Menu Zavřeno

Strojek na psy

Nejlepší strojek na psy recenze žebříček parametry testy kvalitní levně dlouhosrsté stříhání psů elektrický profesionální profi ruční tichý bezdrátový cena

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Mít vlastní strojek na psy je skvělá věc pro každého majitele psa. Mohli bychom sice navštívit salón pro psy, kde nás s radostí obslouží a žádný strojek na psy tak nebude potřeba. Ale ceny už začaly být v těchto psích službách příliš vysoké. Finančně i časově to vychází mnohem lépe, když si takový strojek na psa sami zakoupíme. Stříhání psů není vůbec žádná věda a lze se to naučit již při prvním stříhání. Ušetřené finanční prostředky za psí salóny jsou pak značné a můžeme pejskovi koupit například prémiové granule. Nový strojek na psy lze vybrat snadno, stačí znát jen ty správné a hlavně důležité parametry. A právě o těch bude dnešní článek, kdy si ukážeme i výběr levnějších strojků, které všechny důležité parametry splňují.


Strojek na psy: Výsledný žebříček nejlepších 10 strojků na psy z hodnocení chovatelů psů a jejich recenzí i poznatků (parametry, testy, popis)

V tomto velkém srovnání jsme vybrali 10 nejlepších psích strojků na stříhání. A jak jsme to vlastně všechno vybírali? Pročítali jsme mnoho recenzí uživatelů, různých hodnocení a doporučení majitelů psů. To vychází z jejich mnohaletých zkušeností. Čerpali jsme informace na velkých psích portálech, diskuzních skupinách a dalších fórech, kde jsou užitečné rady pro pejskaře a zajímavé hodnocení různých výrobků. Vybrané zboží jsme následně přehledně seřadili do této tabulky. Každý produkt má přiložený odkaz, kde lze získat další potřebné informace, možné varianty a také nejlepší ceny na eshopech. Kvalitní strojek na psy si zaslouží každý chlupáč, aby to i pro něj bylo rychlé a snadné.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Camry CR 2821 Zastřihovač srsti - vícCamry CR 2821 Zastřihovač srsti strojek na psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie Andis TR1250 10W - více druhůTRIXIE Strojek stříhací Andis TR1250 10W strojek na psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Moser 1400 stříhací strojek - víceMoser 1400 stříhací strojek na psy recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Dobře hodnocené strojky - více druhůMoser Rex 1230 stříhací strojek na psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie Andis TR1500 15 W magnetickýTrixie Stříhací Andis typ TR1500 15 W magnetický motor strojek na psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Moser Max 45 typ 1245T - více druhůMoser Stříhací Max 45 typ 1245T strojek na psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Andis Střihací MBG 2 - více druhůAndis Střihací MBG 2 strojek na psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Základní strojky - více zboží v odkazuZákladní strojky více zboží strojek na psy recenze stříhací*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní strojky - více zboží v odkazuKvalitní strojky více zboží v odkazu strojek na psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Špičkové Profesionální - více zbožíŠpičkové a profesionální strojek na psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Kvalitní strojek na psy levně – strojek na dlouhosrsté psy

U většiny psích plemen platí, že jednou za čas potřebují zkrátit srst. Některým psům rostou chlupy pomaleji a jiným zase tak často, že vyžadují i pravidelné a časté stříhání. Když si představíme, kolik by jsme museli nechat peněz ve psím salónu, tak strojek na psy vychází jako mnohem levnější varianta. Jakmile se to naučíme a dostaneme přesně do ruky, tak to potom netrvá ani moc dlouho. Potřebujeme jen kvalitní strojek, se kterým bude stříhání srsti chlupáče hračkou. Nabídka na eshopech je velká, ale vždy je nejlepší vybrat jen takový produkt, který je již ověřený jinými uživateli.

Nůžky stříhání psů a stůl na stříhání psů – aku elektrický stříhací strojek na psy

Dříve to fungovalo tak, že se používaly na stříhání psů jen nůžky a k tomu dokonce ještě i speciálně upravené stoly. Celý proces trval příliš dlouhou dobu a výsledek nebyl ani nijak extra. Pejsek totiž moc dlouho takový stříhací proces nevydrží a nejraději by někam utekl. To se pak hodně změnilo, když se začaly používat strojky na psy. Ono to sice pro našeho chlupáče taky nic příjemného není, ale celé ostříhání trvá jen chvilku a to už se vydržet dá. Navíc ten výsledek je už mnohem líbivější a dají se vytvořit i zajímavé kreace. Aku a nebo elektrický stříhací strojek na psy je rychlou volbou pro každého majitele psa.

 • nůžky na stříhání psů
 • havanský psík stříhání
 • čínský chocholatý pes labutěnka stříhání
 • strojek na psa

Strojek na stříhání psů diskuze – strojek na stříhání psů recenze

Z mnoha diskuzí ohledně psů jsme si ověřili, že je vždy nejlepší si pořídit opravdu kvalitní stříhací mašinku. Při jeho používání totiž hned zjistíme, proč tomu tak je. Žádný pes se nebude chtít nechat stříhat dlouho, proto ten strojek potřebuje mít určitý výkon, aby to bylo rychlé. Další věc je hlučnost, kdy vyloženě nejlevnější výrobky jsou už tak moc hlučné, že pes okamžitě uteče. A poslední věc je kvalita a výdrž mašinky. Ty nejvíce kvalitní vydrží bezproblémový chod mnoho let na rozdíl od těch nejlevnějších, které toho vydrží velmi málo. S kvalitním přístrojem strojek na psy můžeme provádět i zajímavé designové možnosti stříhání.


Proč ho vůbec stříhat?

Některým psům roste srst rychlým tempem a ta je potřeba pravidelně zkracovat. Je to například z toho důvodu, aby mu srst zbytečně nepřekážela. Také v nepříjemném počasí se zbytečně ušpiní a následně může nosit špínu všude po bytě. Stříháním se odstraní přebytečné chlupy, které pak nebudou pejskovi tolik překážet. Jakmile ho ostříháme, tak je dobré jednou za čas použít šampony pro psy. Chlupáči se tak pročistí pokožka a následně ho šampon chrání i proti věcem, které tam nemají co dělat. Napsali jsme celý článek pojednávající o šamponech. Určitě doporučujeme všem pejskařům přečíst.


Profesionální stříhací strojek na psy profi – strojek na velké psy

Ono je to velmi pěkné a užitečné, když majitel psa dokáže svému chlupáči pomoct od přebytku chlupů. K tomu je pak samozřejmě potřeba vybrat správné vybavení, které bude komfortní jak pro pejska, tak i pro jeho majitele. Může tak vzniknout otázka, jaký je rozdíl mezi základním strojkem a tím profesionálním. Z diskuzí vyplývá, že ty rozdíly jsou velké.

U profi strojku to trvá jen chvilku a výsledek je perfektní, pokud to už má majitel jak se říká v ruce. U levnějších a těch základních mašinek – strojek na psy, které nejsou tolik výkonné, to trvá déle a potřebujeme více krát přejíždět po stejných místech. Levnější strojky nemají tolik kvalitní záběr, jako ty špičkové. U větších plemen pak nastává problém, že se stříhání pejska může více prodloužit, když má více chlupů. Tím pádem z toho pak bude chlupáč mnohem více nervózní, když už to bude pro něj trvat moc dlouho.

Profesionální strojek na psy s podsadou – tichý strojek na psy 40 w

U těch profesionálních strojků je ještě jedna velká výhoda, o které ty levné vůbec nepíšou – protože ji prostě nemají. A to je jeden z velmi důležitých parametrů, je to hlučnost. Když to srovnáme, tak dražší mašinka nevydává téměř žádný zvuk. Jakmile máme pejska postaveného a připraveného a zapneme přístroj, tak pes téměř nijak nereaguje. Zatímco u levnějšího zařízení po jeho zapnutí začne pes utíkat pryč. Je prostě příliš hlučné a to se pejskům nelíbí. Nastává pak i velký problém při stříhání chlupů kolem hlavy. Většina psů si tak hlučný přístroj k uším za žádnou cenu nepustí.

Profesionální strojek na stříhání psů – nejlepší test stříhací strojek na psy

Hledali jsme kolem toho dost informací, kdy se spousta lidí ptala, proč si kupovat profi mašinku, když stačí ta základní za méně peněz. Problém může nastat až s naším domácím mazlíčkem, pro kterého bude přístroj příliš moc hlučný a po zapnutí se k němu nebude chtít ani přiblížit. Takže ho pak nejspíš ani neostříháme a nebo k tomu povede dlouhá cesta různých cvičení s pomocí velkého množství pamlsků. Koupit stříhací mašinku je jedna věc, ale ta druhá je pak na našem chlupáči, kolik hluku si nechá líbit. Přitom různé testy ukázaly, že rozdíly ve hluku jsou u každého přístroje různé.

Jak často chlupáče stříhat?

Tohle není vůbec jednoduchá otázka. A nelze na ní ani jednoznačně odpovědět. Každý pes je jiný a proto i každému chlupáči rostou chlupy jinou rychlostí. Záleží také na tom, jaké vlastníme plemeno psa. Některé psy stačí stříhat jen jednou za delší dobu a u jiných se provádí stříhání častěji. Je to hodně individuální, kdy záleží od každého pejska.

Nejlepší je si to odpozorovat a pak naplánovat pravidelné stříhání.

Jak je to s výkonem mašinky?

Čím výkonnější naše mašinka je, tím je samozřejmě rychlejší a efektivnější i celkový výsledek. Jednak pro nás samotné je to snadnější, kdy je celý proces rychlejší. Tak i pro našeho chlupáče je to k dobru. Stříhání není pro pejska žádnou zábavou, i když se mu to snažíme všemožnými způsoby ulehčit. Nakonec si určitě zaslouží i pamlsek, že to má úspěšně za sebou.


Elektrický strojek na stříhání psů – nejlepší stříhání psů

Nabídka těchto přístrojů je na našem trhu značně velká a určitě je z čeho vybírat. Na první pohled se od sebe nemusí ani moc lišit, ale hned po prvním stříhání psa poznáme velké rozdíly v kvalitě. Technické parametry hrají podstatnou roli při výběru nové mašinky. Záleží na výkonu, jak moc je dobře vyřešená ergonomie, způsob napájení a další věci. Hlavně u výkonu rychle poznáme, jak efektivně dokážeme s takovým přístrojem ostříhat chlupáče. S vysokým výkonem dostaneme plynulý chod a výsledek práce je hodně dobrý. S malým výkonem trvá práce příliš dlouho a po dostříhání můžeme vidět nerovnosti, které vznikly pomalou rychlostí.

Ruční strojek na stříhání psů Oster – ruční profesionální stříhací strojek na psy Andis

Proto je určitě lepší a vyplatí se i kupovat mašinky výkonnější, ty pak déle vydrží. U těch levnějších a slabších na výkonu můžeme už po několika použitích začít sledovat, že už se s nimi nestříhá tak dobře, jako když jsme si je zakoupili. To jsou i časté dotazy u začínajících chovatelů ohledně stříhání. Kdy mají pocit, že s levnější mašinkou si vystačí. Když to teď ale vezmeme z pohledu peněz, tak je mnohem úspornější zakoupit dražší a kvalitní stříhací strojek na psy. Takový totiž vydrží roky používání, ale ty levnější a slabší budeme muset často měnit za nové. Například značky Oster a Andis vynikají svou kvalitou, kdy se na ně můžeme spolehnout.

Jak vybrat strojek na stříhání psů recenze – kvalitní stříhání psů

Pro kvalitnější ostříhání našeho chlupáče je potřeba vybrat lepší mašinku. Pejsek bude vyžadovat rychlost, jelikož stříhání nebude patřit k jeho oblíbeným činnostem. A oceníme to i my, kdy při rychlém ostříhání odpadávají všechny ty zvyky kolem přemlouvání, aby to ještě mazlíček chvíli vydržel. Jakmile to už trvá delší dobu, tak se pejsek zasekne a je konec. Musíme mu pak dát nějaký čas na odpočinutí a zklidnění, než ho zase budeme moct začít stříhat.

Nejoblíbenější strojek na psy (levne strihani psu)

Velice oblíbené mašinky na chlupáče jsou v podstatě vítězné výrobky různých testů a nebo výrobky s nejvíce pozitivními recenzemi, jako je máme zobrazené v horní tabulce. Většinou zde vítězí kvalita v poměru výkonu a ceny. Tyto mašinky jsou u zákazníků velmi oblíbené a často používané.

Nejhorší strojek na psy

Bohužel i takové výrobky se prodávají a v podstatě toho s nimi moc neuděláme. Jejich cena je někdy už tak nízká, že jí někteří zákazníci neodolají. Při zprovoznění do chodu je pak ale jasné, že to zrovna nejlepší koupě nebyla. Za prvé je to tak nadměrný hluk, že i sousedův pes přes zeď se uteče raději někam schovat. Kvůli malému výkonu trvá stříhání psa příliš dlouho a často se stane, že výrobek přestane fungovat po pár ostříhání.


Jak je to u mašinky s rychlostí?

Může být u každého strojku jinak. Méně kvalitnější jsou většinou pomalejší, aby byly tišší. U těch kvalitních se můžeme setkat s vyšší rychlostí, kdy ani tak není mašinka příliš moc slyšet a pejsek je klidný. Hodně záleží na kvalitě strojku a použitých materiálech. Ideální je pořídit si kvalitní stříhací strojek, se kterým nebude mít pejsek žádné problémy.

Jedná se spíš o takový orientační údaj počtu otáček za minutu.
Určitě to neznamená, že čím je rychlejší, tak je i kvalitnější.

Některé strojky nabízejí i více rychlostí, kdy ta pomalejší se používá na složitější zastřihávání.


Jak ostříhat psa strojkem doma, který se brání?

Hodně často probírané téma, kde se bohužel neřeší příčiny, proč tomu tak je. Když se nad tím zamyslíme, proč po zapnutí strojku se pejsek uteče někam schovat, tak můžeme přijít na pár možností. Tou první může být to, že jsme na něj s novou věcí strojek na psy naběhli moc rychle. Nejdříve ho musíme začít pomalu seznamovat, kdy mu mašinku ukážeme. Naznačíme mu, že se nic neděje. První zapnutí provedeme daleko od něj, aby ten zvuk jen z dálky zaregistroval. Následně budeme zapínat blíže k němu a stále ho ujišťovat, že se vůbec nic neděje.

Pokud vydává přístroj nadměrný hluk, tak je jasné, že se k němu pes ani nepřiblíží. Když si strojek doneseme poprvé domů a hned s ním poletíme na pejska, tak ho jen polekáme. K celé záležitosti musíme přistupovat v klidu a pomalu. Chlupáč to pak začne chápat správně a také bude vědět, že mu nic špatného nehrozí.

Tichý strojek na stříhání psů – strojek na psa recenze

V případě, že si zakoupíme tichý strojek na psa, tak máme z půlky vyhráno. Při zapnutí totiž nevydává hlasitý zvuk a pes tak nezačne před námi prchat. Tichý chod nechává víceméně psa klidnějším. Stejně ale i tak postupujeme pomalu a klidně. První stříhání pejska vyžaduje důvěru z obou stran. Tichý strojek na psy nám zajistí skvělé prvotní podmínky pro začátek. Následně přistoupíme k chlupáči a dáváme mu najevo, že je všechno v pořádku. První stříhání provádíme zvolna, aby si na něj pes zvykl. Jakmile ho budeme zbavovat srsti již po několikáté, tak už pejsek ani necekne. Chce to jen správný přístup v začátcích.

Nejkvalitnější strojek na psy

Nejlepší mašinky mají hodně tichý chod a vysoký výkon. Chlupáč pak nemá problém chvíli vydržet, protože je mašinka tichá a celé stříhání trvá jen krátký čas. Pokud dokážeme pejska na nějakou chvíli i správně zabavit, tak nemá pes se stříháním vůbec žádný problém.

Luxusní strojek na psy

Nejčastěji je využívají psí salóny, kdy je majitel přítomen u stříhání. Pro některé chovatele psů je jejich chlupáč brán jako člen rodiny a dopřávají mu náležitou péči i luxus. Tyto lepší salóny jsou pak samozřejmě i dražší, kdy si musí zákazník za kvalitu připlatit.

Test stříhací strojek na psy diskuze – holící strojek na psy recenze (aku stříhací strojek na psy 40w)

Na pár skupinách se probíralo i v hojné části zboží strojek na psy, které je ve formě ruční aku a další varianty. Velkou výhodou byla samozřejmě výhodná cena. Holící strojky na pejsky pak většinou rozlišujeme podle důležité kvality a výkonu. Stříhací strojek na psa bude hrát velkou roli u chlupáče, kterého jsme nikdy nestříhali. Pejsek může být značně nervózní a proto bychom k němu měli být velmi opatrní a trpěliví. Každý pes má velmi citlivé uši a na to musíme dávat pozor.

Levný strojek na psy nemusí být účinný strojek na psy

U levnějších přístrojů si dávejme větší pozor při výběru. Většinou jsou použity slabší materiály a kolikrát jsou se strojkem pak potíže. Dobré je pročítat si recenze zákazníků. Stříhání pejska se může rovněž prodloužit, kdy máme k dispozici málo výkonný strojek. Proto je určitě lepší se dívat po kvalitnějších výrobcích.

Je strojek na psy lepší než nůžky?

Pokud nejsme vyloženě kadeřník a s těmito věcmi nemáme zkušenosti, tak je pro nás stříhací mašinka naprosto skvělá možnost, jak ostříhat pejska. Jde to snadno a pak je to hlavně rychlé a velmi přesné. Nůžkami by nám to trvalo příliš dlouho a výsledek by nebyl vůbec hezký.

Na eshopech jsou k dispozici i další pomůcky ke zboží strojek na psy (součástky strojek na psy)

Stříhání psa se může na první pohled zdát náročné, ale vše je to jen o zvyku a praxi. Jakmile budeme chlupáče stříhat pravidelně, tak to dostaneme rychle do ruky a pak už nám to bude trvat jen chvíli. Celé je to jen o tréninku. I pejsek pak bude více odolnější a zkušenější. Dopředu už bude vědět a naučí se, že je to běžná rutina, která trvá jen krátký čas.

 • strojek na psy
 • náhradní kabel, náhradní nástroje, náhradní hřebeny
 • strojek na psy
 • stříhací strojek hac 1245 vhodný pro velmi chlupaté psy
 • strojek moser 1245 a hac stříhací – výběr v kategorii
 • cestovní akumulátorový stříhací strojek na psy wahl max na srst
 • strojek na psy
 • cestovní hlava střihu oster, wahl, moser 1400
 • strojek na psy
 • jak vybrat stříhací strojek hac (strojky pro psy)
 • cestovní mini produkt rex, výkonný trixie, oster aku 1230
 • strojek na psy
 • přepravky do auta, velká vodítka, psi ochranné antiparazitika
 • strojek na psy
 • tichý strojek na psy
 • oblečky skvěle padnoucího střihu, podestýlky, konzervy
 • produkty kategorii akvaristika, akvaristika i čištění
Psí péče a další věci pro chovatele

Ohledně psí péče se nám můžou hodit různé pomůcky, aby se měl náš pejsek jako v bavlnce.

 • péče o srst aku oster 1230 – psi hřebeny, mít online skladem můžete mít skrz eshop cz
 • skladem oster, wahl, stříhací strojky, dvířka, obojky můžete mít skrz eshop
 • stříhací moser na tlapky, krmítka, granule, postroje můžete mít skrz eshop online
 • wahl stříhací strojky 1400 a moser 1400, max péče o srst můžete mít skrz eshop
 • andis stříhací moser, max několik minutu, škrabadla můžete mít skrz eshop psí
 • veterinární pomůcky, veterinární oběžník, pamlsky můžete mít skrz eshop
 • krmivo, pelíšky, stříhacích strojků moser, andis akumulátorový můžete mít skrz eshop cz
 • pro rychlou úpravu za minutu, toalety, oblečky, podestýlky můžete mít skrz eshop cz
 • hlava strojku čištění podle návodu, podložky, akvaristika můžete mít skrz eshop vybavení
 • konzervy, nástroje z oceli, kapsičky, boudy, malá vodítka můžete mít skrz eshop
 • náhradní napájení najdete skladem, péče o srst můžete mít skrz eshop pejsky
 • vodítka malých rozměrů, přepravky malých rozměrů můžete mít skrz eshop
Zajímavé doplňky

Na eshopech můžeme najít i další zajímavé doplňky, které se nám můžou při péči o našeho chlupáče hodit. Může jít například i o nějaké další pomůcky při zastřihávání chloupků na špatně přístupných místech a nebo také o péči o drápky.

 • antiparazitika, kapsičky, boudy skladem včetně dopravy, produkty na srst
 • hřebeny pro vašeho psa s jemnou srstí, hřebeny pro vašeho psa s hrubou srstí
 • konzervy, návod jaký je vhodný střih pro psa, možnosti střihu u psa mít online
 • vhodný druh konzervy na srst koček včetně dopravy, kapsičky skladem
 • obojky, krmítka, postroje, pamlsky, veterinární pelíšky
 • akumulátorový moser na tlapky, hlava psa a možnosti vašeho střihu
 • poradenství zdarma, online videa zdarma, pdf ke stažení zdarma mít online
 • přehled stříhacích návodů zdarma
 • většina zboží je skladem, strojky na srst skladem, návod vhodný střih zdarma
 • kočičí toalety, veterinární obojky, krmítka, postroje
 • výběr stříhacích strojků moser pro vás – vhodné pro psí úpravu a snadný střih
 • ochranné obojky v kategorii hlava psa včetně vhodného střihu, možnost mít skrz eshop
 • najdete zajímavá hodnocení, která vás přesvědčí o kvalitě stříhacích strojků
 • při větší objednávce dopravy zdarma, pošleme vám nabídku možnost mít skrz eshop cz
 • strojky nejsou vhodné pro děti, některé součásti jsou ostré a z oceli možnost mít skrz eshop
Mnoho věcí na eshopech skladem

V naší nabídce najdete i základní pomůcky pro vašeho chlupáče. Od přípravků na srst, přes péči o drápky, vhodné obojky, antiparazitika, péče o hustou srst a mnoho dalších věcí najdete na eshopech. Pokud se vám nedaří najít výrobek, tak nás neváhejte kontaktovat. Výhodou je i dobrá cena, která se vám bude líbit. Součástí větší objednávky je i možnost volba dopravy.

 • strojek a péče o hustou srst – vhodný pro chlupaté pejsky, součástí jsou nástavce
 • silný strojek s vyšším počtem otáček – silný výkon vhodný pro každého psa
 • nástěnné tapety pro děti s motivy psů, obrázky psů pro děti vhodný do pokojíčku
 • antiparazitní obojky, zaujmou vás lehkostí, nedráždivá vůně pro psa do auta
 • zdarma vám nabízíme konzultaci zdarma, možnost mít skrz eshop, mít online

Jak je to s údržbou přístroje?

U každého výrobku je přiložený letáček, kde máme vysvětleno, jak správně stříhat pejska. Jako další informace jsou většinou k dispozici postupy, jakým způsobem mašinku čistit a udržet ji tak v dobrém stavu po dlouhou dobu. Pokud se nebudeme dávat strojku dostatečnou péči, tak se může zanést.

Údržbu potřebuje každý strojek a nejlépe po každém stříhání by jsme ho měli uvést opět do čistého stavu ať je připravený pro příště.
Jednou za čas použijeme i olejíček na břity.

Dochází tím potom k prodloužení životnosti přístroje a zachování jeho správné efektivitě.

Údržba po každém použití

Jakmile chlupáče dostříháme, tak neodkládáme mašinku do kouta, ale důkladně ji vyčistíme. Jednak bude připravena na další použití, ale tímto způsobem nám i dlouho vydrží v perfektním stavu. U lepších a dražších modelů je většinou v krabičce u manuálu přiložený i návod ohledně kompletního čištění přístroje. Je tam i doporučeno, zda si zakoupit nějaký ten olejíček na promazání a nebo zda to u konkrétního výrobku není potřeba.

Značkový strojek na psy

Nezáleží na značce, ale na konkrétním přístroji a jeho schopnosti chlupáče dokonale ostříhat. Na trhu je už mnoho výrobků k tomuto použití a tak se dá skvěle vybírat a hodnotit z mnoha druhů zboží. Vybrat si může kdokoliv přesně podle svých představ a potřebných parametrů. Ono pak samozřejmě záleží i na ceně, kolik jsme ještě ochotni za dražší výrobek dát peněz. Ale když jsme věrní určité značce po několik let a máme s ní jen dobré zkušenosti, tak proč ne.

Elegantní strojek na psy

Pokud jezdíme někam pejska předvádět a ukazujeme tam jeho stříhání a nebo máme dokonce i psí salón, tak něco elegantního se bude určitě líbit. Do drahých psích salónů jezdí většinou lidé, kteří nehledí příliš moc na cenu služeb, ale protože to prostě potřebují a na jejich pejskovi jim záleží. Proto asi nebudou příliš moc nadšeni, pokud začneme pejska stříhat nějakým starým vybavením. Mnoho lidí si potrpí na luxus a jelikož je jejich pejsek náležitým členem rodiny, tak i pro něj chtějí samozřejmě jen to nejlepší.

Oblíbený strojek na psy – stříhací strojky na psy diskuze

Nejoblíbenější mašinky vycházejí z recenzí, kdy se jedná o poměr kvalita – cena a zákazníci jsou s nimi velmi spokojení. Celé je to o tom, že pokud máme s nějakou věcí dobré zkušenosti, tak ji s největší pravděpodobností doporučíme i našemu dalšímu kamarádovi. A na tomto principu fungují i recenze. Nakonec se dostanou na nejlepší místa výrobky, které jsou kvalitní a lidé s nimi mají dobré zkušenosti. Většině recenzí předchází i zajímavé diskuze, kdy se spolu baví pejskaři o tom, jak se jim s novým výrobkem pracuje a hlavně pak jak na něj reaguje pejsek.

Nejlevnější strojek na psy

U modelů jen za pár korun by jsme se měli mít na pozoru. Krom toho, že nám vydrží funkční jen krátkou dobu, tak zejména jejich velký hluk nadělá mnoho problému při stříhání pejska. Chlupáč se pak k takovému zařízení nebude chtít ani přiblížit. Je to pro něj příliš moc velký hluk, když má pes tolik citlivé uši. Proto by jsme měli vybírat důkladně a vybrat si něco kvalitnějšího.

Trimovací hřeben na psa – nejlepší trimovací nůž diskuze a levný trimovací nůž recenze

Co se týče úpravy psí srsti, tak existuje i výrobek trimovací nůž pro psy. Ten se používá v případě, kdy nemá pejsek úplně krátkou srst a jednou za čas je potřeba ji pročesat. Trimovací nůž pro psa odstraňuje ze srsti přebytečné chlupy a pejsek se cítí opět skvěle. Oceníme to i v případě, kdy nám pes líná. Trimováním odstraníme vypadané chlupy a nemáme je pak všude po bytě. Trimovací pomůcky si můžeme vybírat z bohaté nabídky podle různých parametrů.

Trimovací nůž pro leváky a jak vybrat trimovací nůž?

Většina zboží trimovací nůž je určeno pro praváky, ale najdou se i výrobky pro leváky, kdy je s nimi potom práce pohodlnější. Nový trimovací nůž si můžeme vybírat podle několika parametrů. Je to většinou podle hustoty srsti našeho pejska a také podle toho, jakou má pejsek druh srsti. Může být jemná, střední a nebo hrubá. Pejskovi pěkně rozčesáváme srst a zároveň odstraňujeme volné chlupy.

Kvalitní trimovací nůž zkušenosti a profesionální trimovací nůž levně

Vybírat si můžeme od základních trimovacích nožů až po ty profesionální, kdy nám to s nimi půjde lépe a i pro pejska to bude příjemnější. Trimování se u pejska provádí podle toho jak rychle mu roste srst. U některých psů stačí trimovat jednou za měsíc a u jiných s rychle rostoucí srstí zhruba každý druhý týden. Trimovací nůž ze psa vyčeše volné chlupy, které pak nemáme všude po bytě na sedačkách.

Hodí se promazávat strojek na psy

Jednou za čas je dobré mašinku i důkladně promazat, aby si udržela ten správný chod po více použitích. Stačí si vzít i běžný olejíček, většinou je to i v návodu popsáno. Kolikrát si mašinku i rozebereme, pokud to jde a provedeme očištění. Většinou je u lepších výrobků přiložený kompletní návod, jak to celé provést.


Elektrický strojek na psy akce – holící strojek pro psy (psí strojek)

Jednou za čas se můžou objevit i zajímavé akce na strojky. Převážně se tak stává, když se naskladní nové zboží a potřebují se vyprodat původní zásoby. Kolikrát může jít i o to, že se začnou vyrábět nové modely a ty starší se potřebují doprodat. Pak lze najít zajímavé ceny i u dražších přístrojů. Psali jsme už o tom v článku GPS pro psy, jak lze sehnat zařízení levněji a to i když jde o GPS tracker. V naší tabulce jsme u každého zboží přiřadili odkaz, kde si najdeme nejlepší ceny, které jsou roztříděné od těch nejnižších až po ty nejvyšší. Toto cenové srovnání si lze nastavit u každého zboží a máme dokonalý cenový přehled.

 • stříhací strojek na psy wahl
 • oblíbený stříhací strojek na psy oster
 • stříhací strojek na psy heureka
 • menší stříhací strojek na psy

Top strojek na psy heureka – stříhací strojek na psy profi recenze (ruční stříhací strojek na psy wahl)

Všechny odkazy v tabulce vedou na portál heureka, kde jsou pro srovnání další strojky na psy i s jejich parametry. Náš žebříček a zboží v něm vychází z pozitivních recenzí od majitelů psů, kteří si zboží strojek na psy pořídili a následně otestovali na svém pejskovi. Pak o tom sepsali pár informací pro další chovatele psů, jak byli s daným zbožím strojek na psy spokojeni a jejich zkušenosti. Podle toho jsme se pak orientovali a do tabulky zobrazili jen lepší zboží strojek na psy v poměru cena – výkon. Jedná se o zboží, která má pro majitele psa hodnotný přínos a provede očekávanou službu ve vysoké kvalitě.


Můžou se s ním stříhat i lidé?

Vyloženě u psího strojku tady ta možnost samozřejmě je. Tyto mašinky jsou dostatečně výkonné, aby psí srst snadno ostříhaly. Nutné je ale dodržovat důkladné očištění celého přístroje. Pak se můžeme s pejskem v uvozovkách stříhat na střídačku a v podstatě to ničemu vadit nebude. Základem je však dostatečná hygiena, bez ní to nepůjde.


Bezdrátový strojek na psy – stříhací strojky na psy recenze

Když to budeme brát v tom smyslu, že si vezmeme pejska a mašinku ven na zahradu pro nové ostříhání, tak je bezdrátový strojek jasnou volbou. Baterie vydrží dost a díky absenci kabelu se stává stříhání chlupáče velice praktickou záležitostí. Kabel může občas při manipulaci zbytečně překážet. Na druhou stranu jsou síťové strojky přece jen stabilnější a o něco i výkonnější. U lepších přístrojů pak můžeme zvolit napájení kombinované, kdy jde o zajímavou možnost. Variant je mnoho a záleží na zákazníkovi, kterou si vybere.

 • stříhací strojky na psy diskuze
 • strojek na stříhání psů profi
 • stříhací strojky na psy oster
 • strojek na stříhání psů diskuze
 • stříhací strojek na psy andis
 • psí stříhací strojek na psy 40w
 • stříhací strojek na psy

Wahl strojek na psy Oster strojek na psy Moser

Každá značka i samotné zařízení strojek na psy se od sebe liší v mnoha směrech. Nejlepší je však výsledná zkušenost, kterou získáme sami a nebo někdo před námi a ten nám následně poradí. Přístrojů strojek na psy na domácí péči o mazlíčky a jejich srst je velké množství. Důležité jsou u strojků například výkonné motorky a šikovné stříhací hlavy. Vždy je dobré si u každého zboží strojek na psy pročítat popisky a pokud je to možné, tak i přidané recenze. Stejně jsme to udělali i my s naší tabulkou, kde je zobrazené jen zboží strojek na psy, které mělo nejvíce pozitivních recenzí.


Jak je to s přípravou?

Pejska si vykoupeme, následně vysušíme a pak ho důkladně pročešeme kvůli snadnějšímu stříhání. K chlupáči přistupujeme v klidu a neustále ho uklidňujeme, že je vše v pořádku. V začátcích bude pejsek nervózní, ale časem si zvykne a bude to brát jako běžný proces.

Značky mašinek a příslušenství – stříhací strojek na psy diskuze (nejlepší stříhací strojek na psy recenze)

V následujícím odstavci jsme přidali heslovitou nápovědu, v podstatě je to taková navigace na eshopu pro rychlejší orientaci. Jsou zde zmíněné i věci, o kterých se často diskutuje na diskuzních fórech, jako o dalších pomůckách ke stříhání a nebo všeobecně.

 • rex skladem, stříhací wahl skladem, stříhací strojek oster skladem, stříhací skladem, moser skladem
 • péče o srst, vodítka pro děti, přepravky, antiparazitika, psi ochranné pomůcky
 • náhradní přepravky do auta, boudy, kapsičky, nejprodávanější produkty možnost mít skrz eshop
 • stříhací strojek moser rex stříhací i pro štěňata, shop zvířat stroje stříhací výběr produktů
 • naleznete stav akce, kategorie, stav vašich objednávek, zajímavé knihy, potřeby pro výcvik
 • produkty na srst, nejprodávanější konzervy, péče o drápky, letní podložky mít online
 • mini podestýlky, psi čištění mini oblečky podle střihu, krmítka, klece možnost mít skrz eshop
 • produkt podložky koček, toalety koček, škrabadla, obojky, dvířka možnost mít skrz eshop cz
 • stříhací strojek max45 šetří ruce, trixie 1245 hac strojek moser – stříhací hlavice
 • doprava zdarma u větší objednávky, doprava zdarma u více produktů, stříhací moser rex
 • nastavitelná délka, krátká délka, vyšší délka, střední délka, zastřihávací délka, optimální délka
 • granule, ideální postroje, pamlsky, krmivo, pelíšky, rex možnost mít skrz eshop
 • stříhací strojky moser 1400, andis 1400, wahl akumulátorový, stříhací možnost mít skrz eshop psí
 • shop krmivo zvířat, naleznete potřeby pro psi, kategorie, značky, zajímavé knihy a další informace
 • náhradní stříhací hlavice na úpravu srsti, malé hlavice wahl, velké hlavice wahl můžete mít skrz eshop
 • stříhací strojky moser 1400, stříhací strojek wahl andis – 3 minutu můžete mít skrz eshop kočky

Můžou se hodit i další věci

Když vezmeme chovatelství tak nějak celkově, tak mnoho lidí má doma nejen psy, ale i další zvířata, která vyžadují neustálou péči. A taková zvířata se i jednou za čas stříhají. Některé stříhací strojky pro zvířata jsou mnohoúčelové. Vždy si ale vybíráme podle nabídky a hlavně pak podle popisu a účelu zboží. Když je stříhací mašinka určená pro psy, tak to neznamená, že s ním můžeme stříhat i další zvířata. Čteme popisky na eshopech, aby jsme věděli přesné využití.

 • andis stříhací strojek srsti + hlavice ideální na krátkou srst můžete mít skrz eshop
 • moser 1400 max45 dobrá výška střihací hlavice, stříhací strojek max45 hac – výška údaje srstí
 • hlavice stříhací moser stříhací strojek i na tlapky andis můžete mít skrz eshop péče
 • moser stříhací strojek + stříhací hlavice, pamlsky pro kočky, krmítka můžete mít skrz eshop
 • stříhací hac strojky max45 2022 typy 1230, chladící stříhací spreje hac, typy stříhací kosmetika
 • spreje pro různá plemena, polštáře hac, pamlsky pro hodně koček různé typy
 • velké misky, malé misky – nastavitelná výška jak je třeba, posunovací misky pro zvířata
 • pamlsky pro pejsky, malé balení krmivo, velké balení krmivo, granule můžete mít skrz eshop pomůcky
Kategorie potřeby pro chlupáče a malá zvířata

V kategoriích se dá i procházet zboží podle velikosti našeho psa. Kategorie pro malé psy, pro střední psy a pro velké pejsky.

 • střihací hac polštáře – aby byl pes klidnější. Budete mít své stříhání pod kontrolou
 • funkce hlava, doba nabíjení včetně ukazatele, knihy vaše stříhací techniky – pozor na oči
 • kosmetika pro svého mazlíčka je velmi žádaná – máte tam třeba stříhací příslušenství hac
 • vysoce dobrá nabíjecí doba, vysoce přesná hlava zejména stříhání kolem oči, vhodné pro štěňata
 • měření výšky srsti – máte údaje svého chlupáče pod kontrolou – extrémně střihací efekt
 • oblíbené potřeby znovu na eshopu, potřeby se dají znovu objednat – stav na skladě
 • shop stroje pro domácí použití, doplňky pouze malá doba nabíjení, stav dle potřeby
 • velké objednávky doprava zdarma, nutné odsouhlasení našich podmínek – doprava zdarma
 • stroje potřeby pro chlupáče a menší doplňky, stav pouze krátká doba
 • misky pro štěňata, stříhací strojek moser 1400 – rychlá doba a snadný výcvik
 • shop potřeby malá kategorie kabelu a dalších vašich věcí, stříhací strojek moser rex
 • cookies sušenky pro psy, cookie sušenky pro kočky, cookie pro štěňata
 • dvířka, klece, postroje, pelíšky, přepravky můžete mít skrz eshop vybavení hac
Možnost doprava zdarma u velkých objednávek

Při větších objednávek je doprava zdarma. Platí k tomu i různé slevy na výrobky. Příslušenství je také velmi oblíbené, kde můžeme kolikrát najít i různé slevy. Prodejny nabízí si zboží a příslušenství prohlédnout, kdy mají prodejny i objednávkové katalogy. Prodejny mají k dispozici i příslušenství, kde se to dá vyzkoušet. Doprava zdarma pak platí při větších objednávkách. U více drahých strojků se dá lépe domluvit doprava zdarma. Stříhací strojek o lepším zpracování například z oceli bude mít při takovém zpracování i vyšší výkon. Můžeme použít i hac spreje, aby se nám stříhalo lépe a střihací efekt byl lepší.


Strojek na první stříhání jorkšíra hlava – stříhací strojek na psy zkušenosti

Větší chlupáči se stříhají celkem v pohodě, jsou velcí a jde to celkem od ruky. Bohužel to ale neplatí u menších psů, kteří svým malým vzrůstem celý proces natahují. Jakmile je pejsek hodně malý, tak o to víc vnímá zvuk vycházející z přístroje strojek na psy. Proto je stříhání nejmenších psů náročnější. Každopádně to není nemožné, chce to jen mnohem více trpělivosti a práce s chlupáčem. Výhodné je pořízení velmi tiché mašinky, která dělá pejska klidnějším a celková práce se dá udělat dříve. S hlučnou mašinkou mu totiž neostříháme hlavu, na to má moc citlivé uši. Dobrým pomocníkem jsou i interaktivní hračky pro psy, které dokážou odvést pozornost psa. Díky jeho oblíbené hračce nebude tak moc dávat pozor na to, co se děje kolem něj.

Když budete svého pejska stříhat pravidelně, tak už pak není nutné ho pokaždé něčím zabavit. Budete si s ním více rozumět a i při použití dalších pomůcek bude pes vědět, že je potřeba to udělat a pak bude mít zase klid. Funguje to tak i podle našich zkušeností a i zvířata jsou si toho vědoma. I na diskuzních fórech se často mluví o tom, že stačí získat určité zkušenosti a pak už nám to půjde snadno. I náš chlupáč už pak bude méně nervózní, když se stane stříhání běžnou rutinou.

Biewer yorkshire terrier stříhání – jak ostříhat jorkšíra správně?

Pro začátek se musíme obrnit velkou trpělivostí a uvědomit si, že musíme na pejska zvolna a s citem. Nejlepší je, když máme jorkšíra naučeného na to, že dokáže v klidu stát a sedět. A to i za takových podmínek, když se k němu blížíme s divnou vrčící věcí (strojek na psy). Stříhání psů je pak vždy snadnější. Ještě než začneme, tak je dobré psa důkladně rozčesat. Mašinka pak bude snadněji po srsti klouzat. Stříhání vedeme v jedné linii od hlavy až na konec těla. U stříhání kolem hlavy je potřeba být opatrnější a je dobré i zakrýt uši, aby byl zvuk z mašinky tlumený.

Jako další výbava se dobře hodí i hřeben. Takový hřeben nám pomůže při stříhání, kdy hřeben kontroluje správnost střihu. Hustou srst nám hřeben nadzvedne a snadněji stříháme. Malý hřeben je tak ideální pomůckou. Důležitá je však výška střihu. Ideální výška je nastavitelná podle strojku. Tu si přeměříme a nachystáme, aby byla výška tak akorát. U některých strojků se výška nastavuje velmi snadno. Záleží také od plemena, jaké vlastníme. Plemena s hustou srstí se stříhají hůře. K tomu nám pomůže kosmetika. Je to kosmetika, která srst napruží a stříhaní je jednodušší. Pro plemena s hustou srstí se používá psí kosmetika běžně. Zdrojem informací je i facebook, kde jsou různé facebook návody a další rady.


Co když chlupáč utíká? (domácí pohodlí – domácí výcvik plemen)

Toto je jedna z možností, kterou majitel pejska nevidí moc rád. Stává se to většinou z toho důvodu, že jsme zvolili špatný přístup v začátcích. Pejska jsme málo připravili a on se polekal. Napravit se to dá, ale chce to trpělivost. Strojek začneme pouštět ve vedlejší místnosti a nebo dál od psa, aby si zvykl na zvuk. Pokaždé ho utěšujeme, že se nic neděje. Následně přístroj přiblížíme zase o něco blíže. Tímto způsobem pejska učíme, že je to běžné až do momentu stříhání. Naučit se to dá, chce to jen natrénovat.


Nerezové potřeby pro chlupáče pro domácí využití

Tyto nerezové potřeby stříhací strojek jsou pro domácí využití ideální. Máme tak k dispozici zejména všechny funkce a strojek je vhodný pro klidné stříhání. Když by jsme vzali psa někam do města, kde by nám za úplatu tuto službu poskytli, tak bude pejsek velmi nervózní a zbytečně ho tak budeme stresovat. Doma si tak vše vyřešíme sami pěkně v klidu a ještě ušetříme za stříhací službu i peníze.


Jak vybrat strojek na psy?

Není to nic složitého, stačí se jen řídit jednoduchými pravidly a vybrat si kvalitní strojek na psy. Ty levné základní stojí málo peněz z toho důvodu, že mají mnohem nižší výkon a za krátký čas budeme muset koupit zase nový. Stříháním se levná mašinka rychle opotřebuje. Ale ty kvalitní jsou dražší právě z toho důvodu, že nám vydrží dlouho. Když pak uděláme nějaký celkový výpočet ze zkušeností zákazníků, tak vychází mnohem lépe výkonnější a kvalitní mašinka. Ty jsme také přidali do naší horní tabulky, kde si je můžeme všechny prohlédnout.

Extrémně důležitá je hlavice, kdy jde o celkovou životnost mašinky. Elektronika a její životnost vždy záleží od celkové kvality výrobku. Pokud si zakoupíme něco vyloženě levného z nekvalitního materiálu jen za pár korun, tak nemůžeme počítat s tím, že bude životnost dlouhá. Body k plusu dostaneme samozřejmě tím, že si zakoupíme kvalitní výrobek, který vydrží. Ty jsme zařadili i do naší horní tabulky, kdy s nimi byli zákazníci velmi spokojení a napsali to i ve svých recenzích.

Strojek na psy není náročný na údržbu, je to snadné.
Stříhací strojek na psy je vhodný pro každé plemeno.

Nejlepší strojek na psy cena – kde se dají sehnat lepší ceny?

Cena patří určitým způsobem k rozhodujícímu faktoru o koupi. Když si pak ale uvědomíme, jak dobrou službu nám nové zboží dokáže zajistit na dlouhou dobu, tak se to vyplatí. V horním žebříčku našich srovnaných mašinek máme u každé odkaz. V něm si pak lze najít nejlepší ceny u konkrétního zboží. U této technické vymoženosti, jaká je strojek pro psy na stříhání, se to může hodit. Občas jsou tam zahrnuty i možné nabídky cenových akcí a podobných věcí. V žebříčku jsou zobrazené mašinky, se kterými byli zákazníci spokojení a ve svých recenzích je ohodnotili kladně.

Blížíme se k závěru dnešního tématu a jako poslední zmínku sem ještě hodíme vrchní žebříček testovaných strojků na psy. Vybrány byly pouze takové mašinky, se kterými byli chovatelé psů a další zákazníci spokojení. Ti k nim napsali své vlastní recenze a zkušenosti z používání. My jsme následně vybrali ty nejlépe hodnocené a pro pejskaře užitečné. Zkušenosti majitelů jsou ty nejlepší zdroje informací, podle kterých je dobré si vybrat nový strojek na psa.


Nejlepší stříhací strojek na psy recenze

Probrali jsme si spolu několik parametrů a přihlédli k poznatkům z recenzí, jak správně vybrat strojek na psa a na co se zaměřit. Je dobré mít na paměti, že každý strojek na psy bohužel kvalitní není a ty nejlevnější už vůbec ne. U nekvalitních mašinek (strojek na psy) se pak ještě často nabízí i mnoho bonusů, které lákají ke koupi. Ty ale většinou nikdo nepotřebuje. Ideální je vždy zakoupit kvalitní strojek na psy, který je tichý, výkonný a vydrží dlouhou dobu v dobré kondici. Neděláme to jen kvůli sobě, ale hlavně abychom ulehčili našemu domácímu mazlíčkovi, tak mu dopřejme lepší strojek na psy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *