měl náš pejsek moc rád. Můžeme tak spolu zavzpomínat na staré časy, kdy se tam ještě chlupáč vesele proháněl. Kočárky jsou stále oblíbenější pomůckou pro cestování na více dní na kolech. Do kočáru se dá totiž uložit spousta věcí. A i když pojedeme celá rodina, tak si veškeré věci můžeme naložit právě na pejskovu přepravní pomůcku.

Jak můžeme chlupáči ještě více ulevit?

Když už se náš chlupáč méně pohybuje, protože má problémy s pohybovým aparátem, tak mu můžeme pomoci i doma. Nenecháme ho například vyskakovat na postel a nebo pohovku a dáme mu k ní nízké schůdky pro psy. Je to pak pro něj mnohem přijatelnější, když mu pomůžou schody, než aby někam vyskakoval. Skládací schůdky pro psa se dají postavit kamkoliv a ulehčí tak chlupáči mnoho sil. Má to i tu výhodu, že už nás v noci nebudí ze spánku, jen si vyleze po schodech a je klid.

Luxusní a nejlevnější kočárky pro psy recenze a bazar – prodám kočárek pro psa – bazar

Jedny z nejlevnějších kočárků lze pořídit na bazarech, kde patří i ty luxusnější z různých výstav pro psy a další varianty. Musíme mít ale na paměti, že bazarové kočáry jsou už v podstatě vyřazené zboží z nějakého důvodu. Prodávající si je vědom toho, že jeho výrobek už má to nejlepší za sebou a je nutné si pořídit úplně nový. Aby to však nepřišlo úplně nazmar, tak se pokusí to ještě prodat někde na bazarech. Pokud jezdíme delší výlety, tak se potřebujeme na dopravní prostředek pro chlupáče spolehnout. V případě bazarové věci to ale časem nejspíš dobře nedopadne. Doporučujeme koupit nové a funkční zboží. Pokud by se po cestě něco stalo, tak už nám dovnitř pes nikdy nevleze.

Top kočárek pro psy Trixie – luxusní kočárek pro psy sporty pet stroller

Každý kočárek je v něčem lepší a v něčem zase horší. Záleží vždy jen na majiteli, jaké má přesné požadavky na daný výrobek. Je rozdíl, když se podíváme na kočárek určený do města na běžný převoz pejska a pak na sportovně vyrobenou pomůcku pro aktivnější jedince. Vždy je dobré si pročítat popisky, k čemu je přepravní výrobek určený a pro co se nejvíce hodí. Trixie pomůcky jsou lehčí a většinou mají menší kolečka. Tedy se více hodí jako přepravní, záleží však od konkrétního výrobku.

Oblíbený kočárek pro psy buggy – kočárek pro psa sport buggy innopet comfort efa

Tento kočárek pro psy je sportovnějšího charakteru, jak můžeme na první pohled vidět. Hodí se tak i pro rychlejší jízdu, když jedeme například cyklostezkou. Zejména majitelky psů ho často používají v kombinací s kolečkovými bruslemi. Jednak se můžou o kočárek celou cestu opírat a veškeré potřebné věci si dají k pejskovi. Tím pádem i boty na přezutí a všechny další potřebné věci. Odpadá tak starost, že se muselo nosit všechno na zádech a ono to tak trochu překáželo. Tento způsob je mnohem lepší a záživnější.


Dá se sehnat i kompletně skládací?

Nabídka zboží je opravdu velká a dá se tak sehnat cokoliv. Kompletně skládací kočárek pro psy má tu výhodu, že ho můžeme snadno převážet v autě a jakmile budeme na místě, tak ho jen složíme a můžeme všichni vyrazit na výlet.


Nejlepší přívěsný vozík za kolo pro psa recenze – tažný vozík za psa

Při častých vyjížďkách si nemusíme pořizovat přímo kočárek. Tato oblíbená pomůcka lze velmi dobře nahradit i vozíkem za kolo. Není to jen tak nějaký obyčejný vozík, je to speciálně upravený přepravní výrobek, se kterým se bude dobře cestovat nám i našemu chlupáči. Jakmile jedeme na kole a máme za sebou upevněný vozíček i s pejskem, tak to v podstatě ani neregistrujeme, jako nějakou větší zátěž. Je však dobré si vybírat z lehčích vozíků. Při delší projížďce by to mohlo být přece jen znát. Záleží také na velikosti a váze našeho psího plemene.

Nejlepší vozík za kolo pro psa do 10kg, 20kg, 50kg použitý bazar i bazoš

Vozík za kolo pro psa si vybíráme hlavně podle velikosti našeho plemene. Nemá moc smysl vozit malého pejska ve velkém vozíku. Ne že by to nebylo možné, ale čím větší vozík máme, tím větší zátěž to pro nás na cestách bude. Vozík by měl být pro psa velikostně tak akorát, kdy nemá zbytečně přebytečného místa, ale nesmí být pro něj ani moc malý. U bazarových vozíků můžeme vidět značné opotřebení. A to nejhorší je, pokud si původní pejsek do vozíku několikrát ulevil. Jakmile to náš pes ucítí, tak se může klidně stát, že tam ani nevleze. Výhoda nového zboží je tedy značná.

Prodám přívěsný vozík pro psa za jízdní kolo a na běhání 2v1 bazar

Chlupáč se musí cítit uvnitř uvolněně a komfortně. Měl by mít možnost si i pohodlně lehnout a nebo se zcela běžně otočit. Díky průhledné síťce má výhled do všech stran, takže si může zvolit směr výhledu. Existují však i varianty, kdy si vozík můžeme připnout za jízdní kolo, ale je tu pak i možnost otočení držadla v rámci běhání. Celý koncept funguje systémem skládačky, kdy si vše upravíme podle naší potřeby a můžeme vyrazit. Vše je řešené bezpečně, stačí si jen prostudovat přiložený návod, jak to máme všechno správně namontovat a můžeme vyrazit na výlet.


Dostatečný prostor pro chlupáče je důležitý

Nikdy nekupujeme kočárek pro malé štěně. Pes časem vyroste a měl by nedostatek prostoru. Chlupáč se musí mít možnost uvnitř postavit a v klidu se otáčet i pohybovat. Jakmile bude chtít spát, tak ho nemůže malý prostor uvnitř omezovat. Před nakoupením kočáru si pejska vždy přeměříme.


Monty invalidní vozíky pro psy za kolo – vozíky pro ochrnuté psy

I když už náš pejsek není úplně pohyblivý, tak to přece neznamená, že by s námi nemohl jet někam na výlet. Výhodou vozíčků pro psy za kolo je ta, že tak svého chlupáče můžeme sebou kamkoliv převážet a může si užít chvíle plné dobrodružství s námi. Patří sem i pejsci, kteří jsou už například starší a už nemají tak velkou výdrž, jako to bylo dřív. To přece nevadí, klidně jim můžeme umožnit převoz vozíčkem.

Přepravní vozík pro psy za auto – přívěsný vozík na psy za auto prodám

K možnosti se nabízejí i přepravní vozíky vyloženě za auto, které jsou upravené přímo do rušného provozu. S takovým vozíkem se už na cyklostezku ale nepodíváme. Jedná se o těžší vozíky určené vyloženě za auto a ne za jízdní kolo. Celá konstrukce je vyrobená z pevného materiálu, kde je pes zavřený uvnitř. Nejedná se o žádný výletový vozík, je to určeno čistě na přepravu psa.

Jak vyrobit invalidní vozík pro psa na zadní nohy bazar prodám návod cena

Jestli už náš pejsek nemůže na zadní nožičky, tak se mu snažíme usnadnit jeho náročný pohyb různými vozíčky a dalšími pomůckami. Jednou z možností je vozíček mu i vyrobit, to ale moc nedoporučujeme. Pokud s takovými věcmi nemáme zkušenosti, tak by to mohlo být ještě horší. Jestli je už pejsek vyloženě nepohyblivý, tak mu raději vozíček zakoupíme. Výrobci moc dobře vědí, jak to má být s konstrukcí a všemi bezpečnostními prvky.


Snadná údržba a omyvatelný povrch

U těchto psích pomůcek není potřeba nějaké zvýšené péče. Jednou za čas stačí jen umýt od různých nečistot. Pokud dojdeme z venku promočení, tak samozřejmě všechny díly rozebrat a vysušit, než se opět vydáme na cesty.


Invalidní vozík pro psy za kolo bazar a diskuze

Z častých diskuzí vyplývá, že invalidní vozíčky a nebo vozíky za kolo z bazarů jsou na hraně použitelnosti. Největší problém asi spočívá v tom, že jízdní vlastnosti jsou již za celou dobu používání pozměněné k horšímu a hlavně je pak kolikrát vozíček cítit, že si tam chlupáč několikrát ulevil. Do něčeho takového už náš chlupáč nevleze. Výhodnější je pořídit úplně nové zboží.

Invalidní přívěsný vozík pro psy za kolo croozer dog xxl

Jedná se o sportovnější vozík, který už na první pohled působí skvělým dojmem. Dá se přidělat za jakékoliv kolo a můžeme s ním jezdit i po náročnějším terénu. Kamkoliv budeme moct jet na kole, tak ani s vozíkem to nebude žádný problém. Navíc je vozíček menšího provedení, takže nám nebude při jízdě ani moc překážet. Pejsek si rychle zvykne a výlety tak dostanou zcela jiný rozměr kvality.


Dbáme na bezpečnost

Jakmile vyrážíme na společné cesty, tak je vždy důležité myslet na naši bezpečnost. Patří sem různé reflexní prvky a nebo jsou také velmi dobré odrazky. Nikdy totiž nevíme, zda někde nezatmíme. A pokud ano, tak se určitě vyplatí pořídit reflexní pomůcky, díky kterým budeme neustále všude dobře viditelní.


Nejlepší kočárek pro psy recenze

Všechny recenze nás dokážou poměrně dost obohatit o nové poznatky z praxe. Ať už se v recenzích dočteme věci negativní a nebo pozitivní, tak to jsou pro nás cenné informace, se kterými se dá dále pracovat. Na procházení recenzí však nikdo nemá čas a právě kvůli tomu jsme vytvořili horní tabulku, kde je každý kočárek pro psy ověřený testy od zákazníků a jejich pejsků. Budoucí zákazníci tak získají lepší přehled o užitečném zboží.


Dá se využít i pro štěňata?

Ti nejmenší pejsci se velice rychle dokážou unavit. A jestli máme štěňátek více, tak je kočárek pro psy ideálním způsobem přepravy na různá místa. Například pokud s nimi jdeme někam na výcvikové hřiště a je to daleko, tak je kočárek vhodným řešením.


Kvalitní kočárek pro psy cena – lepší ceny v eshopech

I když není kočárek pro psy zrovna nejlevnější pomůcka pro našeho chlupáče, tak si musíme uvědomit, co všechno tím získáme. Nový kočárek pro psy nám umožní trávit se svým pejskem mnohem více času venku a zejména to jsou pak různé výlety a to i na kolech a nebo jiných přepravních prostředcích. V kamenných prodejnách jsou vždy větší ceny, proto nakupujeme v eshopech a internetových obchodech. Dobrá cena kočárku lze najít i v různých výprodejových akcích.

Jako poslední zmínku sem hodíme informaci o horním žebříčku nejoblíbenějšího zboží kočárek pro psy z recenzí zákazníků a chovatelů pejsků. Vybírali jsme pečlivě jen takové kočárky, které splňují důležité parametry. Ohled jsme brali i na poměr cena – kvalita. Přihlédli jsme k oblíbeným kočárkům podle recenzí, se kterými byli pejskaři nejvíce spokojení a nebyli s nimi žádné problémy. Každá komunita si vždy vybere ze svých zkušeností kvalitní a nejlepší kočárek pro psy. A ty jsme doplnili do horní tabulky.


Jak vybrat kočárek pro psy?

Kvalitnější kočárky pro psy se už v podstatě dají poznat na první pohled. A i kdyby byla cena o něco vyšší, než jsme původně chtěli, tak je dobré si uvědomit, že je to pro našeho domácího mazlíčka, který si to zaslouží. Jak už jsme si řekli, tak není dobré kupovat kočárek pro psy z bazaru a ani vyloženě ty nejlevnější, které jsou nekvalitních konstrukcí a z levných materiálů. Nový kočárek pro psy nám vydrží mnoho let a investice do této psí pomůcky se vyplatí. Krom toho pak budeme mít i s naším pejskem velmi bohaté zážitky a můžeme tak zažít mnohá společná dobrodružství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.