Menu Zavřeno

Obleček pro psa

Zimní obleček pro psa recenze nejlepší testy kvalitní luxusní po operaci pooperační nepromokavé softshell levní vtipné vánoční ceny cena pletené háčkované

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Dávno už neplatí tvrzení, že obleček pro psa má pouze funkci módního doplňku pro účely výstavy. Jakmile s námi žije pejsek ve společné domácnosti, tak je potom citlivější na měnící se teplotu. A stejně jako se oblékáme do horšího počasí my lidé, tak i pes může vlastnit speciální psí oblečky pro psy. Tím je například zimní bunda pro psa nebo svetr pro psa a další výrobky. Pokud se o našeho domácího mazlíčka v tomto směru nestaráme, tak u něj v zimě riskujeme podchlazení. Zejména v pokročilejším věku pejska bychom na to měli dávat větší pozor. Pohodlný obleček pro psa ho může od mrznoucích teplot ochránit a v dnešním článku si o tom řekneme všechny důležité informace.

Obleček pro psa: Žebříček nejlepších oblečků pro psy podle zákaznických recenzí a ze zkušeností chovatelů psů (obsahují parametry, popis, testy a recenze)

Do tohoto žebříčku jsme vybrali nejlepší oblečky pro psy a pár dalších užitečných pomůcek. Jakmile se rozhodneme pro pejska zakoupit obleček s konkrétním využitím, tak je nejlepší hledat recenze a další poznatky jiných pejskařů, kteří již mají s těmito psími doplňky zkušenosti. A právě tímto systémem je sestavená i naše tabulka. Vybrali jsme nejlepší zboží v poměru cena – kvalita, se kterým mají majitelé pejsků pozitivní zkušenosti. Procházeli jsme mnoho portálů s recenzemi, diskuzní fóra i poradny a další psí skupiny, kde se všechny tyto věci probírají. Výsledkem je tento žebříček kvalitních oblečků pro pejsky. Pod každým odkazem jsou na výběr různé velikosti, barvy a podobné varianty. Následně si lze seřadit i nejlepší ceny na eshopech.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Funkční oblečky pro psy - více zbožíFunkční oblečky pro psy obleček recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Zimní obleček pro psa - více zbožíZimní obleček pro psa recenze testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Reflexní obleček pro psa - více zbožíReflexní obleček pro psa zkušenosti zákazníků a recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kombinéza pro psa - více zbožíLevný obleček pro psa kombinéza recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Chladící vesta pro psa - více zbožíZáchranný obleček pro psa Chladící vesta recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Mikina pro psa - více zbožíVánoční obleček pro psa mkina*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Svetr pro psa - více zbožíTeplý svetr obleček pro psa nepromokavý pletený*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Bunda pro psa - více zbožíBunda obleček pro psa nepromokavý recenze parametry*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ochranný límec pro psa - více zbožíVelký levný obleček pro psa ochranný límec*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široký výběr oblečků více zbožíKvalitní obleček pro psa slevy nízké ceny akce*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Zimní oblečky pro psy na zimu levně – kvalitní oblečky pro psy (nejlepší zimní obleček pro psa recenze)

Náš aktivní pes přece nebude sedět doma, když je venku škaredé počasí. Kolikrát prší a nebo je už prostě tak velká zima, že si říkáme, že s ním půjdeme ven jen na malou chvíli, aby se nenachladil. Pejsek zvyklý na delší vycházky s tím asi moc souhlasit nebude. K ideálnímu vyřešení situace jsou tu zimní oblečky pro psy na zimu. Kvalitní zimní obleček pro psa ho zahřeje, poskytne mu i nepromokavou vrstvu a další užitečné funkce. Můžeme být pak se psem mnohem delší dobu venku a vědět, že je chlupáč chráněný proti špatnému počasí. A to i když je zvyklý na domovní teplo a venku jsou tuhé mrazy. Dnešní článek na téma zimní obleček pro psa recenze nám ukáže i různé varianty oblečků.

  • oblečky pro chrty
  • psí oblečky pro jorkšíry
  • obleček pro buldočka
  • malá bunda pro psa
  • psí oblečky pro jezevčíky
  • oblečky pro čivavy
  • velká bunda pro psa
  • psí oblečky pro štěňata

Kvalitní zimní obleček pro psa po operaci – luxusní psí oblečky na zimu (jak vybrat zimní obleček pro psa recenze)

Zateplené oblečky na zimu jsou pak ještě potřeba v případě, že máme pejska po operaci a nebo po nějakém zákroku. Pro chlupáče je důležité, aby se po operaci vrátil co nejrychleji do běžného aktivního života. Jenže pokud je to v zimě, tak je to o něco složitější. Přece jen tuhé mrazy nejsou nic příjemného. A to poslední, co by nám ještě chybělo, by bylo pejskovo prochladnutí. To se nesmí vůbec stát. Proto tu máme dnešní článek zimní obleček pro pejska recenze. Zimní obleček pro pejska pomáhá dokonale izolovat od mrznoucí teploty. Cílem je, aby byl co nejvíce v teple. Při venkovní procházce to pro něj bude luxus. A jestli ještě nemá pejsek takový ten svůj rychlý postřeh a rychlé vnímání, tak mu můžeme koupit luxusní reflexní obleček, aby byl dobře viditelný pro všechny ostatní.

Pooperační obleček pro psa – psí oblečky pro velká plemena (psí zimní oblečky a nejlepší obleček pro psa na zimu recenze)

Oblečky pooperační mají pejska zejména zahřát, ale je dobré, když ho ochrání i před deštěm a nebo sněhem. Jelikož nebude pejsek stále ještě 100% fit, tak bychom se o něj měli postarat co nejlépe. Do nepříznivého počasí ho tedy dobře oblečeme, aby nemohl prochladnout. Přece jen potřebujeme, aby se po operaci co nejdříve zotavil. Kvalitně zateplené oblečky lze vybírat i z horní tabulky, kde si po prokliknutí můžeme přečíst i zajímavé recenze od zákazníků. Nový obleček pro pejska na zimu může mít i reflexní prvky, aby byl pes lépe vidět.

Nejvíce kvalitní obleček pro psa na zimu zkušenosti a nejlevnější obleček pro psa na zimu výprodej

I když je pro nás cena zboží obleček pro pejska na zimu důležitá, tak bychom se měli stejně i tak zaměřit na kvalitu. Budeme přece chtít, aby se náš pejsek cítil i v té největší zimě pohodlně a v teple. Nový obleček pro pejska na zimu by tak měl být dobře ušitý a z kvalitnějších materiálů. Investice se nám vyplatí, protože kvalitní obleček pro pejska na zimu vydrží pejskovi mnoho let. Zkušenosti pejskařů říkají, že se musí cítit pejsek i pohodlně. V letních měsících můžeme natrefit i na zajímavé výprodeje.

Levný obleček pro psa na zimu diskuze a elegantní obleček pro psa na zimu levně

V poslední době se stává čím dál tím více oblíbenější moderní obleček pro pejska na zimu, který vypadá elegantně a velmi luxusně. Jsou to určité módní doplňky, kdy nám dohromady s pejskem ladí stejné a nebo podobné oblečení. Kolikrát to můžeme vidět u sportovně založených rodin, že jsou všichni a to dokonce i s pejskem barevně sladění. Rodina má sportovní oblečení a pejsek svou zimní kombinézu ve stejné barvě. Zajímavostí je, že toto zboží obleček pro pejska na zimu seženeme i docela levně.


Jak na to chlupáče naučit?

U nového zboží obleček pro pejska začínáme hlavně pomalu, pokud to pes ještě nikdy na sobě neměl. Bereme to formou hry, kdy mu to dáme na záda a jen si s ním hrajeme. Na chvíli mu to oblečeme a pak zase sundáme. Těmito pomalými krůčky to pak začne brát pejsek jako automatický doplněk při každá vycházce.


Luxusní obleček pro psa na zimu recenze – nejlepší psí oblečky recenze (zimní kombinéza pro psa i bunda)

Zimní obleček a nebo vyloženě zimní kombinéza pro psa nemusí být jen úplně takový ten běžný obleček. Dají se pořídit i lepší kousky, kdy mají například reflexní prvky a další věci. Ty jsou velmi užitečné, pokud je už venku horší viditelnost. Obleček i zimní kombinéza pro pejska vydrží pejskovi mnoho let, tak proč mu potom nepořídit už něco lepšího. Nemusí to být vyloženě něco luxusního s ozdobným kamením a podobné nepotřebné věci. Zejména jsou potřebné funkční doplňky, které nám toho mnoho usnadní. Jsou to například ty zmíněné reflexní prvky, lepší zapínání, kombinované oblečky a další věci. Nejlepší oblečky podle recenzí pejskařů jsou právě v horní tabulce. Psí oblečky recenze nám pomůžou, které produkty jsou ty lepší a kvalitnější. Hodí se i kvalitní zimní kombinéza pro pejska, která je pro pejska víceúčelová.

 • obleček pro malého psa
 • zimní kombinéza pro psa střih
 • obleček pro středního psa
 • kvalitní bunda pro psa
 • šusťáková kombinéza pro psa
 • obleček pro velkého psa
 • psí oblečky recenze
 • reflexní bunda pro psa
 • zateplená kombinéza pro psa
 • obleček pro čivavu
 • kombinéza pro velkého pejska
 • oblečky pro jorkšíry

Nejlepší kombinéza pro psa recenze a kvalitní kombinéza pro psa diskuze (levná kombinéza pro psa zkušenosti)

Funkční kombinéza pro pejska má mnoho výhod, kdy pejskovi slouží převážně do chladnějšího počasí. Nová kombinéza pro pejska musí zaručit takové podmínky, aby nám chlupáč venku neprochladl a kombinéza ho ochrání i při dešti. Není totiž vůbec nic příjemného, když máme doma nachlazeného pejska. Podle zkušeností pejskařů z diskuzí jsou nejlepší kombinézy právě ty víceúčelové. Jakmile venku, sněží, prší, fouká vítr a je prostě hnusně, tak se jen vytáhne kombinéza pro pejska a pejsek bude venku v suchu i teple.

Elegantní kombinéza pro psa levně a luxusní kombinéza pro psa zateplená kombinéza pro psa střih termo oblečku

V poslední době můžeme vidět na mnoha eshopech luxusněji vypadající kombinézy, kdy se výrobci snaží pokrýt velkou poptávku po tomto zboží. Hodně majitelů psů vyžaduje, aby i jejich pes vypadal dobře a měl pěkný obleček. Nikdo nechce, aby jejich psí mazlíček chodil po venku ve škaredém a nevkusném materiálu. Elegantní kombinéza pro pejska může být barevně sladěná i s naším oblečením při různých sportovních aktivitách. Nabízejí se nám i zajímavé střihy, které vypadají designově velmi pěkně.

Kvalitní zimní kombinéza pro psa levně a nejlepší zimní kombinéza pro psa recenze (levná zimní kombinéza pro psa diskuze)

Když se podíváme na množství všeho toho zboží zimní kombinéza pro psa, tak máme na výběr mnoho možností a zajímavých variant. Nejde jen o to, že si můžeme vybírat z různých parametrů, ale nabízejí se nám i příjemné ceny. A není pak ani vůbec špatné, když si najdeme vhodnou zimní psí kombinézu a přečteme si k ní ještě i hodnocení a recenze chovatelů psů, kteří ji už používají.

Pletená čepice pro psa zimní – nejlepší čepice pro psa zkušenosti a kvalitní čepice pro psa recenze

V zimě při nepříznivých venkovních podmínkách může docházet až k velmi nepříjemným mrznoucím teplotám a může se hodit i čepice pro pejska. Kvalitní čepice pro pejska je určena zejména pro pejsky, kteří hůř snáší nízké teploty. Čepice pro pejska může být pletená a nebo vyrobená z jiných materiálů, které pejska zahřejí. Rovněž je to ideální i pro psy, kteří mají velké a citlivější uši. Jednoduše jim nasadíme čepici, aby byly jejich uši chráněné proti větru a můžeme jít na vycházku, i když to venku moc příjemně nevypadá.

Kšiltovka čepice pro psa akce – zimní čepice pro psa levně a levná čepice pro psa diskuze

Čepice pro pejska může být vybavena i kšiltem, aby pejskovi nesněžilo nebo nepršelo do očí. V zimním období je kolikrát velmi špatné počasí, ale pejsek na vycházku prostě jít potřebuje. Takže je nejlepší, když celého pejska pěkně vybavíme od oblečku až po zboží čepice pro pejska. Jakmile bude pejsek kompletně zateplený, tak i vycházka bude pro něj mnohem více příjemnější. V zimním období si můžeme všimnout, že už chodí hodně psů oblečených v zajímavých kombinézách proti zimě – teplé oblečení pro psy. Je to důležitá prevence proti nachlazení pejska.

Kvalitní Rukka pro psy diskuze a zkušenosti a nejlepší Rukka pro psy recenze (elegantní oblečky pro psy jorkšíry)

Značka Rukka pro psy nabízí zajímavé a hlavně teplé oblečky pro pejsky do zimního počasí. Jakmile venku prší, sněží, fouká vítr a jsou mrznoucí teploty, tak by měl mít každý pejsek zimní obleček, který mu pomůže tyto chladné venkovní podmínky vydržet. Rukka pro psy má mnoho zajímavých oblečků a můžeme si tak vybírat podle několika parametrů. Psí značka rukka pro psy nabízí i zajímavé barevné provedení.

Jak vybrat Rukka pro psy zkušenosti a levný Rukka pro psy obleček (nejlevnější Rukka pro psy obleček)

Jedná se o poměrně častou značku, kterou lze vidět na mnoha eshopech. K dispozici máme mnoho výrobků, které jsou pro pejska vhodné do počasí zimního i deštivého. Je jenom na nás, co konkrétně pro pejska potřebujeme a následně si můžeme vybrat z bohaté nabídky různých oblečků. Zajímavá je pak samozřejmě i cena zboží Rukka pro psy. Pokud chceme, aby byl pejsek spokojený, tak si z tohoto zboží bez problémů vybereme.

Nepromokavé oblečky pro psy Hurtta – oblíbené oblečky pro psy softshell (profesionální psí oblečky pro jorkšíry – psí oblečky recenze)

Velmi oblíbené jsou i nepromokavé oblečky, které mají tuto funkci jako takový bonus. Jakmile je venku takové to typické podzimní počasí, kdy neustále prší, fouká vítr a je zima, tak přesně tento druh oblečení je pro pejska vyhovující. Velice dobře se hodí softshell, který je vyrobený z několika vrstev a v tuhé zimě dokáže pejskovi udržet optimální teplotu na každé vycházce. Softshell je materiál se skvělými vlastnostmi. Jednak má výborné tepelné vlastnosti, ale zároveň dokáže perfektně větrat a je elastický, takže se psovi dokáže snadno přizpůsobit a snadno se udržuje. Hurtta psí oblečky recenze jsou i na různých diskuzních fórech velmi oblíbené.

Softshellový obleček pro psa vyberte skladem – levné oblečky pro psy na zimu diskuze (srandovní oblečky pro psy na zimu recenze)

Softshell pejska spolehlivě ochrání před větrem, deštěm a samozřejmě i chladem. Střih je vždy navržen takovým způsobem, aby byly důležité psí partie chráněné. Díky elastickému materiálu to pejska nijak neomezuje v pohybu a na tento druh oblečení si chlupáč rychle zvykne. Je také velmi lehký, kdy s ním nebudou mít potíže ani menší pejskové. Tyto psí pomůcky jsou levné a proto si jich můžeme zakoupit i více. Kvalitnější oblečky pro psy na zimu můžeme používat i do větších mrazů, kdy se bude pes cítit v teple.


Vybíráme i podle ročního období – nepromokavá zimní kombinéza pro psa zkušenosti

Pejsek může mít oblečků i více a to podle počasí, jaké venku momentálně panuje. Vyloženě zimní obleček je do mrznoucích teplot, ale zase pro podzimní a nebo jarní nošení se už moc hodit nemusí. Tam už jsou pak vhodnější nepromokavé výrobky a nebo pak ty kombinované. Kdy například zimní kombinéza pro psa má odepínací zateplenou vrstvu. Vždy je dobré popřemýšlet nad vícero možnostmi. I když venku prší, je zima, fouká vítr, tak pes musí být hlavně celkově vitální a k tomu mu pomůžou prospívající bakterie probiotika pro psy v rámci jejich zdraví. Probiotika mají velmi pozitivní vliv na pejska, aby se cítil a vypadal zdravě. Správné probiotické bakterie mu napomáhají s imunitou a trávícím systémem.

Nejlepší oblečky pro malé psy recenze – psí oblečky pro jezevčíky a psí oblečky pro čivavy

Ideální oblečky pro malé psy jsou takové, které mají již pejskaři vyzkoušené se svými psy. Můžeme pak čerpat z jejich recenzí i hodnocení. To jsou nejlepší informace, jaké můžeme před nákupem získat. Tohle samozřejmě zabere mnoho času prozkoumáváním diskuzních fór, psích skupin a velkých portálů. My jsme to trochu usnadnili a ty nejvíce oblíbené oblečky pro malé psy jsme zobrazili v horní tabulce, kde si lze vybírat z mnoha variant.

Jak změřit psa na obleček?

Není na tom nic složitého a většinou jsou i na každém eshopu ještě tabulky, jak to máme změřit přesně. Návod na měření pejska je však jednoduchý. Nejprve potřebujeme znát délku zad u pejska. Ta začíná v místě, kde krk přechází v záda a končí až u samotného ocasu. Následně mu ještě změříme i obvod hrudníku v nejširším místě a jdeme se podívat po ideálních velikostech oblečků pro našeho chlupáče.

Jak naučit psa nosit obleček?

Ze začátku to u některých chlupáčů nebude jednoduché. Pejsek totiž nebude rozumět tomu, že by něco takového měl nosit. Až po pár vycházkách zjistí, že ho obleček dokáže zahřát, ochrání proti větru i dešti. Jakmile mu to oblečeme a pejsek nesouhlasí, tak se ho snažíme zabavit jeho oblíbenou hračkou a po chvilce mu obleček sundáme. Tímto způsobem prodlužujeme intervaly až to bude brát pejsek jako samozřejmost.


Oblečky pro psy levné – nejoblíbenější obleček pro psa s nohavicemi (levný zimní obleček pro psa)

Všeobecně se dá říct, že oblečky pro naše chlupáče jsou levné a na mnoha eshopech se dají sehnat velmi levně i kvalitnější kousky. Když si pak uvědomíme jejich výhody, tak je to určitě skvělá pomůcka a neměla by chybět ve výbavě u pejska. Zejména v podzimním a zimním období se vyplatí pořídit. Tento druh pomůcky vydrží pejskovi mnoho let, takže nemusíme kupovat každou sezónu nové. Krom funkčních oblečků se pak prodávají i ty vtipné. Jakmile s něčím takovým pejsek běhá po venku, tak lze vždy zažít spousty komických situací a sousedi kolikrát nevěří svým očím. Ale můžou být i ve formě elegantní, například ty s nohavicemi.

Luxusní oblečky pro psy na míru – vtipné oblečky pro psy francouzský buldoček (kvalitní oblečky pro malé psy zkušenosti)

Jestli vlastníme plemeno francouzského buldočka, tak jsme již určitě viděli velmi vtipné oblečky ve stylu červené karkulky a nebo dalších zajímavých pohádkových postav. Ono je to vždy velmi milé a hlavně pak vtipné, když se nám pejsek promenáduje v něčem takovém doma po bytě a nebo venku. Patří to k určitému typu luxusních oblečků. Běžné oblečky se dají v podstatě objednat i na míru, ale na eshopech je vždy velké množství různých velikostí zboží obleček pro psa. K tomu jsou i podrobné tabulky, kde si z naměřených rozměrů našeho pejska vybereme konečnou velikost oblečku.

Vánoční obleček pro psa pěkná barva – plemena střih na obleček pro psa (oblečky pro psa na zimu recenze)

Na našem trhu jsou i specializované eshopy, které nabízejí vyloženě vtipné oblečky pro pejsky na zimu. Jednak jsou to postavy z nejznámějších filmů a pak také oblíbené postavy známé mnoho let z různých rolí a příběhů. Vánoční čas je jeden z hlavních témat, kdy se tyto psí pomůcky prodávají nejvíce. A vánoční obleček pro pejska je trendem číslo jedna. Na internetu lze najít i mnoho střihů na naše domácí mazlíčky, kdy jim můžeme ušít téměř cokoliv. Není to ale jednoduché, je potřeba zkušené ruce. A také se může stát, že při sečtení všech nákladů nás vyjde levněji zakoupené zboží. Srandovní oblečky pro pejska na zimu si v tomto období můžeme všímat i na vycházkách, kdy jsou psi takto oblečeni.


Výběr podle materiálu – nepromokavý obleček pro psa (levné zimní oblečky pro malé psy zkušenosti)

Rovněž i nabízené materiály se skládají ze široké nabídky. Jednak jsou to hlavně materiály funkční, kombinované, přes bavlnu, nepromokavé materiály, softshell a mnoho dalších. Vybere si určitě každý podle své náročnosti a konkrétní potřeby. Výrobců je již mnoho a proto je i nabídka oblečků velmi bohatá. Pejskovi můžeme vybrat takový obleček pro psy, který bude přesně pro něj. U menších plemen jsou lepší zimní oblečky pro malé psy, kdy dokážou zahřát i malého pejska.

Svetr pro psa levně – zimní oblek pro psa na zimu (nejlepší zimní oblečky pro psy recenze)

Oblečení pro pejska nemusí plnit jen funkci zateplovací, ale dokáže posloužit i jako módní doplněk. Nový obleček pro pejska tak může splnit obě podmínky. V zimním období je už pejskům venku zima a proto je dobré myslet i na ně a něco teplého jim pořídit. Kvalitní oblečky pro psy a hřejivý svetr pro pejska je tak ideální volbou, kdy se pejsek zahřeje, i když není venku zrovna ideální počasí. Zimní obleček pro pejska můžeme používat i když venku sněží. Pejska prostě zahřeje a to je na tom to nejvíc důležité. O pejska je potřeba se starat celoročně a zejména v zimě bychom to neměli podceňovat, oblek pro pejska je tak vhodný.

Nejlepší svetr pro psa recenze – kvalitní svetr pro psa zkušenosti (svetr pro velkého psa)

Ideální svetr pro psa by měl našeho pejska zahřát i v mrazivém počasí. A pokud venku prší, tak bychom měli pejskovi vybrat takový obleček, který bude zároveň i nepromokavý. Nabídka eshopů je naštěstí velká a vhodný svetr pro psa si můžeme vybírat z mnoha výrobků. Zajímavé možnosti nám nabízejí i recenze a hodnocení zákazníků, kteří si svetr pro psa zakoupili a následně napsali své zkušenosti. To jsou hodnotné informace, které můžeme rovněž využít před samotným nákupem tohoto zboží.

Nejlepší back on track pro psy recenze – back on track mesh pro psy (kvalitní zimní oblečky pro psy zkušenosti)

Nová generace oblečků se nazývá back on track pro psy, kdy se jedná o speciální materiál, který dokáže pomáhat se zahřátím psích svalů. Jakmile má pes na sobě tento obleček back on track pro psy, tak tento materiál mu pomáhá se zahřátím svalových vláken. Ideální je to pro psy, kteří jsou sportovně zaměření a jsou v neustálém pohybu. Hodí se i do chladnějšího počasí, kdy například prší, ale pes jít na vycházku přece jen potřebuje. Někteří majitelé psů je berou i jako zimní oblečky pro psy, kdy je o našeho pejska postaráno.

Kvalitní back on track pro psy zkušenosti a levný back on track pro psy diskuze (vyberte na psa pěkná barva)

Pro sportovně aktivní pejsky je back on track pro psy ideální pomůckou, která jim pomáhá udržovat ideální tepelní podmínky i za špatného počasí. U tohoto výrobku back on track pro psy se nejedná jen o běžné tepelné podmínky jako můžeme pejskovi dopřát i pomocí obyčejné deky. Jedná se hlavně o keramické vlákna, které jsou všité v materiálu. A právě tato vlákna na bázi keramiky dokážou teplo absorbovat, ale i vyzařovat. To pejskovi pomáhá, aby byl více aktivní a zároveň má back on track pro psy i pozitivní účinky na regeneraci.


Svetr pro psa

S příchodem chladnějšího počasí bychom měli být na svého mazlíčka mnohem více opatrnější, aby se nám venku nenachladil. O to víc to platí pro psy, kteří s námi žijí v přetopených bytech. Jakmile je pejsek celý den pěkně v teple a pak jde ven do chladného počasí a ještě k tomu i prší, tak si koleduje o prochladnutí. Abychom nemuseli běhat po veterinářích, tak je lepší tomu předcházet a pořídit pejskovi svetr pro pejska a nebo jiný obleček.

Luxusní svetr pro psa diskuze barva šedá a elegantní svetr pro psa růžový (svetry pro malé psy)

Někteří majitelé psů vyžadují pro svého chlupáče luxusnější zboží, které je bude reprezentovat. Často mají majitelky menších pejsků barevně sladěné oblečení, jako má jejich pejsek. Je to určitý módní styl, kdy může i svetr pro psa vypadat velmi elegantně. Můžeme si toho všimnout i na různých psích soutěžích, kde musí pes vypadat velmi dobře.

Vánoční svetr pro psa střih nebo manuál a jak uháčkovat svetr pro psa (pletený svetr pro psa návod)

Kolem vánočního období se zvyšují prodeje psích vánočních svetrů. Někteří majitelé psů chtějí mít tento vánoční obleček pro svého pejska, kdy se tak podtrhne vánoční nálada. Takový svetr se dá samozřejmě i uháčkovat, kdy si na to můžeme najít spoustu návodů. Pro úsporu času doporučujeme horní tabulku, kde si lze vybírat ze zajímavých vánočních oblečků.

Kvalitní vánoční svetr pro psa diskuze a nejlepší vánoční svetr pro psa recenze (zimní oblečení pro psy levně)

V období Vánoc je po tomto zboží vánoční svetr pro psa velká poptávka a výrobci jsou si toho moc dobře vědomi. Proto si můžeme vybírat z mnoha možných variant a různých elegantních kombinací. Teplý vánoční svetr pro pejska může chlupáč běžně používat na venkovní vycházku, když mrzne. Krom toho, že pejskovi pomůže neprochladnout, tak je to i příjemná vánoční vzpomínka. Na diskuzních portálech mají tyto zimní pomůcky dobré recenze, kdy pejskovi zpříjemní zimní pobyt venku.

Levný vánoční svetr pro psa zkušenosti – levné oblečení pro psy elegantní i luxusní

Nové oblečení pro psy může být různého charakteru. Pokud je to však do zimního počasí, kdy prší, fouká vítr, sněží a do toho ještě mrzne, tak by mělo oblečení pro psy hlavně chlupáče zahřát. Krom funkce zahřívající může oblečení pro psy plnit i potřebu určité elegance. Přece jenom když chodíme s pejskem do společnosti, tak chceme, aby vypadal roztomile. Lze si tak vybírat z elegantního i luxusního zboží oblečení pro psy moderního designu.

Nejlevnější svetr pro psa a oblíbený levný svetr pro psa popis (jak vybrat svetr pro psa naše doporučení)

Na eshopech máme mnoho zboží svetr pro pejska, které jsou i za velmi zajímavé ceny. Často se jedná i o různé výprodeje, kdy se potřebuje naskladnit nové a moderní zboží. Tyto výrobky pro pejsky nejsou nijak drahé a proto zákazníci nejčastěji nakupují i více svetrů pro svého pejska. Následně je používají i podle barevnosti. Zajímavou verzí jsou reflexní prvky, kdy je pes lépe viditelný ve večerních hodinách.

Jak uplést svetr pro psa návod a jak vyrobit svetr pro psa?

Výroba zboží svetr pro pejska je už spíše pro zkušenější, kteří mají s těmito věcmi určité znalosti. Pokud začínáme, tak si můžeme najít na internetu různé návody, jak vyrobit svetr pro pejska. Pletení je zajímavým koníčkem, ale chce to této činnosti věnovat určitý čas. Jestli máme času málo, tak je lepší si již hotový výrobek zakoupit. Horní žebříček nabízí zajímavé výrobky.

Jak vybrat správný obleček pro psa?

Vycházet můžeme z horní tabulky, kde jsme umístili několik oblíbených oblečků pro naše pejsky. Vybírat si můžeme podle tvaru, barevnosti, ale také podle účelu použití. To může být například do počasí deštivého, kdy zvolíme nepromokavé oblečení. Pak to může být výrobek do chladného počasí, kdy je potřeba pejska zahřát. Nakonec to můžou být i různé kombinace, kde oceníme několik funkčních výhod v jednom oblečku.

Zimní bunda pro psa

Teplá zimní bunda pro pejska je už přímo určená do zimního počasí, kdy jsou venku mrznoucí teploty a zejména menší psi je nesnáší příliš moc dobře. Silný studený vítr není nic příjemného ani pro malého pejska. A proto je v takovém počasí zimní bunda pro pejska na místě.


Top obleček pro psa po kastraci – háčkovaný obleček pro psa do košíku (kabát i oblek pro psa modrý)

Když máme pejska po kastraci, tak se k němu musíme chovat mnohem více ohleduplně. Po kastraci bude mít od veterináře speciální zábal, který mu pomůže přečkat první těžké dny. Když s ním pak následně budeme chodit ven na vycházky, tak je určitě dobré, aby byl pejsek po celou dobu v teple a nemohl se nikde nachladit. Při utahování oblečku také dáváme pozor na to, aby jsme mu to neutáhli až příliš moc. Přece jen je pejsek po takovém zákroku hodně citlivý. Další alternativou může být i háčkovaná varianta, která pejska dokonale omotá a bude jako v bavlnce. Možností je samozřejmě mnoho a na eshopech máme velký výběr zboží.

Kvalitní psí oblečky Hurtta – oblíbené psí oblečky softshell (zimní obleček pro psa hurtta – kvalitní oblek pro psa diskuze)

Není to všechno jen o tom, že jsou oblečky pro psy pouze do zimního počasí. V letním období můžeme pejskovi ulevit i tím, že mu pořídíme chladící obleček pro pejska. Účel je v tom směru, že to chlupáče ochlazuje na zádech a hrudníku. Tím pádem je pro něj vedro snesitelnější. A nejlepší je, když mu tento obleček ještě před nasazením opláchneme studenou vodou. Po nasazení se chlad udržuje po určitou dobu a pejsek příliš se nepřehřívá. Princip je v evaporaci, kdy se jedná o postupné vypařování vody a tím se chlupáč pomáhá ochlazovat – chladící oblek pro psa.

Dále můžeme pejskovi pomoci i tak, že ho ostříháme strojkem na psy. Hlavně to platí u hustě chlupatých psů, kterým sahají chlupy až na zem. Strojek na psa mu pomocí ostříhání uleví od velkého množství chlupů, se kterými se musí v horkých letních dnech všude tahat. Sami pak uvidíme, že je pejsek šťastnější, když je ostříhaný a připadá si mnohem lehčí.

Zimní bunda pro psy hurtta a teplá hurtta bunda pro psy 50cm – levná bunda pro psy zkušenosti

Nabízí se nám různé značky a určitě je z čeho vybírat. Hurtta bunda pro psy patří k těm kvalitnějším, kdy máme navíc i možnost vybírat si z mnoha variant podle námi preferovaných parametrů. Když se podíváme na zkušenosti zákazníků, tak si tuto značku pochvalují a venku si lze všimnout i mnoho pejsků v této zimní bundě.

Nejkvalitnější obleček pro psa střih – návod na psí oblečky střihy na psí oblečky diskuze a střih na psí oblečky zkušenosti

Když by jsme zvažovali, že se pokusíme sami něco vlastními silami vyrobit, tak to samozřejmě možné je. Ale už je to zejména pro lidi, kteří mají s něčím takovým jisté zkušenosti. Ideálně pokud to má někdo jako koníčka a věnuje se tomu delší dobu. Pak už totiž takový člověk ví, co to přesně obnáší a jak časově náročné to je. Krom vyhledání kvalitního střihu z internetu budeme také potřebovat to na něčem sešít. Konkrétně na dobrém šicím stroji, aby to drželo. Jedna věc je mít střihy a kompletní návod a věcí druhou je šikovnost, materiál a správné pomůcky.

Jak vyrobit obleček pro psa na svatbu – střihy pro psí oblečky na míru (ochranný oblek pro psa xl a elegantní psí oblečky cz)

Jakmile zjistíme, co to všechno obnáší, tak si možná i uvědomíme, že bude lepší a hlavně potom rychlejší celý výrobek oblek pro pejska zakoupit na některém z eshopů. Výběr oblek pro pejska je obrovský a v podstatě můžeme mít cokoliv, na co si vzpomeneme. Vánoční výrobky, pak ty svatební oblek pro pejska a dokonce oblečky i přímo na míru. Někteří výrobci k tomu mají zakoupené speciální šicí stroje a vyrábějí jeden výrobek za druhým. Za nějaký ten příplatek pak můžeme mít i něco zcela originálního, co nemá nikdo jiný. A pokud už máme nachystané střihy, tak i ta domluva bude mnohem jednodušší.

Nejlepší střih na psí obleček zdarma a kvalitní střih na psí obleček diskuze (recenze střih na psí obleček zkušenosti)

Někteří majitelé psů disponují doma kvalitními šicími stroji, se kterými mají bohaté zkušenosti. V tom případě si lze pomocí střihu na psí obleček vyrobit pro pejska oblečení podle svého uvážení. Je to spíše však pro určité nadšence tohoto koníčku. Když si totiž vše spočítáme a zahrneme pracovní čas, tak je lepší si raději koupit hotový výrobek někde na eshopu za rozumnou cenu. Možnost střih na psí obleček tu samozřejmě je a někteří lidé toho rádi využívají.

Malá zimní bunda pro psa s kapucí a ochranou zad vašeho pejska – zimní obleček pro čivavu (oblečení pro malé pejsky – levný oblek pro psa výprodej)

Jakmile máme malého pejska, tak bychom mu měli pořídit výrobek zimní bunda pro pejska. Mrznoucí zimní teploty jsou pro menší zvířátka velice nepříjemné a vždy je lepší je venku zateplit. Zejména by měli mít v teple záda, aby na ně nefoukal vítr. Na zimní období jsou například choulostivé čivavy, které snadno promrznou. Proto bychom jim měli dopřát teplé zimní oblečení nebo hřejivý oblek pro pejska.


Výrobky a jejich design – vše moderní vzhled (nejlepší oblek pro psa recenze a luxusní oblek pro psa zkušenosti)

V dnešní moderní době si lze také všimnout, že řada majitelů psů má hodně podobné oblečení, jako jejich čtyřnozí mazlíčci. Zejména pak u žen to může hrát i určitou módní roli, když jsou ve městě se svým pejskem barevně sladěné. I tak by jsme ale měli myslet hlavně na pejska, aby pro něj bylo oblečení pohodlné a funkční. Zejména pak v zimě by měl oblek pro pejska našeho chlupáče zahřát a ochránit ho proti silnému větru proti prochladnutí.

Teplý zimní oblek pro psa s nohavicemi – levný zimní oblek pro psa zkušenosti (nepromokavý zimní oblek pro psa levně)

Nový zimní oblek pro pejska může být v různých tvarech i kombinacích. Pokud jde o vyloženě zimní počasí, kdy je i větší mráz, tak se sejdou i nohavice. Pejsek je mnohem více v teple a můžeme s ním jít i na delší vycházku. Nabídka obleků je široká a lze si vybírat z mnoha variant psích kombinací. Zimní oblek pro pejska volíme takovým způsobem, aby byl vhodný do všech venkovních podmínek. Je to druh doplňku, který pejskovi dlouho vydrží, takže si můžeme klidně i připlatit za lepší výrobek.

Kvalitní zimní oblek pro psa diskuze a nejlepší zimní oblek pro psa recenze (nejlepší bunda pro psy recenze)

Nový zimní oblek pro pejska si nemusíme vybírat zrovna podle značky. Raději se zaměřme na kvalitu a konkrétní výrobek, který má od zákazníků ty nejlepší hodnocení. Jakmile jsou pejskaři s některým výrobkem velmi spokojeni, tak je vysoká pravděpodobnost, že se bude hodit i nám pro stejné účely. Z těchto důvodů jsou oblíbené recenzní portály, kde se dá vybrat kvalitní zboží. Akorát to zabere hodně času a proto jsme vytvořili horní tabulku, kde je přehled lépe hodnocených výrobků. Kvalitní bunda pro psy dokáže chlupáče zahřát, i když jsou venku nepříjemné mrznoucí podmínky.

Zimní bunda pro psa – levná zimní bunda pro psa vás nadchne (zimní obleček pro psa s nohavicemi)

Jedním z nejčastějších oblečků je zimní bunda pro pejska. V zimě je už pro malé pejsky venku zima a pokud začne mrznout, tak by to nemuselo být pro pejska příjemné. Nejhorší je, když venku ještě navíc pofukuje studený vítr. Malý pejsek zvyklý na vyhřátý domov by nižší venkovní teploty nemusel snášet dobře.

Nejprodávanější produkt má většinou i hodně dobré hodnocení od pejskařů.

Pletený obleček pro psa návod – pletené psí oblečky návod i zimní bunda pro psa (zimní obleček pro psa zkušenosti)

Další alternativou můžou být i oblečky pletené, které jsou do chladného počasí naprosto skvělé. Pokud jsme už v tomto směru zkušení a máme to jako koníčka, tak si podle návodu můžeme něco takového vytvořit i sami. Bohužel je to ale zase o tom, že to zabere mnoho času, než se nám podaří něco tak zajímavého vyrobit. Jakmile se totiž podíváme na eshopy a ceny, tak si můžeme říct, že si to raději koupíme a bude to tak vyřešené snadno a hlavně rychle. Pletené psí oblečky jsou další variantou, kdy se našemu malému chlupáči můžeme něčím zavděčit při jeho pravidelných chladných vycházkách.

  • oblečky pro psy návod na šití
  • hunter psí oblečky
  • psí vánoční oblečky
  • lehká bunda pro psa
  • oblečky pro pejsky
  • psí zimní oblečky
  • trixie oblečky pro psy
  • psí kombinézy
  • zimní bunda pro psa
  • dešti odolná bunda pro psa
  • samohýl psí oblečky
  • tommi oblečky pro psy

Oblíbený obleček pro psa ze starého svetru – levné psí oblečky levně a moderní levné oblečky pro malé psy i většího pejska

Doma můžeme najít spoustu starého oblečení, ve kterém už chodit nebudeme. Na jednu stranu by jsme mohli už takové oblečení vyhodit, ale pokud ještě nevypadá úplně vybledle a není ani roztrhané, tak se možná ještě hodí i pro našeho pejska. Chce to jen trochu šikovně popřemýšlet, jak by to šlo ještě upravit a pejsek to mohl využít. Ono hodně záleží i na materiálu, jak moc je svetr starý a zda je ještě přilnavý. Pokud by se po přešití příliš moc snadno starý svetr natahoval a nedržel svůj tvar, tak bude psovi padat. Proto si napřed vyzkoušíme, zda má ještě stále správnou pružnost.

Návod jak ušít obleček pro psa z ponožky – střih na psí obleček (střihy na oblečky pro malé psy – levné zimní oblečky pro psy diskuze)

Možná to teď někomu připadá, že je to nějaký vtip, ale obleček pro pejska z ponožky je skutečností. Pokud na to máme kompletní návod, jak to celé ušít, tak tato možnost tady je. Pro ty zkušenější žádný návod a ani střihy potřeba nejsou. Prostě si jen vezmeme několik starých ponožek, ty rozstříháme a následně sešijeme do konečného tvaru pejska. Ještě než s tím začneme, tak je prvotní důležitá věc si celého pejska přeměřit a teprve až podle toho vše nastříhat. Řeč je samozřejmě o těch nejmenších plemenech, zřejmě nebudeme doma stříhat všechny ponožky jen kvůli tomu, aby měl jít náš německý ovčák v čem ven. Zimní oblečky pro psy můžou být i určitým způsobem vtipné a zajímavé.

Svetr pro psa

Tento druh oblečku se hodí jak pro psy velké, tak i pro ty malé, kdy je dokáže pěkně zahřát. Popřemýšlet bychom měli o tomto doplňku hlavně na podzim, kdy je venku větrno a objevují se první mrazíky. Určitě bychom nechtěli, aby se nám pes v chladném počasí nastydl. Jestli máme domácího pejska zvyklého na teplo domova, tak může být takový pejsek na nízké teploty mnohem citlivější a je lepší ho před každou vycházkou obléci do něčeho, co ho zahřeje.


Kdy ho chlupáči pořídit?

Hlavně malá plemena s velmi malým množstvím podkožního tuku trpí v zimě nejvíce. Takový malý pejsek to moc dlouho v zimě nevydrží a potřebuje se zahřát. Není to ale jen o malých plemenech. Psi s námi žijí v bytech a nebo domech, kde se silně topí. Tím pádem jsou pak zvyklý na teplo. My se na každou vycházku teple oblečeme, takže nám zima nebude, ale co náš pejsek?

Vesta pro psa

Jedním z šikovných druhů oblečků může být vesta pro pejska. Zapínání je většinou řešené na suchý zip a nebo pomocí přezky, kdy je zapínání rychlé a jednoduché. Pejsek je tak celý v teple a může se vyrazit ven. Krom zimy je pes chráněný i proti silnému větru, aby se nenachladil.


Nejlepší oblečky pro psy recenze – vánoční oblečky pro psy návod (oblečky pro velké psy)

Vánoční oblečky jsou velmi oblíbené v každém roce. Když je celá rodina ustrojená u vánočního stolu, tak ani pejskové nejsou opomenuti. A proto mnoho eshopů nabízí tento druh vánočního doplňku pro chlupáče. Nejlepší oblečky pro psy podle recenzí se nacházejí v horní části našeho článku. Jsou tam i oblečky pro vyloženě velké psy. Do tabulky jsou umístěné pomůcky, se kterými mají pejskaři dobré zkušenosti a na různých portálech, fórech a dalších platformách si je pochvalují. Recenze jsou při výběru nového zboží určitě důležité, mnohdy se dozvíme spoustu zajímavých a hlavně pak užitečných informací.

 • oblečky pro malé psy
 • hunter obleček pro psa
 • oblečky pro velké psy
 • bunda pro psa zkušenosti
 • značkový obleček pro psa sinsay
 • obleček pro chrta
 • výprodej oblečků pro psy
 • bunda pro psa recenze
 • obleček pro jezevčíka
 • kvalitní obleček pro psa

Elegantní vánoční obleček pro psa zkušenosti a kvalitní vánoční obleček pro psa levně (elegantní vánoční oblečky pro psy diskuze)

V období Vánoc se zvyšuje poptávka po zboží vánoční obleček pro pejska. Je to určité gesto, že i náš pejsek patří do rodiny a proto se i jeho týkají tyto krásné a příjemné svátky plné pohody. Jakmile jsme všichni pěkně ustrojeni u stromečku a půjdeme se fotit, tak je velmi roztomilé, že i náš pejsek má svůj vlastní vánoční obleček pro pejska a vypadá velmi mile. Vánoční oblečky pro psy jsou v prosinci dostupné na mnoha eshopech. Tento druh zboží se dá pořídit za dobrou cenu.

Luxusní vánoční obleček pro psa diskuze a nejlepší vánoční obleček pro psa recenze (moderní vánoční obleček pro pejska)

Nový vánoční obleček pro psa většinou vypadá velmi elegantně a luxusně. Jde přece jen o Vánoce, kdy jsme všichni pěkně oblečení, tak proč by nemohl aspoň jednou za rok i náš pejsek vypadat dobře. Když se budeme následně celá rodina společně fotit, tak budeme mít velmi krásnou společnou vzpomínku. V různých recenzích se můžeme dočíst, že je tento druh zboží oblíbený právě z tohoto důvodu, kdy se společně celá rodina fotíme na památku.

Levný vánoční obleček pro psa výprodej a malý vánoční obleček pro psa akce (luxusní vánoční oblečky pro psy levně)

Nejlepší cenové nabídky pro zboží vánoční obleček pro pejska jsou samozřejmě povánoční výprodeje a různé akce s výprodejovými cenami. Jelikož je po Vánocích, tak toto zboží si už nikdo nekoupí. A aby se toho prodejci zbavili, tak nastávají citelné slevy. Pokud si vánoční obleček pro pejska zakoupíme a pečlivě uschováme, tak nám velmi dobře poslouží do dalších Vánoc a ušetříme i nějakou tu korunu. Takže i luxusně vypadající vánoční oblečky pro psy pořídíme za pár korun.

Levné vánoční oblečky pro psy zkušenosti a nejlepší vánoční oblečky pro psy recenze

Ono je to velice příjemné, když jsme celá rodina i s pejskem u stromečku a všichni jsme k této rodinné příležitosti i náležitě oblečení. Aby nebyl pozadu ani pejsek, tak je pěkné mu pořídit vánoční oblečky pro psy. Následně se celá rodina vyfotíme a budeme mít krásnou vzpomínku. Podle recenzí zákazníků se jedná o oblíbené vánoční zboží, kdy i náš pejsek může vypadat u stromečku velmi roztomile.

Softshellová bunda pro psa Hurtta oblečky pro velké psy – nejlepší zimní bunda pro psa zkušenosti (oblíbená zimní bunda pro psa diskuze)

Outdoorové aktivity pro aktivního pejska vyžadují kvalitní vybavení a oblečky pro velké psy. Každý vetší výlet znamená pro chlupáče náročné podmínky na výdrž. Jestli chceme pro něj udělat maximum, tak mu dopřejeme správné vybavení. Kvalitní funkční oblečení je možné vzít do jakéhokoliv počasí a pejsek bude mít ideální podmínky na pobyt venku. Outdoorové softshellové bundy jsou podšité fleecem a odolnost proti větru, dešti a sněhu je skvělá. Hurtta bunda nepropouští ani vlhkost a pejsek se tak cítí pohodlně po celou dobu venku v přírodě. Velké oblečky pro psy jsou tak skvělým doplňkem do nepříznivého počasí.

Bunda pro psa

 • bunda pro psa střih
 • nepromokavá bunda pro psa 50 cm
 • teplá bunda pro psa 60 cm
 • bunda pro středního psa
 • bruno zimní bunda pro psa 40 cm
 • bunda pro výcvik psa
 • hurtta bunda pro psa s postrojem
 • bunda pro psa puppia
 • the nort face bunda pro psa 30 cm
 • maskáčová bunda pro psa 55 cm

Reflexní šátek pro psa nesahat – nejlepší šátky pro psy recenze a kvalitní šátky pro psy testy

Šátek sice nepatří k takové té typické psí výbavě, kdy pejska dokáže izolovat od nadměrných teplot a nebo naopak, že mu pomůže přečkat mrznoucí zimní teploty. Šátek pro pejska má naprosto jiný účel využití. Hlavně je to určeno k lepší viditelnosti pejska ve zhoršených podmínkách. Reflexní vrstva upozorní všechny řidiče, ale také projíždějící na kolech, že se kolem nich pohybuje pes. Je to určitě lepší, než kdyby si chlupáče vůbec nevšimli. Některé šátky jsou označeny vtipným nápisem „Nesahat“, kdy se dává kolemjdoucím najevo, že se pejsek sbližovat příliš moc nechce. I do naší horní tabulky jsme zařadili šátky pro psy podle recenzí a hodnocení zákazníků.

  • žlutý šátek pro pejska barva
  • červený šátek pro psa s vlastním potiskem
  • vánoční šátek pro psa se jménem
  • jak ušít šátek pro pejska střih
  • vánoční šátky pro psy levně

Oblíbené šátky pro psy diskuze a luxusní šátky pro psy zkušenosti (elegantní šátky pro psy)

Šátky pro psy tvoří samozřejmě i velmi luxusní a elegantní doplněk pro našeho pejska, něco jako designový obleček pro psy. Když jdeme například někam do města za přáteli a pěkně se oblečeme, tak můžeme vybrat i našemu chlupáči něco elegantního, abychom k sobě pěkně barevně ladili. Nabídka zboží šátky pro psy je velká a díky tomu si můžeme vybírat v mnoha barevných kombinacích a luxusně vypadají šátky pro psy.

Vánoční šátek pro psa (šátek pro psa se jménem) a obojek se šátkem pro psy

Když nadejde vánoční čas a všichni spolu sedíme ve vánočním oblečení, tak by byla škoda, kdyby i náš chlupáč na sobě neměl kousek vánoční nálady. Ideálně se hodí šátek i se jménem pejska, kdy to působí velmi roztomile. Prodávají se i pěkné šátky s obojkem, kdy jde o pěknou vánoční kombinaci. Pejsek je přece součástí naší rodiny, tak proč mu také nepořídit něco pěkného. Některé šátkové oblečky pro psy jsou moderní a vypadají velice pěkně.

Žlutý šátek pro psa a červený šátek pro psa – levné šátky pro psy

Nejprodávanější šátky pro psy mají barvu žlutou a červenou. Některé šátky pro psy pak mají i reflexní pruhy, kdy se jedná o skvělou pomůcku za méně viditelného počasí. Projíždějící cyklisté i auta mohou na pejska mnohem lépe zareagovat, než kdyby na sobě žádné reflexní prvky neměl. Barevných kombinací je samozřejmě mnoho a pejskovi můžeme vybírat i šátky pro psy, které se hodí barevně k jeho oblečku. Reflexní šátek je skvělý doplněk, pokud oblečky pro psy žádné reflexní prvky nemají.

Jak ušít šátek pro psa?

Nic složitého na tom není. Nejdůležitější je projít si obchody s materiálem a nakoupit si pěkné látky. Ty lépe vypadající a kvalitnější budou samozřejmě o něco dražší. Následně se nám bude hodit i šicí stroj, kdy si šátek pěkně ušijeme. V případě, že těmto věcem nechceme věnovat čas, tak je ideální si už hotový šátek za pár korun zakoupit na některém z eshopů.

Háčkovaný svetr pro psa návod – luxusní zimní obleček pro psa diskuze (luxusní oblečky pro malé psy diskuze)

Teplá venkovní výbava pro pejska se dá i uháčkovat. Pro začátečníky to ale nic jednoduchého nebude, chce to prostě trochu toho cviku a hlavně na to mít pak dostatek času. Návodů na internetu je mnoho, ale i tak je háčkovaný svetr pro psa poměrně složitou záležitostí. Ale jestli si pro sebe hledáme nového koníčka, tak můžeme spojit oblíbené s užitečným. Při dlouhých zimních večerech se můžeme pustit do háčkování a zkoušet vytvořit něco zajímavého pro pejska. Ten to pak v zimních vycházkách určitě ocení.

Svetr pro psa

Tento psí doplněk se do chladnějšího počasí vyplatí zejména pro menší pejsky, kterým je venku zima. Velcí psi se většinou dokážou zahřát díky většímu tělu. Ale malý pejsek snadno profoukne a proto mu bývá častěji zima. Pokud venku prší, tak je to ještě horší a pes nám může nachladit.

Svetr pro psa

 • svetr pro psa 30 cm
 • ručně pletené svetry pro psy levně
 • svetr pro psa 50 cm
 • vánoční svetr pro psa 60 cm
 • střih na svetr pro psa 40 cm
 • jak uháčkovat svetr pro psa 55 cm
 • svetr pro velkého psa
 • trixie svetr pro psa 70 cm
 • návod na pletený svetr pro psa 45 cm
 • jak uplést svetr pro psa
 • pletený svetr pro psa návod

Kvalitní mikina pro psa zkušenosti – nejlepší mikina pro psa recenze (levná mikina pro psa různé značky)

Do zimního období se ideálně hodí i mikina pro pejska, která chlupáče zahřeje. Mnohokrát si tento druh psího zboží můžeme všimnout na menších psech, kterým nedělají tuhé mrazy příliš moc dobře. Zejména to platí v chladném počasí, kdy párkrát zafouká vítr a pejsek se celý klepe zimou. Malý pes snadněji prochladne a proto je dobré myslet na jeho zateplení. Kvalitní mikina pro pejska je výrobek, který dokáže pejska zahřát i při větších mrazech. K dispozici jsou i výrobky s nepromokavým povrchem v případě deště a nebo hustého sněžení.

Bunda pro psa

Další na řadě je bunda pro pejska, která má zajímavé vlastnosti. Může být odolná proti větru a zároveň má i nepromokavé vlastnosti a to je velmi důležité. Jakmile jdeme s pejskem na delší podzimní vycházku, tak si nemůžeme být jisti, jaké bude počasí až se budeme vracet. Kvalitní bunda pro pejska ho dokáže zahřát i v případě, že nám fouká studený vítr. A pokud začne pršet, tak pejska ochrání před promoknutím a následným nachlazením.

Bunda pro psa reflexní zimní a s kapucí (funkční oblečení pro psy zkušenosti) – reflexní obleček i postroje na psa (zimní vesta)

V zimním období se nám bude hodit bunda pro pejska ještě více a to když udeří tuhé mrazy. Psi nám tak trošku zdomácněli, kdy jsou zvyklí na teplo domova. Jakmile pak ale vylezou ven do zimního počasí, tak jim může být zima. Aby nám pejsek celou vycházku vydržel bez újmy na zdraví, tak se pro něj hodí nepromokavá bunda pro pejska nebo podobné oblečení pro psy. Pejsek totiž potřebuje chodit ven, i když není počasí zrovna nejlepší. A v těchto podmínkách bychom ho měli teple obléci, aby se venku netřásl zimou.

Oblíbená mikina pro psa diskuze a zimní mikina pro psa xxl (mikina pro velkého psa – oblečky pro psy diskuze)

Na diskuzních fórech se často řeší dotazy, zda je vhodná mikina pro pejska i pro vyloženě velké pejsky velikosti xxl. Pokud má větší pes dostatek tukové vrstvy, tak mu nebude taková zima, jako když máme pejska štíhlého. U hubených psů zvyklých na teplo domova bychom měli myslet na jejich zdraví, pokud je venku příliš velká zima. Nepromokavá mikina pro pejska chlupáče pěkně zahřeje a to i když bude foukat studený vítr. Výhoda je i nepromoknutí materiálu, kdyby začalo například pršet. Není nic horšího, než když nám v zimě pobíhá po venku promočený pes.

Luxusní mikina pro psa a páníčka – teplá mikina pro psa m (adidog mikina pro psa adidog)

Na některých eshopech můžeme natrefit i na zajímavé a luxusně vypadající zboží pro našeho psího přítele. Vybírat si můžeme zejména z mnoha barevných variant a různých potisků. V zimním období je vždy lepší, když má pejsek barevnější obleček. Jakmile začne hustě sněžit, tak nám barevnost oblečku přijde vhod. Na večerních vycházkách pak oceníme i přídavné reflexní pruhy, které se dají zakoupit i samostatně, aby byl pes lépe vidět. K dispozici jsou i různé mikiny, kdy nám dá pejsek souhlas, že se mu to do zimy hodí.

Mikina pro psa

Tento druh oblečení mikina pro pejska je zajímavou možností, jak dopřát pejskovi tepelný komfort i za velmi nepříznivého počasí. Když už je pes venku, tak se potřebuje proběhnout a být nějakou dobu na čerstvém vzduchu. Pak bychom mu měli dopřát takové pomůcky, které mu tu dobu zpříjemní a ochrání ho od zimních mrazů a případného sněžení a nebo deště. Neměli bychom to brát a lehkou váhu, nachlazený pes není nic příjemného.

Fleecová mikina pro psa – elegantní mikina pro psa (mikina pro velkého psa)

Do chladného období se hodí skvěle i fleecová mikina pro psa. Zejména malý a středně velcí pejsci si ji rychle oblíbí, kdy z vyhřátého domova mají jít na vycházku do mrazivé zimy. Fleecový materiál má dobré izolační schopnosti. Ty pak udržují psí kožíšek v dobrých tepelných podmínkách a chlupáč vydrží venku mnohem déle, aniž by mu byla zima. Celý obleček se aplikuje snadno a rychle. Při zašpinění je možné prát celek v pračce podle předepsaného návodu.

Mikina pro psa

 • mikina pro psa xxl
 • menší mikina pro psa m
 • bunda pro psa výprodej
 • fleece mikina pro psa
 • mikina pro psa střih
 • maskáčová mikina pro psa
Mikina pro psa může mít i zajímavé zapínání, kdy pejskovi v ničem nepřekáží. Jedná se už většinou o moderní obleček pro psy.
Trendy mikina pro psa může působit i moderním vzhledem, když jdeme do města za přáteli.

Kvalitní ochranný límec pro psa po operaci jako plastový límec pro psa (pooperační límec pro psa)

Když máme pejska po operaci a nebo se dlouhodobě léčí, tak má tendenci si vylizovat místa na těle a nebo je kousat. Pak je na místě mu pořídit ochranný límec pro pejska. Ten je na jednu stranu velmi lehký, ale zároveň také pevný, kdy psovi nedovolí žádný kontakt s jeho tělem. Vhodný je jak pro pejsky, tak i pro kočky. I když bude pes bez našeho dozoru, kdy si budeme potřebovat zajít vyřídit něco do města, tak si límec pro pejska nesundá a ani ho nebude mít možnost nijak ohnout pro případní lízání míst po operaci.

  • nafukovací límec pro psa
  • kde koupit límec pro psa
  • pooperační límec pro psa
  • nejlepší límec pro psa po kastraci
  • jak vyrobit límec pro pejska návod
  • nejlepší límec pro psa diskuze

Límec pro psa

Nejlepší ochranný límec pro psa recenze a nafukovací límec pro psa zkušenosti (kde koupit límec pro psa)

Z recenzí a zkušeností zákazníků víme, že ochranný límec pro pejska je velmi užitečnou pomůckou. Slouží převážně k tomu, aby si pes neškrábal a nebo nekousal důležité části těla. Může to být například po operaci, kdy má stehy a nebo aby si neškrábal nezahojenou ránu. To je kolikrát nebezpečné, kdy si může zanést například infekci. Několik výrobků ochranný límec pro pejska jsme zařadili i do horní tabulky, kde si můžeme vybrat z několika variant.

Nejlepší límec pro psa po operaci a kvalitní límec pro psa po kastraci (levný límec pro psa velikost)

Kvalitní límec pro pejska může mít pejsek i po kastraci a nebo nějaké operaci. Nejčastěji si psi začínají vytahovat stehy a kousat rány v domnění, že se to zlepší. Můžeme jim sice vysvětlovat, aby to nedělali, ale stejně je to marné. Límec pro pejska je zde na místě, aby si pes svou pooperační situaci ještě nezhoršil a nezavlekl si dovnitř nějakou nečistotu. Nový límec pro pejska není nijak drahý a pejskovi pomůže zamezit škrábání si bolestivého místa.

Látkový límec pro psa (ochranný límec pro psa zkušenosti) a jak vyrobit ochranný límec pro psa?

Límec pro pejska si můžeme i sami vyrobit například z přebytečných látek, které se nám pohazují doma. Je to spíš už ale pro zkušenější lidi, kteří se v těchto věcech orientují a mají s tím zkušenosti. Pokud s tím zkušenosti nemáme, tak se nic neděje. Jednoduchý límec pro pejska si lze zakoupit za pár korun a nemusíme tak zkoušet naše znalosti šití. Kolikrát je to i lepší, protože s kvalitním límcem budeme mít jistotu, že si ho pes jen tak snadno nesundá, když například nebudeme zrovna doma. Ochranný límec pro pejska zamezuje našemu chlupáči, aby si například vytahoval stehy a nebo si kousal hojící se rány.

Levný ochranný límec pro psa diskuze a jak vyrobit límec pro psa?

Nový ochranný límec pro pejska se dá nejčastěji vyrobit na šicím stroji. Po internetu jsou na to různé předlohy, podle kterých si můžeme límec pro pejska vyrobit sami. Jestli šicí stroj nemáme, tak to určitě neznamená, že si ho kvůli límci musíme běžet zakoupit. Tato pomůcka není nijak drahá a pro pejska bude vhodný límec pro pejska z některého eshopu, který nabízí spolehlivé zboží pro pejsky. Můžeme si vybírat i podle velikostí i barev.

Límec pro psa si můžeme vybírat i podle velikosti našeho pejska, aby mu byl tak akorát.

Nejlepší vesta pro psa na zimu – luxusní zimní bunda pro psa 40 cm (elegantní zimní obleček pro psa nejprodávanější – teplá vesta pro psa recenze)

Vesty pro psy jsou vyrobené z odolných materiálů, které podrží každého pejska při náročných venkovních podmínkách. Není to jen o tom, že chlupáči není zima. Odolná vesta pro pejska odolává i silnému větru a má dokonce i nepromokavé vlastnosti. Cílem materiálu je udržet pejska v suchu a teple, aby vydržel i delší procházku při celodenním pobytu venku. Vnější tkanina chrání před mrazem a větrem. A vnitřní podšívka zase pomáhá udržet pejskovi optimální teplotu, aby neprochladl. Spony na stranách zajišťují snadné a rychlé zapínání. Výrobek je vhodný na delší turistiku i kemping.

 • vesta pro loveckého psa
 • zimní vesta pro pejska
 • vesta pro výcvik psa
 • reflexní vesta pro pejska střih
 • límec pro psa
 • vesta pro malého psa
 • ochranné vesty pro psy
 • chladící vesta pro pejska
 • vesta pro velkého psa
 • zimní vesty pro psy
 • vesta pro psa
 • mikina pro psa
 • reflexní vesty pro psy
 • chladící vesty pro psy
 • vesta pro asistenčního psa

Vesta pro psa

Zateplená vesta pro psa zkušenosti a kvalitní vesta pro psa diskuze – vesta pro velkého psa (softshellová vesta pro psa)

Pokud máme doma velkého pejska, tak bude potřeba taková vesta pro pejska, která ho zahřeje i v těch největších venkovních mrazech. Od doby, kdy s námi chlupáči bydlí v přehřátých domech, tak jsou i mnohem choulostivější na chladnější podmínky. Teplá vesta pro pejska by měla být odolná i proti větru, aby se nám pejsek nenachladil. Nabízí se tak i softshellová vesta pro pejska, která je ideálním psím doplňkem do chladného počasí. Kdy nám pejsek říká očima souhlasím, když je venku zima.

Luxusní vesta pro psa – zimni vesta pro psa (elegantní vesta pro psa a elegantní oblečky pro malé psy)

Často si můžeme všimnout, že mají chlupáči v zimním období moc pěkné oblečky. Na jednu stranu tak plní funkci ochrannou proti zimě a na stranu druhou pak vypadají i velmi elegantně, kdy jde o luxusnější zboží. S pejskem se tak můžeme klidně i sladit do stejného barevného odstínu. Kolikrát to můžeme vidět i na různých výstavách psů, že jsou psi vybavení lepšími oblečky, aby vynikli před ostatními psy.

Vesta pro psa

Lepší vestička nemusí být určená vyloženě jen někam na výstavy a nebo soutěže. Pokud jdeme například večer někam do města za přáteli i s chlupáčem, tak můžeme být oba pěkné sladění do stejné barvy. Oblečení pro psy tak může být i elegantní a nebo si můžeme přímo už vybírat luxusní oblečení pro psy, když jdeme s pejskem mezi přátele do společnosti.

Jak ušít psí obleček?

Většinou se to provádí ve dvou vrstvách. První vrstva je ideálně nepromokavá a nebo volit materiál, který neprofoukne. Často se našívají i reflexní prvky pro lepší viditelnost za horších podmínek. Vnitřní materiál má potom za úkol pejska zahřát, aby mu ani v mrznoucích venkovních podmínkách nebyla zima. Ušití kvalitního psího oblečku vyžaduje trochu času a také zkušeností. Pokud bychom si chtěli vybrat už něco hotového, tak jsme do horní tabulky umístili oblíbené oblečky podle majitelů psů a jejich hodnocení.

Jak ušít overal pro psa střih a kvalitní overal pro psa zkušenosti

Pokud je šití naším velkým koníčkem, tak si můžeme vyrobit overal pro pejska sami. Nejdříve si změříme pejska, abychom měli jeho přesné rozměry a následně si zhotovíme střih. Ten si můžeme najít i někde na internetu. Následně si nakoupíme veškerý materiál, který budeme potřebovat. Doplnit ho můžeme reflexními prvky, aby byl pejsek dobře vidět. Nakonec záleží jenom na nás, jaký materiál pro pejska zvolíme a jak bude celý overal vypadat.

Nejlepší oblečení pro psy recenze a kvalitní oblečení pro psy cena

V dnešní nepřeberné nabídce oblečení pro psy už máme na výběr z tolika zboží, že si i můžeme klást vyšší nároky na výrobek. Lze tím získat funkční oblečení pro psy a dokonce i různé moderní kombinace do měnícího se počasí. Dokonce je i příjemné, že se ceny pohybují u těchto výrobků na sympatických částkách. Kvalitní oblečení pro psy si můžeme snadno vyselektovat i podle recenzí. I když je některý výrobek o něco dražší, tak vydrží pejskovi na mnoho let a zakoupení se vyplatí. Například i overal pro pejska je zajímavým doplňkem do zimního počasí, kdy už obyčejná pláštěnka nestačí.

Vojenská vesta pro psa – vesta pro asistenčního psa (softshellové oblečení pro psy diskuze a levná vesta pro psa)

Jestli vlastníme velkého chlupáče a chodíme s ním například na delší lesní výlety a nebo vyloženě na turistiku na několik dní, tak mu můžeme pořídit i vojenskou vestu pro pejska – kvalitní oblečení pro psy. Do takové se totiž dají po bocích vložit různé věci a pejsek si je sebou nese na svém oblečení pro psy. Můžeme mu tam dát například krmivo a nebo jiné drobnější věci. Obdobou může být i asistenční vesta, která může mít reflexní barvy pro lepší viditelnost pejska. Tento druh oblečení pro psy je vyroben z lepších materiálů.

Nepromokavé Trixie oblečky pro psy levně a nejlepší Trixie oblečky pro psy recenze (nepromokavé bundy pro psy)

Jakmile nastává chladnější podzimní počasí, kdy i často prší, tak přicházejí na řadu trixie oblečky pro psy. Nemusíme mít pro pejska vyloženě pláštěnku, může to být i nějaký druh oblečku, který má více funkcí v jediném oblečení pro pejsky. To jsou například různé kombinézy a nebo oblečení, které se dá přizpůsobit podle aktuálního počasí. K dispozici máme velké množství výrobků, takže je určitě z čeho vybírat.

Kvalitní Trixie oblečky pro psy zkušenosti a levné Trixie oblečky pro psy diskuze (zimní bundy pro psy xxl)

Pokud je už pejskovi venku při vycházce zima, tak přichází na řadu trixie oblečky pro psy, které pejskovi venčení zpříjemní. Vyhřátý pes z domácího prostředí nemusí být na venkovní zimu zvyklý a proto je lepší, když mu dopřejeme doplněk, který ho bude chránit proti dešti i větru. Mít doma nachlazeného pejska není nic příjemného a proto je dobré dbát na prevenci. Nové trixie oblečky pro psy můžeme sehnat za příjemné ceny.

Nejlepší bundy pro psy recenze a kvalitní bundy pro psy diskuze (zimní bundy pro velké psy xxl)

Když už pořizujeme pejskovi nový doplněk pro venkovní vycházky, tak se vždy vyplatí koupit něco kvalitnějšího. Na jednu stranu to bude pejskovi skutečně k užitku a můžeme se spolehnout na to, že bude pejsek do chladnějšího počasí dobře chráněný. A i když se může jednat o dražší výrobek, tak je dobré mít na paměti, že to pejskovi vydrží v dobrém stavu na mnoho let. Tato varianta je určitě lepší, než koupit něco levného a příští rok kupovat zase něco nového.

Levné bundy pro psy zkušenosti a nepromokavé bundy pro psy levně – nejlepší overal pro psa recenze

Nepromokavé a podobně funkční bundy pro psy nejsou nijak drahé a můžeme si je pořídit ze příjemné ceny. To je také důvod, proč si jich někteří majitelé psů pořizují hned několik. Abychom nemuseli pejskovi jeho jedinou bundu neustále někam převážet, když by mohlo být náhodou horší počasí, tak se mu rovnou pořídí těchto výrobků více. Jeden máme doma a druhý na chatě nebo jiných místech. Tohoto zboží bundy pro psy je už tolik, že se dají sehnat i velmi levně. Podle recenzí a hodnocení pejskařů se můžeme dočíst, že i kombinovaný overal pro pejska má své výhody. Pejsek si udržuje své teplo a zimní počasí snáší mnohem lépe.

Zimní bunda pro psa – achar manzi zimní bunda pro psa s postrojem (zimní obleček pro velkého psa i psí botičky)

Nabídka oblečení pro psy na eshopech je už opravdu velká a díky tomu si můžeme vybírat z velkého množství zboží zimní bunda pro pejska, ale i dalších oblečků a moderního oblečení pro psy. Pejsek tak bude spokojený v teple a to i kdyby venku hustě sněžilo a nebo pršelo. Navíc je to často při mrznoucích venkovních podmínkách ještě horší, kdy může být malým psům zima. Doporučujeme pak i boty pro psy zimní, o kterých jsme psali v předchozím článku. Botičky chrání psí tlapky před posypovým materiálem na chodnících. Oblečení pro psy má pejskovi umožnit pohodlnou vycházku, kdy mu nebude zima.

Bunda pro psa může být dokonce i s kapucí, kdy je potom celá bunda pro psa vhodná do větrného počasí. Pejsek má kryté i uši, aby mu do nich nefoukal vítr.

Nejlepší zimní oblečky pro malé psy recenze a kvalitní zimní oblečky pro malé psy diskuze

Jakmile máme vyloženě malého pejska, tak je dobré se podívat na zimní oblečky pro malé psy, které dokážou i malé tělo pejska dostatečně zahřát. Přece jenom je malý pejsek drobný a velmi snadno venku prochladne. Oblečení tohoto typu je většinou i dobře odolné proti větru a pejsek tak bude na vycházce dobře chráněný proti podchlazení. Na diskuzních i recenzních portálech si můžeme pročíst, že je pro malé pejsky teplé oblečení důležité.

Zahřeje v nepříznivém počasí – nepromokavé zimní oblečky pro psy levně a zimní overal pro psa výprodej (kvalitní oblečky pro psy na zimu zkušenosti)

Důležité je, aby dokázal materiál pejska zahřát i v té největší zimě. Pokud nám venku prší a nebo sněží a ještě je do toho zima, tak nám může promočený pejsek snadno prochladnout. Vybrat si můžeme z mnoha výrobků, abychom psí srsti pomohli udržet optimální teplotu. Když nám v zimě prší, tak je vhodné zvolit zimní oblečky pro psy nepromokavé. Jako vhodná alternativa se dá považovat i overal pro pejska, ten pomáhá pejska zahřát v chladných teplotách. Moderní oblečky pro psy na zimu mohou mít i reflexní značení na bocích, aby byl pejsek dobře viditelný i za zhoršených podmínek.

Nepromokavé oblečky pro psy na zimu sleva a luxusní oblečky pro psy na zimu výprodej (nejlepší oblečky pro psy na zimu recenze)

Po skončení zimního období si lze často všimnout, že oblečky pro psy na zimu jsou ve výprodejích se zajímavou slevou. Tento druh oblečení se pejskovi ve skříni neztratí a bude na něj čekat pro příští zimní sezónu. Ve výprodejových akcích se tak dá sehnat velice pěkné oblečení na pejska. V recenzích zákazníků lze často natrefit i na to, že si pořizují pro pejsky luxusnější oblečení pro výstavy psů.

Chlupáč si zvykne

Pejsek může být ze začátku ve svém novém oblečku nejistý, ale brzy si na něj zvykne. Hlavně až zjistí, že ho pomůže zahřát i v zimním počasí.

Reflexní materiál (softshellové bundy pro psy na míru – softshellová bunda pro psy zimní) – váš pejsek bude dobře vidět

Některé výrobky jsou vyrobeny ze zajímavého materiálu, který má i reflexní vlastnosti a pes je následně lépe viditelný v pozdějších hodinách. Nové bundy pro psy jsou už většinou reflexními prvky opatřeny. Reflexní bunda pro psy je pak dobře vidět i za horších podmínek.

Pokud se jedná o zboží bunda pro psa, tak se reflexní prvky vždy hodí. Nikdy nevíme, zda na vycházce zatmíme a reflexní bunda pro psa upozorní všechny ostatní, že se v jejich blízkosti pohybuje pes.

Psí pohoda

Psí výbava do zimního počasí musí být pro pejska i pohodlná na nošení.

Snadná údržba materiálu

Materiál nevyžaduje žádnou větší údržbu. Při zašpinění jsou i snadno omyvatelné.

Materiál je lehký

Jelikož jsou výrobky určené pro pejsky, tak jsou i lehčí, aby se s nimi mohl chlupáč snadno pohybovat.

Teploučko ocení každý pes – velká bunda pro velké psy recenze

Důležité je, aby celý komplet pejska zahřál, i když venku mrzne. Proto je důležité vybírat zboží bunda pro psy velikostně tak akorát. Aby nebyl výrobek velký, ale ani příliš malý. Musí to být tak akorát, to si lze přečíst i v recenzích, aby se mohl pes po venku běžně pohybovat.

Neprofoukne než se vrátí domů – bundy pro malé psy zateplené (kvalitní bunda pro psy diskuze) a nepromokavý overal pro psa levně

Kvalitně zvolený materiál proti větru ocení pejsek v podzimním počasí. Ale pokud je na malého pejska už příliš velká zima, tak se vyplatí projít si zboží bundy pro psy. Nebo je pak možnost zvolit si overal pro pejska, který udržuje pro pejska teplo. Ten se hodí v zimním počasí, kdy už začíná venku mrznout. Bunda pro psy musí pejska zahřát, i když fouká silný vítr.

Lepší bunda pro psa dokonce ani neprofoukne, kdy je vyrobená z kvalitního materiálu a taková bunda pro psa se na podzim určitě vyplatí.

Neprší na uši – jsou chráněné

Některé výrobky mají i malou čepici, kterou pejskovi nasadíme na hlavu a pak na něj neprší.

Snadný pohyb

Výrobek by měl pro pejska zajistit tepelnou pohodu, ale neměl by ho nijak omezovat v pohybu.

Pejsek si zvykne

Je to samozřejmě o zvyku. Ze začátku nebude mít pejsek příliš velkou důvěru, ale rychle si na novou pomůcku zvykne.

Nevybíráme zbytečně velké zboží

Výrobek by měl být pro pejska tak akorát, příliš velký výrobek mu bude spíš na obtíž.

Kontrolujeme utažení

Jakmile pejska oblečeme, tak kontrolujeme správnost utažení. Mezi upínání bychom měli bez problému strčit palec, abychom věděli, že to nemá pejsek utažené až moc.

Nepromokne – pláštěnka na psa a levný overal pro psa diskuze (nepromokavá bunda pro psy levně)

Zajímavé možnosti nabízí i nepromokavý materiál, kdy je pes chráněný při dešti. Promočený pes pobíhající v chladném počasí po venku není nic dobrého. Není potřeba mít vyloženě jen pláštěnku, může to být i nějaký ten overal pro pejska, který chrání pejska i proti prochladnutí. Alternativou je i nepromokavá bunda pro psy.

Nepromokavá bunda pro psa je náhrada za pláštěnku, jenže pláštěnka pejska nezahřeje.

Vesta pro psa

Obleček tohoto druhu je pro pejska ideální ochrannou pomůckou do špatného počasí. Nejčastěji se začíná používat na podzim, kdy venku prší. Hlavní období je pak zima, kdy jsou venku mrznoucí podmínky a často hustě sněží.

Které oblečky pro pejsky jsou nejlepší?

Nejprve vybíráme podle správné velikosti, aby chlupáči vše pěkně sedělo. Následně se zamýšlíme nad tím, do jakého počasí budeme pejska brát, aby měl jeho nový obleček potřebné parametry. Zkušení pejskaři už mají pro své mazlíčky oblečků hned několik, aby měl pes do každého počasí přesně to, co potřebuje.

Bezpečnost a reflexní prvky bezpečnostní

V zimě bývá většinou už i dříve tma a proto je dobré řešit i bezpečnost pejska. Často jsou vesty vybaveny různými reflexními prvky a nebo si je můžeme jednoduše dokoupit a na psí vestičku přišít. Pejsek pak bude lépe viditelný pro všechny ostatní.

Vesta pro psa

Když si to shrneme, tak je vesta pro pejska příjemným doplňujícím oblečením do chladnějšího počasí a pejsek tak bude mít lepší ochrannou vrstvu. Přece jen když vyjdeme z domu do zimy, tak my jsme oblečení, ale náš vyhřátý pejsek se musí spoléhat jen na svůj psí kožíšek. Jako by nám říkal pejsek souhlasím, když mu v zimě dopřáváme teplé oblečení proti venkovním mrazům.


Kapuce a jiné doplňky i módní reflexní novinky a další oblečení pro psy (designový obleček pro psa)

Kapuce přišité k oblečku pro psy v podstatě nijak nevyužijeme. Většinou to tam je jako taková okrasná věc, ale psi z ní zrovna příliš moc nadšení nejsou. Základem je dobře padnoucí obleček a ten zbytek je už pak na zvážení. Samozřejmě platí, že čím méně zbytečných věcí tam je, tím bude pejsek více spokojenější. Neměli by jsme zapomínat ani na zimní boty pro psy, které ochrání jejich tlapky před mrznutím. Ale hlavně pak tyto botičky pro psy ochrání tlapky před posypovou solí na sníh. Kolikrát si můžeme všimnout, že už se chodníky sypou vším možným, ale nikdo už pak nemyslí na to, že to může mít velice špatný dopad na psí tlapky.

Zimní oblečky pro psy jako jsou například svetry a další oblečení pro naše chlupáče je ideální pořídit už před zimní sezónou.
A po zimní sezóně můžeme natrefit na různé výprodejové akce na skladě.

Mnoho zboží pro pejsky i zimní oblečky pro malé psy (nejoblíbenější oblečky pro malé psy a moderní obleček pro psa)

Doplňků je samozřejmě mnoho a můžeme si vybírat z velké nabídky. Přidáváme sem menší nápovědu ve zkratce, co všechno lze na eshopech najít. Heslo by mělo být takové, že našemu pejskovi se hodí vše. Tento seznam se pro vás vytvořil v heslech. Krátký list se pro vás vytvořil podle oblíbenosti zboží. Nabízíme vám i pár osobních doporučení, kdy je váš pejsek ocení.

 • produkty zimní bunda pro pejska skladem, bundy pro malé psy i pelíšky a hračky
 • skladem jsou i vodítka a zimní bunda pro pro velkého psa, obojky do košíku a postroje
 • misky i tašky pro štěňata barva modrá a červená, hurtta na zip s kapucí pro vašeho psa
 • hurtta oblečky i větší hurtta obleky zobrazit, hurtta oblečky barva modrá a červená
 • oblečky pro malé psy
 • skladem jsou nákupní pelíšky, bundy, hračky i péče se psem, zimní bunda ochrana zad
 • k vašemu košíku se dá přihlásit a zobrazit/přidat položky podle nastavení, platba v košíku
 • košík je původně prázdný – přihlásit se k účtu a nastavení – přidat vám položky skladem
 • psí péče o srst vašeho mazlíčka – zobrazit blog, bundy pro vás v košíku – přidat nastavení
 • po přihlášení máte mnoho údajů k vašemu eshop účtu, stačí zavřít a vyhledat zboží skladem
 • přihlášení a nastavení eshopu podle vašich osobních preferencí, přihlášení vše na webu
 • do košíku se dá přidat i váš oblíbený seznam položek, přidat vše na jednom místě, prvky vše
 • střední zimní bunda ochrana zad na zip – barva modrá a červená, vše péče o srst v zimě
 • vše máte na jednom místě včetně údajů o zboží, platba v košíku, vše rychlé a vše přehledné
 • oblečky pro malé psy
 • sáčky pro pejsky i střední péče o zuby, váš pejsek bude mít radost, malá péče o zuby přidat
 • jednou za čas obchodní i lepší obchodní nabídky pro vás, prázdný košík bez údajů lze zavřít

Jak vybrat obleček pro psa?

Nabídka oblečků pro psy je velká a lepší je mít konkrétní představu o tom, co náš chlupáč potřebuje. Buďto může jít o výbavu do vody, do lesa, na léto a nebo do zimy. Můžeme to ale vzít i jednoduše, že mu pořídíme oblečky dva. Jeden do teplého počasí a ten druhý do chladného. Možností je mnoho a to ještě když některé oblečky nabízejí funkční kombinací. Proto jsme nahoře v článku umístili přehlednou tabulku. Doplňků pro pejsky je samozřejmě mnoho a nabízíme vám střední seznam pár položek.

 • bundy pro psy – zimní bunda pro pejska, bundy pro psy malé – nejprodávanější bundy
 • nejprodávanější pláštěnky různé značky skladem, bundy pro velké psy a produkty péče
 • mnoho produktů s kapucí a ochranou zad skladem, bundy na zip i postroj, vodítka, obojky
 • vesta pro psa
 • konzervy s vitamíny i misky pro cestování různé velikosti, přepravky pro cestování skladem
 • skladem jsou různé značky, bundy s kapucí i bez kapucí, mnoho produktů skladem pro pejsky
 • vhodné pamlsky i konzervy a granule s vitamíny, misky a konzervy i pamlsky pro cestování
 • vesta pro psa
 • přepravky pro pejska vybrat podle vašich osobních priorit, hurtta oblečky dobrá dostupnost
 • do košíku možno využít i filtry na obvod krku, zda je nepromokavá látka a voděodolný materiál
 • doprava a doručení přes košík – produkt doručení rychlá doprava i ta nejlevnější přes kurýra
 • produkt nemůžete vybírat jen tak od oka – tím si nemůžete být jistí, je lepší nejprve psa změřit
 • vesta pro psa
 • na skladě mikiny různých barev – růžová, zelená, fialová, šedá, žlutá a oranžová na zimní ochranu
 • v chladném období se hodí mikiny oblečku – voděodolný materiál do košíku, ochrání před chladem
 • pleny se dají využít, když je pejsek mokrý – pes se zabalí do pleny, aby mu bylo teplo v chladném dnu

Různé značky například zimní obleček pro psa trixie nebo vesty trixie a další oblíbené oblečky pro malé psy hunter psí oblečky na zimu levně

Nabízí se i zajímavá možnost, že máme k dispozici mnoho značek, ze kterých si můžeme vybírat i konkrétní výrobky. Můžou to být i takové značky, se kterými už máme zkušenosti a nebo se nám jen líbí jejich barvy a tvar výrobků.

 • vhodné hračky pro psy trixie, tašky i přepravky skladem, sáčky na procházky i dog postroje
 • hodnocení na webu i facebook stránka, dog postroje správná velikost i pěkné hodnocení
 • konzervy i pamlsky s vitamíny – vše je i pro štěňata na webu, nízké misky na granule i pamlsky
 • v košíku bundy pro psy i obojky do košíku a pelíšky, vodítka zavřít, hračky, pláštěnky i pro vás
 • mikina pro psa
 • dog postroje na webu různá velikost, péče o srst facebook hodnocení, konzervy i vitamíny
 • košík dog pro vaše štěňata – přepravky hurtta a další tašky, zobrazit blog, péče o zuby se psem
 • hurtta značky i zimní bunda pro psa skladem, bundy pro pejsky do košíku, obojky i vodítka
 • voděodolný produkt na ochranu před zimou do košíku – ukázky na instagramu (zimní ochranu)
 • nejlevnější i nejdražší plovací vesty barvy šedá, fialová, zelená, žlutá, oranžová i růžová k zobrazení
 • psí oblečky
 • produkt pomáhá ochránit před chladem i zimou a větrem, ideální pro malé pejsky do košíku
 • pro více informací na produkt napište na zákaznická email, napište název produkt i vyplnit filtry
 • na instagramu jsou různé products – pokračovat v zobrazení na instagramu a nebo do košíku
 • ptačí zimní budky barva růžová, šedá, zelená a žlutá – voděodolný materiál i proti silnému sněžení
Jestli si s něčím nebudete vědět rady, tak je k dispozici zákaznická podpora – chat zákaznická podpora a nebo email zákaznická poradna.
V kategorii voděodolný produkt je součástí oblečku nepromokavá tkanina, která dělá produkt voděodolný.
Oblíbené products zimní oblečky pro pejsky mají i dobré hodnocení od pejskařů.

Produkt je lepší vybírat před zimou

Jakmile dorazí chladné počasí, tak začnou pejskaři vykupovat eshopy a některé zboží se může stát nedostatkovým jako například bunda pro pejska. Proto si dáváme do košíku vše s předstihem. Na webu jsou i kontakty pro poradenství s výběrem zboží.
 • u některých eshopů si lze zboží do košíku i srovnávat – košík na webu program srovnání
 • u zboží si můžeme najít i podmínky čištění, například matrace, ohlávky, podložky, dvířka
 • do košíku si můžeme přidat i výcvik pro štěňata – program pro štěňata na webu košík skladem
 • pěkné podložky a dvířka do košíku skladem, podložky pro malé psy a podložky pro velké pejsky
 • sušené krmivo do košíku skladem, šikovné ohlávky i dvířka do košíku, obchodní kontakty na webu
 • pláštěnka pro malé psy i pláštěnka pro velké psy – reflexní pláštěnka, kombinovaná pláštěnka
 • kalhotky pro pejsky – záložka kalhotky lze zobrazit i přes filtry, vtipné šaty i módní šaty zobrazit
 • skladem trička, deky, polštáře modrá barva i černá – občasný výprodej, plyšové hračky skladem
 • skladem vodítka i zapomenuté reflexní obojky občasné akce nebo výprodej, skladem přípravky
 • nákupní produkty bundy pro psy do košíku a hračky i pelíšky a obojky skladem, voňavé granule
 • polštáře skladem barva černá nebo šedá, trička, mikiny, pláštěnka skladem barva černá celkem
 • skladem plyšové matrace i přípravky na čištění – záložka přípravky skladem, psí trička i boty s dph
 • zapomenuté vodítka i pláštěnky skladem – celkem skladem, deky i pelíšky skladem trička se psem
 • deky skladem – toto zboží se často obměňuje, granule pro psy – toto zboží skladem rychlá doprava
 • praktické kalhotky pro fenky – kalhotky různých barev i kalhotky různých velikostí najdete skladem
 • vtipné šaty pro pejsky – šaty narozeninové, šaty na Vánoce i šaty v oblekovém stylu najdete na eshopu
 • toalety pro různá zvířata produkty denní potřeby barva šedá, novinky svetr pro psy a pelechy pod psa

Pamlskovníky na procházky

Pokud u našeho pejska probíhá nějaký výcvik a nebo ho chceme učit poslušnosti, tak se hodí pamlskovníky, se kterými jde všechno líp. Na téma pamlskovníky jsme již napsali celý článek. Je to praktické a jako by nám dával pejsek souhlas, že je pamlskovník dobrý nápad. K němu se nám může hodit ještě i pár doplňků. V nabídce jsou i obojky pro nejmenší pejsky a nebo voňavé cookie sušenky.
 • zimní svetr, pláštěnky do košíku, obleček pro štěňata a další oblečky s kapucí skladem
 • svetr občasný výprodej, kategorie do košíku, nejprodávanější a nejlevnější psí vodítka
 • pláštěnka barva černá, červená, oranžová s kapucí, fialová a zelená skladem do košíku
 • obleček pro psa i bunda pro psa a batohy zobrazit skladem, doporučujeme zimní potřeby
 • krmivo i granule a konzervy, další potřeby kategorie skladem, psí misky skladem filtr
 • hračky pro psy do košíku a ostatní potřeby, bezpečnostní vesta i pláštěnky chladné počasí
 • nejprodávanější i nejlevnější misky zobrazit materiál, blog na webu zobrazit produkty
 • skladem značky trixie a další, doplňky, obojky i krmivo – pamlsky akce i krmivo akce
 • hračky skladem i různé klece a další hračky do košíku z odolného materiálu skladem
 • střední pláštěnka trixie červená nebo černá, další krmivo malé, psí antiparazitika detail
 • v obchodu naleznete overaly na venčení i fleece psy oblečky pro pejsky nový design detail
 • overal obojky pro psy na venčení zajímavý detail, vůně cookie šampony detail v obchodu
 • pelíšky pro štěňata sledujte detail, naleznete pohodlné overaly, vyberte barvu např. hnědá
 • vyberte šampony nejen na několik dnů, šampony vydrží vonět mnoho dnů detail vyberte
 • pohodlné overaly hnědá barva – overal detail, pohodlné obojky pro pejsky detail i overal
 • výživa srsti sušenky s vitamíny cookie detail, nejen pejsci je mají rádi – detail na eshopu

Zimní oblečky a svetry i pro malé pejsky

Čím menšího máme pejska, tím více bychom mu měli dopřát kvalitní produkt. V nabídce je velké množství oblečků pro psy a to i reflexních oblečků.
 • kategorie oblečení pro psy i pro kočky, zajímavý výběr produktu – bavlna různé velikosti i s kapucí
 • mikina pro kočky i pro pejsky, svetry různé velikosti produktu kategorie doplňky zimní ochrany overal
 • ceny s dph mikina pro kočky rychlé platby i rychlá doprava, kategorie produktu mikina pro pejsky
 • mikina pro malé pejsky i mikina pro velké psy – kategorie mikina, ceny s dph materiál produktu bavlna
 • antiparazitika pro kočky i pro pejsky kategorie antiparazitika ceny czk s dph produktu jako doplňky
 • hárací kalhotky i hárací pomůcky – kategorie hárací ochrany, různé ochrany i pro kočky ceny s dph
 • cookies sušenky i cookies krekry – cookies kategorie pro kočky i cookies kategorie pro pejsky czk overal
 • kategorie doplňky pro kočky i pro psa, mikiny produktu bavlna ceny s dph všechna velikosti přidat
 • novinky toalety pro zvířata denní potřeby i svetr pro psy pod pláštěnku, šedý svetr pro psy i pelechy
 • rychlé platby bez registrace, podpora linka zákazníka 420 vyhrazena – 420 předvolba kategorie o nás
 • kategorie pro kočky všechna pomůcky i mikiny různá délka ceny s dph, antiparazitika pro kočky s dph
 • na eshopech se lze pohybovat bez registrace, pomůcky pro kočky i pro psy – ceny s dph rychlá doprava
 • svetry pro zvířata šedý pod pláštěnku – šedý tepelný doplněk, v nabídce jsou i přepravní klece velké
 • k dispozici je podpora s předvolbou 420, poradíme vám s výběrem vhodného oblečení pro zvířátko
 • potřeby svetr pro psy i cestovní náhubky a novinky – toalety, cestovní náhubky a další potřeby i klece
 • zimní budky na zahradu – voděodolný materiál a chrání i před chladem, vyplnit doručení do košíku

Nenáročné čištění

Pokud se nám obleček zašpiní, tak se může zdát, že bude čištění náročné. Výrobky jsou však vyrobeny z takového materiálu, aby bylo čištění snadné. Podobně jsou na tom i plovací vesty v barvách růžová a šedá – snadno se čistí. Všechny barvy jsou k zobrazení v košíku, vesty různá délka i velikost a ceny jsou s dph.

Autosedačky do auta kvůli čistotě (vhodné autosedačky do auta)

Když je škaredé počasí a prší, tak je při převozu pejska lepší používat do auta autosedačky. Na jednu stranu si tím auto nezašpiníme a zároveň je pejsek kvalitně připoutaný.

Psí výbava do auta lze seřadit abecedně
Některé obchodní eshop kategorie košíku jako například vybavení pro chlupáče do auta lze řadit abecedně. Máme pak lepší přehled ohledně zboží do auta i cenách s dph. Například i teplejší mikiny se chlupáči vždy hodí na každý podzimní výlet. V košíku si je můžeme porovnávat, kdy lze v košíku vybrat i rychlá doprava.
Obleček bunda pro psa do zimního počasí
Na výběr máme různé značky a hlavně i barvy, aby byl pejsek pěkně vidět i za hustého sněžení. Overal pomáhá srsti udržet teplo.
Zimní obleček pro psa a obojky

Oblečky jsou vyráběny takovým způsobem, aby bylo možné bez problému použít i obojky. Ceny najdeme s dph a můžeme si vybírat z bohaté nabídky zboží.


Správné měření chlupáče je důležité – funkční velikost (oblečky pro psy zkušenosti)

Aby jsme se vyhnuli špatně padnoucímu oblečku, tak je nutné vše pečlivě změřit. Na eshopech jsou tabulky, kde si pak podle naměřených rozměrů najdeme správnou konečnou velikost výrobku. U pejska měříme obvod hrudníku a obvod krku. Důležitá je samozřejmě i délka zad. Pejska vždy měříme ve stoje, aby jsme naměřili správné hodnoty. Heslo bychom měli mít takové, že raději přeměříme pejska dvakrát.

Měřit obvod krku je důležitý parametr. Pokud je obvod krku pejska mnohem větší než obvod krku u oblečku, tak to nebude úplně ideální.

Zimní bunda pro psa a oblečky pro malé pejsky (svetry, vesta, velké mikiny, kabát na zip a oblečky pro psy cena)

V zimě bychom si měli na našeho malého chlupáče dávat největší pozor. Pokud je s námi celý den doma v teple, tak by mohl venku snadněji prochladnout. A proto je zimní bunda pro psa docela důležitá na větší vycházky. Kvalitní zimní bunda pro pejska ho zahřeje a v případě sněžení zůstane pejskův kožíšek suchý. K dispozici máme mnoho různých výrobků, jak pejskovi chladné počasí zpříjemnit.

Nová zimní bunda pro psa je pěkně zateplená a na pejska nefouká.
Kvalitní zimní bunda pro psa má kvalitní zapínání.
Pokud by nám pejsek malinko přibral, tak si zapínání jen upravíme.

Kvalitní obleček pro psa cena – akce a slevy pro nízké ceny i výprodej oblečků pro psy (oblečky pro psy levné)

Nahoře v našem žebříčku se zbožím je v každém řádku jeden odkaz. Ten je pro každý druh zboží zvlášť. Jakmile se přes něj proklikneme, tak se dostaneme na srovnávací portál a tam si už můžeme třídit i ceny na eshopech. Cena u tohoto zboží není nijak vysoká, stačí si jen najít tu přijatelnou. Kolikrát jsou i různé akce a nebo vypsané slevy na některé zboží. Můžeme tak natrefit i na skvělé ceny, když budeme mít zrovna štěstí. Tento druh výrobku vydrží pejskovi mnoho let, tak proč mu nedopřát něco kvalitnějšího.

Zimní bunda pro psa

Ke konci našeho tématu nejlepší obleček pro psa zde ještě naposledy poukážeme na horní tabulku se zbožím oblečení pro psy z recenzí, které dopadlo u pejskařů velmi pozitivně. Ať už je to bunda pro psa a nebo jiné oblečky pro psy, tak to pejska zahřeje. Výrobky oblečky pro psy jsme vybírali pečlivě a vždy jen takové, se kterými měli majitelé psů dobré zkušenosti. Přihlédli jsme samozřejmě i k poměru kvalita – cena. Aby byly oblečky pro psy dostupné za přijatelné a rozumné ceny. To jsou například svetry, mikiny, kombinézy, bunda pro psa a další oblečky pro psy.

V každé skupině a nebo jakémkoliv diskuzním fóru vyjdou časem na povrch vždy ty nejlepší oblečky pro psy podle toho, jestli s nimi mají lidé dobré zkušenosti a zda se jim takové zboží vyplatilo pořídit. Nové oblečky pro psy se už dají sehnat i v moderním designovém vzhledu, kdy se jedná o oblečky pro psy, které mohou pejska i reprezentovat na důležitých událostech. Celkově se dá říct, že oblečky pro psy se staly základní výbavou každého pejska.


Nejlepší obleček pro psa recenze – kvalitní zimní bunda pro psa recenze

Někteří výrobci vyrábějí opravdu zdařilé oblečky pro psy, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, ale také i to zpracování je na vysoké úrovni. To lze pak poznat i ze zkušeností chovatelů psů, že jsou s výrobky velmi spokojení. A za zmínku určitě stojí i to, že takto kvalitní výrobky jim vydrží mnoho let a je na ně spolehnutí. Kvalitní obleček pro psa dokáže pejska ochránit za každého počasí a dopřát mu pohodlnější vycházku. Ochranný obleček pro psa dokáže chlupáče v zimě zahřát, aby měl z pobytu venku opět radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *