Menu Zavřeno

Schůdky pro psa

Nejlepší schody psy schůdky pro psa recenze testy parametry plyšové k posteli do postele molitanové dřevěné bazar prodám plastové skládací cena levně

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Kvalitní schůdky pro psa jsou dosti žádanou pomůckou až teď v posledních letech. Dříve se toto vybavení značně opomínalo, ale až postupem času přišli majitelé chlupáčů na to, že má tento produkt něco do sebe. Dřevěné schody pro psy můžou velmi dobře posloužit v mnoha směrech. Podle diskuzí se nejčastěji využívají u postelí, kdy se jde například pes v noci napít vody a cestou zpět už svého pána nijak neruší ze spánku. Prostě si jen najde své oblíbené schůdky pro psa a potichu se vrátí na své místo k ležení. Odpadává nám tak noční buzení, kdy slyšíme našeho chlupáče naříkat, aby jsme ho vzali zpět k sobě do peřin. Využití těchto schodů je samozřejmě široké a dnes si řekneme něco o jejich možnostech. Rovněž se i podíváme na zboží, které je u pejskařů oblíbené a splňuje všechny důležité předpoklady.

Schůdky pro psa: Vybrali jsme NEJ 10 schodů pro psy podle recenzí zákazníků a zkušeností majitelů psů (poměr cena – výkon, parametry, popis a testy)

Do následujícího žebříčku jsme vybrali deset nejužitečnějších schůdků pro psa pomocí analýz recenzí a dalších poznatků od pejskařů. Nejdůležitější je vždy vycházet z praktických zkušeností lidí, kteří si již výrobek zakoupili a sami se svým pejskem vyzkoušeli. To jsou ty nejlepší informace ohledně zboží, jaké můžeme získat. Kolikrát se dají dozvědět i různé detaily z užívání, o kterých se nezmiňuje ani samotný výrobce. Vybrat kvalitní schůdky pro psa nebylo nic jednoduchého. Strávili jsme mnoho času na diskuzních fórech, odborných portálech a psích skupinách, kde jsme procházeli recenze a další zkušenosti uživatelů. Nakonec se to podařilo a v tabulce jsou zobrazeny jen ty lepší výrobky. V každém odkaze jsou podrobnosti a eshopy s nejlepšími cenami.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Schody pro psa - více barevSchody schůdky pro psa recenze Karlie-Flamingo Easy Step Dog 43 x 41 x 29 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Protiskluzová rampaTrixie PET RAMP protiskluzová rampa max zátěž 90 kg 40 x 156 cm schůdky pro psa schody psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Sklopná rampa hliníková Trixie PetWalk sklopná rampa psa hliníková protiskluzová 38 x 155 cm schůdky pro psa schody recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Rampa do auta - velcí psyKarlie Dog ramp do auta 154 x 39 x 8 cm schůdky pro psa schody velké psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Rampa pro psy - více zboží Rampa pro psy schůdky pro psa schody*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Schody pro psy k posteli - více zboží Schody pro psy k posteli schůdky pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Psí schůdky pro pejsky - více zboží Psí schůdky pro psa schody ortopedické*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Domácí schůdky pro psa - více zboží Molitanové do bazénu schůdky pro psa schody*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Malé schůdky pro psy - více variantMalé schůdky pro psa schody*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Potahy na schůdky pro psa - více variantPotahy na schůdky pro psa schody*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Plyšové schůdky pro psa k posteli a do postele – plastová rampa pro psy k posteli

Schůdky pro psa můžou být vyrobeny z různých materiálů a vždy je jen na zákazníkovi, jaký si vybere. Ale nejsou to jen schody, často se používají i rampy. Záleží dost na tom, kolik máme u postele místa a v jak velkém pokoji se nachází. Důležité je samozřejmě i umístění. Podle toho pak vybíráme, zda je výhodnější si pořídit schody a nebo rampu. Chlupáč si zvykne na obojí snadno, jen je potřeba ho to naučit. Nakonec mu bude i jedno, zda se jedná o materiál plyšový a nebo plastový. Pro něj bude nejdůležitější dostat se snadným způsobem do postele ke svému majiteli.

Molitanové schody pro psy do bazénu – nástupní rampa pro psy do bazénu

Schody i rampy se nadále používají i pro psí bazény. Psali jsme o bazénech pro psy samostatný článek, kde se dá dozvědět mnoho informací a rad od chovatelů psů. Kolem bazénu je většinou hodně mokro a proto je lepší podle toho volit i materiál. Jednou z variant se tak nabízí molitanové schůdky pro pejsky. Jde o to, že i když je všude kolem hodně vody, tak molitan má stále hodně navrch. Chlupáči na něm nebudou jezdit nohy a úplně v pohodě se dostane dovnitř bazénku a následně i ven právě pomocí tohoto skvělého materiálu. To lze ale elegantně vyřešit i pomocí správně přidělané rampy.

Dřevěné schody pro psy k posteli – kvalitní schody pro psy bazar a bazoš

Zajisté spoustu z nás napadne, že by na bazarových portálech mohly být i nabídky tohoto druhu a dala by se tak ušetřit nějaká koruna. Nápad je to určitě dobrý, je v tom ale jeden zádrhel. Původní majitelé schodů k postelím se jich záměrně zbavují kvůli tomu, že už neplní svou funkci, kvůli které byly pořízeny. A ten největší problém nákupu z druhé ruky poznáme hned první noc. Schůdky z bazaru totiž značně vržou, jak už jsou opotřebované. Takže kdykoliv na ně pejsek v noci vleze, tak nás to probudí. Za těch pár ušetřených korun to určitě nestojí.


Jak je to s výběrem materiálu?

Ono vždy záleží na tom, kam chceme schůdky pro psa umístit a jakým způsobem je budeme využívat. K bazénu se hodí schody pro psy z molitanu, aby jim neklouzaly nohy. Do pokoje k posteli pak můžeme klidně zvolit materiál dřevěný.


Plastové schůdky pro psa do auta – nástupní rampa pro psy do auta

A pomalu se tak přesouváme k cestování s pejskem. Jedná se hlavně o větší plemena, která jsou těžší a nechceme je do auta zvedat. Dá se pořídit nástupní rampa skládacího charakteru. Tu sebou můžeme všude převážet, kdy ani nezabere moc místa. Obdobou jsou psí schůdky z plastu, které jsou také lehké a dají se snadno převážet. Stačí je jen rozložit a pes si po nich vyleze až do auta. Nemusí odnikud vyskakovat. Spousta psů to nemá ráda a má z takových věcí strach. Schůdky jsou pro ně mnohem přijatelnější a přirozenou variantou. A když je pes mokrý a špinavý, tak ho do náruče brát nechceme – použijeme schůdky pro psa.

  • Velké schody pro malé psy – pokud máme velké auto s vyšším nástupním bodem, tak potřebujeme větší schůdky a nebo rampu.
  • Schody pro střední psy – vystačíme si se schůdky průměrné velikosti.
  • Menší schody pro velké psy – u vyloženě velkých psů to můžou být klidně i jen dva schody a nebo pak rampa na nástup, která hodně unese.

Top skládací schůdky do auta pro psa – plyšové schody pro psy do auta

Skládací schůdky pro psa jsou skvělou pomůckou na každém výletě. Dají se poskládat do malého rozměru, který si pak můžeme uschovat kdekoliv v autě. Přitom je s nimi velmi snadná a hlavně rychlá manipulace, když je potřebujeme pro psa nachystat. V případě velkého auta můžeme mít i pevnou konstrukci schodů, ale prostě to zbytečně zabírá volné místo. I když jsme například někde v lese a začne šíleně pršet, tak máme schůdky pro chlupáče nachystány ihned. Když už je pes celý promočený a špinavý, tak ho nechceme brát do náruče, aby jsme ho mohli naložit do auta.

Prodám schůdky pro psa bazar i bazoš – top rampa pro psy bazar

Naprosto cokoliv, co se skládá a nebo v nějakém bodě ohýbá, se po čase při nesprávném zacházení značně opotřebuje. A zejména toto zboží se pak prodává po bazarech. Samozřejmostí je, že sice pár korun ušetříme, ale proč si kupovat nefunkční věci? Původní majitel to chce většinou prodat z toho důvodu, že už si pořídil úplně nové a zase funkční zboží. Použité schůdky by tak sice už mohl vyhodit, ale lepší je přece je prodat na bazaru. Tyto skládací věci jsou už většinou tolik opotřebované, že při skládání a nebo rozkládání natrefíme na nějaký konstrukční problém. A něčím takovým se ve špatném počasí někde uprostřed cesty zabývat nechceme.


Je potřeba nějaké údržby?

Pokud se budeme k výrobku chovat přiměřeně, tak se v podstatě o žádnou nutnou údržbu nejedná. Možná pak jenom kdyby pejsek schody zašpinil, tak je utřeme mokrým hadrem a to je k údržbě asi tak všechno.


Jak vyrobit schody pro psa do auta – oblíbené schody pro psy levně

Pokud jsme šikovní kutilové a máme i domácí dílnu, tak je to zajímavá výzva. A nebo když máme v rodině domácího kutila, tak to pro něj bude nejspíš hračka. Problém může nastat pouze v případě, když nemáme dostatek materiálu. Budeme ho muset zajet někam zakoupit a při dnešních cenách to bohužel vychází dráž, než hotový výrobek zakoupený na některém z eshopů. To je dobré si hned v začátku uvědomit, že za svůj vlastní výrobek zaplatíme víc peněz. Už i v českých eshopech se schůdky pro psa dají sehnat velmi levně. A když ještě narazíme na výprodejovou akci, tak můžeme nakoupit za slušné peníze.

Nastavitelná rampa pro psy na schody – teleskopická rampa pro psy levně

Nejnovější schůdky pro psa jsou už vyrobené moderním způsobem, kdy nabízejí mnoho vylepšení. Jednou z takových věcí může být teleskopické vysouvání, které se dá vhodně využít na jakémkoliv prostoru. Může jít tak o skvělou náhradu zboží schody pro psa. Skládací schůdky jsou samozřejmě dobré, jen to občas někde rozměrově nevychází úplně správně a pak jsou vhodnější teleskopické rampy. Cenově vycházejí levně a délka se dá pomocí teleskopického roztahování nastavit na různé délky přesně podle naší potřeby.

Rampa a schody pro psy Flamingo – dřevěné schůdky pro psa levně

Jestli si vystačíme s naprosto základním vybavením k posteli někde do rohu, tak nám postačí menší dřevěné schůdky pro psa. Není potřeba mít přímo výrobek z lepšího masivního dřeva. I pokud by nebyl výrobek vzhledově příliš lákavý, tak lze opatřit přehoz na schody. Ten se natáhne takovým způsobem, kdy přesně drží tvar dané konstrukce. Tento způsob řešení pak vychází velmi levně a dá se tak snadno použít, pokud vyloženě nedbáme na nějaký ten vzhled a sladěnost ve spací místnosti. A nebo pak můžeme vybavit pokoj rampou. Vždy záleží na tom, jak máme umístěnou postel a další věci. Z toho musíme vycházet jako první.


Jak po nich naučit chlupáče chodit?

V začátku jsou schůdky pro psa velkou neznámou. Nejprve ani neví, k čemu je to vlastně určeno. Pomocí různých pochoutek to ale půjde velmi snadno. Postupnými krůčky tomu začne pejsek důvěřovat a po pár dnech to už pro něj bude běžná rutina.


Skládací schody pro psy do postele – nejlepší schody pro psa recenze

U skládacích schůdků pro psa si musíme dopředu říct, zda jsou pro nás dobrou volbou. Jelikož se dají skládat v případě, že už je nepotřebujeme, tak jsou i vhodné pro cestování. Vyplatí se to pro majitele psů, kteří se svým chlupáčem pravidelně cestují. Když už si pes jednou na schody zvykne, tak je pak vozíme všude sebou. Výrobek je rozkládací a tak vždy stačí jen složit a může se použít úplně všude. Pejskaři to často řeší i tak, že mají doma jedny schůdky pro psa trvale postavené u postele, které tam zůstávají. A druhé sebou vozí autem. Ty jsou skládací a kdykoliv se tak dají použít na chatě nebo jiném druhu ubytování.

Branka na schody pro psy 40 cm, 50 cm a 60 cm – dřevěné schody pro psa do bazénu

Co se týče branek a různých zábran na schody pro psy, tak jsme o tom psali obsáhlejší článek, který se týkal celkově i ohrádek. Zábrany a nebo branky na schody se používají v případě, kdy chceme chlupáči zamezit od vstupu do určitého prostoru. Používá se to i v případech, kdy potřebujeme odejít pryč a chlupáči tak vymezíme jen určitý prostor, aby nedělal neplechu v celém domě. Vhodná je tak skládací ohrádka pro psa a nebo další zábrany na schody. V tom článku jsme popisovali i další zajímavá zařízení, která se dají v tomto smyslu dobře využít. A to dokonce i do bazénu a pro další možnosti.

Skládací ortopedické schůdky pro psy k posteli s úložným prostorem i do auta trixie bazar

Krom toho, že schůdky pro psa můžeme mít skládací, tak pro starší pejsky se určitě hodí i ty ortopedické. Je to vyrobené pro psy, kteří už mají problémy se svým pohybovým aparátem. Schody mají malou rozdílnou výšku a proto jsou pro staršího psa velmi přijatelné. Často jsou spojeny na suchý zip, takže je lze nastavit několika způsoby. Snadno se tak přizpůsobí potřebám psa a jeho pohybovým možnostem. Mnoho z těchto výrobků mají i automaticky zabudovaný úložný prostor. I když se na první pohled může zdát, že to není příliš moc, tak i do těchto prostor můžeme uschovat mnoho přebytečných věcí v místnosti.

Nejlepší schody pro psy recenze – prodám schody pro psa bazar (psí schůdky)

V recenzích se můžeme často dozvědět i takové věci, které by nás před nákupem nenapadly. Při pročítání zkušeností s daným výrobkem od ostatních majitelů psů sbíráme zajímavé informace a pomůže nám to s finálním výběrem produktu. Stejně jak jsme nahoře v žebříčku zobrazili jen deset výrobků, které jsou kvalitnější po více stránkách. To je výsledek analýzy recenzí a sběrem dalších cenných dat. U prodávaných schodů v bazarech je lépe se jim zcela vyhnout. Mohli by jsme být pak velice nemile překvapeni, jakým způsobem jsou psí schůdky nefunkční.


Lze dokoupit i potah?

Jakmile si zakoupíme schody pro psy k posteli a ty jsou například z dřevěného materiálu, tak si lze dodatečně objednat i potah na schody. Vybírat zase můžeme z různého potahového materiálu. Doplňkem jsou gumičky a provázky, pomocí kterých potah pevně upevníme na dřevěnou konstrukci.


Molitanové schůdky pro psa do bazénu – nejlepší rampa pro psy recenze

V letních měsících trávíme se svým chlupáčem často na terasách, zahrádkách a nebo na jiném venkovním prostranství. Jelikož jsou velmi vysoké teploty, tak je pes rád za každé ochlazení. Schůdky pro psa z molitanu jsou tak správnou volbou, aby mu neklouzaly nohy. K dispozici jsou ale i další chladící výrobky, které můžou pejska zchladit. Patří sem například gelová chladící podložka pro psa, kterou si pes po chvíli oblíbí a žádnou jinou podložku už pak chtít nebude. Vnitřní gel v podložce totiž dokáže ochladit tělo psa a pomoci mu od vysokých teplot. Výhodné je mu tento výrobek umístit kousek od rampy a nejlépe někam do stínu.

Levná rampa pro psy Backstage – kvalitní rampa pro psy Trixie (rampa na schody pro psa Savoy)

Když si vybíráme novou rampu, tak je dobré si zjistit, na jak velkého psa je určená. Přece jen některá velká plemena jsou už dost těžká a proto potřebujeme kvalitní rampu, která něco vydrží. Důležitý je pak i povrch rampy, kdy zabezpečíme chlupáči snadný a bezpečný pohyb. U příliš levných ramp se toto vůbec neřeší. Výsledek je potom takový, že to pejskovi klouže a on v to pak nemá moc velkou důvěru. Vždy je dobré se nad takovými věcmi dopředu zamyslet.

Kleinmetall rampa pro psy Dogwalk3 – Trixie skládací rampa pro psy do 70 kg

Jedná se o jednu z ideálních ramp, kde se zkoušela odolnost, nosnost a celková bezpečnost pro psy. Slouží tak k bezpečnému výstupu na vyšší místa a nebo rovnou k překonávání různých překážek. Délka je snadno nastavitelná pomocí teleskopického systému. Nemusíme si tak vybírat konkrétní délky rampy. Vždy si je nastavíme dle aktuální potřeby. Povrch rampy je vyroben ze speciálního materiálu, který zabraňuje prokluzování psa při pohybu po rampě. Jestli máme velkého a těžkého psa, tak je to ideální pomůcka pro přepravu autem.

Zábrana na schody pro psy Trixie – levné schůdky pro psa Trixie (oblíbené schůdky pro psa Heureka)

Těchto výrobků je již velké množství a lze si tak vybírat ze zajímavé nabídky. K dispozici jsou různé materiály a velikosti. Proto si vše nejprve promyslíme a následně začneme vybírat produkt. Držíme se především rozměrů, které potřebujeme. V naší tabulce na začátku článku jsou i odkazy. Ty směřují na portál heureka a tam si můžeme seřadit výrobky podle námi preferovaných parametrů. Vše je tak jednoduše přehledné a můžeme si vybírat i z mnoha eshopů, kde jsou přijatelné ceny.


Umístění vždy směřuje na nohy

Umístěné schůdky pro psa je lepší nasměrovat tak, aby po nich pejsek vylezl k nám na postel ve směru na nohy. Je chybou, když to máme udělané naopak. Jakmile k nám poleze chlupáč v noci, tak přece nechceme, aby nám šel přes hlavu, když už budeme spát.


Nejlepší schůdky pro psa recenze

Důležité je dávat si pozor na jednu věc. Když už se rozhodneme koupit schůdky pro psa, tak se musíme mít na pozoru před příliš moc levnými schody pro psy. Na jednu stranu sice můžeme ušetřit peníze, ale při samotném užívání narazíme na spoustu problémů s nekvalitním materiálem a také zpracováním. Na to se upozorňuje i na všech diskuzních fórech se psí tématikou. Proto je velmi přínosné si pročítat i recenze a nebo si pak najít zpracovanou tabulku, jako je ta naše v horní části textu. Tam jsou vybrané jen takové schody pro psy, které dostaly nejlepší hodnocení v mnoha recenzích uživatelů.


Kvalitní schůdky pro psa cena a nízké ceny

Tyto konkrétní pomůcky jsou pro chlupáče velkým přínosem, i když si to možná ani moc neuvědomujeme. Jestli se jedná o schůdky pro psa k posteli a nebo do auta, tak to vždy hraje důležitou roli v psím životě. Zkušení chovatelů psů mající s těmito pomůckami zkušenosti moc dobře vědí, jak je výhodné něco takového vlastnit. Ulehčuje to spoustu starostí jak pro nás, tak i pro naše domácí mazlíčky. Cena možná není vždy ideální, ale výrobek nám vydrží na mnoho let. Vrchní žebříček obsahuje i odkazy, kdy si můžeme zobrazit filtry s nejlepšími cenami na internetu.

V následujícím a posledním odstavci se zmíníme ještě o horní tabulce s vybranými NEJ 10 nejlepšími schůdky pro pejsky. Jsou tam zobrazené jen oblíbené produkty pejskařů, které je přesvědčili svou kvalitou a skvělou využitelností. Jakmile jsou všichni a nebo minimálně většina zákazníků s výrobkem spokojeni, tak napíšou kladnou recenzi a zboží pak automaticky doporučí i svým známým, kteří rovněž zvažují pořídit svému chlupáči něco podobného. Kvalitní a levné schody pro psy se pak šíří komunitou dál až se nakonec stanou oblíbeným zbožím. Oblíbené schůdky pro psa jdou pak na dračku. Protože co je kvalitní, se pak i dobře prodává a plní svůj účel.


Jak vybrat schůdky pro psa – schůdky pro pejsky

Ať už se jedná o molitanové, plyšové a nebo dřevěné schody pro psy, tak si vždy vybíráme podle jejich rozměrů. Naprosto vyhovující schůdky pro psa jsou takové, které jsou přímo úměrné jeho velikosti a také je dobré popřemýšlet nad tím, jak je na tom pejsek pohybově. Když má nějakým způsobem omezený pohyb a nebo má už za sebou hodně let aktivního života, tak se mu to snažíme co nejvíce ulehčit. Vybíráme schůdky pro psa takového charakteru, se kterými nebude mít žádné problémy a snadno mu pomůžou dostat se do jeho cílového místa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.