Menu Zavřeno

Kotec pro psa

nejlepší kotec pro psa recenze dřevěný venkovní prodám bazar daruji za odvoz levný do bytu cena montovaný zateplený se střechou testy

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Jakmile máme velkou zahradu a nebo pozemek kolem domu, tak je nejlepší si pořídit kvalitní kotec pro psa. Nové kotce pro psy jsou již dělané moderním způsobem, kdy mají i řadu funkcí usnadňující psí život a my tak budeme mít o pár starostí méně a to právě díky zboží kotec pro psa. Jestli má náš pes k dispozici celý pozemek, tak to občas nemusí být zrovna ideální. Dělá nepořádek po celém prostoru a když je špatné počasí, tak je to ještě mnohem horší. Pokud je pes špinavý a dojde soused nebo návštěva, tak to také nemusí být zrovna vhodné. Tohle všechno snadno vyřeší kotec pro psa. Vybrat nejlepší kotec pro psa a vhodně ho umístit do prostoru se tak stává velmi dobrým řešením. I pes bude mít potom svůj klid, když mu vytvoříme tento druh zázemí.

Kotec pro psa: Tabulka NEJ 10 nejlepších kotců pro psy vycházejících ze zkušeností chovatelů psů a také recenzí od spokojených zákazníků

Do následující tabulky jsme vybrali deset nejlepších kotců pro psy z analýz recenzí a zkušeností majitelů psů. Nebylo to úplně jednoduché, kdy jsme museli procházet velké množství poznatků a sepsaných zkušeností, co se komu líbilo a nelíbilo. Nakonec jsme to ale zvládli a do tabulky dali jen takové kotce pro psy, které jsou pro majitele psů zcela vyhovující. Pravidelně jsme procházeli i mnoho psích portálů, zájmových chovatelských skupin a dalších diskuzních fór, kde se pejskaři scházejí a vyměňují si své názory a zkušenosti. Díky tomu jsme mohli zjistit všechna pozitiva a negativa různého zboží. Konečná tabulka tak obsahuje jen ty nejoblíbenější kotce pro pejsky, které se vyplatí pořídit. Na pravé straně jsou odkazy, kde jsou podrobnosti ohledně kotců, nejlepší ceny na eshopech a další hodnotné informace.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Levný kotec se střechou - víceOcelový Dřevěný kotec pro psa recenze se střechou*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Montovaný kotec pro psa - vícProdám kotec pro psa bazar za odvoz levně*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Shumee kotce pro psy - vícelevný kotec pro psa do bytu*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Psí kotec do bytu - více druhůnejlepší kotec pro psa na zahradu*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované kotceluxusní kotec pro psa recenze a testy montovaný ocelový pozinkovaný*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Levnější psí kotce - více druhůNejlevnější kotec pro psa dřevěný*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Meedo kotce pro psy - vícevenkovní kotec pro psa recenze testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Greatstore kotce pro psy - vícevenkovní kotec pro psa na zahradu recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní kotce pro psy - vícejak vybrat kotec pro psa na míru recenze testy a zkušenosti zákazníků*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Boudy pro psy - více druhůkvalitní levný kotec pro psa bouda výprodej*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Venkovní psí kotec se stříškou – oblíbený kotec pro psa (oblíbené kotce pro psy)

Oblíbené kotce pro psy jsou zejména ty se střechou, kdy dovnitř neprší a v zimě nepadá sníh. To je dobré si uvědomit hned na začátku, když se rozhodujeme, co si přesně vybrat. Prodávají se totiž i kotce, které mají stříšku jen tak na půl a nedostačující. Když kotec, tak už pořádný a se vším všudy. Pokud by jsme si nevybrali úplně správně v začátku, tak to pak přece nebudeme později dodělávat a upravovat. Potřebujeme mít jasnou představu, kde bude konstrukce stát a co všechno bude jeho součástí. Zda bude uvnitř i bouda na zimu a co ostatního bude mít pes k dispozici. Je dobré se pak ještě zajímat i o omyvatelné matrace pro psy. Pes bude na matraci ležet a ta mu dodá potřebný klid pro jeho tělo i komfort zároveň, aby si kvalitně odpočinul.

Kotec pro psa s boudou – psi kotec

Jakmile plánujeme kotec, tak nám musí být jasné, že tam pes nebude ležet na zemi. Do kotce patří kvalitní bouda a to ještě taková, která bude vyhovující do letních dnů a zároveň i do zimních měsíců. Je tedy dobré dbát na izolaci. Psali jsme o tom podrobný článek o psích boudách, kde jsme vše rozebrali, doporučujeme přečíst.

Kotec pro psa ze dřeva – psí kotec 3x2m

Rozměr kotec pro psa 3×2 je velmi oblíbený, kdy se jedná o nejčastější rozměr kotce. A kotec pro psa 2×2 je hned další oblíbený rozměr. Dřevěný materiál je perfektní hned z několika důvodů. Je levný a můžeme na něm provádět jakékoliv úpravy přesně podle našich představ. Kdykoliv si vzpomeneme něco přidat a nebo dokonce opravit, tak to není žádný problém.

Dřevěný kotec pro psa si můžeme jakkoliv upravovat.
I když je dřevěný kotec pro psa levnější, tak výhoda dřeva je značná.
U zboží kotec pro psa kontrolujeme stav všech stěn.
Montáž kotec pro psa u nás doma by měla být snadná.
Chybějící krmítka uvnitř zboží kotec pro psa můžeme dokoupit.
Životnost kotec pro psa je stanovena na mnoho let.
Pokud byl kotec pro psa předělávaný, tak se optáme na předchozí montáž.

Jak na něj chlupáče naučit?

Chce to hlavně s klidem a pomalu. Nemůžeme tam psa strčit a odejít pryč. Pejsek by pak vůbec nevěděl, co se děje a mohl by si to vyložit špatně. V začátcích s ním trávíme čas a chováme se, jako by to bylo běžné vybavení. Opouštíme ho jen v krátkých intervalech, které prodlužujeme.


Levný kotec pro psa do bytu – psí kotec do bytu (kotce pro psy do bytu)

Pokud si vybíráme kotec pro psa do bytu, tak budeme přece jenom přemýšlet o trochu jiných parametrech. Bytový kotec se pořizuje v případě, kdy máme problematického pejska a nebo se může jednat o štěňata, která ještě nedostala rozum. Jakmile si totiž potřebujeme zajít něco vyřídit do města a nebo na chvíli odjet, tak riskujeme zdemolování celého domu. Nejprve potřebujeme psa naučit dobrým mravům a teprve až potom ho postupně zvykat na to, že musí občas vydržet doma sám bez dozoru. Bytové kotce jsou přizpůsobené takovým způsobem, že tam může mít pejsek vše, co potřebuje. Dřevěný kotec pro psa 3×2 je jedna z možností, pokud máme v suterénu velkého domu dostatek prostoru.

  • kotce pro malé psy
  • větší kotce pro střední psy
  • kotce pro velké psy

Venkovní kotce pro psy

Tyto ubikace jsou vyráběny takovým způsobem, aby vydržely za jakýchkoliv venkovních podmínek. Ať už bude na konstrukci svítit celé dny slunce a nebo bude sněžit a teploty budou pod bodem mrazu. Nutné je však myslet na psa, který v té konstrukci bude ubytovaný. Tomu potřebujeme ubikaci vybavit miskami a boudou, kde bude moct veškeré nástrahy počasí přečkat. Bouda by mu měla umožnit takové podmínky, aby v ní mohl fungovat celé dny.

Montovaný kotec pro psa 3×2 – luxusní kotce pro psy levně

Jestli bydlíme v novém a vysoce moderním domě, tak si můžeme pořídit i luxusně vypadající kotec pro psa montovaný. Všechny kotce nejsou jen o tom, že se skládají ze škaredých mříží a celkově nepěkného vzhledu. Když nás naše obydlí v určitém světle reprezentuje a máme významné plemeno psa, tak si budeme chtít pořídit i ubikaci pro psa na určité úrovni. Není to vůbec žádný problém, můžeme si dokonce nechat vyrobit kotec pro psa na míru. Zvolíme si materiál a celkovou sladěnou barevnost, aby se hodila k našemu domu. Jen si za to budeme muset trochu více připlatit.


Klidné zázemí pro chlupáče

Zázemí v podobě kotec pro psa je pro něj něco jako odpočinkové místo, kde si může v klidu odpočinout a nebude ho tam nikdo vyrušovat. Proto neřešíme umístění hned u cesty a nebo chodníku, kde je neustálý ruch ze silnice. Pes má vědět, co se děje kolem domu, ale ohledně silnice už to přece vědět nemusí.

Kotec pro psa diskuze – venkovní kotec pro psa zkušenosti (kotce pro psy diskuze)

Když máme nový dům a nikdy jsme pejska v této konstrukci neměli, tak je dobré si projít i diskuzní fóra a pročíst si zkušenosti ostatních majitelů psů. Kolikrát si při pročítání jejich příběhů a zkušeností zapamatujeme věci, o kterých jsme neměli vůbec žádné tušení. Sem tam pochytíme i nějakou tu zajímavou radu a dobré tipy do začátku. Nakonec si lze i z recenzí vybrat zajímavou konstrukci přesně podle našich představ. Ty jsme také zobrazili v horním žebříčku, kde jsou ty s nejlepšími recenzemi.


Kam umístit kotec pro psa – psí kotec s boudou

Ve většině případů se kotec pro psa umisťuje pro naše chlupaté mazlíčky někam na kraj zahrady a nebo pozemku. Není dobré ho mít umístěný hned za brankou. Pes pak bude štěkat na každého, kdo jenom projde kolem. Můžeme sice použít protištěkací obojek pro psy, aby jsme ho to odnaučili. Obojek proti štěkání je dobrý pro psy, kteří štěkají bez důvodu. Díky chytrému zboží protištěkací obojek se to odnaučí. Ideální poloha umístění kotce je někde mezi domem a brankou, kdy má pes naprostý přehled úplně o všem. Ale nemusí už vidět, co se děje na ulici za brankou. Tam už se ho to vůbec netýká. Důležité je rovněž myslet na to, aby nebyl celý den vystavený slunci. Někde ve stínu například pod stromem to pro něj bude ideální. Přes zimu se mu hodí bouda, která už má vyřešenou i kompletní izolaci.

  • kotec pro malého psa
  • dvojkotec pro psa recenze
  • kotec pro středního psa
  • velký kotec pro velkého psa

Nejlepší kotec pro psa 2x3m skladem – nejlepší kotce pro psy recenze

U výběru finálního kotce se vždy zajímáme o veškerý popis a co všechno k tomu náleží. Nejlepší je si i zjistit, zda už má daný výrobek někdo doma a jak je spokojený s jeho využíváním. Tímto způsobem se můžeme dozvědět i věci, které nás před samotným nákupem ani nenapadli. Proto máme nahoře tabulku s kotci, které jsou již od majitelů psů vyzkoušené a obdržely velmi pozitivní recenze i chválu z celoročního užívání. Je tam uvedeno hned několik variant, aby si mohl vybrat každý podle svých potřeb.

Luxusní kotec pro psa recenze – montované kotce pro psy do bytu

Domácí kotec pro psa je přece jen o trochu jiný a to z toho důvodu, že na něj nejsou vyvíjeny náročné venkovní podmínky. Proto nemusí být vyrobeny z odolnějších materiálů, které musí vydržet nepříznivé venkovní počasí. Tyto výrobky už došly tak daleko, že je můžeme využít i jako nábytek. Aby to prostě nevypadalo tak, že nám to bude doma jenom všude překážet. Taková šikovná psí ubikace se dá klidně postavit i k nábytkové stěně, kdy se na její vrch naskládají běžné bytové doplňky. Všechno to pak vypadá mnohem více přirozeně, než když by celá ubikace stála jen sama o sobě někde v koutě.


Ubikace pro více chlupáčů

Jakmile máme například dva pejsky, kteří spolu už vycházejí od mala, tak můžou být spolu i v kotci. Určitě by jsme se ale měli vyvarovat tomu, že tam zavřeme dva cizí psy, kteří se vůbec neznají. To by nemuselo dopadnout dobře. Jednak je to pro ně nový prostor a také by se mohlo stát, že mezi sebou začnou soupeřit o každý metr kotce.


Pro více chlupáčů už ne

Maximum psů v jedné konstrukci by mělo být na čísle dva. Více psů už by tam být nemělo. Jednak by si vzájemně překáželi a pak už to není ani moc bezpečné.

Problém s miskami

Dalším problémem je totiž fakt, že si budou vzájemně chodit vyžírat misky a mohly by tak mezi nimi vzniknout časem neshody.

Nemusí být dobrá nálada

Pejsci si můžou jít časem i na nervy, když jich bude na jednom prostoru příliš moc.

Ideální jen pro jednoho

Krmítka jen pro sebe, kdy do sebe nemusí rychle házet krmivo v domnění, že mu ho druhý pes sní. Jednoduché kotce pro psy, kde je každý chlupáč svým pánem.

Jeden chlupáč – jedna konstrukce

Naprosto správné řešení, kdy nevznikají mezi psy žádné konflikty. Tyto kotce pro psy jsou nejpoužívanější.

Více chlupáčů – každý odděleně

Konstrukci si můžeme zvolit i takovou, kdy tvoří jeden celek. Ale každý pes má svůj vlastní oddělený prostor – rozdělené kotce pro psy. Tím pádem jsou kotce pro psy více snesitelnější.

Každý chlupáč má svůj prostor a klid

Je to hlavně o klidu a vlastním prostoru. Nemusí tak soupeřit s dalším psem o prostor klece. Oddělené kotce pro psy jsou pro více psů lepší variantou.

Starší chlupáči

U starších pejsků jsou už často změny v náladě a pro ně je ideální, když jsou v konstrukci sami a mají všechny krmítka jen pro sebe. I díky tomu jsou pak více vyrovnanější, když mají horší náladu.

Kvalitní kotec musí být chlupáči tak akorát, aby se v něm cítil pohodlně a bezpečně.

Jak naučit psa na kotec – jak zvykat psa na kotec?

V první řadě si musíme uvědomit, že tam pejska nikdy nezavíráme za trest. Mohl by to pak špatně pochopit a ke zboží kotec pro psa si vypěstuje značný odpor. Učíme ho formou hry, kdy se mu snažíme ukázat, že jeho ubikace je v podstatě tajná skrýš. Dovnitř mu dáváme něco dobrého a jsme u něho poblíž. Vždy se jedná o velmi krátké časové intervaly. Jakmile to pejsek pochopí, tak začneme intervaly prodlužovat až do doby, kdy si pes na konstrukci zvykne a bude ho brát jako běžnou součást. Dovnitř mu dáme samozřejmě pelech i misku se žrádlem a misku na vodu. Všechno, k čemu má běžně přístup, musí mít i uvnitř. Do začátku se určitě vyplatí dát mu tam oblíbené psí misky.

Dřevěný kotec pro psa 2×2 – dřevěné kotce pro psy skladem

Kotce se používají i tam, kde není možnost, aby nám pejsek mohl pobíhat celou dobu po zahradě. Platí to zejména pro psí tuláky, které pak musíme často všude hledat. Můžeme mít také ale i tvrdohlavého pejska, který běhá k sousedům a vznikají tak zbytečné spory. A pokud jsou na sousedově pozemku slepice a nebo nějaká jiná zvířata, tak by tam náš pejsek neměl co dělat. Je lepší ho držet na určitý čas zavřeného, aby nevznikl u sousedů nějaký malér. Rozměr 2×2 metry se používá celkem často a patří k nejčastější výbavě zahrady se psem. Konstrukce je určená pro malá i velká plemena.

Kotce pro psy na míru

Jednou z možností je pořídit si konstrukci i přímo na míru, kdy si můžeme zvolit materiál, vhodnou šířku, délku i výšku. Dokonce si můžeme nechat vyrobit v kotci i jakousi předsíňku s terasou, kdy má pejsek ještě více komfortu. Naší fantazii se meze nekladou a můžeme tak mít naprosto cokoliv. Těchto atypických kotců si můžeme nejčastěji všimnout poblíž luxusních rodinných domů, kdy chtějí majitelé i pro svého psa to nejlepší. A také aby i ta zahrada celkově nějak vypadala. Na druhou stranu je dobré mít na paměti, že si za takovou službu něco připlatíme.

Zateplený kotec pro psa Polsko – polské kotce pro psy z Polska kotec pro psi

Další variantou můžou být kotce z Polska, které můžou být i zateplené. Co jsme si procházeli různé diskuze a recenze, tak někteří zákazníci psali o použití levnějších materiálů. Uživatelé diskuzí pak mezi sebou komunikovali konstrukci kotec pro psa, z jakých materiálů může být konstrukce vyrobena a zda jsou na výběr i další materiály, ze kterých by to šlo poskládat. Kotec se pak nabízí i z materiálu dřevěného, záleží však na celkovém zhotovení a volby konstrukce.

  • psí kotec Polsko
  • kotce pro psa Polsko

Levný kotec pro psy Polsko – kotce pro psy Polsko

Variantou může být i kotec pro psy Polsko. Je však důležité si dávat pozor na volbu materiálů. Ty totiž většinou nejsou nejvíce kvalitní, aby se mohla snížit cena celé konstrukce. Pokud se už rozhodneme zakoupit konstrukci pro psy, tak by to mělo být z kvalitních materiálů, které vydrží i nepříznivé počasí. Nový kotec pro psy nám musí vydržet na mnoho let v perfektním stavu. Proto si už při výběru vybíráme takové zboží, které je kvalitní, vyplatí se to.


Ideální je začínat již od štěněte

U starších pejsků se už těžko učí nové změny a pravidla. Když máme velkou zahradu a nebo pozemek se psem, tak je dobré ho na konstrukci učit již za mladých psích let. V dospělosti psa mu to už pak bude připadat jako naprosto běžná věc a nebude mít žádné výhrady.


Jak postavit psí kotec na míru – jak udělat kotec pro psa návod? (jak postavit kotec pro psa)

Ještě než se do toho pustíme, tak je potřeba si všechno důkladně promyslet. Ideálně si to nakreslit a projít si celý návod. Sepsat veškeré potřebné pomůcky a hlavně pak spočítat celkovou cenu za všechen potřebný materiál. Může se totiž stát, že jakmile budeme mít vše spočítané, tak se dostaneme na vyšší cenu, než když by jsme si kotec pro psa pořídili někde na eshopu ve slevě. Na to je dobré myslet předem. Pokud však chceme netradiční atypickou a originální konstrukci, tak ta nás bude stát méně v případě vlastní výroby. Akorát to vyžaduje určitou šikovnost. Mohli by jsme si sice objednat ubikaci přímo na míru, ale tam si už budeme muset značně připlatit.

Materiál na výrobu kotce pro psa – výroba kotce pro psa

Kvalitní kotec pro psa musí disponovat střechou i podlahou zároveň. Střecha chrání chlupáče před deštěm a sněhem. V létě je to pak i ochrana před sluncem, aby na něj neustále nepražilo. Podlaha se tak hodí ideálně z impregnovaného dřeva, jako nejvhodnějšího materiálu. Stěny kotce nemůžeme podceňovat, musí být vyrobeny rovněž z kvalitního materiálu. Vhodné jsou pevné ocelové trubky a rozestup volíme takový, aby se pes mezi nimi nepokoušel protahovat. Výroba sice není úplně jednoduchá, ale zkušený domácí kutil si s tím bude vědět rady. Součástí ubikace by měla být i bouda, kde bude mít chlupáč své místo na odpočinek.

Jak vyrobit kotec pro psa – stavba kotce pro psa návod

Začínáme tím způsobem, že podlaha kotce nemůže ležet na zemi. Takže je ideální vyrobit betonové sloupky, na kterých bude celá stavba umístěná. Podlaha je v nejlepším možném případě dřevěná. U střechy už tolik moc nezáleží. Boční stěny můžou být taktéž ze dřevěného materiálu a přední část je vybavena ocelovými sloupky a nebo se dají použít nerezové pozinkované mříže v rámech – jen se namontují. Součástí celé ubikace je pak bouda a to ideálně už i s izolací. Rozměry a celková velikost záleží na našich možnostech. Vždy ale mějme na paměti, že čím více prostoru kotec pro psa má, tím lépe pro pejska. V žádném případě se v kotci nesmí cítit příliš moc omezovaný malým prostorem.

 • psí kotec stavba
 • velikost kotce pro psa
 • psí kotec rozměry
 • kotec pro psa

Střecha vždy přesahuje podlahu ve všech směrech

Není možné, aby při špatném počasí na psa v kotci pršelo a nebo padal sníh. Vždy si musíme pohlídat, aby byl chlupáč v suchu. V zimě pak musí mít možnost schovat se v boudě, kde bude mít i teplo. Lepší boudy disponují i předsíňkou, kdy se pomocí šikovné konstrukce nedostane dovnitř vítr.


Nejlepší kotec pro psa recenze

Pokud řekneme nejlepší, tak to určitě neznamená ten nejdražší, jak si můžou někteří majitelé psů myslet. Každý majitel chlupáče má naprosto jiné nároky na pořízenou ubikaci a tímto způsobem je k tomu i nutné přistupovat. Za další je pak velký rozdíl, zda si chceme pořídit kotec na zahradu, do bytu a nebo na dvůr. Vždy si potřebujeme dopředu vše naplánovat a zvážit možnosti. Do horní tabulky jsme tak přidali kvalitní kotce pro psy, kdy si můžeme vybrat z mnoha variant. Každá varianta má jiný způsob využití. Zároveň se u všech variant jedná o testované zboží od majitelů psů, kteří s nimi byli spokojení a napsali na ně kladné recenze.


Nejčastější materiál

V praxi se používá různý materiál, se kterým se můžeme setkat. Všeobecně platí, že ubikace musí být aspoň ze dvou stran vyplněná, aby byl pes chráněný. Nemůže se stát, že půjde na psa vidět ze všech stran. Při velkém větru tak snadno prochladne.

Dřevo

Zejména se používá na střechu a podlahu, kdy zajišťuje i určitou izolaci v chladnějších měsících pro kotec pro psa.

Beton

Určeno pro podlahy a nebo jako základ, na kterém bude celá ubikace postavená.

Zdivo

Zajišťuje dlouhou životnost ubikace a také stálou teplotu. Jedinou nevýhodou tak může být přítomná vlhkost.

Ocel

Nejčastěji jsou ocelí vybaveny trubky, které tvoří důležité ocelové stěny.

Sklo

I když se to může na první pohled zdát jako vtip, tak někteří majitelé psů mají kotce částečně i ze skla. Něco takového je ale pro chlupáče nevyhovující.

Plast

Nejsou už moc často vidět, ale v minulých letech se jich pár vyrábělo, takže ještě stále i dnes se někde nabízí kotec pro psa z plastu. Ty samozřejmě příliš moc vhodné nejsou z mnoha důvodů.

Plech

Ubikace z plechu (mříže) se příliš nedoporučují. Je to z toho důvodu, že má tento materiál nízkou pevnost a některá silnější plemena ho můžou roztáhnout.

Kotec pro psa

Ať už si vybereme jakýkoliv materiál, tak mějme vždy na paměti, že pejsek tam musí být schopný bez jakýchkoliv problémů vydržet celý den a musí mu tam být příjemně.

Kotec pro psa a okolí

V okolí pejska by mělo být uklizeno, aby měl výhled na úplně celý pozemek a nic mu nepřekáželo.

Kotce pro psy bokem

Nemělo by to dopadnout takovým způsobem, že bude pes někde úplně mimo dění schovaný až za domem. Nebude mít tak přehled o důležitých věcech a tím pádem nám ani nemůže hlásit, zda se někdo blíží k domu.

Další zajímavé zboží na eshopech

Jako doplňkové věci se můžou hodit ještě i další pomůcky na zahradu a nebo k domu. Je to ve prospěch zvířete, kdy se vám můžou velmi hodit. Některé doplňky mají i dětské pojistky proti dětské zvědavosti (aby nesloužili jako dětské hry). Pro možnost poradenství neváhejte vzít telefon (telefon na eshopu).

 • boční plechové garáže z pozinkovaného trapézového plechu (otočný rozměr vám uděláme za příplatek, garáže pod naší nástěnkou)
 • elektrické plechové garáže z pozinkovaného trapézového plechu – možnost i střecha garáže – nový otočný úhel (přední elektrické)
 • doplňkové vybavení plechové garáže z pozinkovaného trapézového plechu – životnost stěna (dotazy zodpovíme)
 • přední plechové garáže z pozinkovaného trapézového plechu – otočný úhel u stěna (dotazy zodpovíme)
 • chovatelské boudy pro psy, články o zdraví, hračky, držáky, kotec pro psy, které chcete na míru
 • transportní klece v kategorii – kompletní cestovní ochrana pejska – náš tip (poradíme vám pdf zdarma)
 • boudy pro chlupáče jim budou tak akorát, možnost i na míru – na dotaz online
 • cestovní klece akce – koše na dotaz zobrazit – koše vlastní rozměr zobrazit (katalog 420 – 000 ) na dotaz online
 • nové přední transportní voliéry různých profilů a víceúčelových stěn – plechové z trapézového plechu (kód produktů, konzultace zdarma)
 • vitamíny balení – vitamíny větší balení – kombinované vitamíny
 • přední domky (klece i tzv. garáže) různých profilů a stěn i proti slunci – možná úprava dle potřeby – práce za příplatek (doprava v ceně)
Zboží různého charakteru

Na eshopech jsou nám k dispozici i další pomůcky, které můžeme využít pro naše domácí mazlíčky.

 • deky a nové oblečení na rychlé dodání – deky, katalog zdraví, velké boudy pro pejsky
 • přední voliéra dub zlatý – rozměr na míru včetně stěn boudy – voliéra na klíč – firma vám udělá nabídku
 • pelíšky pro chlupáče k dispozici online i na dotaz
 • chovatelské boudy pro psy různých profilů, články ohledně zdraví a chovatelské potřeby
 • voliéry na míru – voliéra dub materiál – rozměr na míru včetně stěn – číslo práce v katalogu od
 • pracovní boty i oblečení na rychlé dodání – lehké boty
 • držáky na kotec pro psy a další chovatelské potřeby, střechu různých profilů i s podlahou
 • trvanlivé potraviny na cesty – sekce trvanlivé značení, zobrazit kolonka online
 • sušené maso – sekce potraviny – doplňkové včetně dárkových misek i protihltacích misek
 • kotce pro psy a chovatelské boudy pro psy – přesně na míru
 • doplňky pro ovce – sekce ovce – vše pro ovce a zvířete – kotce jsou větší

KOTEC PRO PSA

Je velmi účelné zařízení, pokud chceme mít pod drobnohledem zahradu a nebo pozemek. Při vhodném umístění bude mít pes kompletní přehled, zda se někdo pohybuje v blízkosti. Tato konstrukce pak ale také slouží k tomu, aby pes nechodil na pozemky sousedů za slepicemi a nebo jinými zvířaty. Protože by to nemuselo znamenat dobré sousedské vztahy.

Kotec pro psa levně

Jednou za čas lze na eshopech natrefit na zajímavé ceny při různých akcích. Stačí si jen takové věci hlídat a pak nakoupit se slevou a levně.

Celý nákup promyslíme dopředu

Vždy je dobré plánovat dopředu. Spočítáme si naši možnou investici a podle toho se pak zařídíme. Byl by dobrý nápad si i provést pečlivou kalkulaci všech potřebných položek.

Kotec pro psa jak velký – kotce pro psy

Záleží na našich možnostech, ale kotec můžeme mít postavený i na míru. Pes by se uvnitř nikdy neměl cítit, jako že je omezovaný a nemohl se ani otočit. Vždy musí mít dostatek místa pro běžné fungování. Nejčastější rozměry:

 • 2x3m bez boudy – více shop zobrazit konstrukce – více informací montáž – zdarma konzultace na produkt
 • k dispozici je i další vybavení pro psí konstrukci
 • s boudou 2x3m – více shop zobrazit konstrukce – více informací montáž – zdarma konzultace na produkt
 • možný výběr materiálu dle vlastních potřeb
 • 2x4m bez boudy – více shop zobrazit konstrukce – více informací montáž – zdarma konzultace na produkt
 • zajímavé tvary i rozměry
 • s boudou 2x4m – více shop zobrazit konstrukce – více informací montáž – zdarma konzultace na produkt
 • výška konstrukce se dá zvolit
 • 2x2m bez boudy – více shop zobrazit konstrukce – více informací montáž – zdarma konzultace na produkt
 • možnost vybudování zákrytu pro silné povětrnostní podmínky
 • s malou boudou 2x2m – produkt více v kategorii doplňky shop koupit – zdarma konzultace na produkt
 • možnost výběru exotického dřeva
 • se zákrytem 2x2m – produkt více v kategorii doplňky shop koupit – zdarma konzultace na produkt

Kotec pro psa 3x2m

Velice oblíbený je i rozměr 3x2m určený pro velká psí plemena. Dovnitř se vleze i bouda a další užitečné věci. Použité boční stěny se pak dají i různě kombinovat, pokud jsme využili správnou montáž. Jakmile máme nové stěny, tak ty se dají použít z obou stran. Díly do sebe dobře zapadají a pak je snadnější i doprava. Nabízí se různé modely a vybavení na dotaz. K dodání jsou i plechové garáže z pozinkovaného materiálu. Eshopy vám nabídnou mnoho profilů a k dispozici jsou i transportní domky z pozinkovaného plechu. Vše je na dotaz a domky jsou česká výroba.

Další rozměry

Oblíbených rozměrů je mnohem více, to ale vždy záleží na možnostech majitele a jaká rozloha pozemku se nabízí. Chce si to všechno propočítat. Byl by dobrý nápad si pečlivě vše přeměřit v terénu a nebo si to v něm vykolíkovat pro lepší přehled.

Kotec pro psa kam umístit – kotce pro psy zkušenosti

Umístění volíme mezi domem a brankou u domu. To aby měl pes přehled, zda k nám někdo přichází. Ale můžeme mu vybrat i klidnější místo kousek od domu, záleží na možnostech. Pokud jsou v okolí hospodářská zvířata, jako například koně, tak konstrukci umístíme více do zákrytu. Může to být klidně i v okolí dřevěné střechy, kdy můžeme kotec ještě trochu více schovat. Hospodářská zvířata koně jsou na psy dobře zvyklí a nevadí jim. Koně možná jen nemají rádi pobíhající štěňata. Jinak nemají koně se psy žádný problém.

Jako potřebné vybavení do kotce se nám budou hodit i další pomůcky. Nemusí být zrovna nejlevnější, ale pomůcky se dají pořídit i levné do naši konstrukce. Levné boudy se dají zakoupit kdekoliv. Potřebujeme jen, aby tam byla ideální délka a šířka. Délka je dobrá, když je zarovnaná se zadní stěnou. Pokud máme na pozemku dříve zmiňované koně, tak ti by neměli mít dovnitř přístup. Koně tam nemají co dělat, to je čistě jen pro psa. Kotec tak nemusí být největší, stačí jen volnější rozměr pro chlupáče.

Umístění ve stínu je super

Jestli je to možné, tak je ideální umístění ve stínu. Například vedle garáže, kde stíní celý den. Pes tak není vystavený silnému slunci, kdy by se mohl přehřívat.

Nejoblíbenější kotec pro psa ze dřeva – nejoblíbenější kotce pro psy (kvalitní kotec pro psy levně)

Dřevo je nejčastěji používaný materiál. Dá se totiž snadno obrábět a různými způsoby upravit podle potřeby. Jakmile se použije správná technika a ideální stroje, tak můžeme vyrobit skvělé modely kotců. Stroje jsou pro výrobu důležité, kdy se jede zajetá technika výroby. Dřevo se nařeže podle vodítka na maximální přesnou míru. Při šikovném využití stroje se dokáže zajistit i správná technika výroby. Vhodné stroje jsou tak při výrobě důležitou součástí, kdy kotec pro psy vypadá pěkně přírodně. V eshopech se nabízí i více produktů. Patří tam i různé a v současné době oblíbené obojky – svítící obojky a obojky proti parazitům.

Elegantní kotec pro psa do bytu luxusní a malý kotec pro psy zkušenosti

U této konstrukce je to malinko odlišnější, kdy je více taková domácí již na první pohled. Dá se vybrat i takové zboží konstrukce pro pejska do bytu, které vypadá jako běžný nábytek. Tento nábytek kotec pro psy do bytu se dá pak přisunout k nábytkové stěně a vypadá to docela sympaticky. Boční díly se dají upravit tak, aby ty díly vypadaly přirozeně a ladily s nábytkem. Chce to jen udělat správnou zadní montáž a ostatní díly dát do pořadí, aby se ty díly hodily k nábytku. Pak už se jen vloží další potřebné věci, jako jsou misky na vodu a krmivo. Moderní kotec pro psy může velmi pěkně ladit i se zbytkem obývací stěny.

Nejlepší kotec pro psa do bytu recenze – jak vybrat levný kotec pro psa do bytu levně

Bytový kotec do bytu si můžeme vybírat ze široké nabídky, kdy si můžeme zvolit i barevnost dřeva. Oblíbené kotce pro psy do bytu jsou v poslední době nábytkové stěny, které vypadají v bytě mnohem více přirozeněji. Na jednu stranu to může působit i jako příjemný designový doplněk k nábytkové stěně. A pokud chceme odejít a pejska nechat doma samotného, tak mu dáme dovnitř vše potřebné a pejsek nebude dělat nepořádek po celém domě.

Velikost je důležitá – velikost kotce pro psa (nejvíce kvalitní kotec pro psa do bytu zkušenosti)

Záleží od velikosti pejska a konstrukce musí být v takových rozměrech, aby byl chlupáč schopný se v ní bez potíží pohybovat. A zároveň byl schopný v celém komplexu normálně fungovat po celý rok.

Nejkvalitnější kotec pro psa skladem – nejkvalitnější kotce pro psy

U eshopů je zároveň dobré se i dívat, zda je zboží skladem, něco k ceně, rozměru a z čeho jsou podlahy. Jestli konstrukce skladem není, tak se dotázat přes email a nebo telefonem, kdy skladem bude. Aby jsme pak nečekali na výrobek několik měsíců, email je vždy řešení. Některé eshopy mají přímo označené osobní místa, zda jsou skladem a když skladem nejsou, tak je hned vedle datum naskladnění a rozpis dalších údajů u výrobků.

Kotec pro psa recenze – odkládací kotce pro psy

Tento druh ubikace je pro psa ideální, když máme velkou zahradu a nebo možnost většího prostoru, kde potřebujeme mít psa, který bude hlídat pohyb kolem domu. Pes má tak naprostý přehled, kdo se kdy kolem domu pohybuje a může nás na to vždy upozornit.

Správný výběr je důležitý – venkovní kotec pro psy diskuze a nejlepší kotec pro psy recenze

Není dobré vybírat konstrukci jen tak nahodile. Vždy by jsme si měli vše několikrát promyslet a prohlédnout i několik nabídek. Procházením různých variant se nám vždy vyplatí. Kolikrát můžeme narazit i na zajímavé zboží. Ideální je zajít se podívat přímo i na místo, kde bude konstrukce stát a trochu si to představit. Například jakým směrem svítí slunce, jak moc tam fouká vítr a další věci, které by pro pejska mohly být nepříjemné.

Nejlevnější kotec pro psa Polsko – kotec pro psa z palet – levné kotce pro psy (nejlevnější kotce pro psy)

Na diskuzních fórech se můžeme kolikrát dočíst, že klece z Polska můžou mít i plechové mříže. Na diskuzních fórech se probíralo, zda je to vhodné pro malá i velká plemena. Pes by se měl uvnitř cítit dobře a měl by mít k dispozici veškeré potřebné věci jako je voda a miska s krmivem. Uvnitř pak můžou být namísto boudy klece i nějaké hračky. Do klece můžeme pejskovi umístit i jeho oblíbené pelíšky. Hračky se hodí také, aby se chlupáč necítil tolik sám.

Venkovní kotec pro psa bazar – levný kotec pro psa bazar diskuze (nejlevnější kotec pro psa bazar zkušenosti)

Existuje i varianta, že si zakoupíme konstrukci z bazaru – kotec pro psa bazar. Na jednu stranu sice můžeme ušetřit pár korun, ale musíme si také uvědomit, zda to bude správně. Bazarové kotce už nesou samozřejmě známky opotřebení. A pak je tu ještě další problém, že takto použitá konstrukce už bude zapáchat i předchozím psem a nemůžeme vědět, zda to bude pro našeho pejska přijatelné. Na diskuzních fórech si můžeme přečíst, že to s některými psy není jednoduché, protože do kotce z bazaru jít nechtějí a to z toho důvodu, že tam právě cítí předchozího psa. Mnohem lepší než bazar kotce je koupit si úplně novou a nepoužitou konstrukci.

Je dobré vybírat pozorně

Ať už vybíráme zahradní klece a nebo zahradní kotce, tak řešíme i podlahy a jaká je doprava. Doprava bývá často nákladná a velká zahradní konstrukce je i dost těžká a s držáky dlouhá. Proto se doprava k nám domů řeší složitěji. Zahradní klece jsou dost prostorné a většinou skládací. Takže je pak doprava i o něco levnější. Podlahy takové klece jsou rovněž skládací. Kvalitní držáky nám se vším pomůžou a doprava je pak i jednodušší. Zahradní konstrukce se na místě vyloží a následně složí. Jakmile máme na eshopu zboží vybráno, tak následuje doprava a její možnosti. Při doručení do cílového místa je to pak už snadné v podobě zahradní skládačky.

Zahradní konstrukce a plechové materiály

Materiály z plechu jsou velmi oblíbené. Z plechu se dají na zahradě postavit i malé haly – velmi podobné kotci jen namísto dřeva zde účinkuje plech. Tyto haly z plechu jsou pak velmi lehké a nepůsobí těžkým dojmem, jako je to u dřeva. Podlaha je samozřejmě dřevěná. Ale střecha a zadní stěna nemusí být vždy dřevěná. Konstrukce připomíná stavbu menší haly, ale výsledek je velmi přijatelný. Ještě než se do něčeho takového pustíme, tak je dobré si o tom zjistit mnoho údajů, aby s tím bylo zvíře v pohodě. Je nutné zejména kvalitní upevnění v případě velkého větru, aby nebylo zvíře ve stresu. Zadní stěna musí být dobře upevněná a i zadní úchyty musí být pevné. Pokud totiž zadní spoje nedrží správně a přijde vítr, tak začnou lítat vzduchem i psí misky.

Nejčastěji dřevěná podlaha je kvalitní a funkční

Dřevěná podlaha je jednou z nejoblíbenějších. Naprosto ideální funkční podklad v podobě dřevěná podlaha tvoří nejednu nabídku. Dřevěná podlaha jako funkční podklad je vhodná do každého ročního období. Kotce jsou tak funkční po celý rok a tvoří nejednu nabídku. Dřevěná podlaha se stala natolik oblíbená, že některé eshopy nabízejí konzultaci a nakreslenou ukázku zdarma. Kotce jsou pak více přístupnější, kdy se jedná o skvělou nabídku, kde je základem dřevěná podlaha.


Jak vybrat kotec pro psa – nejlepší psí kotec recenze (kvalitní kotce pro psy)

Vybíráme si zejména podle naší konkrétní potřeby. Nejprve se zajdeme podívat na místo umístění a popřemýšlíme, zda je ta plocha nejvhodnější a nebo se nenajde ještě i nějaká lepší. Důležité je také vědět, kterým směrem svítí po celý den slunce. Přece jen je lepší vybrat takové místo, aby na psa nesvítilo slunce od rána do večera. Pokud má konkrétní místo nějaké rozměrové omezení, tak je dobré si jej i zaměřit a zvážit další možnosti. Při finálním výběru konkrétního výrobku je na místě se i podívat, jaké zkušenosti s ním mají ostatní zákazníci a zda jsou k dispozici i recenze.

Značkový kotec pro psa psi kotce – elegantní kotce pro psy (top kotce pro psy)

Konstrukci nebudeme umisťovat jen tak někam nahodile. Místo musí být pečlivě vybráno. Lepší je i několik variant a pak je zvážit, která bude nejlepší pro nás, ale také pro chlupáče. Nabídka je naštěstí velká a můžeme si tak už dnes vybírat z bohaté nabídky různých konstrukcí.


Vchod do ubikace

Musí být dostatečně velký, aby se dalo snadno dostat dovnitř i ven. Mechanismus zavírání volíme takový, který si pes nedokáže sám otevřít. Zabezpečený kotec pro psa nám pak může usnadnit mnoho problémů. Zavírání kotce by tak mělo být vybavené aspoň jednoduchým mechanismem na zavírání dvířek.


Kvalitní kotec pro psa cena – akční ceny (kotce pro psy cena)

Nový kotec pro psa vyrobený z kvalitních materiálů nám vydrží mnoho let. A i když je počáteční cena vyšší, tak se nám to z dlouhodobého hlediska vyplatí. Není dobrou volbou hledat levné a nekvalitní výrobky. Ono se to bohužel velmi rychle projeví na kvalitě a nakonec nás to bude stát mnohem více peněz, když se budeme snažit sjednat následnou nápravu. U některých eshopů lze najít i různé akce, kde seženeme kvalitní zboží za zvýhodněné ceny. A nebo se pak děje i v případech, kdy se na trhu objeví nový moderní design a ten starší se potřebuje vyprodat.

Do finálního odstavce si teď už jen shrneme, že vybrat si kvalitní kotec pro psa se může zdát na první pohled jednoduché, ale není tomu tak úplně vždy. Zejména bychom se měli vyhnout vyloženě nejlevnějším výrobkům z nekvalitního materiálu. Při jejich používání by jsme mohli být nakonec zklamáni, jako se to dá přečíst na různých chovatelských diskuzních fórech. Na kvalitě kotce pro psa bychom měli vždy trvat. K dispozici je tak horní tabulka, kam jsme zařadili nejlepší a hlavně oblíbené kotce pro pejsky z poznatků a zkušeností jejich spokojených majitelů. V potaz jsme brali i důležitý parametr cena – kvalita.

Správný kotec pro psa má být jeho celodenní ubikací a proto musí být vyrobený i vybavený naprosto správně.

Větší kotec pro psa je vždy lepší.

Nový kotec pro psa je čistý a útulný. A takový kotec pro psa by chtěl mít každý pejsek.

Každý kotec pro psa by měl být útulný se všemi potřebnými věcmi pro celodenní pobyt psa.

Kotec pro psa by měl být vyrobený i z kvalitních materiálů, aby se například pes nezasekl mezi mřížemi, když se mu podaří je roztáhnout.


Top kotec pro psa testy parametry a popis – profesionální kotec pro psa

Psí kotce pro psy se už dnes dají sehnat na mnoha místech. Důležité však je, aby jsme si mohli nějakým způsobem ověřit jejich kvalitu. Nejlepší je, když si pořídíme otestovaný kotec pro psa jinými chovateli. Máme tak jistotu, že námi vybraný kotec pro psa slouží již jiným chovatelům psů velmi dobře. A díky jejich zkušenostem jsme si mohli vybrat ideální výrobek i my, kdy nám k tomu pomohli právě sepsané recenze a různé další poznatky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *