Menu Zavřeno

Krmivo pro psy

Nejoblíbenější krmivo pro psy kapsičky konzervy testy recenze parametry superprémiové masové holistické ceny cena

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Veškeré krmivo pro psy se třídí na několik druhů, kdy můžeme našemu chlupáči dopřát lahodné varianty, aby neměl pořád dokola jen to samé. Obměňováním jeho jídelníčku mu tak pravidelně doplňujeme látky, které má každé krmivo pro psy v jiné míře a v jiném složení. Jde například o rozdílné druhy masa, vitamínů, minerálů, ale také i dalších prospěšných látek pro aktivní život pejska. Prémiová krmiva pro psa zase nabízí speciální složení, které je čas od času dobré pejskovi dopřát, aby se mu po dlouhodobém podávání jednoho druhu krmiva doplnily i jiné prospěšné živiny. Jak se v tom všem orientovat si řekneme v dnešním článku, kdy si ukážeme i pár dobře hodnocených krmiv od samotných zákazníků.

Krmivo pro psy: Žebříček srovnání 10 nejlepších krmiv pro psy podle majitelů a chovatelů psů (testy, recenze, parametry, popis)

Hned zkraje si zde ukážeme tabulku, do které jsme vybrali 10 nejlepších krmiv pro psy z výsledného hodnocení v recenzích. V žebříčku můžeme vidět granule, kapsičky, konzervy, sušené maso a další krmivo pro psy. Jedná se tak o soupis nejoblíbenějších dobrůtek pro naše chlupáče, kdy o nich rozhodovali jejich samotní majitelé, jak jim co nejvíce chutná. Výsledkem je pak spokojený život psa, kdy na něm můžeme vidět jeho radost do každého nového dne. Odborné psí portály, diskuzní skupiny a další zájmová fóra. To byly naše hlavní zdroje informací, odkud jsme se mohli dozvědět recenze a poznatky na téma psí krmiva. Velmi užitečná data, kdy je můžou využít i další zákazníci. Ve všech odkazech jsou podrobné informace o zboží i orientační ceny s DPH na ověřených eshopech. Ty si lze setřídit i od těch nejlepších cen.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Oblíbené granule - více variantOblíbené granule více variant krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Granule pro štěňata - více variantGranule pro štěňata krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Granule bez obilovin - více variantGranule bez obilovin krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hypoalergenní granule - více variantHypoalergenní granule krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Konzervy - více variantKonzervy více variant krmivo pro psy s masem*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kapsičky - více variantKapsičky více variant krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Sušené maso - více variantSušené maso více variant extra krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Žvýkací kosti - více variantŽvýkací kosti krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Paštiky - více variantKonzervy více variant krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Pochoutky - více variantPochoutky více variant krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Superprémiové krmivo pro psy recenze – masová konzerva pro psy 100% masa akce (top krmivo pro psy akce)

Naprostý základ každého lepšího krmiva je obsah masa. Není ani tak moc důležité, o jaké maso se přesně jedná. Mnohem důležitější je jeho kvalita a kolik procent v celkovém balení například u konzervy obsahuje. Čím více masa obsahuje, tím více se jedná o kvalitnější krmivo. Určitě jsme si již několikrát všimli, že nekvalitní strava obsahuje mnoho nezdravých náhražek, které vedou často k pozdějším problémům u starších pejsků. Označení superprémiové není jen tak, má to své důvody, kdy se garantuje kvalita. Proto hodně záleží i na recenzích, kde si člověk ověří spoustu doplňujících informací. Občas může jít i o zajímavou akci na některých eshopech.

Nejlepší superprémiová krmiva pro psy hodnocení a recenze – krmivo pro staré psy (nejkvalitnější kapsičky pro psy akce)

V našem žebříčku jsme zobrazili jen taková krmiva, kapsičky a granule, která si to zaslouží a bylo přihlédnuto i k poměru cena – kvalita. Psy jsou schopni sežrat cokoliv, ale dříve nebo později se kvalita surovin podepíše na jejich zdraví. U starých psů pak můžeme pozorovat různé zdravotní problémy, které mají určité spojení s nekvalitním stravováním. Pak už se to ale těžko léčí a omezuje to aktivní život našeho domácího mazlíčka.

Hypoalergenní krmivo pro psy s citlivým žaludkem diskuze

Při dlouhodobém užívání nekvalitních surovin a celkově špatné stravy se u pejsků můžou projevit různé zdravotní komplikace. Příčinou jsou zejména náhražky, které jsou nezdravého a umělého složení. Pro některé výrobce jsou však cenově přijatelné a proto se do nejlevnějších krmiv s oblibou přidávají. Následky pak mohou být přecitlivělý žaludek psa a nebo pes veškerou stravu odmítá. Občas můžou dokonce vzniknou i alergie na některé složky ve stravě. Hypoalergenní krmivo je pro psa mnohem mírnější, kdy jsou některé složky ve stravě omezeny, aby nedělaly pejskovi potíže.


Chlupáče nekrmíme jídlem ze stolu

Tento zlozvyk se už sice pomalu z našich rodin vytrácí, ale i tak ho lze stále ještě někde zpozorovat. Nejde ani tak o to, že když k nám dojde návštěva, tak na ni pes vrčí, aby dostal něco ze stolu. Jde tu převážně o to, že pes by neměl konzumovat naši stravu. Mohli by jsme mu tím zcela narušit jeho zažívání a další věci. Pes má vždy jen svoje vlastní krmivo pro psy. A zároveň musí být naučený na své vyvýšené misky pro psy, kam svou potravu dostane. Miska pro psa pro něj znamená, že jídlo dostane pouze jen tam.


Nejkvalitnější krmivo pro psy a kočky – nejlepší holistické krmivo pro psy ND krmivo pro psy fortify (značkové krmivo pro psy CD)

Holistické krmivo pro pejsky je v podstatě funkční strava. Mnohem lepší je všem problémům předcházet a tato strava má vysoce pozitivní vliv na organismus našeho chlupáče. Není to jen o kvalitním mase, ale i o užitečných bylinkách a dalších přírodních složkách, které jsou pro pejska prospěšné. Jakmile mu dlouhodobě podáváme běžnou stravu, tak mu po čase začnou chybět některé látky a ty je mu dobré čas od času zase v jeho stravě doplnit.

Nejlevnější krmivo pro psy brit – kvalitní krmivo pro psy calibra (luxusní krmivo pro psy royal canin)

Kvalitní a nebo prémiové krmivo neznamená, že za něj necháme celou výplatu, jak si někteří začínající majitelé pejsků představují. Když si porovnáme ceny s běžnou stravou pro chlupáče, tak se zase o tak moc velké rozdíly nejedná. Ideální je krmiva kombinovat, kdy mu jednou za čas podáme něco extra na doplnění minerálů, vitamínů a dalších prospěšných látek. I když se jedná o stravu z lepších surovin, tak jsou mnohé značky cenově velmi přijatelné. Stačí si jen projít horní tabulku, kde jsou v odkazech setříděné i ceny.

Dietní krmivo pro psy fitmin – jak vybrat krmivo pro psy yoggies krmivo pro psy (oblíbené krmivo pro psy ontario recenze)

U dietního krmiva je už nutné přistupovat s větší obezřetností, kdy má náš chlupáč například značnou nadváhu a trpí tím zejména jeho klouby. Poznáme to i na jeho zhoršeném pohybu, kdy už není tolik aktivní, jako byl dříve. Občas můžou být v tomto směru psi i podráždění, když mají tato zdravotní omezení. Samotnému pejskovi to vadí, když už nemůže být tak aktivní, jako tomu bylo dříve. A nejhorší je, když kvůli tomu nemůže ani kvalitně spát. Vybírat můžeme z velkého množství kvalitních krmiv.

Nejhorší krmivo pro psy diskuze – krmivo pes

Nikdy nepodáváme psovi krmení neznámého původu a nebo nějaké zbytky něčeho neurčitého. Jsou to například zbytky v pytlech po myslivcích a nebo to občas dělají i rybáři, že opracují ryby a něco se pak ještě nahází do pytlů pro psy. Tomu by jsme se měli vyvarovat. Každý pes takové zbytky nemusí dobře strávit. Zároveň bychom si měli dávat pozor i v chudších státech na tržnice, kde se prodává krmivo pro psy v neoznačených pytlících.


Dohlížíme na plnou misku vody

Pravidelný a dostatečný příjem tekutin u psa je velmi důležitý. Zejména po každém jeho jídle musí mít možnost se dostatečně napít, aby se potrava lépe vstřebala. V letních měsících to platí dvojnásobně, kdy pes potřebuje doplňovat vody ještě více.


Superprémiové konzervy pro psy 100% masa – kvalitní konzervy pro psy výprodej

Extra krmivo pro psy můžeme najít i v podobě konzervy, kdy se tak dá velmi dobře skladovat maso v konzervě a vydrží dlouho i někde ve sklepě. A stejně jako granule a další pochoutky, tak i konzervy obsahují maso vysoké kvality. Jde jen o to, že na rozdíl od granulí uzavřených ve vzduchotěsném obalu, je maso v konzervách uložené do jiného materiálu, který zajistí dlouhodobé uchování kvality živin. Konzervy se často berou například když jedeme s pejskem na několik dní někam do přírody.

Hypoalergenní konzervy pro psy test – dietní konzervy pro psy s citlivým zažíváním (propesko kapsičky pro psy carnilové)

Rovněž i v konzervách si můžeme zakoupit takové maso a nebo obsah, který je pro psa dietní. Může být určeno i pro pejsky s citlivějším zažíváním a nebo přímo i hypoalergenní potrava. V dnešní době je již mnoho výrobců, kteří se v tomto oboru specializují a vyrábějí kvalitní potravu pro naše domácí mazlíčky. Máme pak možnost si vybírat ze široké škály různých dobrot, které obsahují i kvalitní suroviny. Veškeré složení je vždy na zadní straně obalu.

Nejkvalitnější konzervy pro psy carnilové – masové konzervy pro psy 1250g a 800g (ontario konzervy pro psy max – frolic krmivo pro psy)

U masových konzerv se můžeme setkat s různou gramáží. Vždy záleží na výrobci, jakou velikost zvolí a co je pak všechno ve složení. To by mělo z největší části obsahovat samotné maso, kdy víme, jaký základ potrava obsahuje. Kolikrát se můžeme setkat i s tím, že nám obal sděluje i další certifikáty, které znamenají zaručenou kvalitu například při výběru důležitých surovin. Schválně si někdy porovnejme složení s dalšími výrobky. Rozdíly můžou být u každého produktu jiné.


Vitamíny a minerály ve stravě – nejlepší krmivo pro psa recenze

Potřeba je obojího, jak vitamínů, tak i minerálů. Jestli používáme venkovní kotec pro psa a chlupáč tráví v kotci většinu času, tak potřebuje mít i bohatou stravu na různé živiny. Přece jenom je celou dobu venku v kotci a tak jsou na něj kladeny vyšší nároky, než na psa domácího. Aby mohl pejsek správně fungovat a každý den byl vitální, tak pro to potřebuje i přísun důležitých složek. Krmivo pro psy s tím samozřejmě počítá a proto se můžeme nejčastěji setkat s těmito prospěšnými látkami:

 • Hořčík
 • Sodík
 • Draslík
 • Fosfor
 • Vápník
 • A vitamín
 • B vitamín
 • C vitamín
 • D vitamín

Nejlepší masové konzervy pro psy recenze – levné konzervy pro psy akce (krmivo pro psy hills konzervy pro psy renal)

Pokud by jsme měli konzumovat jen jedno jediné jídlo neustále dokola, tak by nám to asi moc dlouho nechutnalo. A to samé platí i u našich čtyřnohých mazlíčků. I když je většina z nich celou dobu na granulích, tak by přece jen měli aspoň jednou za čas dostat něco jiného na zlepšení chuti. Konzervy pro psy obsahují nejen voňavé a kvalitní maso, ale nabízí i další hodnotné benefity pro psa. Oproti granulím jsou i velmi dobře stravitelné. Konzerv je celá řada, kdy si můžeme vybírat podle pozitivních recenzí zkušených chovatelů psů.

Značkové konzervy pro psy brit krmivo pro psy, rinti, calibra, bohemia – luxusní kapsičky pro psy frieskies akce konzervy pro psy diskuze

Výběr konzerv je už opravdu značný a doslova si můžeme vybrat ze zajímavých ingrediencí. Aby jsme našemu pejskovi co nejvíce zpestřili jídelníček, tak mu můžeme vybrat různé druhy masa. Pro nějaké to dochucení jeho granulek mu můžeme vždy přidat i trochu masíčka z konzervy, kdy ho to potěší a bude pak i mnohem více chutnat. Při podávání nové konzervy s voňavým obsahem můžeme u našeho chlupáče sledovat, jakou má radost z nového pamlsku a jaké nadšení v něm nová vůně může vyvolat.

 • značkové konzervy pro psy bohemia
 • kuřecí konzervy pro psy louie
 • konzervy pro psy rocco
 • krmivo pro psy
 • nejoblíbenější konzervy pro psy
 • dietní konzervy pro psy 100 masa
 • superprémiové konzervy pro psy 1200g
 • krmivo pro psy
 • domácí konzervy pro psy recept
 • nejlevnější konzervy pro psy
 • oblíbené konzervy pro psy

Top konzervy pro psy falco – kuřecí konzervy pro psy gran carno (bardog psí krmivo rádce yoggies – krmivo pro psy platinum)

I když jsou granulky o něco málo zajímavější, tak konzervy obsahují větší množství masa a také nemusí mít tolik sacharidů. Proto je ideální tyto dvě pochutiny spolu vzájemně kombinovat. Konzerva obsahuje jemné maso a proto je pro pejska mnohem chutnější, když mu chceme dopřát i nějaké to zdravé mlsání. Konzervy se většinou vybírají podle složení, kdy ke granulkám doplníme takové látky, kterých je v pejskově běžné stravě nedostatek.


Nenecháme ho přežírat se – nejlepší konzervy pro psy zkušenosti

I když je na pejskovi vidět, že mu velmi chutná, tak mu vždy dáváme krmivo pro psy s mírou. Většinou je napsané i na obalech určité dávkování, aby se to nepřehánělo a pes pak neměl problém s nadváhou. Platí to zejména u chlupáčů, kteří mají nedostatek denního pohybu. A pokud už se chce pejsek nechat odměňovat, tak mu můžeme jeho oblíbenou pochoutku schovat do nějaké hádanky hlavolamy pro psy, která ho učí logickému myšlení. Pomůže mu to pak s řešením situací v reálném životě, kdy mu hlavolamy pro psy mohou pomoci v náhlé situaci.


Nejlepší kapsičky pro psy recenze – kvalitní kapsičky pro psy diskuze (levné kapsičky pro psy cesar junior vitalbite)

I kapsičky pro psy jsou pro našeho chlupáče velmi dobrým zpestřením jeho běžného jídelníčku, kdy mu můžeme zavonět i něčím úplně novým a velmi chutným. Z diskuzí a recenzí na psích portálech a fórech se můžeme snadno přesvědčit o tom, že kapsičky patří k velmi častým ochucením například granulek. Pejsek si pochutná a navíc doplní i nové druhy prospěšných látek, které při pravidelné konzumaci stejných granulek pořád dokola nezíská. Kapsiček je mnoho druhů, jako jiných pochoutek a výběr je široký.

Top kapsičky pro psy royal canin renal – oblíbené kapsičky pro psy rinti (kvalitní krmení pro psy recenze akce – krmivo pro psy seniory)

Výběr masa v kapsičkách je velký a záleží jenom na nás, co nového a dobrého chlupáči připravíme. Vybírat můžeme z masa kuřecího, hovězího, jehněčího, krůtí, ryby a další druhy. Často si můžeme vybrat i v nějaké kombinaci, které se vzájemně dobře doplňují. Tento druh pochoutky je k dispozici i v naší horní tabulce. Tam jsou zobrazeny produkty, které dostaly nejlepší hodnocení v diskuzích a recenzích od dalších pejskařů, kteří s nimi krmí své chlupáče.

Jak často krmení štěněte dávkování (německého ovčáka, labradora, zlatého retrívra, yorkshire, čivavy, hecht krmivo pro psy)

U malého štěňátka začínáme s pevnou stravou tak, že mu do ní přidáme vodu a uděláme v podstatě takovou kaši. Jeho zažívací ústrojí na úplně pevnou stravu není ještě dokonale připraveno, musíme začínat postupně. Od začátku podávání pevnějšího stavu krmiva to zhruba vychází na 4-5 mini porcí denně. U každého plemene jsou na to přesné tabulky kolik čeho. Musíme se zejména vyvarovat překrmování štěněte. Od toho je i krmivo pro štěňata opatřeno přesnými pokyny v dávkování.


Krmítka pro psy – automatické krmítko pro psy – advance krmivo pro psy (kompletní krmivo pro psy)

Oblíbená krmítka pro psy jsou už na takové úrovni, že je můžeme naprogramovat na přesnou hodinu dávkování granulí a nebo jiného krmiva. Nejvíc zábavné je na tom i to, že sám pejsek si krmítka pro psy velmi brzy oblíbí. Naučí se totiž vnímat čas a chvíli před jeho další dávkou už bude stát před krmítkem a očekávat jeho denní dávku. Když pak potřebujeme si jít například něco vyřídit do města a je to zrovna přes dobu, kdy má pes dostat krmivo, tak si jen navolíme čas krmítka a vše je nastaveno.

Automatické krmítko pro velké psy – automatický dávkovač granulí pro psy (krmítka pro psy – prominent krmivo pro psy)

Automatická krmítka pro psy pracují jako takové dávkovače, kdy už je vše předem nachystané. Stačí jen pamatovat na to, aby byl dávkovač a konkrétně jeho zásobník neustále plný. Dávkovač si už pak automaticky plní své krmítko a dává nastavenou porci pro psa. Na volbu máme z několika možností, kdy přesně potravu pro psa servírovat a také v jakém množství by to mělo být. Nemusí se jednat jen o jedno jediné krmivo, můžeme si ho i namíchat, aby měl pejsek větší radost.


Jak je to s uchováním čerstvosti?

Zkažené a zapáchající už psovi nepodáváme. Většinou je na obalu napsané, jakým způsobem se má ideálně skladovat. Granulky mají vzduchotěsný obal, který pokaždé opět uzavřeme. Konzervy a kapsičky skladujeme po otevření v lednici. U suchých věcí v podobě krekrů, kostí a podobných věcí stačí uchovávat na suchém místě.


Krmička pro psy recenze

Oblíbená krmička pro psy funguje rovněž velmi skvěle. Do zásobníku nasypeme granule a nebo jiné krmivo a nastavíme dávkování. Psí krmička se dá nastavit automaticky a nebo ji lze ovládat i pomocí mobilu. Krmička pro štěňata funguje dobře i když zrovna nejsme doma a pejsek potřebuje svou denní dávku krmiva. Prostě si jen nastavíme krmičku, kolik toho má pejsek dostat a krmička už odvede svou práci. Musíme si jen dávat pozor na to, že má krmička stále plný zásobník.


Nejlepší kvalitní konzervy pro štěňata masové recenze – krmení štěňat od 8 týdnů (tabulka krmení štěňat)

Tabulka krmení štěňat od různých týdnů je u většiny krmiv, které jsou pro naše malá štěňátka určeny. Nejprve si zakoupíme krmivo pro naše plemeno a v tabulce si pak vyhledáme stáří štěňátka. Podle označených údajů mu potom začneme připravovat jeho porce. Ze začátku mu do stravy budeme přidávat vodu, aby měl jeho pokrm kašovitou konzistenci. Dobré jsou i produkty s jemným masem určené pro štěňata, které je pro ně vhodně stravitelné a obsahuje i vitamíny, minerály a další důležité složky pro správný vývoj štěněte.

Nejlepší superprémiové krmivo pro štěňata malých středních a velkých plemen recenze (ontario kapsičky pro psy orlando krmivo pro psy recenze)

Ať už se jedná o granulky, kapsičky a nebo psí krmivo s použitím konkrétně pro malá štěňátka, tak je vždy potřeba si najít tyto pochoutky pro naše konkrétní plemeno. Takže pokud bude mít náš soused štěně německého ovčáka, tak si od něho žádné krmivo pro naše štěně čivavy půjčovat nebudeme. Tabulky na obalech jsou přesně spočítané pro každé plemeno zvlášť. Proto si potřebujeme projít krmivo pro pejsky v horní tabulce, kde je v každém odkazu mnoho variant a my si vybereme tu konkrétní pro naše plemeno.

Kapsičky pro štěňata – kapsičky pro štěňátka (kapsičky pro štěně)

I pro ty nejmenší tu máme oblíbené kapsičky, na kterých si velmi pěkně pochutnají. Jedná se většinou o voňavé masíčko, kteří mají i menší pejsci moc rádi. Krom toho by měla mít štěňata měkkou stravu, když ještě nemají dostatečně vyvinutý chrup. Kapsičky jsou skladem i na eshopu, je to oblíbené care krmivo. Skladem je i další příslušenství určené pro výchovu pejska.

Royal canin kapsičky pro psy – psí kapsičky pro psy zkušenosti (kapsičky pro psa)

Krmivo podávané v kapsičkách se stalo velmi oblíbeným díky rychlé přípravě a krom toho je pro chlupáče i velmi lahodné. Po otevření kapsičky se na psa vyvalí neodolatelná vůně, které ihned podlehne. Potravu by jsme měli pejskovi střídat, aby neměl pořád to samé. Na eshopu je mnoho variant a hned se i můžeme podívat, co všechno je skladem. Krom krmiva je to i další příslušenství pro výcvik psa.

Krmivo pro psy Brno – krmivo pro psy Olomouc

V Brně a Olomouci byly jednu dobu oblíbené prodejny, kde se dalo sehnat krmivo různého druhu. Doba však pokročila a vše se přesunulo na internet, kde je vše mnohem jednodušší a dostupnější. V našem horním žebříčku si tak můžete vybrat krmivo dle svého uvážení, které dostalo od pejskařů pozitivní hodnocení v recenzích. Vybírat lze z mnoha značek a různých příchutí.

Nejoblíbenější kapsičky pro psy – nejlevnější kapsičky pro psy (nejoblíbenější krmivo pro psy zkušenosti – ultraprémiové krmivo pro psy)

Jedná se tak například o nature vet krmivo, které si psi pochvalují. Krom vitamínů a minerálů obsahuje krmivo i další důležité látky pro správný růst psa. Nature care premium krůtí je také dosti žádané. Psi mají rádi lahodnou vůni masa a tomu málokterý pes dokáže odolat. Pokud máte na cokoliv dotaz, tak nás kontaktuje. Rádi vám poradíme a můžeme poslat i přehledné pdf zdarma.

 • brit care omega breed krmivo – i dospělý pes si rád pochutná
 • skladem příslušenství pro psy – mnoho krmiv by nature gold
 • brit care krmivo skladem, možná doprava zdarma při větší objednávce
 • nature care pro plan seznam krmiv k dispozici – vše skladem
 • konzultace zdarma u všech krmiv – care, breed, omega
 • příslušenství k pohybu se psem skladem, pdf katalog zdarma
 • na eshopu můžeme vidět, které krmivo je skladem
 • brit care oblíbené krmivo je skladem v několika velikostech

České krmivo pro psy – jaké maso pro psa? (sušené maso pro psy – krmivo pro psy bez obilovin)

Pro psa se ideálně hodí i maso sušené, kdy ho potřebujeme nějak zabavit na delší dobu. Pokud má pejsek moc energie a potřebujeme si například jít něco vyřídit do města, tak mu dáme žvýkací kost a nebo nějak upravené usušené maso. Chlupáč se tím zabaví a spotřebuje i nějakou tu energii, než se vrátíme zpět. Často se tyto pochoutky kupují i z toho důvodu, když je pejsek moc aktivní a okusuje nábytek. Nejčastěji to odnesou nohy židlí. Kost se musí po nějakou dobu žvýkat, aby se dala sníst. Tento pamlsek tak patří k další oblíbené pochoutce.

Krmivo pro psy

Na našem webu Nejkvalita.cz máme i mnoho dalších článků, které pojednávají o krmivu pro psy. Mají jen trochu odlišný název. Jsou to například granule, pamlsky, pochoutky a další speciality, které najdeme v sekci pro psy. Všechno je tak snadno a přehledně seřazené, aby nám nic důležitého neuniklo. V horním řádku je záložka pro psy. Na eshopech najdeme i další krmivo a zajímavé značky:

 • nature care konzervy skladem – při velké objednávce je možná doprava zdarma
 • krůtí premium gold by nature skladem – doplňkové brit care taste
 • essential bezobilné brit care breed pro plan skladem – krůtí konzervy
 • skladem jsou i různé nature care konzervy – brit příslušenství
 • krmivo značky vet by nature breed hill – dospělý pes nadváha
 • purina pro plan omega breed skladem – doplňkové konzervy
 • krmivo a další příslušenství pro pejsky skladem, gold by nature
 • u větších objednávek je možná doprava zdarma, poradenství zdarma
 • doplňkové bezobilné krmivo – když je u psa nadváha, skladem
 • pro plan vet krmivo by nature – konzervy brit a omega skladem

Jak je důležité mu obměňovat jídelníček?

Psům to sice nevadí tolik, jako nám lidem. Ale přece jenom není dobré, aby byl pes dlouhodobě na jednom druhu stravy. Vždy je dobré to po určité době změnit, aby se mu doplnily i další důležité látky. Každé krmivo jich má jiné množství a jsou v jiném složení. Ke granulkám pak můžeme doplňovat kapsičky, konzervy, pamlsky a další věci.

Krmivo pro psy nemůže být neustále to samé dokola, potřebujeme ho pravidelně obměňovat.
Psí krmivo pro psy měníme z toho důvodu, aby měl pes i přísun jiných vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek.

Levné krmivo pro psy cena – jak jsou na tom ceny?

Každému pejskovi by měla být dopřána kvalitní strava. Není to o tom, že by si musel neustále dopřávat premium potravu. Ale měl by mít stálý přísun všech důležitých složek ve stravě pro jeho správný vývin a aktivní život. Jeho zvolená strava také dost záleží na tom, zda bude mít ve stáří nějaké zdravotní problémy a nebo se jim zcela vyhne. Když má náš chlupáč dlouhodobě nekvalitní potravu s mnoha umělými náhražkami, tak je velká pravděpodobnost, že se u něho později objeví zdravotní komplikace. Následné běhání po veterině a léčba stojí nemalé peníze. Krmivo pro psy není cenově drahé, jen je potřeba si projít ceny u zboží a vybrat dostupnou cenu.

Ke konci dnešního povídání na téma kvalitní krmivo pro psy tu uděláme ještě poslední zmínku o horním žebříčku sestaveného zboží. Vybrali jsme tam nejkvalitnější krmivo pro psy z řad recenzí a hodnocení zákazníků, kteří s ním mají dobré zkušenosti. Tento způsob ověření kvality je jeden z nejvíce prospěšných, kdy si můžeme přečíst zkušenosti ostatních, zda je produkt opravdu kvalitní a stojí za koupi. Do tabulky jsme vybírali zejména ty výrobky, které mají kvalitní složení a splňují podmínku cena – kvalita. Výsledkem je hotová tabulka, kde si můžeme vybrat hodnotné krmivo pro psy.


Nejlepší krmivo pro psy recenze zákazníků

Slovo nejlepší neznamená nejdražší krmiva pro psa, jak se někteří zejména začínající chovatelé psů domnívají. Z dnešní obrovské nabídky mnoha výrobců krmiv si můžeme vybrat kvalitu za rozumnou a hlavně dostupnou cenu. Stačí si jen projít nejlepší produkty krmivo pro psy, kdy jsme je v horním žebříčku seřadili podle recenzí, ale také podle dostupných cen s přihlížením ke kvalitě složení. V každém odkazu si lze pak filtrovat možnosti, například podle toho, kde se dají sehnat nejlepší ceny s DPH. Oblíbené krmivo pro psy je pro našeho chlupáče hlavně i prospěšné, kdy získává ve stravě hodnotné živiny a další benefity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *