Menu Zavřeno

Hračky pro psy

Nezničitelné odolné nejlepší hračky pro psy recenze testy štěňata interaktivní aportující kousací dentální s amortizérem pískací cena

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Pro naše milé chlupáče jsou hračky pro psy naprosto skvělým a úžasným zážitkem, kdy si můžou hrát a rozvíjet tak své psí instinkty. Nová hračka pro psa je navíc velmi motivační pomůckou pro každého pejska. Všichni pejsci jsou velice hravé a zvědavé zvířátka, kdy si potřebují neustále s něčím hrát. A pokud jim nekoupíme oblíbené hračky pro psy, tak to odnesou naše papuče, závěsy, koberce a vše ostatní, co se nachází v jejich blízkosti. A právě proto je důležité pořídit psovi ideálně hned několik hraček, se kterými se bude moct zabavit. Nebude se pak muset zajímat o vybavení domácnosti, které v případě nudy s velkou oblibou okusuje a cupuje na malé kousky. Pojďme si k tomuto tématu říct pár zajímavých informací.

Hračky pro psy: Tabulkový žebříček srovnání TOP 10 nejlepších hraček pro psy vycházejících z hodnocení a recenzí majitelů a chovatelů psů (zaměřeno na popis, testy, parametry)

Pro lepší přehlednost si hned v úvodu článku ukážeme tabulku, kde jsme vybrali TOP 10 nejlepších hraček pro psa podle recenzí a hodnocení zákazníků. Psích hraček je obrovské množství, ale vybrali jsme jen nejlepších deset, které jsou pro psa perfektní v mnoha směrech. A jak jsme je vybírali? Procházeli jsme velké množství diskuzních fór, odborných psích skupin a portálů pro psy. Z našich nashromážděných informací jsme pak sestavili tuto tabulku, kde jsme zobrazili nejoblíbenější hračky pro psy podle majitelů psů. Kdo jiný by měl nejlépe vědět, které hračky jsou pro jejich čtyřnohé mazlíčky velmi oblíbené. Správně, jsou to právě pejskaři a jejich bohaté zkušenosti. V každém odkaze jsou další informace o výrobcích, příbuzné varianty zboží a lze se i podívat, které eshopy mají nejlepší ceny s DPH a zboží skladem.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Nejvíce recenzované hračkyCoLLaR Puller Standard 28-4 cm sada 2 ks hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Přetahovací hračky pro psyPřetahovadla a přetahovací hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Odolné hračky pro psyKong guma tenis Jumbler míč rugby LXL hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Interaktivní hračky pro psyTrixie Dog Activity CHESS šachy 40 x 10 x 27 cm hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené míče pro psyJW Pet Hol-EE Děrovaný míč Jumbo hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Plovoucí hračky pro psyKong guma Jumbler Tri L-XL hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Pískací hračky pro psyPískací hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hračky pro psy na pamlskyPipolino Interaktivní dávkovač pamlsků S 19 x 8 cm hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Plyšové hračky pro psyPlyšové hračky pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Moderní hračky pro psyModerní hračky pro psy a vrhače míčků*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Nejzábavnější hračky pro psy na pamlsky – nejlepší hračky pro štěňata (oblíbené interaktivní hračky pro psy)

Pejsek je velice chytré a zvědavé zvířátko, kdy má vyvinutý skvělý smysl pro hravost. O to víc v něm probudíme zvědavost, když mu pořídíme jednu z nejzábavnějších hraček na pamlsky. Chlupáč moc dobře ví, že je uvnitř něco dobrého. Můžou to být i voňavé granule pro psy pro lepší motivaci. Potřebuje jen přijít na to, jak se k té dobrotě dostat. Určitým způsobem u něj takto rozvíjíme jeho inteligenci, kdy mu dáváme možnost objevovat nové věci a mechanismy. U malých štěňátek je to něco podobného, kdy si tito pejsci rádi hrají úplně se vším, na co natrefí. Je to pak radost pozorovat, jakým způsobem objevují nový svět a vše kolem sebe.

Házecí hračky pro psy na házení – nejlepší hračky pro psy odolné nerozkousatelné (odolný míček pro psy zkušenosti)

Odolnější pomůcky jsou vždy lepší z toho důvodu, že vydrží víc oproti hračkám dřevěným. Tvrdý plast je pro házení psovi ideální pomůckou, když jsme s ním někde venku a učíme ho aportovat. Jakmile si na to chlupáč zvykne, tak už pak bude vyžadovat házení jeho oblíbeného kousku při každé vycházce. Je to dobré i z toho důvodu, že se pes vyběhá a unaví. Po příchodu domů je pak klidnější a nevymýšlí žádné psí lumpárny. Plastové hračky mají i tu výhodu, že vydrží i silné kousání od chlupáče.

Inteligentní hračky pro psy na kousání – nezničitelné hračky pro psy co vydrží (nezničitelný míček pro psy)

Pak tu máme ještě i takové hračky, které jsou pro naše chlupáče téměř nezničitelné. I když jsou ze všech stran okousané, tak stále drží svůj tvar a v podstatě vydrží od chlupáče mnoho. Psí kousání patří ke každému chlupáči a pokud mu k tomu nedáme nějakou pomůcku, tak se to bude projevovat na naší domácnosti. Například v podobě okousaných židlí. Zajímavé jsou i inteligentní hračky, kdy nutí pejska přemýšlet, co jak funguje a co od dané věci očekávat. Často jsou v takových inteligentnějších hračičkách schované i pamlsky a celá hra se pak dostává na vyšší úroveň zábavy. Nikdy bychom neměli dovolit, aby pes kousal kožené vodítko. Vodítko pro psa slouží jako výcvikový prostředek a to musíme psa naučit. Na kousání má určené hračky.


Proč jsou pro chlupáče tak důležité?

Pomocí hraček se každý pejsek socializuje ve své domácnosti a navazuje kladné vztahy s dalšími členy rodiny. Díky hraní se chlupáč učí se všemi správně komunikovat. Budujeme s ním tak vzájemný vztah, kdy se obě strany dozvídají, co je dovoleno a co už je za hranou. Pro každého psa je to důležitý komunikační prvek s člověkem, i když je to jen formou určité hry.


Nejoblíbenější hračky pro štěňata – interaktivní hračka pro psy (pískací gumové hračky pro psy nejprodávanější)

U štěňat je lepší volit gumovější hračky, které jsou z měkkého materiálu a můžou se tak do něj zakousnout. Pokud bude daná věc vydávat i určité zvuky jako pískání, tak to bude pro štěňátka tou správnou výzvou. Interaktivnější psí pomůcky pak vedou mazlíčka se daleko víc na danou věc soustředit a přemýšlet, jakým způsobem to funguje. Můžeme se setkat s produkty, které mají několik úrovní obtížnosti a jsou tak skutečnou výzvou i pro chytřejší chlupáče. Často se tyto pomůcky dávají zvířátku k dispozici, když si potřebujeme zajít vyřídit něco do města. Chlupáč se má čím zabavit a nebude mít čas věnovat se nábytku v bytě. Interaktivní pomůcky pak ale zvyšují i jeho inteligenci a pozornost.

Top hračky pro psy levně – plyšové hračky pro štěňata (plyšové a gumové pískací hračky pro psy chytré)

Pokud se budeme bavit o nejlevnějších hračkách, tak přicházejí na řadu ty plyšové. Jsou velmi oblíbené zejména z toho důvodu, že se do nich může pes naplno zakousnout. Je možno je kousat, žvýkat a nakonec je dokáže chlupáč i úplně rozkousat. Pejsek má z toho samozřejmě radost, majitel už tolik zase ne. Tyto plyšové pomůcky jsou vhodné i pro štěňátka, které s nimi pak i rády spí a tráví čas. Určitým způsobem jim to nahrazuje původní psí kamarády, se kterými byly od narození pohromadě. Zejména hodně chlupaté věci jsou pro nejmenší pejsky velice oblíbené. Můžeme dělit na:

  • plyšové hračky pro malé psy
  • odolné hračky pro velké psy
  • aportovací hračky pro lovecké psy
  • interaktivní hračky pro chytré psy
  • pískací hračky pro slepé pejsky
  • hračky do vody pro psy

Extrémně odolné hračky pro psy na zahradu – provazové aportující hračky pro psy na aportování (extrémně odolné hračky pro psy kong kost pro psy)

U extrémně odolných hraček je vyžadována větší tuhost, aby ani ti největší pejsci je nemohli rozkousat. Takové pomůcky jsou pak často součástí zahrady, kde má pejsek velký výběh. S takovou věcí pak můžeme chlupáči i aportovat a jeho pevný stisk výrobku nijak neublíží. Maximálně tak budou na okrajích otisknuté zuby. Jednou z takových pomůcek může být collar puller. Snadno se s ním aportuje. Navíc je kulatého tvaru, takže se může velkou rychlostí kutálet a pes se ho snaží dohonit. No a to nejlepší na konec, puller dokáže na vodě plavat. Takže pro letní procházky kolem vody je to skvělá volba.

Kvalitní odolné hračky pro psy zkušenosti a nejlepší odolné hračky pro psy recenze

Podle recenzí zákazníků se můžeme dozvědět, že ty nejvíce odolné hračky pro pejsky jsou z lepší gumy. To je materiál, který je ideální pro psí pomůcky na hraní. Dokážou odolávat i velkým psům, kteří mají silný stisk. Jedná se o pevnější gumu, díky které jsou odolné hračky pro psy ještě více odolnější. Ze zkušeností pejskařů víme, že jsou tyto pomůcky sice o něco málo dražší, ale pejskovi vydrží delší dobu.

Extra odolné hračky pro psy xxl a levné odolné hračky pro psy diskuze

Vybírat si už můžeme z velkého množství hraček, kdy jsou nám k dispozici odolné hračky pro pejsky různých tvarů i velikostí. Záleží pak jen na tom, co pejskovi vybereme. Zda to bude kulaté, hranaté a nebo nepravidelného tvaru. Pokud našemu pejskovi často házíme aport, tak mu můžeme zvolit i tvarově nepravidelnou hračku. U takové totiž nikdy neví, jakým směrem se odrazí a to mu dodává větší radost ze hry.


U štěňátek vybíráme měkké produkty – plyšové psí hračky plyš

Malý pejsek nemá téměř vůbec žádnou sílu skousnout gumovou hračku. Mnohem lepší volba je něco měkkého plyšového a nebo pak textilního. Rovněž je dobré vybrat i měkkou výplň, aby měl chlupáček šanci takovou věc uchopit a aspoň trochu stisknout. Psí hračky plyšové jsou tak pro štěňátka správnou volbou.


Kousací hračky pro psy pískací psí hračky zkušenosti – interaktivní hračky pro štěňata (nejlepší interaktivní hračky pro psy zkušenosti)

Kousací pomůcky na hraní mají tu výhodu, že si s nimi pejsek trénuje stisk a navíc má z takových výrobků i dobrý vnitřní pocit. Kousání je u psa přirozená činnost, kdy ji vnitřně velmi dobře vnímá a již od malička ji rozvíjí. Pokud svým stiskem dokáže, aby takový výrobek začal i pískat, tak se psí radost násobí. Chlupáč má dobrý pocit, že na něj produkt určený pro zábava i reaguje. Pískací a zvuky vydávající produkty na hraní jsou u chlupáčů značně oblíbené. Věci na hraní interaktivního charakteru jsou zajímavé i pro štěňátka. Volíme ale spíš ty jednodušší, když ještě není pejsek úplně smyslově vyvinutý. Patří sem i interaktivní pomůcky pro pejsky. Nejlepší interaktivní pomůcky učí pejska vnímat věci i jinak a pes pak dokáže reagovat v běžných situacích jistějším dojmem.

Kvalitní interaktivní hračky pro psy cz (odolné plyšové hračky pro psy logické)

Tyto interaktivní pomůcky jsou dobrým tréninkem psího mozku. Výcvik není jen o běžných povelech, kdy pejska učíme si sednout, lehnout a další věci. Pejsek by si měl pravidelně trénovat i logické myšlení například pomocí různých interaktivních hlavolamů. Vyloženě o hlavolamech jsme již psali jeden podrobný článek a doporučujeme si ho rovněž přečíst. Jsou tam zajímavé informace.

Levné interaktivní hračky pro psy domácí výroba a oblíbené překážky pro psy (skokové překážky pro psy)

Interaktivní pomůcky v podobě hraček si můžeme samozřejmě vyrobit i sami doma, ale to je dost složité. Navíc pokud s takovými věcmi nemáme zkušenosti, tak to pro nás bude složitější. V úvahu tak přichází materiál dřevo, kdy můžeme pejskovi vyrobit zajímavý hlavolam. Dokonce si můžeme na léto vyrobit i zajímavé překážky pro pejsky. Jestli máme domácího kutila, který se v těchto věcech vyžívá, tak to bude skvělá možnost zábavy a vlastní kreativity. Pokud však chceme ušetřit peníze a čas, tak doporučujeme interaktivní hračku raději zakoupit.

Nejlepší překážky pro psy recenze a profesionální překážky pro psy diskuze i oblíbený míček pro psy

Jakmile máme venku pěkné slunečné počasí, tak nás to samozřejmě i s chlupáčem láká ven. Mnozí z nás pak mají takovou vycházku spojenou i se zajímavým aktivním programem pro pejska a nebo přímo výcvik. K tomu se ideálně hodí i překážky pro pejsky, kdy si může chlupáč pěkně zaběhat a ještě se něco i přiučí. Pro mnohé pejsky jsou překážky skvělou příležitostí aktivního pohybu v rámci určité hry. Nabídka je zajímavá a lze si vybírat i profi překážky, ze kterých bude pejsek přímo nadšený. Oblíbená hračka je samozřejmě i míček, který může být součástí výcviku.

Kvalitní překážky pro psy zkušenosti a jak vyrobit překážky pro psy?

Ideální překážky pro pejsky jsou takové, kolem kterých musí pejsek běhat a nebo přímo přeskakovat určitá místa. Celek tvoří zajímavou dráhu pro všestranný pohyb chlupáče. Některé překážky pro pejsky si můžeme vyrobit i sami ze dřeva, pokud máme dostatek materiálu. A jestli máme doma domácího kutila, tak to bude hračka a můžeme si vytvořit zajímavé konstrukce, kolem kterých se bude pejsek neustále zlepšovat.

Kerbl agility překážky pro psy sada 3 typy a medora set agility překážky pro psy sada 4 typy set (kvalitní agility překážky diskuze)

Agility překážky pro pejsky si můžeme zvolit i mezi značkami Kerbl a nebo Medora, které nabízí různé typy i sady. K dispozici máme zajímavé možnosti, jak s pejskem procvičovat agility a další výcvikové programy. Základem je samozřejmě pohyb, kdy se pejsek dostatečně proběhne a užije si pěkný slunečný den. Nabídka je na eshopech velká a vybírat si můžeme z různých konstrukcí, které lze následně i různě předělávat pro nové výzvy pro chlupáče.

Dlouhý tunel pro psy zkušenosti – agility tunel pro psy velikost (levný tunel pro psy obchod – trénink agility překážky sada)

Další pomůcka na hraní, ale i pro výcvik, může být tunel pro psy. Jako agility sport je tunel pro pejsky součástí všeobecného výcviku pejska, aby byl obratnější. Na výběr máme psí tunely dlouhé a nebo krátké. Některé jsou i dost široké, kdy pejsek bez problémů proběhne skrz a jiné jsou zase užší. To aby to neměl pes zase až tak moc snadné a učil se pohybovat i v menším prostoru. Když se podíváme na některé výcvikové hřiště psů, tak jsou většinou na místě tunely různých velikostí. Toto zboží tunel pro pejsky seženeme i za příjemné ceny.

Jak vyrobit agility překážky zkušenosti – kvalitní agility překážky levně (domácí agility překážky pro psy)

Agility překážky si lze i vyrobit, akorát k tomu budeme potřebovat materiál, nářadí a také určitou zručnost. Pokud však máme v rodině domácího kutila s dílnou, tak to není žádný problém. Následně můžeme vytvořit pejskovi přesně to, co se nám líbí. Jestli tyto možnosti výroby domácí agility překážky nemáme, tak se nic neděje. Nabídka je velká a ceny jsou přijatelné, kdy si ušetříme i spoustu času s výrobou.

Levné psí agility překážky set – nejlepší agility překážky recenze

Pravidelný výcvik a nebo podobnou formu učení by měl mít každý pejsek. Začínat bychom měli již od štěněte, aby si pes začínal postupně zvykat, co je správné a jaké jsou pravidla soužití s námi. Agility překážky jsou jednou z možností, jak s pejskem pravidelně trénovat. Pro chlupáče je to zábava a nám pobyt na čerstvém vzduchu s pejskem také prospěje. V recenzích se často píše také o tom, že je to venku se psem skvělý relax a člověk si od všeho odpočine.

Kvalitní tunel pro psy diskuze a nejlepší tunel pro psy recenze (hrací tunel pro psy levně)

Tuto psí pomůcku tunel pro pejsky si můžeme pořídit na zahrádku a nebo ji lze sestavit za domem, kam chodíme venčit pejska. Pes se tímto způsobem učí reagovat na naše povely, i když na nás zrovna nevidí, ale stále nás slyší. Z diskuzních fór a recenzních portálů se můžeme dozvědět, že je tunel pro pejsky příjemné zpestření psího výcviku. Pro pejska je to něco nového, kde se potřebuje rychle orientovat. Dá se to brát i jako součást hry, kdy těchto tunelů postavíme více za sebou a pejsek nimi probíhá na čas.

Nejvíce kvalitní hračky pro psy na zabavení – odolné dentální hračky pro štěňata (interaktivní hračky pro malé psy)

Pak tu máme i produkty na zábavu, které jsou na zabavení přímo skvělé. Jsou tvarované takovým způsobem, že chlupáče vybízejí k jejich neustálému kousání. Většinou jsou tyto věci z odolného plastu, který toho vydrží hodně. Často se jedná i o dentální pomůcky, které pečují o chrup našeho čtyřnohého mazlíčka. A pokud by jsme našemu huňáči chtěli udělat ještě větší radost, tak mu můžeme koupit dentální pamlsky pro psy a na těch si pejsek zároveň i smlsne. O pamlscích jsme psali jeden velký článek pár dní zpět, doporučujeme přečíst.

Interaktivní hračky pro psy recenze trixie – dentální hračky pro psy recenze (interaktivní hračky pro velké psy)

Interaktivní dentální hračky jsou pro naše huňáče celkem oblíbené a proto je lze sehnat téměř na každém eshopu. Neměly bychom si však objednávat prvotní zboží, které vidíme. Vždy je lepší se nejprve o konkrétní výrobky trochu více zajímat, zda jsou pro psa prospěšné a nebo nikoliv. Například naše horní tabulka pojednává jen o takových hračkách, které psí majitelé ohodnotili jako velmi dobré ve svých recenzích.

Interaktivní hračky pro psy trixie

Tento druh hraček není jen o výcviku, ale pro pejska je to i zábava. Můžeme ho tak zabavit na delší čas, kdy se pejsek nebude nudit. Někteří pejskaři dávají tento druh hraček svým pejskům například v momentě, kdy si potřebují jít zařídit něco do města. A aby se doma pes sám nenudil a například neokusoval židle u stolu, tak mu pro zabavení nabídneme interaktivní hračku.

Interaktivní hračky pro psy míček

Jakmile se jedná o míček, tak mu do něj často dáváme nějakou pochoutku a nebo pamlsek. Pejsek cítí, že uvnitř je něco dobrého a proto kutálí míček po celé místnosti, dokud z něj pamlsek nevypadne.

Na eshopech je mnoho produktů i ty nejprodávanější

Nejoblíbenější hračky pro pejsky a nejprodávanější produkty jsou často hodně žádané. Je to většinou díky pozitivním recenzím, které majitelé těchto produktů po vyzkoušení tvoří.

Mnoho produktů je seřazeno abecedně a nebo lze použít filtr

Jakmile víme, co přesně chceme, tak si můžeme nastavit filtr položek abecedně. Zboží je pak lépe seřazeno. Filtr položek si lze nastavit i na nejdražší a nebo nejlevnější zboží.

Interaktivní hračky pro psy na myšlení

To můžou být například různé posouvací části hlavolamu, kdy si je pejsek čumákem s pomocí tlapky posouvá. Není to jenom tak, pes musí zapojit myšlení, aby se k pamlsku dostal. Na eshopech je mnoho zajímavých pomůcek pro pejsky, zde je menší nápověda.

 • karlie čmuchací podložka malá, čmuchací podložka velká pro větší zábavu
 • malá čmuchací hračka i jako pískátko, karlie doplňky pro psy i pro kočky
 • lízací podložky, směsi barf, kombinované barf krmivo, prémiové barf krmení
 • nejlevnější kukaně – lze použít filtr i na nejdražší kukaně, lízací a velké misky
 • karlie hračky pro pejsky, karlie pomůcky vše na eshopech, lízací podložky
 • čmuchací hračky vše na eshopech i kukaně, čmuchací hračky pro myšlení psa
 • lízací podložky – lízací misky proti hltání na barf, malá čmuchací hra tlapky
 • zolux pomůcky, zolux pelechy i zolux hračka pro psy – používá se i kost
 • obchodní nabídky pro web a mnoho dalších produktů, používá obchodní pdf
 • zolux hračka pro psy kost, značka zolux – hračka pro pejsky, blog i web o zboží

Jak vybírat u velkých plemen?

Když budeme brát v potaz, že máme velkého a tím pádem i silného psa, tak mu musíme vybrat takový výrobek, který odpovídá jeho síle. Plyšové a nebo textilní výrobky mu na moc dlouhou dobu nevydrží – rozkouše je. Je lepší se podívat po gumových výrobcích z kvalitní gumy, které vydrží odolávat i silným psům.

Odolnější pomůcky – nezničitelná hračka pro psa odolná

U silnějších psů je lepší vybírat z odolnějších pomůcek, které toho vydrží mnohem více, než ty obyčejné. To může být například tvrdší plast, který dokáže odolávat silnějšímu stisku u velkých psů.

Větší jsou lepší

Velcí psi mají raději větší hračky, aby se s nimi mohli dostatečně vyhrát. Platí to i o aportovacích hračkách, které většinou dostávají hodně zabrat.


Luxusní hračky pro psy interaktivní psí hračky co vydrží – nejkvalitnější hračky pro psy s amortizérem

Luxusnější pomůcky určené pro hraní s pejskem jsou zajímavým zpestřením jeho aktivního života. Často se jedná o zajímavou mechaniku, která u psa vzbouzí zvědavost. A to když mu například poschováváme malé dobrůtky do příslušných mezer a chlupáč pak přemýšlí, jak je z těch míst dostat ven. Výrobky s amortizérem jsou zase šetrné pro psí chrup. Zamezují tlaku vyvíjeném při škubání, kdy se celý výrobek začne natahovat. Je to například dobré u štěňat a malých psů, kterým už začaly růst zoubky. Amortizér je šetrnějším způsobem, jak si spolu hrát a zároveň chlupáči nijak neublížit.

Chytré interaktivní hračky pro pejsky kong – kousací hračky pro štěňata levně (profesionální interaktivní hračky pro psy)

Chytré výrobky na hraní se berou jako interaktivní a některé z nich mají i opravdu perfektní výdrž. Skvělým důkazem je odolná hračka kong, která je i v horním žebříčku. Tato guma je vyrobena z extra odolného kaučuku. Na jednu stranu je velmi pružný, ale i pevný pro ty nejsilnější chlupáče. Každý velký pes ji tak může vší silou kousat a guma drží statečně v celku. V podstatě se řadí mezi nejlépe nezničitelné hračky pro psy, kdy si s ní chlupáč může dělat co chce a kong statečně drží svůj tvar. Předmět tak dobře slouží i jako odvykací pomůcka při okusování nohou stolu a nebo židlí.

Interaktivní hračka pro psa kožená zkušenosti a plyšová hračka pro psa na pamlsky diskuze

Ideální výrobky pro pejsky na hraní jsou takové, které v nich vzbudí zvědavost. To může být například hračka, do které pejskovi schováme něco voňavého, na čem si pochutná. Velkou mírou tím u pejska probudíme jeho zvědavost, kdy se bude snažit dostat k dobrůtce. Eshopy nám nabízejí mnoho možností a nabídka je bohatá pro každého pejska. Vybírat si lze ze zajímavých interaktivních hraček, ze kterých bude mít pejsek radost.

Oblíbené hračky pro psy kong, trixie, tommi, hunter a další kongo hracky pro psy recenze (hračka kong pro psy)

Oblíbených předmětů pro chlupáče na hraní je velké množství a prodává je i spousta výrobců. Nekupujeme si je podle značky, ale vždy se zajímáme o konkrétní kus. A nejlepší je, když máme k dispozici spoustu recenzí, kde si můžeme zjistit, zda se daná pomůcka vyplatí zakoupit. Od pejskařů je velice pěkné, když si na mnoha portálech a dalších diskuzních skupinách vzájemně radí a vyměňují své zkušenosti ohledně psů. Začínající chovatel si pak může zjistit spoustu užitečných rad.


Hračky pro psy hračky kong pro psy XXL, XL, L a M velikosti – odolné psí hračky kong pro velké psy (odolné kong hračky pro psy recenze)

Velmi oblíbená hračka kong pro psy xxl je vyrobená ze speciální gumy, která je odolná a vydrží hodně. XXL Kong tak velmi dobře odolává i těm největším psím ničitelům hraček. Jakmile s ním budeme chlupáči aportovat, tak se kong odráží nepravidelně do stran díky svému nepravidelnému tvaru. Pejsci to mají rádi, když kong hračka mění neustále směr dopadu. XXL Kong je i skvělá výcviková pomůcka, kdy s její pomocí odnaučíme psa kousat nábytek. Klidně ho může pes žvýkat jak dlouho chce, kong vydrží hodně. Nabízí se v různých velikostech l, m, xxl a xl. Kong pro pejsky vydrží dlouho a mají větší odolnost, než hračky běžné.

Nejlepší kong pro psy recenze a odolný kong pro psy zkušenosti (nejoblíbenější kong pro psy)

Odolný kong pro pejsky je oblíbený zejména z toho důvodu, že je vyrobený z kvalitnější kaučukové gumy a ta je dost odolná. Vydrží kousání i od těch největších psů a ničitelů hraček. Je to skvělá pomůcka, pokud je venku špatné počasí a potřebujeme našeho chlupáče něčím zabavit. Kousáním se pejsek unaví a na kong vynaloží spoustu energie. Rovněž se vyplatí používat, když si potřebujeme jít něco vyřídit. Je totiž lepší, když pes kouše kong než nábytek v bytě.

Kvalitní kong pro psy xl – plavací kong pro psy m (oblíbený kong pro psy xl – plavací psí hračky do vody)

Oblíbený kong pro pejsky je i ten plavací, který můžeme používat v letních měsících u vody. Velké teploty lákají ven a pokud se pohybujeme s chlupáčem často u vody, tak je vysoká pravděpodobnost, že se bude chtít pejsek ochladit. Při této příležitosti si může i zaplavat, když mu budeme házet kong. Psi s nadšením aportují a jsou velmi rádi, že s námi konečně můžou trávit společný čas plný dobrodružství v naší krásné přírodě. Psí hračky do vody jsou v létě jedny z nejoblíbenějších.

Levný kong pro psy l – létající talíř pro psy kong (nejlevnější kong pro psy)

I když je tato hračka kong pro pejsky značně odolná, tak má i zajímavou cenu. Nejedná se o nijak drahé zboží a přitom s ním může chlupáč zažít skvělou zábavu. Kong pro pejsky lze sehnat i v podobě létajícího talíře, kdy se pes dostatečně proběhne za kongem letícím vzduchem. Pro venkovní aktivitu je to skvělá pomůcka, jak dostatečně unavit pejska, aby byl večer klidnější a unavený.

Nejlepší kong hračky pro psy diskuze – nejkvalitnější kong hračky pro psy levně

Odolné kong hračky pro psy jsou oblíbené zejména z toho důvodu, že jsou mnohem odolnější, než běžné hračky. Převážně jde o materiál, ze kterého je hračka vyrobena. Jedná se o odolnější gumu, která něco vydrží. Pokud máme tedy doma známého ničitele psích hraček, tak právě kong může být to správné řešení. V diskuzích jsou tyto výrobky u zákazníků oblíbené díky kvalitní gumě a také proto, že jsou poměrně levné.

Kvalitní kong hračky pro psy zkušenosti a levné kong hračky pro psy odolné

V horní tabulce se můžeme podívat na bohatou nabídku těchto odolných hraček. Nabízí se nám různé tvary i barevné varianty. Jako další bonus je potom i to, že některé kong výrobky dokážou i plavat nad vodou. Takže jsou ideálními hračkami sebou někam k vodě. Podle zkušeností pejskařů je to jedna z nejoblíbenějších psích hraček, která je odolná, levná a pejsek si s ní užije mnoho zábavy.


Svítící míček pro psy a pohyblivý míček pro psy (kvalitní míček pro psy)

Z lepšího zboží míček pro pejsky může být svítící a nebo samovolně pohyblivý míček pro pejsky na baterku. Je to zajímavá volba, pokud potřebujeme pejska zabavit, když je venku například špatné počasí. Pohyblivý míček se dá využít i v případě, že si jdeme něco vyřídit a potřebujeme něčím zaměstnat pejska, aby se nevěnoval nábytku v bytě. Míček se pomocí baterky nepravidelně pohybuje a to je pro pejska velmi lákavá hračka, kterou může nahánět a kousat.

Luxusní míček pro psy diskuze – chechtací míček pro psy (tenisový míček pro psy)

Z těch lepších míčků sem může patřit například chechtací míček pro pejsky, který vydává různé zvuky a pro chlupáče je to zajímavá kořist. V nabídce jsou různé míčky a další hračky, které pejska zaujmou a zabaví na delší dobu. Pokud chodíme se psem ven i v nočních hodinách, tak se bude určitě hodit i svítící míček. Ten je ve tmě dobře viditelný a pejsek si může hrát i ve večerních hodinách.

Hračky pro psy mop – nezničitelný míč pro psa (nejoblíbenější nezničitelné hračky pro psy recenze a nezničitelný kong pro psy diskuze)

Tento míč se rovněž řadí do oblíbených hraček. Nezničitelný míč pro psa je tvrdý a hladký. U každého pokusu, kdy se chce do něj pes zakousnout, tak mu nezničitelný míč uteče a následuje tak neustálé nahánění míče. Pro pejsky je to velká záliba, když se s nimi nikdo jiný nechce hrát. Tento předmět je určený pro všechna plemena psů. Je to podobné jako kong, který je vyrobený z tvrdé gumy.

Radost pejska a míček na hraní pro psy (gumový míček pro psy)

Pro našeho chlupáče je největší radost, když s námi může trávit společné chvíle. Není potom nic lepšího, než když si spolu můžeme i hrát a dovádět venku. Nejlepší je k tomu gumový míček, do kterého se pejsek může zakousnout.

Společné dobrodružství

Pejsek je společenský tvor, který vyhledává naši přítomnost. O to víc si pak váží veškerého našeho volného času, kdy můžeme s chlupáčem prožívat nová dobrodružství.


Hračka puller pro psy maxi, mini, midi, standard 20 cm levně a nejlepší puller pro psy recenze

Nemohli jsme ani zapomenout na velmi oblíbený puller, který patří k nejčastěji kupovaným hračkám pro každého psa. Puller se může kutálet a proto si s ním užije pes spoustu zábavy. A to není všechno, skvěle se totiž hodí i kdekoliv k vodě. Uvnitř je materiál, který plave nad hladinou a můžeme ho tak klidně aportovat chlupáči i do vody. Na výběr je z mnoha velikostí, kdy si zákazníci tuto psí hračku pochvalují i v recenzích.

Profesionální puller pro psy standard a kvalitní puller pro psy diskuze (hračka puller pro psy sport)

Profi puller pro pejsky je už většinou větších rozměrů, kdy se používá pro velké chlupáče. Je to ideální hračka pro sportovně aktivní pejsky, která může sloužit i jako perfektní pomůcka pro výcvik pejska. Na diskuzních fórech si můžeme přečíst, jak je puller využitelný v mnoha disciplínách a pejsek se s ním venku parádně zabaví.

Oblíbený puller pro psy zkušenosti a nezničitelný puller pro psy sada (odolný puller pro psy levně)

Některé zboží puller pro pejsky se už rovnou prodává i v sadě, kdy jsou k dispozici pullery rovnou dva. Jeden můžeme mít doma a druhý si sebou vzít například na chatu, abychom nemuseli stále převážet ten jeden. Odolný puller pro pejsky se řadí k nezničitelným hračkám, kdy ho může pes kousat a ničemu to nevadí. Do pulleru se pejsek sice zakousne, ale materiál je pevný a statečně si drží svůj tvar.

Kvalitní hračka pro psa jak vybrat – nejlepší hračka pro psa recenze

Pejskovy vybíráme takové pomůcky, ze kterých bude mít samozřejmě radost. Dopředu bychom měli i zvážit, k čemu bude mít hračku určenou. Zda to bude na domácí zábavu a nebo pro nějakou sportovní aktivitu. U venkovních hraček si lze vybírat z aportovacích, plavacích a dalších. Mnoho eshopů již nabízí různé filtry, podle kterých máme u všech hraček snadný přehled. V horní tabulce si lze otevřít srovnávací portál, kde máme i několik recenzí od spokojených zákazníků.

Mini puller pro psy velikosti – plavací puller pro psy mini a puller maxi pro psy

Velikosti máme různé a ideální je vybírat podle velikosti chlupáče. Pokud máme puller pro pejsky vyloženě do vody, tak je lepší vybrat větší puller, aby byl pro psa na hladině dobře vidět. Když ho budeme do vody házet, tak by to mělo být do takové vzdálenosti, aby na něj pes viděl a nemusel plavat příliš daleko. Pak už by ho totiž nemusel najít. Na většině eshopech máme i tabulku velikostí s rozměry pullerů pro snadnější výběr.

Jak vybrat puller?

Vhodný puller pro pejsky můžeme vybírat podle velikosti našeho psa. Respektive podle toho, aby nebyl pro chlupáče příliš malý a ani velký. U vyloženě velkého psa bude malý puller nevhodný z toho důvodu, že to prostě nebude ono. Velký pes potřebuje i pořádnou hračku jeho velikosti. U menších psů zase oceníme malý puller, kdy ho můžou snadno přenášet a nebo s ním plavat ve vodě.

Jak naučit psa na puller?

Každý pes je od malička hravý a v podstatě bude ideální, když s ním zajdeme ven a na novou hračku ho naučíme reagovat. Puller pro pejsky můžeme kutálet a nebo mu ho přímo házet jako aport. Bereme sebou i malé pamlsky, když chceme pejska naučit, aby ho po hození přinesl zpět. Tímto způsobem odměňování celou hru pejsek rychle pochopí. Puller pro pejsky se hodí skvěle i do vody, kdy plave na hladině.


Skvělý komunikační prostředek – pískací míček pro psy

Skrze výhodu hraček lze psa i motivovat a učit širokému spektru dovedností. Tyto prostředky určené pro hru mají smysl i u starších pejsků, kdy jsou stále se svým pánem v určitém kontaktu a důvěřují si. I když se s pejskem jen přetahujeme, tak si vzájemně vyměňujeme důležité komunikační signály, které upevňují naše přátelské pouto.

Velký výběr zajímavých hraček

Na eshopech je k dispozici mnoho různých hraček a dalších pomůcek, které pomáhají pejskovi v jeho rozvoji.

Kategorie i podle vlastností

Pomůcky můžou být svítící, reflexní, pískací, plavací a mnoho dalších. Na eshopech lze vybírat i podle těchto vlastností skrz záložky a kategorie.


Dřevěné interaktivní hračky pro psy diskuze domácí výroba cz a nejlepší míček pro psy recenze

Tento druh dřevěných interaktivních předmětů může patřit k pomůckám, které dokážou rozvíjet smyslové ústrojí každého chlupáče. Není to jen o rozvíjení jejich zvědavosti a o přemýšlení, jak se například dostat k pamlsku, který je za něčím schovaný. Pes moc dobře vycítí, že tam pamlsek je, jen musí zjistit, jakým způsobem ho dostat ven. Nakonec se naučí, že cesta vede odkrýváním různých zásuvek a nebo pohybováním hlavolamů do stran. Můžeme mu zakoupit i chytrý míček pro pejsky ukrývající pamlsky. V začátcích to pro něj bude složitější, ale nakonec na to dojde a pak už to to vždy zabere jen pár sekund, aby dosáhl své pochoutky. Pes se tak učí rychle reagovat na vzniklé situace běžného života.

Nejlepší dřevěná pohyblivá nezničitelná pískací hračka pro psa na kousání s přísavkou na pamlsky

U dřevěných hraček je potřeba si dávat pozor, zda nejsou žádným způsobem škodlivé a nebo zda nemůžou chlupáči něco způsobit. Ty se používali zejména v dřívějších dobách. Dnes se již v podstatě používají jen ty z odolnější gumy, které jsou tak lepší ve všech směrech. Krom toho, že jsou gumové, tak můžou mít v sobě zabudované i pískátko. Některé jsou už na tak vysoké úrovni, že lze dovnitř vložit i tenisák a s tím pak psovi aportovat. Radost chlupáče se tak násobí, venku se kvalitně vyvětrá a doma pak spí jako beránek.

Gumová kost pro psy a dřevěná kost pro psy (kost hračka pro psy)

Taková kost hračka pro pejsky je dobrá na hraní, kdy potřebujeme pejska zabavit. Lepší než dřevěná kost pro psy je ovšem gumová kost pro pejsky. U té dřevěné je téměř jisté, že ji pes časem okouše. Ale u té gumové kosti můžeme vybírat z lepších materiálů, které jsou téměř nezničitelné a proto vydrží tyto pomůcky na hraní psovi delší dobu. Nabídka tohoto zboží je široká a můžeme si vybírat z různě odolného materiálu. Ten odolnější je pak samozřejmě i o něco dražší, ale za to toho více vydrží.

Kong kost pro psy a co dát psovi na kousání?

Na diskuzních fórech se většinou zákazníci ptají, co dát psovi na kousání, aby například nekousal nábytek v domě. Nejčastěji to odnášejí nohy židlí a nebo rohy skříní. Pejska musíme samozřejmě něčím zabavit, pokud na něho zrovna nemáme čas. Ideální je kong kost pro pejsky, která je z odolné gumy a pejsek si ji může klidně kousat. Tuto hračku sebou můžeme brát i ven a pes si s ní užije mnoho zábavy. Některé kong kosti plavou i na vodě, takže jsou ideální hračkou pro vodní radovánky.

Profesionální levný vrhač míčků pro psy zkušenosti a nejlepší vrhač míčků pro psy recenze

Poměrně oblíbenou hračkou je i vrhač míčků pro pejsky, kdy se pejsek dokonale proběhne a po vycházce je pak doma mnohem klidnější. Ty nejlepší vrhače míčků můžou být i automatické, ale to už je pak na pejskovi, aby se naučil více spolupracovat. V začátcích nám bohatě postačí běžný vrhač míčků pro pejsky. Ze zkušenosti pejskařů je nejlepší velký prostor někde venku, který je zároveň i dost přehledný. Pes musí přesně vidět, kam míč letí, aby za ním mohl běžet a zbytečně ho nehledal.

Kvalitní vrhač míčků pro psy diskuze – bot automatický vrhač míčků pro psy l1 (vrhač tenisových míčků pro psy)

K dispozici je i určitá podoba vrhače tenisových míčků. Hodí se nám například na větší zahradu, kde se může pejsek skvěle zabavit. Vrhač míčků pro pejsky se dá automaticky nastavit, za jaký časový interval bude vrhat míčky do prostoru a pejsek za nimi bude s nadšením běhat. Ze začátku je však nutné na to pejska trochu naučit. Jakmile to pes pochopí, tak se pro něj stane vrhač míčků pro pejsky oblíbenou hračkou.

Levný maxi tenisák pro psy diskuze a nejlepší maxi tenisák pro psy recenze

Pokud si náš pes oblíbil tenisový míček, tak pro něj můžeme pořídit větší náhradu a tou je maxi tenisák pro pejsky. Jakmile něco takového pes uvidí, tak bude mít velkou radost, že z malého tenisáku je najednou maxi tenisák pro pejsky. Tato psí hračka dokáže v pejskovi vzbudit hravost a dobrou náladu. Velký maxi tenisák pro pejsky totiž pejskovi neumožní se do něho plně zakousnout a tak ho neustále nahání. Moderní maxi tenisák pro pejsky je ideální na venkovní hrátky, kdy můžeme s pejskem společně dovádět u této kulaté zábavné pomůcky.

Maxi míč pro psy recenze maxi tenisák pro psy zkušenosti a kvalitní maxi tenisák pro psy levně

I když je tato hračka poměrně oblíbená, tak je zajímavé, že není ani tolik drahá. Nový maxi tenisák pro psy si někteří pejskaři pořizují hned několikrát. Většinou je to z toho důvodu, že se přes léto hodně cestuje na zahradu, na chaloupku, k prarodičům a na další oblíbená místa. Namísto převážení jednoho tenisáku má tak pes všude jeden na trvalo. Jakmile si pejsek na maxi tenisák pro pejsky zvykne, tak si s ním bude chtít následně pravidelně hrát. Je to skvělý sportovní zážitek i pro nás, kdy se s pejskem můžeme společně prohánět za tenisákem.

Odolné pomůcky z gumy

Pro každého chlupáče je samozřejmostí, že bude do hračky kousat a zkoušet kolik toho vydrží. Odolné gumové pomůcky jsou pak ideální, které vydrží a pejsek se s nimi zabaví.

Chutné paštiky a sušené krekry

Na výběr jsou i zajímavé paštiky na eshopech a další sušené pamlsky.

Voňavé paštiky a sušené pochoutky

Pěkně voňavé paštiky jsou pochoutkou pro každého pejska a sušené věci můžou dlouho žvýkat.

Hračka pro psy může být i kost

I žvýkací kost může být zajímavá hračka pro chlupáče. Pejsek se s ní může zabavit na několik hodin.


A co psí hádanky?

Hádanky nejsou jen pro pejsky, můžou je používat i kočky. Pokud s hlavolamem u pejska začínáme, tak je lepší pořídit něco jednoduššího. Chlupáč si tak začne trénovat uvažování a později můžeme navázat na složitější mechanismy. Pes se tak učí být vynalézavý a mnohem lépe si tak poradí i s překážkami, které ho můžou v životě potkat.

Učí pejska soustředit se – míček na pamlsky pro psy (inteligentní hračky pro psy)

Pes začne přemýšlet, aby se dostal k pamlsku. Proto se potřebuje soustředit, jak by to nejlépe udělal.

Lépe si poradí v reálu

Pejsek se učí být více trpělivý a různé situace pak může zvládat lépe.


Plyšové hračky pro psy domácí výroba – plyšové pískací hračky pro psy diy (nejoblíbenější interaktivní hračky pro psy s pamlskem žvýkací)

Když si troufáme na domácí výrobu něčeho zajímavého pro našeho chlupáče, tak se fantazii hranice nekladou. Doma budeme mít určitě nějaký kus starší látky a nebo čehokoliv jiného, co lze přešít na herní pomůcku pro pejska. Klidně se může předělat i stará plyšová hračka, která už vypověděla svou službu. A pokud chlupáč někde vykousl pískátko, tak ho nevyhazujeme, dá se použít do našeho diy výrobku. Jako plnící materiál zase můžeme použít cokoliv, co je doma po ruce. Můžou to být staré látky, vata, zničené polštáře a nebo už nepoužívané kousky oblečení.

Nejlepší levné nezničitelné diy interaktivní odolné psí hračky do vody levně na pamlsky a přetahovací hračky pro psy pohyblivé

Pro naši domácí výrobu můžeme v podstatě používat naprosto všechno, co máme doma v šatní skříni a už to oblékat nebudeme. Na výrobu hračky to bohatě postačí. Stačí si jen vybrat pevnější materiál, který bude sloužit jako vnější vrstva. A veškeré staré oblečení a další věci tohoto látkového charakteru můžeme použít jako skvělý vyplňující materiál. Jestli potřebujeme výrobek do vody, tak stačí udělat jen jednu velmi jednoduchou věc. Najdeme si kus polystyrénu a ten zašijeme dovnitř mezi ostatní výplně. Klidně pak můžeme chlupáči házet aport někde do vody a výrobek bude plavat, i když bude nasáknutý vodou.

Odolná inteligentní plyšová šustící jezdící hračka pro psy s přísavkou na pamlsky a na čištění zubů

Vyrobit si klidně můžeme i předměty pro herní využití složitějšího charakteru. Stačí se jen nad vším správně zamyslet. Vše záleží na zvoleném materiálu a jeho vlastnostech. Jestli máme k dispozici domácího kutila, tak i ten může přijít s vhodnými nápady, jak si pro pejska zhotovit originální a zábavné výrobky. A to se můžeme ještě i někde inspirovat. Každopádně je i tak nejlepší si pořídit hračku z odolné gumy, která je vyrobená pro pejsky přímo na míru. Takovou věc si doma asi těžko sami zhotovíme.

Sušené pamlsky kost malá i kost velká

Na eshopech můžeme nakupovat i různé pochoutky pro naše chlupáče. Může to sloužit jako odměna a nebo motivace při výcviku.


Rozvíjíme jeho inteligenci – interaktivní míček pro psy

Předměty s interaktivními vlastnostmi rozvíjí psí inteligenci. Pes musí například přemýšlet o tom, jak dostat pamlsek ven z určitého prostoru. Musí zkoušet různé možnosti a použít tak i trochu toho důvtipu. Když mu to vůbec nejde, tak mu ukážeme správné řešení. Chlupáč se to naučí a ke každému dalšímu problému bude přistupovat podobně. Je zajímavé sledovat, že jakmile ho naučíme pár triků, tak se pejsek naučí přemýšlet jiným způsobem a naučené triky začne používat i v reálu.

Chytřejší pejsek

Používáním různých hlavolamů a interaktivních pomůcek učíme pejska se soustředit a více přemýšlet o různých postupech.


Jaký dárek pro psa – dárek pro milovníky psů (dárek pro majitele psa – plnící hračky pro psy vánoční)

Dárek pro psa je oblíbenou činností majitelů psů. Není nic hezčího, než když můžeme obdarovat i našeho domácího mazlíčka. Pokud se zeptáme jakéhokoliv majitele psa na dárek, tak ten vždy odpoví, že by to mělo být něco zajímavého pro jeho pejska. Interaktivní hračky můžou psa naučit i novým věcem a perfektně je zabaví, když je venku špatné počasí. Hodně oblíbené jsou i různé aportovací hračky z umělé hmoty. Ty lepší vydrží opravdu mnoho a jsou téměř nezničitelné.

Dárek pro psa k narozeninám – nápady na dárek pro psa (tip na dárek pro psa chytrý míček pro psy)

Jakmile má pes narozeniny, tak se sluší mu zakoupit pěkný dárek. V dnešním článku jsme si prošli několik zajímavých tipů a nápadů, co by mohlo být pro každého pejska velkým přínosem. V naší horní tabulce jsme zejména čerpali ze zkušeností ostatních pejskařů, co jsou podle nich nejlepší hračky/pomůcky. Vycházelo to i z jejich pozitivních hodnocení, kdy měli pejsci z daného produktu radost.

Dárky pro psí paničky – dárky pro pejskaře a dárky pro psovody (můžou být i vyrobené dárky pro psy na Vánoce)

Neměli bychom zapomínat ani na různé hlavolamy, které v pejskovi vzbudí zvědavost. Na druhou stranu ho učí reagovat i na situace, které mohou nastat v běžném životě. Za normálních okolností může pes zpanikařit a dostat se do nelehké situace. Hlavolamy je tak učí zachovat chladnou hlavu a vše řešit s rozmyslem. Jakmile si pes vyzkouší různé možnosti, tak potom i v reálném světě dokáže více přemýšlet a následně i lépe reagovat na vzniklou situaci. Dárky pro pejsky jsou zajímavým způsobem, jak trénovat pejska neobvyklé situace.

Vánoční dárek pro psa na Vánoce – vánoční dárky pro psy recenze (vánoční dárky pro psy k Vánocům)

Dárek pro psa Vánoce mu vždy udělá velkou radost. Aby nedostávali pejsci na Vánoce jen samé dobroty a pamlsky, tak se jim kupují i hračky. A to je určitě mnohem lepší volba. Každý pes by měl mít pravidelný pohyb, aby byl ve skvělé kondici. Dárky pro pejsky na Vánoce tak vybíráme přednostně před pamlsky. V horní tabulce jsou nejlepší nápady podle zákazníků a jejich recenzí. Krom hraní se může pejsek i něco zajímavého naučit.

Kvalitní dárky pro psy diskuze a nejlepší dárky pro psy recenze (jak vybrat dárky pro psy levně)

Dárky pro psy jsou vždy spojené s příjemným a užitečným dohromady. Jakmile pes dostane novou hračku, tak na něm můžeme vidět velkou radost. Možností máme mnoho, kdy mu lze vybrat pískací míček, aportovací kruh, hračku do vody a nebo cokoliv jiného. Každý pejsek je velice hravé stvoření, které nám dokáže vykouzlit úsměv na tváři a proto si chlupáč dárky pro pejsky zaslouží. Doporučujeme horní tabulku, kde jsou zajímavé nápady, čím udělat pejskovi radost.

Levný target pro psy zkušenosti (psí target pro psy levně) – co je target pro psy?

Pomůcka target pro pejsky má výcvikový charakter pro našeho pejska. Ukazujeme mu, kde se má postavit a nebo kde má být v případě potřeby. Samozřejmě u ní může sedět, ležet a nebo se jí jakkoliv dotýkat. Ale může to být myšleno i tím způsobem, že má pejsek dotyčný předmět target pro pejsky hlídat. Tato pomůcka se dá sehnat levně a výcvik s pejskem může začít. Začínáme formou hry, kdy se snažíme u pejska projevit o tento předmět různými způsoby zájem a za každý pokrok ho odměníme pochoutkou.

Balanční pomůcky pro psy a výcvikové pomůcky pro psy – jak naučit psa na target?

Ověřená metoda, jak pejska na něco naučit, je pomocí voňavých a chutných pamlsků. Nový target pro pejsky položíme k pejskovi a napřed ho budeme pozorovat, jak na něj bude pes reagovat. Je to celé o trpělivosti, kdy dáme pejskovi drobnou odměnu, když se k targetu přiblíží a nebo si na něj stoupne. Abychom u pejska vzbudili o target zájem, tak s ním různě posunujeme a děláme to pro pejska formou hry.

Nejlepší target pro psy recenze a kvalitní target pro psy diskuze

Zajímavou pomůcku target pro pejsky lze zakoupit na mnoha eshopech za sympatickou cenu. Pokud provádíme s pejskem pravidelné cvičení a učíme ho novým věcem, tak se nám může hodit i target pro pejsky, který ho naučí dalším dovednostem. Na diskuzních fórech je mnoho návodů a rad chovatelů psů, k čemu všemu můžeme target pro pejsky využít v reálném životě. Kdy může pes například hlídat důležité věci.

Hračka pro pejsky jako pelechy products – levné dárky pro psy zkušenosti

Pelechy products můžou být řešeny i takovým způsobem, že vypadají jako hračky pro pejsky. Pelechy jsou na krajích gumové a chlupáči je můžou kousat před spaním. Jako dárky pro pejsky mohou sloužit i různé balíčky, kde jsou zajímavé věci.


Jak funguje čmuchací kobereček recenze a psí čmuchací kobereček zkušenosti (levné čmuchací koberečky pro psy diskuze)

Zajímavou hračkou a nebo možná spíš takový menší hlavolam je čmuchací kobereček pro psa. Funguje to na tom principu, že tam pejskovi schováme pár pamlsků. Chlupáč musí následně zapojit svůj psí instinkt a začít tyto dobrůtky hledat. Pro pejska je to určitá výzva, kdy mu čmuchací kobereček skrývá voňavé překvapení. Po nějakou dobu se tím může pejsek dostatečně zabavit, než najde všechny ukryté pamlsky.

Nejlepší čmuchací kobereček diskuze a kvalitní čmuchací kobereček levně (chytré psí hračky cz)

Nabídka tohoto zboží čmuchací kobereček je různá, kdy si můžeme pořídit koberečky od těch nejmenších až po ty velké, kde už musí pejsek více a důkladněji hledat ukryté pamlsky. Nejedná se o vůbec drahé zboží a pejska to na chvíli dokáže zabavit, když je venku například horší počasí. Pokud máme doma pejsky dva, tak mohou spolu soutěžit, kdo najde ukrytý pamlsek rychleji. Oblíbené psí hračky dokážou vzbudit v pejskovi to správné nadšení.

Kvalitní čmuchací kobereček pro psy zkušenosti a nejlepší čmuchací kobereček pro psy recenze

Ze zkušeností majitelů psů se můžeme dočíst, že čmuchací kobereček pro pejsky je zajímavou hračkou a určitou výzvou. Každý pejsek má rád pamlsky a pokud mu jeho oblíbenou pochoutku schováme do koberečku, tak se jí snaží chlupáč co nejrychleji najít. Je zajímavé pejska sledovat, jak používá své psí instinkty, aby se dostal k vysloužené pochoutce. Hodně informací se lze dozvědět i z recenzí pejskařů.

Levný čmuchací kobereček pro psy jak vyrobit – návod na čmuchací kobereček výroba (jak funguje čmuchací kobereček pro psy levně)

Čmuchací kobereček si můžeme jako hračku i vyrobit z nepotřebných hadříků, které se nám doma pohazují. Jde jenom o to, že si musíme každý hadřík nastříhat na mnoho proužkových částí. Tyto části následně prošijeme takovým způsobem, abychom vytvořili hustý čmuchací kobereček. Výroba není příliš složitá, jen je poněkud pracnější. Je to spíš pro domácí hračičky, kteří budou mít ze svého výrobku radost. Na eshopech lze však tento čmuchací kobereček pořídit levně. Aby byl čmuchací kobereček pro pejsky co nejvíce zajímavý, tak mu uvnitř schováme pamlsek, který lahodně voní.


Nejlepší frisbee pro psy recenze – frisbee pro malé a velké psy levně guma (levné frisbee pro psy)

Při venkovních pochůzkách je jednou z ideálních hraček i frisbee. Dokáže zabavit na delší dobu a navíc si budujeme s našim chlupáčem hlubší přátelský vztah. Při každém hození letí frisbee moc pěkně vzduchem a psi to mají velmi rádi. Donutíme tím našeho pejska se pěkně proběhnout, aby měl splněnou svou denní dávku aktivity. A není to jen pro psa, i my se s touto hračkou pro pejsky dokážeme moc pěkně protáhnout a být tak aspoň nějakou dobu na čerstvém vzduchu. Zabavit psa správným způsobem není kolikrát jednoduché, ale s vhodnými pomůckami to jde snadno. A dá se použít i k vodě, kdy pěkně plave a na hladině je dobře vidět.

Kvalitní frisbee pro psy zkušenosti a profesionální frisbee pro psy (odolné frisbee pro psy diskuze)

Pokud máme velkého a silného psa, tak je dobré zvážit i kvalitnější frisbee pro pejsky. Určitě to známe, když si s chlupáčem hrajeme a on polovinu hraček rozkouše. Kvalitnější frisbee pro pejsky se vyrábí z odolné gumy. Pes se do ní sice může pěkně zakousnout, ale tato guma má pevný tvar a špatně se ničí. Tyto odolnější pomůcky pak i více vydrží a můžeme si tak užívat více společných letních radovánek s naším pejskem.

Nezničitelné frisbee pro psy guma a plavací frisbee pro psy (plavací míček pro psy)

Při výběru frisbee pro pejsky je lépe se zaměřit na odolnější výrobky, které dokážou plavat nad hladinou. Letní měsíce svádí k venkovnímu dovádění a kolikrát chodíme s chlupáčem určitě i k vodě. Psi jsou zdatní plavci a někteří z nich přímo milují, když se můžou vrhnout do vody zachraňovat lítající frisbee pro pejsky a nebo plavací míček. Pejsek si tak pěkně zasportuje a zároveň se i pěkně ochladí ve vodě, když jsou venku úmorná vedra.

Frisbee pro psy levně – létající talíř frisbee pro psy hero a jw děrovaný míček pro psy

Psí pomůcka frisbee pro pejsky není nijak drahá a přitom je to jedna z nejoblíbenějších psích hraček. Aktivní psi tráví svůj čas nejraději venku a to ještě za přítomnosti svého pána, kdy si s ním mohou hrát. Frisbee i míček je pak ideální hračkou, kdy se můžeme našemu chlupáči dostatečně věnovat a přitom máme oba skvělou pohybovou aktivitu. Je to příjemná zábava, když dojdeme z práce domů a můžeme jít s pejskem ven. Kde mu házíme jeho oblíbenou hračku a pejsek s radostí aportuje.

Silikonové gumové neoprenové frisbee pro psy neopren – létající talíř frisbee pro psy trixie hero (oblíbené frisbee pro psy)

Frisbee se vyrábí z mnoho materiálů a můžeme si tak zvolit svou vlastní variantu. Pejsek si navíc trénuje i svou hbitost a hlavně postřeh. Musí dávat pozor, kterým směrem mu budeme frisbee házet. Pejska můžeme s touto pomůckou i trénovat, kdy mu dáváme možnost být rychlejším a chytat letící talíř již ve vzduchu. Na výběr máme i svítící frisbee, které je vidět za tmy. A to může dokonce i blikat, aby byla viditelnost ještě lepší. Hračky je vhodné mezi sebou různě kombinovat, aby měl pejsek ještě větší zájem o aktivitu.

Nezničitelné psí hračky na pamlsky a levné psí hračky diskuze (nejlepší psí hračky recenze)

Pokud máme doma velkého pejska, tak bude mít zřejmě i velkou sílu stisku. V takovém případě se nejspíš budeme zaměřovat na psí hračky nezničitelné. Existují výrobky z odolné gumy, které nelze rozkousat a přitom nejsou ani moc drahé. Na diskuzních fórech si lze při pročítání recenzí všimnout, že jsou majitelé psů s těmito výrobky spokojeni. Odolnější guma toho vydrží přece jenom více, než obyčejný výrobek.

Kvalitní pešek pro psa zkušenosti a co je pešek pro psa?

Pešek pro psa je v podstatě výcviková pomůcka, se kterou lze pejska učit mnoho věcem. Od aportování, přes přetahování až po hlídání důležitého předmětu. Pešek je plyšová odolná pomůcka, na kterou si pes rychle zvykne. Zejména pokud s ním chodíme na delší vycházky, tak bude chlupáč nadšený, když bude moct běhat za aportem.

Levný pešek pro psa diskuze a profesionální pešek pro psa levně (nejlepší pešek pro psa recenze)

Podle recenzí a zkušeností zákazníků je pešek pro psa velice dobrá výcviková pomůcka. Zároveň toto zboží patří mezi oblíbené i s příjemnou cenou. Kolikrát si lze všimnout, že na vycházkách si pejsci nosí peška pěkně v tlamě a čekají až jim ho začne majitel aportovat. Užitečná výcviková pomůcka, se kterou provádíme výcvik pejska formou hry.

Reflexní pomůcky

Zajímavé jsou i hračky, které jsou reflexní a nebo svítící. Výhoda je v tom, že je můžeme používat i ve večerních hodinách a stále na ně dobře vidíme.

Výrobky letící vzduchem – aportovací hračky pro psy

Hodně zajímavé jsou i výrobky, které dokážou pěkně letět vzduchem kousek nad zemí. Může jít o létající talíře a podobné věci, které bude pejsek následovat.

Výběr tvaru

Nemusí být přímo kulatý, může být i hranatý a nebo nepravidelného tvaru.

Správná velikost

Měla by být úměrná k velikosti pejska, aby ji mohl přenášet.

Přiměřená hmotnost

U menších pejsků pořizujeme i menší hračky, které jsou lehčí.

Tuhost

Malý pejsek bude mít radost, když se bude moct do hračky pěkně zakousnout.

Plave nad hladinou – voděodolné hračky pro psy

Ideální hračka na léto, když jdeme s pejskem k vodě. Nezapomínejme však na důležitou plovací vestu, o které jsme psali podrobný článek.

Aportování a hračka pro psy

Pro chlupáče je aportování skvělou zábavou a můžeme ho tak velmi snadno unavit, aby nedělal doma neplechu.


Jak vybrat hračky pro psy?

Nejlepší je to vždy z dostupných recenzí a dalších poznatků zkušených uživatelů. Akorát to tedy bohužel zabere hodně času, když si musí člověk všechno hledat sám po celém internetu. A právě proto vznikla naše horní tabulka, kdy jsme procházeli všechna psí fóra a další diskuzní skupiny v rámci důležitých informací. Následně jsme sestavili žebříček, kde jsou nejoblíbenější hračky pro naše chlupáče. Vybírali jsme je i cestou v poměru cena – výkon. To aby měly pro naše chlupáče skvělou užitnou hodnotu.


Vyhneme se výběru nežádoucích tvarů

Obvykle se spíš jedná o eshopy, kde si lze zakoupit srandovní zboží. Může se stát například to, že nám kamarád daruje pro psa hračku v podobě boty. I když se to na první pohled může zdát jako dobrý vtípek, tak toho budeme později litovat. Jakmile si na to pes zvykne, tak bude v naší nepřítomnosti okusovat všechny boty v domácnosti. Bude si totiž myslet, že jde opět o ty samé výrobky určené pro hru.

Interaktivní hračky pro psy

Zábavné interaktivní hračky pro psy by neměly připomínat běžnou výbavu v bytě (například boty).
Interaktivní hračky pro psy dokážou pejska skvěle zabavit.

Kvalitní hračky pro psy znamenají dlouhou zábavu pro chlupáče.
Moderní hračky pro psy jsou skvělou výzvou pro každého pejska.

Levné hračky pro psy cena – nižší ceny i s DPH a zboží skladem

Ceny jsou pro nás zákazníky přijatelné a toto zboží si tak můžeme pořídit poměrně levně. Do tabulky jsme vybírali i takové výrobky, které vydrží hodně a to i když máme velké pejsky a ti jsou schopni rozkousat úplně všechno. Díky speciálně odolné gumě používané při výrobě nám tento druh hraček vydrží hodně dlouho a chlupáči si je pak i dost oblíbí. Cena je tak nastavená správně, když si uvědomíme, že jsou tyto hračky téměř nezničitelné. Nejlepší ceny vycházejí na eshopech, které si můžeme projít v každém odkaze. Zboží mají i skladem a stačí si vybrat jen velikost a barvu.

Interaktivní hračky pro psy

Jsme u konce dnešního článku a hodíme sem ještě poslední zmínku o horním žebříčku vybraného zboží z recenzí hračky pro psy s nejlepším hodnocením. Ze zkušeností chovatelů psů jsme vybrali zboží s největším přínosem pro naše malé chlupáče. Je to pěkné gesto, když si celá komunita radí a sdílí své zkušenosti s ostatními členy. Výsledkem je tak otestované oblíbené zboží hračky pro psy samotnými pejsky a to je ta nejlepší reference, jakou může nový zákazník zajímající se o toto zboží získat.


Nejlepší hračky pro psy recenze – kvalitní psí hračky levně

Nejde nám ani tak o to, která hračka pro psa je nejlepší. Mnohem důležitější je soustředit se na to, aby byl výrobek kvalitní a hodně vydržel. Kvalitní hračky pro psy jsou vyrobené z lepšího materiálu. Jedná se konkrétně o gumu se speciálními vlastnostmi, aby ji pes nemohl snadno rozkousat a zničit. Právě tyto výrobky jsme zařadili i do naší horní tabulky, aby měl produkt pro zákazníka skutečně hodnotný význam. V horní tabulce se dají najít i levnější hračky pro psy, kdy toto zboží není nijak drahé a psa skvěle zabaví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *