Menu Zavřeno

Postroj pro psa

Nejlepší posroj pro psa recenze běžecký kvalitní reflexní ortopedický bezpečnostní hrudní kšíry luxusní tažný na tahání taktický vojensky norský cena

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Kvalitní postroj pro psa se stal dalším oblíbeným vybavením u mnoha majitelů a chovatelů psů. Už dávno neplatí, že se používá jen obojek, vodítko a nebo košík. Vhodné postroje pro psy jsou na nošení mnohem pohodlnější. K tomu se zároveň i hodí pro spoustu aktivit, které pak můžeme se svým čtyřnohým přítelem provádět. Pak nás ale bude určitě zajímat otázka, jaký postroj pro psa vybrat? Aby byl právě pro našeho chlupáče naprosto ideální a neomezoval ho v žádném pohybu. Žádný strach, všechno si dnes vysvětlíme a podíváme se i na důležité parametry, které by se neměly opomenout při výběru této stále oblíbenější pomůcky pro pejsky.

Postroj pro psa: Žebříček srovnání TOP 10 nejlepších postrojů pro psy podle recenzí, testů a hodnocení zákazníků – popis, parametry, testy

Hned z počátku si představíme žebříček kvalitních postrojů pro psy, které získaly velmi dobré hodnocení od svých majitelů. Do této tabulky jsme vybrali TOP 10 nejlepších psích postrojů s dobrými parametry. Vycházeli jsme z dlouhodobých zkušeností majitelů psů, kteří se podělili o své znalosti s ostatními. Procházeli jsme různá diskusní psí fóra, pročítali jsme portály věnující se pejskům a další skupiny, kde mají lidé rádi psy. Nejlépe hodnocené zboží jsme následně vložili do této tabulky, to je seřazeno od nejlevnějších postrojů pro pejsky. Ke každému produktu je přiložený jeden odkaz, kde si můžete zjistit nejlepší ceny postrojů.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Hunter Postroj Hilo - více barevHunter Hilo postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hurtta Postroj Y Casual - více barevHurtta postroj pro psa Y Casual*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Tre Ponti Postroj pro psa - více barevTre Ponti Postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hurtta postroj pro psa Casual - více barevHurtta postroj pro psa Casual*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Non-stop Dogwear Postroj Line - více barevNon-stop Dogwear Postroj Line prostroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hurtta Weekend Warrior ECO - více barevHurtta Weekend Warrior ECO postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hurtta Weekend Warrior neon - více barevHurtta Weekend Warrior neon postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ruffwear Front Range - více barevRUFFWEAR FRONT RANGE postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Non-stop Dogwear Free Motion - více barevNon-stop Dogwear Free Motion postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ruffwear DoubleBack Harness - více barevRuffwear DoubleBack Harness postroj pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Postroj pro velkého psa

Není to sice úplně zvykem, ale převážně u velkých psů se u jejich výchovy občas setkáváme s malou tvrdohlavostí. Používání běžného obojku a vodítka není pro výcvik psa ideální. Mnohem lepší je pořídit si postroj pro psa, který je k samotnému pejskovi mnohem více ohleduplnější a nijak ho netahá za krk. Nakonec se může pejsek začít obojku i bránit a původní nadšení z vycházky se začne projevovat jako nutné zlo. Při použití postroje se veškerá síla rozloží a psovi nijak nevadí. Nejlepší komplety pro psy jsou rozložené takovým způsobem, kdy je síla tahu vynaložená na velkou plochu.

Běžecký postroj pro psa na běhání

Když chodíme se psem například běhat, tak zejména ze začátku jeho výchovy ho potřebujeme naučit, aby dodržoval správné tempo a zbytečně nás netahal. Takový obojek je pro tuto sportovní aktivitu zcela nevhodný z toho důvodu, že psa neustále tahá za krk. Ale při použití vhodného postroje, se pes časem naučí srovnávat tempo se svým pánem. Najednou totiž zjistí, že se zbytečně unavuje neustálou parou vpřed. Správnými pokyny se pes běhání se svým pánem naučí správně.

Ideální výměna za obojek

Klasické obojky jsou už na ústupu a do hry přicházejí postroje pro psy. Ty jsou mnohem šetrnější a u vašeho chlupáče můžete začít pozorovat větší radost z pohybu. Obojek se zaměřuje jen na určitou část krku, ale postroj pro psa využívá mnohem větší plochu.

Důležité zásady pro výběr postroje pro psa

Podívejme se jak vybrat správný postroj pro psa, kdy to nemusí být kolikrát jednoduché. Na našem trhu se jich objevuje velké množství, ale bohužel se nedá říct, že jsou kvalitní úplně všechny. Pořizovací cena by rozhodující být neměla, výrobek nám přece jen vydrží mnoho let.

  • Materiál – materiál musí být zejména prodyšný a pes by neměl mít pocit, že ho svědí a nebo ho zbytečně zahřívá.
  • Přesné použití – každý postroj pro psa má své využití. Běžná a klidná vycházka má jiné parametry, než když berete psa někam na závody.
  • Pohodlí pro psa – psí postroj musí být velikostí tak akorát a nebo musí mít možnost nastavení. Nesmí nijak omezovat psa v jeho pohybu.
  • Velikost postroje pro psa – vybrána musí být správná velikost, tu docílíme změřením svého psa.
  • Bezpečí – dobré jsou reflexní prvky a zapínání musí být přesné. Nemůže se stát, že se postroj pro psa při jeho činnosti uvolní.

Kvalitní postroj pro psa ve tvaru Y – postroj pro malého psa

Hodí se spíš už pro klidnější psy, kteří nemají potřebu se někam hnát. Často můžeme vidět i na menších psech, které v jejich pohybu postroj pro psa nijak neomezuje. Procházky s nimi jsou klidnější a pes si venčení užívá a dokáže relaxoval. Tyto výrobky mají i přizpůsobitelné přezky, pomocí kterých se dá nastavit správná velikost pro vašeho psa. Spousta majitelů psů ocení, že se jedná o jednoduché a rychlé nasazování. Po pár vycházkách si i psi snadno zvyknou a s tímto výrobkem se cítí dobře.

Postroje pro psy francouzský buldoček – postroje pro malé psy

Nejsou vyloženě jen na vycházkovou aktivitu, ale dají se nosit i po celý den. Buldoček si na něj rychle zvykne a postroj pro psa ho v ničem neomezuje. Zároveň se dají používat i na méně náročné sporty. Díky měkkému materiálu psa nikde nic netlačí a proto v něm může trávit i více času. Na noc mu ho ale sundávejte, přece jen by nebyl spánek úplně kvalitní. U výrobků pro buldočky bývají většinou už i zabudované reflexní prvky. Přece jen se jedná o menšího psa a ten nemusí být při různých situacích úplně správně vidět.

Reflexní postroj pro psa nejkvalitnější

Každý reflexní prvek na postroji je určitě k dobru. Nikdy totiž nevíte, kdy se může hodit. Zejména v podzimním a zimním období je už dříve tma a odpolední vycházky se psem jsou tak za šera a někdy už i za tmy. Snížená viditelnost může být navíc ještě zapříčiněná i mlhou a nebo deštěm. Nejlepší je vyvarovat se všem možným rizikům a to díky reflexním prvkům, kterých není nikdy dost. Tyto prvky zvýší bezpečnost a hlavně viditelnost vašeho malého chlupáče. Prodávají se i reflexní pásky, které stačí na postroj jen připnout.

Využití reflexních prvků je samozřejmě výhodné i v zimě, kdy už se brzy stmívá. Kolikrát může pes splynout s okolím a je těžké si ho pak všimnout. V zimě jsou také na místě ochranné boty pro psy do sněhu. Mají protiskluzovou podrážku a tyto botičky tak usnadní mnohem lepší pohyb. A není to jen o pohybu. Kolikrát se v zabydlených oblastech silně solí chodníky a další místa, kdy má pak pejsek problémy s tlakpami. Voděodolné boty pro psy nepropustí žádné směsy z chodníků a pes se tak může pohybovat kdekoliv, aniž by riskoval své packy.

Ortopedický postroj pro psa

U ortopedických postrojů se využívá právě jejich funkce k pomoci našemu pejskovi, pokud už například nemůže na nohy. A nebo je po nějakém zranění, kdy se potřebuje dostat co nejdříve zpět do formy. Na vycházce mu pomáhá zvedací postroj, aby jeho nohy nemusely nést celou váhu těla. Může to sloužit i jako součást tréninku, kdy se snaží získat zpět svou původní sílu. Chce to ale hodně odpočinku, vydatnou stravu a hlavně postupné zvykání si na zátěž.

Pejsek bude živější

Jakmile vyměníte obojek za postroj, tak můžete sami vidět zlepšení aktivity u vašeho chlupatého přítele. Pejsek najednou zjistí, že má větší volnost a už ho neomezuje obepnutí kolem krku. Pro něj je to citelná změna k lepšímu a dochází tak i k aktivnějšímu pohybu. Díky postroji se pak i snadněji upíná sledovací zařízení GPS pro psy. Lokátor GPS umožňuje sledovat psa i na větší vzdálenost a vždy budeme vědět, kde se přesně toulá.

Bezpečnostní postroj pro psa do auta recenze

Postroje pro psy do auta jsou velmi důležitou pomůckou při každém cestování. I když je váš pes hodný a při cestě nevyvádí, tak přes to všechno by neměl být v autě jen tak volně na sedadle a nebo někde vedle. Při dnešním provozu, kdy každý někam spěchá, se může stát cokoliv. Postroj pro psa do auta plní funkci bezpečnostní, ale také je to i pro dobro psa. Například při náhlém a prudkém brzdění by se váš pes mohl ocitnout až na předním skle. Proto je mnohem vhodnější opatřit ho postrojem a připoutat na zadní sedadlo, kde má dobrý výhled a zároveň je postaráno i o jeho bezpečí.

Hrudní kšíry pro psa do auta – nastavitelné kšíry pro psa

Kšíry pro psa jsou důležitým bezpečnostním prvkem při každé cestě autem. Pokud nemáte vyloženě klec pro psa, tak si musíte najít jiné zařízení, které umožní bezpečnou přepravu vašeho psa. Můžete zvolit ještě i přepravku a nebo auto pásy. Postroje do auta se vyrábějí z pevného nylonu, tím brání psovi proti volnému pohybu po celém vozidle, ale zároveň ho i chrání v případě brzdění a nebo nárazu. Celé se to na pejska snadno obléká a vše si můžete dodatečně nastavit. Nakonec připneme sponu a může se jet.

Reflexní kšíry pro psa – luxusní postroje pro psy

Postroje pro psy na běhání dostaly za poslední roky značné vylepšení. Řeč je hlavně o kvalitním materiálu, ale také o přidaných reflexních prvcích, které se staly velmi důležitou součástí bezpečnostního vybavení. Nejsou určené pro používání vyloženě v nočních hodinách, ale špatné viditelné podmínky můžou nastat i za deštivého počasí a nebo když se najednou objeví hustá mlha. Pes by měl být zřetelně vidět za každých podmínek. A právě k tomu jsou ideální tyto reflexní prvky. Ty se dají zakoupit i zvlášť a následně je můžete snadno zakomponovat do vycházkového vybavení. Některé komplety se staly určitým způsobem i luxusní po přidání speciálních a drahých materiálů.

Materiál kožený a nebo nylon?

Kožený materiál je o poznání dražší a také má bohužel horší odolnost při nepříznivém počasí. Zatímco nylon patří k těm populárním materiálům. Jednak je to kvůli dobré ceně a také pak kvůli jeho variabilitě. Vyrábí se v mnoha možnostech, ze kterých si zákazník může vybrat.

Jak vybrat kšíry pro psa trixie puppia hunter xs a xxs superzoo – měkké kšíry pro psa

Další postroje pro psy jako jsou bull, manmat postroj, canicross a další jsou rovněž zajímavé. Musíte ale vždy vědět, co konkrétně pro svého psa vyžadujete. Každá značka vyniká malinko jinými materiály a také zpracováním. Proto je dobré číst popisky u zboží, aby jste měli přesnou představu, co si kupujete. Většinou záleží od psa, pro kterého chcete produkt pořídit. Chvíli popřemýšlejte, jakého charakteru je váš pes a jak s ním zhruba vypadá běžná vycházka. Podle toho si pak lze správně vybrat.

Kožené levné kšíry pro psa na míru – nejlepší kšíry pro psa

Pokud by jste vyloženě chtěli, tak lze pořídit i postroje pro psy na míru. Oslovíte konkrétní firmu, která se těmito věcmi zabývá a sdělíte jim vaše přesné požadavky. Dokonce si můžete vybrat i lepší materiály, ze kterých by měla být tato pomůcka vyrobena. Kvalita výrobku bude perfektní, o tom není pochyb. Jde převážně o to, že pro takovou zakázku přímo na míru budete muset sáhnout hlouběji do kapes. Nejedná se o vůbec levnou záležitost, ale i tak tuto službu někteří chovatelé rádi využívají.

Luxusní postroj pro psa se jménem – jak vyrobit kšíry pro psa?

V poslední době začínají být velmi oblíbené postroje pro psy se jménem. Není to nic neobvyklého a ani složitého. Potřebujete si jen najít výrobce, který něco takového umožňuje. Při výrobě se pak pouze navíc přiloží vyrobená jmenovka a ta je pak součástí celého kompletu. Není to jen o jméně, ale můžete si tam nechat doplnit například i telefonní číslo na majitele psa a další věci. Dříve se psala i adresa bydliště, ale nyní se už jen udává jméno psa a telefonní číslo. Když by se chlupáč někde ztratil, tak se dá telefon dobře přečíst i z metrové dálky.

Je pohodlnější podšitý a nebo nepodšitý?

I když je podšitý postroj pro psa o něco málo dražší, tak se určitě vyplatí víc. Hodí se tím pádem i na cestování a pro sportovní využití. Při větší námaze psa je pohodlnější na rozdíl od toho nepodšitého. Ten slouží spíš jen pro takové ty běžné vycházky.

Nejlepší postroj pro psa na koloběžku

Asi vám zde bude jasné, že nelze pořídit úplně běžný komplet pro psa a spoléhat na to, že se spolu budete prohánět na koloběžce a nebo na nějakém jiném sportovně založeném vozítku. Potřebujete výbavu pro psa, která akceptuje aktivní životní styl. Celý komplet je navržený podle zkušeností závodníků a na psa klade minimální odpor. Velmi pečlivě rozkládá váhu a to je hodně důležitá věc při sportovních výkonech. Při běhu pak nejsou nijak omezené nohy a samotný pes pozná úlevu oproti běžným a základním postrojům vycházkového základu. Takové psí postroje jsou pak velice žádané.

Tažný postroj pro psa na tahání – postroj pro psa proti tahání

Postroje pro psy na tahání jsou tak velmi důležitou součástí jejich aktivního sportovního života. Tažné postroje pro psy a důkladné rozložení váhy zlepšuje jejich běh a pomáhá jim k lepším výsledkům. Tento druh aktivního kompletu se často používá na koloběžku, běžky, cyklistiku, běh a další sporty. Každý pes je jiný a proto jsou tyto komplety tahací postroj pro psa nastavitelné v mnoha směrech. Od nastavení hloubky hrudníku až po délku a šířku zad. Tím je zaručeno, že každému psovi padne úplně přesně.

Top postroj pro psa hurtta weekend warrior, superzoo, trixie, husky, nonstop, hunter a ramble

Toto jsou všechno značky, se kterými se můžete setkat při pořizování zboží pro psy. Vždy se snažte číst popisky zboží, ty toho napoví dost a také recenze od zákazníků bývají značně přínosné. Zajímejte se spíš o jednodušší střihy, pevnější materiál a také lehkost celého kompletu. Aplikace na psa by také nemusela být složitá, kdy mu budete muset všechno několikrát přetahovat přes hlavu a naznačovat mu, jak má pokrčit nohy. Celá instalace by měla proběhnout rychle a hladce, nevybírejte si žádné složité komplikovanosti.

Hrudní postroj pro psa bazar

Nejčastěji jsou to postroje pro psy Brno, kde frčí asi největší bazarový prodej výbavy pro psa. Ono je to sice lákavé, kdy by mohl člověk ušetřit nějakou tu korunu, ale lepší je si nic z druhé ruky nekupovat. Původní majitel může sice slíbit, že byl jeho komplet použitý pouze dvakrát. Ale vy nemůžete mít vůbec žádné tušení, jak tomu ve skutečnosti bylo. Některé součástky už nemusí držet pevný tvar a nebo můžou být i vychozené důležité spojovací očka a jiné věci. Nejlepší řešení je zakoupit úplně nový postroj pro psa a člověk má pak lehčí spaní i se svým chlupáčem.

Jak ho správně čistit?

Není doporučené praní v pračce. Vždy je lepší ruční praní, kde vám postačí mýdlo pro psa a k tomu jen teplá voda. Pokud je špína vyloženě zažraná, tak je možné nechat po nějakou dobu ve vodě pro lepší vyčištění.

Taktický postroj pro psa K9 s vodítkem

Určitě velmi zajímavým kompletem je i taktický postroj pro typicky výletové nadšence. Netýká se to vůbec žádné sportovní aktivity, je to čistě určeno pro výletníky a dejme tomu trampy. Aby jsme si to mohli více přiblížit, tak si představte, že jdete se svým čtyřnohým přítelem na výšlap do hor a rozhodnete se tam i několik dní přespat. Jako majitel psa sebou máte velký batoh a pes má tento taktický komplet, kam mu můžete dát například baterku, nepromokavé sáčky, malý příbor a další drobné věci, které se již do batohu nevlezou. Prostě jen nějaké drobnosti, které je dobré mít po ruce.

Vojenské postroje pro psy – postroje pro velké psy

Speciální vojenský tažný postroj na psa na tahání a na běhání má také své kouzlo. Dopředu je ale nutné zdůraznit, že je vyloženě pro psy silné a ty největší. Kteří váš můžou například táhnout na saních a nebo na něčem podobném. Kompletem je v podstatě vesta nebo postroj s batohem malým, ve které sebou pes nese několik věcí. Samozřejmě se nejedná o nijak těžké doplňky. Samotná vesta je vyrobena z odolného a nepromokavého materiálu do terénu. Umožňuje také pomocí držadla přenést psa přes složitou překážku. Celý komplet vyniká ve všech směrech pro zvládnutí nejtěžších podmínek v divočině. Ale někdy může být brán i jako postroj na obranu.

Jak je to u štěněte?

U štěňátek je důležité, aby byl postroj pro psa velikostně regulovatelný. Nekupujte nic s vyloženě pevným hrudním pásem. Jakmile pes roste, tak by jste pak museli zakoupit větší. Ideální je proto volně nastavitelný komplet.

Norský postroj pro psa značkový

Kvalitní norské postroje pro psy jsou známy zejména svým snadným oblékáním na psa. Jsou tak vhodné pro každodenní běžné vycházky. Dobrou službu prokáže pohodlné očko, pomocí kterého se pak snadno manipuluje se psem. Komplet obsahuje podšívku z neoprenu, která rychle usychá. Toho můžete využít v létě, kdy se pes může chodit rád koupat. U horního poutka pak můžeme rychle reagovat, když potřebujeme psa při sobě na rychlé zapnutí vodítka. Vyrábí se i v mnoha barevných kombinacích. Hodí se i pro kvalitní vodítko pro psy na pravidelné vycházky.

Tažné postroje pro střední psy

Tažné postroje pro psy jsou oblíbené u sportovně založených jedinců. Pokud se svým chlupáčem rádi běháte a nebo provozujete další sportovní aktivitu, tak potřebujete i lepší postroj pro psa. Při aktivitě vašeho psa mu potřebujete umožnit volný pohyb ramen a zároveň je dobré minimalizovat omezení překážení u celého kompletu. To vše lze nastavit pomocí několika důležitých bodů, které nabízejí kompletní nastavení pro nejlepší možný výkon vašeho psa. Tento koncept postroje na psa používají i služební a záchranní psy, kteří potřebují mít co nejlepší možné vybavení při své službě.

Za jak dlouho si pejsek zvykne?

Z počátku bude možná trochu zmatený, když začnete používat odlišnou techniku. Nebude si jistý, zda má úplnou volnost, když ho na krku nic nezatěžuje. Po pár vycházkách ale zjistí, že je mnohem volnější a necítí se tolik pohybově svázaný obojkem.

Jak vybrat postroj pro psa?

Není to vůbec nic složitého a zvládnete to jednoduchým postupem. Sedněte si vedle svého pejska a popřemýšlejte o tom, jaký je jeho charakter a jakým způsobem hlavně probíhají vaše společné vycházky. Jestli je to spíš pes klidnější a nebo hodně aktivní. Zda vás poslouchá na slovo a nebo si dělá co chce. Jaká je jeho celková velikost a rozměry těla. Následně se začněte rozhlížet po zboží, aby byl postroj pro psa ideální přesně pro něj. Pro celkové ulehčení jsme vám dali v začátku článku žebříček nejlépe hodnocených postrojů pro psy od jejich majitelů, kde můžete udělat prvotní výběr a v přiloženém odkazu si vyberete konkrétní velikost.

Postroj pro psa recenze

Sepsané zkušenosti od majitele postroje a nebo ideálně od chovatele psů jsou ty nejlepší možné informace, které lze získat o produktu. Dotyční je už totiž mají vyzkoušené a lze si tak ověřit, zda jsou opravdu přínosné a nebo nejsou. To jsme se také snažili pro zákazníky ulehčit a právě z tohoto důvodu vznikla tabulka nejlépe hodnoceného zboží postroj na psy. Snažili jsme se vybrat jen deset kusů, které dostaly nejvíce pozitivních recenzí a nebyly u nich žádné nedostatky. Vycházeli jsme ze zkušeností zákazníků, kteří si zboží zakoupili a vyzkoušeli.

Postroj pro psa ceny a konečná cena ve výprodeji

U tohoto zboží se pohybujeme v cenové relaci, která není nijak vysoká a i pro začínajícího chovatele psa není pořízení postroje nijak závratná investice. Kolikrát můžeme natrefit i na zajímavé výprodejové ceny, kdy se potřebuje naskladnit nové zboží a to starší se tak prodá s výraznou slevou. Možná jenom nedostaneme tak pěkné barvy, jako je tomu u úplně nových produktů. Ale konkrétně našemu pejskovi to bude stejně jedno. Pro něj bude hlavně důležité, aby ho nikde nic netlačilo a dokázal se pohybovat zcela přirozeně.

Nyní vám zde ještě naposledy připomeneme, že máme nahoře žebříček nejlepších postrojů pro psy. Všechny produkty v tabulce vycházejí z nejvíce pozitivních recenzí a zkušeností od majitelů psů, kteří si je zakoupili a vyzkoušeli. Informace jsme získávali z psích portálů a dalších skupin, kde se chovatelé psů nejraději setkávají a diskutují. Zobrazené zboží postroj pro psa v tabulce bylo nejčastěji diskutované zboží z důvodu nejlépe dosaženého bodového hodnocení. Jsou to kvalitní postroje pro psy na skvělé úrovni.

Sportovní postroje pro psy a závěr

Nejlepší postroje pro psy sportovní můžeme rozeznat již na první pohled, že jsou speciálně upravené takovým způsobem, aby se tah na psa rozložil po větší ploše. Tím potom dochází k úlevě od zatěžování konkrétních míst psa. Kvalitní postroj pro psa je velmi oblíbené zboží právě kvůli vysoké šetrnosti vašeho čtyřnohého mazlíčka. Každá vycházka s ním se pak změní na větší radost z pohybu a volnosti. Nový postroj pro psa dokáže na rozdíl od stále používaného obojku vykouzlit u psa lepší náladu a sami pak uvidíte i jeho zvýšenou vitalitu na každodenních procházkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *