Menu Zavřeno

Obleček pro psa

Zimní obleček pro psa recenze nejlepší testy kvalitní luxusní po operaci pooperační nepromokavé softshell levní vtipné vánoční ceny cena pletené háčkované

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Dávno už neplatí tvrzení, že obleček pro psa má pouze funkci módního doplňku pro účely výstavy. Jakmile s námi totiž pejsek žije ve společné domácnosti, tak je potom citlivý na měnící se teplotu. A stejně jako se oblékáme do horšího počasí my lidé, tak i pes má potřebu vlastnit speciální psí oblečky pro psy. A tím je například i zimní bunda pro psa nebo svetr pro psa. Pokud se o našeho domácího mazlíčka v tomto smyslu nestaráme, tak u něj riskujeme zvýšený výskyt různých zdravotních problémů. Zejména v pokročilejším věku psa se to pak všechno sečte. Pohodlný obleček pro psa ho však může od mnoha problémů ochránit a v dnešním článku si o tom řekneme všechny důležité informace.

Obleček pro psa: Žebříček nejlepších oblečků pro psy podle zákaznických recenzí a ze zkušeností chovatelů psů (obsahují parametry, popis, testy a recenze)

Do tohoto žebříčku jsme vybrali nejlepší oblečky pro psy a pár dalších užitečných pomůcek, bez kterých se pejsek v horším počasí neobejde. Jakmile se rozhodneme pro psa zakoupit obleček s konkrétním využitím, tak je nejlepší hledat recenze a další poznatky jiných pejskařů, kteří již mají s těmito doplňky zkušenosti. A právě tímto systémem je i sestavená naše tabulka. Vybrali jsme nejlepší zboží v poměru cena – kvalita, se kterým mají majitelé pejsků pozitivní zkušenosti. Procházeli jsme mnoho portálů s recenzemi, diskuzní fóra i poradny a další psí skupiny, kde se všechny tyto věci probírají. Trvalo nám poměrně dlouho si vše sepsat a udělat analýzy recenzí, nakonec se to ale povedlo. Výsledkem je tento žebříček kvalitních oblečků pro pejsky. Pod každým odkazem jsou na výběr různé velikosti a barvy. Následně si lze seřadit i nejlepší ceny na eshopech.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Funkční oblečky pro psy - více zbožíFunkční oblečky pro psy obleček recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Zimní obleček pro psa - více zbožíZimní obleček pro psa recenze testy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Reflexní obleček pro psa - více zbožíReflexní obleček pro psa zkušenosti zákazníků a recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kombinéza pro psa - více zbožíLevný obleček pro psa kombinéza recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Chladící vesta pro psa - více zbožíZáchranný obleček pro psa Chladící vesta recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Mikina pro psa - více zbožíVánoční obleček pro psa mkina*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Svetr pro psa - více zbožíTeplý svetr obleček pro psa nepromokavý pletený*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Bunda pro psa - více zbožíBunda obleček pro psa nepromokavý recenze parametry*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ochranný límec pro psa - více zbožíVelký levný obleček pro psa ochranný límec*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široků výběr oblečků více zbožíKvalitní obleček pro psa slevy nízké ceny akce*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Zimní oblečky pro psy na zimu levně – kvalitní oblečky pro psy (nejlepší zimní obleček pro psa recenze)

Každý aktivní pes přece nebude doma, když je venku škaredé počasí. Kolikrát prší a nebo je už prostě tak velká zima, že si říkáme, že s ním půjdeme ven jen na malou chvíli, aby se nenachladil. Pejsek zvyklý na delší vycházky s tím asi moc souhlasit nebude. K ideálnímu vyřešení situace jsou tu zimní oblečky pro psy na zimu. Kvalitní zimní obleček pro psa ho zahřeje, ale poskytne mu i nepromokavou vrstvu a další funkce. Můžeme být pak se psem mnohem delší dobu venku a vědět, že je chlupáč chráněný proti špatnému počasí. A to i když je zvyklý na domovní teplo a venku jsou tuhé mrazy. Dnešní článek na téma zimní obleček pro psa recenze nám ukáže i různé varianty.

  • oblečky pro chrty
  • psí oblečky pro jorkšíry
  • obleček pro buldočka
  • psí oblečky pro jezevčíky
  • oblečky pro čivavy
  • psí oblečky pro štěňata

Kvalitní zimní obleček pro psa po operaci – luxusní psí oblečky na zimu (jak vybrat zimní obleček pro psa recenze)

Zateplené oblečky na zimu jsou pak ještě potřeba v případě, že máme pejska po operaci a nebo po nějakém zákroku. Pro chlupáče je důležité, aby se po operaci vrátil co nejrychleji do běžného aktivního života. Jenže pokud je to v zimě, tak je to o něco složitější. Přece jen tuhé mrazy nejsou nic příjemného. A to poslední, co by nám ještě chybělo, by bylo pejskovo prochladnutí. To se nesmí vůbec stát. Proto tu máme dnešní článek zimní obleček pro psa recenze. Zimní obleček pro psa pomáhá dokonale izolovat od mrznoucí teploty. Cílem je, aby byl co nejvíce v teple. Při venkovní procházce to pro něj bude luxus. A jestli ještě nemá pejsek takový ten svůj rychlý postřeh a rychlé vnímání, tak mu můžeme koupit luxusní reflexní obleček, aby byl dobře viditelný pro všechny ostatní.

Pooperační obleček pro psa – psí oblečky pro velká plemena (psí zimní oblečky a nejlepší obleček pro psa na zimu recenze)

Oblečky pooperační mají pejska zejména zahřát, ale je dobré, když ho ochrání i před deštěm a nebo sněhem. Jelikož nebude pejsek stále ještě 100% fit, tak bychom se o něj měli postarat co nejlépe. Do nepříznivého počasí ho tedy dobře oblečeme, aby nemohl prochladnout. Přece jen potřebujeme, aby se po operaci co nejdříve zotavil. Kvalitně zateplené oblečky lze vybírat i z horní tabulky, kde si po prokliknutí můžeme přečíst i zajímavé recenze od zákazníků. Nový obleček pro psa na zimu může mít i reflexní prvky, aby byl pes lépe vidět.

Kvalitní obleček pro psa na zimu zkušenosti a nejlevnější obleček pro psa na zimu výprodej

I když je pro nás cena zboží obleček pro psa na zimu důležitá, tak bychom se měli stejně i tak zaměřit na kvalitu. Budeme přece chtít, aby se náš pejsek cítil i v té největší zimě pohodlně a v teple. Nový obleček pro psa na zimu by tak měl být dobře ušitý a z kvalitnějších materiálů. Investice se nám vyplatí, protože kvalitní obleček pro psa na zimu vydrží pejskovi mnoho let. Zkušenosti pejskařů říkají, že se musí cítit pejsek i pohodlně. V letních měsících můžeme natrefit i na zajímavé výprodeje.

Levný obleček pro psa na zimu diskuze a elegantní obleček pro psa na zimu levně

V poslední době se stává čím dál tím více oblíbenější moderní obleček pro psa na zimu, který vypadá elegantně a velmi luxusně. Jsou to určité módní doplňky, kdy nám dohromady s pejskem ladí stejné a nebo podobné oblečení. Kolikrát to můžeme vidět u sportovně založených rodin, že jsou všichni a to dokonce i s pejskem barevně sladění. Rodina má sportovní oblečení a pejsek svou zimní kombinézu ve stejné barvě. Zajímavostí je, že toto zboží obleček pro pejska na zimu seženeme i docela levně.


Jak na to chlupáče naučit?

U nového zboží obleček pro pejska začínáme hlavně pomalu, pokud to pes ještě nikdy na sobě neměl. Bereme to formou hry, kdy mu to dáme na záda a jen si s ním hrajeme. Na chvíli mu to oblečeme a pak zase sundáme. Těmito pomalými krůčky to pak začne brát pejsek jako automatický doplněk při každá vycházce.


Luxusní obleček pro psa na zimu recenze – nejlepší psí oblečky recenze (zimní kombinéza pro psa i bunda)

Zimní obleček a nebo vyloženě zimní kombinéza pro psa nemusí být jen úplně takový ten běžný obleček. Dají se pořídit i lepší kousky, kdy mají například reflexní prvky a další věci. Ty jsou velmi užitečné, pokud je už venku horší viditelnost. Obleček i zimní kombinéza pro psa vydrží pejskovi mnoho let, tak proč mu potom nepořídit už něco lepšího. Nemusí to být vyloženě něco luxusního s ozdobným kamením a podobné nepotřebné věci. Zejména jsou potřebné funkční doplňky, které nám toho mnoho usnadní. Jsou to například ty zmíněné reflexní prvky, lepší zapínání, kombinované oblečky a další věci. Nejlepší oblečky podle recenzí pejskařů jsou právě v horní tabulce. Psí oblečky recenze nám pomůžou, které produkty jsou ty lepší a kvalitnější. Hodí se i kvalitní zimní kombinéza pro psa, která je pro pejska víceúčelová.

 • obleček pro malého psa
 • zimní kombinéza pro psa střih
 • obleček pro středního psa
 • šusťáková kombinéza pro psa
 • obleček pro velkého psa
 • psí oblečky recenze
 • zateplená kombinéza pro psa
 • obleček pro čivavu
 • kombinéza pro velkého pejska
 • oblečky pro jorkšíry

Nejlepší kombinéza pro psa recenze a kvalitní kombinéza pro psa diskuze (levná kombinéza pro psa zkušenosti)

Funkční kombinéza pro psa má mnoho výhod, kdy pejskovi slouží převážně do chladnějšího počasí. Nová kombinéza pro psa musí zaručit takové podmínky, aby nám chlupáč venku neprochladl a kombinéza ho ochrání i při dešti. Není totiž vůbec nic příjemného, když máme doma nachlazeného pejska. Podle zkušeností pejskařů z diskuzí jsou nejlepší kombinézy právě ty víceúčelové. Jakmile venku, sněží, prší, fouká vítr a je prostě hnusně, tak se jen vytáhne kombinéza pro psa a pejsek bude venku v suchu i teple.

Elegantní kombinéza pro psa levně a luxusní kombinéza pro psa zateplená kombinéza pro psa střih

V poslední době můžeme vidět na mnoha eshopech luxusněji vypadající kombinézy, kdy se výrobci snaží pokrýt velkou poptávku po tomto zboží. Hodně majitelů psů vyžaduje, aby i jejich pes vypadal dobře a měl pěkný obleček. Nikdo nechce, aby jejich psí mazlíček chodil po venku ve škaredém a nevkusném materiálu. Elegantní kombinéza pro psa může být barevně sladěná i s naším oblečením při různých sportovních aktivitách. Nabízejí se nám i zajímavé střihy, které vypadají designově velmi pěkně.

Pletená čepice pro psa zimní – nejlepší čepice pro psa zkušenosti a kvalitní čepice pro psa recenze

V zimě při nepříznivých venkovních podmínkách může docházet až k velmi nepříjemným mrznoucím teplotám a může se hodit i čepice pro psa. Kvalitní čepice pro pejska je určena zejména pro pejsky, kteří hůř snáší nízké teploty. Čepice pro psa může být pletená a nebo vyrobená z jiných materiálů, které pejska zahřejí. Rovněž je to ideální i pro psy, kteří mají velké a citlivější uši. Jednoduše jim nasadíme čepici, aby byly jejich uši chráněné proti větru a můžeme jít na vycházku, i když to venku moc příjemně nevypadá.

Kšiltovka čepice pro psa akce – zimní čepice pro psa levně a levná čepice pro psa diskuze

Čepice pro psa může být vybavena i kšiltem, aby pejskovi nesněžilo nebo nepršelo do očí. V zimním období je kolikrát velmi špatné počasí, ale pejsek na vycházku prostě jít potřebuje. Takže je nejlepší, když celého pejska pěkně vybavíme od oblečku až po zboží čepice pro psa. Jakmile bude pejsek kompletně zateplený, tak i vycházka bude pro něj mnohem více příjemnější. V zimním období si můžeme všimnout, že už chodí hodně psů oblečených v zajímavých kombinézách proti zimě. Je to důležitá prevence proti nachlazení pejska.

Kvalitní Rukka pro psy diskuze a zkušenosti a nejlepší Rukka pro psy recenze

Značka Rukka pro psy nabízí zajímavé a hlavně teplé oblečky pro pejsky do zimního počasí. Jakmile venku prší, sněží, fouká vítr a jsou mrznoucí teploty, tak by měl mít každý pejsek zimní obleček, který mu pomůže tyto chladné venkovní podmínky vydržet. Rukka pro psy má mnoho zajímavých oblečků a můžeme si tak vybírat podle několika parametrů. Psí značka rukka pro psy nabízí i zajímavé barevné provedení.

Nepromokavé oblečky pro psy Hurtta – oblíbené oblečky pro psy softshell (profesionální psí oblečky pro jorkšíry – psí oblečky recenze)

Velmi oblíbené jsou i nepromokavé oblečky, které mají tuto funkci jako takový bonus. Jakmile je venku takové to typické podzimní počasí, kdy neustále prší, fouká vítr a je zima, tak přesně tento druh oblečení je pro pejska vyhovující. Velice dobře se hodí softshell, který je vyrobený z několika vrstev a v tuhé zimě dokáže pejskovi udržet optimální teplotu na každé vycházce. Softshell je materiál se skvělými vlastnostmi. Jednak má výborné tepelné vlastnosti, ale zároveň dokáže perfektně větrat a je elastický, takže se psovi dokáže snadno přizpůsobit a snadno se udržuje. Hurtta psí oblečky recenze jsou i na různých diskuzních fórech velmi oblíbené.

Softshellový obleček pro psa – levné oblečky pro psy (oblečky pro psy na zimu recenze)

Softshell pejska spolehlivě ochrání před větrem, deštěm a samozřejmě i chladem. Střih je vždy navržen takovým způsobem, aby byly důležité psí partie chráněné. Díky elastickému materiálu to pejska nijak neomezuje v pohybu a na tento druh oblečení si chlupáč rychle zvykne. Je také velmi lehký, kdy s ním nebudou mít potíže ani menší pejskové. Tyto psí pomůcky jsou levné a proto si jich můžeme zakoupit i více. Kvalitnější oblečky pro psy na zimu můžeme používat i do větších mrazů, kdy se bude pes cítit v teple.


Vybíráme i podle ročního období

Pejsek může mít oblečků i více a to podle počasí, jaké venku momentálně panuje. Vyloženě zimní obleček je do mrznoucích teplot, ale zase pro podzimní a nebo jarní nošení se už moc hodit nemusí. Tam už jsou pak vhodnější nepromokavé výrobky a nebo pak ty kombinované. Vždy je dobré popřemýšlet nad vícero možnostmi. I když venku prší, je zima, fouká vítr, tak pes musí být hlavně celkově vitální a k tomu mu pomůžou prospívající bakterie probiotika pro psy v rámci jejich zdraví. Probiotika mají velmi pozitivní vliv na pejska, aby se cítil a vypadal zdravě. Správné probiotické bakterie mu napomáhají s imunitou a trávícím systémem.

Nejlepší oblečky pro malé psy recenze – psí oblečky pro jezevčíky a psí oblečky pro čivavy

Ideální oblečky pro malé psy jsou takové, které mají již pejskaři vyzkoušené se svými psy. Můžeme pak čerpat z jejich recenzí i hodnocení. To jsou nejlepší informace, jaké můžeme před nákupem získat. Tohle samozřejmě zabere mnoho času prozkoumáváním diskuzních fór, psích skupin a velkých portálů. My jsme to trochu usnadnili a ty nejvíce oblíbené oblečky pro malé psy jsme zobrazili v horní tabulce, kde si lze vybírat z mnoha variant.

Jak změřit psa na obleček?

Není na tom nic složitého a většinou jsou i na každém eshopu ještě tabulky, jak to máme změřit přesně. Návod na měření pejska je však jednoduchý. Nejprve potřebujeme znát délku zad u psa. Ta začíná v místě, kde krk přechází v záda a končí až u samotného ocasu. Následně mu ještě změříme i obvod hrudníku v nejširším místě a jdeme se podívat po ideálních velikostech oblečků pro našeho chlupáče.

Jak naučit psa nosit obleček?

Ze začátku to u některých chlupáčů nebude jednoduché. Pejsek totiž nebude rozumět tomu, že by něco takového měl nosit. Až po pár vycházkách zjistí, že ho obleček dokáže zahřát, ochrání proti větru i dešti. Jakmile mu to oblečeme a pejsek nesouhlasí, tak se ho snažíme zabavit jeho oblíbenou hračkou a po chvilce mu obleček sundáme. Tímto způsobem prodlužujeme intervaly až to bude brát pejsek jako samozřejmost.


Oblečky pro psy levné – nejoblíbenější obleček pro psa s nohavicemi (levný zimní obleček pro psa)

Všeobecně se dá říct, že oblečky pro naše chlupáče jsou levné a na mnoha eshopech se dají sehnat velmi levně i kvalitnější kousky. Když si pak uvědomíme jejich výhody, tak je to určitě skvělá pomůcka a neměla by chybět ve výbavě u pejska. Zejména v podzimním a zimním období se vyplatí pořídit. Tento druh pomůcky vydrží pejskovi mnoho let, takže nemusíme kupovat každou sezónu nové. Krom funkčních oblečků se pak prodávají i ty vtipné. Jakmile s něčím takovým pejsek běhá po venku, tak lze vždy zažít spousty komických situací a sousedi kolikrát nevěří svým očím. Ale můžou být i ve formě elegantní, například ty s nohavicemi.

Luxusní oblečky pro psy na míru – vtipné oblečky pro psy francouzský buldoček (kvalitní oblečky pro malé psy zkušenosti)

Jestli vlastníme plemeno francouzského buldočka, tak jsme již určitě viděli velmi vtipné oblečky ve stylu červené karkulky a nebo dalších zajímavých pohádkových postav. Ono je to vždy velmi milé a hlavně pak vtipné, když se nám pejsek promenáduje v něčem takovém doma po bytě a nebo venku. Patří to k určitému typu luxusních oblečků. Běžné oblečky se dají v podstatě objednat i na míru, ale na eshopech je vždy velké množství různých velikostí zboží obleček pro psa. K tomu jsou i podrobné tabulky, kde si z naměřených rozměrů našeho pejska vybereme konečnou velikost oblečku.

Vánoční obleček pro psa – plemena střih na obleček pro psa (oblečky pro psa na zimu recenze)

Na našem trhu jsou i specializované eshopy, které nabízejí vyloženě vtipné oblečky pro psa na zimu. Jednak jsou to postavy z nejznámějších filmů a pak také oblíbené postavy známé mnoho let z různých rolí a příběhů. Vánoční čas je jeden z hlavních témat, kdy se tyto psí pomůcky prodávají nejvíce. A vánoční obleček pro psa je trendem číslo jedna. Na internetu lze najít i mnoho střihů na naše domácí mazlíčky, kdy jim můžeme ušít téměř cokoliv. Není to ale jednoduché, je potřeba zkušené ruce. A také se může stát, že při sečtení všech nákladů nás vyjde levněji zakoupené zboží. Srandovní oblečky pro psa na zimu si v tomto období můžeme všímat i na vycházkách, kdy jsou psi takto oblečeni.


Výběr podle materiálu – nepromokavý obleček pro psa

Rovněž i nabízené materiály se skládají ze široké nabídky. Jednak jsou to hlavně materiály funkční, kombinované, přes bavlnu, nepromokavé materiály, softshell a mnoho dalších. Vybere si určitě každý podle své náročnosti a konkrétní potřeby. Výrobců je již mnoho a proto je i nabídka oblečků velmi bohatá.

Svetr pro psa levně – oblek pro psa

Oblečení pro pejska nemusí plnit jen funkci zateplovací, ale dokáže posloužit i jako módní doplněk. Nový obleček pro psa tak může splnit obě podmínky. V zimním období je už pejskům venku zima a proto je dobré myslet i na ně a něco teplého jim pořídit. Kvalitní oblečky pro psy a hřejivý svetr pro pejska je tak ideální volbou, kdy se pejsek zahřeje, i když není venku zrovna ideální počasí. Zimní obleček pro pejska můžeme používat i když venku sněží. Pejska prostě zahřeje a to je na tom to nejvíc důležité. O pejska je potřeba se starat celoročně a zejména v zimě bychom to neměli podceňovat.

Nejlepší svetr pro psa recenze – kvalitní svetr pro psa zkušenosti (svetr pro velkého psa)

Ideální svetr pro psa by měl našeho pejska zahřát i v mrazivém počasí. A pokud venku prší, tak bychom měli pejskovi vybrat takový obleček, který bude zároveň i nepromokavý. Nabídka eshopů je naštěstí velká a vhodný svetr pro psa si můžeme vybírat z mnoha výrobků. Zajímavé možnosti nám nabízejí i recenze a hodnocení zákazníků, kteří si svetr pro psa zakoupili a následně napsali své zkušenosti. To jsou hodnotné informace, které můžeme rovněž využít před samotným nákupem tohoto zboží.

Back on track pro psy – back on track mesh pro psy

Nová generace oblečků se nazývá back on track pro psy, kdy se jedná o speciální materiál, který dokáže pomáhat se zahřátím psích svalů. Jakmile má pes na sobě tento obleček back on track pro psy, tak tento materiál mu pomáhá se zahřátím svalových vláken. Ideální je to pro psy, kteří jsou sportovně zaměření a jsou v neustálém pohybu. Hodí se i do chladnějšího počasí, kdy například prší, ale pes jít na vycházku přece jen potřebuje.


Svetr pro psa

S příchodem chladnějšího počasí bychom měli být na svého mazlíčka mnohem více opatrnější, aby se nám venku nenachladil. O to víc to platí pro psy, kteří s námi žijí v přetopených bytech. Jakmile je pejsek celý den pěkně v teple a pak jde ven do chladného počasí a ještě k tomu i prší, tak si koleduje o prochladnutí. Abychom nemuseli běhat po veterinářích, tak je lepší tomu předcházet a pořídit pejskovi svetr pro psa a nebo jiný obleček.

Luxusní svetr pro psa diskuze a elegantní svetr pro psa růžový (svetry pro malé psy)

Někteří majitelé psů vyžadují pro svého chlupáče luxusnější zboží, které je bude reprezentovat. Často mají majitelky menších pejsků barevně sladěné oblečení, jako má jejich pejsek. Je to určitý módní styl, kdy může i svetr pro psa vypadat velmi elegantně. Můžeme si toho všimnout i na různých psích soutěžích, kde musí pes vypadat velmi dobře.

Vánoční svetr pro psa střih a jak uháčkovat svetr pro psa (pletený svetr pro psa návod)

Kolem vánočního období se zvyšují prodeje psích vánočních svetrů. Někteří majitelé psů chtějí mít tento vánoční obleček pro svého pejska, kdy se tak podtrhne vánoční nálada. Takový svetr se dá samozřejmě i uháčkovat, kdy si na to můžeme najít spoustu návodů. Pro úsporu času doporučujeme horní tabulku, kde si lze vybírat ze zajímavých vánočních oblečků.

Nejlevnější svetr pro psa a oblíbený levný svetr pro psa popis (jak vybrat svetr pro psa)

Na eshopech máme mnoho zboží svetr pro psa, které jsou i za velmi zajímavé ceny. Často se jedná i o různé výprodeje, kdy se potřebuje naskladnit nové a moderní zboží. Tyto výrobky pro pejsky nejsou nijak drahé a proto zákazníci nejčastěji nakupují i více svetrů pro svého pejska. Následně je používají i podle barevnosti. Zajímavou verzí jsou reflexní prvky, kdy je pes lépe viditelný ve večerních hodinách.

Jak uplést svetr pro psa návod a jak vyrobit svetr pro psa?

Výroba zboží svetr pro psa je už spíše pro zkušenější, kteří mají s těmito věcmi určité znalosti. Pokud začínáme, tak si můžeme najít na internetu různé návody, jak vyrobit svetr pro psa. Pletení je zajímavým koníčkem, ale chce to této činnosti věnovat určitý čas. Jestli máme času málo, tak je lepší si již hotový výrobek zakoupit. Horní žebříček nabízí zajímavé výrobky.

Jak vybrat správný obleček pro psa?

Vycházet můžeme z horní tabulky, kde jsme umístili několik oblíbených oblečků pro naše pejsky. Vybírat si můžeme podle tvaru, barevnosti, ale také podle účelu použití. To může být například do počasí deštivého, kdy zvolíme nepromokavé oblečení. Pak to může být výrobek do chladného počasí, kdy je potřeba pejska zahřát. Nakonec to můžou být i různé kombinace, kde oceníme několik funkčních výhod v jednom oblečku.

Zimní bunda pro psa

Teplá zimní bunda pro psa je už přímo určená do zimního počasí, kdy jsou venku mrznoucí teploty a zejména menší psi je nesnáší příliš moc dobře. Silný studený vítr není nic příjemného ani pro malého pejska. A proto je v takovém počasí zimní bunda pro psa na místě.


Top obleček pro psa po kastraci – háčkovaný obleček pro psa (oblek pro psa)

Když máme pejska po kastraci, tak se k němu musíme chovat mnohem více ohleduplně. Po kastraci bude mít od veterináře speciální zábal, který mu pomůže přečkat první těžké dny. Když s ním pak následně budeme chodit ven na vycházky, tak je určitě dobré, aby byl pejsek po celou dobu v teple a nemohl se nikde nachladit. Při utahování oblečku také dáváme pozor na to, aby jsme mu to neutáhli až příliš moc. Přece jen je pejsek po takovém zákroku hodně citlivý. Další alternativou může být i háčkovaná varianta, která pejska dokonale omotá a bude jako v bavlnce.

Kvalitní psí oblečky Hurtta – oblíbené psí oblečky softshell (zimní obleček pro psa hurtta)

Není to všechno jen o tom, že jsou oblečky pro psy pouze do zimního počasí. V letním období můžeme pejskovi ulevit i tím, že mu pořídíme chladící obleček pro psa. Účel je v tom směru, že to chlupáče ochlazuje na zádech a hrudníku. Tím pádem je pro něj vedro snesitelnější. A nejlepší je, když mu tento obleček ještě před nasazením opláchneme studenou vodou. Po nasazení se chlad udržuje po určitou dobu a pejsek příliš se nepřehřívá. Princip je v evaporaci, kdy se jedná o postupné vypařování vody a tím se chlupáč pomáhá ochlazovat.

Dále můžeme pejskovi pomoci i tak, že ho ostříháme strojkem na psy. Hlavně to platí u hustě chlupatých psů, kterým sahají chlupy až na zem. Strojek na psa mu pomocí ostříhání uleví od velkého množství chlupů, se kterými se musí v horkých letních dnech všude tahat. Sami pak uvidíme, že je pejsek šťastnější, když je ostříhaný a připadá si mnohem lehčí.

Nejkvalitnější obleček pro psa střih – návod na psí oblečky střihy na psí oblečky diskuze a střih na psí oblečky zkušenosti

Když by jsme zvažovali, že se pokusíme sami něco vlastními silami vyrobit, tak to samozřejmě možné je. Ale už je to zejména pro lidi, kteří mají s něčím takovým jisté zkušenosti. Ideálně pokud to má někdo jako koníčka a věnuje se tomu delší dobu. Pak už totiž takový člověk ví, co to přesně obnáší a jak časově náročné to je. Krom vyhledání kvalitního střihu z internetu budeme také potřebovat to na něčem sešít. Konkrétně na dobrém šicím stroji, aby to drželo. Jedna věc je mít střihy a kompletní návod a věcí druhou je šikovnost, materiál a správné pomůcky.

Jak vyrobit obleček pro psa na svatbu – střihy pro psí oblečky na míru (oblek pro psa a elegantní psí oblečky cz)

Jakmile zjistíme, co to všechno obnáší, tak si možná i uvědomíme, že bude lepší a hlavně potom rychlejší celý výrobek oblek pro pejska zakoupit na některém z eshopů. Výběr oblek pro psa je obrovský a v podstatě můžeme mít cokoliv, na co si vzpomeneme. Vánoční výrobky, pak ty svatební oblek pro pejska a dokonce oblečky i přímo na míru. Někteří výrobci k tomu mají zakoupené speciální šicí stroje a vyrábějí jeden výrobek za druhým. Za nějaký ten příplatek pak můžeme mít i něco zcela originálního, co nemá nikdo jiný. A pokud už máme nachystané střihy, tak i ta domluva bude mnohem jednodušší.

Malá zimní bunda pro psa s kapucí a ochranou zad vašeho pejska – zimní obleček pro čivavu (oblečení pro malé pejsky)

Jakmile máme malého pejska, tak bychom mu měli pořídit výrobek zimní bunda pro psa. Mrznoucí zimní teploty jsou pro menší zvířátka velice nepříjemné a vždy je lepší je venku zateplit. Zejména by měli mít v teple záda, aby na ně nefoukal vítr. Na zimní období jsou například choulostivé čivavy, které snadno promrznou. Proto bychom jim měli dopřát teplé zimní oblečení.


Výrobky a jejich design

V dnešní moderní době si lze také všimnout, že řada majitelů psů má hodně podobné oblečení, jako jejich čtyřnozí mazlíčci. Zejména pak u žen to může hrát i určitou módní roli, když jsou ve městě se svým pejskem barevně sladěné. I tak by jsme ale měli myslet hlavně na pejska, aby pro něj bylo oblečení pohodlné a funkční.

Zimní bunda pro psa – levná zimní bunda pro psa (zimní obleček pro psa s nohavicemi)

Jedním z nejčastějších oblečků je zimní bunda pro psa. V zimě je už pro malé pejsky venku zima a pokud začne mrznout, tak by to nemuselo být pro pejska příjemné. Nejhorší je, když venku ještě navíc pofukuje studený vítr. Malý pejsek zvyklý na vyhřátý domov by nižší venkovní teploty nemusel snášet dobře.

Nejprodávanější produkt má většinou i hodně dobré hodnocení od pejskařů.

Pletený obleček pro psa návod – pletené psí oblečky návod i zimní bunda pro psa (zimní obleček pro psa zkušenosti)

Další alternativou můžou být i oblečky pletené, které jsou do chladného počasí naprosto skvělé. Pokud jsme už v tomto směru zkušení a máme to jako koníčka, tak si podle návodu můžeme něco takového vytvořit i sami. Bohužel je to ale zase o tom, že to zabere mnoho času, než se nám podaří něco tak zajímavého vyrobit. Jakmile se totiž podíváme na eshopy a ceny, tak si můžeme říct, že si to raději koupíme a bude to tak vyřešené snadno a hlavně rychle. Pletené psí oblečky jsou další variantou, kdy se našemu malému chlupáči můžeme něčím zavděčit při jeho pravidelných chladných vycházkách.

  • oblečky pro psy návod na šití
  • hunter psí oblečky
  • psí vánoční oblečky
  • oblečky pro pejsky
  • psí zimní oblečky
  • trixie oblečky pro psy
  • psí kombinézy
  • ene bene psí oblečky
  • zimní bunda pro psa
  • samohýl psí oblečky
  • tommi oblečky pro psy

Oblíbený obleček pro psa ze starého svetru – levné psí oblečky levně a levné oblečky pro malé psy

Doma můžeme najít spoustu starého oblečení, ve kterém už chodit nebudeme. Na jednu stranu by jsme mohli už takové oblečení vyhodit, ale pokud ještě nevypadá úplně vybledle a není ani roztrhané, tak se možná ještě hodí i pro našeho pejska. Chce to jen trochu šikovně popřemýšlet, jak by to šlo ještě upravit a pejsek to mohl využít. Ono hodně záleží i na materiálu, jak moc je svetr starý a zda je ještě přilnavý. Pokud by se po přešití příliš moc snadno starý svetr natahoval a nedržel svůj tvar, tak bude psovi padat. Proto si napřed vyzkoušíme, zda má ještě stále správnou pružnost.

Návod jak ušít obleček pro psa z ponožky – střih na psí obleček (střihy na oblečky pro malé psy)

Možná to teď někomu připadá, že je to nějaký vtip, ale obleček pro pejska z ponožky je skutečností. Pokud na to máme kompletní návod, jak to celé ušít, tak tato možnost tady je. Pro ty zkušenější žádný návod a ani střihy potřeba nejsou. Prostě si jen vezmeme několik starých ponožek, ty rozstříháme a následně sešijeme do konečného tvaru pejska. Ještě než s tím začneme, tak je prvotní důležitá věc si celého pejska přeměřit a teprve až podle toho vše nastříhat. Řeč je samozřejmě o těch nejmenších plemenech, zřejmě nebudeme doma stříhat všechny ponožky jen kvůli tomu, aby měl jít náš německý ovčák v čem ven.

Svetr pro psa

Tento druh oblečku se hodí jak pro psy velké, tak i pro ty malé, kdy je dokáže pěkně zahřát. Popřemýšlet bychom měli o tomto doplňku hlavně na podzim, kdy je venku větrno a objevují se první mrazíky. Určitě bychom nechtěli, aby se nám pes v chladném počasí nastydl. Jestli máme domácího pejska zvyklého na teplo domova, tak může být takový pejsek na nízké teploty mnohem citlivější a je lepší ho před každou vycházkou obléci do něčeho, co ho zahřeje.


Kdy ho chlupáči pořídit?

Hlavně malá plemena s velmi malým množstvím podkožního tuku trpí v zimě nejvíce. Takový malý pejsek to moc dlouho v zimě nevydrží a potřebuje se zahřát. Není to ale jen o malých plemenech. Psi s námi žijí v bytech a nebo domech, kde se silně topí. Tím pádem jsou pak zvyklý na teplo. My se na každou vycházku teple oblečeme, takže nám zima nebude, ale co náš pejsek?

Vesta pro psa

Jedním z šikovných druhů oblečků může být vesta pro psa. Zapínání je většinou řešené na suchý zip a nebo pomocí přezky, kdy je zapínání rychlé a jednoduché. Pejsek je tak celý v teple a může se vyrazit ven. Krom zimy je pes chráněný i proti silnému větru, aby se nenachladil.


Nejlepší oblečky pro psy recenze – vánoční oblečky pro psy návod (oblečky pro velké psy)

Vánoční oblečky jsou velmi oblíbené v každém roce. Když je celá rodina ustrojená u vánočního stolu, tak ani pejskové nejsou opomenuti. A proto mnoho eshopů nabízí tento druh vánočního doplňku pro chlupáče. Nejlepší oblečky pro psy podle recenzí se nacházejí v horní části našeho článku. Jsou tam i oblečky pro vyloženě velké psy. Do tabulky jsou umístěné pomůcky, se kterými mají pejskaři dobré zkušenosti a na různých portálech, fórech a dalších platformách si je pochvalují. Recenze jsou při výběru nového zboží určitě důležité, mnohdy se dozvíme spoustu zajímavých a hlavně pak užitečných informací.

 • oblečky pro malé psy
 • hunter obleček pro psa
 • oblečky pro velké psy
 • značkový obleček pro psa sinsay
 • obleček pro chrta
 • výprodej oblečků pro psy
 • obleček pro jezevčíka
 • kvalitní obleček pro psa

Softshellová bunda pro psa Hurtta oblečky pro velké psy – nejlepší zimní bunda pro psa zkušenosti (oblíbená zimní bunda pro psa diskuze)

Outdoorové aktivity pro aktivního pejska vyžadují kvalitní vybavení a oblečky pro velké psy. Každý vetší výlet znamená pro chlupáče náročné podmínky na výdrž. Jestli chceme pro něj udělat maximum, tak mu dopřejeme správné vybavení. Kvalitní funkční oblečení je možné vzít do jakéhokoliv počasí a pejsek bude mít ideální podmínky na pobyt venku. Outdoorové softshellové bundy jsou podšité fleecem a odolnost proti větru, dešti a sněhu je skvělá. Hurtta bunda nepropouští ani vlhkost a pejsek se tak cítí pohodlně po celou dobu venku v přírodě. Velké oblečky pro psy jsou tak skvělým doplňkem do nepříznivého počasí.

 • bunda pro psa střih
 • nepromokavá bunda pro psa 50 cm
 • teplá bunda pro psa 60 cm
 • bunda pro středního psa
 • zimní bunda pro psa
 • bruno zimní bunda pro psa 40 cm
 • bunda pro výcvik psa
 • hurtta bunda pro psa s postrojem
 • bunda pro psa puppia
 • the nort face bunda pro psa 30 cm
 • maskáčová bunda pro psa 55 cm

Reflexní šátek pro psa nesahat – nejlepší šátky pro psy recenze a kvalitní šátky pro psy testy

Šátek sice nepatří k takové té typické psí výbavě, kdy pejska dokáže izolovat od nadměrných teplot a nebo naopak, že mu pomůže přečkat mrznoucí zimní teploty. Šátek pro psa má naprosto jiný účel využití. Hlavně je to určeno k lepší viditelnosti pejska ve zhoršených podmínkách. Reflexní vrstva upozorní všechny řidiče, ale také projíždějící na kolech, že se kolem nich pohybuje pes. Je to určitě lepší, než kdyby si chlupáče vůbec nevšimli. Některé šátky jsou označeny vtipným nápisem „Nesahat“, kdy se dává kolemjdoucím najevo, že se pejsek sbližovat příliš moc nechce. I do naší horní tabulky jsme zařadili šátky pro psy podle recenzí a hodnocení zákazníků.

  • žlutý šátek pro pejska barva
  • červený šátek pro psa s vlastním potiskem
  • vánoční šátek pro psa se jménem
  • jak ušít šátek pro pejska střih
  • vánoční šátky pro psy levně

Oblíbené šátky pro psy diskuze a luxusní šátky pro psy zkušenosti (elegantní šátky pro psy)

Šátky pro psy tvoří samozřejmě i velmi luxusní a elegantní doplněk pro našeho pejska. Když jdeme například někam do města za přáteli a pěkně se oblečeme, tak můžeme vybrat i našemu chlupáči něco elegantního, abychom k sobě pěkně barevně ladili. Nabídka zboží šátky pro psy je velká a díky tomu si můžeme vybírat v mnoha barevných kombinacích a luxusně vypadají šátky pro psy.

Vánoční šátek pro psa (šátek pro psa se jménem) a obojek se šátkem pro psy

Když nadejde vánoční čas a všichni spolu sedíme ve vánočním oblečení, tak by byla škoda, kdyby i náš chlupáč na sobě neměl kousek vánoční nálady. Ideálně se hodí šátek i se jménem pejska, kdy to působí velmi roztomile. Prodávají se i pěkné šátky s obojkem, kdy jde o pěknou vánoční kombinaci. Pejsek je přece součástí naší rodiny, tak proč mu také nepořídit něco pěkného.

Žlutý šátek pro psa a červený šátek pro psa – levné šátky pro psy

Nejprodávanější šátky pro psy mají barvu žlutou a červenou. Některé šátky pro psy pak mají i reflexní pruhy, kdy se jedná o skvělou pomůcku za méně viditelného počasí. Projíždějící cyklisté i auta mohou na pejska mnohem lépe zareagovat, než kdyby na sobě žádné reflexní prvky neměl. Barevných kombinací je samozřejmě mnoho a pejskovi můžeme vybírat i šátky pro psy, které se hodí barevně k jeho oblečku.

Jak ušít šátek pro psa?

Nic složitého na tom není. Nejdůležitější je projít si obchody s materiálem a nakoupit si pěkné látky. Ty lépe vypadající a kvalitnější budou samozřejmě o něco dražší. Následně se nám bude hodit i šicí stroj, kdy si šátek pěkně ušijeme. V případě, že těmto věcem nechceme věnovat čas, tak je ideální si už hotový šátek za pár korun zakoupit na některém z eshopů.

Háčkovaný svetr pro psa návod – luxusní zimní obleček pro psa diskuze (luxusní oblečky pro malé psy diskuze)

Teplá venkovní výbava pro pejska se dá i uháčkovat. Pro začátečníky to ale nic jednoduchého nebude, chce to prostě trochu toho cviku a hlavně na to mít pak dostatek času. Návodů na internetu je mnoho, ale i tak je háčkovaný svetr pro psa poměrně složitou záležitostí. Ale jestli si pro sebe hledáme nového koníčka, tak můžeme spojit oblíbené s užitečným. Při dlouhých zimních večerech se můžeme pustit do háčkování a zkoušet vytvořit něco zajímavého pro pejska. Ten to pak v zimních vycházkách určitě ocení.

Svetr pro psa

Tento psí doplněk se do chladnějšího počasí vyplatí zejména pro menší pejsky, kterým je venku zima. Velcí psi se většinou dokážou zahřát díky většímu tělu. Ale malý pejsek snadno profoukne a proto mu bývá častěji zima. Pokud venku prší, tak je to ještě horší a pes nám může nachladit.

Svetr pro psa

 • svetr pro psa 30 cm
 • ručně pletené svetry pro psy levně
 • svetr pro psa 50 cm
 • vánoční svetr pro psa 60 cm
 • střih na svetr pro psa 40 cm
 • jak uháčkovat svetr pro psa 55 cm
 • svetr pro velkého psa
 • trixie svetr pro psa 70 cm
 • návod na pletený svetr pro psa 45 cm
 • jak uplést svetr pro psa
 • pletený svetr pro psa návod

Kvalitní mikina pro psa zkušenosti – nejlepší mikina pro psa recenze (levná mikina pro psa)

Do zimního období se ideálně hodí i mikina pro psa, která chlupáče zahřeje. Mnohokrát si tento druh psího zboží můžeme všimnout na menších psech, kterým nedělají tuhé mrazy příliš moc dobře. Zejména to platí v chladném počasí, kdy párkrát zafouká vítr a pejsek se celý klepe zimou. Malý pes snadněji prochladne a proto je dobré myslet na jeho zateplení. Kvalitní mikina pro pejska je výrobek, který dokáže pejska zahřát i při větších mrazech. K dispozici jsou i výrobky s nepromokavým povrchem v případě deště a nebo hustého sněžení.

Oblíbená mikina pro psa diskuze a zimní mikina pro psa xxl (mikina pro velkého psa)

Na diskuzních fórech se často řeší dotazy, zda je vhodná mikina pro psa i pro vyloženě velké pejsky velikosti xxl. Pokud má větší pes dostatek tukové vrstvy, tak mu nebude taková zima, jako když máme psa štíhlého. U hubených psů zvyklých na teplo domova bychom měli myslet na jejich zdraví, pokud je venku příliš velká zima. Nepromokavá mikina pro pejska chlupáče pěkně zahřeje a to i když bude foukat studený vítr. Výhoda je i nepromoknutí materiálu, kdyby začalo například pršet. Není nic horšího, než když nám v zimě pobíhá po venku promočený pes.

Luxusní mikina pro psa a páníčka – teplá mikina pro psa m (adidog mikina pro psa adidog)

Na některých eshopech můžeme natrefit i na zajímavé a luxusně vypadající zboží pro našeho psího přítele. Vybírat si můžeme zejména z mnoha barevných variant a různých potisků. V zimním období je vždy lepší, když má pejsek barevnější obleček. Jakmile začne hustě sněžit, tak nám barevnost oblečku přijde vhod. Na večerních vycházkách pak oceníme i přídavné reflexní pruhy, které se dají zakoupit i samostatně, aby byl pes lépe vidět.

Mikina pro psa

Tento druh oblečení mikina pro psa je zajímavou možností, jak dopřát pejskovi tepelný komfort i za velmi nepříznivého počasí. Když už je pes venku, tak se potřebuje proběhnout a být nějakou dobu na čerstvém vzduchu. Pak bychom mu měli dopřát takové pomůcky, které mu tu dobu zpříjemní a ochrání ho od zimních mrazů a případného sněžení a nebo deště. Neměli bychom to brát a lehkou váhu, nachlazený pes není nic příjemného.

Fleecová mikina pro psa – elegantní mikina pro psa (mikina pro velkého psa)

Do chladného období se hodí skvěle i fleecová mikina pro psa. Zejména malý a středně velcí pejsci si ji rychle oblíbí, kdy z vyhřátého domova mají jít na vycházku do mrazivé zimy. Fleecový materiál má dobré izolační schopnosti. Ty pak udržují psí kožíšek v dobrých tepelných podmínkách a chlupáč vydrží venku mnohem déle, aniž by mu byla zima. Celý obleček se aplikuje snadno a rychle. Při zašpinění je možné prát celek v pračce podle předepsaného návodu.

Mikina pro psa

 • mikina pro psa xxl
 • menší mikina pro psa m
 • fleece mikina pro psa
 • mikina pro psa střih
 • maskáčová mikina pro psa
Mikina pro psa může mít i zajímavé zapínání, kdy pejskovi v ničem nepřekáží.
Trendy mikina pro psa může působit i moderním vzhledem, když jdeme do města za přáteli.

Ochranný límec pro psa po operaci jako plastový límec pro psa (pooperační límec pro psa)

Když máme pejska po operaci a nebo se dlouhodobě léčí, tak má tendenci si vylizovat místa na těle a nebo je kousat. Pak je na místě mu pořídit ochranný límec pro psa. Ten je na jednu stranu velmi lehký, ale zároveň také pevný, kdy psovi nedovolí žádný kontakt s jeho tělem. Vhodný je jak pro pejsky, tak i pro kočky. I když bude pes bez našeho dozoru, kdy si budeme potřebovat zajít vyřídit něco do města, tak si límec pro psa nesundá a ani ho nebude mít možnost nijak ohnout pro případní lízání míst po operaci.

  • nafukovací límec pro psa
  • kde koupit límec pro psa
  • pooperační límec pro psa
  • nejlepší límec pro psa po kastraci
  • jak vyrobit límec pro pejska návod
  • nejlepší límec pro psa diskuze

Límec pro psa

Ochranný límec pro psa recenze a nafukovací límec pro psa zkušenosti (kde koupit límec pro psa)

Z recenzí a zkušeností zákazníků víme, že ochranný límec pro psa je velmi užitečnou pomůckou. Slouží převážně k tomu, aby si pes neškrábal a nebo nekousal důležité části těla. Může to být například po operaci, kdy má stehy a nebo aby si neškrábal nezahojenou ránu. To je kolikrát nebezpečné, kdy si může zanést například infekci. Několik výrobků ochranný límec pro psa jsme zařadili i do horní tabulky, kde si můžeme vybrat z několika variant.

Nejlepší límec pro psa po operaci a kvalitní límec pro psa po kastraci (levný límec pro psa velikost)

Kvalitní límec pro psa může mít pejsek i po kastraci a nebo nějaké operaci. Nejčastěji si psi začínají vytahovat stehy a kousat rány v domnění, že se to zlepší. Můžeme jim sice vysvětlovat, aby to nedělali, ale stejně je to marné. Límec pro pejska je zde na místě, aby si pes svou pooperační situaci ještě nezhoršil a nezavlekl si dovnitř nějakou nečistotu. Nový límec pro pejska není nijak drahý a pejskovi pomůže zamezit škrábání si bolestivého místa.

Látkový límec pro psa a jak vyrobit ochranný límec pro psa?

Límec pro psa si můžeme i sami vyrobit například z přebytečných látek, které se nám pohazují doma. Je to spíš už ale pro zkušenější lidi, kteří se v těchto věcech orientují a mají s tím zkušenosti. Pokud s tím zkušenosti nemáme, tak se nic neděje. Jednoduchý límec pro psa si lze zakoupit za pár korun a nemusíme tak zkoušet naše znalosti šití. Kolikrát je to i lepší, protože s kvalitním límcem budeme mít jistotu, že si ho pes jen tak snadno nesundá, když například nebudeme zrovna doma.

Ochranný límec pro psa diskuze a jak vyrobit límec pro psa?

Nový ochranný límec pro psa se dá nejčastěji vyrobit na šicím stroji. Po internetu jsou na to různé předlohy, podle kterých si můžeme límec pro psa vyrobit sami. Jestli šicí stroj nemáme, tak to určitě neznamená, že si ho kvůli límci musíme běžet zakoupit. Tato pomůcka není nijak drahá a pro pejska bude vhodný límec pro pejska z některého eshopu, který nabízí spolehlivé zboží pro pejsky. Můžeme si vybírat i podle velikostí i barev.

Límec pro psa si můžeme vybírat i podle velikosti našeho pejska, aby mu byl tak akorát.

Nejlepší vesta pro psa na zimu – luxusní zimní bunda pro psa 40 cm (elegantní zimní obleček pro psa – teplá vesta pro psa recenze)

Vesty pro psy jsou vyrobené z odolných materiálů, které podrží každého pejska při náročných venkovních podmínkách. Není to jen o tom, že chlupáči není zima. Odolná vesta pro psa odolává i silnému větru a má dokonce i nepromokavé vlastnosti. Cílem materiálu je udržet pejska v suchu a teple, aby vydržel i delší procházku při celodenním pobytu venku. Vnější tkanina chrání před mrazem a větrem. A vnitřní podšívka zase pomáhá udržet pejskovi optimální teplotu, aby neprochladl. Spony na stranách zajišťují snadné a rychlé zapínání. Výrobek je vhodný na delší turistiku i kemping.

 • vesta pro loveckého psa
 • zimní vesta pro pejska
 • vesta pro výcvik psa
 • reflexní vesta pro pejska střih
 • límec pro psa
 • vesta pro malého psa
 • ochranné vesty pro psy
 • chladící vesta pro pejska
 • vesta pro velkého psa
 • zimní vesty pro psy
 • vesta pro psa
 • mikina pro psa
 • reflexní vesty pro psy
 • chladící vesty pro psy
 • vesta pro asistenčního psa

Vesta pro psa

Zateplená vesta pro psa zkušenosti a kvalitní vesta pro psa diskuze – vesta pro velkého psa (softshellová vesta pro psa)

Pokud máme doma velkého pejska, tak bude potřeba taková vesta pro psa, která ho zahřeje i v těch největších venkovních mrazech. Od doby, kdy s námi chlupáči bydlí v přehřátých domech, tak jsou i mnohem choulostivější na chladnější podmínky. Teplá vesta pro pejska by měla být odolná i proti větru, aby se nám pejsek nenachladil. Nabízí se tak i softshellová vesta pro psa, která je ideálním psím doplňkem do chladného počasí. Kdy nám pejsek říká očima souhlasím, když je venku zima.

Luxusní vesta pro psa – zimni vesta pro psa (elegantní vesta pro psa a elegantní oblečky pro malé psy)

Často si můžeme všimnout, že mají chlupáči v zimním období moc pěkné oblečky. Na jednu stranu tak plní funkci ochrannou proti zimě a na stranu druhou pak vypadají i velmi elegantně, kdy jde o luxusnější zboží. S pejskem se tak můžeme klidně i sladit do stejného barevného odstínu. Kolikrát to můžeme vidět i na různých výstavách psů, že jsou psi vybavení lepšími oblečky, aby vynikli před ostatními psy.

Vesta pro psa

Lepší vestička nemusí být určená vyloženě jen někam na výstavy a nebo soutěže. Pokud jdeme například večer někam do města za přáteli i s chlupáčem, tak můžeme být oba pěkné sladění do stejné barvy.

Jak ušít psí obleček?

Většinou se to provádí ve dvou vrstvách. První vrstva je ideálně nepromokavá a nebo volit materiál, který neprofoukne. Často se našívají i reflexní prvky pro lepší viditelnost za horších podmínek. Vnitřní materiál má potom za úkol pejska zahřát, aby mu ani v mrznoucích venkovních podmínkách nebyla zima. Ušití kvalitního psího oblečku vyžaduje trochu času a také zkušeností. Pokud bychom si chtěli vybrat už něco hotového, tak jsme do horní tabulky umístili oblíbené oblečky podle majitelů psů a jejich hodnocení.

Vojenská vesta pro psa – vesta pro asistenčního psa (levná vesta pro psa)

Jestli vlastníme velkého chlupáče a chodíme s ním například na delší lesní výlety a nebo vyloženě na turistiku na několik dní, tak mu můžeme pořídit i vojenskou vestu pro psa. Do takové se totiž dají po bocích vložit různé věci a pejsek si je sebou nese. Můžeme mu tam dát například krmivo a nebo jiné drobnější věci. Obdobou může být i asistenční vesta, která může mít reflexní barvy pro lepší viditelnost pejska.

Zimní bunda pro psa – achar manzi zimní bunda pro psa s postrojem (zimní obleček pro velkého psa)

Nabídka na eshopech je už opravdu velká a díky tomu si můžeme vybírat z velkého množství zboží zimní bunda pro pejska, ale i dalších oblečků. Pejsek tak bude spokojený v teple a to i kdyby venku hustě sněžilo a nebo pršelo. Navíc je to často při mrznoucích venkovních podmínkách ještě horší, kdy může být malým psům zima. Doporučujeme pak i boty pro psy zimní, o kterých jsme psali v předchozím článku.

Zahřeje

Důležité je, aby dokázal materiál pejska zahřát i v té největší zimě. Pokud nám venku prší a nebo sněží a ještě je do toho zima, tak nám může promočený pejsek snadno prochladnout.

Chlupáč si zvykne

Pejsek může být ze začátku ve svém novém oblečku nejistý, ale brzy si na něj zvykne. Hlavně až zjistí, že ho pomůže zahřát i v zimním počasí.

Reflexní materiál

Některé výrobky jsou vyrobeny ze zajímavého materiálu, který má i reflexní vlastnosti a pes je následně lépe viditelný v pozdějších hodinách.

Psí pohoda

Psí výbava do zimního počasí musí být pro pejska i pohodlná na nošení.

Teploučko

Důležité je, aby celý komplet pejska zahřál, i když venku mrzne.

Neprofoukne

Kvalitně zvolený materiál proti větru ocení pejsek v podzimním počasí.

Neprší na uši

Některé výrobky mají i malou čepici, kterou pejskovi nasadíme na hlavu a pak na něj neprší.

Nepromokne

Zajímavé možnosti nabízí i nepromokavý materiál, kdy je pes chráněný při dešti. Promočený pes pobíhající v chladném počasí po venku není nic dobrého.

Vesta pro psa

Obleček tohoto druhu je pro pejska ideální ochrannou pomůckou do špatného počasí. Nejčastěji se začíná používat na podzim, kdy venku prší. Hlavní období je pak zima, kdy jsou venku mrznoucí podmínky a často hustě sněží.

Bezpečnost a reflexní prvky bezpečnostní

V zimě bývá většinou už i dříve tma a proto je dobré řešit i bezpečnost pejska. Často jsou vesty vybaveny různými reflexními prvky a nebo si je můžeme jednoduše dokoupit a na psí vestičku přišít. Pejsek pak bude lépe viditelný pro všechny ostatní.

Vesta pro psa

Když si to shrneme, tak je vesta pro pejska příjemným doplňujícím oblečením do chladnějšího počasí a pejsek tak bude mít lepší ochrannou vrstvu. Přece jen když vyjdeme z domu do zimy, tak my jsme oblečení, ale náš vyhřátý pejsek se musí spoléhat jen na svůj psí kožíšek. Jako by nám říkal pejsek souhlasím, když mu v zimě dopřáváme teplé oblečení proti venkovním mrazům.


Kapuce a jiné doplňky

Kapuce přišité k oblečku pro psy v podstatě nijak nevyužijeme. Většinou to tam je jako taková okrasná věc, ale psi z ní zrovna příliš moc nadšení nejsou. Základem je dobře padnoucí obleček a ten zbytek je už pak na zvážení. Samozřejmě platí, že čím méně zbytečných věcí tam je, tím bude pejsek více spokojenější. Neměli by jsme zapomínat ani na zimní boty pro psy, které ochrání jejich tlapky před mrznutím. Ale hlavně pak tyto botičky pro psy ochrání tlapky před posypovou solí na sníh. Kolikrát si můžeme všimnout, že už se chodníky sypou vším možným, ale nikdo už pak nemyslí na to, že to může mít velice špatný dopad na psí tlapky.

Zimní oblečky pro psy jako jsou například svetry a další oblečení pro naše chlupáče je ideální pořídit už před zimní sezónou.
A po zimní sezóně můžeme natrefit na různé výprodejové akce na skladě.

Mnoho zboží pro pejsky i zimní oblečky pro malé psy (nejoblíbenější oblečky pro malé psy)

Doplňků je samozřejmě mnoho a můžeme si vybírat z velké nabídky. Přidáváme sem menší nápovědu ve zkratce, co všechno lze na eshopech najít. Heslo by mělo být takové, že našemu pejskovi se hodí vše. Tento seznam se pro vás vytvořil v heslech. Krátký list se pro vás vytvořil podle oblíbenosti zboží. Nabízíme vám i pár osobních doporučení, kdy je váš pejsek ocení.

 • produkty zimní bunda pro pejska skladem, bundy pro malé psy i pelíšky a hračky
 • skladem jsou i vodítka a zimní bunda pro pro velkého psa, obojky do košíku a postroje
 • misky i tašky pro štěňata barva modrá a červená, hurtta na zip s kapucí pro vašeho psa
 • hurtta oblečky i větší hurtta obleky zobrazit, hurtta oblečky barva modrá a červená
 • oblečky pro malé psy
 • skladem jsou nákupní pelíšky, bundy, hračky i péče se psem, zimní bunda ochrana zad
 • k vašemu košíku se dá přihlásit a zobrazit/přidat položky podle nastavení, platba v košíku
 • košík je původně prázdný – přihlásit se k účtu a nastavení – přidat vám položky skladem
 • psí péče o srst vašeho mazlíčka – zobrazit blog, bundy pro vás v košíku – přidat nastavení
 • po přihlášení máte mnoho údajů k vašemu eshop účtu, stačí zavřít a vyhledat zboží skladem
 • přihlášení a nastavení eshopu podle vašich osobních preferencí, přihlášení vše na webu
 • do košíku se dá přidat i váš oblíbený seznam položek, přidat vše na jednom místě, prvky vše
 • střední zimní bunda ochrana zad na zip – barva modrá a červená, vše péče o srst v zimě
 • vše máte na jednom místě včetně údajů o zboží, platba v košíku, vše rychlé a vše přehledné
 • oblečky pro malé psy
 • sáčky pro pejsky i střední péče o zuby, váš pejsek bude mít radost, malá péče o zuby přidat
 • jednou za čas obchodní i lepší obchodní nabídky pro vás, prázdný košík bez údajů lze zavřít

Jak vybrat obleček pro psa?

Nabídka oblečků pro psy je velká a lepší je mít konkrétní představu o tom, co náš chlupáč potřebuje. Buďto může jít o výbavu do vody, do lesa, na léto a nebo do zimy. Můžeme to ale vzít i jednoduše, že mu pořídíme oblečky dva. Jeden do teplého počasí a ten druhý do chladného. Možností je mnoho a to ještě když některé oblečky nabízejí funkční kombinací. Proto jsme nahoře v článku umístili přehlednou tabulku. Doplňků pro pejsky je samozřejmě mnoho a nabízíme vám střední seznam pár položek.

 • bundy pro psy – zimní bunda pro pejska, bundy pro psy malé – nejprodávanější bundy
 • nejprodávanější pláštěnky různé značky skladem, bundy pro velké psy a produkty péče
 • mnoho produktů s kapucí a ochranou zad skladem, bundy na zip i postroj, vodítka, obojky
 • vesta pro psa
 • konzervy s vitamíny i misky pro cestování různé velikosti, přepravky pro cestování skladem
 • skladem jsou různé značky, bundy s kapucí i bez kapucí, mnoho produktů skladem pro pejsky
 • vhodné pamlsky i konzervy a granule s vitamíny, misky a konzervy i pamlsky pro cestování
 • vesta pro psa
 • přepravky pro pejska vybrat podle vašich osobních priorit, hurtta oblečky dobrá dostupnost
 • do košíku možno využít i filtry na obvod krku, zda je nepromokavá látka a voděodolný materiál
 • doprava a doručení přes košík – produkt doručení rychlá doprava i ta nejlevnější přes kurýra
 • produkt nemůžete vybírat jen tak od oka – tím si nemůžete být jistí, je lepší nejprve psa změřit
 • vesta pro psa
 • na skladě mikiny různých barev – růžová, zelená, fialová, šedá, žlutá a oranžová na zimní ochranu
 • v chladném období se hodí mikiny – voděodolný materiál do košíku, ochrání před chladem
 • pleny se dají využít, když je pejsek mokrý – pes se zabalí do pleny, aby mu bylo teplo v chladném
 • zimní budky na zahradu – voděodolný materiál a chrání i před chladem, vyplnit doručení do košíku

Různé značky například zimní obleček pro psa trixie a další oblíbené oblečky pro malé psy hunter psí oblečky na zimu levně

Nabízí se i zajímavá možnost, že máme k dispozici mnoho značek, ze kterých si můžeme vybírat i konkrétní výrobky. Můžou to být i takové značky, se kterými už máme zkušenosti a nebo se nám jen líbí jejich barvy a tvar výrobků.

 • vhodné hračky pro psy trixie, tašky i přepravky skladem, sáčky na procházky i dog postroje
 • hodnocení na webu i facebook stránka, dog postroje správná velikost i pěkné hodnocení
 • konzervy i pamlsky s vitamíny – vše je i pro štěňata na webu, nízké misky na granule i pamlsky
 • v košíku bundy pro psy i obojky do košíku a pelíšky, vodítka zavřít, hračky, pláštěnky i pro vás
 • mikina pro psa
 • dog postroje na webu různá velikost, péče o srst facebook hodnocení, konzervy i vitamíny
 • košík dog pro vaše štěňata – přepravky hurtta a další tašky, zobrazit blog, péče o zuby se psem
 • hurtta značky i zimní bunda pro psa skladem, bundy pro pejsky do košíku, obojky i vodítka
 • voděodolný produkt na ochranu před zimou do košíku – ukázky na instagramu (zimní ochranu)
 • nejlevnější i nejdražší plovací vesty barvy šedá, fialová, zelená, žlutá, oranžová i růžová k zobrazení
 • psí oblečky
 • produkt pomáhá ochránit před chladem i zimou a větrem, ideální pro malé pejsky do košíku
 • pro více informací na produkt napište na zákaznická email, napište název produkt i vyplnit filtry
 • na instagramu jsou různé products – pokračovat v zobrazení na instagramu a nebo do košíku
 • zimní budky barva růžová, šedá, zelená a žlutá – voděodolný materiál i proti silnému sněžení
Jestli si s něčím nebudete vědět rady, tak je k dispozici zákaznická podpora – chat zákaznická podpora a nebo email zákaznická poradna.
V kategorii voděodolný produkt je součástí oblečku nepromokavá tkanina, která dělá produkt voděodolný.
Oblíbené products zimní oblečky pro pejsky mají i dobré hodnocení od pejskařů.

Produkt je lepší vybírat před zimou

Jakmile dorazí chladné počasí, tak začnou pejskaři vykupovat eshopy a některé zboží se může stát nedostatkovým. Proto si dáváme do košíku vše s předstihem. Na webu jsou i kontakty pro poradenství s výběrem zboží.
 • u některých eshopů si lze zboží do košíku i srovnávat – košík na webu program srovnání
 • u zboží si můžeme najít i podmínky čištění, například matrace, ohlávky, podložky, dvířka
 • do košíku si můžeme přidat i výcvik pro štěňata – program pro štěňata na webu košík skladem
 • pěkné podložky a dvířka do košíku skladem, podložky pro malé psy a podložky pro velké pejsky
 • sušené krmivo do košíku skladem, šikovné ohlávky i dvířka do košíku, obchodní kontakty na webu
 • pláštěnka pro malé psy i pláštěnka pro velké psy – reflexní pláštěnka, kombinovaná pláštěnka
 • kalhotky pro pejsky – záložka kalhotky lze zobrazit i přes filtry, vtipné šaty i módní šaty zobrazit
 • skladem trička, deky, polštáře modrá barva i černá – občasný výprodej, plyšové hračky skladem
 • skladem vodítka i zapomenuté reflexní obojky občasné akce nebo výprodej, skladem přípravky
 • nákupní produkty bundy pro psy do košíku a hračky i pelíšky a obojky skladem, voňavé granule
 • polštáře skladem barva černá nebo šedá, trička, mikiny, pláštěnka skladem barva černá celkem
 • skladem plyšové matrace i přípravky na čištění – záložka přípravky skladem, psí trička i boty s dph
 • zapomenuté vodítka i pláštěnky skladem – celkem skladem, deky i pelíšky skladem trička se psem
 • deky skladem – toto zboží se často obměňuje, granule pro psy – toto zboží skladem rychlá doprava
 • praktické kalhotky pro fenky – kalhotky různých barev i kalhotky různých velikostí najdete skladem
 • vtipné šaty pro pejsky – šaty narozeninové, šaty na Vánoce i šaty v oblekovém stylu najdete na eshopu
 • toalety pro různá zvířata produkty denní potřeby barva šedá, novinky svetr pro psy a pelechy pod psa

Pamlskovníky na procházky

Pokud u našeho pejska probíhá nějaký výcvik a nebo ho chceme učit poslušnosti, tak se hodí pamlskovníky, se kterými jde všechno líp. Na téma pamlskovníky jsme již napsali celý článek. Je to praktické a jako by nám dával pejsek souhlas, že je pamlskovník dobrý nápad.

Zimní oblečky a svetry i pro malé pejsky

Čím menšího máme pejska, tím více bychom mu měli dopřát kvalitní produkt. Teplejší mikiny se chlupáči vždy hodí. V košíku si je můžeme porovnávat, kdy lze v košíku vybrat i rychlá doprava. K dispozici jsou i různé mikiny, kdy nám dá pejsek souhlas, že se mu to do zimy hodí.
 • kategorie oblečení pro psy i pro kočky, zajímavý výběr produktu – bavlna různé velikosti i s kapucí
 • mikina pro kočky i pro pejsky, svetry různé velikosti produktu kategorie doplňky zimní ochrany
 • ceny s dph mikina pro kočky rychlé platby i rychlá doprava, kategorie produktu mikina pro pejsky
 • mikina pro malé pejsky i mikina pro velké psy – kategorie mikina, ceny s dph materiál produktu bavlna
 • antiparazitika pro kočky i pro pejsky kategorie antiparazitika ceny czk s dph produktu jako doplňky
 • hárací kalhotky i hárací pomůcky – kategorie hárací ochrany, různé ochrany i pro kočky ceny s dph
 • cookies sušenky i cookies krekry – cookies kategorie pro kočky i cookies kategorie pro pejsky czk
 • kategorie doplňky pro kočky i pro psa, mikiny produktu bavlna ceny s dph všechna velikosti přidat
 • novinky toalety pro zvířata denní potřeby i svetr pro psy pod pláštěnku, šedý svetr pro psy i pelechy
 • rychlé platby bez registrace, podpora linka zákazníka 420 vyhrazena – 420 předvolba kategorie o nás
 • kategorie pro kočky všechna pomůcky i mikiny různá délka ceny s dph, antiparazitika pro kočky s dph
 • na eshopech se lze pohybovat bez registrace, pomůcky pro kočky i pro psy – ceny s dph rychlá doprava
 • svetry pro zvířata šedý pod pláštěnku – šedý tepelný doplněk, v nabídce jsou i přepravní klece velké
 • k dispozici je podpora s předvolbou 420, poradíme vám s výběrem vhodného oblečení pro zvířátko
 • potřeby svetr pro psy i cestovní náhubky a novinky – toalety, cestovní náhubky a další potřeby i klece

Nenáročné čištění

Pokud se nám obleček zašpiní, tak se může zdát, že bude čištění náročné. Výrobky jsou však vyrobeny z takového materiálu, aby bylo čištění snadné. Podobně jsou na tom i plovací vesty v barvách růžová a šedá – snadno se čistí. Všechny barvy jsou k zobrazení v košíku, vesty různá délka i velikost a ceny jsou s dph.

Autosedačky do auta kvůli čistotě (vhodné autosedačky do auta)

Když je škaredé počasí a prší, tak je při převozu pejska lepší používat do auta autosedačky. Na jednu stranu si tím auto nezašpiníme a zároveň je pejsek kvalitně připoutaný.

Psí výbava do auta lze seřadit abecedně
Některé obchodní eshop kategorie košíku jako například vybavení pro chlupáče do auta lze řadit abecedně. Máme pak lepší přehled ohledně zboží do auta i cenách s dph.
Zimní obleček pro psa a obojky

Oblečky jsou vyráběny takovým způsobem, aby bylo možné bez problému použít i obojky. Ceny najdeme s dph a můžeme si vybírat z bohaté nabídky zboží.


Správné měření chlupáče je důležité

Aby jsme se vyhnuli špatně padnoucímu oblečku, tak je nutné vše pečlivě změřit. Na eshopech jsou tabulky, kde si pak podle naměřených rozměrů najdeme správnou konečnou velikost výrobku. U psa měříme obvod hrudníku a obvod krku. Důležitá je samozřejmě i délka zad. Pejska vždy měříme ve stoje, aby jsme naměřili správné hodnoty. Heslo bychom měli mít takové, že raději přeměříme pejska dvakrát.

Měřit obvod krku je důležitý parametr. Pokud je obvod krku pejska mnohem větší než obvod krku u oblečku, tak to nebude úplně ideální.

Zimní bunda pro psa a oblečky pro malé pejsky

V zimě bychom si měli na našeho malého chlupáče dávat největší pozor. Pokud je s námi celý den doma v teple, tak by mohl venku snadněji prochladnout. A proto je zimní bunda pro psa docela důležitá na větší vycházky. Kvalitní zimní bunda pro pejska ho zahřeje a v případě sněžení zůstane pejskův kožíšek suchý.

Nová zimní bunda pro psa je pěkně zateplená a na pejska nefouká.
Kvalitní zimní bunda pro psa má kvalitní zapínání.
Pokud by nám pejsek malinko přibral, tak si zapínání jen upravíme.

Kvalitní obleček pro psa cena – akce a slevy pro nízké ceny i výprodej oblečků pro psy

Nahoře v našem žebříčku se zbožím je v každém řádku jeden odkaz. Ten je pro každý druh zboží zvlášť a jakmile se přes něj proklikneme, tak se dostaneme na další srovnání zboží a tam si už můžeme třídit i ceny na eshopech. Cena u tohoto zboží není nijak vysoká, stačí si jen najít tu přijatelnou. Kolikrát jsou i různé akce a nebo vypsané slevy na některé zboží. Můžeme tak natrefit i na skvělé ceny, když budeme mít zrovna štěstí. Tento druh výrobku vydrží pejskovi mnoho let, tak proč mu nedopřát něco kvalitnějšího.

Zimní bunda pro psa

Ke konci našeho tématu nejlepší obleček pro psa zde ještě naposledy poukážeme na horní tabulku se zbožím z recenzí, které dopadlo u pejskařů velmi pozitivně. Výrobky jsme vybírali pečlivě a vždy jen takové, se kterými měli majitelé psů dobré zkušenosti. Přihlédli jsme samozřejmě i k poměru kvalita – cena. Aby bylo zboží dostupné za přijatelné a rozumné ceny. V každé skupině a nebo jakémkoliv diskuzním fóru vyjdou časem na povrch vždy ty nejlepší oblečky pro psy podle toho, jestli s nimi mají lidé dobré zkušenosti a zda se jim takové zboží vyplatilo pořídit.


Nejlepší obleček pro psa recenze – kvalitní zimní bunda pro psa recenze

Někteří výrobci vyrábějí opravdu zdařilé oblečky pro psy, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, ale také i to zpracování je na velmi vysoké úrovni. To lze pak poznat i ze zkušeností chovatelů psů, že jsou s výrobky velmi spokojení. A za zmínku určitě stojí i to, že takto kvalitní výrobky jim vydrží mnoho let a je na ně spolehnutí. Kvalitní obleček pro psa dokáže pejska ochránit za každého počasí a dopřát mu příjemnou vycházku. Ochranný obleček pro psa dokáže chlupáče v zimě zahřát, aby měl z pobytu venku opět radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *