Menu Zavřeno

Lehátko pro psa

nejlepší lehátko pro psa recenze testy kvalitní prodám bazar levné zahradní se stříškou ortopedické zdravotní venkovní anadi nafukovací ceny cena jak vybrat

Lehátko pro psa je určitou náhradou pelíšku. Možná si teď spousta z nás položí otázku, k čemu je to vlastně dobré? Každý pes má přece svůj vlastní pelech, kde pravidelně leží, tak proč by potom potřeboval lehátko? Problém s pelechy je v tom, že se velmi špatně udržují v čistotě, když je má pes jednou na zahradě, pak na chatě u bazénu a nebo na dalších místech pří cestování. Jsou od špíny, lezou do nich paraziti ze země a nebo jsou promočené od bazénu a nebo při špatném počasí. Ale kvalitní lehátko pro psy je na vyvýšených nožičkách a tím pádem se nedotýká země. Takže se díky speciálnímu materiálu nezašpiní a po našem chlupáči tak ani nechodí žádní paraziti. A krom toho je nejlepší lehátko pro psa vyrobené z pevného materiálu, který se přizpůsobí pejskovi a zároveň se i snadno udržuje v čistotě.

Lehátko pro psa: Tabulka nejlepších lehátek pro psy vybraných z recenzí zákazníků a chovatelů psů (vyzkoušené parametry, testy, popis)

Do následující tabulky jsme vybrali deset nejlepších lehátek pro psy dle zkušeností jejich majitelů. To je v podstatě nejlepší způsob, jak si ověřit, zda je dané zboží ideální i pro našeho pejska. Jakmile to používá někdo před námi, tak nám následně může sdělit své zkušenosti. To je velká výhoda, dozvíme se tak i věci, který se nepíšou ani na eshopech. Kolikrát to jsou drobnosti, ale pro majitele psa můžou být důležité. Nové lehátko pro psa je už tak vyzkoušené jiným pejskem a to jsou ty nejlepší doporučení. Procházeli jsme debaty na fórech, recenze na portálech a další skupiny psů, aby jsme vybrali jen takové zboží, které je skutečně užitečné. Při výběru jsme brali v potaz i parametr kvalita – cena. V každém odkazu jsou pak detaily o zboží a lze se i podívat na nejlepší ceny na eshopech.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Lehátko pro psa se stříškouLehátko pro psa se stříškou*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Iron lehátka pro psyLehátko pro psa Iron*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Zdravotní lehátko pro psaZdravotní lehátko pro psa recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Lehátka proti slunciLehátko pro psa proti slunci se střechou*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
AK Pets psí lehátkaLuxusní Lehátko pro psa testy parametry*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Lehátka ortopedickáKvalitní Lehátko pro psa ortopedické top*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Lehátka pro psy a kočkyOblíbené lehátko pro psa recenze zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní lehátkaKvalitní lehátko pro psa recenze testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejlepší lehátkaNejlepší lehátko pro psa anadi hik9*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Anadi Profi KomfortLehátko pro psa Anadi Profi Komfort*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Kvalitní lehátko pro psa xxl

Lehátko pro psa se vyrábí z kvalitních materiálů a proto vydrží našemu chlupáči mnoho let. Při výběru je proto důležitá celková kvalita výrobku, která je zásadní. Nemá smysl vůbec kupovat levné konstrukce, které se kvalitně jen tváří. Nakonec by jsme mohli být zklamaní z pořízeného zboží. Konstrukce musí být pevná a materiál odolný. Pokud vlastníme plemeno velkého pejska, tak tomu musí být přizpůsobené i xxl lehátko. Potah bude správně napnutý a pro pejska to celé bude komfortní záležitost, kam se bude velmi rád vracet. Celý komplet nemá nikde nic takového, co by mohlo pejskovi překážet při běžném používání.

Prodám lehátko pro psa – bazar

Samozřejmě se nám nabízí i možnost pořídit si už použité lehátko z bazaru a ušetřit tak nějaké peníze za levnější cenu. Skutečně si ale chceme něco takového zakoupit, když o předchozím majiteli a ani psovi vůbec nic nevíme? Tohle bohužel není vůbec dobrý nápad, kdy ani nemůžeme vědět, co za zvíře na lehátku přespávalo. Mohlo tam spát i zvíře, které mělo něco přenosného a to by jsme si asi nechtěli dotáhnout domů a vystavovat tomu našeho domácího mazlíčka. Lehátko pro psa není nijak drahé zboží, které by jsme si pro svého mazlíčka nemohli pořídit. Vždy je lepší koupit nové.

Levné lehátko pro psy bazar

A to ještě není ohledně bazarů úplně všechno. Na inzertních portálech různého druhu můžeme narazit i na kvalitní značky, ale už je to prostě zboží z druhé ruky. Takže i kdyby byla cena zboží velice lákavá, tak se připravme na to, že už bude výrobek značně opotřebovaný. Většinou už nožičky nedrží pevný tvar, kdy se s lehátkem házelo a nebo si s ním hrály děti. Rozviklaná konstrukce není pro staršího psa nic záživného a z takového výrobku bude mít spíš strach. Okousané hrany až dovnitř materiálu ohrožuje samotnou funkci celého výrobku i psa zároveň. Je mnohem lepší si těch pár korun připlatit a koupit úplně nový výrobek.


Co když má chlupáč strach?

Jedná se pouze o prvotní pocit u některých pejsků, kteří vidí lehátko pro psa poprvé v životě. Vůbec totiž neví, jak se k tomu postavit a co je čeká. Jakmile si to ale vyzkouší, tak už potom nebudou chtít měnit. Velmi rychle si to oblíbí i se všemi poskytujícími výhodami.


Luxusní lehátko pro psa se stříškou

V letním období plném horkých dnů se vždy hodí i nějaká ta ochrana proti rozpálenému sluníčku. Skvělá volba je lehátko pro psa se stříškou, kdy na pejska nesvítí. V pohodě si pak může odpočívat na zahrádce, balkóně a nebo terase. Stříška mu poskytuje velmi příjemný stín, kdy ji lze různě nastavit podle aktuální potřeby. Zvýšená poloha zajišťuje perfektní cirkulaci vzduchu i v těch největších vedrech a odnímatelná střecha zase ochranu proti slunci. Celý komplet se navíc dá velmi rychle složit a ihned můžeme začít využívat. Jakmile si na toto lehátko pejsek jednou zvykne, tak už ho pak bude vyhledávat automaticky při každém pobytu venku.

  • lehátko pro malé psy
  • středně velké lehátko pro střední psy
  • lehátko pro velké psy

Zahradní lehátko pro psy levně – lehátko pro psy akce

Jakmile je lepší počasí a už začínáme chodit na zahrádku, tak tam chce být s námi i náš pejsek. Buďto grilujeme, jsme u bazénu a nebo máme jen takové příjemné posezení. Jelikož je venku teplo, tak běžný pelíšek není pro psa ideální. Ale letní lehátko pro psa je přímo skvělé. Nemusíme mít samozřejmě to nejdražší lehátko pro psa, které je na trhu, ale vždy je lepší pořídit to kvalitnější. To pak vydrží pejskovi mnoho let díky lepšímu zvolenému materiálu. Po letní sezóně se tyto věci dají sehnat levně a často můžeme narazit i na různé výprodejové akce.

Ortopedické lehátko pro psa – zdravotní lehátko pro psy

U starších pejsků už může být problém s pohybovým aparátem a proto jsou pro ně ortopedická lehátka dobrou volbou. Ty se přizpůsobí pejskovým potřebám a respektují jeho pokročilejší věk. Zdravotní lehátka jsou pak konstrukčně vyrobené v takovém smyslu, že s nimi nemá ani chlupáč v pokročilejším věku potíže. Jelikož je náš mazlíček několik centimetrů nad zemí, tak kolem něj skvěle profukuje vzduch a tím pádem se nepřehřívá. A další skvělou výhodou je i to, že po něm nechodí žádní paraziti pohybující se v trávě. Lehátko se postaví na stabilní nožičky a pejsek si tak může s námi užívat venkovní chvíle plné pohody.


Správná velikost je zásadní

Vždy kupujeme lehátko pro psa v takovém rozměru, aby se v něm mohl pejsek pohodlně rozvalit. Nemá vůbec smysl kupovat tento výrobek menší pro úsporu pár korun, když se na něj pak pes nevleze. Lehátka se prodávají i pro vyloženě velká psí plemena, takže výběr správné velikosti není žádný problém.


Venkovní lehátko pro psa – lehátko pro psy se stříškou

Pro venkovní použití se přece jen vyplatí použít lehátko pro psa z kvalitnějších materiálů. Ty by měly bez problémů odolávat především vodě. Není to kvůli tomu, že by jsme lehátko nechávali několik dní venku na dešti. Ale k letním radovánkám patří i bazén a převážně obliba psů vody v horkých letních dnech. Takže v tomto směru musí být konstrukce dobře odolná. Je dobré pak popřemýšlet i o tom, zda nebude zrovna lepší ho koupit už i se stříškou. Ta nabízí mnoho dalších možností komfortu pro ležícího pejska. Stačí jen nastavit stříšku takovým směrem, aby na pejska nesvítilo sluníčko.

Lehátko pro psy xxl – ortopedické lehátko pro psy

Když máme doma velké psí plemeno, tak mu budeme muset pořídit i adekvátní velikost. Není možné, aby ležícímu psovi vysela hlava přes okraj kvůli tomu, že je pro něj prostě málo místa. Tohle dlouhodobě fungovat nebude. Chlupáč potřebuje mít dostatek prostoru, aby si mohl klidně lehnout a rozvalit se takovým způsobem, jak je zvyklý odpočívat. Jestli mu nevybereme správně velkou velikost, tak mu to bude vadit. I ortopedické lehátko musí být o něco větší, než je pejsek, aby mohlo splnit svůj zdravotní účel. Chlupáče si přeměříme v jeho oblíbené ležící poloze a podle toho pak vybíráme rozměr lehátka na eshopu.


Venkovní a nebo domácí?

Pokud se tu budeme bavit o kvalitních výrobcích, tak nám postačí jen jedno a to se může používat venku i do domácího prostředí. Používá se odolný materiál, u kterého nevadí ani když venku promokne. Jen se pak vyčistí, nechá uschnout a může se používat vesele dál.


Nafukovací lehátko pro psa

Pomůcky nafukovací určené k ležení pro pejska příliš moc vhodné nejsou. Výhodou sice může být nízká pořizovací cena, ale to je asi tak všechno. Největší problém je v tom, že za horkých letních dnů tento nafukovací doplněk žádným způsobem neodvádí přebytečné teplo, spíš naopak. Takže pokud je venku horko, tak na tom pes prostě ležet nebude. Bude mu příliš moc teplo a tento nafukovací pelíšek bude pro něj spíš na obtíž. Typické lehátko s nožičkami je nad zemí, kde na pejska profukuje a odvádí se teplo mimo něj.

Lehátka pro psy se střechou okna proti slunci

Při častém pobytu na sluníčku a je jedno, zda to je na zahrádce nebo na verandě domu, chce být pejsek chráněný proti slunečním paprskům. Ty jsou zejména v letních dnech velmi silné a chlupáče zahřívají mnohem více, než by si přál. Nabízí se tak ochranná střecha, kdy je chlupáč ve stínu. Ale nemusí to být vždy jen o stříšce. Můžou to být i okna, která prosvítají, ale zároveň nepouští teplo. Chlupáč si pak může s námi klidně odpočívat například u venkovního bazénu na zahradě a mít tak vlastní stín a své pohodlí.

Náhradní potah na lehátko pro psa

K dispozici máme i lehátka pro psy, na které lze natáhnout jednoduchý potah proti znečištění. Děje se tak například pokud je venku špatné počasí. Jednoduše na lehátko pro psa jen natáhneme potah a vše je pro pejska nachystáno k odpočinku. Pokud se potah znečistí, tak ho jen vyměníme za jiný a chlupáč si může vesele užívat pohodlí i nadále. Špinavý potah pak už jen vypereme, aby byl znovu čistý a použitelný. Prát se dá v pračce, aby byl celý postup jednodušší. Stačí se jen podívat, jakým způsobem se dá v pračce vyprat.


Jak je to s údržbou?

Lehátko pro psa v podstatě žádnou údržbu nepotřebuje. Jedinou věc, kterou vyžaduje, je slušné zacházení. Jelikož se jedná o demontovatelný výrobek, tak ho vždy skládáme s citem. Nikdy s ním neházíme o zem a to ani když potřebujeme spoje více upevnit.


Lehátko pro psy se střechou – zahradní lehátko pro psa

Krásné letní počasí nás všechny vždy láká ven a pokud máme k možnosti využití zahrádky u domu, tak je to skvělé posezení pro celou rodinu i domácího mazlíčka. Když by jsme mu tam dali běžný pelech, ve kterém spí, tak mu bude jednak horko a pak po něm budou chodit i různí paraziti a z trávy další přítomný hmyz. Vyvýšené lehátko mu však nabízí skvělé proudění vzduchu a tím pádem se nebude zahřívat. Jelikož je pes nad zemí, tak na něj nemůžou ani paraziti. A pokud svítí slunce, tak mu jen střechu nastavíme správným směrem pro dosažení stínu.

Značkové lehátko pro psa anadi – lehátka pro psy anadi

Hlavně pro velké chlupáče je určeno lehátko pro psa anadi. Psi mají kvůli své velikosti často otlaky a jiné ortopedické problémy. Proto je nutné k lehátku přistupovat tím způsobem, že by mělo být co nejvíce kvalitní. Výběr lehátka z kvalitního materiálu prodlužuje jeho životnost o mnoho let a nemusíme pak řešit ani údržbu. Vyvýšený povrch izoluje psa od podlahy. Výhodu to má v zimních i letních měsících. V létě se pes nepřehřívá a v zimě se od podlahy nemůže nachladit. Platí to zejména už pro starší pejsky, kteří můžou mít i další zdravotní potíže.

Lehátko pro psy anadi – lehátko anadi bazar

Konstrukce u tohoto lehátka je velmi stabilní a vydrží tak značnou váhu velkých plemen. Celý koncept je navíc snadno demontovatelný, takže ho můžeme i lehce převážet po různých místech. I ti největší chlupáči si tak můžou dopřát plnohodnotné pohodlí a kvalitní odpočinek. Nezáleží, zda je venku horko a nebo zima. Lehátko anadi se dá používat po celý rok. Na bazarech a dalších inzertních portálech se příliš moc často neprodává a když už na něj někde narazíme, tak je většinou problém s otlučenými spoji. Ty už pak totiž nedrží pohromadě, proto doporučujeme zakoupit nový výrobek.


Ulevuje pohybovému aparátu chlupáče

Když máme doma staršího pejska, který má už za sebou bohatý aktivní život, tak se mu to budeme snažit ulehčit pomocí lehátka. Díky vyvýšené pozici nebude muset vstávat od země a rovnou tak může vykročit do vzpřímené polohy.


Nejlepší lehátka pro psy recenze

Ty nejlepší lehátka pro psy jsme samozřejmě zveřejnili v našem horním žebříčku, kde si můžeme vybrat z široké nabídky. Jsou vybrané zejména z recenzí pejskařů, kteří je aktivně používají a následně sepsali své pozitivní zkušenosti. To je to nejlepší, co se může budoucí zákazník dozvědět. Nyní si zde ještě představíme pár značek a řekneme si něco k jejich výrobkům. Není důležité, aby jsme měli úplně to nejdražší lehátko, to není vůbec o tom. Cení se především kvalita a ta je u některých výrobků mnohem lepší, než u dražších produktů.

Zoofari lehátko pro psy – anadi lehátka pro psy

Jedná se sice o malinko odlišné lehátka, ale pejsek bude spokojený na obou dvou. Anadi má tedy mnohem lépe udělané zpracování a samozřejmě je i z lepšího materiálu, tedy vydrží víc. Jakmile chlupáč leží v určité výšce nad zemí, tak kolem něj proudí vzduch ve správném směru. Zároveň ho samozřejmě i ochlazuje před horkým letním počasím. Výhodou je, že se dá výrobek použít ven, ale i na doma. Když si totiž chlupáč už jednou na lehátko zvykne, tak ho za nic jiného už nevymění.

Zdravotní lehátko pro psa hik9 – lehátka pro psy hik9

Hik9 je zdravotní lehátko pro psy s odlehčenou konstrukcí, kdy je snadno přenosná a demontovatelná. Jako materiál je použitá pevná tkanina, takže vydrží i delší pobyt na zahradě, kdy na něj může i pršet. Rámy jsou z kvalitní nerezavějící slitiny. Při zašpinění stačí jen ostříkat špínu hadicí a nechat uschnout. Vhodné pro starší pejsky, kteří už mají bolavé klouby a pohybové potíže. Zejména je vyhovující pro chlupáče, kterým dělá problém vstát z pelechu. Zde mohou rovnou bez potíží vykročit z vyvýšeného povrchu. Jinak se často používají plastové a nebo dřevěné schůdky pro psa. A ty se dávají nejčastěji k posteli, aby nás pejsek v noci nebudil. S pokročilým věkem už pes na postel nevyskočí kvůli různým pohybovým problémům. Ale schody a nebo schůdky mu s tím pomůžou.


Využití dalších doplňků

Pejsek nemusí ležet čistě jen na lehátku. Můžeme mu tam dát například i jeho oblíbený polštářek a nebo něco jiného z jeho oblíbených psích doplňků. Pokud je výrobek úplně nový a pes na něj ještě není zvyklý, tak mu tam dáme na několik dní jeho oblíbenou podložku. Pach se následně přenese i na nový výrobek a pes ho automaticky přijme za svůj.


Nejlepší lehátko pro psa recenze

Aby jsme udělali důležitý a správný přehled a výrobcích, tak jsme procházeli mnoho portálů s recenzemi, diskuzní fóra a spoustu psích skupin. Těch informací kolem zboží lehátko pro psa je opravdu mnoho. Jakmile ale tento druh zboží používá velké množství lidí, tak se později ukážou jen ty nejlepší výrobky. Nakonec se z nich stanou díky jejich kvalitě a oblíbenosti nejprodávanější kousky. A o tom je i naše horní tabulka, najdeme v ní jen ty nejoblíbenější výrobky, které si sami vybrali pejskaři díky jejich kvalitě a skvělé životnosti.


Radost chlupáče

Ze začátku můžeme mít trochu váhavějšího pejska vzhledem k tomu, že jeho pomůcka pro něj bude úplně nová. Když se ale na to pak podíváme s odstupem času, tak můžeme vidět, jak si pes na lehátku klidně odpočívá. To je totiž pohodlné a cirkulující vzduch kolem něj má něco jako takovou přírodní klimatizaci


Top lehátko pro psa cena – akce na eshopech levně a nízké ceny

Ceny jsou přijatelné a tak si můžeme dovolit pro svého chlupáče pořídit i kvalitnější výrobek. Není ani tak důležitá cena, jako to, že pejskovi prokážeme službu v podobě perfektního doplňku pro využití na mnoho let. Zejména v horkých letních dnech to pes velmi ocení, kdy kolem něj bude proudit vzduch a ochlazovat ho. Může si tak úplně v pohodě polehávat například na zahrádce s námi. Jednou za čas nabízejí eshopy i zajímavé akce s nižší cenou. Stačí si jen vychytat správný moment a pořídit si tak lehátko pro psa levně.

Na konec dnešního povídání si tu ještě připomeneme horní žebříček, do kterého jsme vybrali oblíbené lehátka pro psy ze zkušeností majitelů psů. Nebylo to vůbec snadné, když jsme museli procházet všechny ty informace z portálů a dalších psích skupin. Ale jelikož je tento výrobek u pejskařů značně oblíbený, tak ty nejlepší lehátkové sestavy pro pejsky vyjdou vždy brzo na povrch. Všichni si je pak chválí a jsou s nimi spokojeni. U každého zboží je odkaz, kde jsou seřazené eshopy podle toho, které nabízejí nejlepší ceny.


Jak vybrat lehátko pro psa?

Jakmile budeme vybírat lehátko pro psa, tak je vždy nejlepší se dívat po takových výrobcích, které již vyzkoušeli majitelé psů před námi. Následně si přečteme jejich recenze, zkušenosti a z toho pak můžeme skvěle vycházet. V podstatě je to úplně to samé, jako když jsme vybírali kvalitní výrobky do naší horní tabulky. Jsou tam jen ověřené a funkční kousky ze zkušeností chovatelů pejsků. Nové lehátko pro psa bude pro našeho chlupáče radostí s každým odpočinkem. Pokaždé, když půjde odpočívat, tak už bude automaticky vyhledávat jeho lehátko pro psa. Psi si totiž tento větraný a vyvýšený pelech oblíbí velmi rychle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.