Menu Zavřeno

Šampon pro psy

Nejlepší šampon pro psy recenze testy suchý štěňata hypoalergenní s dlouhou srstí přírodní na citlivou pokožku proti zápachu dezinfekční antibakteriální

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Každý šampon pro psy musí být pro pejska citlivý a se správným složením. Není to vůbec o tom, že pokud dojde pes z vycházky špinavý, tak ho umyjeme čímkoliv, co máme zrovna po ruce. Péče o psí srst je hodně důležitá a pro každého pejska má velký význam. Kvalitní šampon pro psy pomáhá proti blechám, klíšťatům, vším a dalším parazitům. V neposlední řadě šampony také pomáhají s mnohými problémy s citlivou psí kůží. Nejlepší šampony pro psy berou ohledy na spoustu věcí a jsou vůči pejskovi i velmi citlivé. Proto je důležité vybrat si ten správný přesně pro našeho pejska. V dnešním článku si ukážeme, jak se ve všech šamponech snadno orientovat a čemu dávat při výběru zvýšenou pozornost.

Šampon pro psy: Tabulka hodnocení 10 nejlepších šamponů pro psy z výsledků recenzí chovatelů psů a zkušeností zákazníků (důležité parametry, testy a popis)

Zde je náš výběr nejlepších šamponů pro psy seřazených v tabulce. Vybírali jsme je analýzou uživatelských recenzí na velkých českých portálech, odborných psích webech a dalších skupinách o pejscích, kde se pravidelně schází velké množství majitelů psů, aby si spolu mohli vyměnit své názory i zkušenosti. Díky těmto lidem a jejich bohaté praxi i širokému přehledu jsme mohli vybrat TOP 10 šamponů pro psa. Produkty jsou seřazené v následující tabulce, kde je u každého odkaz. Tam najdeme podrobnosti, další varianty a lze si vyfiltrovat i nejnižší ceny na eshopech pro zboží šampon pro pejsky.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Hypoalergenní šampony pro psyHypoalergenní šampony pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Šampony proti svěděníŠampon pro psy proti svědění*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Bělící šampon - pro bílé psyBělící šampon pro bílé psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Šampony proti zápachuŠampon pro psy proti zápachu*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Suchý šampon pro psySuchý šampon pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Šampony na citlivou pokožkuŠampony na citlivou pokožku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Antiparazitní šampony pro psyAntiparazitní šampony pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované šamponyŠampon s norkovým olejem*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Tropiclean šampón pro psyTropiclean šampon pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené šampony - široký výběrNejlepší šampony pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Jak často koupat psa zkušenosti a jak často se má pes koupat?

Jako první se nám nabízí otázka, jak často by se měl pejsek koupat, aby to pro něj bylo optimální. Vždy záleží na konkrétním chlupáči, jakou má srst a jaký má druh pokožky. Nejlepší je psa koupat až v případě, kdy je k tomu skutečný důvod. Nikdy nekoupeme psa zbytečně a příliš často. Použít čistící výrobek je na místě, jakmile pes zapáchá, má problémy s parazity, když se vyskytnou kožní problémy a nebo jiné věci vyžadující řešení problému. Pak je na místě, aby jsme chlupáči dopřáli koupel a zbavili ho jeho nežádoucích potíží. Můžeme na něm pak vidět, jak je opět spokojený.


Nepoužíváme přípravky určené pro lidi (jak často koupat psa v bytě)

Psi a lidé mají zcela odlišné pH pokožky a proto není vůbec možné, aby jsme své vlastní přípravky používali i na psy. Přípravky určené pro lidi způsobují chlupáči podráždění a vysoušení pokožky. A z tohoto důvodu je prostě na pejsky vůbec nepoužíváme, psí pokožka na to není totiž stavěná. Jakmile chceme pejska umýt šampónem, tak jedině tím, který je pro něho určený. Pokud s námi bydlí pejsek v bytě a přemýšlíme nad otázkou jak často koupat psa, tak by to mělo být jen případě nutné potřeby.


Jaký je vhodný šampon pro psa?

Velice důležitá otázka pro mnohé majitele psů. Nikdy si nekupujeme šampony pro psy, o kterých víme málo informací. A to i kdyby lákaly naprosto úžasnou cenou – skoro zdarma. Nejlepší je si o šamponech nejprve něco načíst a ideálně si pak najít komunity, kde takové výrobky lidé používají. To jsou nejlepší zdroje informací, kdy už někdo před námi produkt používá a má s ním dobré zkušenosti. My samozřejmě chápeme, že brouzdat celé dny internetem a prohrabávat se diskuzními vlákny je příliš náročné na čas. A proto jsme všem psím milovníkům vytvořili horní tabulku, kde je zobrazeno deset nejoblíbenějších a otestovaných šamponů pro pejsky.


Než jdeme nakupovat

Vždy si důkladně pročítáme popis zboží, aby jsme se dozvěděli, zda je daný produkt opravdu ten správný, který pro svého chlupáče potřebujeme. Nejlépe se vychází z různých poznatků a zkušeností, kdy už daný produkt před námi vyzkoušel někdo jiný a měl s ním dobré zkušenosti. Pro nás je to pak mnohem všechno jednodušší. Často je i u popisků zboží napsáno, k čemu přesně je šampón určený a jak správně ho máme používat.


Suchý šampon pro psy diskuze – psí šampon pro štěňata

U malých pejsků, respektive štěňátka se koupání příliš nedoporučuje kvůli tomu, aby nemohlo prochladnout. Ale ani u dospělých psů není občas koupání možné. Buďto mají z vody naprosto děsivý strach a nebo si ho nemůžou dovolit kvůli nějakému zranění a nebo nemoci. Pak je na místě suchý produkt, který je ve formě pěnové a nebo ve spreji. Takže ho jen naneseme na psí srst a poté ho pořádně vmasírujeme. Aby to bylo mnohem snadnější, tak si můžeme vypomoci s hřebínkem, kdy se šampon snadno rozčeše a dostane úplně všude.

Kvalitní hypoalergenní šampon pro psy s dlouhou srstí (šampon pro dlouhosrsté psy a šampon pro drsnosrsté psy)

Jakmile budeme koupat pejska s citlivou pokožkou a nebo když bude mít na něco alergické reakce, tak je vždy lepší používat kvalitní hypoalergenní šampony. Mají pečlivě vybrané složky, kdy je u nich vysoká pravděpodobnost, že nevzniknou žádné alergické reakce. Obsahují velmi jemné látky, které vůbec nedráždí psí pokožku. Rozdíl od běžných šamponů je značný a i na psovi je to znát. Pokud trpí chlupáč nějakými alergiemi na určité složky v šamponech, tak za použití toho běžného se pak všude škrábe a je z toho nešťastný. Jakmile mu ale zvolíme hypoalergenní a mnohem citlivější přípravek pro jeho pokožku, tak je zlepšení viditelné.

Přírodní šampon pro psy na citlivou pokožku – sampon pro psy na suchou kuzi (suchý šampon pro psy recenze)

Z diskuzních témat často i vyplývá, že psi s velmi citlivou pokožkou upřednostňují přírodní přípravky na koupání. Většinou jsou to směsi různých bylinek a dalších doplňků, které mají na citlivou kůži chlupáče blahodárný vliv. Téměř ji nedráždí a mají velmi mírné účinky. Jedná se o hodně jemné složení a proto je i citlivá psí pokožka dobře snáší. Pejsek se po takové koupeli cítí přirozeně a má pak minimální potřebu se celý den na různých místech škrábat.

Jak často koupat čivavu a jak často koupat jorkšíra (jak často koupat štěně jorkšíra)

Na diskuzních fórech se pravidelně objevuje otázka jak často koupat psa malého plemene. Pokud si vezmeme plemeno čivavy a nebo jorkšíra, tak se jedná o menší pejsky, kteří jsou na vše mnohem více choulostivější, než typický velký pes. Proto bychom na tyto menší pejsky měli brát i větší ohledy. Vše začíná u zakoupení správného výrobku a koupat pejska můžeme jednou za měsíc. Když s námi bydlí chlupáč v bytě a je čistotný, tak můžeme intervaly koupání prodloužit. Jelikož se jedná o malého pejska, tak ho musíme po koupání důkladně vysušit.

A co přírodní koupání?

Léto láká k častému pobytu u vody. A jelikož se jedná o horké dny, tak jen těžko udržíme chlupáče mimo dosah vody. Je nutné být však obezřetní ve všech směrech a pokud chceme mít klid a bezstarostný pobyt u vody, tak je vždy lepší pořídit pejskovi plovací vestu. Nikdy nemůžeme vědět, jestli se pes někde na rybníku nevydá za kačenami a pak najednou zjistí, že zpátky na břeh je to už příliš daleko. I svítící slunce je pro psa vyčerpávající. Jedině plovací vesta pro psa dokáže pomoci udržet pejska i v jeho nejtěžších chvílích nad hladinou. Po skončeném přírodním koupání následuje koupel v čisté vodě se šamponem. To je z toho důvodu, že nikdy nevíme, co si na sobě pes z přírodního koupání přinesl domů.


Kvalita přípravku je skutečně důležitá – jak umýt psa bez šamponu

V podstatě to platí pro všechny přípravky stejně. Vždy existují takové, které jsou kvalitní a pak tu máme i ty méně kvalitní, které se snaží lákat na neuvěřitelně nízké ceny. Kvalitní přípravek nenese téměř žádná rizika, protože za ním stojí zkušený výrobce. U méně kvalitních výrobků jsou často používané levné chemické látky, které můžou následně u některých chlupáčů vyvolat zbytečné podráždění pokožky. Proto bychom si na to měli dávat pozor a kupovat pouze kvalitní a ověřené výrobky. Pokud jsme například s pejskem někde na dovolené a pejsek se v něčem vyválí, tak psa raději umyjeme bez šamponu, než abychom použili nekvalitní výrobek.


Nejoblíbenější šampon pro psy proti zápachu recenze – nejúčinnější šampon pro psy zkušenosti (jak se zbavit zápachu ze psa?)

Patří sem zejména šampony, které dokážou odstranit nepříjemný psí zápach. Tyto produkty pomáhají chránit chlupáče před velmi škodlivými a množícími se mikroorganismy. Mají tak antiseptické a hlavně antibakteriální účinky zabraňující dalšímu množení bakterií a zvyšování zápachu. Pejska tak dokážou zbavit odumřelých buněk i bakterií, které jsou častým zdrojem nepříjemného a dlouho trvajícího zápachu psa. Následně můžeme pozorovat, že i pejskovi se pak uleví.

Dezinfekční šampon pro psy proti plísním – voňavý šampon pro psy s chlorhexidinem

Kvalitní dezinfekční šampony pomáhají s plísněmi a pokožku tak dokonale pročistí. Jsou velmi účinné a kůži můžou dodat i potřebnou péči. Látka chlorhexidine si snadno poradí s kožními problémy chlupáče. Dokonce s ní nemají problém ani pejsci, kteří mají citlivější pokožku na některé agresivnější látky v přípravcích. Tato látka pak ovšem není pro nějaké pravidelné koupání. Používá se jen jednou za čas. Při častějším použití může vysoušet kůži.

Antibakteriální šampon pro psy proti parazitům – antiparazitní šampon pro psy recenze (psí šampon na vši proti vším, proti klíšťatům a dalším parazitům)

Tyto antibakteriální šampony pro naše chlupáče jsou velmi dobré pro pomoc s eliminací parazitů, kteří pravidelně znepříjemňují aktivní psí život. Antiparazitní pomůcky pomáhají odstraňovat klíšťata, vši, blechy a mnoho dalších parazitů. Jakmile má pes tento druh nájemníků v srsti, tak se neustále drbe a dává nám tím najevo, že něco není v nejlepším pořádku. Prostředky tohoto charakteru parazity jen neodstraní, oni proti nim pomáhají i aktivně chránit. Vytváří ochranné podmínky na kůži psa a pomáhají proti tomu, aby se tam paraziti znovu neusadili. Může to být například aprus oribac, orthosan a nebo další.

Deodorant pro psy a kvalitní psí parfém zkušenosti (pes parfém)

Pro naše pejsky existují i různé dejme tomu deodoranty a také psí parfém. Tyto výrobky jemně voní, kdy zároveň pejskův nos nedráždí. Jsou vyrobeny takovým způsobem, aby byly pro pejska snesitelné a zároveň zakryly nežádoucí pachy. Je to na podobné bázi jako jsou psí šampony, které jsou určené pro psí pokožku. Psí parfém dokáže překrýt zápach pejska, když ho například nemůžeme umýt a použít šampon.

Nejlepší psí parfém recenze a levný psí parfém diskuze (nejlepší parfém pro psy recenze)

Zboží psí parfém je vyrobený speciálně pro pejsky a podle toho také odpovídá jeho složení, aby byl pro pejska bezpečný. V žádném případě nepoužíváme na psa běžné parfémy pro lidi, ty by mohly pejskovi ublížit. Pokud chceme použít něco na psa, tak to musí být výrobek konkrétně určený pro pejsky, například psí parfém. Ideální je používat kvalitní zboží od ověřených výrobců nebo značek. Na místě jsou i různá hodnocení majitelů psů, kteří již mají s těmito výrobky zkušenosti.

Kvalitní parfém pro psy zkušenosti – levný parfém pro psy diskuze (jak vybrat parfém pro psy levně)

Vhodný parfém pro pejsky je hlavně takový, který je pro ně bezpečný a nijak je nedráždí. To tedy znamená, že musíme pejskovi pořídit parfém určený vyloženě pro čtyřnohé mazlíčky. Nikdy nepoužíváme žádné náhrady a už vůbec ne parfémy pro lidi. Tím bychom mohli pejskovi i ublížit. Ze zkušeností a diskuzí majitelů psů se můžeme dozvědět, že má parfém pro psy takovou spíš jemnější vůni, aby překryl psí zápach.


Přípravky podle barvy srsti – šampon pro černé psy

K výběru máme i výrobky, kdy si můžeme vybrat podle barvy srsti našeho chlupáče. Takže se nabízí nejvíce možnost bílá a černá. Přípravek pro černou srst neobsahuje tolik karotenů a proto podporuje její přirozenou barvu. U bílé srsti je to zase naopak, pomáhá chránit před žloutnutím chlupů. Nejvíce se pak tyto šampony používají například na různých výstavách, kdy musí být pes naprosto čistý a ve skvělé formě.

Šampon pro psy nejprodávanější

Nejprodávanější výrobky jsou samozřejmě ty, které mají nejvíce pozitivních recenzí. Ty jsme zařadili i do naší horní tabulky, kdy jsme je vybírali podle pozitivních recenzí zákazníků. Jsou to přípravky, které jsou pro naše chlupáče nejvíce vhodné. Psí srst je pro pejska velmi důležitá, probírali jsme to už v článku o výrobku furminátor. Pomůcka furminátor pro psy masíruje psí srst, ale hlavně odstraňuje přebytečné chlupy. Furminátor se nám nejvíce hodí, když má pes línající období.

Šampon pro psy 250ml

Nejčastěji prodávaný objem je 250 ml. Těchto 250ml je tak akorát, když si ještě nejsme jisti, zda to bude pro pejska naprosto vyhovující. Můžeme tak výrobky i snadno testovat, kdy je objem 250 ml pro tyto účely ideální. Jakmile pak budeme vědět, že je to přesně ten pravý výrobek, tak je lepší nakoupit větší množství za mnohem lepší cenu.


Luxusní šampon pro psy proti vším – nejlepší šampon pro psy proti blechám recenze (účinný šampon pro psy – psí šampon proti blechám pro psy na blechy)

Jakmile už vlastníme pejska delší dobu, tak samozřejmě víme, že si může po každé vycházce přinést domů mnoho různých parazitů. Když se procházíme lesem a nebo někde ve vysoké trávě, tak je dobré po příchodu domů udělat chlupáči kompletní kontrolu, zda někde nemá klíště. Nebezpečné je to pak i při větším shromáždění pejsků na jednom místě, kdy si můžou předávat blechy a vši. Často se tak stává na výcvikových místech a na cvičáku psů. Když je tam mnoho chlupáčů pohromadě, tak je to pro tyto parazity doslova ráj. Šamponový výrobek pro pejsky není jen o tom, že jich těchto parazitů pomáhá zbavit, ale zanechá po sobě nelibou vůni. Tu tito parazité nemají rádi a proto se jim pro příště vyhýbají.

Nejkvalitnější šampon pro psy proti alergii recenze – šampon pro alergické psy pro alergiky (nejlepší šampon pro psy na vši recenze)

Šampony proti alergiím mají trochu jiné složení na rozdíl od těch běžných šamponů. Jsou tak velmi jemné pro citlivou psí pokožku a téměř ji nedráždí. Zbytečně ji nevysouší a ani nijak jinak nepoznamenávají. To je velmi důležité, kdy je pak chlupáč mnohem klidnější a má kvalitnější spánek. Za použití běžných přípravků, které nemají tak jemnou péči o kůži, je pak chlupáč celý den podrážděný a na první pohled si můžeme všímat, že mu něco vadí a je takový nervózní. Kvalitní šampony na vysoké úrovni ocení každý pejsek, kdy se může zbavit hned několika problémů.

Bělící šampon pro psy diskuze – šampón pro bílé psy

V případě, že máme doma pejska s krásnou bílou srstí, tak je potřeba se o ni náležitě starat. Nemá se tu moc smysl bavit o tom, že takový pěkný bílý pejsek se zašpiní velmi snadno. Na každé vycházce má kolem sebe mnoho lákadel, které jsou plné špíny a nejde jim vůbec odolat. Pak tedy nastává povinná koupel, kdy se snažíme srsti chlupáče vrátit původní nádech krásné bílé barvy. I když je to neustálý boj se všudypřítomnou venkovní špínou, tak můžeme použít bělící produkt. Ten se snadno vypořádá i se žlutým nádechem srsti a opět vrátí pejskovi přirozenou a krásně zářící bílou barvu.


Čteme obaly na výrobcích

Jakmile nám dorazí objednané zboží, tak si ještě prostudujeme příbalový leták a doporučení, co všechno dělat a nedělat. Vždy se i dozvíme, na co všechno je přípravek dobrý a k čemu se hodí nejlépe. Většinou je obsažena i informace, jak často psa s daným výrobkem koupat a kolik toho na něj nanášet. Dozvíme se tak kompletní postup, aby jsme nic nezanedbali.


Značkový šampon pro psy proti lupům recenze – profesionální šampon pro psy (nejlepší šampony pro psy recenze)

Jedná se o šampony, které pomáhají eliminovat loupání kůže a s tím i spojené lupy. Navíc mají i tonizující a také hydratační účinky, aby se tomuto psímu problému dalo předcházet. Nejdůležitějším faktorem je předcházet suché kůži, aby nedocházelo k jejímu vysušování jinými látkami. Proto je dobré si dávat pozor na to, co všechno na pejska při koupání používáme. Již po prvních pár použitích jsou znát příjemné pokroky. Při pravidelném používání dosahujeme stále lepších výsledků. Látky zanechávají srst lesklou a zároveň i měkkou.

Šampon proti kvasinkám pro psy a jak často můžu koupat psa?

Napomáhá zneškodňovat kvasinky a různé mykózy ze srsti psa. Nejčastěji se kvasinky nacházejí kolem polštářků na psích tlapkách. Pro chlupáče je to pak velmi nepříjemné, kdy ho to svědí a často si pak tlapky i kouše. Ke kvasinkám dochází v letních a jarních měsících. To je venku teplo a dost vlhko. Takže je to pro ně ideální období a pes tím potom zbytečně trpí. Na kvasinky je dobré nasadit přípravek, který čistí a zároveň má i dezinfekční účinky. Koupání psa provádíme podle přiloženého návodu.

Domácí šampon pro psy proti svědění recenze – psí šampon proti svědění (záleží také jak často koupete psa)

Na některých diskuzních fórech se lze dočíst informace ohledně domácí výroby různých šamponů pro psy. Něco takového určitě nedoporučujeme, chlupáči bychom mohli ještě více uškodit. Pokud u něj dochází k častému svědění a následnému škrábání, tak je vždy nejlepší mu na to koupit kvalitní a hlavně ověřené přípravky. Nemá vůbec žádný smysl s něčím doma experimentovat. To už je mnohem lepší se potom zajít poradit s veterinářem. Rovněž ani nepřeháníme koupání psa příliš často, to by mělo nastat jen v případě, že je k tomu pádný důvod.


Jak poznáme alergii u chlupáče?

Pokud jsme získali podezření, že by mohl mít pes alergii, tak ho začneme pozorně sledovat. Zaměřujeme se především na jeho pokožku a srst, která napoví mnoho. Jakmile vypozorujeme zarudlá místa, pupínky a nebo vysušenou pokožku, tak je dobré navštívit veterináře. Pes je pak i často nesvůj a změní své chování. Veterinář nám poradí správný postup a vhodné přípravky pro nápravu.


Oblíbený šampon pro psy proti línání recenze – psí šampon proti lupům pro psy na lupy

Jestli náš pejsek nadměrným způsobem líná, tak se dá proti tomu přece jen něco dělat. Pro zabránění vypadávání chlupů je dobré pořídit vitamínový komplex s esenciálními mastnými kyselinami a dalšími složkami, které pomáhají podporovat srst. Obsah šamponu pro pejsky naneseme na chlupáče a pomalým krouživým pohybem mu vše vmasírujeme do srsti. Jde hlavně o to, aby se látka pěkně rozprostřela po celé ploše srsti. Ponecháme působit několik minut a následně důkladně opláchneme vlažnou vodou.

Šampon pro psy tropiclean a beaphar – nejlevnější šampon pro psy s kondicionérem

Tropiclean je přírodní výrobek s kondicionérem v jednom. Je vhodný pro všechna plemena psů, ale dá se použít i u koček. Na jednu stranu srst čistí a pak ji ještě pomáhá vyživovat a hydratovat zároveň. Celé složení je přírodního charakteru, neobsahuje mýdlo a ani žádné nepříjemné látky. Díky své jemné vůni se pejsek snadno zbaví i trvalého zápachu. Přírodní látky tak nahradily většinu chemických a pro kůži i srst našeho chlupáče se nabízejí mnohem jemnější varianty péče. V košíku máme dobrý přehled, kdy můžeme používat záložky v košíku.

Šampon pro psy s norkovým olejem – alavis šampon pro psy extra jemný 500ml

V poslední době se stává tento produkt velmi oblíbeným z řad mnoha chovatelů psů. Je to zejména díky jeho skvělým vlastnostem. Norkový olej působí blahodárnými účinky na pokožku chlupáče. Ale i jeho srst je pak mnohem více lesklá a získává na pružnosti. Do toho ji samozřejmě i pomáhá vyživovat a přidává ochranné účinky. Norkový olej je stále oblíbenější a na různých portálech si tak lze o tomto psím doplňku přečíst spoustu informací ze zkušeností zákazníků. A nesmíme zapomenout ani na lososový olej, který se může dávat i na granule. Ten obsahuje mnoho užitečných látek, které psům v běžné stravě chybí a sami si je nedokážou vyrobit. Řadu výrobků má i Alavis podle potřeb pejska. Ohledně lososového oleje jsme napsali samostatný článek, kde jsou popsány všechny jeho benefity a je přidána i tabulka s nejoblíbenějšími lososovými oleji.

Podobné výrobky na eshopech

Každý šampón má jiné složení a do košíku si můžeme koupit cokoliv. Přidáváme sem menší nápovědu pomocí hesel, podle kterých se na eshopech hledá vše lépe. Přípravků je velké množství a můžeme si vybrat přesně takový, který náš pejsek nejvíc potřebuje.

 • šampony pro štěňata nejprodávanější i nejlevnější, nejčastěji se dává do košíku 250ml
 • do košíku se nakupuje i kočka šampón 250 ml, nejdražší jsou s tea a aloe olejem do košíku
 • šampony pro štěňata 250 ml z kvalitních položek, aloe olejem, tea beaphar 250 ml
 • na webu je mnoho 250ml položek i pro štěňata, filtr nejlevnější s olejem pro štěňata
 • 250 ml beaphar možno použít filtr do košíku, 250ml kůže šetrné, beaphar 250ml
 • do košíku na webu lze umístit nová nákupní záložka, nová – nákupní – v košíku
 • beaphar dog na webu 250ml, beaphar 250 ml pro pejsky do košíku, kočka produkty
 • do košíku lze vybírat i nejdražší zboží, dog výrobky i kočka produkty, vše do košíku
 • platba a doprava v košíku, dog výrobky pro citlivé kůže psů 250ml, platba v košíku
 • do košíku lze porovnávat dog výrobky – citlivá kůže, košík – záložka – do košíku

Jak často koupat psa diskuze a jak ho dostat do vany?

U starších pejsků, kteří nejsou na koupání zvyklí, můžeme narazit na jejich počáteční odpor. Chlupáče se nesnažíme dostat do vany za trest, vždy se snažíme být na něj ohleduplní. Snadno ho tam dostaneme pomocí jeho oblíbených pamlsků a neustálého chválení. Pejsek časem pochopí, že je to nutná procedura a začne to brát automaticky. Nejhorší jsou však ty začátky, kdy se tam psovi vůbec nechce a má k tomu velký odpor. Na pejska bychom neměli křičet, vždy by to mělo být v klidu a v pomalém tempu, než si na to pes prostě zvykne. Rovněž bychom měli vědět, že pejska nekoupeme příliš často, jen v případě potřeby.


Další produkty, které stojí za zmínku

Šamponů je samozřejmě mnoho a každý z nich má úplně jiné určení a poslání. Těch už je ale tolik, že by byl článek až příliš moc dlouhý. V horní tabulce je na úplně posledním řádku odkaz, kde jsou všechny šampony pro pejsky pohromadě. Můžeme si je tak procházet a nebo seřadit podle potřebných filtrů a parametrů do košíku. Eshop košík na zajímavé funkce, které najdeme jen v košíku. Najdeme tam různé druhy šampónů na mnoho psích problémů, které jim pomůžou.

 • Alavis šampon pro psy – extra jemný, kdy minimálně pění. Má antioxidační účinky a zklidňuje kůži.
 • Orlando šampon pro psy – přípravek proti špíně.
 • PSH šampon pro psy – pro dlouhosrstá plemena, hydratuje a obnovuje poškozenou srst.

Nejlepší šampon pro psy recenze – nejlepší psí šampon recenze (nejvíce kvalitní šampon pro psy)

Z každé recenze si člověk dokáže vzít určité ponaučení a získá tak náhled na zkušenosti někoho jiného, kdo daný výrobek aktivně používá. Tento druh informací je velmi často vyhledávaný a může rozhodnout i o tom, zda si výrobek pořídíme a nebo nikoliv. Ono to samozřejmě z časových důvodů není vůbec jednoduché. Když máme procházet mnoho portálů a skupin i fór s recenzemi a dalšími poznatky. Pak doporučujeme naši horní tabulku, která se skládá z nejlépe recenzovaného zboží a můžeme si tak vybrat produkty, které nám pomohou dostat pejska opět do skvělého stavu. Další podrobnosti najdeme v eshop košíku, kdy je v košíku mnoho užitečných informací.

Šampon pro psy by neměl pejska nijak dráždit, aby nebyl šampon pro psy pejskova noční můra.
Nejlepší šampon pro psy je takový, který pejsek nijak nepociťuje.

Šampon pro psy cena – nejlepší ceny jsou vždy na e-shopech (levný šampon pro psy recenze)

Nastavené ceny jsou přijatelné a nejedná se tak o žádné drahé položky, které by jsme měli při nákupu dlouze zvažovat. Stačí si jen uvědomit, co přesně od daného přípravku očekáváme a s čím by měl našemu pejskovi pomoci. To je na tom to nejdůležitější, když má chlupáč s něčím problém a omezuje ho to, tak se snažíme mu s tím co nejrychleji pomoci. Na internetových e-shopech jsou v košíku dobré ceny a při prokliku z odkazu v horní tabulce se dostaneme na portál heureka, kde jsou srovnané ceny od mnoho eshopů. V košíku pak máme snadnější přehled – záložka košíku.

To by bylo pro dnešní článek vše. Všechny podstatné produkty jsou seřazené v horním žebříčku nejoblíbenějších šamponů pro psy vycházejících z recenzí uživatelů. Vybírali jsme je pečlivě, kdy jsme se zajímali i o jejich oblíbenost, využitelnost a hlavně pak aby pejskům pomohli s jejich problémy. Pokud jsou s kvalitními šampony pro psy spokojení jejich majitelé, tak se pak takové výrobky doporučují i dalším pejskařům.


Jak vybrat šampon pro psy?

Snažíme se vybírat šampony pro psy takovým způsobem, aby byly pro našeho pejska co nejvíce vyhovující a prospěšné. Dalo by se i říct, že si vybíráme šampon pro psy s ohledem na zdravotní stav našeho chlupáče. Vždy je to o tom, že každá psí pokožka může být trochu jiná a potřebuje tak i jiný přípravek. Proto je už výrobků na trhu tolik, aby bylo možné si vybrat pro každého pejska. Konkrétně na vyřešení problémů, které ho aktuálně trápí. Kvalitní šampon pro psy ho dokáže vrátit zpět do jeho aktivního života a můžeme tak opět sledovat jeho každodenní radost z nových zážitků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *