Menu Zavřeno

Hokejové rukavice

Top nejlepší hokejové rukavice recenze srovnání pánské bazar dětské junior bauer senior ccm cena jak vybrat kvalitní

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Hokejové rukavice patří v hokeji k základnímu vybavení, bez kterého se neobejdeme. Není to ani tak kvůli tomu, že kvalitní hokejové rukavice chrání naše prsty proti promrznutí, ale je to hlavně kvůli ochraně prstů a rukou před možnými úrazy. V hokeji dochází mezi hráči k velmi úzkému kontaktu a ruce i prsty jsou tak vystaveny velkému riziku zranění. A právě proto jsou hokejové rukavice velmi důležitou výbavou tohoto tvrdého sportu. Jenže jak si takovou ochranou pomůcku správně vybrat? Připravili jsme si dnešní článek, kde si vše postupně vysvětlíme a ukážeme si i ty nejlepší varianty hokejových rukavic.

Hokejové rukavice: Žebříček TOP 10 hokejových rukavic – srovnání podle recenzí zákazníků a dlouhodobých zkušeností hráčů

Do následující tabulky jsme umístili deset nejlepších hokejových rukavic, které si své místo v tabulce právem zaslouží. Krom toho, že splňují důležitý parametr ceny v poměru k výkonu, tak jsou i u zákazníků a hráčů značně oblíbené. Tyto výrobky dosáhli velmi dobrého hodnocení v recenzích na velkých recenzních portálech a nejen tam. Procházeli jsme i diskuzní fóra, hokejové skupiny a weby aktivních hokejových nadšenců, aby jsme si udělali celkový obrázek o kvalitě těchto ochranných pomůcek. Nakonec jsme analýzou recenzí a dalších poznatků vytvořili tuto tabulku oblíbených hokejových rukavic, které vynikají nad ostatními. Na každém řádku je odkaz, kde je více variant barev a velikostí daného produktu. K dispozici jsou i seřazené eshopy s nejlepšími cenami.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Široký výběr rukavicNejlepší hokejové rukavice recenze srovnání*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Dětské hokejové rukaviceDětské hokejové rukavice bazar zkušenosti diskuze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Senior hokejové rukaviceKvalitní hokejové rukavice senior levné top*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
CCM hokejové rukaviceOblíbené hokejové rukavice CCM zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Bauer hokejové rukaviceNejlepší hokejové rukavice Bauer velikosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Warrior hokejové rukaviceTop hokejové rukavice Warrior luxusní*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Levnější hokejové rukaviceLevné hokejové rukavice výprodej levně*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené hokejové rukaviceJak vybrat hokejové rukavice levně*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní hokejové rukaviceNové hokejové rukavice velikosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Profesionální hokejové rukaviceProfesionální hokejové rukavice cena profi ceny*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Pánské hokejové rukavice diskuze – rukavice na hokej diskuze

Při výběru hokejových rukavic se vůbec neřídíme podmínkou, zda jsme začátečník a nebo profesionál. Naše ruce i prsty musí být vždy velmi dobře chráněné za jakékoliv situace. I když budeme hrát jen s kamarády, tak konkrétně v hokeji se často projevují různé emoce. Následkem toho se pak můžeme dostávat do nebezpečných situací, kterým jsou naše ruce permanentně vystaveny. V diskuzních fórech jsou o tom mnohdy různá témata, kdy mělo jít například jen o klepnutí hokejky pro získání puku a nepěkně to odnesly prsty. Pánské rukavice musí být kvalitní, aby se eliminovalo veškeré možné riziko zranění.

Všechny rukavice se dělí podle velikostí. Na eshopu jsou tabulky s návodem, jak si změříme ruce. A podle naměřených údajů si pak vybereme naši konečnou velikost.

 • dětské žákovské hokejové rukavice 8
 • žákovské dětské hokejové rukavice 9
 • velikost junior hokejové rukavice 10
 • juniorské hokejové rukavice 11
 • střední hokejové rukavice 12
 • velikost střední hokejové rukavice 13
 • seniorské hokejové rukavice 14
 • velikost senior hokejové rukavice 15

Nejhorší hokejové rukavice

Jelikož se nejedná o úplně nejlevnější hokejovou pomůcku, tak někteří lidé si toto zboží nahrazují zcela jiným zbožím. Máme teď na mysli například zimní lyžařské rukavice, které někteří lidé s oblibou používají namísto rukavic hokejových. Na jednu stranu nás tento druh rukavic možná v chladném počasí zahřeje, ale ochrannou funkci nemá vůbec žádnou a to je dost velký problém. K čemu nám pak budou ušetřené peníze, když se můžeme s takovým výrobkem zranit? A v podstatě stačí jen lehce klepnout hokejkou přes prsty a nemusí to dopadnout vůbec dobře.

Staré hokejové rukavice zkušenosti – rukavice na hokej zkušenosti

Jednou za čas se na diskuzních fórech objevují i dotazy, zda je dobrý nápad použít staré rukavice z půdy ještě po dědovi. Zboží starší výroby bohužel nemá tak kvalitní prvky ochrany, jako je tomu u nových a moderních výrobků. Rovněž je dobré přihlédnout i k tomu, že takové starší pomůcky ležící na půdě a nebo někde v kůlně několik let ve vlhkosti a prachu plném roztočů už zřejmě příliš moc použitelné nebudou. Často jsou jen pár měsíců pře konečným rozpadnutím a takové zboží naše ruce pak asi těžko ochrání před letícím pukem.


Výkonnostní řady

Jedná se o tři výkonnostní třídy rukavic, kdy jde o základnější rozdělení těchto hokejových pomůcek. V první řadě jsou to výrobky určené pro sportovní profesionály, kde už je vyžadována vysoká kvalita a prémiové materiály pro dokonalou ochranu. Další řadou jsou to výrobky pro amatérské hráče, kteří mají lehký trénink a nemají ještě takovou sílu. No a poslední řadou jsou poloprofesionální hráči, kdy už je potřeba vyšší stupeň ochrany, než u hráčů amatérských. Proto je v začátku dobré si uvědomit, do jaké třídy zhruba patříme a následně si podle toho začít vybírat přesně takový výrobek, který pro nás bude ideální.


Hokejové rukavice dětské – kvalitní dětské hokejové rukavice zkušenosti

Jestli máme doma začínajícího hokejistu, tak by jsme měli rovněž dbát zvýšené pozornosti při výběru ochranné pomůcky pro ruce. Jeho prsty jsou ještě více zranitelnější, než u dospělého hokejisty. A proto je tato ochranná pomůcka jedna z nejdůležitějších. Výběr od různých značek je široký a máme si tak z čeho vybírat. I v naší horní tabulce jsme zařadili jeden řádek s hokejovými rukavicemi přímo pro děti. I když naše dítě s hokejem teprve začíná, tak je vždy na prvním místě nutné dbát na důležité ochranné pomůcky. Dětské pomůcky jsou v různých velikostech.

Levné dětské hokejové rukavice diskuze – nejlevnější hokejové rukavice levně (výprodej dětské hokejové rukavice 8)

I u dětí se běžné stává, že mají propocené rukavice a tím se pak množí bakterie, kvůli kterým můžou vznikat i různé plísně. Tyto použité ochranné hokejové pomůcky se pak snažíme po každém hokejovém tréninku kompletně vysušit. Jakmile už totiž začnou značně zapáchat, tak je to už většinou i důsledek přemnožených bakterií. Takže se pak nabízí i možnost je dát do pračky, pokud to výrobce dovolí. Jinak si můžeme hlídat eshopy, kdy jednou za čas se nabízejí výprodeje a nebo zajímavé akce, kde můžeme narazit na zajímavé slevy. Většinou se tak děje v letních měsících, kdy se začíná objevovat nové zboží na další sezónu. Dětské hokejové rukavice se pak dají sehnat za mnohem výhodnější ceny.

Oblíbené hokejové rukavice velikost 9 a profesionální dětské hokejové rukavice levně (sleva dětské hokejové rukavice 9)

Co se týče dětských rukavic velikostí, tak je nejrozšířenější velikost 9. Jedná se o takový zlatý střed, který vyhovuje většině dětí. Každý eshop má na to tabulku, kde si můžeme zjistit přesnou velikost hokejových rukavic pro dítě. U tabulky velikostí je přiložený i návod, jak ruce dítěte změřit a následně porovnat s údaji v tabulce. Podle toho pak budeme vědět, která velikost je ideální a tu si následně objednáme. Dětské hokejové rukavice by měly každému dítěti sedět tak akorát.


Střih a tvar

Vhodný střih ovlivňuje také ovladatelnost hole. Je to celkový pocit hráče v rámci možností jeho pohybu. Každý hráč preferuje jiný způsob, většinou podle zvyku. Někdo má raději zápěstí volnější a jiný hráč zase upnutější. To vše si lze na eshopech vybrat. Přesně podle toho, jak to pro nás bude nejvíce vyhovující.

 • Klasický otevřený střih – v oblasti zápěstí je širší
 • Anatomický střih uzavřený – výrobek obepíná zápěstí více na těsno

Nejoblíbenější hokejové rukavice junior

Mnoho výrobcům je dobře známo, že právě zboží určené dětem a juniorským hráčům se těší největší oblibě. Proto se také tyto velikosti nejvíce prodávají. Každá značka má několik variant dětských a juniorských výrobků, aby si tak mohli vybrat všichni ze zajímavých tvarů a barev přesně podle svého vkusu. Ono je to pak i hodně povzbuzující, když má dítě sportovní pomůcky, se kterými se cítí skvěle. Zejména pro děti je to pak hodně motivující a můžou tak na ledě podávat lepší výkony.

Dětské hokejové rukavice Bauer – rukavice na hokej bauer

Děti mají menší prsty a ty i snadněji prochladnou, než u dospělého sportovce. Proto je dbáno na to, aby výrobky zahřály, ale zejména aby pak chránily prsty hráčů proti možnému zranění při hře. To může nastat při srážce s protihráčem a nebo když dítě nešikovně upadne. Při pádu před sebe automaticky dáváme ruce a většinou to odnesou prsty v různých variantách zranění. Značka Bauer má výrobky navržené takovým způsobem, aby bylo riziko zranění co nejmenší.

Bauer hokejové rukavice velikosti – akce dětské hokejové rukavice 10

Stejně jako všechny ostatní značky, tak i Bauer má mnoho velikostí, aby vyhověl všem sportovcům. Na eshopech máme vždy tabulku velikostí, podle které si změříme ruce. Využijeme zobrazeného návodu a budeme podle něho postupovat. S naměřenými údaji si pak překontrolujeme tabulku a vybereme finální velikost. Tu si následně i zakoupíme, až si vybereme ideální barevné provedení podle našeho vkusu. Lze si vybrat i dětské hokejové rukavice, na které mají některé eshopy jednou za čas i pěknou akci.


Materiál

K tomu nejlepšímu materiálu patří výrobky ze syntetické kůže a nylonu. Jde zde hlavně o skvělý odvod potu při hře. Nemáme pak upocené ruce a hůl se nám drží dobře i při vysokém výkonu. Původně se používala kůže přírodní, u té pak ale často docházelo k rychlému opotřebování. Syntetická kůže má mnohem lepší vlastnosti a déle vydrží. Technologie materiálů i výroba se neustále vylepšuje a nové výrobky mají tak vždy o něco málo zase lepší vlastnosti, které při hře oceníme. Ty profesionální ochranné pomůcky z nejnovějších materiálů jsou pocitově přímo perfektní. Jakmile je jednou vyzkoušíme, tak už pak nebudeme chtít měnit za žádné jiné.


Top hokejové rukavice senior

Označení senior neznamená, že jde o zboží pro sportovce důchodového věku. Značení senior se používá pro ty největší velikosti 13″ – 15″. V případě velkých rukou potřebujeme mít v hokejových rukavicích i dostatečně volný prostor, aby se nám s nimi dobře hrálo. Nemělo by nás nikde nic tlačit a to ani při stisku hokejky. K tomu pak samozřejmě patří i pohodlné vedení hole a celkový komfort při hře. I velké ruce tak potřebují kompletní ochranu při hře.

Hokejové rukavice CCM – profesionální rukavice na hokej

Značka CCM patří určitě k těm lepším hokejovým rukavicím. Nabízí skvělou úroveň kompletní ochrany prstů i rukou a zároveň nás nijak neomezují v pohybu během naší hry. Velkou výhodou je i celková nízká hmotnost, která ještě více zlepšuje ovladatelnost hole a celkového pohybu. Speciálně vyrobené vycpávky nám dokonale chrání ruce, kdy se můžeme plně soustředit na sportovní zážitek. Značka CCM má dlouhodobé zkušenosti s těmito výrobky a proto vyrábějí kvalitní rukavice na hokej.

Lehké dětské hokejové rukavice ccm a nejlepší dětské hokejové rukavice recenze

S hokejem se začíná již od mladých let, kdy učíme naše děti pravidelným tréninkům. Ochranné pomůcky jsou u tohoto sportu základem a u dětí to platí dvojnásobně. Nové dětské hokejové rukavice by měly být kvalitní, aby byly dětské prsty vždy chráněné za každých podmínek. Vhodné je vybírat si i podle recenzí zkušenějších zákazníků, kteří již mají mladé hokejisty doma.

Luxusní hokejové rukavice Reebok – profesionální hokejové rukavice nejlepší

Skvělý anatomický střih značky Reebok nám optimálně padne na ruce a budeme se tak cítit velmi pohodlně. Volnost pohybu je důležitá a proto nás ani tento výrobek nebude v pohybu nijak omezovat. Vyrobeno z extrémně lehkého materiálu, který navíc nabízí vynikající ochranu proti úrazu. Je zde věnována i zvýšená ochrana palce, aby nedošlo k jeho namožení během nárazu a už vůbec ne k vykloubení.


Dlaně

Nejvíce namáhaná část výrobku je upravena takovým způsobem, aby hodně vydržela. Často si můžeme všimnout mnoho prošívaných částí a to ještě z různých zpevňujících materiálů, aby se oddálilo možné prodření a celkové opotřebení dlaní. Nechybí ani polštářky a další vylepšení pro komfortní uchopení hole. Hokej je tvrdá hra, kde je potřeba velké síly a proto jsou i dlaně vybaveny lepšími a odolnějšími vrstvami materiálu.

Hokejové rukavice se správným materiálem uvnitř nám pak dávají i lepší pocit ze hry.

Nejkvalitnější hokejové rukavice výprodej – nejlevnější rukavice na hokej

Nebývá to sice příliš často, ale jednou za čas můžeme narazit na zajímavé výprodejové akce. Toto zboží bohužel nepatří zrovna k tomu nejlevnějšímu a tak nás každá sleva určitě příjemně překvapí. Pořád máme samozřejmě na mysli nepoužité a kvalitní výrobky, které nám poskytnou dokonalou ochranu a vydrží nám dlouhou dobu. Občas mají eshopy i speciální akce, aby přitáhly nové zákazníky. Nejvíce výprodejových akcí je samozřejmě v letních měsících, kdy dochází k vyprodání posledních zásob, aby se mohly naskladnit zásoby nové.

Značkové hokejové rukavice Warrior recenze – kvalitní rukavice na hokej a jak vybrat dětské hokejové rukavice warrior

Dokonalá ochrana dlaní, zápěstí a prioritně pak všech prstů je u této značky samozřejmostí. Krom toho se pak výrobek i dokonale přizpůsobí ruce. Samostatná péče je věnována palcům, aby se maximálně eliminovala možnost vykloubení a jiných zranění. Výhodou je i skvělá pohyblivost, kdy tento výrobek dokáže dobře kopírovat tvar naší ruky. Držení hole na nás pak působí více přirozeně a lehce se ovládá. Možností je vybrat si i dětské pomůcky, které ochrání i menší prsty dětí.

Elegantní hokejové rukavice True recenze – oblíbené rukavice na hokej

Moderní design a zajímavé odstíny barev vypadají na těchto výrobcích velmi dobře. Zvýšená pozornost je věnována ochraně hřbetu ruky, kdy je navíc ještě k dispozici i ochranná manžeta, aby byly naše ruce více chráněné. Zajímavě je i řešená ochrana malíkové hrany s výztuhami, které ještě více přispívají k celkové ochraně a minimalizují tak možnost zranění. Podšívka je vyrobena z antimikrobiálních mikrovláken pro redukci bakterií a dokonce i zápachu.


Pečlivé oddělení prstů

Hodně zde záleží na tom, v jaké cenové kategorii jsme si tento ochranný hokejový výrobek zakoupili. Pěnové chrániče jsou voleny v různých variantách podle ceny materiálu. To nejlepší možné vyztužení najdeme většinou jen u profesionálních rukavic. Velkou výhodou je pak samozřejmě i hmotnost, kdy ji během hry ani nepocítíme a můžeme se tak plně soustředit na svůj sportovní výkon. Některé výrobky z prémiových materiálů jsou už na tak vysoké úrovni, že mají opravdu nízkou hmotnost a během hry nás tak absolutně nijak neomezují. Je to skvělý pocit.


Jak vyprat hokejové rukavice jak prát?

Po každém použití je na řade důkladné vysušení, aby jsme zamezili množení bakterií. Pokud se totiž o rukavice na hokej nebudeme starat, tak můžou uvnitř začít vznikat plísně a následně nám hrozí i vyrážky na kůži. Praní v pračce se nedoporučuje, výrobek se tím znehodnotí. Maximálně pereme ručně ve vlažné vodě s šetrnou dávkou pracího prášku. Ideální dezinfekce se provádí ozónem, který dokáže pomůcky skvěle dezinfikovat.


Úroveň ochrany

Neměli bychom podlehnout úžasně levným nabídkám od neznámých prodejců. I když je vidina větší částky ušetřených peněz velmi lákavá, tak je to bohužel vždy na úkor kvality výrobku. A to již většinou poznáme hned po první hře, že to prostě není ono a nemáme ke zboží potřebnou důvěru. Tím pádem se pak nemůžeme plně soustředit na hru, když si budeme připouštět možné riziko zranění. Ochranná funkce rukavic je vždy na prvním místě a v tomto směru nemá vůbec smysl šetřit. Jde tu přece o naše zdraví, ruce a prsty.

Hokejové rukavice a další příslušenství pro hráče

Jakmile se už jednou dáme na hokej, tak k tomu potřebujeme celou řadu ochranných pomůcek. Není jich zrovna málo a proto bychom neměli na nic zapomenout. Hokej je krásný sport, ale zároveň je potřeba dbát na bezpečnost.

Hokejové rukavice juniorské sety i soupravy pro malé hokejisty

Zapomínat nemůžeme ani na naše malé hokejisty, kteří rovněž potřebují kvalitní ochrannou výstroj. Máme na výběr z pěkné a hlavně kvalitní juniorské výstroje, která je v pěkných barvách. I náš malý hokejista si tak může vybrat přesně to, co se mu líbí.

Hokejové rukavice různé značky i soupravy a další příslušenství

Kolem hokeje se točí velké množství různého příslušenství a zde si některé ve zkratkách vyjmenujeme. Na eshopech je k dispozici velké množství pomůcek, které se nám můžou kdykoliv hodit.

 • hokejov příslušenství a různé produkty, soupravy ribana, chrániče loktů, dresy, puky, čepice, kšiltovky
 • novinka jetspeed, winnwell tacks, intermediate obchod, vapor bauer vapor, ccm tacks tkaničky dobrá cena
 • rukavice ccm červená barva, skladem tašky, senior helmy, barva modrá i bílá a černá, doplňky bauer i kalhoty
 • bauer kalhoty a další doplňky, košík modrá, bílá a černá, chrániče holeně, lokty, ramen, rukavice ccm skladem
 • hokejov příslušenství prodejna, novinka jetspeed, warrior, supreme, novinka youth vapor tacks a winnwell ccm
 • ccm tašky červená, vapor bauer vapor yth, bauer kalhoty, vyrážečky tacks winnwell, oblečení, čepice supreme
 • bauer kalhoty tmavě černá ccm yth vapor bauer vapor, novinka youth winnwell, oblečení warrior, jetspeed příslušenství
 • dobrá dostupnost v košíku, int čepele sety dobrá dostupnost, textil ribana int i vesty, dresy, betony, oblečení i chrániče
 • bauer kalhoty, tmavě černá, helmy košík barva modrá a bílá i červená, ccm yth tašky skladem, brusle tacks dobrá cena
 • juniorské rukavice bauer model juniorské, int šortky košíku, hokejov loktů a oblečení i příslušenství pro hokejisty youth
 • model čepele juniorské, hokejov textil youth, brusle lepší cena, model juniorské rukavice bauer i lapačky a šortky bauer
 • hokejov prodejna a vybavení ccm, bauer a winnwell, obchod brusle pohoda nákupu zajímavá cena, občasný výprodej
 • obchodní model nákupu, skladem čepele, branky loktů, hokejov kšiltovky, brusle ccm tmavě červená a bílá model
 • výběr bruslí i junior bruslí, ccm, bauer, rukavice bauer, chrániče ramen na ramena, vyztužená ramena, rukavice bauer
 • obchodní hokejov branky, rukavice bauer tmavě zbarvené a další příslušenství pro hokejisty, možnost srovnání zboží
Hokejové rukavice – skladem jsou na eshopech i různé doplňky potřebné na hokej

Zajisté už víme, že hokej není pouze a jen o ochranných pomůckách na ruce. Abychom byli kompletně chráněni, tak potřebujeme celou řadu doplňků a dalších ochranných pomůcek. Přidáváme zde menší heslovitou nápovědu, která nám pomůže se na eshopech lépe zorientovat ve zboží.

 • kompletní výstroj a další doplňky ochranného charakteru, ochranná výstroj skladem
 • doplňky bruslí, tašky, hokejky, vesty, doplňky ccm tacks, tkaničky winnwell intermediate
 • kšiltovky, suspenzory, novinka jetspeed, novinka youth, tréninkové brusle, tréninkové masky
 • občas zajímavý výprodej vybavení, chrániče, mikiny, bundy, ponožky, suspenzory, kšiltovky
 • rukavice bauer warrior vapor, supreme, trička, plexi, bundy, mikiny, ponožky, vybavení a chrániče
 • hokejov dresy, hokejov betony, hokejov blog, puky, čepice, oblečení supreme trička, jetspeed novinka
 • různé chrániče plexi, youth vybavení, mřížky, tréninkové brusle, masky vapor tacks, winnwell obchod
 • vesty pro hokejisty, šortky pro hráče, lapačky sety, branky v košíku, int textil, soupravy pro hráče značky
 • chrániče suspenzory, mikiny, ponožky, bundy, plexi, mřížky, tréninkové brusle, masky tacks, vyrážečky
 • značky winnwell tacks, intermediate vapor, rukavice bauer, ccm tacks yth, vapor bauer vapor ccm tacks
 • skladem tašky, senior hokejky, červená rukavice ccm, helmy, modrá výstroj i bílá, mnoho produktů doplňky
 • doplňky produktů na holeně, lokty, ramen, kalhoty bauer tmavě zbarvené, barva černá, bílá i modrá, doplňky košík
 • prodejna – blog – produkty, rukavice bauer a různé oblečení – čepice, trička, bundy, mikiny skladem, warrior, supreme
 • hokejov příslušenství dresy, betony, puky, produkty oblečení, čepice warrior, supreme trička, youth příslušenství
 • novinka jetspeed winnwell intermediate, barva modrá, bílá, černá, ccm tašky, hokejky skladem, senior intermediate

Nejvíce kvalitní hokejové rukavice recenze a nejprodávanější hokejové rukavice

Recenze jsou určitě dobrým způsobem, jak si ověřit kvalitu daného výrobku. Není přece nic lepšího, než když jiný zákazník sepíše své postřehy z užívání té konkrétní věci, kterou si chceme zakoupit i my. Dozvíme se tak zajímavé informace, které nám pomohou při finálním rozhodování. Do našeho horního žebříčku jsme přidali jen takové zboží, které mělo v recenzích od zákazníků velmi pozitivní hodnocení a zákazníci si zboží chválili.

Hokejové rukavice na hokej recenze – nejlepší rukavice na hokej

Nelze jednoznačně určit, které ochranné pomůcky jsou ty nejlepší. Každý hráč může preferovat trochu jinou značku, kdy se například jedná o volbu jiných materiálů a nebo i střih výrobku je řešený jiným způsobem. Není však příliš dobré si vybírat vyloženě jen podle značky. Mnohem lepší je zaměřit se na konkrétní výrobek a následně si o něm zjistit více informací, kdy už ho používají i další hráči a mají s ním zkušenosti. Tímto způsobem jsme tvořili horní žebříček, kde jsme vybrali jen to nejlepší podle zkušeností zákazníků a jejich pocitů s těmito ochrannými pomůckami přímo na ledě.


Nepodceňujeme správný výběr velikosti

I když už máme svou velikost v oku, tak si při pořizování nových rukavic raději najdeme tabulku s velikostmi a znovu si přeměříme své ruce. Některé výrobky mají totiž trochu jiné parametry, než jsou ty běžné. Zabere nám to jen chvilku času a je to určitě lepší, než pak zažít nemilé překvapení. Pro srovnání mají například kočárkové rukavice jiné velikosti. Proto je dobré si ruce před nákupem vždy znovu přeměřit.


Nejlepší hokejové rukavice parametry, testy a popis – top rukavice na hokej

Není dobré si tyto hokejové pomůcky vybírat jen podle vzhledu. Vždy se zajímáme i o celkový popis, parametry a co všechno nám může dané zboží nabídnout. Zajímavé je pak projít si i velké recenzní portály, kde zákazníci píšou své zkušenosti. My chápeme, že to zabere mnoho času a proto jsme kvůli zjednodušení vybrali ty nelepší hokejové pomůcky do našeho vrchního žebříčku. Testovali je samotní zákazníci a byli s nimi spokojeni.

Hokejové rukavice recenze – nejkvalitnější rukavice na hokej

Doba jde rychlým tempem kupředu a i technologie výroby se neustále zdokonaluje. Přidávají se k tomu i vylepšené materiály a díky tomu si můžeme následně vybírat i lepší výrobky. Ze zkušeností hráčů víme, že pokud se s ochranným výrobkem cítíme na ledě skvěle, tak dokážeme podávat i lepší výsledky. Kvalitní vybavení je pro každou hru důležité. Pokud totiž nebudeme s výbavou nějakým způsobem spokojeni, tak nebudeme mít nejspíš pak ani takovou tu správnou radost ze hry. Proto je důležité si vybírat správné zboží.


Úžasný požitek ze hry – nejoblíbenější rukavice na hokej

Některé výrobky jsou lepší a některé zase horší. Většinou hodně záleží na ceně. Pokud si chceme hru skutečně užít a mít radost z každého pohybu hole, tak se vyplatí pořídit si kvalitní výrobky na hokej. Není to jen o ochraně prstů, ale i o skvělém požitku ze hry, když máme ty správné ochranné pomůcky. Ty lepší výrobky jsou vyrobené z prémiového materiálu, který má až neuvěřitelně nízkou hmotnost. Během hry výrobek téměř ani necítíme a nijak nás neomezují. Na druhou stranu nás ale neustále velmi dobře chrání. Celý hokejový zápas si pak můžeme užít na úplně jiné úrovni a zážitku.

Příjemný materiál

Jakmile máme k dispozici několik rukavic, tak je dobré si je vyzkoušet. Ty na profesionální úrovni jsou prostě skvělé. Hned po nasazení poznáme příjemný materiál a také zajímavou vlastnost, že nám dobře sedí. To je při hře dost důležité, abychom se cítili v pohodě.

Lehkost

Tento druh ochranných pomůcek na profi úrovni jsou i o dost lehčí, než ty běžné. Ono se to sice nejprve může zdát, že to nehraje žádnou roli. Ale jakmile nějakou dobu bruslíme a oháníme se hokejkou, tak ty váhové rozdíly jsou prostě znát.


Levné hokejové rukavice cena – levné rukavice na hokej

Levnější zboží se často dobře hledá, když jsou vypsané různé slevové akce a nebo přímo výprodeje. Kolikrát se dají ušetřit peníze, když má prodejce nějaké zajímavé výročí a do akce tak dá některé vybrané zboží. Je to určitá forma reklamy pro nové zákazníky. Není to sice pravidelně, ale pokud si takové věci budeme hlídat, tak na ně můžeme několikrát narazit. Vždy by jsme si ale měli vybírat takové výrobky, které jsou hlavně kvalitní a poskytují dokonalou taktickou ochranu prstů. Oceníme to pak zejména při hře, kdy se jedná o velmi kontaktní sport. Kolikrát stačí jen rychlé klepnutí hokejky, ze kterého se může stát bolestivá záležitost.

Aby jsme vám ušetřili drahocenný čas a vy jste nemuseli procházet kvanta recenzních portálů, diskuzních skupin a dalších hokejových webů, tak jsme vám všem do horní části textu umístili žebříček hodnocení. Ten je sestavený z analýz recenzí a zkušeností zákazníků i dalších sportovců. Ti sepsali své poznatky a dojmy ohledně hokejových rukavic, jak na ně působily a jak se jim s nimi hrálo. My jsme následně veškerá hodnocení zpracovali a do žebříčku umístili jen ty nejlépe hodnocené rukavice. V každém odkazu jsou pak další varianty výrobku a eshopy s nejlepšími cenami.


Jak vybrat hokejové rukavice?

Je v našem vlastním zájmu vybrat si kvalitní hokejové rukavice. Nemá smysl šetřit peníze na nesprávném místě, kdy se jedná o naše zdraví a tímto tvrdým sportem riskujeme nepěkné úrazy rukou a hlavně pak prstů. Vyloženě levné hokejové rukavice většinou nepřichází v úvahu. Vždy bychom měli trvat na kvalitním výrobku, u kterého se můžeme spolehnout na to, že naše ruce i prsty jsou vždy chráněné. Zcela nové hokejové rukavice jsou tak nejlepší možnou volbou, jak docílit kvalitní ochrany po celou dobu pobytu na ledě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *