Menu Zavřeno

Misky pro psy

Keramické misky pro psy testy parametry recenze jak vybrat stojan zvýšená vyvýšené luxusní cestovní zpomalovací protihltací nerezové

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Kvalitní misky pro psy se řadí automaticky jako základní výbava pro každodenní použití u našeho malého chlupáče. Žádné jeho krmivo mu přece nebudeme jen tak pohazovat někde po zemi. Od toho je právě miska pro psa, kde má všechno pohromadě a je tak zvyklý na tento způsob podávání pochoutek. V dnešní moderní době se už nejedná jen o nějaké ty běžné misky pro psy klasického provedení. Jde o různé komfortní vylepšení z kvalitního materiálu, které mají i další funkce. A je dobré vědět, že některá vylepšení jsou velice zajímavé. A to může jít dokonce i o přístroj, který psovi sám automaticky dávkuje porce, když není majitel doma. Ale o tom až později. Nejprve si řekneme něco o rozdělení misek, jejich funkce a k čemu se které nejlépe hodí.

Misky pro psy: Porovnání NEJ 10 misek pro psy podle hodnocení a recenzí zákazníků i majitelů psů a jejich dlouhodobých zkušeností (zahrnuje podstatné parametry, testy a popis)

Pro snadnější přehled v obsáhlejším textu si zobrazíme tabulku nejoblíbenějších misek a dalšího užitečného zboží pejskařů v začátku článku. V tabulce můžeme vidět, že jsme vybrali NEJ 10 misek pro psa a další oblíbené doplňkového zboží, se kterým jsou majitelé čtyřnohých mazlíčků velmi spokojení. Vybírali jsme to podle všech poznatků a hlavně pak pomocí analýz mnoha recenzí. Zobrazené zboží je velmi oblíbené a bylo přihlédnuto i k poměru cena – výkon. Pro veškeré informace jsme procházeli psí diskuze, odborné portály a další skupiny majitelů psů, kde si uživatelé vyměňují své rady a zkušenosti. Můžeme si tak vybrat z nabídky nejoblíbenější misky pro psy a další praktické pomůcky, které majitelé pejsků nejčastěji využívají. U každého zboží je odkaz, kde je k dispozici více variant a také přehled cen s DPH. Najdeme si tam i eshopy, kde je zboží přímo skladem.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Misky pro psy - mnoho variantMisky pro psy mnoho variant*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Misky proti hltání - více variantMisky pro psy proti hltání více variant*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbený psí barPsí bar misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Drinkwell Mini fontána na voduDrinkwell Mini Fountain fontána na vodu misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Dvojmisky - více variantDvojmisky a misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Silikonové misky - více variantSilikonové misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Cestovní misky - více variantCestovní misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Automatická krmítka - více variantExtra Automatická krmítka misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Stojany na misky - více variantStojany na misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kontejner na krmivoKontejner na krmivo misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Stojan na misky pro velké psy – zvýšená miska pro psy na vodu

Doba pokročila velkým krokem kupředu a už i pro naše chlupáče se vyrábějí různá vylepšení, která jim usnadňují jejich každodenní život. Jestli máme doma velkého pejska, tak mu můžeme zpříjemnit jeho oblíbenou činnost krmení. Pomocí stojanu na misku mu totiž můžeme nastavit ideální výšku, aby nemusel neustále sklánět hlavu až dolů do misky. Tu mu můžeme umístit na stojan do takové polohy, která přesně vyhovuje jeho velikosti. A to samé platí pro nádobu na vodu, ty už se začaly vyrábět hlubší, aby pes nenadělal tolik nepořádku kolem. A díky vylepšené misce je pak pro něj voda i snadnější k pití.

Vyvýšené misky pro psy na stojánku – top miska pro psy s dlouhýma ušima

Můžeme mít doma i pejska, který se může pyšnit dlouhýma ušima. Problém nastává v případě, kdy dochází ke krmení. Jeho dlouhé uši mu totiž padají do misky a následně má pochoutky úplně všude. Aby jsme tomu snadno zabránili, tak mu pořídíme vyvýšenou misku na stojánku. Tím pádem bude pojídat z mnohem větší výšky a jeho uši se mu tak do nádoby vůbec nedostanou. A to samé platí i o misce s vodou.

Dřevěný stojan na misky pro psy keramické – misky pro psa na stojanu vyvýšené

Misku si už dnes můžeme vybrat z mnoha druhů materiálů, kdy jsou některé z nich i prémiové kvality. Jednak to vypadá skvěle na pohled, ale tyto produkty mají hlavně i svou materiálovou výhodu. Když například cestujeme, tak se hodí skládací miska z velmi lehkého materiálu. Je nízké hmotnosti a díky skladnosti nezabere příliš moc prostoru. U dřevěného stojánku pak může celý komplet ladit hlavně barevně do nové kuchyně a keramická miska je jako takové třešnička na dortu.

Luxusní misky pro psy se stojanem – levná cestovní miska pro psy na cesty

A jako poslední druh si můžeme zakoupit už i vyloženě luxusní misky pro psy se stojánkem, kdy například potřebujeme ukázat důležitost našeho vybraného plemene. To se děje nejčastěji na soutěžních výstavách, kde musí být vše v naprosté dokonalosti a také to musí mít nějakou tu lepší úroveň. Jestli i s chlupáčem často cestujeme, tak jsou na řadě misky levné cestovní. Takové sebou můžeme brát na každou cestu, kdy jsou ve tvaru placky a při potřebě je jen složíme do potřebného tvaru. Často se jedná o silikon a nebo snadno tvarovatelný plast.


Nebude to po podlaze klouzat?

Mnoho misek je na toto připraveno, kdy by mohly na podlaze prokluzovat a pes by se v klidu nenajedl. Buďto jsou vybaveny podložkou a nebo speciálními gumovými zarážky, které jsou v balení spolu s nádobou.


Držák na misky pro psy na stojanu – zpomalovací miska pro psy

Držáky misek získali svou velkou popularitu zejména u velkých psů, kteří se tak už nemusí sklánět pro každé sousto. Výhodou je i to, že se dá držák nastavit do takové polohy, aby to chlupáčům znesnadnilo hltání potravy. Nastavením pod určitým úhlem dojde ke zpomalení přísunu potravy pro psa a ten si ji následně více vychutná. Miskové držáky jsou už k dostání i v zajímavě designově řešeném provedení, aby to ladilo i do nově vyrobené kuchyně. Stačí si jen projít možnosti a následně si vybrat ideální produkt. Nezapomínáme ani na chlupáče, pokud máme doma zařízení ohrádka pro psa. Ohrádka ho totiž pustí jen do námi určeného prostoru, proto mu nezapomínáme přidat i misku v rámci vymezení ohrádky.

Top misky pro psy stojan – psí misky na stojanu keramické (stojan na misky pro psy se jménem)

U těch nejlepších misek se už setkáváme s prvotřídním materiálem, u kterého je na první pohled znát, že se jedná o něco lepšího a dražšího. Často to bývá u luxusních sídel bohatých majitelů, kdy i psí vybavení musí splňovat určitý standard. Následně se s tímto vybavením setkáváme i na psích soutěžích a podobných akcích. U keramických misek je výhoda mnoha tvarů i barevného provedení. Dají se objednat i přímo na zakázku. Je možnost si zvolit i větší hmotnost, aby miska ve stojanu získala na důrazu. Jméno pejska na misce je pak příjemný bonus.

Dřevěný stojan na misky pro psy bazar – značková miska pro psy se stojanem

Toto lépe vypadající psí příslušenství si nikdy nekupujeme v žádném bazaru. Většinou se už jedná o komplety v horším stavu. Stojánky už nejsou pevné a nedokážou držet misku ve zvolené pozici. Proto se jich chtějí majitelé většinou zbavit, aby si mohli pořídit úplně nové zboží. A je tu ještě jedna nemilá věc, kdy si nemůžeme být jisti, zda si s tímto doplňkem nedotáhneme domů i něco přenosného pro našeho čtyřnohého chlupáče. Stojánek na misku pořizujeme vždy jako nové zboží pro psa.


Automatické krmiče

Zajímavou novinkou jsou i misky pro psy, které jsou navíc ještě opatřeny i inteligentním robotem. Ten dokáže podle naprogramování dosypat chlupáči do nádoby krmivo podle pokynu jeho majitele. S tímto řešením se tak nabízejí nové možnosti.


Nerezové misky pro psy velké – vyhřívaná miska pro psy do klece

Nemůžeme zapomínat ani na naše psí chlupáče, kteří drží svou službu někde venku u domu a dávají na vše pozor. I těm patří naše pozornost a zaslouží si rovněž něco kvalitního, co jim zpříjemní jejich aktivní psí život. Misku do venkovního prostředí vybíráme nerezovou a pokud máme možnost, tak může být i vyhřívaná. To naši chlupáči ocení zejména v zimním počasí, aby jim v miskách nezamrzala voda. Celý systém má jednoduché řešení, kdy se do spodku misky vloží baterie. Ta následně udržuje misku v takové teplotě, aby voda uvnitř nezamrzla a chlupáč se mohl kdykoliv napít. Misky můžeme dále třídit na:

  • misky pro malé psy – miska malých rozměrů pro nejmenší pejsky bohatě postačí.
  • nerezové misky pro velké psy – miska se často používá do venkovního prostředí.
  • misky na vodu pro psy – miska je vyrobená tak trochu jinak, než ta běžná. Je hlubší, aby se z ní dalo lépe pít a pes nerozlíval vodu všude kolem.
  • dvojitá miska pro psa – dvě misky spojené v jedné.
  • miska pro hltající psy – miska pro hltavé psy je řešená takovým způsobem, kdy je psu znemožněno ve velkém hltat potravu. Více si ji pak vychutná.

Cestovní skládací protihltací miska pro psa se stojanem proti hltání do klece

V případě častého cestování si můžeme brát celý komplet sebou a mít ho tak kdekoliv k dispozici. U cestovních skládacích kompletů i se stojánkem je dbáno na celkovou hmotnost a hlavně skladnost. Protihltací miska je většinou ze silikonu a nebo podobného materiálu, kdy se snadno vytvaruje potřebný tvar. To můžeme využít na krmivo, ale i na vodu pro chlupáče. Tím pádem je to velice prostorově úsporné řešení, které se hodí na každý výlet a nebo delší turistickou trasu.

Nerezová vyhřívaná miska pro psa na baterie keramická na zimu – dvojitá miska pro psa

S miskami na baterie si vystačí náš chlupáč velmi dobře do každé zimy. Když nám přespává u domu v kotci a nebo na zahradě v boudě, tak by jsme neměli zapomínat na jeho pitný režim. A to i když je zima, tekutiny se potřebují neustále doplňovat. Stačí mít jen misku na baterie, které dohlíží na to, aby voda uvnitř nezamrzla a pejsek se tak mohl kdykoliv napít. Občas můžeme na tuto vyhřívanou misku narazit i ve formátu dvojitém. Není to o tom, že by baterie dokázala obsah ohřívat, to ne. Udržuje ho jen v takové teplotě, aby obsah misek nezmrzl.


Vyplatí se výrobky z umělé hmoty?

Jde o velmi praktický materiál, který je lehký a na cesty snadno přenosný. Spodní strana je většinou opatřena gumovým kruhem, aby celek neklouzal po podlaze při používání psem. Výhoda je i volba pestrých barev v různých zajímavých kombinacích.


Nejlepší miska pro psy velká – nejkvalitnější misky pro psy nerez

Větší miska pro psy má vždy mnohem lepší výhodu, než ta menší. Jakmile dostane pes plnou misku, tak se začne v jídle přehrabovat a to se následně nachází všude kolem. U velké nádoby má pes dostatek prostoru si své krmivo prozkoumat, aniž by ho malými okraji vyhazoval ven. V létě se pohybujeme často venku na zahradě a nebo někde na chatě. Proto je výhodnější si pořídit nerezovou nádobu na vodu, která bude odolávat venkovním podmínkám. Jestli dopřáváme chlupáči v letních dnech chladící podložku pro psa, tak mu umístíme nádobu na vodu i k ní.

Keramické misky pro psy se jménem a vlastním potiskem – nejkvalitnější miska pro psy se jménem

Mít vlastní potisk například s nápisem a nebo přímo obrázkem je velmi potěšující pro každého majitele pejska. A když je tam pak jméno našeho chlupáče, tak z toho má člověk rovněž velkou radost. Všechny tyto vymoženosti si může člověk objednat a výrobce nám splní naše přání. Za tyto služby si však musíme něco připlatit a při volbě drahého materiálu to není zrovna nejlevnější. Pokud si ale něčím takovým budeme chtít udělat radost, tak proč ne.

Nerezové misky pro psy v kovovém stojanu – luxusní miska pro psy nerez

Nejčastěji se dávají misky s vlastním potiskem a nebo jménem chlupáčům k nějakému výročí. Pak se pořizují i stojany rovnou s nerezovými miskami na lepší úrovni. Psovi to bude nejspíš jedno, do čeho mu nasypeme jeho oblíbené krmivo. Ale majitel v tom bude vidět pěkně designově se hodící kovový stojánek ke zbytku nově vytvořené kuchyně moderního vzhledu. Některé rodiny si již zakládají na tom, aby měli doma vše moderní a to se pak týká i vybavení pro jejich chlupáče.

Luxusní misky pro psy s podložkou – vyvýšená miska pro psy (silikonová skládací miska pro psa)

Podložky pod misku mají své výhody, kdy se snažíme chlupáči usnadnit konzumaci jeho oblíbeného pokrmu. Kolikrát má totiž nádobu umístěnou na kluzkém místě. A namísto toho, aby se v klidu najedl, tak svou misku nahání po celém prostoru. Aby jsme mu to tedy usnadnili, tak mu pořídíme misku už i s podložkou. Prodává se celá řada možností, kdy můžeme mít od těch úplně základních až po luxusní kousky. K dispozici jsou například i vyvýšené a nebo silikonové pro úsporu místa při cestování.


Pro časté cestování jsou nejlepší ty skládací

Převážně to jsou misky pro psy ze silikonového materiálu, které drží přesný tvar. Ve složeném stavu vypadají jako rovná placka a dají se nosit i po kapsách u kalhot. V momentě potřeby se jen rozevřou a naplní krmivem nebo vodou.


Kontejner na granule curver 4 kg, 5 kg, 10kg, 12 kg, 15 kg a 20 kg

Kontejner na krmivo je skvělá věc pro každého majitele psů. Uzavírání celého kontejneru je řešeno pomocí gumového těsnění, takže se krmivu nemůže nic stát. Zamezí se vysychání a udržuje se skvělá vůně pochoutky. Díky zamezení proudění vzduchu si tak obsah kontejneru uchovává své nutriční hodnoty a dokonalou čerstvost. Navíc se celý komplet velmi jednoduše čistí a pro jeho dobrou skladnost ho můžeme uschovat kamkoliv. U pejskařů je tato psí pomůcka velmi oblíbená a zejména si pochvalují jeho skvělou praktičnost.

Zvýšené misky pro psy proti hltání – protihltací miska pro psy recenze (misky pro štěňata)

Pokud máme doma psa, který své jídlo přímo hltá, tak si koleduje o pozdější problémy se zažíváním. Proto se začaly vyrábět speciální misky pro psy, které hltání zamezí. Díky nepravidelnému tvaru si musí dát pes záležet, aby jídlo dostal a to ho nutí si svou porci více vychutnávat. Nádoba má nerovné dno, kde se krmivo zachytává a pes ho do sebe nemůže jen tak rychle naházet. Chlupáč se musí k jídlu nejprve šikovně dostat a teprve až potom ho začít po kouskách konzumovat. Tímto způsobem se dá hltání i odnaučit.

Levné misky pro psy pepco – betonová miska pro psy princess (keramická miska pro psa velká)

Na trhu je už velké množství misek a doslova si můžeme vybrat cokoliv, co se nám líbí a nebo má nějaký zajímavý účel využití. Dá se sehnat zboží i jen za pár korun a nebo pak luxusněji vypadající kousky, které zviditelní význam našeho plemene. V poslední době můžeme narazit i na misky automatizované, které už sami servírují přesné porce pro naše čtyřnohé mazlíčky. Stačí si jen nastavit čas krmení a jak velkou porci by měl chlupáč dostat.


Hlubší jsou lepší

Jestli se stává, že pes vyhazuje žrádlo z misky, tak ji má prostě malou. Lepší je zakoupit mu hlubší nádobu, ve které je více prostoru. Prodávají se i různé hloubky a velikosti, kdy jsou dostatečně objemné a vejde se do nich i mnoho obsahu. Pes potom neudělá žádný nepořádek kolem.


Nejlepší fontána pro psy recenze – cestovní miska pro psa na vodu

Přístup k vodě je velmi důležitý pro každé zvířátko. Při nedostatku vody dochází k dehydrataci a proto je v létě důležité na to dávat větší pozor. Fontána pro psa je ideálním řešením, jak mu bude pravidelně voda doplňována. Voda ve fontáně cirkuluje neustále dokola a sama se pomocí filtrů čistí. Voda se nekazí, veškeré nečistoty zachytí filtr. Zvíře se i díky fontánce naučí pravidelně pít. Tekoucí voda je pro něj mnohem běžnější, než ta stojící v misce, která je špinavá. Když uděláme s naším chlupáčem test a postavíme fontánku vedle misky na vodu, tak začne pít tekoucí vodu právě z fontány.

Designové misky pro psy ve stojanu – kvalitní miska pro psy keramická

Pro milovníky designu máme dobrou zprávu. V našich českých eshopech se dají sehnat velmi zajímavě vypadající misky z celého světa. A to u některých kusů není na první pohled ani znát, že se jedná o vybavení pro naše psy. Pro příklad ty s japonským designem jsou určitě zajímavé a velmi netypické. Takových atypických kusů je ale velké množství a každý si vybere určitě něco zajímavého. Při cestování je nejlepší si sehnat skládací misku. Ve složeném stavu je to jen malá placka, kterou si snadno dáme do kapsičky batohu. A to i když máme jen malý batoh na psa.

Vysoká miska pro psy proti hltání – značkové misky pro psy s podstavcem

U misek s podstavcem máme zaručenou mnohem lepší stabilitu a také to, že ji pes nebude nahánět po celém prostoru, aby se konečně najedl. Podstavec je stabilní a často na něm můžeme vidět dvě misky. Jedna je většinou určená pro krmivo a ta druhá na vodu pro doplňování tekutin. Opět si můžeme vybrat z mnoha designově upravených kusů, kdy se nám i svou jednoduchou barevností hodí skvěle do kuchyně.


Pro venkovní použití jsou lepší ty vyvýšené

Když je náš pejsek celoročně na zahradě, tak mu pořídíme vyšší misky pro psy. Pak mu tam nechodí brouci a další podobní obyvatelé zahrady. Platí to i o nádobě pro vodu. Pokud je nízká, tak v ní plave mnoho nečistot. Obě nádoby se snažíme chlupáči čistit každý den.


Nejlepší misky pro psy recenze

Konkrétně toto jednodušší zboží misky pro psy má mnoho tvarů a různých kombinací. Vždy je ale lepší vybírat podle toho, co již mají jiní majitelé psů vyzkoušené a s čistým svědomím to pak doporučují dalším chovatelům psů. To se nám líbí hlavně na psích komunitách, kdy si pejskaři vzájemně sdělují informace z jejich zkušeností se psy. Člověk se tak může dozvědět mnoho užitečných informací a také to, jaké produkty se nejvíce používají – ty jsme následně zobrazily v horní tabulce.


Kvalitní misky pro psy cena – levnější eshopy a jejich ceny

I taková lepší miska pro psa stojí v podstatě jen pár korun. Proto se dají pořídit i příbuzné pomůcky pro lepší komfort našeho chlupáče. V naší horní tabulce to není jen vyloženě o samotných miskách. Můžeme tam vidět i další velmi často používané zboží majitelů psů. Zařadili jsme do tabulky takové výrobky, které jsou užitečné a zákazníci s nimi mají dobré zkušenosti. Nejlepší ceny jsou vždy na eshopech. Pod každým odkazem jsou další podrobnosti a dále si lze i seřadit ceny od těch nejlepších.

Máme tu konec dnešního povídání o tomto konkrétním zboží a tak si tu naposledy ještě shrneme horní tabulku. Vybrali jsme do ní nejlepší misky pro psy a další užitečné zboží podle obliby chovatelů psů. Z recenzí jsme tak vybrali nejlépe hodnocené kusy, které si lze na českých eshopech zakoupit za zajímavé ceny. Přihlédli jsme i k poměru cena – výkon – kvalita, aby bylo zboží skutečně ku prospěchu našeho chlupáče. Ze zobrazeného výběru si můžeme vybrat nejen kvalitní a testované misky pro psy, ale i další zajímavé produkty hodící se do výbavy každého pejska.


Jak vybrat misky pro psy?

Oblíbené misky pro psy patří k základní výbavě každého chlupáče. Přece mu nebudeme jeho krmivo pohazovat jen tak po zemi. Běžná miska pro psa může být umístěná i na stojanu v určité výšce, aby se nemusel velký pejsek pokaždé sklánět až na dno misky. Při výběru nádoby se ani tak moc nemusíme dívat na výši ceny. Ty jsou přijatelné i pro začínající pejskaře a taková kvalitnější miska nám přece jenom vydrží na mnoho let. Nové misky pro psy jsou už většinou z velmi kvalitního materiálu a skvělé jsou i ty cestovní, které splňují mnoho zajímavých variant.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *