Menu Zavřeno

Rukávník na kočárek

Zimní rukávník na kočárek recenze testy jak vybrat luxusní kožešina ovčí vlny bazar střih cena nejlepší

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Zimní rukávník na kočárek se stal velmi oblíbenou pomůckou do chladných zimních dnů. S tímto výrobkem jsou již běžné rukavice minulostí a to hned z několika důvodů. Ale ještě než si rukávník na kočárek vybereme, tak bychom měli vědět pár údajů, které je dobré si před zakoupením ujasnit. Jsou to zejména důležité parametry, které pak hrají roli při užívání. Pravděpodobně budeme každý vyžadovat malinko něco jiného a proto je nejlepší si hned zkraje určit priority. Rukávník na kočárek je skvělá pomůcka, kterou začneme využívat na každé procházce. Aplikace na rukojeť kočárku je velmi snadná a v konečném důsledku nám usnadní mnoho věcí. Pojďme se tedy na tento stále oblíbenější výrobek podívat více podrobněji.

Rukávník na kočárek: Srovnávací tabulka nejlepších deseti rukávníků na kočárky podle zákazníků a jejich recenzí, testů a zkušeností (ty jsou zaměřeny i na důležité parametry, testy a popis)

Díváme se na tabulku, kde jsme zobrazili nejoblíbenější rukávníky na kočárky podle zákazníků, kteří si je vyzkoušeli a aktivně je používají. Výrobek musí být naprosto pohodlný, kdy potřebujeme mít ruce v teple a suchu. Velmi důležitá je zde i cena, která by měla odrážet celkovou kvalitu. Na recenzních a diskuzních portálech je velmi milé, že si zákazníci vzájemně radí, s jakými výrobky mají dobré zkušenosti a které se vyplatí zakoupit. Nakonec tak vyniknou jen ty nejlepší a oblíbené rukávníky na kočárky. A ty jsme nakonec přidali i do našeho žebříčku. U každého řádku zboží je odkaz, kde najdeme další užitečné údaje, barevné varianty a také eshopy s nejlepšími cenami.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Černé rukávníky na kočárkyČerné rukávníky na kočárky recenze testy zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Šedé rukávníky na kočárkyŠedý rukávník na kočárek s kožíškem*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hnědě rukávníky na kočárkyHnědý rukávník na kočárek z ovčí vlny*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Rukávníky s kožíškem - víceTeplý zimní rukávník na kočárek s kožíškem top*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené rukávníky - víceOblíbený rukávník na kočárek podle zákazníků a jejich recenzí*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Levnější rukávníky - víceNejlevnější rukávník na kočárek vhodný materiál nej*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní rukávníky - více druhůMerino rukávník na kočárek z vlny jak vybrat recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Teplé rukávníky do mrazuZateplený rukávník na kočárek značkový testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Rukavice na kočárky - víceNejlepší rukávník na kočárek výprodej ceny akce*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní rukavice - vícejak vybrat rukávník na kočárek recenze i bazar prodej*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Top rukávník na kočárek černý

Jedná se o velice praktický doplněk, který nás v chladném počasí ochrání před zimou. Pokud používáme rukavice a potřebujeme udělat nějaký určitý úkon, tak si je musíme nejprve sundat a teprve až potom máme volnější ruce. Kolikrát je pak ale můžeme někde zapomenout a nebo si je ani vůbec nevzít z domu. A to je celkem otravné. Rukávník na kočárek je mnohem praktičtější, kdy je přidělaný na rukojeť kočárku. Následně do něj jen vsuneme ruce a o nic jiného se nestaráme. Nejpoužívanější zboží je v barvě černé. Černý rukávník je velmi oblíbený, hodí se totiž ke všemu a barevně je pak všechno hezky sladěno.

Luxusní rukávník na kočárek s kožíškem – kožešina na kočárek a rukávník

Zajímavým řešením je pak i výrobek s kožíškem. Na jednu stranu to vypadá velmi luxusně a draze, kdy i na dotek je to velmi příjemné. Jakmile pak máme na kočárku kožíšek ještě i na jiných částek, tak to pak všechno ladí pěkně pohromadě. Navíc pokud mají dámy na zimu nějaký ten pěkný zimní kožíšek, tak je to potom elegantní doplněk, který podtrhuje celkový módní styl. Přitom není takový kožíšek u rukávníku ani vůbec drahý, takže se dá sehnat na eshopech jen za sympatickou cenu. V podstatě si stačí jen vybrat správný odstín barvy a můžeme vyrazit ven.

Nejlevnější rukávník na kočárek

Když to vezmeme z druhé strany, tak se dá toto zboží sehnat i velmi levně. Buďto můžeme natrefit na nějaký ten letní rukávník na kočárek výprodej a nebo zajímavou akci. Pokud však na nějakém tom estetickém vzhledu vůbec netrváme, tak si můžeme pořídit i obyčejné zboží, které splní svůj účel na jedničku. U vyloženě levného zboží se ale musí vždy někde ubrat a většinou je to na barevném provedení, kdy ty barvy nejsou až zas tak úplně luxusního vzhledu. Ale pokud nám na tom nezáleží, tak je to dobrý výrobek na zimní procházky s kočárkem.


Nikde už nic nezapomínáme

Některým z nás se možná pravidelně stávalo, že když jsme šli ven na zimní procházku, tak jsme občas někde zapomněli rukavice. Buďto jsme je ve spěchu nechali doma a pak nám mrzly ruce a nebo jsme je zapomněli někde v obchodě, když jsme potřebovali na rychlo něco nakoupit. S rukávníkem nám nic takového nehrozí, je neustále připnutý na rukojeti kočárku. Je to podobné jako s lyžařskými rukavicemi, které mají poutko na připnutí k hůlkám. Takže se nemůže stát, že je někde zapomeneme.


Nejkvalitnější rukávník na kočárek z ovčí vlny – elegantní rukávník na kočárek

Ovčí vlna je velmi zajímavý materiál, se kterým nás naše vycházky budou bavit ještě víc. Je to příjemný materiál na dotek a navíc má ještě i skvělé termoregulační vlastnosti. Ruce budeme mít neustále v teple a i když budou venkovní podmínky na bodu mrazu, tak si vycházku pěkně užijeme. Projížďky zimní krajinou společně s kočárkem nás doslova učarují, je potřeba při tom ale myslet na celkové zateplení. Výrobek si jen upevníme na rukojeť kočárku a pak už se o nic nemusíme starat. Nehrozí pak ani to, že by jsme ho někde zapomněli, jako to dřív bylo u všech různých rukavic.

Nejoblíbenější rukávník na kočárek modrý

Při procházení mnoha diskuzních fór jsme si i všimli, že zejména tmavě modrá barva se prodává nejvíce spolu s černou barvou. Možná je to jen vnitřní cítění, ale mnozí lidé dávají občas přednost právě této modré barvě před barvou černou. Ono je to v podstatě samozřejmě jedno. Rozdíl v barvách je pouze a jen určitý módní doplněk, kdy to na funkci zateplení nemá vůbec žádný vliv. Nejvíce pak tedy rozhoduje celkový vzhled a zvolené oblečení. Jakmile už máme nakoupené věci na zimu, tak si potom podle barevnosti vybíráme i zbytek vybavení, aby vše celkově pěkně ladilo.

Rukávník na kočárek Emitex – rukávník Emitex na kočárek (rukávník emitex premium )

Značka rukávníků na kočárky Emitex patří k moderním a pak i praktickým doplňkům. Když vycházíme ven za horšího počasí, tak máme ruce vždy v teple a ochrání nás i před nepříjemným větrem. U výrobků této značky se používají kvalitní materiály. Krom termoizolačních vlastností vypadá materiál hebce a nadýchaně. Příjemně nám pak hřeje na ruce po celou dobu pobytu venku. Na kočárek se připevní pomocí zapínacích druků a můžeme vyrazit ven. Při zašpinění se dá oprat i v pračce podle předem popsaného postupu od výrobce. Pokud se nám potí ruce, tak bychom po skončení zimní sezóny měli rukávník aspoň jednou vyprat, aby byl na další zimu opět jako nový.

  • Emitex rukavnik

Všechno je tak nějak jednodušší

Na diskuzních fórech se dají přečíst i zajímavé postřehy, že s rukávníkem je pak všechno jednodušší. Jakmile potřebujeme, tak máme ruce v okamžiku vydělané a můžeme je použít na potřebné věci, například pro zvednutí telefonu a nebo když hledáme klíče. Následně je zase vložíme zpět do tepla. Je to komfortní a užitečné. Člověk si prostě na něco takového velmi rychle zvykne. V zimě oceníme cokoliv, co nás pomůže zahřát. To můžou být například i vyhřívané ponožky. Samozahřívací ponožky jsou skvělou moderní pomůckou, když nám v botách mrznou prsty. Mít nohy v teple je zajímavý komfort, který nám vyhřívací ponožky dokážou poskytnout.


Jak ušít rukávník na kočárek střih – rukávník na kočárek diskuze

Na internetu se i nabízí mnoho různých návodů a pak hlavně i střihů, jak si můžeme vyrobit nový rukávník na kočárek úplně sami. Dopředu je ale dobré vědět, že je to spíše už pro znalejší, kteří mají s podobnými věcmi zkušenosti. Není to totiž tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Aby jsme si mohli něco takového ušít, tak budeme potřebovat kvalitní šicí stroj, materiál a další potřebné věci. Vyplatí se nejprve si všechno spočítat, aby jsme pak nezjistili, že zakoupením již hotového výrobku ušetříme hodně peněz a pak hlavně i toho času. Pokud by jsme chtěli s něčím takovým přesto začít, tak je to možná lepší pro delší zimní večery.

Rukávník Cottonmoose rukávník – rukavnik na kočárek recenze

Ideální výrobek a pomocník do podzimního a pak zimního počasí, kdy potřebujeme mít chráněné ruce kvůli nepříznivým podmínkám. Hodí se přidělat na každý kočárek, kdy je instalace velmi jednoduchá a rychlá. V zimním období je velmi nepříjemné, když se musíme dotýkat studené rukojeti. Pomocí rukávníku je rukojeť zahřátá a na dotek působí příjemně. Některé výrobky se dají pomocí vnitřních zavazovacích tkalounů uvnitř rozdělit na dvě části. V konečném důsledku je to pak mnohem praktičtější, než sebou všude nosit rukavice. Navíc si na tento druh komfortu rychle zvykneme.

Rukávník na kočárek Elodie – rukávník na kočárek šedý

Značka Elodie vyrábí zboží univerzální velikosti pro muže i ženy. Pomocí suchého zipu můžeme výrobek upnout ke každé rukojeti u kočárku. Funkčnost je velmi jednoduchá a hlavně pak i příjemná v podobě možnosti si ihned schovat ruce do tepla v chladném počasí. Když pak potřebujeme něco udělat, tak si ruce jen vytáhneme bez jakéhokoliv odkládání rukavic. Výrobky značky Elodie jsou odolné proti vodě i větru a na vycházkách v nich budeme mít příjemný pocit. Kdyby se nám podařilo výrobek zašpinit, tak ho můžeme jednoduše oprat v pračce podle doporučení výrobce.


Vybíráme i očima

Většinou už máme nakoupeno zimní oblečení, ve kterém chodíme do chladnějšího počasí. Takže si rukávník budeme vybírat i tak trochu z hlediska módního. Pokud jsme například kompletně sladění do modré barvy, tak si asi nezakoupíme křiklavý zelený odstín výrobku. Barevných variant je velké množství a tak si snadno vybere každý. Výrobci samozřejmě ví, že barvy jsou důležité a proto je vždy na výběr z mnoha barevných kombinací.


Střih na rukávník ke kočárku – rukávník a kožešina na kočárek (rukavnik s koziskem)

Internet nám nabízí mnoho návodů a střihů, jak by jsme si mohli vyrobit rukávník na kočárek zcela sami. Spadá to už ale do roviny, kdy jsme do těchto věcí zapálení a máme s nimi bohaté zkušenosti. Jinak je to tak trochu práce na delší dobu, pokud by jsme to dělali jen kvůli tomu, že na tom ušetříme peníze. Materiál není úplně levný a když se pak podíváme na konečné ceny v některých levnějších eshopech, tak sami zhodnotíme, že bude mnohem lepší si takový hotový výrobek raději zakoupit. Jinak se na to bude dívat samozřejmě babička, která bude chtít udělat radost svým vnoučatům a něco pěkného jim ušít.

Oblíbený rukávník na kočárek hnědý – Lodger rukavnik (rukávník na kočárek Pinkie)

Velmi zajímavým a oblíbeným odstínem je i barva hnědá, která patří ke třem nejvíce prodávaným. Můžeme si vybrat hned z několika odstínů hnědé. Do zimního období už většinou máme nakoupeno zimní oblečení a tak si tyto doplňky ke kočárkům vybíráme tak trochu i podle barvy. Cílem je, aby nám vše kompletně barevně ladilo a náš venkovní komplet byl líbivý pro každého. Díky velkému výběru výrobků to není nemožné, stačí jen více hledat na eshopech a nakonec si vybereme výrobek přesně podle našich představ.

 • Pinkie rukavnik Pinkie
 • Joolz rukavnik cerny
 • Lodger rukavnik Lodger

Jak usit teply cerny a nebo ruzovy rukavnik na kocarek s koziskem navod

Všech těch rad je už na internetu opravdu mnoho a můžeme tak čerpat z bohaté nabídky zkušených švadlenek a dalších lidí, kteří se tímto koníčkem aktivně zabývají. Na druhou stranu si potřebujeme uvědomit, že pokud se chceme dát na šití jen kvůli zhotovení tohoto výrobku, tak to asi nebude mít příliš moc velký význam. Při těch nízkých eshopových cenách si lze rukávník pořídit za pár korun a nemusíme tak investovat mnoho času a peněz do zkoušení ušití výrobku vlastními silami. Výrobek můžeme sehnat i s pěkným kožíškem v různých lákavých barvách za přijatelné ceny.


Materiál

Rukávník se vyrábí z různých materiálů a proto je dobré se i zajímat o to, jakým způsobem se dá zboží vyčistit a nebo pak zrovna už oprat. Některé zboží je vyrobeno z několik různých materiálů a proto by jsme se měli řídit tím, co je od výrobce doporučeno při čištění a nebo praní.

Vlna

Dražší přírodní materiál, který opravdu zahřeje. Krom toho je vlna i velmi příjemná na dotek, kdy budeme mít z vycházky s kočárkem příjemný pocit.

Plyš

Prodyšný materiál a zároveň je i velmi příjemný na dotek. Dá se vybírat z bohaté nabídky na různých eshopech.

Polyester

Uměle vyrobený materiál, který se nemačká a má dobrou stabilitu tvaru. Lze prát v pračce.

Mikrovlákno

Syntetický materiál vyráběný z polyesteru. Materiál je vhodný pro alergiky a snadno absorbuje tekutiny, takže se nám v něm nepotí ruce.

Fleece

Z fleecu se vyrábí mnoho druhů oblečení a zejména pak sportovní.


Merino rukávník na kočárek Thule – rukavnik thule

Oblíbenými značkami rukávníků jsou i Merino a Thule. U Merino jsme si mohli všimnout, že se jedná o ovčí vlnu a nebo můžeme natrefit i na vlnu velbloudí. Ta nás v zimě pěkně hřeje a udrží naše ruce v suchu i po čas sněžení a nebo deště. Velikosti jsou univerzální, takže padnou dobře mamince i tatínkovi. Vrch je opatřený nepromokavým materiálem a vnitřní vrstva je teplá a příjemná na dotek. Výrobek můžeme prát i v pračce, ale jen na velmi jemné praní, aby se nepoškodily vlastnosti vlny. Vše důležité je vysvětleno a podrobně popsáno na příbalovém letáčku.

  • Zopa rukavnik Thule

Zimní rukávník na kočárek Cybex – fusak a rukávník (zimní fusak do kočárku s rukávníkem)

Firma Cybex je dalším hráčem na našem trhu v podání těch lepších rukávníků ke kočárkům. Hned na první pohled si všimneme, že se jedná o elegantně vypadající zboží, které má reprezentativní vzhled. Pokud se tedy potřebujeme někde ukázat v tom nejlepším možném světle, tak rukávníky Cybex nám to umožní. Tento designový doplněk patří k těm luxusnějším výrobkům, o které je celkem značný zájem. Výrobek dodá kočárku takový správný moderní styl a tím pádem jsou výrobky i o něco oblíbenější. Hodí se i do košíku, kdy se v košíku řeší možnosti dopravy.

  • Cybex rukavnik Elodie

Značkový rukávník na kočárek ABC design – rukavnik Zopa rukavnik

I tato značka si zaslouží pozornost, kdy budeme mít ruce izolované od chladu a povětrnostních podmínek. Za všimnutí pak stojí i kvalitní ABC design materiál, který je pevný a příjemný na dotek. Krom toho také i dobře vypadá, kdy se hodí k jakémukoliv oblečení, když se potřebujeme někam barevně sladit. Některé rukávníky nabízejí po stranách i malé kapsičky, kam si můžeme uschovat například kapesník a nebo nějaké jiné drobnější předměty, aby jsme je tak měly neustále po ruce. Ty si můžeme dávat i do košíku vedle kočárku, v košíku pak máme vše po ruce. Do košíku si můžeme přidávat i další potřebné doplňky.

 • ABC Design rukavnik Teutonia

Rukávník – rukavice Jessie na kočárek Petite & Mars – univerzální rukávník na kočárek recenze

Kočárkování v chladném počasí nebylo nikdy nic příjemného a chodit s rukavicemi znamenalo pamatovat si je sebou vzít a pak je hlavně nikde nezapomenout položené. Petite & Mars a Jasie nám dopřejí pěknou vycházku s kočárkem, ale hlavně se pak nemusíme strachovat, že jsme někde něco zapomněli. Snadno a rychle si je připevníme k rukojeti kočárku a nemusíme se už pak o nic starat. Když v průběhu vycházky potřebujeme telefonovat, vyndat si klíče z kapsy a nebo si jít nakoupit, tak jen vystrčíme ruce z rukávníku a můžeme dělat cokoliv. Po dokončení činnosti zase jen jednoduše vložíme ruce dovnitř a můžeme pokračovat v cestě. Na výběr je v košíku mnoho možností.

Ruce pěkně v teple (barvy šedá, grey premium, světle šedá, tmavě šedá, elegantní černá, luxusní černá, lesklá černá a další premium barvy)

Do chladnějšího počasí je vždy lepší, když jsme na to dostatečně vybavení. Při procházce s kočárkem můžeme být sice dobře oblečení, ale potřebujeme mít v teple i ruce, když celou dobu tlačíme kočárek. Jediným problémem není jen mrznoucí venkovní teplota, ale i silný vítr. Stačí pak jen chvilka venku a od větru máme promrznuté ruce a hlavně prsty. Proto je kvalitní rukávník velmi dobrou pomůckou, kdy naše ruce udrží v teple i za chladného počasí. Zkušenější maminky už dávno vědí, že tato pomůcka je velmi prospěšná a zejména v zimě se hodí na každou vycházku.

Na eshopech je i mnoho dalších pomůcek

Do košíku si můžeme vybrat i další pomůcky, které se nám ke kočárku hodí, když máme malé mimiko. Přidávám sem menší heslovitou nápovědu, podle které si můžeme vše na eshopech snadněji najít. Nabídka je velká a nabízí se nám i mnoho barevných variant.

 • nánožníky do kočárku barva šedá grey a černá premium do košíku, do kočárku ideální
 • do košíku lze řešit i doprava, ohrádky, váhy, různé monitory do košíku i sluneční klíny
 • v košíku je více možností, zobrazit v košíku, záložky košíku, seznam košíku, roletka košíku
 • emitex potahy do kočárku barva černá a grey šedá do košíku, sluneční klíny i potahy
 • diamond komody do košíku, doprava v košíku, různé kapsáře, ohrádky v košíku barva černá
 • nánožníky do kočárku i různé monitory do košíku, doplňkové kapsáře, značka diamond
 • v košíku se řeší doprava po výběru do košíku, značky diamond a emitex, doplňky do košíku
 • elegantní nánožníky do kočárku grey – košíku, váhy, komody do košíku, značka diamond do košíku
 • zajímavé doplňky do kočárku, možnosti jsou v košíku, doprava se řeší v košíku, sekce do košíku

Zapínání na rukojeť premium šedá i černá barva

Většinou se používá suchý zip, se kterým to jde velmi lehce. Výrobek jen připevníme na rukojeť a můžeme vyrazit. Alternativou jsou pak druky, které se řeší připnutím kolem rukojeti. Oba systémy zapínání jsou dobré a záleží jen na nás, který si vybereme. V zimě nezapomínáme ani na naše malé děti a oblečeme jim rukavice. Napsali jsme o tom samostatný článek věnovaný dětským rukavicím. Je tam popsáno, jak si vybrat dětské rukavice a důležité parametry při správném výběru.


Nejlepší rukávník na kočárek recenze – profesionální rukávník na kočárek zkušenosti (rukavnik na kocarek recenze)

Každý zákazník preferuje trochu něco jiného a tak je nesmírně složité vybrat jeden jediný rukávník, který by byl nejlepší. Z těchto důvodů jsme do horní tabulky vybrali deset různých variant, které jsou kvalitní a hlavně pak u zákazníků oblíbené. Tyto výrobky umístěné v tabulce dostaly velmi pozitivní recenze i hodnocení z dlouhodobého hlediska, takže se vyplatí si je pořídit. Na výběr je z mnoha zajímavých barev a některé výrobky se liší i tvarem. Je pak na každém zákazníkovi, podle kterého detailu se rozhodne zakoupit si výrobek. Často se zákazníci řídí i podle barvy, aby se jim doplněk hodil k zimnímu oblečení.


Značka výrobku

Na značce v podstatě nezáleží. Vždy by jsme si měli vybírat podle kvality a podle zkušeností ostatních zákazníků s výrobkem. Rozhoduje pak samozřejmě i cena, kterou jsme ochotni za výrobek zaplatit. Nám však záleží především na tom, aby jsme měli ruce jako v bavlnce. Proto je nabídka už tak velká, aby si mohl vybrat opravdu každý z velkého množství zboží. I z tohoto důvodu jsme vybírali do tabulky zboží podle parametru cena – kvalita.


Kvalitní rukávník na kočárek cena – letní výprodejové ceny (levný rukávník na kočárek)

Ceny u tohoto zboží můžeme najít různé. Záleží nejvíc na tom, co přesně od výrobku požadujeme. Na jednu stranu můžeme mít rukávník jen za pár korun, kdy splní svou základní funkci, kvůli které si ho pořizujeme. Dále si pak ale můžeme zakoupit i kočárkový rukávník dražší, který je vyrobený z prémiového materiálu a na první pohled působí luxusním a velmi elegantním dojmem. Záleží na každém z nás, co konkrétně vyžadujeme. Nabídka je široká a všichni si tak můžeme vybírat z mnoha tvarů, barevných odstínů a dalších variant.

Proto jsme na začátek článku vložili tabulku, kde jsou zobrazeny nejlepší rukávníky na kočárky za přijatelné ceny. Procházeli jsme i diskuzní fóra a recenzní portály, aby jsme si ověřili, zda jsou u zákazníků oblíbené a mají pozitivní hodnocení. Následně jsme kladli i důraz na kvalitu v rámci ceny. Pokud jsou dva výrobky stejně kvalitní a nabízí totožné barvy, tak nemá smysl za jeden z nich platit vyšší cenu. Zimní rukávníky na kočárek nám zpříjemní každou vycházku, kdy budou naše ruce v teple a nemusíme tak myslet na to, kam jsme si zase odložili rukavice.


Jak vybrat rukávník na kočárek?

Při výběru zboží nový rukávník na kočárek se nejdříve zaměříme na to, co přesně od takového výrobku očekáváme. Pravděpodobně to bude do chladného počasí, kdy by měl kvalitní rukávník na kočárek zahřát ruce, odolávat větru a mohl by být i nepromokavý v případě sněžení nebo deště. To by bylo po stránce funkční. Většina z nás si ale bude chtít určitě vybrat rukávník na kočárek v zajímavém tvaru a hlavně pak i barvě, která nám bude ladit se zbytkem zimního oblečení. A i na to jsme samozřejmě v horní tabulce mysleli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *