Menu Zavřeno

Boxovací hruška

Boxovací hruška recenze parametry profesionální nastavitelnou výškou podstavcem stojanem pro děti reflexní tyčí tréninková stacionární

Boxovací hruška patří jako ideální doplněk k boxovacímu pytli. Je to taková menší obdoba s malinko odlišnou funkcí, kdy se ale také hodně zapotíte a každý trénink s tímto pomocníkem vám dá zabrat. Jednak si zlepšíte svou fyzičku, ale také se jedná o perfektní odreagování například po práci, kdy toho už máte za celý den dost a potřebujete aspoň na chvíli úplně vypnout. Nejlepší boxovací hrušky jsou na vysoké úrovni zpracování a také jsou vybrány z kvalitních materiálů.

Na to všechno se v dnešním článku zaměříme, jak si vybrat levně, ale hlavně kvalitně. Boxovací hruška patří k jednomu z nejoblíbenějších nástrojů tělocvičen, kde si můžete zatrénovat a posunout laťku vašeho výkonu opět o něco výše. Tento parťák se ale hodí dobře i do domácnosti, kdy ho můžete mít vždy po ruce k okamžitému použití. Pojďme si tedy říct pár důležitých informací o tomto stále oblíbenějším zboží, které vás dokáže posunout k lepšímu výkonu.

Boxovací hruška: Srovnání 10 nejlepších boxovacích hrušek podle zákazníků a jejich recenzí i hodnocení (popis s testy i parametry)

Zde se můžete podívat na přiřazenou tabulku. Do té se všechno kvalitní zboží sice nevešlo, ale za to je zde zobrazeno takové zboží, které dostalo nejlepší hodnocení. Máme zde TOP 10 nejlepších boxovacích hrušek, které se momentálně nabízejí na internetu. Základem jsou kvalitní materiály a další parametry. Díky kterým se vám bude s hruškou dobře trénovat. A navíc díky kvalitnímu zpracování a prémiovým materiálům vám tato tréninková pomůcka roky vydrží. Vždy je dobré se soustředit na konkrétní kus zboží a nevybírat si jen podle značky.

Podle našich parametrů a testů boxovacích hrušek jsme vybrali jen takové, které získaly nejvíce kladných ohlasů a se kterými nebyly žádné vedlejší problémy. Na mnoha sportovních portálech a diskusních fórech jsme získali spousty zajímavých zdrojů, které nám následně pomohli sestavit tento žebříček kvalitní boxovací hruška pro každého sportovce, jak začínajícího, tak i pokročilého. Každý produkt má svůj vlastní odkaz, kde získáte další podrobnosti u konkrétního zboží.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
BUSHIDO DBX ARP-512p 30 kgBUSHIDO DBX ARP-512p 30 kg boxovací hruška*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
inSPORTline Gigantus 30 kginSPORTline Gigantus 30 kg boxovací hruška*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Sedco boxovací hruška velká 110 cmSedco boxovací hruška velká 110 cm*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Merco Boxing Ball JRMerco Boxing Ball JR boxovací hruška*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Everlast Reflex BagEverlast Reflex Bag boxovací hruška*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Everlast Stacionární reflexní hruškaEverlast Stacionární reflexní hruška boxovací*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
BRUCE LEE boxovací hruška stojanováBRUCE LEE boxovací hruška stojanová*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
BENLEE STANDINGBENLEE STANDING boxovací hruška*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
DBX BUSHIDO Reflex BagDBX BUSHIDO Reflex Bag boxovací hruška*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
inSPORTline BeamusinSPORTline Beamus boxovací hruška*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Na co je boxovací hruška?

V případě, že s boxováním začínáte, tak nemusíte trénovat pouze v tělocvičně. Hruška je velmi lehká a skladná, tím pádem si ji můžete snadno nainstalovat i doma v bytě. A můžete tak pilně trénovat detaily, na které nemáte v tělocvičně až tak moc času. Doma si můžete zacvičit pěkně v klidu a celou výbavu máte jen pro sebe. I když nemáte zrovna napsaný trénink v tělocvičně, tak si můžete zlehka zacvičit doma, aby jste nevypadli z celkového rytmu. Při pravidelném cvičení si snadno na celý proces zvyknete a rychleji se pak zlepšujete. Tímto způsobem se dá dobře procvičovat rychlost a zejména postřeh, který je velmi důležitý.

Volba materiálu

Nejlepší volba je samozřejmě kvalitní materiál z kůže. Ten je ale dost drahý a pro některé nemusí být zrovna finančně dosažitelný. Sportovci na vyšší úrovni na něj ale nedají dopustit, je totiž kvalitní a vydrží hodně dlouho. Pro levnější materiál si pak můžete vybrat z řad syntetických možností.

Profesionální boxovací hruška s nastavitelnou výškou

Dobrý nápad na hrušku s nastavitelnou výškou, když přemýšlíte ji pořídit pro celou rodinu. Můžou se na tom vystřídat všichni, kdo má zájem o trochu toho pohybu. Děti se na tom dostatečně vyřádí a aspoň na chvíli se dostanou od počítače. A jakmile dojdou z práce rodiče, tak si jen předělají výšku a můžou začít trénovat. Nastavování výšky funguje dobře a je snadno ovladatelné, kdy to hravě zvládnou i děti.

Jak trénovat v rámci hubnutí?

Jakmile se rozhodnete zredukovat svou váhu, tak je dobré se ujistit, že to myslíte vážně. Jde totiž o dodržování tréninkového týdenního plánu. Když si naplánujete cvičení čtyři krát týdně po půl hodině, tak by jste tento plán měli dodržovat po celý měsíc, aby jste si mohli zhodnotit výsledky.

Boxovací hruška se stojanem pro začátečníky

Každý jednou začínal na nějakém stupni a hruška se stojanem je ideální pro základní nacvičení pohybů. Nejde o to, že budete trénovat silově a rychle, ale pěkně v klidu a hlavně správnou technikou. To je do začátku hodně důležitý prvek, na který by jste neměli zapomínat. V začátcích vaší boxovací kariéry vám s tím stojan pomůže, kdy se vám vrací zpátky a můžete tak vyvíjet správnou fyzickou aktivitu. Pokud budete cvičení provádět pravidelně, brzy se naučíte určitý funkční rytmus. Zajímavým řešením je i stacionární boxovací pytel.

Důležité pomůcky

Hruška pro tento sport je sice důležitá, to ale stačit nebude, potřebujete i další věci, díky kterým se můžete dále zlepšovat ve svých výkonech. Zlepší se vám i postřeh a celková vytrvalost.

Rukavice jsou základ

Bez rukavic to bohužel nepůjde a proto je dobré si nějaké pořídit. My jsme v předminulém článku toto téma řešili a když si ten článek přečtete, tak zjistíte, jaké si vybrat boxerské rukavice.

Pomocné lapy

Další zajímavá pomůcka, pro kterou už ale budete potřebovat tréninkového partnera. Jsou to měkké pomůcky sloužící k natrénování přesnosti.

Dětská boxovací hruška pro děti

U dětí nemůžete počítat příliš moc s tím, že začnou aktivně fungovat již ve svém mladém věku. Boxovací hruška je pro ně samozřejmě dobrá volba v podobě učení se a získání správných základních pohybů. Jedná se spíš o nacvičování postoje před hruškou a také aby si na to začaly zvykat. Začínají se učit základy techniky a následně se v ní zdokonalují. Jde zejména o to, že dítě je vedeno určitým směrem a získává správné návyky tohoto sportu.

Boxovací hruška s podstavcem a reflexní tyčí

Zajímavé řešení kondičního cvičení, kdy je ještě navíc přidána reflexní tyč. Ta vás dokáže pořádně rozhýbat, kdy se neustále otáčí jako reakce na vaši fyzickou aktivitu. Čím jste rychlejší, tím rychleji se i otáčí a proto potřebujete být neustále ve střehu a hodně rychle reagovat na každé otočení tyče. Tato tyč značně podporuje pohyb celého těla, kdy se potřebujete tyči vyhýbat. Při pravidelném tréninku si pořádně rozhýbete tělo a týden od týdne budete mít rychlejší reakce.

Zvyšujte rychlost

Jakmile se začínáte cítit lepší, tak si můžete na určitý časový interval zvýšit rychlost, aby jste se zase posunuli o kousek dál. To bude samozřejmě o něco náročnější, ale tímto způsobem se budete neustále posunovat svými výkony vpřed.

Tréninková boxovací hruška bazar

Na jednu stranu je určitě dobrá zpráva, že se dá na tomto sportovním nářadí ušetřit pár korun. Na stranu druhou to ale zase není zase tak dobrý nápad na investici. Lepší si je pořídit hrušku novou a budete mít jistotu, že je vše v pořádku a funkční. U boxovacích hrušek nikdy nevíte, zda je podstavec zachován v dobré kondici. Jde o to, že pokud někdo používal tento předmět vyloženě na hrubou sílu, tak se mohla poškodit celá mechanika správného fungování. Toto zboží nestojí nijak závratné ceny a proto doporučujeme si koupit produkt zcela nový a mít jistotu kvality.

Nejlepší boxovací hrušky levné

Nejedná se o příliš drahé zboží, i když jsou u některého nářadí tohoto typu použity lepší materiály. Na začátku tohoto článku je publikovaná tabulka, kde si můžete prohlédnou zboží, které dostalo velmi pozitivní hodnocení. A u těchto konkrétních výrobků jsou i přijatelné ceny. Navíc je lze nakoupit v každém běžném eshopu, kde se dá rozumně domluvit i na dopravě. Vždy je dobré sledovat konkrétní zboží a nespoléhat se jen na značku. Některé produkty se od sebe dost liší, a to i když jsou od stejného výrobce.

Stacionární reflexní boxovací hruška Everlast

Od Everlastu je tohle zajímavý kousek a dobré je i to, že se na něm můžou prostřídat jak děti, tak i muži i ženy. Muž si může nastavit hrušku takovým způsobem, že si zatrénuje jako na boxovacím pytli. U dětí je to spíše jen takové protahovací cvičení se základními pohyby. A u žen může skvěle nahradit například dnes tolik oblíbený fitbox. A to nemusí jít jen o boxování, můžete snadno zapojit i nohy a rázem se jedná o namáhavější cvičení, kdy se snadno shazují kalorie. Chce si to jen nacvičit a při pravidelném používání dochází k velmi dobrým výsledkům. Konstrukce je odpružená, což dobře rozvíjí rychlost a přesnost. Hrušku si lze nastavit i výškově.

Levná boxovací hruška s reflexní tyčí

Nabídka tohoto zařízení je široká a proto si lze najít i levnější zboží, které je například určené k výprodeji. A nebo je dobré si pravidelně kontrolovat různé akce, kde lze také ušetřit pár korun. Jednoduchá boxovací hruška slouží ke zlepšení fyzické kondice, jakož to i postřehu a vytrvalosti. Při pravidelném tréninku své tělo snadno navyknete na určitý výkon, který si budete jen zlepšovat a rovněž budovat i sílu. Zejména pro ženy je toto kondiční cvičení velice vyhledávanou záležitostí. Přidaná reflexní tyč vás donutí ještě k většímu pohybu a celý trénink tak bude efektivnější.

Pravidelnost je základ

Nemusíte trénovat každý den, ale základem je pravidelnost. Celé je to o tom, že si pravidelně zvykáte na určitý výkon a tím se zlepšujete. Třikrát týdně bohatě postačí a sami uvidíte, jak se vám zlepšuje fyzička.

Volně stojící boxovací hruška s podstavou

Velice dobrá věc ohledně kondičního cvičení i jako doplněk k dalším sportům, kde si potřebujete udržet skvělou fyzičku. Krom toho si pomocí hrušky dokážete snadno nacvičit rychlé úhyby a zlepšíte si své reakce, což může být vždy k dobru. Pro ženy má hruška boxovací význam právě v tom, že se s ní dá snadno redukovat váha. A při pravidelném cvičení se dá dosáhnout dobrých výsledků. Celá konstrukce je snadno přemístitelná a to dělá z tohoto nástroje oblíbenou cvičební pomůcku stejně jako nastavitelný boxovací trenažér. Spodek hrušky se dá naplnit vodou a nebo pískem, aby stál pevně na svém místě. Je dobrá i jako pohybová aktivita pro děti, kde se mohou naučit pravidelnému pohybu, který je bude bavit.

Začínejte zvolna

Každý jednou začínal a chybami se přece jen člověk učí. Po rozbalení a nainstalování hrušky do konečné fáze je dobré začínat první tréninky jen tak zlehka, kdy si zvykáte na zátěž. Není to o tom, že se postavíte k hrušce a začnete se snažit překonávat světové rekordy. Na vše je čas a do začátku si pohlídejte správnou techniku.

Boxovací hruška na stojanu pro děti (nejen pro ně)

Hruška je oblíbená cvičební pomůcka hlavně z toho důvodu, že vám může nahradit tělocvičnu, kam chodíte trénovat a nebo se věnovat nějakému konkrétnímu sportu. Naučenou techniku si pak můžete pomocí tohoto sportovního nářadí snadno procvičovat doma. Ušetříte tím nějaký čas, který by jste jinak museli absolvovat cestou z práce do tělocvičny a pak zase domů. Krom toho máte na to doma svůj vlastní klid a nikdo vás neomezuje a ani časově netlačí. A v neposlední řadě ušetříte i peníze, které pravidelně platíte v tělocvičně. Tato šikovná pomůcka vám zprostředkuje efektivní trénink, ale hlavně skvělé odreagování. Velkou výhodou je i to, že můžete sportovat na hrušce i se svými dětmi. Stačí je jen naučit správné pohyby a techniku. Děti si pak cvičení oblíbí a stane se jejich pravidelnou pohybovou aktivitou.

Zavděčíte se i těm nejmenším

Většinou to bývá tak, že menší děti chtějí napodobovat své rodiče. A pokud trénujete u hrušky pravidelně, tak i vaše děti budou chtít být součástí tréninku. I pro ně se dá samozřejmě nastavit taková velikost, aby na hrušku dosáhly a jednou za čas si zacvičily.

Boxovací hruška se zavěšením

Trochu odlišný způsob připevnění, ale tím pádem nám to zase nabízí další možnosti využití pro trénink horní poloviny těla. Pokud máte vyloženě malý prostor pro cvičení, tak je tohle dobrý způsob, kdy celou konstrukci snadno uchytíte na zeď. Celé zařízení je konstruováno takovým způsobem, aby jste si mohli dobře zacvičit a úplně se odreagovat od běžných denních povinností. Pokud máte například v práci těžší období, tak se u této hrušky snadno uvolníte a po tréninku budete mít velmi dobrý pocit i z toho důvodu, že jste pro své tělo něco udělali. Při pravidelném cvičení se dostanete na dobrou pohybovou úroveň a se zvýšenou fyzickou kondicí se budete i mnohem lépe cítit.

Kožená boxovací hruška stojící

Boxerská hruška je skvělý prostředek pro natrénování rychlosti, přesnosti a hlavně pohotového postřehu. Hruška je vyrobená z kvalitní kůže a proto má dlouhou životnost, ale velmi dobře se s ní i trénuje. Je odolná a dosti pružná, takže při pravidelném trénování vám to půjde velmi dobře, kdy si zvyknete na tu správnou odezvu zpětného efektu. Kůže skvěle zajišťuje správný tvar hrušky a na cvičení je ideální. Kvalitní materiál v podobě kůže vyhledávají i profesionální sportovci, kteří moc dobře vědí, že právě na kožených věcech se trénuje nejlépe.

Jak vybrat boxovací hrušku?

Často jsme měli dotazy od lidí, že by chtěli začít doma s boxováním, ale že si nemůžou do bytu pořídit boxovací pytel o výšce 180 cm a váze kolem 90 kg, že tak velký byt prostě nemají. Nikde přece ale není psáno, že nutně potřebujete velký boxovací pytel. Svůj účel splní velice dobře i taková boxovací hruška, která zabere mnohem méně místa a navíc je i snadno přenosná. Nabízí se široká nabídka různých druhů a značek. Stačí si vybrat jen takové zboží, které se vám bude hodit. Úplně nahoře máte zobrazenou tabulku s nejlepšími produkty v této kategorii. Je jich tam deset a jedná se o zboží, které dostalo od svých majitelů nejlepší hodnocení. Zajisté si tam vyberete i vy pro své domácí hodiny tréninku.

Čím je to plněno?

U většiny hrušek se jedná o naplnění vzduchem, kdy dostanete k hrušce i malou pumpičku a dle potřeby si dofukujete k pevnému tvaru a nebo dle libosti. Některé ženy s menšíma rukama si někdy nenafukují hrušky do plného tvaru, aby nebyly tolik tvrdé.

Boxovací hruška cena

Když ještě zůstaneme u boxovacího pytle, který tedy určitě nepatří mezi levné záležitosti, tak boxerská hruška je ideální náhrada i z pohledu finančního. Stojí téměř třetinu a v bytě nezabere tolik místa. Jednou za čas je dobré se i dívat na různé eshopové akce, kdy můžete dané zboží pořídit za zvýhodněnou cenu. Pak je tu samozřejmě možnost zakoupit tento produkt i na bazaru, to ale nedoporučujeme. Přece jenom nevíte, v jakém stavu dané zboží je a hlavně co všechno má už za sebou. Pro příklad by hruška nemusela těsnit a nebo také držení správného tvaru by mohlo být narušeno. Nejedná se o nijak závratně drahou sportovní pomůcku, aby nebylo možné zakoupit zcela nové zboží.

Nejlepší boxovací hruška recenze

Většina boxerských hrušek jsou z lepší kvality, ale i tak je potřeba si dát pozor na správný výběr. Aby byla tato sportovní pomůcka stabilní, odolná a vhodná do všech místností. Ať se jedná o tělocvičnu, posilovnu a nebo také do bytu. Hruška je menšího tvaru a výhoda oproti boxovacím pytlům je taková, že se vejde i do malého bytu. Dá se totiž snadno přenášet a po tréninku ji lehce někam uklidíte. Celou konstrukci si můžete libovolně nastavit, aby byla vyhovující pro vás, ale například i pro vaše děti, které by chtěly rovněž začít trénovat.

Boxovací hruška pro celou rodinu

Pokud jste celá rodina pohromadě a chcete se v cvičení u hrušky střídat, tak je dobré si zakoupit takovou, u které se dají měnit parametry nastavení. To znamená, že když například bude chtít potrénovat žena, tak si jen o něco málo sníží výšku hrušky a může začít. A to samé i děti, ty si zase sníží výšku až na spodní západku a můžou začít trénovat různé pohyby. Je to taková ideální sportovní vymoženost, na které se může střídat celá rodina.

Na samotný závěr by jsme se chtěli ještě zmínit o tom, že v prvním odstavci jsme pro vás zhotovili tabulku srovnání nejlepší boxovací hrušky z recenzí a ohlasů zákazníků. Všechny produkty, které v tabulce uvidíte, jsou výsledkem sběru informací po různých portálech, fórech a sportovních skupinách, kde se o boxovací hrušky zajímá spousta lidí. Patří mezi ně i sportovci, kteří to mají jako doplňkové cvičení ke svému hlavnímu sportu. Od těchto lidí jsme pak všechny data srovnali a do tabulky zařadili takové produkty, které měly nejlepší hodnocení a spokojené zákazníky. Kvalitní boxovací hrušky se dají snadno sehnat, jen je potřeba se zajímat o jejich kvalitu, která je důležitá proto, aby vám vydržely dlouhou dobu funkční.

Boxovací hruška: Posledních pár rad

V poslední době se stává velmi oblíbený jev, kdy si lidé začali řešit domácí posilovny za tím účelem, aby ušetřili čas. Přece jen většina lidí chodí do práce a když si mají jít po práci ještě zatrénovat do posilovny a nebo tělocvičny, tak to nějaký čas zabere. Boxovací hruška je tedy ideálním pomocníkem do domácnosti, kde nezabere příliš mnoho místa a po práci je to takové ideální kondiční procvičení. A pokud máte boxovací hrušky doma, tak už se nemusíte vymlouvat na to, že nemáte čas jezdit někam trénovat, když jste celý týden v práci. A dobré je i to, že boxovací hruška není jen od toho, aby jste se stále zlepšovali a podávali lepší výkony. Člověk se i perfektně po náročném dni uvolní a odpočine od všedních starostí. Pak je ale důležité si vybrat kvalitní zboží a právě takové jsme pro vás umístili do naší tabulky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.