Menu Zavřeno

Obleček pro psa

Zimní obleček pro psa recenze nejlepší testy kvalitní luxusní po operaci pooperační nepromokavé softshell levní vtipné vánoční ceny cena pletené háčkované

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Dávno už neplatí tvrzení, že obleček pro psa má pouze funkci módního doplňku pro účely výstavy. Jakmile s námi totiž pejsek žije ve společné domácnosti, tak je potom citlivý na měnící se teplotu. A stejně jako se oblékáme do horšího počasí my lidé, tak i pes má potřebu vlastnit speciální oblečky pro psy. Pokud se o našeho domácího mazlíčka v tomto smyslu nestaráme, tak u něj riskujeme zvýšený výskyt různých zdravotních problémů. Zejména v pokročilejším věku psa se to pak všechno sečte. Pohodlný obleček pro psa ho však může od mnoha problémů ochránit a v dnešním článku si o tom řekneme všechny důležité informace.

Obleček pro psa: Žebříček nejlepších oblečků pro psy podle zákaznických recenzí a ze zkušeností chovatelů psů (obsahují parametry, popis, testy a recenze)

Do tohoto žebříčku jsme vybrali nejlepší oblečky pro psy a pár dalších užitečných pomůcek, bez kterých se pejsek v horším počasí neobejde. Jakmile se rozhodneme pro psa zakoupit obleček s konkrétním využitím, tak je nejlepší hledat recenze a další poznatky jiných pejskařů, kteří již mají s těmito doplňky zkušenosti. A právě tímto systémem je i sestavená naše tabulka. Vybrali jsme nejlepší zboží v poměru cena – kvalita, se kterým mají majitelé pejsků pozitivní zkušenosti. Procházeli jsme mnoho portálů s recenzemi, diskuzní fóra i poradny a další psí skupiny, kde se všechny tyto věci probírají. Trvalo nám poměrně dlouho si vše sepsat a udělat analýzy recenzí, nakonec se to ale povedlo. Výsledkem je tento žebříček kvalitních oblečků pro pejsky. Pod každým odkazem jsou na výběr různé velikosti a barvy. Následně si lze seřadit i nejlepší ceny na eshopech.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Funkční oblečky pro psy - více zbožíFunkční oblečky pro psy obleček recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Zimní obleček pro psa - více zbožíZimní obleček pro psa recenze testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Reflexní obleček pro psa - více zbožíReflexní obleček pro psa zkušenosti zákazníků*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kombinéza pro psa - více zbožíLevný obleček pro psa kombinéza recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Chladící vesta pro psa - více zbožíZáchranný obleček pro psa Chladící vesta recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Mikina pro psa - více zbožíVánoční obleček pro psa mkina*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Svetr pro psa - více zbožíTeplý svetr obleček pro psa nepromokavý pletený*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Bunda pro psa - více zbožíBunda obleček pro psa nepromokavý recenze parametry*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ochranný límec pro psa - více zbožíVelký levný obleček pro psa ochranný límec*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široků výběr oblečků více zbožíKvalitní obleček pro psa slevy nízké ceny akce*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Zimní oblečky pro psy na zimu levně – kvalitní oblečky pro psy (zimní obleček pro psa recenze)

Každý aktivní pes přece nebude doma, když je venku škaredé počasí. Kolikrát prší a nebo je už prostě tak velká zima, že si říkáme, že s ním půjdeme ven jen na malou chvíli, aby se nenachladil. Pejsek zvyklý na delší vycházky s tím asi moc souhlasit nebude. K ideálnímu vyřešení situace jsou tu zimní oblečky pro psy na zimu. Kvalitní zimní obleček pro psa ho zahřeje, ale poskytne mu i nepromokavou vrstvu a další funkce. Můžeme být pak se psem mnohem delší dobu venku a vědět, že je chlupáč chráněný proti špatnému počasí. A to i když je zvyklý na domovní teplo a venku jsou tuhé mrazy. Dnešní článek na téma zimní obleček pro psa recenze nám ukáže i různé varianty.

  • oblečky pro chrty
  • psí oblečky pro jorkšíry
  • obleček pro buldočka
  • psí oblečky pro jezevčíky
  • oblečky pro čivavy
  • psí oblečky pro štěňata

Zimní obleček pro psa po operaci – luxusní psí oblečky na zimu (zimní obleček pro psa recenze)

Zateplené oblečky na zimu jsou pak ještě potřeba v případě, že máme pejska po operaci a nebo po nějakém zákroku. Pro chlupáče je důležité, aby se po operaci vrátil co nejrychleji do běžného aktivního života. Jenže pokud je to v zimě, tak je to o něco složitější. Přece jen tuhé mrazy nejsou nic příjemného. A to poslední, co by nám ještě chybělo, by bylo pejskovo prochladnutí. To se nesmí vůbec stát. Proto tu máme dnešní článek zimní obleček pro psa recenze. Zimní obleček pro psa pomáhá dokonale izolovat od mrznoucí teploty. Cílem je, aby byl co nejvíce v teple. Při venkovní procházce to pro něj bude luxus. A jestli ještě nemá pejsek takový ten svůj rychlý postřeh a rychlé vnímání, tak mu můžeme koupit luxusní reflexní obleček, aby byl dobře viditelný pro všechny ostatní.

Pooperační obleček pro psa – psí oblečky pro velká plemena

Oblečky pooperační mají pejska zejména zahřát, ale je dobré, když ho ochrání i před deštěm a nebo sněhem. Jelikož nebude pejsek stále ještě 100% fit, tak bychom se o něj měli postarat co nejlépe. Do nepříznivého počasí ho tedy dobře oblečeme, aby nemohl prochladnout. Přece jen potřebujeme, aby se po operaci co nejdříve zotavil.


Jak na to chlupáče naučit?

U nového zboží obleček pro psa začínáme hlavně pomalu, pokud to pes ještě nikdy na sobě neměl. Bereme to formou hry, kdy mu to dáme na záda a jen si s ním hrajeme. Na chvíli mu to oblečeme a pak zase sundáme. Těmito pomalými krůčky to pak začne brát pejsek jako automatický doplněk při každá vycházce.


Luxusní obleček pro psa na zimu – nejlepší psí oblečky recenze (zimní kombinéza pro psa)

Zimní obleček a nebo vyloženě zimní kombinéza pro psa nemusí být jen úplně takový ten běžný obleček. Dají se pořídit i lepší kousky, kdy mají například reflexní prvky a další věci. Ty jsou velmi užitečné, pokud je už venku horší viditelnost. Obleček i zimní kombinéza pro psa vydrží pejskovi mnoho let, tak proč mu potom nepořídit už něco lepšího. Nemusí to být vyloženě něco luxusního s ozdobným kamením a podobné nepotřebné věci. Zejména jsou potřebné funkční doplňky, které nám toho mnoho usnadní. Jsou to například ty zmíněné reflexní prvky, lepší zapínání, kombinované oblečky a další věci. Nejlepší oblečky podle recenzí pejskařů jsou právě v horní tabulce. Psí oblečky recenze nám pomůžou, které produkty jsou ty lepší a kvalitnější. Hodí se i kvalitní zimní kombinéza pro psa, která je pro pejska víceúčelová.

 • obleček pro malého psa
 • zimní kombinéza pro psa střih
 • obleček pro středního psa
 • šusťáková kombinéza pro psa
 • obleček pro velkého psa
 • psí oblečky recenze
 • zateplená kombinéza pro psa
 • obleček pro čivavu
 • kombinéza pro velkého psa
 • oblečky pro jorkšíry

Nepromokavé oblečky pro psy Hurtta – oblíbené oblečky pro psy softshell (psí oblečky recenze)

Velmi oblíbené jsou i nepromokavé oblečky, které mají tuto funkci jako takový bonus. Jakmile je venku takové to typické podzimní počasí, kdy neustále prší, fouká vítr a je zima, tak přesně tento druh oblečení je pro pejska vyhovující. Velice dobře se hodí softshell, který je vyrobený z několika vrstev a v tuhé zimě dokáže pejskovi udržet optimální teplotu na každé vycházce. Softshell je materiál se skvělými vlastnostmi. Jednak má výborné tepelné vlastnosti, ale zároveň dokáže perfektně větrat a je elastický, takže se psovi dokáže snadno přizpůsobit a snadno se udržuje. Hurtta psí oblečky recenze jsou i na různých diskuzních fórech velmi oblíbené.

Softshellový obleček pro psa – levné oblečky pro psy

Softshell pejska spolehlivě ochrání před větrem, deštěm a samozřejmě i chladem. Střih je vždy navržen takovým způsobem, aby byly důležité psí partie chráněné. Díky elastickému materiálu to psa nijak neomezuje v pohybu a na tento druh oblečení si chlupáč rychle zvykne. Je také velmi lehký, kdy s ním nebudou mít potíže ani menší pejskové. Tyto psí pomůcky jsou levné a proto si jich můžeme zakoupit i více.


Vybíráme i podle ročního období

Pejsek může mít oblečků i více a to podle počasí, jaké venku momentálně panuje. Vyloženě zimní obleček je do mrznoucích teplot, ale zase pro podzimní a nebo jarní nošení se už moc hodit nemusí. Tam už jsou pak vhodnější nepromokavé výrobky a nebo pak ty kombinované. Vždy je dobré popřemýšlet nad vícero možnostmi. I když venku prší, je zima, fouká vítr, tak pes musí být hlavně celkově vitální a k tomu mu pomůžou prospívající bakterie probiotika pro psy v rámci jejich zdraví. Probiotika mají velmi pozitivní vliv na psa, aby se cítil a vypadal zdravě. Správné probiotické bakterie mu napomáhají s imunitou a trávícím systémem.


Oblečky pro psy levné – nejoblíbenější obleček pro psa s nohavicemi

Všeobecně se dá říct, že oblečky pro naše chlupáče jsou levné a na mnoha eshopech se dají sehnat velmi levně i kvalitnější kousky. Když si pak uvědomíme jejich výhody, tak je to určitě skvělá pomůcka a neměla by chybět ve výbavě u psa. Zejména v podzimním a zimním období se vyplatí pořídit. Tento druh pomůcky vydrží pejskovi mnoho let, takže nemusíme kupovat každou sezónu nové. Krom funkčních oblečků se pak prodávají i ty vtipné. Jakmile s něčím takovým pejsek běhá po venku, tak lze vždy zažít spousty komických situací a sousedi kolikrát nevěří svým očím. Ale můžou být i ve formě elegantní, například ty s nohavicemi.

Luxusní oblečky pro psy na míru – vtipné oblečky pro psy francouzský buldoček

Jestli vlastníme plemeno francouzského buldočka, tak jsme již určitě viděli velmi vtipné oblečky ve stylu červené karkulky a nebo dalších zajímavých pohádkových postav. Ono je to vždy velmi milé a hlavně pak vtipné, když se nám pejsek promenáduje v něčem takovém doma po bytě a nebo venku. Patří to k určitému typu luxusních oblečků. Běžné oblečky se dají v podstatě objednat i na míru, ale na eshopech je vždy velké množství různých velikostí zboží obleček pro psa. K tomu jsou i podrobné tabulky, kde si z naměřených rozměrů našeho pejska vybereme konečnou velikost oblečku.

Vánoční obleček pro psa – plemena střih na obleček pro psa

Na našem trhu jsou i specializované eshopy, které nabízejí vyloženě vtipné oblečky. Jednak jsou to postavy z nejznámějších filmů a pak také oblíbené postavy známé mnoho let z různých rolí a příběhů. Vánoční čas je jeden z hlavních témat, kdy se tyto psí pomůcky prodávají nejvíce. A vánoční obleček pro psa je trendem číslo jedna. Na internetu lze najít i mnoho střihů na naše domácí mazlíčky, kdy jim můžeme ušít téměř cokoliv. Není to ale jednoduché, je potřeba zkušené ruce. A také se může stát, že při sečtení všech nákladů nás vyjde levněji zakoupené zboží.


Výběr podle materiálu

Rovněž i nabízené materiály se skládají ze široké nabídky. Jednak jsou to hlavně materiály funkční, kombinované, přes bavlnu, nepromokavé materiály, softshell a mnoho dalších. Vybere si určitě každý podle své náročnosti a konkrétní potřeby. Výrobců je již mnoho a proto je i nabídka oblečků velmi bohatá.

Pepco obleček pro psa – Pepco oblečky pro psy (Pepco svetr pro psa – oblek pro psa)

Oblečení pro psa nemusí plnit jen funkci zateplovací, ale dokáže posloužit i jako módní doplněk. Pepco obleček pro psa tak může splnit obě podmínky. V zimním období je už pejskům venku zima a proto je dobré myslet i na ně a něco teplého jim pořídit. Pepco oblečky pro psy a Pepco svetr pro psa je tak ideální volbou, kdy se pejsek zahřeje, i když není venku zrovna ideální počasí. Zimní Pepco obleček pro psa můžeme používat i když venku sněží. Pejska prostě zahřeje a to je na tom to nejvíc důležité. O psa je potřeba se starat celoročně a zejména v zimě bychom to neměli podceňovat.

Back on track pro psy – back on track mesh pro psy

Nová generace oblečků se nazývá back on track pro psy, kdy se jedná o speciální materiál, který dokáže pomáhat se zahřátím psích svalů. Jakmile má pes na sobě tento obleček back on track pro psy, tak tento materiál mu pomáhá se zahřátím svalových vláken. Ideální je to pro psy, kteří jsou sportovně zaměření a jsou v neustálém pohybu. Hodí se i do chladnějšího počasí, kdy například prší, ale pes jít na vycházku přece jen potřebuje.


Top obleček pro psa po kastraci – háčkovaný obleček pro psa (oblek pro psa)

Když máme pejska po kastraci, tak se k němu musíme chovat mnohem více ohleduplně. Po kastraci bude mít od veterináře speciální zábal, který mu pomůže přečkat první těžké dny. Když s ním pak následně budeme chodit ven na vycházky, tak je určitě dobré, aby byl pejsek po celou dobu v teple a nemohl se nikde nachladit. Při utahování oblečku také dáváme pozor na to, aby jsme mu to neutáhli až příliš moc. Přece jen je pejsek po takovém zákroku hodně citlivý. Další alternativou může být i háčkovaná varianta, která pejska dokonale omotá a bude jako v bavlnce.

Kvalitní psí oblečky Hurtta – oblíbené psí oblečky softshell

Není to všechno jen o tom, že jsou oblečky pro psy pouze do zimního počasí. V letním období můžeme pejskovi ulevit i tím, že mu pořídíme chladící obleček pro psa. Účel je v tom směru, že to chlupáče ochlazuje na zádech a hrudníku. Tím pádem je pro něj vedro snesitelnější. A nejlepší je, když mu tento obleček ještě před nasazením opláchneme studenou vodou. Po nasazení se chlad udržuje po určitou dobu a pejsek příliš se nepřehřívá. Princip je v evaporaci, kdy se jedná o postupné vypařování vody a tím se chlupáč pomáhá ochlazovat.

Dále můžeme pejskovi pomoci i tak, že ho ostříháme strojkem na psy. Hlavně to platí u hustě chlupatých psů, kterým sahají chlupy až na zem. Strojek na psa mu pomocí ostříhání uleví od velkého množství chlupů, se kterými se musí v horkých letních dnech všude tahat. Sami pak uvidíme, že je pejsek šťastnější, když je ostříhaný a připadá si mnohem lehčí.

Nejkvalitnější obleček pro psa střih – návod na psí oblečky střihy

Když by jsme zvažovali, že se pokusíme sami něco vlastními silami vyrobit, tak to samozřejmě možné je. Ale už je to zejména pro lidi, kteří mají s něčím takovým jisté zkušenosti. Ideálně pokud to má někdo jako koníčka a věnuje se tomu delší dobu. Pak už totiž takový člověk ví, co to přesně obnáší a jak časově náročné to je. Krom vyhledání kvalitního střihu z internetu budeme také potřebovat to na něčem sešít. Konkrétně na dobrém šicím stroji, aby to drželo. Jedna věc je mít střihy a kompletní návod a věcí druhou je šikovnost, materiál a správné pomůcky.

Jak vyrobit obleček pro psa na svatbu – střihy pro psí oblečky na míru (oblek pro psa)

Jakmile zjistíme, co to všechno obnáší, tak si možná i uvědomíme, že bude lepší a hlavně potom rychlejší celý výrobek oblek pro psa zakoupit na některém z eshopů. Výběr oblek pro psa je obrovský a v podstatě můžeme mít cokoliv, na co si vzpomeneme. Vánoční výrobky, pak ty svatební oblek pro psa a dokonce oblečky i přímo na míru. Někteří výrobci k tomu mají zakoupené speciální šicí stroje a vyrábějí jeden výrobek za druhým. Za nějaký ten příplatek pak můžeme mít i něco zcela originálního, co nemá nikdo jiný. A pokud už máme nachystané střihy, tak i ta domluva bude mnohem jednodušší.


Výrobky a jejich design

V dnešní moderní době si lze také všimnout, že řada majitelů psů má hodně podobné oblečení, jako jejich čtyřnozí mazlíčci. Zejména pak u žen to může hrát i určitou módní roli, když jsou ve městě se svým pejskem barevně sladěné. I tak by jsme ale měli myslet hlavně na pejska, aby pro něj bylo oblečení pohodlné a funkční.


Pletený obleček pro psa návod – pletené psí oblečky návod

Další alternativou můžou být i oblečky pletené, které jsou do chladného počasí naprosto skvělé. Pokud jsme už v tomto směru zkušení a máme to jako koníčka, tak si podle návodu můžeme něco takového vytvořit i sami. Bohužel je to ale zase o tom, že to zabere mnoho času, než se nám podaří něco tak zajímavého vyrobit. Jakmile se totiž podíváme na eshopy a ceny, tak si můžeme říct, že si to raději koupíme a bude to tak vyřešené snadno a hlavně rychle. Pletené psí oblečky jsou další variantou, kdy se našemu malému chlupáči můžeme něčím zavděčit při jeho pravidelných chladných vycházkách.

  • oblečky pro psy návod na šití
  • hunter psí oblečky
  • psí vánoční oblečky
  • oblečky pro pejsky
  • psí zimní oblečky
  • trixie oblečky pro psy
  • psí kombinézy
  • ene bene psí oblečky
  • samohýl psí oblečky
  • tommi oblečky pro psy

Oblíbený obleček pro psa ze starého svetru – levné psí oblečky levně

Doma můžeme najít spoustu starého oblečení, ve kterém už chodit nebudeme. Na jednu stranu by jsme mohli už takové oblečení vyhodit, ale pokud ještě nevypadá úplně vybledle a není ani roztrhané, tak se možná ještě hodí i pro našeho pejska. Chce to jen trochu šikovně popřemýšlet, jak by to šlo ještě upravit a pejsek to mohl využít. Ono hodně záleží i na materiálu, jak moc je svetr starý a zda je ještě přilnavý. Pokud by se po přešití příliš moc snadno starý svetr natahoval a nedržel svůj tvar, tak bude psovi padat. Proto si napřed vyzkoušíme, zda má ještě stále správnou pružnost.

Návod jak ušít obleček pro psa z ponožky – střih na psí obleček

Možná to teď někomu připadá, že je to nějaký vtip, ale obleček pro psa z ponožky je skutečností. Pokud na to máme kompletní návod, jak to celé ušít, tak tato možnost tady je. Pro ty zkušenější žádný návod a ani střihy potřeba nejsou. Prostě si jen vezmeme několik starých ponožek, ty rozstříháme a následně sešijeme do konečného tvaru pejska. Ještě než s tím začneme, tak je prvotní důležitá věc si celého psa přeměřit a teprve až podle toho vše nastříhat. Řeč je samozřejmě o těch nejmenších plemenech, zřejmě nebudeme doma stříhat všechny ponožky jen kvůli tomu, aby měl jít náš německý ovčák v čem ven.


Kdy ho chlupáči pořídit?

Hlavně malá plemena s velmi malým množstvím podkožního tuku trpí v zimě nejvíce. Takový malý pejsek to moc dlouho v zimě nevydrží a potřebuje se zahřát. Není to ale jen o malých plemenech. Psi s námi žijí v bytech a nebo domech, kde se silně topí. Tím pádem jsou pak zvyklý na teplo. My se na každou vycházku teple oblečeme, takže nám zima nebude, ale co náš pejsek?


Nejlepší oblečky pro psy recenze – vánoční oblečky pro psy návod (oblečky pro velké psy)

Vánoční oblečky jsou velmi oblíbené v každém roce. Když je celá rodina ustrojená u vánočního stolu, tak ani pejskové nejsou opomenuti. A proto mnoho eshopů nabízí tento druh vánočního doplňku pro chlupáče. Nejlepší oblečky pro psy podle recenzí se nacházejí v horní části našeho článku. Jsou tam i oblečky pro vyloženě velké psy. Do tabulky jsou umístěné pomůcky, se kterými mají pejskaři dobré zkušenosti a na různých portálech, fórech a dalších platformách si je pochvalují. Recenze jsou při výběru nového zboží určitě důležité, mnohdy se dozvíme spoustu zajímavých a hlavně pak užitečných informací.

 • oblečky pro malé psy
 • hunter obleček pro psa
 • oblečky pro velké psy
 • značkový obleček pro psa sinsay
 • obleček pro chrta
 • výprodej oblečků pro psy
 • obleček pro jezevčíka
 • pepco obleček pro psa

Softshellová bunda pro psa Hurtta oblečky pro velké psy

Outdoorové aktivity pro aktivního pejska vyžadují kvalitní vybavení a oblečky pro velké psy. Každá tůra a nebo vetší výlet znamená pro chlupáče náročné podmínky na výdrž. Jestli chceme pro něj udělat maximum, tak mu dopřejeme správné vybavení. Kvalitní funkční oblečení je možné vzít do jakéhokoliv počasí a pejsek bude mít ideální podmínky na pobyt venku. Outdoorové softshellové bundy jsou podšité fleecem a odolnost proti větru, dešti a sněhu je skvělá. Hurtta bunda nepropouští ani vlhkost a pejsek se tak cítí pohodlně po celou dobu venku v přírodě. Velké oblečky pro psy jsou tak skvělým doplňkem do nepříznivého počasí.

 • bunda pro psa střih
 • nepromokavá bunda pro psa 50 cm
 • bunda pro psa
 • teplá bunda pro psa 60 cm
 • bunda pro středního psa
 • bruno zimní bunda pro psa 40 cm
 • bunda pro výcvik psa
 • hurtta bunda pro psa s postrojem
 • bunda pro psa puppia
 • the nort face bunda pro psa 30 cm
 • maskáčová bunda pro psa 55 cm

Reflexní šátek pro psa nesahat

Šátek sice nepatří k takové té typické psí výbavě, kdy pejska dokáže izolovat od nadměrných teplot a nebo naopak mu pomůže přečkat mrznoucí zimní teploty. Šátek pro psa má naprosto jiný účel využití. Hlavně je to určeno k lepší viditelnosti pejska ve zhoršených podmínkách. Reflexní vrstva upozorní všechny řidiče, ale také projíždějící na kolech, že se kolem nich pohybuje pes. Je to určitě lepší, než kdyby si chlupáče vůbec nevšimli. Některé šátky jsou označeny vtipným nápisem „Nesahat“, kdy se dává kolemjdoucím najevo, že se pejsek sbližovat příliš moc nechce.

  • žlutý šátek pro psa barva
  • červený šátek pro psa s vlastním potiskem
  • vánoční šátek pro psa se jménem
  • jak ušít šátek pro psa střih
  • vánoční šátky pro psy levně

Háčkovaný svetr pro psa návod

Teplá venkovní výbava pro pejska se dá i uháčkovat. Pro začátečníky to ale nic jednoduchého nebude, chce to prostě trochu toho cviku a hlavně na to mít pak dostatek času. Návodů na internetu je mnoho, ale i tak je háčkovaný svetr pro psa poměrně složitou záležitostí. Ale jestli si pro sebe hledáme nového koníčka, tak můžeme spojit oblíbené s užitečným. Při dlouhých zimních večerech se můžeme pustit do háčkování a zkoušet vytvořit něco zajímavého pro pejska. Ten to pak v zimních vycházkách určitě ocení.

 • svetr pro psa 30 cm
 • ručně pletené svetry pro psy levně
 • svetr pro psa 50 cm
 • vánoční svetr pro psa 60 cm
 • střih na svetr pro psa 40 cm
 • jak uháčkovat svetr pro psa 55 cm
 • svetr pro velkého psa
 • trixie svetr pro psa 70 cm
 • návod na pletený svetr pro psa 45 cm
 • jak uplést svetr pro psa
 • pletený svetr pro psa návod

Fleecová mikina pro psa

Do chladného období se hodí skvěle i fleecová mikina. Zejména malý a středně velcí pejsci si ji rychle oblíbí, kdy z vyhřátého domova mají jít na vycházku do mrazivé zimy. Fleecový materiál má dobré izolační schopnosti. Ty pak udržují psí kožíšek v dobrých tepelných podmínkách a chlupáč vydrží venku mnohem déle, aniž by mu byla zima. Celý obleček se aplikuje snadno a rychle. Při zašpinění je možné prát celek v pračce podle předepsaného návodu.

 • mikina pro psa xxl
 • menší mikina pro psa m
 • fleece mikina pro psa
 • mikina pro psa střih
 • maskáčová mikina pro psa

Ochranný límec pro psa po operaci

Když máme pejska po operaci a nebo se dlouhodobě léčí, tak má tendenci si vylizovat místa na těle a nebo je kousat. Pak je na místě mu pořídit ochranný límec pro psa. Ten je na jednu stranu velmi lehký, ale zároveň také pevný, kdy psovi nedovolí žádný kontakt s jeho tělem. Vhodný je jak pro pejsky, tak i pro kočky. I když bude pes bez našeho dozoru, kdy si budeme potřebovat zajít vyřídit něco do města, tak si límec nesundá a ani ho nebude mít možnost nijak ohnout pro případní lízání míst po operaci.

  • nafukovací límec pro psa
  • kde koupit límec pro psa
  • pooperační límec pro psa
  • nejlepší límec pro psa po kastraci
  • jak vyrobit límec pro psa návod
  • nejlepší límec pro psa diskuze

Nejlepší vesta pro psa na zimu

Vesty pro psy jsou vyrobené z odolných materiálů, které podrží každého pejska při náročných venkovních podmínkách. Není to jen o tom, že chlupáči není zima. Odolná vesta pro psa odolává i silnému větru a má dokonce i nepromokavé vlastnosti. Cílem materiálu je udržet psa v suchu a teple, aby vydržel i delší procházku při celodenním pobytu venku. Vnější tkanina chrání před mrazem a větrem. A vnitřní podšívka zase pomáhá udržet pejskovi optimální teplotu, aby neprochladl. Spony na stranách zajišťují snadné a rychlé zapínání. Výrobek je vhodný na delší turistiku i kemping.

 • vesta pro loveckého psa
 • zimní vesta pro psa na lov
 • vesta pro výcvik psa
 • reflexní vesta pro psa střih
 • vesta pro malého psa
 • ochranné vesty pro psy
 • vesta pro psa trixie
 • chladící vesta pro psa
 • vesta pro velkého psa
 • zimní vesty pro psy
 • vesta pro psa
 • reflexní vesty pro psy
 • chladící vesty pro psy
 • vesta pro asistenčního psa

Kapuce a jiné doplňky

Kapuce přišité k oblečku pro psy v podstatě nijak nevyužijeme. Většinou to tam je jako taková okrasná věc, ale psi z ní zrovna příliš moc nadšení nejsou. Základem je dobře padnoucí obleček a ten zbytek je už pak na zvážení. Samozřejmě platí, že čím méně zbytečných věcí tam je, tím bude pejsek více spokojenější. Neměli by jsme zapomínat ani na zimní boty pro psy, které ochrání jejich tlapky před mrznutím. Ale hlavně pak tyto botičky pro psy ochrání tlapky před posypovou solí na sníh. Kolikrát si můžeme všimnout, že už se chodníky sypou vším možným, ale nikdo už pak nemyslí na to, že to může mít velice špatný dopad na psí tlapky.


Jak vybrat obleček pro psa?

Nabídka oblečků pro psy je už tak velká, že je mnohem lepší, když máme konkrétní představu o tom, co náš chlupáč potřebuje. Buďto může jít o výbavu do vody, s myslivcem do lesa, na léto a nebo pak do zimy, propršený podzim a další možnosti. Můžeme to ale vzít i jednoduše, že mu pořídíme oblečky dva, kdy bude jeden do teplého počasí a ten druhý do chladného počasí. Těch možností je opravdu mnoho a to ještě když některé oblečky nabízejí mnoho funkčních kombinací. Proto jsme nahoře v článku umístili přehlednou tabulku, ze které si snadno vybereme přesně to, co potřebujeme.


Správné měření chlupáče je důležité

Aby jsme se vyhnuli špatně padnoucímu oblečku pro psa, tak je nutné vše pečlivě změřit. Na eshopech jsou tabulky, kde si pak podle naměřených rozměrů najdeme správnou konečnou velikost výrobku. U psa měříme obvod hrudníku a obvod krku. Důležitá je samozřejmě i délka zad. Psa vždy měříme ve stoje, aby jsme naměřili správné hodnoty.


Kvalitní obleček pro psa cena – akce a slevy pro nízké ceny

Nahoře v našem žebříčku se zbožím je v každém řádku jeden odkaz. Ten je pro každý druh zboží zvlášť a jakmile se přes něj proklikneme, tak se dostaneme na další srovnání zboží a tam si už můžeme třídit i ceny na eshopech. Cena u tohoto zboží není nijak vysoká, stačí si jen najít tu přijatelnou. Kolikrát jsou i různé akce a nebo vypsané slevy na některé zboží. Můžeme tak natrefit i na skvělé ceny, když budeme mít zrovna štěstí. Tento druh výrobku vydrží pejskovi mnoho let, tak proč mu nedopřát něco kvalitnějšího.

Ke konci našeho tématu nejlepší obleček pro psa zde ještě naposledy poukážeme na horní tabulku se zbožím z recenzí, které dopadlo u pejskařů velmi pozitivně. Výrobky jsme vybírali pečlivě a vždy jen takové, se kterými měli majitelé psů dobré zkušenosti. Přihlédli jsme samozřejmě i k poměru kvalita – cena. Aby bylo zboží dostupné za přijatelné a rozumné ceny. V každé skupině a nebo jakémkoliv diskuzním fóru vyjdou časem na povrch vždy ty nejlepší oblečky pro psy podle toho, jestli s nimi mají lidé dobré zkušenosti a zda se jim takové zboží vyplatilo pořídit.


Nejlepší obleček pro psa recenze

Někteří výrobci vyrábějí opravdu zdařilé oblečky pro psy, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, ale také i to zpracování je na velmi vysoké úrovni. To lze pak poznat i ze zkušeností chovatelů psů, že jsou s výrobky velmi spokojení. A za zmínku určitě stojí i to, že takto kvalitní výrobky jim vydrží mnoho let a je na ně spolehnutí. Kvalitní obleček pro psa dokáže pejska ochránit za každého počasí a dopřát mu příjemnou vycházku. Ochranný obleček pro psa dokáže chlupáče v zimě zahřát, aby měl z pobytu venku opět radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *