Menu Zavřeno

Tablety proti klíšťatům pro psy

Top nejlepší tablety proti klíšťatům pro psy recenze testy přírodní repelenty žvýkací diskuze antiparazitika jak vybrat cena ceny

Obsah článku (ukázat/skrýt)

V letních měsících nás to láká i s naším čtyřnohým mazlíčkem na pobyt do přírody a v ten moment začíná ta správná doba, kdy začít řešit tablety proti klíšťatům pro psy. Kvalitní tableta proti klíšťatům pro psa by měla obsahovat hlavně přírodní složky, které budou pro pejska prospěšné i v dalších směrech. Zejména by jsme se měli vyhnout různým umělým dochucovadlům a hlavně pak chemickým složkám, které pejskovi dlouhodobě neprospívají. Základem tablety proti klíšťatům pro psy by tak mohly být například pivovarské kvasnice, různé směsi bylinek, ovoce a další prospěšné věci pro aktivní život našeho chlupáče. Tablety se dají velmi dobře kombinovat se psí stravou, kdy působí jako taková dobrůtka pro chlupáče.

Tablety proti klíšťatům pro psy: Tabulka nejlepších deseti pomůcek proti klíšťatům pro psa ze zkušeností majitelů psů a recenzí zákazníků (testy, popis a parametry)

Do této tabulky jsme vybrali nejlepší způsoby ochrany proti klíšťatům pro psy. Tabulka je výsledkem souhrnu všech recenzí, poznatků a dlouhodobých zkušeností chovatelů psů. Procházeli jsme psí portály, fóra pro psy a dalších mnoho skupin, kde se pravidelně scházejí pejskaři a diskutují o psích problémem. Tyto místa se tak stávají největším zdrojem hodnotných informací nejen pro nové majitele psů. Tablety proti klíšťatům pro psy nejsou jedinou pomůckou, jak se dá účinně proti těmto parazitům bránit. Každý řádek obsahuje odkaz, kde jsou další informace a také eshopy seřazené od nejlepších cen s DPH.

NázevVzhledDostupnost a podrobnosti
Antiparazitika pro psyAntiparazitika pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Veterinární přípravkyTablety proti klíšťatům pro psy Veterinární přípravky*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Péče o psí chrupTablety proti klíšťatům pro psy Péče o psí chrup*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Antiparazitní obojkyTablety proti klíšťatům pro psy Antiparazitní obojky*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Vitamíny pro psyVitamíny a Tablety proti klíšťatům pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Prášky na uklidnění psaPrášky na uklidnění psa Tablety proti klíšťatům pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Antiparazitika vnitřní podáníAntiparazitika vnitřní podání Tablety proti klíšťatům pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Tablety proti klíšťatům pro psynejlepší Tablety proti klíšťatům pro psy recenze*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Pivovarské kvasnice pro psyPivovarské kvasnice Tablety proti klíšťatům pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY
Hřeben Furminátor pro psyFurminátor hřeben Tablety proti klíšťatům pro psy*ZDE* ZOBRAZIT NEJ CENY + INFO + OBCHODY

Oblíbené tablety proti klíšťatům pro psy – ochranné pomůcky pro psa

Pes je nejlepším přítelem člověka a k tomu patří pravidelné a každodenní vycházky. Tím ho samozřejmě vystavujeme nejen klíšťatům, ale i dalším nebezpečným parazitům, kteří se venku vyskytují. Nemusíme jet přímo na dlouhý výlet někam do lesa, aby jsme si nějaké to klíště nepřinesli. To lze chytit i kdekoliv kolem místa bydliště. Tablety proti klíšťatům pro psy jsou tak dobrou prevencí, jak se jim bránit. Dají se ale použít i další pomůcky, které zvýší šanci těmto parazitům statečně odolávat.

Kvalitní tablety proti klíšťatům pro psy – přírodní repelenty

Jedna věc je jak používat tablety proti klíšťatům pro psy a pak tu máme i skvělé přírodní repelenty například v podobě různých éterických a účinných olejů. Tablety jsou samozřejmě dobré a jejich použití je na místě. Když ale chceme zvýšit šanci na eliminaci většího rizika, tak se nám nabízejí i přírodní olejové repelenty. Ty se nanášejí po kapkách na důležitá místa u psa. Nejčastěji jsou to uši, kolem krku, ocas a pár kapek i na tělo pejska. Nepůsobí jen proti klíšťatům, ale i blechám a dalšímu hmyzu.

Nejoblíbenější tablety proti klíšťatům pro psy – doplňky potravy

Doplňkové krmivo pro psy slouží i ve formě dobrého pamlsku jako tablety proti klíšťatům pro psy při odměně našeho pejska. Na jednu stranu si tak pochutná a pak ještě i řeší problémy s klíšťaty a dalšími otravnými parazity. Pokud má pes nesprávnou stravu, tak má určitý specifický zápach, který klíšťata přitahuje. To je poruchou látkové výměny pokožky, kvůli nesprávné skladbě stravy. Přitom má pokožka a srst psa velmi důležitý význam. Doplňky stravy na bázi přírodních bylin tak pomáhají tyto nedostatky vyrovnávat.

 • tabletky proti klíšťatům pro psy
 • prášky proti klíšťatům pro psy

Můžeme mu podávat přípravky určené pro lidi?

Tuto možnost určitě ani nezvažujeme. Nemůžeme pejskovi podávat to samé, co používáme my. Pes je naprosto jiný, než člověk. A proto musí mít své vlastní přípravky, které jsou vyrobené přímo pro něj. Psali jsme to už v článku o šamponech. Psí šampony jsou na úplně jiném a citlivějším složení. A také musí být schopné zakrýt celkový zápach psa.


Žvýkací tablety proti klíšťatům pro psy diskuze

Klíšťata se každé léto objevují ve velkých počtech a kolikrát je těžké proti nim psa ubránit. Každé léto se tak psí diskuzní fóra plní otázkami, jak nejlépe chránit psa proti klíšťatům a dalším parazitům. Přípravků je mnoho a vždy je z čeho vybírat. Patří sem například i žvýkací tableta pro psa, která funguje jako dobrůtka pro pejska. Jakmile ji pes do sebe dostane, tak je chráněný proti blechám, klíšťatům a dalším parazitům po dobu tří měsíců. Jedná se o účinnou látku, která odpuzuje parazity.

Tablety proti blechám a klíšťatům pro psy 10-20kg

Některé tablety proti klíšťatům se podávají s ohledem na váhu našeho pejska. Nejrozšířenější verze je tak pro psy o hmotnosti 10-20 kg. Zjištění váhy psa je důležitý psí faktor. Tableta totiž obsahuje účinné látky a ty se dávkují podle velikosti psa. Pokud by jsme podali menšímu pejskovi tabletu, která obsahuje více látek, tak mu může být následně špatně od žaludku. Proto je potřeba přistupovat k dávkování svědomitě a tablety proti klíšťatům pro psy podávat podle návodu.


Co když to má na chlupáče negativní účinky?

U některých pejsků se může stát, že jim po požití tablety nebude dobře. Není to sice pravidlem, ale stát se to může. Pejsek je tak možná příliš moc citlivý na některou složku. Problém vyřešíme tím způsobem, že mu jen zakoupíme úplně něco jiného v rámci našeho problému.


Nejlepší antiparazitika pro psy recenze – antiparazitika pro psy a kočky

Hodně antiparazitik je zaměřeno na výživovou podporu psů. To je velmi důležité pro odpuzování parazitů. Výživné bylinky a různé oleje vedou k přirozenému zápachu psa. Z toho pak pro pejska vychází výhoda, že tento zápach prostě parazity nepřitahuje. Paraziti dávají vždy přednost nezdravým psům a nebo pejskům, kteří jsou určitým způsobem oslabení. Často se tak stává, když má chlupáč nezdravou a nevyváženou stravu. Svým zápachem pak tyto škůdce ještě více přitahuje. Pokud jsme se psem například jen na zahradě a nebo u chaty, tak je dobré řešit i prevenci. Venkovní lehátko pro psa je na vyvýšených nožičkách a proto se na něj paraziti ze země nedostanou. Krom toho kolem vyvýšeného lehátka i skvěle cirkuluje vzduch a v horkých letních dnech to pejska ideálně ochlazuje.

Vnitřní antiparazitika pro psy tablety – přírodní antiparazitika pro psy diskuze

Pokud se máme bavit o antiparazitikách, tak jsou vždy nejlepší ty 100% přírodní. Většinou se jedná o oleje, které jsou připravené z různých bylin. Získáme tak přirozenou přírodní ochranu psů. Tyto přírodní vnitřní antiparazitika neobsahují žádnou chemii a díky tomu nepůsobí na psí organismus toxicky. Hodí se tak i pro štěňata a alergické psy. Jsou také k dispozici jako přírodní krmiva a další doplňky výživy pro ochranu a péči o naše pejsky. Tablety proti klíšťatům pro psy jsou tak i dobře stravitelné a pejska nedráždí.

 • Antiparazitika pro psy obojek – odolnost proti klíšťatům a dalším parazitům lze dobře řešit i pomocí obojků.

Kvalitní antiparazitika pro psy foresto a antiparazitika pro psy pipeta

Jedním z antiparazitik se dá považovat i foresto obojek, který chrání psa proti nevítaným návštěvníkům jeho lákavé srsti. Jednoduše jen nasadíme pejskovi obojek. Ten je bezpečný pro něj, ale zároveň i pro nás. Obojek postupně uvolňuje účinné látky a ty pomáhají dbát na ochranu psa proti parazitům. Pipety pro psy jsou také velmi oblíbeným prostředkem proti ochranně před parazity. Velmi snadná a rychlá aplikace z ní dělá oblíbený doplněk u pejskařů.


Nakupovat v obchodě nebo na internetu?

Určitě na internetu. Člověk si tak může v klidu vybrat z pohodlí domova a to ještě za levnější ceny. V kamenném obchodě nám vrazí prodavač do ruky cokoliv, co potřebuje rychle prodat. Na internetu si můžeme přečíst i recenze a další názory na produkt.


Nejlepší vitamíny pro psy recenze – vitamíny pro psy diskuze

Vitamíny a minerály jsou velmi důležité prvky pro aktivní fungování našeho chlupáče. Pokud má být pes ve správné kondici a chceme mu pomoci se vyhýbat zdravotním problémům, tak je potřeba dohlédnout na jeho správnou a vyváženou stravu se všemi důležitými látkami. Jak je z mnoha diskuzí zřejmé, tak už se pejskovi v dnešní stravě příliš mnoho vitamínů nedostává. Ty je pak nutné doplňovat z jiných zdrojů. V horní tabulce jsme doplnili i řádek, kde jsou nejlepší vitamíny podle recenzí zákazníků.

Oblíbené vitamíny pro psy na srst – přírodní vitamíny pro psy

Vitamíny na srst nejsou jen kvůli tomu, aby vypadal pes dobře. Jde také zejména o zdravou pokožku. To je velmi důležitá vrstva, která má pro psa ochranné účinky proti letním vedrům a zimním mrazům. Proto musí být u psa vždy ve skvělé kondici. A to je také důvod, proč by jsme se měli o psí zdravotní stránku zajímat. Jakmile začne mít chlupáč s něčím problémy a neřeší se, tak se začnou objevovat i další potíže.

Vitamíny pro psy seniory – vitamíny pro psy na klouby

Zapomínat nesmíme ani na naše starší pejsky, kteří už můžou mít pohybové problémy. Psí klouby dostávají zabrat při různých sportech, ale i při náročných pohybových aktivitách. S přibývajícím věkem na nich můžeme pozorovat horší chůzi a nejsou už ani tolik aktivní. Aby jsme jim to ulehčili, tak jim dopřejeme vhodné vitamíny a přípravky na klouby Alavis. O to víc by jsme měli dbát o velká psí plemena, která při své velikosti musí zvládat větší zátěž. Kloubní výživa je důležitá, kdy pomáhá pejskovi pečovat o jeho pohybový aparát.

Kvalitní vitamíny pro psy na imunitu – kompletní vitamíny pro psy

Jakmile má pejsek sníženou imunitu, tak je potom mnohem náchylnější na prochladnutí a další nepříjemné věci. Navíc nám začne připadat bez energie a celé dny jen prospí. Nebude mít totiž dostatek sil na jeho běžnou pohybovou aktivitu. Aby jsme těmto momentům zdárně předcházeli, tak je dobré sáhnout po některém z nabízených multivitamínů. Můžou to být ale i různé tablety s doplňkovými vitamíny pro lepší vitalitu psa.

 • Vitamíny pro psy na drápky – pohybová aktivita je u psa důležitá, proto je dobré se starat o kompletní psí zdraví.

Kvalita se vyplatí

Nemá smysl kupovat levné vitamíny, které mají minimální vstřebatelnost. To jsou pak vyhozené peníze. Poctivé vitamíny mají dobrou vstřebatelnost a proto jsou pro pejska prospěšné.


Pangamin pro psy proti klíšťatům – pangamin pro psy diskuze

Proti klíšťatům se často používá i Pangamin. Podává se ve formě tablet, které jsou pro psa snadno stravitelné. Není vhodný jen proti různým parazitům, ale obsahuje i mnoho vitamínů a dalších látek, které jsou velmi důležité pro správné fungování psa. Z častých diskuzních fór se dá vyčíst, že tento způsob ochrany funguje dobře. Obsahuje přírodní zdroje cenných minerálních látek a mnoho vitamínů.

Pangamin pro psy účinky – Pangamin pro psy dávkování

Dávkování vždy záleží od velikosti samotného psa. Pro příklad u 30kg psa se hodí ideálně 6 – 8 tablet denně a můžeme vyrazit kamkoliv do přírody. U některých pejsků i zvyšuje chuť k jídlu. Pangamin obsahuje velmi cenné a kvalitní bílkoviny. Jejich součástí jsou sušené pivovarské kvasnice. Jedná se o vysoce kvalitní zdroj enzymů, vitamínů a ostatních prospěšných prvků pro psy. Kompletní dávka je ve vyváženém poměru, aby udržovala dobrý zdravotní stav chlupáče.

 • pangamin klasik pro psy
 • pangamin bifi plus pro psy

S doplňky to nepřeháníme

Nikdy nenakupujeme takovým způsobem, že psovi nakoupíme úplně všechno, co se nabízí a následně to do něj budeme cpát. Tímto způsobem to nefunguje. Popřemýšlíme nad problémy, které našeho pejska trápí a následně mu koupíme jen pár přípravků.


Kvalitní pivovarské kvasnice pro psy proti klíšťatům – nejlepší pivovarské kvasnice pro psy recenze

Přírodní repelenty proti klíšťatům mají oproti těm chemickým nespočet výhod. Pivovarské kvasnice jako tablety proti klíšťatům pro psy jsou hlavně levné a pro psa bezpečnější. Nejsou do nich totiž přidávány žádné chemické přísady, které můžou vyvolávat u některých pejsků negativní reakce. Jako takovou alternativou k chemickým produktům jsou skvělé. Pomáhají hlavně tam, kde jsou psi příliš moc citlivý na některé chemické látky přidávané do běžných tablet.

Sušené pivovarské kvasnice pro psy účinky – pivovarské kvasnice pro psy dávkování

Tyto pivovarské tablety proti klíšťatům pro psy jsou už poměrně známou a oblíbenou variantou, jak pomáhají psa ochránit proti parazitům. Výsledek je takový, že jakmile pes pravidelně konzumuje pivovarské kvasnice, tak potom klíšťatům a dalším parazitům nehorázně zapáchá. Tito parazité se takovému psovi raději vyhnou a hledají si další objekt. Dávkování záleží na velikosti a hmotnosti pejska. Na letáku je vždy všechno popsané, jak se má co dodržovat. Stačí jen přidat do potravy psa a máme hotovo.

Pivovarské kvasnice pro psy tablety – pivovarské kvasnice pro kočky

Pivovarské tablety proti klíšťatům pro psy se dají podávat i kočkám. Nejprve je ale nutné si pozorně vše přečíst a dopředu nastudovat. Na obalu a nebo v přiloženém letáku jsou přesné instrukce kolem dávkování. To by se mělo podle předepsaného návodu dodržovat a nic nepřehánět. Důležité je pivovarské kvasnice do stravy přidávat pravidelně. Tím si pak naše zvířátko kolem sebe pomůže vytvořit ochrannou bariéru proti parazitům.

  • Yoggies pivovarské kvasnice pro psy 1000g
  • 8 in 1 kvasnice pivovarské pro psy 260 tablet

Pročítáme příbalové letáčky

I když někdo na internetu může tvrdit, že svému psovi dává tolik toho a tolik zase něčeho jiného, tak my si vždy pročítáme svůj letáček pro přesné informace o dávkování. Tam je vždy a vše moc dobře vysvětleno a popsáno.


Nejlepší furminátor pro psy recenze

Furminátor slouží k vyčesávání přebytečných chlupů u psa. Stačí jen krátké a jednoduché pohyby, aby jsme našemu chlupáči ulevili od zbytečných chlupů. V horní tabulce jsme umístili i jeden řádek, kde si můžeme zobrazit řadu furminátorů z recenzí zákazníků. Vybírat lze od různých velikostí a dalších funkcí, které furminátor nabízí. Eshopy se pak dají seřadit i podle nejlepších cen. Hřeben furminátor je oboustranný kartáč pro vyčesávání a tím prospíváme srsti psa.

Furminátor unikátní hřeben pro psy – furminátor pro psy video

Furminátor jsou v podstatě dva kartáče umístěné v jednom, kdy nám krásně plní svoji funkci proti línání psů. Při pravidelném česání pejska tak zamezíme, aby byly chlupy po celém domě. Jemné štětiny uhlazují srst a pravidelnou péčí ji dáváme i lesk. Kartáč má příjemně ergonomickou a protiskluzovou rukojeť, kdy se nám bude pejsek dobře česat i s mokrýma rukama. Furminátor stačí používat jen pár minut denně a sami poznáme ten rozdíl, když nebudeme mít domácnost vybavenou chlupy na každém kroku.

Kartáč furminátor pro psy – furminátor na dlouhou srst

Jakmile má pejsek dlouhou srst, tak plní furminátor dvojitou práci. Jednak zbavuje psa přebytečných chlupů, které by jinak byly ozdobou celé domácnosti a pak psa ještě i masíruje. Při každodenním kartáčování má pes lesklejší a zejména pak zdravější srst. Lze používat u většiny plemen psů. Chlupáči si na tento způsob péče zvyknou velmi rychle a sami ho budou nakonec i vyhledávat. Kartáč se dá na psa používat i když dojde celý promáčený z venku.

  • Furminátor pro dlouhosrsté psy
  • Kartáč furminátor pro krátkosrsté psy
  • Furminátor pro velké psy

Chlupáči mají kartáčování rádi

Pejsci si čas kartáčování užívají. Jednak jim pomáháme od chlupů, ale zároveň jim i masírujeme pokožku. Navíc má každý pes rád, když si na něho jeho majitel najde čas.


Péče o chlupáčův chrup

My lidé se o svůj chrup staráme pravidelně a to samé by jsme měli dopřát i našemu pejskovi. Možnost přijímat stravu a dostatečně si ji rozkousat určuje celkovou kvalitu života psa. Zejména pak s přibývajícím věkem je potřeba o psí chrup začít pečovat ještě více. Ideální jsou tak pro pejsky žvýkací dobrůtky. Pes si na nich pochutná, ale zároveň si čistí i svůj chrup. Tyto dobrůtky jsou vyrobené v takovém tvaru, aby je pes nemohl požvýkat snadno a jsou strategicky tvarované pro očištění chrupu.


Co na zklidnění žaludku u psa?

Když vidíme, že má pes nějaký problém se žaludkem, tak mu nejprve přineseme vodu. Záleží pes od psa, jakým způsobem se zachová. Někteří začnou hltat vodu, aby se jim udělalo líp a jiní se jí zase ani nedotknou. Pokud pes něco špatného snědl a nebo se v něm přemnožili bakterie ze zkaženého jídla, tak bude nejspíš zvracet. Musíme ho nechat to ze sebe dostat ven, aby se mu ulevilo. Následně mu opět přineseme vodu. Přece jen to není nic příjemného, když se vyzvracel. Napije se vody a půjde odpočívat. Pokud ale problémy neustávají a je to pořád dokola, tak s ním budeme muset navštívit veterináře.


Nejlepší tablety proti klíšťatům pro psy recenze

Tablety proti klíšťatům pro psy se nejčastěji probírají na diskuzních fórech a velkých portálech s příchodem letních měsíců. Těch informací je tam opravdu mnoho a zabere to i dost času, než se tím vším člověk prokouše. Nakonec by jsme to shrnuli na nejlepších deset – tablety proti klíšťatům pro psy, kdy se jedná o oblíbené a nejvíce používané tablety. Aby se naši čtenáři nemuseli všemi těmi informacemi prohrabávat jako my, tak jsme vám ty neoblíbenější přípravky proti klíšťatům zobrazili v horní tabulce. Jedná se o vyzkoušené věci přímo od majitelů pejsků.


Jak je do chlupáče dostat?

Je určité procento psů, kterým se nebude muset například líbit vůně tablety proti klíšťatům pro psy a nebudou to chtít sežrat. Stačí jen vzít jeho oblíbené dobrůtky a nějak to vzájemně namíchat. Pes to pak zhltne a nebude namítat žádné problémy.


Top tablety proti klíšťatům pro psy cena – sympatické nízké ceny

Cena tablety proti klíšťatům pro psy se pohybuje jen kolem pár korun, takže je to celkem přijatelná nabídka. Více než ceny by jsme ale měli myslet na to, že je to ku prospěchu našeho chlupáče. Tablety proti klíšťatům pro psy ho dokážou zbavit různých parazitů, kteří mu pravidelně otravují jeho aktivní psí život. Na jednu stranu se mu tak konečně uleví a zase bude mít dostatek klidu i v letních měsících. Na každém řádku je v horní tabulce odkaz, který směřuje na srovnávací portál a tam si můžeme ceny seřadit podle nejlepších eshopů.

Nejoblíbenější tablety proti klíšťatům pro psy nutně neznamenají ty nejdražší. Chce si to jen procházet mnoho míst na internetu, kde se tyto věci dlouhodobě řeší. Chápeme, že to zabere mnoho času a nikomu se veškeré tyto informace hledat nechce. A právě proto jsme zobrazili v horním žebříčku kvalitní tablety proti klíšťatům pro psy a další věci, které už mají pejskaři vyzkoušené a následně se o nich rozepsali v recenzích. My jsme pak udělali celkovou analýzu těchto recenzí, přihlédli k oblíbenosti a zařadili i parametr cena – kvalita, aby jsme nakonec mohli vybrat nejlepší tablety proti klíšťatům pro psy do žebříčku na začátku článku.


Jak vybrat tablety proti klíšťatům pro psy?

Žvýkací tableta proti klíšťatům pro psa je v podstatě pro chlupáče jen taková dobrůtka, která ho ale navíc pomáhá chránit před mnoha parazity. Na diskuzích se dá kolikrát i dočíst, co všechno se pejskovi může stát, pokud s ním jezdíme na dovolenou a nějaké tablety proti klíšťatům pro psy vůbec neřešíme. Klíšťata můžou roznášet cokoliv a určitě je vždy lepší řešit věci preventivně, než je neřešit vůbec a možná pak na to doplatit. Kvalitní tablety proti klíšťatům pro psy by už měly být součástí každého letního výletu po různých místech naší krásné země.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *