Menu Zavřeno

Ohrádka pro psa

Nejlepší ohrádka pro psa recenze testy parametry skládací do bytu venkovní dřevěná cestovní plastová kovová do auta látková z nylonu přenosná zábrana psy

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Užitečný psí doplněk ohrádka pro psa má mnoho využití a nemusí posloužit vyloženě jen pro malé štěňata. U těch to ale samozřejmě všechno začíná. Pořízením malého pejska přetékáme radostí i štěstím zároveň, jak roztomilé toto stvoření dokáže být. Bohužel to není všechno jen o radostech, ale jsou s tím spojené i starosti. Štěňátko stačí jen na chvíli spustit z očí a to se pak velmi jednoduše vypořádá úplně se vším, co mu zkříží cestu. Naštěstí tu máme ohrádky pro psy, které na naše nejmenší pejsky dokážou aspoň částečně dohlížet. Bezpečná ohrádka pro psa dokáže zajistit bezpečí pro samotného chlupáče, ale dokáže ochránit i nejbližší okolí před jeho řáděním a okusováním různých věcí. Vybereme si pár ohrádek pro ukázku a řekneme si i informace kolem podstatných parametrů.

Ohrádka pro psa: Srovnání hodnocení 10 TOP nejlepších ohrádek pro psy z recenzí a poznámek zkušených chovatelů psů – popis, parametry a testy

Pro snadnější přehled jsme provedli srovnání, kde jsme vybrali nejlepších 10 ohrádek pro psy s nejvíce pozitivním hodnocením v recenzích. Procházeli jsme velké množství uživatelských recenzí a dalších analýz od majitelů a chovatelů psů, kteří si ohrádky zakoupili a vyzkoušeli. Podle jejich zkušeností pak sepsali, co se jim líbilo a nelíbilo. My jsme následně udělali celkové shrnutí a do tohoto žebříčku jsme zařadili jen takové zboží, které dostalo nejvíce pozitivních ohlasů a pejskaři si je chválili k poměru cena – výkon. V každém odkazu jsou další informace ke zboží ohrádka pro psa a podrobnější parametry i výhodné ceny v ověřených eshopech.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Ferplast Dog Training štěňataFerplast Dog Training štěňata ohrádka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Savic Dog Park 1 širokáSavic Dog Park 1 ohrádka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Savic Dog Park 2 vysokáSavic Dog Park 2 ohrádka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Karlie-Flamingo štěňataKarlie-Flamingo Klec štěňata průměr 160cm/80cm ohrádka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Karlie-Flamingo Smart Top LoftKarlie Flamingo Smart Top Loft Nylonový výběh 116 x 116 x 48 cm ohrádka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie posuvná bariéraTrixie posuvná bariéra pro štěňata a malé psy 63-108x50x31cm ohrádka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie Dveřní zábrana brankaTrixie Dveřní zábrana branka bílá 3 díly 82-124x61cm ohrádka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Trixie ochranná kovová bariéraTrixie ochranná kovová bariéra 75-85/76cm ohrádka pro psa*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní ohrádka - více variantKvalitní ohrádka pro psa více variant*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Špičková ohrádka - více variantŠpičková ohrádka pro psa více variant*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

K čemu nám to vlastně bude dobré?

Nová ohrádka pro psa je velmi šikovné vybavení nejen do bytu. Můžeme aspoň na malou chvíli spustit z našeho chlupáče oči a jít si zařídit svoje vlastní věci. Ohrádku rozložíme na předem vybrané místo, dáme do ní potřebné věci pro našeho domácího mazlíčka a můžeme jít například do města. Hodí se to i v případech, kdy máme například pracovní návštěvu a pejsek se neustále motá pod nohama. Používá se ale i na zahradu, kde bude na čerstvém vzduchu a zároveň nehrozí, že by nám utekl někam k sousedům a nebo na nebezpečnou silnici mimo náš dohled. Možností využití je spousta a vždy se k něčemu hodí.


Skládací ohrádka pro psa do bytu – ohrádky pro psy do bytu

Asi nejvíc se toto zařízení používá v bytech, kde se náramně hodí zejména v případech, kdy si majitel potřebuje odběhnout něco vyřídit a potřebuje svého pejska nechat chvíli doma samotného. Za běžných podmínek se pes doma nudí, prozkoumává vybavení bytu a může kousat všechno, na co narazí. Když máme ale ohrádku, tak se všem těmto nepříjemnostem můžeme velice snadno vyhnout. Dovnitř mu dáme veškeré potřebné věci, aby se pejsek nenudil, než se vrátíme zpět domů. Dobré je zakoupit matraci pro psa, aby neležel úplně na zemi.

Venkovní ohrádka pro psa dřevěná – dřevěná ohrádka pro psy skládací

Svoje velké výhody má i ohrádka vyloženě pro venkovní použití. Může to být například zahrada a nebo určitý pozemek, kde se budeme po nějakou dobu vyskytovat. Pokud náš pejsek z nějakého důvodu neustále utíká pryč, tak ho umístíme jednoduše do ohrádky a budeme ho tak mít pod neustálou kontrolou. Často se stává, že chlupáč utíká k sousedům prohánět slepice a nebo se jen rád toulá. Také se dá dobře využít při různých pracovních a nebo úklidových činnostech, aby se pejsek všude nemotal. Skládací a dřevěná ohrádka pro psa je pro venkovní použití ideální.

Cestovní ohrádka pro psa plastová – plastová ohrádka pro psy levně

U cestovních ohrádek máme zase tu výhodu, že jsou dobře skladné a můžeme je sebou snadno převážet autem. Jednoduše si je dáme do kufru a jakmile přijedeme na cílové místo, tak je jen složíme a můžeme začít ihned používat. Díky tomu, že jsou plastové, tak umožňují snadný převoz a instalace je také rychlá. Dají se používat i přímo na cestách, kdy si potřebujeme na chvíli odpočinout mimo auto. Snadno ji rozložíme a chlupáč se pak může nacházet i na místě, které by pro něj mohlo být jinak nebezpečné. Když jsme někde u cesty a nebo na jiném rušném místě.


Při venkovním pobytu mu zajistí bezpečí

Hodně se používá při cestování, když jedeme někam na výlet a dáváme si pauzy. Jednoduše vyndáme pejskovi z kufru ohrádku a budeme vědět, že je v bezpečí. Kolikrát i velmi dobře poslouží, když jsme někde u vody a všude je plno lidí. Namísto toho, aby nám chlupáč všude pobíhal, tak je pěkně ve své ubikaci a je klid.


Kovová ohrádka pro psa do auta – nejlepší ohrádka pro psy (zábrana pro psa do auta)

Pokud potřebujeme vyloženě ohrádky do auta na bezpečný převoz pejska, tak jsou nejlepší ty kovové. Pár dnů zpátky jsme psali článek ohledně klecí pro pejsky, které jsou vyloženě pro cestování se psem autem. Nejsou to ani tak ohrádky, jako vyloženě klícky vyrobené konkrétně do auta pro přepravu psa. Určitě doporučujeme všem tento článek přečíst, jsou tam detailní informace a důležité parametry o těchto věcech. Zábrany ani tak moc nepomůžou, lepší je to opravdu řešit uzavřenou ubikací, aby byl pejsek v bezpečí po celou dobu jízdy.

Kovová ohrádka pro psy bazar a bazoš dřevěná – kvalitní ohrádka pro psy prodám

Když už se dnes bavíme o zboží ohrádka pro psa, tak by jsme si měli říct i o praktikách prodejců na inzertních portálech. Není dobré si tam kupovat vůbec žádné použité zboží, i kdyby jsme tím ušetřili pár korun navíc oproti úplně novému zboží z obchodu. Nikdy nemůžeme dopředu vědět, zda je použité zboží ve 100% funkčním stavu. To je totiž velmi důležité. Pokud nepůjdou například dvířka zavírat a otevírat, tak nám potom bude toto zboží k čemu? Nevíme ani, co všechno se v tom zařízení převáželo. Co když si navíc dotáhneme i něco přenosného na svého pejska? Nejlepší je koupit si úplně nový produkt, který nám vydrží mnoho let.

Prodám ohrádka pro psa bazar a bazoš – ohrádky pro psy bazar

Toto naše doporučení neplatí vyloženě jen pro ty kovové ohrádky do auta, ale i pro všechny ostatní. Větší pozor je pak nutné dávat u venkovních oplocení, kde se mohli chovat dokonce i různí ptáci a nebo další zvířata, u kterých by nás to ani nenapadlo. Dnes se dá už totiž spousta věcí použít téměř na všechno. I když je u zboží napsáno vyloženě pro psy, tak to neznamená, že majitelé to nebudou na farmě používat pro všechno živé. Bohužel tomu tak je a nikdy si nemůžeme být jisti, co všechno ohrádku olizovalo a k čemu si pak náš domácí mazlíček může přijít. Proto je vždy lepší zakoupit zboží nové.


Když potřebujeme seznámit více chlupáčů

Čas od času se i stává, že jsme někde odjetí pryč a nebo na návštěvě a ti mají také svého pejska. Problém je ale občas v tom, že se tito chlupáči vůbec nemusí. A jakmile je necháme někde bez dozoru, tak by to nemuselo skončit dobře. Pro tyto účely se jen rozloží ohrádka a jednoho z pejsků tam umístíme, než odjedeme zpátky domů.


Látková ohrádka pro psa – ohrádka pro štěňátka (ohrádky pro štěňata)

Pro naše nejmenší mazlíčky je mnohem vhodnější ohrádka látková, než ta kovová. Důvod této volby je jednoduchý. Naši malý a hlavně zvědavý chlupáči mají v oblibě všechno zkoumat a objevovat. V látkové ohrádce si můžou dělat cokoliv a nemůže se jim nic stát. Klidně ať si i kousnou, vše je v pořádku. A pokud se bavíme o venkovních prostorách, tak aspoň víme, že na ně nebude foukat studený vítr. Tento druh ubikace jim zajistí i trochu toho tepla a hlavně obranu před větrem. Běžná kovová konstrukce tyto výhody bohužel nenabízí.

Skládací dřevěná i plastová ohrádka pro štěňata 8-hranná do bytu levně

U bytových doplňků ohrádka pro psa máme také různé zajímavé možnosti využití. Dobré jsou ty 8-hranné, které jsou vyrobené v dobrém smyslu konceptu. Nezáleží pak ani moc na tom, zda je komplet dřevěný a nebo plastový, kvalitní jsou oba. Plastový pak vychází jen o něco lépe kvůli tomu, že je lehčí a tím pádem je i přenosnější na rozdíl od toho dřevěného. Jestli se nám celek i zašpiní, tak je jeho údržba velmi snadná. Postačí jen teplá voda a za pár minut je vše opět jako nové.

Látková ohrádka pro psy do bytu – ohrádka z nylonu pro psy (psí ohrádka do bytu)

Když se ale opět vrátíme k tomu konceptu z látkového materiálu, tak ten se bude vyjímat jako nejlepší možná varianta. Pro účely bytového doplňku je to ideální možnost. Na rozdíl od dřevěné a nebo plastové ohrádky má konkrétně ta z nylonu a látky výhodu v tom, že ji můžeme vecpat i do menšího prostotu, kdy se dá materiál trochu vmáčknout. Materiálové složení ocení i naši chlupáči, kteří si tak můžou uvnitř hrát a skotačit. Měkký materiál je na rozdíl od toho pevného nebude v ničem omezovat a nemůže tak ani dojít k žádným úrazům.


Klidný prostor pro fenku s malými chlupáči

Uzavřený a v podstatě i soukromý prostor je dobře využitelný pro fenku s malými pejsky, když je v okolí více dospělých psů. Fenka má přece jenom všechny své malé pejsky pohromadě a nikdo z ostatních psů ji tak nebude otravovat.


Přenosná ohrádka pro psa 80×80 – zábrana pro psi (ohrádka pro psi)

Značnou výhodu má i ohrádka pro psa přenosná, kterou si můžeme umístit různě podle potřeby po celém bytě. V podstatě ji můžeme mít kdekoliv, kde se zrovna nacházíme a mít tak svého chlupáče pod pečlivým dohledem. Když potom potřebujeme opustit byt a jít si něco vyřídit, tak můžeme zase pejska přemístit někam i s přihrádkou na klidnější místo. To samé platí i s venkovním použitím, když jsme uprostřed léta. Podle svítícího sluníčka můžeme přemístit vždy někam do stínu, aby nebyl pejsek na přímém slunci.

Kovová venkovní mřížová zábrana pro psy do auta a nebo na zahradu

Jestli máme velkou zahradu a nebo pozemek u domu, který vyžaduje střežení našeho pejska, tak se dá použít zábrana z mříže. Je to jakási částečná náhrada například za kotec a nebo bouda na psa, ale ne až tak úplná. Mluvíme tady o dočasném řešení, které zabrání pejskovi v pohybu na zakázaná místa. Díky zábraně bude obývat jen určitý prostor, kde mu to bude povoleno. Může to být například u vchodových dveří, kde má chlupáč kompletní výhled na celou zahradu. Zároveň mu to ale zabrání ve volném pohybu a nebo v útěku.

Zábrana pro psy bez vrtání – mřížová zábrana do dveří pro psa (zábrana pro psa na schody)

Pokud si nepřejeme, aby náš pejsek vycházel ven z domu, tak mu pořídíme mřížovou zábranu do dveří. Je to taková alternativa pro ohrádka pro psa. Dveře jsou přitom otevřené a pejsek je na čerstvém vzduchu, kdy může pozorovat i veškeré dění před domem. Tento druh zábran je řešený bez jakéhokoliv vrtání do dveří a nebo přilehlé zdi. Kompletní provedení je řešeno velice praktickým systémem snadného uchycení. Nepotřebujeme používat ani žádné šrouby a nebo vruty. Vše je snadno nastavitelné jen pomocí upínacího zařízení. Celá konstrukce je i snadno demontovatelná a dá se jí i procházet.


Skvělá pomůcka při rekonstrukcích

Při rekonstrukci bytu a nebo domu si budeme tento doplněk pro pejsky hodně vychvalovat. Při veškerém tom spěchu a přenášení různých věcí z jednoho místa na druhé by náš chlupáč jenom všude překážel a motal se pod nohama. Ve své ohrádce nikomu nepřekáží a navíc může všechno z dostatečné vzdálenosti sledovat.


Ohrádka pro velkého psa – zábrana na schody pro psy (ohrádka na psa)

Nemusí se jednat vyloženě jen o zábranu do dveří. Tato pomůcka lze solidně využít i na schody. Když máme dům a schodiště je řešeno takovým způsobem, že je napojené na další velkou místnost. Stačí umístit zábranu již na ty schody a psovi tak nebude umožněn přístup na další patro. Může mít sice výhled, co se tam děje, ale pohyb mu na toto místo nebude umožněn. Je to velice chytré řešení, jak snadno a rychle takovou situaci vyřešit. Navíc je celý komplet snadno demontovatelný, kdy nemusíme nikde nic vrtat. Vše je řešeno pomocí chytrého upínacího systému.

Ferplast ohrádka pro psa dog training – ohrádka pro malé psy

Pro naše nejmenší chlupáče může jít o jistou výcvikovou pomůcku, díky které se učí novým věcem. Jde převážně o vymezení plochy, která je pro ně určená. Ohrádka pro psa má dobře uchopitelné rukojeti ergonomického tvaru, kdy můžeme celý komplet snadno přenášet na různá místa. V podstatě lze říct, že se jedná o vzdělávací plot, kde můžeme učit malé psy prvním povelům. Celá konstrukce je snadno přenosná, kdy ji sebou můžeme brát i na dovolenou, návštěvu chalupy a nebo přátel.

Levná kovová ohrádka pro štěňata 8-hranná (60 cm, 80 cm, 100 cm)

Každá 8-dílná ohrádka pro psa se dá považovat za užitečné vybavení pro chov a výcvik našich domácích mazlíčků. Zejména u malých štěňátek je to poskytnutí bezpečného prostoru pro jejich hry a od majitele není pak vyžadována neustálá pozornost. Plotové díly do sebe snadno zapadají a proto je sebou můžeme brát i někam na výlet. Doma celou konstrukci snadno rozebereme, naložíme do auta a na cílovém místě zase rychle složíme. Díky tyčkovým závlačkám to hravě zvládnou i naše děti. Spojovací tyče lze zapíchnout i do země a ohrádka pak bude nepohyblivá.


Když se návštěva bojí našeho mazlíčka

Někteří lidé nejsou na psy vůbec zvyklí a raději se od nich drží dále. A pak při některých návštěvách na ně můžou psi vrčet a být nepříjemní. Aby jsme předešli možnému nedorozumění, tak můžeme psa umístit do jeho ubikace a vše bude v pořádku.


Nejlepší ohrádka pro štěně do bytu – ohrádka na štěňata levně

Nedá se jednoduše říct, která ohrádka pro psa je ze všech nejlepší, když má každá jiné parametry a dokonce i malinko jiný účel použití. To samé platí o zvolených materiálech. Když budeme potřebovat dát ohrádku zamezující vstupu ze dveří, tak nám ta látková moc nepomůže a použijeme raději dřevěnou a nebo plastovou. Ta látková je samozřejmě skvělá, jen se prostě zrovna k tomuto účelu příliš moc nehodí. A nakonec tu máme ještě ke zvážení i různé zábrany, které jsou navrženy pomocí systému různých úchytů, kdy nemusíme do ničeho nic vrtat. Nejlepší je vybrat si produkt konkrétně pro naše využití.

Zábrana do dveří pro psy bez vrtání – ohrádka pro velké psy

Hodí se například i při častých oslavách a nebo různých příležitostech, kde chodí lidé lépe oblečení. Také může dobře posloužit, když máme v domě řemeslníky a není potřeba, aby se jim pejsek motal pod nohama. Celý systém umístění do dveří je pojatý jednoduchým systémem, kdy nemusíme nic složitě předvrtávat a narušovat konstrukci dveří. Celou ohrádku si jednoduše jen pomocí páček zajistíme do okrajů dveří a pejsek bude mít zamezený přístup do další části domu. Je to jednoduché a hodně užitečné.

Nylonová ohrádka pro psa do dveří – nylonová ohrádka pro psy savic (ohrádka z nylonu pro psa)

Ohrádky z nylonu jsou víceúčelové, kdy je můžeme využít i pro další zvířátka jako například kočky, králíci, morčata a další. Dá se snadno použít doma i venku, ale také na zahradě a parku. Materiál z nylonu je vysoce kvalitní a odolný. Když budeme mít venku králíky a nebo morčata, tak se dá odejmout dno a můžou vesele okusovat čerstvou trávu. K dispozici jsou okna z tkaniny, které dobře větrají a zároveň je přes ně skvěle vidět. Celý koncept má i horní síť, která chrání před sluníčkem.


Využití při úklidu

Buďto může mít pejsek strach z vysavače a zbytečně běhá po celé místnosti. A nebo potřebujeme kompletně umýt podlahu, ale pejsek je zásadně proti, kdy se snaží se smetákem a hadrem přetahovat. Jeho ohrádka pro psa je tak správnou volbou, než podlaha uschne.


Kvalitní ohrádka pro psa recenze

Dnešní trh je už přesycený velkým množstvím zboží a některé výrobky jsou bohužel méně kvalitní. O to větší pozor si pak zákazník musí dávat při výběru nového doplňku pro svého pejska. Nejlepší možný způsob je srovnávat několik lepších produktů a z těch si pak vybrat ten, který nejvíce splňuje naše kritéria. My samozřejmě chápeme, že na takové hloubkové srovnávání nemá pracující člověk čas a proto jsme vytvořili horní tabulku, kde jsou umístěné jen ty nejlépe hodnocené produkty vyzkoušené samotnými majiteli psů.


Nejlepší ohrádka pro psa cena – jak získat lepší cenovou nabídku?

Ještě než začneme přemýšlet o cenách, tak je dobré si uvědomit, že se jedná o ideální pomůcku pro našeho malého chlupáče. Ulehčí nám to spoustu starostí a možných problémů. Ohrádky i zábrany jsou vyrobené takovým způsobem, aby dokázaly udržet našeho pejska v bezpečném prostoru a aby pes nemohl v domě nic provést až do našeho návratu domů. V horní tabulce hodnoceného zboží si lze v každém odkazu setřídit ceny u konkrétního výrobku od těch nejlevnějších.

Ke kompletnímu shrnutí celého článku by jsme vám zde chtěli ještě připomenout horní žebříček lepších ohrádek pro psy podle recenzí od různých pejskařů. Ty jsme vybírali analýzou mnoha recenzí, kdy se k nim vyjádřilo velké množství majitelů psů a napsali k nim své poznatky z užívání. Z veškerých těchto informací jsme pak mohli sestavit tabulku ohrádky pro pejsky s nejlepšími ohlasy od majitelů čtyřnohých mazlíčků.


Jak vybrat ohrádku pro psa?

Všechny ohrádky pro psy jsou něčím specifické a trochu odlišné od těch druhých. Nejprve je potřeba si ujasnit, co konkrétně budeme od této pomůcky vyžadovat a následně se půjdeme podívat na nabídku. Probereme se nejlepšími hodnocenými produkty a pak si vybereme přesně ten nejužitečnější pro nás. Aby byla ohrádka pro psa vyhovující, tak je potřeba popřemýšlet i o přesném umístění. Nová ohrádka pro psa nám dokáže ušetřit mnoho starostí, které by mohl pejsek při troše naší nepozornosti způsobit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.