Menu Zavřeno

Krmivo pro psy

Nejoblíbenější krmivo pro psy kapsičky konzervy testy recenze parametry superprémiové masové holistické ceny cena

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Veškeré krmivo pro psy se třídí na několik druhů, kdy můžeme našemu chlupáči dopřát lahodné varianty – maso pro psy, aby neměl pořád dokola to stejné. Obměňováním jeho jídelníčku mu tak pravidelně doplňujeme látky, které má každé krmivo pro psy v jiné míře a v jiném složení. Jde například o rozdílné druhy masa (maso pro psy), vitamínů, minerálů, ale také dalších prospěšných látek pro aktivní život pejska. Prémiová krmiva pro psa zase nabízí speciální složení, které je čas od času dobré pejskovi dopřát, aby se mu po dlouhodobém podávání jednoho druhu krmiva doplnily i jiné prospěšné živiny. Jak se v tom všem orientovat si řekneme v dnešním článku, kdy si ukážeme i pár dobře hodnocených krmiv od samotných zákazníků.

Krmivo pro psy: Žebříček srovnání 10 nejlepších krmiv pro psy podle majitelů a chovatelů psů (testy, recenze, parametry, popis)

Hned zkraje si zde ukážeme tabulku, do které jsme vybrali 10 nejlepších krmiv pro psy z výsledného hodnocení v recenzích na různých portálech. V žebříčku můžeme vidět granule, kapsičky, konzervy, sušené maso a další krmivo pro pejsky. Jedná se o soupis nejoblíbenějších dobrůtek pro naše chlupáče. Výsledkem je spokojený život psa, kdy na něm můžeme vidět jeho radost do každého nového dne. Odborné psí portály, diskuzní skupiny a další zájmová fóra. To byly naše hlavní zdroje informací, odkud jsme se mohli dozvědět recenze a poznatky na téma psí krmiva. Velmi užitečná data, kdy je můžou využít i další zákazníci. Ve všech odkazech jsou podrobné informace o zboží i orientační ceny s DPH na ověřených eshopech. Ty si lze následně setřídit i od těch nejlepších cen.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Nejlepší granule pro psy velký výběrOblíbené granule více variant krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Granule pro štěňata - více variantGranule pro štěňata krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kosti pro psy - více variantKrmivo a kosti pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Sušené maso pro psy - víceSušené maso krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Konzervy pro psy - více variantKonzervy více variant krmivo pro psy s masem*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kapsičky pro psy - více variantKapsičky více variant krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Pamlsky pro psy - více variantSušené maso více variant extra krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Barf pro psy - více variantŽvýkací kosti krmivo barf pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Paštiky pro psy - více variantKonzervy více variant krmivo pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Široký výběr krmiv pro psy - vícePochoutky více variant krmivo pro psy široký výběr*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Superprémiové krmivo pro psy recenze – masová konzerva pro psy 100% masa akce (top krmivo pro psy akce)

Naprostý základ každého lepšího krmiva je obsah masa. Není ani tak moc důležité, o jaké maso se přesně jedná. Mnohem důležitější je jeho kvalita a kolik procent v celkovém balení například u konzervy obsahuje. Čím více masa obsahuje, tím více se jedná o kvalitnější krmivo. Určitě jsme si již několikrát všimli, že nekvalitní strava obsahuje mnoho nezdravých náhražek, které vedou často k pozdějším problémům u starších pejsků. Označení superprémiové není jen tak, má to své důvody, kdy se garantuje kvalita. Proto hodně záleží i na recenzích, kde si člověk ověří spoustu doplňujících informací. Občas může jít i o zajímavou akci na některých eshopech.

Nejlepší superprémiová krmiva pro psy hodnocení a recenze – krmivo pro staré psy (nejkvalitnější kapsičky pro psy akce)

V našem žebříčku jsme zobrazili jen taková krmiva, kapsičky a granule, která si to zaslouží a bylo přihlédnuto i k poměru cena – kvalita. Pejsci jsou schopni sežrat cokoliv, ale dříve nebo později se kvalita surovin podepíše na jejich zdraví. U starých psů pak můžeme pozorovat různé zdravotní problémy, které mají určité spojení s nekvalitním stravováním. Pak už se to ale těžko léčí a omezuje to aktivní život našeho domácího mazlíčka.

Hypoalergenní krmivo pro psy s citlivým žaludkem diskuze

Při dlouhodobém užívání nekvalitních surovin a celkově špatné stravy se u pejsků můžou projevit různé zdravotní komplikace. Příčinou jsou zejména náhražky, které jsou nezdravého a umělého složení. Pro některé výrobce jsou však cenově přijatelné a proto se do nejlevnějších krmiv s oblibou přidávají. Následky pak mohou být přecitlivělý žaludek psa a nebo pes veškerou stravu odmítá. Občas můžou dokonce vzniknou i alergie na některé složky ve stravě. Hypoalergenní krmivo je pro psa mnohem mírnější, kdy jsou některé složky ve stravě omezeny, aby nedělaly pejskovi potíže.


Chlupáče nekrmíme jídlem ze stolu

Tento zlozvyk se už sice pomalu z našich rodin vytrácí, ale i tak ho lze stále ještě někde zpozorovat. Nejde ani tak o to, že když k nám dojde návštěva, tak na ni pes vrčí, aby dostal něco ze stolu. Jde tu převážně o to, že pes by neměl konzumovat naši stravu. Mohli by jsme mu tím zcela narušit jeho zažívání a další věci. Pes má vždy jen svoje vlastní krmivo pro pejsky. A zároveň musí být naučený na své vyvýšené misky pro psy, kam svou potravu dostane. Miska pro psa pro něj znamená, že jídlo dostane pouze jen tam.


Nejkvalitnější krmivo pro psy a kočky – nejlepší holistické krmivo pro psy ND krmivo pro psy fortify (značkové krmivo pro psy CD)

Holistické krmivo pro pejsky je v podstatě funkční strava. Mnohem lepší je všem problémům předcházet a tato strava má vysoce pozitivní vliv na organismus našeho chlupáče. Není to jen o kvalitním mase, ale i o užitečných bylinkách a dalších přírodních složkách, které jsou pro pejska prospěšné. Jakmile mu dlouhodobě podáváme běžnou stravu, tak mu po čase začnou chybět některé látky a ty je mu dobré čas od času zase v jeho stravě doplnit.

Nejlevnější krmivo pro psy brit – nejvíce kvalitní krmivo pro psy calibra (luxusní krmivo pro psy royal canin)

Kvalitní a nebo prémiové krmivo neznamená, že za něj necháme celou výplatu, jak si někteří začínající majitelé pejsků představují. Když si porovnáme ceny s běžnou stravou pro chlupáče, tak se zase o tak moc velké rozdíly nejedná. Ideální je krmiva kombinovat, kdy mu jednou za čas podáme něco extra na doplnění minerálů, vitamínů a dalších prospěšných látek. I když se jedná o stravu z lepších surovin, tak jsou mnohé značky cenově velmi přijatelné. Stačí si jen projít horní tabulku, kde jsou v odkazech setříděné i ceny s dph.

Dietní krmivo pro psy fitmin – jak vybrat krmivo pro psy yoggies krmivo pro psy (oblíbené krmivo pro psy ontario recenze)

U dietního krmiva je už nutné přistupovat s větší obezřetností, kdy má náš chlupáč například značnou nadváhu a trpí tím zejména jeho klouby. Poznáme to i na jeho zhoršeném pohybu, kdy už není tolik aktivní, jako byl dříve. Občas můžou být v tomto směru psi i podráždění, když mají tato zdravotní omezení. Samotnému pejskovi to vadí, když už nemůže být tak aktivní, jako tomu bylo dříve. A nejhorší je, když kvůli tomu nemůže ani kvalitně spát. Vybírat můžeme z velkého množství kvalitních krmiv, ceny uvedeny s dph.

Nejhorší krmivo pro psy diskuze – krmivo pes vepřové maso pro psy

Nikdy nepodáváme psovi krmení neznámého původu a nebo nějaké zbytky něčeho neurčitého. Jsou to například zbytky v pytlech po myslivcích a nebo to občas dělají i rybáři, že opracují ryby a něco se pak ještě nahází do pytlů pro pejsky. Tomu by jsme se měli vyvarovat. Každý pes takové zbytky nemusí dobře strávit. Zároveň bychom si měli dávat pozor i v chudších státech na tržnice, kde se prodává krmivo pro pejsky v neoznačených pytlících.


Dohlížíme na plnou misku vody

Pravidelný a dostatečný příjem tekutin u psa je velmi důležitý. Zejména po každém jeho jídle musí mít možnost se dostatečně napít, aby se potrava lépe vstřebala. V letních měsících to platí dvojnásobně, kdy pes potřebuje doplňovat vody ještě více. Jeho miska nebo stojánek na vodu by nikdy neměl být prázdný.


Superprémiové konzervy pro psy 100% masa (nejlepší maso pro psy recenze) – kvalitní konzervy pro psy výprodej

Extra krmivo pro psy můžeme najít i v podobě konzervy, kdy se tak dá velmi dobře skladovat maso v konzervě a vydrží dlouho i někde ve sklepě. A stejně jako granule a další pochoutky, tak i konzervy obsahují maso vysoké kvality. Jde jen o to, že na rozdíl od granulí uzavřených ve vzduchotěsném obalu, je maso v konzervách uložené do jiného materiálu, který zajistí dlouhodobé uchování kvality živin. Konzervy se často berou například když jedeme s pejskem na několik dní někam do přírody.

Hypoalergenní konzervy pro psy test – dietní konzervy pro psy s citlivým zažíváním (propesko kapsičky pro psy carnilové)

Rovněž i v konzervách si můžeme zakoupit takové maso a nebo obsah, který je pro psa dietní. Může být určeno i pro pejsky s citlivějším zažíváním a nebo přímo i hypoalergenní potrava. V dnešní době je již mnoho výrobců, kteří se v tomto oboru specializují a vyrábějí kvalitní potravu pro naše domácí mazlíčky. Máme pak možnost si vybírat ze široké škály různých dobrot, které obsahují i kvalitní suroviny. Veškeré složení je vždy na zadní straně obalu.

Nejkvalitnější konzervy pro psy carnilové – masové konzervy pro psy 1250g akce a 800g (ontario konzervy pro psy max – frolic krmivo pro psy)

U masových konzerv se můžeme setkat s různou gramáží. Vždy záleží na výrobci, jakou velikost zvolí a co je pak všechno ve složení. To by mělo z největší části obsahovat samotné maso, kdy víme, jaký základ potrava obsahuje. Kolikrát se můžeme setkat i s tím, že nám obal sděluje i další certifikáty, které znamenají zaručenou kvalitu například při výběru důležitých surovin. Schválně si někdy porovnejme složení s dalšími výrobky. Rozdíly můžou být u každého produktu jiné.


Vitamíny a minerály ve stravě – nejlepší krmivo pro psa recenze

Potřeba je obojího, jak vitamínů, tak i minerálů. Jestli používáme venkovní kotec pro psa a chlupáč tráví v kotci většinu času, tak potřebuje mít i bohatou stravu na různé živiny. Přece jenom je celou dobu venku v kotci a tak jsou na něj kladeny vyšší nároky, než na psa domácího. Aby mohl pejsek správně fungovat a každý den byl vitální, tak pro to potřebuje i přísun důležitých složek. Krmivo pro pejsky s tím samozřejmě počítá a proto se můžeme nejčastěji setkat s těmito prospěšnými látkami:

 • Hořčík
 • Sodík
 • Draslík
 • Fosfor
 • Vápník
 • A vitamín
 • B vitamín
 • C vitamín
 • D vitamín

Nejlepší masové konzervy pro psy recenze – levné konzervy pro psy akce (krmivo pro psy hills konzervy pro psy renal)

Pokud by jsme měli konzumovat jen jedno jediné jídlo neustále dokola, tak by nám to asi moc dlouho nechutnalo. A to samé platí i u našich čtyřnohých mazlíčků. I když je většina z nich celou dobu na granulích, tak by přece jen měli aspoň jednou za čas dostat něco jiného na zlepšení chuti. Konzervy pro pejsky obsahují nejen voňavé a kvalitní maso, ale nabízí i další hodnotné benefity pro psa. Oproti granulím jsou i velmi dobře stravitelné. Konzerv je celá řada, kdy si můžeme vybírat podle pozitivních recenzí zkušených chovatelů psů.

Lahodné maso pro pejska může být kuře, králičí, losos, drůbež i hovězí.
Maso nejlépe nakupujeme celé mražené.
Na eshopech může být na výběr mnoho položek, například i zelenina mix 1kg a mleté hovězí i kuřecí.

Nejoblíbenější konzervy pro psy brit krmivo pro psy, rinti, calibra, bohemia – luxusní kapsičky pro psy friskies akce konzervy pro psy diskuze

Výběr konzerv je už opravdu značný a doslova si můžeme vybrat ze zajímavých ingrediencí. Aby jsme našemu pejskovi co nejvíce zpestřili jídelníček, tak mu můžeme vybrat různé druhy masa. Pro nějaké to dochucení jeho granulek mu můžeme vždy přidat i trochu masíčka z konzervy, kdy ho to potěší a bude pak i mnohem více chutnat. Při podávání nové konzervy s voňavým obsahem můžeme u našeho chlupáče sledovat, jakou má radost z nového pamlsku a jaké nadšení v něm nová vůně může vyvolat.

 • značkové konzervy pro psy bohemia
 • kuřecí konzervy pro psy louie
 • konzervy pro psy rocco
 • krmivo pro psy
 • nejoblíbenější strava pro pejsky
 • krmivo pro psy

Top konzervy pro psy falco – kuřecí konzervy pro psy gran carno (bardog psí krmivo rádce yoggies – krmivo pro psy platinum)

I když jsou granulky o něco málo zajímavější, tak konzervy obsahují větší množství masa a také nemusí mít tolik sacharidů. Proto je ideální tyto dvě pochutiny spolu vzájemně kombinovat. Konzerva obsahuje jemné maso a proto je pro pejska mnohem chutnější, když mu chceme dopřát i nějaké to zdravé mlsání. Konzervy se většinou vybírají podle složení, kdy ke granulkám doplníme takové látky, kterých je v pejskově běžné stravě nedostatek.

Oblíbené konzervy se prodávají po 1kg, může jít o maso hovězí nebo kuřecí.
Na skladě je k zobrazení mnoho položek i celé žvýkací kosti.

Nenecháme ho přežírat se – nejlepší konzervy pro psy zkušenosti a maso pro psy diskuze

I když je na pejskovi vidět, že mu velmi chutná, tak mu vždy dáváme krmivo pro pejsky s mírou. Většinou je napsané i na obalech určité dávkování, aby se to nepřehánělo a pes pak neměl problém s nadváhou. Platí to zejména u chlupáčů, kteří mají nedostatek denního pohybu. A pokud už se chce pejsek nechat odměňovat, tak mu můžeme jeho oblíbenou pochoutku schovat do nějaké hádanky hlavolamy pro psy, která ho učí logickému myšlení. Pomůže mu to pak s řešením situací v reálném životě, kdy mu hlavolamy pro psy mohou pomoci v náhlé situaci.

Pes by měl dostávat množství stravy odpovídající jeho denní aktivitě.
Aktivní pes bude mít denní příděl mnohem vyšší než pes, který má minimum pohybu.
U psa aktivního je ideální krmivo různě kombinovat.

Marp konzervy pro psy seniory a Brit konzervy pro psy seniory (100 masove konzervy pro psy 800g i hills konzervy pro psy 100 masa)

V nabídce eshopů jsou různé konzervy, kdy si můžeme vybírat z bohaté nabídky. Na jednu stranu jsou to známé značky, které vyrábějí kvalitní stravu pro pejsky a na stranu druhou je to mnoho kombinací chutí pro naše chlupáče. Základem této stravy je vždy maso. Můžeme pak pozorovat na našem pejskovi, jak mu to pěkně šmakuje. Velká výhoda je i v tom, že se už vyrábějí i různě velká balení.

Konzervy pro psy a dávkování konzervy pro psy 1200g (kvalitní masové konzervy pro psy 1240g a ND konzervy pro psy)

Dávkování záleží v podstatě na nás, kdy bychom měli vědět, kolik má pes denně dostávat stravy. Někteří výrobci udávají i orientační tabulky, kolik by měl pes za den přijmout stravy. Většinou je to vypočítané podle váhy psa. Je to však čistě jen orientační, někdo má totiž pejska s minimem pohybu a jiní psi jsou zase v permanentním sportovním zápřahu. Takže je potřeba na tyto věci brát ohled.

Oblíbené konzervy pro psy v akci a nejlevnější konzervy pro psy v akci (kvalitní konzervy pro psy akce i 100 masové konzervy pro psy bez obilovin)

Jednou za čas si můžeme všimnout, že se na některé konzervy pro pejsky vztahují různé výprodejové akce. Většinou se tak stává, když se potřebuje naskladnit nové zboží, ale klidně může jít i o nějakou marketingovou akci pro zákazníky. Za přijatelné ceny si pak můžeme nakoupit zajímavé zpestření pro našeho chlupáče a obměnit mu tak jídelníček o novou pochoutku.


Konzervy pro psy – Carnilove konzervy pro psy diskuze a royal canin konzervy pro psy recenze

U carnilových a royal canin konzerv si na velkých portálech můžeme přečíst mnoho hodnocení i zajímavých recenzí od chovatelů psů a dalších pejskařů, kteří s nimi mají dobré zkušenosti. I v našem horním žebříčku jsou tyto značky zařazené, kde si můžeme vybírat z různých variant. Je zde myšleno na všechny kategorie psů, takže je tomu přizpůsobená i nabídka konzerv, aby byl spokojený každý pejsek.

Animonda konzervy pro psy rinti a applaws konzervy pro psy sokol falco i purina konzervy pro psy hepatic

Výrobců konzerv je již mnoho a díky tomu si můžeme vybírat z bohaté nabídky mnoha kombinací výběrových surovin. Ti známější výrobci vyrábějí obsah konzerv ve vysoké kvalitě, kdy si i na složení můžeme přečíst původ masa a další důležité informace. Ze začátku je lepší zakoupit menší konzervy a zjistit, co pejskovi chutná nejvíce. A pak už se vyplatí zakoupit větší balení, kde se dostáváme na lepší ceny.

Gastrointestinální konzervy pro psy – bio konzervy pro psy a schesir konzervy pro psy

V nabídce jsou i speciální výrobky, které dokážou být pejskovi nápomocné v případě, že se chlupáč potýká s nějakými problémy. Může to být například zdravotní problém, kdy je u pejska potřeba dietnější strava. Maso v konzervě pak obsahuje minimum tuku. Zároveň může být i navýšené množství látek potřebných jako jsou například esenciální mastné kyseliny a další látky.

Kvalitní konzervy pro psy falco zkušenosti – nejlepší konzervy pro psy falco recenze a levné louie konzervy zkušenosti

K dispozici máme na výběr i konzervy pro pejsky falco, kdy si můžeme vybírat z různého masa a zajímavého složení. Jak už jsme řekli, tak není dobré krmit psa neustále jedním a tím samým krmivem. Je mnohem lepší, když mu stravu pravidelně obměňujeme. Nabízené konzervy pro psa falco mají různé příchutě a například řada max deluxe nabízí 100% podíl masa, kdy není přidávána sůl navíc a ani žádná dochucovadla. Krmivo obsahuje vysoký počet živin v přírodní formě, kdy si pejsek pěkně pochutná. Aby měl pejsek pestrý jídelníček, tak pravidelná změna neuškodí – louie konzervy jsou v různých příchutích.

Masové konzervy pro psy falco nejlevnější – levné konzervy pro psy falco diskuze a cena konzervy louie recenze

Nabídku zboží konzervy pro pejsky falco můžeme sehnat i za sympatické ceny, kdy si je majitelé psů na diskuzních fórech pochvalují. Vybrané konzervy pro psy falco obsahují esenciální mastné kyseliny, spoustu vitamínů a potřebné minerální látky v přírodní formě. Krom toho, že si pejsek příjemně pochutná, tak si doplní i důležité živiny pro jeho aktivní pohyb. Konzervy pro pejsky falco můžeme vybírat z několika příchutí a druhů masa. Někteří pejsci jsou mlsnější a tak můžeme vyzkoušet různé kombinace, které jim budou chutnat nejvíce. K dostání jsou i louie konzervy, kdy můžeme pejskovi měnit příchutě.

Nejlepší louie konzervy recenze a kvalitní louie konzervy diskuze (levně konzervy pro psy louie konzervy 1200g)

Louie konzervy obsahují vysoký podíl masa a pochutnají si na ní štěňata i starší pejsci. Jedná se o přírodní krmivo, které dodá pejskovi potřebné látky pro jeho aktivní psí život. Chutné louie konzervy mají vysokou energetickou hodnotu, obsahují aminokyseliny a významné proteiny. Tyto látky jsou důležité pro regeneraci a celkový růst pejska. Výhoda louie konzervy je také v tom, že má plastové víčko. Jakmile ji totiž otevřeme, tak pejskovi nasypeme jeho příděl, následně uzavřeme plastovým víčkem a uschováme do lednice.

Konzervy pro psy – konzerva pro dospělé psy a konzerva pro štěně

Prodávají se i výrobky vyloženě pro štěňata a pak i pro dospělé pejsky. Výhoda je v tom, že konzerva pro dospělé pejsky má trochu jiné složení, než konzerva pro štěně. Výrobci tak respektují důležité potřeby pro správný vývin pejska, ale nezapomínají ani na starší pejsky, kteří potřebují rovněž kvalitní stravu v pokročilém věku.

Konzervy pro psy velikost

Velikost konzerv může být různá a záleží pak jen na nás, kolik toho chceme nakoupit. Občas je dobré si přepočítat obsah, kdy můžeme zjistit, že velké balení nás může přijít mnohem levněji, než když budeme nakupovat ty nejmenší konzervy.


Nejlepší kapsičky pro psy recenze – kvalitní kapsičky pro psy diskuze (levné kapsičky pro psy cesar junior vitalbite)

I kapsičky pro pejsky jsou pro našeho chlupáče velmi dobrým zpestřením jeho běžného jídelníčku, kdy mu můžeme zavonět i něčím úplně novým a velmi chutným. Z diskuzí a recenzí na psích portálech a fórech se můžeme snadno přesvědčit o tom, že kapsičky patří k velmi častým ochucením například granulek. Pejsek si pochutná a navíc doplní i nové druhy prospěšných látek, které při pravidelné konzumaci stejných granulek pořád dokola nezíská. Kapsiček je mnoho druhů jako jiných pochoutek a výběr je široký i ceny s dph.

Carnilové kapsičky pro psy royal canin renal – oblíbené kapsičky pro psy rinti (kvalitní krmení pro psy recenze akce – krmivo pro psy seniory)

Výběr masa v kapsičkách je velký a záleží jenom na nás, co nového a dobrého chlupáči připravíme. Vybírat můžeme z masa kuřecího, hovězího, jehněčího, krůtí, ryby a další druhy. Často si můžeme vybrat i v nějaké kombinaci, které se vzájemně dobře doplňují. Tento druh pochoutky je k dispozici i v naší horní tabulce. Tam jsou zobrazeny produkty, které dostaly nejlepší hodnocení v diskuzích a recenzích od dalších pejskařů, kteří s nimi krmí své chlupáče.

Orlando, Pedigree a propesko kapsičky pro psy recenze (friskies kapsičky pro psy – cesar kapsičky pro psy)

Voňavých kapsiček pro pejsky je už na trhu velké množství a proto je i pejskaři s oblibou zkouší, které kapsičky budou pro jejich malé chlupáče zajímavým pamlskem. Recenze jsou tak velmi oblíbené, kdy si majitelé psů prohlížejí ostatní zkušenosti chovatelů psů. Ty nejlepší pak mají samozřejmě i vysoké hodnocení, kdy jsou pro chlupáče velkým voňavým lákadlem.

Jak často krmení štěněte dávkování (německého ovčáka, labradora, zlatého retrívra, yorkshire, čivavy, hecht krmivo pro psy)

U malého štěňátka začínáme s pevnou stravou tak, že mu do ní přidáme vodu a uděláme v podstatě takovou kaši. Jeho zažívací ústrojí na úplně pevnou stravu není ještě dokonale připraveno, musíme začínat postupně. Od začátku podávání pevnějšího stavu krmiva to zhruba vychází na 4-5 mini porcí denně. U každého plemene jsou na to přesné tabulky kolik čeho. Musíme se zejména vyvarovat překrmování štěněte. Od toho je i krmivo pro štěňata opatřeno přesnými pokyny v dávkování.

Každý pejsek by měl dostat takový denní příjem stravy, aby pokryla jeho denní aktivitu.

Krmítka pro psy – automatické krmítko pro psy – advance krmivo pro psy (kompletní krmivo pro psy recenze)

Oblíbená krmítka pro psy jsou už na takové úrovni, že je můžeme naprogramovat na přesnou hodinu dávkování granulí a nebo jiného krmiva. Nejvíc zábavné je na tom i to, že sám pejsek si krmítka pro pejsky velmi brzy oblíbí. Naučí se totiž vnímat čas a chvíli před jeho další dávkou už bude stát před krmítkem a očekávat jeho denní dávku. Když pak potřebujeme si jít například něco vyřídit do města a je to zrovna přes dobu, kdy má pes dostat krmivo, tak si jen navolíme čas krmítka a vše je nastaveno.

Automatické krmítko pro velké psy – automatický dávkovač granulí pro psy (krmítka pro psy – prominent krmivo pro psy)

Automatická krmítka pro psa pracují jako takové dávkovače, kdy už je vše předem nachystané. Stačí jen pamatovat na to, aby byl dávkovač a konkrétně jeho zásobník neustále plný. Dávkovač si už pak automaticky plní své krmítko a dává nastavenou porci pro psa. Na volbu máme z několika možností, kdy přesně potravu pro psa servírovat a také v jakém množství by to mělo být. Nemusí se jednat jen o jedno jediné krmivo, můžeme si ho i namíchat, aby měl pejsek větší radost. Toto je u psů oblíbená metoda, aby neměli stále to samé.

Pokud má náš pejsek naučený stravovací režim na konkrétní hodinu, tak mu můžeme pořídit dávkovač na krmivo, když si zrovna potřebujeme někam odběhnout.

Jak je to s uchováním čerstvosti?

Zkažené a zapáchající už psovi nepodáváme. Většinou je na obalu napsané, jakým způsobem se má ideálně skladovat. Granulky mají vzduchotěsný obal, který pokaždé opět uzavřeme. Konzervy a kapsičky skladujeme po otevření v lednici. Nemůžete je nechávat stát venku v teple a nemůžete je dávat na slunce, obsah by se rychle zkazil. U suchých věcí v podobě krekrů, kostí a podobných věcí stačí uchovávat na suchém místě, abychom předešli navlhnutí. Toto doporučení bychom si měli pravidelně hlídat.

Pokud kupujeme celé maso pro psa, tak by to mělo být v mražené formě.

Mražené maso pak vydrží dlouho čerstvé.

Kvalitní krmička pro psy recenze a nejlepší krmička pro psy diskuze

Oblíbená krmička pro psa funguje rovněž velmi skvěle. Do zásobníku nasypeme granule a nebo jiné krmivo a nastavíme dávkování. Psí krmička pro psy se dá nastavit automaticky a nebo ji lze ovládat i pomocí mobilu. Krmička pro štěňata funguje dobře i když zrovna nejsme doma a pejsek potřebuje svou denní dávku krmiva. Prostě si jen nastavíme krmičku, kolik toho má pejsek dostat a krmička už odvede svou práci. Musíme si jen dávat pozor na to, že má krmička stále plný zásobník.

Levná krmička pro psy zkušenosti nejlevnější a profesionální krmička pro psy levně

Nová krmička pro psy není drahá a pomalu již patří do běžného vybavení pro pejska. Nabídka je velká a proto si můžeme vybírat z mnoha verzí krmiček. Podrobnější informace na téma krmička pro pejsky jsme již poskytli v článku s názvem misky pro pejsky, kde jsme dali do tabulky i oblíbené krmičky pro pejsky podle majitelů psů a jejich recenzí. Vybírat si tam můžeme od základních krmiček až po ty profesionální s mnoha užitečnými funkcemi. Moderní krmička pro pejsky se nám vyplatí pro pravidelné dávkování krmiva pro pejska.

Dávkovací zásobník

Dá se ovládat pomocí mobilu a nebo si můžeme sami dopředu nastavit v jakou dobu má pejsek dostat další dávku, když zrovna nebudeme doma.


Nejlepší kvalitní konzervy pro štěňata masové recenze – krmení štěňat od 8 týdnů (tabulka krmení štěňat)

Tabulka krmení štěňat od různých týdnů je u většiny krmiv, které jsou pro naše malá štěňátka určeny. Nejprve si zakoupíme krmivo pro naše plemeno a v tabulce si pak vyhledáme stáří štěňátka. Podle označených údajů mu potom začneme připravovat jeho porce. Ze začátku mu do stravy budeme přidávat vodu, aby měl jeho pokrm kašovitou konzistenci. Dobré jsou i produkty s jemným masem určené pro štěňata, které je pro ně vhodně stravitelné a obsahuje i vitamíny, minerály a další důležité složky pro správný vývoj štěněte.

Nejlepší superprémiové krmivo pro štěňata malých středních a velkých plemen recenze (ontario kapsičky pro psy orlando krmivo pro psy recenze)

Ať už se jedná o granulky, kapsičky a nebo psí krmivo s použitím konkrétně pro malá štěňátka, tak je vždy potřeba si najít tyto pochoutky pro naše konkrétní plemeno. Takže pokud bude mít náš soused štěně německého ovčáka, tak si od něho žádné krmivo pro naše štěně čivavy půjčovat nebudeme. Tabulky na obalech jsou přesně spočítané pro každé plemeno zvlášť. Proto si potřebujeme projít krmivo pro pejsky v horní tabulce, kde je v každém odkazu mnoho variant a my si vybereme tu konkrétní pro naše plemeno.

Kapsičky pro štěňata – kapsičky pro štěňátka (kapsičky pro štěně – masové kapsičky pro psy)

I pro ty nejmenší tu máme oblíbené kapsičky, na kterých si velmi pěkně pochutnají. Jedná se většinou o voňavé masíčko, kteří mají i menší pejsci moc rádi. Krom toho by měla mít štěňata měkkou stravu, když ještě nemají dostatečně vyvinutý chrup. Kapsičky jsou skladem i na eshopu, je to oblíbené care krmivo. Skladem je i další příslušenství určené pro výchovu pejska.

Royal canin kapsičky pro psy v akci – psí kapsičky pro psy zkušenosti (kapsičky pro psa – levné maso pro psy)

Krmivo podávané v kapsičkách se stalo velmi oblíbeným díky rychlé přípravě a krom toho je pro chlupáče i velmi lahodné. Po otevření kapsičky se na psa vyvalí neodolatelná vůně, které ihned podlehne. Potravu by jsme měli pejskovi střídat, aby neměl pořád to samé. Na eshopu je mnoho variant a hned se i můžeme podívat, co všechno je skladem. Krom krmiva je to i další příslušenství pro výcvik psa. Můžeme si to vyhledat i na google, kdy vám google poradí se správným výcvikem.

Některé psí krmivo je už přímo namíchané například v kapsičkách, které psi milují hlavně kvůli neodolatelné vůni.
Zajímavé jsou i různé sušené krekry, které psi rádi chroupou.

Krmivo pro psy Brno – nejvíce kvalitní krmivo pro psy Olomouc (propesko kapsičky pro psy akce)

V Brně a Olomouci byly jednu dobu oblíbené prodejny, kde se dalo sehnat krmivo různého druhu. Doba však pokročila a vše se přesunulo na internet, kde je vše mnohem jednodušší a dostupnější. V našem horním žebříčku si tak můžete vybrat krmivo dle svého uvážení, které dostalo od pejskařů pozitivní hodnocení v recenzích. Vybírat lze z mnoha značek a různých příchutí do košíku. V košíku pak máme o všem přehled a můžeme si zobrazit i detail. Pokud máte na cokoliv dotaz, tak nás kontaktuje. Rádi vám poradíme a můžeme poslat i přehledné pdf zdarma. Je možné se i přihlásit přes prázdný formulář a vyplnit dotaz, abychom mohli rychle odpovědět.

 • některé maso můžeme podávat psovi i za studena, například barf pro psy za studena
 • v košíku se můžeme přepnout na detail zboží – v košíku – detail, ceny s dph všechna
 • na facebooku mnoho osobních doporučení pejskařů i osobních receptů na pochoutky
 • na facebooku je i napsáno kdo doporučení vytvořil i kdo vytvořil návod na pamlsky
 • občas je dobré se podívat i na zapomenuté doplňky pro psy – záložka pouze v košíku
 • oblíbené maso je i kachní, králičí a drůbeží – detail ceny s dph a kontakty na eshopu
 • heslo pejskaře by mělo být spokojený pes je vždy nakrmený – oblíbené heslo pejskařů
 • do košíku si můžeme porovnávat products, tracking – do košíku products ceny s dph
 • u masa je nutné dodržovat skladovací podmínky ochrany (za studena ochrany pouze)
 • jednou za čas jsou v košíku obchodní slevy, stačí se jen přihlásit (změna vyhrazena)
 • zobrazení strana productslist vnitřnosti, žvýkací uši, hovězí mleté, droby, kosti, ořez
 • dršťky mleté mix 1kg i hovězí 1kg a další doplňky na skladě, mnoho položek hovězí
 • vnitřnosti 1kg, droby, hovězí mleté 1kg, ořez a dršťky na skladě, hovězí maso mleté
 • abecedně různé vnitřnosti i dršťky a hovězí maso – váš eshop a váš pohodlný nákup

Nejoblíbenější kapsičky pro psy – nejlevnější kapsičky pro psy (nejoblíbenější krmivo pro psy zkušenosti – ultraprémiové krmivo pro psy recenze)

Jedná se tak například o nature vet krmivo, které si psi pochvalují. Krom vitamínů a minerálů obsahuje krmivo i další důležité látky pro správný růst psa. Nature care premium krůtí je také dosti žádané. Psi mají rádi lahodnou vůni masa a tomu málokterý pes dokáže odolat.

 • brit care omega breed krmivo – i dospělý pes si rád pochutná (mnoho živin detail doplňky)
 • skladem příslušenství pro psy s dph do košíku – mnoho krmiv by nature gold minerální
 • brit care krmivo skladem do košíku, možná doprava zdarma při větší objednávce ceny s dph
 • nature care pro plan seznam krmiv k dispozici – vše skladem v košíku i dog kousky detail
 • konzultace zdarma u všech krmiv – care, breed, omega – nákupní přílohy vašemu psovi
 • příslušenství k pohybu se psem skladem, pdf katalog zdarma i různé dog přílohy soubory
 • na eshopu můžeme vidět, které krmivo je skladem – tracking do košíku a ceny s dph strana
 • brit care oblíbené krmivo je skladem v několika velikostech, ceny s dph obchodu do košíku
 • do košíku si můžeme zobrazit detail doplňky – tracking obchodu do košíku (košík plný údajů)
 • maso játra, plíce, králík se zeleninou, zvěřina za studena, jehněčí, telecí maso, rybí i vepřové
 • nově otevřený košík je prázdný i přílohy, v košíku lze vyplnit různé pomocné doplňky obchod
 • v košíku se můžeme podívat i na detail a ceny s dph, k vašemu účtu je i váš obchodní podpora
 • detail telecí i jehněčí maso za studena vašemu psovi se zeleninou pro lepší trávení ceny s dph
 • vepřové do košíku s dph, kachní do košíku s dph, rybí do košíku s dph a drůbeží do košíku s dph
 • dog maso plné živin i minerální látky pro lepší trávení, dog obchod všechna nabídka vašemu psovi
 • všechny různé gramáže od 800g velikost informace, 800g návod na používání pro dospělé pejsky

České krmivo pro psy – jaké maso pro psa? (sušené maso pro psy levně – profesionální krmivo pro psy bez obilovin)

Pro psa se ideálně hodí i maso sušené, kdy ho potřebujeme nějak zabavit na delší dobu. Pokud má pejsek moc energie a potřebujeme si například jít něco vyřídit do města, tak mu dáme žvýkací kost a nebo nějak upravené usušené maso. Chlupáč se tím zabaví a spotřebuje i nějakou tu energii, než se vrátíme zpět. Často se tyto pochoutky kupují i z toho důvodu, když je pejsek moc aktivní a okusuje nábytek. Nejčastěji to odnesou nohy židlí. Kost se musí po nějakou dobu žvýkat, aby se dala sníst. Tento pamlsek tak patří k další oblíbené pochoutce.

Jednou za čas je vhodné pejskovi zakoupit i něco úplně jiného, na co ještě není naučený.
Pejsek bude mít z nové dobrůtky radost a uděláme mu tak pestřejší stravu.

Krmivo pro psy

Na našem webu Nejkvalita.cz máme i mnoho dalších článků, které pojednávají o krmivu pro pejsky. Mají jen trochu odlišný název. Jsou to například granule, pamlsky, pochoutky a další speciality, které najdeme v sekci pro psa. Všechno je tak snadno a přehledně seřazené, aby nám nic důležitého neuniklo. V horním řádku je záložka pro pejsky. Na eshopech najdeme i další krmivo a zajímavé značky:

 • nature care konzervy skladem – při velké objednávce je možná doprava zdarma
 • krůtí premium gold by nature skladem – doplňkové brit care taste i pro kočky detail
 • essential bezobilné brit care breed pro plan skladem – krůtí konzervy ceny s dph
 • skladem jsou i různé nature care konzervy – brit příslušenství i zvěřina maso detail
 • krmivo značky vet by nature breed hill – dospělý pes nadváha drůbeží kousky do košíku
 • purina pro plan omega breed skladem – doplňkové dog konzervy do košíku ceny s dph
 • krmivo a další příslušenství pro pejsky skladem, gold by nature se zeleninou za studena
 • u větších objednávek je možná doprava zdarma, dog poradenství zdarma podpora
 • doplňkové bezobilné krmivo – když je u psa nadváha, skladem drůbeží kousky ceny s dph
 • pro plan vet krmivo by nature – konzervy brit a omega skladem ceny s dph v košíku
 • animonda pro dospělé chlupáče, pochoutky pro dospělé pejsky, pamlsky pro dospělé kočky na webu
 • jehněčí pamlsky i telecí pamlsky za studena s dph – obrázek prase detail v košíku
 • na eshopech jsou i podestýlky a toalety pro starší pejsky – podestýlky pro pejsky
 • vepřové maso za studena do košíku, kachní maso do košíku i pro kočky vepřové
 • tracking košíku do obchodu se zaměřením na detail, nákupní usnadnění kontakty
 • ceny s dph v košíku – různé dog doplňky i pro kočky, soubory s návody detail přihlásit
 • animonda pro štěňata, animonda pochoutky, animonda pamlsky a animonda plechovky

Maso pro chlupáče (plíce, kachní, drůbeží, králík, játra a další)

Ve stravě každého psa by nemělo chybět maso. Byly by to tak zapomenuté minerální látky a vitamíny, které pejsek potřebuje. V košíku se můžeme podívat na detail veškerého zboží. Krom toho je pes masožravec a maso ve své stravě potřebuje. Ceny jsou s dph a můžeme si vybírat mezi různými výrobky.

Pejsek má navíc maso rád a vždy si na něm pochutná.
Ohledně psů je v tomto směru i kategorie s názvem barf pro psy.
Barfování je u některých pejskařů velmi oblíbené, kdy pes získává důležité živiny.

Kvalitní barf pro psy zkušenosti – nejlepší barf pro psy recenze (barfování psů)

Když už se tu bavíme o různých druzích masa, tak je dobré si říct něco i o pojmu barf pro psy. V podstatě se jedná o stravu na základě syrového masa a kostí. Jde o princip syrového krmení psa, kdy svého mazlíčka krmíme zdravě. Když se podíváme trochu do historie, tak vycházíme ze stravy vlka. Ten měl pestrý a vyvážený jídelníček podle toho, co si kde ulovil. A i když se zaměřoval jen na maso, tak svůj úlovek zkonzumoval celý. Tedy i zeleninu, ovoce a další věci, kterými se jeho úlovek živil. Nejvíce nám řeknou recenze a proto jsme i v horní tabulce zařadili oblíbený barf pro psy.

Nejkvalitnější barf pro psy – barf hotové směsi i sušený barf pro psy a syrová kost pro psa – kvalitní barfování jak na to?

V dnešní nabídce různých eshopů už máme na výběr i z kvalitních surovin barf pro psy. Jelikož se jedná o syrové maso pro psa, tak je důležité jeho zpracování a správné uchování. Barfování má pro pejsky výhodu zejména v kvalitní stravě, která je plná minerálů a vitamínů. Zároveň jsou i omezeny umělé přísady, které se do některých krmiv přidávají. Na výběr máme z různých hotových směsí a nebo můžeme zvolit i některou ze sušených variant.

Oblíbený barf pro psy diskuze (barf maso pro psy barf i vepřová kost pro psa) – jak vybrat barf pro psy?

Barf pro psy znamená zejména pestrá strava pro našeho chlupáče, aby měl ve svém krmivu zastoupeny ideálně všechny důležité složky. Samotné maso obsahuje kvalitní zdroj důležitých bílkovin. Pro lidské oko nemusí barf pro psy vypadat zrovna příliš moc lákavě, ale pro pejska to může být přehlídka lákavých vůní a chutí. Při výběru je však důležité, aby bylo maso čerstvé a nebo dobře zmražené.

Maso může být kuře (drůbež), hovězí, droby, kosti, ořez, dršťky a nebo mix.

Barf pro psy kalkulačka – barf pro psy recepty (nejlepší barfování dávkování zkušenosti diskuze)

Kalkulačka slouží k vypočítání ideální krmné dávky. Ta vychází zejména z potřeb našeho pejska. Každý pes je totiž jiné velikosti a samozřejmě má i jinou hmotnost, než pes našeho souseda. K tomu je nutné připočítat i věk pejska a zejména pak množství jeho denní aktivity. Pokud máme například staršího psa, který má klidnější režim, tak nebude potřebovat takovou dávku jako pes aktivní. Pomocí kalkulačky se to dá snadno vypočítat a následně se můžeme inspirovat i různými recepty.

Barf pro psy eshop (barf granule pro psy) – krmivo barf pro malé psy (barfování štěněte – jak barfovat psa?)

K dispozici máme eshopy, od kterých můžeme nakoupit kvalitní barf pro pejsky. Čerstvé maso se zpracuje, nabalíčkuje a ihned se dává zamrazit pro uchování té nejvyšší kvality. Eshopy nám nabízejí suroviny pro pejsky různého věku i velikosti. Můžeme si tak nakombinovat i zajímavé možnosti pro malé pejsky. Pokud se v těchto věcech ještě příliš moc neorientujeme, tak nám pomůže kalkulačka na barf pro psa.

Nejoblíbenější barf pro psy – hotový barf pro psy i oblíbená kost pro psa (barfování u psa – barf strava pro psy recepty)

K dispozici máme i barf balíčky, které jsou již hotové a nakombinované takovým způsobem, aby byly pro našeho pejska pestrým zvýrazněním jeho stravy. Vybírat si můžeme z několika hotovek, které jsou u pejskařů oblíbené. Pro pokročilejší zájemce o barfování jsou k dispozici i různé zajímavé recepty na barf stravu.

Mlsný jazyk

Pes může být rovněž zmlsaný jako my lidé a proto se občas stává, že bude dávat něčemu mnohem větší přednost.


Barf syrová strava pro psy (barf konzervy pro psy royal canin) – jak začít s barfováním?

V dnešní době máme již mnoho možností jak s barfováním začít. Pokud však máme v některých věcech nejasnosti a náš pejsek má nějaké zdravotní potíže, tak je lepší se nejprve poradit s veterinářem. Pro některé pejsky prostě barfování není. Pro začátek barfování si můžeme vybrat i menší konzervy, kdy si vyzkoušíme, zda by měl pejsek o tento druh stravy zájem. Někteří chlupáči jsou již natolik zvyklí na svou stravu, že by jim tato zdravá varianta nemusela až tak moc vonět.

Barf kalkulačka pro psy (barfování kalkulačka – barf pamlsky pro psy) – jak vypočítat barf?

Ještě než začneme s podáváním této stravy, tak bychom si měli podle kalkulačky vypočítat, kolik toho máme pejskovi dávat. Nic by se nemělo přehánět a někteří psi do sebe dokážou naházet až neuvěřitelné množství stravy. Proto je lepší si v začátcích vše propočítat podle velikosti našeho psa a také podle jeho aktivity. To hraje velkou roli na velikosti jeho porce.

Levný barf pro psy levně (barf krmivo pro psy recenze a nejlepší kost pro psa) – nejlevnější barf pro psy cena (levně maso pro psy)

U barfování používáme kvalitní suroviny plné vitamínů a minerálů a to se může projevit i na konečné ceně. Pak je dobré si uvědomit ještě i to, že čím větší plemeno psa vlastníme, tím více toho pejsek zkonzumuje. Následně záleží i na tom, co pejskovi přesně sedne a na co bude mít chuť. Barf pro pejsky je v podstatě investice do zdraví našeho pejska.

Syrové maso pro psy prodej i syrová hovězí kost pro psa – mražené maso pro psy a kdy dávat psovi syrové maso?

Maso syrového charakteru dáváme chlupáči při barfování. Jsou tak zachovány důležité látky pro psa. Při prodeji je dobré se dívat po mraženém mase, které si uchovává svou kvalitu ve zmraženém stavu. Po rozmrazení můžeme maso ještě dále upravit, ale pes by ho měl následně zkonzumovat. Toto používání by mělo být rychlé, aby bylo vše čerstvé.

Syrove kuřecí maso pro psy a syrové hovězí maso pro psy – vařené maso pro psy

U kuřecího masa v syrovém stavu musíme dbát vždy na to, aby bylo maso ve skvělé kvalitě. Lepší je maso trochu povařit, abychom měli jistotu. Syrové hovězí maso musí být rovněž čerstvé a nejlépe když ho trochu povaříme. Pokud už maso zapáchá, tak ho psovi v žádném případě nepodáváme.

Výsekové maso pro psy a proč nesmí pes vepřové maso?

U vepřového masa by se mohl pes něčím nakazit a proto není toto maso v syrovém stavu doporučováno. Vždy je lepší maso aspoň povařit, abychom měli jistotu. Patří sem i zvěřina, kdy by se mohl pes z konzumace tohoto masa začít neustále škrábat. Mnoho vám v tomto směru napoví i google, že to není příliš ideální.

Chlupáč si smlsne – nejkvalitnější kosti pro psy (buvolí kost pro psa – žvýkací krmivo pro psy)

Každý pes je trochu jiný a některé maso nebo kosti můžou být pro pejska kulinářský zážitek. Zejména pak pro dospělé pejsky, na kterých vidíme souhlas, že si pochutnají. Nejčastěji to můžeme vidět v kuchyni, když připravujeme maso a na pejskovi vidíme souhlas, že je připravený 🙂

Nové chutě – nejkvalitnější krmivo pro psy

Pejsek může v sobě objevit i nové chutě, kdy zjistí, že nový druh stravy mu vyhovuje. Obzvláště pro dospělé chlupáče je to vítaná změna – jako by nám říkal souhlasím s tím.

Voňavé láká – prémiové krmivo pro psy

Vůně dokáže přilákat každého pejska, který si velmi rád zakousne něco lahodného.

Maso pro psy

Psi mají maso velmi rádi, mělo by tvořit základ jejich jídelníčku. Důležité jsou zejména bílkoviny, kdy pejsek doplňuje potřebné látky po jeho náročném dnu.

Nejprodávanější zelenina

Psi na zeleninu příliš moc nejsou, ale pokud jim dáme do jejich porce jen malou část, tak je to pro ně snesitelné. Na eshopech jsou různé balíčky – nejprodávanější zelenina záložka.

Maso pro psy

Pes od psa je jiný a někteří pejsci mají například rádi, když dostanou maso s měkkou vařenou mrkví. Každý pes to však nemusí a v oblibě může mít úplně jinou zeleninu. Google nám může nabídnout mnoho variant a i na pejskovi pak můžeme při některých pokrmech vidět v jeho očích souhlasím.

Mražené maso na skladě

Pokud si kupujeme mražené maso v prodejně, tak je většinou mražené maso uchováváno ve velkých mrazácích, aby vydrželo dlouho čerstvé.

Maso pro psy

Není úplně dobré podávat chlupáči pořád to samé maso dokola. Jednou za čas to chce prostě změnu a nejlépe je nakupovat pokaždé jiný druh masa – kuře 1kg, králičí 1kg, losos 1kg, uši 1kg, hovězí 1kg, drůbež 1kg, droby 1kg, ryby 1kg a další.


Nejlepší kosti pro psy recenze (žvýkací kosti pro psy diskuze) – kvalitní kosti pro psy zkušenosti

Na mnoha diskuzních fórech a nebo větších recenzních portálech se můžeme dozvědět, že mají majitelů psů se žvýkacími kostmi dobré zkušenosti. Pejskům chutnají a při dlouhé chvíli a nebo při špatném venkovním počasí se může pejsek dostatečně zabavit. Navíc mají tyto kosti pro pejsky pozitivní vliv na psí zuby. Žvýkáním se čistí od nečistot a plaku na zubech.

Oblíbené kosti pro psy hovězí kosti pro psy a telecí kosti pro psy (syrové kosti pro psy i jehněčí kosti)

Kostí pro pejsky máme mnoho druhů a některé jsou pro naše chlupáče přímo skvělou pochoutkou.

 • Hovězí kosti pro psy – obsahují minerální látky (nejvíc vápník fosfor a kolagen) – pro chlupáče je to perfektní zábava při okusování takové dobroty.
 • Telecí kosti pro psy – ideální pro střední a velké pejsky, obsahuje důležité minerální látky pro zdraví psa. Zároveň čistí chrup a posiluje žvýkací svaly.
 • Jehněčí kosti pro psy – zdroj velkého množství bílkovin, zinku, železa a vitamínu B. Obsahují minimum tuku, takže jsou vhodné jako dietnější strava.

Vařené kosti pro psy a uzené kosti (sušené kosti pro psy) – jak dávat psovi kosti?

Kosti pro psy vařené, uzené a nebo jinak tepelně upravené nejsou pro chlupáče vůbec vhodné. Působením tepla mění kost svou strukturu, takže je potom příliš tvrdá a pes by si mohl ulomit zub. Navíc by chlupáč mohl spolknout i ostrý kousek kosti a to by nemuselo dopadnout dobře. Mnohem lepší jsou menší kosti za syrového stavu.

Nejoblíbenější kosti pro psy jsou dentální kosti pro psy i buvolí kosti pro psy (levné kosti pro psy prodej)

Nejvíce oblíbené kosti pro pejsky jsou žvýkací dentální. Tyto kosti pro pejska nejsou nijak moc drahé a pes si s nimi vydrží dlouho hrát. Takže když například vidíme, že je pes znuděný a venku je škaredé počasí, tak mu dáme tento pamlsek. Žvýkáním pes pomáhá i svému chrupu, který se tak čistí.


Nejlepší kelpa pro psy recenze – kvalitní kelpa pro psy diskuze (kelpa pro psy účinky)

Kelpa pro pejsky je hnědá mořská řasa, která má mnoho prospěšných látek. Tato řasa je bohatý zdroj vitamínů B, C, D, E, K a dalších látek jako jsou vápník, fosfor, síra, hořčík, zinek, jód a draslík. Kelpa pro pejsky tak pomáhá pejskovi, aby měl zdravou psí dutinu ústní a kvalitnější srst i kůži. Řasa kelpa pro pejsky má zejména vysoký obsah jódu, který pomáhá metabolismu psa. I na různých diskuzních fórech si účinky řasy kelpy majitelé psů pochvalují.

Kelpa pro psy na zuby – nejoblíbenější kelpa pro psy zkušenosti sušená kelpa pro psy 1000g (kelpa 1 kg pro psy)

Je vhodná i na psí zuby, kdy kelpa pro psy působí proti ukládání zubního plaku. V případě pravidelného podávání se může pejsek zbavit nepříjemného zápachu z ústní dutiny. Kelpa pro pejsky se prodává v různých baleních a záleží pak na nás, jakému množství dáme přednost. Většinou však platí, že na větším balení ušetříme více peněz. Nejčastěji se tak prodává balení 1 kg.

Mořská řasa kelpa pro psy dávkování (kvalitní kelp pro psy diskuze) a jak často dávat psovi kelpu?

Řasa kelpa pro pejsky je dobré podávat pravidelně jako prevenci. Dávkování je u každého pejska jiné, záleží na hmotnosti a většinou se dávka počítá na čajovou lžičku. Jakmile si zakoupíme kelpu, tak máme většinou příbalový letáček a tam je popsáno dávkování i ostatní důležité informace. Kelpa se doporučuje dávkovat podle hmotnosti psa. Buďto se přidává do krmiva a nebo přímo do tlamy psa, pokud s tím nemá problém. Kelp pro pejsky má mnoho benefitů a je dobré ho chlupáči pořídit.

Kvalitní kelpa pro psa zkušenosti a diskuze (nejlepší kelpa pro psa recenze) – na co je dobrá kelpa pro psy?

Kelpa pro psa má při pravidelném podávání mnoho benefitů pro našeho chlupáče. Podporuje psí metabolismus a pejskovi pomáhá i s jeho ústní hygienou (zápach z tlamy a pomáhá i proti zubnímu kameni). Dále kelpa pomáhá i proti kožním problémům a podporuje funkci štítné žlázy. I pejskaři mají s touto mořskou řasou podle diskuzních fór a různých skupin dobré zkušenosti. Občas se to řeší i v sekci akvaristika, když se jedná o mořskou řasu – záložka akvaristika.

Kvalitní mořská řasa pro psy zkušenosti a nejlepší mořská řasa pro psy recenze (přírodní krmivo pro psy)

Mořská řasa pro psy se získává z moře a následně je unikátní technologií převedena do usušeného sypkého stavu. Tento produkt mořská řasa pro pejsky se nejčastěji používá pro naše mazlíčky. Konkrétně to jsou psi a kočky. Mořská řasa pro pejsky pomáhá proti nepříjemnému zápachu z tlamy, zubnímu kameni a plaku. Sypký produkt jednoduše přidáváme do krmiva. Na každém balení je popsané i vhodné dávkování. Nejlepší mořská řasa pro pejsky má i hodně pozitivních recenzí od samotných pejskařů, kteří je už svým mazlíčkům pořídili.

Oblíbená mořská řasa pro psy na zuby – levná mořská řasa pro psy diskuze (mořská řasa pro psy na pigment)

Mořská řasa pro pejsky má velmi dobré účinky a to je poznat i v různých diskuzích a nebo hodnocení majitelů psů. Samotný jód v řase má pozitivní vliv na štítnou žlázu psa a pomáhá její správné funkci. Tato oblíbená mořská řasa pro pejsky je 100% přírodní produkt, lze využít i jako barf, kdy řasu jednoduše namícháme do krmiva psa. Dále má řasa antioxidační vlastnosti a pomáhá podporovat imunitní systém psa. Vybírat si můžeme od těch menších balení až po ty velké, které jsou cenově výhodnější.

Hnědá mořská řasa kelp pro psy levně – nejlepší kelp pro psy recenze (levný kelp pro psy zkušenosti)

Kvalitní kelp pro psy je přírodní zdroj vitamínů. Vhodný pro zdravou psí ústní dutinu a rovněž napomáhá i kůži. Obsahuje důležité minerály jako jsou jód, hořčík, fosfor, draslík, železo a obsahuje i vitamíny. Kelp pro pejsky má skvělé antioxidační účinky a pomáhá posilovat imunitu. Zároveň je i vhodným doplňkem ke stravě barf. Podle zkušeností a recenzí pejskařů je vhodný pro každého pejska.


Nejlepší jitrocelový sirup pro psa recenze – kvalitní jitrocelový sirup pro psa zkušenosti

I když se to na první pohled může zdát zvláštní, tak i náš pejsek se může nachladit. Projevy jsou znatelné na první pohled, kdy může pes kýchat, frkat, má ucpaný nos, slzí mu oči a nebo na něm zřetelně vidíme, že je po celý den unavený. Jedním z řešení může být jitrocelový sirup pro psa. Nejprve je vhodné se však poradit s veterinářem, aby našeho pejska kompletně vyšetřil.

Jaký jitrocelový sirup pro psa diskuze – jak vybrat jitrocelový sirup pro psa?

Jitrocelový sirup pro psa se vyrábí v několika variantách a nebo můžeme sáhnout po některé z podobných variant, které můžou pejskovi ulevit. Z diskuzí je patrné, že mají pejskaři s tímto výrobkem pozitivní zkušenosti.

Jitrocelový sirup pro psa dávkování – jitrocelový sirup bez cukru pro psa

Vhodnější je samozřejmě jitrocelový sirup pro psa bez přidaného cukru a umělých sladidel. Dávkování vždy závisí na velikosti našeho pejska a v příbalovém letáčku máme vše popsáno i vysvětleno. Takže bychom se měli vždy řídit tím, co je v letáku doporučeno a podle velikosti našeho pejska budeme jitrocelový sirup pro psa podle návodu dávkovat. Je dobré se poradit i s veterinářem.


Nejlepší kosti pro psa recenze – kvalitní kosti pro psa zkušenosti (žvýkací kosti pro psa – buvolí kosti pro psa)

Kosti pro psa žvýkací jsou pro něho skvělou pochoutkou a zároveň se pejsek i na nějakou dobu pěkně zabaví. Navíc jsou žvýkací kosti pro psa dobré i v tom, že pejskovi čistí zuby. Patří sem například dentální pochoutky. To se hodí když potřebujeme někam odejít a zabavíme tím pejska, aby nedělal neplechu než se vrátíme domů.

Vařené kuřecí kosti pro psa diskuze vs syrové kosti pro psa (vařené kosti pro psa a syrové vepřové kosti pro psa)

Kosti pro psa vařené se vůbec nedoporučují a to zejména ty velké. Vařením se totiž mění struktura kostí a ty jsou po uvaření příliš tvrdé. Rovněž jsou takové kosti mnohem odolnější na působení žaludečních kyselin, takže vhodné určitě nejsou. Syrové kosti jsou na tom lépe a vždy bychom měli pejskovi dopřávat raději ty menší (například kuřecí křídla a nebo krky). Vepřové kosti jsou lepší k olizování jako pochoutka.

Kosti na okus pro psa (hovezi kost pro psy) – oblíbené kosti pro psa (hovězí kosti pro psa – levné kosti pro psa)

Někteří pejsci mají rádi kosti na okusování. Dokážou se tím zabavit na delší dobu. Je to však chápáno tím způsobem, že se pes nebude kosti pokoušet polykat. To mu prostě musíme vysvětlit a dávat na něho pozor, dokud to sám nepochopí. Kosti pro psa na okusování se dají sehnat například u řezníka.

Rybí kosti pro psa – jaké kosti pro psa a co může pes za kosti?

Pokud podáváme psovi syrovou rybu, tak by to mělo být v pořádku. Kosti jsou totiž v rybě velice pružné a psovi by to nemělo vadit. Ryby jsou lepší podávat ty menší, kde jsou i menší kosti. Ryby se podávají i při barfování, kdy tu samozřejmě platí důležité pravidlo čerstvosti.

Morkové kosti pro psa (morkova kost pro psy) – králičí kosti pro psa i krůtí kosti pro psa a kdy dávat psovi kosti?

Kosti morkové nejsou pro psa vůbec vhodné. Obal kosti je totiž hodně tvrdý a pes by si mohl zlomit zub. Pokud však pejsek morek jen vylizuje, tak je to v pořádku. U kostí králičích je to podobné, jsou tvrdé, takže se příliš nedoporučují. Správné podávané kosti pro psa by měly být měkké, například krůtí krky. Velké kosti dáváme psovi spíš k zabavení, kdy je olizuje.

Kost z vepřového kolena pro psa – vařená morková kost pro psa a vařená hovězí kost pro psa

Pejsek si může pochutnávat na různých kostech, ale stále by neměly být vařené. Je tu riziko ulomení zubu a nebo kousek spolknuté ostré kosti. Jakmile je totiž vaříme, tak jsou pak hodně tvrdé a to by mohlo být pro psa nebezpečné.

Kdy může štěně kosti?

U štěňat se kosti pro psa nedoporučují. Pro štěně jsou příliš tvrdé a jeho žaludek nemusí být na takovou stravu ještě připravený. U malých štěňat je lepší se kostem raději vyhnout.

Jak dlouho pes tráví kosti?

Pokud se podíváme na trávící proces pejska, tak se udává průměrná doba trávení kolem 24 hodin. Psí žaludek obsahuje mnohem více kyselin, než je u člověka, takže dokáže pejsek trávit stravu spolehlivě. Stále bychom měli ale dohlížet na to, aby byl psí jídelníček pestrý a vyvážený. Nemůžeme psa krmit pouze kostmi.

Nejoblíbenější kost pro psa a kvalitní kost pro psa recenze – levná kost pro psa

Oblíbené pochoutky pro chlupáče jsou zejména ty žvýkací. Můžou být buvolí a nebo nějaké podobné. I v našem horním žebříčku jsme jich pár zobrazily, kdy je možné si vybírat z mnoha možností. Po prokliknutí se na recenzní portál si můžeme přečíst i několik hodnocení pejskařů, jak s nimi byli jejich pejskové spokojeni.

Vůně vítězí – nejprodávanější krmivo pro psy

U pejsků samozřejmě vyhrává vůně. Taková pěkně voňavá dobrůtka je velmi neodolatelná.

Menší je lepší

Nedáváme pejskovo zbytečně velkou kost, se kterou se bude trápit.


Maso pro psy a jak je důležité jim obměňovat jídelníček?

Psům to sice nevadí tolik, jako nám lidem. Ale přece jenom není dobré, aby byl pes dlouhodobě na jednom druhu stravy. Vždy je dobré to po určité době změnit, aby se mu doplnily i další důležité látky. Každé krmivo jich má jiné množství a jsou v jiném složení. Ke granulkám pak můžeme doplňovat kapsičky, konzervy, pamlsky a další věci.

Krmivo pro psy nemůže být neustále to samé dokola, potřebujeme ho pravidelně obměňovat.
Psí krmivo pro psy měníme z toho důvodu, aby měl pes i přísun jiných vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek.

Sušené maso pro psy velké balení (nejkvalitnější a oblíbené maso pro psy) – jak vybrat maso pro psy?

Jedním z oblíbených pochoutek je i sušené maso pro psy, které má v sobě všechny důležité živiny a samozřejmě i velmi dobře voní. U velkého balení je většinou i dobrá cena, když si to spočítáme. Vybírat si můžeme z různých druhů masa. Ideální je maso pro psa střídat, aby neměl chlupáč pořád to samé dokola. Navíc si i více pochutná, když to může měnit.

Maso pro psy – sušené maso pro psy 1kg a kde koupit maso pro psy?

Nejlepší je nakupovat na internetu na různých eshopech. Můžeme si vybírat z bohaté nabídky výrobků, různě velkých balení a také občas natrefíme na akci, výprodej a nebo zajímavou slevu. Dobré je se dívat i na velikosti balení a cenovky. Větší balení vychází většinou na mnohem příjemnější ceny.

Sušené kuřecí maso pro psy a sušené kachní maso pro psy – jaké je vhodné maso pro psy?

Pes je od přírody masožravec a pokud mu nabídneme maso, tak s ním pejsek nebude mít žádný problém. V případě masa sušeného by to neměl být žádný problém. Známí výrobci dodržují správný postup při výrobě sušeného masa, aby se nic nepokazilo a pejskům zároveň skvěle chutnalo.

Domácí sušené maso pro psy recept a sušené hovězí maso pro psy – jaké maso dát štěněti?

S šikovnými recepty si můžeme vyrobit i vlastní domácí sušené maso, ale musíme dodržet přesný postup a také mít na to vhodné prostory, kde bude moct maso schnout. Můžeme přidat i trochu bylinek, ale jen těch výběrových pro pejsky. U štěňat je to ještě o něco složitější, kdy by měly dostávat jen čisté neochucené libové maso.

Kvalitní kurkuma pro psy zkušenosti – může pes kurkumu?

Zdraví našeho mazlíčka je velmi důležité a proto by měl mít v jeho stravě i některé rostliny a bylinky. Kurkuma pro psa má pozitivní účinky na trávící systém našeho pejska. Látka kurkumin může za žluté zbarvení tohoto koření, ale také má skvělé vlastnosti. Kurkuma pro psy zlepšuje u psů trávení a vstřebávání živin. Pokud žijeme s pejskem ve městě, kde se pohybujeme ve znečištěném prostředí, tak mu kurkuma pomůže odstraňovat odpad z organismu. Kurkuma se hodí i pro starší pejsky, kterým prospívá.

Levná kurkuma pro psy diskuze a nejkvalitnější kurkuma pro psy dávkování (nejlepší kurkuma pro psy recenze)

Studie tohoto žlutého koření nám říkají, že kurkuma pro psy podporuje jejich zdraví. Při pravidelném podávání nízkých dávek budeme podporovat zdraví našeho pejska. Při podávání kurkumy našemu pejskovi se vždy řídíme předepsaným dávkováním v příbalovém letáčku a nebo se zajdeme poradit s veterinářem. Kurkuma pro pejsky nabízí pro našeho chlupáče různé zdravotní benefity, které budou našemu pejskovi ku prospěchu.

Vůně láká – krmivo pro psy

Jakmile pes ucítí úžasnou vůni pochoutky, tak je kvůli ní schopný i vstát z pelechu a přijít ochutnat.

Krmivo pro psy a mlsný jazyk

I pejsci se nechávají rádi rozmazlovat a vždy, když dostanou něco extra chutného a voňavého, tak z toho mají samozřejmě velkou radost.

Široký výběr krmivo pro psy

Můžeme si vybírat z velkého výběru různých pochoutek.

Skvělá chuť

Chlupáč naprosto perfektně pozná už podle vůně, že jsme mu zakoupili něco lepšího. A z takové chutné svačinky má pak pejsek i větší radost do každého nového dne.

Šunková kost pro psa jako něco nového

I pes může mít různé nálady a nebo chuť na něco zcela nového. Proto bychom měli pejskovi aspoň jednou za čas udělat novou pochoutkou radost. Taková pěkně voňavá šunková odměna může být tím správným pamlskem.

Krmivo pro psy za odměnu

Poslušný pejsek si zaslouží odměnu. Například když u psa provádíme výcvik a dělá pokroky, tak je vhodné ho i odměnit.

Pestrost – krmivo pro psy

Pejsek by neměl dostávat pořád to samé, obměna pochoutek je ku prospěchu.

Velikost

Pro menší pejsky je vhodnější i menší velikost, která je pro ně lépe stravitelnější.

Tvrdost

U starších psů je mnohem lepší podávat měkké krmivo. Starší pejsci už kolikrát nemají zuby v nejlepším stavu.

Trénink psů

Pokud chodíme s pejskem pravidelně trénovat různé povely, tak bychom si sebou měli vzít i něco za odměnu.

Snadnější výcvik

Jakmile pejsek ví, že může něco dostat, tak je s ním i práce snadnější.

Pejsek nás více vnímá

Když totiž pes ví, že máme u sebe něco voňavého, tak nás i více vnímá.

Vitamíny

Mnoho pamlsků obsahuje různé vitamíny, které mají pro pejska mnoho benefitů.

Minerály

Důležité jsou i minerály, které pejsek potřebuje, aby byl stále vitální a aktivní.

Jen tak něco na chuť – voňavé krmivo pro psy

Občas si námi může přijít pejsek i jen tak, že by si dal něco chutného na zub.


Nejlepší kost pro psy pamlsek – kost z buvolí kůže pro psy (oblíbená kost pro psy diskuze)

Kost pro psy jako pamlsek je pro pejska skvělá odměna, která ho může zabavit na delší dobu. Jde především o to, že si může pejsek žvýkat klidně i v době, kdy si potřebujeme někam zajít něco vyřídit. Tento druh kostí se nejčastěji vyrábí z buvolí kůže, ale můžou být i jiné. V nabídce je široký výběr, kdy můžeme pejskovi střídat i různé příchutě.

Nejoblíbenější kost pro psy – kvalitní kost pro psy zkušenosti (sunkova kost pro psy – velká kost pro psa)

Jednou z oblíbených kostí je i kost pro pejsky šunková. Tato kost pro psa se už prodává i samostatně zabalená jako taková psí pochoutka. Nejedná se o náhradu stravy, je to jen doplněk stravy a hlavně pochoutka pro chlupáče. Je vhodnější pro venkovní konzumaci, pejsek s ní dokáže udělat velký nepořádek a zašpinit s ní doma celý koberec.

Kávová kost pro psy a vanilková kost pro psy (žvýkací kost pro psa i kalciová kost pro psa recenze)

Jedná se v podstatě o kávové dřevo, kdy si pejsek pěkně žvýká a zároveň se tím i pěkně zabaví na delší dobu. Výhoda kávové kosti je ještě i v tom, že si tím chlupáč čistí zuby. Kávové dřevo je vhodné na žvýkání, kdy je i bezpečné. Jedná se o 100% přírodní materiál. Podobnou variantou je vanilková kost pro pejsky z nylonu, která má příchuť vanilky a při žvýkání je vhodná na zubní péči. Další variantou může být kost kalciová, která je obalená masovou pochoutkou.

Jakou kost pro psa?

Pokud se budeme bavit o bezpečnější volbě, tak by se mohlo jednat o hovězí žebra a kosti z jehněčího krku. Dále to můžou být i vepřová a nebo jehněčí žebra. Pejsek se tím skvěle zabaví a nejlepší je kost pro pejsky podávat v době, kdy se chlupáč prostě nudí. Hryzání velké kosti je pro chlupáče velmi oblíbená činnost.

Jaké kosti pro štěně?

U malého štěněte se kost pro pejsky nedoporučuje. Malý pejsek by měl mít především měkkou stravu, kterou pohodlně pozře a nebude mít žádné zažívací potíže. U malého štěněte je lepší počkat až vyroste a bude už více zvyklé na pevnější stravu. Kost pro pejsky je navíc pro štěně hůře stravitelná položka, takže to vhodné není.

Stravitelnost krmivo pro psy

Tento druh lahůdky není zrovna úplně nejlépe stravitelný, takže bychom to neměli nikdy přehánět.


Levné krmivo pro psy cena – jak jsou na tom ceny?

Každému pejskovi by měla být dopřána kvalitní strava. Není to o tom, že by si musel neustále dopřávat premium potravu. Ale měl by mít stálý přísun všech důležitých složek ve stravě pro jeho správný vývin a aktivní život. Jeho zvolená strava také dost záleží na tom, zda bude mít ve stáří nějaké zdravotní problémy. Když má náš chlupáč dlouhodobě nekvalitní potravu s mnoha umělými náhražkami, tak je určitá pravděpodobnost, že se u něho později objeví zdravotní komplikace. Následné běhání na veterinu a léčba stojí nemalé peníze. Krmivo pro pejsky není cenově drahé, jen je potřeba si projít ceny u zboží a vybrat dostupnou cenu.

Ke konci dnešního povídání na téma kvalitní krmivo pro psy tu uděláme ještě poslední zmínku o horním žebříčku sestaveného zboží. Vybrali jsme tam nejkvalitnější krmivo pro psy z řad recenzí a hodnocení zákazníků, kteří s ním mají dobré zkušenosti. Tento způsob ověření kvality je jeden z nejvíce prospěšných, kdy si můžeme přečíst zkušenosti ostatních, zda je produkt opravdu kvalitní a stojí za koupi. Do tabulky jsme vybírali zejména ty výrobky, které mají kvalitní složení a splňují podmínku cena – kvalita. Výsledkem je hotová tabulka, kde si můžeme vybrat hodnotné krmivo pro psy.

Maso pro psy


Nejlepší krmivo pro psy recenze zákazníků – kvalitní maso pro psy zkušenosti

Slovo nejlepší neznamená nejdražší krmiva pro psa, jak se někteří zejména začínající chovatelé psů domnívají. Z dnešní obrovské nabídky mnoha výrobců krmiv si můžeme vybrat kvalitu za rozumnou a hlavně dostupnou cenu. Stačí si jen projít nejlepší produkty krmivo pro psy, kdy jsme je v horním žebříčku seřadili podle recenzí, ale také podle dostupných cen s přihlížením ke kvalitě složení. V každém odkazu si lze pak filtrovat možnosti, například podle toho, kde se dají sehnat nejlepší ceny s DPH. Oblíbené krmivo pro psy je pro našeho chlupáče hlavně i prospěšné, kdy získává ve stravě hodnotné živiny a další benefity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *