Menu Zavřeno

Nůž Motýlek

nůž motýlek recenze testy parametry analýzy

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Nůž motýlek knife a nebo tedy motýlkový nůž dostal svůj název právě kvůli zajímavému zavírání a otevírání nože. U nože motýlek se také můžete setkat s názvem balisong. Motýlková rukojeť je u tohoto typu nože vždy rozevírací a čepel motýlku se objeví teprve až po přetočení rukojeti. Ano, správně teď tipujete, že by se s tím dalo nacvičit spousta skvělých triků. Zejména u mladší generace je tohle oblíbená zábava. Ale i spousta starších a zkušených uživatelů to jistě zná. Veškeré zavírání a následné otevírání nože lze provádět zajímavými způsoby s líbivými efekty. Pokud chcete udělat dojem, stačí chvilka tréninku a rychle se vám to dostane do rukou, kdy si můžete nacvičit zajímavé triky. Zajisté jste již viděli v některých filmech něco podobného, kde si s motýlky pár herců nacvičilo úžasnou podívanou.

S motýlkovými noži se můžete naučit spousty parádních triků, ze kterých budou vaši přátelé úplně paf. Chce to však něco málo tréninku a rovněž je potřeba si vybrat dobrého motýlka. Ne všechny jsou totiž kvalitní. Proto jsme se rozhodli sepsat takový menší návod, jak si vybrat kvalitní nůž motýlek. Pokud se nechcete bát úrazu a při flipování to chcete pořádně roztočit, tak dnešní článek bude přímo pro vás. S vhodným motýlkem se můžete naučit super triky, jako to umí ti největší filmový profesionálové. Nejprve začněte s triky jednoduchými a posléze můžete zkoušet triky těžší. Hlavně si dejte pozor na zacházení s nožem, přece jen jsou to stále ostré nože. Také nezapomínejte na to, že motýlkové nože mají šroubky a ty je potřeba čas od času přitáhnout.

Nůž Motýlek: Žebříček TOP 10 nejlepších motýlkových nožů podle testů, hodnocení a recenzí zákazníků

V této tabulce jsme vybrali analýzou recenzí nejlepší motýlkové nože. Tyto motýlek nože jsou vybrány podle recenzí zákazníků a jejich zkušeností ze srovnávacích recenzních portálů a mnoha diskusních fór. Jedná se zde o TOP 10 motýlkových nožů, které stojí určitě za zmínku a svou kvalitou převyšují ty ostatní. Každý řádek obsahuje odkaz, kde si můžeme vybrat zboží z více barev a variant. Jsou tam i další recenze a zajímavé poznatky. Rovněž jsou k nahlédnutí i eshopy s nejlepšími cenami.

Název
VzhledDostupnost a podrobnosti
Kvalitní motýlci - více variantRUI Tactical K25 36252 tréninkový nůž motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Joker motýlek abanico carbon 105 mmJoker nůž motýlek abanico carbon 105 mm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široký výběr motýlků - více zbožíNejlepší nůž motýlek knife recenze hodnocení srovnání testy kvality cs go výběr akce*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Butterfly široký výběr i CSGOFadee Butterfly Howl CS:GO motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbení motýlci - více zbožíF A D E E Butterfly Galaxy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Butterfly Nejznámější motýlci - více zbožíOblíbený nůž motýlek knife hodnocení žebříček zkušenosti uživatelů a triky s nožem*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Profesionální PROFI motýlci - více zbožíProfesionální nůž motýlek profi recenze jak vybrat testy kvality a hodnocení*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Cold Steel FGX 28 cmCold Steel FGX 28 cm nůž motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
K25 motýlek SAND PHYTONK25 SAND PHYTON nůž motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
SCK Damask motýlekSCK Damask motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Motýlek nůž trénovací – nůž motýlek na triky

Trénovací nůž motýlek je ideální pokud se chcete naučit nějaké ty triky a chcete mít k tomu ideální nástroj. Trénovací motýlek je tak dobré vybírat hlavně podle recenzí již zkušených uživatelů, kteří mají s těmito noži bohaté zkušenosti a pár jich už vyzkoušeli. Je zajímavé, že tento typ nožů získává na našem trhu velkou oblibu. Hodně tomu pomohly sociální sítě, které jim dělají velkou reklamu. Může za to zejména zábavná věc, kde se pokoušíte různě převracet nůž takovým způsobem, aby z toho vzešla pěkná podívaná jako je například v některých filmech. Tyto triky jsou pak často zastoupeny na různých sociálních sítích a lidé se je snaží napodobit.

V poslední době jsou na trh uváděny stále kvalitnější motýlkové nože. Je to zajímavé jednak designem a také různou barevností, kdy jsou některé kusy opravdu velice zdařilé a říká se jim prémiové motýlkové nože. A právě v tomto článku se budeme snažit rozebrat jak ty základnější, tak i ty dražší a samozřejmě mnohem více kvalitnější a líbivější kusy.


Co je dobré vědět předem

Člověk si musí především uvědomit, zda si rovnou koupit motýlkový nůž ostrý a nebo nejprve tupý, což v podstatě znamená nůž na trénování. Pokud totiž začínáte, tak je dobré mít na paměti, že nože jsou dosti ostré jako Victorinox a chvilka nepozornosti by se nemusela vyplatit. Navíc při různých rychlých švihnutích to může být rychlejší, než mrknutí okem. Proto je důkladná obezřetnost na místě.

Trocha bezpečnosti neuškodí

Proto pokud to myslíte vážně, tak ze začátku bychom vám doporučili motýlky trenažérové pro vyzkoušení a naučení se základních triků. Jakmile to dostanete do ruky, tak se vám budou učit další věci mnohem snadněji. Každopádně s učícím motýlkem to jde snáze, protože se moc nemáte čeho obávat.

Triky jsou v rychlosti provedení

Ze začátku se bude zdát, že to jde ztuha. S motýlkem je třeba si ale nejprve pohrát v různých směrech a dostat tak do ruky jakýsi cit pro správný švih. Následně to již půjde mnohem snadněji a poté si je potřeba procvičit jakousi návaznost na další triky, aby se ruka nezastavila a plynule přecházela do dalšího švihu.


Parametry nůž motýlek a testy – profesionální nůž motýlek diskuze (top motýlek knife)

Dobré je ještě vědět něco málo o parametrech motýlkových nožů a pokud je už před vámi někdo testoval, tak je to jen k dobru. Dnes je už na internetu dostupných spousta uživatelských recenzí, kdy si můžete přečíst zkušenosti uživatelů a další zajímavé informace.

Materiál

Některé zboží je vyráběno z levnějších materiálů a na to je třeba si dát pozor. Nože jsou pak totiž náchylné k tomu, že se buďto ohnou a nebo rovnou prasknou. A navíc při pádu na tvrdou zem se můžou zlomit. Proto je výběr materiálů důležitým faktorem stejně jako je to u kvalitních loveckých nožů.

Šrouby

Zásadní věc u motýlkového nože. Šroubky drží celou konstrukci pohromadě a pokud výrobek používáte často, tak je potřeba dbát na to, že se šrouby musí čas od času zašroubovat, aby nevypadly. Pak stačí chvilka nepozornosti a už je nikde nenajdete. U motýlkových nožů, kde jsou šroubky dané pevně, tak může u některých docházet k viklání. Vždy záleží na konkrétním produktu a také jak s ním zacházíme.

Rukojeť

Zde jde hlavně o to, aby se rukojeť příliš moc neviklala a držela svůj pevný tvar. Při pohybu musíte mít dostatečný pocit, že vám rukojeť neutíká z dlaně. Proto je lepší volit kvalitnější motýlky.

Západka na rukojeti

Západka na rukojeti je důležitá věc v tom smyslu, že musí pevně spojit obě části. Na druhou stranu je musí ale i snadno rozpojit, když se budete snažit naučit nové triky. Musí to jít jednoduchým naučeným švihem, který dostanete do pocitové paměti.

Velikost

Velikost těchto motýlkových nožů je v podstatě ve většině případech hodně podobná. Jen výjimečně se setkáte s menšími motýlkovými noži, které jsou už spíše do kapsy, než na nějaké trénování. A pak tu máme ještě speciálně zahnuté nože, které mají využití například u záchranných složek.

Hmotnost a lehký butterfly knife ostrý

U hmotnosti se také pohybujeme v podstatě na stejné úrovni. Jen u některých motýlků je trochu výjimka, že jsou vyrobeny z tak kvalitního kovu, že je jejich hmotnost opravdu jen minimální, ale pevnost a ostrost je stále zachována. Například butterfly knife je lehčí oproti běžným výrobkům.

Design a barva – motýlek nůž cs go (knife motýlek joker – oblíbený butterfly knife csgo)

Barevností jsou některé motýlky opravdu povedené. Jedná se ale spíše o určité luxusní produkty a nebo přímo o sběratelské edice, jako se například pohybují kolem známé pc hry CS:GO butterfly knife. Pak tu ovšem máme i designově povedené produkty, ze kterých člověk nemůže odvrátit zrak. Natolik kvalitně jsou zpracované.


Levný nůž motýlek cvičný – knife motýlek nůž levně (levný motýlek knife)

Cvičné motýlkové nože jsou v podstatě určitým způsobem nože gravitační. Tudíž mají dvě naprosto stejné rukojeti namísto původní jedné, jako je to u ostatních nožů. Motýlek cvičný představuje skupinu, která je vyloženě upřednostněna na trénování různých triků. Proto se používá západka, která je umístěná na úplném konci jedné z rukojetí. A ta se pak přichytává k rukojeti druhé. Jednoduše lze říct, že tato část nože pak zabezpečuje polohu uzamčenou a nebo otevřenou. Všechny motýlky jsou ale konstruovány se stejnými základními prvky, jsou tam pak jen malé rozdíly podle toho, jakým směrem je celý systém používaný.

Pro naprosté začátečníky jsou určeny v podstatě jen takové trenažéry, které nejsou ostré. Namísto ostří mají jen ocelový plát, který napodobuje skutečný nůž. Je to hlavně v rámci toho, aby se učícímu člověku s motýlkovým nožem nic nestalo. Na to reagovali zkušení uživatelé, že by se měl člověk začít učit již s ostrou čepelí, pro nacvičení si reálných praktik. Pokud máte ale s motýlkovým nožem malé zkušenosti a nebo žádné, tak to moc ideální zrovna není. Při rychlé manipulaci se může stát spousta věcí a proto jsou motýlkové trenažéry pro začátečníky lepší volbou. Natrénovat zavírací mechanismus nože není ze začátku snadné.


Nejvíce kvalitní nůž motýlek triky – nejkvalitnější motýlek knife (kvalitní motýlkový nůž recenze)

Spousta lidí si chce pořídit motýlkový nůž právě proto, aby se mohla naučit zajímavé triky, jaké jsou vidět ve filmech a nebo v poslední době na sociálních sítích, kde se všichni předbíhají v tom, kdo je zručnější. Nutno ovšem podotknout, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Nůž motýlek triky jako jsou viděny ve filmech se samozřejmě naučit dají, chce to mít ale dobrého motýlka a hodně cvičení. Pro začátečníky se doporučuje nejprve začít s trenažérem, kdy vám v podstatě nic nehrozí a jen si zkoušíte, jak to vlastně funguje. Základem je se naučit určitý švih, pomocí kterého pak uvádíte vše do pohybu. Chce to hlavně cvik a vychytat takový ten svižný pohyb, kdy se na vše dobře dívá.

Zkoušíme různé věci s tactical joker böker – nůž motýlek albainox 02129 modrý (ggv nůž motýlek tréninkový neon)

Natrénovat se dá cokoliv, jen to prostě musíme pravidelně cvičit. I když nám to ze začátku nepůjde, tak postupem času sami uvidíme zlepšení.

Napodobujeme sociální sítě – cold joker kandar

Na sociálních sítích je mnoho videí a návodů, jak se co snadno naučit. Kolikrát máme videa i záměrně zpomalená, aby bylo vše mnohem lépe vidět.

Tréninkem se z nás stává mistr – motylek treninkovy nůž motýlek knife

Ti nejlepší borci dokážou neskutečné triky a každý jim to závidí. Ale i tito lidé jednou začínali a rovněž to pro ně nebylo jednoduché. Oni jsou ale důkazem toho, že se to naučit dá a velmi dobře.

Nebude to snadné

Nepůjde nám to hned a ze začátku se budeme spíš trápit. Je to všechno ale jen o správném cviku a hlavně vytrvalosti. Stačí pár video návodů a princip pochytíme snadno.

Návody jsou všude

Buďto je dobré se dívat na sociálních sítích a nebo pak na různá youtube videa. Návodů je k dispozici opravdu hodně a některé jsou i dost povedené.

Nejlevnější products jsou na cvičení dobré – nůž albainox 02164 motýlek tréninkový

Na procvičování nepotřebujeme žádné drahé produkty, úplně nám postačí i ty levnější, se kterými si můžeme procvičovat i ty složitější triky.

Různé cold steel značky na výběr

Na výběr je i z mnoha značek, které se dají sehnat v různých cenových rozpětích. Zákazník si tak může sám vybrat, co se mu přesně líbí.

Tactical airsoft produkt

Na eshopech jsou i různé další pomůcky, které například využijeme při airsoft sportu. Airsoft je stále oblíbenější disciplínou, kdy můžeme zažít mnoho napětí a zábavy. Na facebook sociální síti je i pár fotek z nějakých akcích.

Taktické vybavení a svítilny

Pokud chodíme často do lesa a nebo jezdíme na tábory, tak se nám budou hodit svítilny, sekery, luky a další teleskopické pomůcky.

Výrobce čepelí magnum

Zajímavou novinkou je i možnost si vyměnit čepel. To ale jde jen u některých motýlků. Je potřeba si zjistit, jestli jsou šroubky demontovatelné a zda je možné si čepel vyměnit za jinou.

Taktická délka čepele

U čepelí záleží hlavně na tom, k čemu budeme produkt využívat. Do lesa se nám vyplatí celková délka větší. Na trénování se vyplatí délka menší.

Brousky a další doplňky

Čas od času potřebujeme naše pomocníky i nabrousit. Pomůžou nám k tomu různé brousky a další ostřící pomůcky. Napsali jsme k tomu několik článků do sekce s názvem nože, kde si můžeme ohledně broušení a ostření vše důkladně nastudovat.


Nejkvalitnější nůž motýlek ostrý – nejoblíbenější motýlek knife

Právě motýlek s ostrou čepelí se hodně řeší v tom smyslu, že stačí chvilka nepozornosti a může se něco stát. Pokud se zde bavíme vyloženě o tricích jako jsou ve filmech a jste na takové úrovni, že se již například natáčíte na kameru, tak s tupým motýlkem by to na kameře asi moc dobře nevypadalo. Motýlek ostrý je určen již pro zkušené uživatele, kteří mají něco natrénováno a můžou říct, že i kdyby je někdo vzbudil ve tři hodiny ráno, tak se zavřenými víčky provedou neskutečné triky a motýlkové flipy. To je samozřejmě perfektní, nesmíme zde ale zapomínat na, že tito lidé mají již hromadu hodin v trénování s tupým motýlkem a proto si tohle mohou směle dovolit. A nezapomínejte také na to, že pouze pravidelným trénováním se z vás stává skutečný mistr.


Elegantní nůž motýlek tupý – elegantní butterfly knife tupý cz (motýlek knife profi butterfly knife levně)

Ono je to dobré, když si teprve vše zkoušíte s butterfly knife motýlkem tupým. Takový tupý butterfly knife se chová stejně jako čepel ostrá. Všechno chce svůj čas a je třeba začít pomalými a snadnějšími krůčky. Ono se to tak i s tupým nožem lépe učí, kdy moc dobře víte, že vám nic nehrozí. Můžete si tak vyzkoušet různé rychlosti, manipulaci do všech stran a další věci. A právě tohle je pro začátek velmi důležitý faktor, kdy v podstatě experimentujete čeho všeho lze dosáhnout. Jaká je celková fyzika a chování nože motýlka. S těmito zkušenostmi se vám následně zafixují určité pohyby, u kterých jednak víte, že jsou bezpečné, ale zároveň i velice efektivně vypadají.

Top nůž motýlek tréninkový motýlek nůž – nejoblíbenější motýlek nůž kvalitní

Tréninkový motýlek je ideálním nástrojem pokud se chcete naučit pořádně flipovat a máte strach začít s ostrým motýlkem. Výrobek tréninkový je tak dobrým pomocníkem, kdy se nemusíte bát a můžete si vyzkoušet cokoliv, co vás napadne. Meze představivosti jsou neomezené a s tímto tupým nožem si můžete natrénovat spoustu užitečných triků. Na rozdíl od ostrého motýlka to tu můžete pořádně roztočit do všech stran a nic vás nebude omezovat. Ti největší současní mistři začínali právě s motýlkem tréninkovým. Klidně si s tímto nožem můžete trénovat i těžší triky, aniž by se vám něco stalo. Nemusíte být pak tolik opatrní jako s motýlkem ostrým. Tupý výrobek na trénink je ideální pro začátečníky na nacvičování různých triků.

Oblíbený nůž motýlek levně (profesionální motýlkový nůž cena) – jak vybrat motýlek knife

Jakmile s triky začínáme, tak je velká pravděpodobnost, že nám to v začátku moc nepůjde. Ono také trochu záleží na tom, jak moc kvalitní produkt si vybereme. V začátcích ty rozdíly samozřejmě příliš moc nepoznáme. Ale jakmile už budeme pokročilejší, tak si začneme více všímat i detailů a pocítíme to i při flipování, že bychom mohli mít ještě o něco více lepší zboží. Nabídka je široká a na výběr máme z mnoha produktů, různých barev, tvarů a cen.


Nejlevnější nůž motýlek prodej – jak vybrat motýlek nůž heureka (nejlepší motýlek knife diskuze)

Na této stránce máte k dispozici tabulku, která je umístěná nahoře v textu. Tam jsme vybrali několik motýlkových nožů, které jsou podle recenzí spousty uživatelů na velmi dobré úrovni kvalitního zpracování motýlek knife. A ještě je přidaných pár motýlků na spodní straně této stránky, kde jsou také vybrány nějaké lepší tipy. Prodávající motýlky je dobré hodnotit z několika úhlů pohledu a to se na této stránce dozvíte. Nože motýlek knife k prodeji nabízí spousta eshopů, ale tam je pak důležité rozlišit, které motýlkové nože se nám více vyplatí.

Kapesní nůž motýlek zkušenosti – kvalitní motýlek nůž ostrý (luxusní motýlek knife recenze)

Když se řekne kapesní nůž motýlek, tak se zejména jedná o menší motýlkový nůž, který se dobře schová do kapsy. Rozdíl je v podstatě jenom v tom, že ten výrobek do kapsy je prostě jen o něco menší, aby byl lépe skladnější. Jako výhoda se tu však ještě vnímá i ona menší velikost motýlek knife, kdy ho i snadno ukryjeme v ruce. Při provádění flipů je to pak zase jiná zkušenost, kdy si můžeme dopilovat zase další úhly. Někomu vyhovuje menší produkt a jinému zase větší. Je potřeba si to vyzkoušet.


Motýlek knife tréninkový – značkový motýlek nůž triky (luxusní butterfly knife tréninkový butterfly knife trainer)

Tento butterfly knife motýlek knife zná většina lidí jako rychlý nůž ze spousty filmů a seriálů. Motýlek knife je v podstatě i nůž na parádu, kdy se můžete naučit různé triky a v těch se pak zdokonalovat. Dokonce jsou dnes již pořádány i zajímavé soutěže, kdo je zručnější v různých butterfly knife flipech. Když to člověk vidí, tak si napřed řekne, že je to snadné a dokáže to také. Ale ono se naučit pár triků s motýlkovým nožem určitě moc snadné není. Chce to čas a hlavně pro to musí mít člověk v ruce určitý cit a také se dobře naučit lehký švih s motýlek knife. Kvalitních knife motýlů je dost. Potřebujeme si jen vybrat ten přesný konkrétně pro sebe. Možností je spousta, například motýlek knife butterfly.

Luxusní nůž motýlek hřeben – plastový motýlek nůž hřeben (elegantní motýlek knife)

Zde se jedná tak trochu o zajímavý vtip, kdy máte namísto čepele hřeben. Motýlek hřeben lze brát jako nůž, ale zároveň i jako dobrou pomůcku. To ovšem nemění nic na tom, že s tímto hřebenovým motýlkem nemůžete bezpečně nacvičovat různé triky a učit se tak flipovat pro následné pokročení na kvalitnějšího motýlkového nože motýlek knife. Většinou se jedná o celoocelové provedení, kdy je na konci rukojeti západka pro snadné učesání pomocí hřebínku. Čepel je ve většině případů vyrobena z nerezové oceli pro umístění v koupelně.


Nejoblíbenější nůž motýlek učící – levný motýlek nůž tupý (kvalitní butterfly knife prodej kovový butterfly knife cz)

Za učící motýlkový nůž se dá považovat takový výrobek, se kterým se učíte zvládat základní triky určitým způsobem, kdy eliminujete možná rizika spojená s používáním ostrého nože. Nůž motýlek učící je vyloženě určen pro trénování různých triků s neomezenými možnostmi, kdy bychom si u ostrých nožů museli dávat velký pozor. Patří sem i motýlkové nože, kterým se říká trenažéry. Je to napodobenina skutečného nože, ale namísto ostří mají jen ocelový plát, se kterým můžete nacvičovat jakékoliv flipy. To se zejména hodí při rychlé manipulaci s motýlkem, kdy si potřebujete vyzkoušet svá maxima umění bezpečným způsobem. S tímto učícím motýlkem se tak můžete naučit spoustu věcí, které by se s nožem ostrým tak snadno naučit nedali. Zde je totiž jedno, zda jste opatrní a nebo nikoliv, nebezpečí nehrozí.

Nejdražší nůž motýlek fade – luxusní motýlek nůž duhový tupý (nůž motýlek cs go)

Fade motýlek patří k cvičným nožům, se kterým nehrozí riziko jako s noži ostrými. Nůž motýlek fade má ale speciální povrchovou úpravu, která je inspirovaná ze hry CS:GO (Fade skin) Counter Strike Global Offensive. Nůž má samozřejmě ztupenou čepel a i ostří je celé zaoblené. A proto zde můžete velice snadno jakkoliv trénovat. Nůž motýlek fade je však vyroben z nerezové oceli. Pokud tedy máte v oblibě počítačovou hru CS:GO, tak tento kousek je pro vás jasnou volbou. Jednak budete mít s čím trénovat a pak když máte určitý předmět ze své oblíbené hry, tak z toho má pak člověk i velmi dobrý pocit.

Nůž motýlek CS:GO – nože motýlek nůž CS:GO (butterfly nůž tréninkový – butterfly nůž tupý)

Tohle je realita v podobě motýlkového CS:GO nože, kdy můžete mít ze své oblíbené hry Counter Strike Global Offensive motýlek s herním skinem ve skutečné velikosti a to dokonce i v pěkném provedení. No není to super? Tohle je i naprosto ideální dárek pro všechny fanoušky a dlouholeté hráče pc hry CS:GO. V balení najdete motýlkový nůž z nerezové oceli s tvarovanou rukojetí. Dejte si pozor na čepel, která je nabroušená velmi ostře. Jedná se zde v podstatě o sběratelský nůž v luxusním skinu Fade, který je ideální pro všechny nadšence pc hry CS:GO. Tohle je luxusní kousek pro všechny, kteří strávili u této hry nespočet hodin při zápolení na mapě s druhým týmem. Je to skin Fade v přesných barvách, kdy je to ještě potaženo speciálním povlakem, aby barvy krásně vynikly. Můžete se pak pochlubit naučenými triky před svými přáteli, kteří rovněž znají game CS:GO.


Nůž motýlek balisong – jak vybrat nůž motýlek (butterfly nůž koupit)

Motýlek balisong je nůž původem z Filipín. Zároveň ale existují i jistá tvrzení, že nože balisong pochází z Francie. Když si vezmeme jak dlouhá doba uplynula, tak jejich design zůstal po celou tu dlouhou dobu nezměněn. Jedná se totiž stále o čepel, která se připevní k dvojici rukojetí a na jejím konci se spojí západkou, aby vše pevně drželo. Motýlek balisong se díky tomu dobře drží v ruce a tím pádem s ním lze provádět zajímavé flipovací triky. Ty jsou pro spoustu lidí fascinující zejména tím, jak jsou provedené a také jakou rychlostí provádět jdou. To je pak ideální pastva pro oči, kdy jsme to vše mohli spatřit v několika filmech. Rovněž i v PC hrách, jako je například CS:GO.

V dnešní době existují skupiny, které v těchto dovednostech mezi sebou i soutěží. Dívá se na to velmi dobře, ale naučit se podobné triky jako jsou toho schopní ti největší umělci v oboru jednoduché není. Chce to čas a pravidelné cvičení s motýlkem.

Značkový nůž motýlek zahnutý – elegantní motýlek nůž a levný nůž motýlek trénovací

Motýlkový nůž zahnutý je pojatý tak trochu netradičně. Na první pohled vyniká zejména svým zahnutím, čímž se hodně liší od ostatních motýlkových nožů. Motýlek zahnutý má díky tomu i spoustu dalších užitečných funkcí. Hodí se tak například když jdete někam na vandr do přírody a nebo na pochůzku do lesa. Na konci zahnuté rukojeti nože máte totiž kroužek, do kterého můžete strčit prst a celý zahnutý výrobek je tak rázem uchopitelný hned několika novými způsoby, než jsme zvyklí u běžných motýlkových nožů. Je zde dobré ještě říci, že s takto zahnutým nožem můžete například rozbít sklo u auta pokud je to potřeba u nějaké nehody a nic jiného po ruce zrovna nemáte.

Tedy jedná se o motýlek, který je tak trochu vybavený funkcemi pro záchranářské složky. Proto je tento motýlkový nůž i o trochu těžší než ostatní, aby se s ním lépe manipulovalo. Tento výrobek můžeme vidět i ve hře CS:GO.


Nůž motýlek plastový – nejlepší motýlek nůž tréninkový neon (kvalitní motýlek knife)

Teď si možná řeknete, že plastový motýlkový nůž je vám k ničemu. To ovšem není pravda a hodně záleží jak je nůž knife vyrobený. Nebudeme se teď bavit o plastových hračkách, ale o speciálních motýlek knife nožích vyrobených z velice pevného a odolného plastu. Výrobek plastový je specifickou skupinou odolných nástrojů, kdy jej můžete například použít doma na zahradě a kolikrát by jste nečekali jejich kvalitu vzhledem k tomu, že jsou z plastu motýlek knife. Jedná se zde většinou totiž o vysoce odolný plast Griv-Ex. Tento high-tech motýlek knife plast má neuvěřitelně malou hmotnost a přitom velkou pevnost a skvělou ostrost. Může se stát, že ho zapomenete někde na záhoně ve své zahrádce a pokud ho najdete třeba až za rok, bude stále jako nový a ostrý. Díky své hmotnosti se také hodí například když jdete do lesa na houby, v kapse ho ani nepocítíte.


Jak vybrat motýlkový nůž správně?

Především by jste měli vědět, co od motýlkového nože očekáváte. Jak vybrat správně nůž motýlek záleží nejvíce na tom, zda chcete nejprve vyloženě trénovat cviky a nebo zda již chcete hotový ostrý nůž. Pokud si vyberete motýlka s ostřím, tak bude nejspíš už přichystaný k použití a nebo někam na poličku jako možný sběratelský kousek. Při rozhodnutí si pořídit motýlek trénovací, bude dobré se podívat po tupém noži pro dokonalý nácvik všech triků.


Ceny: Kolik by měl nůž motýlek stát? (trénovací nůž motýlek cena – butterfly nůž obchod)

V této kategorii si řekneme pár slov k cenám, kdy se rozhodnout pro jaký nůž ve své cenové třídě. Nemusíte kupovat zrovna nejdražší nůž z nabídky. Zároveň ale ani nedoporučujeme koupit motýlkový nůž za pár korun a očekávat od něj zázraky.

Cena motýlkového nože do 200 Kč s DPH – nejlevnější motýlek nůž cvičný

Nejnižší cenová skupina je takovým základem. Nože za pár korun nám dávají možnost si to všechno osahat a dostat do rukou takový ten prvotní pocit, o čem to vlastně celé je a jakým způsobem to funguje. Barvy se nabízejí většinou základní.

Cena motýlkového nože od 200 Kč do 800 Kč s DPH – střední motylek nuz cena

V této kategorii se již dá bez problému najít kvalitní motýlkový nůž, se kterým můžeme trénovat naše triky. Dokonce se v této cenové kategorii můžou najít i takové nože, které jsou designově zajímavé a hlavně mají velice pěkné zbarvení. Sem tam se dá najít i motýlkový nůž, který představuje určitou sběratelskou edici, ale spíše se jedná o méně slavné edice. Nicméně některé motýlky v této cenové hladině mají opravdu povedené zbarvení.

Cena motýlkového nože nad 800 Kč s DPH (nejkvalitnější motýlek nůž diskuze)

No a tady již najdeme velice povedené skvosty. Jednak se zde jedná o motýlkové nože vyrobené z kvalitnějších materiálů a také vzhledem patří ke špičce. Ono je velký rozdíl, když vytáhnete nůž za pár korun a pak ho srovnáte s dalším motýlkem, který je na mnohem kvalitnější úrovni. Ten rozdíl je prostě znát. A pak tu ještě máme určité luxusní a sběratelské edice, které se již můžou pohybovat i v řádech tisíců korun. Je to oblíbené téma i na různých diskuzních fórech.

Kvalitní motýlek knife nám pomůže procvičovat i náročnější triky.

Nový motýlek knife je možné vybírat z velkého množství různých tvarů a barev.


Nejlepší nůž motýlek Recenze a popis TOP 5 produktů (top motýlek nůž recenze)

Zde jsme si připravili pětici motýlkových nožů, které stojí za zmínku. Byly vybrány zejména z analýz uživatelských recenzí. Kliknutím na název se prokliknete na portál, kde si můžete přečíst více informací o daných produktech. Tyto a další produkty máte na této stránce nahoře v tabulce.

Nůž motýlek červený Fadee Butterfly Howl CS:GO – butterfly nůž ostrý (profesionální butterfly knife cena – levný butterfly knife zkušenosti)

Velice oblíbený výrobek pro milovníky CS:GO. Tato edice Fadee Butterfly Howl má odolnou a s tím i dobře padnoucí rukojeť z hliníkové slitiny. Ložiska jsou zpracována kvalitně a i při delším nacvičování triků nepocítíte známky opotřebení. Čepel patří k ostřejším a při používání je kvalita velmi dobře znát. Navíc je zde i možnost výměna ložisek, ty jsou totiž snadno vyměnitelná. Navíc tento motýlkový nůž vypadá velmi povedeně, kdy je zvolený odstín červené barvy dost sympatický.

Nůž motýlek rainbow celokovový – k25 nůž motýlek cvičný červený

Další z řady velice pěkně pojatého motýlkového nože. Nůž má zajímavou namodralou barvu, lehce do fialového odstínu. Rainbow motýlek knife je vyrobený v celokovovém provedení. Je trošku těžší a to je dobrá výhoda k tomu, že s ním budete provádět rychlejší triky. Jakmile s ním začnete flipovat, tak jeho větší váhu oceníte ku prospěchu jeho energičnosti – jako by jste měli pocit, že vám pomáhá rychleji flipovat. Jeho konstrukce patří ke kvalitnějším, což oceníte zejména při dlouhodobém používání.

Tupý nůž motýlek duhový tréninkový – oblíbený motýlek nůž zkušenosti a levný motýlek nůž trénovací akce

Jedná se zde o středně těžkého duhového motýlka, který je celokovový. Ukončení čepele je provedeno do ostré špičky. U čepele na spodní straně je vyrobeno ostří, ale na horní části ostří není a hrana je tupá. Duhový tréninkový motýlek knife má namísto šroubků nýty, které pevně drží celou konstrukci. Při krouživých pohybech a rychlém flipování tedy pak nemusíte nikde nic dotahovat. Barevné provedení je světle modré, malinko do fialové barvy podobné duze. Výrobek trénovací můžeme sehnat i v zajímavých barvách.

Různé tactical steel značky skladem – cvičný motýlek nůž koupit

V nabídce jsou opravdu zajímavé motýlky, které jsou jedny z nejprodávanějších. Je to také z toho důvodu, že většina z nich mají hráči ve svých počítačových hrách (například CS:GO) a chtějí je pak samozřejmě mít i doma. Může to být i cvičný k25 motýlek.

Značka nehraje roli – luxusní motýlkový nůž elegantní a jak vybrat motýlek nůž trénovací?

Značky jsou různé, ale při finálním výběru nehrají nijak velkou roli. Raději se zaměřujeme na kvalitní výrobek. Následně si můžeme motýlka vybírat i podle vzhledu, abychom byli s výrobkem spokojeni. V horní tabulce se můžeme podívat na výrobky trénovací, které dostali od zákazníků pozitivní hodnocení. Pokud začínáme, tak je lepší si vybrat tupou čepel a můžeme zkoušet různé věci bez obavy z poranění.

Lehkost

Pokud máme tuto pomůcku určenou pro triky, tak by měl být celý nůž lehčí.

Obratnost

Obratnost hraje důležitou roli při provádění triků, proto se musí vše správně otáčet.

Švih

Správný švih provedeme pouze v případě, že máme kvalitní výrobek. U těch nejlevnějších se to dařit nemusí.

Vybíráme podle kvality – nejlepší butterfly knife recenze (nejlepší motýlkový nůž tréninkový a nejpoužívanější butterfly knife diskuze)

Kvalita by měla být základem pro náš výběr finálního produktu. Z dlouhodobého hlediska se nám to vyplatí. Zajímavé je pročítat si i různé recenze, kde se můžeme dozvědět spoustu užitečných informací. Výrobek butterfly knife je velmi oblíbený a můžeme ho vidět i při různých tricích na videích.

Můžeme se ponaučit ze zkušenosti ostatních uživatelů – profesionální motýlek nůž trénovací diskuze

Nejlepší je vycházet ze zkušeností ostatních uživatelů. Proto jsme přidali i horní tabulku nejlepších výrobků. Dají se tam vybrat kvalitní kousky s vysokým pozitivním hodnocením. Přes každý odkaz se dostaneme na srovnávací portál, kde se můžeme podívat i na zkušenosti zákazníků s těmito výrobky a přečíst si jejich hodnocení. Najdeme tam motýlky různých kvalit, od těch základních až po ty profesionální.

Kvalitní motýlek nůž trénovací zkušenosti a nejlepší motýlek nůž trénovací recenze

Podle hodnocení uživatelů a jejich recenzí se můžeme dozvědět mnoho informací o výrobku, který si hodláme zakoupit. Nový výrobek trénovací by měl být pohodlný ohledně otáčivého pohybu, když s ním budeme chtít provádět zajímavé triky. Tyto tréninkové pomůcky mají většinou tupé čepele, abychom mohli využít maximálního potencionálu a zkoušet různé šílenosti. V začátcích je potřeba dostat do rukou točivý moment, abychom mohli začít pilovat ty nejlepší triky.

Nejprodávanější outdoorové čepele skladem

Na eshopech jsou i různé outdoor nože s různými čepelemi. Jedná se o zajímavé tvary a dokonce je na výběr široká škála barevnosti. Koupit se tak dá cokoliv, co vypadá skvěle. Na lepších eshopech jsou pak k nahlédnutí i nejlepší nože na světě. Ty už jsou ale samozřejmě dražší a považují se spíš jako sběratelské.

Zavírací joker kandar speciální – foxter nůž motýlek tréninkový ostrý rainbow high six siege friends (knife motýlek nůž zahnutý – nejlepší nůž motýlek na světě)

K prodeji jsou pak i speciální kousky, které jsou výjimečné a samozřejmě i dražší. Ty už pak nejsou na provádění triků, ale spíš se řadí jako investiční koupě s tím, že budou mít časem ještě vyšší cenu.

Sběratelské nože motýlkové – nůž albainox 02157 motýlek tréninkový

Nože sběratelského charakteru mají většinou vysokou hodnotu a jsou uzamčené někde na poličce, kde je majitel jen obdivuje. Časem rostou na hodnotě a dá se na nich vydělat.

Nejprodávanější španělské čepele skladem

Zajímavé motýlky jsou i ty nejprodávanější. Většinou je to podle počítačových her, které jsou velice oblíbené u mladších lidí.

Značky kandar steel a silver albainox

K dispozici je mnoho značek, které jsou mezi zákazníky nejoblíbenější. Na výběr je tak z široké nabídky, která se neustále obměňuje.

Černý black böker albainox skladem

V nabídce jsou i vysoce elegantní motýlci, kteří nejdou občas nikde sehnat. Jakmile je totiž nějaká akce, kde jsou tyto předměty zobrazeny, tak si je následně i fanoušci hodně nakupují. K tomu pak patří i zajímavé příslušenství.

 • nákup příslušenství a vybavení, doplňky – outdoor doplňky a pouzdra
 • různé shop knives značky a příslušenství s dph – tanto, benchmade, shop
 • odolná knife pouzdra benchmade s dph – shop tanto příslušenství
 • knives doplňky s dph – produkt roku benchmade shop knives
 • více balisong možností do košíku včetně dph – taktické nože i pouzdra
 • knife pouzdra s dph, knives produkt lze srovnat v košíku
 • mačety lepší ocel, cold dýky a ostatní produkty včetně dopravy
 • do košíku lze srovnávat délka i příslušenství – na košíku jsou záložky
 • každý knives produkt má popis – produkt a hodnocení
 • do košíku lze vybrat doprava – více do košíku možnosti
 • v košíku lze vybrat délka čepele – více možností s dph
 • košík – ostatní kuchyňské vybavení, možnost dopravy – košík
 • balisong bez více příslušenství do košíku – bez pouzdra
 • délka pouzdra bez nástavce – ceny s dph v košíku
Stříbrný K25 s prémiovým ostřím čepele multifunkční outdoor knife produkt

Jednou za čas se najdou i speciální kusy, které jsou okamžitě vyprodané. Je to z toho důvodu, že unikátních motýlků je méně a jsou velmi oblíbené u sběratelů. Nyní sem ještě přidáme menší tabulku, co vše se dá ještě na eshopech najít.

 • nejprodávanější stříbrný černý black albainox silver kandar skladem
 • joker albainox zavírací cold steel s čepelí do přírody – houbařské použití
 • zavírací kandar joker böker – lepší black ocel skladem do košíku
 • velkoobchod španělské zavírací nože motýlek skladem – černý albainox
 • magnum albainox – výrobci outdoorové kandar joker čepele
 • albainox zavírací – albainox joker – albainox kandar, do košíku skladem
 • joker zavírací – böker stříbrný – böker do košíku skladem, lepší ocel k25
 • sekery, luky, svítilny, mačety, čelovky, dýky tanto a podobné vybavení do lesa
 • albainox výrobce – velkoobchod nabízí zboží do košíku i skladem
 • kuchyňské shop doplňky včetně dopravy – doprava na výběr
 • černý joker böker – lepší ocel skladem, více ve srovnání
 • do košíku na výběr taktická a celková délka – kratší délka na výběr
 • zboží je možno nakombinovat v košíku
 • výrobce nabízí různé motýlky barevného provedení

KIK KX 9345 nůž motýlek tréninkový duhový – cvičný nůž motýlek recenze

Jeden z nejlevnějších motýlkových nožů, kdy ho můžete získat již za pár korun. Čepel má z obou dvou stran tupou a proto se vám s ním při flipování nemůže nic stát. Můžete zkoušet triky bez neomezené rychlosti a pohybů, aniž by vás omezoval strach si dávat pozor. Takže i kdyby jste si někde zapomněli prst, tak to v podstatě ničemu vadit nebude. Možná se jen klepnete a příště si budete dávat větší pozor.

GGV nůž motýlek černý tréninkový – oblíbený motýlek knife zkušenosti

Další z velice levných tréninkových nožů typu motýlek. Tento parťák se hodně prodává vzhledem k velmi malé ceně. Trénovat s ním můžete cokoliv a na prsty si ani příliš velký pozor dávat nemusíte. Zejména pokud začínáte, tak budete mít prsty dost oklepané. To je ale pořád lepší, než je mít s ostrým nožem pořezané. Tento kousek se i často vystavuje jen někde na poličku pro parádu a vzpomínky.

Nezapomeňte prosím, že v horní části tohoto článku máte velkou tabulku ohledně srovnání TOP 10 nejkvalitnějších motýlkových nožů, kde si můžete zjistit více informací, podívat se na nejlepší ceny a dostupnost v obchodech. Zároveň se můžete podívat na další hodnocení zákazníků, kteří mají s daným zbožím zkušenosti. Tabulka nabízí rychlý přehled kvalitnějšího zboží a mnoho podrobností.

Můžeme si tak z tabulky vybrat stylový nůž motýlek za zajímavou cenu.


Nůž motýlek recenze: Pár slov o motýlkových nožích závěrem

Dostali jste se až k závěru celého článku ohledně výběru motýlkového nože. Jsme rádi, pokud vám náš tým Nejkvalita.cz s tímto nelehkým úkolem pomohl a vybrali jste si kvalitní nůž motýlek, který vám bude sloužit bez větších závad dlouhou dobu. Rovněž vám přejeme spoustu úspěšných hodin ve trénování nových flipů a dalších triků. V horní části článku máte tabulku doplněnou o srovnání zboží nejoblíbenějších produktů nůž motýlek. Každý odkaz vás přesměruje na srovnávací portál a tam si můžete najít další recenze od zákazníků a můžete si tam i porovnat ceny. Následně se můžete prokliknout na eshopy, kde si můžete váš oblíbený nůž zakoupit za nejlepší cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *