Menu Zavřeno

Schůdky pro psa

Nejlepší schody psy schůdky pro psa recenze testy parametry plyšové k posteli do postele molitanové dřevěné bazar prodám plastové skládací cena levně

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Kvalitní schůdky pro psa jsou dosti žádanou pomůckou až teď v posledních letech. Dříve se toto vybavení značně opomínalo, ale až postupem času přišli majitelé chlupáčů na to, že má tento produkt něco do sebe. Dřevěné schody pro psy můžou velmi dobře posloužit v mnoha směrech. Podle diskuzí se nejčastěji využívají u postelí, kdy se jde například pes v noci napít vody a cestou zpět už svého pána nijak neruší ze spánku. Prostě si jen najde své oblíbené schůdky pro psa a potichu se vrátí na své místo k ležení. Odpadává nám tak noční buzení, kdy slyšíme našeho chlupáče naříkat, aby jsme ho vzali zpět k sobě do peřin. Využití těchto schodů je samozřejmě široké a dnes si řekneme něco o jejich možnostech. Rovněž se i podíváme na zboží, které je u pejskařů oblíbené a splňuje všechny důležité předpoklady.

Schůdky pro psa: Vybrali jsme NEJ 10 schodů pro psy podle recenzí zákazníků a zkušeností majitelů psů (poměr cena – výkon, parametry, popis a testy)

Do následujícího žebříčku jsme vybrali deset nejužitečnějších schůdků pro psa pomocí analýz recenzí a dalších poznatků od pejskařů. Nejdůležitější je vždy vycházet z praktických zkušeností lidí, kteří si již výrobek zakoupili a sami se svým pejskem vyzkoušeli. To jsou ty nejlepší informace ohledně zboží, jaké můžeme získat. Kolikrát se dají dozvědět i různé detaily z užívání, o kterých se nezmiňuje ani samotný výrobce. Vybrat kvalitní schůdky pro psa nebylo nic jednoduchého. Strávili jsme mnoho času na diskuzních fórech, odborných portálech a psích skupinách, kde jsme procházeli recenze a další zkušenosti uživatelů. Nakonec se to podařilo a v tabulce jsou zobrazeny jen ty lepší výrobky. V každém odkaze jsou podrobnosti a eshopy s nejlepšími cenami.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Schody pro psa široký výběrSchody schůdky pro psa recenze Karlie-Flamingo Easy Step Dog 43 x 41 x 29 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Protiskluzová rampaTrixie PET RAMP protiskluzová rampa max zátěž 90 kg 40 x 156 cm schůdky pro psa schody psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Sklopná rampa hliníková Trixie PetWalk sklopná rampa psa hliníková protiskluzová 38 x 155 cm schůdky pro psa schody recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Rampa do auta - velcí psyKarlie Dog ramp do auta 154 x 39 x 8 cm schůdky pro psa schody velké psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Rampa pro psy - více zboží Rampa pro psy schůdky pro psa schody*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Schody pro psy k posteli - více zboží Schody pro psy k posteli schůdky pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Psí schůdky pro pejsky - více zboží Psí schůdky pro psa schody ortopedické*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Domácí schůdky pro psa - více zboží Molitanové do bazénu schůdky pro psa schody*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Malé schůdky pro psy - více variantMalé schůdky pro psa schody*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Potahy na schůdky pro psa - více variantPotahy na schůdky pro psa schody*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Plyšové schůdky pro psa k posteli a do postele – plastová rampa pro psy k posteli (schody pro psa k posteli )

Schůdky pro psa můžou být vyrobeny z různých materiálů a vždy je jen na zákazníkovi, jaký si vybere. Ale nejsou to jen schody, často se používají i rampy. Záleží dost na tom, kolik máme u postele místa a v jak velkém pokoji se nachází. Důležité je samozřejmě i umístění. Podle toho pak vybíráme, zda je výhodnější si pořídit schody a nebo rampu. Chlupáč si zvykne na obojí snadno, jen je potřeba ho to naučit. Nakonec mu bude i jedno, zda se jedná o materiál plyšový a nebo plastový. Pro něj bude nejdůležitější dostat se snadným způsobem do postele ke svému majiteli.

Molitanové schody pro psy do bazénu – nástupní rampa pro psy do bazénu (elegantní schůdky pro psa)

Schody i rampy se nadále používají i pro psí bazény. Psali jsme o bazénech pro psy samostatný článek, kde se dá dozvědět mnoho informací a rad od chovatelů psů. Kolem bazénu je většinou hodně mokro a proto je lepší podle toho volit i materiál. Jednou z variant se tak nabízí molitanové schůdky pro pejsky. Jde o to, že i když je všude kolem hodně vody, tak molitan má stále hodně navrch. Chlupáči na něm nebudou jezdit nohy a úplně v pohodě se dostane dovnitř bazénku a následně i ven právě pomocí tohoto skvělého materiálu. To lze ale elegantně vyřešit i pomocí správně přidělané rampy.

Dřevěné schody pro psy k posteli – kvalitní schody pro psy (schůdky k posteli pro psa – schody pro psa do postele)

Zapomínat bychom neměli ani na materiál dřevěný, který je jedním z nejvíce oblíbených. Jeho pozitiva plynou také nejvíce z toho, že se jedná přece jen o materiál dřevo, které můžeme různě tvarovat a upravovat v případě potřeby. Snadno si tak například uděláme do tohoto materiálu další otvory v případě potřeby a nebo je prostě jakkoliv upravit, aby byly co nejvíce vyhovující.


Jak je to s výběrem materiálu?

Ono vždy záleží na tom, kam chceme schůdky pro psa umístit a jakým způsobem je budeme využívat. K bazénu se hodí schody pro psy z molitanu, aby jim neklouzaly nohy. Do pokoje k posteli pak můžeme klidně zvolit materiál dřevěný a nebo plastový.


Plastové schůdky pro psa do auta – nástupní rampa pro psy do auta

A pomalu se tak přesouváme k cestování s pejskem. Jedná se hlavně o větší plemena, která jsou těžší a nechceme je do auta zvedat. Dá se pořídit nástupní rampa skládacího charakteru. Tu sebou můžeme všude převážet, kdy ani nezabere moc místa. Obdobou jsou psí schůdky z plastu, které jsou také lehké a dají se snadno převážet. Stačí je jen rozložit a pes si po nich vyleze až do auta. Nemusí odnikud vyskakovat. Spousta psů to nemá ráda a má z takových věcí strach. Schůdky jsou pro ně mnohem přijatelnější a přirozenou variantou. A když je pes mokrý a špinavý, tak ho do náruče brát nechceme – použijeme jen schůdky pro psa.

 • Velké schody pro malé psy – pokud máme velké auto s vyšším nástupním bodem, tak potřebujeme větší schůdky a nebo rampu.
 • Schody pro střední psy – vystačíme si se schůdky průměrné velikosti.
 • Menší schody pro velké psy – u vyloženě velkých psů to můžou být klidně i jen dva schody a nebo pak rampa na nástup, která hodně unese.

Top skládací schůdky do auta pro psa – plyšové schody pro psy do auta (značkové schůdky pro psa)

Skládací schůdky pro psa jsou skvělou pomůckou na každém výletě. Dají se poskládat do malého rozměru, který si pak můžeme uschovat kdekoliv v autě. Přitom je s nimi velmi snadná a hlavně rychlá manipulace, když je potřebujeme pro psa nachystat. V případě velkého auta můžeme mít i pevnou konstrukci schodů, ale prostě to zbytečně zabírá volné místo. I když jsme například někde v lese a začne šíleně pršet, tak máme schůdky pro chlupáče nachystány ihned. Když už je pes celý promočený a špinavý, tak ho nechceme brát do náruče, aby jsme ho mohli naložit do auta.

Schůdky pro psa – top rampa pro psy (nejhorší schůdky pro psa)

Tento druh zboží je samozřejmě naprosto skvělým pomocníkem, pokud už máme staršího pejska a ten už si nemůže vyskakovat na vyvýšená místa jako za mlada. Takového pejska už většinou bolí klouby a nebo může mít i jiné zdravotní potíže a proto ho musíme chápat a být k němu ohleduplní. Pak bychom se ale měli vyvarovat vyloženě opotřebovanému zboží, které je už vychozené a jakmile si na něj pes stoupne, tak začne vrzat a různě se naklánět. Pejsek pak k takovému výrobku nemá vůbec žádnou důvěru a měli bychom pořídit schůdky nové.

Nejlevnější schody pro psy jsou nejhorší schody pro psy (schůdky pro psa zkušenosti)

Neměli by jsme kupovat výrobky jen za pár korun, které slibují zázraky. Ty jsou většinou jen z levného a příliš lehkého plastu, který je velmi nestabilní a pejsek z něj má strach. Pokud chceme po chlupáči, aby po něčem takovém vylezl, tak k tomu musí mít i důvěru. Jde hlavně o pevnou a stabilní základnu, ke které bude mít chlupáč důvěru. Hodně se o tom mluví i na fórech, kdy s tím nemají zákazníci dobré zkušenosti. Lepší je prostě koupit něco kvalitního.

Značkové schody pro psy – elegantní schody pro psy diskuze

I když jsou značkové výrobky o něco dražší, tak jsou většinou i elegantnější. Prostě vypadají dobře na pohled, ale i na dotek. Psovi to bude samozřejmě jedno, ale pokud už máme vybavení pokoje v určitém sladěném stylu, tak si zřejmě nepořídíme něco, co bude vzhledem absolutně nevhodné a do místnosti se nebude hodit. Vybírat si můžeme ze zajímavých barev a tvarů. V diskuzních fórech se občas objevují i fotografie, jak lze vše pěkně sladit do jednotné barvy, abychom to měli vyladěné a pěkné.

Levné schody pro psy – nejoblíbenější schody pro psy (schůdky pro psa diskuze)

Nepotřebujeme si kupovat zrovna to nejdražší zboží, které zjednoduší chlupáči jeho složitý psí život. Můžeme si pořídit i levnější kousky, které rovněž splní svůj účel potřeby. Stačí si jen dobře vybrat a projít si více možností nákupu. V naší horní tabulce jsou různé výrobky a ty se dají následně i seřadit podle ceny na eshopech. V diskuzích se to často řeší, že je nejlepší způsob se rozhodovat i podle parametru cena – kvalita. Tyto výrobky jsou pak nejčastěji ve srovnávacích žebříčcích pomocí recenzí. Stejně jako je to v našem horním žebříčku.


Je potřeba nějaké údržby?

Pokud se budeme k výrobku chovat přiměřeně, tak se v podstatě o žádnou nutnou údržbu nejedná. Možná pak jenom kdyby pejsek schody zašpinil, tak je utřeme mokrým hadrem a to je k údržbě asi tak všechno.


Jak vyrobit schody pro psa do auta – oblíbené schody pro psy levně (jak vyrobit schůdky pro psa)

Pokud jsme šikovní kutilové a máme i domácí dílnu, tak je to zajímavá výzva. A nebo když máme v rodině domácího kutila, tak to pro něj bude nejspíš hračka. Problém může nastat pouze v případě, když nemáme dostatek materiálu. Budeme ho muset zajet někam zakoupit a při dnešních cenách to bohužel vychází dráž, než hotový výrobek zakoupený na některém z eshopů. To je dobré si hned v začátku uvědomit, že za svůj vlastní výrobek zaplatíme víc peněz. Už i v českých eshopech se schůdky pro psa dají sehnat velmi levně. A když ještě narazíme na výprodejovou akci, tak můžeme nakoupit za slušné peníze.

Nastavitelná rampa pro psy na schody – teleskopická rampa pro psy levně (luxusní schody pro psy)

Nejnovější schůdky pro psa jsou už vyrobené moderním způsobem, kdy nabízejí mnoho vylepšení. Jednou z takových věcí může být teleskopické vysouvání, které se dá vhodně využít na jakémkoliv prostoru. Může jít tak o skvělou náhradu zboží schody pro psa. Skládací schůdky jsou samozřejmě dobré, jen to občas někde rozměrově nevychází úplně správně a pak jsou vhodnější teleskopické rampy. Cenově vycházejí levně a délka se dá pomocí teleskopického roztahování nastavit na různé délky přesně podle naší potřeby.

Rampa a schody pro psy Flamingo – dřevěné schůdky pro psa levně (nejlevnější schůdky pro psa)

Jestli si vystačíme s naprosto základním vybavením k posteli někde do rohu, tak nám postačí menší dřevěné schůdky pro psa. Není potřeba mít přímo výrobek z lepšího masivního dřeva. I pokud by nebyl výrobek vzhledově příliš lákavý, tak lze opatřit přehoz na schody. Ten se natáhne takovým způsobem, kdy přesně drží tvar dané konstrukce. Tento způsob řešení pak vychází velmi levně a dá se tak snadno použít, pokud vyloženě nedbáme na nějaký ten vzhled a sladěnost ve spací místnosti. A nebo pak můžeme vybavit pokoj rampou. Vždy záleží na tom, jak máme umístěnou postel a další věci. Z toho musíme vycházet jako první.

Nejkvalitnější schůdky pro psa – top schody pro psy

To jsou zejména ověřené výrobky od samotných uživatelů, kteří si je zakoupili a jejich pejsci je pravidelně používají. Tyto lepší výrobky si můžeme zjistit z podobných tabulek kvality, jako je ta naše na začátku článku. Jedná se o oblíbené výrobky, které mají mnoho pozitivních recenzí a z toho důvodu se pak i hodně prodávají. Funguje to jako když máme s něčím dobrou zkušenost a doporučíme to i svému kamarádovi, protože jsme se zbožím spokojeni.


Jak po nich naučit chlupáče chodit?

V začátku jsou schůdky pro psa velkou neznámou. Nejprve ani neví, k čemu je to vlastně určeno. Pomocí různých pochoutek to ale půjde velmi snadno. Postupnými krůčky tomu začne pejsek důvěřovat a po pár dnech to už pro něj bude běžná rutina.

Nejkvalitnější schody pro psy – schody pro psy zkušenosti

Takový výrobek by měl být o něco těžší, aby měl chlupáč pocit, že je základna stabilní a při jeho pohybu se nepřevrátí. Zejména v začátcích jsou na to pejsci velmi opatrní a nedůvěřiví. Jakmile se bude výrobek houpat ze strany na stranu, tak si chlupáčovu důvěru k jeho nové pomůcce vůbec nezískáme. Ze zkušeností pejskařů víme, že je to důležitý prvek, aby byl výrobek stabilní.


Skládací schody pro psy do postele – nejlepší schody pro psa recenze

Jelikož se dají skládat v případě, že musíme se psem někam odjet, tak jsou i vhodné pro cestování. Vyplatí se to pro majitele psů, kteří se svým chlupáčem pravidelně výletují. Když už si pes jednou na schody zvykne, tak je pak vozíme všude sebou. Výrobek je rozkládací a tak vždy stačí jen složit a může se použít úplně všude. Pejskaři to často řeší i tak, že mají doma jedny schůdky pro psa trvale postavené u postele, které tam zůstávají. A druhé sebou vozí autem. Ty jsou skládací a kdykoliv se tak dají použít na chatě a nebo kdekoliv jinde.

Branka na schody pro psy 40 cm, 50 cm a 60 cm – dřevěné schody pro psa do bazénu (luxusní schůdky pro psa – schody pro psy 50 cm – schody pro psy 60 cm)

Co se týče branek a různých zábran na schody pro psy, tak jsme o tom psali obsáhlejší článek, který se týkal celkově i ohrádek. Zábrany a nebo branky na schody se používají v případě, kdy chceme chlupáči zamezit od vstupu do určitého prostoru. Používá se to i v případech, kdy potřebujeme odejít pryč a chlupáči tak vymezíme jen určitý prostor, aby nedělal neplechu v celém domě. Vhodná je tak skládací ohrádka pro psa a nebo další zábrany na schody. V tom článku jsme popisovali i další zajímavá zařízení, která se dají v tomto smyslu dobře využít. A to dokonce i do bazénu a pro další možnosti.

Skládací ortopedické schůdky pro psy k posteli s úložným prostorem i do auta trixie

Krom toho, že schůdky pro psa můžeme mít skládací, tak pro starší pejsky se určitě hodí i ty ortopedické. Je to vyrobené pro psy, kteří už mají problémy se svým pohybovým aparátem. Schody mají malou rozdílnou výšku a proto jsou pro staršího psa velmi přijatelné. Často jsou spojeny na suchý zip, takže je lze nastavit několika způsoby. Snadno se tak přizpůsobí potřebám psa a jeho pohybovým možnostem. Mnoho z těchto výrobků mají i automaticky zabudovaný úložný prostor. I když se na první pohled může zdát, že to není příliš moc, tak i do těchto prostor můžeme uschovat mnoho přebytečných věcí v místnosti.

Nejlepší schody pro psy recenze – schody pro psa (psí schůdky pro psy)

V recenzích se můžeme často dozvědět i takové věci, které by nás před nákupem nenapadly. Při pročítání zkušeností s daným výrobkem od ostatních majitelů psů sbíráme zajímavé informace a pomůže nám to s finálním výběrem produktu. Stejně jak jsme nahoře v žebříčku zobrazili jen deset výrobků, které jsou kvalitnější po více stránkách. To je výsledek analýzy recenzí a sběrem dalších cenných dat.

Náhradní doplňky a jejich shop dostupnost

Na eshopech lze najít i další doplňky pro pejsky, které se nám můžou hodit. Přidáváme zde heslovitou nápovědu, jak je snadno na shop listu najít.

 • potah k produktu (vyberte např barvy šedé, černé a bílé) skladem do košíku
 • starší chlupáči vás budou mít rádi za takovou pomůcku, můžete spát se psem
 • děkujeme za dog facebook odběr
 • schody pro psy
 • po přihlášení je dostupnost košíku online dph, přihlaste se prosím do košíku
 • přihlášení do košíku je snadné, vidíte zboží skladem i termín doručení
 • zejména malé plemena vás nechají spát díky tomuto produktu – více v košíku
 • všechny šedé políčka v košíku se dají zobrazit přes nápovědu
 • schody pro psy
 • schody by měly směřovat k vašim nohám a ne k vaši hlavě
 • váš pes bude mít malé schůdky rád, jejich sklon je ideální

Kategorie doplňky pro všechna plemena i na cestování

Samostatnou kategorií jsou pak doplňky určené na cestování s pejskem. Možná to působí jako širší pojem, ale kolikrát zjistíme, že to jsou užitečné věci. Dále zde nabízíme i heslovitou nápovědu, pomocí které se snadněji zorientujeme na eshopu.

 • dog schůdky pro psy i obchod s pelíšky, výběr značky a možnost vybrat velikost
 • malá velikost, střední velikost, velká velikost, místo pro malé psy i hodnocení
 • pelíšky všech barev (šedá, černé, šedé) a mnoho dalších zajímavých pomůcek
 • schody musí být pro pejska stabilní, dají se přidat stabilní kolíčky do košíku
 • schody pro psy
 • doporučujeme stabilní zábrany dph a nebo stabilní zarážky dph
 • praktické chovatelské schůdky pro psy na pohovku i štěňata
 • schody pro psy
 • potah k produktu se prodává samostatně, občas je potah součástí položek
 • doručení zapomenuté nabídky – volejte kontakty, kde se stala chyba
 • můžete si nás i přidat na facebook – děkujeme vám
 • easy schody pro všechna plemena dph, vnitřní barva položek k vašemu psu
 • šedá karlie pomůcka, pomůžeme vám vybrat velikost – karlie velikost
 • můžete spát se psem, velikost je dostačující – zobrazení do košíku
 • schody pro psy
 • shop – registrace – heslo – po přihlášení – vyberte skladem do košíku
 • doprava je pro vás zvolena podle hmotnosti – nosnost

Schůdky pro psy a další potřeby pro chlupáče

Když už máme doma schůdky, tak se nám k tomuto výrobku můžou hodit i další věci, které usnadní našemu pejskovi život. Zejména pak v jeho starším věku, kdy už není moc pohyblivý, tak se mu budou hodit různé věci v rámci jeho omezené pohyblivosti.

 • schůdky pro psy a podobné dog potřeby na webu včetně hodnocení
 • flamingo potřeby pro pejsky, jako jsou malé pelíšky pro malé psy a další pelíšky do košíku
 • např karlie pelíšek i podložky černá, deky, produkty do košíku nastavitelné skladem
 • doprava – kontakty např u produktu nejprodávanější nemusí být skladem dph – na dotaz
 • doporučujeme stabilní cestovní přehled položek, šedé i bílé – nejprodávanější – všechna
 • kategorie pro kočky – pelechy dph, matrace, náhradní doplňky – easy barvy vzhledem
 • detail – shop dph – potřeby, kategorie různé barvy – šedá vzhledem, dobrá dostupnost skladem
 • střední pelechy pro malé kočky, cestovní pelechy pro malé kočky, více položek šedá skladem
 • produkty obchodní do košíku skladem, např nastavitelné deky dph, podložky skladem
 • vše od schůdky pro psy až po potřeby pro malé psy včetně – všechna hodnocení – obchod skladem
 • pelíšky na webu všech velikost, dog potřeby pro malé psy dph, možnost zvolit velikost i značky
 • obchod se schůdky pro psy má dobré hodnocení, možnost zvolit konkrétní velikost značky
 • největší pelíšek můžete po chvíli používání se psem oprat v pračce i potah – do košíku
 • barva a dostupnost pro všechna plemena, malé pelechy pro kočky dph – pratelný i cestovní

Šetří klouby pejska

Jakmile už máme doma staršího pejska, tak jeho klouby už nejsou to, co byly dřív. Každý pohyb může být pro něj náročnější a bolestivý. A proto se mu to snažíme ulehčit, jak je to jen možné.

Občas lze najít zajímavé akce

Sem tam jsou na různých eshopech akce, kde se dá toto zboží sehnat ve výprodejích, když se naskladní úplně nové zboží. Funkce jsou naprosto stejné, jen je prostě starší design výrobku.

Praktické schůdky pro psy na pohovku – schůdky pro psa

Tyto výrobky můžou dobře posloužit i jako praktické pomůcky pro pohovku. Pejsek už nemá tolik síly, aby na pohovku vyskočil. Proto mu tam jen přisuneme schůdky a problém je vyřešený.

Schůdky pro psy – praktické chovatelské výhody

Chovatelské potřeby pro naše chlupáče jsou různé, ale nejlepší jsou takové, které jim usnadňují nelehký psí život. Schůdky pro psy jsou jednou z pomůcek, díky které můžou být pejsci opět mobilnější, i když jsou už starší.

Schody pro psy

Je to velmi oblíbená pomocná pomůcka zejména pro naše starší chlupáče. Čím dříve je na nich naučíme chodit, tím to pro ně bude snadnější a srozumitelnější. Nejvíce se prodává barva šedá a nebo barva černá, aby to ladilo v místnosti. Lze koupit i zajímavé černé příslušenství pro štěňata. Může být využito rovněž pro kočky.

Dají se koupit i pro starší kočky

I starší kočky tento druh výrobku znamenitě ocení. Bude pak pro ně mnohem jednodušší se dostat k majiteli, aniž by ho rušily ze spánku. Pro kočky je také mnoho příslušenství, které jim pomáhá. Dají se koupit i protiskluzové polštáře pro kočky na jejich citlivé tlapky. Materiál je zajímavý svým zpracováním a potahy si zvířátka oblíbí.

Schody pro psy protiskluzové

Někteří psi nemají rádi hladký materiál, protože mu příliš nedůvěřují. Pak je na řadě zakoupit protiskluzové potahy, které jsou pro jejich tlapky ideální. Ocení to zejména velcí psi, kdy je u těchto výrobků nosnost i 50kg.


Lze dokoupit i potah?

Jakmile si zakoupíme schody pro psy k posteli a ty jsou například z dřevěného materiálu, tak si lze dodatečně objednat i potah na schody. Vybírat zase můžeme z různého potahového materiálu. Doplňkem jsou gumičky a provázky, pomocí kterých potah pevně upevníme na dřevěnou konstrukci. Díky této pomůcce se nám pak bude všem spát lépe.


Schody pro psy

Jsou tak užitečnou pomůckou pro každého pejska, který má už nějaké ty pohybové potíže a na postel vyskočit nedokáže. Namísto toho, aby jsme se v noci budili a psa na postel vysadili, tak mu jen zakoupíme tuto oblíbenou pomůcku a pes se na ni brzy naučí.


Molitanové schůdky pro psa do bazénu – nejlepší rampa pro psy recenze

V letních měsících trávíme se svým chlupáčem často na terasách, zahrádkách a nebo na jiném venkovním prostranství. Jelikož jsou velmi vysoké teploty, tak je pes rád za každé ochlazení. Schůdky pro psa z molitanu jsou tak správnou volbou, aby mu neklouzaly nohy. K dispozici jsou ale i další chladící výrobky, které můžou pejska zchladit. Patří sem například gelová chladící podložka pro psa, kterou si pes po chvíli oblíbí a žádnou jinou podložku už pak chtít nebude. Vnitřní gel v podložce totiž dokáže ochladit tělo psa a pomoci mu od vysokých teplot. Výhodné je mu tento výrobek umístit kousek od rampy a nejlépe někam do stínu.

Levná rampa pro psy Backstage – kvalitní rampa pro psy Trixie (rampa na schody pro psa Savoy)

Když si vybíráme novou rampu, tak je dobré si zjistit, na jak velkého psa je určená. Přece jen některá velká plemena jsou už dost těžká a proto potřebujeme kvalitní rampu, která něco vydrží. Důležitý je pak i povrch rampy, kdy zabezpečíme chlupáči snadný a bezpečný pohyb. Vždy je dobré se nad takovými věcmi dopředu zamyslet.

Kleinmetall rampa pro psy Dogwalk3 – Trixie skládací rampa pro psy do 70 kg

Jedná se o jednu z ideálních ramp, kde se zkoušela odolnost, nosnost a celková bezpečnost pro psy. Slouží tak k bezpečnému výstupu na vyšší místa a nebo rovnou k překonávání různých překážek. Délka je snadno nastavitelná pomocí teleskopického systému. Nemusíme si tak vybírat konkrétní délky rampy. Vždy si je nastavíme dle aktuální potřeby. Povrch rampy je vyroben ze speciálního materiálu, který zabraňuje prokluzování psa při pohybu po rampě. Jestli máme velkého a těžkého psa, tak je to ideální pomůcka pro přepravu autem.

Zábrana na schody pro psy Trixie – levné schůdky pro psa Trixie (oblíbené schůdky pro psa Heureka – zábrana na schody pro psa)

Těchto výrobků je již velké množství a lze si tak vybírat ze zajímavé nabídky. K dispozici jsou různé materiály a velikosti. Proto si vše nejprve promyslíme a následně začneme vybírat produkt. Držíme se především rozměrů, které potřebujeme. V naší tabulce na začátku článku jsou i odkazy. Ty směřují na portál heureka a tam si můžeme seřadit výrobky podle námi preferovaných parametrů. Vše je tak jednoduše přehledné a můžeme si vybírat i z mnoha eshopů, kde jsou přijatelné ceny.

Schody pro psy

Skládací schody pro psy se dají i různě montovat na potřebná místa, kde to zrovna potřebujeme. Stačí si k nim dokoupit jen potřebný spojovací materiál a můžeme je umístit i na místa, aby měl pejsek lepší dostupnost na složitější místa.


Umístění vždy směřuje na nohy – nejoblíbenější schody pro psy

Umístěné schůdky pro psa je lepší nasměrovat tak, aby po nich pejsek vylezl k nám na postel ve směru na nohy. Je chybou, když to máme udělané naopak. Jakmile k nám poleze chlupáč v noci, tak přece nechceme, aby nám šel přes hlavu, když už budeme spát. U této pomůcky je to běžné umístění, že je to k vašim nohám. Vašemu pejskovi to bude jedno, ale je to váš spánek, takže by jste ho měli směřovat k vašim nohám. Heslo k této vaši pomůcce je dobře se vyspat. Vše se dá nastavit správným směrem – je to opravdu jednoduché.

Nové schody pro psy drží perfektně stabilitu.

Vychozené schody pro psy se už houpou a pes k nim nebude mít takovou důvěru.

Nejlepší schody pro psy jsou takové, ke kterým si pejsek snadno vybuduje důvěru v každém věku.

Nejlepší schůdky pro psa recenze – nejoblíbenější schůdky pro psa

Důležité je dávat si pozor na jednu věc. Když už se rozhodneme koupit schůdky pro psa, tak se musíme mít na pozoru před příliš moc levnými schody pro psy. Na jednu stranu sice můžeme ušetřit peníze, ale při samotném užívání narazíme na spoustu problémů s nekvalitním materiálem a také zpracováním. Na to se upozorňuje i na všech diskuzních fórech se psí tématikou. Proto je velmi přínosné si pročítat i recenze a nebo si pak najít zpracovanou tabulku, jako je ta naše v horní části textu. Tam jsou vybrané jen takové schody pro psy, které dostaly nejlepší hodnocení v mnoha recenzích uživatelů.


Kvalitní schůdky pro psa cena a nízké ceny – top schůdky pro psa (schody pro psy cena)

Tyto konkrétní pomůcky jsou pro chlupáče velkým přínosem, i když si to možná ani moc neuvědomujeme. Jestli se jedná o schůdky pro psa k posteli a nebo do auta, tak to vždy hraje důležitou roli v psím životě. Zkušení chovatelé psů mající s těmito pomůckami zkušenosti moc dobře vědí, jak je výhodné něco takového vlastnit. Ulehčuje to spoustu starostí jak pro nás, tak i pro naše domácí mazlíčky. Cena možná není vždy ideální, ale výrobek nám vydrží na mnoho let. Vrchní žebříček obsahuje i odkazy, kdy si můžeme zobrazit filtry s nejlepšími cenami na internetu.

V následujícím a posledním odstavci se zmíníme ještě o horní tabulce s vybranými NEJ 10 nejlepšími schůdky pro pejsky. Jsou tam zobrazené jen oblíbené produkty pejskařů, které je přesvědčily svou kvalitou a skvělou využitelností. Jakmile jsou všichni a nebo minimálně většina zákazníků s výrobkem spokojeni, tak napíšou kladnou recenzi a zboží pak automaticky doporučí i svým známým, kteří rovněž zvažují pořídit svému chlupáči něco podobného. Kvalitní a levné schody pro psy se pak šíří komunitou dál až se nakonec stanou oblíbeným zbožím. Oblíbené schůdky pro psa jdou pak na dračku. Protože co je kvalitní, se pak i dobře prodává a plní svůj účel.


Jak vybrat schůdky pro psa – schůdky pro pejsky (jak vybrat schody pro psy)

Ať už se jedná o molitanové, plyšové a nebo dřevěné schody pro psy, tak si vždy vybíráme podle jejich rozměrů. Naprosto vyhovující schůdky pro psa jsou takové, které jsou přímo úměrné jeho velikosti a také je dobré popřemýšlet nad tím, jak je na tom pejsek pohybově. Když má nějakým způsobem omezený pohyb a nebo má už za sebou hodně let aktivního života, tak se mu to snažíme co nejvíce ulehčit – schody pro psy. Vybíráme schůdky pro psa takového charakteru, se kterými nebude mít žádné problémy a snadno mu pomůžou dostat se do jeho cílového místa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *