Menu Zavřeno

Postroj pro psa

Nejlepší posroj pro psa recenze běžecký kvalitní reflexní ortopedický bezpečnostní hrudní kšíry luxusní tažný na tahání taktický vojensky norský cena

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Kvalitní postroj pro psa se stal dalším oblíbeným vybavením u mnoha majitelů a chovatelů psů. Už dávno neplatí, že se používá jen obojek, vodítko a nebo košík. Vhodné postroje pro psy jsou na nošení mnohem pohodlnější a to i postroj pro psa do auta. K tomu se zároveň i hodí pro spoustu aktivit, které můžeme se svým čtyřnohým přítelem provádět mnohem snadněji. Pak nás ale bude určitě zajímat otázka, jaký postroj pro psa vybrat? Aby byl právě pro našeho chlupáče naprosto ideální a neomezoval ho v žádném pohybu. Žádný strach, všechno si dnes vysvětlíme a podíváme se i na důležité parametry, které by se neměly opomenout při výběru této stále oblíbenější pomůcky pro pejsky.

Postroj pro psa: Žebříček srovnání TOP 10 nejlepších postrojů pro psy podle recenzí, testů a hodnocení zákazníků – popis, parametry, testy

Hned z počátku si představíme žebříček kvalitních postrojů pro psy, které získaly velmi dobré hodnocení od svých majitelů. Do této tabulky jsme vybrali TOP 10 nejlepších psích postrojů s dobrými parametry. Vycházeli jsme z dlouhodobých zkušeností majitelů psů, kteří se podělili o své znalosti s ostatními. Procházeli jsme různá diskusní psí fóra, pročítali jsme portály věnující se pejskům a další skupiny, kde mají lidé rádi psy a pravidelně s nimi provádějí různé venkovní aktivity. Nejlépe hodnocené zboží jsme následně vložili do této tabulky, to je seřazeno od nejoblíbenějších postrojů pro pejsky. Ke každému produktu je přiložený jeden odkaz, kde si můžete zjistit nejlepší ceny postrojů na eshopech a další barevné varianty zboží.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Hunter Postroj Hilo - více barevHunter Hilo postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hurtta Postroj Y Casual - více barevHurtta postroj pro psa Y Casual*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Tre Ponti Postroj pro psa - více barevTre Ponti Postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hurtta postroj pro psa Casual - více barevHurtta postroj pro psa Casual*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Non-stop Dogwear Postroj Line - více barevNon-stop Dogwear Postroj Line prostroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hurtta Weekend Warrior ECO - více barevHurtta Weekend Warrior ECO postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hurtta Weekend Warrior neon - více barevHurtta Weekend Warrior neon postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ruffwear Front Range - více barevRUFFWEAR FRONT RANGE postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Non-stop Dogwear Free Motion - více barevNon-stop Dogwear Free Motion postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ruffwear DoubleBack Harness - více barevRuffwear DoubleBack Harness postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Postroj pro velkého psa

Není to sice úplně zvykem, ale převážně u velkých psů se u jejich výchovy občas setkáváme s menší tvrdohlavostí. Používání běžného obojku a vodítka není pro výcvik psa ideální. Mnohem lepší je pořídit si postroj pro psa, který je k samotnému pejskovi mnohem více ohleduplnější a nijak ho netahá za krk. Nakonec se může pejsek začít obojku i bránit a původní nadšení z vycházky se začne projevovat jako nutné zlo. Při použití postroje se veškerá síla tahu rozloží a psovi nijak nevadí. Nejlepší komplety pro psy jsou vyrobené takovým způsobem, kdy je síla tahu rozložená na velkou plochu.

Běžecký postroj pro psa na běhání

Když chodíme se psem například běhat, tak zejména ze začátku jeho výchovy ho potřebujeme naučit, aby dodržoval správné tempo a zbytečně nás netahal. Takový obojek je pro tuto sportovní aktivitu zcela nevhodný z toho důvodu, že psa neustále tahá za krk. Ale při použití vhodného postroje, se pes časem naučí srovnávat tempo se svým pánem. Najednou totiž zjistí, že se zbytečně unavuje neustálou parou vpřed. Správnými pokyny a vybavením se pes běhání se svým pánem naučí správně.


Ideální výměna za obojek

Klasické obojky jsou už na ústupu a do hry přicházejí postroje pro psy. Ty jsou mnohem šetrnější a u vašeho chlupáče můžete začít pozorovat větší radost z pohybu. Obojek se zaměřuje jen na určitou část krku, ale postroj pro psa využívá mnohem větší plochu.

Postroj pro psa do auta

Využívat ho můžeme i při přepravě psa autem. Pes by měl mít v autě své přesné místo, které bude při jízdě dodržovat. Není možné, aby se během jízdy po autě volně pohyboval a přeskakoval přes sedačky. Stačí jen trocha nepozornosti a nemuselo by to dopadnout dobře.


Důležité zásady pro výběr postroje pro psa

Podívejme se jak vybrat správný postroj pro psa, kdy to nemusí být kolikrát jednoduché. Na našem trhu se jich objevuje velké množství, ale bohužel se nedá říct, že jsou kvalitní úplně všechny. Pořizovací cena by rozhodující být neměla, výrobek nám přece jen vydrží mnoho let. Nejdůležitější je volba materiálu, technologie výroby a konečná kvalita celého kompletu.

 • Materiál – materiál musí být zejména prodyšný a pes by neměl mít pocit, že ho svědí a nebo ho zbytečně zahřívá.
 • Přesné použití – každý postroj pro psa má své využití. Běžná a klidná vycházka má jiné parametry, než když berete psa někam na závody.
 • Pohodlí pro psa – psí postroj musí být velikostí tak akorát a nebo musí mít možnost nastavení. Nesmí nijak omezovat psa v jeho pohybu.
 • Velikost postroje pro psa – vybrána musí být správná velikost, tu docílíme změřením svého psa.
 • Bezpečí – dobré jsou reflexní prvky a zapínání musí být přesné. Nemůže se stát, že se postroj pro psa při jeho aktivitě uvolní.

Kvalitní postroj pro psa ve tvaru Y – postroj pro malého psa

Hodí se spíš už pro klidnější psy, kteří nemají potřebu se někam hnát. Často můžeme vidět i na menších psech, které v jejich pohybu postroj pro psa nijak neomezuje. Procházky s nimi jsou klidnější a pes si venčení užívá a dokáže relaxovat. Tyto výrobky mají i přizpůsobitelné přezky, pomocí kterých se dá nastavit správná velikost pro vašeho psa. Spousta majitelů psů ocení, že se jedná o jednoduché a rychlé nasazování. Po pár vycházkách si i psi snadno zvyknou a s tímto výrobkem se cítí dobře.

Postroje pro psy francouzský buldoček – postroje pro malé psy

Nejsou vyloženě jen na vycházkovou aktivitu, ale dají se nosit i po celý den. Buldoček si rychle zvykne a výrobek ho v ničem neomezuje. Zároveň se dají používat i na méně náročné sporty. Díky měkkému materiálu psa nikde nic netlačí a proto v něm může trávit i více času. Na noc mu ho ale sundávejte, přece jen by nebyl spánek úplně kvalitní. U výrobků pro buldočky bývají většinou už i zabudované reflexní prvky. Přece jen se jedná o menšího psa a ten nemusí být při různých situacích úplně správně a všude vidět.

Reflexní postroj pro psa nejkvalitnější

Každý reflexní prvek na postroji je určitě k dobru. Nikdy totiž nevíte, kdy se může hodit. Zejména v podzimním a zimním období je už dříve tma a odpolední vycházky se psem jsou tak za šera a někdy už i za tmy. Snížená viditelnost může být navíc ještě zapříčiněná i mlhou a nebo deštěm. Nejlepší je vyvarovat se všem možným rizikům a to díky reflexním prvkům, kterých není nikdy dost. Tyto prvky zvýší bezpečnost a hlavně viditelnost vašeho malého chlupáče. Prodávají se i reflexní pásky, které stačí na postroj jen připnout.

Využití reflexních prvků je samozřejmě výhodné i v zimě, kdy už se brzy stmívá. Kolikrát může pes splynout s okolím a je těžké si ho pak všimnout. V zimě jsou také na místě ochranné boty pro psy do sněhu. Psí boty mají protiskluzovou podrážku a tyto botičky tak usnadní mnohem lepší pohyb. A není to jen o pohybu. Kolikrát se v zabydlených oblastech silně solí chodníky a další místa, kdy má pak pejsek problémy s tlapkami. Voděodolné boty pro psy nepropustí žádné směsi z chodníků a pes se tak může pohybovat kdekoliv, aniž by riskoval své packy.

Ortopedický postroj pro psa

U ortopedických postrojů se využívá právě jejich funkce k pomoci našemu pejskovi, pokud už například nemůže na nohy. A nebo je po nějakém zranění, kdy se potřebuje dostat co nejdříve zpět do formy. Na vycházce mu pomáhá zvedací postroj, aby jeho nohy nemusely nést celou váhu těla. Může to sloužit i jako součást tréninku, kdy se snaží získat zpět svou původní sílu. Chce to ale hodně odpočinku, vydatnou stravu a hlavně postupné zvykání si na zátěž.


Pejsek bude živější

Jakmile vyměníte obojek za postroj, tak můžete sami vidět zlepšení aktivity u vašeho chlupatého přítele. Pejsek najednou zjistí, že má větší volnost a už ho neomezuje obepnutí kolem krku. Pro něj je to citelná změna k lepšímu a dochází tak i k aktivnějšímu pohybu. Díky postroji se pak i snadněji upíná sledovací zařízení GPS pro psy. Lokátor GPS umožňuje sledovat psa i na větší vzdálenost a vždy budeme vědět, kde se přesně toulá. Ohledně tohoto přístroje jsme napsali celý GPS článek, kde je vše podrobně vysvětleno.

Bezpečnostní postroj pro psa do auta recenze zkušenosti – nejlepší postroj pro psa do auta recenze

Postroje pro psy do auta jsou velmi důležitou pomůckou při každém cestování. I když je váš pes hodný a při cestě nevyvádí, tak přes to všechno by neměl být v autě jen tak volně na sedadle a nebo někde vedle. Při dnešním provozu, kdy každý někam spěchá, se může stát cokoliv. Postroj pro psa do auta plní funkci bezpečnostní, ale také je to i pro dobro psa. Například při náhlém a prudkém brzdění by se váš pes mohl ocitnout až na předním skle. Proto je mnohem vhodnější opatřit ho postrojem a připoutat na zadní sedadlo, kde má dobrý výhled a zároveň je postaráno i o jeho bezpečí. Nejlepší je však pořídit psovi klec do auta pro psa. Tento výrobek jsme už jednou probírali a v tabulce jsou zobrazeny nejlepší klece – článek s názvem klec pro psa.


Luxusní postroj pro psa do auta – postroj pro psa do auta crash test

Některé lepší a hlavně kvalitnější postroje procházejí i crash testy, zda jsou opravdu kvalitní. Jestli je dobře provedené šití, zda materiál vydrží a další důležité věci. Krom toho se už dnes neřeší jen kvalita, ale i vzhled je v určitých momentech velmi důležitý. Pokud se například majitel psa lépe obléká, tak bude chtít i svému chlupáči pořídit něco lepšího a luxusnějšího.

Hrudní kšíry pro psa do auta – nastavitelné kšíry pro psa (nejoblíbenější postroj pro psa do auta)

Kšíry pro psa jsou důležitým bezpečnostním prvkem při každé cestě autem. Pokud nemáte vyloženě klec pro psa, tak si musíte najít jiné zařízení, které umožní bezpečnou přepravu vašeho psa. Můžete zvolit ještě i přepravku a nebo auto pásy. Postroje do auta se vyrábějí z pevného nylonu, tím brání psovi proti volnému pohybu po celém vozidle, ale zároveň ho i chrání v případě brzdění a nebo nárazu. Celé se to na pejska snadno obléká a vše si můžete dodatečně nastavit. Nakonec připneme sponu a může se jet.

Reflexní kšíry pro psa – luxusní postroje pro psy (profesionální postroj pro psa do auta)

Postroje pro psy na běhání dostaly za poslední roky značné vylepšení. Řeč je hlavně o kvalitním materiálu, ale také o přidaných reflexních prvcích, které se staly velmi důležitou součástí bezpečnostního vybavení. Špatné viditelné podmínky můžou nastat i za deštivého počasí a nebo když se najednou objeví hustá mlha. Pes by měl být zřetelně vidět za každých podmínek. A právě k tomu jsou ideální tyto reflexní prvky. Ty se dají zakoupit i zvlášť a následně je můžete snadno zakomponovat do vycházkového vybavení. Některé komplety se staly určitým způsobem i luxusní po přidání speciálních a dražších materiálů elegantního vzhledu.


Materiál kožený a nebo nylon?

Nedá se to jednoznačně říct, každý chovatel má na to jiný názor. Někteří chovatelé dávají přednost kůži a jiní zase nylonu. Ale i nylon patří k těm populárním materiálům. Jednak je to kvůli dobré ceně a také pak kvůli jeho variabilitě. Vyrábí se v mnoha možnostech, ze kterých si zákazník může vybrat.

Jak vybrat kšíry pro psa trixie puppia hunter xs a xxs – měkké kšíry pro psa

Další postroje pro psy jako jsou například bull, manmat postroj, canicross a další jsou rovněž zajímavé. Musíte ale vždy vědět, co konkrétně pro svého psa vyžadujete. Každá značka vyniká malinko jinými materiály a také zpracováním. Proto je dobré číst popisky u zboží, aby jste měli přesnou představu, co si kupujete. Většinou záleží od psa, pro kterého chcete produkt pořídit. Chvíli popřemýšlejte, jakého charakteru je váš pes a jak s ním zhruba vypadá běžná vycházka. Podle toho si pak lze správně vybrat. V neposlední řadě jsou to pak i právě recenze, kde můžeme zjistit zkušenosti ostatních pejskařů.

Kožené levné kšíry pro psa na míru – nejlepší kšíry pro psa (nejlevnější postroj pro psa do auta)

Pokud by jste vyloženě chtěli, tak lze pořídit i postroje pro psy na míru. Oslovíte konkrétní eshop, který se těmito věcmi zabývá a sdělíte jim vaše přesné požadavky. Dokonce si můžete vybrat i lepší materiály, ze kterých by měla být tato pomůcka vyrobena. Kvalita výrobku bude perfektní, o tom není pochyb. Jde převážně o to, že si můžeme navolit různé věci, které budete na výrobku potřebovat. Velmi často se pak jedná hlavně o přidané reflexní prvky. Zároveň je dobré vědět, že si za takovou službu budeme muset připlatit. Proto nejprve doporučujeme si prohlédnout oblíbené postroje pro psy v horní tabulce, kde je nabídka velmi široká.

Luxusní postroj pro psa se jménem – jak vyrobit kšíry pro psa?

V poslední době začínají být velmi oblíbené postroje pro psy se jménem. Není to nic neobvyklého a ani složitého. Potřebujete si jen najít výrobce, který něco takového umožňuje. Při výrobě se pak pouze navíc přiloží vyrobená jmenovka a ta je pak součástí celého kompletu. Není to jen o jméně, ale můžete si tam nechat doplnit například i telefonní číslo na majitele psa a další věci. Kolikrát se tam doplňuje i adresa a další věci kontaktního charakteru. Když by se chlupáč někde ztratil, tak se nám s vysokou pravděpodobností vrátí v pořádku domů.


Je pohodlnější podšitý a nebo nepodšitý?

I když je podšitý a o něco málo dražší, tak se určitě vyplatí víc. Hodí se tím pádem i na cestování a pro sportovní využití. Při větší námaze psa je pohodlnější na rozdíl od toho nepodšitého. Ten slouží spíš jen pro takové ty běžné vycházky. Pro pejska je nejlepší, když se mu postroj naprosto přizpůsobí a pes ho vůbec nevnímá.

Postroj pro psa do auta

Pes musí být v autě na pevno, kdy se drží na svém místě a po celou dobu cesty se chová ukázněně. Neměli bychom v žádném případě učit psa tomu, že si může během jízdy dělat v autě, co se mu zlíbí. Rovněž bychom měli usměrnit i děti, pokud psa za jízdy zbytečně provokují.


Nejlepší postroj pro psa na koloběžku

Asi vám zde bude jasné, že nelze pořídit úplně běžný komplet pro psa a spoléhat na to, že se spolu budete prohánět na koloběžce a nebo na nějakém jiném sportovně založeném vozítku. Potřebujete výbavu pro psa, která akceptuje aktivní životní styl. Celý komplet je navržený podle zkušeností závodníků a na psa klade minimální odpor. Velmi pečlivě rozkládá váhu a to je hodně důležitá věc při sportovních výkonech. Při běhu pak nejsou nijak omezené nohy a samotný pes pozná úlevu oproti běžným a základním postrojům vycházkového charakteru. Takové psí postroje jsou pak velice žádané.

Tažný postroj pro psa na tahání – postroj pro psa proti tahání

Postroje pro psy na tahání jsou tak velmi důležitou součástí jejich aktivního sportovního života. Tažné postroje pro psy a důkladné rozložení váhy zlepšuje jejich běh a pomáhá jim k lepším výsledkům. Tento druh aktivního kompletu se často používá na koloběžku, běžky, cyklistiku, běh a další sporty. Každý pes je jiný a proto jsou tyto komplety nastavitelné v mnoha směrech. Od nastavení hloubky hrudníku až po délku a šířku zad. Tím je zaručeno, že každému psovi padne úplně přesně.

Top postroj pro psa hurtta weekend warrior, trixie, husky, nonstop, hunter a ramble

Toto jsou nejčastější značky, se kterými se můžete setkat při pořizování zboží pro psy. Vždy se snažte číst popisky zboží, ty toho napoví dost a také recenze od zákazníků jsou značně přínosné. Zajímejte se spíš o jednodušší střihy, pevnější materiál a také lehkost celého kompletu. Aplikace na psa by také nemusela být složitá, kdy mu budete muset všechno několikrát přetahovat přes hlavu a naznačovat mu, jak má pokrčit nohy. Celá instalace by měla proběhnout rychle a hladce, nevybírejte si žádné složité komplikované postroje.

Hrudní postroj pro psa do auta trixie allsafe – postroj pes bezpečnostní do auta

Každý postroj od jiného výrobce může vypadat podobně, ale teprve až při užívání si začneme všímat detailů. Pokud bychom měli k dispozici více různých výrobků a našeho pejska bychom pečlivě sledovali, tak bychom nakonec zjistili, jaké rozdíly mezi některými postroji pro psy jsou. Proto jsme sestavili horní žebříček nejoblíbenějších postrojů pro psy podle zkušeností pejskařů, kdy si sami ohodnotili nejlepší postroje pro psy a my jsme je pak jen zařadili do tabulky.

Nejprodávanější značky

Nezajímáme se o značky, pouze v případě, že to vyloženě chceme. Mnohem lepší je zajímat se o konkrétní produkt a zda jsou s ním ostatní uživatelé spokojení.

Postroj pro psa do auta nastavitelný

Některé výrobky si můžeme i nastavit přesně podle našich představ a tím se dostáváme k zajímavým možnostem. Získáváme tak široké využití těchto pomůcek.

Na eshopech je mnoho položek a produktů

Netočí se to všechno jen o postrojích, ale i o dalších zajímavých věcech pro naše chlupáče. Přidáváme sem menší nápovědu v heslech, která může každému pejskaři pomoci.

 • různé přepravky ochrany a další pomůcky pro cestování – mnoho položek
 • zolux products a například i spreje ochrany proti parazitům, snadná aplikace
 • nejprodávanější zolux věci pro naše mazlíčky, zobrazení na eshopech
 • antiparazitní spreje i pro vás, parse spreje a další zolux pomůcky skladem
 • zajímavé přepravky do auta i přepravky do letadla nebo na delší cesty
 • zolux výrobky i pro další zvířata – zolux zobrazení, čekají vás na eshopu

Jak ho správně čistit?

Není doporučené praní v pračce. Vždy je lepší ruční praní, kde vám postačí mýdlo a k tomu jen teplá voda. Pokud je špína vyloženě zažraná, tak je možné nechat po nějakou dobu ve vodě pro lepší vyčištění. U každého výrobku je většinou napsané, jak by se měl správně čistit a doporučení i podmínky od výrobce, co je vhodné a co už není v případě čištění.

Taktický postroj pro psa K9 s vodítkem

Určitě velmi zajímavým kompletem je i taktický postroj pro typicky výletové nadšence. Je to čistě určeno pro výletníky a dejme tomu trampy. Aby jsme si to mohli více přiblížit, tak si představte, že jdete se svým čtyřnohým přítelem na výšlap do hor a rozhodnete se tam i několik dní přespat. Jako majitel psa sebou máte velký batoh a pes má tento taktický komplet, kam mu můžete dát například baterku, nepromokavé sáčky, malý příbor a další drobné věci, které se již do batohu nevlezou. Prostě jen nějaké drobnosti, které je dobré mít po ruce a pejsek je zvládne mít na zádech.

Vojenské postroje pro psy – postroje pro velké psy

Speciální vojenský tažný postroj na psa na tahání a na běhání má také své kouzlo. Dopředu je ale nutné zdůraznit, že je vyloženě pro psy silné a ty největší. Kteří váš můžou například táhnout na saních a nebo na něčem podobném. Kompletem je v podstatě vesta nebo postroj s batohem malým, ve kterém sebou pes nese několik věcí. Samozřejmě se nejedná o nijak těžké doplňky. Samotná vesta je vyrobena z odolného a nepromokavého materiálu do terénu. Umožňuje také pomocí držadla přenést psa přes složitou překážku. Celý komplet vyniká ve všech směrech pro zvládnutí nejtěžších podmínek v divočině.


Jak je to u štěněte?

U štěňátek je důležité, aby byl výrobek velikostně regulovatelný. Nekupujte nic s vyloženě pevným hrudním pásem. Jakmile pes roste, tak by jste pak museli zakoupit větší. Ideální je proto volně nastavitelný komplet, který si upravujeme podle potřeby rostoucího pejska.


Norský postroj pro psa značkový – kvalitní postroj pro psa do auta diskuze

Kvalitní norské postroje pro psy jsou známy zejména svým snadným oblékáním na psa. Jsou tak vhodné pro každodenní běžné vycházky. Dobrou službu prokáže pohodlné očko, pomocí kterého se pak snadno manipuluje se psem. Komplet obsahuje podšívku z neoprenu, která rychle usychá. Toho můžete využít v létě, kdy se pes může chodit rád koupat. U horního poutka pak můžeme rychle reagovat, když potřebujeme psa při sobě na rychlé zapnutí vodítka. Vyrábí se i v mnoha barevných kombinacích. Hodí se i pro kvalitní vodítko pro psy na pravidelné vycházky.

Tažné postroje pro střední psy – elegantní postroj pro psa do auta

Tažné postroje pro psy jsou oblíbené u sportovně založených jedinců. Pokud se svým chlupáčem rádi běháte a nebo provozujete další sportovní aktivitu, tak potřebujete i lepší výrobek. Při aktivitě vašeho psa mu potřebujete umožnit volný pohyb ramen a zároveň je dobré minimalizovat omezení překážení u celého kompletu. To vše lze nastavit pomocí několika důležitých bodů, které nabízejí kompletní nastavení pro nejlepší možný výkon vašeho psa. Tento koncept postroje na psa používají i služební a záchranní psy, kteří potřebují mít co nejlepší možné vybavení při své službě.

S výcvikem začínáme brzy

Nejlépe uděláme, když našeho pejska učíme poslušnosti již od malička. Pravidelným cvičením ho všechno pomalu učíme, aby si na to mohl zvykat.

Pejsek se rychle učí

Postupem času si pejsek na vše zvyká a začíná správně chápat. Chce to trochu trpělivost a výsledek se brzy dostaví. Nikdy pejska do ničeho nenutíme, vše je to o postupném učení a zvykání si.


Za jak dlouho si pejsek zvykne?

Z počátku bude možná trochu zmatený, když začnete používat odlišnou techniku. Nebude si jistý, zda má úplnou volnost, když ho na krku nic nezatěžuje. Po pár vycházkách ale zjistí, že je mnohem volnější a necítí se tolik pohybově svázaný obojkem. Rychle si na postroj zvykne a oblíbí si ho.

Jak vybrat postroj pro psa do auta?

Není to vůbec nic složitého a zvládnete to jednoduchým postupem. Sedněte si vedle svého pejska a popřemýšlejte o tom, jaký je jeho charakter a jakým způsobem hlavně probíhají vaše společné vycházky. Jestli je to spíš pes klidnější a nebo hodně aktivní. Zda vás poslouchá na slovo a nebo si dělá co chce. Jaká je jeho celková velikost a rozměry těla. Následně se začněte rozhlížet po zboží, aby byl postroj pro psa ideální přesně pro něj. Pro celkové ulehčení jsme vám dali v začátku článku žebříček nejlépe hodnocených postrojů pro psy od jejich majitelů, kde můžete udělat prvotní výběr a v přiloženém odkazu si vyberete konkrétní velikost.

Postroj pro psa do auta by měl být pro pejska pohodlný a žádný postroj pro psa do auta by mu neměl vyloženě překážet. Nastavitelný postroj pro psa do auta má široké uplatnění, kdy můžeme postroj pro psa do auta využít i na další věci. Pohodlný postroj pro psa do auta můžeme využívat i pro běžné vycházky, kdy postroj pro psa do auta nemusíme měnit za ten sportovní. Lepší materiál v kombinaci postroj pro psa do auta nám prokáže svou službu na mnoho let.

Postroj pro psa recenze – oblíbený postroj pro psa do auta

Sepsané zkušenosti od majitelů postrojů a nebo ideálně od chovatelů psů jsou ty nejlepší možné informace, které lze získat o produktu. Dotyční je už totiž mají vyzkoušené a lze si tak ověřit, zda jsou opravdu přínosné a nebo nejsou. To jsme se také snažili pro zákazníky ulehčit a právě z tohoto důvodu vznikla tabulka nejlépe hodnoceného zboží postroj na psy. Snažili jsme se vybrat jen deset kusů, které dostaly nejvíce pozitivních recenzí a nebyly u nich žádné nedostatky. Vycházeli jsme ze zkušeností zákazníků, kteří si zboží zakoupili a vyzkoušeli.


Postroj pro psa ceny a konečná cena ve výprodeji – levný postroj pro psa do auta

U tohoto zboží se pohybujeme v cenové relaci, která není nijak vysoká a i pro začínajícího chovatele psa není pořízení postroje nijak závratná investice. Kolikrát můžeme natrefit i na zajímavé výprodejové ceny, kdy se potřebuje naskladnit nové zboží a to starší se prodá se zajímavou slevou. Možná jenom nedostaneme tak pěkné barvy, jako je tomu u úplně nových moderních produktů. Ale konkrétně našemu pejskovi to bude stejně jedno. Pro něj bude hlavně důležité, aby ho nikde nic netlačilo a dokázal se pohybovat zcela přirozeně.

Nyní vám zde ještě naposledy připomeneme, že máme nahoře žebříček nejlepších postrojů pro psy. Všechny produkty v tabulce vycházejí z nejvíce pozitivních recenzí a zkušeností od majitelů psů, kteří si je zakoupili a vyzkoušeli. Informace jsme získávali z psích portálů a dalších skupin, kde se chovatelé psů nejraději setkávají a diskutují. Zobrazené zboží postroj pro psa v tabulce bylo nejčastěji diskutované zboží z důvodu nejlépe dosaženého bodového hodnocení. Jsou to kvalitní postroje pro psy na dobré úrovni.


Sportovní postroje pro psy a závěr – postroj do auta pro psa xl

Nejlepší postroje pro psy sportovní můžeme rozeznat již na první pohled, že jsou speciálně upravené takovým způsobem, aby se tah na psa rozložil po větší ploše. Tím potom dochází k úlevě od zatěžování konkrétních partií psa. Kvalitní postroj pro psa je velmi oblíbené zboží právě kvůli vysokému pohodlí vašeho čtyřnohého mazlíčka. Každá vycházka s ním se pak změní na větší radost z pohybu a volnosti. Nový postroj pro psa dokáže na rozdíl od stále používaného obojku vykouzlit u psa lepší náladu a sami pak uvidíte i jeho zvýšenou vitalitu na každodenních procházkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *