Menu Zavřeno

Matrace pro psy

Nejlepší matrace pro psy recenze parametry testy velké levné venkovní omyvatelné voděodolné ortopedické s paměťovou pěnou zdravotní nepromokavé cena

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Perfektní matrace pro psy musí být na takové úrovni, aby mohly zabezpečit kvalitní spánek pro každého psa. Pes si potřebuje dokonale odpočinout, aby načerpal důležitou energii na další den. Nové matrace pro psy jsou již natolik kvalitní, že si dokážou i pamatovat pejskovu oblíbenou polohu. Chlupáč pak usne mnohem dříve, než na běžném odpočívadle a spánek je mnohem kvalitnější. Kolikrát můžeme vidět, že se pejsek jen převaluje a nemůže usnout. To je vlivem matrace pro psa, která již přestala plnit svou funkci a potřebuje vyměnit za novou a lepší (například ortopedická matrace pro psy). Spánek je pro pejska velice důležitý, kdy si potřebuje plnohodnotně zdřímnout pro načerpání nových sil. V dnešním článku si probereme všechny důležité parametry při výběru matrace pro naše oblíbené domácí mazlíčky.

Matrace pro psy: Zhodnocení TOP 10 nejlepších matrací pro psa vycházejícího z testů kvality od zkušených chovatelů psů a recenzí spokojených zákazníků

Do tohoto žebříčku jsme vybrali TOP 10 nejlepších matrací pro psy s důležitými parametry a podle oblíbenosti mezi chovateli. Zobrazené zboží v této tabulce obdrželo velmi pozitivní hodnocení od majitelů, kteří si ho pořídili pro svého pejska. Informace jsme čerpali z portálů a skupin, které jsou určené pro chovatele psů a ti si tak vyměňují své znalosti a zkušenosti. Vybrané psí matrace jsme následně seřadili do tabulky kvalitních psích matrací. Výrobky jsou umístěné v tabulce, kde je na pravé straně odkaz. V každém odkaze jsou zobrazeny další varianty, možné barevnosti a eshopy s nejlepšími cenami.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Kvalitní psí pelíškySamohýl nylon Sucharda tlapka matrace pro psy pelíšky*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Letní lehátka pro psyTrixie Vital Bendson matrace pro psy a psí lehátka letní*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široký výběr matracíAminela Half and half matrace pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Levnější matrace pro psyAminela Travel matrace pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené matrace pro psyScruffs Chester matrace pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované matraceScruffs Ellen matrace pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ortopedické matrace pro psyNobby Ortopedická skládaci Lanin matrace pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejlépe hodnocené matraceOdolné matrace pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní matrace pro psyKvalitní matrace pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Špičkové matrace pro psyŠpičkové matrace pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Proč mu ji pořídit?

Matrace pro psy mají pro každého pejska velmi důležitou roli. Krom spánku a odpočinku plní i určitou sociální funkci, kdy má pes přesně vymezené svoje místo. Spousta začínajících majitelů řeší spánek nového mazlíčka u sebe v posteli. Ze začátku je to samozřejmě velmi příjemné, ale jakmile pes vyroste, tak už to tak příjemné nebude. Najednou totiž zjistíme, že je pro nás i psa postel příliš malá. Proto je důležité, aby měl pejsek už od malička svůj vlastní pelech. Matrace pro psa je v podstatě pohodlný odpočinkový prostor bez vyvýšených okrajů, kde se může náš chlupáč pohodlně roztáhnout do všech stran a není tak ničím omezován.


Správné parametry oblíbené matrace pro psy a popis i testy

Důležité je si zvolit kvalitní materiál, aby si pes dostatečně odpočinul. Tento parametr splňuje veškeré zboží v naší tabulce. Pak je ještě důležité si našeho pejska změřit. A to ideálně v takové poloze, ve které rád odpočívá. Jakmile tedy usne, tak se ho pokusíme změřit a podle rozměrů mu pak budeme vybírat matraci. Ta nemusí být rozměrově úplně přesně a dobré je přičíst ještě pár centimetrů navíc. Pejsek to ocení a bude tam rád trávit čas a pravidelně relaxovat, kdy si zejména kvalitně odpočine a na matraci načerpá nových sil pro další den plného dobrodružství.

Ortopedická Matrace pro psy xxl – matrace pro velké psy (luxusní matrace pro psy)

Je samozřejmě myšleno i na naše největší domácí mazlíčky, kteří jsou větších rozměrů a také jsou těžší. Nemusíme se ničeho obávat, velké matrace pro psa jsou k těmto účelům přesně vyrobeny. Aby i velcí psi si mohli pohodlně odpočinout a načerpat novou energii do dalšího náročného dne. Některé odpočívadla jsou už na takové úrovni, kdy se vytvarují podle polohy psa. Ten jako by pak částečně zapadl dovnitř a bude mít dobrý pocit, že ho obklopují okraje.

Levné matrace pro psy levně – stará matrace pro psa (nejlevnější matrace pro psy levné)

Pro psa nemusíme pořizovat úplně tu nejdražší matraci, kterou uvidíme v eshopu. Výrobců je již v tomto oboru hodně a můžeme si tak vybírat i levné matrace pro psy v kvalitním provedení. Dokonce můžeme občas natrefit i na zajímavé akce a nebo výprodeje na eshopech. Většinou se tak děje, když eshopy potřebují začít prodávat nové matrace v novém moderním designu a ty staré matrace potřebují vyprodat. Našemu pejskovi bude samozřejmě jedno, jak takový výrobek vypadá, pro něj je mnohem důležitější kvalita, aby si perfektně odpočinul.


Jaké máme druhy?

Matrace se dělí do několika skupin a druhů, kdy je každá z nich určená malinko pro něco jiného. Rozdíly nejsou nijak velké, ale pokud víme, co přesně vyžadujeme, tak si můžeme vybrat přesně pro naše využití konkrétní typ.

 • Domácí matrace pro psy – typické matrace na domácí použití, aby měl pejsek zaručený dostatečný spánek.
 • Venkovní matrace pro psy – mají trochu více odolnější povrch kvůli možným nepříznivým podmínkám, můžou být i chladící.
 • Vodě odolné omyvatelné matrace pro psy – dalo by se říct i nepromokavé, kdy je například v horkém létě pes často v kontaktu s vodou.
 • Zdravotní ortopedické matrace pro psy – pomocí paměťové pěny se dokonale přizpůsobí, kdy už má například pejsek nějaké pohybové problémy.

Může být i pro kočku?

Je možné ji použít pro kočku, ale i pro další zvířátka. Tento druh odpočívadla je pro každého, kdo touží po kvalitním spánku a nebo odpočinku pro načerpání nové energie do dalšího dne. V jedné skupině bylo na matraci vyfocené i malé spící prasátko. Takže matrace můžou využívat i další domácí zvířátka.


Venkovní matrace pro psy 100 x 70 – top matrace pro psa 100×70 (nejoblíbenější matrace pro psy)

Venkovní matrace pro psy se na rozdíl od těch pro domácí použití liší v několika směrech. Díky tomu je můžeme používat na balkóně nebo terase. Hodí se také dobře do kotce pro pejska a nebo do jeho boudy. A když jezdíme někam na zahradu, tak ji rovněž můžeme vzít sebou. Odpočívadlo je ušito z voděodolných materiálů, takže voda neprosákne dovnitř a zůstane jen na povrchu. To ale neznamená, že ji budeme úmyslně ponechávat na dešti. Za zmínku ještě stojí určitě i to, že se dobře čistí. Některé z nich mají i sundávací potahy, které se pak hodí do pračky namísto praní velkého celku.

Omyvatelné matrace pro psy 100 x 80 – voděodolná matrace pro psa venkovní (matrace pro velké psy 90×200)

U vyloženě těch venkovních matrací oceníme zejména jejich snadnou obnovitelnost čistoty. Je u nich automaticky počítáno s tím, že když jsou používány ve venkovních podmínkách, tak u nich dochází k častému znečištění. Například když prší a všude je bláto, tak si ho pejsek s největší pravděpodobností dotáhne i k sobě do pelechu. Proto by jsme měli aspoň jednou za čas ho přijít vyčistit. Nepoužíváme silné mýdlo a ani žádný jiný chemický prostředek, jen čistou vodu. Pejskovi by pak čistící prostředky nemusely vonět.

Voděodolná matrace pro psy na míru – matrace do boudy pro psa (nejoblíbenější ortopedická matrace pro psy 110×90)

Pokud nemáme úplně typickou velikost boudy, tak se potom hledá obtížněji i matrace, aby splňovala přesně vyžadované rozměry. V tom případě se dá sehnat i takový výrobek, který nám bude zhotoven přesně na míru podle našich potřeb. A není to jen o rozměrech, můžeme si vybrat i materiál, ze kterého bude odpočívadlo vyrobeno. Možností je spousta a můžeme tak mít cokoliv, na co si vzpomeneme. Pak je akorát potřeba kalkulovat i s tím, že takový výrobek na míru může stát o něco víc, než jsou běžné ceny u tohoto zboží. Proto všem doporučujeme náš horní žebříček s přehledem všeho zboží, kde si lze snadno vybrat z nejlépe recenzovaných matrací.


Jaký je rozdíl oproti pelíšku?

Pelíšek se vyloženě bere jako odpočinková zóna. U matrace je ale možnost si zvolit paměťovou pěnu, která se přesně přizpůsobí tělu psa. Hlavní výhoda je pak v tom, že je brán mnohem větší zřetel na pohybový aparát pejska, než je tomu u běžných pelíšků. Ty mají pro svého chlupáče zase jiné výhody, o kterých jsme psali v článku psí pelíšek.

Kvalitní matrace pro psy ortopedické matrace pro psy – oboustranná matrace pro psa thermo

U ortopedických matrací jsou kladeny vysoké požadavky na kvalitu. Ty jsou totiž určeny už i pro starší pejsky, kteří můžou mít problémy s jejich pohybovým aparátem a ležení na obyčejném pelechu jim nedělá dobře. Odpočívadla jsou tak z většiny případů vyplněna pěnou s viskózními vlastnostmi. To znamená, že se tak velmi snadno přizpůsobí poloze ležícího pejska a nikde ho potom nic netlačí na rozdíl od těch běžných matrací. Úplně ta samá pěna se používá v ortopedických polštářích pro nás lidi, kdy je vyžadováno naprosté pohodlí a zaručený komfort.

Matrace s paměťovou pěnou pro psy – ortopedická matrace pro psa premium (nejkvalitnější matrace pro psy)

Paměťová pěna už splňuje náročné požadavky na perfektní odpočinek u našeho staršího psího mazlíčka. Někteří psi mívají v pokročilejším věku řadu problémů s pohyblivostí a je tak kladen velký důraz na kvalitu matrace pro psy. Odpočívadlo tak musí být pro pejska místem, které plně respektuje jeho tělo a naprosto se přizpůsobí jeho potřebám. Jakmile potom pejsek vstane, tak se cítí skutečně vyspaný, protože mu tato premium pěna dokáže poskytnout nadstandardní službu v podobě plnohodnotného odpočinku.

Zdravotní matrace pro psy z paměťové pěny – nepromokavá matrace pro psa s paměťovou pěnou (profesionální matrace pro psy levně)

Krom toho, že jsou tyto matrace kvalitní, tak jsou částečně i luxusní, kdy musí splňovat řadu podmínek, aby si náš chlupáč skvěle odpočinul. Výběr prvotřídního materiálu zajistí, aby nedošlo k přeležení odpočívadla a dokáže i odolávat škrábání neposlušného pejska. Velkou výhodou jsou i přiložené potahy, které zajistí snadnou čistitelnost celého pelechu. Potah se jen stáhne a následně hodí do pračky. Ušetří nám tak práci s tím, že nebudeme muset prát celý komplet a pak jej několik hodin sušit. Dá se využít i při cestování autem, ale to už je pak lepší látková autosedačka pro psa. Kvalitní autosedačka je totiž i bezpečná, aby byl chlupáč za jízdy připoutaný a nelítal v zatáčkách.

Cestovní pelíšek pro štěňata

Při cestování bereme našim nejmenším pejskům jejich oblíbené pelíšky, aby nespali jen tak někde na zemi. Jakmile si pes zvykne na svůj oblíbený pelíšek, tak bychom ho měli brát všude sebou. Pejsek snadno usne a plnohodnotně si odpočine.

Ortopedická matrace pro psy

Výplň je upravená takovým způsobem, kdy je pro psa vysoce pohodlná. Tento druh matrací je určen i pro pejsky, kteří můžou mít nějaké potíže a například se jim špatně spí.

Výběr premium položek

K dispozici je i mnoho premium položek, které jsou pro psa příjemné. Je to hlavně díky lepšímu materiálu, kdy si pejsek pěkně a kvalitně odpočine.


Jak ho na nový doplněk do bytu naučit?

Ze začátku nebude muset náš pejsek chápat správný význam tohoto nově pořízeného předmětu. Proto mu musíme ukázat, že se na tom bezvadně spí. Dáme mu tam jeho oblíbenou podložku a nebo deku, na které do teď rád spal. Jakmile zjistí tento nový dostupný komfort, tak už pak bude spát jen na matraci.

Chladící matrace pro psy 90×60 – venkovní matrace pro psa 90×60 (oblíbená ortopedická matrace pro psy heureka)

Při horkých letních dnech můžeme našemu chlupáči aspoň na chvíli ulevit od vedra, kdy mu poskytneme něco chladnějšího. Obyčejně to bývají podložky, které se dají na chvíli do ledničky a ty pak dokážou udržovat chlad po určitou dobu. Konkrétně o chladících podložkách jsme psali podrobný článek v sekci pro psy, doporučujeme ho přečíst. Obdobné je to i u některých matrací, které dokážou zchladit vyhřátého pejska. Často bývají tyto odpočívadla i na zahradách, kde trávíme v létě spoustu času. Pejsek chce být samozřejmě s námi venku. A i když panují velká vedra, tak umístěním jeho odpočívadla někde do stínu je pro chlupáče dobrou volbou.

Omyvatelná matrace pro psy 120 x 80 – nejlepší matrace pro psa 120 x 80 (matrace pro velkého psa)

Při teplejších dnech jsme často venku, na zahradě a nebo někde na chatě. Pejsek tak tráví rovněž svůj čas ve venkovních podmínkách. Jeho matrace pro psy pak samozřejmě podle toho i vypadá. Nemusíme ale zoufat, pokud jsme mu pořídili odpočívadlo na ven, tak je i údržba velmi jednoduchá. Tyto matrace pro psa něco vydrží a předem se počítá s tím, že se i často ušpiní. Nemusíme je hned přímo házet do pračky, stačí si jen vzít vodu a kousek hadříku, kterým vše úplně lehce vyčistíme.

Matrace do klece pro psa – nejlevnější ortopedická matrace pro psy strong & soft (matrace pro velké psy levně)

Hodně podobné je to u matrace pro psa, která je určená do kotce a nebo klece pro našeho chlupáče. Záleží pak na tom, zda má i volný výběh mimo jeho ubikaci. Když má třeba umožněný pohyb po celém pozemku, který má hlídat a na noc pouze přichází do kotce se vyspat. V případě, že prší a nebo padá sníh, tak si vždy donese na matraci i nějakou tu špínu. Na té potom spí a celý komplet se tak často zašpiní. Ale opět zde platí, že s pomocí čisté vody dáme vše do původního stavu. Odolné materiály s tím počítají a proto je celý proces snadný.

Ortopedické matrace premium

Pokud máme doma staršího pejska, tak už může mít pohybové zdravotní potíže. Vidíme na něm pomalejší pohyb, často se v noci budí a nebo si chodí lehnout na různá místa. Lepší premium pelíšky mu můžou dopřát si opět kvalitně odpočinout.

Různé značky i barva více informací

Pelíšky si můžeme vybírat podle značky, velikosti, svou roli hraje i barva (světle modrá, světle zelená, červená, šedá, hnědá, černá i béžová) a další věci. Nejvíce bychom si ale měli pelíšky vybírat podle kvality, aby si pejsek po náročném dni pěkně odpočinul.

Ortopedická matrace pro psy

Velice dobře mohou posloužit i pro štěňata, kdy je pejsek v růstu. Pěnová výplň pejska tak trochu obejme a přizpůsobí se jeho tvaru. Chlupáči se pak příjemně spí i odpočívá.

Pro pejska se stává ležení velmi pohodlným.
Výrobek poslouží dobře malým i velkým psům.
Pejsek si kvalitněji odpočine.
Nejvíce se používá pro starší pejsky.
Zboží si můžeme vybírat z mnoha tvarů a barev.
Kvalitnější matrace se i snadněji čistí.

Co si pamatovat při čištění?

Většinou stačí vyčistit teplou vodou, kdy je na to odpočívadlo přizpůsobené. Výrobce pamatoval na to, že si odpočívadlo jednou za čas ušpiní a proto je snadno omyvatelné. Pokud by se stalo, že na ní bude náš chlupáč ze začátku vykonávat potřebu, tak se může dát jednou za čas do pračky podle přiloženého návodu.

Matrace mají široké využití – nejlepší ortopedická matrace pro psy zkušenosti

Tato skvělá pomůcka ortopedická matrace se hodí kamkoliv, kde náš chlupáč tráví nejvíce času. Mysleme ale i na naše pejsky, kteří už tak moc pohybliví nejsou. Matrace se skvěle hodí i do kočárku pro psy. Pokud s naším chlupáčem jezdíme často na výlety a on už celou cestu nezvládne, tak je ideální jezdit s kočárkem. Velmi časté využití to má i pro výlety na kolech, kdy si do kočárku dáme všechny věci a nemusíme je tak nosit na zádech. Jeho oblíbenou matraci mu samozřejmě dáme do kočárku, aby se cítil pohodlně. Měkká ortopedická matrace se skvěle hodí i pro terénní kočárek pro psa.

Bez potahu a nebo s potahem?

Pokud máme s potahem a odpočívadlo se zašpiní, tak stačí jenom sundat potah, který se může hodit do pračky a máme vyčištěno. Když ale máme venkovní vodě odolnou matraci, tak stačí vzít jen teplou vodu a vše je zase čisté během chvilky.

Matrace pro psy

Jakmile si ji pejsek oblíbí a zjistí její výhody, tak bude na ni trvale spávat. Proto bychom mu ji měli i všude vozit sebou v rámci našeho cestování. Jakmile bude mít totiž pejsek spát na něčem jiném, tak by si nemusel tak dobře odpočinout.


Top profesionální ortopedická matrace pro psy 90×60 – zdravotní matrace pro psa 80×60

Nejlepší odpočívadla jsou taková, která jsou z kvalitních materiálů a skvěle prošitá. Mezi ty se v podstatě počítají i ty zdravotní, na které je již kladen určitý důraz ne lepší komfort, kvůli starším pejskům. Tam už se potom počítá i s paměťovou pěnou a dalšími důležitými věcmi, díky kterým si pes perfektně odpočine. Co se týče barevných variant, tak zrovna tyto věci budou našemu chlupáči úplně jedno. Pro něj bude mnohem přednější volba správné velikosti, aby se mohl v pohodě natáhnout a nebyl ničím limitovaný.

Matrace pro dva psy – velké matrace pro psa xxl (odolná matrace pro psa xl – elegantní matrace pro psy akce)

Existuje i možnost pořízení speciálních matrací, které jsou určené pro dva psy. Musíme ale dopředu počítat s tím, že takové odpočívadlo pro dva chlupáče zabere spoustu prostoru. U každého z nich je potřeba pamatovat, že v rámci kvalitního spánku se pes natáhne v celé své délce. Tím pádem je potřeba vybrat takový rozměr, který bude pro oba dva psy dostatečně velký a nebudou si nijak překážet. Pro velké psy vyžadující rozměr xl až xxl se už spíš vyplatí, aby měl každý svou vlastní matraci.

Levná ortopedická matrace pro psy vitamedog – ortopedická matrace pro velké psy

I naši velcí pejskové můžou mít už ve svém pokročilejším věku určité problémy, kdy vyžadují speciální matraci. Často se stává, že mají problémy se zády a proto je potřeba zvolit ortopedickou matraci, kde už je nějaký druh paměťové pěny, která plně respektuje potřeby našeho pejska. Ta ho nebude nikde tlačit a vyvíjet tlak na jeho tělo. Pěna se úplně přesně přizpůsobí pro ležení a oblíbenou polohu pejska. V podstatě se jako když vytvaruje přesně podle něj a částečně ho obklopí, aby se mu lépe spalo.

Premium lehátka

Již jsme se o tomto zboží zmínili v jednom z předchozích článků, jak jsou lehátka u psů oblíbená. Platí to zejména v létě, kdy jsou díky zvýšeným nožičkám lehátka na vyvýšeném prostoru, kde kolem psů profukuje vzduch.

Ortopedická matrace pro psy

Kromě skvělé paměťové pěny se pejskům zamlouvají i okraje matrace, kdy se necítí tolik ve volném prostoru. Někteří chlupáči dokonce přímo vyhledávají taková místa, kde jsou co možno nejvíce něčím obklopení.

Střední podložky i všechny nejprodávanější pelechy

Jakmile pejskovi vybíráme podložky a nebo pelíšek, tak se musíme trochu přizpůsobit i jeho velikosti. V případě malého pejska mu nebudeme kupovat velký pelíšek, cítil by se v něm osaměle. Psi mají rádi, když jsou něčím obklopeni.

Podložky z kůže i paměťová pěna pelech

Podložka z kůže vypadá velmi elegantně a hodí se to zejména v případech, kdy s pejskem objíždíme výstavní soutěže. Všechno musí vypadat dokonale a pejskovo vybavení také. To by mělo být i naše heslo, na soutěži musí být vše dokonalé. Nemůžete nechávat nic náhodě. Na eshopech je mnoho příslušenství, se kterým jsou pejskaři spokojení.

 • k dispozici jsou různé značky i barvy – šedá, hnědá, černá, béžová a více
 • matrace pro psy
 • oblíbené výrobky jsou z kůže – dopřejete vašemu mazlíčkovi pohodlí
 • hračky do vody a nebo vesty do vody – ochrana pejska, ochrana ve vodě
 • střední velikosti pelíšků barvy černá, šedá a více – doprava jen pár dnů
 • matrace pro psy
 • na web se dá přidat i filtr a hledat si zapomenuté zboží, stačí se přihlásit
 • do košíku se dá přidat i více položek, doprava je do několika dnů
 • doprava se nepočítá podle všech dnů – je to podle pracovních dnů
 • nejprodávanější pelechy občasné akce, facebook data zboží zobrazení
 • trixie pelechy nejlepší ochrany – paměťová pěna pelech u nás skladem
 • facebook data i obrázky o nás a všechny další data o výrobcích pro vás

Nebereme ho sebou do postele – kvalitní ortopedická matrace pro psy diskuze

Čím dříve ho to odnaučíme, tím lépe pro nás i pro něj. Když je ještě štěňátko, tak to může být příjemné. Ale v dospělosti si pak budeme v jedné posteli vadit a nevyspí se nikdo. Pes má mít své pevné místo, na které je zvyklý. Klidně může být umístěno u naší postele, ale k sobě do postele pejska nebereme. Již od malička je dobré ho učit na jeho matraci pro psa.

Luxusní ortopedická matrace pro psy recenze outdoor – matrace pro psa recenze

Tento druh matrací se stává velmi oblíbeným zbožím, kdy se začíná pořizovat i pro střední pejsky, kteří by ji sice možná ani nepotřebovali, ale je šetrná k jejich zdraví. Pokud bude totiž pes na takovém odpočívadle spát hned od začátku, tak se mu můžou později vyhnout různé pohybové problémy. K dispozici jsou i outdoor odpočívadla, která sebou můžeme brávat například na delší výlety na několik dní a pes si po náročném výšlapu vždy pěkně odpočine.

Kvalitní matrace pro psa 90×70 – elegantní ortopedická matrace pro psy 120×100 (ortopedická matrace pro psy velkých plemen)

I když náš pejsek momentálně žádnými problémy netrpí, tak to neznamená, že za pár let bude stále v pořádku. Aby jsme tomu mohli co nejlépe předcházet, tak je potřeba mu pořídit kvalitní odpočívadlo. To pomáhá rozvoji různých problémů předcházet. Mnoho lidí svého mazlíčka příliš moc rozmazluje pamlsky a sladkostmi namísto toho, aby mu raději koupili správné ležení. Pes potom kolikrát leží někde v koutě jen na dece, to mu do budoucna ale moc neprospěje. A konkrétně pro větší pejsky je to pak mnohem náročnější.

Ortopedické matrace a hodnocení

Hodnocení je důležitá věc, podle které si vybíráme ortopedické matrace. Pro svého malého chlupáče budeme chtít samozřejmě to nejlepší. A proto nám hodnocení zkušených majitelů může pomoci.

Pelíšek na cestování

Každý pejsek má rád svůj pelíšek, na který si už zvykl a to i když jedeme jen na pár dnů. Proto je dobrý nápad mu ho brát sebou, aby nemusel pes ležet na cizím, kdy by mu mohl vadit i nesympatický zápach. Nezáleží na tom, že je to pár dnů, pejsek se chce také dobře vyspat.

Podložka pro štěňata

I když máme doma štěně, tak to přece neznamená, že bude ležet jen na obyčejném kusu hadru. To po něm přece chtít nemůžete. Naše heslo by mělo být takové, aby se u nás štěňátko cítilo skvěle. Jakmile se ocitne štěňátko v cizím prostředí, tak bychom se k němu měli chovat co nejlépe a dopřát mu i kvalitní vybavení. Na eshopech je spousta pomůcek, který přijdou pejskovi vhod. Zboží data si můžete listovat i podle nastavení.

 • cestovní pelíšky barva černá, červená, béžová, světle šedá, hnědá, zelená a šedá
 • podložka pro štěňata cestovní modrá, zelená, světle šedá, světle červená a jiné
 • mnoho produktů střední pelíšky – z kůže barva šedá, hnědá a černá více informací
 • po přihlášení k vašemu účtu lze vybírat z mnoha produktů a informací pomocí filtrů
 • po přihlášení k vašemu webu lze vybírat i podle filtru barva (modrá, šedá, hnědá atd)
 • doprava je v řádu pár dnů – přihlásit k webu – přidat doprava a vidíme počet dnů
 • doprava na webu se dá vybrat podle dnů, rychlá doprava – pár dnů podle informací
 • běžná doprava vychází na více dnů a lze přidat rychlou dopravu k vašemu zboží
 • filtr nastavení barva: šedá, černá, béžová a světle šedá – malé, velké i střední velikosti
 • eshop web nabízí i více možností nastavení například prohlížené zapomenuté položky
 • nejprodávanější trixie pelechy můžete zakoupit u nás – trixie pelech zobrazení
 • jednou za čas pro vás máme akce pelech, kdy můžeme využít omezené akce pro vás

Kde je správné umístění?

Ideální je tam, kde bude mít svůj vlastní klid a kde na něj nebude táhnout. Dobrá jsou i různá schovaná zákoutí, kam se může ukrýt před ostatními. Snadno lze i vypozorovat, na kterých místech pes rád odpočívá. Většinou to jsou klidnější místa, kde ho nikdo neruší a má tam určitý způsob ochrany. Může se vám zdát, že je pes zbytečně schovaný, ale někteří pejsci to tak mají rádi.

Ortopedická matrace pro psy

Zajímavé jsou i matrace ortopedické vysoké, kdy se do nich pejsek tak trochu propadne. Je to velice měkký materiál, který pejska jakoby obejme. K dispozici jsou tyto pomůcky jak pro pejsky velké, tak i ty malé. Přitom jsou i vyráběny v mnoha barevných provedeních, aby se nám skvěle hodily do našeho moderního interiéru. Na eshopech si můžete vybírat z bohaté nabídky, kde je vám k dispozici i filtr a různá data ohledně zboží.


Co když máme doma více chlupáčů?

V případě většího množství domácích mazlíčků je dobré zakoupit odpočívadlo pro každého z nich. V začátcích to bude možná vypadat roztomile, když budou spávat oba pohromadě. Ale když vyrostou, tak může mít některý z nich nějaké pohybové problémy a společné ležení už pak pro něj nebude vyhovující.

Matrace pro psy

Pejsek by si měl zvykat již od svého mladého věku, že matrace je jeho pelech, kde si může kvalitně odpočinout a nikdo ho nebude vyrušovat. I když bude chtít být s námi v posteli, tak bychom mu to neměli dopřávat. Jakmile totiž bude pejsek starší a větší, tak nám bude postel malá a pak už mu těžko vysvětlíme, že bude spát na své matraci.

Matrace pro psy nabízejí chlupáči komfort, na který si rychle navykne.
V rámci cestování bychom měli matrace pro psy vozit sebou, když už si na ni chlupáči zvykli.

Nejlepší matrace pro psy recenze – nejkvalitnější ortopedická matrace pro psy

Internet je už tak moc přehlcený různými eshopy, že je kolikrát složité vybrat si to správné zboží přesně pro naši potřebu. A to ještě nemluvíme ani o tom, že některé produkty bohužel kvalitní nejsou. Nejlepší je řídit se podle recenzí od samotných uživatelů, kteří již mají s danou věcí osobní zkušenosti. To pak ale znamená projít si spousty míst, kde se právě tyto věci řeší a na to nemá pracující člověk samozřejmě čas. A právě proto jsme sestavili horní tabulku, kde jsou vybrány jen ty nejlepší matrace pro psy v poměru cena – výkon. Zákazníci si pochvalovali jejich kvalitu a napsali na ně pěkné recenze.

Ortopedická matrace pro psy

Lepší matrace jsou vyrobeny z odolnější kůže a navíc je ještě k dispozici i snímatelný potah. Při zašpinění se tak nemusí prát celá matrace. Pouze sundáme potah a ten vypereme. Výplň paměťové pěny dává pejskovi dostatečný komfort a pomáhá šetřit jeho pohybový aparát.

Pro pejska je spánek velmi důležitý, kdy potřebuje znovu nabrat energii.
Jakmile nemá chlupáč plnohodnotný spánek, tak bude následující den jen všude polehávat.
Při cestování je dobré sebou brát oblíbený psí pelech, na který si už zvykl.

Matrace pro psy cena a jak získat nižší ceny?

Než začneme přemýšlet o cenách, které nejsou ani tak moc vysoké, tak je dobré si uvědomit, že to děláme pro spokojenější život a stáří našeho domácího mazlíčka. Jakmile si zvykne na špatné návyky a bude spát v nevyhovujících podmínkách, tak se to na něm může časem negativně podepsat. Proto je mnohem lepší problémům předcházet již v samotném začátku. V horní tabulce jsou v každém odkazu i ceny zboží a ty si lze následně i seřadit, na kterém eshopu se dají sehnat ty nejnižší ceny.

Pomalu se blížíme ke konci dnešního povídání a tak bychom vám zde chtěli ještě naposledy připomenout horní tabulku ověřených matrací pro psa. Jak už jsme psali, tak se nejedná o žádný náhodný výběr matrací, ale jsou zobrazeny pouze ty, které měly v recenzích velmi pozitivní ohlasy od mnoha majitelů psů. Ti si je sami vyzkoušeli a následně se podělili o své zkušenosti s dalšími uživateli. A to jsou ty nejlepší předpoklady, podle kterých si lze vybrat nové kvalitní matrace pro psy.


Jak vybrat matrace pro psy?

Každá matrace pro psa je pro chlupáče velmi důležitým prvkem při jeho každodenním odpočinku. Spánek našeho mazlíčka je důležitý, kdy získává potřebnou energii pro další náročný den. Proto potřebujeme matrace pro psy kvalitní, aby se mohl pes skvěle prospat. Není ideální vybírat zrovna ty nejlevnější. Nová psí matrace vydrží mnoho let a investice se vyplatí jako prevence možných problémů ve stáří našeho pejska. Top matrace pro psy mu dokážou zajistit skvělý komfort, aby měl dostatek sil a nadšení do nového dne. Tak mu to s radostí dopřejme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *