Menu Zavřeno

Nůž Motýlek

nůž motýlek recenze testy parametry analýzy

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Nůž motýlek a nebo tedy motýlkový nůž dostal svůj název právě kvůli zajímavému zavírání a otevírání nože. U nože motýlek se také můžete setkat s názvem balisong. Motýlková rukojeť je u tohoto typu nože vždy rozevírací a čepel motýlku se objeví teprve až po přetočení rukojeti. Ano, správně teď tipujete, že by se s tím dalo nacvičit spousta skvělých triků. Zejména u mladší generace je tohle oblíbená zábava. Ale i spousta již starších a zkušených uživatelů to jistě zná. Veškeré zavírání a následné otevírání nože lze provádět zajímavými způsoby s líbivými efekty. Pokud chcete udělat dojem, stačí chvilka tréninku a rychle se vám to dostane do rukou, kdy si můžete nacvičit zajímavé triky. Zajisté jste již viděli v některých filmech něco podobného, kde si s motýlky pár herců nacvičilo své umění.

S motýlkovými noži se můžete naučit spousty parádních triků, ze kterých budou vaši přátelé úplně paf. Chce to však něco málo tréninku a rovněž je potřeba si vybrat dobrého motýlka. Ne všechny jsou totiž kvalitní. Proto jsme se rozhodli sepsat takový menší návod jak si vybrat kvalitní nůž motýlek. Pokud se nechcete bát úrazu a a při flipování to chcete pořádně roztočit, tak dnešní článek bude přímo pro vás. S vhodným motýlkem se můžete naučit super triky jako to umí ti největší filmový profesionálové. Nejprve začněte s triky jednoduchými a posléze můžete zkoušet triky těžší. Hlavně si dejte pozor na zacházení s nožem, přece jen jsou to stále ostré nože. Také nezapomínejte na to, že motýlkové nože mají šroubky a ty je potřeba čas od času přitáhnout.

Nůž Motýlek: Žebříček TOP 10 nejlepších motýlkových nožů podle testů, hodnocení a recenzí zákazníků

V této tabulce jsme vybrali analýzou recenzí nejlepší motýlkové nože. Tyto motýlek nože jsou vybrány podle všech recenzí zákazníků z různých eshopů a srovnávacích recenzních portálů. Jedná se zde o TOP 10 motýlkových nožů, které stojí určitě za zmínku a svou kvalitou převyšují ty ostatní. Každý řádek obsahuje odkaz, kde si můžeme vybrat zboží z více barev. Jsou tam i další recenze a zajímavé poznatky. Rovněž jsou k nahlédnutí i eshopy s nejlepšími cenami.

Název
VzhledDostupnost a podrobnosti
RUI Tactical K25 36252 tréninkovýRUI Tactical K25 36252 tréninkový nůž motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Joker motýlek abanico carbon 105 mmJoker nůž motýlek abanico carbon 105 mm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
RUI Tactical K25 36251 tréninkovýRUI Tactical K25 36251 tréninkový nůž motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Fadee Butterfly Howl CS:GO motýlekFadee Butterfly Howl CS:GO motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
F A D E E Butterfly GalaxyF A D E E Butterfly Galaxy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
F A D E E Butterfly Gamma DopplerF A D E E Butterfly Gamma Doppler*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
F A D E E Butterfly Marble FadeF A D E E Butterfly Marble Fade*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Cold Steel FGX 28 cmCold Steel FGX 28 cm nůž motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
K25 motýlek SAND PHYTONK25 SAND PHYTON nůž motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
SCK Damask motýlekSCK Damask motýlek*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Motýlek nůž trénovací

Trénovací nůž motýlek je ideální pokud se chcete naučit nějaké ty triky a chcete mít k tomu ideální nástroj. Trénovací nůž motýlek je tak dobré vybírat hlavně podle recenzí již zkušených uživatelů, kteří mají s těmito noži bohaté zkušenosti a pár jich už vyzkoušeli. Je zajímavé, že tento typ nožů získává na našem trhu velkou oblibu. Hodně tomu pomohly sociální sítě, které jim dělají velkou reklamu. Může za to zejména zábavná věc, kde se pokoušíte různě převracet nůž takovým způsobem, aby z toho vzešla pěkná podívaná jako je například v některých filmech. Tyto triky jsou pak často zastoupeny na různých sociálních sítích a lidé se je snaží rádi napodobit.

V poslední době jsou na trh uváděny stále kvalitnější motýlkové nože. Je to zajímavé jednak designem a také různou barevností, kdy jsou některé kusy opravdu velice zdařilé a říká se jim prémiové motýlkové nože. A právě v tomto článku se budeme snažit rozebrat jak ty základnější, tak i ty dražší a samozřejmě mnohem více kvalitnější a líbivější kusy.


Co je dobré vědět předem

Člověk si musí především uvědomit, zda si rovnou koupit motýlkový nůž ostrý a nebo nejprve tupý, což v podstatě znamená nůž na trénování. Pokud totiž začínáte, tak je dobré mít na paměti, že nože jsou dosti ostré jako Victorinox a chvilka nepozornosti by se nemusela vyplatit. Navíc při různých rychlých švihnutích to může být rychlejší než mrknutí okem. Proto je dobrá obezřetnost na místě.

Trocha bezpečnosti neuškodí

Proto pokud to myslíte vážně, tak ze začátku bychom vám doporučili motýlky trenažérové pro vykoušení a naučení se základních triků. Jakmile to dostanete do ruky, tak se vám budou učit další věci mnohem snadněji. Každopádně s učícím motýlkem to jde snáze, protože se moc nemáte čeho obávat.

Triky jsou v rychlosti provedení

Ze začátku se bude zdát, že to lze ztuha. S motýlkem je třeba si ale nejprve pohrát v různých směrech a dostat tak do ruky jakýsi cit pro správný švih. Následovně to již půjde mnohem snadněji a poté si je potřeba procvičit jakousi návaznost na další triky, aby se ruka nezastavila a plynule přecházela do dalšího švihu.


Parametry nůž motýlek a testy – nůž motýlek diskuze

Dobré je ještě vědět něco málo o parametrech motýlkových nožů a pokud je už před vámi někdo testoval, tak je to jen k dobru. Dnes je už na internetu dostupných spousta uživatelských recenzí, kdy si můžete přečíst zkušenosti uživatelů a další zajímavé informace.

Materiál

Někteří výrobci vyrábějí tyto nože z levnějších materiálů a na to je třeba si dát pozor. Jsou totiž náchylné k tomu, že se buďto ohnou a nebo rovnou prasknou. A navíc při pádu na tvrdou zem se prostě ve většině případů zlomí. Proto je výběr materiálů důležitým faktorem stejně jako je to u kvalitních loveckých nožů.

Šrouby

Zásadní věc u motýlkového nože. Šroubky drží celou konstrukci pohromadě a pokud motýlek používáte často, tak je potřeba dbát na to, že se šrouby musí zašroubovávat, aby nevypadly. Pak stačí chvilka nepozornosti a už je nikde nenajdete. U motýlkových nožů, kde jsou šroubky dané pevně, tak dochází často k viklání a celková konstrukce pak není kvalitní.

Rukojeť

Zde jde hlavně o to, aby se rukojeť příliš moc neviklala a držela svůj pevný tvar. Při pohybu musí mít dostatečný pocit, že vám rukojeť neutíká z dlaně. Proto je lepší volit kvalitnější motýlky.

Západka na rukojeti

Západka na rukojeti je důležitá věc v tom smyslu, že musí pevně spojit obě části. Na druhou stranu je musí ale i snadno rozpojit, když se budete snažit naučit nové triky. Musí to jít jednoduchým naučeným švihem, který dostanete do pocitové paměti.

Velikost

Velikost těchto motýlkových nožů je v podstatě ve většině případech hodně podobná. Jen výjimečně se setkáte s menšími motýlkovými noži, které jsou už spíše do kapsy než na nějaké trénování. A pak tu máme ještě speciálně zahnuté nože, které mají využití například u záchranných složek.

Hmotnost

U hmotnosti se také pohybujeme v podstatě na stejné úrovni. Jen u umělých motýlků je trochu výjimka, že jsou vyrobeny z tak kvalitního plastu, že je jejich hmotnost opravdu jen minimální, ale pevnost a ostrost je stále zachována.

Design a barva

Barevností jsou některé motýlky opravdu povedené. Jedná se ale spíše o určité luxusní produkty a nebo přímo o sběratelské edice jako se například pohybují kolem známé pc hry CS:GO. Pak tu ovšem máme i designově povedené produkty, ze kterých člověk nemůže odvrátit zrak. Natolik kvalitně jsou zpracované.


Levný nůž motýlek cvičný

Cvičné motýlkové nože jsou v podstatě určitým způsobem nože gravitační. Tudíž mají dvě naprosto stejné rukojeti namísto původní jedné jako je to u ostatních nožů. Nůž motýlek cvičný představuje skupinu, která je vyloženě upřednostněna na trénování různých triků. Proto se používá západka, která je umístěná na úplném konci jedné z rukojetí. A ta se pak přichytává k rukojeti druhé. Jednoduše lze říct, že tato část nože pak zabezpečuje polohu uzamčenou a nebo otevřenou. Všechny motýlky jsou ale konstruovány se stejnými základními prvky, jsou tam pak jen malé rozdíly podle toho, jakým směrem je celý systém používaný.

Pro naprosté začátečníky jsou určeny v podstatě jen takové trenažéry, které nejsou ostré. Namísto ostří mají jen ocelový plát, který napodobuje skutečný nůž. Je to hlavně v rámci toho, aby se učícímu člověku s motýlkovým nožem nic nestalo. Na to reagovali zkušení uživatelé, že by sem měl člověk začít učit již s ostrou čepelí, pro nacvičení si reálných praktik. Pokud máte ale s motýlkovým nožem malé zkušenosti a nebo žádné, tak to moc ideální zrovna není. Při rychlé manipulaci se může stát spousta věcí a proto jsou motýlkové trenažéry pro začátečníky lepší volbou. Natrénovat zavírací mechanismus nože není ze začátku snadné.

Kvalitní nůž motýlek triky

Spousta lidí si chce pořídit motýlkový nůž právě proto, aby se mohla naučit zajímavé triky jaké jsou vidět ve filmech a nebo v poslední době na sociálních sítích, kde se všichni předbíhají v tom, kdo je zručnější. Nutno ovšem podotknout, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Nůž motýlek triky jako jsou viděny ve filmech se samozřejmě naučit dají, chce to mít ale dobrého motýlka a hodně cvičení. Pro začátečníky se doporučuje nejprve začít s trenažérem, kdy vám v podstatě nic nehrozí a jen si zkoušíte jak to vlastně funguje. Základem je se naučit určitý švih, pomocí kterého pak uvádíte vše do pohybu. Chce to hlavně cvik a vychytat takový ten svižný pohyb, kdy se na vše dobře dívá.

Zkoušíme různé věci s tactical joker böker

Natrénovat se dá cokoliv, jen to prostě musíme pravidelně cvičit. I když nám to ze začátku nepůjde, tak postupem času sami uvidíme zlepšení.

Napodobujeme sociální sítě – cold joker kandar

Na sociálních sítích je mnoho videí a návodů, jak se co snadno naučit. Kolikrát máme videa i záměrně zpomalená, aby bylo vše mnohem lépe vidět.

Tréninkem se z nás stává mistr

Ti nejlepší borci dokážou neskutečné triky a každý jim to závidí. Ale i tito lidé jednou začínali a rovněž to pro ně nebylo jednoduché. Oni jsou ale důkazem toho, že se to naučit dá a velmi dobře.

Nebude to snadné

Nepůjde nám to hned a ze začátku se budeme spíš trápit. Je to všechno ale jen o správném cviku a hlavně vytrvalosti. Stačí pár video návodů a princip pochytíme snadno.

Návody jsou všude

Buďto je dobré se dívat na sociálních sítích a nebo pak na různá youtube videa. Návodů je k dispozici opravdu hodně a některé jsou i dost povedené.

Nejlevnější products jsou na cvičení dobré

Na procvičování nepotřebujeme žádné drahé produkty, úplně nám postačí i ty nejlevnější, se kterými si můžeme procvičovat i ty složitější triky.

Různé cold steel značky na výběr

Na výběr je i z mnoha značek, které se dají sehnat v různých cenových rozpětích. Zákazník si tak může sám vybrat, co se mu přesně líbí.

Výrobce čepelí magnum

Zajímavou novinkou je i možnost si vyměnit čepel. To ale jde jen u některých motýlků. Je potřeba si zjistit, jestli jsou šroubky demontovatelné a zda je možné si čepel vyměnit za jinou.


Nejkvalitnější nůž motýlek ostrý

Právě motýlek s ostrou čepelí se hodně řeší v tom smyslu, že stačí chvilka nepozornosti a může se něco stát. Pokud se zde bavíme vyloženě o tricích jako jsou ve filmech a jste na takové úrovni, že se již například natáčíte na kameru, tak s tupým motýlkem by to na kameře asi moc dobře nevypadalo. Nůž motýlek ostrý je určen již pro zkušené uživatele, kteří mají něco natrénováno a můžou říct, že i kdyby je někdo vzbudil ve tři hodiny ráno, tak se zavřenými víčky provedou neskutečné triky a motýlkové flipy. To je samozřejmě perfektní, nesmíme zde ale zapomínat na, že tito lidé mají již hromadu hodin v trénování s tupým motýlkem a proto si tohle mohou směle dovolit. A nezapomínejte také na to, že pouze trénováním se z vás stává skutečný mistr.


Elegantní nůž motýlek tupý

Není žádnou ostudou, pokud si teprve vše zkoušíte s motýlkem tupým. Takový nůž motýlek tupý se chová stejně jako nůž ostrý. Jenom to prostě není takový ten top level, kdy již můžete říct, že jste mistr v zacházení s motýlkovým nožem. Všechno chce svůj čas a je třeba začít pomalými a snadnějšími krůčky. Ono se to tak i s tupým nožem lépe učí, kdy moc dobře víte, že vám nic nehrozí. Můžete si tak vyzkoušet různé rychlosti, manipulaci do všech stran a další věci. A právě tohle je pro začátek velmi důležitý faktor, kdy v podstatě experimentujete čeho všeho lze dosáhnout. Jaká je celková fyzika a chování nože motýlka. S těmito zkušenostmi se vám následně zafixují určité pohyby, u kterých jednak víte, že jsou bezpečné, ale zároveň i velice efektivně vypadají.

Top nůž motýlek tréninkový – motýlek nůž kvalitní

Tréninkový motýlek je ideálním nástrojem pokud se chcete naučit pořádně flipovat a máte strach začít s ostrým motýlkem. Nůž motýlek tréninkový je tak dobrým pomocníkem, kdy se nemusíte bát a můžete si vyzkoušet cokoliv co vás napadne. Meze představivosti jsou neomezené a s tímto tupým nožem si můžete natrénovat spoustu užitečných triků. Na rozdíl od ostrého motýlka to tu můžete pořádně roztočit do všech stran a nic vás nebude omezovat. Ti největší současní mistři začínali právě s motýlkem tréninkovým. Klidně si s tímto nožem můžete trénovat i těžší triky, aniž by se vám něco stalo. Nemusíte být pak tolik opatrní jako s motýlkem ostrým. U tréninkových motýlkových nožů byste však měli mít na paměti, že je občas potřeba dotáhnout šroubky. V momentě, kdy šroubky dotažené nejsou, tak časem vypadnou a ve většině případů se i ztratí. Tupý motýlek na trénink je ideální pro začátečníky na nacvičování různých triků.

Oblíbený nůž motýlek levně

Levnější motýlkový nože bych moc nedoporučoval a to hlavně z toho důvodu, že tyto motýlky jsou většinou nekvalitně vyrobené. Nůž motýlek levně se sehnat samozřejmě dá, ale po chvilce zjistíte, že je to spíše viklající se a nevyhovující nůž pro nacvičování triků a flipů. Hodně záleží i na provedení šroubků, pomocí kterých celý motýlek drží pohromadě. Při pár tricích tak snadno zjistíte, že to prostě není ono a nebo z toho máte takový zvláštní pocit, že je to těžší než s motýlkem kvalitním.


Nejlevnější nůž motýlek prodej – motýlek nůž heureka

Na této stránce máte k dispozici tabulku, která je umístěná nahoře v textu. Tam jsem vybrali několik motýlkových nožů, které jsou podle recenzí spousty uživatelů na velmi dobré úrovni kvalitního zpracování. A ještě je přidaných pár motýlků na spodní straně této stránky, kde jsou také vybrány nějaké lepší tipy. Prodávající motýlky je dobré hodnotit z několika úhlů pohledu a to se na této stránce dozvíte. Nože motýlek k prodeji nabízí spousta eshopů, ale tam je pak důležité rozlišit, které motýlkové nože kvalitní jsou a které nikoliv.

Kapesní nůž motýlek zkušenosti – motýlek nůž ostrý

Když se řekne kapesní nůž motýlek, tak se zejména jedná o menší motýlkový nůž, který se dobře schová do kapsy. Rozdíl je v podstatě jenom v tom, že ten motýlek do kapsy je prostě jen o něco menší, aby byl lépe skladnější. Jako nevýhoda se tu však vnímá právě ona menší velikost. Je to z toho důvodu, že při provádění flipů to není tak úplně pohodlné a snadné jako když to provádíte s motýlkem v běžné velikosti. Ten rozdíl je tam určitě znát. Řečeno zjednodušeně tam prostě chybí ta váha a délka pro snadný švih.

Motýlek knife – motýlek nůž triky

Tento knife motýlek zná většina lidí jako rychlý nůž ze spousty filmů a seriálů. Motýlek knife je v podstatě nůž na parádu, kdy se můžete naučit různé triky a v těch se pak zdokonalovat. Dokonce jsou dnes již pořádány i zajímavé soutěže, kdo je zručnější v různých flipech. Když to člověk vidí, tak si napřed řekne, že je to snadné a dokáže to také. Ale ono se naučit pár triků s motýlkovým nožem určitě moc snadné není. Chce to čas a hlavně pro to musí mít člověk v ruce určitý cit a také se dobře naučit lehký švih. Kvalitních knife motýlů moc není, je potřeba se podívat u lepších firem, které se na tento druh nožů specializují. Tím pádem pak musí člověk počítat i s trochu vyšší cenou.

Luxusní nůž motýlek hřeben – plastový motýlek nůž hřeben

Zde se jedná tak trochu o srandu, kdy máte namísto čepele hřeben. Nůž motýlek hřeben nejde brát jako nůž, ale spíše jde o určitý typ hračky. To ovšem nemění nic na tom, že s tímto hřebenovým motýlkem nemůžete bezpečně nacvičovat různé triky a učit se tak flipovat pro následné pokročení na kvalitnějšího motýlkového nože. Většinou se jedná o celoocelové provedení, kdy je na konci rukojeti západka pro snadné učesání pomocí hřebínku. Čepel je ve většině případů vyrobena z nerezové oceli.


Nejoblíbenější nůž motýlek učící – levný motýlek nůž tupý

Za učící motýlkový nůž se dá považovat takový motýlek, se kterým se učíte zvládat základní triky určitým způsobem, kdy eliminujete možná rizika spojená s používáním ostrého nože. Nůž motýlek učící je vyloženě určen pro trénování různých triků s neomezenými možnostmi, které ostré nože nenabízejí. Patří sem i motýlkové nože, kterým se říká trenažéry. Je to napodobenina skutečného nože, ale namísto ostří mají jen ocelový plát, se kterým můžete nacvičovat jakékoliv flipy. To se zejména hodí při rychlé manipulaci s motýlkem, kdy si potřebujete vyzkoušet svá maxima umění bezpečným způsobem. S tímto učícím motýlkem se tak můžete naučit spoustu věcí, které by se s nožem ostrým tak snadno naučit nedali. Zde je totiž jedno, zda jste opatrní a nebo nikoliv, nebezpečí nehrozí.

Nejdražší nůž motýlek fade – motýlek nůž duhový

Fade motýlek patří k cvičným nožům, se kterým nehrozí riziko jako s noži ostrými. Nůž motýlek fade má ale speciální povrchovou úpravu, která je inspirovaná ze hry CS:GO (Fade skin) Counter Strike Global Offensive. Nůž má samozřejmě ztupenou čepel i ostří je celé zaoblené. A proto zde můžete velice snadno jakkoliv trénovat. Motýlek fade je však vyroben z nerezové oceli. Jelikož se zde jedná o nůž tréninkový, tak se zde doporučuje častěji utahovat šroubky, aby se při následném uvolnění neztrácely. Pokud tedy máte v oblibě počítačovou hru CS:GO, tak tento nůž motýlek je pro vás jasnou volbou. Jednak budete mít s čím trénovat a pak když máte určitý předmět ze své oblíbené hry, tak z toho má pak člověk i velmi dobrý pocit.

Nůž motýlek CS:GO – nože motýlek nůž CS:GO

Tohle je realita v podobě motýlkového CS:GO nože, kdy můžete mít ze své oblíbené hry Counter Strike Global Offensive nůž motýlek s herním skinem ve skutečné velikosti a to dokonce i v pěkném provedení. No není to super? Tohle je i naprosto ideální dárek pro všechny fanoušky a dlouholeté hráče pc hry CS:GO. V balení najdete motýlkový nůž z nerezové oceli s tvarovanou rukojetí. Dejte si pozor na čepel, která je nabroušená velmi ostře. Jedná se zde v podstatě o sběratelský nůž v luxusním skinu Fade, který je ideální pro všechny nadšence pc hry CS:GO. Tohle je luxusní kousek pro všechny, kteří strávili u této hry nespočet hodin při zápolení na mapě s druhým týmem. Je to skin Fade v přesných barvách, kdy je to ještě potaženo speciálním povlakem, aby barvy krásně vynikly. Můžete se pak pochlubit naučenými triky před svými přáteli, kteří rovněž znají game CS:GO.

Nůž motýlek balisong – nůž motýlek valorant

Motýlek balisong je nůž původem z Filipín. Zároveň ale existují i jistá tvrzení, že nože balisong pochází z Francie. Když si vezmeme jak dlouhá doba uplynula, tak jejich design zůstal po celou tu dlouhou dobu nezměněn. Jedná se totiž stále o čepel, která se připevní k dvojici rukojetí a na jejím konci se spojí západkou, aby vše pevně drželo. Nůž motýlek balisong se díky tomu dobře drží v ruce a tím pádem s ním lze provádět zajímavé flipovací triky. Ty jsou pro spoustu lidí fascinující zejména tím, jak jsou provedené a také jakou rychlostí provádět jdou. To je pak ideální pastva pro oči, kdy jsme to vše mohli spatřit v několika filmech. Rovněž i v PC hrách, jako je například Valorant.

V dnešní době existují skupiny, které v těchto dovednostech mezi sebou i soutěží. Dívá se na to velmi dobře, ale naučit se podobné triky jako jsou toho schopní ti největší umělci v oboru jednoduché není. Chce to čas a pravidelné cvičení s motýlkem.

Značkový nůž motýlek zahnutý – motýlek nůž Valorant

Motýlkový nůž zahnutý je pojatý tak trochu netradičně. Na první pohled vyniká zejména svým zahnutím, čímž se hodně liší od ostatních motýlkových nožů. Nůž motýlek zahnutý má díky tomu i spoustu dalších užitečných funkcí. Hodí se tak například když jdete někam na vandr do přírody a nebo na pochůzku do lesa. Na konci zahnuté rukojeti nože máte totiž kroužek, do kterého můžete strčit prst a celý zahnutý motýlek je tak rázem uchopitelný hned několik novými způsoby, než jsme zvyklí u běžných motýlkových nožů. Je zde dobré ještě říci, že s takto zahnutým nožem můžete například rozbít sklo u auta pokud je to potřeba u nějaké nehody a nic jiného po ruce zrovna nemáte. Tedy jedná se o motýlek, který je tak trochu vybavený funkcemi pro záchranářské složky. Proto je tento motýlkový nůž i o trochu těžší než ostatní. Tento motýlek nůž můžeme vidět i ve hře Valorant.


Nůž motýlek plastový – motýlek nůž tréninkový

Teď si možná řeknete, že plastový motýlkový nůž je vám k ničemu. To ovšem není pravda a hodně záleží jak je nůž vyrobený. Nebudeme se teď bavit o plastových hračkách, ale o speciálních nožích vyrobených z velice pevného a odolného plastu. Nůž motýlek plastový je specifickou skupinou odolných nástrojů, kdy jej můžete například použít doma na zahradě a kolikrát by jste nečekali jejich kvalitu vzhledem k tomu, že jsou z plastu. Jedná se zde většinou totiž o vysoce odolný plast Griv-Ex. Tento high-tech plast má neuvěřitelně malou hmotnost a přitom velkou pevnost a skvělou ostrost. Může se stát, že ho zapomenete někde na záhoně ve své zahrádce a pokud ho najdete třeba až za rok, bude stále jako nový a ostrý. Díky své hmotnosti se také hodí například když jdete do lesa na houby, v kapse ho ani nepocítíte.


Jak vybrat motýlkový nůž správně?

Především by jste měli vědět, co od motýlkového nože očekáváte. Jak vybrat správně nůž motýlek záleží nejvíce na tom, zda chcete nejprve vyloženě trénovat cviky a nebo zda již chcete hotový ostrý nůž. Pokud si vyberete motýlka s ostřím, tak bude nejspíš už přichystaný k použití a nebo někam na poličku jako možný sběratelský kousek. při rozhodnutí si pořídit motýlek trénovací, bude dobré se podívat po tupém noži pro dokonalý nácvik všech triků.


Ceny: Kolik by měl nůž motýlek stát?

V této kategorii si řekneme pár slov k cenám, kdy se rozhodnout pro jaký nůž ve své cenové třídě. Nemusíte kupovat zrovna nejdražší nůž z nabídky. Zároveň ale ani nedoporučujeme koupit motýlkový nůž za padesát korun a očekávat od něj zázraky.

Cena motýlkového nože do 200 Kč s DPH

Nejnižší cenová skupina je celkem nic moc. Nože za pár korun mají většinou problém s tím, že se brzy rozchodí. Spojení totiž není udělané nijakým precizním zpracováním. Což konkrétně s naším použitím je to celkem důležitá věc. Nůž musí být stabilní a pevný i po několika použitích. Nemělo by se stát, že šroubky začnou špatně držet a celý nůž se rozviklá. Potřebujeme pevný nůž, který prostě drží při provádění našich triků.

Cena motýlkového nože od 200 Kč do 800 Kč s DPH

V této kategorii se již dá bez problému najít kvalitní motýlkový nůž, se kterým můžeme trénovat naše triky. Dokonce se v této cenové kategorii můžou najít i takové nože, které jsou designově zajímavé a hlavně mají velice pěkné zbarvení. Sem tam se dá najít i motýlkový nůž, který představuje určitou sběratelskou edici, ale spíše se jedná a méně slavné edice. Nicméně některé motýlky v této cenové hladině mají opravdu povedené zbarvení.

Cena motýlkového nože nad 800 Kč s DPH

No a tady již najdeme velice povedené skvosty. Jednak se zde jedná o motýlkové nože vyrobené z kvalitních materiálů a také vzhledem patří ke špičce. Ono je velký rozdíl, když vytáhnete nůž motýlek za pár korun a pak ho srovnáte s dalším motýlkem, u kterého je cenovka na jiném levelu. Ten rozdíl je prostě znát. A pak tu ještě máme určité luxusní a sběratelské edice, které se již můžou pohybovat i v řádech tisíců korun.


Nejlepší nůž motýlek: Recenze a popis TOP 5 produktů

Zde jsme si připravili pětici motýlkových nožů, které stojí za zmínku. Byly vybrány zejména z analýz uživatelských recenzí. Kliknutím na název se prokliknete na portál, kde si můžete přečíst více informací o daných produktech. Další produkty máte na této stránce nahoře v tabulce.

Nůž motýlek červený Fadee Butterfly Howl CS:GO

Velice oblíbený motýlek pro milovníky CS:GO. Tato edice Fadee Butterfly Howl má odolnou a s tím i s tím i dobře padnoucí rukojeť z hliníkové slitiny. Ložiska jsou zpracována kvalitně a i při delším nacvičování triků nepocítíte známky opotřebení. Čepel patří k ostřejším a při používání je kvalita velmi dobře znát. Pokud by se snad náhodou stalo, že začnou zlobit ložiska, tak můžete být v klidu, ty jsou totiž vyměnitelná. Navíc tento motýlkový nůž vypadá velmi povedeně, kdy je zvolený odstín červené barvy dost sympatický.

Nůž motýlek rainbow celokovový

Další z řady velice pěkně pojatého motýlkového nože. Nůž má zajímavou namodralou barvu, lehce do fialového odstínu. Rainbow motýlek je vyrobený v celokovovém provedení. Je trošku těží, ale to je spíš výhoda k tomu, že s ním budete provádět. Jakmile s ním začnete flipovat, tak jeho větší váhu oceníte ku prospěchu jeho energičnosti – jako by jste měli pocit, že vám pomáhá rychleji flipovat. Jeho konstrukce patří ke kvalitnějším, což oceníte zejména při dlouhodobém používání.

Nůž motýlek duhový tréninkový

Jedná se zde o středně těžkého duhového motýlka, který je celokovový. Ukončení čepele je provedeno do ostré špičky. U čepele na spodní straně je vyrobeno ostří, ale na horní části ostří není a hrana je tupá. Duhový tréninkový motýlek má namísto šroubků nýty, kdy se neuvolňují jako šroubky. Při krouživých pohybech a rychlém flipování tedy pak nemusíte nikde nic dotahovat. Barevné provedení je světle modré, malinko do fialové barvy podobné duze.

Různé tactical steel značky skladem

V nabídce jsou opravdu zajímavé motýlky, které jsou jedny z nejprodávanějších. Je to také z toho důvodu, že většina z nich mají hráči ve svých počítačových hrách (CS:GO a Valorant) a chtějí je pak samozřejmě mít i doma.

Nejprodávanější outdoorové čepele skladem

Na eshopech jsou i různé outdoor nože s různými čepelemi. Jedná se o zajímavé tvary a dokonce je na výběr široká škála barevnosti.

Zavírací joker kandar speciální

K prodeji jsou pak i speciální kousky, které jsou výjimečné a samozřejmě i dražší. Ty už pak nejsou na provádění triků, ale spíš se řadí jako investiční koupě s tím, že budou mít časem ještě vyšší cenu.

Sběratelské nože motýlkové

Nože sběratelského charakteru mají většinou vysokou hodnotu a jsou uzamčené někde na poličce, kde je majitel jen obdivuje. Časem rostou na hodnotě a dá se na nich vydělat.

Nejprodávanější španělské čepele skladem

Zajímavé motýlky jsou i ty nejprodávanější. Většinou je to podle počítačových her, které jsou velice oblíbené u mladších lidí.

Značky kandar steel a silver albainox

K dispozici je mnoho značek, které jsou mezi zákazníky nejoblíbenější. Na výběr je tak z široké nabídky, která se neustále obměňuje.

Černý black böker albainox skladem

V nabídce jsou i vysoce elegantní motýlci, kteří nejdou občas nikde sehnat. Jakmile je totiž nějaká akce, kde jsou tyto předměty zobrazeny, tak si je následně i fanoušci hodně nakupují.

Stříbrný K25 s prémiovým ostřím čepele

Jednou za čas se najdou i speciální kusy, které jsou okamžitě vyprodané. Je to z toho důvodu, že unikátních motýlků je méně a jsou velmi oblíbené u sběratelů. Nyní sem ještě přidáme menší tabulku, co vše se dá ještě na eshopech najít.

 • nejprodávanější stříbrný černý black albainox silver kandar skladem
 • joker albainox zavírací cold steel s čepelí do přírody – houbařské použití
 • zavírací kandar joker böker – lepší black ocel skladem do košíku
 • velkoobchod španělské zavírací nože motýlek skladem – černý albainox
 • magnum albainox – výrobci outdoorové kandar joker čepele
 • albainox zavírací – albainox joker – albainox kandar, do košíku skladem
 • joker zavírací – böker stříbrný – böker do košíku skladem, lepší ocel k25
 • albainox výrobce – velkoobchod nabízí zboží do košíku i skladem
 • černý joker böker – lepší ocel skladem
 • zboží je možno nakombinovat v košíku
 • výrobce nabízí různé motýlky barevného provedení

KIK KX 9345 nůž motýlek tréninkový

Jeden z nejlevnějších motýlkových nožů, kdy ho můžete získat již za pár korun. Čepel má z obou dvou stran tupou a proto se vám s ním při flipování nemůže nic stát. Můžete zkoušet triky bez neomezené rychlosti a pohybů, aniž by vás omezoval strach si dávat pozor. Nůž ale bohužel není moc kvalitní a při používání je znát jeho tuhost, pocit ze švihu není tak plynulý a snadný jako je tomu u kvalitnějších motýlků. Pokud máte v ruce tento a pak ještě nějaký lepší motýlkový nůž, tak zjistíte, že to jde celkem ztuha, což je ale k jeho ceně adekvátní.

GGV nůž motýlek černý tréninkový

Další z velice levných tréninkových nožů typu motýlek. Tento motýlek se hodně prodává vzhledem k velmi malé ceně. Nutno však podotknout, že zkušenosti uživatelů jsou spíše negativní. Konstrukce moc dobře nedrží a šroubky moc velkou zátěž nevydrží. Člověk musí velmi často utahovat šroubky, aby držela celá konstrukce pohromadě. Pokud si jej však chcete vystavit jen někde na poličku, tak svůj účel splní dobře.

Nezapomeňte prosím, že v horní části tohoto článku máte velkou tabulku ohledně srovnání TOP 10 nejkvalitnějších motýlkových nožů, kde si můžete zjistit více informací, podívat se na nejlepší ceny a dostupnost v obchodech. Zároveň se můžete podívat na další hodnocení zákazníků, kteří mají s daným zbožím zkušenosti.

Můžeme si tak z tabulky vybrat stylový nůž motýlek za zajímavou cenu.


Nůž motýlek: Pár slov o motýlkových nožích na závěr

Dostali jste se až k závěru celého článku o výběru motýlkového nože. Jsme rádi, pokud vám náš tým Nejkvalita.cz s tímto nelehkým úkolem pomohl a vybrali jste si kvalitní nůž motýlek, který vám bude sloužit bez větších závad dlouhou dobu. Rovněž vám přejeme spoustu úspěšných hodin ve trénování nových flipů a dalších triků. V horní části článku máte tabulku doplněnou o srovnání cen nejoblíbenějších produktů nůž motýlek. To vás pak přesměruje na srovnávací portál a tam si můžete nají další recenze od zákazníků a můžete si tam i porovnat ceny. Následně se můžete prokliknout na eshopy, kde si můžete váš oblíbený nůž zakoupit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.