Menu Zavřeno

Pamlsky pro psy

Nejlepší pamlsky pro psy recenze parametry testy zdravé tvrdé měkké sušené maso mrazem výcvikové kvalitní dentální pro štěňata treninkové levně cena nové

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Každý pamlsek pro psa je pro našeho čtyřnohého domácího mazlíčka skvělým mlsáním (i pamlsky pro štěňata). A je to také velice důležitý doplněk při výcviku psa (pamlsky pro štěně), kdy ví, že za dobře provedený povel dostane odměnu. Trénink s pamlsky pro psy je pak mnohem více efektivnější a rychlejší. Ale kolikrát můžeme našeho oblíbeného chlupáče obdarovat pamlskem jen tak, aby se naše přátelství více prohloubilo. Když se bavíme o něčem chutném k snědku pro pejska, tak je důležité si uvědomit, že ho nemůžeme krmit běžnými věcmi, které konzumujeme my sami. Našemu chlupáči by to mohlo ublížit. A proto je důležité, abychom ho odměňovali jen pamlsky pro psy, které jsou k tomu určené. Ty mají přesně takové složení, které je pro pejska prospěšné a nemůže mu ublížit. A na to se dnes spolu podíváme, jaké je vhodné složení s ukázkou pár nejoblíbenějších pamlsků pro pejsky.

Pamlsky pro psy: Žebříček srovnání 10 nejlepších pamlsků pro psy podle recenzí, testů a hodnocení majitelů psů

V následující tabulce je vybráno 10 nejlepších pamlsků pro psy s vysokou oblíbeností u většiny chlupáčů. Jedná se tu o dobroty, které dostaly nejvíce pozitivních ohlasů v recenzích na srovnávacích portálech a různých diskusních psích fórech. Velmi často se o nich mluví i na odborných webech pro pejsky a dalších zájmových psích skupinách. A to jsou nejlepší dostupné informace, které může majitel psa získat. Když se ostatní pejskaři rozhodnou podělit se o své zkušenosti se zakoupeným zbožím pamlsky pro psy, tak tím získáváme velmi hodnotný nadhled. Analyzovali jsme zkušenosti pejskařů s pamlsky a nakonec jsme vybrali ty nejlepší do tohoto žebříčku. V přiložených odkazech jsou další podrobnosti, oblíbené varianty a orientační ceny s DPH, kdy je možné si je i setřídit od nejnižších cen na eshopech.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Oblíbené pamlsky pro psy - víceMAPES sušené plíce 500g pamlsky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Dentální pamlsky pro psy - víceContipro Kelparen Dentální tyčinky 30ks 135g pamlsky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Sušené maso pochoutka - vícePedigree Dentastix Daily Oral Care dentální pamlsky pro psy velkých plemen 28ks 1080g sušené maso*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Chroupací pamlsky pro psy - vícePlatinum Click-Bits Chicken Lamb 300g chroupací pamlsky pro psy recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Tyčinky různé příchutě - více druhůDokas Kachní prsa proužky široké 900g pamlsky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Voňavé sušenky pro psy - víceRasco Kosti buvolí 10 cm 50 ks pamlsky pro psy sušenky fitmin purity snax lamb nuggets 180g recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Žvýkací kosti pro psy - více variantTommi Kost buvolí 25cm 10ks pamlsky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované pamlsky - vícOblíbené Tobby Piškoty 8 kg pamlsky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široký výběr pamlsků - více druhůDingo suchary 13 kg pamlsky pro psy carnilove recenze a testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní pamlsky pro psy - víceTrixie Premio PICKNIKS klobásky jehněčí maso 8g 200ks pamlsky pro psy yoggies mix pečených pamlsků 650g recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Zdravé pamlsky pro psy parametry, popis a testy – přírodní pamlsky pro psy diskuze

Pamlsky jsou běžnou součástí každého pejska, kdy se těmito pochoutkami nechává velmi rád rozmazlovat. Nezapomínejme ani na to, že pomocí této oblíbené psí pochoutky se stává každý trénink mnohem efektivnější, kdy je pes mnohem více soustředěný. Proto mají tyto psí pochutiny takové složení, aby byly pro psa vhodné. Když si čteme popisky a parametry na balení, tak se vždy dozvíme z čeho se ta dobrota skládá. Testováním různých druhů pak můžeme chlupáči podávat další varianty, aby neměl pořád jen to samé dokola.

Každý pamlsek by měl být určitým způsobem nutričně vyvážený. Měl by tedy obsahovat správné množství sacharidů, bílkovin a tuků. Přírodní suroviny jsou skvělá věc a často je pamlsek bohatým zdrojem minerálů a vitamínů, které psovi prospívají. Samozřejmě musíme myslet i na to, že náš pes není na žádném výkrmu a nebudeme ho odměňovat každou chvíli. To by pak jeho váze nemuselo prospívat.

 • K vitamín
 • C vitamín
 • A vitamín
 • B vitamín
 • D vitamín
 • E vitamín
 • Vápník
 • Fosfor

Pro pejsky je i velkou pochoutkou kvalitní sušené maso, které mají naši chlupáči rádi také proto, že se vyznačuje velmi líbivou vůní. Pro psa je pak těžké takové pochoutce odolat a rád si na ní smlsne. Pokud s ním chodíme pravidelně trénovat a nebo cvičit nové povely, tak je dobré mít sušené maso nakrájené na miniaturní kousky a s každou pochvalou ho i odměnit.

 • Kachní maso
 • Králičí maso
 • Jehněčí maso
 • Konina
 • Zvěřina

Jaké máme druhy?

Na našem trhu je už velké množství, kdy si můžeme vybírat z velké nabídky. Rozdíly jsou hlavně ve složení, velikosti a za jakým účelem je chceme použít. Vždy je lepší vyzkoušet více variant a zkoumat, které chutnají pejskovi nejvíce. Není ani příliš moc dobré dávat mu pořád tu samou pochoutku dokola.

 • Tvrdé – jedná se spíš o dentální pomůcku, která pomáhá udržovat chrup psa ve zdravé kondici.
 • Měkké – ideální pro štěňata a starší pejsky, kterým se špatně kouše. Jsou skvělé i pro výcvik psa.
 • Sušené – jedná se o sušené maso, které psi zbožňují.
 • Funkční – zlepšují zdravotní stav pejska, kdy obsahují minerály a vitamíny.

Nejlepší psí pamlsky velké balení – nejoblíbenější pamlsky pro psy i pamlsky pro štěně

Nedá se jednoznačně říct, které pochoutky jsou ze všech nejlepší. Je to jako s námi lidmi, kdy každému chutná něco jiného a u pejsků je to podobně. Některému může chutnat kachní maso, jinému zase více sedne žvýkací buvolí nebo kuřecí. Nejvíce oblíbené pamlsky pro psy jsme zveřejnili i v naší horní tabulce. Jsou tam vesměs nejoblíbenější produkty, o kterých se na psích portálech a skupinách nejvíce mluví. A to je proto, že je mají psi velmi rádi. Když to vezmeme z pohledu ceny, tak jsou vždy výhodnější větší balení. S větším balením ušetříme nějakou tu korunu a nemusíme nakupovat ani příliš moc často.

Nejkvalitnější pamlsky pro psy na výcvik – výcvikové pamlsky pro štěňata zkušenosti

Výcvikové pamlsky musí být zejména takové, které jsou malé a pes je snadno a rychle zkonzumuje. Potřebujeme si hlavně uvědomit, že když jsme se psem někde venku na tréninku a učíme ho novým kouskům nebo povelům, tak mu nebudeme za odměnu dávat žádné kosti a ani velké pochoutky. Pes nejde na cvičák kvůli tomu, aby se tam najedl. Je to jen taková drobnost jako pochvala. Klidně si doma něco nakrájíme na miniaturní kousky a tím pak odměňujeme. Stejně tak pamlsky pro štěně, stačí jen něco malého a hlavně měkkého.

Top pamlsky pro psy velké balení – nejvíce kvalitní pamlsky pro štěňata recenze (nejoblíbenější pamlsky pro štěně zkušenosti)

Je dobré myslet na to, že čím větší balení pamlsků koupíme, tím více ušetříme peněz. Ty nejdražší vycházejí právě v menších obchodech, kde se dá pořídit jen malé balení. Na první pohled se může zdát, že se jedná jen o pár korun. Když si ale vše spočítáme vzhledem k velkému balení, tak zjistíme značný cenový rozdíl. Pro štěňata nekupujeme žádné tvrdé pochoutky. Nejlepší je něco měkkého a malého tvaru, co dokáže pejsek snadno sežrat. A nebo je i dobré mu to ještě více nakrájet. Čím menší, tím to bude pro štěně lépe stravitelnější.


Jakým způsobem podávat?

Nikdy mu nehodíme pamlsek na zem, aby ho sbíral ze země, kde můžou být nečistoty. Jestli žádné nevidíme, tak to neznamená, že tam nejsou. Zejména venku můžeme natrefit na kde co, když bude pejsek lapat po pamlsku na zemi jazykem. Pochoutku si dáme do dlaně a tu mu nastavíme tak, aby si ji pes mohl snadno vzít.


Dentální pamlsky pro psy na čištění zubů – dentální pamlsky pro štěňata recenze

Pravidelná údržba chrupu našeho psího chlupáče je důležitým faktorem. Pokud mu dopřejeme stálou a důkladnou péči, tak tím u něho snížíme usazení zubního kamene a také zubního plaku. V dnešní nabídce je už mnoho produktů, které jsou určené speciálně pro pejsky a jejich chrup. Tyto dentální pochoutky nejsou jen o čištění chrupu, ale také pomáhají posílit žvýkací svalstvo. Pro tyto účely jsou lepší takové pochoutky pro pejsky, které obsahují i méně cukru a minimum umělých přísad. Pamlsky pro štěně jsme doplnili i do naší horní tabulky pro snadnější přehled.

Značkové pamlsky pro psy sušené maso – zdravé pamlsky pro štěňata a voňavá himalájská tyčka pro psy diskuze

Sušené maso má jednu skvělou vlastnost, kdy se při sušení uchovává většina důležitých látek. Tím je pak vhodné pro všechna plemena psů jako ideální stravovací doplněk. Může být využito pro štěňata i vetší pejsky. I když se jedná o usušený stav, tak stále obsahuje vysoký podíl masa a nezaměnitelné aroma. Jakmile něco takového psí čumák ucítí, tak se ho nezbavíme, dokud mu nedáme aspoň trochu ochutnat. Většinou to jsou přírodní pochoutky obsahující potřebné minerály a vitamíny. Zajímavá je i himalájská tyčka pro pejsky vyrobená ze sýra.

Luxusní pamlsky pro psy sušené mrazem – psí pamlsky pro psy akce a dentální himalájská tyčka pro psy zkušenosti

Sušení mrazem patří k určitému luxusnějšímu způsobu přípravy, kdy se zachovávají veškeré živiny a hlavně skvělá chuť. Navíc se jedná o přirozenou konzervaci a tím pádem není potřeba přidávat žádné umělé složky. Takto sušené maso mrazem dokáže zachovat i kvalitní bílkoviny, které jsou pro psa důležité. Jelikož se jedná o vysoce kvalitní produkt, tak i jeho cena je o něco málo větší. Ale není to zas nijak závratná cena, abychom to našemu pejskovi nemohli dopřát. S dentální hygienou pomáhá pejskovi i himalájská tyčka pro pejsky.

Kvalitní himalájská tyčka pro psy marp – přírodní himalájská tyčka pro psy m a levná himalájská tyčka pro psy xl

Himalájská tyčka pro pejsky nám nabízí různé velikosti (L, M, XL a další). Rovněž si lze vybírat i velikost balení, když to chceme pro pejska jen vyzkoušet a nebo mu už přímo koupit větší balení, které vychází cenově výhodněji. Tyčka podléhá delšímu a pečlivému zpracování. Tyto sýrové tyčky se vyrábějí z mléka himalájských krav. Obsahují mnoho minerálů a důležitých vitamínů jako je například vápník, draslík, sodík, fosfor, železo, zinek, vitamín D, E a další.

Nejlepší himalájská tyčka pro psy recenze – celé balení himalájská tyčka pro psy l

Himalájská tyčka pro psy poslouží na jednu stranu jako dobrá pochoutka pro našeho pejska a zároveň mu pomáhá udržovat jeho chrup. Jedná se o tvrdý sýr, který má pro pejska zdravé benefity. Pejskovi chutná a navíc pomáhá odstraňovat psí zubní kámen. Každá tyčinka obsahuje důležité minerály a vitamíny. Himalájská tyčka obsahuje přírodní bílkoviny, které jsou díky žvýkání pejska lehce stravitelné. K dispozici máme různé velikosti tyčinek.


Může se mu udělat z pochoutek špatně?

Nejlepší je řídit se pravidlem, že všeho moc škodí. Někteří psi jsou velice žravý a neznají své limity. Od toho ale mají své majitele, aby je v tom usměrnili a drželi dohled nad tím, kolik toho chlupáč sežere. Určitě to nefunguje tak, že když mu nasypeme několik balení pochoutek najednou, tak sní jen pár. Podáváme vždy s rozumem a nikdy to nepřeháníme.


Výcvikové pamlsky pro psy výprodej – tréninkové pamlsky pro štěňata (nejlepší pamlsky pro štěně recenze)

U výcvikových a tréninkových pamlsků si můžeme být vždy jistí, že pokud je máme u sebe při výcviku našeho pejska, tak s nimi budeme dosahovat lepších a rychlejších pokroků. Jakmile se totiž pejsek naučí, že za každý správně provedený pokyn nebo úkol dostane chutnou odměnu, tak je potom více vnímavější. Určitě znáte ten pocit, když jsme s ním někde venku a on je takový nesoustředěný. Pak ani není moc ochotný se učit novým věcem. Proto jsou pochoutky pro pejsky i pamlsky pro štěňata důležitým motivačním faktorem, pokud u našeho chlupáče vyžadujeme jeho pozornost. Jednou za čas můžeme natrefit i na zajímavý výprodej, kdy eshopy potřebují vyprodat starší zásoby a naskladnit nové.

Tyto pochoutky se například používají i při výcviku pejska, když ho trénujeme na neoprenové boty pro psy do špatného počasí. Botičky pro psa jsou důležitou pomůckou, když jsou v zimě nasolené chodníky a chlupáči kvůli tomu praskají polštářky na tlapkách. Pro psa je to velmi nepříjemná záležitost, ale díky botičkám pro psy mu můžeme usnadnit jeho aktivní psí život. Boty pro psy jsou v mnoha variantách a dají se vybrat do zimního, ale i letního počasí, kdy je rozpálený povrch a hrozí kontakt s nebezpečným asfaltem.

Hypoalergenní pamlsky pro psy 1kg – míček na pamlsky pro psy bez obilovin (dietní pamlsky pro psy)

U hypoalergenních pamlsků je důležité, aby měly co nejvyšší podíl masa a neobsahovaly žádné alergenní látky, na které jsou někteří pejsci více citlivější. Dále pak může jít i o pejsky, kteří mají citlivější zažívání a proto je potřeba na tyto věci dávat pozor. Při výběru pochoutky se pozorně díváme, jak velké množství masa obsahuje. Následně se i vyhýbáme surovinám, které u psa vyvolávají alergii. Žádný pes ve volné přírodě nikdy klasickou obilovinu nežral, pes byl vždy čistý masožravec. A ani dnes ve své stravě v podstatě žádnou obilovinu nepotřebuje. Vláknina už je částečně obsažena v granulích.

Nejkvalitnější pamlsky pro štěňata diskuze – nejvíce kvalitní psí pamlsky recenze (pamlsky pro štěně)

Zrecenzované psí pochoutky i pamlsky pro štěňata jsou vždy velmi dobrým zdrojem informací, podle kterých získáme určitý přehled. Můžeme se dozvědět, jak moc jsou pamlsky pro štěňata i pro další chlupáče oblíbené a jestli s nimi nejsou spojeny nějaké komplikace. Jeden takový žebříček jsme umístili do horního sloupečku článku, kdy jsme procházením různých diskuzí objevili nejčastěji probírané a oblíbené pochoutky pro naše čtyřnohé mazlíčky.


Jaká velikost je vhodná?

Čím máme menšího psa, tím menší velikost pamlsků. U těch nejmenších pejsků volíme jen malé kousky, aby neměli problém s kousáním v malé tlamičce. Pro velké pejsky je už lepší pořídit i větší velikost, když je chceme zabavit. Jakmile jdeme na trénink někam ven, kde dostává pes odměnu za dobře zvládnutý povel, tak sebou nosíme jen malé kousky.

Pamlsky pro psy

V případě malého štěněte bychom měli vždy volit měkké pochoutky. Přece jej ještě nemá malý pejsek dostatečně vyvinutý chrup a tvrdou pochoutku by nepokousal. Proto je vždy lepší volit měkké zboží, které je vyloženě i pro štěňata.


Odměny pro štěňata (oblíbené pamlsky pro štěně diskuze – jaké pamlsky pro psy?) od kdy může štěně pamlsky?

U každého pamlsku to může být trochu jiné a proto je vždy lepší se řídit tím, co je napsáno v popisku zboží a nebo na zadní straně obalu. Hodně totiž záleží, jak moc jsou pochoutky velké, jaké mají tvary a zda jsou měkké a nebo tvrdší. Samotnou hlavní roli pak hraje složení. Vyloženě tvrdé pamlsky pro pejsky nejsou určené pro štěňata. Jednak je nemají jak pokousat a pak jsou pro ně i obtížně stravitelné. Když už ale malý pejsek začne přijímat pevnou stravu, tak mu můžeme začít pomalu zkoušet dávat jemné pochoutky v podobě drobného pamlsku – pamlsky pro štěně. Můžeme mu tak zpestřit jeho běžnou stravu.

Top pamlsky pro štěňata recenze – pečené psí pamlsky domácí recept (nejvíce kvalitní pamlsky pro štěně)

Každý pamlsek je pro malého pejska novým zdrojem chuti a zpestřením jeho denního jídelníčku. Krom toho mu tím samozřejmě uděláme i velkou radost, když mu nabídneme něco netradičního a velmi voňavého. Nezapomínejme ani na to, že čím je pochoutka jemnější, tím je více pro štěně stravitelnější. Takže se můžeme pokusit mu i nějaké sami doma vyrobit. Předem je ale důležité si říct, že to nebude muset pejskovi chutnat. Přece jen nemáme takové možnosti, jako když je vyrábí výrobce a může přidávat mnoho chutných a voňavých surovin. Ale i tak si můžeme vyzkoušet domácí recept na pečené pochoutky.


Při odchodu ho můžeme snadno zabavit

Někteří psi nemají moc rádi, když jejich majitel musí někam odejít a oni zůstávají sami doma. Vymýšlejí pak neplechu a když se vrátíme domů, tak se kolikrát nestačíme divit, co to ten pes zase provedl. Přitom je řešení velice snadné. Ještě než odejdeme z domu, tak mu dáme žvýkací kostičku na hraní. Pejsek se tak na dlouhé hodiny zabaví a využije svou přebytečnou energii.

Pamlsky pro psy

Tento druh pochutin je velmi oblíbený, kdy se nejedná vyloženě o plnohodnotné stravování psa, ale spíš jen o určitou odměnu.


Vhodné pamlsky pro štěňata recept (nejprodávanější pamlsky pro psy z jater recept) – pamlsek pro štěně – jaké pamlsky pro štěně?

V podstatě můžeme využít jakýkoliv základní recept, který bude obsahovat čisté maso. Nepoužíváme žádné dochucení, koření a ani nic jiného. Jen čisté maso a k tomu přidáme pár věcí navíc. V diskusních fórech letí hodně recept s názvem játrový pamlsek, pro který potřebujeme:

 • 650 gramů vepřových jater
 • 60 gramů celozrnné mouky
 • 2 vejce
 • 30 gramů velmi jemně nastrouhané mrkve

Játrové pamlsky pro psy – zdravé domácí pamlsky pro psy recept (nejlevnější pamlsky pro psy recenze)

Celý pamlsek je z prospěšných bílkovin a hodí se pro všechny pejsky jako domácí pamlsky pro pejsky. Játra nejprve rozmixujeme a následně přidáme mouku, vejce a jemně nastrouhanou mrkev. Vznikne nám hladká hmota, kterou nalijeme na plech a použijeme pečící papír. Stačí péct takových 15 minut na 170°C a máme hotové domácí pochoutky pro pejsky. Následně si počkáme, až celá hmota vychladne a nakrájíme ji na malé kousky. Pamlsek je nutné skladovat po celou dobu v ledničce. Na každou vycházku si vložíme pár kousků do sáčku a můžeme vyrazit. Jsou to levné a snadné domácí pochoutky pro pejsky.

Jednoduchý recept na domácí pamlsky pro psy z jater – masové domácí pečené pamlsky pro psy trvanlivé

Nejlepší domácí pamlsky pro pejsky jsou takové, které si vytvoříme sami. Protože jenom my víme, že jsou pro pejska zdravé a kolik jsme tam čeho dali. Výše popsaný recept z jater je jednoduchý a pejsek se po něm bude olizovat až za ušima.

Jednoduché voňavé domácí pamlsky pro psy diskuze – kvalitní domácí pamlsky pro psy levně (nejlepší domácí pamlsky pro psy recenze)

Takové domácí pamlsky pro psy jsou nejenom z čerstvých surovin a pro pejska voňavé, ale dokonce nás nebudou stát ani moc peněz. Příprava je jednoduchá a rychlá, to si lze přečíst i na mnoha diskusních fórech, kde jsou mnohé recenze na vlastní domácí pamlsky od majitelů psů.

Výroba domácích pamlsků pro psy a kočky – levné domácí pamlsky pro psy zkušenosti (oblíbený recept na psí sušenky levně)

Pamlsky z domácí výroby nemusí být vyloženě jen pro naše pejsky, pochutnají si na nich klidně i mlsné kočky. Když máme tedy v domácnosti pejska i kočičku, tak jim můžeme vytvořit takové pamlsky, aby byly zajímavé pro oba mazlíčky. Recept na psí sušenky najdeme o pár řádků výše, kde lze přidávat a nebo kombinovat i další ingredience.

Trvanlivé psí sušenky recept masové játrové – kvalitní psí sušenky recept zkušenosti (zdravé psí sušenky recept diskuze)

Tento recept na játrové sušenky je u majitelů psů poměrně oblíbený a pro pejska i zdravý. Klidně mu můžeme do rozdrcených ovesných vloček přidat i trochu zeleniny, například mrkev. Psí sušenky recept je jednoduchý a usušené sušenky pejskovi dlouho vydrží.

Nejlepší recept na psí sušenky zkušenosti – recenze levný recept na psí sušenky z jater a kvalitní recept na psí sušenky diskuze

Jeden z nejoblíbenějších receptů na psí sušenky je ten z jater. Jakmile tento druh masa upečeme, tak to pro pejsky velmi dobře voní. Podle diskuzí chovatelů psů je tento recept i poměrně levný, takže ho můžeme našemu mazlíkovi dopřávat pravidelně. Játrový recept na psí sušenky není ani složitý, postačí nám k tomu maso a klidně i ovesné vločky a trochu zeleniny. Recept je popsaný o pár řádků výše.

Mrkvové sušenky pro psy recept a jablečné sušenky pro psy dýňové (banánové sušenky pro psy diskuze)

Sušenky pro pejska mohou mít různé příchutě a také mu můžeme nakombinovat různé suroviny. Ještě předtím, než však začneme něco tvořit, tak bychom si měli ověřit, zda budou pejskovi chutnat základní ingredience. Pokud chceme pejskovi do sušenek přidávat jablko a nebo například banán, tak bychom měli nejprve vyzkoušet, zda to bude pejska lákat ke konzumaci. Všechno by mělo být samozřejmě v přiměřeném množství a musíme pamatovat, že je to pro pejska jen pamlsek.

Tuňákové sušenky pro psy zkušenosti – sardinkové sušenky pro psy s tuňákem

Mezi jednu z nejoblíbenějších ingrediencí patří sardinky a nebo tuňák. Pejskovi totiž tento druh potravin velmi voní. Stále však myslíme na to, že se jedná pouze o druh pamlsku, takže přidáváme jen malé množství. Pejsek to může mít za odměnu a nebo jen tak, když jsme doma a pejsek by rád něco dobrého na zub. Tuňák a nebo sardinky jsou pro pejska přínosné i v tom směru, že mu doplňujeme důležité látky.

Nejlepší sušenky pro psy recenze a kvalitní levné sušenky pro psy jak vybrat

V případě, že bychom si chtěli sušenky zakoupit ve větším balení, tak si vybíráme většinou podle oblíbenosti dalších pejskařů, kteří již mají tyto výrobky vyzkoušené. Na výběr máme z velkého množství podle mnoha ingrediencí a složení. Vhodné je sušenky samozřejmě kombinovat, abychom v pejskovi probudili i jeho skryté chutě. Horní tabulka nám nabízí několik možností zajímavého výběru.

Játrové domácí sušenky pro psy z jater – játrové sušenky pro psy recept na sušenky pro psy z ovesných vloček

Jak už jsme psali o pár řádků výše, tak tento recept není vůbec složitý a ani samotná příprava netrvá příliš dlouho. Ke všemu si přitom vystačíme se základními surovinami. Sušenky sebou můžeme brát i ven, když chceme mít pro pejska nachystanou voňavou odměnu. Jakmile chlupáč ví, že máme u sebe něco dobrého, tak je potom i více poslušnější a dají se s ním cvičit různé povely.

Psí játrové sušenky recept jednoduché – domácí psí sušenky recept bez mouky (nejlepší psí sušenky recept recenze)

Pejskaři se často dotazují, zda by nešly vyrobit sušenky bez mouky. Namísto mouky můžeme dát do sušenek nadrcené ovesné vločky, které mouku nahradí. Vločky mají vlákninu a pokud přidáme do sušenek i trochu zeleniny, tak je to ideální kombinace. V recenzích si pak můžeme přečíst, že i tato varianta pejskovi chutná.

Pamlsky pro psy

Můžeme kombinovat i různé ingredience a pak samozřejmě i maso, aby neměl pejsek pořád to samé.

Odměna z kuřecího nebo kachního masa

Pochoutky z kuřecího masa jsou nejčastější. Jednak jsou levné a pejsek si i náležitě pochutná. Dále se často používají i vepřové, hovězí a chicken odměna.

Pamlsky pro psy

Pejskovi můžeme kombinovat i různě chutě a zkoušet, co mu bude chutnat nejlépe. Když mu připravujeme hovězí maso, tak mu můžeme přidat zeleninu v rámci jeho zdraví.

Prodejny u nás

Můžeme se zajít poradit i do některé prodejny, kde nám ochotně poradí, co udělat pro psí zdraví.

Pamlsky pro psy

Některé v sobě mají i různé látky a vitamíny, které jsou prospěšné při péči o srst.


Jak je to s funkčními pochoutkami?

Funkční pamlsky pro psy jsou svým způsobem zdravější, kdy se zaměřují i na pomoc při prevenci různých problémů. Je jich celá řada a pro příklad si můžeme uvést dentální pamlsky. Ty mají za úkol pomáhat udržovat vitální chrup pejska.

Nejhorší pamlsky pro psy

Jednou za čas se můžeme setkat i s pochoutkami, které se bohužel řadí mezi ty nejhorší. Řeč je zejména o neoznačených pochutinách v sáčcích pro pejsky, které nabízejí pouliční trhovci v cizích zemích. Před tím bychom měli být na pozoru. Vůbec totiž nevíme, z čeho to konkrétně je a zda z toho nebude našemu chlupáči špatně.


Domácí mrazem sušené pamlsky pro psy recept (nejlevnější pamlsky pro štěňata – jak vybrat pamlsky pro štěně?)

Úplně stejným způsobem by jsme si mohli vytvořit pamlsek sušený mrazem, ve kterém by zůstalo více živin. K tomu je už bohužel ale potřeba speciální zařízení, které je poměrně drahé. Mnohem lepší je tedy přečíst si předchozí recept a pochoutku upéct v troubě. Domácí pochoutky pro pejsky jsou spíš takovou rychlou alternativou, pokud zrovna doma žádné jiné po ruce nemáme. Pro chlupáče bude i nadále platit, že budou zřejmě dávat přednost raději těm kupovaným. Pamlsky pro štěně jsou přece jen bohatější o různé vůně a ingredience, které si doma běžně neuděláme.

Zdravé domácí pamlsky pro psy prodej – nejlepší pamlsky pro štěňata (levné pamlsky pro psy recenze)

U domácích pamlsků je ještě jedna velká výhoda. Jelikož si je vyrábíme my sami, tak moc dobře víme, co přesně v nich je. V některých hodně levných pamlscích se nacházejí látky, které by tam být nemusely. A my když se rozhodneme pro svého mazlíčka něco vyrobit, tak mu tam dáme samé dobré věci. Je to přece náš oblíbený pejsek, tak proč mu nedopřát něco kvalitního. A když se jedná o mladšího pejska, tak pro něj vybíráme vždy jen to nejlepší.


Pečené sušenky – dietní pamlsky pro štěňata (pamlsky pro štěně)

Jedná se vyloženě o suchou psí stravu v podobě sušenek. Můžou být i pečené a nebo jiné úpravy. Velkou výhodou je, že se dají velmi dlouho uchovávat, neztrácí na své kvalitě a ani chuti. Z dietního hlediska je výhoda v tom, že přesně víme, kolik tam čeho dáváme.

Pamlsky pro psy s jaterní dietou a pamlsky pro psy s ledvinovou dietou (pamlsky pro alergické psy)

Ať už má pejsek problémy jaterní a nebo ledvinové, tak je potřeba k těmto problémům přistupovat velmi obezřetně. Je potřeba se vyvarovat veškerým pamlskům, které nesplňují přísná kritéria, pokud máme pejska podléhajícího určité dietě. Chlupáči můžou mít i na některé věci ve stravě alergii a proto si vybíráme konkrétní zboží, které budou moct naši chlupáči bez problému konzumovat i s jejich potížemi.


Carnilové pamlsky pro psy 200g – tréninkové pamlsky pro psy akinu (oblíbené pamlsky pro štěňata recenze)

Prodává se jako menší carnilové balení pro pejsky, kde jsou k dispozici různé příchutě. Neobsahují obiloviny a ani brambory, jsou tak vhodné pro všechna plemena psů. Ve složení není přidaný cukr, jako je to v některých jiných pochoutkách. Vhodné podávat jako odměnu za pozitivně zvládnuté pokyny pro pejska. Lze použít i jako motivaci pro výcvik, zdolávání překážek a dalších aktivit. Akinu lze také podávat jako motivační pochoutku při výcviku a nebo jako denní pamlsek pro vylepšení běžného jídelníčku. Trénink se pak stává pro chlupáče větší výzvou.

Tyto voňavé pochoutky ale můžou sloužit i jako velká motivace. Například když jsme si zakoupili nový stříhací strojek na ostříhání psa a ten se k němu nechce ani přiblížit. Nemůžeme ho nutit, vše musí jít pozvolna a se strojkem ho musíme napřed seznámit. A to nejlépe pomocí dobrot. Za každý pokrok ho odměníme malým kouskem. I při stříhání strojkem ho odměňujeme, dokud si na to nezvykne.

Oblíbené pamlsky pro psy domácí a pamlskovník – psí pamlsky levně (nejoblíbenější pamlsky pro štěňata)

Levnější pamlsky nemusí být vždy špatné. Dnes už máme velkou nabídku různého zboží, kdy si můžeme vybírat i podle konkrétních ingrediencí, které pejskovi více chutnají. Můžeme si tak například vybírat i vyloženě oblíbené příchutě našeho chlupáče. Pak je ideální si pochoutky pro pejsky ještě více nakrájet a nosit sebou. Je to taková odměna pro našeho chlupáče aby věděl, že něco udělal správně. On to bude vnímat jako důležitý signál, když bude jeho pán spokojený. A tyto signály se postupně učí zapamatovat pro opětovné získání lahodného pamlsku. Zajímavou možností je pak i pamlskovník, kdy máme vše pohromadě.

 • pochoutky pro různá plemena – voňavé kuřecí pochoutky vašemu mazlíčkovi
 • nová chuť a nová složení – kuřecí chuťovky měkké, kuřecí krekry sušené
 • kuřecí krekry jsou pro všechna plemena – malá i velká plemena psů
 • pejsek může objevit své zapomenuté chutě – sušenky vašemu mazlíčkovi
 • carnilove granulky, tyčinky kachní, vepřové, chicken, hovězí velký výběr
 • tyčinky carnilove plné kachního masa pro zdraví psa, psí odměna 250g
 • klece, boudy, přepravky a vitakraft hovězí velký snack 250g především
 • tyčinky plné kuřecího masa i vepřové salámy 250g – ideální odměna psa
 • pro starší pejsky k dispozici podestýlky a toalety i jako dekorace boxy
 • chicken 250g salámy i vepřové a hovězí 250g, vitakraft chicken tyčinky
 • škrabadla i přepravky – kompletní vybavení do klece, boxy a polštáře
 • podestýlky do přepravky i náhubky u nás, především vybavení v nabídce
 • prodejny kachního masa pro zdraví psa, carnilove granule i carnilove 250g
 • dekorace i vybavení do bytu pro pejska – klece, boudy, škrabadla a toalety
 • podestýlky, boxy i polštáře jako dekorace, carnilove pochoutky malý balení

Nejlepší piškoty pro psy recenze a kvalitní piškoty pro psy diskuze (mini piškoty pro psy bez cukru)

Psí piškoty jsou odlišné od těch, které jsme zvyklí konzumovat my lidé. Největší rozdíl je hlavně v množství cukru, kdy u těch psích piškotů je množství cukru samozřejmě sníženo. Navíc jsou psí piškotky pro pejsky i mnohem více stravitelnější. Pokud tuto pochoutku pravidelně konzumuje, tak bychom to pejskovi dávat neměli. Lepší volba je zvolit piškoty s určením pro pejsky, které jsou pro ně určitě lepší volbou. Některé piškoty pro pejsky lze zakoupit i zcela bez cukru, pokud musí mít pejsek dietní stravu.

Levné piškoty pro psy zkušenosti a nejlevnější piškoty pro psy mini 1kg – nejlepší psí cukroví recenze

Chutné piškoty pro psy se většinou prodávají v menších baleních. Pokud už ale dopředu víme, že psí piškoty pro pejsky jsou pro našeho chlupáče skvělou pochoutkou, tak se vždy vyplatí zakoupit velké balení. Skladné piškoty pro pejsky se nekazí a proto je můžeme mít uschované i delší dobu. Největší výhoda je však v tom, že u velkého balení získáme nejlepší cenu. Nejvýhodněji se tak prodává balení piškotů o váze 1 kg, 5 kg, 8 kg a 12 kg. Z piškotů se dá vyrábět i voňavé psí cukroví.

Mini piškoty pro psy 5kg a piškoty pro psy 8 kg (domácí piškoty pro psy recept)

Sledovali jsme i diskuzní fóra, abychom zjistili, které balení je na eshopech nejvíce oblíbené. U chovatelů psů zvítězilo balení piškoty pro psy o váze 5kg a 8 kg. Toto jsou nejčastěji prodávané pytle s piškoty, které psům vydrží na delší dobu. Ono se to může na první pohled zdát, že je to moc, ale není tomu tak. Když si k tomu nakonec spočítáme cenu, tak to vychází i poměrně levně. Piškoty pro pejsky slouží jako skvělá pomůcka pro výcvik pejska. Piškoty si můžeme vyrobit i sami, ale to je samozřejmě hodně práce. Postačí nám vejce, kvasnice, mouka a trocha cukru.

Jelení parůžky pro psy a srnčí parůžky pro psy (jelení paroh pro psa recenze)

Existuje i pochoutka s názvem parůžky pro pejsky jelení, srnčí, dančí a další podobné. Tyto parůžky pro pejsky dokážou uspokojit potřebu pejska neustále něco kousat a žvýkat. Jedná se o odolnou žvýkací hračku, která pomáhá udržovat zdravé dásně psa a zároveň čistí zuby. Krom toho obsahuje i velmi cenné minerální látky. Parůžky pro pejsky představují pro pejska i důležité uvolnění pomocí žvýkání. Navíc se jedná o 100% přírodní produkt, který pochází z ruční výroby. Produkt je vyrobený z paroží, které zvířata shazují.

Kvalitní parůžky pro psy diskuze a nejlepší parůžky pro psy recenze (dančí paroží pro psy)

Parůžky pro pejsky jsou známé tím, že obsahují velké množství minerálních živin a látek: železo, draslík, hořčík, fosfor, vápník, kolagen, glukosamin a další. Jedná se o látky pro zdravý život našeho pejska. Kvalitní parůžky pro pejsky jsou vhodné i pro pejsky, kteří trpí nadváhou. Obsahují totiž málo tuku – méně než 1%. Shozené paroží lesní zvěře můžeme pejskovi podávat když je například venku špatné počasí a pejsek se potřebuje něčím zabavit. Je to pořád lepší, než kdyby pes doma okusoval nábytek.

Levné parůžky pro psy zkušenosti a jelení paroží pro psy diskuze (parůžek pro štěně)

Tato žvýkací pomůcka nedělá žádný nepořádek, kdy se nic nedrolí, vůbec nezapáchá a dlouho pejskovi vydrží. Díky svému přírodnímu složení pejskovi pomáhá doplňovat důležité minerální látky. Je to pro chlupáče taková ideální hračka. Hodí se i v případech, kdy si potřebujeme jít někam něco vyřídit a psa musíme nechat chvíli doma samotného bez dozoru. Jenže jakmile se některým pejskům dostatečně nevěnujeme, tak si snaží najít zábavu sami. Mohou to odnášet boty a nebo nábytkové konstrukce. Parůžky pro psy jsou tak ideální v mnoha směrech.

Z čeho udělat dort pro psa k narozeninám – malý narozeninový dort pro psa recept (nejlepší dort pro psa recenze)

V mnoha rodinách se počítá pes jako běžný člen rodiny a když má narozeniny, tak se sluší mu udělat dort. V následujících řádcích si povíme něco o psích dortech a z čeho je nejlépe vyrobit. Nabízí se nám několik zajímavých surovin, které jsou pro pejska vhodné a na kterých si zároveň i pochutná. Buďto můžeme použít maso a nebo kombinaci piškoty, tvaroh a další věci.

Játrový dort pro psa recept – masový dort pro psy recept (jednoduchý dort pro psa z masa)

Jako první dort si zde ukážeme z masa, respektive z jater, které mají pejsci moc rádi. Nakoupíme si maso játra a namísto mouky lze použít nadrcené ovesné vločky. Ty obsahují vlákninu a jsou tak pro pejska vhodné. Můžeme přidat i nastrouhanou mrkev, aby měl pes i nějakou tu zeleninu. Následně přidáme i vajíčko pro lepší chuť. Vytvoříme si smíchanou směs a ve formě upečeme. Recept je jednoduchý, jen si potřebujeme rozmyslet, kolik toho chceme pejskovi udělat.

Nepečený dort pro psa s želatinou – aspikový dort pro psa z konzervy (recept na dort pro psa barf)

Další možností je vytvořit dort z aspiku, želatiny formou barf. Nic nepečeme a pro pejska vybereme zajímavé maso, aby si pochutnal. Lze si zakoupit i masovou konzervu, které se pro tyto účely prodávají. Obsahem může být maso, které pejskovi běžně nedáváme, ale když už má ty narozeniny, tak mu můžeme dopřát i něco lepšího. Celý recept je opět jednoduchý, vybereme voňavé maso, které následně dáme do aspikové želatiny a necháme uležet. Celou pochoutku pro pejska následně nakrájíme a zbytek dáme do lednice.

Tvarohový dort pro psa zdravý a jak udělat dort pro psa z tvarohu (piškotový dort pro psa zdravě)

Piškoty jsou u pejsků velmi lákavou pochoutkou, tak proč z nich neudělat například i dort. A když už máme piškoty, tak se k nim ideálně hodí tvaroh. Vhodnější je nízkotučný tvaroh, nikoliv odtučněný. Následně lze přidat i kousky ovoce, které má pejsek rád. Samozřejmě jen takové ovoce, které je pro pejsky bezpečné, popsáno níže. Pomocí piškotů a tvarohu poskládáme malý dort a pejsek si může pochutnat.

Jednoduchý dort pro psa recept a pečený dort pro psa diskuze (kvalitní dort pro psa levně)

Na diskuzích si lze přečíst, jak je celá rodina nadšená z toho, že má pejsek narozeniny. U dortu se následně všichni s pejskem vyfotíme a máme pěknou vzpomínku. Nejoblíbenější dort je piškotový s tvarohem a následně ten z jater a trochou zeleniny. Celý recept je rychlý a jednoduchý. Potřebujeme si jen dopředu promyslet, kolik toho budeme chtít udělat.

Nejlepší adventní kalendář pro psy recenze – akinu adventní kalendář pro psy zkušenosti (oblíbený adventní kalendář pro psy levně)

Zajímavou možností poskytování pamlsků je i adventní kalendář pro pejsky. Jakmile se blíží Vánoce, tak i náš pejsek může být každý den odměněn jednou z chutných dobrůtek. Pokud jsme zakoupili adventní kalendář pro děti, tak by si ho určitě zasloužil i náš pejsek. V každém okýnku se nacházejí chutné pamlsky pro naše malé chlupáče. Na každý den jedna pochoutka a pejsek bude z předvánočního mlsání nadšený.

Kvalitní vánoční balíček pro psy diskuze a nejlepší vánoční balíček pro psy recenze (mrkvové cukroví pro psy levně)

Pokud už dopředu plánujeme, že se na Vánoce sejdeme celá rodina a budeme chtít vymyslet něco zajímavého i pro pejska, tak je ideální vánoční balíček pro pejsky. Do něj mu nedáváme granulky ani krmivo, které konzumuje celý rok, ale pejskovi dáváme něco zajímavého. Jednak to může být pískací hračka, o kterých jsme už psali v článku na téma psí hračky a nebo samozřejmě různé voňavé pochoutky. Z recenzí a diskuzí se dozvíme, že vyhrávají voňavé dobrůtky, ze kterých má pejsek v jeho vánočním balíčku velkou radost. Například to může být i mrkvové cukroví pro pejsky, které je samozřejmě pro pejsky vhodné.

Levný vánoční balíček pro psy zkušenosti (levné cukroví pro psy oblíbené) – jak vybrat vánoční balíček pro psy levně?

Mnoho eshopů má v předvánočním období různé zboží na téma vánoční balíček pro psy. Pokud bychom chtěli na balíčku ušetřit, tak je nejlepší, když si ho vytvoříme sami. Takový balíček vychází levně a budeme z něj mít o to větší radost. Jestli byl pejsek celý rok hodný a dělal nám samozřejmě jenom samou radost, tak mu můžeme zabalit ty nejlepší dobrůtky. A i když jsou o něco dražší, tak počítáme s tím, že Vánoce jsou jen jednou za rok a i náš malý pejsek si zaslouží něco extra. Ale pejskovi můžeme vyrobit i cukroví pro pejsky, které je chutné a zdravé.

Psí vánoční cukroví pro psy recepty – domácí cukroví pro psy recept (snadný recept na cukroví pro psy diskuze)

Na internetu máme k dispozici mnoho receptů ohledně cukroví pro pejsky. Záleží tedy jenom na nás, co dobrého chceme pejskovi připravit. Rozdělili bychom to na dvě varianty. Buďto cukroví s masem a nebo cukroví pro pejsky s ovocem. Například takové banánové sušenky zní velmi lákavě. Budeme potřebovat 60 gramů nadrcených ovesných vloček, jeden zralý banán a vajíčko. Všechno smícháme dohromady do výsledného těsta, ze kterého následně vytvoříme malé kousky. Nakonec vložíme do přehřáté trouby na 160 stupňů a pečeme po dobu 20 minut.

Kvalitní cukroví pro psy zkušenosti a nejlepší cukroví pro psy recenze – levné psí cukroví zkušenosti

Pokud chceme pejskovi pořídit psí cukroví pro pejsky, tak by to mělo být jen z ověřených eshopů určených pro pejsky. Běžné cukroví pes samozřejmě konzumovat nesmí. Ale cukroví určené vyloženě pro pejsky je něco jiného. Je totiž vyrobené z potravin, které může pejsek běžně konzumovat. Může tam být klidně ovoce i zelenina a nebo nějaké to voňavé maso. Základem mohou být například nadrcené ovesné vločky.

Rybí pamlsky pro psy recept – voňavý recept na psí cukroví diskuze (kvalitní psí cukroví recept)

Psí cukroví nemusí být vyloženě sladké, ale může obsahovat i maso, například zdravé ryby. Postup je opět velmi jednoduchý jako v předchozím případě. Bude nám stačit vajíčko, nadrcené ovesné vločky a kousky nakrájené ryby. Vše smícháme dohromady a pak už jen upečeme. Větší kousky ryby je lepší předpéct zvlášť a teprve až potom namíchat ze zbytkem surovin, kdy se v troubě vše pěkně zapeče a pejsek neodolá.

Levné vánoční cukroví pro psy recept na vánoční cukroví pro psy recepty (oblíbené vánoční cukroví pro psy diskuze)

Voňavé vánoční cukroví pro psy nemusíme vyloženě kupovat, můžeme si ho i sami vyrobit. Pejskovi samozřejmě nebudeme dávat cukroví, které konzumujeme my lidé. To je pro pejsky velmi nezdravé. Vánoční cukroví pro pejsky lze vyrobit snadno a rychle, potřebujeme k tomu jen potraviny, které jsou určené pro pejsky. Základem mohou být nadrcené ovesné vločky a přidáme kousek ovoce, které je pro pejska vhodné a chutné.

Kvalitní vánoční cukroví pro psy zkušenosti a nejlepší vánoční cukroví pro psy recenze i levný dort pro psa zkušenosti

Psí vánoční cukroví pro pejsky musí být lehké a z potravin, které může pejsek běžně konzumovat. Když uvedeme příklad, tak se může klidně jednat i o psí piškoty, ze kterých se dá vymyslet mnoho lahůdek. Ale psí cukroví může obsahovat i chutné maso, zeleninu nebo vhodné ovoce pro pejska. Možností je mnoho a vycházíme zejména z toho, co pejskovi chutná, aby to pro něj byl příjemný vánoční pamlsek. Nakonec mu lze vytvořit i jednoduchý dort, o kterém jsme psali o pár řádků výše.

Levný adventní kalendář pro psy diskuze a jak vyrobit adventní kalendář pro psy s hračkami?

Adventní kalendář pro psy si můžeme i sami vyrobit. Jakmile si nakoupíme balíčky s pamlsky, tak můžeme nakombinovat na každý den jinou pochoutku. Dobrůtky můžeme kombinovat i s hračkami, aby byl pejsek příjemně překvapený. Adventní kalendář pro pejsky se nejlépe vyrábí z papírové krabice, kdy si ji nastříháme a vyrobíme políčka. Následně přiložíme tvrdý papír a nařízneme čtverečky okýnek. Tímto způsobem se dá snadno vyrobit adventní kalendář pro pejsky. Je to pracnější a časově náročnější záležitost a proto doporučujeme adventní kalendář pro pejsky raději zakoupit, jedná se o levný výrobek.

Kvalitní psí adventní kalendář zkušenosti – nejlepší psí adventní kalendář recenze (levný psí adventní kalendář diskuze)

Na eshopech máme různé možnosti zboží psí adventní kalendář, kdy si můžeme vybírat ze zajímavých kombinací. Záleží pak jenom na nás, čím budeme chtít našemu pejskovi udělat radost. Zda to budou jen dobroty a nebo i nějaká ta pěkná hračka. Pokud bychom si chtěli vyrobit vlastní psí adventní kalendář, tak nám k tomu postačí papírová krabice. Tu si nařežeme, překryjeme tvrdým papírem a následně vytvoříme okýnka. Poté si můžeme z horní tabulky vybrat dobrůtky pro pejska a nebo hračky, o kterých jsme již rovněž napsali článek. Vytvořením vlastního psího adventního kalendáře se naše radost znásobí.

Nejlepší dárky pro psy na Vánoce (co dát psovi na Vánoce) – kvalitní vánoční balíčky pro psy diskuze

Každým rokem mnoho majitelů psů přemýšlí nad tím, co dát chlupáči na Vánoce pod stromeček. K tomuto tématu jsme již sepsali skvělý článek na téma hračky pro pejsky, kde jsme vybrali ty nejlepší výrobky podle recenzí a celkového hodnocení zákazníků. Vánoční balíčky pro pejsky by měly obsahovat zajímavou hračku pro pejska, ze které bude mít radost a pak samozřejmě něco voňavého pro mlsný psí jazýček. Máme tím teď na mysli něco extra, co pejskovi přes rok běžně nedáváme. To jsou například dobrůtky, které jsou sice o něco dražší, ale pejsci je vyloženě zbožňují.

Levné vánoční balíčky pro psy zkušenosti (vánoční hračky pro psy) – nejlepší vánoční balíčky pro psy recenze

Na některých eshopech si můžeme zakoupit i hotové vánoční balíčky pro pejsky. Pokud bychom si však chtěli dát s dárkem pro chlupáče vlastní práci, tak mu můžeme vánoční balíček vyrobit sami. Ten by měl obsahovat zejména dobrůtky, které pejsek přes rok nedostává. Vánoční svátky jsou jen jednou za rok a i náš pejsek si přece zaslouží něco výjimečného. Nebudeme ho krmit cukrovím a ani ničím ze stolu, pejsek musí mít své vlastní dobrůtky. V balíčku může mít mezi dobrůtkami i pěknou pískací hračku a nebo interaktivní zábavný výrobek, o kterých jsme již rovněž napsali článek.

Pamlsky pro štěňata a další doplňky (pamlsky pro velké psy a bezlepkové piškoty pro psy 12 kg)

Nesmíme zapomínat ani na naše malé chlupáče, kdy se i tito pejsci nechávají velmi rádi odměňovat voňavou dobrůtkou. Proto bychom jim měli dopřát něco měkčího. Přece jen ještě nemají tak dobře vyvinutý chrup jako dospělí psi. Na eshopech je však mnoho dalších doplňků, které potěší každého majitele psa. Přidáváme zde menší nápovědu, kde můžeme najít i oblíbené piškoty pro pejsky.

 • pamlsky pro štěňata
 • měkké piškoty snack i krmiva bez obilovin, snack s vitamíny a další doplňky
 • přípravky ohledně péče o srst i šampon přípravky a další doplňky v rámci čistoty
 • brit krmiva i brit doplňky s vitamíny, snack krmiva bez obilovin a piškoty
 • pamlsky pro štěňata
 • krmítka pro zvířata a další doplňky i přípravky pro zvířata, univerzální krmítka
 • krmiva brit s vitamíny i moderní automatická krmítka, snack krmiva bez obilovin
 • piškoty snack i pro zvířata a brit doplňky, snack s vitamíny pro zvířata do košíku
 • pamlsky pro štěňata
 • v košíku jsou informace o nákupu, některé eshopy mají věrnostní body o nákupu
 • akvaristika specializované eshopy i pro ptactvo, akvaristika, ptactvo i zvířata
 • krmítka pro ptactvo a další přípravky, pro pejsky snack bez obilovin, brit granule
 • výběr granulí brit, pamlsky brit, mnoho snack dobrůtek i bez obilovin skladem
 • některé eshopy mají věrnostní body a občas jsou na některé přípravky i akce
 • na eshopech je k dispozici i teraristika – záložka teraristika pro chovatele
 • carnilove pochoutky hovězí, podestýlky, náhubky, přepravky, toalety, péče o srst
 • lítající ptáci jako hračky, plovoucí ptáci na vodě a odolní ptáci proti rozkousání

Co když má pes rád ovoce (jahody, třešně, meloun a další)

Někteří psi můžou mít různé chutě a pokud se pohybují na zahradě, tak si mohou i bez našeho dozoru přijít na různé ovoce. Často to jsou například popadané třešně, pak okusují jahody a někdy dokonce i meloun. Toto vyloženě letní ovoce jim většinou dávají i jejich majitelé, když si to pes vyškemrá. Měli bychom však vědět, že některé ovoce je pro pejsky škodlivé. Pokud si nejsme jistí, zda je konkrétní ovoce pro psa bezpečné, tak mu ho určitě nedáváme.

Dotazy jestli mohou psi jahody diskuze a zkušenosti

Jahody jsou pro psa bezpečné a dokonce i prospěšné. Letní jahody obsahují vlákninu a antioxidanty, které jsou pro pejska vhodné. Nic se nemá samozřejmě přehánět a všeho musí být se správnou mírou. I když mohou psi jahody, tak jim to zbytečně nenutíme, je to spíš jen tak na chuť. Někdy si vezme pes jen jednu a nebo dvě jahody a má dost. Ale najdou se i psi, kterým toto ovoce vůbec nic neříká a žádnou jahodu do nich nedostaneme.

Dotazy jestli mohou psi třešně diskuze a zkušenosti

Na diskuzních fórech se zejména v létě objevují dotazy, zda mohou psi třešně. Pro psí konzumaci třešní je odpověď pozitivní, ale musíme si dávat pozor na několik věcí. Samotná třešeň je pro psa v pořádku, ale nesmíme jim podávat listy, pecky a ani ty stopky. Největší pozor je však u třešně nutné dávat na pecku. Tu by mohl pes i vdechnout. Pokud už pejskovi podáváme třešně, tak mu je vždy předem připravíme – odpeckujeme a odděláme stonek.

Dotazy mohou psi meloun diskuze a zkušenosti – mohou psi žlutý meloun (může pes žlutý meloun)

V podstatě nejoblíbenější letní ovoce je meloun, který nás osvěží a je plný vody. V letních vedrech nepohrdne melounem ani náš pejsek. Nikdy mu však nedáváme slupku a ani pecky, které jsou pro pejska nebezpečné. Dále se ještě pejskaři často dotazují, jestli mohou psi žlutý meloun. I tento sladký žlutý meloun pejskovi dávat můžeme, ale pozor na to, že už je o něco sladší, takže podávat jen v omezené míře bez slupky a pecek. Žlutý meloun je sladký, takže není vhodný pro pejsky, kteří mají nařízené dietní krmivo.

Domácí psí zmrzlina diskuze a levná psí zmrzlina recept (nanuk pro psy – domácí zmrzlina pro psy recept)

Psí zmrzlina může být i jako nanuk, kdy jsme schopni ho pro pejska sami vyrobit. Musíme mít však na paměti, že se stále jedná jen o pamlsek, který nenahrazuje běžnou stravu psa. Domácí psí zmrzlina se většinou dělá z nízkotučného jogurtu, kdy můžeme přidat například banán a nebo vodní meloun. Psí zmrzlina se nejprve začíná dělat rozmačkáním ovoce do jogurtu a následného promíchání za účelem získání chutné směsi nachystané do mrazáku. Směs se vychladí a psí zmrzlina je hotová.

Kvalitní psí zmrzlina zkušenosti a nejlepší psí zmrzlina recenze (kvalitní zmrzlina pro psy diskuze)

U každého psa platí, že zmrzlina určená pro lidi není vhodná pro našeho pejska. Může totiž obsahovat látky, které jsou pro psa škodlivé. Kvalitní psí zmrzlina má jiné složení, než ta, kterou běžně konzumujeme my. Zmrzlina pro lidi většinou obsahuje mléko, cukr, čokoládu a nebo různá sladidla nevhodná pro psa. Pokud chceme udělat pejskovi radost a dát chladný pamlsek, tak je pro něj určeno zboží psí zmrzlina. Ta je pro pejska složením bezpečná i chutná zároveň.

Levná zmrzlina pro psy zkušenosti a nejlepší zmrzlina pro psy recenze

Vyloženě zmrzlina pro pejsky se vyrábí i u nás a můžeme ji sehnat na mnoha eshopech. Vybírat lze z různých příchutí i velikostí balení. Zmrzlina pro pejsky je něco jako pamlsek, kdy ji spousta pejsků bere jako oblíbenou pochoutku. Buďto může být zmrzlina pro pejsky z ovoce a nebo i z nějakého voňavého vývaru. V případě ovoce je to samozřejmě jen takové ovoce, které je pro pejska bezpečné. Může se například jednat o třešně, meloun a další ovoce, ze kterého se vyrábí zmrzlina pro pejsky.


Můžou způsobit tloustnutí?

Když budeme nadměrně podávat pochoutky pro pejsky a pes nebude mít dostatečný pohyb, tak přibrat může. Vždy by jsme měli vycházet z celkového kalorického příjmu psa za celý den a k tomu mu dopřát aktivní pohybový režim. Je i dobré, když si pes vytvořil denní režim. Celý den by měl mít naplánovaný, aby si vytvořil určitou představu kdy chodí ven a kdy dostane krmivo. Následně bychom s pejskem měli vše dodržovat, aby neměl například nějaké zapomenuté krmivo a nebo vycházku.

Pamlsky pro psy

Nic by se nemělo přehánět a u těchto pochoutek to platí stejně. Je to v podstatě jen poděkování pejskovi a nebo určitá odměna za jeho poslušnost. Nejčastěji se používá při výcviku.

Střídáme příchutě

Pejsek si většinou nevybírá a zhltne všechno, ale střídání příchutí je dobrá věc, kdy má pes pravidelnou změnu.

Zajímavé vitamíny

Některé pochoutky obsahují i zajímavé vitamíny, které můžou ve psí stravě chybět.


Jak vybrat pamlsky pro psy levně (masové pamlsky pro psy recenze) a jak vybrat pamlsky pro štěňata?

Nejlepší způsob, jak vybrat pro psy pamlsky, je zjistit si informace od ostatních majitelů a chovatelů psů. Ti nám zajistí informace ohledně oblíbenosti, ale potřebujeme myslet i na složení , které je rovněž důležité. Ideální je pak tedy nějaké lepší srovnání, kde se hodnotí více věcí najednou. Něco podobného, jako jsme to udělali v naší horní tabulce, kde je zobrazené zboží v poměru cena – kvalita. Není dobré kupovat úplně ty nejlevnější pamlsky, ve kterých jsou i látky, které by tam být neměly. Vždy je dobré jít aspoň nějakou střední cestou. Jde přece o našeho domácího mazlíčka, kterého máme velmi rádi. Doporučujeme přečíst oblíbené krmivo pro psy z rad chovatelů psů, čím svým chlupáčům zpestřují jídelníček. Je tam i tabulka nejoblíbenějšího krmiva pro pejsky.

Kvalitní sušené maso pro psy levně a nejlepší sušené maso pro psy recenze (sušené maso pro psy 1kg)

Oblíbenou pochoutkou je i sušené maso pro pejsky, které si zachovává svou kvalitu a hlavně i velmi lákavou vůni. Sušené maso pro pejsky má ještě i tu výhodu, že ho můžeme dlouho uchovávat a nic se mu nestane. Proto je tato pochoutka u pejskařů tolik oblíbená. Když máme v plánu s pejskem provádět výcvik, tak je vždy dobré si sušené maso pro pejsky nastříhat na menší kousky sebou a pejska po troškách odměňovat. V horní tabulce je vybrané sušené maso pro pejsky podle hodnocení samotných majitelů psů. Čím větší balení si zakoupíme, tím získáme i lepší cenu.

Mrazem sušené maso pro psy velké balení (sušené maso pro psy 500g) a oblíbené sušené maso pro psy akce

Tyto pochoutky si můžeme vybírat z mnoha lákavých příchutí a velikostí balení. Zajímavou variantou je i sušené maso pro pejsky mrazem, kdy se velmi dobře zachovává chuť a vůně pamlsku. Pejskům dobře chutná a můžeme dlouho uchovávat v dobrém stavu. Vybírat si můžeme z různě velkých balení, kde si lze všimnout i rozdílnějších cen. Jakmile si to spočítáme, tak nám bude vycházet u velkého balení lepší cena. Jednou za čas pak můžeme natrefit u některých eshopů i na zajímavé akce.

Levné sušené maso pro psy diskuze a hovězí sušené maso pro psy zkušenosti (domácí sušené maso pro psy recept)

Chutné sušené maso pro psy je zajímavé i z toho pohledu, že jako oblíbená psí pochoutka není ani příliš drahá. Když si to vezmeme za jaké množství platíme, tak to vychází na příjemné ceny. Podle zkušeností pejskařů je nejlepší tyto chutné kousky ještě více nastříhat na menší kousky a brát si je sebou na vycházku s pejskem. Chlupáč samozřejmě vycítí, že máme sebou něco dobrého a proto na nás i mnohem lépe reaguje. Tímto způsobem se dá pes i dobře učit na nové povely. Domácí sušené maso pro pejsky si můžeme vyrobit i sami, ale je to pracnější a sušení je časově náročné. Uděláme si vývar ze zeleniny, potřeme tím maso a následně ho necháme sušit v zapnuté troubě na nízkou teplotu po dobu dvanácti až osmnácti hodin.


Jsou lepší měkké nebo tvrdé?

To vždy záleží od situace a jak starého pejska doma máme. Ty měkké pamlsky pro pejsky se hodí více pro štěňata a starší pejsky. Zároveň jsou i vhodné na trénink jako výcviková pomůcka. Pejsek to má jako drobnou pochvalu, kterou v podstatě jen zhltne a pokračuje se dál. U těch tvrdých je zase ta výhoda, že vydrží psa na delší dobu zabavit a patří sem i různé dentální pomůcky pro napomáhání udržení vitálního chrupu.

Oblíbené pamlsky pro štěně by se měli štěněti snadno konzumovat.

Měkké pamlsky pro štěně jsou pro malého pejska nejlepší variantou.


Nejvíce kvalitní pamlsky pro psy cena – nejlepší ceny v tabulce (levné pamlsky pro štěňata)

Cenově se toto zboží pohybuje na velice přijatelných částkách, kdy tak můžeme našemu čtyřnohému příteli pravidelně dopřávat něco dobrého na zpříjemnění jeho denního jídelníčku. Za solidní cenu se dají najít pamlsky pro pejsky na kvalitní úrovni, které bude pejsek zbožňovat. V našem žebříčku srovnání v horní tabulce je u každého pamlsku odkaz. Ten nás přesměruje na heureku, kde si můžeme následně najít a setřídit zboží podle toho, který eshop nabízí nejlevnější zboží a nejlepší ceny. Rovněž tam najdeme i pamlsky pro štěně.

Pro připomenutí se ještě zmíníme o vrchním žebříčku kvalitních dobrot pro pejsky, kde jsou zobrazeny nejoblíbenější pamlsky pro psy podle hodnocení zákazníků a majitelů psů. Ty se nám podařilo vybrat procházením odborných diskuzních fór a dalších psích skupin, kde byly vyhodnoceny jako jedny z nejlepších pamlsků pro čtyřnohé chlupáče. Do toho je ještě i velice pozitivní to, že zobrazené výrobky pamlsky pro psy mají i skvělé ceny.


Nejlepší pamlsky pro psy recenze – žvýkací pamlsky pro psy zkušenosti

Ideální pamlsek pro psa je takový, na kterém si pochutná a navíc ještě dodá svému tělu i potřebné látky pro jeho aktivní život. Určitou výhodou jsou i kousací – žvýkací, se kterými se dokáže na dlouhou dobu zabavit. Pokud například pejsci okusují židle, tak je pro ně tento druh pochoutky pamlsky pro psy přímo skvělý. Pejsek se tím uklidní a vybije přebytečnou energii. Patří sem různé kosti z kůže i buvolí, uši a další věci. Recenze ostatních uživatelů jsou přínosné tím, že si můžeme ověřit, zda jsou konkrétní pamlsky pro psy skutečně kvalitní a pro našeho čtyřnohého parťáka vyhovující.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *