Menu Zavřeno

Stojan na nože

Stojany na nože nejlepší recenze testy srovnání analýzy parametry stojánek

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Při pohybu v kuchyni je důležité mít stojan na nože, aby se vám nože jen tak nepohazovaly po celé lince a nezabíraly prostor určený pro další věci. Většina lidí může namítat, že stojany na nože nepotřebují a to z toho důvodu, že mají veškeré vybavení uložené v šuplíku. To je sice fajn, ale když je máte na kuchyňské lince, tak jsou ihned po ruce připravené k okamžitému použití. A dále pak se vám netupí v šuplíku s dalšími věcmi, které tam máte uschované.

Krom toho se také čas od času stane, že při nešikovném ukládání nožů do zásuvky si poškodíte ostří. A to je pak velmi nemilé, když si musíte ostří nože vytvořit znova. Proto je správné uložení a pečování o vaše nejbližší pomocníky celkem důležitá věc. V dnešní době je již samozřejmě spousta kvalitních vylepšení, jak své nože uskladnit proti poničení. Proto vám dnes dáme k dispozici tento článek, kde si spolu probereme nejlepší stojan na nože.

Stojan na nože: Žebříček TOP 8 nejlepších stojanů na nože podle recenzí zákazníků

A tady je náš výběr nejlepších stojanů na nože. Všechny jsme je vybrali analýzou uživatelských recenzí na různých portálech a českých diskuzních fórech. Výhodou je, že recenze na tyto produkty psali lidé, kteří je používají a mají s nimi bohaté zkušenosti. A právě pomocí těchto analýz jsme pro vás mohli vybrat TOP 8 stojanů na nože. Produkty jsou následně seřazeny v této tabulce, kterou si můžete celou prohlédnout. Zároveň můžete získat i další informace rozkliknutím odkazu vedle každého produktu, kde jsou další varianty zboží. Najdete tam i seřazené eshopy podle nejlepší ceny a zboží skladem.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Blok na nože Lamart černýBlok na nože Lamart černý recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Banquet Stojan dřevěný BRILLANTE AcaciaBanquet Stojan dřevěný pro 5 nožů BRILLANTE Acacia*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Tescoma Blok WOODY pro 13 nožů nůžkyTescoma Blok WOODY pro 13 nožů nůžky/ocílku*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
KELA Magnetická lišta na nože nerezKELA Magnetická lišta na nože nerez*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Toro Blok na nožeToro Blok na nože*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Fiskars blok na nože se sadou nožů Edge 5ksFiskars blok na nože se sadou nožů Edge 5ks*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Fiskars Functional Form Sada nožů 7ksFiskars Functional Form Sada nožů 7ks*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Zwilling Gourmet blok s noži 6 ksZwilling Gourmet blok s noži 6 ks*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Tescoma Blok na nože AZZA se 6 nožiTescoma Blok na nože AZZA se 6 noži*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Tescoma Blok na nože FEELWOOD s 5 nožiTescoma Blok na nože FEELWOOD s 5 noži*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Stojan na nože černý

Takovým základním rozdělením je v první řadě barva stojanu na nože jako je černá, bílá, stojan ze dřeva a další modely. Stojan na nože černý je ideální, pokud máte novou a stylovou kuchyni. V případě, že je linka bílé barvy a spotřebiče máte v moderní černé barvě, tak i stojany na nože černé je zde skvělým doplňkem funkčnosti a také barevného sladění. Asi by to vypadalo dosti zvláštně, pokud by jste například měli tento produkt v barvě modré. Jednak by to vůbec neladilo a pak by to vypadalo hodně divně.

Stojan na nože se štětinami

Štětinový stojan na nože je dosti zajímavá věc. Není to jen obyčejný stojan, kde si prostě odložíte váš krájecí nůž. Tady díky těm štětinám ho tam jednoduše vložíte a on úplně přesně zůstane v té poloze, jak jste ho tam uložili. Stojan na nože se štětinami lze použít i na další věci, co máte položeny v kuchyni a není pro ně určené místo. Například takové nůžky lze mezi štětiny také dobře uložit. Štětiny umožňují vytvořit dostatečný prostor pro všechny vaše pomocníky tak, aby se vzájemně nedotýkali a neotupili.


Stojany na nože

Stojan na noze je již v dnešní době něco, co vaše kuchyň velmi ráda uvítá mezi vašimi spotřebiči. Po dlouhou dobu bylo zažité, že se nože váleli v šuplíku spolu s ostatním příborem a dalšími věcmi. To mělo samozřejmě negativní následek v podobě otupování ostří a ukládání nebylo velmi přehledné. Proto se začaly používat stojany na nože, které připravily určitý řád pro veškeré vaše nejlepší kuchyňské nože. Nabídka je velmi široká a zajímavá, stačí se jen vybrat správně a podle vašich požadavků.

Elegantní stojan na nože bílý

V moderních kuchyních se často setkáváme s tím, že celá kuchyňská linka je v jednom odstínu barvy, aby vynikl moderní design a taková ta celá vznešenost kuchyně. Stojan na nože bílý je jednou z možností, jak docílit sladění celé kuchyně a k tomu ještě mít možnost i úložného prostoru pro vaše nejpoužívanější nože. Jak jsme si již řekli, není ideální mít naostřené nože uložené v šuplíku, kde se jen tak pohazují a hrozí jejich narušení ostří. Což určitě nechceme a proto je dobré mít stojan ihned po ruce na lince.


Oblíbený stojan na nože magnetický – keramické nože se stojanem

Magnetický stojan na nože je naprosto úžasná věc a víte proč? Je to z toho důvodu, že když je stojan na nože magnetický, tak ostří se ničeho nedotýká. V šuplíku hrozí narušení ostří, to již víme. Pokud uložíme nože do stojanu se štětinami, tak je to sice v pohodě, ale zase opotřebováváme ty štětiny. V momentě, kdy máme ale nože připevněny magnetem na zdi u linky, tak je to skvělá věc hned v několika bodech. Jednak nůž jen odejmeme z magnetu a můžeme okamžitě začít používat a na rozdíl od uložení ve štětinách, máme přehled o každé délce nože.

Magnetický držák nožů do zásuvky – sady nožů ve stojanu (sada keramických nožů ve stojanu)

Aby jsme neměli problém s tím, že si nože otupíme, tak se dá pořídit i do zásuvky magnetický držák. Každý nůž má pak své vlastní a pevné místo aniž by se tam nějak pohazovaly. Nejde jen o to, že máme mezi noži nepořádek, ale po každém otevření se noži pohybuje a vzájemně se otupí.

Berlingerhaus sada nožů ve stojanu 7ks royal black collection – kuchyňský nůž ve stojanu recenze

Existují i zajímavé komplety, kde máme krom stojanu už i kompletní sadu nožů. Každý je jiné velikosti a každý má samozřejmě i úplně jiné určení. V běžné kuchyni tak využijeme veškeré jejich přednosti a specializaci k přípravě lahodných pokrmů. Jednou z takových sad je i Berlingerhaus. Jedná se o royal black collection nože, které i pěkně vypadají a hodí se do moderní kuchyně.


Dřevěný stojan na nože tescoma – sada nožů se stojanem

Dřevěný stojan na nože se štětinami a nebo bez štětin se hodí naprosto skvěle do kuchyně, která je na první pohled dřevěného charakteru. Dnes si již můžete každý stojan zakoupit i v určitém odstínu podle toho, v jakém odstínu máte kuchyň. Pokud bychom si totiž zvolili jiný stojan, který není dřevěný, tak bychom narušili celkový pocit z designu kompletní kuchyně. Proto je stojan vyrobený ze dřeva zcela na místě. Spousta eshopů už i nabízí, jakým způsobem chcete mít řešeny letokruhy. A to z toho důvodu, že se každému zákazníkovi líbí něco jiného.

Pokud používáme drahé nože, například profesionální japonské nože do kuchyně, tak se k nim potřebujeme i náležitě chovat. Ostří japonských nožů je perfektní a proto je neházíme nikam mezi ostatní pomůcky a ani do stojanu. Ideální je závěsný stojan na zdi, kde se nemůže ostří ničeho dotýkat a je za každých okolností v bezpečí.

Bambusový stojan na nože banquet – sada nožů ve stojanu 7 ks royal black collection (bambusový stojan na nože se štětinami)

Tyto produkty jsou vyrobeny vyloženě z přírodního bambusového dřeva. A takový bambusový stojan na nože má dlouhou trvanlivost i kvalitu. Krom toho také zaručuje velmi pěkný vzhled a pokud máte například kuchyň dřevěnou, tak si jen stačí vybrat správný odstín bambusu, který bude ladit ke zbytku kuchyně. Můžete si i vybrat, zda bude mít bambusový stojan štětiny a nebo nikoliv. Své nože tam můžete snadno umístit a mít je tak kdykoliv po ruce. Štětiny lze snadno vyndat, umýt a vrátit na původní místo do bambusového stojanu. Je to elegantní bambusový materiál.


Jak vyrobit stojan na nože dřevo – nože ve stojanu

Nebude to sice vypadat tak luxusně, jako stojánek zakoupený, ale člověk z něj bude mít o to větší radost. Jak vyrobit stojan na nože není zase až tak moc složitá věc. Vystačí nám rovný hranolek dřeva, který následně pomocí pilky na stranách nařežeme. Tím pádem nám po stranách vzniknou otvory pro zasunutí nožů. Následně na tyto otvory přiložíme rovné destičky, což bude mít funkci stěny hranolku. Stěny se jednoduše přilepí a nechají zaschnout ideálně uchycením ve svěráku. Stojánek na nože máme hotový a můžeme si jej umístit do kuchyně.

Nejlepší držák na nože do zásuvky – kuchyňské nože ve stojanu recenze

Tohle je z dalších zajímavých předmětů, který dokáže pomoci s tím, aby jsme měli v zásuvce všechny nože seřazeny vedle sebe a nijak se nepoškodili vzájemně o sebe. Držák na nože do zásuvky vám pomůže mít v zásuvce velmi dobře uloženy veškeré vaše pomocníky pěkně vedle sebe. Nikde se nic nekříží a vše je pěkně uložené ve svém prostoru. Jakmile otevřete svou zásuvku, tak ihned přesně vidíte, co kde je. Pomocí tohoto uložení vám vydrží nože dlouho ostré.

Dřevěný magnetický držák na nože nalepovací – stojany na nože černý

U magnetického držáku se každý nůž snadno sundá a je ihned připravený k použití. Navíc je zde další výhoda v podobě toho, že je celý držák nalepovací. Tím pádem nemusíte nikde nic navrtávat a řešit nějaké šrouby. Magnetický držák na nože nalepovací je oblíbenou pomůckou do každé moderní kuchyně, kde chcete mít ve všem vašem náčiní snadný a rychlý přehled. Dříve se nože ukládali do zásuvek, to bylo ale nepřehledné a ani ne moc ideální. Nalepovací držák je tak vhodnou volbou pro rychlé vaření denního charakteru.

Stojan na nože a univerzální magnetická lišta

Můžeme si tam odložit libovolné množství nožů, ale i dalších pomůcek, jako jsou například nůžky a nebo i ocílka na broušení nožů. Vše máme tak po ruce k okamžitému použití a zároveň tak na všechno i pěkně vidíme.

Stojan na nože – další potřeby a pomůcky na krájení

Stojany nejsou pouze jen o nožích. Tyto pomůcky můžeme kolikrát vidět i v různých dílnách a nebo někde na zahrádce na pracovním stole. Vše máme tak ihned po ruce nachystáno k okamžitému použití.


Kvalitní držák na nože dřevěný – sada kuchyňského náčiní ve stojanu

Dřevěný držák na nože je velmi chválihodnou pomůckou, když často vaříte a nebo trávíte více času v kuchyni. Dřevěný držák si můžete zakoupit v mnoha tvarech a dokonce i v různých barevných provedeních, aby vám barevně pěkně ladil ke zbytku vaší kuchyňské linky. Tyto dřevěné výrobky v podobě držáků můžou mít i různě zkosený tvar pod určitým stupněm úhlu, aby mohli být ještě více použitelnější i v místech, kde zrovna není tolik prostoru. Držák nože je ideálním pomocníkem pro každou kuchařku.

Dřevěný magnetický držák na nože lepící – kuchařské nože ve stojanu recenze (držák na nože magnetický)

Držák na nože magnetický je z hlediska jeho nejdůležitější funkce velmi užitečnou pomůckou do každé kuchyně. Tento produkt zcela nahrazuje využití zásuvek a nebo když chcete, tak šuplíků. Ty již od této chvíle potřebovat nebudete a to z jednoho jednoduchého důvodu. Magnetický držák na nože není pouze o tom, že si na něj připevníte veškeré své nože, ale můžete si na něj dát i například nůžky, škrabku na brambory a další věci, které se vám do této chvíle jen tak povalovali nepřehledně po šuplících a neměli své pevně určené místo.

Profesionální držák na nože do šuplíku – sada kuchyňského náčiní se stojanem (držák na nože štětiny)

Tyto držáky jsou vyrobeny takovým způsobem, že si je můžete i sami zkrátit, pokud se vám zdají příliš široké. Každý držák na nože do šuplíku je jinak široký a vy si můžete zvolit šířku sami a nebo si ji pak ještě dodatečně upravit. U každého držáku můžeme rovněž vidět na kolik pater pro nože je určený. Když se na to podíváme blíže, tak do jednoho držáku se nám vejde spoustu nožů a tím pádem můžeme ušetřit spousty místa v každém šuplíku. Každý jeden nůž má svůj vlastní prostor a proto se nemůže stát, že by si nože nějak vzájemně překáželi.


Nejlepší magnetický držák na nože na zeď – magnetický stojánek na nože

Magnetický držák nožů na zeď je dnes již standardním vybavením každé moderní kuchyně, kdy potřebujete rychle připravit jídlo a jít pryč. Proto když jdete porcovat vaši potravinu, tak s magnetickým držákem na zdi, který je na nože ideální, máte vše hotovo aniž by jste něco hledali po šuplících. Na zdi přesně vidíte, jaké nože máte k výběru. Už je dávno zaběhnuté, že každá potravina může vyžadovat malinko jiný nůž, se kterým se opracovává daleko snadněji. Například s nožem na přípravu ryb se vám asi bude těžko připravovat pečivo.

Kvalitní magnetický držák na nože dřevěný – magnetický stojan na nože černý catler

Dřevěný magnetický držák na nože je přece jenom mnohem lepší, než například nějaký kovový v případě, že máte celou kuchyňskou linku ze dřeva. Ono by to samozřejmě vůbec ničemu nevadilo, ale na vzhled by to působilo velmi zvláštně. Magnetický držák na nože dřevěný je samozřejmě z magnetu, jen má dřevěný povrch kvůli estetickému vzhledu a aby tak mohl lépe splynout s dřevěnou linkou. Můžete si už i vybrat konkrétní odstín držáku, aby lépe pasoval k celkovému odstínu kuchyně.

Profesionální magnetický držák na nože lepící – magnetický stojan na kuchyňské nože recenze

Výhodou tohoto pomocníka do kuchyně spočívá hlavně v tom, že jeho instalace je velmi snadná pro každého. Nepotřebujete k tomu ani žádné pomocné spojovací materiály. Magnetický držák na nože lepící stačí pouze rozbalit a sundat ochranné nálepky z lišty. Pak už si jen držák nalepíte přesně tam, kde ho potřebujete. Ideální je ho nalepit tak, aby jeho konce byly uchyceny na středech kachliček a ne ve spárech. Následně pak bude držet velmi dobře a to po dlouhou dobu.


Magnetický blok na nože – berlingerhaus sada nožů s magnetickým stojanem black rose collection 6ks

Je dalším pomocníkem, kdy ho nemusíte mít připevněný na zdi. Prostě si ho jen položíte na kuchyňskou linku přesně tam, kde ho chcete mít co nejlépe po ruce. Magnetický blok na nože obsahuje velice silný magnet a nemůže se stát, že by na bloku nože pevně nedržely. A platí to i pro nože velké, všechno drží pevně jak má. Tyto bloky jsou ve většině případů vyrobené z elegantního dřeva, které něco vydrží. Budou vám tak dělat společníky v kuchyni mnoho dlouhých let, kdy budete mít všechny důležité nože vždy po ruce připraveny k okamžitému použití.

Kvalitní blok na nože se štětinami – náhradní štětiny do stojanu na nože (stojan na kapesní nože)

Tohle je dobrý způsob ukládání nožů, kdy je chcete mít po ruce a nachystané k okamžitému použití. Pomocí štětin vám nože do bloku dobře zapadnou a tím pádem jsou dobře chráněné od sebe samotných. Do jednoho bloku se jich vejde dost a můžete si tam přidat například i nůžky, které se čas od času můžou také hodit. Blok na nože se štětinami se vyrábí v mnoha barvách a stačí si jen vybrat takovou, která se vám do místnosti bude ideálně hodit. Na výběr máte přes různé kovové až po vyloženě dřevěné v elegantním designovým vzhledem.

Nejlepší blok na nože s noži – nerezový stojan na nože štětiny

Takový blok na nože, kde už máte při zakoupení i předem přichystanou sadu nožů, můžete zakoupit v mnoha eshopech. Často je to vhodné i jako narozeninový dar a nebo pak už přímo pod stromeček, kdy s něčím takovým neuděláte nikdy chybu. Nože jsou do kuchyně potřeba a čím více jich je, tím lépe se vám pak připravují různé pokrmy. Dnes se již vyrábí spousta nožů, kdy je každý předurčen k určité činnosti a podle toho je také přizpůsoben. Blok na nože s noži je ideálním dárkem například pro začínající kuchařku. A pokud je stojan nerezový, tak je to příjemný bonus.

Víceúčelový stojan na nože se hodí i do dílny

Pokud máme v domácnosti domácího kutila a ten neustále něco opravuje a nebo tvoří, tak jeho pracovní stůl je plný různých tvořivých pomůcek. Hodí se mu pak různé stojánky, které mu dělají na stole ve věcech aspoň trochu pořádek a snadněji se pak zorientuje.


Bambusový blok na nože – berlingerhaus sada nožů ve stojanu black rose collection 7ks (bambusový blok na nože vivess)

Pokud nechcete vyloženě těžký a masivní blok na nože, tak máte možnost si zakoupit od některého z eshopů bambusový blok na nože. Ten je na rozdíl od dřevěného mnohem lehčí a přitom má veškerá pozitiva zachována. Bambusový materiál vypadá navíc tak trochu jiných odstínů, než má dřevo. Tedy jestli máte kuchyň světlejšího odstínu, tak se do ní hodí bambus ideálně. Z volitelných produktů můžete mít opět i ten se štětinami a nebo bez. Volba je zcela jen na vás, čemu dáte přednost. A krom nožů si můžete do tohoto bambusu vložit i další předměty potřebné v kuchyni.

Dřevěný blok na nože – nejlevnější stojan na nože pepco (orion stojan na nože)

Toto zboží stojan na nože je již dnes využíváno ve spoustě kuchyní a trend bude i nadále pokračovat. Dřevěný blok na nože si můžete zvolit horizontální, vertikální a nebo zkosený stojan na nože pod určitým úhlem. Vše je jen o vaší přesné potřebě využití. Tyto bloky se vyrábějí ve všech různých velikostech a také tvar může být v každé kuchyni zcela odlišný. Můžete si vybrat i pro jaký počet nožů by měl být blok určený. A v neposlední řadě je důležitá také barva, která by měla splývat s okolím, jako by bylo vše z jednoho materiálu.

Jakou barvu vybrat?

Mějte vždy na paměti, že cokoliv si do kuchyně donesete, tak bude mít velký vliv na vaši barevnost a sehranost celé kuchyně. Zejména u nových moderních kuchyní, kde je všechno sladěné i do stejného odstínu, to pak bude hrát velkou roli.


Údržba nožů určených do kuchyně – nejkvalitnější stojan na nože s noži

Není to jenom o tom, že nůž umyjete a vrátíte zpět na jeho místo. O každý nůž je třeba se pravidelně starat. Každý nůž po určitém čase ztrácí svoje ostří a proto potřebuje čas od času nabrousit. Nyní se pojďme podívat na údržbu a skladování nožů. O broušení jsme psali článek, konkrétně návod o brusných kamenech. Výběr správného stojanu hraje taktéž důležitou roli.

Odkládání

Je důležitá věc u každého nože. Za časů dřívějších se po použití jen umyl a následně hodil do šuplíku mezi nože ostatní. Tím pak nože přicházeli o své ostří. Proto je lepší každý nůž uložit do příslušného stojanu.

Broušení

Nože nestačí jen pravidelně umývat, ale čas od času je potřeba je i nabrousit. Článek o broušení nožů máme také na tomto webu, sepsali jsme ho minulý měsíc a najdete ho v sekci nože.

Mytí ruční

Je nejlepší možné umytí každého nože. Nepoužívejte drátěnku a ani žádné agresivní prostředky, které by mohli čepel nože poškodit. Po umytí je potřeba nůž důkladně usušit.

Mytí v myčce na nádobí

V myčce se mytí nožů nedoporučuje a je to převážně z toho důvodu, že čistící přípravek přidávaný do myčky obsahuje agresivnější prostředek na čištění a tedy ničí ostří i rukojeť nože.

Vždy vysoušet

Po umytí každý nůž vždy do sucha vysušíme a teprve až potom ho uložíme na jeho místo.

Neponecháváme ve venkovních podmínkách

Možná jste to už zažili i vy, kdy jste měli něco uvařeného v hrnci a protože nebylo v ledničce místo, tak jste dali hrnec i s nožem na balkón, kde již mrzlo. Pro nůž to není vhodné a to z toho důvodu, že kuchyňské nože nemají vyrobeno ostří na tak nízké teploty.


Jak vybrat stojan na nože?

Prvotní věc ohledně výběru stojanu na nože je jeho barva. Podívejte se na svou kuchyni a řekněte si, jakou přesnou barvu požadujete. Tohle převážně platí u nových moderních kuchyní, které jsou celé v jedné barvě a dokonce i laděné v konkrétním odstínu. V případě, že vlastníte kuchyň starší a ještě k tomu z několika materiálů, tak to bude nejspíš jedno a přímo si vyberte stojan na nože podle funkčnosti a tvaru, který vám bude vyhovovat.

Kvalita

U kvality to nehraje zase až tak velkou roli. Přece jen náš produkt bude sloužit jen jako odkládací stojan pro vaše důležité pomocníky. Kdy se od něj nevyžadují vyloženě žádné speciální vlastnosti k nějakému výkonu.

Materiál

Nejčastěji se bude jednat víceméně o dřevo a nebo plast. Obojí poslouží velmi dobře. Občas se můžeme setkat i se stojany kovovými, ale tam už je cena daleko vyšší, než u běžně používaných materiálů.


Stojan na nože parametry – nejlepší stojan na nože diskuze

Hodně záleží na tom, jaký stojánek na nože požadujete. Parametry každého stojanu jsou malinko odlišné a záleží na vašich požadavcích. Nabídka eshopů je již ale opravdu velká a každý si určitě najde přesně takový produkt, který je pro jeho kuchyni naprosto vyhovující. Hodně informací se dá získat i na diskuzních fórech. Bohužel to zabere mnoho času a proto jsme vytvořili horní žebříček nejlepších stojanů na nože podle recenzí zákazníků.

Stojan na nože cena – levný stojan na nože woodoo (lamart lt2081 blok na nože 22 5cm černý)

A nyní se dostáváme k cenám ohledně stojanů na nože. Toto zboží stojan na nože není nijak drahé, protože se nejedná o žádné drahé materiály, ze kterých jsou stojánky vyrobeny. Možná u některých vyloženě dřevěných z masivního a drahého dřeva může být cena vyšší, ale většinou se pohybujeme v přízemních vodách. V horní části článku je tabulka s deseti nejlepšími produkty. A tam si můžete zobrazit i ceny a další informace ohledně stojánků na nože.


Stojan na nože recenze – top stojan na nože (štětinový stojan na nože)

V této části si povíme pár vět o některých stojanech. V horní části článku jsme pro vás vytvořili tabulku s nejlepšími stojany na nože. Stojany jsou vybrány podle recenzí a různých hodnocení od zákazníků. V tabulce si můžete u každého zboží rozkliknout dodatečné informace a zjistit tak více. Dozvíte se o produktech, v jakých eshopech je lze zakoupit a jejich dostupnost i s cenou.

Malý stojan na nože do menší kuchyně

Nepotřebujeme zrovna ten největší stojan, aby jsme si tam daly úplně všechny nože, které momentálně vlastníme. Úplně nám postačí, když si tam vložíme jen ty nejvíce používané, které potřebujeme mít neustále po ruce.


Tescoma blok na nože Azza se 6 noži – luxusní stojan na nože na prodej

Jedná se o sadu prvotřídních a kvalitních nožů, které se velmi dobře hodí do každé kuchyně. S těmito Azza noži nakrájíte cokoliv. Pohodlně si nakrájíte zeleninu, s pečivem nebude rovněž žádný problém a maso se s těmito noži připravuje také velmi precizně. Blok na nože Azza se 6 noži má hodně povedený a zajímavý vzhled, kdy vypadá robustně a značně moderním vzhledem. Celý blok je dosti praktický a každá hospodyňka ocení, že je celek zhotoven z nerezavé oceli. Krom toho mají nože ergonomickou rukojeť, kdy se snadno používají při krájení.

Profesionální blok na nože Feelwood s 5 noži – značkový stojan na nože (banquet stojan na nože)

Tohle je skvělá kolekce, která obsahuje sadu luxusních nožů. Blok na nože Feelwood s 5 noži je vyrobený z masivního dřevěného kusu, který v kuchyni oceníte. Každý nůž má dřevěnou rukojeť a disponuje dokonalým ostřím, se kterým je radost pracovat. Rukojeť je vyrobena z jasanového dřeva a celý koncept nože byl navržen tak, aby bylo dosaženo komfortu a zároveň i bezpečného užívání. Dalším překvapením je protiskluzová vlastnost, kdy i v mokré dlani budete držet nůž pevně a bezpečně. Na nože se vztahuje nadstandardní záruka.

Blok na nože Fiskars – nejoblíbenější stojan na nože (dřevěný stojánek na nože)

Fiskars patří k dalšímu výrobci, u kterého krom bloku dostanete i sadu nožů, které jsou do kuchyně ideálními pomocníky pro každodenní přípravu pokrmů. Blok na nože Fiskars má krom toho velmi zajímavé zbarvení a design patří k těm moderněji vypadajícím. K tomuto Fiskars bloku dostanete pětici nožů, kdy je každý určený pro jiné použití. Jako celek je to zajímavé řešení pro kuchyňskou linku, kdy potřebujete mít několik nožů, aby jste byli schopni fungovat komplexně po celý den. Od přichystání pečiva až po složitější porcování masa.

Stojan na nože se dá umístit kdekoliv

Výhodou tohoto zařízení je zejména to, že si ho můžeme umístit na takové místo, kde to pro nás bude nejvíce vyhovující. Pokud tak máme na kuchyňské lince mnoho spotřebičů, tak nám nedělá vůbec žádný problém si věci přesunout, aby nám to všechno dávalo větší smysl a řád. Na eshopech je k dispozici různé zboží, které se může také hodit do kuchyně.

  • nerez magnetická lišta univerzální – stolní potřeby na krájení značky banquet
  • stolní venkovní pomůcky victorinox – univerzální victorinox potřeby na krájení
  • prodejny poradenství náčiní zdarma – spotřebiče z lepší oceli známé značky
  • magnetická lišta z nejdražší oceli nízká hmotnost – banquet 5 nožů z lepší oceli
  • spotřebiče jako jsou myčky a další náčiní, výkonné myčky, prodejny poradenství zdarma
  • banquet blog spotřebiče a další potřeby a náčiní – návody zdarma, malé spotřebiče banquet
  • prémiová magnetická lišta buk z lepší oceli – lepící magnetická lišta dřevo buk
  • banquet 5 nožů obsahuje i ostřič ocílku – ocílku velkou u magnetická lišta

Toro blok na nože – berlingerhaus stojan na nože catler mkb 10 torri blok na nože

Tento blok na nože značky Toro je velmi univerzálním pomocníkem do každé kuchyně. Nože se v něm netupí a to z jednoduchého důvodu, všechny se totiž ukládají dosti prakticky a nepřicházejí spolu do kontaktu. Díky štětinám se blok přizpůsobí každému tvaru nože a v kuchyni se vám již nebudou pohazovat jenom tak bez místa určení. Ušetříte nejen prostor, ale také čas, kdy potřebujete mít nože po ruce a nepřemýšlet, kde v šuplíky máte nůž, který zrovna potřebujete. Toro blok na nože je dobrým pomocníkem do každé kuchyně.

Kvalitní stojan na nože si v kuchyni najde vždy to své místo.

Moderní stojan na nože dodá naší kuchyni nádech moderního vzhledu.

Stojan na nože – venkovní pomůcky z nerezové oceli

Když například často grilujeme, tak tyto pomůcky používáme i na zahradě. Pak se nám bude samozřejmě hodit nerezový materiál, pokud by jsme produkt zapomněli venku a nebo pokud ho tam necháváme trvale.

Stojan na nože z nerezové oceli se pro venkovní použití vždy vyplatí.

Blok na nože Zwilling – profesionální stojan na nože (stojan na kuchyňské nože)

Všechno není jen o správném výběrů ideálních nožů do kuchyně. Člověk musí také přemýšlet o tom, jakým způsobem ty nože na své kuchyňské lince potom i uloží. Takové nože je totiž dobré mít pak ihned po ruce, když je potřeba je použít. A také je dobré pamatovat na to, že nože se při nešetrném zacházení můžou snadno otupit. Blok na nože Zwilling pamatuje na všechno a proto je ideální volbou do každé kuchyně. Zwilling blok vypadá jednak dobře a pak dává pozor na vaše prémiové nože, aby byly vždy ostré a jejich ostří bylo ochráněno i v momentě, kdy se zrovna nepoužívají.

Profesionální stojan na nože najdete i v horním žebříčku nejlepších stojanů podle recenzí kuchařů.

Blok na nože Lamart – kvalitní stojan na nože (stojan na keramické nože)

Lamart blok na nože je velmi elegantní a moderně vypadající blok pro každé použití v kuchyni. Lamart je oválného tvaru a je zajímavé, že na tak menší velikost se do něj vleze dost nožů, které potřebujete ke každodennímu použití. Uvnitř bloku je speciální guma, která hlídá ostří každého nože. Specialitou tohoto bloku je rovněž to, že je snadno omyvatelný a i při občasné nečistotě nožů se pak díky snadné omyvatelnosti dostane zpět do čistého stavu velmi rychle.

Nakonec ještě připomínáme, že v horní části tohoto článku jsme pro vás nachystali tabulku s nejlepšími stojany na nože. Vycházeli jsme z dlouhodobého hodnocení a recenzí zákazníků a kuchařů, kteří mají s tímto druhem zboží bohaté zkušenosti. V tabulce je TOP 10 produktů, které dostaly nejlepší hodnocení v recenzích od samotných zákazníků, kteří nože využívají.


Pár slov na závěr – stojan na nože zkušenosti

Z dnešního článku jsme si řekli něco o zboží stojan na nože. Je to velmi ceněná pomůcka do kuchyně, kdy máte vše po ruce a hlavně můžete mít jistotu, že vaše nože nepřicházejí o své ostří. Navíc máte své nože ihned po ruce a nemusíte je hledat někde po zásuvkách. Stojan na nože plní i funkci ozdobnou, kdy je spousta těchto produktů designově zpracována takovým způsobem, kdy to pak vypadá na kuchyňské lince velmi elegantně. Pokud dnes chcete najít kvalitní produkt, který něco vydrží, tak si musíte projít spousty webů a recenzí. My jsme to udělali za vás. Děkujeme za přízeň a budeme se na vás opět těšit u dalšího článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *