Menu Zavřeno

Hračky pro psy

Nezničitelné odolné nejlepší hračky pro psy recenze testy štěňata interaktivní aportující kousací dentální s amortizérem pískací cena

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Pro naše milé chlupáče jsou hračky pro psy naprosto skvělým a úžasným zážitkem, kdy si můžou hrát a rozvíjet tak své psí instinkty. Nová hračka pro psa je navíc velmi motivační pomůckou pro každého pejska. Všichni pejsci jsou velice hravé a zvědavé zvířátka, kdy si potřebují neustále s něčím hrát. A pokud jim nekoupíme oblíbené hračky pro psy, tak to odnesou naše papuče, závěsy, koberce a vše ostatní, co se nachází v jejich blízkosti. A právě proto je důležité pořídit psovi ideálně hned několik hraček, se kterými se bude moct zabavit. Nebude se pak muset zajímat o vybavení domácnosti, které v případě nudy s velkou oblibou okusuje a cupuje na malé kousky. Pojďme si k tomuto tématu říct pár zajímavých věcí.

Hračky pro psy: Tabulkový žebříček srovnání TOP 10 nejlepších hraček pro psy vycházejících z hodnocení a recenzí majitelů a chovatelů psů (zaměřeno na popis, testy, parametry)

Pro celkovou lepší přehlednost si hned v úvodu článku ukážeme tabulku, kde jsme vybrali TOP 10 nejlepších hraček pro psa podle recenzí a hodnocení zákazníků. Psích hraček je obrovské množství, ale vybrali jsme jen nejlepších deset, které jsou pro psa perfektní. A jak jsme je vybírali? Procházeli jsme velké množství diskuzních fór, odborných psích skupin a portálů pro psy. Z našich nashromážděných informací jsme pak sestavili tuto tabulku, kde jsme zobrazili nejoblíbenější hračky pro psy podle majitelů psů. Kdo jiný by měl nejlépe vědět, které hračky jsou pro jejich čtyřnohé mazlíčky velmi oblíbené. Správně, jsou to právě pejskaři a jejich bohaté zkušenosti. V každém odkaze jsou další informace o produktu a lze se i podívat, které eshopy mají nejlepší ceny s DPH a zboží skladem.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Collar Puller Standard - sada 2 ksCoLLaR Puller Standard 28-4 cm sada 2 ks hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Collar Puller MaxiCollar Puller Maxi 30 cm 1 ks hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kong guma Jumbler - více variantKong guma tenis Jumbler míč rugby LXL hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie Dog Activity šachyTrixie Dog Activity CHESS šachy 40 x 10 x 27 cm hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Pet Hol míč Jumbo - více variantJW Pet Hol-EE Děrovaný míč Jumbo hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kong guma Jumbler TriKong guma Jumbler Tri L-XL hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Pískací míč Orbee-TuffPlanet Dog pískací míč Orbee-Tuff hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Interaktivní dávkovač pamlskůPipolino Interaktivní dávkovač pamlsků S 19 x 8 cm hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kong Extreme XXLKong Extreme XXL hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Dog Activity memory trainerDog Activity MEMORY TRAINER 20 x 24 cm hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Nejzábavnější hračky pro psy na pamlsky – nejlepší hračky pro štěňata

Pejsek je velice chytré a zvědavé zvířátko, kdy má vyvinutý skvělý smysl pro hravost. O to víc v něm probudíme zvědavost, když mu pořídíme jednu z nejzábavnějších hraček na pamlsky. Chlupáč moc dobře ví, že je uvnitř něco dobrého. Můžou to být i voňavé granule pro psy pro lepší motivaci. Potřebuje jen přijít na to, jak se k té dobrotě dostat. Určitým způsobem u něj takto rozvíjíme jeho inteligenci, kdy mu dáváme možnost objevovat nové věci a mechanismy. U malých štěňátek je to něco podobného, kdy si tito pejsci rádi hrají úplně se vším, na co natrefí. Je to pak radost pozorovat, jakým způsobem objevují nový svět a vše kolem sebe.

Házecí hračky pro psy na házení – nejlepší hračky pro psy odolné

Odolnější hračky pro psy jsou vždy lepší z toho důvodu, že vydrží víc oproti hračkám dřevěným. Tvrdý plast je pro házení psovi ideální pomůckou, když jsme s ním někde venku a učíme ho aportovat. Jakmile si na to chlupáč zvykne, tak už pak bude vyžadovat házení jeho oblíbeného kousku při každé vycházce. Je to dobré i z toho důvodu, že se pes vyběhá a unaví. Po příchodu domů je pak klidnější a nevymýšlí žádné psí lumpárny. Plastové hračky mají i tu výhodu, že vydrží i silné kousání od chlupáče.

Inteligentní hračky pro psy na kousání – nezničitelné hračky pro psy co vydrží

Pak tu máme ještě i takové hračky, které jsou pro naše chlupáče téměř nezničitelné. I když jsou ze všech stran okousané, tak stále drží svůj tvar a v podstatě vydrží od chlupáče mnoho. Psí kousání patří ke každému chlupáči a pokud mu k tomu nedáme nějakou pomůcku, tak se bude projevovat na naší domácnosti. Například v podobě okousaných židlí. Zajímavé jsou i inteligentní hračky, kdy nutí pejska přemýšlet, co jak funguje a co od dané věci očekávat. Často jsou v takových inteligentnějších hračičkách schované i pamlsky a celá hra se pak dostává na vyšší úroveň zábavy. Nikdy by jsme neměli dovolit, aby pes kousal kožené vodítko. Vodítko pro psa slouží jako výcvikový prostředek a k tomu musíme psa naučit. Na kousání má určené hračky.


Proč jsou pro chlupáče tak důležité?

Pomocí hraček se každý pejsek socializuje ve své domácnosti a navazuje kladné vztahy s dalšími členy rodiny. Díky hraní se chlupáč učí se všemi správně komunikovat. Budujeme s ním tak vzájemný vztah, kdy se obě strany dozvídají, co je dovoleno a co už je za hranou. Pro každého psa je to důležitý komunikační prvek.


Nejoblíbenější hračky pro štěňata – interaktivní hračka pro psy

U štěňat je lepší volit gumovější hračky, které jsou z měkkého materiálu a můžou se tak do něj zakousnout. Pokud bude daná věc vydávat i určité zvuky jako pískání, tak to bude pro štěňátka tou správnou výzvou. Interaktivnější psí pomůcky pak vedou mazlíčka se daleko víc na danou věc soustředit a přemýšlet, jakým způsobem to funguje. Můžeme se setkat s produkty, které mají několik úrovní obtížnosti a jsou tak skutečnou výzvou i pro chytřejší chlupáče. Často se tyto pomůcky dávají zvířátku k dispozici, když si potřebujeme zajít vyřídit něco do města. Chlupáč se má čím zabavit a nebude mít čas věnovat se nábytku v bytě.

Top hračky pro psy levně – plyšové hračky pro štěňata

Pokud se budeme bavit o nejlevnějších hračkách, tak přicházejí na řadu ty plyšové. Jsou velmi oblíbené zejména z toho důvodu, že se do nich může pes naplno zakousnout. Je možno je kousat, žvýkat a nakonec je dokáže chlupáč i úplně rozkousat. Pejsek má z toho samozřejmě radost, majitel už tolik zase ne. Tyto plyšové pomůcky jsou vhodné i pro štěňátka, které s nimi pak i rády spí a tráví čas. Určitým způsobem jim to nahrazuje původní psí kamarády, se kterými byly od narození pohromadě. Zejména hodně chlupaté věci jsou pro nejmenší pejsky velice oblíbené. Hračky pro psy můžeme dělit na:

  • plyšové hračky pro malé psy
  • odolné hračky pro velké psy
  • aportovací hračky pro lovecké psy
  • interaktivní hračky pro chytré psy
  • pískací hračky pro slepé psy
  • hračky do vody pro psy

Extrémně odolné hračky pro psy na zahradu – aportující hračky pro psy na aportování

U extrémně odolných hraček je vyžadována větší tuhost, aby ani ti největší psy je nemohli rozkousat. Takové pomůcky jsou pak často součástí zahrady, kde má pejsek velký výběh. S takovou věcí pak můžeme chlupáči i aportovat a jeho pevný stisk výrobku nijak neublíží. Maximálně tak budou na okrajích otisknuté zuby. Jednou z takových pomůcek může být collar puller. Snadno se s ním aportuje. Navíc je kulatého tvaru, takže se může velkou rychlostí kutálet a pes se ho snaží dohonit. No a to nejlepší na konec, puller dokáže na vodě plavat. Takže pro letní procházky kolem vody je to skvělá volba.


U štěňátek vybíráme měkké produkty

Malý pejsek nemá téměř vůbec žádnou sílu skousnout gumovou hračku. Mnohem lepší volba je něco měkkého plyšového a nebo pak textilního. Rovněž je dobré vybrat i měkkou výplň, aby měl chlupáček šanci takovou věc uchopit a aspoň trochu stisknout.


Kousací hračky pro psy pískací – interaktivní hračky pro štěňata

Kousací pomůcky na hraní mají tu výhodu, že si s nimi pejsek trénuje stisk a navíc má z takových výrobků i dobrý vnitřní pocit. Kousání je u psa přirozená činnost, kdy ji vnitřně velmi dobře vnímá a již od malička ji rozvíjí. Pokud svým stiskem dokáže, aby takový výrobek začal i pískat, tak se psí radost násobí. Chlupáč má dobrý pocit, že na něj produkt určený pro zábava i reaguje. Pískací a zvuky vydávající produkty na hraní jsou u chlupáčů značně oblíbené. Věci na hraní interaktivního charakteru jsou zajímavé i pro štěňátka. Volíme ale spíš ty jednodušší, když ještě není pejsek úplně smyslově vyvinutý.

Kvalitní hračky pro psy na zabavení – odolné dentální hračky pro štěňata

Pak tu máme i produkty na zábavu, které jsou na zabavení přímo skvělé. Jsou tvarované takovým způsobem, že chlupáče vybízejí k jejich neustálému kousání. Většinou jsou tyto věci z odolného plastu, který toho vydrží hodně. Často se jedná i o dentální pomůcky, které pečují o chrup našeho čtyřnohého mazlíčka. A pokud by jsme našemu huňáči chtěli udělat ještě větší radost, tak mu můžeme koupit dentální pamlsky pro psy a na těch si pejsek zároveň i smlsne. O pamlscích jsme psali jeden velký článek pár dní zpět, doporučujeme přečíst.

Interaktivní hračky pro psy recenze trixie bazar – dentální hračky pro psy bazar

Interaktivní dentální hračky jsou pro naše huňáče celkem oblíbené a proto je lze sehnat i na bazarech. Na to by jsme si však měli dát velký pozor a něco takového nepořizovat. Možná tím můžeme ušetřit pár korun, ale ono to za ty pozdější možné problémy vůbec nestojí. I kdyby nám původní majitel řekl samé pozitivní klady, tak si nemůžeme být ničím jisti. Takové levné pomůcky se mohli pohazovat kdekoliv, kdy k nim mohla přijít do kontaktu různá další zvířata. A chceme tak riskovat pro našeho chlupáče něco přenosného? To asi nechceme. Proto je vždy lepší zakoupit úplně novou věc, která není žádným jiným zvířetem použitá.


Jak vybírat u velkých plemen?

Když budeme brát v potaz, že máme velkého a tím pádem i silného psa, tak mu musíme vybrat takový výrobek, který odpovídá jeho síle. Plyšové a nebo textilní výrobky mu na moc dlouhou dobu nevydrží – rozkouše je. Je lepší se podívat po gumových výrobcích z kvalitní gumy, které vydrží odolávat i silným psům.


Luxusní hračky pro psy interaktivní – nejkvalitnější hračky pro psy s amortizérem

Luxusnější pomůcky určené pro hraní s pejskem jsou zajímavým zpestřením jeho aktivního života. Často se jedná o zajímavou mechaniku, které u psa vzbouzí zvědavost. A to když mu například poschováváme malé dobrůtky do příslušných mezer a chlupáč pak přemýšlí, jak je z těch míst dostat ven. Výrobky s amortizérem jsou zase šetrné pro psí chrup. Zamezují tlaku vyvíjeném při škubání, kdy se celý výrobek začne natahovat. Je to například dobré u štěňat a malých psů, kterým už začaly růst zoubky. Amortizér je šetrnějším způsobem, jak si spolu hrát a zároveň chlupáči nijak neublížit.

Chytré interaktivní hračky pro pejsky kong – kousací hračky pro štěňata levně

Chytré výrobky na hraní se berou jako interaktivní a některé z nich mají i opravdu perfektní výdrž. Skvělým důkazem je odolná hračka kong, která je i v horním žebříčku. Tato guma je vyrobena z extra odolného kaučuku. Na jednu stranu je velmi pružný, ale i pevný pro ty nejsilnější psy. Každý velký pes ji tak může vší silou kousat a guma drží statečně v celku. V podstatě se řadí mezi nejlépe nezničitelné hračky pro psy, kdy si s ní chlupáč může dělat co chce a kong statečně drží svůj tvar. Předmět tak dobře slouží i jako odvykací pomůcka při okusování noh stolu a nebo židlí.

Oblíbené hračky pro psy kong, trixie, tommi, hunter, pepco, zoohit a další

Oblíbených předmětů pro chlupáče na hraní je velké množství a prodává je i spousta výrobců. Nekupujeme si je podle značky, ale vždy se zajímáme o konkrétní kus. A nejlepší je, když máme k dispozici spoustu recenzí, kde si můžeme zjistit, zda se daná pomůcka vyplatí zakoupit. Od pejskařů je velice pěkné, když si na mnoha portálech a dalších diskuzních skupinách vzájemně radí a vyměňují své zkušenosti ohledně psů. Začínající chovatel si pak může zjistit spoustu užitečných rad.


Hračky kong pro psy XXL, XL, L a M velikosti – kong pro velké psy

Velmi oblíbená hračka kong pro psy je vyrobená ze speciální gumy, která je odolná a vydrží hodně. Kong tak velmi dobře odolává i těm největším psím ničitelům hraček. Jakmile s ním budeme chlupáči aportovat, tak se kong odráží nepravidelně do stran díky svému nepravidelnému tvaru. Pejsci to mají rádi, když kong hračka mění neustále směr dopadu. Kong pro psy je i skvělá výcviková pomůcka, kdy s její pomocí odnaučíme psa kousat nábytek. Klidně ho může pes žvýkat jak dlouho chce, kong vydrží hodně.

Nezničitelný míč pro psa

Tento míč se rovněž řadí do oblíbených hraček. Nezničitelný míč pro psa je tvrdý a hladký. U každého pokusu, kdy se chce do něj pes zakousnout, tak mu nezničitelný míč uteče a následuje tak neustálé nahánění míče. Pro pejsky je to velká záliba, když se s nimi nikdo jiný nechce hrát. Tento předmět je určený pro všechna plemena psů.


Hračka puller pro psy maxi, mini, midi, standard 20 cm levně

Nemohli jsme ani zapomenout na velmi oblíbený puller, který patří k nejčastěji kupovaným hračkám pro každého psa. Puller se může kutálet a proto si s ním užije pes spoustu zábavy. A to není všechno, skvěle se totiž hodí i kdekoliv k vodě. Uvnitř je materiál, který plave nad hladinou a můžeme ho tak klidně aportovat chlupáči do vody.


Skvělý komunikační prostředek

Skrze výhodu hraček lze psa i motivovat a učit širokému spektru dovednostem. Tyto prostředky určené pro hru mají smysl i u starších pejsků, kdy jsou stále se svým pánem v určitém kontaktu a důvěřují si. I když se s pejskem jen přetahujeme, tak si vzájemně vyměňujeme důležité komunikační signály, které upevňují naše přátelské pouto.


Dřevěné interaktivní hračky pro psy diskuze domácí výroba cz

Tento druh dřevěných interaktivních předmětů může patřit k pomůckám, které dokážou rozvíjet smyslové ústrojí každého chlupáče. Není to jen o rozvíjení jejich zvědavosti a o přemýšlení, jak se například dostat k pamlsku, který je za něco schovaný. Pes moc dobře vycítí, že tam je, jen musí zjistit, jakým způsobem ho dostat ven. Nakonec se naučí, že cesta vede odkrýváním různých zásuvek a nebo pohybováním hlavolamů do stran. V začátcích to pro něj bude složitější, ale nakonec na to dojde a pak už to to vždy zabere jen pár sekund, aby dosáhl své pochoutky. Pes se tak učí rychle reagovat na vzniklé situace běžného života.

Nejlepší dřevěná pohyblivá nezničitelná pískací hračka pro psa na kousání s přísavkou na pamlsky

U dřevěných hraček je potřeba si dávat pozor, zda nejsou žádným způsobem škodlivé a nebo zda nemůžou chlupáči něco způsobit. Ty se používali zejména v dřívějších dobách. Dnes se již v podstatě používají jen ty z odolnější gumy, které jsou tak lepší ve všech směrech. Krom toho, že jsou gumové, tak můžou mít v sobě zabudované i pískátko. Některé jsou už na tak vysoké úrovni, že lze dovnitř vložit i tenisák a s tím pak psovi aportovat. Radost chlupáče se tak násobí, venku se kvalitně vyvětrá a doma pak spí jako beránek.


A co psí hádanky?

Hádanky nejsou jen pro pejsky, můžou je používat i kočky. Pokud s hlavolamem u pejska začínáme, tak je lepší pořídit něco jednoduššího. Chlupáč si tak začne trénovat uvažování a později můžeme navázat na složitější mechanismy. Pes se tak učí být vynalézavý a mnohem lépe si tak poradí i s překážkami, které ho můžou v životě potkat.


Plyšové hračky pro psy domácí výroba – pískací hračky pro psy diy

Když si troufáme na domácí výrobu něčeho zajímavého pro našeho chlupáče, tak se fantazii hranice nekladou. Doma budeme mít určitě nějaký kus starší látky a nebo čehokoliv jiného, co lze přešít na herní pomůcku pro pejska. Klidně se může předělat i stará plyšová hračka, která už vypověděla svou službu. A pokud chlupáč někde vykousl pískátko, tak ho nevyhazujeme, dá se použít do našeho diy výrobku. Jako plnící materiál zase můžeme použít cokoliv, co je doma po ruce. Můžou to být staré látky, vata, zničené polštáře a nebo už nepoužívané kousky oblečení.

Nejlepší levné nezničitelné diy interaktivní odolné psí hračky do vody levně na pamlsky

Pro naši domácí výrobu můžeme v podstatě používat naprosto všechno, co máme doma v šatní skříni a už to oblékat nebudeme. Na výrobu hračky to bohatě postačí. Stačí si jen vybrat pevnější materiál, který bude sloužit jako vnější vrstva. A veškeré staré oblečení a další věci tohoto látkového charakteru můžeme použít jako skvělý vyplňující materiál. Jestli potřebujeme výrobek do vody, tak stačí udělat jen jednu velmi jednoduchou věc. Najdeme si kus polystyrénu a ten zašijeme dovnitř mezi ostatní výplně. Klidně pak můžeme chlupáči házet aport někde do vody a výrobek bude plavat, i když bude nasáknutý vodou.

Odolná inteligentní plyšová šustící jezdící hračka pro psy s přísavkou na pamlsky a na čištění zubů

Vyrobit si klidně můžeme i předměty pro herní využití složitějšího charakteru. Stačí se jen nad vším správně zamyslet. Vše záleží na zvoleném materiálu a jeho vlastnostech. Jestli máme k dispozici domácího kutila, tak i ten může přijít s vhodnými nápady, jak si pro pejska zhotovit originální a zábavné výrobky. A to se můžeme ještě i někde inspirovat. Každopádně je i tak nejlepší si pořídit hračku z odolné gumy, která je vyrobená pro psy přímo na míru. Takovou věc si doma asi těžko sami zhotovíme.


Rozvíjíme jeho inteligenci

Předměty s interaktivními vlastnostmi rozvíjí chlupáčovu inteligenci. Pes musí například přemýšlet o tom, jak dostat pamlsek ven z určitého prostoru. Musí zkoušet různé možnosti a použít tak i trochu toho důvtipu. Když mu to vůbec nejde, tak mu ukážeme správné řešení. Chlupáč se to naučí a ke každému dalšímu problému bude přistupovat podobně. Je zajímavé sledovat, že jakmile ho naučíme pár triků, tak se pejsek naučí přemýšlet jiným způsobem a naučené triky začne používat i v reálu.


Jaký dárek pro psa – dárek pro milovníky psů (dárek pro majitele psa)

Dárek pro psa je oblíbenou činností majitelů psů. Není nic hezčího, než když můžeme obdarovat i našeho domácího mazlíčka. Pokud se zeptáme jakéhokoliv majitele psa na dárek, tak ten vždy odpoví, že by to mělo být něco zajímavého pro jeho pejska. Interaktivní hračky můžou psa naučit i novým věcem a perfektně je zabaví, když je venku špatné počasí. Hodně oblíbené jsou i různé aportovací hračky z umělé hmoty. Ty lepší vydrží opravdu mnoho a jsou téměř nezničitelné.

Dárek pro psa k narozeninám – nápady na dárek pro psa (tip na dárek pro psa)

Jakmile má pes narozeniny, tak se sluší mu zakoupit pěkný dárek. V dnešním článku jsme si prošli několik zajímavých tipů a nápadů, co by mohlo být pro každého pejska velkým přínosem. V naší horní tabulce jsme zejména čerpali ze zkušeností ostatních pejskařů, co jsou podle nich nejlepší hračky/pomůcky pro psy. Vycházelo to i z jejich pozitivních hodnocení, kdy měli pejsci z daného produktu radost.

Dárky pro psí paničky – dárky pro pejskaře a dárky pro psovody (můžou být i vyrobené dárky pro psy)

Neměli bychom zapomínat ani na různé hlavolamy, které v pejskovi vzbudí zvědavost. Na druhou stranu ho učí reagovat i na situace, které mohou nastat v běžném životě. Za normálních okolností může pes zpanikařit a dostat se do nelehké situace. Hlavolamy je tak učí zachovat chladnou hlavu a vše řešit s rozmyslem. Jakmile si pes vyzkouší různé možnosti, tak potom i v reálném světě dokáže více přemýšlet a následně i lépe reagovat na vzniklou situaci. Dárky pro psy jsou zajímavým způsobem, jak trénovat pejska neobvyklé situace.

Vánoční dárek pro psa na vánoce – vánoční dárky pro psy recenze (vánoční dárky pro psy k vánocům)

Dárek pro psa vánoce mu vždy udělá velkou radost. Aby nedostávali pejsci na vánoce jen samé sladkosti, tak se jim kupují i hračky. A to je určitě mnohem lepší volba. Každý pes by měl mít pravidelný pohyb, aby byl ve skvělé kondici. Dárky pro psy na vánoce tak vybíráme přednostně před sladkostmi. V horní tabulce jsou nejlepší nápady podle zákazníků a jejich recenzí. Krom hraní se může pejsek i něco naučit.


Nejlepší frisbee pro psy recenze – frisbee pro malé a velké psy levně guma

Při venkovních pochůzkách je jednou z ideálních hraček i frisbee. Dokáže zabavit na mnoho hodin a navíc si budujeme s našim chlupáčem hlubší přátelský vztah. Při každém hození letí frisbee moc pěkně vzduchem a psi to mají velmi rádi. Donutíme tím našeho pejska se pěkně proběhnout, aby měl splněnou svou denní dávku aktivity. A není to jen pro psa, i my se s touto hračkou pro psy dokážeme moc pěkně protáhnout a být tak aspoň nějakou dobu na čerstvém vzduchu. Zabavit psa správným způsobem není kolikrát jednoduché, ale s vhodnými pomůckami to jde snadno. A dá se použít i k vodě, kdy pěkně plave a na hladině je dobře vidět.

Silikonové gumové neoprenové frisbee pro psy neopren – létající talíř frisbee pro psy trixie hero

Frisbee se vyrábí z mnoho materiálů a můžeme si tak zvolit svou vlastní variantu. Pejsek si navíc trénuje i svou hbitost a hlavně postřeh. Musí dávat pozor, kterým směrem mu budeme frisbee házet. Pejska můžeme s touto pomůckou i trénovat, kdy mu dáváme možnost být rychlejším a chytat letící talíř již ve vzduchu. Na výběr máme i svítící frisbee, které je vidět za tmy. A to může dokonce i blikat, aby byla viditelnost ještě lepší. Hračky je vhodné mezi sebou různě kombinovat, aby měl pejsek ještě větší zájem o aktivitu.


Jak vybrat hračky pro psy?

Nejlepší je to vždy z dostupných recenzí a dalších poznatků jiných uživatelů. Akorát to tedy bohužel zabere hodně času, když si musí člověk všechno hledat sám po celém internetu. A právě proto vznikla naše horní tabulka, kdy jsme procházeli všechna psí fóra a další diskuzní skupiny v rámci důležitých informací. Následně jsme sestavili žebříček, kde jsou nejoblíbenější hračky pro naše chlupáče. Vybírali jsme je i cestou v poměru cena – výkon. To aby měly pro naše chlupáče skvělou užitnou hodnotu.


Vyhneme se výběru nežádoucích tvarů

Obvykle se spíš jedná o eshopy, kde si lze zakoupit srandovní zboží. Může se stát například to, že nám kamarád daruje pro psa hračku v podobě boty. I když se to na první pohled může zdát jako dobrý vtípek, tak toho budeme později litovat. Jakmile si na to pes zvykne, tak bude v naší nepřítomnosti okusovat všechny boty v domácnosti. Bude si totiž myslet, že jde opět o ty samé výrobky určené pro hru.


Levné hračky pro psy cena – nižší ceny i s DPH a zboží skladem

Ceny jsou pro nás zákazníky přijatelné a toto zboží si tak můžeme pořídit poměrně levně. Do tabulky jsme vybírali zejména takové produkty, které vydrží hodně a to i když máme velké psy a ti jsou schopni rozkousat úplně všechno. Díky speciálně odolné gumě používané při výrobě nám tento druh hraček vydrží hodně dlouho a chlupáči si je pak i dost oblíbí. Cena je tak nastavená správně, když si uvědomíme, že jsou tyto hračky téměř nezničitelné. Nejlepší ceny vycházejí na eshopech, které si můžeme projít v každém odkaze. Zboží mají i skladem a stačí si vybrat jen velikost a barvu.

Jsme u konce dnešního článku a hodíme sem ještě poslední zmínku o horním žebříčku vybraného zboží z recenzí hračky pro psy s nejlepším hodnocením. Ze zkušeností chovatelů psů jsme vybrali zboží s největším přínosem pro naše malé chlupáče. Je to pěkné gesto, když si celá komunita radí a sdílí své zkušenosti mezi ostatní. Výsledkem je tak otestované oblíbené zboží hračky pro psy samotnými pejsky a to je ta nejlepší reference, jakou může nový zákazník zajímající se o určité zboží získat.


Nejlepší hračky pro psy recenze

Nejde nám ani tak o to, která hračka pro psa je nejlepší. Mnohem důležitější je soustředit se na to, aby byl výrobek kvalitní a hodně vydržel. Kvalitní hračky pro psy jsou vyrobené z lepšího materiálu. Jedná se konkrétně o gumu se speciálními vlastnostmi, aby ji pes nemohl rozkousat a zničit. Právě tyto výrobky jsme zařadili i do naší horní tabulky, aby měl produkt pro zákazníka skutečně hodnotný význam. Samozřejmě se dají na některých eshopech najít o něco levnější hračky pro psy, ale k čemu nám takové budou, když je pes stejně rozkouše. Určitě je lepší se zaměřit na kvalitu a zakoupit zábavné pomůcky, které psovi vydrží dlouho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *