Menu Zavřeno

Postroj pro psa

Nejlepší postroj pro psa recenze běžecký kvalitní reflexní ortopedický bezpečnostní hrudní kšíry luxusní tažný na tahání taktický vojensky norský cena a testy

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Kvalitní postroj pro psa se stal dalším oblíbeným vybavením u mnoha majitelů a chovatelů psů. Už dávno neplatí, že se používá jen obojek, vodítko a nebo košík – přichází psí postroj. Vhodné postroje pro psy jsou na nošení mnohem pohodlnější a to i postroj pro psa do auta (postroje pro psy do auta) a nebo postroj pro psa na běhání. K tomu se zároveň i hodí pro spoustu aktivit, které můžeme se svým čtyřnohým přítelem provádět mnohem snadněji díky zboží postroje pro psy. Pak nás ale bude určitě zajímat otázka, jaký postroj pro psa vybrat? Aby byl postroj na psa pro našeho chlupáče naprosto ideální a neomezoval ho v žádném pohybu. Žádný strach, všechno si dnes vysvětlíme a podíváme se i na důležité parametry, které by se neměly opomenout při výběru této stále oblíbenější pomůcky pro pejsky.

Postroj pro psa: Žebříček srovnání TOP 10 nejlepších postrojů pro psy podle recenzí, testů a hodnocení zákazníků – popis, parametry, testy

Hned z počátku si představíme žebříček kvalitních postrojů pro psy, které získaly od pejskařů velmi dobré hodnocení. Do této tabulky jsme vybrali TOP 10 nejlepších psích postrojů s ideálními parametry. Vycházeli jsme z dlouhodobých zkušeností majitelů psů, kteří se podělili o své znalosti s ostatními. Procházeli jsme různá diskusní psí fóra, pročítali jsme portály věnující se pejskům a další skupiny, kde mají lidé rádi psy a pravidelně s nimi provádějí různé venkovní aktivity. Nejlépe hodnocené zboží jsme následně vložili do této tabulky, to je seřazeno od nejoblíbenějších postrojů pro pejsky. Ke každému produktu je přiložený jeden odkaz, kde si můžeme zjistit nejlepší ceny postrojů na eshopech a další varianty i barvy zboží.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Široký výběr postrojů i barevHunter Hilo postroj pro psa recenze kšíry na psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Levnější postroje - více zbožíLevný Hurtta postroj pro psa recenze Y Casual*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené postroje - více zbožíTre Ponti Postroj pro psa na běhání kšíry hurtta dogwear*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované postrojeHurtta postroj pro psa Casual do auta kšíry recenze nonstop*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejlépe hodnocené postrojeNon-stop Dogwear Postroj pro psa kšíry recenze a testy i zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní postroje - více zbožíHurtta Weekend Warrior ECO postroj pro psa recenze psí postroje do auta i na běhání*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hurtta a Hunter postroje více barevHurtta Weekend Warrior neon postroj pro psa recenze kšíry nonstop*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie a Puppia postroje více barevRUFFWEAR FRONT RANGE postroj pro psa julius k9 recenze hurtta*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Profesionální - více zboží i barevNon-stop Dogwear Free Motion postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Non-stop Dogwear a Ruff WearRuffwear DoubleBack Harness postroj pro psa recenze norský vojenský taktický*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Postroj pro velkého psa – jaký je nejlepší postroj pro psa?

Není to sice úplně zvykem, ale převážně u velkých psů se u jejich výchovy občas setkáváme s menší tvrdohlavostí. Používání běžného obojku a vodítka není pro výcvik pejska ideální. Mnohem lepší je pořídit si výrobek, který je k samotnému pejskovi mnohem více ohleduplnější a nijak ho netahá za krk. Nakonec se může pejsek začít obojku i bránit a původní nadšení z vycházky se začne projevovat jako nutné zlo. Při použití postroje se veškerá síla tahu rozloží a psovi nijak nevadí. Nejlepší komplety pro psy jsou vyrobené takovým způsobem, kdy je síla tahu rozložená na velkou plochu.

Běžecký postroj pro psa na běhání (postroj na běhání se psem) – co je pro psa lepší obojek nebo postroj?

Když chodíme se psem například běhat, tak zejména ze začátku jeho výchovy ho potřebujeme naučit, aby dodržoval správné tempo a zbytečně nás netahal. Takový obojek je pro tuto sportovní aktivitu zcela nevhodný z toho důvodu, že pejska neustále tahá za krk. Ale při použití vhodného postroje (postroj pro psa na běhání), se pes časem naučí srovnávat tempo se svým pánem. Najednou totiž zjistí, že se zbytečně unavuje neustálou parou vpřed. Správnými pokyny a vybavením (postroj na běhání se psem) se pes běhání se svým pánem naučí správně.


Ideální výměna za obojek – nejlepší postroj pro psa na běhání recenze a jak vybrat postroj pro psa na běhání?

Klasické obojky jsou už na ústupu a do hry přicházejí postroje pro psy. Ty jsou mnohem šetrnější a u vašeho chlupáče můžete začít pozorovat větší radost z pohybu. Obojek se zaměřuje jen na určitou část krku, ale postrojová konstrukce využívá mnohem větší plochu. Nejlepší postroje v rámci běhání (postroj pro psa na běhání) mají mnoho pozitivních recenzí od majitelů psů, kteří je používají a tyto informace se nám můžou hodit při finálním výběru. Do horního žebříčku jsme zařadili oblíbené psí postroje i na běhání – postroj pro pejska na běhání.

Postroj pro psa do auta

Využívat ho můžeme i při přepravě pejska autem. Pes by měl mít v autě své přesné místo, které bude při jízdě dodržovat. Není možné, aby se během jízdy po autě volně pohyboval a přeskakoval přes sedačky. Stačí jen trocha nepozornosti a nemuselo by to dopadnout dobře.


Důležité zásady pro výběr postroje pro psa – kvalitní psí postroje zkušenosti

Podívejme se jak vybrat správný postroj pro psa, kdy to nemusí být kolikrát jednoduché. Na našem trhu se jich objevuje velké množství, ale bohužel se nedá říct, že jsou kvalitní úplně všechny. Pořizovací cena by rozhodující být neměla, výrobek nám přece jen vydrží mnoho let. Nejdůležitější je volba materiálu, technologie výroby a konečná kvalita celého kompletu.

 • Materiál – materiál musí být zejména prodyšný a pes by neměl mít pocit, že ho svědí a nebo ho zbytečně zahřívá.
 • Přesné použití – každý výrobek má své využití. Běžná a klidná vycházka má jiné parametry, než když berete psa někam na závody.
 • Pohodlí pro psa – psí kšíry musí být velikostí tak akorát a nebo musí mít možnost nastavení. Nesmí nijak omezovat pejska v jeho pohybu.
 • Velikost postroje pro psa – vybrána musí být správná velikost, tu docílíme změřením svého pejska.
 • Bezpečí – dobré jsou reflexní prvky a zapínání musí být přesné. Nemůže se stát, že se pomůcka při aktivitě pejska uvolní.

Kvalitní postroj pro psa ve tvaru Y – postroj pro malého psa (oblíbené psí postroje pro psy)

Hodí se spíš už pro klidnější psy, kteří nemají potřebu se někam hnát. Často můžeme vidět i na menších psech, které v jejich pohybu pomůcka nijak neomezuje. Procházky s nimi jsou klidnější a pes si venčení užívá a dokáže relaxovat. Tyto výrobky mají i přizpůsobitelné přezky, pomocí kterých se dá nastavit správná velikost pro vašeho pejska. Spousta majitelů psů ocení, že se jedná o jednoduché a rychlé nasazování. Po pár vycházkách si i psi snadno zvyknou a s tímto výrobkem se cítí dobře.

Postroje pro psy francouzský buldoček – postroje pro malé psy (levné psí postroje levně)

Nejsou vyloženě jen na vycházkovou aktivitu, ale dají se nosit i po celý den. Buldoček si rychle zvykne a výrobek ho v ničem neomezuje. Zároveň se dají používat i na méně náročné sporty. Díky měkkému materiálu pejska nikde nic netlačí a proto v něm může trávit i více času. Na noc mu ho ale sundávejte, přece jen by nebyl spánek úplně kvalitní. U výrobků pro buldočky bývají většinou už i zabudované reflexní prvky. Přece jen se jedná o menšího pejska a ten nemusí být při různých situacích úplně správně a všude vidět.

Reflexní postroj pro psa diskuze – nejvíce kvalitní postroj pro psa na běhání zkušenosti (nejlepší psí postroj na běhání se psem)

Každý reflexní prvek na postroji je určitě k dobru. Nikdy totiž nevíte, kdy se může hodit. Zejména v podzimním a zimním období je už dříve tma a odpolední vycházky se psem jsou tak za šera a někdy už i za tmy. Snížená viditelnost může být navíc ještě zapříčiněná i mlhou a nebo deštěm. Nejlepší je vyvarovat se všem možným rizikům a to díky reflexním prvkům, kterých není nikdy dost. Tyto prvky zvýší bezpečnost a hlavně viditelnost vašeho malého chlupáče. Prodávají se i reflexní pásky na postroj pro psa na běhání, které stačí jen připnout. Postroj na běhání se psem se pak stává i bezpečnějším.

Využití reflexních prvků je samozřejmě výhodné i v zimě, kdy už se brzy stmívá. Kolikrát může pes splynout s okolím a je těžké si ho pak všimnout. V zimě jsou také na místě ochranné boty pro psy do sněhu. Psí boty mají protiskluzovou podrážku a tyto botičky tak usnadní mnohem lepší pohyb. A není to jen o pohybu. Kolikrát se v zabydlených oblastech silně solí chodníky a další místa, kdy má pak pejsek problémy s tlapkami. Voděodolné boty pro psy nepropustí žádné směsi z chodníků a pes se tak může pohybovat kdekoliv, aniž by riskoval své packy.

Ortopedický postroj pro psa zkušenosti i postroje pro psy do auta (polstrované postroje pro psy levně)

U ortopedických postrojů se využívá právě jejich funkce k pomoci našemu pejskovi, pokud už například nemůže na nohy. A nebo je po nějakém zranění, kdy se potřebuje dostat co nejdříve zpět do formy. Na vycházce mu pomáhá zvedací postroj, aby jeho nohy nemusely nést celou váhu těla. Může to sloužit i jako součást tréninku, kdy se snaží získat zpět svou původní sílu. Chce to ale hodně odpočinku, vydatnou stravu a hlavně postupné zvykání si na zátěž.

Na co je postroj pro psa?

Psí postroje dokážou mnohem lépe rozložit sílu tahu pejska. Takže nezatěžují pouze krk chlupáče, kdy v některých situacích silně táhne a následně lapá po dechu. Moderní psí postroje se používají jak pro použití běžné, tak i pro různé sportovní disciplíny. Chlupáči si psí postroje oblíbí a to nejen z toho důvodu, že už budou mít volnější krk. Tato pomůcka je pro chlupáče prostě mnohem více pohodlnější a příjemnější při pohybu.

Jak se měří postroj pro psa?

Ještě než si pořídíme nové psí postroje, tak je potřeba si změřit pejska. Není na tom vůbec nic složitého a zvládneme to hravě. Vezmeme si metr a u chlupáče změříme jeho obvod hrudníku. Měří se to na nejširším místě za předníma nohama pejska. Pokud je na eshopu tabulka, kde si lze přirovnat i velikost kolem krku, tak pejskovi změříme i krk. Měříme krk opět v nejširším místě. K naměřeným údajům se většinou ještě přičítají 2cm, kdyby nám náhodou pejsek přibral. Psí postroje jsou samozřejmě nastavitelné.


Pejsek bude živější

Jakmile vyměníte obojek za postroj, tak můžete sami vidět zlepšení aktivity u vašeho chlupatého přítele. Pejsek najednou zjistí, že má větší volnost a už ho neomezuje obepnutí kolem krku. Pro něj je to citelná změna k lepšímu a dochází tak i k aktivnějšímu pohybu. Díky postroji se pak i snadněji upíná sledovací zařízení GPS pro psy. Lokátor GPS umožňuje sledovat psa i na větší vzdálenost a vždy budeme vědět, kde se přesně toulá. Ohledně tohoto přístroje jsme napsali celý GPS článek, kde je vše podrobně vysvětleno.

Bezpečnostní postroj pro psa do auta recenze zkušenosti – nejlepší postroj pro psa do auta recenze

Postroje pro psy do auta jsou velmi důležitou pomůckou při každém cestování. I když je váš pes hodný a při cestě nevyvádí, tak přes to všechno by neměl být v autě jen tak volně na sedadle a nebo někde vedle. Při dnešním provozu, kdy každý někam spěchá, se může stát cokoliv. Pomůcka plní funkci bezpečnostní, ale také je to i pro dobro pejska. Například při náhlém a prudkém brzdění by se váš pes mohl ocitnout až na předním skle. Proto je mnohem vhodnější opatřit ho postrojem a připoutat na zadní sedadlo – postroje pro psy do auta, kde má dobrý výhled a zároveň je postaráno i o jeho bezpečí. Nejlepší je však pořídit psovi klec do auta pro psa. Tento výrobek jsme už jednou probírali a v tabulce jsou zobrazeny nejlepší klece – článek s názvem klec pro psa.

Postroje pro psy do auta

Žádný pes by neměl jezdit v autě jen tak na volno. Postroje pro psy do auta jsou pro našeho chlupáče důležité, kdy mu dáváme jasně najevo, že v autě se musí poslouchat. Samozřejmě že ne každý pes bude snášet jízdu autem bez problémů. Je potřeba s ním začínat pomalu a s trpělivostí. Kvalitní postroje pro psy do auta zajistí jeho bezpečí a pohodlnou přepravu.

Postroje pro psy

Tento druh pomůcky je v podstatě modernějším výrobkem, kdy je pro pejska mnohem pohodlnější v mnoha směrech. Užitečný je zejména z toho důvodu, že se síla rozloží o celém těle chlupáče a není to tedy jen o tahání za krk.


Luxusní postroj pro psa do auta – profesionální postroj pro psa do auta crash test

Některé lepší a hlavně kvalitnější postroje procházejí i crash testy, zda jsou opravdu kvalitní. Jestli je dobře provedené šití, zda materiál vydrží a další důležité věci. Krom toho se už dnes neřeší jen kvalita, ale i vzhled je v určitých momentech velmi důležitý. Pokud se například majitel pejska lépe obléká, tak bude chtít i svému chlupáči pořídit něco lepšího a luxusnějšího.

Hrudní kšíry pro psa do auta – nastavitelné kšíry pro psa (kvalitní kšíry na psa do auta recenze)

Kšíry pro psa jsou důležitým bezpečnostním prvkem při každé cestě autem. Pokud nemáte vyloženě klec pro psa, tak si musíte najít jiné zařízení, které umožní bezpečnou přepravu vašeho pejska. Můžete zvolit ještě i přepravku a nebo auto pásy. Postroje do auta se vyrábějí z pevného nylonu, tím brání psovi proti volnému pohybu po celém vozidle, ale zároveň ho i chrání v případě brzdění a nebo nárazu. Celé se to na pejska snadno obléká a vše si můžete dodatečně nastavit. Nakonec připneme sponu a může se jet – postroje pro psy do auta a nebo také kšíry na psa.

Reflexní kšíry na psa zkušenosti a jak nasadit kšíry psovi?

Psí kšíry na psa jsou lepším doplňkem pro pejska než je samotný obojek. Vhodné kšíry na psa totiž netahají chlupáče za krk, ale váha se rozloží po pejskově těle. Nejvíce se používají kšíry na psa u menších plemen a zejména pak u buldočků si toho můžeme všimnout nejčastěji. Nasazení kšírů je přitom velmi jednoduché, chce to jen trochu cviku. Nejdříve si nastudujeme manuál, jak to má vypadat a následně kšíry na psa aplikujeme. Jakmile si to několikrát vyzkoušíme, tak už to pro nás i pejska bude hračka.

Nejlepší kšíry na psa recenze a jak vybrat kšíry pro psa?

Nové kšíry na psa vybíráme podle velikosti pejska, aby nebyly velké až příliš, ale rovněž aby nebyly ani malé. Dodatečná velikost se dá samozřejmě ještě konkrétně upravit, ale už při výběru bychom měli pořídit takové kšíry na psa, které padnou tak akorát. Není na tom nic složitého, na eshopech je to většinou i pěkně vysvětlené, jak si pejska přeměříme a vybereme správnou velikost. Užitečné informace získáme i z recenzí zákazníků. Například v horní tabulce se po rozkliknutí odkazů dostaneme na velký srovnávací portál, kde si můžeme přečíst i hodnocení pejskařů.

Levné kšíry na psa diskuze a jak změřit kšíry pro psa?

Co se týče tohoto zboží kšíry na psa, tak si můžeme všimnout příjemné cenové nabídky a velkého výběru výrobků. Z tohoto důvodu mají někteří chovatelů psů těchto pomůcek zakoupených i vícero. Můžeme tak naučit pejska na to, že podle druhu zvolených kšírů už bude dopředu vědět, co ho čeká. Jedny kšíry na psa mohou sloužit k běžnému venčení a ty druhé například když jdeme se psem na výcvik. Měření kšírů je snadné, stačí si pejska přeměřit podle návodu, který je na eshopech a podle toho si vybrat konečnou velikost.

Reflexní kšíry pro psa proti tahání – luxusní postroje pro psy a kšíry pro psa na míru

Postroje pro psy na běhání dostaly za poslední roky značné vylepšení. Řeč je hlavně o kvalitním materiálu, ale také o přidaných reflexních prvcích, které se staly velmi důležitou součástí bezpečnostního vybavení. Špatné viditelné podmínky můžou nastat i za deštivého počasí a nebo když se najednou objeví hustá mlha. Pes by měl být zřetelně vidět za každých podmínek. A právě k tomu jsou ideální tyto reflexní prvky. Ty se dají zakoupit i zvlášť a následně je můžete snadno zakomponovat do vycházkového vybavení a nebo jako postroje pro psy do auta. Některé komplety se staly určitým způsobem i luxusní po přidání speciálních a dražších materiálů elegantního vzhledu.

Luxusní provedení může mít i postroj pro psa na běhání, aby i náš pejsek vypadal dobře.

Materiál kožený a nebo nylon?

Nedá se to jednoznačně říct, každý chovatel má na to jiný názor. Někteří chovatelé dávají přednost kůži a jiní zase nylonu. Ale i nylon patří k těm populárním materiálům. Jednak je to kvůli dobré ceně a také pak kvůli jeho variabilitě. Vyrábí se v mnoha možnostech, ze kterých si zákazník může vybrat.

Jak vybrat kšíry pro psa trixie puppia hunter xs a xxs – měkké kšíry pro psa (kožený postroj na psa hunter)

Další postroje pro psy jako jsou například bull, manmat postroj, canicross a další jsou rovněž zajímavé. Musíte ale vždy vědět, co konkrétně pro svého psa vyžadujete. Každá značka vyniká malinko jinými materiály a také zpracováním. Proto je dobré číst popisky u zboží, aby jste měli přesnou představu, co si kupujete. Většinou záleží od pejska, pro kterého chcete produkt pořídit. Chvíli popřemýšlejte, jakého charakteru je váš pes a jak s ním zhruba vypadá běžná vycházka. Podle toho si pak lze správně vybrat. V neposlední řadě jsou to pak i právě recenze, kde můžeme zjistit zkušenosti ostatních pejskařů.

Kvalitní kšíry pro psa recenze a luxusní kšíry pro psa polstrované

Nejlepší kšíry pro psa se dají snadno vypozorovat při mnoha recenzích a různých hodnoceních majitelů psů. Většinou se hodnotí funkčnost, lehkost, snadná použitelnost a celkový pocit pejska. Nejdůležitější je samozřejmě pejskova pohoda, když vidíme, jak si pěkně běhá a kšíry ho na rozdíl od obojku nijak neomezují. A pokud už pejska potřebujeme přitáhnout, tak se síla pěkně rozloží po celém těle chlupáče, než aby bylo zaměřeno na jeho krk.

Kožené kšíry pro psa tříbodové a barevné kšíry pro psa zkušenosti (oblíbené kšíry pro psa diskuze)

Při procházení diskuzních fór si můžeme všimnout, že čím dál tím více pejskařů má vyšší nároky na kvalitu zboží kšíry pro psa. Z jejich zkušeností a oblíbenosti vedou tabulku barevné kšíry pro psa. Psí pomůcky už dávno neplní jen potřeby po stránce funkční, ale zákazníci vyžadují i moderní vzhled. Na vycházkách si pak často všímáme, že jsou pejskaři se svým chlupáčem barevně sladění do stejné barvy. Je to určitý módní styl, kdy bereme i pejska jako důležitého člena rodiny.

Kožené levné kšíry pro psa na míru (luxusní psí postroj na míru) – nejlepší kšíry pro psa

Pokud by jste vyloženě chtěli, tak lze pořídit i postroje pro psy na míru. Oslovíte konkrétní eshop, který se těmito věcmi zabývá a sdělíte jim vaše přesné požadavky. Dokonce si můžete vybrat i lepší materiály, ze kterých by měla být tato pomůcka vyrobena. Kvalita výrobku bude perfektní, o tom není pochyb. Jde převážně o to, že si můžeme navolit různé věci, které budete na výrobku potřebovat. Velmi často se pak jedná hlavně o přidané reflexní prvky. Zároveň je dobré vědět, že si za takovou službu budeme muset připlatit. Proto nejprve doporučujeme si prohlédnout oblíbené postroje pro psy v horní tabulce, kde je nabídka velmi široká.

Luxusní postroj pro psa se jménem (oblíbený postroj pro psa na běhání diskuze – oblíbený psí postroj se jménem) – jak vyrobit kšíry pro psa?

V poslední době začínají být velmi oblíbené postroje pro psy se jménem. Není to nic neobvyklého a ani složitého. Potřebujete si jen najít výrobce, který něco takového umožňuje na postroj pro psa na běhání. Při výrobě se pak pouze navíc přiloží vyrobená jmenovka a ta je pak součástí celého kompletu. Není to jen o jméně, ale můžete si tam nechat doplnit například i telefonní číslo na majitele psa a další věci. Kolikrát se tam doplňuje i adresa a další věci kontaktního charakteru. Když by se chlupáč někde ztratil, tak se nám s vysokou pravděpodobností vrátí v pořádku domů. Jeho postroj pro psa na běhání sebou nese kontaktní údaje na majitele.

Profesionální psí kšíry zkušenosti a nejlepší psí kšíry recenze

Nové psí kšíry pro pejska pro něj budou znamenat značné odlehčení. Převážně jde o jeho krk, za který je v případě obojku neustále popotahován. Psí kšíry rozkládají sílu po celém jeho těle, takže se bude cítit chlupáč více volněji. I ze zkušeností zákazníků a jejich recenzí se můžeme dozvědět, že tato pomůcka se stává velmi oblíbenou. Psí kšíry jsou kvalitní náhradou za původní obojek pro psy.

Kvalitní psí kšíry diskuze – levné psí kšíry do auta (hrudní psí kšíry velikost)

Nové psí kšíry se nám mohou hodit i do auta, když převážíme pejska. Pomocí kšírů ho upoutáme na zadní sedadlo, aby měl po čas jízdy své pevné místo. U výběrů nové pomůcky psí kšíry je samozřejmě důležitá velikost, aby pejskovi dobře seděla. Tu můžeme vybírat i podle tabulek, které jsou přiložené na eshopech. Jednoduše si změříme pejska a následně porovnáme s údaji v tabulce pro výběr konečné velikosti. Psí kšíry nejsou nijak drahé a někteří majitelé psů si jich pořizují i více pro různé aktivity pejska.


Je pohodlnější podšitý a nebo nepodšitý?

I když je podšitý a o něco málo dražší, tak se určitě vyplatí víc. Hodí se tím pádem i na cestování a pro sportovní využití. Při větší námaze psa je pohodlnější na rozdíl od toho nepodšitého. Ten slouží spíš jen pro takové ty běžné vycházky. Pro pejska je nejlepší, když se mu postroj naprosto přizpůsobí a pes ho vůbec nevnímá.

Postroj pro psa do auta (psí popruhy na psa do auta) – jak vybrat postroje pro psy do auta?

Pes musí být v autě na pevno, kdy se drží na svém místě a po celou dobu cesty se chová ukázněně. Neměli bychom v žádném případě učit psa tomu, že si může během jízdy dělat v autě, co se mu zlíbí. Rovněž bychom měli usměrnit i děti, pokud pejska za jízdy zbytečně provokují. Popruhy na psa a podobné výrobky jsou určitou alternativou, když nemáme psí autosedačku.

Postroj pro psa na běhání

Konstrukce pro účely běhání může být přece jen trochu odlišná od té běžné. Je to udělané takovým způsobem, aby nebyl pejsek omezovaný při běhu. I když ho máme na vodítku a zatáhneme, tak se v podstatě tažná síla rozloží po těle pejska a ne jen kolem krku jak je to u běžných obojků zvykem.


Nejlepší postroj pro psa na koloběžku (levný postroj pro psa na běhání se psem) – nejlepší postroje pro psy do auta recenze

Asi vám zde bude jasné, že nelze pořídit úplně běžný komplet pro psa a spoléhat na to, že se spolu budete prohánět na koloběžce a nebo na nějakém jiném sportovně založeném vozítku. Rovněž i postroje pro psy do auta musí být určité kvality. Potřebujete výbavu pro pejska, která akceptuje aktivní životní styl – postroj pro psa na běhání. Celý komplet je navržený podle zkušeností závodníků a na pejska klade minimální odpor. Velmi pečlivě rozkládá váhu a to je hodně důležitá věc při sportovních výkonech. Při běhu pak nejsou nijak omezené nohy a samotný pes pozná úlevu oproti běžným a základním postrojům vycházkového charakteru. Takové psí postroje jsou pak velice žádané a patří sem i postroj pro psa na běhání.

Tažný postroj pro psa na tahání (profesionální postroj pro psa na běhání) – správný postroj pro psa proti tahání (kvalitní postroje pro psy do auta)

Postroje pro psy na tahání jsou tak velmi důležitou součástí jejich aktivního sportovního života. Tažné postroje pro psy a důkladné rozložení váhy zlepšuje jejich běh a pomáhá jim k lepším výsledkům. Tento druh aktivního kompletu postroj pro psa na běhání se často používá na koloběžku, běžky, cyklistiku, běh a další sporty. Každý pes je jiný a proto jsou tyto komplety nastavitelné v mnoha směrech. Od nastavení hloubky hrudníku až po délku a šířku zad. Tím je zaručeno, že každému psovi padne postroj pro psa na běhání úplně přesně.

Tahací postroj pro psa hurtta weekend warrior, trixie, husky, nonstop, hunter a ramble i postroje pro psy do auta a postroj na běhání pro psa non-stop

Toto jsou nejčastější značky, se kterými se můžete setkat při pořizování zboží pro psy. Vždy se snažte číst popisky zboží, ty toho napoví dost a také recenze od zákazníků jsou značně přínosné. Zajímejte se spíš o jednodušší střihy, pevnější materiál a také lehkost celého kompletu. Aplikace na psa by také nemusela být složitá, kdy mu budete muset všechno několikrát přetahovat přes hlavu a naznačovat mu, jak má pokrčit nohy. Celá instalace by měla proběhnout rychle a hladce, nevybírejte si žádné složité komplikované postroje a to ani postroje pro psy do auta.

Hrudní postroj pro psa do auta trixie allsafe – bezpečnostní do auta (oblíbené postroje pro psy do auta diskuze)

Každý postroj od jiného výrobce může vypadat podobně, ale teprve až při užívání si začneme všímat detailů. Pokud bychom měli k dispozici více různých výrobků a našeho pejska bychom pečlivě sledovali, tak bychom nakonec zjistili, jaké rozdíly mezi některými postroji pro psy jsou. Proto jsme sestavili horní žebříček nejoblíbenějších postrojů pro psy podle zkušeností pejskařů, kdy si sami ohodnotili nejlepší postroje pro psy a my jsme je pak jen zařadili do tabulky. V horní tabulce jsou i různé postroje pro psy do auta.

Nejlevnější psí postroj černý – sportovní postroj pro psa xl (tažné postroje pro psy a psí postroj zkušenosti)

Pokud nám nijak nezáleží na vzhledu pomůcky a nebudeme s chlupáčem objíždět žádné výstavy, tak nám budou stačit i základní barvy. Tradiční barva těchto pomůcek je černá a jedná se o pomůcky sportovnějšího charakteru. Psovi je úplně jedno, jaké barvy bude jeho sportovní pomůcka. Pro pejska je nejdůležitější pohodlí a to můžou potvrdit ze svých zkušeností i další pejskaři.

Levný psí postroj pro psa růžový a moderní designový postroj pro psa Y (psí postroj recenze)

Záleží jenom na nás, jak drahou pomůcku chceme našemu pejskovi dopřát. Můžeme si vybírat z velké nabídky a některé kousky jsou opravdu parádní. Při výběru moderního designu parádních barev se může za naším pejskem otočit nejeden pejskař. Na stranu druhou tu máme samozřejmě i mnohem levnější zboží pro ty majitele psů, kteří vyznávají jen správnou funkčnost pomůcky a nepotřebují nic extra na okrasu.

Psí postroj růžový – psí postroj diskuze (luxusní psí postroje hurtta – jak vybrat postroj na psa hurtta)

Růžová barva začíná být celkem dost moderní a proto se začaly i tyto pomůcky vyrábět v růžových odstínech. I na diskuzních fórech vzniká větší poptávka o růžové barvě. Můžou za to hlavně různé oblečky a další doplňky pro pejsky, aby to pak vše pěkně barevně ladilo dohromady. Můžeme si vybírat i u značky Hurtta, kde máme na výběr mnoho zajímavého zboží psí postroje.

Služební postroj na psa proti tahání a svítící postroj na psa canicross (postroj na tahání pro psa)

Canicross je populární sport se psy, kdy jich můžeme mít na lanu i dva a současně s nimi běžíme. Můžeme se účastnit i různých závodů. Jde zejména o to, abychom si se psem pravidelně zasportovali a byli aktivní. Za snížených viditelných podmínek se vyplatí i svítící materiály a nebo reflexní prvky, aby byl pes dobře viditelný pro projíždějící auta nebo cyklisty.

Postroj na velkého psa a postroj na kolo pro psa (tahací postroje pro psy na míru)

Pro větší chlupáče už budeme potřebovat pořádný výrobek, který jim bude akorát. Existují i kšíry, kdy sportujeme s pejskem na kole. Celý popruh upneme na pejska a můžeme se vydat na společné dobrodružství, kdy běží chlupáč pěkně vedle nás. V začátcích je potřeba to samozřejmě pomalu natrénovat.

Jak změřit postroj pro psa?

Je to jednoduché a zvládne to každý. Bude nám k tomu stačit krejčovský metr, kdy si změříme potřebné rozměry pejska. Většina eshopů již mají i tabulky velikostí, takže je pak výběr mnohem snadnější.

Jak velký postroj pro psa?

Netipujeme to od oka, ale pejska si pečlivě změříme. Po naměření všech potřebných údajů můžeme přidat ještě 1-2 cm. Kšíry jsou samozřejmě nastavitelné, takže máme k dispozici v podstatě nastavitelnou velikost.

Nastavitelná velikost – postroje a vodítka pro psy (kožené postroje pro psy diskuze)

Tyto výrobky mají tu výhodu, že je velikost v podstatě nastavitelná a tak může mít pejsek kšíry přesně na míru. Do chladnějšího počasí jsou často oblíbené a diskutované kožené výrobky.

Ztloustnutí pejska a designové postroje pro psy se jménem (obojky a postroje pro psy k9)

Takže i kdyby nám pejsek něco přibral, tak mu můžeme kšíry stále poupravit tak, aby je měl akorát. Novinkou jsou pak i designové výrobky se jménem našeho chlupáče.

Popruhy na velkého psa a jak nasadit postroj na psa?

Ze začátku to může působit složitě, ale je to jednoduché. Chce si to jen natrénovat a pak už nám to půjde snadno. U každého výrobku je přiložený manuál, kde máme přesně popsaný celý postup. Nové popruhy na psa mu budou dobře sedět a pejsek si rychle zvykne.

Kvalitní popruhy na psa diskuze – nejlepší popruhy na psa recenze (levné popruhy na psa zkušenosti)

Toto zboží popruhy na psa si už můžeme vybírat z různých velikostí a barevného provedení. Navíc se dá ještě vybírat i podle materiálu, pokud budeme chtít něco kvalitnějšího a nebo si vystačíme i se základem. Nové popruhy na psa pořídíme poměrně levně, nejedná se o drahý psí doplněk. Důležitá je však bezpečnost pejska, kdy se nám budou kvalitní popruhy na pejska hodit na každý společný výlet. Vybírat se dá i podle recenzí zákazníků, kdy si můžeme přečíst poznatky z užívání.

Postroj na malého psa – kdy se používá psí postroj červený?

V zimních měsících, kdy je všude hodně sněhu, se nejčastěji používají co nejvíce barevné pomůcky. Platí to zejména pro pejsky, kteří mají bílý kožíšek a jsou tak na sněhu špatně viditelní. Projíždějící auta a nebo motorka by mohla pejska snadno přehlédnout a proto se používají pestré červené barvy. Chlupáč je pak přece jen o něco viditelnější.

Chlupáč bude živější

Na vycházkách si můžeme všimnout, že je pejsek mnohem živější a z volnějšího pohybu má i větší radost. Na rozdíl od původního obojku je to pro chlupáče přece jen přijatelnější a pohodlnější.

Nejprodávanější značky

Nezajímáme se o značky, pouze v případě, že to vyloženě chceme. Mnohem lepší je zajímat se o konkrétní produkt a zda jsou s ním ostatní uživatelé spokojení. Můžeme se přihlásit i na sociální sítě, kde si můžeme najít vhodný produkt. A nebo se přihlásit na facebook a projít si zajímavé obojky. Jednou za čas se nabízejí i zajímavé slevy, kdy můžeme použít i filtr na barvy – fialová, modrá, černá a další. Lze vybírat i filtr na velikost a další novinky jako jsou voděodolné šátky, zimní šátky a módní šátky (fialová barva a občasné slevy).

Postroj pro psa do auta nastavitelný

Některé výrobky si můžeme i nastavit přesně podle našich představ a tím se dostáváme k zajímavým možnostem. Získáváme tak široké využití těchto pomůcek. Je možné získat i jednoduchý manuál, kde je vše pěkně vysvětleno – na eshopu ke stažení bez přihlášení. Do košíku se rovněž dostaneme bez přihlášení.

Na eshopech je mnoho položek a produktů

Netočí se to všechno jen o postrojích, ale i o dalších zajímavých věcech pro naše chlupáče. Přidáváme sem menší nápovědu v heslech, která může každému pejskaři pomoci. Tracking nastavení je možné i v košíku, libovolná úprava. Původní košík je prázdný a je tam prázdný seznam zboží. Úprava lze změnit i pomocí vrácení – kdy už ji zákazník vytvořil.

 • různé přepravky ochrany a další pomůcky pro cestování – mnoho položek možné přidat
 • zolux products a například i spreje ochrany proti parazitům cestovní snadná aplikace
 • nejen nejprodávanější zolux věci pro naše mazlíčky, zobrazení na eshopech produkty
 • přidat antiparazitní spreje i pro vás, parse spreje a další zolux pomůcky skladem přidat
 • zajímavé přepravky do auta, polštáře i přepravky do letadla nebo na delší obchodní cesty
 • zolux výrobky i pro další zvířata střední – zolux zobrazení, čekají vás na eshopu celkem
 • pochoutky stravy i pamlsky nejdražší speciální s vitamíny do košíku skladem přidat
 • czk antiparazitika pro vycházky se psem skladem, odpočívadla matrace i přepravky
 • konzervy sušené pro psi i pro štěňata – sušené pamlsky stravy a pochoutky skladem
 • boudy dvířka 70cm i pláštěnky a podestýlky občasný výprodej, matrace a odpočívadla
 • podestýlky a sáčky pro štěňata od 70cm – hodnocení uživatelů k vašemu zboží vyplnit
 • přes banners a záložky se dá dostat i na zboží gps tracking, speciální pásy a lepší úprava
 • poradenství zdarma i manuály zdarma, návody zdarma i pro pelíšky a dvířka – soubory
 • stop dogwear shop i botičky na tlapky do zimy přidat, hygiena pro kočky i canicross obojky
 • eshop novinka vybavení pro ptactvo přidat – voliéry pro ptactvo a sport obojky pro kočky
 • poradenství na eshopu přes mail a bez přihlášení, pomůcky pro kočky vyhrazena sekce
Postroje pro psy do auta a další products

Na eshopech je i mnoho dalších pomůcek, které našeho pejska potěší a budou mu prospěšné. Počínaje od různého vybavení na spánek, přes stravování až po hračky a další příslušenství pro letní dovádění v přírodě. Nemůžete něco najít? Pokud nemůžete najít konkrétní výrobek, tak nám určitě napište. Klidně nám napište a pošlete i fotku. Do košíku si můžeme vkládat vše, často i malá příslušenství pro štěňátka i psí postroje.

 • tracking pamlskovníky pro přesné dávkování stravy skladem, konzervy s vitamíny
 • matrace, podestýlky, cestovní náhubky a vesty – občasný výprodej v košíku pro velké psi
 • ohlávky, náhubky, nová tracking gps se psem možnost srovnání v košíku, malé vesty
 • pochoutky s vitamíny pamlsky pro psy, nejdražší czk pamlskovníky skladem i pro kočky
 • střední pláštěnky 50cm i 70cm vesty, botičky jako ochrana na tlapky – zimní boty na tlapky
 • czk ohlávky 50cm a více, nová tracking pamlskovníky s dávkováním konzervy na data
 • nová antiparazitika skladem i sušené konzervy s vitamíny – pokračovat do košíku vrácení
 • vitamíny i antiparazitika pro pejsky skladem, boudy a vesty do košíku vyplnit a pokračovat
 • stop dogwear opasek i obojky a pelechy se soubory s návody přidat, poradenství zdarma
 • občasné akce na různé potřeby a produkty pro kočky – obojky, podložky rychlá doprava
 • stop dogwear stop příslušenství i pro kočky na našich eshopech přidat – přihlásit facebook
 • v košíku lze zavřít položky, zavřít záložky a zavřít nechtěné kategorie – zavřít po řádcích
 • stop dogwear zboží i pro kočky, stop dogwear stop vhodný pro psy rychlá doprava přidat
 • poradenství pro kočky zdarma i pro psy zdarma, přidat vybavení pro kočky rychlá doprava
 • cookies sušenky i cookies krekry abecedně, cookies pro štěňata i sport cookies pro velké psy
 • novinka sport obojek pro kočky barva šedá, novinka sport obojek pro psy barva šedá abecedně

Jak ho správně čistit?

Není doporučené praní v pračce. Vždy je lepší ruční praní, kde vám postačí mýdlo a k tomu jen teplá voda. Pokud je špína vyloženě zažraná, tak je možné nechat po nějakou dobu ve vodě pro lepší vyčištění. U každého výrobku je většinou napsané, jak by se měl správně čistit a doporučení i podmínky od výrobce, co je vhodné a co už není v případě čištění.

Taktický postroj pro psa K9 s vodítkem vojenský – profesionální postroj na psa na běhání (nejprodávanější postroj pro psa recenze)

Určitě velmi zajímavým kompletem je i taktický postroj pro typicky výletové nadšence. Je to čistě určeno pro výletníky a dejme tomu trampy. Aby jsme si to mohli více přiblížit, tak si představte, že jdete se svým čtyřnohým přítelem na výšlap do hor a rozhodnete se tam i několik dní přespat. Jako majitel pejska sebou máte velký batoh a pes má tento taktický komplet, kam mu můžete dát například baterku, nepromokavé sáčky, malý příbor a další drobné věci, které se již do batohu nevlezou. Prostě jen nějaké drobnosti, které je dobré mít po ruce a pejsek je zvládne mít na zádech.

Vojenské postroje pro psy (vojenský postroj na psa taktický) – postroje pro velké psy (profesionální psí postroj na tahání)

Speciální vojenský tažný postroj na pejska na tahání a na běhání má také své kouzlo. Dopředu je ale nutné zdůraznit, že je vyloženě pro psy silné a ty největší. Kteří váš můžou například táhnout na saních a nebo na něčem podobném. Kompletem je v podstatě vesta nebo postroj s batohem malým, ve kterém sebou pes nese několik věcí. Samozřejmě se nejedná o nijak těžké doplňky. Samotná vesta je vyrobena z odolného a nepromokavého materiálu do terénu. Umožňuje také pomocí držadla přenést pejska přes složitou překážku. Celý komplet vyniká ve všech směrech pro zvládnutí nejtěžších podmínek v divočině.


Jak je to u štěněte?

U štěňátek je důležité, aby byl výrobek velikostně regulovatelný. Nekupujte nic s vyloženě pevným hrudním pásem. Jakmile pes roste, tak by jste pak museli zakoupit větší. Ideální je proto volně nastavitelný komplet, který si upravujeme podle potřeby rostoucího pejska.

Jak se nasazuje postroj na psa (svítící postroj pro psa na běh) a jak nastavit postroj pro psa?

Ohledně nasazování je to jednoduchý postup. Krom toho je většinou i u zboží návod, jak to máme správně udělat. Každý postroj může vypadat trochu jinak a proto může být i nastavení malinko odlišné od jiných. Ale u všech výrobků je to podobné a zapínání logické. Pejskovi to vždy nastavíme tak, aby to neměl příliš moc na pevno, ale ani na volno. Musí to být prostě tak akorát.

U menších pejsků je to snadnější – nejkvalitnější postroje pro psy (recenze kožený postroj pro psa nejkvalitnější)

Štěně to bere formou hry, kdy mu to tolik nevadí a rychleji si na novou pomůcky zvykne.

U starších chlupáčů potřebujeme trpělivost – reflexní postroje pro psy zkušenosti

Starší pejsek už nemá tolik moc rád změny, proto mu to bude chvíli trvat, než si zvykne. Vyplatí se i reflexní pásky, kdy máme chlupáče mnohem lépe viditelnějšího za horších podmínek.

Lehkost pohybu

Pes bude s postrojem pohyblivější a bude se cítit volněji, než když má na sobě obojek. Hlavně pak u menších pejsků je to výraznější změna, když není vyvíjen tlak vyloženě na jejich krk.


Psí Norský postroj pro psa s kapsami – nejvíce kvalitní postroj pro psa do auta diskuze (kvalitní postroj na psa recenze)

Kvalitní norské postroje pro psy jsou známy zejména svým snadným oblékáním na pejska. Jsou tak vhodné pro každodenní běžné vycházky. Dobrou službu prokáže pohodlné očko, pomocí kterého se pak snadno manipuluje se psem. Komplet obsahuje podšívku z neoprenu, která rychle usychá. Toho můžete využít v létě, kdy se pes může chodit rád koupat. U horního poutka pak můžeme rychle reagovat, když potřebujeme pejska při sobě na rychlé zapnutí vodítka. Vyrábí se i v mnoha barevných kombinacích. Hodí se i pro kvalitní vodítko pro psy na pravidelné vycházky.

Profesionální norský postroj pro psa zkušenosti a nejlepší norský postroj pro psa recenze

Když se podíváme na zkušenosti pejskařů s touto pomůckou norský postroj pro psa, tak si můžeme přečíst mnoho pozitivních hodnocení i recenzí. To nejlepší hodnocené zboží si pak chovatelé psů i sami doporučují a to z toho důvodu, že jsou s ním spokojeni. Do horní tabulky jsme rovněž vybírali kvalitní zboží norský postroj pro psa, kde si můžeme vybírat z mnoha variant tohoto stále oblíbenějšího psího vybavení.

Levný norský postroj pro psa diskuze – kvalitní norský postroj pro psa levně (norský postroj recenze)

Tento druh zboží norský postroj pro pejska je už poměrně rozšířený a majiteli psů i značně oblíbený. Přece je to jen lepší, když má pes namísto obojku jinak řešenou pomůcku, která ho netahá jen za krk. Kvalitně vyrobený postroj pomocí vhodných materiálů nám vydrží roky a tato investice se nám vyplatí. Vybírat si můžeme z velké nabídky, kde jsou i příjemné ceny pro začínající majitele psů.

Norský postroj diskuze – psí norský postroj nevhodný (norský postroj zkušenosti)

Psí norský postroj pro psa je kvalitní pomůcka pro našeho pejska, která je velmi dobrou náhradou za obyčejný obojek. Norský postroj nevhodný – tímto se označují postroje, které jsou pro pejska nevhodné kvůli tomu, že jsme nevybrali správnou velikost úměrnou našemu pejskovi. Pokud bude pro našeho pejska příliš velký, tak mu bude jen překážet. A na druhou stranu platí to stejné, když pořídíme psovi příliš malý postroj, která ho bude omezovat. Postroje se dají samozřejmě posouvat, ale vždy by měla být celková velikost úměrná velikosti našeho pejska.

Jak vybrat norský postroj pro psa?

Vybíráme si podle kvality a také správné velikosti. Na většině eshopech jsou už dnes tabulky, podle kterých si z naměřených údajů našeho pejska vybereme správnou konečnou velikost postroje. Následně si můžeme vybírat i podle barevnosti. Například pokud jsme sportovci a máme pěkné barevné sportovní oblečení, tak aby se k nám vhodně hodil i nový psí postroj. Jakmile pak s pejskem někam půjdeme, tak budeme mít navíc i velkou radost, že k sobě barevně ladíme.

Tažné postroje pro střední psy (tažný postroj na psa nonstop) – elegantní postroj pro psa do auta (postroje pro psy do auta zkušenosti)

Tažné postroje pro psy jsou oblíbené u sportovně založených jedinců. Pokud se svým chlupáčem rádi běháte a nebo provozujete další sportovní aktivitu, tak potřebujete i lepší výrobek. Při aktivitě vašeho pejska mu potřebujete umožnit volný pohyb ramen a zároveň je dobré minimalizovat omezení překážení u celého kompletu. To vše lze nastavit pomocí několika důležitých bodů, které nabízejí kompletní nastavení pro nejlepší možný výkon vašeho pejska. Tento koncept postroje na pejska používají i služební a záchranní psy, kteří potřebují mít co nejlepší možné vybavení při své službě. A to samé platí i pro postroje pro psy do auta.

S výcvikem začínáme brzy

Nejlépe uděláme, když našeho pejska učíme poslušnosti již od malička. Pravidelným cvičením ho všechno pomalu učíme, aby si na to mohl zvykat.

Pejsek brzy sám zjistí, že je pro něj tato pomůcka vyhovující.

Pejsek se rychle učí

Postupem času si pejsek na vše zvyká a začíná správně chápat. Chce to trochu trpělivost a výsledek se brzy dostaví. Nikdy pejska do ničeho nenutíme, vše je to o postupném učení a zvykání si. Časem si na pejskovi všimneme jeho určitý souhlas, že se mu to zamlouvá.

Postroj pro psa na běhání i pro výcvik

Není to jen o běhání, ale s těmito pomůckami můžeme pejska dobře připravovat na výcvik různých povelů. Často si můžeme všimnout, že je pejsek z nové pomůcky nadšený a jako by nám dával souhlas, že mu to sedí.

Další výcvikové příslušenství

Na eshopech je mnoho příslušenství, které se nám může hodit pro každodenní aktivitu pejska. Přidáváme zde menší nápovědu. V košíku najdeme i hodně zboží pro venčení malá štěňata, které mají mnoho zajímavých údajů.

 • máte pravidelné novinky i výcvikové hračky – výcvikové novinky a příslušenství
 • dog pelíšky i dog nylonové batohy i s vodítkem na opasek – canicross obojky skladem
 • dogwear oblečky i doplňky pro kočky – opasek s vodítkem, pelechy a dogwear oblečky
 • stop dog boxy cestovní i stop batohy pro kočky a nákupní shop příslušenství novinky
 • stop dogwear stop pelíšky pro kočky, nákupní hračky i pro kočky, dvířka pro kočky
 • toalety hygiena pro kočky i hygiena podložky pro kočky, obojky a pelechy dogwear
 • doporučujeme zobrazit produkty i doplňky pro kočky skladem našich eshopů akce
 • vhodný canicross obojky i batohy šedá – máte opasek canicross i doplňky a potřeby
 • občasný výprodej oblečky, toalety, produkty i akce na canicross obojky a doplňky
 • opasek i nylonové obojky na canicross + podložky, dogwear oblečky dobrá cena
 • stop dogwear stop nylonové obojky a dog boxy, hračky, stop pelíšky a potřeby
 • dog stop dogwear i pelíšky, toalety a hračky pro kočky rychlá doprava akce
 • do košíku se můžou srovnávat i modely 2023 pro štěňata a polštáře (černá, červená)
 • obchodní nabídky do košíku zpracováním, mnoho údajů o zboží, občasné akce zobrazit
 • facebook plno osobních doporučení – instagram plno osobních doporučení vašemu
 • zboží venčení pro malá štěňata barva růžová, černá, modrá výběr do košíku
 • do košíku si můžeme dát přehled údajů o zboží barvy modrá, růžová, červená
 • pro štěňata barvy černý, modrý a kombinace černý – modrý pro malé plemena
 • trixie pro velké plemena i malé plemena – prodejny ve velkých městech (prodejny)

Nejlepší postroj na psa zkušenosti – za jak dlouho si pejsek zvykne?

Z počátku bude možná trochu zmatený, když začnete používat odlišnou techniku. Nebude si jistý, zda má úplnou volnost, když ho na krku nic nezatěžuje. Po pár vycházkách ale zjistí, že je mnohem volnější a necítí se tolik pohybově svázaný obojkem. Rychle si na postroj zvykne a oblíbí si ho.

Je to snadné – profesionální postroje pro psy recenze

Pejsek sám přijde na to, že je to mnohem lepší, než když má obojek, za který ho taháme. Je to pro všechna plemena – pro malé i velké psy. Pejska k tomu můžeme vést od malička, aby si na to vytvořil pozitivní vztah. Nejčastěji se prodává modrý a nebo černý. V nabídce si můžeme vybírat z bohatého výběru od základních postrojů až po ty profesionální.

Oproti obojku je to pro pejska mnohem větší úleva.

Lepší vycházky – elegantní postroje pro psy na běhání

Pejskovi se příjemněji chodí, když není vyvíjen nátlak pouze na jeho krční část. Rovněž se s tímto zbožím bude pejskovi i mnohem lépe běhat.

Volný krk a ortopedické postroje pro psy na tahání

Na pejskovi je vidět úleva, když mu neškubeme za krk, ale váha se přenáší na celé jeho tělo. Výrobek může být i ortopedického charakteru, kdy bere na pejska ohledy.

Postroj pro psa staford a trixie postroj pro psa recenze

Tento druh pomůcky si můžeme vybírat i podle plemen psů. Nejčastěji se však vybírají tyto výrobky podle velikosti pejska, kdy si ho důkladně přeměříme pro zjištění přesných rozměrů.

Celková volnost

Můžeme si všimnout, že je pejsek celkově volnější, když ho netaháme jen za krk.

Pohodlnost především

U obojku mu visí pod krkem karabinka k vodítku. Ale u této konstrukce žádné takové omezení není. Navíc je to vhodné i pro všechny plemena.


Jak vybrat postroj do auta pro psa?

Není to nic složitého a zvládneme to vybrat pro každého chlupáče, se kterým máme v plánu cestovat. Nabídka tohoto zboží je široká a proto je i z čeho vybírat. Pes musí být v autě připoutaný z toho důvodu, aby nepřecházel mezi lidmi v autě. Zároveň má však postroj i funkci bezpečnostní. V případě prudkého zabrzdění by totiž mohl nepřipoutaný pes někoho ohrozit. Horní žebříček nám nabízí mnoho užitečných výrobků různých kategorií.

Bezpečnost pejska v autě je důležitá a neměli bychom to brát na lehkou váhu.
V případě nečekané události je pejsek pevně připoutaný.

Postroj pro psa

Ať se na tuto pomůcku podíváme z jakéhokoliv směru, tak je to pro pejska velmi užitečný výrobek. Jednak mu dobře sedí, neškrtí ho a hlavně mu pomáhá být v bezpečí při jízdě autem. Proto je dobré se dívat už po kvalitnějších výrobcích, aby se měl pejsek dobře. Tato moderní pomůcka mu vydrží mnoho let, takže se nám taková koupě vyplatí a pejsek bude spokojený.

Jak má správně sedět postroj na psa?

Po upnutí celého postroje pejskovi se přesvědčíme o tom, zda vše pevně sedí. Určitě by to nemělo vypadat tím způsobem, že to bude pejska někde škrtit. Musí to být prostě tak akorát a vždy se o tom přesvědčíme, aby se mohl pes aktivně pohybovat a nic ho v pohybu neomezovalo.

Po nasazení pomůcky si psa zkontrolujeme tak, jestli jsme mu to příliš moc neutáhli.

Kvalitní psí postroj do auta (nejlepší psí postroje recenze) – jak vybrat postroj pro psa do auta?

Není to vůbec nic složitého a zvládnete to jednoduchým postupem. Sedněte si vedle svého pejska a popřemýšlejte o tom, jaký je jeho charakter a jakým způsobem hlavně probíhají vaše společné vycházky. Jestli je to spíš pes klidnější a nebo hodně aktivní. Zda vás poslouchá na slovo a nebo si dělá co chce. Jaká je jeho celková velikost a rozměry těla. Následně se začněte rozhlížet po vhodném zboží, aby byl výrobek ideální přesně pro něj. Pro celkové ulehčení jsme vám dali v začátku článku žebříček nejlépe hodnocených postrojů pro psy od jejich majitelů, kde můžete udělat prvotní výběr a v přiloženém odkazu si vyberete konkrétní velikost.

Postroj pro psa do auta by měl být pro pejska pohodlný a žádný postroj pro psa do auta by mu neměl vyloženě překážet. Nastavitelný postroj pro psa do auta má široké uplatnění, kdy můžeme postroj pro psa do auta využít i na další věci. Pohodlný postroj pro psa do auta můžeme využívat i pro běžné vycházky, kdy postroj pro psa do auta nemusíme měnit za ten sportovní. Lepší materiál v kombinaci postroj pro psa do auta nám prokáže svou službu na mnoho let.

Postroj pro psa

Tento druh výrobku se stává moderní pomůckou majitelů psů. Není sice nikde napsáno, že je to povinná výbava pejska, ale pro chlupáče je to mnohem příjemnější, než nosit samotný obojek kolem krku. Zejména pak při sportovních aktivitách to naši čtyřnozí přátelé jistě ocení. Je to pro ně mnohem pohodlnější, než když mají obyčejný obojek, za který je neustále taháme.

Postroj pro psa recenze (profesionální psí postroje diskuze) – oblíbený postroj pro psa do auta

Sepsané zkušenosti od majitelů postrojů a nebo ideálně od chovatelů psů jsou ty nejlepší možné informace, které lze získat o produktu. Dotyční je už totiž mají vyzkoušené a lze si tak ověřit, zda jsou opravdu přínosné a nebo nejsou. To jsme se také snažili pro zákazníky ulehčit a právě z tohoto důvodu vznikla tabulka nejlépe hodnoceného zboží postroj na psy. Snažili jsme se vybrat jen deset kusů, které dostaly nejvíce pozitivních recenzí a nebyly u nich žádné nedostatky. Vycházeli jsme ze zkušeností zákazníků, kteří si zboží zakoupili a vyzkoušeli.

Oblíbené postroje pro psy do auta dokážou pejska i uklidnit. Kvalita postroje pro psy do auta je prostě důležitá.

Postroj pro psa cena a konečné ceny ve výprodeji – levný postroj pro psa do auta (levné postroje pro psy do auta)

U tohoto zboží se pohybujeme v cenové relaci, která není nijak vysoká a i pro začínajícího chovatele pejska není pořízení zboží nijak závratná investice. Kolikrát můžeme natrefit i na zajímavé výprodejové ceny, kdy se potřebuje naskladnit nové zboží a to starší se prodá se zajímavou slevou. Možná jenom nedostaneme tak pěkné barvy, jako je tomu u úplně nových moderních produktů. Ale konkrétně našemu pejskovi to bude stejně jedno. Pro něj bude hlavně důležité, aby ho nikde nic netlačilo a dokázal se pohybovat zcela přirozeně.

Nyní si zde ještě naposledy připomeneme, že máme nahoře žebříček nejlepších postrojů pro psy. Všechny produkty v tabulce vycházejí z pozitivních recenzí a zkušeností od majitelů psů, kteří si je zakoupili a vyzkoušeli. Informace jsme získávali z psích portálů a dalších skupin, kde se chovatelé psů nejraději setkávají a diskutují. Zobrazené zboží v tabulce bylo nejčastěji diskutované zboží z důvodu nejlépe dosaženého bodového hodnocení. Jsou to kvalitní postroje pro psy na dobré úrovni.


Sportovní postroje pro psy a závěr – postroj do auta pro psa xl (levný postroj na psa do auta)

Nejlepší postroje pro psy sportovní můžeme rozeznat již na první pohled, že jsou speciálně upravené takovým způsobem, aby se tah na pejska rozložil po celém těle. Tím potom dochází k úlevě od nadměrného zatěžování konkrétních partií psa jako je například krk. Kvalitní postroj pro psa je velmi oblíbené zboží právě kvůli vysokému pohodlí našeho čtyřnohého mazlíčka. Každá vycházka s ním se pak změní na větší radost z pohybu a volnosti. Nový postroj pro psa dokáže na rozdíl od stále používaného obojku vykouzlit u pejska lepší náladu a sami pak uvidíme i jeho zvýšené nadšení na každodenních procházkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *