Menu Zavřeno

Granule pro psy

Nejlepší granule pro psy recenze testy parametry superprémiové hypoalergenní lisované za studena jak vybrat cena

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Všichni majitelé domácích mazlíčků mají nelehký úkol, kdy musí vybrat ideální granule pro psy. Nabídka je už tak obrovská, že není vůbec jednoduché se ve všech těch produktech orientovat a pak si ještě vybrat ten správný pro našeho pejska. Proto jsme vytvořili dlouho očekávaný článek ohledně psích granulí, o který jste si psali. Snažili jsme se rozebrat spoustu věcí a přidali i názory zkušených chovatelů psů. Prozradíme si něco o důležitých parametrech ohledně zboží granule pro psy a ukážeme si i nejlepší produkty, které si lze pořídit pro své chlupáče. Výběr to nebyl vůbec jednoduchý, ale nakonec se nám to povedlo a vybrali jsme několik možností kvalitních granulí.

Granule pro psy: Velké porovnání TOP 10 nejlepších granulí pro psy ze zkušeností zákazníků i majitelů psů a jejich recenzí, testů a celkových poznatků s granulemi pro psy

Trvalo nám to sice dlouho, ale nakonec se to přece jen povedlo a vybrali jsme 10 nejlepších granulí pro psy s vysokou oblíbeností. Zobrazené výsledky v žebříčku získaly skvělé recenze od zákazníků i chovatelů psů, kteří je používají delší dobu a jsou s nimi spokojení. Výsledky jsou hlavně vidět na jejich chlupáčích, kterým tato strava prospívá a mají radost ze svého aktivního života. Abychom si všechny informace i ověřili, tak jsme procházeli odborné portály, psí skupiny, recenzní weby a další chovatelská fóra psů, kde jsme si informace o oblíbenosti těchto prémiových granulí pro psy potvrdili. Jedná se tak o velmi užitečná data, která může člověk získat od lidí, kteří již mají s takovým zbožím dlouhodobé zkušenosti. V každém odkazu jsou další podrobnosti k danému zboží a nejlepší ceny na eshopech, které si lze seřadit podle několika filtrů. V odkazech se dají vybírat i další varianty produktu (příchutě, velikost balení atd.)

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Platinum - více variantPlatinum více zboží granule pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Yoggies - více variantYoggies více variant granule pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Fitmin - více variantFitmin více variant granule pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Ontario - více variantOntario více variant granule pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Carnilové - více variantCarnilové více variant granule pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Calibra - více variantCalibra více variant granule pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Acana - více variantAcana více variant granule pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Marp - více variantMarp více variant granule pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Brit - více variantBrit více variant granule pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Další kvalitní značkyDalší kvalitní značky granule pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Jak je to s kvalitou výrobců?

Ještě než začneme řešit samotné granule, tak je dobré se zajímat i o výrobce produktu granule pro psy. Obsah granulí musí být vyrobený z kvalitních surovin, které budou pro pejska prospěšné ve všech směrech. Kvalitní výrobci se za nic neschovávají a na zadní straně balení je podrobný výpis všech složek, které produkt obsahuje. Kromě jasného složení jsou známkou kvality i různé certifikáty na obalech. Například se může jednat o původ použitých surovin, kdy máme tak přehled o jejich kvalitě.


Oblíbené granule pro psy podle velikosti a stáří psa – nezávislý test granulí pro psy

Je dobré mít na paměti, že nemůžeme pořídit jedny granule a ty pak servírovat několika psům různých velikostí a rozdílného věku. Například štěňata potřebují menší granulky pro snadnější rozkousání, kde je zároveň i více bílkovin a tuků. U velkých psů se zase dbá už i na kloubní výživu. A u pejsků starších potřebujeme zase doplňovat trochu jiné složky, aby se u nich minimalizovaly zdravotní problémy.

Nejlepší superprémiové granule pro psy akce 15 kg a 20 kg – značkové granule pro štěňata velkých plemen (dávkování granulí pro štěně granule pro psy 15 kg)

Dávno už neplatí, že když si soused nakoupil pro psa velkého plemene granule, tak jsme si od něj nějakou část odkoupili. Pro našeho chlupáče se tyto produkty nemusí vůbec hodit. Potřebujeme přesně takové, aby byly pro našeho pejska vyhovující. V dnešní době velkého množství výrobců šly i ceny hodně dolů a to není vše. Při nakoupení většího balení lze obvykle získat i nějakou pěknou slevu. Kolikrát jsou na eshopech i akce pro štěňata v podobě malých testovacích sáčků. Všeobecně platí, že čím větší balení granulí si zakoupíme, tím ušetříme více peněz.

Mini granule pro psy seniory – granule pro štěňata akce (nejlevnější psí granule levně)

U vyloženě starších senior pejsků už kolikrát nemusí být zcela bezproblémový chrup a proto je potřeba na to brát ohledy. Vyhovující jsou výrobky menších tvarů a pokud budou měkčí, tak je to jen k dobru. To samé platí velikostně i u štěňat, kdy se jim malé kousky snadno konzumují. Kupodivu je tento druh stravy i levnější záležitostí.


Nikdy neházíme zbytky od stolu

I když na nás dělá pejsek smutné oči a zkouší naší trpělivost, tak ho tomuto zlozvyku učit nebudeme. Nevypadá to pak moc dobře ani před návštěvou, pokud bychom mu tímto způsobem dopřávali. A za další, naše strava není pro psí žaludek vůbec vhodná. Kořeněným a nebo jinak upraveným jídlem by jsme mu mohli totálně rozhodit zažívání. Když už mu chceme udělat radost a nebo zpestřit jeho stravu odměnou, tak mu dáme vhodné pamlsky pro psy. O těch jsme psali i samostatný článek, kde jsou i neoblíbenější pamlsky pro psy umístěné v tabulce.


Nejkvalitnější granule pro psy s kloubní výživou – nejlepší granule pro psy s nadváhou (kvalitní granule pro velké psy)

Pak tu máme další skupinu, která se věnuje psům s nadváhou. To už je ale většinou chyba majitele psa, který svého chlupáče příliš moc rozmazluje pamlskami v nadměrné míře a ten pak trpí nebezpečnou nadváhou. K tomu když se ještě přidá nedostatek pohybu, tak vzniká velký problém. Psovi se špatně chodí, protože ho z nadváhy začnou bolet klouby. Následně se musí volit taková strava, která mu bude pomáhat bolavé končetiny vyživovat speciální kloubní výživou. A tu si zas vybíráme přesně pro našeho pejska. Nadváha je pro každého psa určité riziko.

 • Kloubní výživa pro malé psy
 • Senior kloubní výživa pro staré psy
 • Aktivní kloubní výživa pro sportovní psy
 • Kloubní výživa pro velké psy

Nejúčinnější kloubní výživa pro psy diskuze – tekutá kloubní výživa pro psy sirup

Ohledně kloubní výživy u pejsků existuje i tekutá varianta. Ta má ale značnou nevýhodu při aplikaci pejskovi. Něco takového totiž moc dobře nechutná a chlupáč se brání. V diskuzích jsou pak různé rady, jak takový sirup aplikovat, ale nic jednoduchého to není. Mnohem snadnější cesta je formou granulí, kdy je pes sní a většinou nijak neprotestuje.

Preventivní kloubní výživa pro psy alavis a kloubní výživa pro psy aptus

Tyto doplňky obsahují mnoho důležitých látek vyskytujících se v kloubech. Zajistí tak pomocnou péči o pohybový aparát. Lze začít užívat preventivně, ale už i při částečně vznikajících problémech při pohybu chlupáče. Výhodou je zejména pro starší pejsky, kteří už toho mají za celý svůj aktivní život hodně za sebou.

Kloubní výživa pro psy geloren a bomazeal – psí granule ontario recenze granulí (nejlepší kvalitní granule pro starší psy – kvalitní granule pro staré psy)

Podávané kostičky lze používat již při akutních pohybových problémech pejska. Používá se i při rekonvalescenci po složitých ortopedických zákrocích. Pro starší psy pomáhá zlepšit aktivní a bezproblémový pohyb i ve stáří. Ostatním starším psům se může podávat preventivně po malých porcích. Například pro sportovně založené psy se pravidelně přidává do stravy a pomáhá jim. Starší pejsci pak už mají i trochu jiné potřeby kvality.

Přírodní kloubní výživa pro psy seniory – nejlepší kloubní výživa pro psy recenze

Nejvýhodnější varianta je taková, kdy v průběhu života psa pravidelně doplňujeme jeho stravu o důležité vitamíny a minerály. Jejich nedostatek může být z velké části příčinou pozdějších kloubních problémů. Produkty z kvalitních surovin mají zastoupení všech důležitých složek psí stravy. Při pravidelné konzumaci pomáháme zmírnit chlupáčovi problémy ve stáří, kdy mu pak budeme muset doplňovat jídelníček potlačujícími látkami. V senior věku mají psi zvýšenou potřebu prospěšných látek.


Dostatek vody je vždy základ

Každý pes potřebuje pravidelně pít a doplňovat si tak tekutiny. Po celý den by měl mít naplněnou misku s vodou, aby se mohl kdykoliv napít. V pití vody ho nijak neomezujeme. Pejsek si sám určuje, kolik vody vypije. V horkých letních měsících toho vypije samozřejmě více a proto by měl mít neustále plnou misku vody.


Nejlepší kvalitní dietní granule pro psy značkové (psí granule bez obilovin – granule s nízkým obsahem tuku)

V případě, že máme už doma méně aktivního pejska, tak jsou pro něj vhodnější produkty s upraveným množstvím tuku tzv. dietní a bez obilovin. Dietní strava je pak pro chlupáče mnohem lépe stravitelná a vyvážená. Většinou se jedná o lehce stravitelné kuřecí maso a speciální rýži, která nezatěžuje trávení psa. Tyto vybrané složky pak velmi pozitivně přispívají k vyvážené stravě pejsků a udržení jejich trvalé a správné hmotnosti – dietní strava o nízkých kaloriích.

Kvalitní granule pro psy bez obilovin – nejkvalitnější granule pro štěňata bez obilovin

Obiloviny původně pes nikdy nežral a v podstatě je ani nepotřebuje. Bezobilná strava je důležitá pro psy, kteří mají citlivější trávení a na obiloviny ve stravě nereagují příliš moc dobře. A proto je dobré používat granule pro psy bez obilovin, kdy je tato strava ničím nedráždí. Po zařazení této stravy si pak můžeme i všimnout, že někteří psi už se nemusí tolik moc drbat, jako to dělali předtím.

Nejlepší granule pro psy s citlivým zažíváním – jaké jsou nejlepší značkové granule pro psy malých plemen?

Existují jisté skupiny pejsků malých plemen s citlivým zažíváním, kteří jsou citlivější na některou stravu, kterou přijímají. Například na obiloviny reagují podrážděným dojmem, protože mají citlivější zažívání a někdy se u nich můžou vyskytnout i alergie. Obiloviny v běžných granulích tak můžou být pro tyto chlupáče hůře stravitelné. Obilniny jsou většinou jako přísada v levnějších granulích nízké kvality, kdy pak dělají našemu mazlíčkovi problémy. Lepší produkty tuto složku neobsahují a pes je pak více aktivnější a bez větších problémů. Proto je i dobré sledovat, zda náš pejsek patří k velkým a nebo malým plemenům a podle toho pak vybírat granulky.


Jak to chodí s nemocným chlupáčem?

Když už je pejsek nemocný, tak mu musíme samozřejmě upravit i jeho denní stravu. Na to se už ale potřebujeme domluvit s veterinářem, který zjistí správnou diagnózu a následně nám dá doporučení, jak chlupáče správně stravovat. Pokud se pejsek stravoval špatně, pak bude nejspíš důležité přejít na některou dietní stravu, která ho opět dostane do kondice. Veterinář nám poradí a navrhne správný postup.


Hypoalergenní granule pro psy seniory – test psích granulí (jaké jsou nejlepší granule pro psy seniory)

V podstatě se jedná o přecitlivělost na určité druhy potravin, kdy nedělají převážně senior pejskovi dobře. Většinou se rozvíjí pomalým a dlouhodobě působícím účinkem alergenu, kdy je téměř nemožné ho podchytit hned v začátcích. Jakmile začneme mít podezření, tak je nutné tyto věci co nejrychleji řešit, než to přeroste ve vážnější zdravotní problémy. Pořízením hypoalergenních granulí pro psa se může dát opět vše do pořádku a to i u senior pejsků.

Kvalitní hypoalergenní granule pro psy bez obilovin – nejkvalitnější hypoalergenní granule pro psy bez kuřecího masa

Granule hypoalergenní bez obilovin a kuřecího masa jsou pro citlivější psy mnohem lépe stravitelnější. Pokud má chlupáč problémy typu nadměrného drbání a nebo tření se o zem, může se jednat o nevyhovující složky v jeho stravě. Dává nám tak najevo, že s ním něco není v pořádku a s vysokou pravděpodobností je to špatně zvolená strava. A nebo může jít jen o konkrétní složku, která mu v jídle nevyhovuje.

Nejlepší hypoalergenní granule pro psy recenze – hypoalergenní granule pro psy royal canin, granule fitmin recenze, hills granule recenze, N&D granule recenze a calibra (nd granule recenze pro psy)

Možným řešením tohoto drbání a psího problému je zakoupení hypoalergenních granulí, které neobsahují žádné složky potravy, které vyvolávají alergii. Dalšími varovnými signály můžou být i špatné nálady psa, kdy dochází ke změně jeho chování. Hypoalergenní granulky nemusíme nasazovat až při probíhajících problémech. Mají velice kvalitní složení a dokážou působit preventivně, kdy bude mít chlupatý mazlíček spokojenější život. Určitě se pak vyplatí sledovat i různé recenze a zkušenosti pejskařů.

Nejkvalitnější psí granule s nejvyšším obsahem masa – psí granule pro citlivé zažívání (kvalitní granule pro malé psy)

Oblíbené produkty jsou také ty, které mají vysoký obsah masa a žádné náhražky. Malí pejsci s citlivějším zažíváním mají většinou problém s levnými granulemi, kde je přidáváno spousta náhražek a umělých složek, aby byla výsledná cena mnohem nižší. Tím se pak samozřejmě snižuje i jejich kvalita a z dlouhodobého hlediska to psovi nemusí prospívat.


Popel – důležitá složka (ne ten z ohně)

Jedná se o směs důležitých anorganických a minerálních látek, které pes ve své stravě potřebuje. A proto se dává i do všech produktů, aby ho měl pejsek ve svém pravidelném příjmu. Je to nezbytná látka v granulích. Není to vůbec takový ten klasický popel, který můžeme vidět v ohništi, když dohoří.


Nejhorší granule pro psy – proč pes nechce granule (proč pes zvrací granule)

U těch nejhorších granulí většinou chybí i kompletní složení na druhé straně obalu. Pokud tam přece jenom nějaké je, tak se můžeme dočíst jen všeobecné informace. Jedná se hlavně o náhražky za pár korun, které tímto způsobem lákají zákazníky. Nejedná se o žádné kvalitní suroviny, spíš o zastoupení různých náhražek v nekvalitní formě. Při dlouhodobém užívání této málo kvalitní stravy si může pejsek poškodit své zdraví a tyto nejhorší granule pak není dobré ani kupovat za těch pár korun. Hodně často se s tím můžeme setkat v chudších státech, kde se na tržištích nabízejí různé granule v malých pytlících pochybného původu bez označení.


Jak je to s minerály ve stravě?

Minerály jsou stejně důležité, jako jsou vitamíny. Potřebujeme je pravidelně doplňovat, ideálně v nižších dávkách. To aby jsme jich nedoplnily najednou až příliš moc. V granulkách jsou samozřejmě obsaženy ve správné gramáži. Mezi ty úplně nejdůležitější se řadí:

 • Vápník (Ca) – má na starost kosti a zuby
 • Fosfor (P) – rovněž se podílí na kostech a zubech
 • Hořčík (Mg) – správná funkce nervů
 • Draslík (K) – pomáhá odbourávat tuky
 • Sodík (Na) – ovlivňuje nervový systém
 • Chlór (Cl) – pomáhá trávení
 • Síra (S) – posiluje chrupavky

Nejlepší granule pro psy test – jak poznat kvalitní granule pro psy test (nejlepší psí granule recenze)

Vždy začínáme číst zadní stranu – jak poznat složení produktu, kde se kvalitní výrobci ničím netají a dávají nám tak nahlédnout do kompletního složení výrobku. Na prvním místě uvidíme, že hlavní složkou stravy je maso. Následně se dovídáme zdroj škrobů a sacharidů. V dalších ingrediencích pak můžou být i bylinky, zelenina, ovoce, minerály, vitamíny a další důležité prvky. Kvalitu si můžeme ověřit i sami testem, kdy položíme granulku do sklenici vody na 30 minut. Čím více je granulka nasáknutá vodou, tím horší kvality je. Lze to poznat na první pohled.

Nejlepší granule pro psy diskuze – masové lehce stravitelné granule pro psy (top kvalitní psí granule test)

Základním předpokladem kvalitního psího života je jeho kvalitní strava, to víme i z diskuzí. Produkty se správnou nutriční hodnotou jsou základem vyvážené psí stravy. Z každé diskuze snadno vyplývá, že nejlepší strava se skládá z masa, které je samozřejmě i otestováno našimi chlupáči. Základem jsou živočišné proteiny, od kterých se to všechno odráží. Pokud jsou ve složení dva druhy masa, tak to má za následek ještě vyšší kvalitního zdroje bílkovin.

Pedigree granule recenze friskies fitmin granule pro psy akce royal canin a calibra 10 kg a 15kg (psí granule akce)

Granulí je už na dnešním trhu obrovské množství, ale díky velké oblibě této stravy a mnoha hodnocením samotnými pejskaři se dá nakonec vybrat správně. A k tomu pak bývají ještě i různé slevové akce u zakoupení větších balení. Tím bude mít radost samotný pejsek, ale i jeho majitel, kdy ušetří nějakou tu další korunu ve své peněžence. V horní tabulce se dá otevřít každý odkaz a tam jsou krom dalších informací i eshopové ceny, které si lze libovolně seřadit podle vybraných kritérií.


Důležité vitamíny

Stejně jako člověk, tak i pejsci potřebují ke svému aktivnímu životu spoustu vitamínů, aby mohli skvěle fungovat ve svém každodenním režimu. Vitamíny se sami nevytváří a proto je musíme ve stravě doplňovat:

 • E vitamín – prospívá svalům a funkci nervů.
 • H vitamín – zajišťuje kvalitní kůži a srst.
 • A vitamín – kvalitní zrak a správný vývoj psa.
 • B vitamín – podporuje dobré zažívání.
 • C vitamín – je důležitý pro podporu imunitního systému pejska.
 • D vitamín – přispívá ke zkvalitnění kostí a kloubů

Kvalitní české granule pro psy lisované za studena – nejlepší a kvalitní brit granule pro psy recenze (granule brit recenze)

Jedná se o velmi šetrný způsob zpracování, kdy jsou zachovány veškeré minerály, vitamíny a další výživné látky z kvalitních surovin. Lisování za studena je tak skvělý proces zpracování produktu pro pejsky. Tato strava je pak i dobře stravitelná v žaludku psa a podporuje trávení. Základ je vyrobený z poctivého masa z ověřených chovů. A k tomu ještě obsahují i přírodní doplňky, které tak tvoří pro chlupáče dokonalou skladbu jídelníčku. Vybírat si můžeme i z českých výrobků. I ty české jsou totiž velmi dobré a kvalitní.

Psí granule calibra, granule yoggies recenze, granule nd recenze a fitmin – levné kvalitní granule pro psy fitmin (nejlepší granulky pro psy a štěňata)

Výrobní teplota u prémiových granulí nepřesahuje teplotu 40 °C a to je velmi důležitý výrobní faktor, který je klíčový pro zdraví našich psů. Díky tomu si zpracované suroviny tímto způsobem uchovávají své přírodní výživové vlastnosti a to i tuk. A to znamená, že už se pak další umělý tuk přidávat nemusí, na rozdíl od méně kvalitnějších produktů. Strava má prvotřídní výživové vlastnosti a naši chlupáči to velmi ocení. Krom kvality je pak produkt i o něco málo levnější.


Kdy mu začít podávat stravu pro dospělé?

Tohle je strašně moc individuální krok, kdy to nelze říct u všech chlupáčů stejně. Každý pejsek je jiné velikosti, hmotnosti i plemene. Když to vše zprůměrujeme, tak se může jednat o rozmezí 10 – 24 měsíců. To je dost velké rozpětí a proto se můžeme zeptat svého veterináře a nebo si najít na internetu tabulky, kde je vše vypsané podle plemena psa. Pokud máme ze psa rychlého jedlíka, tak je dobré mu koupit protihltací misky pro psy. Misky proti hltání potravy odnaučí psa do sebe vše naházet během pár vteřin. V pozdějším věku by to mohlo vést k jeho zažívacím potížím a pak už je velmi těžké ho to odnaučit.


Jaké jsou Nejlepší granule pro štěňata diskuze – granule pro štěňata obřích plemen (dobré granule pro psa)

Na různých fórech a diskuzních skupinách se velmi často dozvíme, aby jsme nepodlehli prvnímu dojmu z krásného obalu a kouzelně lákavé ceně. Nejdůležitější pravidlem je vždy složení granulí a ideálně pokud je na obalu i nějaká certifikace zaručující skvělou kvalitu surovin. Na prvním místě složení je vždy maso, pokud se jedná o skutečně kvalitní stravu. Pak je i dobré se dívat na to, zda jsou při výrobě zachovány kvality použité suroviny (vitamíny, tuky, proteiny).

Superprémiové granule pro štěňata recenze – kvalitní granule pro štěňata středních plemen (testy granulí pro psy)

Když máme doma malého pejska v podobě štěněte, tak je dobré mu dopřát i konkrétní produkt. Nikdy nekrmíme štěně granulemi pro dospělého psa. Ten má totiž úplně jiné potřeby, než má naše štěňátko. Malý pes potřebuje více minerálních látek, které dospělý pes už tolik nevyužije. Proto je ideální pořídit prémiové granule pro štěňata, které mají pro ně optimální složení výživových látek. Proto jsou granulky značené, zda jsou pro štěňata a nebo pro dospělé psy. Pomůže nám to se snadněji orientovat.

Top granule pro štěňata malých plemen – nejlevnější granule pro psy 10 kg a 20 kg (test granulí pro psy granule pro psy 20 kg)

Je nutné dbát na kvalitní suroviny, které zajistí perfektní trávení u nejmenších pejsků. Jakékoliv nekvalitní krmivo by s jejich malými tělíčky mohlo nadělat paseku a necítili by se pak úplně fit. Je dobré číst i recenze ostatních majitelů psů, co dávali jejich malým štěňátkům a jaké byly výsledky. Když jsme to počítali, tak není vhodné kupovat jen ty kilová balení. Nejlépe cenově vycházejí pytle o váze 10 kg a 20 kg. Je to zejména o celkovém propočtu pytle, nejlevnější jsou většinou 10 kg a 20 kg pytle.

Granule pro štěňata ontario recenze – granule pro štěňata royal canin (psí granule royal canin)

Skvělé vyvážené složení poskytuje všechny nutriční hodnoty, které štěně ve svém věku potřebuje. Proteiny, vitamíny i tuky jsou v optimálním poměru, kdy je dbáno i na nízký obsah obilovin pro lepší zažívání nejmenších chlupáčů. Zachováním široké škály minerálů a vitamínů je podporován zdravý vývin a růst pejska. A nakonec nemůže chybět ani mix různých bylinek a jemného koření pro podporu imunity.


Jaké granule jsou nejlepší – proč pes nejí granule (proč pes nežere granule)

Nedá se jednoznačně říct, který produkt je konkrétně pro našeho mazlíčka ten nejlepší. Každý pejsek má jiné potřeby a chutě. Takže když například sousedův pes naprosto zbožňuje jeden druh granulek, tak našemu pejskovi chutnat vůbec nemusí. Nemůžeme mu to mít za zlé, nám také určité jídlo nechutná. Proto se může stát, že pes granule nežere, protože mu tam prostě něco nevoní. A nebo je nejí z toho důvodu, že mu tam něco vadí.

Granule s nízkým obsahem bílkovin – nejlepší české kvalitní granule pro psy

Někteří chlupáči jsou i citlivý na výši bílkovin v granulích. Pokud takového pejska doma máme, tak ho musíme začít respektovat a vybrat mu granulky, které mu budou akorát a budou pro něho vyhovující. Jedny z takových jsou i české výroby, které si pejsek oblíbí. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky.

Granule s vysokým obsahem vlákniny

Určitě jsme si všimli, že nám pejsek občas okusuje trávu na vycházce. Snaží se tak pročistit. Není potom špatné mu občas podávat granulky s vyšší dávkou vlákniny. Pejsek se pak bude cítit lépe. Neznamená to však, že už žádnou trávu okusovat nebude. Pejsci to mají v genech.

Granule bez kuřecího masa – kvalitní levné granule pro psy applaws granule recenze

Nesmíme zapomínat ani na chlupáče, kteří zrovna kuřecí maso nemusí a nebo jsou na něho příliš moc citlivý. V horním žebříčku je na výběr z velkého množství granulek pro každého pejska a vybírat si můžeme i z různých kombinací kvalitních surovin. Přitom jsou tyto produkty kvalitní a levné zároveň.


Jak je správně uchovávat?

U tohoto produktu se jedná sice o suchou stravu. To ale neznamená, že se po otevření obalu nemůžou začít kazit. Obsahují totiž určité procento tuku, který pak začíná při neuzavřeném stavu opět dále pracovat. A proto nikdy nebudeme vysypávat granulky do kýble a nebo někam jinam. Vždy je ponecháváme v originálním balení, kde je i vzduchové uzavření. Tímto způsobem nám vydrží dlouhou dobu, aniž by se zkazily. V podstatě vydrží až do momentu, kdy je pejsek všechny nezkonzumuje. Balení na granule jsou v tomto smyslu vyrobeny.

 • box na granule
 • barel na granule
 • zásobník na granule
 • dóza na granule

Kvalitní granule pro psy recenze – vysoce kvalitní granule pro psy seniory – měkké granule pro psy recenze (pro seniory bez zubů)

U těch nejlepších vysoce kvalitních granulí je vždy spousta recenzí a hodnotící číslo se drží vysoko. Z toho jsme vycházeli i my a do naší tabulky jsme dali jen ty nejlépe hodnocené a tím pádem i oblíbené granule pro psy s vysokým hodnocením. O tom se můžeme všichni přesvědčit tak, že si v tabulce klikneme na odkaz a ten nás přesměruje na portál heureka. Tam už můžeme vidět všechna hodnocení a najdeme tam i další informace o těchto produktech. Do toho si ještě můžeme i zjistit, kde nám vycházejí nejlepší eshopové ceny.


Základem stravy je vždy maso – plný pytel granulí recenze (které granule jsou nejkvalitnější – chutné granule pro psy)

Možná se nám může občas zdát, že náš pejsek je jako chodící popelnice a sežere úplně všechno, co mu dáme. To možná ano, ale maso je vždy základní složkou jeho každodenního příjmu potravy. Maso je totiž skvělým zdrojem bílkovin, kvalitních tuků a dalších látek, které chlupáč potřebuje ke správnému fungování.

 • pytel granulí recenze
 • měkké granule pro psy
 • dávkovač granulí pro psy
 • granule pro psy
 • český výrobce granulí pro psy
 • srovnávač granulí
 • srovnání granulí pro psy

NEJOBLÍBENĚJŠÍ GRANULE PRO PSY PARAMETRY TESTY A POPIS – NEJLEPŠÍ GRANULE PRO PSY RECENZE

Nyní si ukážeme nejlepší hodnocené granule, které se můžou pyšnit velmi vysokou oblíbeností u mnoha chovatelů psů. Jedná se o granulky prvotřídní kvality z prémiových surovin, které jsou ještě i často opatřeny různými certifikáty kvality. Pravidelně je nakupuje velké množství majitelů psů, kteří s nimi mají vysoce pozitivní zkušenosti. Proto jsou tyto produkty i tak oblíbené. U těchto výrobků se jedná o poměr cena – kvalita, kdy za své peníze dostaneme pro psa to nejlepší, co na trhu je. Prémiové krmivo pro psy je název dalšího článku, kde jsme psali o nových pochoutkách pro chlupáče. Rovněž je přidaná i tabulka nejoblíbenější krmivo pro psy očima pejskařů.

 • hodnocení granulí pro psy
 • granule pro psy v zátěži
 • značky granulí pro psy
 • nejlepší granule pro kastrované psy
 • porovnání granulí pro psy
 • granule pro psy
 • nejlepší granule pro malé psy
 • hodnocení psích granulí
 • granule ibero natural recenze
 • super granule recenze
 • recenze granulí pro psy
 • orijen granule recenze
 • primordial granule recenze
 • granule nd pro psy
 • hills granule recenze
 • bardog granule recenze
 • granule lisované za studena
 • zajímavé granule taste of the wild pro štěňata
 • whiskas granule recenze
 • granule taste of the wild recenze
 • hodnocení granulí pro psa
 • nejlepší granule pro psy
 • granule ontario pro psy
 • granule pro psy
 • žebříček nejlepších granulí
 • granule acana pro psy
 • dávkování granulí pro psa
 • granule pro psy 20 kg

Nejlepší ontario granule pro psy – kvalitní ontario granule recenze (voňavé granule pro psy)

Díky granulím ontario můžeme našemu chlupáči dopřát kvalitnější a spokojenější život. A vůbec nezáleží na tom, zda máme šampióna, který objíždí výstavy a nebo běžného domácího pejska. Dobře se přece můžou mít oba dva. U psa tak pomáháme eliminovat možné zdravotní komplikace vznikající konzumací nevhodné a nevyvážené stravy. Granulky jsou vyrobeny na základě dlouhodobých zkušeností a každý pejsek to ocení.

Ontario granule pro štěňata puppy medium i senior akce

U těchto produktů se pravidelně provádějí testy, zda splňují kvalitu, kterou od nich zákazník očekává. Na tu dohlíží i nutriční specialisti, aby bylo vše správně vyvážené. Smlsnou si na nich štěňata – puppy a k dispozici jsou i pro seniory medium. Jednou za čas lze natrefit i na zajímavou akci, kdy můžeme ušetřit pár korun a koupit tak pejskovi něco navíc.

Top granule pro psy calibra recenze (junior, senior, 12 kg losos, akce 12+3 dobré granule pro psy)

Calibra granule recenze si lze přečíst u tohoto zboží poměrně často a ty jsou velmi pozitivní. Hodí se pro malé junior štěňátko, dospělého aktivního psa a dokonce i pro staršího a už klidnějšího pejska. Můžeme si vybrat přesně to, co se konkrétně k našemu chlupáči hodí. Na výběr jsou různé varianty a k tomu ještě i superprémiová a prémiová kvalita. Tato strava respektuje i individuální potřeby každého pejska. Nejlepší junior produkty mají perfektní složení.

Kvalitní calibra granule puppy – nejlepší calibra granule hypoalergenní (calibra granule recenze)

Jsou to superprémiové granule, kdy je hypoalergenní složení vylepšené o monoproteinové. Obsahuje tak ještě více masa a je určeno pro všechny váhové i věkové kategorie chlupáčů. U puppy štěňátek je dbáno na vysokou kvalitu bílkovin a také nízkým obsahem obilovin, aby jejich trávicí pochody byly v naprosto vyhovující kondici. Veškeré důležité živiny jsou tak podávané pravidelně v tomto náročném období růstu. I celkový test pojednává o některých granulích a kolikrát se můžeme podívat na různá srovnání pejskařů.


Granule pro psy

Nikdy nevybírejme produkt podle toho, že nám to například doporučil soused, protože konkrétně jeho psům chutnají. My máme přece jiné plemeno psa, jiné velikosti, může mít na něco alergii a nebo ho trápí nějaké jiné věci. Proto bychom si měli vybírat vždy podle doporučení výrobců, kteří moc dobře vědí, který produkt je určený pro konkrétní typ pejska. Následně si vybíráme z různých příchutí a dalších nabídek. Výběr je opravdu široký.

Nejlepší fitmin granule recenze pro psy – kvalitní fitmin granule složení a dávkování

Tradiční psí granulky, které již zná spousta chovatelů psů po celé roky. Lze najít i konkrétní produkt přesně pro potřeby našeho jedinečného chlupáče. Složení má širokou škálu kvalitních surovin, kde si může zákazník opět vybrat z mnoha variant. Lze si i snadno vypočítat dávkování podle nutričních hodnot a potřebného denního přísunu kalorií pro psa o přesné hmotnosti.

Granule pro psy fitmin akce puppy a senior – nd granule pro psy recenze

Oblíbené jsou zejména fitmin granule pro psy akce, kdy se dá jednou za čas natrefit i na dobré ceny. Ať už máme doma puppy štěňátko a nebo staršího senior pejska, tak si můžeme vybrat to nejlepší. Kvalita je zastoupena širokou škálou minerálů a vitamínů, které jsou pro našeho chlupáče velmi důležitými prvky v jeho každodenní stravě.

Nejlepší platinum granule pro psy recenze – kvalitní platinum granule diskuze (platinum granule recenze – nejlepší granule pro alergické psy)

Platinum granulky se vyznačují převážně masitou náloží kvalitních surovin, kdy je už podle složení znát, že se jedná o prvotřídní kvalitu. K výběru mají naši chlupáči maso kuřecí, kančí, králičí a jehněčí. Strava je navíc ještě lehce doplněna i směsí bylinek. Výsledkem je plnohodnotná strava pro aktivní život psa a pomoc pro snížení alergické reakce. A k tomu bude mít náš chlupáč ještě i lepší podmínky pro zdravější a dobře vypadající srst, to je potvrzeno i na diskuzích. Vyrábějí se i produkty pro pejsky, kteří trpí alergií na různé složky v potravě. Důležité je si zjistit, na co přesně je pejsek alergický.

Platinum granule akce 5 kg a 15 kg plus dávkování (puppy, senior, iberico)

U platinum verze se nejedná o běžné suché granulky. Pomocí šetrné tepelné úpravy zůstává maso i nadále šťavnaté. K dispozici jsou iberco, puppy i senior, kdy si lze zvolit přesně podle námi stanovených kritérií tak, aby bylo pro pejska vše vyhovující. Na obalu si lze nastudovat dávkování a k dispozici jsou různé hmotnosti – 5 kg, 10 kg, 15 kg a více.

Nejlepší acana granule pro štěňata pro psy recenze – kvalitní acana granule složení (acana granule recenze)

Strava s bohatým zdrojem živočišného proteinu. Obsahuje kvalitní novozélandské jehněčí maso, které mají psi velmi rádi. Dále je přidáváno i maso sušené mrazem, které si tím zachovává důležité tělu prospěšné látky. Je přidáno trochu ovoce i zeleniny, ale jen v takové míře, aby to neohrozilo citlivější pejsky. Můžeme si vybrat z několika variant přesně tu, která bude vyhovující pro našeho chlupáče.

Wolfsblut granule recenze diskuze – whiskas granule recenze

Granule wolfsblut jsou lehce stravitelné, kdy mají zároveň i potřebné živiny a všechny důležité minerály, potvrzují to i diskuze. Pro psy a konkrétně pak i pro štěňata jsou tak bohatým zdrojem energie pro každý jejich náročný den. Whiskas Wolfsblut granule jsou i snadno stravitelné, aby se po nich pejsek necítil těžko. Do wolfsblut granulí se přidává i olej z lososa, který jim dává mimořádnou chuť. Wolfsblut jsou ideální pro psy dospělé, ale i pro štěňata, která potřebují pravidelný přísun energie.

Trainer granule recenze zkušenosti

Granulky Trainer je kompletním krmivem pro středně velké pejsky. Většinou obsahují Trainer granulky čerstvé maso, jako zdroj kvalitních bílkovin. Můžou ale obsahovat i bylinky, které pomáhají pejskovi s trávením. Granule Trainer se prodávají v několika provedeních, kdy si může každý chovatel vybrat podle své volby. Trainer krmivo obsahuje přírodní ingredience bez dochucovadel a umělých konzervantů. Granulky od značky trainer obsahuje i prospěšné látky na posílení imunitního systému psa.

Acana granule puppy junior pro malá plemena dávkování

Při výběru zboží psí granule pro naše nejmenší puppy junior pejsky si můžeme přečíst na zadní straně i optimální denní dávkování. Granulky obsahují čerstvé maso, které má zachované důležité látky pomocí správné výroby. Dobře zvolená strava pomáhá udržet našeho chlupáče aktivního a šťastného po dlouhé roky jeho života.

Kvalitní carnilové granule pro štěňata a pro psy recenze – nejlepší carnilové granule složení

Kompletní a superprémiová strava bez brambor a bez obilovin pro psy i pro štěňata. Jedná se o prémiovou výživu z různých zdrojů přírody. Ta se tak skládá z přirozené skladby důležitých látek pro psa. Vyšší obsah proteinů odpovídá ideální skladbě denního jídelníčku aktivního pejska. Na výběr je z různých druhů masa jako kachna, divočák, losos, krocan a bažant. Strava je doplněná i o přírodní antioxidanty, vitamíny a živiny.

Carnilové granule puppy true fresh salmon akce diskuze – jaké jsou nejlepší granule pro štěně (carnilove granule recenze)

V období růstu puppy štěněte je velmi důležité mu poskytnout správnou výživu, která mu dodá všechny důležité a potřebné látky pro jeho vývin. Perfektní a vyvážené složení je důležité pro růst kostry, vývin kloubů a svalstva. K dispozici je na výběr více surovin, kdy tak můžeme pravidelně obměňovat jídelníček chlupáče.

Nejlepší marp granule pro malá plemena a pro psy recenze – kvalitní marp granule pro štěňata (marp granule recenze)

Oblíbené granulky zvířátek z důvodu jejich líbivé vůně masa a skvělého složení. Tato holistická strava nabízí krom základních živin ještě i něco extra navíc, kdy snižuje některé negativní jevy v životě psa. Plnohodnotná a biologicky upravená strava obohacená o minerály, mastné kyseliny, vitamíny a jiné látky. Ve volné přírodě se zvířata dostávají k těmto látkám pomocí ulovené kořisti, kterou následně celou zkonzumují.

Marp granule puppy junior senior – happy dog granule recenze (výrobce, dávkování akce 18 kg sam’s field granule recenze)

V běžné granulové stravě se tyto prémiové látky psům nedostává. To až tyto prémiově zpracované granulky nabízejí mnoho výhod pro jeho konzumenta. Proto také patří k těm nejlepším, kdy náš chlupáč dostane prvotřídní kvalitu v podobě granule pro psy. K dispozici je na výběr z několika možností přesně pro našeho pejska, kterého máme doma.

Nejlepší yoggies granule pro štěňata a psy recenze – kvalitní yoggies granule mini puppy štěně (yoggies granule recenze)

Kvalitní strava je velmi důležitá u každého štěněte, kdy potřebuje dostávat granulky takové kvality, která mu zaručí perfektní vývin a vyvážený přísun důležitých živin. Yoggies jsou v podstatě lisované granule za studena, aby měly vysokou stravitelnost a prvotřídní výživové vlastnosti. Naše malé puppy štěňátko si je velmi brzy oblíbí a pomocí výběru surovin v super kvalitě se mu dostane mnoho potřebných látek pro jeho aktivitu.

Yoggies granule jehněčí + bílá ryba dávkování (josera granule recenze trvanlivost, akce a cena orijen granule recenze a bardog granule recenze, sams field granule recenze)

K dispozici jsou různé příchutě. Můžeme je neustále kombinovat a zjišťovat, které mu chutnají nejvíce. Strava obsahuje spoustu užitečných probiotik a prebiotik. Yoggies obsahují i přírodní tuk, který není žádná náhražka, ale je získaný přímo z masa. U dávkování můžeme vycházet z chlupáčovi hmotnosti, kdy si v tabulce najdeme správný denní příděl a ten mu následně podáme.

Další granule

 • pedigree
 • sams field
 • shelma
 • purina pro plan
 • eminent
 • essential
 • k9
 • sam’s field
 • carnilove premiun
 • brit premium
 • granule pro psy
 • josera
 • eukanuba
 • starvita
 • fortify
 • nativia
 • orijen premium
 • propesko
 • bardog
 • granule pro psy
 • agil
 • puffins
 • happy dog
 • primordial
 • orijen
Na eshopech dále nalezneme
 • premium granule
 • nabídka značek hill, purina plan, acana, green eukanuba, brit premium
 • krmiva obsahují lososa, brambory, rýží, podíl zdravé dávky rýží
 • carnilove brit plan, dospělé psy malých plemen brit plan
 • návody, rady, videa, facebook výcvik pejska
 • pro plan purina, zdravé pro plan purina, pro plan brit, pro plan rýže
 • akční brit pro plan pro obézní psy, green rýže eukanuba
 • zdravé pro plan purina – akční plan značek hill a brit
 • podíl čerstvého krmiva – pro dospělé psy malých plemen
 • plan podíl čerstvého granulového masa s rýží
 • suchá rýže plan hill

Na jaká kritéria je dobré se při výběru zaměřit?

Nevybíráme si jen tak náhodně a nebo podle toho, co kupuje náš soused. Vždy si čteme informace o zboží a zakoupíme si přesně takové, které je vyloženě pro našeho chlupáče. Nejčastěji jsou to tyto kritéria výběru:

 • Stáří psa
 • Velikost plemene psa
 • Individuální požadavky pejska
 • Složení granulek

Co by měly obsahovat granule pro psy?

U tohoto krmiva je důležité, aby jsme našemu pejskovi dopřávali kvalitní a vyváženou stravu. Základem by mělo být samozřejmě maso, tedy v podstatě kvalitní bílkovina, kterou pes potřebuje. A není to všechno jen o bílkovinách, pes vyžaduje k jeho aktivnímu životu i mnoho dalších prospěšných látek, aby byl na další den opět plný síly pro naše nové společné dobrodružství. Je pak mnohem lepší toho krmiva vyzkoušet více a najít takové řešení, které bude pro pejska nejvíce vyhovující. Obsahovat by měl produkt co nejvíce prospěšných látek pro pejska. Záleží pak samozřejmě i na tom, zdá máme štěňátko a nebo staršího pejska.


Levné granule pro psy cena – jak najít nižší ceny?

V první řadě je potřeba si uvědomit, že kvalitní strava je základem u každého aktivního pejska. Jestli do něj budeme cpát nekvalitní věci, tak mu časem nastanou zdravotní komplikace a chodit pak pravidelně k veterináři stojí dost peněz. Když si to všechno uvědomíme, tak cena kvalitní psí stravy není vůbec nijak vysoká. Uvidíme pak sami i na svém pejskovi, jak je šťastný a plný vitality do každého nového dne. Nižší ceny lze najít tak, že se kliknutím v horní tabulce na odkaz dostaneme na portál heureka a tam už si setřídíme ceny od těch nejlepších.

Nyní bychom se chtěli ještě naposledy zmínit o tom, že v horním žebříčku jsou vybrané nejlepší granule pro psy. Všechny jsou získané z recenzí od zákazníků a především majitelů psů, kteří je používají dlouhodobě a mají s nimi skvělé zkušenosti. Vybírali jsme je v poměru cena – kvalita a to ještě konkrétně takové, které měly ty nejlepší ohlasy a velmi pozitivní recenze. To jsou jedny z nejvíce cenných rad, které může majitel pejska získat. Když ví, že i další zákazníci mají s těmito kvalitními granulemi pro pejsky perfektní zkušenosti.


Jak vybrat granule pro psy zkušenosti – jaké jsou kvalitní granule pro psy diskuze?

Všechny zobrazené granulky pro pejsky v našem horním žebříčku jsou prvotřídní kvality a patří k tomu nejlepšímu, co lze pro našeho domácího mazlíčka sehnat. Jsou to produkty, na které je od jejich dlouhodobých zákazníků i spousta pochvalných recenzí. To samozřejmě značí, že granule pro psy můžou být v naprosto skvělé kvalitě, kdy jim ty nekvalitní můžou jen těžko konkurovat. Granule si můžeme vybrat pro jakéhokoliv psa, možností výběru je spousta. I na diskuzních fórech se nejvíce mluví právě o těchto značkách, které jsme vybrali do horní tabulky. Uživatelé se přesvědčili o jejich kvalitě a proto jim nakonec dali i dobré hodnocení. Tak proč potom nepořídit i našemu domácímu mazlíčkovi granule pro psy z kvalitních surovin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *