Menu Zavřeno

Lehátko pro psa

nejlepší lehátko pro psa recenze testy kvalitní prodám bazar levné zahradní se stříškou ortopedické zdravotní venkovní anadi nafukovací ceny cena jak vybrat

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Lehátko pro psa je určitou náhradou pelíšku. Možná si teď spousta z nás položí otázku, k čemu je to vlastně dobré? Každý pes má přece svůj vlastní pelech, kde pravidelně leží, tak proč by potom potřeboval lehátko? Problém s pelechy je v tom, že se velmi špatně udržují v čistotě. Když je má pes jednou na zahradě, pak na chatě u bazénu a nebo na dalších místech pří cestování. Následně jsou od špíny a lezou do nich paraziti ze země. Ale kvalitní lehátko pro psy je na vyvýšených nožičkách a tím pádem po našem chlupáči žádní paraziti nelezou. Krom toho je moderní lehátko pro psa vyrobené z pevného materiálu, který se přizpůsobí pejskovi a zároveň se i snadno udržuje v čistotě. Další výhoda je v tom, že jelikož je lehátko na vyvýšených nožičkách, tak kolem pejska proudí vzduch a v letním horku je to pro něj moc příjemné.

Lehátko pro psa: Tabulka nejlepších lehátek pro psy vybraných z recenzí zákazníků a chovatelů psů (vyzkoušené parametry, testy, popis)

Do následující tabulky jsme vybrali deset nejlepších lehátek pro psy dle zkušeností jejich majitelů. To je v podstatě nejlepší způsob, jak si ověřit, zda je dané zboží ideální i pro našeho pejska. Jakmile to používá někdo před námi, tak nám následně může sdělit své zkušenosti. To je velká výhoda, dozvíme se tak i věci, které se nepíšou ani na eshopech. Kolikrát to jsou drobnosti, ale pro majitele psa můžou být důležité. Nové lehátko pro psa je už tak vyzkoušené jiným pejskem a to jsou ty nejlepší doporučení. Procházeli jsme diskuze na fórech, recenze na velkých portálech a další skupiny majitelů psů, abychom vybrali jen takové zboží, které je skutečně užitečné. Při výběru jsme brali v potaz i parametr kvalita – cena. V každém odkazu jsou pak detaily zboží, barevné varianty a lze se i podívat na nejlepší ceny na eshopech.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Lehátko pro psa se stříškouLehátko pro psa se stříškou*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Iron lehátka pro psyLehátko pro psa Iron*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Zdravotní lehátko pro psaZdravotní lehátko pro psa recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Lehátka proti slunciLehátko pro psa proti slunci se střechou*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
AK Pets psí lehátkaLuxusní Lehátko pro psa testy parametry*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Lehátka ortopedickáKvalitní Lehátko pro psa ortopedické top*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Lehátka pro psy a kočkyOblíbené lehátko pro psa recenze zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní lehátkaKvalitní lehátko pro psa recenze testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené lehátkaNejlepší lehátko pro psa anadi hik9 recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široký výběr lehátekLehátko pro psa Anadi Profi Komfort*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Kvalitní lehátko pro psa xxl

Lehátko pro psa se vyrábí z kvalitních materiálů a proto vydrží našemu chlupáči mnoho let. Při výběru je proto důležitá celková kvalita výrobku, která je zásadní. Nemá smysl vůbec kupovat levné konstrukce, které se kvalitně jen tváří. Nakonec by jsme mohli být zklamaní z pořízeného zboží. Konstrukce musí být pevná a materiál odolný. Pokud vlastníme plemeno velkého pejska, tak tomu musí být přizpůsobené i xxl lehátko. Potah bude správně napnutý a pro pejska to celé bude komfortní záležitost, kam se bude velmi rád vracet. Celý komplet nemá nikde nic takového, co by mohlo pejskovi překážet při běžném používání.

Levné lehátko pro psy (levné lehátko pro psa)

Nikde není psáno, že musíme mít úplně to nejdražší a značkové lehátko. Pejsek si bohatě vystačí i se základním lehátkem, které splňuje všechny důležité funkce pro příjemný odpočinek. Nabídka levnějších lehátek je bohatá a najdou se tam i zajímavé výrobky, které se hodí pro každého pejska.

Psí lehátko – nejlepší lehátko pro psy se stříškou (kvalitní psi lehatko se stříškou)

Můžeme mít takový ten typický výrobek bez stříšky a nebo pak když na chlupáče svítí sluníčko, tak je možnost i se stříškou. Nabídka výrobků je široká a proto si můžeme vybírat z různých tvarů a velikostí. Stříšku pejsek ocení zejména v případech, kdy ho nemáme dát kam do stínu. Jednoduše mu jen nastavíme stříšku, aby na něj nesvítilo a problém je vyřešený.

Top lehátko pro psy se střechou proti slunci

Nejlepší varianta je se stříškou. Nikdy totiž nevíme, kdy se nám to bude hodit a pokud by jsme stříšku neměli, tak to později bude mrzet nás i pejska. Proto je už předem dobré, když si naplánujeme zboží se stříškou, aby jsme toho později nelitovali. V létě jsou většinou hodně vysoké teploty a pokud jsme někde na místě, kde není stín, tak je to pro psa velmi nepříjemné. Doslova během chvilky bude od slunce hodně prohřátý a na tak vysokých teplotách bez stínu prostě nevydrží. Stříška je určitě velmi dobrou volbou. A i kdyby chlupáč vylezl zrovna z bazénu, tak se na slunci stejně velmi rychle celý prohřeje.


Co když má chlupáč strach?

Jedná se pouze o prvotní pocit u některých pejsků, kteří vidí lehátko pro psa poprvé v životě. Vůbec totiž neví, jak se k tomu postavit a co je čeká. Jakmile si to ale vyzkouší, tak už potom nebudou chtít měnit. Velmi rychle si to oblíbí i se všemi poskytujícími výhodami. Ono totiž když si na to pejsek lehne, tak velmi rychle zjistí, že všude kolem něj proudí vzduch a určitým způsobem ho to ochlazuje. Pejsek si na takový komfort rychle zvykne a pak už to nebude chtít vyměnit za nic jiného. Budeme to tak sebou muset brát i na chatu a nebo letní dovolenou.


Luxusní lehátko pro psa se stříškou

V letním období plném horkých dnů se vždy hodí i nějaká ta ochrana proti rozpálenému sluníčku. Skvělá volba je lehátko pro psa se stříškou, kdy na pejska nesvítí. V pohodě si pak může odpočívat na zahrádce, balkóně a nebo terase. Stříška mu poskytuje velmi příjemný stín, kdy ji lze různě nastavit podle aktuální potřeby. Zvýšená poloha zajišťuje perfektní cirkulaci vzduchu i v těch největších vedrech a odnímatelná střecha zase ochranu proti slunci. Celý komplet se navíc dá velmi rychle složit a ihned můžeme začít využívat. Jakmile si na toto lehátko pejsek jednou zvykne, tak už ho pak bude vyhledávat automaticky při každém pobytu venku.

 • lehátko pro malé psy
 • nejkvalitnější lehátko pro psa
 • středně velké lehátko pro střední psy
 • elegantní lehátko pro psy
 • nejoblíbenější lehátko pro psa
 • značkové lehátko pro psy
 • lehátko pro velké psy
 • nejkvalitnější lehátko pro psy
 • elegantní lehátko pro psa

Zahradní lehátko pro psy levně – nejlevnější lehátko pro psy akce

Jakmile je lepší počasí a už začínáme chodit na zahrádku, tak tam chce být s námi i náš pejsek. Buďto grilujeme, jsme u bazénu a nebo máme jen takové příjemné posezení. Jelikož je venku teplo, tak běžný pelíšek není pro psa ideální. Ale letní lehátko pro psa je přímo skvělé. Nemusíme mít samozřejmě to nejdražší lehátko pro psa, které je na trhu, ale vždy je lepší pořídit to kvalitnější. To pak vydrží pejskovi mnoho let díky lepšímu zvolenému materiálu. Po letní sezóně se tyto věci dají sehnat levně a často můžeme narazit i na různé výprodejové akce.

Ortopedické lehátko pro psa diskuze – zdravotní lehátko pro psy zkušenosti

U starších pejsků už může být problém s pohybovým aparátem a proto jsou pro ně ortopedická lehátka dobrou volbou. Ty se přizpůsobí pejskovým potřebám a respektují jeho pokročilejší věk. Je to pak i o zkušenostech s pejskem, kdy známe jeho zvyky, nálady a jeho celkový zdravotní stav. Podle těchto informací pak víme, co ho nejvíce trápí. Zdravotní lehátka jsou pak konstrukčně vyrobené v takovém smyslu, že s nimi nemá ani chlupáč v pokročilejším věku potíže. Jelikož je náš mazlíček několik centimetrů nad zemí, tak kolem něj skvěle profukuje vzduch a tím pádem se nepřehřívá. A další skvělou výhodou je i to, že po něm nechodí žádní paraziti pohybující se v trávě. Lehátko se postaví na stabilní nožičky a pejsek si tak může s námi užívat venkovní chvíle plné pohody. Můžeme si o tom přečíst i v diskuzních fórech, jak si pejsci s touto letní pomůckou pěkně relaxují na sluníčku.


Správná velikost je zásadní

Vždy kupujeme lehátko pro psa v takovém rozměru, aby se v něm mohl pejsek pohodlně rozvalit. Nemá vůbec smysl kupovat tento výrobek menší pro úsporu pár korun, když se na něj pak pes nevleze. Lehátka se prodávají i pro vyloženě velká psí plemena, takže výběr správné velikosti není žádný problém.

Nejhorší lehátko pro psy

Pokud je výrobek příliš malý, tak riskujeme u pejska zdravotní komplikaci. Pokud se na něj totiž snaží chlupáč nějakým způsobem vejít, ale zboží je prostě malých rozměrů, tak bude některá část vyset dolů. Následně je tak skrčený v nepohodlné poloze a trpí tím zejména jeho páteř. Něco takového by jsme neměli dovolit a proto je prvotní výběr výrobku velmi důležitý. Klidně si i několikrát pejska přeměříme, aby jsme si byli jistí, že máme jeho správnou velikost. Nejlepší měření je takové, kdy pes spí v jeho oblíbení poloze. To je celý roztažený a takový způsob odpočinku je pro něj pohodlný. Takže by jsme mu to měli dopřát i na jeho nové konstrukci, kde si pěkně odpočine a ještě to kolem něj bude profukovat ze všech stran.


Venkovní lehátko pro psa zkušenosti – kvalitní lehátko pro psy se stříškou

Pro venkovní použití se přece jen vyplatí použít lehátko pro psa z kvalitnějších materiálů. Ty by měly bez problémů odolávat především vodě. Není to kvůli tomu, že by jsme lehátko nechávali několik dní venku na dešti. Ale k letním radovánkám patří i bazén a převážně obliba psů vody v horkých letních dnech. Takže v tomto směru musí být konstrukce dobře odolná. Při návštěvě větších portálů si můžeme od zkušených pejskařů přečíst, jak je stabilita pro pejska důležitá. Hlavně pak v počáteční fázi užívání, kdy tomu pes ještě tolik moc nedůvěřuje. Je dobré pak popřemýšlet i o tom, zda nebude zrovna lepší ho koupit už i se stříškou. Ta nabízí mnoho dalších možností komfortu pro ležícího pejska. Stačí jen nastavit stříšku takovým směrem, aby na pejska nesvítilo sluníčko.

Oblíbené lehátko pro psy xxl – ortopedické lehátko pro psy diskuze

Když máme doma velké psí plemeno, tak mu budeme muset pořídit i adekvátní velikost. V mnoha diskuzích je to probírané téma číslo jedna, kdy je velikost velmi důležitý parametr. Při výběru zboží na to musíme klást velký zřetel. Není možné, aby ležícímu psovi vysela hlava přes okraj kvůli tomu, že je pro něj prostě málo místa. Tohle dlouhodobě fungovat nebude. Chlupáč potřebuje mít dostatek prostoru, aby si mohl klidně lehnout a rozvalit se takovým způsobem, jak je zvyklý odpočívat. Jestli mu nevybereme správně velkou velikost, tak mu to bude vadit. I ortopedické lehátko musí být o něco větší, než je pejsek, aby mohlo splnit svůj zdravotní účel. Chlupáče si přeměříme v jeho oblíbené ležící poloze a podle toho pak vybíráme rozměr lehátka na eshopu.


Venkovní a nebo domácí?

Pokud se tu budeme bavit o kvalitních výrobcích, tak nám postačí jen jedno a to se může používat venku i do domácího prostředí. Používá se odolný materiál, u kterého nevadí ani když venku promokne. Jen se pak vyčistí, nechá uschnout a může se používat vesele dál. Při častém letním cestování někam k vodě ho bereme pejskovi sebou, když už na něm rád odpočívá. Pokud se chodí pejsek často koupat do různých řek a vodních nádrží, tak mu pořídíme vhodný šampon. Dobře vybraný šampon pomáhá pejskovi od svědění pokožky, zápachu a dalších negativních věcí, kdy je k jeho pokožce zároveň i citlivý.


Nafukovací lehátko pro psa elegantní

Pomůcky nafukovací určené k ležení pro pejska příliš moc vhodné nejsou. Výhodou sice může být nízká pořizovací cena, ale to je asi tak všechno. Největší problém je v tom, že za horkých letních dnů tento nafukovací doplněk žádným způsobem neodvádí přebytečné teplo, spíš naopak. Takže pokud je venku horko, tak na tom pes prostě ležet nebude. Bude mu příliš moc teplo a tento nafukovací pelíšek bude pro něj spíš na obtíž. Typické lehátko s nožičkami je nad zemí, kde na pejska profukuje a odvádí se teplo mimo něj.

Lehátka pro psy se střechou okna proti slunci

Při častém pobytu na sluníčku a je jedno, zda to je na zahrádce nebo na verandě domu, chce být pejsek chráněný proti slunečním paprskům. Ty jsou zejména v letních dnech velmi silné a chlupáče zahřívají mnohem více, než by si přál. Nabízí se tak ochranná střecha, kdy je chlupáč ve stínu. Ale nemusí to být vždy jen o stříšce. Můžou to být i okna, která prosvítají, ale zároveň nepouští teplo. Chlupáč si pak může s námi klidně odpočívat například u venkovního bazénu na zahradě a mít tak vlastní stín a své pohodlí.

Náhradní potah na lehátko pro psa

K dispozici máme i lehátka pro psy, na které lze natáhnout jednoduchý potah proti znečištění. Děje se tak například pokud je venku špatné počasí. Jednoduše na lehátko pro psa jen natáhneme potah a vše je pro pejska nachystáno k odpočinku. Pokud se potah znečistí, tak ho jen vyměníme za jiný a chlupáč si může vesele užívat pohodlí i nadále. Špinavý potah pak už jen vypereme, aby byl znovu čistý a použitelný. Prát se dá v pračce, aby byl celý postup jednodušší. Stačí se jen podívat, jakým způsobem se dá v pračce vyprat.


Jak je to s údržbou?

Lehátko pro psa v podstatě žádnou údržbu nepotřebuje. Jedinou věc, kterou vyžaduje, je slušné zacházení. Jelikož se jedná o demontovatelný výrobek, tak ho vždy skládáme s citem. Nikdy s ním neházíme o zem a to ani když potřebujeme spoje více upevnit. Chce to jen trochu trpělivosti, ale nikdy nebudeme používat hrubou sílu. Všechno jde udělat lehce, stačí si jen přečíst manuál, jak to celé sestavit a může si tam pejsek lehnout.


Nejoblíbenější lehátko pro psy se střechou – zahradní lehátko pro psa

Krásné letní počasí nás všechny vždy láká ven a pokud máme k možnosti využití zahrádky u domu, tak je to skvělé posezení pro celou rodinu i domácího mazlíčka. Když by jsme mu tam dali běžný pelech, ve kterém spí, tak mu bude jednak horko a pak po něm budou chodit i různí paraziti a z trávy další přítomný hmyz. Vyvýšené lehátko mu však nabízí skvělé proudění vzduchu a tím pádem se nebude zahřívat. Jelikož je pes nad zemí, tak na něj nemůžou ani paraziti. A pokud svítí slunce, tak mu jen střechu nastavíme správným směrem pro dosažení stínu.

Značkové lehátko pro psa Anadi – lehátka pro psy Anadi (nejlepší psi lehatko anadi)

Hlavně pro velké chlupáče je určeno lehátko pro psa Anadi. Psi mají kvůli své velikosti často otlaky a jiné ortopedické problémy. Proto je nutné k lehátku přistupovat tím způsobem, že by mělo být co nejvíce kvalitní. Výběr lehátka z kvalitního materiálu prodlužuje jeho životnost o mnoho let a nemusíme pak řešit ani náročnou údržbu. Vyvýšený povrch izoluje psa od podlahy. Výhodu to má v zimních i letních měsících. V létě se pes nepřehřívá a v zimě se od podlahy nemůže nachladit. Platí to zejména už pro starší pejsky, kteří můžou mít i další zdravotní potíže.

Luxusní lehátko pro psy Anadi – lehátko Anadi

Konstrukce u tohoto lehátka je velmi stabilní a vydrží tak značnou váhu velkých plemen. Celý koncept je navíc snadno demontovatelný, takže ho můžeme i lehce převážet po různých místech. I ti největší chlupáči si tak můžou dopřát plnohodnotné pohodlí a kvalitní odpočinek. Nezáleží, zda je venku horko a nebo zima. Lehátko Anadi se dá používat po celý rok a pejsek si na něm příjemně odpočine.

Nejhorší lehátko pro psa – nejlevnější lehátko pro psa

Bude již značně vychozené a pes bude mít strach na něj vyskočit. Zejména pak starší pejskové s pohybovými potížemi něčemu takovému vůbec důvěřovat nebudou. Určitě by jsme neměli pořizovat ani výrobek příliš malých rozměrů. Chlupáči bude vyset hlava dolů a nebo nohy a to bude mít negativní výsledek na jeho páteř. Pak bude totiž na konstrukci ležet celý skrčený i po několik hodin a jeho pohybovému ústrojí to určitě prospívat nebude. Správný výběr finální velikosti není určitě dobré podceňovat.

Výrobek můžou využívat i kočky jako pelech

I pro kočky je to velmi oblíbený výrobek, kde si mohou odpočinout. Ze všech stran na ně fouká vítr, takže je to pro ně ideální ochlazení.

Vybíráme správné rozměry i velikost této pomůcky – více informací

Velikost by měla být větší, aby byla zajištěna bezpečnost chlupáče. Nemůžete mu koupit menší lehátko, na které se celý nevleze a bude mu například viset hlava dolů.

Můžete koupit nižší velikost pro vyšší bezpečnost – více informací

U některých výrobků jdou nožičky lehátka snížit, aby to měl pejsek ještě níž.

Slouží i jako alternativní košík pro kočky

Kočky jsou velmi zvědaví tvorové a určitě budou přemýšlet nad tím, co jsme to tomu chlupáči zase koupili za novinku. I kočky si tento druh výrobku snadno oblíbí. Mnoho koček přespává v košíku, kdy je pro ně košík útulný. V košíku mají i svůj klid a hlavně jim dodává košík i soukromý. Proto jsou i na eshopech různé verze košíku – košík malý, košík velký, tvarovaný košík. V košíku pak mají i různé hračky, kdy tam tráví mnoho času.

Psi si výrobek velmi oblíbí

Pejskům je v létě teplo a proto jsou rádi za každý větřík, který kolem nich vane.

Psi mají rádi pohodlí a klid

Výrobek můžeme chlupáči umístit i někam na klidné místo, kde nebude ničím rušený a bude si jen tak odpočívat na lehátku. Jeho váhu mu pomůžou udržet spodní nožičky výrobku.


Ulevuje pohybovému aparátu chlupáče

Když máme doma staršího pejska, který má už za sebou bohatý aktivní život, tak se mu to budeme snažit ulehčit pomocí lehátka. Díky vyvýšené pozici nebude muset vstávat od země a rovnou tak může vykročit do vzpřímené polohy. Starší pejsci už mají často problémy s klouby a pak je nutné to řešit. Napsali jsme na to samostatný článek nejlepší kloubní výživa pro psy, kde je velké srovnání kvalitní kloubní výživy pro naše chlupáče.


Nejlepší lehátka pro psy recenze – jak vybrat psi lehatko recenze

Ty nejlepší lehátka pro psy jsme samozřejmě zveřejnili v našem horním žebříčku, kde si můžeme vybrat z široké nabídky. Jsou vybrané zejména z recenzí pejskařů, kteří je aktivně používají a následně sepsali své pozitivní zkušenosti. To je to nejlepší, co se může budoucí zákazník dozvědět. Nyní si zde ještě představíme pár značek a řekneme si něco k jejich výrobkům. Není důležité, aby jsme měli úplně to nejdražší lehátko, to není vůbec o tom. Cení se především kvalita a ta je u některých výrobků mnohem lepší, než u dražších produktů.

Lehátko pro psy – Anadi lehátka pro psy (lehátko pro psy se střechou proti slunci – levné psi lehatko Relax)

Jedná se sice o malinko odlišné lehátka, ale pejsek bude spokojený na obou dvou. Anadi má udělané skvělé zpracování a samozřejmě je i z kvalitního materiálu. Jakmile chlupáč leží v určité výšce nad zemí, tak kolem něj proudí vzduch ve správném směru. Zároveň ho samozřejmě i ochlazuje před horkým letním počasím. Výhodou je, že se dá výrobek použít ven, ale i na doma. Když si totiž chlupáč už jednou na lehátko zvykne, tak ho za nic jiného už nevymění.

Zdravotní lehátko pro psa hik9 – lehátka pro psy hik9

Hik9 je zdravotní lehátko pro psy s odlehčenou konstrukcí, kdy je snadno přenosná a demontovatelná. Jako materiál je použitá pevná tkanina, takže vydrží i delší pobyt na zahradě, kdy na něj může i pršet. Rámy jsou z kvalitní nerezavějící slitiny. Při zašpinění stačí jen ostříkat špínu hadicí a nechat uschnout. Vhodné pro starší pejsky, kteří už mají bolavé klouby a pohybové potíže. Zejména je vyhovující pro chlupáče, kterým dělá problém vstát z pelechu. Zde mohou rovnou bez potíží vykročit z vyvýšeného povrchu. Jinak se často používají plastové a nebo dřevěné schůdky pro psa. A ty se dávají nejčastěji k posteli, aby nás pejsek v noci nebudil. S pokročilým věkem už pes na postel nevyskočí kvůli různým pohybovým problémům. Ale schody a nebo schůdky mu s tím pomůžou.

Další doplňky na eshopech

Může se hodit ještě i pár dalších potřebných pomůcek pro našeho chlupáče. Zboží je většinou podobného charakteru. Stačí zadat konkrétní název do příslušné kolonky a systém už automaticky nabídne možné varianty a zda jsou skladem a nebo nikoliv. Kliknutím na kontakty lze poslat i email a zeptat se, zda máme konkrétní zboží skladem.

 • dog pelíšky – velká nosnost pro větší plemena – více zde, skladem do košíku
 • komfort tracking dog s dph pelíšky – skvělá nosnost k vašemu psu
 • tracking dog s dph pelech – nejen pro malá plemena včetně dph – skladem do košíku
 • matrace k dph pelíšku – ideální velikost pouze nastavení více informací
 • shop, nastavení, registrace, přihlášení, více informací, do košíku
 • obchod – přihlášení – nastavení kategorie, katalog lehátek na eshopu
 • produkt misky, pelechy, psí nábytek, informace knihy – související produkt
 • chovatelské potřeby – psí nábytek, pelíšky pro všechna plemena – do košíku
 • více chovatelské potřeby – stránky, misky, boudy, pelíšky kód 100
 • psí potřeby více – nábytek, možnost shop pelíšek s dph – novinky
 • prvky barvy – hnědá, černá, zobrazit více pole vaši stránky – vaše do košíku
 • potřeby, prvky vaši boudy s dph černá, můžete hnědá koupit více
 • můžete vybrat pelíšek s dph černá a další zajímavé barvy

Zajímavé pomůcky (heslovitá nápověda)

Jednoslovní heslovité vygenerované názvy zboží a dalších pomůcek. Stačí jen konkrétní slovo zadat do příslušné kolonky na eshopu a nalezne možné kategorie a varianty.

 • dog tracking pelíšky k vašemu pejskovi, související produkt – komfort psí nábytek
 • chovatelské knihy, boudy a pohodlné potřeby – pelechy přidat do košíku
 • shop – možnost registrace, přihlaste se, více do košíku – děkujeme vám – košíku
 • obchod kategorie facebook, vše skladem, ideální pro vás – košík shop košíku
 • produkt tracking pelíšek a nábytek, knihy více potřeby pelechy kód 100 košík
 • můžete se podívat zboží s dph, přidat na facebook – děkujeme vám eshop
 • do košíku vám lze přidat i pdf katalog, s dph pole stránky kategorie obchod
 • shop misky kód 100, matrace velikost pelíšku, kategorie 100 pro vás hnědá skladem
 • obchod – přihlaste se prosím do košíku, vašemu shop skladem děkujeme
 • koupit můžete prosím do košíku – koupit – do košíku – skladem – barva
Kategorie eshopu – nenalezení zboží heslovitá nápověda

Přikládáme k dispozici tuto heslovou nápovědu pro lepší orientaci. Do eshop vyhledávače stačí zadat slovo a automaticky najde nápovědu. Podle ní se pak můžete snadněji orientovat v celé problematice. Kliknutím na příslušnou záložku najdeme vše potřebné. Máme také novinky, které vám google pravděpodobně doporučil na přední straně, abyste se o nich mohli dozvědět něco víc. Google nabízí i malá hobby témata pro různé chovatele. Pravděpodobně jsou i skladem, ale je lepší se předem podívat.

 • při nenalezení zboží skladem se omlouváme, děkujeme za pochopení
 • větší eshop má své katalogy, nákupní rádce k vašemu výběru
 • přihlaste se do vašeho účtu, abychom vás poznali – přihlášení vašeho účtu
 • registrace přes email – snadnější přehled pro zákazníka
 • hobby products v interiéru, doporučujeme – nová nabídka
 • chyba – toto zboží není skladem – omlouváme se a děkujeme za pochopení
 • koupit můžete prosím do košíku – můžete – koupit – více – kód – košíku
 • šedá oblečení, šedý druh do košíku kód 120, koupit můžete prosím do košíku
 • nový pelíšek a také hobby doplňky pro každého chlupáče
 • kontaktuje nás, abychom mohli najít jiné vhodné zboží, děkujeme za pochopení
 • košík na hračky – košíku – košík – oblečení pro kočky, pro vás v košíku
 • abychom mohli vybrat jiný – děkujeme za pochopení, abychom vybrali jiný
Chovatelské potřeby pro další zvířata

Každý si může pro svého mazlíčka najít zajímavé pomůcky.

 • hračky pro kočky – koupit můžete prosím do košíku
 • pamlsky pro kočky – koupit můžete prosím do košíku
 • oblečení do košíku, pamlsky do košíku této nabídky
 • šedá auto potahy – dodávka do několika dnů, kód 120
 • vybavení pro kočky – barva šedá skladem – koupit můžete prosím do košíku
 • doplňky – koupit můžete prosím do košíku – více pro kočky v košíku
Co dál se může hodit

Důležité je pro naše mazlíčky i správné ležení, kdy je na eshopech bohatá nabídka zboží.

 • matrace pro kočky skladem – koupit můžete prosím do košíku
 • více pro kočky – můžete koupit v košíku, kód 120 – více dnů
 • hračky pro kočky – koupit můžete prosím do košíku
 • oblečení pro kočky – koupit můžete prosím do košíku
 • auto potahy šedá výbava, šedý potah, informujte se prosím
 • kód 120 – kolonka zboží v košíku – můžete koupit všechna další vybavení
Pevné ležení v interiéru

Ležení musí být pevné a pohodlné, abyste předešli otlakům u pejska. I google má spoustu návodů, jak toho docílit. Ale stačí si jen dávat pozor, aby pes ležel na pohodlném materiálu.

Účelem je pocit jako v pelíšku

Doporučujeme vybírat měkčí materiály, kdy se pejsek cítí jako v bavlnce. Jednak zabráníme otlakům a také se pak cítí pejsek velmi pohodlně.

Pelíšek pro chlupáče všech plemen

Je to úplně jedno, jaké máme plemeno psa. Tento výrobek je vhodný pro všechny. Stačí si jen dávat pozor na správné rozměry, aby měl chlupáč dostatek prostoru.


Využití dalších doplňků

Pejsek nemusí ležet čistě jen na lehátku. Můžeme mu tam dát například i jeho oblíbený polštářek a nebo něco jiného z jeho oblíbených psích doplňků. Pokud je výrobek úplně nový a pes na něj ještě není zvyklý, tak mu tam dáme na několik dní jeho oblíbenou podložku. Pach se následně přenese i na nový výrobek a pes ho automaticky přijme za svůj.

Nové lehátko pro psa bude pro chlupáče zajímavých zpestřením odpočinku.
Aby si na lehátko pro psa zvykl, tak mu tam dáme něco s jeho zápachem.
Lehátko pro psa by tak mělo být v začátku ideálně vybaveno oblíbenou psí podložkou.
Nové lehátko pro psa je pro něj vítanou změnou.
Letní lehátko pro psa má výhodu stříšky proti sluníčku.
Lehátko pro psa znesnadňuje škůdcům se dostat ze země na psa.
Většinou je lehátko pro psa odolné vodě.
Když vyleze mokrý pejsek z bazénu, tak namísto ulehnutí na špinavou zem použije lehátko pro psa.

Nejlepší lehátko pro psa recenze – oblíbené lehátko pro psa profesionální (profi lehátko pro psy recenze)

Aby jsme udělali důležitý a správný přehled o výrobcích, tak jsme procházeli mnoho portálů s recenzemi, diskuzní fóra a spoustu psích skupin. Těch informací kolem zboží lehátko pro psa je opravdu mnoho. Jakmile ale tento druh zboží používá velké množství pejsků, tak se později ukážou jen ty nejlepší výrobky. Nakonec se z nich stanou díky jejich kvalitě a oblíbenosti nejprodávanější kousky. A o tom je i naše horní tabulka, najdeme v ní jen ty nejoblíbenější výrobky, které si sami vybrali pejskaři díky jejich kvalitě a skvělé životnosti.

Jakmile si pejsek tento druh výrobku oblíbí, tak už ho pak budeme sebou muset všude vozit a to z toho důvodu, že prostě dobře odvětrává a k tomu ještě i pěkně stíní před sluníčkem. Když si chlupáč na konstrukci lehne, tak kolem něj proudí všemi směry vzduch a to mu dělá dobře. Hodně dobře poslouží i samotná stříška, která mu stíní a nesvítí na něj přímo sluníčko. Ve stínu si tak může polehávat, aniž by musel někam přecházet. Pokud často cestujeme, tak si na toto zboží pejsek rychle zvykne. Kdykoliv pak budeme někde odpočívat, tak si chlupáč bude vyžadovat jeho oblíbenou letní konstrukci.


Radost chlupáče

Ze začátku můžeme mít trochu váhavějšího pejska vzhledem k tomu, že jeho pomůcka pro něj bude úplně nová. Když se ale na to pak podíváme s odstupem času, tak můžeme vidět, jak si pes na lehátku klidně odpočívá. To je totiž pohodlné a cirkulující vzduch kolem něj má něco jako takovou přírodní klimatizaci. Ze začátku bude pes trochu nejistý, že je to na nožičkách a trochu tomu bude nedůvěřovat. Pak je dobré, aby jsme mu s tou důvěrou vůči takové letní konstrukci malinko pomohli. Musíme mu ukázat, že je to bezpečné a že on sám si to brzy velmi oblíbí.

Malé lehátko pro psa je pro nejmenší pejsky.
Střední lehátko pro psa je určeno většině psům.
Velké lehátko pro psa patří těm největším chlupáčům.
Lehátko pro psa by mělo být pohodlné.
Zastíněné lehátko pro psa je u psů velmi oblíbené.
Vyvýšené lehátko pro psa znesnadňuje přístup hmyzu na psa.
Lehátko pro psa na nožičkách má výhodu proti klíšťatům v trávě.
Díky zboží lehátko pro psa na chlupáče fouká ze všech stran.
Lehátko pro psa je pro chlupáče jako taková menší ventilace.
Stříška pro lehátko pro psa vytvoří dokonalý stín.
Lehátko pro psa by mělo být úměrné velikosti psa.
Malé lehátko pro psa velkého není vyhovující.
Lehátko pro psa musí být vždy o něco větší, než jsou rozměry pejska.
Oblíbené lehátko pro psa je něco jako pelech s letními výhodami.
Na lehátko pro psa si každý chlupáč rychle zvykne a bude ho pak vyžadovat.

Top lehátko pro psa cena – akce na eshopech levně a nízké ceny (lehátko pro psy cena)

Ceny jsou přijatelné a tak si můžeme dovolit pro svého chlupáče pořídit i kvalitnější výrobek. Není ani tak důležitá cena, jako to, že pejskovi prokážeme službu v podobě perfektního doplňku pro využití na mnoho let. Zejména v horkých letních dnech to pes velmi ocení, kdy kolem něj bude proudit vzduch a ochlazovat ho. Může si tak úplně v pohodě polehávat například na zahrádce s námi. Jednou za čas nabízejí eshopy i zajímavé akce s nižší cenou. Stačí si jen vychytat správný moment a pořídit si tak lehátko pro psa levně.

Na konec dnešního povídání si tu ještě připomeneme horní žebříček, do kterého jsme vybrali oblíbené lehátka pro psy ze zkušeností majitelů psů. Nebylo to vůbec snadné, když jsme museli procházet všechny ty informace z portálů a dalších psích skupin. Ale jelikož je tento výrobek u pejskařů značně oblíbený, tak ty nejlepší lehátkové sestavy pro pejsky vyjdou vždy brzo na povrch. Všichni si je pak chválí a jsou s nimi spokojeni. U každého zboží je odkaz, kde jsou seřazené eshopy podle toho, které nabízejí nejlepší ceny.


Jak vybrat lehátko pro psa?

Jakmile budeme vybírat lehátko pro psa, tak je vždy nejlepší se dívat po takových výrobcích, které již vyzkoušeli majitelé psů před námi. Následně si přečteme jejich recenze, zkušenosti a z toho pak můžeme skvěle vycházet. V podstatě je to úplně to samé, jako když jsme vybírali kvalitní výrobky do naší horní tabulky. Jsou tam jen ověřené a funkční kousky vybrané ze zkušeností chovatelů pejsků. Nové lehátko pro psa bude pro našeho chlupáče radostí s každým odpočinkem. Pokaždé, když půjde odpočívat, tak už bude automaticky vyhledávat jeho oblíbené lehátko pro psa. Psi si totiž tento větraný a vyvýšený pelech oblíbí velmi rychle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *