Menu Zavřeno

Misky pro psy

Keramické misky pro psy testy parametry recenze jak vybrat stojan zvýšená vyvýšené luxusní cestovní zpomalovací protihltací nerezové

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Kvalitní misky pro psy se řadí automaticky jako základní výbava pro každodenní použití u našeho malého chlupáče. Žádné jeho krmivo mu přece nebudeme jen tak pohazovat někde po zemi. Od toho je právě miska pro psa, kde má všechno pohromadě a je tak zvyklý na tento způsob podávání krmiva. V dnešní moderní době se už nejedná jen o nějaké ty běžné misky pro psy klasického provedení. Může jít o různé komfortní vylepšení z kvalitního materiálu, který má i další moderní funkce. A je dobré vědět, že některé vylepšení jsou velice zajímavé. Může jít dokonce i o přístroj, který psovi sám automaticky dávkuje porce, když není majitel psa doma. Ale o tom až později. Nejprve si řekneme něco o rozdělení misek, jejich funkce a k čemu se které nejlépe hodí.

Misky pro psy: Porovnání NEJ 10 misek pro psy podle hodnocení a recenzí zákazníků i majitelů psů a jejich dlouhodobých zkušeností (zahrnuje podstatné parametry, testy a popis)

Pro snadnější přehled v obsáhlejším textu si zobrazíme tabulku nejoblíbenějších misek a dalšího užitečného zboží pejskařů v tomto začátku článku. V tabulce můžeme vidět, že jsme vybrali NEJ 10 misek pro psa a další oblíbené doplňkového zboží, se kterým jsou majitelé čtyřnohých mazlíčků velmi spokojení. Vybírali jsme to podle poznatků a hlavně pak pomocí analýz mnoha recenzí. Zobrazené zboží je velmi oblíbené a bylo přihlédnuto i k poměru cena – kvalita. Pro veškeré informace jsme procházeli psí diskuze, odborné portály a další skupiny majitelů psů, kde si uživatelé vyměňují své rady a zkušenosti. Můžeme si tak vybrat z nabídky nejoblíbenější misky pro psy a další praktické pomůcky, které majitelé pejsků nejčastěji využívají. U každého zboží je odkaz, kde je k dispozici více variant výrobku a také přehled cen s DPH. Najdeme si tam i eshopy s nejlepšími cenami, kde je zboží přímo skladem.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Mnoho misek na výběr - víceMisky pro psy mnoho variant*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Misky proti hltání - více druhůMisky pro psy proti hltání více variant*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Komplet psí bary - více variantPsí bar misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Fontány - čistá voda - víceDrinkwell Mini Fountain fontána na vodu misky pro psy čistá voda recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Dvojmisky - více variantDvojmisky a misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Cestovní silikonové - více druhůSilikonové misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Podložky pod misku - více zbožíNejlepší podložky pro psy pod misky a stojany recenze zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Výběr moderních doplňků - vícExtra Automatická krmítka misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Stojany na misky - různé verzeStojany na misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kontejnery na granule - víceKontejner na krmivo recenze a misky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Stojan na misky pro velké psy – zvýšená miska pro psy na vodu (miska pro velké psy)

Doba pokročila velkým krokem kupředu a už i pro naše chlupáče se vyrábějí různá vylepšení, která jim usnadňují jejich každodenní život. Jestli máme doma velkého pejska, tak mu můžeme zpříjemnit jeho oblíbenou činnost krmení. Pomocí stojanu na misku mu totiž můžeme nastavit ideální výšku, aby nemusel neustále sklánět hlavu až dolů do misky. Tu mu můžeme umístit na stojan do takové polohy, která přesně vyhovuje jeho velikosti. A to samé platí pro nádobu na vodu, ty už se začaly vyrábět hlubší, aby pes nenadělal tolik nepořádku kolem. A díky vylepšené misce je pak pro něj voda k pití snadněji dosažitelná.

Vyvýšené misky pro psy na stojánku – top miska pro psy s dlouhýma ušima (nejoblíbenější misky pro psy nejprodávanější)

Můžeme mít doma i pejska, který se může pyšnit dlouhýma ušima. Problém nastává v případě, kdy dochází ke krmení. Jeho dlouhé uši mu totiž padají do misky a následně má pochoutky úplně všude. Aby jsme tomu snadno zabránili, tak mu pořídíme vyvýšenou misku na stojánku. Tím pádem bude pojídat z mnohem větší výšky a jeho uši se mu tak do nádoby vůbec nedostanou. A to samé platí i o misce s vodou. Je to hodně dobrý způsob, jak se může pejsek najíst a přitom si nezašpiní uši.

Dřevěný stojan na misky pro psy keramické se jménem – misky pro psa na stojanu vyvýšené (dřevěné misky pro psy recenze)

Misku si už dnes můžeme vybrat z mnoha druhů materiálů, kdy jsou některé z nich i prémiové kvality. Jednak to vypadá skvěle na pohled, ale tyto produkty mají hlavně i svou materiálovou výhodu. Když například cestujeme, tak se hodí skládací miska z velmi lehkého materiálu. Je nízké hmotnosti a díky skvělé skladnosti nezabere příliš moc prostoru. U dřevěného stojánku pak může celý komplet ladit hlavně barevně do nové moderní luxusní dřevěné kuchyně a keramická miska je jako taková třešnička na dortu.

Luxusní misky pro psy se stojanem – levná cestovní miska pro psy na cesty (nejlepší cestovní miska pro psa recenze)

A jako poslední druh si můžeme zakoupit už i vyloženě luxusní misky pro psy se stojánkem, kdy například potřebujeme ukázat důležitost našeho vybraného plemene. To se děje nejčastěji na soutěžních výstavách, kde musí být vše v naprosté dokonalosti a také to musí mít nějakou tu lepší úroveň. Jestli i s chlupáčem často cestujeme, tak jsou na řadě misky levné cestovní. Takové sebou můžeme brát na každou cestu, kdy jsou ve tvaru placky a při potřebě je jen složíme do potřebného tvaru. Často se jedná o silikon a nebo snadno tvarovatelný plast.


Nebude to po podlaze klouzat?

Mnoho misek je na toto připraveno, kdy by mohly na podlaze prokluzovat a pes by se v klidu nenajedl ani nenapil. Buďto jsou vybaveny podložkou a nebo speciálními gumovými zarážky, které jsou v balení spolu s nádobou. Ty se pak jen umístí na přesné místo, kde drží svou pozici.


Držák na misky pro psy na stojanu a stojan na misky pro psy dřevěný – zpomalovací miska pro psy zkušenosti

Držáky misek získaly svou velkou popularitu zejména u velkých psů, kteří se tak už nemusí sklánět pro každé sousto. Výhodou je i to, že se dá držák nastavit do takové polohy, aby to chlupáčům znesnadnilo hltání potravy. Nastavením pod určitým úhlem dojde ke zpomalení přísunu potravy pro psa a ten si ji následně více vychutná. Miskové držáky jsou už k dostání i v zajímavém designově řešeném provedení, aby to ladilo i do nově vyrobené kuchyně. Stačí si jen projít možnosti a následně si vybrat ideální produkt. Nezapomínáme ani na chlupáče, pokud máme doma zařízení ohrádka pro psa. Ohrádka ho totiž pustí jen do námi určeného prostoru, proto mu nezapomínáme přidat i misku v rámci vymezení ohrádky.

Top misky pro psy stojan – psí misky na stojanu keramické (levný stojan na misky pro psy se jménem)

U těch nejlepších misek se už setkáváme s prvotřídním materiálem, u kterého je na první pohled znát, že se jedná o něco lepšího a elegantního. Často to bývá u luxusních sídel bohatých majitelů, kdy i psí vybavení misky pro psy musí splňovat určitý standard. Následně se s tímto vybavením setkáváme i na psích soutěžích a podobných akcích. U keramických misek je výhoda mnoha tvarů i barevného provedení. Dají se objednat i přímo na zakázku. Je možnost si zvolit i větší hmotnost, aby miska ve stojanu získala na důrazu. Jméno pejska na misce je pak příjemný bonus.

Nejlepší stojan na misky pro psy recenze – kvalitní stojan na misky pro psy diskuze

Při výběru zboží stojan na misky pro pejsky se nám již nabízí mnoho zajímavých a moderních stojanů, které mají navíc i skvělé funkce. Ty nejlepší mají samozřejmě i velmi pozitivní recenze a můžeme si přečíst i na diskuzních fórech, jak pejskovi usnadňují konzumaci krmiva. Rychlý přehled máme i v horním žebříčku, kde si lze vybírat ze zajímavého zboží stojan na misky pro pejsky.

Jak vybrat stojan na misky pro psy levně?

Ideální je procházet si nabídku stojánků a brzy natrefíme na stojánek, který bude ideální pro našeho pejska. U velkých psů se dává často přednost stojanům, které mají i nastavitelnou výšku. Pes se potom nemusí neustále sklánět až dolů do misky. Stojan mu umožní konzumaci krmiva v nastavitelné výšce a pro pejska je to více pohodlnější. Těchto výrobků je už celá řada a proto najdeme i velmi sympatické ceny, kdy si většina zákazníků pořizuje zrovna už několik misek.

Dřevěný stojan na misky pro psy zkušenosti – elegantní miska pro psy se stojanem (stojan na misky pro psy dřevěný)

Dřevo je perfektním materiálem, kdy se jedná o určitý druh luxusu a elegantnosti do naší kuchyně. Pokud totiž máme kuchyň novou a řešíme tam každý detail, aby bylo vše barevně i materiálově sladěné, tak ani psí doplňky nemohou zůstat bez povšimnutí. Nabídka je i v tomto druhu zboží široká a můžeme si tak vybrat misky moderního designového vzhledu.


Automatické krmiče – miska na krmení pro psy (miska na krmivo pro psy)

Zajímavou novinkou jsou i misky pro psy, které jsou navíc ještě opatřeny i inteligentním robotem. Ten dokáže podle naprogramování dosypat chlupáči do nádoby krmivo podle pokynu jeho majitele. S tímto řešením se tak nabízejí nové možnosti. Například když potřebujeme odejít přes den z domu, tak aby nebyl pes bez oběda.


Nerezové misky pro psy velké – vyhřívaná miska pro psy do klece (vysoké misky pro psy)

Nemůžeme zapomínat ani na naše psí chlupáče, kteří drží svou službu někde venku u domu a dávají na vše pozor. I těm patří naše pozornost a zaslouží si rovněž něco kvalitního, co jim zpříjemní jejich aktivní psí život. Misku do venkovního prostředí vybíráme nerezovou a pokud máme možnost, tak může být i vyhřívaná. To naši chlupáči ocení zejména v zimním počasí, aby jim v miskách nezamrzala voda. Celý systém má jednoduché řešení, kdy se do spodku misky vloží baterie. Ta následně udržuje misku v takové teplotě, aby voda uvnitř nezamrzla a chlupáč se mohl kdykoliv napít. Misky můžeme dále třídit na:

 • misky pro malé psy – miska malých rozměrů pro nejmenší pejsky bohatě postačí.
 • nerezové misky pro velké psy – miska se často používá do venkovního prostředí.
 • misky na vodu pro psy – miska je vyrobená tak trochu jinak, než ta běžná. Je hlubší, aby se z ní dalo lépe pít a pes nerozlíval vodu všude kolem.
 • dvojitá miska pro psa – dvě misky spojené v jedné.
 • miska pro hltající psy – miska pro hltavé pejsky je řešená takovým způsobem, kdy je psu znemožněno ve velkém hltat potravu. Více si ji pak vychutná.

Cestovní skládací protihltací miska pro psa se stojanem proti hltání do klece – miska proti hltání pro psy (skládací miska pro psy)

V případě častého cestování si můžeme brát celý komplet sebou a mít ho tak kdekoliv k dispozici. U cestovních skládacích kompletů i se stojánkem je dbáno na celkovou hmotnost a hlavně skladnost. Protihltací miska je většinou ze silikonu a nebo podobného materiálu, kdy se snadno vytvaruje potřebný tvar. To můžeme využít na krmivo, ale i na vodu pro chlupáče. Tím pádem je to velice prostorově úsporné řešení, které se hodí na každý výlet a nebo delší turistickou trasu.

Nerezová vyhřívaná miska pro psa na baterie keramická na zimu – dvojitá miska pro psa (dvojita miska pro psy)

S miskami na baterie si vystačí náš chlupáč velmi dobře do každé zimy. Když nám přespává u domu v kotci a nebo na zahradě v boudě, tak by jsme neměli zapomínat na jeho pitný režim. A to i když je zima, tekutiny se potřebují neustále doplňovat. Stačí mít jen misku na baterie, které dohlíží na to, aby voda uvnitř nezamrzla a pejsek se tak mohl kdykoliv napít. Občas můžeme na tuto vyhřívanou misku narazit i ve formátu dvojitém. Není to o tom, že by baterie dokázala obsah ohřívat, to nejspíš ne. Udržuje ho jen v takové teplotě, aby obsah misek nezamrzl.

Kvalitní vyhřívaná miska pro psa na baterie diskuze a nejlepší vyhřívaná miska pro psa na baterie recenze

Jakmile máme pejska venku i v zimním období, tak je potřeba mu zařídit takové podmínky, aby měl vždy přístup k vodě. A právě v těchto podmínkách se nám hodí vyhřívaná miska pro psa na baterie. I když venku mrzne a pejsek má misku s vodou před domečkem, tak díky baterii voda nezamrzne. Kvalitní vyhřívaná miska pro psa na baterie vydrží celou zimu a stačí nám pouze pravidelně dolívat vodu, aby měl pejsek co pít. Misek s baterií je již spousta, stačí si jen vybrat vhodné parametry a lze přihlédnout i k recenzím uživatelů.

Levná vyhřívaná miska pro psa na baterie zkušenosti – vyhřívaná miska na vodu na baterie

Co se týče ceny u tohoto zboží vyhřívaná miska pro psa na baterie, tak budeme příjemně překvapeni. Mnoho chovatelů psů pořizuje vyhřívanou misku na baterii i několikrát. Přece je jenom lepší, když má pejsek teplou misku na vodu i na běžnou stravu. Vyhřívaná miska pro psa na baterie se pak samozřejmě může hodit i na chatu, kam s pejskem jezdíme a nemusíme tak převážet jen jednu vyhřívanou misku všude sebou.

Nejlepší vyhřívaná miska pro psa recenze – velká vyhřívaná miska pro psa zkušenosti (výprodej vyhřívaná miska pro psa diskuze)

Podle zkušeností zákazníků se vyhřívaná miska pro psa skvěle hodí do psí boudy a nebo kdekoliv, kde se pejsek potřebuje dostat k pitné vodě v mrznoucích podmínkách. Neměli bychom nechávat nic náhodě, pes potřebuje pít vodu pravidelně. Jakmile mu voda zamrzne, tak se nemá kde napít. Vyhřívání je řešeno takový způsobem, aby voda uvnitř nezamrzla. Vyhřívaná miska pro psa by měla být pro chlupáče v zimním období jasnou volbou.


Vyplatí se výrobky z umělé hmoty?

Jde o velmi praktický materiál, který je lehký a na cesty snadno přenosný. Spodní strana je většinou opatřena gumovým kruhem, aby celek neklouzal po podlaze při používání psem. Výhoda je i volba pestrých barev v různých zajímavých kombinacích.


Nejlepší miska pro psy velká – nejkvalitnější misky pro psy nerez recenze (oblíbené misky pro psy)

Větší miska pro pejsky má vždy mnohem lepší výhodu, než ta menší. Jakmile dostane pes plnou misku, tak se začne v jídle přehrabovat a to se následně nachází všude kolem. U velké nádoby má pes dostatek prostoru si své krmivo prozkoumat, aniž by ho malými okraji vyhazoval ven. V létě se pohybujeme často venku na zahradě a nebo někde na chatě. Proto je výhodnější si pořídit nerezovou nádobu na vodu, která bude odolávat venkovním podmínkám. Jestli dopřáváme chlupáči v letních dnech chladící podložku pro psa, tak mu umístíme nádobu na vodu i k ní. Chladící podložky pro pejsky jim umožňují lépe trávit čas v horkých dnech.

Keramické misky pro psy se jménem a vlastním potiskem – nejkvalitnější miska pro psy se jménem

Mít vlastní potisk například s nápisem a nebo přímo obrázkem je velmi potěšující pro každého majitele pejska. A když je tam pak jméno našeho chlupáče, tak z toho má člověk rovněž velkou radost. Všechny tyto vymoženosti si můžeme objednat a výrobce nám splní naše přání. Pokud máme pejsků doma více, tak může každý z nich mít na své misce jméno a nebo dokonce i svou fotografii. Je to velmi milé a pozorné.

Nerezové misky pro psy v kovovém stojanu – luxusní miska pro psy nerez (elegantní misky pro psy)

Nejčastěji se dávají misky s vlastním potiskem a nebo jménem chlupáčům k nějakému výročí. Pak se pořizují i stojany rovnou s nerezovými miskami na lepší úrovni. Psovi to bude nejspíš jedno, do čeho mu nasypeme jeho oblíbené krmivo. Ale majitel v tom bude vidět pěkně designově se hodící kovový stojánek ke zbytku nově vytvořené kuchyně moderního vzhledu. Některé rodiny si již zakládají na tom, aby měli doma vše moderní a to se pak samozřejmě týká i vybavení pro jejich chlupáče.

Luxusní misky pro psy s podložkou (podložky pod misky pro psy) – vyvýšená miska pro psy diskuze (silikonová skládací miska pro psa na cesty)

Podložky pod misku mají své výhody, kdy se snažíme chlupáči usnadnit konzumaci jeho oblíbeného pokrmu. Kolikrát má totiž nádobu umístěnou na kluzkém místě. A namísto toho, aby se v klidu najedl, tak svou misku nahání po celém prostoru. Aby jsme mu to tedy usnadnili, tak mu pořídíme misku už i s podložkou. Prodává se celá řada možností, kdy můžeme mít od těch úplně základních až po luxusní kousky. K dispozici jsou například i vyvýšené a nebo silikonové pro úsporu místa při cestování.

Cestovní skládací miska pro psa diskuze a nejlepší skládací miska pro psa recenze (zvýšená miska na vodu pro psa cestovní)

Jakmile jezdíme s pejskem na výlet, tak je k tomu naprosto ideální skládací miska pro psa cestovní. Moderní skládací miska pro psa je lehká a velmi skladná, kdy si ji můžeme strčit i snadno do kapes od kalhot. Většinou se jedná o šikovnou skládačku, kde jsou k dispozici dvě místa. Do jedné misky dáváme krmivo a do té druhé samozřejmě vodu. Z hodnocení a recenzí zákazníků je cestovní skládací miska pro psa super výbava na každý výlet s pejskem. Miska na vodu pro psa cestovní je většinou vyrobená ze silikonu, který je pro toto využití vhodný.

Silikonová skládací miska pro psa zkušenosti a kvalitní skládací miska pro psa na vodu (levná miska na vodu pro psa diskuze)

Letní skládací miska pro psa je velmi dobře skladná pomůcka, která se snadno vleze i do všech kapes. Když jsou venku velká vedra, tak jen rozložíme misku, pejsek se napije a opět si ji uložíme do kapes. Jelikož se jedná o silikonový materiál, tak je skládací miska pro psa velmi lehká a ohebná. Jako cestovní nádoba na vodu pro pejska naprosto ideální a to i když sebou nemáme příliš mnoho úložného prostoru. Miska na vodu pro psa by neměla chybět na žádném výletě s pejskem.


Pro časté cestování jsou nejlepší ty skládací misky pro psy – nejlepší miska na vodu pro psa recenze

Převážně to jsou misky pro psy ze silikonového materiálu, které drží přesný tvar. Ve složeném stavu vypadají jako rovná placka a dají se nosit i po kapsách u kalhot. V momentě potřeby se jen rozevřou a naplní krmivem nebo vodou. Pro cestování jsou to skvěle skladné pomůcky. Miska na vodu pro psa by měla být součástí našeho výletového batohu.

Miska pro psy hodnocení – cestovní miska na vodu pro psa skládací

Misky jsou různých tvarů i barev. Barevnost není pro pejska důležitá. Zaměřit bychom se měli raději na výšku misky a na její velikost. Popřípadě i na vhodně zvolený stojánek. V našem horním žebříčku jsme vybrali oblíbené zboží pejskařů a můžeme se tak nechat inspirovat. Nová miska na vodu pro psa může být různých velikostí.

Vhodné umístění

Umístění by mělo být na takovém místě, které je pro psa snadno přístupné a má tam klid.

Podložka proti klouzání

Pokud máme kluzkou podlahu, tak si lze zakoupit i podložku proti klouzání.

Vyšší je lepší

U misek na vodu jsou lepší ty vyšší, aby nebyla voda všude kolem.

Na vodu

Pro vodu by měl mít pes jednu nádobu kvůli čistotě.

Na krmivo

Misku na krmivo bychom měli po každé konzumaci umýt vodou.

Barevnost

Na barvě v podstatě nijak nezáleží. Je to pouze orientační faktor, kdy dáváme pejskovi do jedné barvy vodu a do druhé krmivo.

Hmotnost výrobku

Lepší je těžší, aby tu misku pejsek neposouval po celé místnosti.

Protihltací výrobky – protihltací miska pro velké psy

Někteří psi mají zlozvyk hltání krmiva a kvůli tomu můžou mít i zdravotní komplikaci. Abychom jim v tom zabránili, tak je vhodné pořídit protihltací výrobek. Protihltací miska pro psa je tvarovaná takovým způsobem, aby do sebe pes nemohl rychle naházet veškeré krmivo.

Lízací výrobky

Krmivo nelze hltat, ale pouze lízat. A v tom je výhoda, že pes do sebe nedokáže všechno naházet během pár vteřin. Krmivo si i mnohem více vychutná.


Kontejner na granule curver 4 kg, 5 kg, 10kg, 12 kg, 15 kg a 20 kg (misky na granule pro psy)

Kontejner na krmivo je skvělá věc pro každého majitele psů. Uzavírání celého kontejneru je řešeno pomocí gumového těsnění, takže se krmivu nemůže nic stát. Zamezí se vysychání a udržuje se skvělá vůně pochoutky. Díky zamezení proudění vzduchu si tak obsah kontejneru uchovává své nutriční hodnoty a dokonalou čerstvost. Navíc se celý komplet velmi jednoduše čistí a pro jeho dobrou skladnost ho můžeme uschovat kamkoliv. U pejskařů je tato psí pomůcka velmi oblíbená a zejména si pochvalují jeho skvělou praktičnost.

Zvýšené misky pro psy proti hltání – protihltací miska pro psy recenze (misky pro štěňata – protihltací miska pro malé psy)

Pokud máme doma psa, který své jídlo přímo hltá, tak si koleduje o pozdější problémy se zažíváním. Proto se začaly vyrábět speciální misky pro psy, které hltání zamezí. Díky nepravidelnému tvaru si musí dát pes záležet, aby jídlo dostal a to ho nutí si svou porci více vychutnávat. Nádoba má nerovné dno, kde se krmivo zachytává a pes ho do sebe nemůže jen tak rychle naházet. Chlupáč se musí k jídlu nejprve šikovně dostat a teprve až potom ho začít po kouskách konzumovat. Tímto způsobem se dá hltání i odnaučit. Protihltací miska pro psa je vhodná jak pro štěňata, tak i pro dospělé pejsky.

Levné misky pro psy – betonová miska pro psy princess (keramická miska pro psa velká)

Na trhu je už velké množství misek a doslova si můžeme vybrat cokoliv, co se nám líbí a nebo má nějaký zajímavý účel využití. Dá se sehnat zboží i jen za pár korun a nebo pak luxusněji vypadající kousky, které zviditelní význam našeho plemene. V poslední době můžeme narazit i na misky automatizované, které už sami servírují přesné porce pro naše čtyřnohé mazlíčky. Stačí si jen nastavit čas krmení a jak velkou porci by měl chlupáč dostat.


Hlubší jsou lepší

Jestli se stává, že pes vyhazuje žrádlo z misky, tak ji má prostě malou. Lepší je zakoupit mu hlubší nádobu, ve které je více prostoru. Prodávají se i různé hloubky a velikosti, kdy jsou dostatečně objemné a vejde se do nich i mnoho obsahu. Pes potom neudělá žádný nepořádek kolem misek.

Stojany na misky pro psy recenze a stojánek na misky pro psy

K tomuto zboží se dají sehnat i velmi vhodné stojany a stojánky zajímavých tvarů. Stačí si jen dopředu naplánovat, kam je budeme chtít umístit a podle toho si následně budeme vybírat tvar i barvu. Pokud máme například moderní kuchyň, kde má pejsek své vybavení, tak si můžeme vybírat i výrobky moderního vzhledu.

Miska pro psy cestovní – přenosná miska pro psy (kvalitní cestovní miska pro psa zkušenosti a diskuze)

Pokud s pejskem hodně cestujeme, tak bychom měli upřednostnit misky cestovní. Ty jsou totiž dobře skladné, protože jsou většinou skládací a zaberou tak málo místa. Navíc je cestovní miska pro psa i lehká, takže si ji můžeme dát do kapes. Oblíbená cestovní miska pro psa je tak ideálním doplňkem na společné cesty.

Vyhřívaná miska na vodu pro psa akce a keramická miska na vodu pro psa výprodej

Pokud máme pejska venku na zahradě a nebo blízko domu, tak je vhodná miska na vodu pro psa keramická a nebo pak přímo i vyhřívaná. Vyplatí se to z toho důvodu, že jsou v zimě nízké teploty a pejsek potřebuje mít neustálý příjem tekutin. Pokud mu miska v zimě zamrzne, tak je pes bez vody. Proto mu vodu buďto pravidelně kontrolujme a nebo mu pořídíme adekvátní výrobek s potřebnými parametry do každého počasí. Většinou přes léto jsou na tyto výrobky zajímavé akce a nebo přímo výprodeje.

Závěsné misky pro psy a plastové misky pro psy – skládací miska na vodu pro psa sleva

Pro cestovní účely se nám vždy hodí výrobky z plastu, které nezaberou příliš mnoho místa a zároveň jsou i skládací. Následně si můžeme tyto výrobky i snadno zavěsit na místa, kde to zrovna potřebujeme. Miska na vodu pro psa skládací je většinou ze silikonu, takže je i skvěle skladná.

Růžové misky pro psy – trixie misky pro pejsky

Když máme pro našeho pejska krásný růžový obleček, tak se mu samozřejmě hodí i růžové vybavení, aby k sobě vše moc pěkně barevně ladilo.

Snadná dostupnost potravy

Jakmile pejskovi umístíme potravu do určité výšky, tak má k ní následně i lepší přístup a nemusí se tolik hrbit.

Misky pro psy na zahradu – betonové misky pro psy (kvalitní miska na vodu pro psa zkušenosti)

U venkovního vybavení bychom měli upřednostňovat těžší výrobky. Zejména pokud je budou využívat velcí psi. Ti mají větší sílu a při konzumaci by jim tak miska mohla všude cestovat. Ideální jsou tak betonové a nebo jiné těžší výrobky. Typická miska na vodu pro psa venkovní je vždy větší a těžší.


Nejlepší fontána pro psy recenze – cestovní miska pro psa na vodu (nejlevnější cestovní misky pro psy diskuze)

Přístup k vodě je velmi důležitý pro každé zvířátko. Při nedostatku vody dochází k dehydrataci a proto je v létě důležité na to dávat větší pozor. Fontána pro psa je ideálním řešením, jak mu bude pravidelně voda doplňována. Voda ve fontáně cirkuluje neustále dokola a sama se pomocí filtrů čistí. Voda se nekazí, veškeré nečistoty zachytí filtr. Zvíře se i díky fontánce naučí pravidelně pít. Tekoucí voda je pro něj mnohem běžnější, než ta stojící v misce, která se časem zašpiní. Když uděláme s naším chlupáčem test a postavíme fontánku vedle misky na vodu, tak začne pít tekoucí vodu právě z fontány.

Kvalitní lízací podložka pro psy zkušenosti – nejlepší lízací podložka pro psy recenze

Lízací podložka pro psy je v podstatě protihltací miska, odborně podložka proti hltání potravy. Někteří psi dojdou k misce a s velkou rychlostí do sebe nacpou veškerý její obsah. Jenže pro jejich zažívání to není úplně ideální a proto přichází na řadu lízací miska proti hltání. Pejsek z ní potravu přijímá mnohem pomaleji a víc si ji i vychutná. Jakmile si všimneme u psa, že svou potravu konzumuje příliš rychle, tak je dobré se o toto řešení zajímat.

Jak vybrat lízací podložku pro psy – oblíbená lízací podložka pro psy diskuze (protihltací misky pro psy recenze)

Lízací podložka pro psy patří k oblíbenému vybavení psa, kdy je mu zamezeno, aby svou potravu rychle hltal. V horním žebříčku je toto zboží na řádku s názvem miska proti hltání, kde najdeme vícero druhů zboží podobného charakteru. I na diskuzních fórech je ze zkušeností uživatelů popsáno, že je to vhodný doplněk pro pejsky. Nabídka je široká a můžeme si vybírat z různých velikostí, tvarů i barev.

Profesionální nejúčinnější lízací podložka pro psy – co dát psovi na lízací podložku?

Pejskovi můžeme podávat například paštiky, o kterých jsme již psali v článku o krmivech pro naše pejsky. Ale nemusí to být vyloženě jen paštiky. Lízací podložka pro psy je skvělá věc proti rychlému hltání potravy. Je to praktická pomůcka a může ji používat každý pejsek. Nová lízací podložka pro pejsky může být i hlubší, pejskovi pak strava déle vydrží.

Designové misky pro psy ve stojanu – kvalitní miska pro psy keramická miska pro psy (velké misky pro psy a účinná lízací podložka pro psy)

Pro milovníky designu máme dobrou zprávu. V našich českých eshopech se dají sehnat velmi zajímavě vypadající misky z celého světa. A to u některých kusů není na první pohled ani znát, že se jedná o vybavení pro naše pejsky. Pro příklad ty s japonským designem jsou určitě zajímavé a velmi netypické. Takových atypických kusů je ale velké množství a každý si vybere určitě něco zajímavého. Při cestování je nejlepší si sehnat skládací misku. Ve složeném stavu je to jen malá placka, kterou si snadno dáme do kapsičky batohu. A to i když máme jen malý batoh na psa.

Vysoká miska pro psy proti hltání – značkové misky pro psy s podstavcem (nejoblíbenější lízací podložka pro psy)

U misek s podstavcem máme zaručenou mnohem lepší stabilitu a také to, že ji pes nebude nahánět po celém prostoru, aby se konečně najedl. Podstavec je stabilní a často na něm můžeme vidět dvě misky. Jedna je většinou určená pro krmivo a ta druhá na vodu pro doplňování tekutin. Opět si můžeme vybrat z mnoha designově upravených kusů, kdy se nám i svou jednoduchou barevností hodí skvěle do kuchyně. Vhodné jsou i protihltací misky, do kterých můžeme rozetřít například paštiky.

Kvalitní jogurt pro psy zkušenosti a nejlepší jogurt pro psy recenze (jogurty pro psy a kočky)

Do misek můžeme dávat pejskovi i jogurt pro psy. Je to taková psí pochoutka, o které jsme již psali článek s názvem pamlsky pro psy, kde si můžeme vybírat i ze zajímavých produktů. Neměli bychom dávat chlupáči běžný jogurt pro pejsky, který je ochucený a nebo příliš sladký. Pro pejsky se vyrábí jogurt pro pejsky s vhodným složením přímo pro naše chlupáče. Jogurt pro pejsky je možné podávat i kočkám, pokud je to od výrobce doporučeno. Vhodné jogurty můžeme vybírat i podle recenzí a hodnocení pejskařů.

Jogurt pro psy diskuze a bílý jogurt pro psy recept (jogurty pro psy recenze)

Zejména v létě je pak vychlazený psí jogurt pro pejsky dobrým pamlskem. Pejsek si pochutná a bere to jako takovou menší odměnu. Běžné jogurty bychom psům dávat neměli, hlavně ty přeslazené a s různými látkami navíc. Jogurt pro pejsky, který je přesně pro naše pejsky, má jiné složení a to takové, které je pro psa prospěšné. V článku o psích pamlscích jsme si to pěkně rozebrali a je tam i vybrané zboží jogurt pro pejsky, který je pro našeho chlupáče ideální.

Levná protihltací miska pro psa zkušenosti a kvalitní protihltací miska pro psa diskuze (nejlepší protihltací miska pro psa recenze)

Někteří psi se do sebe snaží naházet krmivo co nejrychleji v domnění, že by jim ho snad někdo vzal. Tento zlozvyk se u některých psů nedá jen tak snadno odnaučit. Pokud už tímto způsobem pes konzumuje svou stravu, tak musíme přijít na způsob, jak mu v tom zabránit. Řešením může být protihltací miska pro psa. Ta je totiž složitěji tvarovaná a zamezuje pejskovi, aby svou stravu rychle zhltal. Prostě to nejde, protože se ke stravě musí nejprve dostat mezi tvarovanými částmi misky.

Miska pro psy i pro štěňata – trixie lízací podložka pro psy 20 cm nebo lízací podložka pro psy lickimat

V neposlední řadě bychom měli myslet i na podložky pod misku. Mohlo by se totiž stát, že nám bude pejsek nahánět misku po celé kuchyni. V nabídce jsou různé barvy – zelená, modrá, černá a další.

Miska pro psy malá

Malá pomůcka se může rovněž hodit, kdy ji nejvíce využívají menší plemena psů. U velké misky by se nemuseli pohodlně dostat ke všemu krmení.

Odolné interaktivní hračky

Velmi oblíbené jsou i odolné interaktivní hračky, které nejdou jen tak lehce zničit. Na eshopech jich je několik variant a nemusíme si tak vybírat pouze z pár druhů zboží.

Pamlsky pro pejsky

Jednou za čas je dobré našemu malému chlupáči zakoupit i chutný pamlsek. Můžeme ho tím odměňovat například při výcviku. Ale nemusí to být pouze jen při výcviku, můžeme ho odměňovat i během dne. Na eshopech je mnoho zajímavého zboží. Eshop nevyžaduje přihlášení a můžeme si tak prohlížet zboží bez přihlášení. Po objednávce lze provádět i tisk.

Lízací podložky dog paw

Podložky na lízání (lízací podložka pro pejsky) zamezují pejskovi doslova hltat potravu a víc si ji i vychutná. Můžeme mu do ní dát i jogurt. Samozřejmě takový jogurt, který je pro psa vhodný. Lízací podložka pro pejsky se dají různě kombinovat. Na všech eshopech jsou lízací produkty různých tvarů a barev. Lízací podložka pro psy je velmi oblíbené. Vše je k vidění na eshopech.

Postroje na výcvik

Oblíbenou kategorií jsou i postroje, kdy se již původní obojky příliš moc nepoužívají. Postroje pejska tolik moc neomezují a pes se cítí lépe. Na eshopech je i oblíbené pad i paw zboží, kdy se jedná o lepší materiál. Je i vhodně zvolená úprava, například úprava lépe zvolených švů. Lze si vybrat i pamlsky a kontejnery na pamlsky.

Lízací podložky a další příslušenství

Na eshopech je mnoho příslušenství, které je pro pejskaře zajímavé. Přidáváme sem menší nápovědu, podle které si lze položky na eshopech snadněji vyhledávat. Ceny jsou i s dph.

 • lízací podložky a další lízací příslušenství, kdy jim lízací pomůcky pomáhají proti hltání
 • nové lízací dog paw misky proti hltání, můžete si vybírat lízací pomůcky z mnoha variant
 • interaktivní hračky pad a další lízací dog pomůcky ceny včetně dph, dog lízací podložky
 • můžete si vybírat z mnoha položek na eshopech, jsou tam i pamlsky pro psy paw lízací
 • lízací misky proti hltání paw a lízací pomůcky různých tvarů, postroje pro malé psy pad
 • můžete si vyfiltrovat i různé hračky ochrany psích zubů, lízací pad podložky ceny s dph
 • obojek je pouze kolem krku, ale postroje pejska méně omezují – můžete vybírat online
 • pad botičky pro psy různé ochrany na zimu, lízací podložky různé velikosti velký výběr
 • lízání je pro pejska automatické a naučené, kdy pomocí lízání například přijímá vodu
 • podestýlky barva zelená a hnědá, občasné slevy na výrobky (akce a slevy zobrazit)
 • u některého zboží lze získat věrnostní body – za nákup věrnostní body pokud je akce
 • občasné slevy na různé pochoutky – vše zobrazit, všechny nabídky jsou jednou za čas
 • polštáře lepší materiál i úprava – barva zelená a hnědá, všechny polštáře na eshopu
 • pamlsky různé czk značky i kontejnery na pamlsky, dávkovače na pamlsky czk výroba
Miska pro psy různé barvy

Pokud máme například novou moderní kuchyň, tak si můžeme vybírat misky různých barev podle toho, jaká se nám do kuchyně a nebo interiéru hodí barevně. K dispozici je barva modrá, šedá, růžová, červená, oranžová, žlutá, bílá a další barvy. Na eshopech je mnoho zboží pro pejskaře, přidáváme zde menší nápovědu v heslech.

 • přepravky a vodítka i odpočívadla a vhodné podestýlky pro štěňata, vitamíny a paštiky
 • podestýlky, odpočívadla a přepravky barvy bílá, růžová, modrá, šedá, oranžová a červená
 • vitamíny a antiparazitika pro různá plemena i kočky, oblíbené zboží trixie i pro kočky
 • vhodné podestýlky i vodítka barva bílá, růžová, modrá, šedá a oranžová – výcvik se psem
 • zboží fantasy pro kočky i štěňata, občasný výprodej na fantasy zboží, vybavení pro kočky
 • vhodné vitamíny i antiparazitika pro kočky a psy, fantasy i vesty a přepravky ceny s dph
 • malá vodítka i podestýlky občasný výprodej, trixie zboží pro kočky, trixie produkty na psy
 • k dispozici je i teraristika a akvaristika, oblíbená akvaristika a teraristika občasný výprodej
 • fantasy vitamíny pro kočky, fantasy zboží pro kočky, trixie vesty pro malá plemena se psem
 • vesty fantasy barva žlutá, bílá i vodítka i antiparazitika na léto, občasný výprodej pro kočky
 • voňavé paštiky pro kočky i na výlet se psem, trixie zboží i pro kočky, vitamíny pro kočky
 • u složitějšího zboží je i document návod – pdf document návod, snadný přehled použití
 • lízací podložky různých velikostí, lízací zboží pro každého pejska i lízací zboží pro kočky
 • boxy na pamlsky, zásobníky na pamlsky, dávkovače na pamlsky, různé pamlsky czk značky

Pro venkovní použití jsou lepší ty vyvýšené – ohřívací miska pro psy (termo miska pro psy – nemrznoucí miska pro psy)

Když je náš pejsek celoročně na zahradě, tak mu pořídíme vyšší misky pro psy. Pak mu tam nechodí brouci a další podobní obyvatelé zahrady. Platí to i o nádobě pro vodu. Pokud je nízká, tak v ní plave mnoho nečistot. Obě nádoby se snažíme chlupáči čistit každý den. V zimním období pejsek ocení termo misku ohřívací.

Miska pro psy

Je důležitým vybavením pro pejska. Pes by měl mít misky minimálně dvě. Jednu na vodu a tu druhou pro krmivo. Podle druhu plemene psa si vybíráme i velikosti misek. Zamezíme tak například tomu, že pejskovi nepadají uši až do misky.


Nejlepší misky pro psy recenze – oblíbená miska pro psy a profesionální misky pro psy

Konkrétně toto jednodušší zboží misky pro psy má mnoho tvarů a různých kombinací. Vždy je ale lepší vybírat podle toho, co již mají jiní majitelé psů vyzkoušené a s čistým svědomím to pak doporučují dalším chovatelům psů. To se nám líbí hlavně na psích komunitách, kdy si pejskaři vzájemně sdělují informace z jejich zkušeností s pejsky. Člověk se tak může dozvědět mnoho užitečných informací a také to, jaké produkty se nejvíce používají – ty jsme následně zobrazily v horní tabulce.


Nejvíce kvalitní misky pro psy cena – levnější eshopy a jejich ceny – levná miska pro psy

I taková lepší miska pro psa stojí v podstatě jen pár korun. Proto se dají pořídit i příbuzné pomůcky pro lepší komfort našeho chlupáče. V naší horní tabulce to není jen vyloženě o samotných miskách. Můžeme tam vidět i další velmi často používané a oblíbené zboží majitelů psů. Zařadili jsme do tabulky takové výrobky, které jsou užitečné a zákazníci s nimi mají dobré zkušenosti. Nejlepší ceny jsou vždy na eshopech. Pod každým odkazem jsou další podrobnosti a dále si lze i seřadit eshopové ceny od těch nejlepších.

Miska pro psy

Máme tu konec dnešního povídání o tomto užitečném zboží a tak si tu naposledy ještě shrneme horní tabulku. Vybrali jsme do ní nejlepší misky pro psy a další užitečné zboží podle obliby chovatelů psů. Z recenzí jsme tak vybrali nejlépe hodnocené výrobky, které si lze na českých eshopech zakoupit za zajímavé ceny. Přihlédli jsme i k poměru cena – výkon – kvalita, aby bylo zboží skutečně ku prospěchu našeho chlupáče. Ze zobrazeného výběru si můžeme vybrat nejen kvalitní a testované misky pro psy, ale i další zajímavé produkty hodící se do výbavy každého pejska.

Miska pro psy


Jak vybrat misky pro psy?

Oblíbené misky pro psy patří k základní výbavě každého chlupáče. Přece mu nebudeme jeho krmivo pohazovat jen tak po zemi. Nová miska pro psa může být umístěná i na stojanu v určité výšce, aby se nemusel velký pejsek pokaždé sklánět až na dno misky. Při výběru nádoby se ani tak moc nemusíme dívat na výši ceny. Ty jsou přijatelné i pro začínající pejskaře a taková kvalitnější miska nám přece jenom vydrží na mnoho let. Nové misky pro psy jsou už většinou z velmi kvalitního materiálu a skvělé jsou i ty cestovní, které nabízejí mnoho zajímavých vylepšení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *