Menu Zavřeno

Kapesní nože

kapesní nože recenze testy parametry analýzy

Obsah článku (ukázat/skrýt)

Nože kapesní jsou neocenitelným pomocníkem, pokud chodíme často někam do přírody. Tento chladný kus oceli je nabroušený do perfektní dokonalosti a je snem většiny kluků a mužů – kapesní nože. Všechny kapesní nože jsou hlavně ale nástrojem, pomocí kterého se jen těžko obejdeme na svých výpravách. Je spousta lidí, co mají nůž sebou schovaný v krabičce jako záložní pomoc. Nikdy totiž nevíme, co se nám při toulkách krajinou přihodí a kdy budeme kapesní nože potřebovat. Dále tu pak máme skupinku lidí, co bere kapesní nůž jako aktivního společníka. Při svých cestách vyřezávají zajímavé sošky, chystají si s ním svačinu a nebo ho používají na práci v lese k běžným úkonům, jako je například opracovávání stromků a dalších věcí. Kapesní nože mají spoustu výhod a různých využití pro každého majitele.

V dnešním článku si o těchto nožích povíme užitečné informace. Ukážeme si, jak se zorientovat při tak velké nabídce výrobků a také na co si dávat pozor při výběru nového kusu. My sami jsme spoustu kapesních nožů vyzkoušeli při různých aktivitách. A nutno podotknout, že některé aktivity byly i dosti zvláštní, jenom abychom zhodnotili skutečnou kvalitu nožů. Zkoušeli jsme například opracovávat cihlu a nebo i zatlouct nůž do dřeva a vyzkoušet, zda unese celou váhu průměrně vážícího muže. Testy to byly možná hodně zvláštní, ale nikdy nevíme, co se nám může v přírodě stát a jakým způsobem budeme chtít kapesní nůž využít. Nejvíce nás ale zajímala kvalita v poměru k ceně.


Kapesní nože: Žebříček TOP 10 nejlepších kapesních nožů podle testů, hodnocení a recenzí zákazníků

Připravili jsme si pro vás tabulku, kde jsme vybrali podle analýz uživatelských recenzí nejlepší kapesní nože dostupné na internetu. Prošli jsme velké množství recenzí zákazníků, kteří již mají s danými noži bohaté zkušenosti. Data jsou založená na recenzích ze srovnávacích portálů, diskuzních fór a webech ohledně nožů. Pomocí tohoto velkého srovnání jsme vybrali do tabulky TOP 10 kapesních nožů s nejlepším hodnocením. Tato tabulka vám tak dobře pomůže s výběrem. Po rozkliknutí odkazu se ocitneme na portálu, kde se můžeme podívat na podrobnosti, příbuzné varianty nožů, barevnosti, recenze a zjistit si i nejlepší ceny v eshopech.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Kapesní nůž Leatherman Skeletool KBXKapesní nůž Leatherman Skeletool KBX*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kvalitní kapesní nože - více druhůKapesní nůž Böker Magnum Shadow Aluminum Handle Blade Plain 01MB428*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Oblíbené kapesní nože - více druhůKapesní nůž Lansky Responder X9*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Profi kapesní nože s jednou čepelí - víceKapesní nůž Böker Magnum Advance Desert*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejvíce recenzované kapesní nože - víceBoker Magnum SWAT Res-Q 01RY769 kapesní nože recenze a testy i zkušenosti*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Nejlépe hodnocené nože - více zbožíVictorinox Hunter Pro Wood kapesní nůž PRO*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kapesní nůž Victorinox WorkChampKapesní nůž Victorinox WorkChamp*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Victorinox Hunter Pro AloxKapesní nůž Victorinox Hunter Pro Alox*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kapesní nůž Victorinox RangerWood 55Kapesní nůž Victorinox RangerWood 55*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Kapesní nůž Victorinox TouristKapesní nůž Victorinox Tourist*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Oblíbený kapesní nůž zkušenosti – nejkvalitnější kapesní nože levně

Je neocenitelným pomocníkem na vašich toulkách po krajině a proto je dobré o svém malém pomocníkovi vědět pár důležitých informací. Následující text na těchto stránkách vám bude nápomocný s výběrem kvality pro nůž kapesní. Důležité je především z jakého materiálu je vyrobena čepel a to samé platí i o rukojeti. Krom toho musí nůž padnout dobře do ruky a člověk musí mít jistotu bezpečného a hlavně pevného úchopu při jakékoliv manipulaci. Kapesní nůž je ideální mít na klip nebo pouzdro u boku, když jste například na celodenním pobytu v přírodě.

Důležitá je i hmotnost kapesního nože. Pokud ho nosíte v kapse, tak bude volba menšího a lehčího nože rozumnější. Když ale plánujete pobyt na celý den v lese, tak už je lepší se poohlédnout po větším noži, který si připevníte k opasku a máte ho ihned k dispozici pro každou příležitost. Rádi vám pomůžeme s orientací a výběrem ideálního nástroje pro vaše potřeby.


Zavírací kapesní nože – multifunkční kapesní nože a levné pouzdro na nože diskuze

Zavíracích kapesních nožů je nepřeberné množství a jsou přehledně rozděleny do příslušných kategorií, aby usnadnili výběr správného typu. Patří sem například známý karambit nůž, pak také motýlek, velmi oblíbené a vyhledávané lovecké nože přes švýcarské multitool vymoženosti až po naše kapesní zavírací nože. Předem je nutné vědět, že zavírací konstrukce nože je komplikovanější z důvodu pohyblivé čepele. Tím pádem jsou zvýšené nároky na pevnost, když budete například mít potřebu něco páčit a nebo sekat. Na lehčí úkony samozřejmě postačí velmi dobře, ale kdo by chtěl v dnešní době používat drahý zavírací nůž na chystání svačiny. Je potřeba dbát výběru nože z kvalitního materiálu a konstrukce. K noži se pak samozřejmě hodí i pouzdro, abychom mohli nosit čepel přímo u pasu.

Kvalitní zavírací nože s prémiovými materiály nám zajistí kvalitní konstrukci. Můžete tak bez větších problémů sekat klacky, opracovávat stromky nebo páčit různé věci. Kvalitní konstrukce našeho výrobku nás vždy podrží. Zajímavou součástí nožů jsou i pojistky. Ty slouží proto, aby se nám nůž například sám nezavřel při nějakém složitějším pohybu. Je to určitě skvělá věc, zejména když s nožem potřebujeme pracovat na složitějších věcech. Důležité pak je, aby se pojistka dala pohodlně ovládat jen jednou rukou.

Luxusní kapesní nože – damaškové kapesní nože a nejlepší pouzdro na nože recenze

Normálně bychom se asi ani nezmínili, ale o luxusní kapesní nože je velký zájem. Jsou totiž do jisté míry reprezentační a některé firmy je dávají jako takový lepší dar pro prémiové zákazníky. Takto drahé a luxusně vypadající výrobky jsou samozřejmě vyrobeny z kvalitních a drahých materiálů. A vzhledem k velmi vysoké ceně je pak spíše otázka, zda něco takového brát sebou do lesa a nebo si nůž vystavit na poličku jako trofej.

U těchto nožů se už spíše jedná o umělecké dílo, které by bylo škoda zničit. Většinou jsou propracované do nejmenších detailů, kdy je vše vidět a mnohdy jde i o celé barevně sladěné edice, které jsou velmi drahé. Nemluvě o tom, že některé drahé edice vypadají jako ze vzdálené high-tech budoucnosti. U nožů dražších by už mělo být automaticky i pouzdro na nože. To si můžeme vybírat z bohaté nabídky, kdy je zajímavé si přečíst i recenze a hodnocení zákazníků.

Kapesní nože levné – nový levný kapesní nůž a taktické pouzdro na nože sleva

Jedno z často vyhledávaných témat, u kterého je třeba se trochu pozastavit. Určitě chcete mít levný nůž? Pochopitelně, že na takovou svačinu to stačit bude, ale na nějaké složitější použití už zřejmě budeme váhat. Kapesní nože levné jsou vyrobené z levnějších materiálů, které toho v podstatě vydrží mnohem méně. Když bude zboží jen za pár korun, tak je nutné to i takto brát. A když se podíváme na jakoukoliv část takového výrobku, tak se ve velké většině jedná o levnější materiály, které toho nejspíš moc nevydrží. Vše je samozřejmě jen na majiteli, jak se k noži chová. Pokud ohleduplně, tak levný nůž může vydržet v dobrém stavu delší dobu. Občas se může nabízet na dražší čepele i zajímavá sleva, kdy se vyplatí ji využít. K tomu může být i pouzdro na nože za zajímavou cenu.


Nejlepší kapesní nože recenze

Nejlepší kapesní nůž neznamená nutně ten nejdražší nůž. Je třeba vybírat s rozvahou a kvalitní materiály nemusí být vždy ty nejdražší. Nejlepší kapesní nože jsou velmi praktickým společníkem v každé situaci. Když chceme nosit nůž u sebe, ideálně přidělaný na opasku, tak volíme výrobek větší a těžší. Snáze se s ním pak pracuje. U nožů kapesních se ale vybírá podle trochu jiné rovnice. Jedna z hlavních a strategických věcí je druh pojistky, která brání v pohybu čepeli. Malé rozměry a skladnost kapesních nožů zaručuje snadné a pohodlné nošení v kapse při denní turistice. Největší pozor bychom pak měli věnovat výběru nože s kvalitní čepelí. Ty nejlepší nože z kvalitní oceli mají především velmi dobré řezné vlastnosti, kdy jsou schopni perfektně pronikat materiálem a rovněž mají trvanlivé ostří. Můžete si to vyzkoušet například tak, že jde s čepelí holit a nebo řezat papír bez jakéhokoliv drhnutí.

Nejvíce kvalitní kapesní nože diskuze – japonské kapesní nože zkušenosti

Ke kvalitnímu kapesnímu noži již nemusíte rozbíjet prasátko s dlouhodobými úspory. Kvalitní kapesní nože se už dnes berou jako určitá norma. Není to už jenom o ostří, ale velmi důležitá je také houževnatost čepele a její pevnost. To se bere jako odolnost čepele proti zlomení. Pro příklad, ocel kalená má dobré ostří a vysokou tvrdost. Dále je pak možnost si vybrat z oceli nerezové a uhlíkové. A občas se setkáme i s ocelí damaškovou. Nejideálnější je uhlíková ocel, která je kvalitnější než ocel nerezová. Je to z toho důvodu, že se snáz brousí a vyniká svými řeznými vlastnostmi. Je zde také zaručeno vyšších kvalit oproti nerezovým čepelím. Jedinou nevýhodou kvalitních kapesních nožů z uhlíkové oceli je jejich náchylnost ke korozi. Když svůj nůž ale nosíte v batohu a nebo v pouzdře, tak koroze nehrozí. Pokud svůj nůž ale často zapomínáte někde na zahrádce v záhonu, nejspíš se časem koroze projeví.

Značkové kapesní nože – levné kapesní nože

Značkových kvalitních nožů je již v této době slušné množství a je z čeho vybírat. Určitě jste již o nějakých lepších značkách slyšeli. Na této stránce je k dispozici tabulka, ve které najdete srovnání všech nožů podle různých parametrů. Hlavní parametr je samozřejmě kvalita. Tabulku najdete v horní části této stránky. Značkové výrobky jsou možná jen o malinko dražší, ale velkou výhodou zde je, že tyto značkové výrobky si vybírají kvalitní materiály. A pokud se jedná o zavedené a dlouholeté značky, tak v podstatě nemůžete sáhnout vedle, pokud si od nich koupíte jakýkoliv nůž určitých kvalit. Většinou mají čepele, rukojeti jakož to i konstrukce na dobře zpracované úrovni.


Pánské kapesní nože zavírací – nejoblíbenější kapesní nože (lovecké kapesní nože)

Kapesní nože pánské nejsou myšleny vyloženě pro typickou chlapskou potřebu, jako jsou například myslivci nebo rybáři. Pánské čepele vyjadřují určitý styl, kdy jdete například na oficiální návštěvu do sousedního revíru a k tomu je připojena nějaká menší prezentace a podobně. Jako správný chlap máte sebou samozřejmě nůž, který není ani tak předurčen k použití jako spíše určitý doplněk k celkovému reprezentačnímu vzhledu. Proto se často vybírají výrobky se zajímavým designem a barevným motivem, který podtrhne celkový charakter člověka.

Dámské kapesní nože české výroby

Možná se to teď bude někomu zdát jako trochu divné, ale není. V dnešní době jsou již mnohé věci pro muže dostupné také ženám. Dámské kapesní nože jsou přece jenom upraveny pro jejich jemnější a menší ruce. Nože pro dámy jsou zejména lehčí výrobky a vyloženě s menší rukojetí, aby se dámám nůž snáze držel a i celková manipulace je na jemnějším stupni, než vyloženě pořádné čepele pro chlapy, se kterými se nedá úplně tak snadno a lehce manipulovat. Zejména jedno ručnímu a samozřejmě pro dámy snadnému otvírání je kladen větší důraz.

Jak vybrat kapesní nůž pro děti – dětský kapesní nůž Victorinox

Znáte to, jdete s dětmi na houby a ty chtějí mít tak svůj vlastní nůž a košík. Jak takový dětský kapesní nůž vyřešit, aby to bylo bezpečné i pro děti. Kapesní nože pro děti jsou svou velikostí a hmotností podobné dámským kapesním nožům. U dětských nožů se lze i setkat s plastovými čepelemi, které nejsou sice nejostřejší, ale svůj účel splní a tím pádem nejsou ani zase tak nebezpečné jako nože klasické. Pro děti, když jdou na houby, je to ideální záležitost. Malý, lehký, skladný a ne příliš ostrý nůž pro děti se dá sehnat snadno.


Kapesní nože s pouzdrem – elegantní kapesní nože recenze a profesionální pouzdro na nože levně

Pokud nechcete mít nůž vyloženě pohozený někde v batohu, ale mít ho kdykoliv po ruce, tak se doporučuje mít výrobky s pouzdrem. Takové pouzdro totiž můžete mít připevněné u opasku a mít ho tak kdykoliv po ruce. Pouzdro kapesního nože si můžete zakoupit přímo již s novým nožem a nebo si pouzdro později dokoupit samostatně. Ideální je mít pouzdro plastové, které je v podstatě nezničitelné, ale občas může kvůli pevnému materiálu překážet. Proto je nejideálnější volbou kožené pouzdro pro nůž. Není na obtíž tolik jako plastové a navíc může mít trochu mírnější vůli, což je také k dobru.

Kapesní nožík

Pojem malého kapesního nožíku je takový, že je velmi skladný a v podstatě ho můžete mít uschovaný kdekoliv. Kapesní nožík je dosti malý a proto si ho můžete dát například na klíčenku od auta a nebo prostě na svazek klíčů, které si jen tak nosíte v kapse. Je to prostě kapesní nožíček pro každou příležitost. Jedná se tu spíš ale o hračku, než o kvalitní a hodnotný nůž. Tyto malé nožíky jsou i vybaveny zaklapnutím proti samovolnému zavírání a otevírání. Jelikož se jedná o malý nůž, tak je u něj přívěsek samozřejmostí. Kolikrát je takový pomocník velmi praktický, kdy potřebujete například otevřít nějaký obal, přeříznout provázek u balíku a další malé věci tohoto charakteru, kde se jeho pomoc může vždy hodit.

Kapesní nože z damaškové oceli – kapesní nůž švýcarský a kapesní nůž gerber (nejprodávanější kapesni noze damašková ocel)

Damaškové nože jsou hlavně vyhledávány pro jejich speciální a charakteristické vlastnosti jako jsou například pevnost a kvalita zpracování. Ocel tvoří mnoho jednotlivých vrstev, čím je dosaženo vysoké kvality. Jde o kombinaci měkké a tvrdé oceli. Tím pak vznikají specifické vlastnosti, kdy máme pevnou čepel a zároveň vydrží dlouhou dobu ostrá. K tomu všemu se ještě i dobře brousí, takže vlastnosti kapesních nožů z damaškové oceli jsou velice dobré.


Opinel nůž – dámský kapesní nůž Opinel nůž a nejlepší opinel recenze (dětský kapesní nůž)

Opinelové výrobky jsou tradiční francouzskou značkou, která vznikla v roce 1980. Opinel nůž úspěch se brzy dostavil a bylo to hlavně díky kvalitním materiálům, preciznímu zpracování a vysoké funkčnosti nože. Opinel nůž poznáte snadno, má svůj typický design, který není zaměnitelný s jinými noži. Čepele opinel nůž jsou vyráběny z kvalitní švédské karbonové oceli. Výjimkou také je, že se výrobky Opinel brousí až do výjimečné ostrosti. Opinel nůž rukojeti jsou vyrobeny vyloženě z francouzského dřeva, které dodává nožům luxusní nádech. Na první pohled působí nůž jednoduše a právě v tom spočívá jeho krása. Využitelnost Opinel nůž si najde široké uplatnění u každého zákazníka, nejvíce je používají i děti do lesa na sběr hub. Opinel jsou také skvělé kuchyňské nože, ke kterým můžete pořídit i skvělý stojan.

Kvalitní Opinel dětský nůž diskuze a nejlepší Opinel dětský nůž recenze – kvalitní opinel zkušenosti

Pokud chodíme často do lesa například na sběr hub a bereme sebou i naše děti, tak samozřejmě i ty se budou chtít podílet na houbaření. A to tedy znamená, že budeme muset začít přemýšlet o tom, jaký nožík jim na sběr hub pořídíme. Opinel dětský nůž je pro tuto aktivitu ideální a to z toho důvodu, že na jeho čepeli není špička. Ta je zakulacená, aby byl opinel dětský nůž pro děti mnohem více bezpečnější.

Malý opinel dětský nůž levně a levný opinel dětský nůž zkušenosti – kvalitní opinel 8 recenze

Malý opinel dětský nůž nemusí být ani skvěle nabroušený. Je to taková učící pomůcka v podobě prvního nože pro děti. Vždy je dobré začínat s něčím tupějším pro lepší bezpečnost. Každopádně je dobré začít dítě učit co nejdříve, jak se k takové pomůcce chovat. Nový Opinel dětský nůž je za příjemnou cenu, takže i kdyby dítě výrobek někde v lese ztratilo, tak se nic neděje. Na výběr jsou i různé veselé barvy.

Malý opinel 10 recenze a velikosti opinel 9 recenze – lehký opinel 12 recenze (kvalitní nože opinel levně)

Co se týče těchto nožů, tak máme na výběr z mnoha velikostí. Čím je číslo vyšší, tak se jedná o větší výrobek. Například houbaři si vybírají podle toho, aby se jim tento šikovný pomocník vlezl přesně do dlaně a sběr hub byl tím správným koníčkem. Nejoblíbenější jsou velikosti 9, 10 a 12, které můžeme u houbařů vidět nejčastěji.

Nejkvalitnější nože opinel zkušenosti – profesionální nože opinel prodej (nejlepší nože opinel recenze)

Hodnocení a mnoho recenzí nám napovídá, že značka těchto nožů je na kvalitní úrovni. Podle zkušeností uživatelů se tyto čepele nejčastěji využívají v přírodě při sběru hub, rybaření a nebo například i myslivci si ho také oblíbili. To by mohlo být z toho důvodu, že se nám u těchto nožů nabízí pěkná dřevěná rukojeť. Celkový dojem z nožů Opinel je jako bychom ladili s přírodou.

Levné nože opinel diskuze a kompletní nože opinel sada – jak vybrat nože opinel carbon

Zajímavostí je, že se při nákupu nožů od této značky setkáváme se sympatickou cenovkou. Takže když pořídíme pár nožů i dětem, aby je sebou mohly brát do lesa na houby a náhodou je ztratí, tak se zase tolik moc nestalo. Čepele s pěknou dřevěnou rukojetí se dají pořídit za levnou cenu a proto jich vlastní většina nadšenců i několik jako takovou pěknou sadu.

Vojenské kapesní nože smith wesson (americké zavírací nože – nejlevnější kapesní nože magnum)

Vojenské nože se můžou stát vašim každodenním přítelem, kdy vám mohou pomoci přežít v divočině. Kdykoliv se řekne vojenský kapesní nůž, tak většinu lidí napadne jako první Rambo film. Film to byl určitě zajímavý, ale přece jenom zůstaneme trochu více při zemi a povíme si něco o praktičnosti nožů vojenských. Jde převážně o přežití v divočině, kdy si musíte vystačit s tím, co máte. To vesměs znamená jen to, co si najdete a pomocí čepele dále upravíte k nějakému výsledku. Ideální je mít k takovému noži klip za opaskem, aby byl nůž vždy nachystaný k okamžitému použití.

Vojenské nože mají většinou manuální otevírání a zavírání oběma rukama. Je to tužší z důvodu kvalitní a těžší konstrukce. Při výběru dbejte na celkovou váhu nože, délku a tvar čepele. Nové vojenské nože se dají sehnat i z materiálu s názvem Titanium. To je mnohem lehčí, než ocel, nekoroduje a pyšní se vysokou odolností.

Německé a americké vojenské nože s pevnou čepelí i české vojenské nože Mikov (kvalitní vojenské nože zkušenosti)

Na výběr máme mnoho značek a pak samozřejmě i čepele různých kvalit. Vybírat se dá i ze zajímavých vojenských kousků, které nejraději využívají myslivci, zálesáci, bushcraft nadšenci a další milovníci přírody. Jedná se o výrobky skládací a nebo také s pevnou čepelí. Záleží jenom na nás, co pro nás bude více vyhovující. Vojenské čepele pevné se dobře nosí u pasu, kdy je máme vždy po ruce například u táboráku.

Profesionální vojenské nože diskuze – nejlepší vojenské nože recenze a levné vojenské nože výprodej

U čepelí na profesionální úrovni jsou již kladeny vyšší nároky a proto musí splňovat i určitou kvalitu. Podle recenzí zákazníků si lze sehnat spoustu informací. Zejména pak od lidí, kteří jsou neustále někde v přírodě a své čepele používají na denní bázi pro různé aktivity. To jsou například zálesáci, bushcraft fanoušci a další. Díky těmto lidem máme možnost získat zajímavý pohled na různé situace, při kterých se kvalita vojenských nožů vždy projeví.


Kapesní nože Olomouc – kapesní nůž bamboo a beaver

Tento druh kapesních nožů se dá velmi rychle otevřít pomocí zatlačení na flipper. Většinou mají tyto výrobky na rukojeti tlačítko, které v podstatě umožňuje pojistce otvírání a zavírání nožů. Také ale slouží jako pojistka proti nechtěnému otevření. Tyto výrobky mají zabudovanou silnou pružinu, která se vždy postará o rychlé otevření čepele. Proti nechtěnému otevření je tedy na místě zabudovaná bezpečnostní pojistka. Nemůže se vám pak stát, že by se nůž otevřel v kapse. Tyto výrobky patří spíše už k těm dražším, ale za to mají kvalitní zpracování, kde jsou použity kvalitní materiály. V Olomouci se můžete podívat v kamenném obchodě.

Kapesní nože Praha – oblíbené kapesní nože recenze

Ve městě Praha je spousta obchodů, kde si můžete zakoupit kvalitní čepele. Většina z nich se už ale přesunula na internet do online prostředí, kde to je k zákazníkovi mnohem blíž. V horní části tohoto článku máte tabulku, kde je srovnáno spousta druhů nožů podle recenzí zákazníků. Stačí si jen vybrat a pak se prokliknout pro další informace. Nabídku si můžete seřadit i podle vlastních kritérií.

Kapesní nože Brno

I v Brně jste mohli najít vyloženě specializovaný obchod, kde si můžete vybrat z bohatého výběru kapesních nožů. Brno obchody byly pro mnohé zákazníky oblíbené. Dnes už ale máme vše na internetu, kde si lze vybírat výrobky z pohodlí domova. Pokud si chcete vybrat výrobek z velké nabídky, tak doporučujeme naši srovnávací tabulku produktů v horní části tohoto článku. Výrobky si můžete sami porovnat a rozkliknout se na srovnávací portál, kde si můžete vybrat nožík i z eshopu.


Kapesní nůž rybička – kapesní nůž Dukla (oblíbený kapesní nůž na houby)

Kdo by neznal legendární nůž rybičku, jehož tajemství je dosud neprozrazeno. Nůž rybička se již vyrábí více než sto let ve společnosti Mikov. Rybičkový nůž toho má už hodně za sebou a několikrát prošel celkovým vylepšením. Čepel se vyrábí z ocele nerezové a rukojeť je vyrobena ze zinkové slitiny. Později se díky velkému úspěchu začaly vyrábět i rybičky luxusního charakteru, kdy měly rukojeť pozlacenou a nebo stříbrnou. A k tomu ještě vznikla i rybička investiční, kdy její cena přesahuje i vyšší částku. V dnešní době již samozřejmě najdeme i další kvalitní zavírací nožíky, ale rybička patří k našemu mládí a nebo dětství, proto je natolik oblíbená ještě i dnes.

Kapesní nože Mikov – zavírací kapesní nůž Mikov

Mikov je ryze česká nožířská firma. Určitě si pamatujete nůž s názvem rybička, to je od firmy Mikov. Nože Mikov se vyrábějí v dobré kvalitě a dokonce i velice oblíbená rybička dostala mnohá vylepšení. Pak budete možná ještě znát i nůž s názvem Predator, který má výbornou konstrukci. V podstatě konstrukce a pojistka tvoří jen jeden ovládací prvek a ve světě se dobře prodává. Mikov má bohatu nabídku kvalitních kapesních, ale i loveckých nožů. Stačí si jen vybrat vaše priority podle potřeb a poté si vyhledat ideálního kandidáta v podobě pěkného a kvalitně vyrobeného pomocníka do přírody.

Kapesní nože Karambit – pánský kapesní nůž s pouzdrem (kvalitní pouzdro na nože zkušenosti)

Karambitový nůž je svým tvarem tak trošku zvláštní, ale stále se hodí na spoustu věcí. Dá se použít i jako ideální nůž, kdy ho můžete využít při práci na poli, v lese, na zahradě. Ale zároveň se dá dobře využít i při rybaření, turistice a nebo otevírání balíků. Nože Karambit mají na konci rukojeti malý kroužek, se kterým máte jistější úchop rukojeti. Ten vám tak snadno už z ruky nevypadne. Karambitový nůž je původně inspirovaný tygřím drápem a jeho výhody se zachovaly až do dnešní doby, kdy je tento nožík oblíbeným pomocníkem pro spousty uživatelů. Navíc si jej lze sehnat i v pěkných barevných kombinacích. Pouzdro na čepele by mělo být k tomuto výrobku menší, aby to k sobě skvěle pasovalo.

Kapesní acta non verba nože levně a malé levné acta non verba nože diskuze

Zajímavé acta non verba nože nás překvapí svou kvalitou, na kterou se můžeme spolehnout. Příjemné výrobky tak akorát do ruky, které se skvěle drží a při práci s nimi pocítíme výtečnou ergonomii rukojeti. Pro outdoor aktivity se jedná o skvělé společníky, které je ideální nosit za pasem v pouzdře, abychom je měli kdykoliv po ruce. Na výběr máme z několika druhů čepelí, kdy si můžeme vybírat podle našich potřebných kritérií a požadavků.

Kvalitní acta non verba nože zkušenosti a nejlepší acta non verba nože recenze

Podle zkušeností zákazníků, jejich recenzí a hodnocení acta non verba nože se jedná o zdařilé výrobky, které budou našimi skvělými parťáky při různých outdoor dobrodružných aktivitách. Kvalitu čepele poznáme velmi rychle při práci s nožem, kdy se na něj můžeme spolehnout i v náročnějších podmínkách. Bushcraft nadšenci budou rovněž spokojeni, kdy si tohoto pomocníka můžeme sebou brát na různé výpravy do divočiny, kde nás svou kvalitou nezradí.

Kožené pouzdro na nože kuchařské – rolovací pouzdro na nože velké (horizontální pouzdro na nože akce)

Jakmile si vybíráme pouzdro na čepele, tak musíme dopředu vždy zvážit, k čemu přesně bude pouzdro na nože určeno. Tento výrobek primárně chrání čepel před poškozením ostří a také je to skvělá věc, jak sebou čepel snadno přenášet, abychom ho měli ihned po ruce. Pouzdro na čepele si prioritně vybíráme podle velikosti nástroje a následně můžeme přihlédnout i k materiálu a barvě. Nové pouzdro na čepele nám vydrží mnoho let a tak je lepší pořídit si už kvalitnější výrobek, ze kterého budeme mít i radost.

Wenger pouzdro na nože malé – opaskové pouzdro na nože výprodej a jak vybrat pouzdro na nože?

V nabídce máme mnoho značek, které nám nabízejí zboží pouzdro na nástroje. To si můžeme vybírat z mnoha variant od těch základních až po ty luxusně vypadající. Pokud máme totiž krásný nůž, tak si budeme chtít nejspíš pořídit i adekvátní kvalitu v podobě pouzdra. Nejčastěji prodávané pouzdro na čepele je kožené za opasek. Kožený materiál je k těmto účelům přímo perfektní, dobře vypadá a vydrží nám sloužit po mnoho let.

Opaskové pouzdro na nůž s pevnou čepelí (kožené pouzdro na nůž za opasek) a nylonové pouzdro na nůž opinel s klipem

Pobyt v přírodě je velmi příjemným koníčkem a různí survival fanoušci táborů a kempů nám dají určitě za pravdu. Při outdoor pobytu na vícero dní někde v přírodě budeme potřebovat kvalitní čepel, která nám bude obstarávat dřevo, připravovat jídlo a další důležité věci. K tomu pak bude potřeba i vhodné pouzdro a to takového, které nám ideálně padne a bude pro nás přirozeně po ruce. Proto si vybíráme pečlivě, protože teprve až budeme v přírodě celý den používat čepel, tak zjistíme, jak důležitý je správný výběr pouzdra.

Stehení pouzdro na nůž kožené nebo podpažní pouzdro na nůž mikov i horizontální pouzdro na nůž victorinox

Ať už máme pevnou čepel jakékoliv velikosti, tak si budeme chtít vybrat i ergonomické pouzdro, které nám bude ihned po ruce. Nabízí se nám tak několik zajímavých možností, kde svou čepel lze mít umístěnou. Mnoho značek nám nabízí zajímavé varianty umístění a záleží pak jen na nás, co pro nás bude nejvíce příjemné. Jakmile provádíme s nožem soustavnou činnost, kdy ho používáme a dáváme zpět do pouzdra, tak ho budeme chtít mít co nejvíce po ruce. Jedna z možností je umístění na stehně a nebo pak i v podpaží.

Taktické pouzdro na nůž na nohu – kvalitní pouzdro na nůž zkušenosti a nejlepší pouzdro na nůž recenze

Zkušení uživatele nožů moc dobře ví, jak je důležité si vybrat správné pouzdro. Není to však čistě jen o našem pouzdru. Důležité je také to, kde můžeme mít pouzdro umístěné. Když si budeme pročítat různé portály a diskuzní fóra bushcraft nadšenců a fanoušků přírody, tak se dozvíme zajímavé informace ohledně pohodlného nošení čepele. Při častém používání nožů budeme chtít, abychom měli našeho parťáka ihned po ruce k dispozici. Jednou z ideálních možností tak může být pouzdro na nohu.

Lehký roubovací nůž kds a zavírací roubovací nůž mikov nebo levný roubovací nůž victorinox

Zahrádkáři ocení možnosti roubovacích a očkovacích nožů při péči o stromy, keře, vinnou révu, okurky nebo i melouny. Abychom měli pěknou úrodu, tak je potřeba se o všechno pravidelně starat. K tomu však potřebujeme vhodnou čepel, která pro nás bude lehká a se kterou se bude i snadno manipulovat. Jakmile jsme například vylezení někde na stromě, tak pro nás musí být práce s nožem pohodlná. Nabízí se nám tak mnoho značek nožů, ze kterých lze vybírat.

Zahradní roubovací nůž zkušenosti a nejlevnější roubovací nůž fiskars – jak vybrat roubovací nůž diskuze

Při roubování a lezení po stromech bychom měli dávat přednost menšímu a lehčímu noži. Vybíráme si takový výrobek, který nám bude při práci prospěšný a nebude nám nijak překážet svou nadměrnou velikostí nebo příliš velkou váhou. Rovněž je dobré popřemýšlet i o více čepelích, pokud bychom potřebovali něco speciálně upravit. Proto se hodí výrobek menší velikosti, se kterým budeme na stromě obratnější.

Profesionální roubovací nůž levně a nejlepší roubovací nůž recenze i kvalitní roubovací nůž pro leváky

Může se stát, že jsme zvyklí používat levou ruku a tím pádem bychom si měli vybírat i roubovací nůž pro leváky. Vždy pamatujme na to, že jakmile jsme vylezení na stromě, tak pro nás musí být práce přirozená a snadná. Jednou rukou bychom se měli stále přidržovat žebříku nebo větve. Z tohoto pohledu si tedy vybíráme takové výrobky, které nám práci na stromě co nejvíce usnadní. Do horní tabulky jsme vybírali oblíbené výrobky podle recenzí a zkušeností zákazníků, aby si každý našel pro sebe ten nejvíce vyhovující.


Kapesní nože Solingen – nejlevnější kapesní nůž pro muže

Společnost Solingen má s výrobou nožů dlouhou tradici s více než 150 letou historií. Firma sídlí v Německu, ale jejich kvalitní a známé čepele mají dobrou pověst po celém světě. Nože Solingen sází na svou kvalitu, kterou se snaží stále zlepšovat. Výsledkem jsou kapesní nože špičkové kvality, kde máte zastoupeno veškeré možné odvětví v rámci využití nožů. Patří sem výrobky kapesní, lovecké, ale také například i výrobky kuchyňské. Výrobky jsou známy svou pevností a kvalitou, která vám vydrží mnoho let. Nabídka je velice pestrá a každý si určitě vybere svůj oblíbený nůž ať už bude do kuchyně a nebo například na rodinný výlet do hor.

Kapesní nože Wenger – malý kapesní nůž

Wenger nože jsou další značkou z řady těch kvalitnějších, které člověka nikdy nezklamou. Tato společnost má již mnohem více než staletou zkušenost a stále své výrobky zdokonalují. Čepele Wenger vynikají nad ostatními svou kvalitou a skvělým dílenským zpracováním. Výrobce se zaručuje, že jsou vždy použity nejkvalitnější a nejmodernější materiály. Rovněž i jejich vzhled jde s dobou. V nabídce tak můžeme najít čepele pro rybáře, horolezce, turisty, ale také například čepele dražší pro manažery. Wenger výrobky vynikají nejen svou kvalitou, ale také mnoha užitečnými funkcemi, které se hodí každému. Zajímavou novinkou je i to, že Wenger nože sázejí na ergonomický design, kde jsou navíc umístěny speciální gumové vložky pro perfektní možnost úchopu rukojeti.

Kapesní nože Browning – nejlepší kapesní nůž z damaškové oceli (kapesní japonské nože)

Tyto browningové nože jsou speciálně vyvinuty takovým způsobem, že u každého konkrétního kusu je zaručená vysoká kvalita. U každého kusu je totiž dbáno na to, aby splňoval ty nejnáročnější standardy, které má kvalitní výrobek splňovat. Výrobky jsou jemně zpracované do vysoké kvality, což zákazníci samozřejmě oceňují a tím pádem si za nožík i rádi připlatí. Kapesní Browning mají i velice dobrý vzhled, kdy působí robustně a dobrým kvalitním dojmem. Již při prvním pohledu tyto produkty vypadají draze a některé i hodně luxusně. Všechny Browning čepele používají kvalitní a ušlechtilé oceli. Kapesní Browningy jsou vesměs vyrobené v Japonsku na vysoké úrovni kvality. Ostré výrobky většinou připomínají svým tvarem velké řeznické a nebo kuchyňské pomocníky. S těmito rozměry pak dokážete zázraky v podobě sekání, štípání, opracovávání větví a dalších věcí, pro které potřebujete kvalitní nůž. Některé Browning nože mají zabudovány i pilku a další pomůcky do přírody.


Nože kapesní Leatherman – multifunkční kapesní nůž damašková ocel (univerzální kapesni nuz s inicialy – kapesni nuz s venovanim)

Leatherman nože jsou něco, co se nevidí každý den. Výrobky kapesní Leatherman byly původním nápadem Tima Leathermana, který byl velký cestovatel a snažil se usnadnit místo pro mnoho pracovních nástrojů. Tedy vznikl pracovní nůž Leatherman. Kapesní Leatherman nůž je vyrobený z nerezové oceli a většinou v sobě skrývá kleště a různé vytahovací nástroje. Dále pak obsahuje šroubováky, pilníky, pilky a další užitečné věci. Původně to ale měly být jen multifunkční kleště, se kterými měla být oprava auta snadnější. Leathermanovi nože patří ke špičkové kvalitě a vysoké odolnosti. Tyto nářaďové výrobky jsou samozřejmě i velice oblíbené jako vánoční dárek pro všechny nejen domácí kutily. Hodí se ideálně do auta nebo do dílny. Za kamarády na pivo kolikrát také a to z toho důvodu, že většina těchto kapesních kousků má ve výbavě i otvírák na pivko.

Švýcarské kapesní nože švýcarské

Švýcarské výrobky jsou určitým způsobem fenoménem. Čepele švýcarské jsou velmi známé víceúčelové výrobky. Vozí je sebou už i spousta lidí, kteří jsou pravidelně někde na cestách. V jednom švýcarském noži můžete totiž najít hned několik dobře užitečných zařízení, co vám pomůžou při neočekávaných situacích. Ale tyto výrobky kapesní ze Švýcarska najdou také dobré uplatnění v kuchyni a rovněž v přírodě, kdy si nůž pohodlně uložíte do kapsy a můžete vyrazit kamkoliv. Švýcarské nožíky mají funkční design a pomocí poutka si je můžete přivěsit například na klíčenku a nebo za opasek.

Ty lepší kapesní švýcaráky mají dokonce až 70 různých funkcí a můžou být tak brány jako precizní campingové čepele, na které je spolehnutí. Tento druh švýcarských nožů je nenáročný na údržbu a je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Za nejpoužívanější funkce patří zejména otvírák na konzervy, několik malých a velkých čepelí, nůžky, vývrtka, pilka, šroubovák a pinzeta. S natolik kvalitním nožem jako jsou tyto švýcarské kapesní se nikde neztratíte.

Top kapesní nože Victorinox – kvalitní kapesní nůž diskuze (kapesni nuz pro muze)

Nůž victorinox byl vyvinut speciálně pro potřeby myslivce a nejenom pro ně. Ideální je zde totiž funkce, kdy můžete nůž rozevřít a zase zavřít jen s pomocí jedné ruky. Samo o sobě kapesní nože Victorinox splňují dosti vysoké standardy nožů švýcarských. Dále jsou tyto nože perfektně vyvážené, kdy máte pocit jako by vám do ruky patřily. Většinou výrobce uvádí kolem deseti možných funkcí, které můžete na toulkách uplatnit. Výrobky disponují větší čepelí a menší čepelí, kdy si můžete ideálně vybrat pro své potřeby. K výbavě victorinoxového výrobku kapesního patří i otvírák na láhve a na konzervy. Zároveň tyto otvíráky poslouží i dobře jako šroubováky. Prostě ideální pomocník do přírody a nebo kamkoliv na cesty.


Profesionální kapesní nože recenze – nejkvalitnější kapesní nůž víceúčelový (kapesní nože cena)

V dnešním článku vybíráme z kapesních nožů podle analýz různých uživatelů na internetu. Kapesní nůž recenze je hodně oblíbené téma i na všech fórech, které se o tyto výrobky zajímají. Výhoda je v tom, že pokud máte například diskusní fórum na téma rybaření, tak v podstatě každý rybář má s kapesními noži zkušenosti. A právě proto jsme sepsali dnešní článek o kapesních nožích, abychom vám pomohli se orientovat v tomto nelehkém oboru. Kapesní nože cz recenze je oblíbené téma jak u nás v Česku, tak i na Slovensku. V horní části této stránky máte přiloženou tabulku, kde si můžete vybrat z nejlepších nožů.

Co je ještě dobré vědět

Pak tu máme ještě pár všeobecných informací, kde je dobré se o nich aspoň částečně zmínit. Člověk by měl přece jen vědět tak nějak všechno. V případě pomoci volejte na podpora stránek. Je však nutné znát své heslo u stránek. To lze získat při registraci – zvolit heslo a seznam stránek.

Hmotnost

Každý nůž má jinou hmotnost a ono je to v podstatě jedno jaká ta hmotnost je. Výrobci nožů jsou už na tak vysoké úrovni kvality, že když si vyberete jakýkoliv nůž z tabulky podle recenzí, tak uděláte správně. Výrobci ví sami nejlíp, kolik by měl nožík ideálně vážit, aby se s ním dalo dobře pracovat.

Rukojeti

Materiál na rukojeti je velmi důležitý, abychom mohli mít výrobek v pevném sevření za každého počasí.

Lehké pouzdro – kožené pouzdro na nože s pevnou čepelí

Ideální je takové, které nám nebude u pasu nijak překážet. Pouzdro na nože je dobré mít například z kůže, která má pro tyto účely dobré vlastnosti.

Vyvážení

Vyvážení by mělo být trochu do špičky, kdy se nám nožík lépe ovládá.

Nerezové čepele

Velmi užitečná vlastnost, kdy nám bude čepel statečně odolávat korozi.

Ostří

Čím ostřejší, tím lépe se nám bude s výrobkem manipulovat.

Vyváženost

Dokonale vyváženým nožem se má na mysli to, že si po uchopení výrobku nebudete připadat jako by například čepel vážila moc málo oproti rukojeti. Tím pádem vám pak při řezání bude příliš velká lehkost vadit. Hmotnost rukojeti by měla být stejná jako hmotnost čepele. Pak vám bude dávat manipulace s nožem smysl i při dlouhodobé práci. Proto má dobrá vyváženost své místo i zde.

Rozměry

Rozměry výrobku mají souvislost s jeho využitím. Delší čepele mají ideální použití pro objemnější věci jako například opracování velkého kusu masa. Malé čepele s menšími rozměry jsou zase mrštnější a snadno se vám s nimi bude manipulovat při opracovávání malých věcí. Jsou totiž lehké.

Jak vyčistit kapesní nůž – cat velká dárková sada nářadí a kapesní nůž

Pokud jsme byli na nějakém delším výletě v přírodě na několik dnů a ani počasí nebylo zrovna ideální, tak je na čase čepel i trochu vyčistit, jestli jsme ho neustále používali i za nevhodného počasí. Stačí jen umýt a nejdůležitější je nechat nožík kvalitně proschnout. Navíc můžeme do spojů kápnout i malinko oleje.

Cestovní taktické brousky na každodenní použití

Jakmile jsme neustále někde v přírodě, tak se nám budou určitě hodit i taktické cestovní brousky. Ty jsou pro cestování přímo skvělé. Nezaberou totiž mnoho místa a když potřebujeme nabrousit tupý nůž, tak jsme s broušením velmi rychle hotový. Hodí se na jakýkoliv nůž – outdoor knives. Dobře se s nimi brousí i nerezová ocel.

Cestovní nože victorinox – nerezová ocel na klíče

Kapesní nožík a nerezová ocel se nám hodí na každé cestování. Kolikrát si můžeme menší čepel dát i na klíče (klíčenku), abychom je někde neztratily. Není to jen vyloženě cestovní pomůcka. Když si nůž připneme na klíče, tak se nám může kdykoliv hodit na různé potřebné věci i za běžného pracovního dne.

Brousky na cesty

Výhodné jsou i malé kapesní brousky na cestování, kdy si je můžeme schovat u různě po kapsách.

Další věci na eshopech

Dále můžeme na eshopech najít i mnohé zajímavé outdoor produkty. Například i čelovky do tmy – barevně svítící čelovky.

 • cold steel brousky magnum g10, zobrazení knives eshop, cold steel pouzdra i dýky
 • mačety větší délka čepele, volitelná délka čepele, pouzdra na mačety, sog knives
 • nerezová ocel böker, cestovní kapesní nůž böker victorinox, sety hunter black dýky
 • classic svítilny, každodenní svítilny, denní svítilny, outdoorové svítilny + vybavení
 • kapesní nože
 • böker kapesní nůž hunter g10 magnum sog, eshop zobrazení data products
 • cold steel böker victorinox g10 kapesní nůž nerezová ocel, mačety velká délka čepele
 • na eshopech je bohatá nabídka böker nože – nerezová ocel, cold steel pouzdra
 • dalekohledy classic black, classic products dalekohledy a outdoorové vybavení
 • cold steel novinka knives pouzdra – sety stříbrná classic black novinka sog knives
 • vybavení classic svítilny outdoorové novinka, black steel pouzdra classic vybavení
 • podpora data stránek široký výběr, black knives novinka dlouhá délka čepele
 • outdoor vybavení dalekohledy, lansky broušení, steel pouzdra novinka i dýky
 • stříbrná pouzdra knives, krátká délka čepele i dlouhá délka čepele stříbrná

Parametry kapesní nože a testy – top kapesní nůž recenze

Důležité informace a parametry kapesních nožů jsou rozhodující informace při koupi kvalitního výrobku. Není nic lepšího, než si přečíst recenze od uživatelů, kteří již mají s danou věcí nějaké zkušenosti. Proto jsme udělali průřez uživatelských recenzí a vybrali jsme ty nejlepší čepele.

Jak vybrat kapesní nože správně?

Především záleží na tom, co vše od nového kapesního parťáka očekáváte a podle toho pak upřednostnit výběr. Jak vybrat správně kapesní nůž jsme na této stránce již popsali, podívejte se do tabulky v horní části textu a vyberte si podle vašich kritérií.

Kvalitní skládací nůž zkušenosti a nejlepší skládací nůž recenze

Úplně to nejlepší, co se můžeme o konkrétních čepelích dozvědět, je hodnocení a mnoho zkušeností zákazníků. Od těchto lidí si lze často zjistit i informace, které se na eshopech nedozvíme. To jsou zejména postřehy z terénu a jakým způsobem se nám čepele jeví při různém druhu užívání. Proto je i všude tolik recenzí, které jsou u tohoto zboží oblíbené. Čím více informací o konkrétním skládacím noži můžeme získat, tak nám to více pomůže při finálním rozhodování, která čepel pro nás bude ta nejlepší.

Kapesní nože recenze jsou důležité – lovecký skládací nůž diskuze

Nejlepší zkušenosti jsou od lidí, kteří si již zboží zakoupili a sami vyzkoušeli v terénu. Zároveň je pak i zajímavé pročítat si různá diskuzní fóra například u fanoušků bushcraftu, kteří už mají s noži mnoho zkušeností. Skládacích nožů je velké množství a některé z nich jsou na opravdu vysoké úrovni kvality.


Ceny: Kolik by měl kapesní nůž stát? (skládací kapesní nůž cena)

Přidáváme sem kategorii s přehledem cen a co můžete za dané peníze očekávat. Pomůže to snadněji při rozhodování.

Cena kapesního nože do 400 Kč s DPH

Jelikož se jedná o pár korun, tak bohužel příliš moc kvalitní kousky nenajdeme, spíše se jedná o výrobky na přípravu svačiny.

Cena kapesního nože od 400 Kč do 1500 Kč s DPH

Tohle je už zajímavá skupina, kde si můžeme vybrat něco kvalitního. Můžeme zde najít i výrobky zajímavě vypadající a dokonce i kvalita už za něco stojí.

Cena kapesního nože nad 1500 Kč s DPH

A v této poslední skupině už najdeme hodně kvalitní a precizní nástroje v podobě zajímavých kapesních nožů. Nejen že jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, ale jsou zajímavé i vzhledově.

Vybírejme kvalitně

Vždy je nejlepší si vybírat výrobky podle kvality, než podle ceny. Kvalitní nožík nám vydrží mnoho let.

Testy a zkušenosti

Rovněž je zajímavé sledovat i různé testy uživatelů, kdy s výrobky zkouší různé věci.


Kapesní nože: Recenze a popis TOP 3 produktů

V tomto odstavci jsme si připravili trojici kapesních nožů, které stojí za pozornost. Výrobky byly vybrány z analýz uživatelských recenzí.

Elegantní kapesní nůž Victorinox RangerGrip 79 – victorinox kapesní lovecký nůž (nejoblíbenější kapesní nůž)

Velmi praktický a multifunkční nůž kapesní Victorinox RangerGrip 79, který má pojistku a zajímavé užitečné funkce. Nožík je vyroben z chrom-molybdenové oceli a díky kroužku si ho můžete někam pověsit a nebo připnout mezi klíče. Mezi další funkce, které si zalíbíte jsou například odstraňovač izolace z drátů, otvírák na konzervy zároveň sloužící i jako šroubovák, vývrtka, pinzeta a další praktické věci. Výrobek má i bezpečnostní pojistku proti zavírání.

Profesionální kapesní nůž Victorinox Spartan – švýcarský kapesní multifunkční nůž

Ideální pomocník na horské túry a nebo stanování v přírodě. Kapesní nožík Victorinox Spartan se vám může hodit úplně všude. Je vybavený velkým a malým nožem, otvírákem na konzervy i na láhve, vybavený nerezovým kroužkem na klíče a to všechno ve velmi dobrém provedení. Tento nožík do kapsy je přitom velmi lehký a skladný. Když si navíc přičteme všechny speciální funkce, tak je ideálním pomocníkem na cesty. Manipulace i ovládání nožů je snadné a brzy si na něj člověk zvykne.

Luxusní kapesní nůž Victorinox SwissChamp – značkový kapesní nůž

A do třetice všeho dobrého tu máme opravdu něco extra pro pravé hračičky. Nůž kapesní Victorinox SwissChamp obsahuje dohromady až 33 funkcí, což ho staví do role všestranného pomocníka. Tento nůž je švýcarské kvality a je výborně nabroušený. U všech jeho funkcí je tak zaručená naprostá všestrannost a můžete s ním provádět naprosto cokoliv, co vás napadne. Jeho využití je opravdu široké a budete velmi nadšení. Je to i ideálním dárkem pod stromeček, kdy po rozbalení vzbudí u obdarovaného úžas.

Malé kapesní nože schováme klidně i do kapes u kalhot.

Multifunkční kapesní nože mají mnoho výhod pro každodenní použití.

Veškeré zde recenzované nože kapesní jsme pro vás seřadili do horní tabulky, kterou najdete na začátku tohoto článku. Je to velké srovnání všech recenzovaných kapesních nožů. V tabulce najdete TOP 10 nejoblíbenější kapesní nože. V žebříčku si můžete zjistit i dostupnost v obchodech, další hodnocení zákazníků a také hlavně nejlepší ceny na eshopech. Informace jsme čerpali z velkých portálů, kde zákazníci o nožích diskutují a vyměňují si své zkušenosti z praxe.


Kapesní nože: Pár slov o kapesních nožích

A máme tu poslední odstavec dnešního článku, který jsme se snažili zahrnout spoustou informací, kdy vám pomůžou s výběrem kvalitního kapesního nože. Jsme moc rádi, pokud vás náš tým Nejkvalita.cz seznámil s podrobnými informacemi o kapesních nožích. Věříme, že vám vybraný nůž vydrží dlouhou dobu a že budete spokojení. V horní části textu jsme pro vás připravili tabulku, kde jsou srovnané nejlepší kvalitní kapesní nože.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *