Menu Zavřeno

Victorinox nože

victorinox nože recenze analýzy testy parametry

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Dnešní téma Victorinox nože (nůž Victorinox) bude další z dílů skládačky, kde si vybíráme z kvalitních nožů – nože Victorinox. Zakladatelem této společnosti je Karl Elsener. Původně se věnoval čistě vývoji dokonalého vojenského nože a postupně začal přidávat další díly, které ulehčovaly práci a denní potřeby tehdejších lidí. Nejprve se začalo řešit odlehčení nože, aby nebyl příliš těžký. Následně začal přidávat další pomůcky jako je například otvírák na konzervy, vývrtku a rydlo. Tento Victorinox nůž začal mít velký ohlas a lidé s ním byli velmi spokojení. Nože Victorinox se tak začaly dostávat do povědomí lidí, kteří potřebovali pro práci nůž Victorinox s několika funkcemi navíc.

Dnes je Victorinox jeden z největších výrobců nožů v Evropě a to hlavně díky kvalitě. Můžeme si tak vybrat z široké nabídky nožů, kdy jsou nože podobné, ale každý má malinko jiné využití, jiné funkce a tím pádem se každý hodí i na trochu jiné věci. Podrobnosti se dnes dozvíme v tomto článku, kde si spolu projdeme i jak si vybrat ideální nůž přesně pro naše každodenní potřeby. Tato značka nás nezklame a na výrobky se můžeme spolehnout po celou řadu let.

Victorinox nože: Žebříček TOP 10 nejlepších Victorinox nožů podle analýz, testů, hodnocení a recenzí zákazníků

V této přiložené tabulce máme souhrn a náš výběr nejkvalitnějších nožů Victorinox. Výrobky jsou seřazené v tabulce podle analýz nejlepší Victorinox nože. Prošli jsme nespočet recenzí zákazníků a vybrali jsme jen ty výrobky, které měly nejvíce kladných hodnocení. V přiložené tabulce se nachází TOP 10 Victorinox nožů s velice dobrým hodnocením od zákazníků. Ti s nimi mají bohaté zkušenosti a díky tomu o nich mohli napsat recenze podle svého uvážení. Po rozkliknutí odkazů se přesměrujeme na portál, kde si můžeme najít další informace o zboží, barevné varianty a zobrazit i nejlepší ceny na eshopech.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Victorinox RangerGrip 79Victorinox RangerGrip 79*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Victorinox Rescue Tool Záchranářský nůžZáchranářský nůž Victorinox Rescue Tool*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široký výběr Victorinox nožů - více druhůVictorinox Camper*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nůž Victorinox SwisschampNůž Victorinox Swisschamp*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Victorinox SpartanVictorinox nůž Spartan*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované Victorinox nože - víceNůž Victorinox Classic SD nejvíce recenzované nože a testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nůž Victorinox Outrider Nůž Victorinox Outrider*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nůž Victorinox Huntsman červenýNůž Victorinox Huntsman červený*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nůž Victorinox Forester WoodNůž Victorinox Forester Wood*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nůž Victorinox ClimberNůž Victorinox Climber*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Nejlepší nůž Victorinox zkušenosti

Tyto nože jsou kvalitní všechny a nelze tedy říct, který z nich je právě ten nejlepší. Spousta lidí má na svůj budoucí výběr nože jiné nároky a právě proto je vyráběno více druhů těchto nožů, kdy se každý hodí malinko na něco jiného. V dnešním článku si o všech jejich vlastnostech řekneme, aby byl nejlepší nůž právě podle těch potřeb, které potřebujete. Jde také o to, kolik funkcí by podle vás měl váš budoucí nůž mít a zda je všechny dokážete využít. Čím vícero funkcí má, tím je to samozřejmě lepší.

Multifunkční nůž Victorinox recenze

Nože multifunkční Victorinox jsou vybaveny širokou škálou různých nástrojů, které vám dokážou pomoci při vašich běžných činnostech. Ono se možná může zdát, že to člověk nepotřebuje, ale opak je pravdou. Kolikrát se stane, že si člověk řekne, kdybych měl nyní aspoň malý nůž, tak bych to vyřešil snadno. A multifunkční nůž je k těmto účelům naprosto ideálním pomocníkem. Tato značka nožů totiž obsahuje spoustu zajímavých a pomocných nástrojů jako například nůžky, pilník, šroubovák, kleště, pilník a další věci. A pokud se vám časem otupý, tak si jen dokoupíte brousek a naostříte do původního stavu.

Sada nožů Victorinox kuchyňské nože sada – kuchyňský nůž victorinox vlnitý (jak vybrat nůž victorinox kuchyňský – nože victorinox sada)

Nože sada jsou velice oblíbeným zbožím zejména pro naše domácí kuchaře a kuchařky. Tato speciální sada nožů bude ve vaší kuchyni velice dobrým pomocníkem při vaření různých pokrmů. Sada může být uložená v plastovém a nebo dřevěném bloku. Všechny nože oplývají perfektně udělaným ostřím, kdy budete mít pocit jako by jste při krájení měli kouzelnou moc a manipulace s potravinami vám půjde snadno od ruky. Nože jsou vybaveny antibakteriální rukojetí, proto nemá usazování špíny vůbec žádnou šanci. V momentě, kdy s těmito noži začnete pracovat, tak už je nebudete chtít vyměnit za jiné.


Řeznické nože Victorinox zkušenosti a kuchyňské nože victorinox recenze

Krom kuchyňských nožů má tato značka ve svém portfoliu i řeznické nože. Ty jsou díky své vynikající funkčnosti a precizní kvalitě prodávané po celém světě s velkým ohlasem. Zejména série Fibrox byla speciálně vyvinuta pro potřeby řezníků. Krom toho, že čepel je velmi odolná, tak mají ergonomicky tvarovanou a protiskluznou rukojeť z TPE plastu. To ale není všechno, řezníci mají k dispozici ještě nože bourací, na párání a na stahování. A jako třešničkou na dortu jsou pak nože řeznické se speciální rukojeti ze dřeva. Zpracovávání potravin se pak pro vás stane jednak bezpečné, ale hlavně velmi pohodlné. Victorinox kuchyňské nože mají kvalitní čepele, které si snadno poradí s každou surovinou.

Victorinox kuchařský nůž – elegantní nůž victorinox s gravírováním

V tomto případě jde zejména o tvrdé a rovněž širší kuchařské nože, které jsou pro tuto činnost dostatečně účinné. Když držíte rukojeť, tak kuchařský nůž zachovává dostatečnou vzdálenost mezi prkénkem a vašimi prsty. Tím pádem je krájení i větší porce masa naprosto bezpečné a nemůže se stát, že si někde zapomenete prsty. Kuchařské umění s těmito noži oceníte zejména při porcování, kdy se s dokonalým ostřím velmi snadno manipuluje a povrch řezu je vždy hladký a přesný. Tímto zabráníte hlavně tomu, aby z krájeného masa nedocházelo k úniku šťávy. S jinými noži je maso příliš otlačené a v podstatě vyždímané od šťávy, která pak při pečení masu schází.


Victorinox kuchyňské nože – nejlepší victorinox kuchyňské nože recenze

Známý sortiment kuchyňské nože je opravdu široký a každý si v něm najde to své. Tradičně již patří k populárním vánočním dárkům, což ocení nejeden nadšenec kuchařského umění. Nože kuchyňské vám svou kvalitou velice rychle přejdou do ruky, kdy zjistíte, že oproti běžným nožům jsou na jiné úrovni. K dispozici jsou na výběr rukojeti z různých materiálů. Buďto se jedná o rukojeť palisandrovou, dřevěnou a nebo plastovou. Díky ergonomickému tvaru si na ně rychle zvyknete a vaření se stane radostí. Nože kuchyňské mají perfektní ostří s jehož pomocí nepomačkáte krájené maso. To je důležité z toho důvodu, že maso pak neztrácí šťávy, které se dají velice dobře zužitkovat při pečení v troubě. Kuchyňské výrobky jsou u zákazníků oblíbené.

Univerzální kuchyňský nůž a profesionální victorinox kuchyňské nože levně

Využijete zejména na krájení a nebo porcování velkých surovin. Výhoda spočívá ve velikosti čepele s prohnutou špičkou, kdy se vám například maso bude krájet velmi dobře. I když jsou victorinox kuchyňské nože kvalitní, tak se dají pořídit za příjemnou cenu. Nemusíme být přece žádní profíci, abychom si mohli dovolit pořídit skvělého pomocníka do kuchyně.

Kvalitní victorinox kuchyňské nože zkušenosti a levné victorinox kuchyňské nože diskuze

S těmito pomocníky victorinox kuchyňské nože můžeme v kuchyni vytvářet lahodné pokrmy různých vůní a chutí. Ty nejenom dobře chutnají, ale také skvěle vypadají. Například při takovém krájení masa vypadá řez čistě a jemně. Nejedná se o žádné mačkání masa, kdy se z něj vytrácí lahodná šťavnatost. I na diskusních fórech se lze podívat, že má tato značky dobré ohlasy.

Na pečivo

Většinou je vybaveno zoubkovým ostřím, se kterým nakrájíte pečivo velmi snadno, ale hlavně se s tímto ostřím pečivo vůbec nezdeformuje a zachovává si tak svůj čerstvý a nadýchaný tvar.

Pomocník na chleba

Zde platí to samé, co u pečiva. Když si z pekárny přinesete čerstvý chléb, tak se při použití nože určeného pro pečivo chleba vůbec nedrolí a ani nemačká. Nůž chleba snadno nakrájí díky tvarovanému ostří.

Pro maso

Nůž na maso slouží především k porcování masa. Pomůže vám k tomu ostrá čepel, která má střední šířku, což je pro toto použití tak akorát a díky stabilitě padne i velmi dobře do ruky, kdy máte pocit dokonalé kontroly nad surovinou.

A na rajčata Victorinox Swissclassic

Nože rovné jsou zde správnou volbou s dokonalým ostřím, kdy rajčata nemačkáte, ale nakrájíte takovým způsobem, že z nich neteče šťáva. Oblíbené jsou zejména nože keramické. Dále je zde super, že se nůž nemusí v podstatě vůbec brousit, ostří vydrží roky ve skvělé formě.

Bezva nůž zeleninu a ovoce

Buďto se můžete setkat s ostřím lehce zoubkovaným a nebo úplně rovným, pod kterým se zelenina snadno krájí a vůbec nemačká jako u jiných nožů.

Také na sýr

Čepel je zde samozřejmě nerezová a rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu, kdy při krájení sýrů musíte mít v ruce pocit lehkosti a pomalým pohybem sýr snadno nakrájíte.

Filetovací nůž Victorinox – nejlevnější vykošťovací nůž victorinox

Při filetování je velmi důležité, aby váš nůž měl úzkou a tenkou čepel. Jenom pak vám to půjde snadno a hlavně rychle.


Brousek na nože Victorinox diskuze

Pokud chcete být opravdový profík, tak své nože brousíte po každém jejich použití, aby byly vždy připravené na další práci. Brousek na nože se v prostředí domácím však tak často brousit nemusí jako někde ve velké restauraci. Záleží jak moc své nože používáte, ale v domácím prostředí většinou stačí nabrousit jednou za dva týdny a všechno je v pořádku. Brousek na nože používejte tak, že hřbet nože natočíte směrem od sebe v úhlu 20 stupňů. Následně přetáhnete ostří nože po obou dvou stranách, ale na brousek vůbec netlačte, stačí jen lehce přejet. Těmito pohyby dosáhnete brouskem správného ostří u každého nože.

Nejoblíbenější nůž Victorinox s pouzdrem – pouzdro na nůž victorinox lovecký nůž

Pouzdro na nůž je velice dobrým pomocníkem, když se chystáte vyrazit někam ven například do přírody a nebo hluboké divočiny a potřebujete mít nůž neustále po ruce. V takovém případě je ideální kožené pouzdro. Nože s pouzdrem vám v takové divočině přijde velice vhod. Ideálně když máte pouzdro připevněné za opaskem, to se pak s nožem manipuluje velmi rychle. Navíc kožená pouzdra jsou elegantním a praktickým doplňkem. Pak máte možnost si pořídit ještě sportovní nylonové pouzdro. Záleží na každém, co mu více vyhovuje. Díky pouzdru na nůž se do něj nedostávají nečistoty, než když jej máte uschovaný například někde na spodní části tašky a nebo batohu.

Victorinox nůž výprodej – nože victorinox akce (nejlevnější nože victorinox)

Jednou za čas se oplatí u některých známějších a větších eshopů sledovat výprodejové akce nožů. Čas od času tam totiž lze narazit na velmi zajímavé kousky, které stojí méně. Přitom jsou skvělé a samozřejmě typické kvality, jen se eshopy snaží zaujmout zákazníky pěknou akcí. Victorinox nože výprodej se dají sehnat i kousky s poloviční cenou, na to ale musíte mít i kapku toho štěstí, kdy jsou tito kvalitní pomocníci celkem rychle vyprodány. Zejména na Vánoce jsou dobrou akční skupinou i Karambit produkty.


Nože Victorinox Brno – kapesní nože victorinox (zavírací nože victorinox)

V Brně můžete narazit na pár obchodů, kde si můžete zajít zakoupit nože. Zároveň si je můžete i prohlédnout a prodiskutovat s ochotnými prodavači. Ideální je pak varianta, kdy se potřebujete podívat na pár detailů z blízka u některých vybraných kousků. V horní části tohoto článku máte tabulku s nejlepšími noži a můžete si vybrat kousek přesně podle vašich představ.

Victorinox nože Praha – švýcarské nože victorinox (lovecké nože victorinox)

V Praze je dost známých obchodů s noži, kde mají bohaté zastoupení a výběr je samozřejmě široký. Nože Praha jsou hodně vyhledávány zejména turisty, pro které je to velice zajímavý suvenýr z dovolené. Často to funguje tak, že si chtějí odvést nějaký pro ně netradiční hodnotný suvenýr, tak proč si nekoupit zrovna kvalitní nůž. V Praze je po těchto nožích velká poptávka zejména kvůli kvalitě a zajímavým funkcím. Na nabídku se můžeme podívat i na našem webu jako jsme pro vás sestavili tabulku v horní části článku.

Victorinox nože akce – nože victorinox limitovaná edice (elegantní nože victorinox)

Zajímavou věcí je také to, že jednou za čas se pořádají výprodejové akce u některých eshopů. Pokud si například koupíte nůž v nějaké zajímavé akci kolem Vánoc, tak dostanete ještě další bonus v podobě pěkné vzpomínky a nebo menší drobnost, která rovněž potěší. Akce bývají také často po Vánocích, kdy jsou různé výprodeje a v akci se kolikrát najde i zajímavý balíček s přidaným zbožím, pokud například chodíte rádi do lesa a nebo jezdíte na rodinné výlety do přírody.


Z čeho to vlastně je

V eshopech se ještě zaměřte i na informace kolem čepelí a rukojeť, kde se dají přečíst další informace o volených materiálech.

Čepel

U čepele je podstatný materiál, ale také i tvar nože. Dnes se již vyrábí většina nožů z kvalitních materiálů. Zmínit je dobré uhlíkovou ocel, která má vynikající ostří a není náročná na údržbu. Dlouhé a úzké čepele jsou na ryby, na maso a na další věci jsou dobré čepele širší.

Čepel krátká

Je výhodná pokud chcete pracovat se dřevem. Máme tím na myslí například něco vyřezávat ze dřeva, s krátkou čepelí to půjde snadno.

Čepel dlouhá

Pro veškeré činnosti, které můžete s nožem provádět. Krátké čepele jsou výhodné pouze tam, kde potřebujete mít obratnou ruku pro menší věci jako je například zmíněné vyřezávání.

Rukojeť

Jsou zde dva pohledy, kdy ten první je volbou přírodních materiálů. A tím je například exotické dřevo. Což vypadá velmi dobře, jen je dobré si dát pozor na to, aby bylo dobře napuštěné, jinak může nabobtnat a popraskat. Druhá skupina je plastová, kde je zase důležité, zda je povrch opatřen protiskluzným materiálem, pokud máte mokré ruce.

Pouzdra

Pokud na svém noži nemáte vyloženě klip, tak je dobré jej nosit v pouzdře. U pevných nožů a většinou těch větších je pouzdro nezbytné. Na výběr jsou pouzdra různá a velice sympatické je pouzdro kožené.

Pouzdro kožené

Ideální je pouzdro kožené, které uvidíte i nejvíce používané.

Pouzdro plastové

Je také možnost, jak nosit pevný nůž. Pouzdro plastové má zase jiné výhody. Záleží na tom, co komu více vyhovuje.


Nože Victorinox ocel

Při výrobě těchto nožů se samozřejmě používá ocel té nejlepší kvality. Nože se díky této kvalitní oceli s názvem Dauphinox staly jedny z nejlepších nožů. Krom železa obsahuje další prvky jako je uhlík, mangan, chróm, molybden a křemík. Kvalita záleží také ale i například na způsobu kalení oceli. Nerezová ocel má proti korozi výhodu. Když například chodíme s nožem po venku a nebo ho máme na zahrádku, tak je nůž neustále vystaven venkovním podmínkám a samozřejmě i vlhkosti.

Nejčastěji se jedná o tyto oceli

Zde jich máme pár vyjmenovaných i s jejich přednostmi.

Ocel 420

Je základní nerezová ocel, která má menší obsah uhlíku. Je velmi odolná proti korozi

Ocel ATS-34

Nerezová ocel z Japonska velmi výtečné kvality a používá se pro kvalitní nože.

Ocel 154CM

Jedná se o velmi tvrdou ocel, která se například používá pro velké lovecké nože.

Ocel VG-10

Ocel s vysokým obsahem uhlíku je ideální pro nejlepší nože do kuchyně. Perfektně si totiž udržuje trvanlivou ostrost.

Ocel H1

Nejlepší druh oceli pro použití nožů v lodní dopravě, kdy je uhlík nahrazen dusíkem a má vysokou odolnost proti rychlému opotřebení.

Ocel 13C26

Chromová ocel s vysokou odolností proti korozi. Oceníte zejména vysokou tvrdost a nože z této oceli vydrží opravdu hodně.

Další oceli

Každá ocel má malinko jiné kvality a proto se hodí i na rozdílné použití nožů.


Nejlepší kvalitní nože do lesa – nejlepší Victorinox nože kapesní (dětský kapesní nůž victorinox cena – dětský nůž victorinox)

Jsou takové, které mají různé funkce a tím pádem se nabízí mnohé jejich využití. Když se podíváme, tak máme u každého nože různé funkce, které můžete využít pro spousty prospěšných věcí. Jakmile jdete do lesa, tak nejlepší kvalitní nože jsou takové, které vám nabídnou vše, co v lese potřebujete. Je to například i taková pilka, se kterou si můžete přijít na větší větev. Menší a větší čepel má zde také své využití. A k tomu máte ještě další funkce, které se rovněž hodí. Hodí se celkem i pro děti, kdy se začínají učit se svým prvním dětským nožem. Může sloužit jako dětský nůž na houby.

Houbařský nůž se štětcem

V případě, že chodíte do lesa zejména na houby, tak nůž se štětcem je pro vás ideální volbou. Kolikrát totiž nacházíte houby pod jehličím a nebo pod trávou. Aby člověk nemusel každou houbu ometat prsty, tak se vždy sejde štětec, pomocí kterého si houbu očistíte. Ideální je například houbařský nůž Bushman, Opinel, Leopard a k tomu je dobré mít i nůž s pouzdrem. U některých výrobců si dokonce můžete na nůž vyrazit i své jméno, což je určitě zajímavý bonus ke koupi houbařského nože.


Nůž na houby se jménem a věnováním

Když vám na noži nestačí jen kartáček, tak můžete mít i jméno a nebo už i vyloženě nůž na houby s věnováním. Kdy na takový nůž necháte napsat něco zajímavého a nebo pokud je to dar, tak pěkné věnování, aby si na vás obdarovaný vždy vzpomněl. Je to velmi pěkné gesto a často se tyto dárky dávají svým nejbližším na Vánoce a nebo na narozeniny. Kolikrát to dělají i různé firmy, kdy pro své lepší zákazníky dávají něco takto hodnotného jako dobrou vzpomínku.

Nože Victorinox dobře viditelné barvy oranžová, žlutá, modrá, zelená

Jakmile chodíme často do lesa, tak se nám může kolikrát stát, že například při sběru hub si někde zapomeneme nůž. Pokud je obvyklá barva nože pracovní černá, tak se nám bude hledat o dost hůře, než když bude viditelná barva žlutá, světle modrá, oranžová a nebo světle zelená. Čím lépe viditelný nůž bude, tak ho rychleji najdeme.


Victorinox nože jako vánoční dárky

Velice oblíbeným je darovat kvalitní nůž členům rodiny, kdy se zavděčíte vždy. Nože mají spoustu využití i v každodenním životě, proto jsou tolik oblíbené. Není tak potřeba nosit nůž pouze jen někam do přírody, ale může se hodit i do města. Člověk kolikrát žasne, k čemu všemu se dají využít veškeré jeho funkce.

Jak vybrat Victorinox nože správně?

V dnešní článku jsme se zaměřili na to, jak vybrat nože správně. Ale stačí když se jen podíváte do tabulky v tomto článku nahoře a tam jsou seřazené nože podle kvality. Můžete si tam vybrat jakýkoliv nůž a volba bude správná.


Jak dlouho vydrží Victorinox nože diskuze

Nože této kvalitní značky jsou na dobré úrovni. Je to z toho důvodu, že tyto nože jsou vyrobeny precizně a obsahují pouze kvalitní materiály.

Na co se zaměřit

Při výběru nože je dobré trochu zapřemýšlet, jaké funkce by se nám mohli hodit. Nejlepší je projít si nabídku a podívat se na seznam funkcí nožů. Určitě nás napadne, jak by se to dalo využít pro naše koníčky.

Nože Victorinox

Tyto výrobky patří určitě k těm lepším, kdy se výrobce zaměřuje na celkovou kvalitu. Proto jsou tyto výrobky i natolik známé a používané v různých oborech.

Victorinox nože a seznam funkcí (například swiss kleště, otvírák a další funkce)

Když si budeme pečlivě procházet popisky nožů, tak je tam popis všech funkcí, kterými nůž disponuje. Okamžitě nás napadne, že kdybychom takový nůž měli sebou minule na naší poslední výpravě, tak by se nám velmi hodil.

Nůž Victorinox

Může mít i různé funkce, které v přírodě oceníme.

Vhodný i na turistiku a vybavení do lesa – vhodné outdoorové příslušenství

Jakmile jsme v přírodě, tak má pro nás tento kousek chladné oceli velmi skvělé využití. Může se skvěle hodit k táboráku, chystání svačiny a nebo když jdeme stanovat.

Skladem další zajímavé kategorie

Není to jen o nožích, skladem najdeme různé další shop příslušenství. K dispozici je mnoho položek i kategorie. Do košíku si tak můžeme vložit mnoho zajímavého zboží. Eshopy mají na skladě velký výběr – seznam do košíku.

Nůž Victorinox

V košíku si můžeme srovnat i různé vybavení a příslušenství skladem. Záleží od zobrazené kategorie a outdoor příslušenství. Švýcarský produkt je dobré kvality, doprava v košíku. V košíku lze nastavit možnosti.

Nejprodávanější dárkové kapesní brousky

K dispozici jsou i kategorie dárkové příslušenství skladem a různé kategorie s brousky. Dopravu si vybíráme v košíku, když je zboží na skladě. Do košíku si můžeme přidávat i příslušenství k nožům.

Nůž Victorinox

Tyto švýcarské kapesní pomocníky si rychle oblíbíme při našich toulkách přírodou. Stačí si jen vybrat správné kategorie a následný finální nůž skladem.

 • nůž reflexní barvy zelená, oranžová, žlutá, modrá do košíku na skladě, pánské i dámské
 • univerzální nůž do přírody k táboráku na maso i na zeleninu, s pevnou čepelí na skladě
 • nejdražší pánské luxusní výrobky na skladě, do košíku si lze vybrat moderní design
 • otvírák i nůž na zeleninu s pevnou čepelí na skladě, do košíku srovnání nejdražší výrobky
 • čepel s pevnou konstrukcí na skladě do košíku, kleště na nehty s pevnou základnou do košíku
 • nůž s pevnou čepelí do košíku, swiss nůž do košíku, nůž otvírák do košíku i nůžky na skladě
 • classic s pevnou čepelí na skladě do košíku, classic univerzální pánské do košíku na skladě
 • dámské nůžky na nehty, dámské pomůcky na nehty, nůž na nehty do košíku různé kategorie
 • nůž denní potřeby pro dámy i na nehty, s pevnou čepelí na nehty do košíku různé barvy
 • do košíku si můžeme vybírat různé kategorie – do košíku prázdný – seznam – výběr do košíku
Na eshopech je skladem i další příslušenství

Na výletech se nám může hodit cokoliv a proto zde přikládáme menší přehled.

 • skladem outdoorové příslušenství kapesní, armádní nože, švýcarské swiss a různé novinky
 • kapesní victorinox, svítilny, věci na turistiku a další příslušenství skladem, doprava v košíku
 • nůž Victorinox
 • kapesní outdoorové novinky nejprodávanější, swiss shop novinky, dárkové outdoor shop kategorie
 • skladem kapesní brousky, nůžky, dárkové kapesní classic outdoor svítilny, vybavení a doprava v košíku
 • nože victorinox
 • na webu v košíku možnost obchod a zobrazení, vybavení webu i na google košíku, vybavení skladem
 • kapesní nůž rangergrip skladem v košíku, příslušenství v košíku, kapesní košík položek více než 130
 • nože victorinox
 • příslušenství kapesní nůž victorinox skladem, svítilny košíku skladem, kapesní švýcarský swiss alox
 • victorinox nože
 • skladem i kuchyňské kapesní nože na zeleninu, v košíku zobrazení swiss kuchyňské nože příslušenství skladem
 • krájecí pomocníci na rajčata a jinou zeleninu, ostří na rajčata musí být opravdu ostré, aby se rajčata nepomačkala
 • google a facebook komunita, facebook návody podle google, malý google pdf kapesní manuál, kapesní nože různé barvy
 • kapesní nože červená barva, kapesní nůž černá barva, kapesní nůž červená barva skladem více než 130 položek
 • svítilny vybavení v košíku skladem, kapesní nůž černá barva košík, švýcarský skladem i nůžky
 • výběr houbařského košíku, košíku na houby, košíku do lesa, košíku do trhu, košíku na nákupy, eshop obchod

Parametry Victorinox nože a testy – oblíbené Victorinox nože zkušenosti

Většinu informací a parametrů nožů najdete v tomto článku a nebo se pomocí tabulky v horní části proklikněte na další portál, kde si můžete zboží opět srovnat a vybrat to nejlepší možné pro vaše potřeby. Níže si můžete přečíst i recenze těch nejpopulárnější nožů. Je to výtah ze souhrnu uživatelských testů a recenzí pro rychlejší a snadnější výběr kvalitního nože.

Ceny: Kolik by měl váš nový nůž stát?

Nyní zde přejdeme k cenám, kdy si povíme kolik by měly které nože stát při zohlednění jejich kvality. Nemusíte investovat velké částky do koupi nového nože. Stačí si jen uvědomit, co od nového pomocníka vyžadujete.

Nože Victorinox nože cena

Neměli bychom se rozhodovat prioritně podle ceny. Nejprve bychom měli zvážit celkovou kvalitu výrobku a jeho konkrétní účel. Když budeme mít správný nůž a i kdyby byl o trochu dražší, tak nám vydrží mnoho let a budeme s ním velmi spokojeni.

Cena Victorinox nože do 500 Kč s DPH

První cenovou laťku jsme nastavili na 500 Kč, kdy se dá za tyto peníze sehnat kvalitní nůž se zajímavými funkcemi. Nůž si za tyto peníze pořídíte kvalitní a k dispozici jsou základní funkce, které se nejvíce hodí do každodenního života.

Cena Victorinox nože od 500 Kč do 1500 Kč s DPH

U nožů, kde se cena již pohybuje od 500 Kč nahoru, si můžete vybrat z bohaté nabídky nožů, které již mají rozšířené funkce a spousta dalších zajímavých věcí. Stačí si to jen všechno projít a rozhodnout se, co vám bude v této cenové kategorii vyhovovat nejvíce. Pokud někde narazíte na zajímavou akci, tak se můžete potkat i s tím, že natrefíte na zlevněné produkty, které tím pádem spadnou do této cenové kategorie.

Cena Victorinox nože nad 1500 Kč s DPH

A tato třetí kategorie již pojednává o těch více funkčních nožích, kde máte k výběru spoustu zajímavých kousků jak svou kvalitou, tak i množstvím prvotřídních funkcí pro každého, kdy si můžete navolit perfektní kombinace. Nože v této cenové skupině se již můžou pochlubit vysokým množstvím funkcí, kdy už můžete mít u sebe kapesní náhradu za vaši dílnu a nebo garáž. Navíc můžete u této cenové skupiny najít další perličky, které váš u nože překvapí.

Nůž Victorinox

Ceny nejsou nijak vysoké a navíc si můžeme vybírat z velmi pestré a velké nabídky sympatických kousků s parádní čepelí. Barevné varianty jsou rovněž sympatické a pokud nůž někde ztratíme, tak ho díky zajímavě barvě i snadněji najdeme.

Victorinox nože ranger – victorinox rybářské nože (levné victorinox nože recenze)

Určení ranger se hodí zejména do přírody a nejen tam. Jsou oblíbené u rybářů a samozřejmě i myslivci s nimi mají dobré zkušenosti. Ranger pomocníci s perfektním ostřím jsou do každé nepohody. Na eshopech je více než 130 různých nožů.

Victorinox nože pouzdra – swiss victorinox nože (nejlevnější victorinox nože)

Pouzdra patří ke každému noži, pokud se rádi procházíme přírodou a nůž potřebujeme mít po ruce. Pouzdra jsou různých velikostí a tvarů, kdy si můžeme vybírat přesně podle našich představ. Jelikož je na eshopech více než 130 nožů, tak se nabízejí i zajímavá pouzdra.

Victorinox nože

Oceníme jejich lehkost a přesnost s jakou jsou vyrobeny.

Victorinox nože

Jsou dobré pro použití domácí, ale i venkovní, když jedeme například někam na několik dní na výlet. Bez nože bychom se zřejmě neobešli.

Victorinox nože

Jsou těmi správnými pomocníky, kteří nám prokážou svou službu.


Nože Victorinox recenze: Popis TOP nejprodávanějších produktů – nejvíce kvalitní Victorinox nože recenze (nejoblíbenější nože victorinox)

A teď se právě dostáváme k nejprodávanějšímu zboží v této kategorii kvalitních nožů. Následující nože jsou vybrány podle analýz uživatelských recenzí. Uživatelé si je pochvalovali a ve svých recenzích doporučili i dalším zájemcům o nože této značky. Do košíku si tak můžeme vybírat různé kategorie – do košíku seznam.

Reflexní nože Victorinox jsou dobře viditelné.

Malé nože Victorinox můžeme nosit i po kapsách.

Šikovné nože Victorinox mají mnoho funkcí.


Victorinox nože Hunter – victorinox hunter recenze – levný nůž victorinox hunter xt recenze test

Nože Hunter recenze jsou bezvadně vybavené nože do lesa a pro myslivce. Nový Hunter XT má zajímavě řešenou pilku a je velice dobrým pomocníkem při opracovávání masa. Hunter recenze má speciální konstrukci, která dovolí svému majiteli jednoruční a snadné otvírání čepelí. To se hodí v případech, kdy druhou ruku zrovna potřebujete k jiným věcem. Hunter je v podstatě nová řada loveckých nožů, která je vylepšená o řadu doplňujících funkcí, o které si uživatelé dlouho psali. Výrobce jim vyšel vstříc a nože se upravili pro jejich potřeby do přírody.

V lese se nůž Victorinox hodí ideálně.

U táboráku si s nůž Victorinox nachystáme snadno maso na pečení.

Rybáři pomocí nůž Victorinox snadno opracují úlovek.

Univerzální nůž Victorinox dokážeme použít na cokoliv.


Profesionální nůž Victorinox Rangergrip 79 – kvalitní nože victorinox

Představuje záruku vysoké kvality a u tohoto nože tomu bude taky tak. Rangergrip 79 je precizně vyrobený multifunkční nůž, kdy ho lze skvěle uplatnit v každé situaci. Obsahuje dvanáct různých funkcí jako jsou například pilka na dřevo, otvírák na konzervy a láhve, šroubovák, pinzetu a další. K solidním funkcím patří i pojistka čepele, která se vždy hodí u každého lepšího nože. Nůž má zajímavou ostrost, kdy přeříznete i věci většího průměru, přitom se dobře drží a z ruky nijak neutíká. Naprosto ideální zavírací nůž s vícero čepelemi. Do košíku lze udělat srovnání, když máme prázdný list.

Top nůž Victorinox Forester Wood – nůž victorinox hunter pro m alox wood (nůž victorinox hunter pro alox – luxusní nože victorinox)

Hodně dobrý nůž na vysoké úrovni kvality, kdy máte i doživotní záruku v případě, že najdete výrobní vadu. Forester Wood vám vydrží spoustu let a budete s ním spokojení, kdy i po těch letech je na něm znát kvalitní zpracování. Spousta lidí napsala, že je to takový ideální nůž na chození do divočiny, kdy neobsahuje nadbytečné věci, které vůbec nevyužijete. Nikde se nic nevyklání jako tomu je u levnějších nožů a na nůž je spolehnutí i při náročnějších pracovních situacích. Doporučuje se přikoupit i pouzdro pro snadné nošení v přírodě na hunter pro m alox wood.


Kvalitní nůž Victorinox Camper – victorinox hunter xt grip xs (oblíbené nože victorinox – levné nože victorinox cena)

Tento Camper nůž k vám dojde z výroby skvěle naostřený, což snadno poznáte již při prvním použití. Camper má výborně vyváženou pružinu, kdy je na jednotlivá želízka perfektně vyvážená. Je to prostě takový ideální střed, kdy je to přesně tak akorát. Tedy zavírání a otevírání želízek vám půjde snadno a bez problémů. Hunter xt grip xs Camper má parádní strojírenské zpracování, nic se zde nevychyluje a všechno je zarovnané tak, jak to má u kvalitního nože být. A k tomu všemu má nůž ještě i dobrou cenovku.

Nejlepší victorinox hunter zkušenosti a nůž victorinox hunter pro wood (levný victorinox hunter diskuze)

Nůž hunter patří mezi oblíbené nástroje pro mnohé zákazníky. Na výběr máme z několika možností, kdy si můžeme přesněji vybírat podle toho, co se nám bude více hodit. Většina těchto nástrojů hunter je v mnoha věcech podobných a přitom je každý jiný. Můžeme si vybírat i podle počtu čepelí a dalších vylepšení, které nám mohou přijít vhod jak v leze a nebo kdekoliv na výletě v přírodě. Ze zkušeností zákazníků a mnohých diskuzí je hunter povedený pomocník.

Nůž Victorinox – nejkvalitnější nože victorinox (kvalitní victorinox hunter levně)

Ať už se pohybujeme v přírodě a nebo máme běžný den v práci, tak se nám tento společník může vždy všude hodit. Je skladný a kdykoliv po ruce. Takže je to ideální pomůcka pro rychlé použití.

Nerezový nůž Victorinox je odolnější proti korozi.

Víceúčelový nůž Victorinox využijeme kdekoliv.

Oblíbený nůž Victorinox je v zajímavých barvách.

Červený nůž Victorinox snadněji najdeme, pokud ho zapomeneme někde v trávě.

Victorinox nože

Barevnosti nožů využijeme zejména v případě, když například táboříme někde u vody. Kolikrát si nůž někdo půjčí a někam položí. V trávě se následně špatně hledá. Ale zajímavě barevná rukojeť je viditelná dobře.


Záchranářský nůž Victorinox Rescue Tool – nejkvalitnější nůž victorinox cz (profesionální nože victorinox)

V případě, že jste hasič, patříte k záchranným složkám a nebo jen prostě jezdíte celé dny autem, tak vám tento záchranářský nůž Rescue Tool doporučujeme zakoupit. Jednou jsme byly na přehlídce, kde hasiči ukazovali, jak je snadné pomocí tohoto nože dostat bezpečně člověka z auta ven. Nejen, že to bylo snadné, ale hlavně velmi rychlé. Rescue Tool záchranářským nožem se snadno rozbije sklo, lze jej i pilkou rozřezat. Pokud nelze použít boční okénko, tak jde vyříznout velké čelní sklo.

Když si uvědomíme, že by se nám mohlo cestou autem něco přihodit, tak bez tohoto nože by to bylo velmi složité. Záchranářský nůž je bezpochyby důležitým pomocníkem při různých situacích.

Kvalitní nože Victorinox nám budou dobrými pomocníky.

Oblíbené nože Victorinox oceníme zejména v přírodě.

Profi nože Victorinox mají nerezovou ocel.

Nejlepší victorinox climber recenze – kapesní nůž victorinox climber levně

Climber nůž je oblíbený zejména u žen a to možná z toho důvodu, že jeho nůžky jsou vyrobeny kvalitně. Za zmínku stojí i dobře fungující pinzeta a párátko. Obsahuje i háček na nošení balíků, což se může hodit každému, stejně jako vývrtka. Climber může posloužit i jako velice dobrý dárek pro své nejbližší a zejména ženy ho ve své kabelce ocení jako dobrého pomocníka. Tento Climber nůž je velice praktický a víceúčelový produkt švýcarské kvality. I podle recenzí zákazníků se jedná o povedený nůž.

Nejvíce kvalitní victorinox climber diskuze a nejkvalitnější victorinox climber zkušenosti (levný victorinox climber cena)

Ze zkušeností zákazníků se můžeme dozvědět, že nůž climber je dost oblíbený. Hodí se do města na běžné denní potřeby, kdy jdeme například pro balík na poštu a k dalším zajímavým věcem, kde je potřeba nůž. Krom toho je Climber i dobrým parťákem na každou vycházku a nebo když jedeme například stanovat do kempu. V oblibě ho mají i myslivci a rybáři, kdy je nůž climber součástí jejich vybavení na každou venkovní aktivitu. Výhoda je i v tom, že si můžeme pořídit i zajímavé pouzdro v případě potřeby.


Luxusní nůž Victorinox outrider – lovecký nůž victorinox paroh (nejlepší nože victorinox)

Outrider nůž je další z této řady, kde na vás čeká vysoká kvalita zpracování a zvolených materiálů. Kvalitní Outrider má optimální skladbu nástrojů pro každodenní použití. Outrider padne úplně krásně do ruky a k tomu má ještě bezpečnostní pojistku hlavní čepele, aby se nemohlo nic stát. Outrider se může chlubit výborným poměrem cena a výkon. Dobrý pomocník při cestování a nebo pěší turistiku. Zajímavé je i to, že si nůž drží poměrně statečně svou ostrost.

Oblíbený nůž Victorinox sebou můžeme brát kamkoliv.

Malý nůž Victorinox snadno uschováme.

Velký nůž Victorinox se hodí na těžší práci.

Nejlepší nůž Victorinox má vícero použití.

Victorinox nože

Tito pomocníci jsou ideální na mnoho druhů práce. Kdy si je sebou můžeme vzít klidně i pro práci na zahrádku a nebo do garáže na drobnější věci.


Oblíbený nůž Victorinox swisschamp – profesionální victorinox nože nejprodávanější

Robustnější nůž Swisschamp je pro opravdové hračičky. Swisschamp už má větší množství funkcí a to konkrétně 33, kdy již máte cokoliv, na co si vzpomenete. Nůž se hodí pro denní použití a funkce nože se dají i využít pro různé alternativní potřeby. Někteří lidé ho používají i jako švýcarský armádní nůž, kdy je pro tyto účely dobrým pomocníkem. Malý i velký nůž jsou vyrobeny z kvalitní nerezové chrom molybdenové oceli. Celkově se jedná o bohatě vybavený nůž, který je snem každého kluka i muže.

Victorinox nůž Spartan – nůž victorinox spartan diskuze (victorinox spartan wood – elegantní victorinox nože sada)

Spartan je další z řady těchto výrobků, kde se můžeme spolehnout na kvalitu. Spartan je menší velikosti, takže si ho s přehledem můžeme schovat různě po kapsách. A to dokonce i do té malé kapsičky na riflích. Výhodou je i to, že se nůž nemusí často brousit. Nutno pochválit vývrtku, která je na lepší úrovni a dobře se s ní pracuje.

Nožík spartan je určený na takové to každodenní nošení, kdy vás svými funkcemi nikdy nezklame. Oblíbilo si ho tak už i mnoho zálesáků, kteří potřebují mít po ruce zajímavého pomocníka, který je vždy podrží.

Švýcarský nůž Victorinox Classic SD – podobný victorinox spartan (nejkvalitnější victorinox nože kuchyňské)

Spartan Classic SD díky jeho malým rozměrům ocení zejména ženy, kdy je navíc spolehlivý a funkční. Krom dalších funkcí je oblíbený u žen zejména z důvodu, že obsahuje maličké nůžky a pilníček. K tomu si jej lze snadno navléct například na klíčenku a ani o něm téměř nevíte. Nůž Victorinox Classic SD má precizní a zároveň i perfektní zpracování jako je u této značky zvykem. Velmi praktický a vítaný dárek pro kohokoliv, kdo chce malý a lehký nožík Classic SD Spartan.

Nůž Victorinox

Nůž Victorinox se nám hodí skvěle do přírody. Malý nůž Victorinox je lehký a skladný. Nůž si dáme lehce do kapes. Malý nůž má mnoho využití. Multifunkční nůž Victorinox má skvělé možnosti.

Zavírací nůž Victorinox Huntsman červený – luxusní victorinox nože recenze

Velmi ostrý nůž, který se i velmi dobře brousí. Nůž Victorinox Huntsman je skvělý nůž, který vám vydrží v dobré stavu po dlouhou dobu používání. Zejména bychom zde chtěli pochválit pilku na dřevo, která má kvalitní provedení. Hodí se velmi dobře jak na táboření, tak je dobrá i na výlety do přírody a na práci se dřevem. Huntsman červený sedí také dobře v ruce díky jeho kompaktním rozměrům.

Kvalitní victorinox nože můžeme vidět u mnoho zálesáků.

Nerezové victorinox nože se hodí do každého počasí.

Victorinox nůž černý Picknicker

Velmi lehký nůž černé barvy Picknicker, který tak sebou můžete nosit kamkoliv. Černý Picknicker patří do rodiny zavíracích nožů, kdy nabízí parádní kombinaci funkcí denní potřeby. Navíc vydrží hodně věcí a jeho čepel je dobře ostrá, stejně tak jako i pevná. To ještě zabezpečuje pojistka, se kterou se nám bude nůž ještě lépe ovládat. Picknicker patří mezi kvalitně vyrobené nože. Padne dobře do ruky díky vyhovující ergonomii konstrukce. Hodně zákazníků si ho tak velmi oblíbilo a je pro ně nepostradatelným pomocníkem do každého dne.

Nůž Victorinox

Výsledky recenzovaných Victorinox nožů jsme pro vás umístili do tabulky v horní části tohoto článku. Žebříček obsahuje srovnání kvalitních TOP 10 Victorinox nožů, kdy lze dále zjistit více podrobností, dostupnost v obchodech a nejlepší ceny. Přečíst si také můžeme ostatní hodnocení zákazníků v odkazech. Informace jsme čerpali ze srovnávacích portálů, diskuzních fór a webů s tématikou nožů.


Victorinox nůž: Pár slov o nožích a nejoblíbenější victorinox nože

V dnešním tématu jsme si prošli návod, jak si vybrat kvalitní nůž Victorinox a doufáme, že vám tento článek pomohl s výběrem. Za náš tým Nejkvalita.cz jsme moc rádi, že jsme vám mohli pomoci aspoň trochu osvětlit tuto tématiku ohledně zboží Victorinox nože, které jsou stále populárnější. Jedná se o pomůcky na kvalitní úrovni a mnoho zákazníků jsou s nimi spokojeni. Vaše vybrané Victorinox nože vám budou sloužit po mnoho let. Děkujeme vám za přečtení tohoto článku a budeme se těšit na setkání u dalšího zajímavého tématu podobnému nůž Victorinox.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *