Menu Zavřeno

Rukavice na motorku

Rukavice na motorku srovnání nejlepší analýzy recenze parametry žebříček top 10 produktů moto

Rukavice na motorku patří k jednomu ze základních vybavení, aby byla naše jízda co nejvíce bezpečná. Při každé vyjížďce je určitá šance, že se nám i při malé nepozornosti může něco stát a proto je nejlepší mít všechny ochranné pomůcky. V dnešním článku pomineme věci jako jsou boty, helma a další ochranné pomůcky. Zaměříme se dnes pouze a jen na rukavice na motorku. Rukavice patří rovněž k velmi důležité výbavě a při výběru je nutno dbát na určité parametry. Moto rukavice musí především ochránit vaše prsty a ruce v případě, že by došlo k pádu. Ideální jsou motorkářské rukavice z kůže a nebo také z lepší textilie. To vše si dnes v článku probereme a ukážeme si pár kvalitních produktů.

Rukavice na motorku: Žebříček TOP 10 nejlepších rukavic na motorku podle recenzí zákazníků

Přímo v této tabulce najdete náš výběr nejlepších motorkářských rukavic. Všechny jsme je vybrali pečlivou analýzou uživatelských recenzí na různých portálech a specializovaných fórech s motorkářským obsahem. Díky tomu jsme pro naše čtenáře vybrali TOP 10 rukavic na motorku. U každého produktu si můžete rozkliknout přidaný odkaz a podívat se na další důležité informace, jako je například cena, další recenze a nebo dostupnost v eshopech. Tyto produkty v tabulce byly vybrány jako nejlepší moto rukavice, o kterých psali své recenze jejich dlouhodobý uživatelé. My jsme jen dali vše dohromady, aby vyšla tato tabulka.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
W-Tec TalhofW-Tec Talhof rukavice na motorku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
W-Tec Supreme Evo 20401W-Tec Supreme Evo 20401 rukavice na motorku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
W-Tec RadoonW-Tec Radoon rukavice na motorku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Rebelhorn Gap IIRebelhorn Gap II rukavice na motorku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Rebelhorn Opium IIRebelhorn Opium II rukavice na motorku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Roleff FranfurktRoleff Franfurkt rukavice na motorku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Alpinestars Stella SP-8Alpinestars Stella SP-8 rukavice na motorku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Lookwell SniperLookwell Sniper rukavice na motorku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Knox HandroidKnox Handroid rukavice na motorku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Knox Handroid IVKnox Handroid IV rukavice na motorku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Rukavice na motorku pánské

Pánské rukavice na motorku jsou jedním z důležitých ochranných pomůcek při každé jízdě. Někdo může tvrdit, že moto rukavice nepotřebuje, není to ale úplně dobrý nápad. Snadno se může stát, že někde nešikovně upadnete a nemusí to být ani ve vysoké rychlosti. Při pádu jsou to ale právě ruce, které většinou slouží jako první brzdící jednotka a právě proto jsou rukavice důležitým ochranným prvkem na motorku. Nemusíte mít zrovna nejdražší rukavice z obchodu, ale lepší je mít aspoň nějaké, než vůbec žádné a riskovat tak svoje ruce. Najde se i pár motorkářů, kteří používají fotbalové rukavice brankářské. Jsou sice hodně podobné těm na motorku, ale jinak jsou absolutně nevyhovující.

Rukavice na motorku dámské

Nesmíme samozřejmě ani zapomenout na naše drahé polovičky, kdy dámské rukavice na motorku jsou přece jenom o něco menší. Dámské moto rukavice rovněž chrání například proti nárazu hmyzu, dešti a nepříjemnému větru. Zejména dámy by si neměly vybírat rukavice podle barevnosti a celkového vzhledu, ale mějte na paměti, že rukavice mají především chránit vaše něžné ruce. Jedná se o funkční uložení prstů, kdy se cítíte pohodlně a zároveň máte dobrý cit v prstech.

Jaké jsou další možnosti

Dnes si zejména vybíráme rukavice a zbytek moto výbavy hlavně podle toho, jaké využití pro ně budeme mít. Důležitou roli také hraje náš jízdní styl. Ideální je mít rukavice do počasí teplejšího a ty druhé do chladnějších podmínek.

Jízda bez rukavic

Stále jsou mezi námi i takový motorkáři, kteří jezdí zásadně bez rukavic. Není to ale úplně správné a to zejména z pohledu bezpečnosti. Pokud dojde k pádu a nemusí to být ani vysoká rychlost, tak se člověk automaticky začne zachytávat právě pomocí rukou a dlaní. A co teprve když se něco stane ve vyšší rychlosti.

Bezprsté

U rukavic bezprstých jsme si už sice o něco málo polepšili, ale stále to není úplně bezpečné. Přece jenom stále riskujeme své prsty a ideální je mít rukavice pro ochranu celé ruky. Každopádně, bezprsté rukavice jsou už lepší, než nemít vůbec žádné.

Dlouhé

A zde se již dostáváme k plnohodnotné ochranně celé ruky. Navíc ještě mají další chrániče v podobě ochrany kloubů, přidaný extra materiál na dlaních a zápěstí. Tyto rukavice jsou již bezpečné a dokážou ochránit celou ruku.

Off-roadové motocyklové

Tento produkt je už určen pro jízdu mimo silnici, kde je naším hlavním nepřítelem špína, hlína a bahno. Rukavice jsou pohodlné s ventilačními otvory. Nejezdíme ve vysokých rychlostech a proto bývají lehké a motorka se s nimi snadno ovládá.

Silniční

Tady se už dostáváme k ochraně jezdce při pádu na tvrdou silnici. Vyrábějí se z kůže, jsou silnějšího charakteru a využívají se za každého počasí. Ochrana u těchto rukavic je již dosti rozmanitá.

Závodní

Úplně to nejhorší, co se může stát, je pád na tvrdý povrch ve velmi vysoké rychlosti. A proto se tyto rukavice vyrábějí jen z těch nejlepších možných materiálů. Pravidelně se na nich testuje nejmodernější technologie a jsou u nich použity nejnovější protektory prvotřídní kvality. Ventilační systém je řešený na výbornou, snadno se s nimi ovládá motorka a jsou pohodlné.

Letní rukavice na motorku

Letní moto rukavice jsou zejména lehké a prodyšné. Což samozřejmě oceníte v horkých letních dnech, kdy se vám nebudou potit ruce. Někteří motorkáři v těch největších vedrech jezdí bez rukavic právě proto, aby zabránili pocení rukou. Tohle ale není vůbec dobrý nápad. Nikdy totiž nevíte, co se může stát. I při menším pádu to vždy odnesou ruce a nemá smysl něco takového riskovat. Výběr letních rukavic je široké spektrum a každý si může najít svůj produkt, který mu bude vyhovovat.

Rukavice na motorku zimní

Zimní rukavice na motorku jsou nejen důležité z pohledu bezpečnosti, ale také z pohledu chladných teplot v zimním období. Důležité je, aby jste měli vždy své prsty v teple. Ideálním materiálem je tedy kůže. Zimní moto rukavice by měli mít i vodě odolnou membránu. V zimním počasí nás může kdykoliv zastihnout jakékoliv nepřejícné počasí a proto je dobré být dostatečně připravený na cokoliv, termo vyhřívané rukavice se vždy hodí skvěle. Nejhorší totiž je, když jedete na motorce a samotnou zimou si už necítíte prsty.

Rukavice na motorku levné

Jak jistě všichni víte, tak motorkářské rukavice nejsou zrovna levnou záležitostí. To je ale zejména kvůli drahému materiálu a také kvůli různým ochranným prvkům. Nikdy si ale nekupujte rukavice na motorku levně. V první řadě jde totiž vždy o bezpečnost a pár ušetřených stovek za to určitě nestojí. Kvalitní rukavice vydrží řadu let a není potřeba je kupovat každý rok zase a znovu. Při jízdě na motorce je vždy na prvním místě bezpečnost.

Rukavice na motorku textilní

Textilní moto rukavice jsou rovněž dobré, ale nejsou už vyloženě do tuhé zimy. Jsou už spíše pro vyšší teploty. U textilních rukavic jsou samozřejmě důležité veškeré ochranné prvky. Textilie jsou prodyšné a zpracování je velmi pohodlnou volbou. Součástí by automaticky měli být protektory kloubů, které nesmí chybět u žádných rukavic. Dvojité švy jsou také velmi podstatnou a důležitou funkcí.

Na co se zaměřit

U každého moto oblečení je samozřejmě i důležité, v jakých klimatických podmínkách budete jezdit. V případě, že jezdíte na motorce jen výhledově a pouze za dobrého počasí, tak vaše nároky budou jiné, než u motorkáře, který jezdí i za horších podmínek. A právě z hlediska počasí jsou pak tři důležité faktory.

Prodyšnost

U moto rukavic je prodyšnost dosti důležitá věc a to hlavně v teplých letních měsících, kdy to náramně oceníte. Existuje spousta rukavic, které mají perforovanou kůži a nebo jsou vybaveny různými ventilačními systémy.

Nepromokavost

Velmi důležitý prvek, pokud máte rádi podzimní vyjížďky barevnou krajinou. Kolikrát se vám stane, že začne pršet a právě díky nepromokavé funkci vašich rukavic zůstávají prsty v suchu. Pomocí nepromokavých membrán se vám voda na ruce nedostane.

Tepelná izolace

Jakmile teplejší počasí odezní a dorazí chladnější počasí, tak se teplo v rukavicích vždy sejde. Přece jenom, když jedete na motorce několik hodin a venku už není úplně nejtepleji, tak to na vašich prstech nemile pocítíte.

Rukavice na motorku bazar

Rukavice na moto z bazaru nedoporučujeme a to hned z několika důvodů. Nikdy totiž nevíte, co už s nimi váš předchůdce všechno dělal a čeho ty rukavice byli svědkem. Můžou být vytahané nebo odřené na místech, které mají chránit důležitá místa na ruce. Krom toho vůbec nedoporučujeme si je dávat pod nos a testovat jejich aroma. Prodejce může o rukavicích napsat do inzerátu cokoliv, ale realita může být úplně jiná.

Vyhřívané rukavice na motorku

U vyhřívaných rukavic jde převážně o to, aby udrželi vaše prsty v teple za každých podmínek. Největší vliv má na to samozřejmě materiál, který je schopný udržet teplo na dlouhou dobu. Samozřejmostí není jenom teplo, ale i veškeré ochranné prvky pro bezpečnou jízdu na motorce. Dobrá tepelná podšívka dokáže udržet nejlepší možnou teplotu. Zatímco nepromokavá membrána chrání před veškerou vlhkostí.

Rukavice na motorku dětské rukavice na motorku

Pokud máte doma malého začínajícího závodníka, tak je dobré mu pořídit rukavice pohodlné, ale zároveň i takové, které ochrání jeho drobné ruce. Dětské rukavice jsou navrženy pro stabilitu ruky během jízdy a pro maximální pohodlí a dobrý pocit z jízdy. Můžou být použity na čtyřkolce, minibiku a nebo i na minicrossu. Pro děti je nejlepší, aby bylo veškeré zapínání jen na suchý zip.

Kožené rukavice na motorku

Většinou ženy si nejčastěji vybírají rukavice podle toho, jak vypadají a zda jim ladí ke kombinéze. Nějakou funkčnost spíš řeší až na posledním místě. Vždy by to ale mělo být naopak. Kožené rukavice musí být bezpečné, odolné proti větru a ideálně i nepromokavé. Při pádu vás musí kožené moto rukavice ochránit za každou cenu. Vždy jsou dobré chrániče kloubů, zdvojený materiál na malíčku pro lepší ochranu a pěnové vyztužení, kde se dá.

Možnosti koženého materiálu

U tohoto materiálu máme nejlepší vlastnosti proti oděru a otěru. A to se i pravidelně testuje, zda tuto podmínku splňují i upravené materiály při výrobě rukavic. Kožené výrobky jsou ale také náročnější na údržbu a v horkém počasí to není zrovna úplně ideální. Tyto nedostatky jsou však ale řešeny ventilačními systémy.

Kozí kožený materiál

Je hodně flexibilní materiál a díky tomu, že je měkčí, tak jeho nejčastější využití je na dlaně.

Hovězí kožený materiál

Nejdostupnější materiál, který něco vydrží a proto se používá nejvíce.

Jelení kožený materiál

Velice dobré izolační vlastnosti. Materiál se snadno přizpůsobí a je pružný.

Klokaní kožený materiál

Mimořádně odolný materiál, ale také dosti drahý. Jeho využití je především u profesionálních rukavic.

Rukavice na motorku krátké

U krátkých rukavic je také vyžadováno, aby byly bezpečné. Krátké rukavice tak disponují ochranou prstů a dlaní. Rozdíl je pak mezi dlouhými a krátkými rukavicemi v tom, že ty krátké končí hned za zápěstím. Takže je to v podstatě něco mezi rukavicemi bezprstými a těmi dlouhými. Často jsou tyto produkty obohaceny různými motivy, které jsou zajímavým doplněním celkového motorkářského stylu.

Letní dámské moto rukavice Alpinestars Gore Tex Enduro Fox Retro Rst

Při letních jízdách je důležité, aby jsme měli chráněné ruce. Jenže když je venku hodně teplo, tak se potíme. A proto je důležité si vybrat adekvátní letní výrobek, se kterým se nám bude skvěle cestovat. V dnešní době již máme na výběr z mnoha značek a velkého množství výrobků z prémiového materiálu. Rovněž i technologie výroby jde směrem dopředu a ten následný pocit z jízdy je prostě skvělý. Tento sport není jen pro pány, ale už i pro dámy se najde spousta výrobků, ze kterých můžeme vybírat.

Vyhřívané zimní dětské moto rukavice

V zimním období je zase lepší vybrat si zateplené výrobky, které nás podrží na motorce v komfortu po čas jízdy za studenějšího počasí. Zejména ruce pak trpí nejvíce, kdy musí rozrážet studený vzduch a když do toho ještě i prší, tak už to pak nic příjemného není. Dokonalý výrobek nás ochrání před veškerými negativními vlivy počasí a nabídne nám tak bezstarostnou jízdu z pohledu zabezpečených rukou.

Bmw Held Crivit kožené moto rukavice

Kožené výrobky patří do kategorie, která je jedna z těch nejoblíbenějších. Jedná se tak o skvělý materiál, který má perfektní vlastnosti a stále má tak co nabídnout. I když je už i syntetický materiál na dosti vysoké úrovni, tak ten kožený je stále mezi motorkáři velmi oblíbený. Je to z toho důvodu, že nám dodává při jízdě komfort a cesty si pak i mnohem více užijeme.

Nepromokavé rukavice na motorku

Že nebudete na motorce v dešti jezdit? No to ani nemusíte, ale co uděláte, když je krásné počasí a najednou začne pršet? Nepromokavé moto rukavice jsou velmi dobrou volbou, kdy mají zabudovanou pevnou a vodě odolnou membránu. Kolikrát mají ještě na ukazováčku zabudovaný malý stěrač, kterým si můžete v dešti utírat sklo pro lepší viditelnost. Hodně udělá i nepromokavá podšívka, kdy je důležité mít ruce neustále v suchu.

Speciální doplňující prvky

Například u deštivého počasí vám může být nápomocna jedna taková dost dobrá pomůcka. Konkrétně se jedná o stěrač hledí přilby. Většinou bývá připevněno na palci a když padá takový ten nepříjemný déšť do protisměru jízdy, tak se vám to kolikrát může hodit. Dále jsou to různé reflexní prvky a větrací systémy.

Retro rukavice na motorku

Pokud zapátráme trochu zpět do retro doby, tak můžeme najít zajímavé kousky, které jsou stále luxusním zbožím. Na první pohled vypadají skvěle a pokud máte i zbytek motorkářské soupravy ve stylu retro, tak se skvělý pocit z jízdy ještě více umocňuje. A to není všechno, i tyto retro mají samozřejmě mnoho ochranných prvků, které zajistí bezpečnou jízdu na vaší motorce.

Rukavice na motorku chopper

Tento typ rukavic jsou vhodné na motocykly typu chopper a nebo harley. Často se ale používají i při řízení automobilu. Díky vnitřní podšívce, ale i měkké kůži budete mít dobrý pocit. Chopper rukavice zajišťují i vysoký komfort během náročných jízd. Rukavice mají stylový design a často se setkáte s dvojitou vrstvou na dlani. Dobrým znamením je i to, že se vám v nich nepotí ruce.

Motokrosové rukavice

Rukavice na motocross jsou ideálním doplňkem na jízdu v terénu. Vyznačují se zejména velmi prodyšným a komfortním materiálem. Motokros je plný napětí a hlavně adrenalinu a proto je potřeba snížit riziko při pádu. K motokrosu patří i moto oblečení, které doplňuje celkovou výbavu při tomto nebezpečném sportu. Bezpečnost je důležitý faktor, který by se neměl podceňovat.

Jaké rukavice na motorku

Ono je vždy nutné si uvědomit, že nemá smysl šetřit peníze pokud jde o vaše bezpečí na silnici. Takové ty lehké bezprstové rukavice asi nebudou to správné řešení. Při rychlejší jízdě vám pak takové rukavice vůbec k ničemu nebudou. Možná jsou dobré při jízdě městem na skútru, ale na silnice je nepoužívejte. Mnohem lepší volbou jsou rukavice v kombinaci kůže a textilu. A kdyby ještě obsahovali nepromokavou membránu, tak to bude skvělé. Nejlepší rukavice pro řidiče jsou vyrobeny z kvalitní kůže a obsahují důležité chrániče.

Jaké technologie využít

Občas je dobré se podívat i na to, jaké technologie jsou možné pro dokonalé využití. Je to například technologie Gore-tex, která je velmi oblíbená při nepříznivém počasí. I kdyby začalo hodně pršet, tak vaše ruce budou odděleny od vlhkosti. Další věcí je používáni mobilního telefonu bez sundávání rukavic. I tohle již dnes spousta rukavic bez problémů zvládne.

Jak vybrat rukavice na motorku

Rukavice jsou nutností při každé vyjížďce, bez nich to prostě nejde. Je potřeba si uvědomit, že pokud by jste náhodou z motorky spadli, tak první nárazové místo jsou dlaně a prsty. Rukavice se zejména liší velikostí, podle zvoleného materiálu a také střihem. Hodně jsou také důležité ochranné pomůcky, ty nejlepší jsou z titanu. Ze zkušenosti mnoha motorkářů je ideální sebou vozit rukavice dvojího použití. Jedny jsou do teplých dnů, tedy lehké a vzdušné. A ty druhé jsou na použití do deště a když je zima, jsou tedy teplejší a odolnější proti větru a dešti.

Údržba a péče

Životnost vašich rukavic záleží především na tom, jak důkladně se o ně budete starat. I ty nejdražší rukavice se vám můžou každou sezónu rychle opotřebovat, když se o ně nebudete starat. Po každé jízdě je dobré položit rukavice na takové místo, kde pěkně proschnou a odejde z nich veškerá vlhkost.

Nejlepší rukavice na motorku recenze

A nyní se podíváme na pár značek a něco si k nim řekneme. Každá značka to má samozřejmě trochu jinak a ty rozdíly tam jsou. Nikdy si nevybírejte rukavice podle značky, ale zjistěte si co nejvíce informací ohledně určitého produktu, který hodláte zakoupit. Stejně jako my, když jsme prováděli analýzy u recenzí o nejlepších deset produktů, které máte zobrazeny nahoře v tabulce.

Rukavice na motorku Gore-Tex

Goretex jsou speciální rukavice, které vás vždy ochrání před vodou a vlhkostí. Vděčíme tomu vysoce odolným textiliím, které jsou vyrobeny unikátní metodou s názvem slaminování. Jde o speciální technologii, kdy se o nepromokavost postará podlepování švů. Gore-tex membrána udrží vaše ruce na všech cestách vždy v suchu, i když zrovna projíždíte silným deštěm. Rukavice jsou z kvalitních materiálů v kombinaci textilie a kůže. Tento produkt vám vydrží po dobu několika let.

Rukavice na motorku Enduro

Enduro je známé svým bezkonkurenčním komfortem a skvělou prodyšností při každé jízdě. Jsou vhodné jak pro jízdu rychlejší, tak i pro dlouhé trasy, kdy jste na motorce například i většinu dne a rukavice vám budou připadat vysoce pohodlné. Jsou vyrobeny z pevné kůže a mají prvky textilie. Občas jsou prošité i trojitým stehem, aby byla zachována vysoká kvalita. Rukavice mají kloubní výztuhy a jako bonus jsou konečky prstů více zpevněny pro pevnější uchopení páčky spojkové a brzdové.

Rukavice na motorku Fox

U těch nejlepších Fox produktů se jedná o špičkové Fox rukavice, které můžete mít s pevnými chrániči kloubů a samozřejmě i prstů. Ty pak chrání před kamínky i pády. Zdvojené dlaně jsou hodně dobrou ochrannou pomůckou, které se každému sejde při pádu. U perforované kozí kůže získáte skvělou prodyšnost a perfektní pohodlí. Zajímavé i je, že tyto rukavice umožňují bez větších problémů používat dotykové displeje.

Rukavice na motorku Alpinestar

Zejména je zde ocenitelné, že jsou vyrobeny v prvotřídní kůže v kombinaci se značně odolnou textilií. Rukavice jsou spíše určeny do teplejšího počasí. V rukavicích je dobře cítit proudění vzduchu kolem prstů, což je příjemné. A když více roztáhnete prsty, tak ten vzduch krásně provětrá. Tohle je super, pokud jedete v parném dnu a sluníčko sítí velmi silně. Naopak v zimě si rukavice moc neužijete, špatně totiž uchovávají teplo, což je zde logické.

Výběr materiálu

Když se podíváme na to, jak to bylo dříve, tak se nejprve vyráběli rukavice pouze z kůže. Nebylo to špatné, ale bylo v nich příliš teplo a proto se následně začali řešit další materiály. Technologie se posouvají neustále vpřed a přicházejí nové materiály. Textilní rukavice nabízí dobrou službu pro teplejší měsíce, ale zase musí být doplněny karbonovým a kevlarovým vláknem pro perfektní ochranu rukou.

Rukavice na motorku: Parametry a testy moto rukavic na motorku

Parametry u všech rukavic si člověk na internetu najde rychle a v podstatě je to napsané úplně u každého produktu. S testováním je to už ale mnohem horší. Eshopy v podstatě nic takového nenabízejí a tedy poslední šance je pohledat si spoustu recenzí, které o daném produktu pojednávají. To děláme v každém článku, kdy projíždíme různá fóra a dáváme dohromady zkušenosti od uživatelů, kteří si dané rukavice zakoupili a pak sepsali své zkušenosti z jízdy. Udělali jsme kompletní srovnání a do tabulky nahoře jsme vložili TOP 10 nejlepších rukavic na motorku podle uživatelských zkušeností.

Vybírejte podle počasí

Většina zkušených motorkářů mají dvojí rukavice. Jedny na teplé počasí a ty druhé spíše do počasí chladného a deštivého. Pokud chcete vyloženě rukavice na léto, tak se doporučuje se podívat po textilních s dobrým ventilačním systémem, který ve vedrech oceníte. Do chladnějšího počasí se dobře hodí zboží z materiálu koženého.

Rukavice na motorku cena

Cena hraje u každého produktu určitě roli při výběru, to chápeme. Ale u rukavic na motorku by to přece jen platit nemělo. Když si člověk uvědomí, že jde v první řadě o bezpečnost, tak by se šetřit penězi nemělo. V případě, že by se při jízdě něco stalo, tak ty následky nemusí být pěkné. Od toho vás ale můžou vždy uchránit kvalitní ochranné pomůcky, které jsou prvotřídní kvality. Jednak zvoleným materiálem a pak také množstvím bezpečnostních prvků, které jsou při každé jízdě důležité.

Chceme vám ještě připomenout, že v horní části tohoto článku máte srovnávací tabulku nejlepších rukavic na motorku. Jedná se o hodnocení a analýzy recenzí rukavice na motorku TOP 10 produktů, které mají u motorkářů nejlepší odezvu. Nevycházeli jsme z hodnocení eshopů, ale ze zkušeností uživatelů, kteří si rukavice zakoupili. A právě takové srovnání nám připadá vyhovující a reálné pro většinu motorkářů, kteří zvažují zakoupení nových rukavic pro jízdu na svém moto parťákovi.

Rukavice na motorku: Pár slov o rukavicích na motorku na závěr

Dnes jsme tu měli článek o výběru nových rukavic na motorku. Jsme rádi, pokud vám náš tým Nejkvalita.cz s tímto výběrem pomohl a mohli jste si tak vybrat nové rukavice na motorku, které vám budou sloužit mnoho let a perfektně tak ochrání vaše ruce při každé jízdě. Na počátku této stránky máte tabulku, kde se můžete prokliknout na nejlepší produkty v této kategorii. Vybrali jsme tam nejlepší rukavice, které dostali skvělé hodnocení. Motorkářské rukavice na motorku nikdy nepodceňujte a vždy si vybírejte jen kvalitní zboží, jde především o vaši bezpečnost a možné ušetřené peníze za to určitě nestojí. Zejména ti motorkáři, kteří tvrdí, že rukavice na motorku nepotřebují, by si to měli uvědomit nejvíc. Děkujeme za přečtení dnešního článku a budeme se těšit u dalšího.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.