Menu Zavřeno

Kotec pro psa

nejlepší kotec pro psa recenze dřevěný venkovní prodám bazar bazoš daruji za odvoz levný do bytu cena montovaný zateplený

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Jakmile máme velkou zahradu a nebo pozemek kolem domu, tak je ideální si pořídit kvalitní kotec pro psa. Nové kotce pro psy jsou již dělané moderním způsobem, kdy mají i řadu funkcí usnadňující psí život a my tak budeme mít o pár starostí méně a to právě díky zboží kotec pro psa. Jestli má náš pes k dispozici celý pozemek, tak to občas nemusí být zrovna ideální. Dělá nepořádek po celém prostoru a když je špatné počasí, tak je to ještě mnohem horší. Tohle všechno snadno vyřeší kotec pro psa. Pokud je pak pes špinavý a dojde soused nebo návštěva, tak to také nemusí být zrovna chválihodné. Vybrat nejlepší kotec pro psa a vhodně ho umístit do prostoru se tak stává velmi dobrým řešením. I pes bude mít potom svůj klid, když mu vytvoříme tento druh zázemí.

Kotec pro psa: Tabulka NEJ 10 nejlepších kotců pro psy vycházejících ze zkušeností chovatelů psů a také recenzí od spokojených zákazníků

Do následující tabulky jsme vybrali deset nejlepších kotců pro psy z analýz recenzí a zkušeností majitelů psů. Nebylo to úplně jednoduché, kdy jsme museli procházet velké množství poznatků a sepsaných zkušeností, co se komu líbilo a nelíbilo. Nakonec jsme to ale zvládli a do tabulky dali jen takové kotce pro psy, které jsou pro majitele psů zcela vyhovující. Pravidelně jsme procházeli i mnoho psích portálů, zájmových chovatelských skupin a dalších diskuzních fór, kde se pejskaři scházejí a vyměňují si své názory a zkušenosti. Díky tomu jsme mohli zjistit všechna pozitiva a negativa daného zboží. Konečná tabulka tak obsahuje jen ty nejoblíbenější kotce pro pejsky. Součástí jsou i odkazy, kde se dají sehnat nejlepší ceny a další podrobnosti.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Dřevěný kotec pro psaDřevěný kotec pro psa recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Montovaný kotec pro psaProdám kotec pro psa bazar za odvoz*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Levné kotce pro psylevný kotec pro psa do bytu*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Psí kotec do bytunejlepší kotec pro psa na zahradu*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Zateplený kotec pro psaluxusní kotec pro psa montovaný*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejlevnější psí kotceNejlevnější kotec pro psa dřevěný*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Venkovní kotec pro psavenkovní kotec pro psa recenze testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Psí kotec na zahraduvenkovní kotec pro psa na zahradu recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kotec pro psa na mírujak vybrat kotec pro psa na míru*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Boudy pro psykvalitní levný kotec pro psa bouda výprodej*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Venkovní psí kotec se stříškou – oblíbený kotec pro psa

Oblíbené kotce pro psy jsou zejména ty se střechou, kdy dovnitř neprší a v zimě nepadá sníh. To je dobré si uvědomit hned na začátku, když se rozhodujeme, co si přesně vybrat. Prodávají se totiž i kotce, které mají stříšku jen tak na půl a nedostačující. Když kotec, tak už pořádný a se vším všudy. Pokud by jsme si nevybrali úplně správně v začátku, tak to pak přece nebudeme později dodělávat a upravovat. Potřebujeme mít jasnou představu, kde bude kotec stát a co všechno bude jeho součástí. Zda bude uvnitř i bouda na zimu a co ostatního bude mít pes k dispozici. Je dobré se pak ještě zajímat i o omyvatelné matrace pro psy. Pes bude na matraci ležet a ta mu dodá potřebný klid pro jeho tělo i komfort zároveň, aby si kvalitně odpočinul.

Prodám kotec pro psa bazoš – kotec na psa bazar prodám psí kotce

Mnohé z nás určitě napadlo, proč si nekoupit kotec z bazaru, bazoši a nebo nějakého dalšího inzertního portálu. Můžeme přece ušetřit pár korun. Tato varianta se nedoporučuje a to z jednoduchého důvodu. Takové kotce již mají většinou něco za sebou a na opotřebovaném materiálu je to poznat. Pokud je tam už navíc problém s funkčností, tak se jedná o naprosto nepoužitelné zboží. Nejhorší na tom ale je, pokud měl původní obyvatel kotce něco přenosného, to je pak velký problém, kdy to můžeme přenést i na svého chlupáče. A kolikrát by jsme se divili, když jsou tam chovaní například i holuby, kteří jsou přenašeči různých nemocí.

  • prodám psí kotec bazar
  • psí kotec bazoš
  • prodej kotce pro psa

Daruji za odvoz kotec pro psa s boudou psi kotec

Speciální pozornost by jsme měli věnovat případům, kdy nám chce někdo darovat kotec jen za odvoz. Na první pohled to může vypadat jako naprosto parádní dar v podobě kotec pro psa zdarma. Bohužel to ale neplatí a naše nadšení vyprchá v okamžiku, kdy si takový kotec přivezeme. V podstatě se už jedná o nefunkční a zničenou konstrukci určenou na odvoz k nejbližšímu kontejneru. Na diskuzích se dá i přečíst, že kotce určené k likvidaci, kdy se tam mohli chovat například ptáci, tak jsou uvedeny znovu do provozu a běžně se prodávají. Na to je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Daruji kotec pro psa ze dřeva – psí kotec 3x2m

Na pozoru by jsme pak měli být i u darovaných kotců, které jsou celé dřevěné. Materiál dřevo je samozřejmě skvělé, nic proti tomu. Problém ovšem nastává, pokud je to dřevo neudržované mnoho let. Za ty roky deště, sněhu a mrazu se to na něm všechno podepíše. Součástí pak už po tolika letech bývají i různí brouci, kteří jsou uvnitř nastěhovaní. Výsledek je pak takový, že jen majiteli prokážeme službu, kdy si celou ubikaci odvezeme a u sebe doma při instalaci zjistíme, že je to vlastně celé k vyhození. Rozměr kotec pro psa 3×2 je jinak velmi oblíbený. A kotec pro psa 2×2 je hned další oblíbený rozměr.

Použitý kotec pro psa si kontrolujeme ze všech stran.
I když je darovaný kotec pro psa zdarma, tak by měl ještě aspoň chvíli posloužit.
U kotec pro psa kontrolujeme stav všech stěn.
Montáž kotec pro psa u nás doma by měla být snadná.
Chybějící krmítka uvnitř zboží kotec pro psa můžeme dokoupit.
Životnost kotec pro psa už asi nebude nejlepší.
Pokud byl kotec pro psa předělávaný, tak se optáme na předchozí montáž.

Jak na něj chlupáče naučit?

Chce to hlavně s klidem a pomalu. Nemůžeme tam psa strčit a odejít pryč. Pejsek by pak vůbec nevěděl, co se děje a mohl by si to vyložit špatně. V začátcích s ním trávíme čas a chováme se, jako by to bylo běžné vybavení. Opouštíme ho jen v krátkých intervalech, které prodlužujeme.


Levný kotec pro psa do bytu – psí kotec do bytu

Pokud si vybíráme kotec pro psa do bytu, tak budeme přece jenom přemýšlet o trochu jiných parametrech. Bytový kotec se pořizuje v případě, kdy máme problematického psa a nebo se může jednat o štěňata, která ještě nedostala rozum. Jakmile si totiž potřebujeme zajít něco vyřídit do města a nebo na chvíli odjet, tak riskujeme zdemolování celého domu. Nejprve potřebujeme psa naučit dobrým mravům a teprve až potom ho postupně zvykat na to, že musí občas vydržet doma sám bez dozoru. Bytové kotce jsou přizpůsobené takovým způsobem, že tam může mít pejsek vše, co potřebuje. Dřevěný kotec pro psa 3×2 je jedna z možností, pokud máme v suterénu velkého domu dostatek prostoru.

  • kotce pro malé psy
  • větší kotce pro střední psy
  • kotce pro velké psy

Kotec pro psa za odvoz – venkovní kotce pro psy bazar

Opět zde platí, co jsme si už řekli v horních odstavcích. Není dobré to brát na lehkou váhu a darovaný kotec jen za odvoz bude znamenat skryté problémy. Psí ubikaci touto formou v podstatě získat vůbec nelze. A když ano, tak už jsou nepoužitelné a nebo je tam nějaký jiný skrytý problém, který nám jeho majitel samozřejmě neřekne. Pokud se v takové konstrukci například dělo něco špatného, tak si sebou ponese všudypřítomný zápach. Jakmile to náš pes ze záhybů kotce vycítí, tak ho tam nikdo nedostane.

Montovaný kotec pro psa 3×2 – luxusní kotce pro psy levně

Jestli bydlíme v novém a vysoce moderním domě, tak si můžeme pořídit i luxusně vypadající kotec pro psa montovaný. Všechny kotce nejsou jen o tom, že se skládají ze škaredých mříží a celkově nepěkného vzhledu. Když nás naše obydlí v určitém světle reprezentuje a máme významné plemeno psa, tak si budeme chtít pořídit i ubikaci pro psa na určité úrovni. Není to vůbec žádný problém, můžeme si dokonce nechat vyrobit kotec pro psa na míru. Zvolíme si materiál a celkovou sladěnou barevnost, aby se hodila k našemu domu. Jen si za to budeme muset trochu více připlatit.


Klidné zázemí pro chlupáče

Zázemí v podobě kotec pro psa je pro něj něco jako klidné míso, kde si může v klidu odpočinout a nebude ho tam nikdo vyrušovat. Proto neřešíme umístění hned u cesty a nebo chodníku, kde je neustálý ruch ze silnice. Pes má vědět, co se děje kolem domu, ale ohledně silnice už to přece vědět nemusí.

Kotec pro psa diskuze – kotec pro psa zkušenosti

Když máme nový dům a nikdy jsme pejska v této konstrukci neměli, tak je dobré si projít i nějaké ty diskuzní fóra a pročíst si zkušenosti ostatních majitelů psů. Kolikrát si při pročítání jejich příběhů a zkušeností zapamatujeme některé věci, o kterých jsme neměli vůbec žádné tušení. Sem tam pochytíme i nějakou tu zajímavou radu a dobré tipy do začátku. Nakonec si lze i z recenzí vybrat zajímavou konstrukci přesně podle našich představ. Ty jsme také zobrazili v horním žebříčku, kde jsou ty s nejlepšími recenzemi.


Kam umístit kotec pro psa – psí kotec s boudou

Ve většině případů se kotec pro psa umisťuje pro naše chlupaté mazlíčky někam na kraj zahrady a nebo pozemku. Není dobré ho mít umístěný hned za brankou. Pes pak bude štěkat na každého, kdo jenom projde kolem. Můžeme sice použít protištěkací obojek pro psy, aby jsme ho to odnaučili. Obojek proti štěkání je dobrý pro psy, kteří štěkají bez důvodu. Díky chytrému zboží protištěkací obojek se to odnaučí. Ideální poloha umístění kotce je někde mezi domem a brankou, kdy má pes naprostý přehled úplně o všem. Ale nemusí už vidět, co se děje na ulici za brankou. Tam už se ho to vůbec netýká. Důležité je rovněž myslet na to, aby nebyl celý den vystavený slunci. Někde ve stínu například pod stromem to pro něj bude ideální. Přes zimu se mu hodí bouda, která už má vyřešenou i kompletní izolaci.

  • kotec pro malého psa
  • dvojkotec pro psa
  • kotec pro středního psa
  • velký kotec pro velkého psa

Nejlepší kotec pro psa 2x3m skladem – nejlepší kotce pro psy recenze

U výběru finálního kotce se vždy zajímáme o veškerý popis a co všechno k tomu náleží. Nejlepší je si i zjistit, zda už má daný výrobek někdo doma a jak je spokojený s jeho využíváním. Tímto způsobem se můžeme dozvědět i věci, které jsou skryté a nebo nás před samotným nákupem ani nenapadli. Proto máme nahoře tabulku s kotci, které jsou již od majitelů psů vyzkoušené a obdržely velmi pozitivní recenze i chválu z celoročního užívání. Je tam uvedeno hned několik variant, aby si mohl vybrat každý podle svých potřeb.

Luxusní kotec pro psa – montované kotce pro psy do bytu

Domácí kotec pro psa je přece jen o trochu jiný a to z toho důvodu, že na něj nejsou vyvíjeny náročné venkovní podmínky. Proto nemusí být vyrobeny z odolnějších materiálů, které musí vydržet nepříznivé venkovní počasí. Tyto výrobky už došly tak daleko, že je můžeme využít i jako nábytek. Aby to prostě nevypadalo tak, že nám to bude doma jenom všude překážet. Taková šikovná psí ubikace se dá klidně postavit i k nábytkové stěně, kdy se na její vrch naskládají běžné bytové doplňky. Všechno to pak vypadá mnohem více přirozeně, než když by celá ubikace stála jen sama o sobě někde v koutě.

Venkovní kotec pro psa bazar – bazoš kotce pro psy bazoš

Bazarové ubikace nejsou bohužel vůbec nic úžasného a i když se nabízí úspora peněz, tak je vždy lepší si zakoupit úplně novou a hlavně nepoužitou. Jakmile vše září novotou, tak má z toho pak člověk i větší radost. Děláme to i pro našeho psího chlupáče. Nebude cítit žádné pachy jiného psa a nebude se tak stresovat při delším pobytu v této uzavřené konstrukci o samotě.


Ubikace pro více chlupáčů

Jakmile máme například dva pejsky, kteří spolu už vycházejí od mala, tak můžou být spolu i v kotci. Určitě by jsme se ale měli vyvarovat tomu, že tam zavřeme dva cizí psy, kteří se vůbec neznají. To by nemuselo dopadnout dobře.


Pro více chlupáčů už ne

Maximum psů v jedné konstrukci by mělo být na čísle dva. Víc psů už by tam být nemělo. Jednak by si vzájemně překáželi a pak už to není ani moc bezpečné.

Problém s miskami

Dalším problémem je totiž fakt, že si budou vzájemně chodit vyžírat misky a mohly by tak mezi nimi vzniknout časem neshody.

Nemusí být dobrá nálada

Pejsci si můžou jít časem i na nervy, když jich bude na jednom prostoru příliš moc.

Ideální jen pro jednoho

Krmítka jen pro sebe, kdy do sebe nemusí rychle házet krmivo v domnění, že mu ho druhý pes sní. Jednoduché kotce pro psy, kde je každý chlupáč svým pánem.

Jeden chlupáč – jedna konstrukce

Naprosto správné řešení, kdy nevznikají mezi psy žádné konflikty. Tyto kotce pro psy jsou nejpoužívanější.

Více chlupáčů – každý odděleně

Konstrukci si můžeme zvolit i takovou, kdy tvoří jeden celek. Ale každý pes má svůj vlastní oddělený prostor – rozdělené kotce pro psy. Tím pádem jsou kotce pro psy více snesitelnější.

Každý chlupáč má svůj prostor a klid

Je to hlavně o klidu a vlastním prostoru. Nemusí tak soupeřit s dalším psem o prostor klece. Oddělené kotce pro psy jsou pro více psů lepší variantou.

Starší chlupáči

U starších pejsků jsou už často změny v náladě a pro ně je ideální, když jsou v konstrukci sami a mají všechny krmítka jen pro sebe. I díky tomu jsou pak více vyrovnanější, když mají horší náladu.

Kvalitní kotec pro psa musí být chlupáči tak akorát, aby se v něm cítil pohodlně a bezpečně.

Jak naučit psa na kotec – jak zvykat psa na kotec?

V první řadě si musíme uvědomit, že tam pejska nikdy nezavíráme za trest. Mohl by to pak špatně pochopit a ke zboží kotec pro psa si vypěstuje značný odpor. Učíme ho formou hry, kdy se mu snažíme ukázat, že jeho ubikace je v podstatě tajná skrýš. Dovnitř mu dáváme něco dobrého a jsme s ním poblíž. Vždy se jedná o velmi krátké časové intervaly. Jakmile to pejsek pochopí, tak začneme intervaly prodlužovat až do doby, kdy si pes na kotec zvykne a bude ho brát jako běžnou součást. Dovnitř mu dáme samozřejmě pelech i misku se žrádlem a misku na vodu. Všechno, k čemu má běžně přístup, musí mít i uvnitř. Do začátku se určitě vyplatí dát mu tam oblíbené psí misky.

Dřevěný kotec pro psa 2×2 – dřevěné kotce pro psy skladem

Kotce se používají i tam, kde není možnost, aby nám pejsek mohl pobíhat celou dobu po zahradě. Platí to zejména pro psí tuláky, které pak musíme často všude hledat. Můžeme mít také ale i tvrdohlavého pejska, který běhá k sousedům a vznikají tak zbytečné spory. A pokud jsou na sousedově pozemku slepice a nebo nějaká jiná zvířata, tak by tam náš pejsek neměl co dělat. Je lepší ho držet na určitý čas zavřeného, aby nevznikl u sousedů nějaký malér. Rozměr 2×2 metry se používá celkem často a patří k nejčastější výbavě zahrady se psem. Konstrukce je určená pro malá i velká plemena.

Zateplený kotec pro psa Polsko – polské kotce pro psy z Polska kotec pro psi

Chceme varovat všechny zájemce o levné polské kotce pro psy. Na první pohled sice vypadají velmi dobře a cena je přímo skvělá. Problém je ale ve špatné konstrukci kotec pro psa a hlavně pak ve velice nekvalitních materiálech. Pro zvířata jsou tyto kotce dovezené z Polska velmi nebezpečné. Na diskuzních fórech si lze přečíst příběhy nespokojených uživatelů s těmito polskými ubikacemi. Mříže jsou daleko od sebe a díky nekvalitnímu materiálu se dokážou roztahovat. Pes je tak může vlastní silou a tělem roztáhnout, ale následně se mezi nimi zasekne a nemůže se vrátit zpět. A to se pro něj může stát osudným.

  • psí kotec Polsko
  • kotce pro psa Polsko

Ideální je začínat již od štěněte

U starších pejsků se už těžko učí nové změny a pravidla. Když máme velkou zahradu a nebo pozemek se psem, tak je dobré ho na kotec učit již za mladých psích let. V dospělosti psa mu to už pak bude připadat jako naprosto běžná věc.


Jak postavit psí kotec na míru – jak udělat kotec pro psa návod?

Ještě než se do toho pustíme, tak je potřeba si všechno důkladně promyslet. Ideálně si to nakreslit a projít si celý návod. Sepsat veškeré potřebné pomůcky a hlavně pak spočítat celkovou cenu za všechen potřebný materiál. Může se totiž stát, že jakmile budeme mít vše spočítané, tak se dostaneme na vyšší cenu, než když by jsme si kotec pro psa pořídili někde na eshopu ve slevě. Na to je dobré myslet předem. Pokud však chceme netradiční a originální konstrukci, tak ta nás bude stát méně v případě vlastní výroby. Akorát to vyžaduje určitou šikovnost. Mohli by jsme si sice objednat ubikaci přímo na míru, ale tam si už budeme muset značně připlatit.

Materiál na výrobu kotce pro psa – výroba kotce pro psa

Kvalitní kotec pro psa musí disponovat střechou i podlahou zároveň. Střecha chrání chlupáče před deštěm a sněhem. V létě je to pak ale i ochrana před sluncem, aby na něj neustále nepražilo. Podlaha se tak hodí ideálně z impregnovaného dřeva, jako nejvhodnějšího materiálu. Stěny kotce nemůžeme podceňovat, musí být vyrobeny rovněž z kvalitního materiálu. Vhodné jsou pevné ocelové trubky a rozestup volíme takový, aby se pes mezi nimi nepokoušel protahovat. Výroba sice není úplně jednoduchá, ale zkušený domácí kutil si s tím bude vědět rady. Součástí ubikace by měla být i bouda, kde bude mít chlupáč své místo na odpočinek.

Jak vyrobit kotec pro psa – stavba kotce pro psa návod

Začínáme tím způsobem, že podlaha kotce nemůže ležet na zemi. Takže je ideální vyrobit betonové sloupky, na kterých bude celá stavba umístěná. Podlaha je v nejlepším možném případě dřevěná. U střechy už tolik moc nezáleží. Boční stěny můžou být taktéž ze dřevěného materiálu a přední část je vybavena ocelovými sloupky a nebo se dají použít nerezové pozinkované mříže v rámech – jen se namontují. Součástí celé ubikace je pak bouda a to ideálně už i s izolací. Rozměry a celková velikost záleží na našich možnostech. Vždy ale mějme na paměti, že čím více prostoru kotec pro psa má, tím lépe pro pejska. V žádném případě se v kotci nesmí cítit příliš moc omezovaný malým prostorem.

 • psí kotec stavba
 • velikost kotce pro psa
 • psí kotec rozměry
 • kotec pro psa

Střecha vždy přesahuje podlahu ve všech směrech

Není možné, aby při špatném počasí na psa v kotci pršelo a nebo padal sníh. Vždy si musíme pohlídat, aby byl chlupáč v suchu. V zimě pak musí mít možnost schovat se v boudě, kde bude mít i teplo.


Nejlepší kotec pro psa recenze

Pokud řekneme nejlepší, tak to určitě neznamená ten nejdražší, jak si můžou někteří z nás myslet. Každý majitel chlupáče má naprosto jiné nároky na pořízenou ubikaci a tímto způsobem je k tomu i nutné přistupovat. Za další je pak velký rozdíl, zda si chceme pořídit kotec na zahradu, do bytu a nebo na dvůr. Vždy si potřebujeme dopředu vše naplánovat a zvážit možnosti. Do horní tabulky jsme tak přidali kvalitní kotce pro psy, kdy si můžeme vybrat z mnoha variant. Každá varianta má jiný způsob využití. Zároveň se u všech variant jedná o testované zboží od majitelů psů, kteří s nimi byli spokojení a napsali na ně kladné recenze.


Nejčastější materiál

V praxi se používá různý materiál, se kterým se můžeme setkat. Všeobecně platí, že ubikace musí být aspoň ze dvou stran vyplněná, aby byl pes chráněný. Nemůže se stát, že půjde na psa vidět ze všech stran. Při velkém větru tak snadno prochladne.

Dřevo

Zejména se používá na střechu a podlahu, kdy zajišťuje i určitou izolaci v chladnějších měsících pro kotec pro psa.

Beton

Určeno pro podlahy a nebo jako základ, na kterém bude celá ubikace postavená.

Zdivo

Zajišťuje dlouhou životnost ubikace a také stálou teplotu. Jedinou nevýhodou tak může být přítomná vlhkost.

Ocel

Nejčastěji jsou ocelí vybaveny trubky, které tvoří důležité ocelové stěny.

Sklo

I když se to může na první pohled zdát jako vtip, tak někteří majitelé psů mají kotce částečně i ze skla. Něco takového je ale pro chlupáče absolutně nevyhovující po všech stránkách.

Plast

Nejsou už moc často vidět, ale na bazarech se ještě stále nabízí kotec pro psa z plastu. Ty jsou samozřejmě velmi nevhodné z mnoha důvodů.

Plech

Ubikace z plechu se nedoporučují. Je to z toho důvodu, že má tento materiál nízkou životnost a některá silnější plemena ho můžou okusovat.

Kotec pro psa

Ať už si vybereme jakýkoliv materiál, tak mějme vždy na paměti, že pejsek tam musí být schopný bez jakýchkoliv problémů vydržet celý den a musí mu tam být příjemně.

Kotec pro psa a okolí

V okolí pejska by mělo být uklizeno, aby měl výhled na úplně celý pozemek a nic mu nepřekáželo.

Kotce pro psy bokem

Nemělo by to dopadnout takovým způsobem, že bude pes někde úplně mimo dění schovaný až za domem. Po celý den pak bude smutný a nešťastný.

Další zajímavé zboží na eshopech

Jako doplňkové věci se můžou hodit ještě i další pomůcky na zahradu a nebo k domu. Je to ve prospěch zvířete, kdy se vám můžou velmi hodit. Některé doplňky mají i dětské pojistky proti dětské zvědavosti (aby nesloužili jako dětské hry). Pro možnost osobních ukázek neváhejte vzít telefon (telefon na eshopu) a můžeme se domluvit. Veškeré pomůcky jsou úplně nové, ale nabízíme vám i použité z bazaru. Ty jsou otestované a nemají žádnou vadu.

 • boční plechové garáže z pozinkovaného trapézového plechu (otočný rozměr vám uděláme za příplatek, garáže pod naší nástěnkou)
 • elektrické plechové garáže z pozinkovaného trapézového plechu – možnost i střecha garáže – nový otočný úhel (přední elektrické)
 • doplňkové vybavení plechové garáže z pozinkovaného trapézového plechu – životnost stěna (dotazy zodpovíme)
 • přední plechové garáže z pozinkovaného trapézového plechu – otočný úhel u stěna (dotazy zodpovíme)
 • chovatelské boudy pro psy, články o zdraví psa, hračky, držáky, kotec pro psy kterou chcete na míru, všechna vaše úprava vyhrazena
 • transportní klece v kategorii – kompletní cestovní ochrana pejska – náš tip (poradíme vám zdarma)
 • boudy pro chlupáče jim budou tak akorát protože jsou na míru – na dotaz jsem online, vyhrazena změna
 • cestovní klece akce – koše na dotaz zobrazit – koše vlastní rozměr zobrazit (katalog 420 – 000 ) na dotaz jsem online
 • nové přední transportní voliéry různých profilů a víceúčelových stěn – plechové z trapézového plechu (kód produktů od 420, konzultace zdarma)
 • vitamíny balení od 650 Kč – vitamíny větší balení od 900 Kč – kombinované vitamíny od 900 Kč
 • přední domky (klece i tzv. garáže) různých profilů a stěn i proti slunci – možná úprava dle potřeby – práce za příplatek (doprava v ceně)
Zboží různého charakteru
 • deky a nové oblečení na rychlé dodání – deky od 600 Kč, katalog zdraví, velké boudy pro pejsky
 • přední voliéra dub zlatý – rozměr na míru včetně stěn boudy – voliéra na klíč – firma vám udělá nabídku
 • pelíšky pro chlupáče od 700 Kč, k dispozici i použité bazar od 600 Kč, jsem online na dotaz
 • chovatelské boudy pro psy různých profilů, články ohledně zdraví a chovatelské potřeby
 • voliéry na míru – voliéra dub materiál od 600 Kč – rozměr na míru včetně stěn – číslo práce v katalogu od 000
 • pracovní boty i oblečení na rychlé dodání – ceny od 900 Kč (lehké boty)
 • držáky na kotec pro psy a další chovatelské potřeby, střechu různých profilů i s podlahou
 • trvanlivé potraviny na cesty od 600 Kč – sekce trvanlivé značení pod 000 zobrazit kolonka jsem online
 • sušené maso od 700 Kč – sekce potraviny pod 000 – doplňkové od 600 Kč včetně dárkových misek i protihltacích misek
 • kotce pro psy a chovatelské boudy pro psy kterou chcete přesně na míru
 • doplňky pro ovce od 700 Kč – sekce ovce 000 – vše pro ovce a zvířete – kotce jsou větší

KOTEC PRO PSA

Je velmi účelné zařízení, pokud chceme mít pod drobnohledem zahradu a nebo pozemek. Při vhodném umístění bude mít pes kompletní přehled, zda se někdo pohybuje v blízkosti. Tato konstrukce pak ale také slouží k tomu, aby pes nechodil na pozemky sousedů za slepicemi a nebo jinými zvířaty. Protože by to nemuselo znamenat dobré sousedské vztahy.

Kotec pro psa levně

Jednou za čas lze na eshopech natrefit na zajímavé ceny při různých akcích. Stačí si jen takové věci hlídat a pak nakoupit se slevou a levně.

Celý nákup promyslíme dopředu

Vždy je dobré plánovat dopředu. Spočítáme si naši možnou investici a podle toho se pak zařídíme. Byl by dobrý nápad si i provést pečlivou kalkulaci.

Kotec pro psa jak velký

Záleží na našich možnostech, ale kotec můžeme mít postavený i na míru. Pes by se uvnitř nikdy neměl cítit, jako že je omezovaný a nemohl se ani otočit. Vždy musí mít dostatek místo pro běžné fungování. Nejčastější rozměry:

 • 2x3m bez boudy – více shop zobrazit konstrukce – více informací montáž – zdarma konzultace na produkt
 • s boudou 2x3m – více shop zobrazit konstrukce – více informací montáž – zdarma konzultace na produkt
 • 2x4m bez boudy – více shop zobrazit konstrukce – více informací montáž – zdarma konzultace na produkt
 • s boudou 2x4m – více shop zobrazit konstrukce – více informací montáž – zdarma konzultace na produkt
 • 2x2m bez boudy – více shop zobrazit konstrukce – více informací montáž – zdarma konzultace na produkt
 • s malou boudou 2x2m – produkt více v kategorii doplňky shop koupit – zdarma konzultace na produkt
 • se zákrytem 2x2m – produkt více v kategorii doplňky shop koupit – zdarma konzultace na produkt

Kotec pro psa 3x2m

Velice oblíbený je i rozměr 3x2m určený pro velká psí plemena. Dovnitř se vleze i bouda a další užitečné věci. Použité boční stěny se pak dají i různě kombinovat, pokud jsme využili správnou montáž. Je to sice další práce, ale dá se to udělat i rychle za příplatek. Jakmile máme nové stěny, tak ty se dají použít z obou stran. Díly do sebe dobře zapadají a pak je snadnější i doprava. Nabízíme různé modely a vybavení na dotaz. K dodání jsou i plechové garáže z pozinkovaného materiálu. Firma vám nabídne mnoho profilů a k dispozici jsou i transportní domky z pozinkovaného plechu. Vše je na dotaz a domky jsou česká výroba.

Další rozměry

Oblíbených rozměrů je mnohem více, to ale vždy záleží na možnostech majitele a jaká rozloha pozemku se nabízí. Chce si to všechno propočítat. Byl by dobrý nápad si pečlivě vše přeměřit v terénu a nebo si to v něm vykolíkovat.

Kotec pro psa kam umístit

Umístění volíme mezi domem a brankou u domu. To aby měl pes přehled, zda k nám někdo přichází. Ale můžeme mu vybrat i klidnější místo kousek od domu, záleží na možnostech. Pokud jsou v okolí hospodářská zvířata, jako například koně, tak kotec umístíme více do zákrytu. Může to být klidně i v okolí dřevěné střechy, kdy můžeme kotec ještě trochu více schovat. Hospodářská zvířata koně jsou na psy dobře zvyklí a nevadí jim. Koně možná jen nemají rádi pobíhající štěňata. Jinak nemají koně se psy žádný problém.

Jako potřebné vybavení do kotce se nám budou hodit i další pomůcky. Nemusí být zrovna nejlevnější, ale pomůcky se dají pořídit i levné do naši konstrukce. Levné boudy se dají zakoupit kdekoliv. Potřebujeme jen, aby tam byla ideální délka a šířka. Délka je dobrá zarovnaná se zadní stěnou. Pokud máme na pozemku dříve zmiňované koně, tak ti by neměli mít dovnitř přístup. Koně tam nemají co dělat, to je čistě jen pro psa. Kotec tak nemusí být největší, stačí jen volnější rozměr pro chlupáče.

Umístění ve stínu je super

Jestli je to možné, tak je ideální umístění ve stíně. Například vedle garáže, kde stíní celý den.

Nejoblíbenější kotec pro psa ze dřeva

Dřevo je nejčastěji používaný materiál. Dá se totiž snadno obrábět a různými způsoby upravit podle potřeby. Jakmile se použije správná technika a ideální stroje, tak můžeme vyrobit skvělé modely kotců. Stroje jsou pro výrobu důležité, kdy se jede zajetá technika výroby. Dřevo se nařeže podle vodítka na maximální přesnou míru a ani se to pak neodrazí moc na ceně. Při šikovném využití stroje se dokáže zajistit i správná technika výroby. Vhodné stroje jsou tak při výrobě důležitou součástí. V našich eshopech nabízíme i více produktů. Patří tam i různé a v současné době oblíbené obojky – svítící obojky a obojky proti parazitům.

Elegantní kotec pro psa do bytu

U této konstrukce je to malinko odlišnější, kdy je více taková domácí již na první pohled. Dá se vybrat i takové zboží, které vypadá jako běžný nábytek. Takový nábytek se dá pak přisunout k nábytkové stěně a vypadá to docela sympaticky. Boční díly se dají upravit takovým způsobem, aby ty díly vypadaly přirozeně s nábytkem. Chce to jen udělat správnou zadní montáž a ostatní díly dát do takového pořadí, aby se ty díly hodily k nábytku. Pak už se jen vloží ostatní potřebné věci, jako jsou misky na vodu a krmivo.

Velikost je důležitá

Záleží od velikosti pejska a konstrukce musí být v takových rozměrech, aby byl chlupáč schopný se v ní bez potíží pohybovat. A zároveň byl schopný v celém komplexu normálně fungovat po celý rok.

Nejkvalitnější kotec pro psa skladem

U eshopů je zároveň dobré se i dívat, zda je zboží skladem, něco k ceně, rozměru a z čeho jsou podlahy. Jestli kotec skladem není, tak se dotázat přes email, kdy skladem bude. Aby jsme pak nečekali na výrobek několik měsíců, email je vždy řešení. Některé eshopy mají přímo označené osobní místa, zda jsou skladem a když skladem nejsou, tak je hned vedle datum naskladnění a rozpis dalších údajů u výrobků. Občas se můžeme dotázat i na osobní email zaměstnance ohledně rozměru, na podlahu a další věci.

Na eshopech se lze přidat i do email databáze pro zasílání informací ohledně doplnění zboží na skladu. Tam už je ale potřeba vyplnit několik osobních údajů a různých osobních dat jako je email, jméno a další věci kontaktního charakteru copyright. Seznam osobních údajů je na eshopu. Je to dobrý způsob, jak zjistit nově naskladněné zboží, když ho nemají skladem.

Kotec pro psa bazar

Z bazaru nečekejme nic zázračného. Většinou to jsou už konstrukce, které dávno vypověděly svou službu a často jsou už spíš k odvezení do nejbližšího kontejneru. Musíme být opatrní a vše si důkladně projít. Kolikrát to jsou i vyřazené zahradní domky a jsou předělané i s podlahou. Ono v podstatě v bazaru můžeme natrefit na cokoliv. Jednou jsou to předělané zahradní domky na kotce a podruhé například dětské boudy na hraní. V hlavní kategorii tak může být cokoliv, když je dobrá dostupnost. Platba předem by měla být pro nás výstrahou. Konečná platba se řeší až na konec, kdy už máme prohlédnutou konstrukci. Platba vyžadující předem a následné zaslání by nás mělo odradit. Tímto způsobem se platba na bazarech určitě neřeší.

Správný výběr je důležitý

Není dobré vybírat konstrukci jen tak nahodile. Vždy by jsme si měli vše několikrát promyslet a prohlédnout i několik nabídek.

Kotec pro psa bazoš

Stejná situace, jako je tomu u bazaru. Jakmile se konstrukce nedaří prodat na jednom inzertním portále, tak se začne automaticky nabízet na dalším. Produkt se tak dostane koupit na více portálech. V kategorii doplňky se dá pak zobrazit i možná montáž. Pokud konstrukce není správného rozměru, tak se udělá montáž a celé se to předělá. Pokud je už ale materiál starý, tak se bohužel vše bortí. Lepší je zajít někam na shop a koupit úplně nový ve správném rozměru. Sice se nevyhneme vyšší ceně, ale koupit se vyplatí. Vydrží totiž mnoho let. Shop nabízí mnoho a dají se koupit i ostatní doplňky. Je to takový zlatý střed pro našeho chlupáče.

Nejlevnější kotec pro psa Polsko – nejhorší kotec pro psa z palet

U těchto konstrukcí by jsme měli dbát zvýšené opatrnosti, nejsou totiž vhodné. Je to hlavně z toho důvodu, že jsou použité velmi nekvalitní materiály a proto jsou konstrukce z Polska tak levné. Často se pak stává, že pes roztáhne vlastní silou mříže, ale zpět už nemůže a ne vždy to pak dopadne dobře. Není to ani tak kotec, spíš to připomíná slabší plechové klece a nebo zpracování jako voliéra. Jenže taková ta typická voliéra za garáží má většinou zpracování pro umístění ptactva a ne psa. Někde se to pak ještě nazývá jako pelíšky pro štěňata, kde je ohrádka, hračky a další vybavení plechové klece. A konstrukce z palet jsou jsou už úplně nepoužitelné.

Nejlepší je tradiční česká výroba, kdy je celá ohrádka vyrobená jako kvalitní produkt. Nevypadá to jako jednoduchá voliéra za garáží a nebo základní ohrádka s pelíšky. Konstrukce můžou být plechové a nebo dřevěné. A dobré jsou i různě kombinované plechové. Plechové jsou například střechy, kdy se to ideálně hodí. Uvnitř pak můžou být namísto boudy klece i nějaké hračky. Plechové střechy jsou lehké a před deštěm dobře ochrání. Do klece můžeme pejskovi umístit i jeho oblíbené pelíšky. Hračky se hodí také, aby se chlupáč necítil tolik sám.

Je dobré vybírat pozorně

Ať už vybíráme zahradní klece a nebo zahradní kotce, tak řešíme i podlahy a jaká je doprava. Doprava bývá často nákladná a velká zahradní konstrukce je i dost těžká a s držáky dlouhá. Proto se doprava k nám domů řeší složitěji. Zahradní klece jsou dost prostorné a většinou skládací. Takže je pak doprava i o něco levnější. Podlahy takové klece jsou rovněž skládací. Kvalitní držáky nám se vším pomůžou a doprava je pak i jednodušší. Zahradní konstrukce se na místě vyloží a následně složí. Jakmile máme na eshopu zboží vybráno, tak následuje doprava a její možnosti. Při doručení do cílového místa je to pak už snadné v podobě zahradní skládačky.

Zahradní konstrukce a plechové materiály

Materiály z plechu jsou velmi oblíbené. Z plechu se dají na zahradě postavit i malé haly – velmi podobné kotci jen namísto dřevo zde účinkuje plech. Tyto haly z plechu jsou pak velmi lehké a nepůsobí těžkým dojmem, jako je to u dřeva. Podlaha je samozřejmě dřevěná. Ale střecha a zadní stěna nemusí být vždy dřevěná. Konstrukce připomíná stavbu menší haly, ale výsledek je velmi přijatelný. Ještě než se do něčeho takového pustíme, tak je dobré si o tom zjistit mnoho údajů, aby s tím bylo zvíře v pohodě. Je nutné zejména kvalitní upevnění v případě velkého větru, aby nebylo zvíře ve stresu. Zadní stěna musí být dobře upevněná a i zadní úchyty musí být pevné. Pokud totiž zadní spoje nedrží správně a přijde vítr, tak začnou lítat vzduchem i misky.

Nejčastěji dřevěná podlaha je kvalitní a funkční

Dřevěná podlaha je jednou z nejoblíbenějších. Naprosto ideální funkční podklad v podobě dřevěná podlaha tvoří nejednu nabídku. Dřevěná podlaha jako funkční podklad je vhodná do každého ročního období. Kotce jsou tak funkční po celý rok a tvoří nejednu nabídku. Dřevěná podlaha se stala natolik oblíbená, že některé eshopy nabízejí konzultaci a nakreslenou ukázku zdarma. Kotce jsou pak více přístupnější, kdy se jedná o skvělou nabídku, kde je základem dřevěná podlaha.


Jak vybrat kotec pro psa – nejlepší psí kotec recenze

Vybíráme si zejména podle naší konkrétní potřeby. Nejprve se zajdeme podívat na místo umístění a popřemýšlíme, zda je ta plocha nejvhodnější a nebo se nenajde ještě i nějaká lepší. Důležité je také vědět, kterým směrem svítí po celý den slunce. Přece jen je lepší vybrat takové místo, aby na psa nesvítilo slunce od rána do večera. Pokud má konkrétní místo nějaké rozměrové omezení, tak je dobré si jej i zaměřit a zvážit další možnosti. Při finálním výběru konkrétního výrobku je na místě se i podívat, jaké zkušenosti s ním mají ostatní zákazníci a zda jsou k dispozici i recenze.

Značkový kotec pro psa psi kotce

Konstrukci nebudeme umisťovat jen tak někam nahodile. Místo musí být pečlivě vybráno. Lepší je i několik variant a pak je zvážit, která bude nejlepší pro nás, ale také pro chlupáče.


Vchod do ubikace

Musí být dostatečně velký, aby se dalo snadno dostat dovnitř i ven. Mechanismus zavírání volíme takový, který si pes nedokáže sám otevřít. Zabezpečený kotec pro psa nám pak může usnadnit mnoho problémů.


Kvalitní kotec pro psa cena – akční ceny

Nový kotec pro psa vyrobený z kvalitních materiálů nám vydrží mnoho let. A i když je počáteční cena vyšší, tak se nám to z dlouhodobého hlediska vyplatí. Není dobrou volbou hledat levné a nekvalitní výrobky. Ono se to bohužel velmi rychle projeví na kvalitě a nakonec nás to bude stát mnohem více peněz, když se budeme snažit sjednat následnou nápravu. U některých eshopů lze najít i různé akce, kde seženeme kvalitní zboží za zvýhodněné ceny. A nebo se pak děje i v případech, kdy se na trhu objeví nový moderní design a ten starší se potřebuje vyprodat.

Do finálního odstavce si teď už jen shrneme, že vybrat si kvalitní kotec pro psa se může zdát na první pohled jednoduché, ale není tomu tak úplně vždy. Zejména by jsme se měli vyhnout levným čínským a polským výrobkům z nekvalitního materiálu. Při jejich používání by jsme byli nakonec zklamáni, jako se to dá přečíst na různých chovatelských diskuzních fórech. Na kvalitě kotce pro psa by jsme měli vždy trvat. K dispozici je tak horní tabulka, kam jsme zařadili nejlepší a hlavně oblíbené kotce pro pejsky z poznatků a zkušeností jejich spokojených majitelů.

Správný kotec pro psa má být jeho celodenní ubikací a proto musí být vyrobený naprosto správně.

Větší kotec pro psa je vždy lepší.

Nový kotec pro psa je čistý a útulný. A takový kotec pro psa by chtěl mít každý pejsek.

Každý kotec pro psa by měl být útulný se všemi potřebnými věcmi pro celodenní pobyt.

Kotec pro psa by měl být vyrobený i z kvalitních materiálů, aby se například pes nezasekl mezi mřížemi, které snadno roztáhne.


Top kotec pro psa testy parametry a popis

Psí kotce pro psy se už dnes dají sehnat na mnoha místech. Důležité však je, aby jsme si mohli nějakým způsobem ověřit jejich kvalitu. Pokud je budeme vybírat na bazarech, kde se jich hemží mraky, tak si můžeme domů přivést velmi nekvalitní výrobek, ze kterého budeme nakonec nešťastní. Mnohem lépe vychází, když si pořídíme otestovaný kotec pro psa jinými chovateli. Máme tak jistotu, že námi vybraný kotec pro psa slouží již jiným majitelům psů velmi dobře. A ti s ním mají dobré zkušenosti, které se podepsali na pozitivních recenzích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.